linuxinfo 3.0.0-2 - en to nl translation catalogue (15 entries)

note: type: TH
en: 9 August 2014
nl: 9 augustus 2014

note: type: SH
en: NAME
nl: NAAM

note: type: Plain text
en: linuxinfo - displays system information about system.
nl: linuxinfo - toont systeeminformatie over het systeem.

note: type: SH
en: SYNOPSIS
nl: OVERZICHT

note: type: Plain text
en: B<linuxinfo> [I<-h> | I<-v> | I<filename>]
nl: B<linuxinfo> [I<-h> | I<-v> | I<bestandsnaam>]

note: type: SH
en: DESCRIPTION
nl: BESCHRIJVING

note: type: Plain text
en: Displays the system information about the system, including kernel version, number and type of processors in system, version of system library (libc or glibc).
nl: Toont de systeeminformatie van het systeem, waaronder de kernelversie, het aantal en type processoren in het systeem, de versie van de systeembibliotheek (libc of glibc).

note: type: SH
en: OPTIONS
nl: OPTIES

note: type: Plain text
en: Print version information.
nl: De versie-informatie tonen.

note: type: Plain text
en: Print brief help.
nl: Een korte hulptekst tonen.

note: type: TP
en: B<filename>
nl: B<bestandsnaam>

note: type: Plain text
en: Use an alternative source for system information (by default B</proc/cpuinfo>).
nl: Een andere bron gebruiken voor de systeeminformatie (standaard B</proc/cpuinfo>).

note: type: SH
en: AUTHORS
nl: AUTEURS

note: type: Plain text
en: What bugs? ;o) Do tell me!
nl: Welke bugs? ;o) Deel ze me mee!

note: type: Plain text
en: Ok, some CPUs are not yet detected. Please inform me (Helge) if yours is amongst those.
nl: Oké, sommige CPU's worden nog niet herkend. Laat me (Helge) weten als dat voor die van u het geval is.
