lomiri-download-manager - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Network error
sv: Nätverksfel

en: Invalid hash algorithm: '%1'
sv: Ogiltig hashalgoritm: '%1'

en: Invalid URL: '%1'
sv: Ogiltig URL: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
sv: Nedladdningar som är inställda på att tömmas kan inte ha en hash: '%1'

en: File already exists at: '%2'
sv: Fil existerar redan på '%2'

en: Duplicated local path passed:
sv: Duplicerad lokal sökväg angiven:

en: Path is not absolute: '%1'
sv: Sökväg är inte absolut '%1'

en: Path does not exist: '%1'
sv: Sökväg existerar inte: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
sv: Destination filsökväg är inte skrivbar: '%2'
