FileZilla 3 - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Beware! Certificate has been revoked
sk: Pozor! Platnosť certifikátu bola odvolaná

en: Could not get distinguished name of certificate issuer, gnutls_x509_get_issuer_dn failed
sk: Nepodarilo sa získať DN (distinguished name) vydavateľa certifikátu, zlyhala funkcia gnutls_x509_get_issuer_dn

en: Could not get distinguished name of certificate subject, gnutls_x509_get_dn failed
sk: Nepodarilo sa získať DN (distinguished name) predmetu certifikátu, zlyhala funkcia gnutls_x509_get_dn

en: Failed to verify peer certificate
sk: Nepodarilo sa overiť certifikát rovesníka

en: Network unreachable
sk: Sieť nedostupná

en: Remote certificate not trusted.
sk: Vzdialený certifikát nie je dôveryhodný.

en: Server did not properly shut down TLS connection
sk: Server neuzatvoril správnym spôsobom TLS spojenie.

en: Unsupported certificate type
sk: Nepodporovaný typ certifikátu

en: Verifying certificate...
sk: Overuje sa certifikát...

en: gnutls_certificate_get_peers returned no certificates
sk: gnutls_certificate_get_peers nevrátil žiadne certifikáty

en: unknown
sk: neznáma
