lomiri-system-settings-online-accounts - en to nb translation catalogue (23 entries)

en: User name
nb: Brukernavn

en: Password
nb: Passord

en: Duplicate account
nb: Duplikatkonto

en: There is already an account created for this email address.
nb: Det finnes allerede en konto for denne e-postadressen.

en: This service is not available right now. Try again later.
nb: Denne tjenesten er ikke tilgjengelig for øyeblikket. Prøv igjen senere.

en: Try Again
nb: Prøv igjen

en: Loading…
nb: Laster inn …

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Remove account…
nb: Fjern konto …

en: Remove account
nb: Fjern konto

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
nb: %1-kontoen blir bare fjernet fra telefonen. Du kan legge den til igjen senere.

en: Remove
nb: Fjern

en: Access to this account:
nb: Kontotilgang:

en: Add account…
nb: Legg til konto …

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
nb: Hvis du lagrer kontoinformasjon her, kan programmer bruke kontoene uten at du må logge inn på hver av dem, hver gang.

en: Accounts
nb: Kontoer

en: Add account
nb: Legg til konto

en: No accounts
nb: Ingen kontoer

en: Add account:
nb: Legg til konto:

en: wants to access your %2 account
nb: ber om tilgang til %2-kontoen din

en: Allow
nb: Tillat

en: Add another account…
nb: Legg til en annen konto …

en: Don't allow
nb: Avvis
