lomiri-system-settings-online-accounts - en to ia translation catalogue (23 entries)

en: User name
ia: Nomine de usator

en: Password
ia: Contrasigno

en: Duplicate account
ia: Conto duplicate

en: There is already an account created for this email address.
ia: Il ha jam un conto create pro iste adresse email

en: This service is not available right now. Try again later.
ia: Iste servicio non es actualmente disponibile. Reproba postea.

en: Try Again
ia: Reprobar

en: Loading…
ia: Cargamento...

en: Cancel
ia: Annullar

en: Remove account…
ia: Remover le conto...

en: Remove account
ia: Remove conto

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
ia: Le conto %1 essera removite solmente de tu telephono. Tu potera readder lo postea.

en: Remove
ia: Remover

en: Access to this account:
ia: Accesso a iste conto:

en: Add account…
ia: Adder un conto...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
ia: Memorisar ci le informationes del contos permitte al applicationes de usar le contos sin demandar te de inserer tu contrasignos in cata application.

en: Accounts
ia: Contos

en: Add account
ia: Adder un conto

en: No accounts
ia: Nulle conto

en: Add account:
ia: Adde un conto:

en: wants to access your %2 account
ia: desira acceder a tu conto %2

en: Allow
ia: Permitter

en: Add another account…
ia: Adder un altere conto…

en: Don't allow
ia: Non permitter
