lomiri-download-manager - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Network error
hu: Hálózati hiba

en: Invalid hash algorithm: '%1'
hu: Érvénytelen hash algoritmus: '%1'

en: Invalid URL: '%1'
hu: Érvénytelen URL: '%1'

en: Downloads that are set to be deflated cannot have a hash: '%1'
hu: A tömörített letöltések nem rendelkezhetnek hash-sel: '%1'

en: File already exists at: '%2'
hu: Fájl már létezik: '%2'

en: Path is not absolute: '%1'
hu: Elérési út nem abszolút: '%1'

en: Path does not exist: '%1'
hu: Elérési út nem létezik: '%1'

en: Destination file path is not writable: '%2'
hu: Kiválasztott elérési út nem írható: '%2'
