lomiri-system-settings-online-accounts - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: OK
ka: დიახ

en: Loading…
ka: იტვირთება…

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: წაშლა
