libgnomekbd - en to sr translation catalogue (39 entries)

en: XKB initialization error
sr: Ne mogu da pokrenem IksKB

en: layout "%s" | layouts "%s"
sr[0]: Raspored „%s“
sr[1]: Rasporedi „%s“
sr[2]: Rasporedi „%s“
sr[3]: Raspored „%s“

en: option "%s" | options "%s"
sr[0]: Opcija „%s“
sr[1]: Opcije „%s“
sr[2]: Opcije „%s“
sr[3]: Opcija „%s“

en: model "%s", %s and %s
sr: model „%s“, „%s“ i „%s“

en: no layout
sr: nema rasporeda

en: no options
sr: nema opcija

en: Keyboard Layout
sr: Raspored tastature

en: Preview keyboard layouts
sr: Prikažite pregled rasporeda tastature

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
sr: Raspored tastature „%s“
    Autorska prava &#169; Iks.Org Fondacija i doprinosioci Podešavanja Iks tastature
    Za uslove licenciranja pogledajte metapodatke paketa

en: Unknown
sr: Nepoznato

en: There was an error loading an image: %s
sr: Dogodila se greška prilikom učitavanja slike: %s

en: Default group, assigned on window creation
sr: Podrazumevana grupa, dodeljena prilikom stvaranja prozora

en: Keep and manage separate group per window
sr: Drži i radi sa odvojenom grupom po prozoru

en: Save/restore indicators together with layout groups
sr: Čuva/vraća pokazatelje zajedno sa grupama rasporeda

en: Show layout names instead of group names
sr: Prikaz naziva rasporeda umesto imena grupa

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
sr: Prikazuje nazive rasporeda umesto imena grupa (samo za Iksfri izdanja koja podržavaju više rasporeda)

en: Load extra configuration items
sr: Učitavanje stavki za dodatna podešavanja

en: Load exotic, rarely used layouts and options
sr: Učitava čudne, retko korišćenje rasporede i opcije

en: The Keyboard Preview, X offset
sr: Pregled tastature, X pomeraj

en: The Keyboard Preview, Y offset
sr: Pregled tastature, Y pomeraj

en: The Keyboard Preview, width
sr: Pregled tastature, širina

en: The Keyboard Preview, height
sr: Pregled tastature, visina

en: Secondary groups
sr: Sekundarne grupe

en: Show flags in the applet
sr: Prikaz zastavica u programčetu

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
sr: Prikazuje zastavice u programčetu koje će ukazivati na trenutni raspored

en: The font family
sr: Porodica slova

en: The font family for the layout indicator
sr: Porodica slova u pokazivaču rasporeda tastature

en: The font size
sr: Veličina slova

en: The font size for the layout indicator
sr: Veličina slova u pokazivaču rasporeda tastature

en: The foreground color
sr: Boja slova

en: The foreground color for the layout indicator
sr: Boja slova u pokazivaču rasporeda tastature

en: The background color
sr: Boja pozadine

en: The background color for the layout indicator
sr: Boja pozadine u pokazivaču rasporeda tastature

en: Keyboard model
sr: Model tastature

en: keyboard model
sr: model tastature

en: Keyboard layout
sr: Raspored tastature

en: keyboard layout
sr: raspored tastature

en: Keyboard options
sr: Opcije tastature

en: Indicator:
sr: Pokazivač:
