gallery-app - en to be translation catalogue (87 entries)

en: Gallery
be: Галерэя

en: Browse your photographs
be: Праглядайце свае фатаздымкі

en: Photographs;Pictures;Albums
be: Фотаздымкі;Выявы;Альбомы

en: Edit album
be: Рэдагаваць альбом

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Blue
be: Сіні

en: Green
be: Зялёны

en: Pattern
be: Шаблон

en: Red
be: Чырвоны

en: Album
be: Альбом

en: Add to album
be: Дадаць у альбом

en: Add new album
be: Дадаць новы альбом

en: New Photo Album
be: Новы фотаальбом

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Camera
be: Камера

en: Delete album
be: Выдаліць альбом

en: Delete album AND contents
be: Выдаліць альбом і змесціва

en: Add to Album
be: Дадаць у альбом

en: Add Photo to Album
be: Дадаць у альбом

en: Unable to share
be: Не атрымалася падзяліцца

en: Unable to share photos and videos at the same time
be: Немагчыма адначасова падзяліцца фота і відэа

en: Ok
be: Добра

en: Delete %1 photo | Delete %1 photos
be[0]: Выдаліць %1 фотаздымак
be[1]: Выдаліць %1 фотаздымкі
be[2]: Выдаліць %1 фотаздымкаў

en: Delete %1 video | Delete %1 videos
be[0]: Выдаліць %1 відэа
be[1]: Выдаліць %1 відэа
be[2]: Выдаліць %1 відэа

en: Delete %1 media file | Delete %1 media files
be[0]: Выдаліць %1 відэа
be[1]: Выдаліць %1 відэа
be[2]: Выдаліць %1 відэа

en: Share
be: Падзяліцца

en: Add
be: Дадаць

en: Share to
be: Падзяліцца

en: Loading…
be: Загрузка…

en: Albums
be: Альбомы

en: Events
be: Падзеі

en: Select
be: Абраць

en: Photos
be: Фотаздымкі

en: Delete a photo
be: Выдаліць фотаздымак

en: Delete a video
be: Выдаліць відэа

en: Remove a photo from album
be: Выдаліць фотаздымак з альбома

en: Remove a video from album
be: Выдаліць відэа з альбома

en: Remove from Album
be: Выдаліць з альбома

en: Remove from Album and Delete
be: Выдаліць з албома і сцерці

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Info
be: Інфармацыя

en: Media type:
be: Тып:

en: photo
be: фотаздымкі

en: video
be: відэа

en: Media name:
be: Назва:

en: Date:
be: Дата:

en: Time:
be: Час:

en: ok
be: Добра

en: Edit Photo
be: Рэдагаваць фота

en: Toggle Selection
be: Ужыць абранае

en: An error has occurred attempting to load media
be: Падчас спробы загрузкі адбылася памылка

en: Grid Size
be: Памер сеткі

en: Select the grid size in gu units between 8 and 20 (default is 12)
be: Абярыце колькасць ячэек у сетцы ад 8 да 20 (прадвызначана 12)

en: Finished
be: Завершана

en: Pick
be: Абраць

en: Trash;Erase
be: Сметніца;Сцерці

en: Post;Upload;Attach
be: Адправіць;Запампаваць;Далучыць

en: Undo
be: Адрабіць

en: Cancel Action;Backstep
be: Скасаваць дзеянне;Назад

en: Redo
be: Паўтарыць

en: Reapply;Make Again
be: Ужыць паўторна;Зрабіць зноў

en: Auto Enhance
be: Аўтаматычнае паляпшэнне

en: Adjust the image automatically
be: Аўтаматычная падладка выявы

en: Automatically Adjust Photo
be: Аўтаматычная падладка фотаздымка

en: Rotate
be: Павярнуць

en: Turn Clockwise
be: Павярнуць па гадзіннікавай стрэлцы

en: Rotate the image clockwise
be: Павярнуць выяву па гадзіннікавай стрэлцы

en: Crop
be: Абрэзаць

en: Trim;Cut
be: Абразанне;Выразаць

en: Crop the image
be: Абрэзаць выяву

en: Revert to Original
be: Вярнуцца да арыгінала

en: Discard Changes
be: Адкінуць змены

en: Discard all changes
be: Адкінуць усе змены

en: Exposure
be: Экспазіцыя

en: Adjust the exposure
be: Падладка экспазіцыі

en: Underexposed;Overexposed
be: Недатрымана;Ператрымана

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Compensation
be: Выраўноўванне

en: Color Balance
be: Каляровы баланс

en: Adjust color balance
be: Падладка каляровага балансу

en: Saturation;Hue
be: Насычанасць; Адценне

en: Brightness
be: Яркасць

en: Contrast
be: Кантраснасць

en: Saturation
be: Насычанасць

en: Hue
be: Адценне
