lomiri-keyboard - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: Settings
sr: Podešavanja

en: Arabic
sr: Арапски

en: Azerbaijani
sr: Азербејџански

en: Bosnian
sr: Босански

en: Catalan
sr: Каталонски

en: Czech
sr: Чешки

en: Danish
sr: Дански

en: German
sr: Немачки

en: Emoji
sr: Емођи

en: Greek
sr: Грчки

en: English
sr: Енглески

en: Spanish
sr: Шпански

en: Finnish
sr: Фински

en: French
sr: Француски

en: Scottish Gaelic
sr: Шкотски галски

en: Hebrew
sr: Хебрејски

en: Croatian
sr: Хрватски

en: Hungarian
sr: Мађарски

en: Icelandic
sr: Исландски

en: Italian
sr: Италијански

en: Japanese
sr: Јапански

en: Latvian
sr: Летонски

en: Dutch
sr: Холандски

en: Norwegian
sr: Норвешки

en: Polish
sr: Пољски

en: Portuguese
sr: Португалски

en: Romanian
sr: Румунски

en: Russian
sr: Руски

en: Slovenian
sr: Словеначки

en: Serbian
sr: Српски

en: Swedish
sr: Шведски

en: Ukrainian
sr: Украјински

en: Chinese
    (Pinyin)
sr: Кинески
    (Пинјин)

en: Chinese
    (Chewing)
sr: Кинески
    (Чевинг)
