libguestfs 1.39.12 - en to tg translation catalogue (70 entries)

note: type: =head1
en: NAME
tg: НОМ

note: type: =head1
en: DESCRIPTION
tg: ШАРҲ

note: type: =head1
en: OUTPUT
tg: БАРОРИШ

note: type: =head1
en: OPTIONS
tg: ИМКОНОТҲО

note: type: =item
en: B<-a> file
tg: B<-a> файл

note: type: textblock
en: For example:
tg: Барои мисол:

note: type: =head1
en: AUTHOR
tg: МУАЛЛИФ

note: type: =head1
en: AUTHORS
tg: МУАЛЛИФ

note: type: =head1
en: EXAMPLES
tg: НАМУНАҲО

note: type: textblock
en: Notes:
tg: Эзоҳҳо:

note: type: =head1
en: SECURITY
tg: МУХОФИЗАТ

note: type: textblock
en: or
tg: ё

note: type: =head1
en: COLUMNS
tg: СУТУНҲО

note: type: =item
en: type
tg: намуд

note: type: =item
en: permissions
tg: иҷозатҳо

note: type: =item
en: size
tg: андоза

note: type: =head2
en: path
tg: роҳча

note: type: =item
en: link
tg: пайванд

note: type: =item
en: device
tg: дастгоҳ

note: type: =head3
en: EXAMPLE
tg: НАМУНА

note: type: =end
en: comment
tg: шарҳ

note: type: =head1
en: FILES
tg: ФАЙЛҲО

note: type: textblock
en: or:
tg: ё:

note: type: textblock
en: Run:
tg: Иҷроиш:

note: type: =head2
en: add
tg: иловакунӣ

note: type: =head2
en: available
tg: дастрас

note: type: =head2
en: command
tg: фармон

note: type: =head2
en: download
tg: боргирӣ

note: type: =head2
en: equal
tg: баробарӣ

note: type: =head2
en: file
tg: файл

note: type: textblock
en: Directory
tg: Феҳрист

note: type: =head2
en: fill
tg: пуркунӣ

note: type: =head2
en: find
tg: ёфтан

note: type: =item
en: "unknown"
tg: "номаълум"

note: type: =head2
en: run
tg: иҷроиш

note: type: =head2
en: version
tg: версия

note: type: verbatim
en:  version
tg:  версия

note: type: =head2
en: edit
tg: таҳрир

note: type: =head2
en: manual
tg: дастӣ

note: type: =head2
en: more
tg: бештар

note: type: =head2
en: less
tg: камтар

note: type: =head2
en: time
tg: вақт

note: type: =head1
en: NUMBERS
tg: РАҚАМҲО

note: type: =item
en: B<KB>
tg: B<КБ>

note: type: =item
en: B<MB>
tg: B<МБ>

note: type: =item
en: B<GB>
tg: B<ГБ>

note: type: =head1
en: COMMENTS
tg: ШАРҲҲО

note: type: =head2
en: help
tg: РОҲНАМО

note: type: =head1
en: COMMANDS
tg: ФАРМОНҲО

note: type: =item
en: EDITOR
tg: МУҲАРРИР

note: type: =item
en: HOME
tg: КОМПЮТЕР

note: type: =item
en: PAGER
tg: ПЕЙҶЕР

note: type: =head1
en: NOTES
tg: ҚАЙДҲО

note: type: =head2
en: ERRORS
tg: ХАТОГИҲО

note: type: =head2
en: EXCEPTIONS
tg: ИСТИСНОҲО

note: type: =head2
en: COPYING
tg: НУСХАГИРӢ

note: type: =head1
en: LIMITS
tg: МЕЪЁРҲО

note: type: textblock
en: Type:
tg: Намуд:

note: type: =item
en: 5. Resize
tg: 5. Андозабандӣ

note: type: =item
en: 6. Test
tg: 6. Санҷиш

note: type: =head1
en: OPERATIONS
tg: АМАЛҲО

note: type: textblock
en: name
tg: ном

note: type: =head2
en: RESIZE
tg: АНДОЗАБАНДӢ

note: type: verbatim
en:  ===== TEST FINISHED OK =====
tg:  ===== САНҶИШ БО МУВАФФАҚИЯТ БА АНҶОМ РАСИД =====

note: type: =item
en: B<--total>
tg: B<--ҳамагӣ>

note: type: =head1
en: WARNING
tg: ОГОҲӢ

note: type: =item
en: B<--extract>
tg: B<--баровардан>

note: type: =item
en: B<--download>
tg: B<--боркунӣ>

note: type: =head2
en: NOTE
tg: ЭЗОҲ

note: type: =item
en: B<--merge>
tg: B<--якҷоясозӣ>
