FileZilla 3.40.0 - en to sl_SI translation catalogue (76 entries)

en: A certificate in the chain was signed using an insecure algorithm
sl_SI: Potrdilo v verigi je bilo podpisano z algoritmom, ki ni varen

en: An issuer in the certificate chain is not a certificate authority
sl_SI: Izdajatelj v verigi potrdila ni avtoriteta potrdil

en: Argument buffer overflow
sl_SI: Prekoračen medpomnilnik argumentov

en: Bad file descriptor
sl_SI: Napačen opisnik datotek

en: Beware! Certificate has been revoked
sl_SI: Pozor! Potrdilo je bilo preklicano

en: Cannot assign requested address
sl_SI: Zahtevanega naslova ni mogoče dodeliti

en: Certificate signature verification failed
sl_SI: Overjanje podpisa potrdila je spodletelo

en: Connection aborted
sl_SI: Povezava prekinjena

en: Connection attempt timed out
sl_SI: Poskus povezave je časovno potekel

en: Connection refused by server
sl_SI: Povezava zavrnjena na strani strežnika

en: Connection reset by network
sl_SI: Povezava zavrnjena na strani omrežja

en: Connection reset by peer
sl_SI: Povezava zaprta na strani vrstnika

en: Could not add certificate to temporary trust list
sl_SI: Potrdila ni mogoče dodati na začasni seznam zaupanja vrednih

en: Could not copy certificate
sl_SI: Potrdila ni mogoče kopirati

en: Could not get distinguished name of certificate issuer, gnutls_x509_get_issuer_dn failed
sl_SI: Imena izdajatelja potrdila ni mogoče pridobiti, gnutls_x509_get_issuer_dn ni uspel

en: Could not get distinguished name of certificate subject, gnutls_x509_get_dn failed
sl_SI: Imena potrditvenega subjekta ni mogoče pridobiti, gnutls_x509_get_dn ni uspel

en: Could not sort peer certificates
sl_SI: Razvrščanje vrstniških potrdil ni uspelo

en: Failed to verify peer certificate
sl_SI: Preverjanje vrstniškega potrdila ni uspelo

en: File descriptor not a socket
sl_SI: Opisnik datoteke ne predstavlja vrat

en: GnuTLS error %d
sl_SI: Napaka GnuTLS %d

en: GnuTLS error %d in %s
sl_SI: Napaka GnuTLS %d v %s

en: GnuTLS error %d in %s: %s
sl_SI: Napaka GnuTLS %d v %s: %s

en: GnuTLS error %d: %s
sl_SI: Napaka GnuTLS %d: %s

en: Host is down
sl_SI: Gostitelj ni postavljen

en: Interrupted by signal
sl_SI: Prekinil signal

en: Invalid argument passed
sl_SI: Podan neveljaven argument

en: Invalid value for ai_flags
sl_SI: Neveljavna vrednost za ai_flags

en: Invalid value for hints
sl_SI: Neveljavna vrednost za namige

en: Local address in use
sl_SI: Krajevni naslov je v rabi

en: Local endpoint has been closed
sl_SI: Krajevna zaključna točka je zaprta

en: Memory allocation failure
sl_SI: Spodletelo dodeljevanje pomnilnika

en: Message too large
sl_SI: Sporočilo je preveliko

en: Neither nodename nor servname provided, or not known
sl_SI: Ime vozlišča (nodename) in ime strežnika (servname) nista podana ali nista znana

en: Network host does not have any network addresses in the requested address family
sl_SI: Omrežni gostitelj nima omrežnih naslovov v zahtevani družini naslovov

en: Network unreachable
sl_SI: Omrežje ni dostopno

en: No address associated with nodename
sl_SI: S tem imenom vozlišča ni povezan noben naslov

en: No route to host
sl_SI: Ni poti do gostitelja

en: Nonrecoverable failure in name resolution
sl_SI: Neobnovljiva napaka pri razločevanju imena

en: Not initialized, need to call WSAStartup
sl_SI: Ni inicializirano, potreben je klic WSAStartup

en: Operation already in progress
sl_SI: Dejanje je že v teku

en: Operation in progress
sl_SI: Operacija je v teku

en: Operation not supported
sl_SI: Opravilo ni podprto

en: Other system error
sl_SI: Druga sistemska napaka

en: Out of memory
sl_SI: Pomanjkanje pomnilnika

en: Permission denied
sl_SI: Ni ustreznih dovoljenj

en: Process file table overflow
sl_SI: Prekoračitev tabele obdelave datotek

en: Protocol not supported
sl_SI: Protokol ni podprt

en: Protocol not supported on given socket type
sl_SI: Protokol na dani vrsti vrat ni podprt

en: Received TLS alert from the server: %s (%d)
sl_SI: Prejeto opozorilo TLS s strežnika: %s (%d)

en: Received certificate chain could not be verified. Verification status is %d.
sl_SI: Prejete verige potrdila ni mogoče preveriti. Stanje preverjanja je %d.

en: Received unknown TLS alert %d from the server
sl_SI: Prejeto neznano opozorilo TLS %d s strežnika

en: Remote certificate not trusted.
sl_SI: Oddaljeno potrdilo ni vredno zaupanja.

en: Resolved protocol is unknown
sl_SI: Razločeni protokol ni znan

en: Resource temporarily unavailable
sl_SI: Vir trenutno ni na voljo

en: Server did not properly shut down TLS connection
sl_SI: Strežnik ni pravilno zaprl povezave TLS

en: Server sent unsorted certificate chain in violation of the TLS specifications
sl_SI: Strežnik je poslal nerazvrščeno verigo potrdil, kar krši specifikacije TLS

en: Socket address outside address space
sl_SI: Naslov vrat je zunaj naslovnega prostora

en: Socket already connected
sl_SI: Vrata so že povezana

en: Socket has been shut down
sl_SI: Vrata so zaprta

en: Socket not connected
sl_SI: Vrata niso povezana

en: Socket type not supported for address family
sl_SI: Vrsta vrat ni podprta za družino naslovov

en: System limit of open files exceeded
sl_SI: Sistemska meja odprtih datotek je presežena

en: System's network subsystem has failed
sl_SI: Omrežni podsistem sistema je spodletel

en: Temporary failure in name resolution
sl_SI: Začasen neuspeh v razločevanju imena

en: The ai_family member is not supported
sl_SI: Član ai_family ni podprt

en: The ai_socktype member is not supported
sl_SI: Član ai_socktype ni podprt

en: The certificate requires the server to include an OCSP status in its response, but the OCSP status is missing.
sl_SI: Certifikat zahteva, da strežnik v svojem odgovoru vključi stanje OCSP, vendar stanje OCSP manjka.

en: The server's hostname does not match the certificate's hostname
sl_SI: Ime gostitelja strežnika se ne ujema z imenom gostitelja potrdila

en: The servname parameter is not supported for ai_socktype
sl_SI: Za ai_socktype parameter servname ni podprt

en: The specified address family is not supported
sl_SI: Navedena družina naslovov ni podprta

en: The specified network name is no longer available
sl_SI: Navedeno ime omrežja ni več na voljo

en: Unsupported certificate type
sl_SI: Nepodprta vrsta potrdila

en: Verifying certificate...
sl_SI: Preverjanje potrdila ...

en: gnutls_certificate_get_peers returned no certificates
sl_SI: gnutls_certificate_get_peers ni vrnil nobenega potrdila

en: gnutls_pem_base64_encode2 failed
sl_SI: gnutls_pem_base64_encode2 je spodletel

en: unknown
sl_SI: neznano
