lomiri-system-settings-online-accounts - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Şifre

en: Duplicate account
tr: Yinelenen hesap

en: There is already an account created for this email address.
tr: Bu e-posta adresi ile oluşturulan bir hesap  var.

en: OK
tr: TAMAM

en: This service is not available right now. Try again later.
tr: Bu hizmet şu anda kullanılamıyor. Daha sonra tekrar deneyin.

en: Try Again
tr: Yeniden Deneyin

en: Loading…
tr: Yükleniyor...

en: Cancel
tr: İptal

en: ID
tr: Kimlik

en: Remove account…
tr: Hesap kaldır...

en: Remove account
tr: Hesabı kaldır

en: The %1 account will be removed only from your phone. You can add it again later.
tr: %1 hesabı sadece telefonunuzdan kaldırılacaktır. Daha sonra tekrar ekleyebilirsiniz.

en: Remove
tr: Kaldır

en: Access to this account:
tr: Bu hesaba erişim:

en: Add account…
tr: Hesap ekle...

en: Storing account details here lets apps use the accounts without you having to sign in for each app.
tr: Hesap bilgilerinizi buraya kaydettiğinizde, her uygulama için tekrar oturum açmanızı önlemek üzere uygulamaların hesapları kullanabilmesini sağlayabilirsiniz.

en: Accounts
tr: Hesaplar

en: Add account
tr: Hesap ekle

en: No accounts
tr: Hesap yok

en: Add account:
tr: Hesap ekle:

en: wants to access your %2 account
tr: %2 hesabınıza erişmek istiyor

en: Allow
tr: İzin ver

en: Add another account…
tr: Başka bir hesap ekleyin ...

en: Don't allow
tr: İzin verme
