burner master - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Blank a disc
te: ఒక డిస్క్ ఖాళీ

en: 3
te: ౩

en: Save a project
te: ఒక ప్రాజెక్ట్ను దాచు

en: Copy disc
te: సూక్ష్మ ఖని నీ నకలు చెయి

en: Introduction
te: పరిచయం

en: Burner Help
te: బ్రజేరో సహాయం

en: Troubleshooting
te: ట్రబుల్షూటింగ్

en: Other tools
te: మరొక పనిముట్టూ
