libwnck 1.0.1 - en to wa translation catalogue (15 entries)

en: untitled application
wa: programe sins tite

en: Workspace Switcher
wa: Discandjeu di scribannes

en: Tool to switch between workspaces
wa: Usteye po discandjî d' on scribanne a l' ôte

en: Click this to switch to workspace %s
wa: Clitchîz çouchal po potchî å scribanne %s

en: Unmi_nimize
wa: _Rivni come divant

en: Mi_nimize
wa: Å pus _ptit

en: Unma_ximize
wa: _Rivni come divant

en: Ma_ximize
wa: Å pus _grand

en: _Unroll
wa: _Disrôler

en: Roll _Up
wa: _Erôler

en: Workspace %d
wa: Sicribanne %d

en: _Move
wa: _Bodjî

en: _Resize
wa: Candjî di _grandeu

en: _Close
wa: _Clôre

en: untitled window
wa: purnea sins tite
