libgnomekbd - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
pl: Błąd inicjacji XKB

note: Translators: The count is related to the number of options. The %s * format specifier should not be modified, left "as is".
en: layout “%s” | layouts “%s”
pl[0]: układ „%s”
pl[1]: układy „%s”
pl[2]: układy „%s”

note: Translators: The count is related to the number of options. The %s * format specifier should not be modified, left "as is".
en: option “%s” | options “%s”
pl[0]: opcja „%s”
pl[1]: opcje „%s”
pl[2]: opcje „%s”

en: model “%s”, %s and %s
pl: model „%s”, %s i %s

en: no layout
pl: brak układu

en: no options
pl: brak opcji

en: Keyboard Layout
pl: Układ klawiatury

en: Preview keyboard layouts
pl: Podgląd układów klawiatury

en: Keyboard layout “%s”
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
pl: Układ klawiatury „%s”
    Copyright &#169; X.Org Foundation oraz współtwórcy XKeyboardConfig
    Warunki licencji znajdują się w metadanych pakietu

en: Unknown
pl: Nieznany

en: There was an error loading an image: %s
pl: Wystąpił błąd podczas wczytywania obrazu: %s

en: Default group, assigned on window creation
pl: Domyślna grupa, ustawiana przy tworzeniu okna

en: Keep and manage separate group per window
pl: Przechowywanie i zarządzanie grupami, oddzielnymi dla każdego z okien

en: Save/restore indicators together with layout groups
pl: Zapisywanie/przywracanie wskaźników razem z grupami układów

en: Show layout names instead of group names
pl: Wyświetlanie nazw układów zamiast nazw grup

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
pl: Wyświetlanie nazw układów zamiast nazw grup (ma zastosowanie tylko do wersji XFree obsługujących wiele układów)

en: Load extra configuration items
pl: Wczytanie dodatkowych elementów konfiguracji

en: Load exotic, rarely used layouts and options
pl: Wczytanie egzotycznych, rzadko używanych układów i opcji

en: The Keyboard Preview, X offset
pl: Przesunięcie X podglądu klawiatury

en: The Keyboard Preview, Y offset
pl: Przesunięcie Y podglądu klawiatury

en: The Keyboard Preview, width
pl: Szerokość podglądu klawiatury

en: The Keyboard Preview, height
pl: Wysokość podglądu klawiatury

en: Secondary groups
pl: Grupy drugorzędne

en: Show flags in the applet
pl: Wyświetlanie flag w aplecie

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
pl: Wyświetlanie flag w aplecie, w celu wskazania bieżącego układu

en: The font family
pl: Rodzina czcionek

en: The font family for the layout indicator
pl: Rodzina czcionek wskaźnika układu

en: The font size
pl: Rozmiar czcionki

en: The font size for the layout indicator
pl: Rozmiar czcionki wskaźnika układu

en: The foreground color
pl: Kolor pierwszoplanowy

en: The foreground color for the layout indicator
pl: Kolor pierwszoplanowy wskaźnika układu

en: The background color
pl: Kolor tła

en: The background color for the layout indicator
pl: Kolor tła wskaźnika układu

en: Keyboard model
pl: Model klawiatury

en: keyboard model
pl: model klawiatury

en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

en: keyboard layout
pl: układ klawiatury

en: Keyboard options
pl: Opcje klawiatury

en: Indicator:
pl: Wskaźnik:
