libgnomekbd master - en to fa translation catalogue (55 entries)

en: XKB initialization error
fa: خطا راه‌اندازی XKB

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
fa: چیدمان صفحه‌کلید «%s»
    حق رونوشت &#169; بنیاد X.Org و مشارکت‌کنندگان XKeyboardConfigبرای گواهینامه‌ها فوق‌داده‌های بسته را مشاهده کنید

en: Unknown
fa: ناشناس

en: layout "%s" | layouts "%s"
fa[0]: چیدمان «%s»

en: option "%s" | options "%s"
fa[0]: ترجیحات «%s»

en: model "%s", %s and %s
fa: مدل «%s»، %s و %s

en: no layout
fa: هیچ چیدمانی

en: no options
fa: هیچ گزینه‌ای

en: There was an error loading an image: %s
fa: یک خطا هنگام بارگیری یک تصویر رُخ داد: %s

en: Keyboard Layout
fa: چیدمان صفحه‌کلید

en: Preview keyboard layouts
fa: پیش‌نمایش چیدمان‌های صفحه‌کلید

en: Default group, assigned on window creation
fa: گروه پیش‌فرض، اختصاص داده شده به ساخت پنجره

en: Keep and manage separate group per window
fa: نگه‌داشتن و مدیریت گروه‌های مجزا در هر پنجره

en: Load exotic, rarely used layouts and options
fa: بارگیری چیدمان‌ها و گزینه‌های بیگانه و کم استفاده

en: Load extra configuration items
fa: بارگیری پیکربندی‌های اضافه

en: Save/restore indicators together with layout groups
fa: ذخیره/بازآوری شاخص‌ها با هم همراه با گروه‌های چیدمان

en: Show layout names instead of group names
fa: نمایش نام چیدمان‌ها بجای نام گروه‌ها

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
fa: نمایش نام چیدمان‌ها بجای نام گروه‌ها (تنها برای نسخه‌هایی از XFree که از چیدمان‌های متعدد پشتیبانی میکنند)

en: Secondary groups
fa: گروه‌های ثانوی

en: Show flags in the applet
fa: نمایش پرچم‌ها در برنامک

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
fa: نمایش پرچم‌ها در برنام برای مشخص کردن چیدمان فعلی

en: The Keyboard Preview, X offset
fa: پیش‌نمایش صفحه‌کلید، افست X

en: The Keyboard Preview, Y offset
fa: پیش‌نمایش صفحه‌کلید، افست Y

en: The Keyboard Preview, height
fa: پیش‌نمایش صفحه‌کلید، ارتفاع

en: The Keyboard Preview, width
fa: پیش‌نمایش صفحه‌کلید، پهنا

en: The background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: The background color for the layout indicator
fa: رنگ پس‌زمینه برای شاخص چیدمان

en: The font family
fa: خانواده قلم

en: The font family for the layout indicator
fa: خانواده قلم برای شاخص چیدمان

en: The font size
fa: اندازه قلم

en: The font size for the layout indicator
fa: اندازه‌ی قلم برای شاخص چیدمان

en: The foreground color
fa: رنگ پیش‌زمینه

en: The foreground color for the layout indicator
fa: رنگ پیش‌زمینه برای شاخص چیدمان

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
fa: فهرست افزونه‌های شاخص صفحه‌کلید فعال

en: Keyboard layout
fa: چیدمان صفحه‌کلید

en: Keyboard model
fa: مدل صفحه‌کلید

en: Keyboard options
fa: گزینه‌های صفحه‌کلید

en: keyboard layout
fa: چیدمان صفحه‌کلید

en: keyboard model
fa: مدل صفحه‌کلید

en: Activate more plugins
fa: فعال‌کردن افزونه‌های بیشتر

en: Active _plugins:
fa: افزونه‌های _فعال:

en: Close the dialog
fa: بستن محاوره

en: Configure the selected plugin
fa: پیکربندی افزونه انتخاب شده

en: Deactivate selected plugin
fa: غیرفعال کردن افزونه انتخاب شده

en: Decrease the plugin priority
fa: کاهش الویت افزونه

en: Increase the plugin priority
fa: افزایش الویت افزونه

en: Keyboard Indicator Plugins
fa: افزونه‌های شاخص صفحه‌کلید

en: The list of active plugins
fa: فهرست افزونه‌های فعال

en: Add Plugin
fa: اضافه‌کردن افزونه

en: _Available plugins:
fa: افزونه‌های _موجود:

en: No description.
fa: بدون توضیح.

en: Unable to open help file
fa: نمی‌توان پرونده راهنما را باز کرد

en: Enable/disable installed plugins
fa: فعال/غیرفعال کردن افرونه‌های نصب شده

en: Keyboard Indicator plugins
fa: افزونه‌های شاخص صفحه‌کلید

en: Indicator:
fa: شاخص:
