libgnomekbd 3.2.x - en to nb translation catalogue (55 entries)

en: XKB initialization error
nb: Feil ved initiering av XKB

en: Keyboard layout "%s"
    Copyright &#169; X.Org Foundation and XKeyboardConfig contributors
    For licensing see package metadata
nb: Tastaturutforming «%s»
    Opphavsrett &#169; X.Org Foundation og XKeyboardConfig-bidragsyterene
    For lisensdata se pakkens metadata

en: Unknown
nb: Ukjent

en: layout "%s" | layouts "%s"
nb[0]: utforming «%s»
nb[1]: utforminger «%s»

en: option "%s" | options "%s"
nb[0]: alternativ «%s»
nb[1]: alternativer «%s»

en: model "%s", %s and %s
nb: modell «%s», %s og %s

en: no layout
nb: ingen utforming

en: no options
nb: ingen alternativer

en: There was an error loading an image: %s
nb: Det oppsto en feil under lasting av bilde: %s

en: Keyboard Layout
nb: Tastaturutforming

en: Preview keyboard layouts
nb: Forhåndsvis tastaturutforminger

en: Default group, assigned on window creation
nb: Forvalgt gruppe, tildelt ved oppretting av vindu

en: Keep and manage separate group per window
nb: Behold og håndter separate grupper per vindu

en: Save/restore indicators together with layout groups
nb: Lagre/gjenopprett indikatorer sammen med utformingsgrupper

en: Show layout names instead of group names
nb: Vis navn på utforming i stedet for gruppenavn

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
nb: Vis navn på utforming i stedet for gruppenavn (kun for versjoner av XFree som støtter flere utforminger)

en: Load extra configuration items
nb: Last ekstra konfigurasjonsoppføringer

en: Load exotic, rarely used layouts and options
nb: Last eksotiske og lite brukte utforminger og alternativer

en: The Keyboard Preview, X offset
nb: Forhåndsvisning av tastatur, X-avstand

en: The Keyboard Preview, Y offset
nb: Forhåndsvisning av tastatur, Y-avstand

en: The Keyboard Preview, width
nb: Forhåndsvisning av tastatur, bredde

en: The Keyboard Preview, height
nb: Forhåndsvisning av tastatur, høyde

en: Secondary groups
nb: Sekundære grupper

en: Show flags in the applet
nb: Vis flagg i panelprogrammet

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
nb: Vis flagg for å indikere aktiv utforming i panelprogrammet

en: The font family
nb: Skriftfamilie

en: The font family for the layout indicator
nb: Skriftfamilie for utformingsindikator

en: The font size
nb: Skriftstørrelse

en: The font size for the layout indicator
nb: Skriftstørrelse for utformingsindikator

en: The foreground color
nb: Forgrunnsfarge

en: The foreground color for the layout indicator
nb: Forgrunnsfarge for utformingsindikator

en: The background color
nb: Bakgrunnsfarge

en: The background color for the layout indicator
nb: Bakgrunnsfarge for tastaturutformingsindikator

en: The list of enabled Keyboard Indicator plugins
nb: Liste med aktiverte tillegg for tastaturindikator

en: Keyboard model
nb: Tastaturmodell

en: keyboard model
nb: tastaturmodell

en: Keyboard layout
nb: Tastaturutforming

en: keyboard layout
nb: tastaturutforming

en: Keyboard options
nb: Alternativer for tastatur

en: Keyboard Indicator Plugins
nb: Tillegg for tastaturindikator

en: Active _plugins:
nb: Aktiver tille_gg

en: The list of active plugins
nb: Liste med aktive tillegg

en: Activate more plugins
nb: Aktiver flere tillegg

en: Deactivate selected plugin
nb: Deaktiver valgt tillegg

en: Increase the plugin priority
nb: Sett høyere prioritet for tillegget

en: Decrease the plugin priority
nb: Sett lavere prioritet for tillegget

en: Configure the selected plugin
nb: Konfigurer valgt tillegg

en: Close the dialog
nb: Lukk dialogen

en: Add Plugin
nb: Legg til tillegg

en: _Available plugins:
nb: _Tilgjengelige tillegg:

en: No description.
nb: Ingen beskrivelse.

en: Unable to open help file
nb: Kan ikke åpne hjelpfil

en: Keyboard Indicator plugins
nb: Tillegg for tastaturindikator

en: Enable/disable installed plugins
nb: Aktiver/deaktiver installerte tillegg

en: Indicator:
nb: Indikator:
