mailman v2.1.8 - en to he translation catalogue (1253 entries)

en: size not available
he: הגודל לא זמין

en:  %(size)i bytes
he:  %(size)i בייטים

en: No subject
he: ללא נושא

en:  at
he:  ב

en: thread
he: שיחה

en: subject
he: נושא

en: author
he: מאת

en: date
he: תאריך

en: <P>Currently, there are no archives. </P>
he: <P>.כרגע אין ארכיונים</P>

en: Gzip'd Text%(sz)s
he: טקסט הדחוס בעזרת gzip %(sz)s

en: Text%(sz)s
he: טקסט%(sz)s

en: figuring article archives
he: מחשב ארכיון של פריטים

en: April
he: אפריל

en: February
he: פברואר

en: January
he: ינואר

en: March
he: מרס

en: August
he: אוגוסט

en: July
he: יולי

en: June
he: יוני

en: May
he: מאי

en: December
he: דצמבר

en: November
he: נובמבר

en: October
he: אוקטובר

en: September
he: ספטמבר

en: First
he: הראשון

en: Fourth
he: הרביעי

en: Second
he: השני

en: Third
he: השלישי

en: %(ord)s quarter %(year)i
he: רבעון %(ord)s %(year)i

en: The Week Of Monday %(day)i %(month)s %(year)i
he: השבוע שמתחיל ביום שני %(day)i %(month)s %(year)i

en: Computing threaded index
he: מחשב אינדקס לפי שיחה

en: Updating HTML for article %(seq)s
he: מעדכן את ה-HTML עבור פריט %(seq)s

en: article file %(filename)s is missing!
he: חסר קובץ פריט %(filename)s!

en: Creating archive directory
he: יוצר סיפרית פריטים

en: Reloading pickled archive state
he: טוען מחדש את מצב ארכיון שמורים

en: Pickling archive state into
he: משמר מצב הארכיון אל תוך

en: Updating index files for archive [%(archive)s]
he: מעדכן קבצי אינדקס עבור הארכיון [%(archive)s]

en:   Thread
he:   שיחה

en: due to excessive bounces
he: בגלל החזרים מרובים

en: by yourself
he: על ידך

en: by the list administrator
he: על ידי מנהל הרשימה

en: for unknown reasons
he: מסיבות לא ידועות

en: disabled
he: מבוטל

en: Bounce action notification
he: הודעת פעולת החזר

en:  The last bounce received from you was dated %(date)s
he:  ההחזר האחרון שהתקבל ממך היה בתאריך %(date)s

en: (no subject)
he: (ללא נושא)

en: [No bounce details are available]
he: [אין פרטי החזרים זמינים]

en: Moderator
he: מפקח

en: Administrator
he: מנהל

en: No such list <em>%(safelistname)s</em>
he: אין רשימה בשם <em>%(safelistname)s</em>

en: Error
he: שגיאה

en: Invalid options to CGI script.
he: פרמטרים לא חוקיים אל אצווה ה-CGI

en: Authorization failed.
he: האימות נכשל.

en: You have turned off delivery of both digest and
                    non-digest messages.  This is an incompatible state of
                    affairs.  You must turn on either digest delivery or
                    non-digest delivery or your mailing list will basically be
                    unusable.
he: כיבית גם משלוח תקצירי הודעות וגם הודעות ללא תקצירים.
                    זהו מצב לא נתמך. עליך לאפשר משלוח
                    תקצירים או משלוח הודעות רגילות.
                    אחרת רשימת הדיוור לא תהיה שימושית כלל.

en: Warning:
he: אזהרה:

en: You have digest members, but digests are turned
                    off. Those people will not receive mail.
                    Affected member(s) %(dm)r.
he: יש לך מנויים שמקבלים תקצירים, אבל תקצירים מבוטלים.
                    אנשים אלה לא יקבלו דואר.%(dm)r

en: You have regular list members but non-digestified mail is
                    turned off.  They will receive non-digestified mail until you
                    fix this problem. Affected member(s) %(rm)r.
he: יש לך מנוים שמקבלים דואר רגיל, אבל דואר שלא בתקצירים
                   מבוטל. הם לא יקבלו דואר עד תיקון בעיה זו.%(rm)r

en: %(hostname)s mailing lists - Admin Links
he: רשימות הדיוור של %(hostname)s - קישורים מנהלתיים

en: Welcome!
he: ברוך בואך!

en: Mailman
he: דוור

en: <p>There currently are no publicly-advertised %(mailmanlink)s
                mailing lists on %(hostname)s.
he: <p>כרגע אין רשימות תפוצה ב- %(mailmanlink)s -לא מוסתרים ב%(hostname)s.

en: <p>Below is the collection of publicly-advertised
                %(mailmanlink)s mailing lists on %(hostname)s.  Click on a list
                name to visit the configuration pages for that list.
he: <p>להלן אוסף רשימות הדיוור של %(mailmanlink)s
               הלא מוסתרים ב- %(hostname)s. לחץ על שם קישור
               כדי לבקר בעמוד הגדרות עבור רשימה זו.

en: right
he: ימין

en: To visit the administrators configuration page for an
            unadvertised list, open a URL similar to this one, but with a '/' and
            the %(extra)slist name appended.  If you have the proper authority,
            you can also <a href="%(creatorurl)s">create a new mailing list</a>.
    
            <p>General list information can be found at
he:  כדי לבקר בעמוד המנהלתי של רשימה מוסתרת, פתח כתובת בדפדפן הדומה לנוכחית 
           בתוספת '/' ושם הרשומה ה-%(extra)s. אם יש לך את ההרשאות המתאימות לכך,
           גם תוכל <a href="%(creatorurl)s">ליצור רשימת דיוור חדשה</a>.
    
           <p>אפשר למצוא מידע כללי אודות הרשימות ב

en: the mailing list overview page
he: עמוד הסיכום של רשימת הדיוור

en: <p>(Send questions and comments to
he: <p>(שלח שאלות והערות אל

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תאור

en: [no description available]
he: [אין תאור זמין]

en: No valid variable name found.
he: לא נמצא שם משתנה חוקי.

en: %(realname)s Mailing list Configuration Help
        <br><em>%(varname)s</em> Option
he: עזרה לרשימת הדיוור של %(realname)s
        <br> הגדרת <em>%(varname)s</em>

en: Mailman %(varname)s List Option Help
he: עזרת אפשריות של רשימת דוור %(varname)s

en: <em><strong>Warning:</strong> changing this option here
        could cause other screens to be out-of-sync.  Be sure to reload any other
        pages that are displaying this option for this mailing list.  You can also
he: <em><strong>אזהרה</strong>: שינוי אפשרות זו כאן
        יכול לגרום למסכים אחרים שלא להיות מסונכרנים.  
        יש לוודא טעינה מחדש של כל עמוד אחר שמציג אפשרות זו
         עבור רשימת דיוור זו. אפשר גם

en: return to the %(categoryname)s options page.
he: לחזור אל עמוד האפשריות של %(categoryname)s

en: %(realname)s Administration (%(label)s)
he: ניהול %(realname)s: %(label)s

en: %(realname)s mailing list administration<br>%(label)s Section
he: ניהול רשימת הדיוור %(realname)s<br>קטע %(label)s

en: Configuration Categories
he: סיווגי תצורה

en: Other Administrative Activities
he: פעולות ניהול נוספות

en: Tend to pending moderator requests
he: טפל בבקשות מפקח ממתינות

en: Go to the general list information page
he: עבור אל דף המידע הכללי של הרשימה

en: Edit the public HTML pages and text files
he: ערוך את עמודי ה-HTML הציבוריים ואת קבצי הטקסט

en: Go to list archives
he: עבור אל ארכיוני הרשימה

en: Delete this mailing list
he: מחק רשימת דיוור זו

en:  (requires confirmation)<br>&nbsp;<br>
he:  (מחייב אישור)<br>&nbsp;<br>

en: Logout
he: יציאה

en: Emergency moderation of all list traffic is enabled
he: פיקוח חרום של כל תעבורת הרשימה מופעל

en: Make your changes in the following section, then submit them
            using the <em>Submit Your Changes</em> button below.
he: בצע את השינויים שלך בקטע הבא, והגש אותם
           בעזרת הלחצן <em>הגש את השינויים</em> למטה.

en: Additional Member Tasks
he: פעולות מנוים נוספות

en: <li>Set everyone's moderation bit, including
                those members not currently visible
he: <li>סמן את דגל הפיקוח לכולם, כולל
                מנוים מוסתרים

en: Off
he: לא פעיל

en: On
he: פעיל

en: Set
he: קבע

en: Value
he: ערך

en: Badly formed options entry:
     %(record)s
he: רשומת אפשריות לא חוקית:
     %(record)s

en: <em>Enter the text below, or...</em><br>
he: <em>הקלד את הטקסט למטה, או...</em><br>

en: <br><em>...specify a file to upload</em><br>
he: <br><em>...ציין קובץ לעלות</em><br>

en: Topic %(i)d
he: נושא %(i)d

en: Delete
he: מחק

en: Topic name:
he: שם הנושא:

en: Regexp:
he: ביטוי רגולרי:

en: Description:
he: תאור:

en: Add new item...
he: הוסף פריט חדש...

en: ...before this one.
he: ...לפני הפריט הזה.

en: ...after this one.
he: ...אחרי הפריט הזה.

en: Spam Filter Rule %(i)d
he: חוק סינון דואר זבל %(i)d

en: Spam Filter Regexp:
he: ביטוי רגולרי לסינון דואר זבל:

en: Defer
he: השהה

en: Reject
he: דחה

en: Hold
he: החזק

en: Discard
he: מחק

en: Accept
he: אשר

en: Action:
he: פעולה:

en: Move rule up
he: הזז חוק למעלה

en: Move rule down
he: הזז חוק למטה

en: <br>(Edit <b>%(varname)s</b>)
he: <br>(ערוך <b>%(varname)s</b>)

en: <br>(Details for <b>%(varname)s</b>)
he: <br>(פרטים עבור <b>%(varname)s</b>)

en: <br><em><strong>Note:</strong>
            setting this value performs an immediate action but does not modify
            permanent state.</em>
he: <br><m><strong>הערה:</strong>:
            קביעת ערך זה מבצע פעולה מיידית אך אינו משנה
            את המצב הקבוע.</em>

en: Mass Subscriptions
he: רישום מנויים המוני

en: Mass Removals
he: ביטול מנויים המוני

en: Membership List
he: רשימת מנוים

en: (help)
he: (עזרה)

en: Find member %(link)s:
he: מצא מנוי %(link)s:

en: Search...
he: חיפוש...

en: Bad regular expression:
he: ביטוי רגולרי לא חוקי:

en: %(allcnt)s members total, %(membercnt)s shown
he: סך כל המנוים: %(allcnt)s; %(membercnt)s מנוים מוצגים

en: %(allcnt)s members total
he: סך כל המנוים: %(allcnt)s

en: unsub
he: ביטול מנוי

en: member address<br>member name
he: כתובת המנוי<br>שם המנוי

en: mod
he: שנה

en: hide
he: הסתר

en: nomail<br>[reason]
he: ללא דואר<br>[סיבה]

en: not metoo
he: ללא "גםאני"

en: ack
he: אשר

en: nodupes
he: בלי כפולים

en: digest
he: תקציר

en: plain
he: רגיל

en: language
he: שפה

en: U
he: ח

en: A
he: מ

en: B
he: ה

en: notmetoo
he: ללא "גםאני"

en: nomail
he: ללא דואר

en: <b>unsub</b> -- Click on this to unsubscribe the member.
he: <b>מחק מנוי</b> -- לחץ כאן כדי למחוק את המנוי.

en: <b>mod</b> -- The user's personal moderation flag.  If this is
            set, postings from them will be moderated, otherwise they will be
            approved.
he: <b>פקוח</b> -- דגל הפיקוח האישי של המנוי. אם דגל זה מורם,
            דואר ממנו יפוקח, אחרת דואר ממנו
            יאושר.

en: <b>hide</b> -- Is the member's address concealed on
            the list of subscribers?
he: <b>מוסתר</b> -- האם כתובת המנוי מוסתרת
            ברשימת המנוים?

en: <b>nomail</b> -- Is delivery to the member disabled?  If so, an
            abbreviation will be given describing the reason for the disabled
            delivery:
                <ul><li><b>U</b> -- Delivery was disabled by the user via their
                        personal options page.
                    <li><b>A</b> -- Delivery was disabled by the list
                        administrators.
                    <li><b>B</b> -- Delivery was disabled by the system due to
                        excessive bouncing from the member's address.
                    <li><b>?</b> -- The reason for disabled delivery isn't known.
                        This is the case for all memberships which were disabled
                        in older versions of Mailman.
                </ul>
he: <b>ללא דואר</b> -- האם משלוח דואר למנוי מבוטל? אם כן, אות אחת יסמן
            את הסיבה לביטול קבלת דואר:
                <ul><li><b>ח</b> -- קבלת דואר מבוטלת על ידי המנוי באמצעות עמוד האפשריות האישיות שלו
                    <li><b>מ</b> -- .קבלת דואר מבוטלת על ידי מנהלי הרשימה
                    <li><b>ה</b> -- קבלת דואר מבוטלת על ידי המערכת בגלל ריבוי החזרי דואר 
                         מהכתובת של מנוי זה.
                    <li><b>?</b> -- סיבת ביטול קבלת דואר אינה ידועה.
                        זה המצב עבור כל המנויים שהתבטלו בגרסאות קודמות של דוור.
                </ul>

en: <b>ack</b> -- Does the member get acknowledgements of their
            posts?
he: <b>אשר</b>-- האם המנוי מקבל אישור על משלוח דואר?

en: <b>not metoo</b> -- Does the member want to avoid copies of their
            own postings?
he: <b>ללא "גםאני"</b> -- האם המנוי רוצה להימנע מקבלת העתקים של הדואר שהוא עצמו שולח?

en: <b>nodupes</b> -- Does the member want to avoid duplicates of the
            same message?
he: <b>ללא כפולים</b> -- האם המנוי רוצה להימנע מקבלת העתקים כפולים של אותו המסר?

en: <b>digest</b> -- Does the member get messages in digests?
            (otherwise, individual messages)
he: <b>תקציר</b> -- האם המנוי מקבל את הדואר בתקצירים?
            (אחרת, במסרים בודדים)

en: <b>plain</b> -- If getting digests, does the member get plain
            text digests?  (otherwise, MIME)
he: <b>רגיל</b> -- אם מקבל תקצירים, האם התקצירים בטקסט רגיל?
            (אחרת, ב-MIME)

en: <b>language</b> -- Language preferred by the user
he: <b>שפה</b> -- השפה המועדפת של המשתמש

en: Click here to hide the legend for this table.
he: לחץ כאן להסתיר את מפתח של טבלה זו

en: Click here to include the legend for this table.
he: לחץ כאן להציג את מפתח של טבלה זו

en: <p><em>To view more members, click on the appropriate
            range listed below:</em>
he: <p><em>כדי להציג מנוים נוספים, לחץ על הקישור המתאים למטה:/em>

en: from %(start)s to %(end)s
he: מ-%(start)s ל-%(end)s

en: Subscribe these users now or invite them?
he: רשום או הזמן מנוים אלה כרגע?

en: Invite
he: הזמן

en: Subscribe
he: רשום

en: Send welcome messages to new subscribers?
he: שלח ברכת הצטרפות למנוים חדשים?

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: Send notifications of new subscriptions to the list owner?
he: שלח הודעות על מנויים חדשים לבעל הרשימה?

en: Enter one address per line below...
he: הקלד כתובת אחת בכל שורה למטה...

en: ...or specify a file to upload:
he: ...או ציין קובץ לעלות:

en: Below, enter additional text to be added to the
        top of your invitation or the subscription notification.  Include at least
        one blank line at the end...
he: הקלד טקסט נוסף שיתווסף לראש ההזמנה או להודעת ההצטרפות.
        יש לכלול לפחות שורה אחת ריקה בסוף...

en: Send unsubscription acknowledgement to the user?
he: שלח אישור ביטול מנוי למשתמש?

en: Send notifications to the list owner?
he: שלח הודעות אל בעל הרשימה?

en: Change list ownership passwords
he: שנה את סיסמאות של בעלי הרשימה

en: The <em>list administrators</em> are the people who have ultimate control over
    all parameters of this mailing list.  They are able to change any list
    configuration variable available through these administration web pages.
    
    <p>The <em>list moderators</em> have more limited permissions; they are not
    able to change any list configuration variable, but they are allowed to tend
    to pending administration requests, including approving or rejecting held
    subscription requests, and disposing of held postings.  Of course, the
    <em>list administrators</em> can also tend to pending requests.
    
    <p>In order to split the list ownership duties into administrators and
    moderators, you must set a separate moderator password in the fields below,
    and also provide the email addresses of the list moderators in the
    <a href="%(adminurl)s/general">general options section</a>.
he: <em>מנהלי הרשימה</em> הנם האנשים בעלי שליטה מוחלטת על כל הפרמטרים
    
    של רשימת דיוור זו. הם רשאים לשנות כל משתנה הזמין בהגדרת הרשימה
    באמצעות עמודי ניהול אלה.
    
    <p><em>למפקחי הרשימה</em> יש הרשאות מוגבלות יותר; הם לא רשאים לשנות משתנים
    של תצורת הרשימה, אבל הם כן רשאים לטפל בבקשות מנהלתיות ממתינות,
    כולל אישור או דחיה של בקשות מנוי, ולהתפטר ממסרים ממתינים. כמובן גם
    <em>מנהלי הרשימה</em> יכולים לטפל בבקשות ממתינות.
    
    <p>כדי לחלק את המשימות בין מנהלים ומפקחים, עליך לקבוע סיסמת מפקח נפרד בשדות למטה,
    וגם לספק את הכתובות של מפקחי הרשימה
    <a href="%(adminurl)s/כללי">בקטע האפשריות הכלליות</a>.

en: Enter new administrator password:
he: הקלד סיסמת ניהול חדשה:

en: Confirm administrator password:
he: אישור סיסמת ניהול:

en: Enter new moderator password:
he: הקלד סימת פיקוח חדשה:

en: Confirm moderator password:
he: אשר סיסמת פיקוח:

en: Submit Your Changes
he: הגש את השינויים

en: Moderator passwords did not match
he: סיסמאות הפיקוח אינן זהות

en: Administrator passwords did not match
he: סיסמאות הניהול אינן זהות

en: Already a member
he: הנו כבר מנוי

en: &lt;blank line&gt;
he: &lt;שורה ריקה&gt;

en: Bad/Invalid email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לא חוקית/לא תקינה

en: Hostile address (illegal characters)
he: כתובת אויינת (תווים לא חוקיים)

en: Banned address (matched %(pattern)s)
he: כתובת חסומה (התאים ל-%(pattern)s)

en: Successfully invited:
he: הוזמן בהצלחה:

en: Successfully subscribed:
he: נרשם בהצלחה:

en: Error inviting:
he: שגיאה בהזמנה:

en: Error subscribing:
he: שגיאה ברישום:

en: Successfully Unsubscribed:
he: מנוי בוטל בהצלחה:

en: Cannot unsubscribe non-members:
he: לא יכול לבטל מנוי למי שאינו מנוי:

en: Bad moderation flag value
he: ערך דגל פיקוח לא תקין

en: Not subscribed
he: אינו מנוי

en: Ignoring changes to deleted member: %(user)s
he: מתעלם משינויים למנוי שנמחק: %(user)s

en: Successfully Removed:
he: הוסר בהצלחה:

en: Error Unsubscribing:
he: שגיאה בביטול המנוי:

en: %(realname)s Administrative Database
he: בסיס הנתונים המנהלתי %(realname)s

en: %(realname)s Administrative Database Results
he: תוצאות בסיס הנתונים המנהלתי %(realname)s

en: There are no pending requests.
he: אין בקשות ממתינות.

en: Click here to reload this page.
he: לחץ כאן לטעון עמוד זה מחדש.

en: Detailed instructions for the administrative database
he: הוראות מפורטות עבור בסיס הנתונים המנהלתי

en: Administrative requests for mailing list:
he: בקשות מנהלתיות עבור רשימת הדיוור:

en: Submit All Data
he: הגש את כל המידע

en: Discard all messages marked <em>Defer</em>
he: מחק את כל המסרים המסומנים <em>השהה</em>

en: all of %(esender)s's held messages.
he: כל המסרים הממתינים של %(esender)s.

en: a single held message.
he: מסר מוחזק יחיד

en: all held messages.
he: כל המסרים המוחזקים.

en: Mailman Administrative Database Error
he: שגיאת בסיס נתונים מנהלתי של דוור

en: list of available mailing lists.
he: רשימת רשימות הדיוור הזמינות.

en: You must specify a list name.  Here is the %(link)s
he: עליך לציין שם רשימת דיוור. הנה ה- %(link)s

en: Subscription Requests
he: בקשות מנוי

en: Address/name/time
he: כתובת/שם

en: Your decision
he: החלטתך

en: Reason for refusal
he: סיבת הסירוב

en: Approve
he: אשר

en: Permanently ban from this list
he: חסום מרשימה זו לצמיתות

en: User address/name
he: כתובת/שם המשתמש

en: Unsubscription Requests
he: בקשות ביטול מנוי

en: From:
he: מאת:

en: Action to take on all these held messages:
he: הפעולה לבצע על כל המסרים הממתינים האלה:

en: Preserve messages for the site administrator
he: שמור מסרים עבור מנהל האתר

en: Forward messages (individually) to:
he: העבר מסרים (בבודדת) אל:

en: Clear this member's <em>moderate</em> flag
he: נפה את דגל <em>פיקוח</em> של משתמש זה.

en: <em>The sender is now a member of this list</em>
he: <em>מעכשיו השולח הנו מנוי ברשימה זו</em>

en: Add <b>%(esender)s</b> to one of these sender filters:
he: הוסף את <b>%(esender)s</b>  אל אחד ממסנני השולח האלה:

en: Accepts
he: מאשר

en: Discards
he: מוחק

en: Holds
he: מחזיק

en: Rejects
he: דוחה

en: Ban <b>%(esender)s</b> from ever subscribing to this
                        mailing list
he: חסום את <b>%(esender)s</b> מלהרשם אי פעם לרשימה זו

en: Click on the message number to view the individual
                message, or you can
he: לחץ על מספר המסר כדי לצפות במסר
                בודד, או שאפשר גם

en: view all messages from %(esender)s
he: לצפות בכל המסרים מ- %(esender)s

en: Subject:
he: נושא:

en:  bytes
he:  בייטים

en: Size:
he: גודל:

en: not available
he: לא זמין

en: Reason:
he: הנימוק:

en: Received:
he: התקבל:

en: Posting Held for Approval
he: המסר ממתין לאישור

en:  (%(count)d of %(total)d)
he:  (%(count)d מתוך %(total)d)

en: <em>Message with id #%(id)d was lost.
he: <em>המסר בעל זיהוי #%(id)d אבד.

en: <em>Message with id #%(id)d is corrupted.
he: <em>המסר בעל זיהוי #%(id)d פגום.

en: Preserve message for site administrator
he: שמור מסר למנהל האתר

en: Additionally, forward this message to:
he: בנוסף, העבר מסר זה אל:

en: [No explanation given]
he: [ללא נימוק]

en: If you reject this post,<br>please explain (optional):
he: אם דחית מסר זה,<br>נא לנמק (אפציונלי):

en: Message Headers:
he: כותרות המסר:

en: Message Excerpt:
he: קטע מתוך המסר:

en: Database Updated...
he: בסיס הנתונים עודכן...

en:  is already a member
he:  הנו כבר מנוי

en: %(addr)s is banned (matched: %(patt)s)
he: %(addr)s חסום (התאים ל-%(patt)s)

en: Confirmation string was empty.
he: מחרוזת האישור הייתה ריקה.

en: The address requesting unsubscription is not
                    a member of the mailing list.  Perhaps you have already been
                    unsubscribed, e.g. by the list administrator?
he: הכתובת המבקשת ביטול המנוי אינה 
                    מנויה ברשימת הדיוור. יתכן שכבר בוטל 
                    המנוי, למשל על ידי מנהל הרשימה?

en: The address requesting to be changed has
                        been subsequently unsubscribed.  This request has been
                        cancelled.
he: הכתובת המבקשת שינוי נמחקה מהרשימה.
                        על כן, הבקשה בוטלה.

en: System error, bad content: %(content)s
he: שגיאת מערכת, תכולה פגומה: %(content)s

en: Bad confirmation string
he: מחרוזת אישור שגויה

en: Enter confirmation cookie
he: הקלד עוגיית אישור

en: Please enter the confirmation string
        (i.e. <em>cookie</em>) that you received in your email message, in the box
        below.  Then hit the <em>Submit</em> button to proceed to the next
        confirmation step.
he: נא להכניס את מחרוזת האישור 
        (קרי <em>העוגיה</em> שקיבלת בדואר אל תוך התיבה למטה.
        אחרי-כן לחץ על הלחצן <em>הגש</em> למעבר לשלב הבא באישור.

en: Confirmation string:
he: מחרוזת אישור:

en: Submit
he: הגש

en: Confirm subscription request
he: אישור בקשת המנוי

en: Your confirmation is required in order to complete the
        subscription request to the mailing list <em>%(listname)s</em>.  Your
        subscription settings are shown below; make any necessary changes and hit
        <em>Subscribe</em> to complete the confirmation process.  Once you've
        confirmed your subscription request, you will be shown your account
        options page which you can use to further customize your membership
        options.
    
        <p>Note: your password will be emailed to you once your subscription is
        confirmed.  You can change it by visiting your personal options page.
    
        <p>Or hit <em>Cancel my subscription request</em> if you no longer want to
        subscribe to this list.
he: אישורך דרוש כדי להשלים את בקשת המנוי לרשימת הדיוור <em>%(listname)s</em>
        הגדרות המנוי מוצגות למטה; שנה את כל הדרוש ולחץ;
        <em>הרשם</em> ,כדי לסיים את תהליך הרישום. לאחר אישור בקשת המנוי
        יוצג עמוד אפשריות החשבון שלך אשר ישמש להתאמה אישית
        של אפשריות המנוי שלך.
    
        <p>הערה: הסיסמא שלך תישלח אליך בדוא"ל לאחר אישור המנוי שלך.
        אפשר לשנות אותה בעמוד האפשריות האישיות שלך.
    
        <p>או לחץ <em>בטל את בקשת המנוי שלך</em>, אם אתה כבר לא רוצה להרשם לרשימה זו.

en: Your confirmation is required in order to continue with
            the subscription request to the mailing list <em>%(listname)s</em>.
            Your subscription settings are shown below; make any necessary changes
            and hit <em>Subscribe to list ...</em> to complete the confirmation
            process.  Once you've confirmed your subscription request, the
            moderator must approve or reject your membership request.  You will
            receive notice of their decision.
    
            <p>Note: your password will be emailed to you once your subscription
            is confirmed.  You can change it by visiting your personal options
            page.
    
            <p>Or, if you've changed your mind and do not want to subscribe to
            this mailing list, you can hit <em>Cancel my subscription
            request</em>.
he: נדרש אישור שלך כדי להמשיך בבקשתך למנוי ברשימת הדיוור
            <em>%(listname)s</em>. הגדרות המנוי שלך מוצגות למטה;
            בצע את השינויים הדרושים ולחץ <em> הרשם לרשימה ...</em> כדי
            להשלים את תהליך הרישום. לאחר שאישרת את בקשת המנוי שלך, על המפקח
            לאשר או לדחות את הבקשה שלך. אתה תקבל הודעה על החלטתו.
    
            <p>הערה: הסיסמא שלך תישלח אליך בדוא"ל לאחר אישור הבקשה שלך.
            ניתן לשנות אותה בעמוד האפשריות האישיות שלך.
    
            <p>או, אם שינית את דעתך ואינל רוצה עוד להרשם לרשימה זו,
            אפשר ללחוץ על <em>בטל את בקשת המנוי שלך</em>.

en: Your email address:
he: כתובת דוא"ל שלך:

en: Your real name:
he: שמך האמיתי:

en: Receive digests?
he: לקבל תקצירים?

en: Preferred language:
he: שפה מועדפת:

en: Subscribe to list %(listname)s
he: הרשם לרשימה %(listname)s

en: Cancel my subscription request
he: בטל את בקשת המנוי שלך

en: You have canceled your subscription request.
he: ביטלת את בקשת המנוי שלך.

en: Awaiting moderator approval
he: ממתין לאישור מפקח

en:             You have successfully confirmed your subscription request to the
                mailing list %(listname)s, however final approval is required from
                the list moderator before you will be subscribed.  Your request
                has been forwarded to the list moderator, and you will be notified
                of the moderator's decision.
he:             עברת בהצלחה את תהליך הרישום לרשימת הדיוור %(listname)s
                אבל עדיין נדרש אישור סופי מאת מפקח הרשימה לפני שהמנוי יהיה תקף.
                בקשתך הועברה אל מפקח הרשימה ותקבל הודעה בדבר החלטתו.

en: Invalid confirmation string.  It is
                possible that you are attempting to confirm a request for an
                address that has already been unsubscribed.
he: מחרוזת אישור לא חוקית. יתכן שאתה מנסה לאשר בקשה
                עבור כתובת שכבר נמחקה.

en: You are already a member of this mailing list!
he: אתה כבר מנוי לרשימת דיוור זו!

en: You are currently banned from subscribing to
                this list.  If you think this restriction is erroneous, please
                contact the list owners at %(owneraddr)s.
he: אתה כרגע חסום מלהרשם לרשימה זו. אם לדעתך מגבלה זו שגויה,
            נא ליצור קשר עם בעל הרשימה בכתובת %(owneraddr)s.

en:             You were not invited to this mailing list.  The invitation has
                been discarded, and both list administrators have been
                alerted.
he:             לא הוזמנת לרשימת דיוור זו. ההזמנה נזרקה
                ומנהלי הרשימה קיבלו הודעה בהתאם.

en: Subscription request confirmed
he: בקשת המנוי אושרה

en:             You have successfully confirmed your subscription request for
                "%(addr)s" to the %(listname)s mailing list.  A separate
                confirmation message will be sent to your email address, along
                with your password, and other useful information and links.
    
                <p>You can now
                <a href="%(optionsurl)s">proceed to your membership login
                page</a>.
he:             אישרת בהצלחה את בקשת המנוי שלך לרשימת הדיוור %(listname)s עבור "%(addr)s"
                הודעה נפרדת תישלח אל הכתובת שלך ביחד עם הסיסמא שלך, מידע שימושי נוסף וקישורים.
    
                <p>כעת אפשר
                <a href="%(optionsurl)s">לגשת לעמוד הכניסה
                שלך</a>.

en: You have canceled your unsubscription request.
he: ביטלת את בקשת ביטול המנוי שלך.

en: Unsubscription request confirmed
he: בקשת ביטול המנוי אושרה

en:             You have successfully unsubscribed from the %(listname)s mailing
                list.  You can now <a href="%(listinfourl)s">visit the list's main
                information page</a>.
he:             הסרת בהצלחה את המנוי שלך ברשימת %(listname)s.
                עכשיו אתה יכול <a href="%(listinfourl)s">לבקר בעמוד
                המידע הראשי של הרשימה</a>.

en: Confirm unsubscription request
he: אשר בקשת ביטול המנוי

en: <em>Not available</em>
he: <em>לא זמין</em>

en: Your confirmation is required in order to complete the
        unsubscription request from the mailing list <em>%(listname)s</em>.  You
        are currently subscribed with
    
        <ul><li><b>Real name:</b> %(fullname)s
            <li><b>Email address:</b> %(addr)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Unsubscribe</em> button below to complete the confirmation
        process.
    
        <p>Or hit <em>Cancel and discard</em> to cancel this unsubscription
        request.
he: אישורך דרוש כדי להשלים את בקשת ההסרה שלך מרשימת <em>%(listname)s</em>,
    כרגע אתה רשום עם
    
        <ul><li><b>שם אמיתי:</b> %(fullname)s
            <li><b>דוא"ל:</b> %(addr)s
        </ul>
    
        לחץ על לחצן <em>הסר מנוי</em>  כדי להשלים את תהליך ביטול ההרשמה.
    
        <p>או לחץ <em>בטל ומחק</em>, כדי לבטל את בקשת הסרה זו.

en: Unsubscribe
he: הסר מנוי

en: Cancel and discard
he: בטל ומחק

en: You have canceled your change of address request.
he: ביטלת את בקשת שינוי הכתובת שלך.

en: %(newaddr)s is banned from subscribing to the
                %(realname)s list.  If you think this restriction is erroneous,
                please contact the list owners at %(owneraddr)s.
he: %(newaddr)s חסום מרישום לרישימת %(realname)s.
            אם לדעתך הגבלה זו שגויה, נא ליצור קשר
            עם בעל הרשימה בכתובת %(owneraddr)s.

en: Change of address request confirmed
he: בקשת שינוי הכתובת אושרה

en:             You have successfully changed your address on the %(listname)s
                mailing list from <b>%(oldaddr)s</b> to <b>%(newaddr)s</b>.  You
                can now <a href="%(optionsurl)s">proceed to your membership
                login page</a>.
he:             שינית בהצלחה את הכתובת שלך ברשימת הדיוור
                %(listname)s מ-<b>%(oldaddr)s</b> אל <b>%(newaddr)s</b>. אתה
                עכשיו יכול <a href="%(optionsurl)s"לגשת אל עמוד הכניסה</a> שלך.

en: Confirm change of address request
he: אשר בקשת שינוי כתובת

en: globally
he: גלובלית

en: Your confirmation is required in order to complete the
        change of address request for the mailing list <em>%(listname)s</em>.  You
        are currently subscribed with
    
        <ul><li><b>Real name:</b> %(fullname)s
            <li><b>Old email address:</b> %(oldaddr)s
        </ul>
    
        and you have requested to %(globallys)s change your email address to
    
        <ul><li><b>New email address:</b> %(newaddr)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Change address</em> button below to complete the confirmation
        process.
    
        <p>Or hit <em>Cancel and discard</em> to cancel this change of address
        request.
he: אישורך דרוש כדי להשלים את בקשת שינוי הכתובת שלך לרשימת הדיוור
     <em>%(listname)s</em>, אתה רשום כרגע עם
    
        <ul><li><b>שם אמיתי:</b> %(fullname)s
            <li><b>דוא"ל ישן:</b> %(oldaddr)s
        </ul>
    
        ביקשת שינוי כתובת %(globallys)s אל
    
        <ul><li><b>דוא"ל חדש:</b> %(newaddr)s
        </ul>
    
        לחץ על הלחצן <em>שינוי כתובת</em> כדי להשלים את תהליך האישור.
    
        <p>או לחץ <em>בטל ומחק</em> כדי לבטל את בקשת שינוי כתותבת זו.

en: Change address
he: שנה כתובת

en: Continue awaiting approval
he: להמשיך להמתין לאישור

en: Okay, the list moderator will still have the
        opportunity to approve or reject this message.
he: OK, למפקח הרשימה עדיין תהיה הזדמנות
        לאשר או לדחות הודעה זו.

en: Sender discarded message via web.
he: השולח מחק את המסר דרך האתר.

en: The held message with the Subject:
                header <em>%(subject)s</em> could not be found.  The most likely
                reason for this is that the list moderator has already approved or
                rejected the message.  You were not able to cancel it in
                time.
he: המסר הממתין בנושא:
                כותרת <em>%(subject)s</em> לא נמצאה. הסיבה הסבירה
                ביותר לכך היא שמפקח הרשימה כבר אישר או מחק את המסר.
                ולא הספקת לדחות אותו בעוד מועד.

en: Posted message canceled
he: המסר שנשלח נמחק

en:             You have successfully canceled the posting of your message with
                the Subject: header <em>%(subject)s</em> to the mailing list
                %(listname)s.
he:             ביטלת בהצלחה את משלוח המסר שלך בנושא: כותרת <em>%(subject)s</em>
                אל רשימת הדיוור %(listname)s.

en: Cancel held message posting
he: בטל משלוח מסר ממתין

en: The held message you were referred to has
            already been handled by the list administrator.
he: המסר הממתין שהתייחסת עליו כבר טופל על ידי
            מנהל הרשימה.

en: Your confirmation is required in order to cancel the
        posting of your message to the mailing list <em>%(listname)s</em>:
    
        <ul><li><b>Sender:</b> %(sender)s
            <li><b>Subject:</b> %(subject)s
            <li><b>Reason:</b> %(reason)s
        </ul>
    
        Hit the <em>Cancel posting</em> button to discard the posting.
    
        <p>Or hit the <em>Continue awaiting approval</em> button to continue to
        allow the list moderator to approve or reject the message.
he: דרוש אשורך כדי לבטל את משלוח המסר שלך אל רשימת הדיוור
        <em>%(listname)s</em>:
    
        <ul><li><b>מאת:</b> %(sender)s
            <li><b>נושא:</b> %(subject)s
            <li><b>נימוק:</b> %(reason)s
        </ul>
    
        לחץ על לחצן <em>בטל משלוח</em> כדי לזרוק את המסר.
    
        או לחץ על <em>המשך להמתין לאישור</em> כדי להמשיך
        להמתין להחלטת מפקח הרשימה לאשר או לדחות את המסר.

en: Cancel posting
he: בטל שילוח

en: You have canceled the re-enabling of your membership.  If
        we continue to receive bounces from your address, it could be deleted from
        this mailing list.
he: ביטלת את חידוש המנוי שלך. אם נמשיך
        לקבל החזרות מהכתובת שלך, היא תמחק מרשימת דיוור זו.

en: Membership re-enabled.
he: המנוי חודש.

en:             You have successfully re-enabled your membership in the
                %(listname)s mailing list.  You can now <a
                href="%(optionsurl)s">visit your member options page</a>.
he:             חידשת בהצלחה את המנוי שלך ברשימת הדיוור            %(listname)s. אפשר עכשיו לבקר 
                <a href="%(optionsurl)s">בעמוד הגדרות המנוי שלך</a>.

en: Re-enable mailing list membership
he: מחדש מנוי ברשימת הדיוור

en: We're sorry, but you have already been unsubscribed
            from this mailing list.  To re-subscribe, please visit the
            <a href="%(listinfourl)s">list information page</a>.
he: אנו מצטערים, אבל מנוי שלך ככר נמחק מרשימת דיוור זו.
            כדי להרשם מחדש, אנא בקר <a href="%(listinfourl)s">בעמוד המידע של הרשימה</a>.

en: <em>not available</em>
he: <em>לא זמין</em>

en: Cancel
he: בטל

en: Bad URL specification
he: הגדרת קישור לא תקינה

en: Return to the
he: חזור אל

en: general list overview
he: סיכום הרשימה

en: <br>Return to the
he: <br>חזור אל

en: administrative list overview
he: סיכום רשימה מנהלתי

en: List name must not include "@": %(safelistname)s
he: שם רשימה לא יכול לכלול "@": %(safelistname)s

en: List already exists: %(safelistname)s
he: הרשימה כבר קיימת: %(safelistname)s

en: You forgot to enter the list name
he: שחכת לציין שם לרשימה

en: You forgot to specify the list owner
he: שחכת לציין את שם בעל הרשימה

en: Leave the initial password (and confirmation) fields
                    blank if you want Mailman to autogenerate the list
                    passwords.
he: השאר את שדה הסיסמא (ושדה האישור) ריק
                    אם ברצונך שדוור יחולל סיסמאות
                    באופן אוטומטי.

en: Initial list passwords do not match
he: סיסמאות הרשימה אינן זהות

en: The list password cannot be empty<!-- ignore -->
he: סיסמת הרשימה לא יכולה להיות ריקה<!--התעלם-->

en: You are not authorized to create new mailing lists
he: אינך רשאי ליצור רשימות דיוור חדשות

en: Unknown virtual host: %(safehostname)s
he: מארח וירטואלי לא מוכר: %(safehostname)s

en: Bad owner email address: %(s)s
he: כתובת בעלים לא תקינה: %(s)s

en: List already exists: %(listname)s
he: הרשימה כבר קיימת: %(listname)s

en: Illegal list name: %(s)s
he: שם רשימה לא חוקי: %(s)s

en: Some unknown error occurred while creating the list.
                    Please contact the site administrator for assistance.
he: קרתה שגיאה לא מוכרת בעת יצירת הרשימה.
                    נא ליצור קשר עם מנהל האתר לקבלת לעזרה.

en: Your new mailing list: %(listname)s
he: רשימת הדיוור החדשה שלך: %(listname)s

en: Mailing list creation results
he: תוצאות יצירת רשימת דיוור

en: You have successfully created the mailing list
        <b>%(listname)s</b> and notification has been sent to the list owner
        <b>%(owner)s</b>.  You can now:
he: יצרת בהצלחה את רשימת הדיוור
        <b>%(listname)s</b> והודעה על כך נשלחה אל בעלי הרשימה
        <b>%(owner)s</b>.  עכשיו תוכל:

en: Visit the list's info page
he: לבקר בעמוד המידע של הרשימה

en: Visit the list's admin page
he: לבקר בעמוד של מנהל הרשימה

en: Create another list
he: ליצור רשימה נוספת

en: Create a %(hostname)s Mailing List
he: צור רשימת דיוור %(hostname)s

en: Error:
he: שגיאה:

en: You can create a new mailing list by entering the
        relevant information into the form below.  The name of the mailing list
        will be used as the primary address for posting messages to the list, so
        it should be lowercased.  You will not be able to change this once the
        list is created.
    
        <p>You also need to enter the email address of the initial list owner.
        Once the list is created, the list owner will be given notification, along
        with the initial list password.  The list owner will then be able to
        modify the password and add or remove additional list owners.
    
        <p>If you want Mailman to automatically generate the initial list admin
        password, click on `Yes' in the autogenerate field below, and leave the
        initial list password fields empty.
    
        <p>You must have the proper authorization to create new mailing lists.
        Each site should have a <em>list creator's</em> password, which you can
        enter in the field at the bottom.  Note that the site administrator's
        password can also be used for authentication.
he: אפשר ליצור רשימת דיוור חדשה על ידי הקלדת
        המידע הרלוונטי בטופס למטה. שם רשימת הדיוור
        ישמש ככתובת העיקרית למשלוח מסרים אל הרשימה,
        יש לכתוב אותו באותיות אנגליות קטנות. לא ניתן יהיה
        לשנות אותו לאחר יצירת הרשימה.
    
        עליך לקליד את כתובת הדוא"ל של הבעלים
        של הרשימה. לאחר יצירת הרשימה, בעל הרשימה יקבל
        הודעה על כך, ביחד עם סיסמת הרשימה הראשונית.
        אחרי-כן בעל הרשימה יכול לשנות את הסיסמא ו/או
        להוסיף בעלי רשימה נוספים.
    
        <p>אם ברצונך שדוור יחולל את סיסמת הניהול הראשונית
        לחץ על `כן' בשדה חולל אוטומטי למטה, והשאר
        את שדות הסיסמא ריקים.
    
        <p>אתה זקוק להרשאה מתאימה כדי ליצור רשימת דיוור חדשה.  
        לכל אתר צריך שיהיה סיסמא של <em>יוצר רשימות</em>, שניתן
        להכניס לשדה בתחתית. שים לב שניתן גם להשתמש בסיסמא של מנהל האתר.

en: List Identity
he: זיהוי הרשימה

en: Name of list:
he: שם הרשימה:

en: Initial list owner address:
he: כתובת בעל הרשימה הראשונית:

en: Auto-generate initial list password?
he: לחולל את סיסמת הרשימה הראשונית?

en: Initial list password:
he: סיסמת הרשימה הראשונית:

en: Confirm initial password:
he: אישור סיסמא ראשונית:

en: List Characteristics
he: מאפייני הרשימה:

en: Should new members be quarantined before they
        are allowed to post unmoderated to this list?  Answer <em>Yes</em> to hold
        new member postings for moderator approval by default.
he: האם להכניס מנוים חדשים להסגר לפני שמותר להם
        לשלוח מסרים ללא פיקוח לרשימה זו? ענה <em>כן</em> כדי להחזיק
        מסרים ממנוים חדשים לאישור מפקח כברירת מחדל.

en: Initial list of supported languages.  <p>Note that if you do not
            select at least one initial language, the list will use the server
            default language of %(deflang)s
he: רשימה ראשונית של שפות נתמכות. <p>שים נא לב שאם לא תבחר לפחות
            שפה ראשונית אחת, הרשימה תשתמש בשפה ברירת המחדל
            של השרת שהיא %(deflang)s

en: Send "list created" email to list owner?
he: שלח דואר "נוצר רשימה" אל בעל הרשימה?

en: List creator's (authentication) password:
he: סיסמת (האימות) של יוצר הרשימה:

en: Create List
he: צור רשימה

en: Clear Form
he: נקה טופס

en: General list information page
he: עמוד מידע כללי של הרשימה

en: Subscribe results page
he: עמוד תוצאות המנוי

en: User specific options page
he: עמוד אפשריות ייחודיות של המשתמש

en: Welcome email text file
he: קובץ טקסט לדואר ברכת הצטרפות

en: List name is required.
he: שם רשימה חובה

en: %(realname)s -- Edit html for %(template_info)s
he: %(realname)s -- עורך html עבור %(template_info)s

en: Edit HTML : Error
he: עורך HTML: שגיאה

en: %(safetemplatename)s: Invalid template
he: %(safetemplatename)s: תבנית לא חוקית

en: %(realname)s -- HTML Page Editing
he: %(realname)s -- עורך עמוד HTML

en: Select page to edit:
he: בחר עמוד לעריכה:

en: View or edit the list configuration information.
he: ערוך או צפה במידע אודות הגדרות הרשימה

en: When you are done making changes...
he: כשתסיים לשנות...

en: Submit Changes
he: הגש שינוים

en: Can't have empty html page.
he: עמוד HTML לא יכול להיות ריק

en: HTML Unchanged.
he: HTML לא השתנה

en: HTML successfully updated.
he: HTML עודכן בהצלחה

en: %(hostname)s Mailing Lists
he: רשימות הדיוור של %(hostname)s

en: <p>There currently are no publicly-advertised
                %(mailmanlink)s mailing lists on %(hostname)s.
he: <p>אין כרגע רשימות דיוור %(mailmanlink)s
                על %(hostname)s שאינן מוסתרות.

en: <p>Below is a listing of all the public mailing lists on
                %(hostname)s.  Click on a list name to get more information about
                the list, or to subscribe, unsubscribe, and change the preferences
                on your subscription.
he: <p>בהמשך יש רשימה של כל רשימות הדיוור הציבוריות
                ב-%(hostname)s. לחץ על שם הרשימה לקבלת מידע נוסף
                אודות הרשימה, להרשם, לבטל הרשמה, או לשנות העדיפויות
                במנוי שלך.

en: right
he: ימין

en:  To visit the general information page for an unadvertised list,
            open a URL similar to this one, but with a '/' and the %(adj)s
            list name appended.
            <p>List administrators, you can visit
he:  כדי לבקר בעמוד מידע הכללי עבור רשימה מוסתרת,
            פתח קישור שדומה לקישור הנוכחי, בתוספת '/' ובסוף
            את שם %(adj)s הרשימה.
            <p>מנהלי רשימות, אתם יכולים לבקר

en: the list admin overview page
he: בעמוד סקירה מנהלתית של הרשימה

en:  to find the management interface for your list.
             <p>If you are having trouble using the lists, please contact
he:  כדי למצוא את ממשק הניהול של הרשימה שלך.
             <p>אם יש לך קושי בשימוש ברשימות, נא ליצור קשר עם

en: Edit Options
he: אפשריות עריכה

en: View this page in
he: צפה בעמוד זה ב-

en: CGI script error
he: שגיאת אצווה CGI

en: No address given
he: לא הוכנסה כתובת

en: Illegal Email Address: %(safeuser)s
he: כתובת דוא"ל לא חוקית: %(safeuser)s

en: No such member: %(safeuser)s.
he: אין כזה מנוי: %(safeuser)s.

en: Authentication failed.
he: אימות נכשל

en: A reminder of your password has been emailed to you.
he: תזכורת עם סיסמתך נשלחה אליך.

en: The list administrator may not view the other
                subscriptions for this user.
he: למנהל הרשימה אין אפשרות לצפות
                במנויים אחרים של משתמש זה.

en: Note:
he: הערה:

en: List subscriptions for %(safeuser)s on %(hostname)s
he: מנויי רשימה של  %(safeuser)s על %(hostname)s

en: Click on a link to visit your options page for the
            requested mailing list.
he: לחץ על הקישור כדי לבקר בעמוד האפשריות
            של הרשימה המבוקשת.

en: The list administrator may not change the names
                or addresses for this user's other subscriptions.  However, the
                subscription for this mailing list has been changed.
he: אין למנהל הרשימה אפשרות לשנות את השמות או את
                הכתובות של המנויים האחרים של משתמש זה. אבל
                המנוי ברשימת דיוור זו עודכן.

en: Addresses did not match!
he: הכתובות לא זהות

en: You are already using that email address
he: אתה משתמש כבר בכתובת זו

en: The new address you requested %(newaddr)s is already a member of the
    %(listname)s mailing list, however you have also requested a global change of
    address.  Upon confirmation, any other mailing list containing the address
    %(safeuser)s will be changed.
he: הכתובת החדשה %(newaddr)s הינה כבר מנויה ברשימת הדיוור
    %(listname)s, יתכן שביצעת עדכון גלובלי של הכתובת. עם האישור,
    כל רשימה אחרת המכילה את הכתובת %(safeuser)s תתעדכן.

en: The new address is already a member: %(newaddr)s
he: הכתובת החדשה הנה כבר מנויה: %(newaddr)s

en: Addresses may not be blank
he: הכתובת לא יכולה להיות ריקה

en: A confirmation message has been sent to %(newaddr)s.
he: נשלחה הודעת אישוד אל %(newaddr)s.

en: Bad email address provided
he: הוקלדה כתובת דוא"ל לא תקינה

en: Illegal email address provided
he: הוקלדה כתובת דוא"ל לא חוקית

en: %(newaddr)s is already a member of the list.
he: %(newaddr)s הנה כבר מנויה ברשימה.

en: %(newaddr)s is banned from this list.  If you
                          think this restriction is erroneous, please contact
                          the list owners at %(owneraddr)s.
he: %(newaddr)s חסום מרשימה זו. אם לדעתך חסימה זו
                          שגויה, נא ליצור קשר עם בעלי הרשימה ב-%(owneraddr)s.

en: Member name successfully changed.
he: שם המנוי עודכן בהצלחה

en: Passwords may not be blank
he: הסיסמא לא יכולה להיות ריקה

en: Passwords did not match!
he: הסיסמאות לא זהות!

en: The list administrator may not change the
                password for this user's other subscriptions.  However, the
                password for this mailing list has been changed.
he: אין למנהל הרשימה אפשרות לשנות את הסיסמא
                של משתמש זה ברשימות אחרות. אבל
                הסיסמא של רשימה זו עודכנה.

en: Password successfully changed.
he: הסיסמאות עודכנו בהצלחה

en: You must confirm your unsubscription request by turning
                    on the checkbox below the <em>Unsubscribe</em> button.  You
                    have not been unsubscribed!
he: עדיין לא הושלם תהליך ביטול המנוי שלך.
                    אתה צריך לאשר את בקשת ביטול המנוי על ידי
                    סימון בתיבת הסימון מתחת ללחצן <em>בטל מנוי</em>.

en: Unsubscription results
he: תצאות ביטול המנוי

en: Your unsubscription request has been received and
                forwarded on to the list moderators for approval.  You will
                receive notification once the list moderators have made their
                decision.
he: בקשתך לבטל את המנוי שלך התקבלה והועברה אל
                מפקחי הרשימה לאישור.  תקבל הודעה לאחר
                קבלת החלטה של מפקחי הרשימה.

en: You have been successfully unsubscribed from the
                mailing list %(fqdn_listname)s.  If you were receiving digest
                deliveries you may get one more digest.  If you have any questions
                about your unsubscription, please contact the list owners at
                %(owneraddr)s.
he: הצלחת לבטל את המנוי שלך ברשימת הדיוור
                %(fqdn_listname)s. אם היית מנוי לקבלת תקצירים
                יתכן שתקבל עוד תקציר אחד אחרון. אם יש לך עדיין שאלות בקשר
                לביטול המנוי שלך, נא ליצור קשר עם בעלי הרשימה
                בכתובת %(owneraddr)s.

en: The list administrator may not change the
                    options for this user's other subscriptions.  However the
                    options for this mailing list subscription has been
                    changed.
he: למנהל רשימה זו אין הרשאות לעדכן
                    את ההגדרות של משתמש זה ברשימות אחרות.
                    אבל עודכנו ההגדרות שלו ברשימה זו.

en: The list administrator has disabled digest delivery for
                this list, so your delivery option has not been set.  However your
                other options have been set successfully.
he: מנהל רשימה זו ביטל את האפשרות של משלוח
                תקצירים ברשימה זו, לכן אפשרות זו לא הופעלה.
                אבל ההגדרות האחרות עודכנו בהצלחה.

en: The list administrator has disabled non-digest delivery
                for this list, so your delivery option has not been set.  However
                your other options have been set successfully.
he: מנהל רשימה זו ביטל את האפשרות של משלוח
                מסרים רגילים (לא תקצירים) ברשימה זו, לכן
                אפשרות זו לא הופעלה. אבל ההגדרות
                האחרות עודכנו בהצלחה.

en: You have successfully set your options.
he: ההגדרות שלך נקלטו בהצלחה

en: You may get one last digest.
he: יתכן שתקבל תקציר אחד אחרון

en: <em>Yes, I really want to unsubscribe</em>
he: <em>כן, אני באמת רוצה לבטל את המנוי שלי</em>

en: Change My Password
he: שנה את הסיסמא שלי

en: List my other subscriptions
he: הצג את המנוים האחרים שלי

en: Email My Password To Me
he: שלח את הסיסמא אלי בדוא"ל

en: password
he: סיסמא

en: Log out
he: יציאה

en: Submit My Changes
he: הגש את שינוים שלי

en: days
he: ימים

en: day
he: יום

en: %(days)d %(units)s
he: %(units)s %(days)d

en: Change My Address and Name
he: שנה את כתובתי ואת שמי

en: <em>No topics defined</em>
he: <em>לא הוגדרו נושאים</em>

en: 
    You are subscribed to this list with the case-preserved address
    <em>%(cpuser)s</em>.
he: 
    הנך רשום לרשימה זו באמצעות הכתובת
    (עם שמירת אותיות גדולות/קטנות) em>%(cpuser)s</em>.

en: %(realname)s list: member options login page
he: רשימת %(realname)s: עמוד כניסה להגדרות מנוים

en: email address and
he: כתובת דוא"ל ו-

en: %(realname)s list: member options for user %(safeuser)s
he: רשימת %(realname)s: הגדרות מנוי עבור %(safeuser)s

en: In order to change your membership option, you must
        first log in by giving your %(extra)smembership password in the section
        below.  If you don't remember your membership password, you can have it
        emailed to you by clicking on the button below.  If you just want to
        unsubscribe from this list, click on the <em>Unsubscribe</em> button and a
        confirmation message will be sent to you.
    
        <p><strong><em>Important:</em></strong> From this point on, you must have
        cookies enabled in your browser, otherwise none of your changes will take
        effect.
he: כדי לשנות את הגדרות המנוי שלך, עליך להיכנס
        למערכת על ידי הקלדת סיסמת ה%(extra)s שלך בקטע למטה. אם אתה לא זוכר
        את סיסמת המנוי שלך, אפשר לבקש שיישלח אליך בדוא"ל על יד לחיצה על
        הלחצן למטה. אם ברצונך רק לבטל את המנוי שלך ברשימה זו, לחץ על הלחצן
        <em>בטל מנוי</em> ותישלח אליך הודעת אישור.
    
        <p><strong><em>חשוב:</em></strong>מכאן והילך, חייבים שעוגיות יופעלו
        בדפדפן שלך, אחרת השינוים שלך לא יכנסו לתוקף.

en: Email address:
he: כתובת דוא"ל:

en: Password:
he: סיסמא:

en: Log in
he: כניסה למערכת

en: By clicking on the <em>Unsubscribe</em> button, a
        confirmation message will be emailed to you.  This message will have a
        link that you should click on to complete the removal process (you can
        also confirm by email; see the instructions in the confirmation
        message).
he: כאשר תלחץ על הקישור <em>ביטול מנוי</em>, תישלח אליך
        הודעת אישור בדוא"ל. בהודעה זו תמצא קישור שיש ללחוץ
        עליו כדי להשלים את תהליך ביטול המנוי (אפשר גם לאשר
        באמצעות דוא"ל; ראה את ההוראות בהודעת האישור).

en: Password reminder
he: תזכורת סיסמא

en: By clicking on the <em>Remind</em> button, your
        password will be emailed to you.
he: כשתלחץ על הלחצן <em>תזכורת</em>, הסיסמא שלך
        תישלח אליך בדוא"ל.

en: Remind
he: תזכורת

en: <missing>
he: <חסר>

en: Requested topic is not valid: %(topicname)s
he: הנושא המבוקש אינו חוקי: %(topicname)s

en: Topic filter details
he: פרטי מסנן נושא

en: Name:
he: שם:

en: Pattern (as regexp):
he: תבנית (כביטיו רגולרי):

en: Private Archive Error
he: שגיאת ארכיון פרטי

en: You must specify a list.
he: עליך לציין רשימה.

en: Private archive - "./" and "../" not allowed in URL.
he: ארכיון פרטי. לא ניתן להשתמש ב-"./" ו- "../" בקישור

en: Private Archive Error - %(msg)s
he: שגיאת ארכיון פרטי - %(msg)s

en: Private archive file not found
he: קובץ ארכיון פרטי לא נמצא

en: You're being a sneaky list owner!
he: הנך בעל רשימה חטטן!

en: You are not authorized to delete this mailing list
he: אינך רשאי למחוק רשימה זו

en: Mailing list deletion results
he: תוצאות מחיקת רשימת הדיוור

en: You have successfully deleted the mailing list
        <b>%(listname)s</b>.
he: מחקת בהצלחה את רשימת הדיוור
        <b>%(listname)s</b>.

en: There were some problems deleting the mailing list
            <b>%(listname)s</b>.  Contact your site administrator at %(sitelist)s
            for details.
he: התעוררו בעיות במחיקת רשימת הדיוור
            <b>%(listname)s</b>. צור קשר עם מנהל האתר ב-%(sitelist)s
            לקבלת פרטים.

en: Permanently remove mailing list <em>%(realname)s</em>
he: הסר לצמיתות את רשימת הדיוור <em>%(realname)s</em>

en: This page allows you as the list owner, to permanently
        remove this mailing list from the system.  <strong>This action is not
        undoable</strong> so you should undertake it only if you are absolutely
        sure this mailing list has served its purpose and is no longer necessary.
    
        <p>Note that no warning will be sent to your list members and after this
        action, any subsequent messages sent to the mailing list, or any of its
        administrative addreses will bounce.
    
        <p>You also have the option of removing the archives for this mailing list
        at this time.  It is almost always recommended that you do
        <strong>not</strong> remove the archives, since they serve as the
        historical record of your mailing list.
    
        <p>For your safety, you will be asked to reconfirm the list password.
he: עמוד זה מאפשר לבעל הרשימה למחוק את הרשימה מהמערכת לצמיתות.
        <strong>אין דרך חזרה מפעולה זו</strong> לכן יש לבצע זאת
        רק אם אתה בטוח שרשימה זו מיצתה את עצמה ואין בה יותר צורך.
        <p>שים לב שלא תישלח כל הודעת אזהרה אל מנויי הרשימה
        לאחר פעולה זו, ומסרים שיישלחו אל הרשימה, או אל אחת
        הכתובות המנהלתיות שלה, יוחזרו.
        <p>יש לך אפשרות גם למחוק את ארכיונים של רשימה זו
        כרגע. כמעט תמיד מומלץ <strong>שלא</strong> למחוק
        את ארכיונים, מכיוון שהם משמשים לתיעוד היסטורי של
        רשימת הדיוור שלך.
    
        <p>תתבקש לאשר מחדש את סיסמת הרשימה, לביטחונך.

en: List password:
he: סיסמת הרשימה

en: Also delete archives?
he: מחק גם את ארכיונים?

en: <b>Cancel</b> and return to list administration
he: <b>בטל</b> וחזור אל ניהול הרשימה

en: Delete this list
he: מחק רשימה זו

en: Invalid options to CGI script
he: אפשריות לא חוקיות הועברו לאצווה CGI

en: %(realname)s roster authentication failed.
he: אימות לוח שמות של %(realname)s נכשל

en: You must supply a valid email address.
he: עליך לספק כתובת דוא"ל בתוקף

en: You may not subscribe a list to itself!
he: אין אפשרות לרשום רשימה כמנוי לעצמה!

en: If you supply a password, you must confirm it.
he: אם תספק סיסמא, תתבקש לאשר אותה.

en: Your passwords did not match.
he: הסיסמאות לא זהות.

en: Your subscription request has been received, and will soon be acted upon.
    Depending on the configuration of this mailing list, your subscription request
    may have to be first confirmed by you via email, or approved by the list
    moderator.  If confirmation is required, you will soon get a confirmation
    email which contains further instructions.
he: בקשת המנוי שלך התקבלה, ובקרוב נטפל בה.  בתלות
    בהגדרות רשימת דיוור זו, יתכן שתצטרך לאשר את
    בקשת המנוי שלך באמצעות דוא"ל, או שמפקח הרשימה
    צריך לאשר אותה. אם דרוש אישור, תקבל הודעת אישור
    ובה הוראות נוספות.

en: The email address you supplied is banned from this
            mailing list.  If you think this restriction is erroneous, please
            contact the list owners at %(listowner)s.
he: כתובת הדוא"ל שהקלדת חסומה מרשימה זו.
            אם לדעתך הגבלה זו שגויה, נא ליצור קשר עם
            בעלי הרשימה ב-%(listowner)s.

en: The email address you supplied is not valid.  (E.g. it must contain an
    `@'.)
he: כתובת הדוא"ל שסיפקת אינו חוקי. (למשל, עליה לכלול
    `@'.)

en: Your subscription is not allowed because the email address you gave is
    insecure.
he: המנוי שלך נאסר כי נרשמת בכתובת דוא"ל לא מאובטחת.

en: Confirmation from your email address is required, to prevent anyone from
    subscribing you without permission.  Instructions are being sent to you at
    %(email)s.  Please note your subscription will not start until you confirm
    your subscription.
he: דרוש אישור מכתובת דוא"ל שלך, כדי למנוע מאחרים לרשום אותך
    בלי רשותך. ההוראות תישלחנה עליך אל %(email)s. לתשומת לבך:
    המנוי שלך לא ייכנס לתוקף עד קבלת אישור המנוי שלך.

en: Your subscription request was deferred because %(x)s.  Your request has been
    forwarded to the list moderator.  You will receive email informing you of the
    moderator's decision when they get to your request.
he: בקשת המנוי שלך מעוקבת בגלל %(x)s. הבקשה שלך הועברה
    אל מפקח הרשימה. תקבל דוא"ל המודיע לך בדבר החלטתו
    כאשר הוא יתפנה לטפל בבקשתך.

en: You are already subscribed.
he: הנך מנוי כבר.

en: Mailman privacy alert
he: אזעקת פרטיות של דוור

en: An attempt was made to subscribe your address to the mailing list
    %(listaddr)s.  You are already subscribed to this mailing list.
    
    Note that the list membership is not public, so it is possible that a bad
    person was trying to probe the list for its membership.  This would be a
    privacy violation if we let them do this, but we didn't.
    
    If you submitted the subscription request and forgot that you were already
    subscribed to the list, then you can ignore this message.  If you suspect that
    an attempt is being made to covertly discover whether you are a member of this
    list, and you are worried about your privacy, then feel free to send a message
    to the list administrator at %(listowner)s.
he: היה ניסיון לרשום את כתובתך אל רשימת הדיוור %(listaddr)s.  הנך כבר
    רשום לרשימה זו.
    
    לתשומת לבך, רשימת המנוים ברשימה זו אינה גלויה, לכן קיימת אפשרות
    של ניסיון של אנשים רעים שמנסים להשיג את רשימת המנויים של רשימה זו.
    אם היינו מאפשרים להם לבצע זאת, זה היה פגיעה בפרטיות שלך, אבל אנחנו לא.
    
    אם אתה ביקשת את המנוי, ושכחת שהנך מנוי כבר, ניתן להתעלם מהודעה זו.
    אם לדעתך נעשה ניסיון לגלות באם אתה מנוי לרשימה זו, ומוטרד מפגיעות
    הפרטיות שלך, אתה מוזמן לשלוח מסר לבעלי הרשימה ב-%(listowner)s.

en: This list does not support digest delivery.
he: רשימה זו לא תומכת בתקצירים.

en: This list only supports digest delivery.
he: רשימה זו תומכת בתקצירים בלבד.

en: You have been successfully subscribed to the %(realname)s mailing list.
he: נרשמת בהצלחה לרשימת הדיוור %(realname)s

en: 
        confirm <confirmation-string>
            Confirm an action.  The confirmation-string is required and should be
            supplied by a mailback confirmation notice.
he: 
        confirm <מחרוזת-אישור>
            תאשר פעולה. מחרוזת-האישור הנה חובה וצריכה להיות
            מסופקת על ידי הודעה חוזרת.

en: Usage:
he: השימוש:

en: Your request has been forwarded to the list moderator for approval.
he: בקשתך הועברה אל מפקח הרשימה לאישור.

en: You are not currently a member.  Have you already unsubscribed or changed
    your email address?
he: אין לך מנוי בתוקף. כבר ביטלת את המנוי שלך או שינית את הכתוכת שלך?

en: You are currently banned from subscribing to this list.  If you think this
    restriction is erroneous, please contact the list owners at
    %(owneraddr)s.
he: כרגע הנך חסום ממנוי לרשימה זו. אם לדעתך הגבלה זו שגויה,
    נא ליצור קשר עם בעלי הרשימה ב-%(owneraddr)s.

en: You were not invited to this mailing list.  The invitation has been discarded,
    and both list administrators have been alerted.
he: לא הוזמנת להצטרף לרשימת דיוור זו.  ההזמנה נזרקה,
    וכל המנהלים קיבלו הודעה על כך.

en: Bad approval password given.  Held message is still being held.
he: סיסמת אישור לא מתאימה. המסר המוחזק עדיין מוחזק.

en: Confirmation succeeded
he: האישור הצליח

en: 
        echo [args]
            Simply echo an acknowledgement.  Args are echoed back unchanged.
he: 
        echo [פרמטר]
    פשוט כותב אישור. הפרמטרים משוכתבים ללא שינוי.

en: 
        end
            Stop processing commands.  Use this if your mail program automatically
            adds a signature file.
he: 
        end
            הפסק לעבד פקודות. השתמש בזה אם תוכנת הדואר שלך
            מוסיפה קובץ חתימה אוטומטית.

en: 
        help
            Print this help message.
he: 
        help
            הדפס הודעת עזרה זו.

en: You can access your personal options via the following url:
he: יש לך גישה אל ההגדרות האישיות שלך דרך הקישור הבא:

en: 
        info
            Get information about this mailing list.
he: 
        info
            קבל מידע אודות רשימת דיוור זו.

en: n/a
he: לא נמסר

en: List name:    %(listname)s
he: שם הרשימה:    %(listname)s

en: Description:  %(description)s
he: תאור  %(description)s

en: Postings to:  %(postaddr)s
he: מסרים אל:  %(postaddr)s

en: List Helpbot: %(requestaddr)s
he: רובוט העזרה של הרשימה: %(requestaddr)s

en: List Owners:  %(owneraddr)s
he: בעלי הרשימה:  %(owneraddr)s

en: More information: %(listurl)s
he: מידע נוסף: %(listurl)s

en: The `join' command is synonymous with `subscribe'.
he: הפקודה 'subscribe' שם נרדף ל 'join'.

en: The `leave' command is synonymous with `unsubscribe'.
he: 'הפקודה `leave' שם נרדף לפקודה `unsubscribe'.

en: 
        lists
            See a list of the public mailing lists on this GNU Mailman server.
he: 
        lists
            הצג רשימה של הרשימות הלא מוסתרות בשרת דוור GNU זה.

en: Public mailing lists at %(hostname)s:
he: רשימות דיוור לא מוסתרות ב-%(hostname)s:

en: %(i)3d. List name:   %(realname)s
he: שם רשימה %(i)3d.: %(realname)s

en:      Description: %(description)s
he:      תאור: %(description)s

en:      Requests to: %(requestaddr)s
he:      בקשות אל: %(requestaddr)s

en: 
        password [<oldpassword> <newpassword>] [address=<address>]
            Retrieve or change your password.  With no arguments, this returns
            your current password.  With arguments <oldpassword> and <newpassword>
            you can change your password.
    
            If you're posting from an address other than your membership address,
            specify your membership address with `address=<address>' (no brackets
            around the email address, and no quotes!).  Note that in this case the
            response is always sent to the subscribed address.
he: 
        password [<סיסמא-ישנה> <סיסמא-חדשה>] [address=<כתובת>]
            שחזר או שנה את הסיסמא שלך. ללא פרמטרים, משחזר
            את הסיסמא הנוכחית שלך. אם פרמטרים <סיסמא-ישנה>
            ו <סיסמא-חדשה> ניתן לשנות את הסיסמא שלך.
    
            אם אתה שולח מכתובת שונה מכתובת המנוי שלך, ציין
            את כתובת המנוי שלך בעזרת `address=<כתובת>' (בלי סוגריים
            סביב כתובת דוא"ל ובלי מרכאות!). שים לב שבמקרה זה
            התשובה תמיד תישלח לכתובת המנוי.

en: Your password is: %(password)s
he: הסיסמא שלך היא: %(password)s

en: You are not a member of the %(listname)s mailing list
he: אינך מנוי לרשימת הידוור %(listname)s

en: You did not give the correct old password, so your password has not been
    changed.  Use the no argument version of the password command to retrieve your
    current password, then try again.
he: הסיסמא הישנה שציינת אינה נכונה, לכן לא שונתה הסיסמא שלך.
    השתמש ב-password ללא פרמטרים כדי לקבל את הסיסמא הנוכחית שלך,
    ואז נסה שנית.

en: 
    Usage:
he: 
    שימוש:

en: The `remove' command is synonymous with `unsubscribe'.
he: פקודת `remove' שם נרדף לפקודת `unsubscribe'.

en: 
        set ...
            Set or view your membership options.
    
            Use `set help' (without the quotes) to get a more detailed list of the
            options you can change.
    
            Use `set show' (without the quotes) to view your current option
            settings.
he: 
        set ...
            קבע או צפה בהגדרות המנוי שלך.
    
            השתמש ב-`set help' (בלי מרכאות) כדי לקבל רשימה מפורטת יותר
            של האפשריות אותן ניתן לשנות.
    
            השתמש ב-`set show' (בלי מרכאות) כדי לצפות בהגדרות הנוכחיות שלך.

en: 
        set help
            Show this detailed help.
    
        set show [address=<address>]
            View your current option settings.  If you're posting from an address
            other than your membership address, specify your membership address
            with `address=<address>' (no brackets around the email address, and no
            quotes!).
    
        set authenticate <password> [address=<address>]
            To set any of your options, you must include this command first, along
            with your membership password.  If you're posting from an address
            other than your membership address, specify your membership address
            with `address=<address>' (no brackets around the email address, and no
            quotes!).
    
        set ack on
        set ack off
            When the `ack' option is turned on, you will receive an
            acknowledgement message whenever you post a message to the list.
    
        set digest plain
        set digest mime
        set digest off
            When the `digest' option is turned off, you will receive postings
            immediately when they are posted.  Use `set digest plain' if instead
            you want to receive postings bundled into a plain text digest
            (i.e. RFC 1153 digest).  Use `set digest mime' if instead you want to
            receive postings bundled together into a MIME digest.
    
        set delivery on
        set delivery off
            Turn delivery on or off.  This does not unsubscribe you, but instead
            tells Mailman not to deliver messages to you for now.  This is useful
            if you're going on vacation.  Be sure to use `set delivery on' when
            you return from vacation!
    
        set myposts on
        set myposts off
            Use `set myposts off' to not receive copies of messages you post to
            the list.  This has no effect if you're receiving digests.
    
        set hide on
        set hide off
            Use `set hide on' to conceal your email address when people request
            the membership list.
    
        set duplicates on
        set duplicates off
            Use `set duplicates off' if you want Mailman to not send you messages
            if your address is explicitly mentioned in the To: or Cc: fields of
            the message.  This can reduce the number of duplicate postings you
            will receive.
    
        set reminders on
        set reminders off
            Use `set reminders off' if you want to disable the monthly password
            reminder for this mailing list.
he: 
        set help
            הצג עזרה מפורטת זו.
    
        set show [address=<כתובת>]
            הצג את ההגדרות הנוכחיות שלך. אם אתה שולח מכתובת ששונה
            מכתובת המנוי שלך, ציין את כתובת המנוי בעזרת `address=<כתובת>'
            (בלי סוגריים סביב הכתובת, ובלי מרכאות!).
    
        set authenticate <סיסמא> [address=<כתובת>]
            כדי לקבוע הגדרות כלשהן, עליך לכתוב פקודה זו קודם, בנוסף לסיסמת
            המנוי שלך. אם אתה שולח מכתובת ששונה מכתובת המנוי שלך, ציין את
            כתובת המנוי בעזרת `address=<כתובת>' (בלי סוגריים סביב הכתובת, ובלי
            מרכאות!).
    
        set ack on
        set ack off
            כאשר הגדרת `ack' במצב on, תקבל הודעת אישור על כל מסר שאתה שולח
            לרשימה.
    
        set digest plain
        set digest mime
        set digest off
            כאשר הגדרת `digest' במצב off, אתה תקבל מסרים מיד עם השלחותם,
            השתמש ב-`set digest plain' אם במקום זאת אתה מעדיף לקבל תקצירים
            של המסרים בטקסט רגיל (קרי: תקציר בהתאם לתקן RFC 1153).
            השתמש ב-`set digest mime' אם במקום זאת ברצונך לקבל את המסרים
            מקובצים בתקציר MIME.
    
        set delivery on
        set delivery off
            הדלק או כבה קבלת דואר. זה לא מוחק אותך מהרשימה, אך במקום זאת
            פשוט מפסיק בינתיים לשלוח לך מסרים. זה שימושי אם אתה יוצא לחופשה.
            כמובן שיש לזכור להשתמש ב-`set delivery on' שתחזור מהחופשה.
    
        set myposts on
        set myposts off
            השתמש ב- `set myposts off' כדי לא לקבל העתקים של מסרים שאתה בעצמך
            שולח לרשימה. אין לזה כל השפעה אם אתה מקבל תקצירים.
    
        set hide on
        set hide off
            השתמש ב- `set hide on' כדי להסתיר את כתובת הדוא"ל שלך כאשר מבקשים
            את רשימת המנויים.
    
        set duplicates on
        set duplicates off
            השתמש ב- `set duplicates off' אם ברצונך שדוור לא ישלח לך מסרים
            אם הכתובת שלך מוזכרת במפורש בשדות אל: או העתק: של
            המסר. זה יכול לאפשר הקטנת כמות המסרים כפולים שתקבל.
    
        set reminders on
        set reminders off
            השתמש ב- `set reminders off' אם אתה רוצה לבטל את תזכורת הסיסמא
            החודשית של רשימה זו.

en: Bad set command: %(subcmd)s
he: פקודת set לא חוקית: %(subcmd)s

en: Your current option settings:
he: ההגדרות הנוכחיות שלך:

en: off
he: לא פעיל

en: on
he: פעיל

en: by you
he: על ידך

en: by the admin
he: על ידי המנהל

en: due to bounces
he: בגלל החזרי מסרים

en:     %(status)s (%(how)s on %(date)s)
he:     %(status)s (%(how)s בתאריך %(date)s)

en: You did not give the correct password
he: לא הקלדת סיסמא נכונה

en: Bad argument: %(arg)s
he: פרמטר לא תקין: %(arg)s

en: Not authenticated
he: לא אומת

en: ack option set
he: הגדרת אישורים פעילה

en: digest option set
he: הגדרת תקציר פעילה

en: delivery enabled
he: משלוח דואר פעיל

en: delivery disabled by user
he: משלוח דואר מושהה ע"י המשתמש

en: myposts option set
he: קבלת דואר שלי פעילה

en: hide option set
he: הגדרת הסתר פעילה

en: duplicates option set
he: הגדרת כפולים פעילה

en: reminder option set
he: הגדרת תזכורות פעילה

en: stop is synonymous with the end command.
he: פקודת stop שם נרדף לפקודת end.

en: 
        subscribe [password] [digest|nodigest] [address=<address>]
            Subscribe to this mailing list.  Your password must be given to
            unsubscribe or change your options, but if you omit the password, one
            will be generated for you.  You may be periodically reminded of your
            password.
    
            The next argument may be either: `nodigest' or `digest' (no quotes!).
            If you wish to subscribe an address other than the address you sent
            this request from, you may specify `address=<address>' (no brackets
            around the email address, and no quotes!)
he: 
        subscribe [סיסמא] [digest|nodigest] [address=<כתובת>]
            הרשם לרשימת דיוור זו. חייבים לציין את הסיסמא שלך
            כדי לבטל את המנוי או לשנות הגדרות, אבל אם לא תציין
            את הסיסמא, סיסמא תחולל עבורך. יתכן שתקבל תזכורת
            תקופתית עם הסיסמא שלך.
    
            הפרמטר הבא יכול להיות `nodigest' או `digest' (בלי מרכאות!).
            אם ברצונך לרשום כתובת שונה מהכתובת ממנה שלחת את הדוא"ל,
            אפשר לציין גם `address=<כתובת>' (בלי סוגריים סביב הכתובת
            וללא מרכאות!)

en: Bad digest specifier: %(arg)s
he: מציין תקצירים לא חוקי: %(arg)s

en: No valid address found to subscribe
he: לא נמצאה כתובת חוקית להרשמה

en: The email address you supplied is banned from this mailing list.
    If you think this restriction is erroneous, please contact the list
    owners at %(listowner)s.
he: הכתובת שציינת חסומה מרשימת דיוור זו.
    אם לדעתך הגבלה זו שגויה, אתה מוזמן ליצור
    קשר עם בעל הרשימה ב-%(listowner)s.

en: Mailman won't accept the given email address as a valid address.
    (E.g. it must have an @ in it.)
he: דוור לא מסכים לקבל את הכתובת שציינת ככתובת חוקית.
    (למשל: היא חייבת לכלול @.)

en: Your subscription is not allowed because
    the email address you gave is insecure.
he: המנוי שלך נאסר בגלל כתובת דוא"ל לא מאובטחת.

en: You are already subscribed!
he: הנך רשום כבר!

en: No one can subscribe to the digest of this list!
he: אף אחד לא יכול להרשם לתקצירים של רשימה זו!

en: This list only supports digest subscriptions!
he: רשימה זו תומכת במנויי תקצירים בלבד!

en: Your subscription request has been forwarded to the list administrator
    at %(listowner)s for review.
he: בקשת המנוי שלך הועברה אל מנהל הרשימה
     ב-%(listowner)s לעיון.

en: Subscription request succeeded.
he: בקשת המנוי הצליחה.

en: 
        unsubscribe [password] [address=<address>]
            Unsubscribe from the mailing list.  If given, your password must match
            your current password.  If omitted, a confirmation email will be sent
            to the unsubscribing address. If you wish to unsubscribe an address
            other than the address you sent this request from, you may specify
            `address=<address>' (no brackets around the email address, and no
            quotes!)
he: 
        unsubscribe [סיסמא] [address=<כתובת>]
            בטל מנוי ברשימת הדיוור. אם ציינת סיסמא היא חייבת
            להיות זהה לסיסמא הנוכחית שלך. אם לא ציינת סיסמא,
            הודעת אישור תישלח לכתובת השייכת למנוי לביטול.
            אם ברצונך לבטל כתובת שונה מהכתובת ממנה שלחת את הדוא"ל,
            אפשר לציין גם `address=<כתובת>' (בלי סוגריים סביב הכתובת
            וללא מרכאות!)

en: %(address)s is not a member of the %(listname)s mailing list
he: %(address)s לא מנוי ברשימת הדיוור %(listname)s

en: Your unsubscription request has been forwarded to the list administrator for
    approval.
he: בקשת ביטול המנוי שלך הועברה למנהל הרשימה לאישור.

en: You gave the wrong password
he: הסיסמא שגויה

en: Unsubscription request succeeded.
he: בקשת ביטול המנוי הצליחה.

en: 
        who password
            See everyone who is on this mailing list.  The roster is limited to
            list administrators and moderators only; you must supply the list
            admin or moderator password to retrieve the roster.
he: 
        who password
            קבל רשימת כל המנוים ברשימה זו. רק מנהלי ומפקחי הרשימה
            רשאים לבקש רשימה זו; עליך לציין את סיסמת הניהול או
            סיסמת הפיקוח כדי לקבל את הרשימה.

en: You are not allowed to retrieve the list membership.
he: אינך רשאי לקבל את רשימת המנוים.

en: This list has no members.
he: לרשימה זו אין מנוים.

en: Non-digest (regular) members:
he: מנוים ללא-תקצירים (רגילים):

en: Digest members:
he: מנויי תקצירים:

en: Hebrew
he: עברית

en: Slovenian
he: Slovanian

en: Note: Since this is a list of mailing lists, administrative
    notices like the password reminder will be sent to
    your membership administrative address, %(addr)s.
he: הערה: מכיוון שזוהי רשימה של רשימות דיוור, הודעות מנהלתיות
    כמו תזכורת סיסמא, לא תשלחנה אל כתובת הניהול מנוי שלך, %(addr)s.

en:  (Digest mode)
he: (מצב תקציר)

en: Welcome to the "%(realname)s" mailing list%(digmode)s
he: ברוך בואך אל%(digmode)s רשימת הדיוור "%(realname)s"

en: You have been unsubscribed from the %(realname)s mailing list
he: מנוי שלך לרשימת הדיוור %(realname)s בוטל

en: %(listfullname)s mailing list reminder
he: תזכורת של רשימת הדיוור %(listfullname)s

en: No reason given
he: ללא נימוק

en: Hostile subscription attempt detected
he: התגלה ניסיון מנוי אויין

en: %(address)s was invited to a different mailing
    list, but in a deliberate malicious attempt they tried to confirm the
    invitation to your list.  We just thought you'd like to know.  No further
    action by you is required.
he: %(address)s הוזמן אל רשימת דיוור אחרת.
    אך בניסיון זדוני מכוון הוא ניסה לאשר הזמנה לרשימה שלך.
    רק חשבנו שתרצה לדעת מזה. לא דרושה כל פעולה מצדך.

en: You invited %(address)s to your list, but in a
    deliberate malicious attempt, they tried to confirm the invitation to a
    different list.  We just thought you'd like to know.  No further action by you
    is required.
he: הזמנת את %(address)s להצטרף לרשימה שלך, אך הוא ניסה לאשר את ההרשמה
    לרשימה אחרת. רק חשבנו שתרצה לדעת מזה. לא דרושה כל פעולה מצדך.

en: %(listname)s mailing list probe message
he: הודעת גישוש של רשימת הדיוור %(listname)s

en: For some unknown reason
he: מסיבה לא ידועה

en: Your message was rejected
he: הודעתך נדחתה

en: Archiving Options
he: אפשריות ארכיון

en: List traffic archival policies.
he: מדיניות ארכיון של תעבורת הרשימה

en: Archive messages?
he: להעביר הודעות לארכיון?

en: private
he: פרטי

en: public
he: ציבורי

en: Is archive file source for public or private archival?
he: האם קובץ הארכיון מיועד לארכיון פרטי או ציבורי?

en: Monthly
he: חודשי

en: Quarterly
he: רבעוני

en: Yearly
he: שנתי

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: How often should a new archive volume be started?
he: באיזה תדירות יש לפתוח כרך ארכיון חדש?

en: Auto-responder
he: מענה-אוטומטי

en: Auto-responder characteristics.<p>
    
    In the text fields below, string interpolation is performed with
    the following key/value substitutions:
    <p><ul>
        <li><b>listname</b> - <em>gets the name of the mailing list</em>
        <li><b>listurl</b> - <em>gets the list's listinfo URL</em>
        <li><b>requestemail</b> - <em>gets the list's -request address</em>
        <li><b>owneremail</b> - <em>gets the list's -owner address</em>
    </ul>
    
    <p>For each text field, you can either enter the text directly into the text
    box, or you can specify a file on your local system to upload as the text.
he: מאפייני מענה-אוטומטי<p>
    
    בשדות טקסט למטה, הצבות מחרוזות מבוצעות בעזרת תרגומי
    הזוגות מפתח/ערך הבאים:
    <p><ul>
        <li><b>listname</b> - <em>מחזיר את שם רשימת הדיוור</em>
        <li><b>listurl</b> - <em>מחזיר את הקישור אל המידע של הרשימה</em>
        <li><b>requestemail</b> - <em>מחזיר את כתובת הבקשות של הרשימה</em>
        <li><b>owneremail</b> - <em>מחזיר את הכתובת של בעל הרשימה</em>
    </ul>
    
    <p>עבור כל שדה טקסט, ניתן להקליד את הטקסק ישירות או לציין קובץ מקומי
    לעלות כטקסט.

en: Should Mailman send an auto-response to mailing list
                 posters?
he: האם על דוור לשלוח מענים-אוטומטיים אל השולחים לרשימת הדיוור?

en: Auto-response text to send to mailing list posters.
he: הטקסט של המענה-האוטומטי לשלוח אל השולחים.

en: Should Mailman send an auto-response to emails sent to the
                 -owner address?
he: האם על דוור לשלוח מענה-אוטומטי עבור דוא"ל שנשלח לכתובת
    הבעלים?

en: Auto-response text to send to -owner emails.
he: טקסט המענה-האוטומטי לשלוח דוא"ל לבעלים.

en: Yes, w/discard
he: כן, עם מחק

en: Yes, w/forward
he: כן, עם העבר אל

en: Should Mailman send an auto-response to emails sent to the
                 -request address?  If you choose yes, decide whether you want
                 Mailman to discard the original email, or forward it on to the
                 system as a normal mail command.
he: האם על דוור לשלוח מענה-אוטומטי עבור דוא"ל שנשלח לכתובת הבקשות?
                 אם תבחר לענות כן, תחליט באם ברצונך שדוור ימחק את
                 הדואר המקורי, או יעביר אותו אל המערכת כפקודת
                 דואר רגילה.

en: Auto-response text to send to -request emails.
he: טקסט של מענה-אוטומטי לשלוח דוא"ל לבקשות.

en: Number of days between auto-responses to either the mailing
                 list or -request/-owner address from the same poster.  Set to
                 zero (or negative) for no grace period (i.e. auto-respond to
                 every message).
he: מספר הימים בין מענים-אוטומטים אל הרשימה או אל כתובת
                 הבקשות/הבעלים מאותו השולח. קבע כאפס (או
                 למספר שלילי) כדי לבטל את מרווח הזמן (קרי:
                 מענה-אוטומטי לכל מסר).

en: Bounce processing
he: טיפול בהחזרות

en: These policies control the automatic bounce processing system
                in Mailman.  Here's an overview of how it works.
    
                <p>When a bounce is received, Mailman tries to extract two pieces
                of information from the message: the address of the member the
                message was intended for, and the severity of the problem causing
                the bounce.  The severity can be either <em>hard</em> or
                <em>soft</em> meaning either a fatal error occurred, or a
                transient error occurred.  When in doubt, a hard severity is used.
    
                <p>If no member address can be extracted from the bounce, then the
                bounce is usually discarded.  Otherwise, each member is assigned a
                <em>bounce score</em> and every time we encounter a bounce from
                this member we increment the score.  Hard bounces increment by 1
                while soft bounces increment by 0.5.  We only increment the bounce
                score once per day, so even if we receive ten hard bounces from a
                member per day, their score will increase by only 1 for that day.
    
                <p>When a member's bounce score is greater than the
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_score_threshold">bounce score
                threshold</a>, the subscription is disabled.  Once disabled, the
                member will not receive any postings from the list until their
                membership is explicitly re-enabled (either by the list
                administrator or the user).  However, they will receive occasional
                reminders that their membership has been disabled, and these
                reminders will include information about how to re-enable their
                membership.
    
                <p>You can control both the
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings">number
                of reminders</a> the member will receive and the
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings_interval"
                >frequency</a> with which these reminders are sent.
    
                <p>There is one other important configuration variable; after a
                certain period of time -- during which no bounces from the member
                are received -- the bounce information is
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_info_stale_after">considered
                stale</a> and discarded.  Thus by adjusting this value, and the
                score threshold, you can control how quickly bouncing members are
                disabled.  You should tune both of these to the frequency and
                traffic volume of your list.
he: מדיניות זו שולטת במנוע הטיפול האוטומטי במסרים
                חוזרים בדוור. להלן סיכום לפועלו.
    
                <p>כאשר מתקבלת החזרה, דוור מנסה להוציא שתי פיסות מידע מהמסר: כתובת
                המנוי אליו היה מיועד המסר, וחומרת הבעיה שגרמה להחזרה. החומרה יכולה
                להיות <em>קשה</em> או <em>רכה</em> שמשמועתם שקרתה שגיאה קטלנית, או
                שגיאה זמנית. אם יש ספק, מניחים חומרה קשה.
    
                <p>אם לא ניתן להוציא כתובת של מנוי, לרוב החזרה תמחק. אחרת, לכל מנוי
                מגדירים <em>משקל החזרות</em> ובכל פעם שפוגשים בדואר חוזר ממנוי זה
                המשקל עולה. החזרות קשות מעלות את המשקל ב-1 והחזרות רכות מעלות
                אותו ב-0.5. אנחנו מעלים את משקל החזרות אחד ליום לכל היותר, כך
                שאפילו אם נקבל 10 החזרות ממנוי אחד ביום, המשקל שלו יעלה רק ב-1
                ליום זה.
    
                <p>כאשר משקל החזרות של מנוי מסוים גדול מ
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_score_threshold">סף משקל החזרות</a>
                המנוי עובר למצב מושהה. כאשר המנוי במצב מושהה, המנוי לא יקבל
                יותר מסרים מהרשימה עד אשר המנוי מחודש (או על ידי מנהל
                הרשימה או על ידי המנוי עצמו). הם כן יקבלו תזכרות על כך שהמנוי שלהם
                מושהה מעת לעת, ותזכורות אלו יכללו מידע שמסביר כיצד יש לפעול כדי
                לחדש את המנוי.
    
                <p>אתה שולט גם ב-
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings">כמות
                התזכורות</a> שהמנוי יקבל וגם ב-
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_you_are_disabled_warnings_interval"
                >תדירות</a> בה התזכרות תשלחנה.
    
                <p>קיימת עוד משתנה תצורה חשוב; לאחר תקופה מסוימת -- שבמשך הזמן
                הזה לא היו עוד החזרות ממנוי זה -- המידע על החזרות
                <a href="?VARHELP=bounce/bounce_info_stale_after">נחשב
                למיושן</a> ומאופס. כך שעל ידי כיוונון של משתנה זה אתה
                קובע באיזו מהירות מנויים עם החזרות מושהים.
                עליך לכוון אותם בהתאם לתדירות ולנפח התעבורה ברשימה שלך.

en: Bounce detection sensitivity
he: רגישות זיהוי החזרות

en: Should Mailman perform automatic bounce processing?
he: האם על דוור לבצע טיפול אוטומטי במסרים חוזרים?

en: By setting this value to <em>No</em>, you disable all
                 automatic bounce processing for this list, however bounce
                 messages will still be discarded so that the list administrator
                 isn't inundated with them.
he: על ידי קביעת הערך הזה ל-<em>לא</em>, אתה מבטל כל
                 הטיפול בהחזרות האוטומטי עבור רשימה זו,             יחד עם זאת, הודעות החזרה עדיין נמחקות
                 כדי שמנהל הרשימה לא יתבע בהן.

en: The number of days after which a member's bounce information
                 is discarded, if no new bounces have been received in the
                 interim.  This value must be an integer.
he: מספר הימים, שלאחר מספר זה, מאפסים את המידע אודות החזרות,
                 אם לא התקבלו החזרות חדשות בינתיים. על מספר
                 זה להיות מספר שלם.

en: How many <em>Your Membership Is Disabled</em> warnings a
                 disabled member should get before their address is removed from
                 the mailing list.  Set to 0 to immediately remove an address from
                 the list once their bounce score exceeds the threshold.  This
                 value must be an integer.
he: כמה הודעות <em>המנוי שלך מושהה</em> לפני שהכתובת שלו
                 נמחקת מרשימת הדיוור. קבע כ-0 למחוק אותה מיד
                 כאשר המשקל שלו עובר את הסף. מספר זה חייב להיות
                 מספר שלם.

en: The number of days between sending the <em>Your Membership
                 Is Disabled</em> warnings.  This value must be an integer.
he: מספר הימים בין משלוחי הודעות <em>המנוי שלך מושהה</em>.
                 ערך זה חייב להיות מספר שלם.

en: Notifications
he: הודעות

en: Should Mailman send you, the list owner, any bounce messages
                 that failed to be detected by the bounce processor?  <em>Yes</em>
                 is recommended.
he: האם דוור ישלח לך, בעל הרשימה, הודעות החזרות
                 שמנוע ההחזרות לא גילה? <em>כן</em> מומלץ.

en: While Mailman's bounce detector is fairly robust, it's
                 impossible to detect every bounce format in the world.  You
                 should keep this variable set to <em>Yes</em> for two reasons: 1)
                 If this really is a permanent bounce from one of your members,
                 you should probably manually remove them from your list, and 2)
                 you might want to send the message on to the Mailman developers
                 so that this new format can be added to its known set.
    
                 <p>If you really can't be bothered, then set this variable to
                 <em>No</em> and all non-detected bounces will be discarded
                 without further processing.
    
                 <p><b>Note:</b> This setting will also affect all messages sent
                 to your list's -admin address.  This address is deprecated and
                 should never be used, but some people may still send mail to this
                 address.  If this happens, and this variable is set to
                 <em>No</em> those messages too will get discarded.  You may want
                 to set up an
                 <a href="?VARHELP=autoreply/autoresponse_admin_text">autoresponse
                 message</a> for email to the -owner and -admin address.
he: על אף שגלאי ההחזרות של דוור עמיד למדי, הוא
                 לא כל-יכול ולא יכול לגלות את כל החזרות בעולם. אתה
                 צריך לדאוג שמשתנה זה ישאר <em>כן</em> בגלל
                 שתי סיבות: 1) אם זה באמת החזרה קבוע מאחד
                 המנוים שלך, כדאי למחוק אותו מהרשימה שלך
                 ידנית, ו- 2) יתכן שתרצה לשלוח את ההודעה אל
                 מפתחי דוור כדי להוסיף את תצורה חדשה זו
                 לקבוצת התצורות המוכרות.
    
                 <p>אם באמת אין לך כח לזה, אז קבע את ערך משתנה
                 <em>לא</em> וכל ההחזרות שלא מתגלות תימחקנה
                 ללא עיבוד נוסף.
    
    <p><b>הערה:</b> הגדרה זו גם משפיעה על כל המסרים שנשלחים
                 אל כתובת הניהול הרשימה שלך.  כתובת זו מיושנת ואין
                 להשתמש בה, אבל יתכן שישנם אנשים שעדיין שולחים
                 דואר לכתובת זו.  אם זה המצב, וערך משתנה זה הוא
                 <em>לא</em> גם הודעות אלו תזרקנה. יתכן שתרצה
                להגדיר <a href="?VARHELP=autoreply/autoresponse_admin_text"> הודעת
                מענה-אוטומטי</a> למסרים שנשלחים לכתובות
                הניהול והבעלים.

en: Should Mailman notify you, the list owner, when bounces
                 cause a member's subscription to be disabled?
he: האם על דוור להודיע לך, בעל הרשימה, כאשר החזרות גורמות
                למנוי לעבור למצב מושהה?

en: By setting this value to <em>No</em>, you turn off
                 notification messages that are normally sent to the list owners
                 when a member's delivery is disabled due to excessive bounces.
                 An attempt to notify the member will always be made.
he: על ידי קביעת ערך זה ל-<em>לא</em>, הנך מכבה מסרי
                 הודעה שבאופן רגיל יישלחו לבעלי הרשימה כאשר מנוי מושהה
                 בגלל מסרים חוזרים מרובים. תמיד יתבצע ניסיון להודיע למנוי עצמו.

en: Should Mailman notify you, the list owner, when bounces
                 cause a member to be unsubscribed?
he: האם על דוור להודיע לך, בעל הרשימה, כאשר החזרות
                גורמות להשהית מנוי?

en: By setting this value to <em>No</em>, you turn off
                 notification messages that are normally sent to the list owners
                 when a member is unsubscribed due to excessive bounces.  An
                 attempt to notify the member will always be made.
he: על ידי קביעת ערך זה ל-<em>לא</em>, אתה מכבה משלוח
                 הודעות שבדרך כלל נשלחות אל בעלי הרשימה כאשר
                 מנוי נמחק בגלל כמות מסרים חוזרים מרובה.
                 בכל מקרה יעשה ניסיון להודיע למשתמש עצמו.

en: Bad value for <a href="?VARHELP=bounce/%(property)s"
                    >%(property)s</a>: %(val)s
he: ערך לא חוקי עבור <a href="?VARHELP=bounce/%(property)s"
    >%(property)s</a>: %(val)s

en: Content&nbsp;filtering
he: סינון&nbsp;תוכן

en: Forward to List Owner
he: העבר אל בעל הרשימה

en: Preserve
he: שמור

en: Policies concerning the content of list traffic.
    
                <p>Content filtering works like this: when a message is
                received by the list and you have enabled content filtering, the
                individual attachments are first compared to the
                <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types">filter
                types</a>.  If the attachment type matches an entry in the filter
                types, it is discarded.
    
                <p>Then, if there are <a
                href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types">pass types</a>
                defined, any attachment type that does <em>not</em> match a
                pass type is also discarded.  If there are no pass types defined,
                this check is skipped.
    
                <p>After this initial filtering, any <tt>multipart</tt>
                attachments that are empty are removed.  If the outer message is
                left empty after this filtering, then the whole message is
                discarded.
    
                <p> Then, each <tt>multipart/alternative</tt> section will
                be replaced by just the first alternative that is non-empty after
                filtering if
                <a href="?VARHELP=contentfilter/collapse_alternatives"
                >collapse_alternatives</a> is enabled.
    
                <p>Finally, any <tt>text/html</tt> parts that are left in the
                message may be converted to <tt>text/plain</tt> if
                <a href="?VARHELP=contentfilter/convert_html_to_plaintext"
                >convert_html_to_plaintext</a> is enabled and the site is
                configured to allow these conversions.
he: מדיניות התוכן של תעבורת הרשימה.
    
                 <p>סינון תוכן עובד כך: כאשר מתקבל מסר ברשימה
                 וכשסינון תוכן פעיל, קבצים מצורפים בודדים מושווים לנגד-
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types">סוגי
                 מסננים</a>.·אם סוג קובץ המצורף מתאים לרשומה בסוגי
                 המסננים, הוא יימחק.
    
                <p>אחרי-כן, אם מוגדרים<a
                href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"> סוגים עוברים</a>,
                כל קובץ מצורף אשר <em>אינו</em> מתאים לסוג עובר
                יימחק אף הוא. אם לא מוגדרים סוגים עוברים, מדלגים על
                בדיקה זו.
    
                <p>לאחר סינון ראשוני זה, כל מצורף <tt>multipart</tt> ריק
               יימחק. אם מעטפת המסר נשארת ריקה לאחר סינון
               זה, כל המסר יימחק.
    
                <p>אחר כך, כל קטע <tt>multipart/alternative</tt>
               יוחלף על ידי חלופה הלא ריקה הראשונה בלבד אחרי
               הסינון אם
               <a href="?VARHELP=contentfilter/collapse_alternatives"
               >חלופות מתקפלות</a> מופעלות.
    
               <p>לבסוף, כל קטעי <tt>text/html</tt> שנשארו במסר יכולים להיות
               מוחלפים ל-<tt>text/plain</tt> אם
               <a href="?VARHELP=contentfilter/convert_html_to_plaintext"
               >המר html לטקסט פשוט</a> מופעל, והאתר מוגדר
               כך שמאפשר המרות אלו.

en: Should Mailman filter the content of list traffic according
                 to the settings below?
he: האם על דוור לסנן תוכן תעבורת הרשימה בהתאם
                 להגדרות בהמשך?

en: Remove message attachments that have a matching content
                 type.
he: מחק מצורפים למסר אשר להם סוג תוכן מתאים.

en: Use this option to remove each message attachment that
                 matches one of these content types.  Each line should contain a
                 string naming a MIME <tt>type/subtype</tt>,
                 e.g. <tt>image/gif</tt>.  Leave off the subtype to remove all
                 parts with a matching major content type, e.g. <tt>image</tt>.
    
                 <p>Blank lines are ignored.
    
                 <p>See also <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >pass_mime_types</a> for a content type whitelist.
he: השתמש באפשרות זו כדי למחוק כל מצורף למסר שמתאים
                 לאחד מסוגי התוכן האלה. על כל שורה להכיל מחרוזת
                 שמגדירה <tt>type/subtype</tt> של MIME
                 למשל: <tt>image/gif</tt>. אל תכתוב את התת-
                 סוג כדי לכלול את כל התוכן שמתאים לסוג הראשי,
                 לדוגמא: <tt>image</tt>.
    
                 <p>מתעלמים משורות ריקות.
    
                 <p>ראה גם <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >סוגי mime עוברים</a> לרשימה לבנה של סוגי תוכן.

en: Remove message attachments that don't have a matching
                 content type.  Leave this field blank to skip this filter
                 test.
he: מחק מצורפים למסר שאין להם סוג תוכן מתאים. השאר שדה זה
                 ריק כדי לדלג על בדיקת תוכן זו.

en: Use this option to remove each message attachment that does
                 not have a matching content type.  Requirements and formats are
                 exactly like <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >filter_mime_types</a>.
    
                 <p><b>Note:</b> if you add entries to this list but don't add
                 <tt>multipart</tt> to this list, any messages with attachments
                 will be rejected by the pass filter.
he: השתמש בהגדרה זו כדי למחוק כל מצורף למסר אשר לו אין
                 סוג תוכן מתאים. דרישות ותצורות זהות ל-
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
    ·············>מסנני סוגי mime</a>.
    
                 <p><b>הערה:</b> אם תוסיף רשומות לרשימה זו בלי להוסיף
                 <tt>multipart</tt> לרשימה, כל מסר אם מצורפים יידחה על ידי
                 מסנן העוברים.

en: Remove message attachments that have a matching filename
                 extension.
he: מחק מצורפים למסר שלהם סיומת שם קובץ מתאים.

en: Remove message attachments that don't have a matching
                 filename extension.  Leave this field blank to skip this filter
                 test.
he: מחק מצורפים למסר אשר להם אין סיומת שם קובץ מתאים.
                 השאר שדה זה ריק כדי לדלג על בדיקת סינון זו.

en: Should Mailman collapse multipart/alternative to its
                 first part content?
he: האם על דוור לקפל multipart/alternative לתוכן הקטע הראשון?

en: Should Mailman convert <tt>text/html</tt> parts to plain
                 text?  This conversion happens after MIME attachments have been
                 stripped.
he: האם על דוור להמיר קטעי <tt>text/html</tt> לטקסט פשוט?
                 המרה זו מבוצעת לאחר שמצורפי MIME נמחקו.

en: Action to take when a message matches the content filtering
                 rules.
he: הפעולה שיש לנקוט כאשר מסר מתאים לחוקי מסנן תוכן.

en: One of these actions is taken when the message matches one of
                 the content filtering rules, meaning, the top-level
                 content type matches one of the <a
                 href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >filter_mime_types</a>, or the top-level content type does
                 <strong>not</strong> match one of the
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >pass_mime_types</a>, or if after filtering the subparts of the
                 message, the message ends up empty.
    
                 <p>Note this action is not taken if after filtering the message
                 still contains content.  In that case the message is always
                 forwarded on to the list membership.
    
                 <p>When messages are discarded, a log entry is written
                 containing the Message-ID of the discarded message.  When
                 messages are rejected or forwarded to the list owner, a reason
                 for the rejection is included in the bounce message to the
                 original author.  When messages are preserved, they are saved in
                 a special queue directory on disk for the site administrator to
                 view (and possibly rescue) but otherwise discarded.  This last
                 option is only available if enabled by the site
                 administrator.
he: אחת הפעולות הללו ננקטת כאשר המסר מתאים לאחד מחוקי הסינון, קרי: סוג התוכן
                 של הרמה העליונה מתאים לאחד מבין
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/filter_mime_types"
                 >סוגי סינון mime</a>, או שסוג התוכן של הרמה העליונה
                 <strong>אינו</strong> מתאים לאחד מבין ה-
                 <a href="?VARHELP=contentfilter/pass_mime_types"
                 >סוגי mime עוברים</a>, או שאחרי הסינון קטעי המשנה של
                 המסר, המסר נשאר ריק.
    
                 <p>לתשומת לבך, פעולה זו לא ננקטת אם לאחר הסינון עדיין קיים
                 תוכן במסר. במקרה כזה, המסר תמיד מועבר אל מנויי הרשימה.
    
                 <p>כאשר מסרים נמחקים, נכתבת רשומה ביומן המכילה את זיהוי
                 המסר הנמחק. כאשר מסרים נדחים או מועבים אל בעל הרשימה,
                 סיבת הדחייה נכללת בהודעת החזרה אל הממנוי המקורי של המסר.
                 כאשר מסרים נשמרים, הם נשמרים במחיצת תור מיוחדת בכונן כדי
                 שמנהל האתר יוכל לצפות בהם (אם אפשרות הצלה) אבל אחרת הם
                 נמחקים. האפשרות האחרונה זמינה רק אם איפשר זאת מנהל האתר.

en: Bad MIME type ignored: %(spectype)s
he: מתעלם מסוג MIME לא חוקי: %(spectype)s

en: Digest options
he: הגדרות תקצירים

en: Batched-delivery digest characteristics.
he: מאפייני שילוח תקצירים באצווה.

en: Can list members choose to receive list traffic bunched in digests?
he: האם למנויי הרשימה מותר לבחור קבלת תעבורת הרשימה בתקצירים?

en: Digest
he: תקציר

en: Regular
he: רגיל

en: Which delivery mode is the default for new users?
he: איזה מצב משלוח הוא ברירת המחדל של משתמשים חדשים?

en: Plain
he: רגיל

en: When receiving digests, which format is default?
he: בקבלת תקצירים, איזה פורמאט הוא ברירת המחדל?

en: Should a digest be dispatched daily when the size threshold isn't reached?
he: האם יש לשלוח תקציר יומי גם אם גודלו מתחת לסף?

en: Header added to every digest
he: כותרת עליונה שמתווסת לכל תקציר

en: Text attached (as an initial message, before the table of contents) to the top of digests.
he: טקסט מצורף (כהודעה מקדימה, לפני תוכן העניינים) לראש התקציר.

en: Footer added to every digest
he: כותרת תחתונה המתווספת לכל תקציר

en: Text attached (as a final message) to the bottom of digests.
he: טקסט מצורף (כהודעה סוגרת) לתחתית התקציר.

en: How often should a new digest volume be started?
he: באיזו תדירות יש להתחיל כרך תקצירים חדש?

en: When a new digest volume is started, the volume number is
                 incremented and the issue number is reset to 1.
he: כאשר מתחילים כרך חדש, מספר הכרך גדל ב-1
                 ומספר הגיליון חוזר ל-1.

en: Should Mailman start a new digest volume?
he: האם על דוור להתחיל כרך תקצירים חדש?

en: Setting this option instructs Mailman to start a new volume
                 with the next digest sent out.
he: קביעת אפשרות זו מורה לדוור להתחיל כרך חדש
                 עם הוצאת התקציר הבא.

en: Should Mailman send the next digest right now, if it is not
                 empty?
he: האם על דוור להוציא את התקציר הבא כעת, אם אינו ריק?

en: The next digest will be sent as volume
                %(volume)s, number %(number)s
he: התקציר הבא יוצא ככרך %(volume)s,
                 מספר %(number)s

en: A digest has been sent.
he: התקציר נשלח

en: There was no digest to send.
he: אין תקציר לשלוח.

en: Invalid value for variable: %(property)s
he: ערך לא חוקי עבור המשתנה: %(property)s

en: Bad email address for option %(property)s: %(error)s
he: כתובת דוא"ל לא חוקי עבור אפשרות %(property)s: %(error)s

en: The following illegal substitution variables were
                    found in the <code>%(property)s</code> string:
                    <code>%(bad)s</code>
                    <p>Your list may not operate properly until you correct this
                    problem.
he: הצבות משתנים לא חוקיות נמצאו במחרוזת             <code>%(property)s</code>
                 <code>%(bad)s</code>
                 <p>יתכן שהרשימה שלך לא תפעל כראוי עד תיקון
                 בעיה זו.

en: Your <code>%(property)s</code> string appeared to
                        have some correctable problems in its new value.
                        The fixed value will be used instead.  Please
                        double check that this is what you intended.
he: המחרוזת <code>%(property)s</code> שלך
                 כנראה בעלת איזו בעיה הניתנת לתיקון בערך
                 החדש שלה. הערך המתוקן ישמש לנו במקומה.
                 נא לבדוק שנית שזה מה שהתכוונת.

en: General Options
he: אפשריות כלליות

en: Conceal the member's address
he: הסתר את כתובת המנוי

en: Acknowledge the member's posting
he: אשר את הדיוור של המנוי

en: Do not send a copy of a member's own post
he: אל תשלח העתק של דיוור המנוי לעצמו

en: Filter out duplicate messages to list members (if possible)
he: סנן מסרים כפולים למנויי הרשימה (אם אפשר)

en: Fundamental list characteristics, including descriptive
                info and basic behaviors.
he: מאפייני הרשימה הבסיסיים, כולל מידע תיאורי והתנהגות בסיסית.

en: General list personality
he: אופי הכללי של הרשימה

en: The public name of this list (make case-changes only).
he: שם הציבורי של רשימה זו (מותר שינויים בראשיות האותיות בלבד).

en: The capitalization of this name can be changed to make it
                 presentable in polite company as a proper noun, or to make an
                 acronym part all upper case, etc.  However, the name will be
                 advertised as the email address (e.g., in subscribe confirmation
                 notices), so it should <em>not</em> be otherwise altered.  (Email
                 addresses are not case sensitive, but they are sensitive to
                 almost everything else :-)
he: ניתן לשנות את האותיות הראשיות של שם זה כדי שהוא יוצג בציבור בצורה
                 מקובלת כשם עצם, או כדי להפוך ראשי תיבות לאותיות ראשיות,
                 וכדומה. יחד עם זאת השם יפורסם ככתובת דוא"ל (למשל:
                 בהודעות אישור של מנוי) לכן <em>אין</em>
     לשנות אותו בכל צורה אחרת.
                 (כתובות דוא"ל אינן רגישות לראשיות האותיות, אבל הן כן רגישות לכמעט
                 כל דבר אחר. :-)

en: The list administrator email addresses.  Multiple
                 administrator addresses, each on separate line is okay.
he: כתובת דוא"ל של מנהל הרשימה. כתובות מנהלים מרובות
                 מותרות, כל אחת בשורה נפרדת.

en: There are two ownership roles associated with each mailing
                 list.  The <em>list administrators</em> are the people who have
                 ultimate control over all parameters of this mailing list.  They
                 are able to change any list configuration variable available
                 through these administration web pages.
    
                 <p>The <em>list moderators</em> have more limited permissions;
                 they are not able to change any list configuration variable, but
                 they are allowed to tend to pending administration requests,
                 including approving or rejecting held subscription requests, and
                 disposing of held postings.  Of course, the <em>list
                 administrators</em> can also tend to pending requests.
    
                 <p>In order to split the list ownership duties into
                 administrators and moderators, you must
                 <a href="passwords">set a separate moderator password</a>,
                 and also provide the <a href="?VARHELP=general/moderator">email
                 addresses of the list moderators</a>.  Note that the field you
                 are changing here specifies the list administrators.
he: ישנן שני תפקידי בעלות, המיוחסים לכל רשימת דיוור. <em>מנהלי הרשימה</em>
                 הם האנשים בעלי השליטה המוחלטת על כל הפרמטרים של רשימה זו. הם רשאים
                 לשנות כל משתנה תצורה שזמין דרך עמודי הניהול באתר זה.
    
                 <p><em>למפקחי הרשימה</em> הרשאות מוגבלות יותר; הם אינם רשאים לשנות את
                 משתני הרשימה, אבל הם כן רשאים לטפל בבקשות מנהלתיות ממתינות, כולל
                 אישור או דחייה של בקשות מנוי ממתינות, וטיפול במסרים ממתינים. כמובן
                 <em>שמנהלי הרשימה</em> יכולים גם לטפל בבקשות ממתינות.
    
                 <p>כדי לחלק את משימות הרשימה בין מפקחים ובעלים, עליך
                 <a href="passwords">לקבוע סיסמת פיקוח נפרדת</a>,
                 ולספק גם את <a href="?VARHELP=general/moderator">כתובת
                 דוא"ל של המפקח</a>. שים לב שכאן אתה משנה את השדה של מנהלי
                 הרשימה.

en: The list moderator email addresses.  Multiple
                 moderator addresses, each on separate line is okay.
he: כתובת דוא"ל של מפקח הרשימה. כתובות מפקחים מרובות
                 מותרות, כל אחת בשורה נפרדת.

en: There are two ownership roles associated with each mailing
                 list.  The <em>list administrators</em> are the people who have
                 ultimate control over all parameters of this mailing list.  They
                 are able to change any list configuration variable available
                 through these administration web pages.
    
                 <p>The <em>list moderators</em> have more limited permissions;
                 they are not able to change any list configuration variable, but
                 they are allowed to tend to pending administration requests,
                 including approving or rejecting held subscription requests, and
                 disposing of held postings.  Of course, the <em>list
                 administrators</em> can also tend to pending requests.
    
                 <p>In order to split the list ownership duties into
                 administrators and moderators, you must
                 <a href="passwords">set a separate moderator password</a>,
                 and also provide the email addresses of the list moderators in
                 this section.  Note that the field you are changing here
                 specifies the list moderators.
he: ישנן שני תפקידי בעלות, המיוחסים לכל רשימת דיוור. <em>מנהלי הרשימה</em>
                 הם האנשים בעלי השליטה המוחלטת על כל הפרמטרים של רשימה זו. הם רשאים
                 לשנות כל משתנה תצורה שזמין דרך עמודי הניהול באתר זה.
    
                 <p><em>למפקחי הרשימה</em> הרשאות מוגבלות יותר; הם אינם רשאים לשנות את
                 משתני הרשימה, אבל הם כן רשאים לטפל בבקשות מנהלתיות ממתינות, כולל
                 אישור או דחייה של בקשות מנוי ממתינות, וטיפול במסרים ממתינים. כמובן
                 <em>שמנהלי הרשימה</em> יכולים גם לטפל בבקשות ממתינות.
    
                 <p>כדי לחלק את משימות הרשימה בין מפקחים ובעלים, עליך
                 <a href="passwords">לקבוע סיסמת פיקוח נפרדת</a>,
                 ולספק גם את כתובת דוא"ל של המפקח בקטע זה. שים לב שכאן אתה משנה את השדה של מפקחי
                 הרשימה.

en: A terse phrase identifying this list.
he: ביטוי קצר שמתאר רשימה זו.

en: This description is used when the mailing list is listed with
                    other mailing lists, or in headers, and so forth.  It should
                    be as succinct as you can get it, while still identifying what
                    the list is.
he: משתמשים בתאור זה כאשר רשימה זו מוצגת ביחד עם רשימות אחרות,
                 בכותרות, וכדומה. הוא צריך להיות כמה שיותר תמציתי, אבל עדיין שמהות
                 הרשימה תהיה ברורה.

en: An introductory description - a few paragraphs - about the
                 list.  It will be included, as html, at the top of the listinfo
                 page.  Carriage returns will end a paragraph - see the details
                 for more info.
he: תאור הכרות - כמה פסקאות - המתאר את הרשימה. הוא ייכלל, כ-html,
                 בראש עמוד המידע של הרשימה. "אנטר" מסמן סוף פיסקא - ראה את
                 הפרטים לקבלת מידע מוסף.

en: The text will be treated as html <em>except</em> that
                 newlines will be translated to &lt;br&gt; - so you can use links,
                 preformatted text, etc, but don't put in carriage returns except
                 where you mean to separate paragraphs.  And review your changes -
                 bad html (like some unterminated HTML constructs) can prevent
                 display of the entire listinfo page.
he: הטקסט יטופל כ-html <em>פרט לכך</em> ששורות חדשות
                 יהפכו ל-&lt;br&gt;·-·לאפשר שימוש בקישורים, טקסט מפורמט מראש, וכדומה. אבל
                 אין להשתשמ ב"אנטר" אלא במקום שברצונך שתיפתח פיסקא חדשה.  ובדוק את השינוים
                 שלך- html לא תקין (לדוגמת מבני HTML ללא סיומת מסוימים) יכולים למנוע תצוגה
                 של עמוד המידע כולו.

en: Prefix for subject line of list postings.
he: הקידומת של שורת הנושא של דיוור לרשימה.

en: This text will be prepended to subject lines of messages
                 posted to the list, to distinguish mailing list messages in
                 mailbox summaries.  Brevity is premium here, it's ok to shorten
                 long mailing list names to something more concise, as long as it
                 still identifies the mailing list.
                 You can also add a sequential number by %%d substitution
                 directive. eg.; [listname %%d] -> [listname 123]
                                (listname %%05d) -> (listname 00123)
he: טקסט זה ימוקם לפני שורת הנושא במסרים שנשלחים אל הרשימה, כדי
                 להבדיל בין מסרים הבאים מרשימות דיוור שונות בתיבות הדואר.  קיצור הוא חשוב כאן,
                 זה מקובל לקצר שמות רשימות דיוור ארוכים למשהו קומפקטי יותר, ובלבד
                 שעדיין תהיה אפשרות לזהות את רשימת הדיוור.
                 ניתן להוסיף מספר סידורי על ידי הוראת הצבה d%%, למשל;
                 [שם הרשימה d%%] -> [שם הרשימה 123]
                                (שם הרשימה %%05d) -> (שם הרשימה 00123)

en: Hide the sender of a message, replacing it with the list
                 address (Removes From, Sender and Reply-To fields)
he: הסתר את שולח המסר, והחלף אותו בכתובת הרשימה (מסיר את
                 שדות מאת, השולח והשב-אל)

en: <tt>Reply-To:</tt> header munging
he: שינוי בלתי הפיך של כותרת <tt>השב-אל:</tt>

en: Should any existing <tt>Reply-To:</tt> header found in the
                 original message be stripped?  If so, this will be done
                 regardless of whether an explict <tt>Reply-To:</tt> header is
                 added by Mailman or not.
he: האם יש להסיר את כותרת ה-<tt>השב-אל:</tt> הנמצאת במסר
                 המקורי? אם כן, זה יעשה בלי כל קשר לזה שדוור הוסיף כותרת
                 <tt>השב אל:</tt> מפורשת או לא.

en: Explicit address
he: כתובת מפורשת

en: Poster
he: השולח

en: This list
he: רשימה זו

en: Where are replies to list messages directed?
                 <tt>Poster</tt> is <em>strongly</em> recommended for most mailing
                 lists.
he: לאן מענים למסרים של רשימה זו מיועדים?             <tt>השולח</tt> היא ההמלצה <em>החמה</em> עבור רוב רשימות דיוור.

en: This option controls what Mailman does to the
                 <tt>Reply-To:</tt> header in messages flowing through this
                 mailing list.  When set to <em>Poster</em>, no <tt>Reply-To:</tt>
                 header is added by Mailman, although if one is present in the
                 original message, it is not stripped.  Setting this value to
                 either <em>This list</em> or <em>Explicit address</em> causes
                 Mailman to insert a specific <tt>Reply-To:</tt> header in all
                 messages, overriding the header in the original message if
                 necessary (<em>Explicit address</em> inserts the value of <a
                 href="?VARHELP=general/reply_to_address">reply_to_address</a>).
    
                 <p>There are many reasons not to introduce or override the
                 <tt>Reply-To:</tt> header.  One is that some posters depend on
                 their own <tt>Reply-To:</tt> settings to convey their valid
                 return address.  Another is that modifying <tt>Reply-To:</tt>
                 makes it much more difficult to send private replies.  See <a
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-harmful.html">`Reply-To'
                 Munging Considered Harmful</a> for a general discussion of this
                 issue.  See <a
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-useful.html">
                 Reply-To Munging Considered Useful</a> for a dissenting opinion.
    
                 <p>Some mailing lists have restricted posting privileges, with a
                 parallel list devoted to discussions.  Examples are `patches' or
                 `checkin' lists, where software changes are posted by a revision
                 control system, but discussion about the changes occurs on a
                 developers mailing list.  To support these types of mailing
                 lists, select <tt>Explicit address</tt> and set the
                 <tt>Reply-To:</tt> address below to point to the parallel
                 list.
he: הגדרה זו שולטת בכיצד מטפל דוור בכותרות <tt>השב-אל:</tt>             במסרים הזורמים דרך רשימת דיוור זו. כאשר זה מוגדר כ-<em>השולח</em>, דוור לא
                 מוסיף כותרת <tt>השב-אל:</tt>, למרות שאם קיימת כותרת כזו במסר המקורי, היא
                 לא נמחקת. קביעת ערך זה כ-<em>רשימה זו</em> או ל- <em>כתובת
                 מפורשת</em> גורמת לדוור להכניס כותרת <tt>השב-אל:</tt> מסוימת
                 בכל המסרים, ומוחק את הכותרת המקורית אם צריך. (<em>כתובת מפורשת</em>
                 מכניס את הערך של  <a href="?VARHELP=general/reply_to_address">
                 כתובת השב-אל</a>).
    
                 ישנן סיבות רבות מדוע לא להכניס או למחוק את כותרת ה-<tt>השב-אל:</tt>.
                 אחת היא שיש שולחים שסומכים על הגדרות ה-<tt>השב-אל:</tt> שלהם כדי לציין
                 את הכתובת התקפה שלהם. אחרת היא ששינוי <tt>השב-אל:</tt> גורם לקושי
                 במתן מענים פרטיים. ראה <a 
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-harmful.html"> שינוי בלתי הפיך של
                `השב-אל' נחשב פוגעני</a> לדיון מקיף בנושא זה  .
                 ראה <a
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-useful.html"> שינוי בלתי הפיך 
                 של כותרת השב-אל נחשב שימושי</a> לדעה שונה בנושא זה.
    
                 <p>יש רשימות דיוור בעלות הרשאות שילוח מוגבלות, עם רשימה מקבילה
                 מוקדשת לדיון. דוגמאות כאלה הן רשימות `patches' או `checkin',
                 בהן שינויים בתוכנה נשלחים בעזרת מערכת בקרת תצורה, אבל הדיון
                 בשינויים אלה מתנהל ברשימת דיוור של מפתחים. כדי לתמוך בסוג רשימות
                 דיוור זה, בחר <tt>כתובת מפורשת</tt> וקבע את כתובת ה-
                 <tt>השב-אך:</tt> להצביע אל הרשימה המקבילה.

en: Explicit <tt>Reply-To:</tt> header.
he: כותרת <tt>השב-אל:</tt> מפורשת.

en: This is the address set in the <tt>Reply-To:</tt> header
                 when the <a
                 href="?VARHELP=general/reply_goes_to_list">reply_goes_to_list</a>
                 option is set to <em>Explicit address</em>.
    
                 <p>There are many reasons not to introduce or override the
                 <tt>Reply-To:</tt> header.  One is that some posters depend on
                 their own <tt>Reply-To:</tt> settings to convey their valid
                 return address.  Another is that modifying <tt>Reply-To:</tt>
                 makes it much more difficult to send private replies.  See <a
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-harmful.html">`Reply-To'
                 Munging Considered Harmful</a> for a general discussion of this
                 issue.  See <a
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-useful.html">
                 Reply-To Munging Considered Useful</a> for a dissenting opinion.
    
                 <p>Some mailing lists have restricted posting privileges, with a
                 parallel list devoted to discussions.  Examples are `patches' or
                 `checkin' lists, where software changes are posted by a revision
                 control system, but discussion about the changes occurs on a
                 developers mailing list.  To support these types of mailing
                 lists, specify the explicit <tt>Reply-To:</tt> address here.  You
                 must also specify <tt>Explicit address</tt> in the
                 <tt>reply_goes_to_list</tt>
                 variable.
    
                 <p>Note that if the original message contains a
                 <tt>Reply-To:</tt> header, it will not be changed.
he: זוהי הכתובת הנקבעת בכותרת <tt>השב-אל:</tt> כאשר הגדרת ה- <a
                 href="?VARHELP=general/reply_goes_to_list">מענים נשלחים אל הרשימה</a>
                 נקבעת כ-<em>כתובת מפורשת</em>.
    
               <p> -ישנן סיבות רבות מדוע לא להכניס או למחוק את כותרת ה <tt>השב-אל:</tt>.
                 אחת היא שיש שולחים שסומכים על הגדרות ה- <tt>השב-אל:</tt> שלהם כדי לציין
                 את הכתובת התקפה שלהם.  אחרת היא ששינוי <tt>השב-אל:</tt> גורם לקושי
                 במתן מענים פרטיים.  ראה <a 
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-harmful.html"> שינוי בלתי הפיך של
                 'השב-אל' נחשב פוגעני</a> לדיון מקיף בנושא זה.  
                 ראה <a
                 href="http://marc.merlins.org/netrants/reply-to-useful.html"> שינוי בלתי הפיך 
                של כותרת השב-אל נחשב שימושי</a> לדעה שונה בנושא זה.
    
                <p>יש רשימות דיוור בעלות הרשאות שילוח מוגבלות, עם רשימה מקבילה
                 מוקדשת לדיון.  דוגמאות כאלה הן רשימות `patches' או `checkin',
                 בהן שינויים בתוכנה נשלחים בעזרת מערכת בקרת תצורה, אבל הדיון
                 בשינויים אלה מתנהל ברשימת דיוור של מפתחים.  כדי לתמוך בסוג רשימות
                 דיוור זה, בחר <tt>כתובת מפורשת</tt> וקבע את כתובת ה-
                <tt>השב-אל:</tt ·להצביע אל הרשימה המקבילה.
    
                 <p>שים לב שאם המסר המקורי כולל כותרת <tt>השב-אל:</tt>, היא לא תשונה.

en: Umbrella list settings
he: הגדרות מיטרייה של רשימה

en: Send password reminders to, eg, "-owner" address instead of
                 directly to user.
he: שלח תזכורות סיסמא אל, למשל כתובת "-owner" במקום ישירות למשתמש.

en: Set this to yes when this list is intended to cascade only
                 to other mailing lists.  When set, meta notices like
                 confirmations and password reminders will be directed to an
                 address derived from the member's address - it will have the
                 value of "umbrella_member_suffix" appended to the member's
                 account name.
he: קבע ערך זה ל-כן כאשר רשימה זו מיועדת להכיל רשימות
                 דיוור אחרות.  כאשר פעיל, הודעות meta כדוגמת אישורים ותזכורות סיסמא
                 תשלחנה אל כתובת המופקת מתוך הכתובת של המנוי.- הוא יקבל את
                 הסיומת "umbrella_member_suffix" מצורפת לשם חשבון המנוי.

en: Suffix for use when this list is an umbrella for other
                 lists, according to setting of previous "umbrella_list"
                 setting.
he: הסיומת להשתמש כאשר רשימה זו היא מיטרייה עבור רשימות
                 אחרות, בהתאם להגדרה של "רשימת מיטרייה" הקודמת.

en: When "umbrella_list" is set to indicate that this list has
                 other mailing lists as members, then administrative notices like
                 confirmations and password reminders need to not be sent to the
                 member list addresses, but rather to the owner of those member
                 lists.  In that case, the value of this setting is appended to
                 the member's account name for such notices.  `-owner' is the
                 typical choice.  This setting has no effect when "umbrella_list"
                 is "No".
he: כאשר "רשימת מיטרייה" פעילה ומסמנת שרשימות אחרות מנויות ברשימה
                 זו, אזי הודעות מנהלתיות כגון אישורים ותזכורות סיסמא לא אמורות להישלח אל
                 כתובות הרשימות המנויות, אלה אל הבעלים של הרשימות המנויות. במקרה זה
                 ערך הגדרה זו מצורף אל שם חשבון המנוי עבור הודעות אלו.  הבחריה
                 הטיפוסית היא `-owner'. להגדרה זו אין השפעה כלשהי כאשר הגדרת
                 "רשימת מיטרייה" בעלת ערך "לא".

en: Send monthly password reminders?
he: שלח תזכורות סיסמא חודשיות?

en: Turn this on if you want password reminders to be sent once
                 per month to your members.  Note that members may disable their
                 own individual password reminders.
he: קבע ערך זה לפעיל אם ברצונך שמנויי הרשימה יקבלו תזכורות סיסמא
                 חודשיות. שים לב שמנוים יכולים לקבוע את הערך ללא פעיל עבור התזכורות של עצמם.

en: List-specific text prepended to new-subscriber welcome
                 message
he: טקסט מיוחד לרשימה שמקדימה את הודעת ברכת הצטרפות של מנויים
                 חדשים.

en: This value, if any, will be added to the front of the
                 new-subscriber welcome message.  The rest of the welcome message
                 already describes the important addresses and URLs for the
                 mailing list, so you don't need to include any of that kind of
                 stuff here.  This should just contain mission-specific kinds of
                 things, like etiquette policies or team orientation, or that kind
                 of thing.
    
                 <p>Note that this text will be wrapped, according to the
                 following rules:
                 <ul><li>Each paragraph is filled so that no line is longer than
                         70 characters.
                     <li>Any line that begins with whitespace is not filled.
                     <li>A blank line separates paragraphs.
                 </ul>
he: ערך זה, אם בכלל, יתווסף לראש הודעת ברכת ההצטרפות של
                 מנויים חדשים.  יתרת הודעת הברכה כבר מתארת את הכתובות החשובות וקישורים עבור
                 רשימת הדיוור, לכן אתה לא צריך לכלול דברים כאלה כאן.  הוא צריך לכלול רק דברים שהם
                 ייחודיים למשימה, כמו מדיניות, כללי התנהגות, מגמת הקבוצה וכדומה.
    
                 <p>שים לב שטקסט זה יתקפל, בהתאם לכללים הבאים:
                 <ul><li>כל פיסקא מתמלאת כך שאין בה שורות ארוכות מ-70 תווים
                     <li>שורות שמתחילות ברווח לבן, לא ממולאות
                     <li>שורה ריקה מפרידה בין פיסקאות.
                 </ul>

en: Send welcome message to newly subscribed members?
he: שלח הודעת "ברכת המצטרף" מנויים חדשים?

en: Turn this off only if you plan on subscribing people manually
                 and don't want them to know that you did so.  This option is most
                 useful for transparently migrating lists from some other mailing
                 list manager to Mailman.
he: כבה אפשרות זו אם אתה מתכוון לרשום אנשים ידנית ולא רוצה שהם ידעו
                 שזה מה שעשית.  אפשרות זו שימושית במיוחד להעביר רשימות דיוור ממנהל
                 רשימות אחר אל דוור בצורה שקופה.

en: Text sent to people leaving the list.  If empty, no special
                 text will be added to the unsubscribe message.
he: טקסט שנשלח אל אנשים שעוזבים את הרשימה.  אם ריק, לא ייתווסף טקסט מיוחד
                 להודעת ביטול המנוי.

en: Send goodbye message to members when they are unsubscribed?
he: שלח הודעת פרידה לאנשים עם ביטול המנוי שלהם?

en: Should the list moderators get immediate notice of new
                 requests, as well as daily notices about collected ones?
he: האם מפקח הרשימה מקבל הודעה מידית בדבר בקשות חדשות,
                 בנוסף להודעות הנאספות ברמה היומית?

en: List moderators (and list administrators) are sent daily
                 reminders of requests pending approval, like subscriptions to a
                 moderated list, or postings that are being held for one reason or
                 another.  Setting this option causes notices to be sent
                 immediately on the arrival of new requests as well.
he: מפקחי רשימות (ומנהלי רשימות) מקבלים תזכורות יומיות של בקשות
                 שממתינות לאישור, כמו מנוי אל רשימה מפוקחת, או מסרים ממתינים מסיבה זו
                 או אחרת.  קביעת אפשרות זו גורמת גם למשלוח הודעות מיד עם קבלת בקשות
                 חדשות.

en: Should administrator get notices of subscribes and
                 unsubscribes?
he: האם מנהלים צריכים לקבל הודעות על מנויים וביטול מינויים?

en: Send mail to poster when their posting is held for approval?
he: שלח דואר אל השולח כאשר המסר שלו ממתין לאישור?

en: Additional settings
he: הגדרות נוספות

en: Emergency moderation of all list traffic.
he: פיקוח חרום של כל תעבורת הרשימה.

en: When this option is enabled, all list traffic is emergency
                 moderated, i.e. held for moderation.  Turn this option on when
                 your list is experiencing a flamewar and you want a cooling off
                 period.
he: כאשר אפשרות זו פעילה, כל תעבורת הרשימה עוברת פיקוח חרום,
                 כלומר, מוחזקת לפיקוח.  הפעל אפשרות זו כאשר הרשימה שלך עוברת תקופה
                 מתארכת של הודעות אויינות, וברצונך ליצור תקופת צינון.

en: Default options for new members joining this list.<input
                 type="hidden" name="new_member_options" value="ignore">
he: אפשריות ברירת מחדל של מנויים חדשים המצטרפים אל הרשימה
                 <input·type="hidden" name="new_member_options"
    ............·value="ignore">

en: When a new member is subscribed to this list, their initial
                 set of options is taken from this variable's setting.
he: כאשר מנוי חדש נרשם לרשימה, קבוצת ההגדרות הראשנית שלו נלקחת
                 מערך משתנה זה.

en: (Administrivia filter) Check postings and intercept ones
                 that seem to be administrative requests?
he: (מסנן מנהלתי) בדוק דיוור ויירט את אלה שנראים
                כבקשות מנהלתיות?

en: Administrivia tests will check postings to see whether it's
                 really meant as an administrative request (like subscribe,
                 unsubscribe, etc), and will add it to the the administrative
                 requests queue, notifying the administrator of the new request,
                 in the process.
he: בדיקות מנהלתיות תבדוקנה דואר כדי לראות אם הוא בטעות
                 בקשה מנהלתית (כמו הרשמה, ביטול הרשמה, וכו'), ותוסיף
                 אותו לתור בקשות המנהלתיות, תוך משלוח הודעה למנהל על הבקשה החדשה.

en: Maximum length in kilobytes (KB) of a message body.  Use 0
                 for no limit.
he: אורך המירבי של גוף מסר בקילובייט (KB).  השתמש ב-0 ללא מוגבל.

en: Host name this list prefers for email.
he: שם המארח המועדף עבור דוא"ל של רשימה זו.

en: The "host_name" is the preferred name for email to
                 mailman-related addresses on this host, and generally should be
                 the mail host's exchanger address, if any.  This setting can be
                 useful for selecting among alternative names of a host that has
                 multiple addresses.
he: "שם המארח" הוא שם המועדף עבור כתובות הקשורות לדוור
                 במארח זה, וצריך בדרך כלל להיות כתובת מרכזיית הדואר של המארח, אם יש.
                 הגדרה זו יכולה להיות שימושית לבחור מבין שמות שונים של מארח אשר לו
                 כתובות שונות.

en: Should messages from this mailing list include the
                     <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>
                     (i.e. <tt>List-*</tt>) headers?  <em>Yes</em> is highly
                     recommended.
he: האם על מסרים מרשימת דיוור זה לכלול את כותרות ה-
                 <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>
                 (קרי: <tt>List-*</tt>)? <em>כן</em> היא ההמלצה החמה.

en: RFC 2369 defines a set of List-* headers that are
                     normally added to every message sent to the list membership.
                     These greatly aid end-users who are using standards compliant
                     mail readers.  They should normally always be enabled.
    
                     <p>However, not all mail readers are standards compliant yet,
                     and if you have a large number of members who are using
                     non-compliant mail readers, they may be annoyed at these
                     headers.  You should first try to educate your members as to
                     why these headers exist, and how to hide them in their mail
                     clients.  As a last resort you can disable these headers, but
                     this is not recommended (and in fact, your ability to disable
                     these headers may eventually go away).
he: RFC 2369 מגדיר קבוצה של כותרות List-* שבדרך כלל מוסיפים
                 לכל מסר שנשלח למנויי הרשימה.  אלו מיועדות לסייע למשתמשי קצה שמשתמשים
                 בקוראי דוא"ל תואמי תקנים.  באופן נורמלי, הן צריכות להיות פעילות תמיד.
    
                 <p>אף על פי כן, עדיין לא כל תוכנה לקריאת דוא"ל תואמת תקנים, ואם יש לך כמות
                 גדולה של משתמשים שמתמשים בתוכנות שלא תואמות תקנים, יתכן שכותרות אלו
                 ירגיזו אותם.  אתה צריך קודם לנסות לחנך את המשתמשים מדוע כותרות אלו נחוצות,
                 וכיצד להחביא אותן בלקוח הדואר שלהם.  כמוצא אחרון אפשר להפוך כותרות אלו ללא
                 פעילות, אבל זה לא מומלץ (ולמעשה היכולת להעלים כותרות אלו עשויה להיעלם).

en: Should postings include the <tt>List-Post:</tt> header?
he: האם דיוור להכיל את כותרת <tt>List-Post:</tt>?

en: The <tt>List-Post:</tt> header is one of the headers
                 recommended by
                 <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>.
                 However for some <em>announce-only</em> mailing lists, only a
                 very select group of people are allowed to post to the list; the
                 general membership is usually not allowed to post.  For lists of
                 this nature, the <tt>List-Post:</tt> header is misleading.
                 Select <em>No</em> to disable the inclusion of this header. (This
                 does not affect the inclusion of the other <tt>List-*:</tt>
                 headers.)
he: כותרת <tt>List-Post:</tt> הנה אחת הכותרות המומלצות על ידי
                 <a href="http://www.faqs.org/rfcs/rfc2369.html">RFC 2369</a>.
                 עבור רשימות דיוור <em>הודיה-בלבד</em>, רק לקבוצה מאוד מצומצמת של אנשים
                 זכות לשלוח אל הרשימה, ולמנויים האחרים לרוב אין זכות לשלוח דואר אל הרשימה.
                 עבור רשימות מסוג זה הכותרת <tt>List-Post:</tt> מטעה. בחר ב-<em>לא</em>
                 כדי למנוע את הכללת כותרת זו. (זה אינו משפיע על הופעתן של כותרות
                 <tt>List-*:</tt> אחרות.(

en: Discard held messages older than this number of days.
                Use 0 for no automatic discarding.
he: מחק מסרים ממתינים ישנים יותר ממספר ימים זה.
                 השתמש ב-0 שלא לבצע מחיקה אוטומטית.

en: <b>real_name</b> attribute not
                changed!  It must differ from the list's name by case
                only.
he: מאפיין <b>שם אמיתי</b> לא שונה!
                 מותר לו להיות שונה משם הרשימה בראשיות תווים בלבד.

en: You cannot add a Reply-To: to an explicit
                address if that address is blank.  Resetting these values.
he: לא ניתן להוסיף השב-אל: לכתובת מפורשת אם
                 כתובת זו ריקה.  מאפס ערכים אלה.

en: Language&nbsp;options
he: אפשריות&nbsp;שפה

en: Natural language (internationalization) options.
he: הגדרות שפה טבעית (בנאום).

en: Default language for this list.
he: שפת ברירת המחדל של רשימה זו.

en: This is the default natural language for this mailing list.
                 If <a href="?VARHELP=language/available_languages">more than one
                 language</a> is supported then users will be able to select their
                 own preferences for when they interact with the list.  All other
                 interactions will be conducted in the default language.  This
                 applies to both web-based and email-based messages, but not to
                 email posted by list members.
he: זוהי שפה הטבעית ברירת המחדל של רשימת דיוור זו.  אם
                 <a href="?VARHELP=language/available_languages"> יותר משפה אחת
                 </a>נתמכת, משתמשים יוכלו לבחור את המועדפת על ידם באינטראקציה מול הרשימה.
                 כל יתר האינטראקציות יתנהלו בשפה ברירת המחדל.  זה הדין לגבי מסרים מבוססי אתר
                 ומבוססי דוא"ל, אבל לא לגבי דוא"ל שמשתמשים שולחים.

en: Languages supported by this list.
he: השפות הנתמכות על ידי רשימה זו.

en: These are all the natural languages supported by this list.
                 Note that the
                 <a href="?VARHELP=language/preferred_language">default
                 language</a> must be included.
he: אלו הן השפות הטבעיות הנתמכות על ידי רשימה זו. שים לב שה-
                 <a href="?VARHELP=language/preferred_language">שפה
                 ברירת המחדל</a> חייבת להיות ברשימה זו.

en: Always
he: תמיד

en: As needed
he: לפי הצורך

en: Never
he: לעולם לא

en: Encode the
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">subject
                 prefix</a> even when it consists of only ASCII characters?
he: קדד את
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">קידומת
                 הנושא</a> גם אם היא מכילה רק תווי ASCII?

en: If your mailing list's default language uses a non-ASCII
                 character set and the prefix contains non-ASCII characters, the
                 prefix will always be encoded according to the relevant
                 standards.  However, if your prefix contains only ASCII
                 characters, you may want to set this option to <em>Never</em> to
                 disable prefix encoding.  This can make the subject headers
                 slightly more readable for users with mail readers that don't
                 properly handle non-ASCII encodings.
    
                 <p>Note however, that if your mailing list receives both encoded
                 and unencoded subject headers, you might want to choose <em>As
                 needed</em>.  Using this setting, Mailman will not encode ASCII
                 prefixes when the rest of the header contains only ASCII
                 characters, but if the original header contains non-ASCII
                 characters, it will encode the prefix.  This avoids an ambiguity
                 in the standards which could cause some mail readers to display
                 extra, or missing spaces between the prefix and the original
                 header.
he: אם שפה ברירת המחדל של הרשימה שלך משתמשת בתווים שאינן ASCII
                 והקידומת מכילה תווים שאינן ASCII, הקידומת תמיד תקודד בהתאם לתקנים הרלוונטיים.
                 אבל אם הקידומת מכילה רק תווים ASCII, אולי תרצה לקבוע אפשרות זו ל-<em>לעולם
                 לא</em> כדי להמנע מקידוד הקידומת.  זה יכול לעשות כותרות נושא יותר קריאות
                 למשתמשים בעלי קורא דוא"ל שלא מטפל כיאות בקידוד שלא ASCII.
    
                 יש לשים לב לכך שאם הרשימה שלך מקבלת כותרות נושא מקודדות וגם לא מקודדות יתכן
                 שתרצה לקבוע הגדרה זו <em>לפי הצורך</em>.  בעזרת הגדרה זו דוור לא יקדד
                 קידומות ASCII כאשר שאר הכותרת מכילה רק תווים ASCII, אבל אם הכותרת המקורית
                 מכילה תווים שאינן ASCII, הוא יקדד את הקידומת.  זה מונע דו-משמעות בתקנים שיכול
                 לגרום לקוראי דוא"ל מסוימים להציג רווחים מיותרים או להחסיר רווים בין הקידומת לכותרת
                 המקורית.

en: Membership&nbsp;Management...
he: ניהול&nbsp;מנויים...

en: Membership&nbsp;List
he: רשימת&nbsp;המנויים

en: Mass&nbsp;Subscription
he: מינוי&nbsp;המוני

en: Mass&nbsp;Removal
he: ביטול-מנוי&nbsp;המוני

en: Non-digest&nbsp;options
he: הגדרות&nbsp;ללא-תקצירים

en: Policies concerning immediately delivered list traffic.
he: מדיניות לגבי תעבורה הנמסרת מיד.

en: Can subscribers choose to receive mail immediately, rather
                 than in batched digests?
he: האם למנויים מותר לבחור לקבל דואר מידית, במקום באצוות תקצירים?

en: Full Personalization
he: התאמה אישית מלאה

en: Should Mailman personalize each non-digest delivery?
                     This is often useful for announce-only lists, but <a
                     href="?VARHELP=nondigest/personalize">read the details</a>
                     section for a discussion of important performance
                     issues.
he: האם על דוור להתאים אישית כל דיוור שלא תקציר?
                 זה שימושי לעתים עבור רשימות הודיה בלבד, אבל <a
                 href="?VARHELP=nondigest/personalize">קרא את הפרטים</a>
                 לדיון חשוב לנושא ביצועים.

en: Normally, Mailman sends the regular delivery messages to
                     the mail server in batches.  This is much more efficent
                     because it reduces the amount of traffic between Mailman and
                     the mail server.
    
                     <p>However, some lists can benefit from a more personalized
                     approach.  In this case, Mailman crafts a new message for
                     each member on the regular delivery list.  Turning this
                     feature on may degrade the performance of your site, so you
                     need to carefully consider whether the trade-off is worth it,
                     or whether there are other ways to accomplish what you want.
                     You should also carefully monitor your system load to make
                     sure it is acceptable.
    
                     <p>Select <em>No</em> to disable personalization and send
                     messages to the members in batches.  Select <em>Yes</em> to
                     personalize deliveries and allow additional substitution
                     variables in message headers and footers (see below).  In
                     addition, by selecting <em>Full Personalization</em>, the
                     <code>To</code> header of posted messages will be modified to
                     include the member's address instead of the list's posting
                     address.
    
                     <p>When personalization is enabled, a few more expansion
                     variables can be included in the <a
                     href="?VARHELP=nondigest/msg_header">message header</a> and
                     <a href="?VARHELP=nondigest/msg_footer">message footer</a>.
    
                     <p>These additional substitution variables will be available
                     for your headers and footers, when this feature is enabled:
    
                     <ul><li><b>user_address</b> - The address of the user,
                             coerced to lower case.
                         <li><b>user_delivered_to</b> - The case-preserved address
                             that the user is subscribed with.
                         <li><b>user_password</b> - The user's password.
                         <li><b>user_name</b> - The user's full name.
                         <li><b>user_optionsurl</b> - The url to the user's option
                             page.
                     </ul>
he: בדרך כלל, דוור שולח את הודעות המסירה הרגילות לשרת הדואר באוצוות.
                 זה יעיל הרבה יותר כי הוא מקטין את כמות התעבורה בין דוור לשרת הדואר.
    
                 <p>אבל יש רשימות שלהן עדיף גישה מתואמת אישית יותר. במקרה כזה, דוור יוצר
                 הודעה חדשה עבור כל מנוי ברשימת המסירה הרגילה.  הפעלת תכונה זו יכולה לפגוע
                 בביצועי האתר שלך, לכן יש לשקול בכובד ראש אם פשרה זו כדאית, או אם יש דרכים
                 אחרות להשיג את המטרות שלך.  אתה גם צריך לנטר את העומס על המערכת כדי
                 לוודא שהוא סביר.
    
                 בחר <em>לא</em> כדי לבטל התאמה אישית ולשלוח מסרים למויים באוצוות.  בחר
                 <em>כן</em> כדי להתאים אישית את המסירה וכדי לאפשר שימוש במשתנים 
                 בכותרות עליונות ותחתונות (ראה בהמשך).  בנוסף, על ידי בחירת <em>התאמה
                 אישית מלאה</em> כותרת <code>אל</code> של מסרים נמסרים תשונה לכלול
                 את הכתובת של המנוי במקום כתובת המסירה של הרשימה.
    
                 <p>כאשר התאמה אישית פעילה, ישנם עוד כמה משתני הרחבה שאפשר לכלול ב-
                <a href="?VARHELP=nondigest/msg_header">כותרת העליונה</a> וב-
                <a href="?VARHELP=nondigest/msg_footer">כותרת התחתונה</a>.של המסר
    
                <p>משתני הרחבה אלה יהיו זמינים לכותרות העליונות ולכותרות התחתונות של המסרים
                שלך, כאשר תכונה זאת פעילה.
    
                <ul><li><b>user_address</b>·-·הכתובת של המשתמש,
                        מאולץ לאותיות לא ראשיות.
                    <li><b>user_delivered_to</b> - הכתובת עם שמירת אותיות ראשיות 
                        בה רשום המנוי.
                    <li><b>user_password</b> - הסיסמא של המשתמש.
                    <li><b>user_name</b> - שם המלא של המשתמש.
                    <li><b>user_optionsurl</b> - קישור אל עמוד ההגדרות של המשתמש.
                 </ul>

en: When <a href="?VARHELP=nondigest/personalize">personalization</a> is enabled
    for this list, additional substitution variables are allowed in your headers
    and footers:
    
    <ul><li><b>user_address</b> - The address of the user,
            coerced to lower case.
        <li><b>user_delivered_to</b> - The case-preserved address
            that the user is subscribed with.
        <li><b>user_password</b> - The user's password.
        <li><b>user_name</b> - The user's full name.
        <li><b>user_optionsurl</b> - The url to the user's option
            page.
    </ul>
he: כאשר <a href="?VARHELP=nondigest/personalize">התאמה אישית</a>·פעילה
    עבור רשימה זו, ישנם עוד כמה משתני הרחבה שאפשר לכלול בכותרת העליונה ובכותרת התחתונה
    
                <ul><li><b>user_address</b> - הכתובת של המשתמש,
                        מאולץ לאותיות לא ראשיות.
                    <li><b>user_delivered_to</b> - הכתובת עם שמירת אותיות ראשיות 
                        בה רשום המנוי.
                    <li><b>user_password</b> - הסיסמא של המשתמש.
                    <li><b>user_name</b> - שם המלא של המשתמש.
                    <li><b>user_optionsurl</b> - קישור אל עמוד ההגדרות של המשתמש.
                 </ul>

en: Header added to mail sent to regular list members
he: הכותרת העליונה שיש להוסיף למסרים שנשלחים למנויים רגילים

en: Text prepended to the top of every immediately-delivery
                 message.
he: טקסט שמוסיפים לראש כל מסר למסירה מיידית.

en: Footer added to mail sent to regular list members
he: כותרת תחתונה להוסיף למסרים שנשלחים למניים רגילים

en: Text appended to the bottom of every immediately-delivery
                 message.
he: טקסט שמתווסף בתחתית כל מסר למסירה מיידית.

en: Scrub attachments of regular delivery message?
he: לקרצף מצורפים של מסרים למסירה רגילה?

en: When you scrub attachments, they are stored in the archive
                 area and links are made in the message so that the member can
                 access them via a web browser. If you want the attachments to
                 totally disappear, you can use content filtering options.
he: כאשר אתה מקרצף מצורפים, הם מאוחסנים באיזור ארכיון ונוצרים קישורים
                במסר כדי שמנויים יוכלו לגשת אליהם בעזרת דפדפן.  אם תרצה להעלים את
                המצורפים לגמרי, אפשר להשתמש בהגדרות מסנני תוכן.

en: Passwords
he: סיסמאות

en: Privacy options...
he: הגדרות פרטיות...

en: Subscription&nbsp;rules
he: כללי&nbsp;מנוי

en: Sender&nbsp;filters
he: מסנני&nbsp;שולחים

en: Recipient&nbsp;filters
he: מסנני&nbsp;נמענים

en: Spam&nbsp;filters
he: מסנני&nbsp;דואר-זבל

en: None
he: ללא

en: Confirm
he: אשר

en: Require approval
he: חייב אישור

en: Confirm and approve
he: אמת ואשר

en: What steps are required for subscription?<br>
he: אילו צעדים דרושים להרשמה?<br>

en: None - no verification steps (<em>Not
                               Recommended </em>)<br>
                               Confirm (*) - email confirmation step required <br>
                               Require approval - require list administrator
                               Approval for subscriptions <br>
                               Confirm and approve - both confirm and approve
                               
                               <p>(*) when someone requests a subscription,
                               Mailman sends them a notice with a unique
                               subscription request number that they must reply to
                               in order to subscribe.<br>
    
                               This prevents mischievous (or malicious) people
                               from creating subscriptions for others without
                               their consent.
he: ללא - ללא צעדי אימות (<em>לא מומלץ</em>)<br>
                               אמת (*) - דרוש צעד של אישור בדוא"ל<br>
                               דרוש אישור - דורש אישור מנהל הרשימה עבור מנויים<br>
                               אמת ואשר - גם אימות וגם אישור
                               <p>(*) כאשר מישהו מבקש מנוי, דוור שולך לו הודעה עם מספר
                               בקשת מנוי ייחודי, שעליו לענות עליה כדי להרשם.<br>
    
                               זה מונע מאנשים שובבים (או זדוניים) מליצור
                               מנויים בשם אחרים ללא אישורם.

en: Confirm (*) - email confirmation required <br>
                               Require approval - require list administrator
                               approval for subscriptions <br>
                               Confirm and approve - both confirm and approve
                               
                               <p>(*) when someone requests a subscription,
                               Mailman sends them a notice with a unique
                               subscription request number that they must reply to
                               in order to subscribe.<br> This prevents
                               mischievous (or malicious) people from creating
                               subscriptions for others without their consent.
he: אמת (*) - דרוש צעד של אישור בדוא"ל<br>
                               דרוש אישור - דורש אישור מנהל הרשימה עבור מנויים<br>
                               אמת ואשר - גם אימות וגם אישור
                               <p>(*) כאשר מישהו מבקש מנוי, דוור שולך לו הודעה עם מספר
                                בקשת מנוי ייחודי שעליו לענות עליה כדי להרשם.<br>
    
                                זה מונע מאנשים שובבים (או·זדוניים) מליצור
                                מנויים בשם אחרים ללא אישורם.

en: This section allows you to configure subscription and
                membership exposure policy.  You can also control whether this
                list is public or not.  See also the
                <a href="%(admin)s/archive">Archival Options</a> section for
                separate archive-related privacy settings.
he: פרק זה מאפשר לך לקבוע מדיניות חשיפה של הרשמה ומנוי.
               אתה גם יכול לקבוע אם רשימה זו ציבורית או לא.  ראה גם את פרק
                 <a href="%(admin)s/archive">אפשריות ארכיון</a> עבור הגדרות 
               פרטיות הארכיון נפרדות.

en: Subscribing
he: הרשמה

en: Advertise this list when people ask what lists are on this
                 machine?
he: פרסם רשימה זו כאשר אנשים שואלים אילו רשימות קיימות במכונה זו?

en: Is the list moderator's approval required for unsubscription
                 requests?  (<em>No</em> is recommended)
he: האם דרוש אישור מפקח לבקשות ביטול מנוי? (<em>לא</em> מומלץ)

en: When members want to leave a list, they will make an
                 unsubscription request, either via the web or via email.
                 Normally it is best for you to allow open unsubscriptions so that
                 users can easily remove themselves from mailing lists (they get
                 really upset if they can't get off lists!).
    
                 <p>For some lists though, you may want to impose moderator
                 approval before an unsubscription request is processed.  Examples
                 of such lists include a corporate mailing list that all employees
                 are required to be members of.
he: כאשר מנוי רוצה לעזוב רשימה, הוא יבצע בקשת ביטול הרשמה,
                 באמצעות האתר או באמצעות דוא"ל. לרוב, לטובתך לאפשר ביטולי מנוי פתוחים כדי
                 שמשתמשים יוכלו חהסיר את עצמם מהרשימה בקלות (זה מאוד מרגיז אותם אם
                 הם לא מצליחים לרדת מרשימה!).
    
                 <p>אבל יש רשימות שזקוקים לאישור מפקח לפני עיבוד בקשה לביטול מנוי.
                 דוגמא לכך הוא רשימת דיוור של חברה, שכל העובדים בה חייבים להיות מנוים.

en: Ban list
he: רשימת חסומים

en: List of addresses which are banned from membership in this
                 mailing list.
he: רשימת כתובות חסומות שאסור להן להירשם לרשימה זו.

en: Addresses in this list are banned outright from subscribing
                 to this mailing list, with no further moderation required.  Add
                 addresses one per line; start the line with a ^ character to
                 designate a regular expression match.
he: כתובות ברשימה זו חסומות לחלוטין מאפשרות הרשמה לרשימת דיוור זו,
                 בלי כל תוספת פיקוח.  הוסף כתובת אחת לכל שורה; התחל את השורה
                 בסימן ^ כדי לציין התאמה של ביטוי רגולרי.

en: Membership exposure
he: חשיפת מנויים

en: Anyone
he: כל אחד

en: List admin only
he: מנהל הרשימה בלבד

en: List members
he: מנויי הרשימה

en: Who can view subscription list?
he: למי מותר לראות את רשימת המנויים?

en: When set, the list of subscribers is protected by member or
                 admin password authentication.
he: כאשר נקבע, רשימת המנויים מוגנת על ידי אימות סיסמת מנוי או מנהל.

en: Show member addresses so they're not directly recognizable
                 as email addresses?
he: הצג כתובות מנויים כך שהן לא יהיו מוכרות ככתובות דוא"ל בצורה ישירה?

en: Setting this option causes member email addresses to be
                 transformed when they are presented on list web pages (both in
                 text and as links), so they're not trivially recognizable as
                 email addresses.  The intention is to prevent the addresses
                 from being snarfed up by automated web scanners for use by
                 spammers.
he: קביעת הגדרה זו גורמת לכתובות דוא"ל של המנויים לעבור שינוי כאשר
                 הן מוצגות בעמודי האתר (גם כטקסט וגם כקישורים), כדי שזיהוין ככתובות דוא"ל
                 לא יהיה טריוויאלי.  הכוונה היא למנוע מסורקי רשת אוטומטיים לקצור אותן לשימוש
                 שולחי דואר זבל.

en: When a message is posted to the list, a series of
                moderation steps are taken to decide whether a moderator must
                first approve the message or not.  This section contains the
                controls for moderation of both member and non-member postings.
    
                <p>Member postings are held for moderation if their
                <b>moderation flag</b> is turned on.  You can control whether
                member postings are moderated by default or not.
    
                <p>Non-member postings can be automatically
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                >accepted</a>,
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">held for
                moderation</a>,
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                >rejected</a> (bounced), or
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                >discarded</a>,
                either individually or as a group.  Any
                posting from a non-member who is not explicitly accepted,
                rejected, or discarded, will have their posting filtered by the
                <a href="?VARHELP=privacy/sender/generic_nonmember_action">general
                non-member rules</a>.
    
                <p>In the text boxes below, add one address per line; start the
                line with a ^ character to designate a <a href=
                "https://docs.python.org/2/library/re.html"
                >Python regular expression</a>.  When entering backslashes, do so
                as if you were using Python raw strings (i.e. you generally just
                use a single backslash).
    
                <p>Note that non-regexp matches are always done first.
he: כאשר מסר נשלח אל הרשימה מבצעים מספר צעדי פיקוח כדי
                 להחליט אם על המפקח לאשר קודם את המסר או לא.  פרק זה מכיל את הפקדים של
                 הפיקוח של מסרים של מנויים ושל מי שאינו מנוי.
    
                 <p>מסרים ממנויים מוחזקים לפיקוח אם <em>דגל הפיקוח</em> שלהם מורם.
                 אתה יכול לשלוט באם מסרים של מנויים עוברים פיקוח כברירת מחדל או לא.
    
                 <p>עבור מי שאינו מנוי, אפשר --
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                 >לקבל</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">להחזיק
                 עבור פיקוח</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                 >לדחות</a> (להחזיר) או 
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >למחוק</a>,
                 כל אחד לחוד או כולם ביחד.  כל מסר ממי שאינו מנוי שלא מקבלים, נדחים, או מוחקים
                 במפורש, יעבור סינון על ידי ה-
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/generic_nonmember_action">כללים
                 של מי אינו מנוי</a>.
    
                 <p> שים לב שהתאמות לא לפי ביטויים רגולריים תמיד מתבצעים קודם.

en: Member filters
he: מסנני מנויים

en: By default, should new list member postings be moderated?
he: כברירת מחדל, האם יש לפקח על מסרים ממנוים חדשים?

en: Each list member has a <em>moderation flag</em> which says
                 whether messages from the list member can be posted directly to
                 the list, or must first be approved by the list moderator.  When
                 the moderation flag is turned on, list member postings must be
                 approved first.  You, the list administrator can decide whether a
                 specific individual's postings will be moderated or not.
    
                 <p>When a new member is subscribed, their initial moderation flag
                 takes its value from this option.  Turn this option off to accept
                 member postings by default.  Turn this option on to, by default,
                 moderate member postings first.  You can always manually set an
                 individual member's moderation bit by using the
                 <a href="%(adminurl)s/members">membership management
                 screens</a>.
he: לכל מנוי ברשימה <em>דגל פיקוח</em> שקובע אם מסרים ממנוי זה יכולים
                 להישלח ישירות לרשימה, או שחייבים קודם לקבל אישור של מפקח.  כאשר דגל הפיקוח
                 מורם, דיוור של המנויים חייב אישור.  אתה, מנהל הרשימה, קובע אם דיוור של
                 מנוי מסוים צריך אישור או לא.
    
                 <p>כאשר נרשם מנוי חדש, ערך הדגל המקורי מקבל את ערך הגדרה זו.  כבה הגדרה
                 כדי לאפשר דיוור של מנויים כברירת מחדל.  הרם דגל זה כדי לחייב מסרים לעבור
                 לפיקוח כברירת מחדל.  תמיד אפשר לקבוע את ערך הדגל של משתמש מסוים ידנית על
                 ידי השימוש ב<a href="%(adminurl)s/members">מסכי ניהול מנויים</a>.

en: Action to take when a moderated member posts to the
                 list.
he: הפעולה שיש לנקוט כאשר מנוי בר פיקוח שולח לרשימה.

en: <ul><li><b>Hold</b> -- this holds the message for approval
                 by the list moderators.
    
                 <p><li><b>Reject</b> -- this automatically rejects the message by
                 sending a bounce notice to the post's author.  The text of the
                 bounce notice can be <a
                 href="?VARHELP=privacy/sender/member_moderation_notice"
                 >configured by you</a>.
    
                 <p><li><b>Discard</b> -- this simply discards the message, with
                 no notice sent to the post's author.
                 </ul>
he: <ul><li><b>החזק</b> -- שומר את המסר לאישור של מפקחי הרשימה.
    
                 <p><li><b>דחה</b> -- מוחק את המסר מהרשימה אוטומטית על ידי משלוח
                 הודעת החזרה אל ממנוי המסר.  את הטקסט של הודעת החזרה ניתן <n             <a href="?VARHELP=privacy/sender/member_moderation_notice"
                 >להגדיר על ידך</a>.
    
                 <p><li><b>מחק</b> -- זה פשוט מוחק את המסר בלי לשלוח הודעה למנוי.
                 </ul>

en: Text to include in any
                 <a href="?VARHELP/privacy/sender/member_moderation_action"
                 >rejection notice</a> to
                 be sent to moderated members who post to this list.
he: הטקסט שיש לכתוב בכל
                 <a href="?VARHELP/privacy/sender/member_moderation_action"
                 >הודעת דחייה</a> אל מנויים מפוקחים ששולחים אל רשימה זו.

en: Non-member filters
he: מסננים של מי שאינו מנוי

en: List of non-member addresses whose postings should be
                 automatically accepted.
he: רשימת כתובות של מי שאינו מנוי שיש לקבל את דיוור שלהם
                 באופן אוטומטי.

en: List of non-member addresses whose postings will be
                 immediately held for moderation.
he: רשימה של מי שאינו מנוי שאת המסרים שלו יש לשמור מיד לפיקוח.

en: Postings from any of these non-members will be immediately
                 and automatically held for moderation by the list moderators.
                 The sender will receive a notification message which will allow
                 them to cancel their held message.  Add member addresses one per
                 line; start the line with a ^ character to designate a regular
                 expression match.
he: דיוור של מי מרשימה זו יישמר מידית ואוטומטית עבור אישור של מפקחי הרשימה.  השולח יקבל
                 הודעה שיאפשר לו לבטל את ההודעה הממתינה.  הוסף כתובת אחת לכל שורה,
                 כאשר התו ^ בראש השורה מסמלת התאמה של ביטוי רגולרי.

en: List of non-member addresses whose postings will be
                 automatically rejected.
he: רשימה של כתובות של מי שאינו מנוי אשר הדיוור שלו יידחה אוטומטית.

en: Postings from any of these non-members will be automatically
                 rejected.  In other words, their messages will be bounced back to
                 the sender with a notification of automatic rejection.  This
                 option is not appropriate for known spam senders; their messages
                 should be
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >automatically discarded</a>.
    
                 <p>Add member addresses one per line; start the line with a ^
                 character to designate a regular expression match.
he: מסרים מלא-מינויים אלה יידחו אוטומטית. במילים אחרות, המסר יוחזר לשולח עם
                 הודעה על הדחיה האוטומטית.  הגדרה זו לא מתאימה לשולחי דואר זבל מוכרים;
                 את ההודעות שלהם יש
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >למחוק אוטומטית</a>.
    
                 <p>יש לכתוב כתובת אחת לכל שורה כאשר התו ^ בראש השורה מסמנת התאמה
                 לביטוי רגולרי.

en: List of non-member addresses whose postings will be
                 automatically discarded.
he: רשימה של כתובות של מי שאינו מנוי אשר השילוחים שלהם יימחקו אוטומטית.

en: Postings from any of these non-members will be automatically
                 discarded.  That is, the message will be thrown away with no
                 further processing or notification.  The sender will not receive
                 a notification or a bounce, however the list moderators can
                 optionally <a href="?VARHELP=privacy/sender/forward_auto_discards"
                 >receive copies of auto-discarded messages.</a>.
    
                 <p>Add member addresses one per line; start the line with a ^
                 character to designate a regular expression match.
he: מסרים מלא-מנויים אלה יימחקו אוטומטית.  כלומר, המסר ייזרק בלי כל עיבוד או הודעה נוספים.
                 השולח לא יקבל הודעה וגם לא החזרה, אבל למפקחי הרשימה אפשרות
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/forward_auto_discards"
                 >לקבל העתקים של מסרים שנמחקו אוטומטית.</a>.
    
                 <p>יש לכתוב כתובת אחת לכל שורה כאשר תו ^ מסמן התאמה לביטוי רגולרי.

en: Action to take for postings from non-members for which no
                 explicit action is defined.
he: הפעולה שיש לנקוט עבור מסרים ממי שאינו מנוי ושעבורו לא מוגדר פעולה מסוימת.

en: When a post from a non-member is received, the message's
                 sender is matched against the list of explicitly
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                 >accepted</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">held</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                 >rejected</a> (bounced), and
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
                 >discarded</a> addresses.  If no match is found, then this action
                 is taken.
he: כאשר מתקבל מסר ממי שאינו מנוי, משווים את שולח המסר מול רשימה מפורשת של כתובות
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/accept_these_nonmembers"
                 >מאושרות</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/hold_these_nonmembers">מוחזקות</a>,
                 <a href="?VARHELP=privacy/sender/reject_these_nonmembers"
                  >נדחות</a> (החזרות), ו-
                  <a href="?VARHELP=privacy/sender/discard_these_nonmembers"
    ·············>נמחקות</a>.  אם לא נמצאת התאמה לאף אחד מאלה, פעולה זו ננקטת.

en: Should messages from non-members, which are automatically
                 discarded, be forwarded to the list moderator?
he: האם יש להעביר מסרים ממי שאינו מנוי ונמחקים אוטומטית אל מפקח הרשימה?

en: Text to include in any rejection notice to be sent to
                 non-members who post to this list. This notice can include
                 the list's owner address by %%(listowner)s and replaces the
                 internally crafted default message.
he: הטקסט שיש לכתוב בהודעת הדחייה שנשלח אל מי שאינו מנוי ששולח להרשימה.
                 הודעה זו יכולה לכלול את כתובת בעל הרשימה לפי %%(listowner)s,
                 ומחליפה את הודעת ברירת המחדל הנוצרת פנימית.

en: This section allows you to configure various filters based on
                the recipient of the message.
he: פרק זה מאפר לך להגדיר מסננים שונים בהתאם לנמען המסר.

en: Recipient filters
he: מסנני נמענים

en: Must posts have list named in destination (to, cc) field
                 (or be among the acceptable alias names, specified below)?
he: האם למסרים חייב להיות שם הרשימה בשדות היעד (אל, העתק)
                 (או להיות אחת מבין השמות הנרדפים המקובלים הרשומים מטה)?

en: Many (in fact, most) spams do not explicitly name their
                 myriad destinations in the explicit destination addresses - in
                 fact often the To: field has a totally bogus address for
                 obfuscation.  The constraint applies only to the stuff in the
                 address before the '@' sign, but still catches all such spams.
    
                 <p>The cost is that the list will not accept unhindered any
                 postings relayed from other addresses, unless
    
                 <ol>
                     <li>The relaying address has the same name, or
    
                     <li>The relaying address name is included on the options that
                     specifies acceptable aliases for the list.
    
                 </ol>
he: הרבה (למעשה, רוב) דואר הזבל לא מציין במפורש את היעדים הרבים
                 בכתובות היעד המפורשות - למעשה לעתים קרובות שדה אל: מכיל כתובת פיקטיבית
                 לערפול.  מגבלה זו מתייחסת רק למה שכתוב בכתובת לפני סימן ה-@, אבל עדיין
                 תופס את כל דואר הזבל כזה.
    
                 <p>העלות היא שהרשימה לא תקבל, ללא התערבות, הודעות הנמסרות דרך כתובת
                 אחרת, אלא אם
    
                 <ol>
                     <li>לכתובת הממסר יש את אותו השם, או
    
                     <li>שם כתובת הממסר נכלל בהגדרות המגדירות שמות נרדפים מקובלים
                     לרשימה זו.
    
                 </ol>

en: Alias names (regexps) which qualify as explicit to or cc
                 destination names for this list.
he: שמות נרדפים (ביטוים רגולרים) שעומדים בדרישות כשמות יעדים מפורשים עבור אל או העתק
                 עבור רשימה זו.

en: Alternate addresses that are acceptable when
                 `require_explicit_destination' is enabled.  This option takes a
                 list of regular expressions, one per line, which is matched
                 against every recipient address in the message.  The matching is
                 performed with Python's re.match() function, meaning they are
                 anchored to the start of the string.
                 
                 <p>For backwards compatibility with Mailman 1.1, if the regexp
                 does not contain an `@', then the pattern is matched against just
                 the local part of the recipient address.  If that match fails, or
                 if the pattern does contain an `@', then the pattern is matched
                 against the entire recipient address.
                 
                 <p>Matching against the local part is deprecated; in a future
                 release, the pattern will always be matched against the entire
                 recipient address.
he: כתובות חלופיות המקובלות כאשר
                 `חייב_יעד_מפורש' פעיל. הגדרה זו מקבלת רשימה של ביטוים
                 רגולריים, אחד לכל שורה, שנבדקים אל מול כל כתובות היעד שבמסר.
                 ההשווה מבוצעת בעזרת פונקציית re.match() של Python, קרי, היא מעוגנת
                 אל תחילת המחרוזת.
    
                 <p>עבור תאימות לאחור עם דוור 1.1, אם הביטוי לא מכיל `@', משווים את התבנית
                 רק מול החלק המקומי של כתובת הנמען.  אם התאמה זו נכשלת, או אם התבנית לא
                 מכילה `@', משווים את התבנית לכתובת הנמען כולה.
    
                 <p> התאמה לחלק המקומי מיושנת; בגירסא עתידית התבנית תמיד תיבדק מול
                 הכתובת הנמען המלאה.

en: Ceiling on acceptable number of recipients for a posting.
he: ערך התקרה של כמות הנמענים המקובלת למסרים.

en: If a posting has this number, or more, of recipients, it is
                 held for admin approval.  Use 0 for no ceiling.
he: אם למסר יש כמות זו, או יותר, של נמענים, הוא מוחזק לאישור המנהל. השתמש ב-0 ללא מוגבל.

en: This section allows you to configure various anti-spam
                filters posting filters, which can help reduce the amount of spam
                your list members end up receiving.
he: קטע זה מאפשר לך להגדיר מסנני דואר זבל שונים, שעשויים לעזור
                 להוריד את כמות דואר זבל שמנויי הרשימה יקבלו בסופו של דבר.

en: Header filters
he: מסנני כותרת

en: Filter rules to match against the headers of a message.
he: חוקי סינון שמשמשים להתאמה מול כותרות מסרים.

en: Legacy anti-spam filters
he: מסנני דואר זבל לגאסי

en: Hold posts with header value matching a specified regexp.
he: החזק מסרים בעלי ערכי כותרת המתאימים לביטוי רגולרי מסוים.

en: Use this option to prohibit posts according to specific
                 header values.  The target value is a regular-expression for
                 matching against the specified header.  The match is done
                 disregarding letter case.  Lines beginning with '#' are ignored
                 as comments.
    
                 <p>For example:<pre>to: .*@public.com </pre> says to hold all
                 postings with a <em>To:</em> mail header containing '@public.com'
                 anywhere among the addresses.
    
                 <p>Note that leading whitespace is trimmed from the regexp.  This
                 can be circumvented in a number of ways, e.g. by escaping or
                 bracketing it.
he: הגדרה זו משמשת לאסור מסרים בהתאם לערכי כותרת מסוימים.  ערך
                 היעד הנו ביטוי רגולרי המשמש להתאמה מול הכותרת הנבדקת.  ההתאמה מתבצעת מבלי
                 לבדוק ראשיות של התווים.  שורות שמתחילים ב-'#' נחשבות להערות ואינן נבדקות.
    
                 <p>לדוגמא: <pre>to: .*@public.com </pre> אומר שיש להחזיק כל מסר שבו הכותרת
                 מכילה '@public.com' בכל מקום בכתובת.
    
                 <p>שים לב שמסירים את הרווח הלבן מהבטוי הרגולרי.  ניתן לעקוף את זה במספר דרכים,
                 לדוגמא: על ידי השימוש בסוגריים או בתווי escape.

en: Header filter rules require a pattern.
                    Incomplete filter rules will be ignored.
he: חוקי סינון כותרות חייבים תבנית.
                 חוקי סינון לא שלמים לא ייבדקו.

en: The header filter rule pattern
                    '%(safepattern)s' is not a legal regular expression.  This
                    rule will be ignored.
he: תבנית חוק סינון הכותרת
                 '%(safepattern)s' אינו תבנית ביטוי רגולרי חוקי.  חוק זה לא ייבדק.

en: Topics
he: נושאים

en: List topic keywords
he: מלות מפתח של נושא הרשימה

en: Disabled
he: לא פעיל

en: Enabled
he: פעיל

en: Should the topic filter be enabled or disabled?
he: יש להפעיל את מסנן הנושאים או להפוך אותו ללא פעיל?

en: The topic filter categorizes each incoming email message
                 according to <a
                href="https://docs.python.org/2/library/re.html">regular
                 expression filters</a> you specify below.  If the message's
                 <code>Subject:</code> or <code>Keywords:</code> header contains a
                 match against a topic filter, the message is logically placed
                 into a topic <em>bucket</em>.  Each user can then choose to only
                 receive messages from the mailing list for a particular topic
                 bucket (or buckets).  Any message not categorized in a topic
                 bucket registered with the user is not delivered to the list.
    
                 <p>Note that this feature only works with regular delivery, not
                 digest delivery.
    
                 <p>The body of the message can also be optionally scanned for
                 <code>Subject:</code> and <code>Keywords:</code> headers, as
                 specified by the <a
           href="?VARHELP=topics/topics_bodylines_limit">topics_bodylines_limit</a>
                 configuration variable.
he: מסנן הנושאים מאפיין כל מסר דוא"ל שנכנס בהתאם ל
                 <a href="https://docs.python.org/2/library/re.html">
                 מסנני ביטוים רגולריים</a> שאתה מגדיר למטה.  אם כותרת ה-<code>נושא:</code>
                 או <code>מלות-המפתח:</code> מכילה התאמה מול מסנן נושא, המסר נכנס לוגית אל תוך
                 <em>דלי</em> נושאים.  כל מנוי יכול לבחור לקבל רק מסרים מהרשימה מדלי נושא או דליי
                 נושאים מסוימים. כל מסר שלא בקטגוריה של הדלי אליו נרשם המנוי לא יישלח אל הרשימה.
    
                 <p>שים לב שתכונה זו עובדת רק עם דיוור רגיל, לא עם תקצירים.
    
                 <p>קיימת גם אפשרות לסרוק את גוף המסר לחפש כותרות <code>נושא:</code>
                 או <code>מלות-מפתח:</code> כפי שמצוין במשתנה תצורה
                 <a href="?VARHELP=topics/topics_bodylines_limit">גבול_שורות_גוף_הנושא</a>

en: How many body lines should the topic matcher scan?
he: כמה שורות גוף על מתאמי הנושאים לסרוק?

en: The topic matcher will scan this many lines of the message
                 body looking for topic keyword matches.  Body scanning stops when
                 either this many lines have been looked at, or a non-header-like
                 body line is encountered.  By setting this value to zero, no body
                 lines will be scanned (i.e. only the <code>Keywords:</code> and
                 <code>Subject:</code> headers will be scanned).  By setting this
                 value to a negative number, then all body lines will be scanned
                 until a non-header-like line is encountered.
he: מתאם הנושים יסרוק כמות זו של שורות של גוף המסר בחיפוש אחרי התאמות
                 מלות מפתח של נושא.  סריקת הגוף עוצרת כאשר נבדקו כמות זו של שורות, או כאשר פוגשים שורת
                 גוף שלא דוצה לכותרת.  אם תגדיר ערך זה כ-0, לא תיבדקנה שורות הגוף (קרי: תבדקנה רק
                 כותרות <code>מלות-מפתח:</code> ו-<code>נושא:</code>)..קביעת
                 ההגדרה למספר שלילי, תבדקנה כל שורות הגוף עד לקבלת שורה שלא דומה לכותרת.

en: Topic keywords, one per line, to match against each message.
he: מלות מפתח של נושאים, אתח לשורה, להתאים מול כל מסר.

en: Each topic keyword is actually a regular expression, which is
                 matched against certain parts of a mail message, specifically the
                 <code>Keywords:</code> and <code>Subject:</code> message headers.
                 Note that the first few lines of the body of the message can also
                 contain a <code>Keywords:</code> and <code>Subject:</code>
                 "header" on which matching is also performed.
he: כל מלת מפתח הנו למעשה ביטוי רגולרי, שנבדק מול קטעים מסוימים של
                 הודעת דוא"ל, בפרט מול כותרות <code>מלות-מפתח:</code> ו-<code>נושא:</code>.
                 שים לב שגם השורות הראשונות של ההודעה יכולות להכיל "כותרת"
                 <code>מלות-מפתח:</code> ו- <code>נושא:</code> מולם גם מתבצע התאמה.

en: Topic specifications require both a name and
                    a pattern.  Incomplete topics will be ignored.
he: הגדרות נושא מחייבות גם שם וגם תבנית.
                 נושא לא שלם לא יטופל.

en: The topic pattern '%(safepattern)s' is not a
                    legal regular expression.  It will be discarded.
he: תבנית הנושא '%(safepattern)s' אינה ביטוי רגולרי.
                 היא תמחק.

en: Mail&lt;-&gt;News&nbsp;gateways
he: שערי&nbsp;דואר&lt;-&gt;חדשות

en: Mail-to-News and News-to-Mail gateway services.
he: שרותי שער של דואר-לחדשות וחדשות-לדואר.

en: News server settings
he: הגדרות שרת החדשות

en: The hostname of the machine your news server is running on.
he: שם המכונה של המחשב בו תוכנת שרת החדשות שלך רצה.

en: This value may be either the name of your news server, or
                 optionally of the format name:port, where port is a port number.
    
                 The news server is not part of Mailman proper.  You have to
                 already have access to an NNTP server, and that NNTP server must
                 recognize the machine this mailing list runs on as a machine
                 capable of reading and posting news.
he: ערך זה יכול לקבל את שם שרת החדשות שלך, או אופציונלית בפורמט
                 שם:פורט, כאשר פורט הוא מספר הפורט.
    
                 שרת החדשות לא חלק מדוור.  צריך שכבר יהיה לך גישה לשרת NNTP, ושרת ה-
                 NNTP חייב להכיר את המכונה בה רצה רשימת דיוור זו כמכונה שמסוגלת לקרוא
                 ולשלוח חדשות.

en: The name of the Usenet group to gateway to and/or from.
he: שם קבוצת Usenet להיות שער אל ו/או ממנו.

en: Should new posts to the mailing list be sent to the
                 newsgroup?
he: האם לשלוח הודעות חדשות של רשימת הדיוור אל קבוצת החדשות?

en: Should new posts to the newsgroup be sent to the mailing
                 list?
he: האם לשלוח הודעות חדשות של קבוצת החדשות אל רשימת הדיוור?

en: Forwarding options
he: אפשריות שלח-אל

en: Moderated
he: מפוקח

en: Open list, moderated group
he: רשימה פתוחה, קבוצה מפוקחת.

en: The moderation policy of the newsgroup.
he: מדיניות הפיקוח של קבוצת החדשות.

en: This setting determines the moderation policy of the
                 newsgroup and its interaction with the moderation policy of the
                 mailing list.  This only applies to the newsgroup that you are
                 gatewaying <em>to</em>, so if you are only gatewaying from
                 Usenet, or the newsgroup you are gatewaying to is not moderated,
                 set this option to <em>None</em>.
    
                 <p>If the newsgroup is moderated, you can set this mailing list
                 up to be the moderation address for the newsgroup.  By selecting
                 <em>Moderated</em>, an additional posting hold will be placed in
                 the approval process.  All messages posted to the mailing list
                 will have to be approved before being sent on to the newsgroup,
                 or to the mailing list membership.
    
                 <p><em>Note that if the message has an <tt>Approved</tt> header
                 with the list's administrative password in it, this hold test
                 will be bypassed, allowing privileged posters to send messages
                 directly to the list and the newsgroup.</em>
    
                 <p>Finally, if the newsgroup is moderated, but you want to have
                 an open posting policy anyway, you should select <em>Open list,
                 moderated group</em>.  The effect of this is to use the normal
                 Mailman moderation facilities, but to add an <tt>Approved</tt>
                 header to all messages that are gatewayed to Usenet.
he: הגדרה זו קובעת את מדיניות הפיקוח של קבוצת חדשות ואת
                 האינטראקציה שלה עם המדיניות של רשימת הדיוור.  זה רלוונטי רק לקבוצת חדשות
                 שאתה משמש שער <em>אליה</em>, לכן, אם אתה משמש רק כשער מ-Usenet
    ,             או שקבוצת החדשות אליה אתה משמש שער לא עובר פיקוח, קבע הגדרה
                 זו <em>ללא</em>.
    
                 <p>אם קבוצת החדשות מפוקחת, ניתן להגדיר רשימת דיוור זו כך שהיא תהווה את
                 הכתובת הפיקוח של קבוצת החדשות.  על ידי בחירת <em>מפוקחת</em>, החזקת
                 דיוור נוספת תתווסף לתהליך האישור.  כל מסר שנשלך אל רשימת הדיוור יצטרך
                 לקבל אישור לפני שהוא מועבר אל קבוצת החדשות, או אל מנויי רשימת הדיוור.
    
                 <p><em>שים לב שאם למסר כותרת <tt>Approved</tt> שמכילה את הסיסמה
                 המנהלתית של הרשימה, בדיקה זו לא תתבצע, דבר שמאפשר לשולחים בעלי
                 זכויות יתר לשלוח מסרים ישירות לרשימה ולקבוצת החדשות.</em>
    
                 <p>לבסוף, אם קבוצת החדשות מפוקחת, אבל אתה בכל זאת רוצה לנהל מדיניות
                 דיוור פתוחה, יש לבחור ב-<em>רשימה פתוחה, קבוצה מפוקחת</em>.
                 התוצעה מכך היא לנצל את אמצעי הפיקוח הרגילים של דוור, אבל להוסיף כותרת
                 <tt>Approved</tt> אל כל המסרים שבעבורם אתה משמש כשער אל Usenet.

en: Prefix <tt>Subject:</tt> headers on postings gated to news?
he: להוסיף כותרת עיליונה <tt>נושא:</tt> למסרים שנשלחים דרך השער לחדשות?

en: Mailman prefixes <tt>Subject:</tt> headers with
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">text you can
                 customize</a> and normally, this prefix shows up in messages
                 gatewayed to Usenet.  You can set this option to <em>No</em> to
                 disable the prefix on gated messages.  Of course, if you turn off
                 normal <tt>Subject:</tt> prefixes, they won't be prefixed for
                 gated messages either.
he: דוור מוסיף קידומת <tt>נושא:</tt> עם
                 <a href="?VARHELP=general/subject_prefix">טקסט הניתן להתאמה
                 אישית</a> ובדרך כלל קידומת זו נראית במסרים הנשלחים דרך השער ל-Usenet.
                 אפשר לקבוע הגדרה זו ל-<em>לא</em> כדי לבטל את הקידומת על מסרים
                 שעוברים דרך השער.  כמובן, אם אתה מכבה קידומות <tt>נושא:</tt> רגילות,
                 גם הן לא תופענה במסרים שעוברים דרך השער.

en: Mass catch up
he: השגה המוני

en: Should Mailman perform a <em>catchup</em> on the newsgroup?
he: האם על דוור לבצע <em>השגה</em> על קבוצת החדשות?

en: When you tell Mailman to perform a catchup on the newsgroup,
                 this means that you want to start gating messages to the mailing
                 list with the next new message found.  All earlier messages on
                 the newsgroup will be ignored.  This is as if you were reading
                 the newsgroup yourself, and you marked all current messages as
                 <em>read</em>.  By catching up, your mailing list members will
                 not see any of the earlier messages.
he: כאשר אתה אומר לדוור לבצע השגה על קבוצת החדשות, אתה אומר לו להתחיל
                 לשלוח מסרים דרך השער אל רשימת הדיוור עם המסר הבא שנמצא.  הוא יתעלם
                 מכל המסרים המוקדמים יותר.  זה כאילו אתה קראת את קבוצת החדשות בעצמך,
                 וסימנת את כל המסרים הנוכחיים שלך כ-<em>נקראו</em>.  על ידי השגה,
                 מנויי רשימת הדיוור שלך לא יראו את כל המסרים המוקדמים יותר.

en: Mass catchup completed
he: השגה המונית הסתיימה.

en: You cannot enable gatewaying unless both the
                    <a href="?VARHELP=gateway/nntp_host">news server field</a> and
                    the <a href="?VARHELP=gateway/linked_newsgroup">linked
                    newsgroup</a> fields are filled in.
he: אי אפשר להפעיל שער אלא אם שדות
                 <a href="?VARHELP=gateway
    ntp_host">שרת החדשות</a>·וגם
                 <a href="?VARHELP=gateway/linked_newsgroup">קבוצת
                 חדשות המקושרת</a>·מלאים.

en: %(listinfo_link)s list run by %(owner_link)s
he: רשימת %(listinfo_link)s·בניהול %(owner_link)s

en: %(realname)s administrative interface
he: ממשק הניהול של %(realname)s

en:  (requires authorization)
he: (מחייב אימות)

en: Overview of all %(hostname)s mailing lists
he: סיכום כל רשימות הדיוור של %(hostname)s

en: <em>(1 private member not shown)</em>
he: <em>(מנוי פרטי אחד מוסתר)</em>

en: <em>(%(num_concealed)d private members not shown)</em>
he: <em>(%(num_concealed)dמנויים פרטיים מוסתרים)</em>

en: ; it was disabled by you
he: ;·הושהה על ידך

en: ; it was disabled by the list administrator
he: ; הושהה על ידי מנהל הרשימה

en: ; it was disabled due to excessive bounces.  The
                last bounce was received on %(date)s
he: ; הוא הושהה בגלל החזרות מרובות.  החזרה האחרונה
                 התקבלה בתאריך %(date)s

en: ; it was disabled for unknown reasons
he: ; הושהה מסיבות לא ידועות

en: Note: your list delivery is currently disabled%(reason)s.
he: שים לב: המנוי שלך ברשימה כרגה מושהה%(reason)s.

en: Mail delivery
he: משלוח דואר

en: the list administrator
he: מנהל הרשימה

en: <p>%(note)s
    
                <p>You may have disabled list delivery intentionally,
                or it may have been triggered by bounces from your email
                address.  In either case, to re-enable delivery, change the
                %(link)s option below.  Contact %(mailto)s if you have any
                questions or need assistance.
he: <p>%(note)s
    
                 <p>יתכן שהשהית מדיוור מהרשימה בכוונה, או שיכול להיות שזה
                 קרה בגלל החזרות מרובות מכתובת דוא"ל שלך.  בכל מקרה, כדי לאפשר
                 קבלת דואר מחדש, שנה את הגדרת %(link)s למטה.  צור קשר עם
                 %(mailto)s אם שי לך שאלות או אם אתה זקוק לעזרה.

en: <p>We have received some recent bounces from your
                address.  Your current <em>bounce score</em> is %(score)s out of a
                maximum of %(total)s.  Please double check that your subscribed
                address is correct and that there are no problems with delivery to
                this address.  Your bounce score will be automatically reset if
                the problems are corrected soon.
he: חזרו מספר החזרות מהכתובת שלך לאחרונה.  <em>משקל
                ההחזרות</em> שלך הוא %(score)s מתוך משקל מירבי של %(total)s.  נא לוודא
                שכתובת המנוי שלך נכונה ואין בעיות בקבלת דואר בכתובת זו.  משקל ההחזרות יתאפס
                באופן אוטומטי אם הבעיה נפתרת בקרוב.

en: (Note - you are subscribing to a list of mailing lists, so the %(type)s notice will be sent to the admin address for your membership, %(addr)s.)<p>
he: (שים לב - אתה מנוי ברשימה של רשימות דיוור, לכן הודעת ה%(type)s תישלח אל הכתובת
    המנהלתית של המנוי שלך, ·%(addr)s.)<p>

en: You will be sent email requesting confirmation, to
                prevent others from gratuitously subscribing you.
he: אתה תקבל דוא"ל המבקש ממך אישור, כדי למנוע מאחרים
                 רישומך לרשימה חינם.

en: This is a closed list, which means your subscription
                will be held for approval.  You will be notified of the list
                moderator's decision by email.
he: זוהי רשימה סגורה, מה שאומר שהמנוי שלך ימתין לאישור.
                 החלטת מפקח הרשימה תישלח אליך בדוא"ל.

en: also
he: גם

en: You will be sent email requesting confirmation, to
                prevent others from gratuitously subscribing you.  Once
                confirmation is received, your request will be held for approval
                by the list moderator.  You will be notified of the moderator's
                decision by email.
he: דוא"ל עם בקשת אישור תישלח אליך, כדי למנוע מאחרים
                 רישום חינם שלך לרשימה.  לאחר קבלת האישור, המנוי ימתין לאישור מפקח
                 הרשימה.  החלטת המפקח תישלח אליך בדוא"ל.

en: This is %(also)sa private list, which means that the
                list of members is not available to non-members.
he: זוהי %(also)s רשימה פרטית, מה שאומר שרשימת המנויים
                 לא חשופה למי שאינו מנוי.

en: This is %(also)sa hidden list, which means that the
                list of members is available only to the list administrator.
he: זוהי %(also)s רשימה מוסתרת, כך שרשימת המנויים זמינה
                 רק למנהל הרשימה.

en: This is %(also)sa public list, which means that the
                list of members list is available to everyone.
he: זוהי %(also)s רשימה ציבורית, כך שרשימת המינויים בה
                 זמינה לכולם.

en:  (but we obscure the addresses so they are not
                    easily recognizable by spammers).
he: (אבל אנחנו מטשטשים את הכתובת כדי ששולחי
                 דואר זבל לא יוכלו לזהות אותן בקלות).

en: <p>(Note that this is an umbrella list, intended to
                have only other mailing lists as members.  Among other things,
                this means that your confirmation request will be sent to the
                `%(sfx)s' account for your address.)
he: <p>(שים לב שזוהי רשימת מיטרייה, המיועדת להכיל
                 רק רשימות דיוור אחרות כמנויים בה.  בין היתר, זה אומר שהודעת האישור
                 שלך תישלח אל חשבון ה-`%(sfx)s' עבור הכתובת שלך.)

en: <b><i>either</i></b>
he: <b><i>או</i></b>

en: To unsubscribe from %(realname)s, get a password reminder,
            or change your subscription options %(either)senter your subscription
            email address:
            <p><center>
he: כדי לבטל את המנוי ל-%(realname)s, לקבל תזכורת סיסמא, או לשנות
                 את הגדרות המנוי שלך %(either)sהקלד את כתובת דוא"ל של המנוי שלך.
                 <p><center>

en: Unsubscribe or edit options
he: בטל מנוי או ערוך הגדרות

en: <p>... <b><i>or</i></b> select your entry from
                          the subscribers list (see above).
he: <p>... <b><i>או</i></b> בחר אפשרות מבוקשת
                         את רשימת המנויים (ראה למעלה).

en:  If you leave the field blank, you will be prompted for
            your email address
he: אם תשאיר את השדה ריק, תתבקש להקליד את
                 כתובת דוא"ל שלך.

en: (<i>%(which)s is only available to the list
                    members.</i>)
he: (<i>%(which)s זמינה רק למנויי הרשימה.</i>)

en: (<i>%(which)s is only available to the list
                administrator.</i>)
he: (<i>%(which)s זמינה רק למנהל הרשימה.</i>)

en: Click here for the list of
he: לחץ כאן לקבלת רשימה של

en:  subscribers:
he:  מנויים:

en: Visit Subscriber list
he: בקר ברשימת המנוים

en: members
he: מנוים

en: Address:
he: כתובת:

en: Admin address:
he: כתובת מנהלתית:

en: The subscribers list
he: רשימת המנוים

en:  <p>Enter your
he:  <p>הקלד את

en:  and password to visit  the subscribers list: <p><center>
he:  וסיסמא כדי לבקר ברשימת המנוים: <p><center>

en: Password:
he: סיסמא:

en: Visit Subscriber List
he: בקר ברשימת המנוים

en: Once a month, your password will be emailed to you as a reminder.
he: פעם בחודש, הסיסמא תישלח אליך בדוא"ל כתזכורת.

en: The current archive
he: הארכיון הנוכחי

en: %(realname)s post acknowledgement
he: אישור קבלה %(realname)s

en: Your urgent message to the %(realname)s mailing list was not authorized for
    delivery.  The original message as received by Mailman is attached.
he: הודעתך הדחופה אל רשימת הדיוור %(realname)s לא אושרה למשלוח.  ההודעה המקורית
    כפי שהתקבלה על יד דוור, מצורפת.

en: Emergency hold on all list traffic is in effect
he: החזקת חרום של כל תעבורת הרשימה פעילה

en: Your message was deemed inappropriate by the moderator.
he: המסר שלך נקבעה כלא הולמת על ידי המפקח.

en: Sender is explicitly forbidden
he: השולח חסום במפורש

en: You are forbidden from posting messages to this list.
he: אתה חסום משילוח הודעות אל רשימה זו.

en: Post to moderated list
he: מסר נשלח אל רשימה מפוקחת

en: Post by non-member to a members-only list
he: מסר של מי שאינו מנוי אל רשימה של מנוים בלבד

en: Non-members are not allowed to post messages to this list.
he: מי שאינו מנוי לא רשאי לשלוח הודעות לרשימה זו.

en: Posting to a restricted list by sender requires approval
he: מסרים של השולח אל רשימה מוגבלת חייבים אישור

en: This list is restricted; your message was not approved.
he: רשימה זו מוגבלת, המסר שלך לא אושרה.

en: Too many recipients to the message
he: יותר מידי נמענים למסר

en: Please trim the recipient list; it is too long.
he: נא לקצר את רשימת הנמענים, היא ארוכה מידי.

en: Message has implicit destination
he: למסר יעד לא ברור

en: Blind carbon copies or other implicit destinations are
    not allowed.  Try reposting your message by explicitly including the list
    address in the To: or Cc: fields.
he: העתקים מוסתרים או יעדים לא ברורים אחרים אסורים.
                 נסה לשלוח את המסר מחדש כאשר כתובת הרשימה מוזכרת במפורש בשדה
                 אל: או בשדה העתק:

en: Message may contain administrivia
he: יתכן שהמסר מכיל הוראות מנהלתיות

en: Please do *not* post administrative requests to the mailing
    list.  If you wish to subscribe, visit %(listurl)s or send a message with the
    word `help' in it to the request address, %(request)s, for further
    instructions.
he: נא *לא* לשלוח בקשות מנהלתיות אל רשימת הדיוור.  אם ברצונך
                 להירשם, בקר ב-%(listurl)s או שלח הודעה עם המלה `help' אל כתובת
                 הבקשות, %(request)s, למידע נוסף.

en: Message has a suspicious header
he: למסר כותרת חשודה

en: Your message had a suspicious header.
he: למסר שלך היתה כותרת חשודה.

en: Message body is too big: %(size)d bytes with a limit of
    %(limit)d KB
he: גוף ההודעה גדול מידי: %(size)d בייטים כאשר הגבול הוא
                 %(limit)d·ק"ב

en: Your message was too big; please trim it to less than
    %(kb)d KB in size.
he: ההודעה שלך היתה גדולה מידי; נא לקצר אותה ללא יותר
                 מ-%(kb)d·ק"ב.

en: Posting to a moderated newsgroup
he: מסר נשלח אל קבוצת חדשות מפוקחת

en: Your message to %(listname)s awaits moderator approval
he: המסר שלך אל %(listname)s ממתין לאישור מפקח

en: %(listname)s post from %(sender)s requires approval
he: מסר ב-%(listname)s שנשלח מ-%(sender)s צריך אישור

en: If you reply to this message, keeping the Subject: header intact, Mailman will
    discard the held message.  Do this if the message is spam.  If you reply to
    this message and include an Approved: header with the list password in it, the
    message will be approved for posting to the list.  The Approved: header can
    also appear in the first line of the body of the reply.
he: אם תשיב להודעה זו, תוך שמירה על שורת הנושא:, דוור ימחוק את ההודעה המוחזקת.  עשה זאת
    אם ההודעה היא דואר זבל.  אם תשיב להודעה זו, ומוסיף כותרת Approved: עם סיסמת
    הרשימה בה, המסר יאושר למשלוח אל הרשימה.  כותרת Approved: יכולה גם להופיע בשורה
    הראשונה בגוף המענה.

en: The message's content type was explicitly disallowed
he: סוג תוכן הודעה זו אסור במפורש

en: The message's content type was not explicitly allowed
he: סוג תוכן הודעה זו לא הותר במפורש

en: The message's file extension was explicitly disallowed
he: סיומת שם הקובץ של מסר זה אסורה במפורש

en: The message's file extension was not explicitly allowed
he: סוג סיומת שם הקובץ של מסר זה לא הותר במפורש

en: After content filtering, the message was empty
he: לאחר סינון תוכן, המסר נותר ריק

en: The attached message matched the %(listname)s mailing list's content filtering
    rules and was prevented from being forwarded on to the list membership.  You
    are receiving the only remaining copy of the discarded message.
he: המסר המצורף התאים לחוקי סינון התוכן של רשימת הדיוור %(listname)s·והעברתו אל מנויי
    הרשימה נמנעה.  אתה קבלת את העותק האחרון של המסר שלא נמחק.

en: Content filtered message notification
he: הודעה על סינון תוכן המסר

en: Auto-discard notification
he: הודעת מחיקה אוטומטית

en: The attached message has been automatically discarded.
he: ההודעה המצורפת נמחקה אוטומטית.

en: Auto-response for your message to the "%(realname)s" mailing list
he: מענה-אוטומטי למסר שלך לרשימת דיוור·"%(realname)s"

en: The Mailman Replybot
he: רובוט המענים של דוור

en: HTML attachment scrubbed and removed
he: מצורף HTML קורצף ונמחק

en: An HTML attachment was scrubbed...
    URL: %(url)s
he: מצורף HTML קורצף...
    קישור: %(url)s

en: no subject
he: ללא נושא

en: no date
he: ללא תאריך

en: unknown sender
he: שולח לא מוכר

en: Skipped content of type %(partctype)s
he: דילגתי על תוכן מסוג %(partctype)s

en: -------------- next part --------------
he: ---------------·הקטע הבא·---------------

en: Message rejected by filter rule match
he: המסר נדחה בגלל התאמה לחוק סינון

en: %(realname)s Digest, Vol %(volume)d, Issue %(issue)d
he: תקציר של %(realname)s, כרך %(volume)d, גליון %(issue)d

en: digest header
he: כותרת התקציר

en: Digest Header
he: כותרת התקציר

en: Today's Topics:
he: נושאי היום:

en: Today's Topics (%(msgcount)d messages)
he: נושאי היום (%(msgcount)d הודעות)

en: [Message discarded by content filter]
he: [המסר נמחק על ידי מסנן התוכן]

en: digest footer
he: כותרת תחתונה של התקציר

en: Digest Footer
he: כותרת תחתונה של התקציר

en: End of
he: סוף ה

en: Posting of your message titled "%(subject)s"
he: משלוח המסר שלך בשם "%(subject)s"

en: [No reason given]
he: [ללא נימוק]

en: Forward of moderated message
he: העברה של מסר מפוקח

en: New subscription request to list %(realname)s from %(addr)s
he: בקשת הרשמה חדשה לרשימה %(realname)s מאת %(addr)s

en: Subscription request
he: בקשת מנוי

en: New unsubscription request from %(realname)s by %(addr)s
he: בקשת מנוי מאת %(realname)s לפי %(addr)s

en: Unsubscription request
he: בקשת ביטול מנוי

en: Original Message
he: ההודעה המקורית

en: Request to mailing list %(realname)s rejected
he: הבקשה אל רשימת הדיוור %(realname)s נדחתה

en: The mailing list `%(listname)s' has been created via the through-the-web
    interface.  In order to complete the activation of this mailing list, the
    proper /etc/aliases (or equivalent) file must be updated.  The program
    `newaliases' may also have to be run.
    
    Here are the entries for the /etc/aliases file:
he: רשימת הדיוור `%(listname)s'· נוצרה באמצעות ממשק האתר.  כדי להשלים את הפעלת
    רשימת דיוור זו, יש לעדכן את הקובץ /etc/aliases (או שווה לו).  יתכן שתצטרך גם להריץ
    את התכנית `newaliases'.
    הנה הרשומות שיש להוסיף לקובץ /etc/aliases:

en: To finish creating your mailing list, you must edit your /etc/aliases (or
    equivalent) file by adding the following lines, and possibly running the
    `newaliases' program:
he: כדי להשלים את יצירת רשימת הידוור שלך, עליך לערוך את הקובץ·/etc/aliases
    (או שווה ערך) על ידי הוספת השורות הבאות, ואולי גם הרצת התכנית `newaliases':

en: ## %(listname)s mailing list
he: ## רשימת הדיוור %(listname)s

en: Mailing list creation request for list %(listname)s
he: בקשת יצירת רשימת דיוור %(listname)s

en: The mailing list `%(listname)s' has been removed via the through-the-web
    interface.  In order to complete the de-activation of this mailing list, the
    appropriate /etc/aliases (or equivalent) file must be updated.  The program
    `newaliases' may also have to be run.
    
    Here are the entries in the /etc/aliases file that should be removed:
he: רשימת הדיוור `%(listname)s' נמחקה באמצעות ממשק האתר.  כדי להשלים את הביטול
    של רשימה זו, צריכים לעדכן את הקובץ /etc/aliases (או השווה לו).  יתכן שצריך גם להריץ
    את התכנית `newaliases'·
    
    הנה הרשומות שיש למחוק מקובץ /etc/aliases:

en: 
    To finish removing your mailing list, you must edit your /etc/aliases (or
    equivalent) file by removing the following lines, and possibly running the
    `newaliases' program:
    
    ## %(listname)s mailing list
he: 
    כדי להשלים את מחיקת רשימת הדיוור שלך, עליך לערוך את הקובץ /etc/aliases (או שווה
    לו) ואולי אף להריץ את התכנית `newaliases':
    
    ## רשימת דיוור %(listname)s

en: Mailing list removal request for list %(listname)s
he: בקשת מחיקת רשימת דיוור %(listname)s

en: checking permissions on %(file)s
he: בודק הרשאות של הקובץ %(file)s

en: %(file)s permissions must be 0664 (got %(octmode)s)
he: ההרשאות של %(file)s צריכות להיות 0664 (קיבלתי %(octmode)s)

en: (fixing)
he: (מתקן)

en: checking ownership of %(dbfile)s
he: בודק בעלות של %(dbfile)s

en: %(dbfile)s owned by %(owner)s (must be owned by %(user)s
he: הבעלים של %(dbfile)s הוא %(owner)s (%(user)s צריך להיות הבעלים

en: %(dbfile)s permissions must be 0664 (got %(octmode)s)
he: ההרשאות של %(dbfile)s צריכות להיות 0664 (קיבלתי %(octmode)s)

en: Your confirmation is required to join the %(listname)s mailing list
he: דרוש אישורך כדי להצטרף לרשימת דיוור %(listname)s

en: Your confirmation is required to leave the %(listname)s mailing list
he: אישורך דרוש כדי לעזוב את רשימת דיוור %(listname)s

en:  from %(remote)s
he: מ- %(remote)s

en: subscriptions to %(realname)s require moderator approval
he: מנויים ל-%(realname)s מחייבים אישור מפקח

en: %(realname)s subscription notification
he: הודעת מנוי של %(realname)s

en: unsubscriptions require moderator approval
he: ביטולי מנויים מחייבים אישור מפקח

en: %(realname)s unsubscribe notification
he: הודעת עזיבה של %(realname)s

en: subscriptions to %(name)s require administrator approval
he: מנויים ל-%(name)s מחייבים אישור מנהל

en: Last autoresponse notification for today
he: מענה-אוטומטי אחרון להיום

en: The attached message was received as a bounce, but either the bounce format
    was not recognized, or no member addresses could be extracted from it.  This
    mailing list has been configured to send all unrecognized bounce messages to
    the list administrator(s).
    
    For more information see:
    %(adminurl)s
he: ההודעה המצורפת התקבלה כהחזרה, אך או שפורמט ההחזרה לא מוכר, או שאי אפשר למצוא בה
    כתובת של מנוי.  רשימת דיוור זו מוגדרת לשלוח הודעות החזרה לא מוכרות אל מנהל(י) הרשימה.
    
    למידע נוסף, ראה:
    %(adminurl)s

en: Uncaught bounce notification
he: הודעת החזרה שלא נתפסה

en: Ignoring non-text/plain MIME parts
he: מתעלם מקטעי MIME שאינם text/plain

en: The results of your email command are provided below.
    Attached is your original message.
he: תוצאות פקודת דוא"ל שלך רשומות למטה.
    ההודעה המקורית שלך מצורפת.

en: - Results:
he: - תוצאות:

en: 
    - Unprocessed:
he: 
    - לא נעבד:

en: No commands were found in this message.
    To obtain instructions, send a message containing just the word "help".
he: לא נמצאו פקודות בהודעה זו.
    כדי לקבל הנחיות, שלח הודעה אם המילה "help" בלבד.

en: 
    - Ignored:
he: 
    - מתעלם:

en: 
    - Done.
he: 
    - בוצע.

en: The results of your email commands
he: תוצאות פקודת הדוא"ל שלך

en: Delivered by Mailman<br>version %(version)s
he: נשלח על ידי דוור<br>גירסא %(version)s

en: Python Powered
he: מונע על ידי Python

en: Gnu's Not Unix
he: Gnu אינו Unix

en: Mon
he: שני

en: Thu
he: חמי

en: Tue
he: שלי

en: Wed
he: רבי

en: Fri
he: שיש

en: Sat
he: שבת

en: Sun
he: ראש

en: Apr
he: אפר

en: Feb
he: פבר

en: Jan
he: ינו

en: Jun
he: יונ

en: Mar
he: מרס

en: Aug
he: אוג

en: Dec
he: דצמ

en: Jul
he: יול

en: Nov
he: נוב

en: Oct
he: אוק

en: Sep
he: ספט

en: Server Local Time
he: זמן שרת מקומי

en: Already a member: %(member)s
he: הנו כבר מנוי: %(member)s

en: Bad/Invalid email address: blank line
he: כתובת דוא"ל לא תקין/לא חוקי: שורה ריקה

en: Bad/Invalid email address: %(member)s
he: כתובת·דוא"ל·לא·תקין/לא·חוקי: %(member)s

en: Hostile address (illegal characters): %(member)s
he: כתובת אויינת (תווים לא חוקיים): %(member)s

en: Subscribed: %(member)s
he: נרשם: %(member)s

en: Bad argument to -w/--welcome-msg: %(arg)s
he: ארגומנט לא תקין עבור -w/--welcome-msg:·%(arg)s

en: Bad argument to -a/--admin-notify: %(arg)s
he: ארגומנט·לא·תקין·עבור - -a/--admin-notify:·%(arg)s

en: Cannot read both digest and normal members from standard input.
he: לא יכול לקרוא גם מנויים רגילים וגם מנויי תקצירים מקלט סטנדרטי

en: No such list: %(listname)s
he: אין כזו רשימה: %(listname)s

en: Nothing to do.
he: אין מה לעשות

en: Rebuild a list's archive.
    
    Use this command to rebuild the archives for a mailing list.  You may want to
    do this if you edit some messages in an archive, or remove some messages from
    an archive.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] <listname> [<mbox>]
    
    Where options are:
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
        -q / --quiet
            Make the archiver output less verbose.
    
        --wipe
            First wipe out the original archive before regenerating.  You usually
            want to specify this argument unless you're generating the archive in
            chunks.
    
        -s N
        --start=N
            Start indexing at article N, where article 0 is the first in the mbox.
            Defaults to 0.
    
        -e M
        --end=M
            End indexing at article M.  This script is not very efficient with
            respect to memory management, and for large archives, it may not be
            possible to index the mbox entirely.  For that reason, you can specify
            the start and end article numbers.
    
    Where <mbox> is the path to a list's complete mbox archive.  Usually this will
    be some path in the archives/private directory.  For example:
    
    %% bin/arch mylist archives/private/mylist.mbox/mylist.mbox
    
    <mbox> is optional.  If it is missing, it is calculated.
he: בנה את ארכיון הרשימה מחדש.
    
    השתמש בפקודה זו כדי לבנות את הארכיון של רשימת דיוור מחדש.  יתכן שתרצה לעשות כך אם
    ערכת מסרים בארכיון, או מחקת מסרים מהארכיון.
    
    שימוש:  %(PROGRAM)s [אפשריות] <שם-רשימה> [<mbox>]
    
    כאשר אפשריות הן:
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
        -q / --quit
            הצג פלט הארכיון פחות מילולי.
    
        -wipe
          קודם מחק את הארכיון המקורי לפני שתחולל חדש.  בדרך כלל תרצה להשתמש באפשרות
          זו, אלא אם אתה מחולל את הערכיב בחתיכות.
    
        -s N
        --start=N
            החל את המפתוח מפריט N, כאשר פריט 0 הוא הפריט הראשון ב-mbox
            0 הוא ברירת המחדל.
    
        -e M
        --end=M
            הפסק את המפתוח בפריט M.  אצווה זו אינה יעילה כל כך ביחס לניהול זכרון,
            ובעבור ארכיונים גדולים, יתכן שלא יהיה אפשר למפתוח של כל ה-mbox במלואו.
            מסיבה זו, ניתן לציין את מספרי הפריט הראשון והאחרון.
    
    כאשר <mbox> הוא הנתיב אל הארכיון ה-mbox המלא אל הארכיון.  בדרל כלל זה
    יהיה איזה שהוא נתיב במחיצת הארכיון. לדוגמא:
    
    %% bin/arch mylist archives/private/mylist.mbox/mylist.mbox
    
    <mbox> הוא אופציונלי.  אם הוא חסר, הוא ייחושב.

en: listname is required
he: חובה לציין שם רשימה

en: No such list "%(listname)s"
    %(e)s
he: אין כזו רשימה "%(listname)s"
    %(e)s

en: Cannot open mbox file %(mbox)s: %(msg)s
he: לא הצלחתי לפתוח קובץ mbox %(mbox)s: %(msg)s

en: Fix the MM2.1b4 archives.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] file ...
    
    Where options are:
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
    Only use this to `fix' some archive database files that may have gotten
    written in Mailman 2.1b4 with some bogus data.  Use like this from your
    $PREFIX directory
    
    %% %(PROGRAM)s `grep -l _mlist archives/private/*/database/*-article`
    
    (note the backquotes are required)
    
    You will need to run `bin/check_perms -f' after running this script.
he: תקן את ארכיוני ה-MM2.1b4.
    
    שימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] קובץ ...
    
    כאשר האפשריות הן:
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
    השתמש בזה רק כדי `לתקן' קבצי בסיס נתוני ארכיון מסוימים שיתכן שנכתבו בדוור
    2.1b4 עם מידע מזויף. השתמש כך מתוך ספריית $PREFIX שלך
    
    %% %(PROGRAM)s `grep -l _mlist archives/private/*/database/*-article`
    
    (שים לב שהמרכאות ההפוכות הנן חובה)
    
    תצטרך להריץ את `bin/check_perms·-f' לאחר הרצת אצווה זו.

en: Change a list's password.
    
    Prior to Mailman 2.1, list passwords were kept in crypt'd format -- usually.
    Some Python installations didn't have the crypt module available, so they'd
    fall back to md5.  Then suddenly the Python installation might grow a crypt
    module and all list passwords would be broken.
    
    In Mailman 2.1, all list and site passwords are stored in SHA1 hexdigest
    form.  This breaks list passwords for all existing pre-Mailman 2.1 lists, and
    since those passwords aren't stored anywhere in plain text, they cannot be
    retrieved and updated.
    
    Thus, this script generates new passwords for a list, and optionally sends it
    to all the owners of the list.
    
    Usage: change_pw [options]
    
    Options:
    
        --all / -a
            Change the password for all lists.
    
        --domain=domain
        -d domain
            Change the password for all lists in the virtual domain `domain'.  It
            is okay to give multiple -d options.
    
        --listname=listname
        -l listname
            Change the password only for the named list.  It is okay to give
            multiple -l options.
    
        --password=newpassword
        -p newpassword
            Use the supplied plain text password `newpassword' as the new password
            for any lists that are being changed (as specified by the -a, -d, and
            -l options).  If not given, lists will be assigned a randomly
            generated new password.
    
        --quiet / -q
            Don't notify list owners of the new password.  You'll have to have
            some other way of letting the list owners know the new password
            (presumably out-of-band).
    
        --help / -h
            Print this help message and exit.
he: שנה את הסיסמא של רשימה
    
    לפני דוור 2.1, סיסמאות של רשימות נשמרו מוצפנות -- בדרך כלל.  בהתקנות מסוימות של
    Python, מודול ההצפנה לא היה זמין, וההצפנה היתה יורדת ל-md5.  ואז פתאום מודול
    ההצפנה של Python נולד, וכל סיסמאות הרשימות נשברו.
    
    בדוור 2.1, כל סיסמאות הרשימות והאתר נשמרות ב-SHA1.  זה שובר את הסיסמאות של כל
    הרשימות שנוצרו בגרסאות מוקדמות יותר של דוור, ומאחר שסיסמאות אלו לא נשמרו בטקסק נקי
    בשום מקום, אי אפשר לשלוף אותן ולעדכן אותן.
    לכן, אצווה זו מחוללת סיסמאות חדשות לרשימה, ואופציונלית שולחת אותן אל בעלי הרשימות.
    
    השימוש: change_pw [אפשריות]
    
    אפשריות:
    
    
        --all / -a
            שנה את הסיסמאות של כל הרשימות.
    
        --domain=תחום
    -----d תחום
            שנה את הסיסמאות של כל הרשימות בתחום הורטואלי `תחום'.  מותר לתת כמות
            אפשריות -d מרובות.
    
        --listname=שם-רשימה
        -l שם-רשימה
            שנה רק את הסיסמא עבור הרשימה `שם-רשימה'.  מותר לתת אפשריות -l מרובות.
    
        --password=סיסמא
        -p סיסמא
            השתמש בסיסמא `סיסמא' הרשומה בטקסט נקי כסיסמא החדשה לכל הרשימות שמשנים
            אותן (כמצויין באפשריות (a, -d- ו- l-).  אם לא מציינים ערך זה, הרשימות יקבלו סיסמא חדשה
            אקראית.
    
        --quiet / -q
            אל תודיע לבעלי הרשימה את הסיסמא החדשה.  תצטרך למצוא דרך אחרת להעביר את
            הסיסמא החדשה אל בעלי הרשומה (מן הסתם, לא דרך הרשימה).
    
        --help / -h
            הדפס הודעת עזרה זו, וצא.

en: Bad arguments: %(strargs)s
he: ארגומנטים לא תקינים: %(strargs)s

en: Empty list passwords are not allowed
he: סיסמאות ריקות לרשימה אסורות

en: New %(listname)s password: %(notifypassword)s
he: הסיסמא החדשה של %(listname)s: %(notifypassword)s

en: Your new %(listname)s list password
he: הסיסמא החדשה שלך ברשימה %(listname)s

en: The site administrator at %(hostname)s has changed the password for your
    mailing list %(listname)s.  It is now
    
        %(notifypassword)s
    
    Please be sure to use this for all future list administration.  You may want
    to log in now to your list and change the password to something more to your
    liking.  Visit your list admin page at
    
        %(adminurl)s
he: מנהל האתר ב-%(hostname)s שינה את הסיסמא שלך עבור רשימת הדיוור
    %(listname)s שלך.  היא מעכשיו
    
        %(notifypassword)s
    
    יש להשתמש בה לכל פעולות הניהול העתידיות.  יתכן שתרצה להיכנס עתה לרשימה שלך ולשנות
    את הסיסמא למשהו מתאים לך יותר.  בקר בעמוד הניהול של הרשימה שלך ב-
    
        %(adminurl)s

en: Check a list's config database file for integrity.
    
    All of the following files are checked:
    
        config.pck
        config.pck.last
        config.db
        config.db.last
        config.safety
    
    It's okay if any of these are missing.  config.pck and config.pck.last are
    pickled versions of the config database file for 2.1a3 and beyond.  config.db
    and config.db.last are used in all earlier versions, and these are Python
    marshals.  config.safety is a pickle written by 2.1a3 and beyond when the
    primary config.pck file could not be read.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname [listname ...]]
    
    Options:
    
        --all / -a
            Check the databases for all lists.  Otherwise only the lists named on
            the command line are checked.
    
        --verbose / -v
            Verbose output.  The state of every tested file is printed.
            Otherwise only corrupt files are displayed.
    
        --help / -h
            Print this text and exit.
he: בדוק את השלמות של תצורת בסיס הנתונים
    
    כל הקבצים הבאים נבדקים:
        config.pck
        config.pck.last
        config.db
        config.db.last
        config.safety
    
    לא כל הקבצים חייבים להיות קיימים.  config.pck ו- config.pck.last הנם גירסאות משומרות
    של קובץ תצורת בסיס הנתונים שנכתב על ידי 2.1a3 והילך כאשר קובץ config.pck הראשי לא
    ניתן לקרוא.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] [שם-רשימה [שם-רשימה·...]]
    
    אפשריות:
    
        --all / -a
            בדוק את בסיסי הנתונים של כל הרשימות.  אחרת, רק הרשימות הרשומות בשורת
            הפקודה נבדקות.
    
        --verbose / -v
            פלט מילולי יותר.  המצב של כל קובץ שנבדק מודפס.
            אחרת, רק קבצים פגומים מודפסים.
    
        --help / -h
            הדפס טקטס זה, וצא.

en: No list named:
he: לא ציינת שם רשימה:

en: List:
he: הרשימה:

en:    %(file)s: okay
he:     %(file)s: OK

en: Check the permissions for the Mailman installation.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [-f] [-v] [-h]
    
    With no arguments, just check and report all the files that have bogus
    permissions or group ownership.  With -f (and run as root), fix all the
    permission problems found.  With -v be verbose.
he: בדוק את ההרשאות של ההתקנה של דוור.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [-f] [-v] [-h]
    
    ללא ארגומנטים, רק תבדוק ודווח על כל הקבצים בעלי הרשאות, או קבוצת בבעלות שגויה.
    עם f- (והרצה תחת root), תקן את כל בעיות ההרשאות שנמצאות.  עם v- תהיה מאוד מילולי.

en:     checking gid and mode for %(path)s
he:     בודק gid ומצב עבור %(path)s

en: %(path)s bad group (has: %(groupname)s, expected %(MAILMAN_GROUP)s)
he: %(path)s קבוצה שגויה (יש: %(groupname)s, ציפיתי ל-%(MAILMAN_GROUP)s)

en: directory permissions must be %(octperms)s: %(path)s
he: הרשאות המחיצה צריכות להיות %(octperms)s: %(path)s

en: source perms must be %(octperms)s: %(path)s
he: הרשאות מקור חיובות להיות %(octperms)s: %(path)s

en: article db files must be %(octperms)s: %(path)s
he: קבצי בסיס נתונים של פריטים חיובים להיות %(octperms)s: %(path)s

en: checking mode for %(prefix)s
he: בודק מצב של %(prefix)s

en: WARNING: directory does not exist: %(d)s
he: אזהרה: המחיצה לא קיימת: %(d)s

en: directory must be at least 02775: %(d)s
he: על המחיצה להיות לפחות 02775: %(d)s

en: checking perms on %(private)s
he: בודק הרשאות של %(private)s

en: %(private)s must not be other-readable
he: אסור ל-%(private)s להיות קריאה על ידי אחרים

en: Warning: Private archive directory is other-executable (o+x).
             This could allow other users on your system to read private archives.
             If you're on a shared multiuser system, you should consult the
             installation manual on how to fix this.
he: אזהרה: מחיצת הארכיון הפרטי ניתן להרצה על ידי אחרים (o+x).
             זה יכול לאפשר למשתמשים אחרים במערכת שלך לקרוא ארכיונים פרטיים.
             אם אתה נמצא במערכת משותפת מרובת משתמשים, עליך לעיין בספר ההוראות כדי
             ללמוד כיצד לתקן זאת.

en: mbox file must be at least 0660:
he: קובץ mbox צריך להיות לפחות 0660:

en: %(dbdir)s "other" perms must be 000
he: הרשאות "אחרים" של %(dbdir)s צריכות להיות 000

en: checking cgi-bin permissions
he: בודק הרשאות של cgi-bin

en:     checking set-gid for %(path)s
he:     בודק set-gid עבור %(path)s

en: %(path)s must be set-gid
he: נתיב %(path)s חייב להיות set-gid

en: checking set-gid for %(wrapper)s
he: בודק set-gid עבור %(wrapper)s

en: %(wrapper)s must be set-gid
he: %(wrapper)s חייב להיות set-gid

en: checking permissions on %(pwfile)s
he: בודק הרשאות של %(pwfile)s

en: %(pwfile)s permissions must be exactly 0640 (got %(octmode)s)
he: ההרשאות של %(pwfile)s חייבות להיות בדיוק 0640 (קיבלתי %(octmode)s)

en: checking permissions on list data
he: בודק הרשאות של מידע הרשימות

en:     checking permissions on: %(path)s
he:     בודק הרשאות ב: %(path)s

en: file permissions must be at least 660: %(path)s
he: הרשאות קבצים חייבות להיות לפחות 660: %(path)s

en: No problems found
he: לא נמצאו בעיות

en: Problems found:
he: נמצאו בעיות

en: Re-run as %(MAILMAN_USER)s (or root) with -f flag to fix
he: הרץ מחדש תחת %(MAILMAN_USER)s (או·root) עם הדגל f- לתקן

en: Clean up an .mbox archive file.
    
    The archiver looks for Unix-From lines separating messages in an mbox archive
    file.  For compatibility, it specifically looks for lines that start with
    "From " -- i.e. the letters capital-F, lowercase-r, o, m, space, ignoring
    everything else on the line.
    
    Normally, any lines that start "From " in the body of a message should be
    escaped such that a > character is actually the first on a line.  It is
    possible though that body lines are not actually escaped.  This script
    attempts to fix these by doing a stricter test of the Unix-From lines.  Any
    lines that start "From " but do not pass this stricter test are escaped with a
    > character.
    
    Usage: cleanarch [options] < inputfile > outputfile
    Options:
        -s n
        --status=n
            Print a # character every n lines processed
    
        -q / --quiet
            Don't print changed line information to standard error.
    
        -n / --dry-run
            Don't actually output anything.
    
        -h / --help
            Print this message and exit
he: נקה קובץ ארכיון mbox.
    
    מבצע הארכיון מחפש שורות מאת: של Unix שמפרידות מסרים בארכיון mbox. עבור תאימות, הוא מחפש
    במפורש שורות שמתחילות ב- "From·" -- קרי: האות האנגלית הראשית F, האותיות האנגליות הקטנות
    r, o, m, רווח, תוך התעלמות מכל דבר אחר באותה שורה.
    
    בדרך כלל, כל שורה שמתחילה ב-"From·" בגוף המסר יש להתחיל בתו <.  אבל יתכן ששורות הגוף לא
    יקבל את התו < כתו הראשון בשורה.  אצווה זו מנסה לתקן זאת על ידי בדיקה קפדנית יותר של שורות
    From של Unix.  אל כל שורה שמתחילה ב- "From " אבל שלא עוברים את בדיקה קפדנית זו, מוסיפה
    את התו <.
    
    השימוש: cleanarch [אפשריות] < קובץ-קלט > קובץ-פלט
        -s n
        --status=n
            הדפס את התו # בכל n שורות שעובדו
    
        -q / --quiet
            אל תציג מידע אודות שורות ששונו לשגיאה סנדרטית.
    
        -n / --dry-run
            אל תכתוב כלום לקובץ הפלט.
    
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.

en: Unix-From line changed: %(lineno)d
he: שונתה שורת From של Unix: %(lineno)d

en: Bad status number: %(arg)s
he: מספר סטאטוס לא תקין: %(arg)s

en: %(messages)d messages found
he: נמצאו %(messages)d מסרים

en: Clone a member address.
    
    Cloning a member address means that a new member will be added who has all the
    same options and passwords as the original member address.  Note that this
    operation is fairly trusting of the user who runs it -- it does no
    verification to the new address, it does not send out a welcome message, etc.
    
    The existing member's subscription is usually not modified in any way.  If you
    want to remove the old address, use the -r flag.  If you also want to change
    any list admin addresses, use the -a flag.
    
    Usage:
        clone_member [options] fromoldaddr tonewaddr
    
    Where:
    
        --listname=listname
        -l listname
            Check and modify only the named mailing lists.  If -l is not given,
            then all mailing lists are scanned from the address.  Multiple -l
            options can be supplied.
    
        --remove
        -r
            Remove the old address from the mailing list after it's been cloned.
    
        --admin
        -a
            Scan the list admin addresses for the old address, and clone or change
            them too.
    
        --quiet
        -q
            Do the modifications quietly.
    
        --nomodify
        -n
            Print what would be done, but don't actually do it.  Inhibits the
            --quiet flag.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
     fromoldaddr (`from old address') is the old address of the user.  tonewaddr
     (`to new address') is the new address of the user.
he: שיבוט של כתובת מנוי
    
    שיבוט של כתובת מנוי פרושו שיווצר מנוי חדש עם אותן הגדרות וסיסמאות כמו לכתובת המנוי המקורי.  שים
    לב שפעולה זו סומכת מאוד במשתמש שפעיל אותה -- אין כל בדיקת אימות של הכתובת החדשה, לא שולח
    הודעת ברכת הצטרפות, וכדומה.
    
    בדרך כלל המנוי המקורי לא משתה בצורה כלשהי.  אם ברצונך למחוק את הכתובת הישנה, השתמש
    בדגל r-.  אם אתה גם רוצה לשנות כתובות מנהלתיות כלשהן, השתמש בדגל a-.
    
    השימוש:
        clone_member [אפשריות] מכתובת-ישנה לכתובת-חדשה
    
    כאשר:
    
        --listname-שם-רשימה
        -l שם-רשימה
            בדוק ושנה רק את רשימות הדיוור המצוינות.  אם לא ציון l-, אזי בודקים את כל רשימות
            הדיוור לכתובת הישנה.  מותר לציין אפשריות l- מרובות.
    
        --remove / -r
            מחק את הכתובת הישנה מרשימת הדיוור לאחר ששובט.
    
        --admin / -a
            סרוק את כתובות המנהלתיות של הרשימות לחפש את הכתובת הישנה, ושבט או
            שנה גם אותן.
    
        --quiet / -q
            בצע את השינוים בשקט.
    
        --nomodify / -n
            הצג מה היית עושה, אך אל תעשה.  מונע את הדגל quiet--
    
        --help / -h
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
     מכתובת-ישנה הנה הכתובת הישנה של המשתמש.  לכתובת-חדשה הנה הכתובת החדשה
     של המשתמש.

en: processing mailing list:
he: מעבד רשימת דיוור:

en:     scanning list owners:
he:     סורק בעלי הרשימות:

en:     new list owners:
he:     בעלי רשימות חדשים:

en: (no change)
he: (ללא שינוי)

en:     address not found:
he:     הכתובת לא נמצאה:

en:     clone address added:
he:     נוספה כתובת משובטת:

en:     clone address is already a member:
he:     כתובת משובטת כבר מנויה:

en:     original address removed:
he:     הכתובת המקורית נמחקה:

en: Not a valid email address: %(toaddr)s
he: כתובת דוא"ל לא תקינה: %(toaddr)s

en: Error opening list "%(listname)s", skipping.
    %(e)s
he: שגיאה בפתיחת ברשימה "%(listname)s", מדלג אליה.
    %(e)s

en: Configure a list from a text file description.
    
    Usage: config_list [options] listname
    
    Options:
        --inputfile filename
        -i filename
            Configure the list by assigning each module-global variable in the
            file to an attribute on the list object, then saving the list.  The
            named file is loaded with execfile() and must be legal Python code.
            Any variable that isn't already an attribute of the list object is
            ignored (a warning message is printed).  See also the -c option.
    
            A special variable named `mlist' is put into the globals during the
            execfile, which is bound to the actual MailList object.  This lets you
            do all manner of bizarre thing to the list object, but BEWARE!  Using
            this can severely (and possibly irreparably) damage your mailing list!
    
        --outputfile filename
        -o filename
            Instead of configuring the list, print out a list's configuration
            variables in a format suitable for input using this script.  In this
            way, you can easily capture the configuration settings for a
            particular list and imprint those settings on another list.  filename
            is the file to output the settings to.  If filename is `-', standard
            out is used.
    
        --checkonly
        -c
            With this option, the modified list is not actually changed.  Only
            useful with -i.
    
        --verbose
        -v
            Print the name of each attribute as it is being changed.  Only useful
            with -i.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
    The options -o and -i are mutually exclusive.
he: הגדר רשימה מתוך תאור בקובץ טקסט.
    
    השימוש: config_list [אפשריות] שם-רשימה
    
    אפשריות:
        --inputfile שם-קובץ
        -i שם-קובץ
            הגדר את הרשימה על ידי הקצאת ערך משתנה גלונבלי של המודול מהקובץ לתכונה
            של אוביקט הרשימה, ואז שמירת הרשימה.  הקובץ המצוין נטען בעזרת execfile()
            וחייב להיות קוד Python חוקי.  מתעלמים מכל משתנה שאינו כבר תכונה של אוביקט
            הרשימה (תוך הצגת הודעת אזהרה).  ראה גם אפשרות c-.
    
    משתנה מיוחד בשם `mlist' מוכנס לגלובליים בזמן ביצוע ה- execfile, והוא מקושר אל 
    אוביקט הרשימה עצמו.  זה מאפשר לך לבצע כל מיני דברים מוזרים על אוביקט הרשימה, אבל
    ראה הוזהרת!  השימוש בו יכול לגרום נזק חמור (ויתכן בלתי הפיך) לרשימת הדיוור שלך!
    
        --outputfile filename
        -o filename
    במקום להגדיר את הרשימה, הצג רשימה של משתני התצורה של הרשימה בפורמט
    מתאים לשמוש כקלט לאצווה זו.  כך תוכל ללכוד את הגדרות התצורה של רשימה מסוימת
    ולשכתב אותן ברשימה אחרת..  שם-קובץ הוא הקובץ שיש לרשום בו את ההגדרות.  אם
    שם-קובץ הוא `-', משתמשים בפלט סטנדרטי.
    
        --checkonly
        -c
            בעזרת אפשרות זו, הרשימה לשינוי לא ממש משתנה.  שימושי רק עם i-
    
        --verbose
        -v
            הצג את שם כל תכונה כאשר היא משתנית.  שימושי רק עם i-
    
        --help
        -h
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
    לא ניתן להשתמש באפשריות o- ו- i- בו זמנית.

en: # -*- python -*-
    # -*- coding: %(charset)s -*-
    ## "%(listname)s" mailing list configuration settings
    ## captured on %(when)s
he: # -*- python -*-
    # -*- coding: %(charset)s -*-
    ## "%(listname)s" הגדרות תצורה של רשימת דיוור
    ## צולם ב- %(when)s

en: options
he: אפשריות

en: legal values are:
he: ערכים חוקיים:

en: attribute "%(k)s" ignored
he: מתעלם מתכונה "%(k)s"

en: attribute "%(k)s" changed
he: שונתה תכונה "%(k)s"

en: Non-standard property restored: %(k)s
he: שוחזר מאפיין לא סטנדרטי: %(k)s

en: Invalid value for property: %(k)s
he: ערך לא חוקי עבור מאפיין: %(k)s

en: Bad email address for option %(k)s: %(v)s
he: כתובת דוא"ל לא חוקית עבור %(k)s: %(v)s

en: Only one of -i or -o is allowed
he: מותר רק אחד מבין i- או o-

en: One of -i or -o is required
he: דרוש בדיוק אחד מבין i- או o-

en: List name is required
he: שם רשימה חובה

en: Convert a list's interpolation strings from %-strings to $-strings.
    
    This script is intended to be run as a bin/withlist script, i.e.
    
    % bin/withlist -l -r convert <mylist>
he: המר את מחרוזות ההצבה של רשימה מ- %-strings ל-$-strings.
    
    אצווה זו מיועדת לרוץ בטור אצווה bin/withlist, כלומר
    
    % bin/withlist -l -r convert <רשימה שלי>

en: Saving list
he: שומר רשימה

en: Discard held messages.
    
    Usage:
        discard [options] file ...
    
    Options:
        --help / -h
            Print this help message and exit.
    
        --quiet / -q
            Don't print status messages.
he: מחק מסרים מוחזקים.
    
    השימוש:
        discard [אפשריות] קובץ·...
    
    אפשריות:
        --help / -h
            הדפס הודעת עזרה זו, וצא.
    
        --quiet / -q
            אל תדפיס הודעות סטאטוס.

en: Ignoring non-held message: %(f)s
he: מתעלם ממסר לא מוחזק: %(f)s

en: Ignoring held msg w/bad id: %(f)s
he: מתעלם ממסר מוחזק בעל זיהוי לא תקין: %(f)s

en: Discarded held msg #%(id)s for list %(listname)s
he: מוחק מסר מוחזק #%(id)s ברשימה %(listname)s

en: Dump the contents of any Mailman `database' file.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] filename
    
    Options:
    
        --marshal/-m
            Assume the file contains a Python marshal, overridding any automatic
            guessing.
    
        --pickle/-p
            Assume the file contains a Python pickle, overridding any automatic
            guessing.
    
        --noprint/-n
            Don't attempt to pretty print the object.  This is useful if there's
            some problem with the object and you just want to get an unpickled
            representation.  Useful with `python -i bin/dumpdb <file>'.  In that
            case, the root of the tree will be left in a global called "msg".
    
        --help/-h
            Print this help message and exit
    
    If the filename ends with `.db', then it is assumed that the file contains a
    Python marshal.  If the file ends with `.pck' then it is assumed to contain a
    Python pickle.  In either case, if you want to override the default assumption
    -- or if the file ends in neither suffix -- use the -p or -m flags.
he: פלוט את התכולה של כל קובץ `בסיס נתונים' של דוור.
    
    השימוש:
    
        --marshal / -m
            תניח שהקובץ מכיל אכיפה של Python, דרוס כל ניחוש אוטומטי.
    
        --pickle / -p
            תניח שהקובץ מכיל משמר של Python, דרוס·כל·ניחוש·אוטומטי.
    
        --noprint / -n
            על תנסה להדפיס הדפסה יפה של האוביקט.  זה שימושי אם יש לך איזו שהיא בעיה עם
            האוביקט, ואתה רק רוצה לקבל ייצוג לא משומר של האוביקט.  שימושי עם
            `python -i·bin/dumpdb <קובץ>'.  במקרה כזה, שורש העץ יהיה במשתנה
            גלובאלי בשם"msg".
    
        --help/-h
            הדפס הודעת עזרה זו, וצא.
    
    אם הסיומת של הקובץ היא `.db', ההנחה היא שהקובץ מכיל אכיפה של Python.  אם הסיומת
    של הקובץ היא `.pck' ההנחה היא שהקובץ מכיל משמר של Python.  בשני המקרים, אם אתה
    רוצה לדרוס את ההנחה המחדלית, -- או אם סיומת הקובץ לא אחת מאלו -- השתמש בדגלים
    -p או -m.

en: No filename given.
he: לא ציון שם קובץ.

en: Bad arguments: %(pargs)s
he: ארגומנטים לא חוקיים: %(pargs)s

en: Please specify either -p or -m.
he: נא לציין -p או -m.

en: <----- start object %(cnt)s ----->
he: <----- תחילת אוביקט %(cnt)s ----->

en: Find all lists that a member's address is on.
    
    Usage:
        find_member [options] regex [regex [...]]
    
    Where:
        --listname=listname
        -l listname
            Include only the named list in the search.
    
        --exclude=listname
        -x listname
            Exclude the named list from the search.
    
        --owners
        -w
            Search list owners as well as members.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
        regex
            A Python regular expression to match against.
    
    The interaction between -l and -x is as follows.  If any -l option is given
    then only the named list will be included in the search.  If any -x option is
    given but no -l option is given, then all lists will be search except those
    specifically excluded.
    
    Regular expression syntax is Perl5-like, using the Python re module.  Complete
    specifications are at:
    
    https://docs.python.org/2/library/re.html
    
    Address matches are case-insensitive, but case-preserved addresses are
    displayed.
he: מצא את כל הרשימות בהן מופיעה כתובת המנוי
    
    השימוש:
        find_member [אופציות] regex [ביטוי רגולרי [...]]
    
    כאשר:
        --listname=שם-רשימה
        -l שם-רשימה
            חפש רק בתוך הרשימות המצוינות.
    
        --exclude=שם-רשימה
        -x שם-רשימה
            אל תחפש ברשימה המצוינת.
    
        --owners
        -w
            חפש בעלי רשימות בנוסף למנויים.
    
        --help
        -h
            הדפס הודעת עזרה זו, וצא.
    
        regex
            ביטוי רגולרי של Python שמולו בודקים.
    
    האינטראקציה בין i- ל- x- כדלקמן:  אם צוין איזו שהיא אפשרות i-, אזי רק הרשימה המצוינת
    תכלל בחיפוש.  אם ציון אפשרות x- ללא i-, החיפוש יתבצע בכל הרשימות בלבד אלו שצוינו
    במפורש.
    
    התחביר של הביטיים הרגולריים דומה לתחביר של Perl5, באמצעות מודול ה-re של Python.
    ניתן למצאו הגדרה מלאה ב-:
    https://docs.python.org/2/library/re.html
    
    התאמה של כתובות אינה רגישה לראשיות התווים, אך הכתובות מוצגות עם שמירה על ראשיות.

en: Search regular expression required
he: ביטוי רגולרי חובה לחיפוש

en: No lists to search
he: אין רשימות לחיפוש

en: found in:
he: נמצא ב-:

en: (as owner)
he: (כבעלים)

en: Reset a list's web_page_url attribute to the default setting.
    
    This script is intended to be run as a bin/withlist script, i.e.
    
    % bin/withlist -l -r fix_url listname [options]
    
    Options:
        -u urlhost
        --urlhost=urlhost
            Look up urlhost in the virtual host table and set the web_page_url and
            host_name attributes of the list to the values found.  This
            essentially moves the list from one virtual domain to another.
    
            Without this option, the default web_page_url and host_name values are
            used.
    
        -v / --verbose
            Print what the script is doing.
    
    If run standalone, it prints this help text and exits.
he: החזר את תכונת web_page_url להגדרת ברירת המחדל.
    אצווה זו מיועדת לרוץ כאצוות bin/withlist, כלומר
    
    %·bin/withlist -l -r fix_url שם-רשימה [אפשריות]
    
    אפשריות
        -u מארח-לקישור
        --urlhost=מארח-לקישור
            חפש את המארח-לקישור בטבלת המארחים הוירטואליים וקבע את תכונות web_page_url
            ו- host_name של הרשימה לערכים שנמצאו שם.  למעשה זה מעביר את הרשימה מתחום
            וירטואלי אחד לתחום וירטואלי אחר.
    
            בלי אפשרות זו, משתמשים בערכי ברירת המחדל עבור web_page_url·ו-·host_name
    
        -v / --verbose
            הדפס את פעולות האצווה.
    
    אם מריצים ללא אפשריות, מציגה את הודעת עזרה זו, ויוצאת.

en: Setting web_page_url to: %(web_page_url)s
he: קובע את web_page_url ל-: %(web_page_url)s

en: Setting host_name to: %(mailhost)s
he: קובע את host_name ל-: %(mailhost)s

en: Regenerate Mailman specific aliases from scratch.
    
    The actual output depends on the value of the `MTA' variable in your mm_cfg.py
    file.
    
    Usage: genaliases [options]
    Options:
    
        -q/--quiet
            Some MTA output can include more verbose help text.  Use this to tone
            down the verbosity.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
he: תחולל מחדש את השמות הנרדפים הספציפיים של דוור מאפס.
    
    הפלט שתראה תלוי בערך משתנה `MTA' בקובץ mm_cfg.py
    .
    השימוש:
    
        -q / --quiet
            יש פלט MTA שיכול להיות מאוד מילולי. השתמש בזה כדי להשתיק אותו קצט.
    
        -h / --help
            הדפס הודעה זו, וצא.

en: Inject a message from a file into Mailman's incoming queue.
    
    Usage: inject [options] [filename]
    
    Options:
    
        -h / --help
            Print this text and exit.
    
        -l listname
        --listname=listname
            The name of the list to inject this message to.  Required.
    
        -q queuename
        --queue=queuename
            The name of the queue to inject the message to.  The queuename must be
            one of the directories inside the qfiles directory.  If omitted, the
            incoming queue is used.
    
    filename is the name of the plaintext message file to inject.  If omitted,
    standard input is used.
he: הזרק מסר מתוך קובץ בטור הנכנס של דוור.
    
    השימוש: inject [אפשריות] [שם-קובץ]
    
    אפשריות
    
        -h / --help
            הדפס טקסט זה וצא.
    
        -l שם-רשימה
        --listname=שם-רשימה
            שם רשימה לתוכה יש להזריק מסר זה.  חובה.
    
        -q שם-טור
        --queue=שם-טור
            שם הטור אליו מזריקים את המסר.  שם-טור חייב להיות אחת המחיצות תחת מחיצת qfiles.
            אם לא מצוין, משתמשים בטור הנכנס.
    
    שם-קובץ הוא השם של קובץ עם מסר בטקסט פשוט שיש להזריק.  אם לא מצוין, משתמשים בקלט
    סטנדרטי.

en: Bad queue directory: %(qdir)s
he: מחיצת טור לא חוקית: %(qdir)s

en: A list name is required
he: דרוש שם רשימה

en: List all the owners of a mailing list.
    
    Usage: %(program)s [options] listname ...
    
    Where:
    
        --all-vhost=vhost
        -v=vhost
            List the owners of all the mailing lists for the given virtual host.
    
        --all
        -a
            List the owners of all the mailing lists on this system.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
    `listname' is the name of the mailing list to print the owners of.  You can
    have more than one named list on the command line.
he: הצג את השמות של כל בעלי רשימת דיוור.
    
    השימוש: %(program)s [אפשריות] שם-רשימה ...
    
    כאשר:
    
        --all-vhost=מארח
        -v מארח
            הצג את הבעלים של כל רשימות הדיוור במארח וירטואלי נתון.
    
        --all / -a
            הצג את שמות הבעלים של כל רשימות הדיוור במערכת זו.
    
        --help / -h
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
    `שם-רשימה' היא שם רשימת הדיוור שעבורו יש להציג את הבעלים.  ניתן לציין יותר מרשימת דיוור
    אחת בשורת הפקודה.

en: List: %(listname)s, 	Owners: %(owners)s
he: רשימה: %(listname)s, 	בעלים: %(owners)s

en: No matching mailing lists found
he: לא נמצאו רשימות דיוור מתאימות

en: matching mailing lists found:
he: נמצאו רשימות דיוור מתאימות:

en: Bad --nomail option: %(why)s
he: אפשרות --nomail לא חוקי: %(why)s

en: Bad --digest option: %(kind)s
he: אפשרות --digest לא חוקי: %(kind)s

en: Could not open file for writing:
he: לא הצלחתי לפתוח את הקובץ לכתיבה:

en: List the owners of a mailing list, or all mailing lists.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname ...]
    Options:
    
        -w / --with-listnames
            Group the owners by list names and include the list names in the
            output.  Otherwise, the owners will be sorted and uniquified based on
            the email address.
    
        -m / --moderators
            Include the list moderators in the output.
    
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
        listname
            Print the owners of the specified lists.  More than one can appear
            after the options.  If there are no listnames provided, the owners of
            all the lists will be displayed.
he: הצג את הבעלים של רשימת דיוור, או כל רשימות הדיוור.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] [שם-רשימה ...]
    אפשריות:
    
        -w / --with-listnames
            קבץ את הבעלים לפי שמות רשימה ותכלול את שמות הרשימות בפלט.  אחרת, הבעלים ימויינו ויובדלו
            לפי כתובות דוא"ל.
    
        -m / --moderators
            תכלול את רשימת הפקחים בפלט.
    
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
        שם-רשימה
            הצג את הבעלים של הרשימות המצוינות.  יותר מאחת יכולה להופיעה לאחר האפשריות.  אם לא
            מצוין שם של אף רשימה, הבעלים של כל הרשימות ייוצגו.

en: Primary start-up and shutdown script for Mailman's qrunner daemon.
    
    This script starts, stops, and restarts the main Mailman queue runners, making
    sure that the various long-running qrunners are still alive and kicking.  It
    does this by forking and exec'ing the qrunners and waiting on their pids.
    When it detects a subprocess has exited, it may restart it.
    
    The qrunners respond to SIGINT, SIGTERM, and SIGHUP.  SIGINT and SIGTERM both
    cause the qrunners to exit cleanly, but the master will only restart qrunners
    that have exited due to a SIGINT.  SIGHUP causes the master and the qrunners
    to close their log files, and reopen then upon the next printed message.
    
    The master also responds to SIGINT, SIGTERM, and SIGHUP, which it simply
    passes on to the qrunners (note that the master will close and reopen its own
    log files on receipt of a SIGHUP).  The master also leaves its own process id
    in the file data/master-qrunner.pid but you normally don't need to use this
    pid directly.  The `start', `stop', `restart', and `reopen' commands handle
    everything for you.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [ start | stop | restart | reopen ]
    
    Options:
    
        -n/--no-restart
            Don't restart the qrunners when they exit because of an error or a
            SIGINT.  They are never restarted if they exit in response to a
            SIGTERM.  Use this only for debugging.  Only useful if the `start'
            command is given.
    
        -u/--run-as-user
            Normally, this script will refuse to run if the user id and group id
            are not set to the `mailman' user and group (as defined when you
            configured Mailman).  If run as root, this script will change to this
            user and group before the check is made.
    
            This can be inconvenient for testing and debugging purposes, so the -u
            flag means that the step that sets and checks the uid/gid is skipped,
            and the program is run as the current user and group.  This flag is
            not recommended for normal production environments.
    
            Note though, that if you run with -u and are not in the mailman group,
            you may have permission problems, such as begin unable to delete a
            list's archives through the web.  Tough luck!
    
        -s/--stale-lock-cleanup
            If mailmanctl finds an existing master lock, it will normally exit
            with an error message.  With this option, mailmanctl will perform an
            extra level of checking.  If a process matching the host/pid described
            in the lock file is running, mailmanctl will still exit, but if no
            matching process is found, mailmanctl will remove the apparently stale
            lock and make another attempt to claim the master lock.
    
        -q/--quiet
            Don't print status messages.  Error messages are still printed to
            standard error.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
    
    Commands:
    
        start   - Start the master daemon and all qrunners.  Prints a message and
                  exits if the master daemon is already running.
    
        stop    - Stops the master daemon and all qrunners.  After stopping, no
                  more messages will be processed.
    
        restart - Restarts the qrunners, but not the master process.  Use this
                  whenever you upgrade or update Mailman so that the qrunners will
                  use the newly installed code.
    
        reopen  - This will close all log files, causing them to be re-opened the
                  next time a message is written to them
he: אצוות התיחול והכיבוי של תוכנת-שרת qrunner של דוור.
    
    אצווה זו מפעילה, אוצרת ומפעילה מחדש את ה-qrunner-ים של דוור, ותוך כדי כך מוודא שה-
    qrunner-ים ארוכי התווך השונים עדיין חיים ובועטים.  היא עושה זאת על ידי פיצול והרצה של
     ה-qrunner-ים, ומחקה ל-pid-ים שלהם.  כשהיא מגלה שתת-תהליך יצא, היא יכולה להפעיל
    אותו מחדש.
    
    ה-qrunner-ים מגיבים ל-SIGINT, SIGTERM, ו- SIGHUP.  SIGINT ו- SIGTERM גורמים
     לqrunner לצאת בצורה נקיה, אבל האצווה הראשית תאתחל רק qrunner-ים שיצאו כתוצאה
    של SIGINT. SIGHUP גורם לאצווה הראשית וה-qrunner-ים לסגור את קבצי היומן שלהם, ולפתוח
    אותם מחדש עם קבלת ההודעה המודפסת הבאה.
    
    האצווה הראשית גם מגיבה ל-SIGINT, SIGTERM, ו- SIGHUP, ופשוט מעבירה אותם אל ה- qrunner-ים
    (שים לב שגם האצווה הראשית תיסגור ותיפתח את קבצי היומן שלה עם קבלת
    SIGHUP).  אצוות האב גם משאיר את זיהוי התהליך שלו בקובץ data/master-qrunner.pid 
    אבל לרוב אין צורך להשתמש ב-pid זה בצורה ישירה.  פקודות `start', `stop', `restart',
    ו- `reopen' מטפלים בהכל עבורך.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] [ start | stop | restart | reopen ]
    
    אפשריות:
    
        -n / --no-restart
            אל תתחל את ה-qrunnner-ים מחדש אם הם יוצאים בגלל שגיאה או בגלל SIGINT.  הם מעולם
            לא מותחלים מחדש אם הם יצאו בגלל SIGTERM.  השתמש בזה רק באיתור תקלות.  שימושי
            רק אם ניתנה גם פקודת `start'.
    
        -u / --run-as-user
            בדרך כלל, אצווה זו תיסרב לרוץ אם UID ו-GID לא של דוור (כפי שהגדרת כשהגדרת את דוור).
            אם רצה תחת root, אצווה זו תעבור למשתמש זה ולקבוצה זו לפני ביצוע הבדיקה.
    
            דבר זה יכול להיות לא נוח למטרות בדיקה ואיתור תקלות, לכן דגל u- אומר לדלג על השלב שבודק את
            ה- UID ואת ה- GID, ומריצים את התכנית תחת המשתמש והקבוצה הנוכחיים.  דגל זה לא מומלץ
            לסביבות עבודת ייצור רגילות.
    
            אבל שים לב, אם אתה מריץ עם u- ואתה לא בקבוצה של דוור, יתכן שתהיה בעיות הרשאות, כמו
            למשל חוסר יכולת למחוק ארכיון של רשימה דרך האתר.  זבש"ך!
    
        -s / --stale-lock-cleanup
            mailmanctl יוצא עם הודעת שגיאה אם הוא מוצא נעילה של האצווה הראשית קיימת.
            עם אפשרות זו mailmanctl יבצע עוד רמה של בדיקות.  אם רצה תכנית בעל host/pid
            המתואר בקובץ הנעילה, mailmanctl עדיין ייצא, אך אם לא נמצא תכנית מתאימה,
            mailmanctl יסיר את המנעול המיושן לכאורה ויבצע ניסיון נוסף לקחת בעלות על מנעול הראשי.
    
        -q / --quiet
            אל תציג הודעות סטאטוס.  הודעות שגיאה עדיין מוצגות בשגיאה סטנדרטית.
    
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
    פקודות:
    
        start    - התחל את תכנת השרת הראשית ואת ה-qrunners.  מציג הודעה ויוצא אם תוכנת
                 השרת כבר רצה.
    
        stop    - אוצר את האצוות הראשית  ואת כל ה-qrunner-ים.  לאחר האצירה, לא יועבדו
                     מסרים נוספים.
    
        restart - מאתחל מחדש את ה-qrunner-ים, אבל לא את תכנית השרת.  השתמש בזה בכל פעם
                 כשאתה משדרג או מעדכן את דוור כדי שה-qrunner-ים ישתמשו בקוד החדש.
    
        reopen  - זה יסגור את כל קבצי היומן, ויגרום להם להיפתח מחדש בפעם הבאה שנכתב אליהם מסר.

en: PID unreadable in: %(pidfile)s
he: ה-PID לא קריא ב:- %(pidfile)s

en: Is qrunner even running?
he: האם qrunner רץ בכלל?

en: No child with pid: %(pid)s
he: אין ילד עם pid: %(pid)s

en: Stale pid file removed.
he: קובץ pid ישן הוסר.

en: The master qrunner lock could not be acquired because it appears as if another
    master qrunner is already running.
he: לא הצלחתי להשיג את המנעל הראשי של qrunner כנראה ש-qrunner ראשי אחר רץ.

en: The master qrunner lock could not be acquired.  It appears as though there is
    a stale master qrunner lock.  Try re-running mailmanctl with the -s flag.
he: לא הצלחתי להשיג את qrunner הראשי.  נראה שיש מנעול qrunner ראשי מיושן.  נסה להריץ את
    mailmanctl עם דגל -s.

en: The master qrunner lock could not be acquired, because it appears as if some
    process on some other host may have acquired it.  We can't test for stale
    locks across host boundaries, so you'll have to do this manually.  Or, if you
    know the lock is stale, re-run mailmanctl with the -s flag.
    
    Lock file: %(LOCKFILE)s
    Lock host: %(status)s
    
    Exiting.
he: לא הצלחתי להשיג את המנעול של qrunner הראשי, כי נראה שתהליך אחר במארח אחר השיג אותו.
    אנחנו לא יכולים לחפש מנעולים מעבר לגבולות מארח, לכן תצטרך לבצע זאת ידנית.  או, אם אתה
    יודע שהמנעול מיושן, הרץ שוב את mailmanctl עם דגל -s.
    
    קובץ מנעול: %(LOCKFILE)s
    "מארח מקומי: %(status)s
    
    יוצא.

en: Site list is missing: %(sitelistname)s
he: רשימת האתר חסרה: %(sitelistname)s

en: Run this program as root or as the %(name)s user, or use -u.
he: הרץ תכנית זו תחת root או תחת המשתמש %(name)s, או השתמש ב- -u.

en: No command given.
he: לא ניתנה פקודה.

en: Bad command: %(command)s
he: פקודה לא חוקית: %(command)s

en: Warning!  You may encounter permission problems.
he: אזהרה!  אתה עלול לפגוש בעיות הרשאה.

en: Shutting down Mailman's master qrunner
he: מכבה את ה-qrunner הראשי של דוור

en: Restarting Mailman's master qrunner
he: מתחל את ה-qrunner הראשי של דוור

en: Re-opening all log files
he: פותח כל קבצי היומן מחדש

en: Starting Mailman's master qrunner.
he: מאתחל את ה- qrunner ראשי של דוור.

en: Set the site password, prompting from the terminal.
    
    The site password can be used in most if not all places that the list
    administrator's password can be used, which in turn can be used in most places
    that a list users password can be used.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [password]
    
    Options:
    
        -c/--listcreator
            Set the list creator password instead of the site password.  The list
            creator is authorized to create and remove lists, but does not have
            the total power of the site administrator.
    
        -h/--help
            Print this help message and exit.
    
    If password is not given on the command line, it will be prompted for.
he: קבע את סיסמת האתר, עם בקשה מהמסוף.
    
    ניתן להשתמש בסיסמת האתר ברוב, אם לכל, המקומות בהם ניתן להשתמש בסיסמת המנהל.
    שהוא, בתורו, ניתן לשימוש ברוב המקומות בהם ניתן להשתמש בסיסמת משתמש.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] [password]
    
    אפשריות:
    
        -c / --listcreator
            קבע את סיסמת יוצר הרשימה במקום את סיסמת האתר.  יוצר הרשימה רשאי ליצור ולמחוק
            רשימות, אבל אין לא את הכוח המוחלט של מנהל האתר.
    
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
    אם הסיסמא לא מצוינת בשושרת הפקודה, תתבקש להכניס אותה.

en: site
he: האתר

en: list creator
he: יוצר הרשימה

en: New %(pwdesc)s password:
he: הסיסמא החדשה של %(pwdesc)s

en: Again to confirm password:
he: ושוב כדי לאשר את הסיסמא:

en: Passwords do not match; no changes made.
he: הסיסמאות אינן זהות; לא בוצע כל שינוי.

en: Interrupted...
he: הופסק...

en: Password changed.
he: הסיסמא שונתה.

en: Password change failed.
he: שינוי הסיסמא נכשל.

en: Generate binary message catalog from textual translation description.
    
    This program converts a textual Uniforum-style message catalog (.po file) into
    a binary GNU catalog (.mo file).  This is essentially the same function as the
    GNU msgfmt program, however, it is a simpler implementation.
    
    Usage: msgfmt.py [OPTIONS] filename.po
    
    Options:
        -o file
        --output-file=file
            Specify the output file to write to.  If omitted, output will go to a
            file named filename.mo (based off the input file name).
    
        -h
        --help
            Print this message and exit.
    
        -V
        --version
            Display version information and exit.
he: צור קטלוג בינארי של מסרים מתאור טקסטואלי מתורגם.
    
    תכנית זו ממיר קטלוג מסרים טקסטואלי מסוג יוניפורום (קובץ .po) לקטלוג GNU בינארי (קובץ .mo).
    זו למעשה אותה פעולה שמבצעת תכנית ה- GNU msgfmt, אבל זה יישום פשוט יותר.
    
    השימוש: msgfmt.py [אפשריות] שם-קובץ.po
    
    אפשריות:
        -o קובץ
        --output_file=קובץ
            ציין את קובץ הפלט אליו יש לכתוב.  אם חסר, הפלט ייכתב לקובץ בשם שם-קובץ.po
            (מבוסס על שם קובץ הקלט).
    
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.
    
        -V / --version
            הצג מידע אודות הגירסא, וצא.

en: Add a non-fuzzy translation to the dictionary.
he: הוסף תרגום לא מעורפל במילון.

en: Return the generated output.
he: החזיר את הפלט שנוצר.

en: Unknown language: %(lang)s
he: שפה לא מוכרת: %(lang)s

en: Enter the name of the list:
he: הכנס את שם הרשימה:

en: Enter the email of the person running the list:
he: הכנס את הדוא"ל שהאדם שמפעיל את הרשימה:

en: Initial %(listname)s password:
he: סיסמא ראשונית של %(listname)s:

en: The list password cannot be empty
he: סיסמת הרשימה לא יכולה להיות ריקה

en: Hit enter to notify %(listname)s owner...
he: לחץ "אנטר" כדי להודיע לבעלים של %(listname)s...

en: Run one or more qrunners, once or repeatedly.
    
    Each named runner class is run in round-robin fashion.  In other words, the
    first named runner is run to consume all the files currently in its
    directory.  When that qrunner is done, the next one is run to consume all the
    files in /its/ directory, and so on.  The number of total iterations can be
    given on the command line.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
    
        -r runner[:slice:range]
        --runner=runner[:slice:range]
            Run the named qrunner, which must be one of the strings returned by
            the -l option.  Optional slice:range if given, is used to assign
            multiple qrunner processes to a queue.  range is the total number of
            qrunners for this queue while slice is the number of this qrunner from
            [0..range).
    
            If using the slice:range form, you better make sure that each qrunner
            for the queue is given the same range value.  If slice:runner is not
            given, then 1:1 is used.
    
            Multiple -r options may be given, in which case each qrunner will run
            once in round-robin fashion.  The special runner `All' is shorthand
            for a qrunner for each listed by the -l option.
    
        --once
        -o
            Run each named qrunner exactly once through its main loop.  Otherwise,
            each qrunner runs indefinitely, until the process receives a SIGTERM
            or SIGINT.
    
        -l/--list
            Shows the available qrunner names and exit.
    
        -v/--verbose
            Spit out more debugging information to the logs/qrunner log file.
    
        -s/--subproc
            This should only be used when running qrunner as a subprocess of the
            mailmanctl startup script.  It changes some of the exit-on-error
            behavior to work better with that framework.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
    
    runner is required unless -l or -h is given, and it must be one of the names
    displayed by the -l switch.
    
    Note also that this script should be started up from mailmanctl as a normal
    operation.  It is only useful for debugging if it is run separately.
he: הרץ qrunner אחד או יותר, פעם אחת או יותר.
    
    כל סוג runner מורץ כל אחד בתורו.  במילים אחרות, ה-runner הראשון המצוין רץ עד שהוא
    גומר את כל הקבצים במחיצה שלו.  כאשר qrunner זה מסיים, ה-qrunner הבא מורץ כדי
    שהוא יגמור את כל הקבצים במחיצה /שלו/, וכך הלאה.  הכמות של סך כל החזרות ניתן על שורת
    הפקודה.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות]
    
    אפשריות:
    
        -r runner[:פרוסה:תווך]
        --runner=runner[:פרוסה:תחום]
            הרץ את ה-qrunner המצוין, שצריך להיות אחת המחרוזות שאפשרות -l מחזירה.  תחום
            הפרוסה, אם נתונה, משמש למנות לתור תהליכי qrunner מרובים.  התחום הוא כמות
            סך כל ה-qrunner-ים לתור זה, כאשר פרוסה היא המספר של qrunner זה מתוך
            [0  תחום].
    
            אם משתמשים בצורת תחום הפרוסה, עליך לוודא שנתת את אותו תחום לכל qrunner
            בתור.  אם לא ציינת פרוסה:runner, משתמשים ב- 1:1.
    
            אפשר לתת מספר אופציות r-, במקרה כזה כל qrunner ירוץ פעם אחד לפי תורו.
            ה- runner המיוחד בשם `All' הנו קיצור של qrunner עבור כל המצוין על ידי אפשרות l-.
    
        --once / -o
            הרץ כל qrunner נתון בדיוק פעם אחת דרך הלולאה הראשית שלו.  אחרת, כל qrunner
            רץ בלי גבול, עד אשר התהליך מקבל SIGTERM או SIGINT.
    
        -l/--list
            מציג את שמות ה-qrunner-ים הזמינים, ויוצא.
    
        -v / --verbose
            תציג מידע לאיתור תקלות רב יותר ליומנים/קובץ היומן של qrunner.
    
        s/--subproc
            יש להשתמש באפשרות זו רק כאשר מריצים את qrunner כתת-תהליך של אצוות האתחול
            של mailmanctl.  היא משנה קטע מהתנהגות יציאה-בעת-שגיאה במסגרת זו.
    
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.
    
    runner חובה אלא אם ניתנה אפשרות -l או -h, והוא חייב להיות אחד השמות שמקבלים
    כתוצאה של אפשרות -l.
    
    שים לב גם שאצווה זו אמורה להתחיל מתוך mailmanctl כפעולה נורמלית.  הוא שימושי רק
    לאיתור תקלות אם מריצים אותו בנפרד.

en: %(name)s runs the %(runnername)s qrunner
he: %(name)s מריץ את ה-qrunner %(runnername)s

en: All runs all the above qrunners
he: All מריץ את כל ה-qrunners מלעיל

en: No runner name given.
he: לא ניתן שם של runner.

en: Reduce disk space usage for Pipermail archives.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] file ...
    
    Where options are:
        -h / --help
            Print this help message and exit.
    
    Only use this to 'fix' archive -article database files that have been written
    with Mailman 2.1.3 or earlier and have html_body attributes in them.  These
    attributes can cause huge amounts of memory bloat and impact performance for
    high activity lists, particularly those where large text postings are made to
    them.
    
    Example:
    
    %% ls -1 archives/private/*/database/*-article | xargs %(PROGRAM)s
    
    You should run `bin/check_perms -f' after running this script.
    
    You will probably want to delete the -article.bak files created by this script
    when you are satisfied with the results.
    
    This script is provided for convenience purposes only.  It isn't supported.
he: הקטן את מקום האחסון בדיסק עבור ארכיון Pipermail.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] file ...
    
    כאשר האפשריות הן:
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
    השתמש בזה רק כדי 'לתקן' קבצי בסיס נתונים -article של ארכיון שנכתבו בדוור 2.1.3 או מוקדמת
    יותר ושיש להם תכונת html_body מוכללת.  תכונות אלו יכולות לגרום לניפוח עצום של זכרון ולהשפיע
    על הביצועים של רשימה בעלת פעילות גבוהה, ובמיוחד במקומות בהם יש משלוחי טקסט גדולים.
    
    דוגמא:
    
    %% ls -1 archives/private/*/database/*-article | xargs %(PROGRAM)s
    
    יש להריץ את `bin/check_perms -f' לאחר הרצת אצווה זו.
    
    מין הסתם תרצה למחוק את קבצי ה- -article.bak שנוצרו על ידי אצווה זו, כאשר התוצאות ימצאו
    חן בעיניך.
    
    אצווה זו מסופקת מטעמי נוחות בלבד. היא לא נתמכת.

en: Remove members from a list.
    
    Usage:
        remove_members [options] [listname] [addr1 ...]
    
    Options:
    
        --file=file
        -f file
            Remove member addresses found in the given file.  If file is
            `-', read stdin.
    
        --all
        -a
            Remove all members of the mailing list.
            (mutually exclusive with --fromall)
    
        --fromall
            Removes the given addresses from all the lists on this system
            regardless of virtual domains if you have any.  This option cannot be
            used -a/--all.  Also, you should not specify a listname when using
            this option.
    
        --nouserack
        -n
            Don't send the user acknowledgements.  If not specified, the list
            default value is used.
    
        --noadminack
        -N
            Don't send the admin acknowledgements.  If not specified, the list
            default value is used.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
    
        listname is the name of the mailing list to use.
    
        addr1 ... are additional addresses to remove.
he: מחק מנויים מרשימה.
    
    השימוש:
        remove_members [אפשריות] [שם-רשימה] [כתובת1 ...]
    
    אפשריות:
    
        --file=קובץ
        -f קובץ
            מחק את כתובות המנויים שניתנות בקובץ נתון.  אם הקובץ הוא `-', קרא את stdin.
    
        --all
        -a
            מחק את כל המנויים של רשימת דיוור.
            (לא ניתן לשימוש עם --fromall ולהיכך)
    
    --fromall
            מוחק את הכתובת הנתונה מכל הרשימות במערכת בלי להתחשב בתחומים וירטואליים,
            אם יש כאלה.  אי אפשר להשתמש באפשרות זו ביחד עם -a / --all.  גם אין לציין שם
            רשימה אם משתמשים באפשרות זו.n
        --nouserack
        -n
            אל תשלח אישורים למשתמשים.  אם לא צוין, משתמשים בערך המחדלי של הרשימה.
    
        --noadminack
        -N
            אל תשלח אישורים למנהלים.  אם לא צוין, משתמשים בערך המחדלי של הרשימה.
    
        -h / --help
            הצג הודעת עזרה זו, וצא.
    
        שם-רשימה הוא השם של רשימת הדיוור אליה יש לפעול.
    
        כתובת1 ... הנן כתובות נוספות למחיקה.

en: Could not open file for reading: %(filename)s.
he: לא הצלחתי לפתוח את הקובץ לקריאה: %(filename)s.

en: Error opening list %(listname)s... skipping.
he: שגיאה בפתיחת הרשימה %(listname)s...מדלג.

en: No such member: %(addr)s
he: אין כזה מנוי: %(addr)s

en: User `%(addr)s' removed from list: %(listname)s.
he: כתובת המנוי `%(addr)s' נמחק מהרשימה: %(listname)s.

en: Reset the passwords for members of a mailing list.
    
    This script resets all the passwords of a mailing list's members.  It can also
    be used to reset the lists of all members of all mailing lists, but it is your
    responsibility to let the users know that their passwords have been changed.
    
    This script is intended to be run as a bin/withlist script, i.e.
    
    % bin/withlist -l -r reset_pw listname [options]
    
    Options:
        -v / --verbose
            Print what the script is doing.
he: תאפס את הסיסמאות של מנויי רשימת דיוור.
    
    אצווה זו מאפסת את הסיסמאות של מנויי רשימת דיוור.  ניתן להשתמש בה גם כדי לאפס את
    רשימת המנויים של רשימת דיוור, אבל באחריותך ליידע את המנויים על שינוי הסיסמאות שלהם.
    
    אצווה זה מיועדת לרוץ כאצוות bin/withlist script, כלומר:
    
    %·bin/withlist -l -r reset_pw שם-רשימה [אפשריות]
    
    אפשריות:
        -v / --verbose
            הצג את פעולות האצווה.

en: Changing passwords for list: %(listname)s
he: משנה סיסמאות עבור רשימה: %(listname)s

en: New password for member %(member)40s: %(randompw)s
he: סיסמא חדשה עבור מנוי %(member)40s: %(randompw)s

en: Remove the components of a mailing list with impunity - beware!
    
    This removes (almost) all traces of a mailing list.  By default, the lists
    archives are not removed, which is very handy for retiring old lists.
    
    Usage:
        rmlist [-a] [-h] listname
    
    Where:
        --archives
        -a
            Remove the list's archives too, or if the list has already been
            deleted, remove any residual archives.
    
        --help
        -h
            Print this help message and exit.
he: מחק את הרכיבים של רשימת דיוור ללא עונש - ראה הוזהרת!
    
    זה מוחק את כל העקבות (כמעט) של רשימת דיוור.  ברירת המחדל הוא לא מחחוק את ארכיונים,
    שמאוד שימושי להוציא רשימת דיוור ישנה לגמלאות.
    
    השימוש:
        rmlist [-a] [-h] שם-רשימה
    
    כאשר:
        --archives . -a
            מחק גם את ארכיונים של הרשימה, או אם הרשימה כבר נמחקה, מחק כל ארכיון שנשאר.
    
        --help / -h
            הצג הודעת עזרה זו, וצא

en: Removing %(msg)s
he: מוחק %(msg)s

en: %(listname)s %(msg)s not found as %(filename)s
he: לא נמצא %(listname)s %(msg)s כ-%(filename)s

en: No such list (or list already deleted): %(listname)s
he: אין כזו רשימה (או שנמחקה כבר): %(listname)s

en: No such list: %(listname)s.  Removing its residual archives.
he: אין כזו רשימה: %(listname)s. מוחק את שארית ארכיונים.

en: Not removing archives.  Reinvoke with -a to remove them.
he: לא מוחק ארכיונים.  הפעל מחדש עם a- כדי למחוק אותם.

en: list info
he: הצג מידע

en: stale lock file
he: קובץ נעילה מיושן

en: private archives
he: ארכיונים פרטיים

en: public archives
he: ארכיונים ציבוריים

en: Show the contents of one or more Mailman queue files.
    
    Usage: show_qfiles [options] qfile ...
    
    Options:
    
        -q / --quiet
            Don't print `helpful' message delimiters.
    
        -h / --help
            Print this text and exit.
    
    Example: show_qfiles qfiles/shunt/*.pck
he: הצג את תוכן קובץ הטור של דוור אחד או יותר.
    
    השימוש: show_qfiles [אפשריות] qfile ...
    
    אפשריות:
    
        -q / --quiet
            אל תציג תוחמי מסר `מועילים'.
    
        -h / --help
            הצג טקסט זה, וצא.
    
    דוגמא: show_qfiles qfiles/shunt/*.pck

en: Synchronize a mailing list's membership with a flat file.
    
    This script is useful if you have a Mailman mailing list and a sendmail
    :include: style list of addresses (also as is used in Majordomo).  For every
    address in the file that does not appear in the mailing list, the address is
    added.  For every address in the mailing list that does not appear in the
    file, the address is removed.  Other options control what happens when an
    address is added or removed.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] -f file listname
    
    Where `options' are:
    
        --no-change
        -n
            Don't actually make the changes.  Instead, print out what would be
            done to the list.
    
        --welcome-msg[=<yes|no>]
        -w[=<yes|no>]
            Sets whether or not to send the newly added members a welcome
            message, overriding whatever the list's `send_welcome_msg' setting
            is.  With -w=yes or -w, the welcome message is sent.  With -w=no, no
            message is sent.
    
        --goodbye-msg[=<yes|no>]
        -g[=<yes|no>]
            Sets whether or not to send the goodbye message to removed members,
            overriding whatever the list's `send_goodbye_msg' setting is.  With
            -g=yes or -g, the goodbye message is sent.  With -g=no, no message is
            sent.
    
        --digest[=<yes|no>]
        -d[=<yes|no>]
            Selects whether to make newly added members receive messages in
            digests.  With -d=yes or -d, they become digest members.  With -d=no
            (or if no -d option given) they are added as regular members.
    
        --notifyadmin[=<yes|no>]
        -a[=<yes|no>]
            Specifies whether the admin should be notified for each subscription
            or unsubscription.  If you're adding a lot of addresses, you
            definitely want to turn this off!  With -a=yes or -a, the admin is
            notified.  With -a=no, the admin is not notified.  With no -a option,
            the default for the list is used.
    
        --file <filename | ->
        -f <filename | ->
            This option is required.  It specifies the flat file to synchronize
            against.  Email addresses must appear one per line.  If filename is
            `-' then stdin is used.
    
        --help
        -h
            Print this message.
    
        listname
            Required.  This specifies the list to synchronize.
he: סנכרן את מנויי רשימת דיוור לקובץ שטוח.
    
    אצווה זו שימושי אם יש לך רשימת דיוור של דוור ורשימת כתובות בסגנון :include: של sendmail
    (כפי שמשמש גם ל- Majordomo).  כל כתובת בקובץ שלא מופיעה ברשימת הדיוור, מתווספת
    לרשימת הדיוור, כל כתובת שמופיעה ברשימת הדיוור שלא מופיעה קובץ, נמחקת מרשימת הדיוור.
    אפשריות נוספות קובעות מה קורה כאשר כתובת מתווספת או נמחקת.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות] f- קובץ·שם-רשימה
    
    כאשר `options' הן:
    
        --no-change / -n
            אל תבצע את השינויים. במקום זאת, הצג את אשר ייעשה לרשימה.
    
        --welcome-msg[=<yes|no>]
        -w[=<yes|no>]
            קובע האם לשלוח הודעת ברכת הצטרפות אל המנויים החדשים שהתווספו, והתעלם
            מההגדרה של `send_welcome_msg' של הרשימה, באשר היא.  עם ,w=yes או -w,
            הודעת הברכה נשלחת.  עם -w=no, לא נשלחת הודעה.
    
        --goodbye-msg[=<yes|no>]
        -g[=<yes|no>]
            קובע באם לשלוח הודעת פרידה למנויים שנמחקו, ומתעלם מההגדרה של
            `send_goodbye_msg' של הרשימה, באשר היא.  עם -g=yes או -g, הודעת הפרידה
            נשלחת, עם -g=no, לא נשלחת כל הודעה.
    
    --digest[=<yes|no>]
        -d[=<yes|no>]
            בוחר באם למנויים שהתווספו זה עתה מקבלים את ההודעות בתקצירים.  עם
            -d=yes·or·-d, הם מנויי תקצירים,.  עם -d=no (או אם לא צויין כלל אפשרות -d)
            הם מתווספים כמנויים רגילים.
    
        --notifyadmin[=<yes|no>]
        -a[=<yes|no>]
            מציין באם המנהל צריך לקבל הודעה עבור כל מנוי, או מחיקת מנוי.  אם אתה מוסיף הרבה
            כתובות, אתה מאוד רוצה לכבות אפשרות זו!  עם -a=yes או -a, המנהל מקבל
            הודעות.  עם -a=no, המנהל לא מקבל הודעות.  אם לא מצוין אפשרות -a משתמשים
            בברירת המחדל של הרשימה.
    
        --file <שם-קובץ | ->
        -f <שם-קובץ | ->
            אפשרות זו הנה חובה.  היא מציינת את שם קובץ השטוח מולו מבצעים את הסנכרון.
            כתובות דוא"ל צריכות להופיעה אחת לכל שורה.  אם שם הקובץ הנו `-', משתמשים ב-stdin.
    
        --help / -h
            הצג הודעה זו.
    
        שם-רשימה
            חובה.  זה מציים את הרשימה שיש לסנכרן.

en: Bad choice: %(yesno)s
he: בחירה לא חוקית: %(yesno)s

en: Dry run mode
he: מצב הרצה "על יבש"

en: Only one -f switch allowed
he: מותר רק דגל f- אחד

en: No argument to -f given
he: נא ניתנה ארגומנט ל- f-

en: Illegal option: %(opt)s
he: אפשרות לא חוקית: %(opt)s

en: No listname given
he: לא ציון של רשימה

en: Must have a listname and a filename
he: חייב לציין שם קובץ ושם רשימה

en: Cannot read address file: %(filename)s: %(msg)s
he: לא יכול לקרוא את קובץ הכתובות: %(filename)s: %(msg)s

en: Ignore  :  %(addr)30s
he: מתעלם  :  %(addr)30s

en: Invalid :  %(addr)30s
he: לא חוקי :  %(addr)30s

en: You must fix the preceding invalid addresses first.
he: ראשית, עליך לתקן את הכתובת הלא חוקית הקודמת.

en: Added  : %(s)s
he: הוספתי  : %(s)s

en: Removed: %(s)s
he: מחקתי: %(s)s

en: 
    Check a given Mailman translation, making sure that variables and
    tags referenced in translation are the same variables and tags in
    the original templates and catalog.
    
    Usage:
    
    cd $MAILMAN_DIR
    %(program)s [-q] <lang>
    
    Where <lang> is your country code (e.g. 'it' for Italy) and -q is
    to ask for a brief summary.
he: 
    בדוק תרגום דוור נתון, ומוודא שהמשתנים והתגיות עליהם מתייחסים בתרגום, זהים למשתנים ולתגיות
    בתבניות ובקטלוג המקוריים.
    
    השימוש:
    
    cd $MAILMAN_DIR
    %(program)s [-q] <שפה>
    
    כאשר <שפה> היא קוד המדינה (לדוגמא: 'he' עבור ישראל) ו- -q הנו בקשה לסיכום קצר.

en: check a translation comparing with the original string
he: בדוק תרגום תוך השווה למחרוזת המקורית

en: scan a string from the original file
he: סרוק מחרוזת מהקובץ המקורי

en: scan a translated string
he: סרוק מחרוזת מתורגמת

en: check for differences between checked in and checked out
he: בדוק הבדלים בין בדיקה נכנסת ובדיקה יוצאת

en: parse a .po file extracting msgids and msgstrs
he: נתח את מלות קובץ .po וחלץ msgids ו- msgstrs

en: States table for the finite-states-machine parser:
                0  idle
                1  filename-or-comment
                2  msgid
                3  msgstr
                4  end
he: טבלת מצבים עבור ניתוח המילים של finite-states-machine:
                0  פעולת סרק
                1  שם קובץ או הערה
                2  msgid
                3  msgstr
                4  סוף

en: check a translated template against the original one
           search also <MM-*> tags if html is not zero
he: בדוק תבנית מתורגמת מול המקורי.
            חפש גם בכל התגיות <MM-*> אם html אינו אפס.

en: scan the po file comparing msgids with msgstrs
he: סרוק את קובץ ה-.po והשווה את msgids עם msgstrs

en: Cannot unshunt message %(filebase)s, skipping:
    %(e)s
he: לא יכול להוציא את המסר מהטור הצדדי: %(filebase)s, מדלג:
    %(e)s

en: Perform all necessary upgrades.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -f/--force
            Force running the upgrade procedures.  Normally, if the version number
            of the installed Mailman matches the current version number (or a
            `downgrade' is detected), nothing will be done.
    
        -h/--help
            Print this text and exit.
    
    Use this script to help you update to the latest release of Mailman from
    some previous version.  It knows about versions back to 1.0b4 (?).
he: בצע את כל העדכונים הדדרושים.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות]
    
    אפשריות:
        -f/--force
            אלץ הרצת תהליכי העדכון.  באופן נורמלי, אם מספר הגרסא של הדוור המותקן זהה למספר
            הגירסא הנוכחית,(או אם מגלים `עדכון לאחור'), לא יתבצע דבר.
    
        -h/--help
            הדפס טקסט זה, וצא.
    
    השתמש באצווה זו כדי לעזור לך להתעדכן אל הגירסא האחרונה של דוור מאיזה שהיא גירסא ישנה
    יותר.  היא מכירה גירסאות אחרה עד גירסא 1.0b4·(?).

en: Fixing language templates: %(listname)s
he: מתקן תבניות שפה: %(listname)s

en: WARNING: could not acquire lock for list: %(listname)s
he: אזהרה: לא השגתי מנעול לרשימה: %(listname)s

en: Resetting %(n)s BYBOUNCEs disabled addrs with no bounce info
he: מאפס את הכתובת הלא פעילה על ידי BYBOUNCEs של ·%(n)s על ידי מחיקת המידע אודות החזרות

en: Updating the held requests database.
he: מעדכן את בסיס הנתונים של בקשות מוחזקות.

en: For some reason, %(mbox_dir)s exists as a file.  This won't work with
    b6, so I'm renaming it to %(mbox_dir)s.tmp and proceeding.
he: מסיבה כלשהי, %(mbox_dir)s קיים כקובץ.  זה לא עובד עם b6, לכן אני משנה את
    השם שלו ל- %(mbox_dir)s.tmp וממשיך.

en: 
    %(listname)s has both public and private mbox archives.  Since this list
    currently uses private archiving, I'm installing the private mbox archive
    -- %(o_pri_mbox_file)s -- as the active archive, and renaming
            %(o_pub_mbox_file)s
    to
            %(o_pub_mbox_file)s.preb6
    
    You can integrate that into the archives if you want by using the 'arch'
    script.
he: 
    ל- %(listname)s יש ארכיונים mbox פרטיים וגם ציבוריים.  מכיוון שרשימה זו משתמשת
    בארכיונים פרטיים, אני מתקין את הארכיון mbox הפרטי -- %(o_pri_mbox_file)s --
    כארכיון הפעיל, ומשנה את השם
            %(o_pub_mbox_file)s
    ל-
            %(o_pub_mbox_file)s.preb6
    
    אתה יכול למזג את זה לתוך הארכיון אם ברצונך בכך על ידי השימוש באצווה 'arch'.

en: %s has both public and private mbox archives.  Since this list
    currently uses public archiving, I'm installing the public mbox file
    archive file (%s) as the active one, and renaming
            %s
        to
            %s.preb6
    
    You can integrate that into the archives if you want by using the 'arch'
    script.
he: ל- %s יש ארכיונים mbox פרטיים וגם ציבוריים.  מכיוון שרשימה זו משתמשת
    בארכיונים ציבוריים, אני מתקין את הארכיון mbox הציבורי -- %s --
    כארכיון הפעיל, ומשנה את השם
            %s
    ל-
            %s.preb6
    
    אתה יכול למזג את זה לתוך הארכיון אם ברצונך בכך על ידי השימוש באצווה 'arch'.

en: - updating old private mbox file
he: - מעדכן קובץ mbox פרטי ישן

en:     unknown file in the way, moving
            %(o_pri_mbox_file)s
        to
            %(newname)s
he:     קובץ לא מוכר מפריעה לי בדרך, אני מזיז אותו
            %(o_pri_mbox_file)s
        ל-
            %(newname)s

en: - updating old public mbox file
he: - מעדכן קובץ mbox ציבורי ישן

en:     unknown file in the way, moving
            %(o_pub_mbox_file)s
        to
            %(newname)s
he:     קובץ לא מוכר מפריעה לי בדרך, אני מזיז אותו
            %(o_pub_mbox_file)s
        ל-
            %(newname)s

en: - This list looks like it might have <= b4 list templates around
he: - נראה לי שיש כאן <=·b4 תבניות רשימה

en: - moved %(o_tmpl)s to %(n_tmpl)s
he: - העברתי את %(o_tmpl)s אל %(n_tmpl)s

en: - both %(o_tmpl)s and %(n_tmpl)s exist, leaving untouched
he: קיימים גם %(o_tmpl)s וגם %(n_tmpl)s, אני לא נוגע

en: - %(o_tmpl)s doesn't exist, leaving untouched
he: - %(o_tmpl)s לא קיים, לא נוגע

en: removing directory %(src)s and everything underneath
he: מוחק מחיצה %(src)s וכל מה שיש מתחתיה

en: removing %(src)s
he: מוחק %(src)s

en: Warning: couldn't remove %(src)s -- %(rest)s
he: אזהרה: לא הצלחתי למחוק את %(src)s -- %(rest)s

en: couldn't remove old file %(pyc)s -- %(rest)s
he: לא הצלחתי למחוק קובץ ישן %(pyc)s -- %(rest)s

en: updating old qfiles
he: מעדכן קבצי qfile-ים ישנים

en: Warning!  Not a directory: %(dirpath)s
he: אזהרה!  איננה מחיצה: %(dirpath)s

en: message is unparsable: %(filebase)s
he: לא ניתן לחלץ את המילים: %(filebase)s

en: Warning!  Deleting empty .pck file: %(pckfile)s
he: אזהרה!  מוחק קובץ .pck ריק: %(pckfile)s

en: Updating Mailman 2.0 pending_subscriptions.db database
he: מעדכן את בסיס נתוני pending_subscriptions.db של דוור 2.0

en: Updating Mailman 2.1.4 pending.pck database
he: מעדכן את בסיס נתוני pending.pck של דוור 2.1.4

en: Ignoring bad pended data: %(key)s: %(val)s
he: מתעלם מנתונים בהמתנה: %(key)s: %(val)s

en: WARNING: Ignoring duplicate pending ID: %(id)s.
he: אזהרה!  מתעלם מזיהוי ID ממתין כפול: %(id)s.

en: getting rid of old source files
he: מתפטר מקבצי מקור ישנים

en: no lists == nothing to do, exiting
he: אין רשימות == אין מה לעשות, יוצא

en: fixing all the perms on your old html archives to work with b6
    If your archives are big, this could take a minute or two...
he: מתקן את כל הפרמטרים של ארכיוני html ישנים שלך כדי שיעבדו עם b6
    אם ארכיונים שלך גדולים, זה יכול לארוך דקה אחת או שתיים...

en: done
he: בוצע

en: Updating mailing list: %(listname)s
he: מעדכן רשימת דיוור: %(listname)s

en: Updating Usenet watermarks
he: מתקן סימני מים של Usenet

en: - nothing to update here
he: - אין מה לעדכן כאן

en: - usenet watermarks updated and gate_watermarks removed
he: - סימני המים של usenet עודכנו והוסרו gate_watermarks

en: 
    
    NOTE NOTE NOTE NOTE NOTE
    
        You are upgrading an existing Mailman installation, but I can't tell what
        version you were previously running.
    
        If you are upgrading from Mailman 1.0b9 or earlier you will need to
        manually update your mailing lists.  For each mailing list you need to
        copy the file templates/options.html lists/<listname>/options.html.
    
        However, if you have edited this file via the Web interface, you will have
        to merge your changes into this file, otherwise you will lose your
        changes.
    
    NOTE NOTE NOTE NOTE NOTE
he: 
    
    הערה הערה הערה הערה הערה
    
        אתה מעדכן התקנה קיימת של דוור, אבל אני לא מצליח לזהות איזה גירסא הרצת קודם.
    
        אם אתה מעדכן מגירסת דוור 1.0b9 או מוקדמת יותר תאלץ לעדכן את רשימות הדיוור שלך
        ידנית.  עבור כל רשימת דיוור אתה צריך להעתיק את הקובץ
        templates/options.html·lists/<שם-רשימה>/options.html.
    
    אבל אם ערכת את הקובץ הזה באמצעות ממשק האתר, תאלץ למזג את השינויים שלך אל תוך
    הקובץ, אחרת תאבד את השינויים.
    
    הערה הערה הערה הערה הערה

en: No updates are necessary.
he: לא דרוש עדכון

en: Downgrade detected, from version %(hexlversion)s to version %(hextversion)s
    This is probably not safe.
    Exiting.
he: עדכון לאחור התגלה, מגירסא %(hexlversion)s לגירסא %(hextversion)s
    קרוב לוודאי שזה דבר לא בטוח.
    יוצא.

en: Upgrading from version %(hexlversion)s to %(hextversion)s
he: מעדכן מגירסא %(hexlversion)s לגירסא %(hextversion)s

en: 
    ERROR:
    
    The locks for some lists could not be acquired.  This means that either
    Mailman was still active when you upgraded, or there were stale locks in the
    %(lockdir)s directory.
    
    You must put Mailman into a quiescent state and remove all stale locks, then
    re-run "make update" manually.  See the INSTALL and UPGRADE files for details.
he: 
    שגיאה:
    
    לא הצלחתי לשיג מנעולים לחלק מהרשימות.  זה אומר או שדוור היה עדיין פעיל שבצעת את העדכון,
    או שהיו מנעולים מיושנים במחיצת %(lockdir)s.
    
    עליך להכניס את דוור למצב חסר תנועה ולהסיר את כל המנעולים המיושנים, ואז להריץ
    "make update" ידנית.  ראה את קבצי INSTALL ו-UPGRADE לקבלת פרטים.

en: Print the Mailman version.
he: הצג את גירסת דוור.

en: Using Mailman version:
he: משתמש בגירסת דוור:

en: General framework for interacting with a mailing list object.
    
    There are two ways to use this script: interactively or programmatically.
    Using it interactively allows you to play with, examine and modify a MailList
    object from Python's interactive interpreter.  When running interactively, a
    MailList object called `m' will be available in the global namespace.  It also
    loads the class MailList into the global namespace.
    
    Programmatically, you can write a function to operate on a MailList object,
    and this script will take care of the housekeeping (see below for examples).
    In that case, the general usage syntax is:
    
    %% bin/withlist [options] listname [args ...]
    
    Options:
    
        -l / --lock
            Lock the list when opening.  Normally the list is opened unlocked
            (e.g. for read-only operations).  You can always lock the file after
            the fact by typing `m.Lock()'
    
            Note that if you use this option, you should explicitly call m.Save()
            before exiting, since the interpreter's clean up procedure will not
            automatically save changes to the MailList object (but it will unlock
            the list).
    
        -i / --interactive
            Leaves you at an interactive prompt after all other processing is
            complete.  This is the default unless the -r option is given.
    
        --run [module.]callable
        -r [module.]callable
            This can be used to run a script with the opened MailList object.
            This works by attempting to import `module' (which must be in the
            directory containing withlist, or already be accessible on your
            sys.path), and then calling `callable' from the module.  callable can
            be a class or function; it is called with the MailList object as the
            first argument.  If additional args are given on the command line,
            they are passed as subsequent positional args to the callable.
    
            Note that `module.' is optional; if it is omitted then a module with
            the name `callable' will be imported.
    
            The global variable `r' will be set to the results of this call.
    
        --all / -a
            This option only works with the -r option.  Use this if you want to
            execute the script on all mailing lists.  When you use -a you should
            not include a listname argument on the command line.  The variable `r'
            will be a list of all the results.
    
        --quiet / -q
            Suppress all status messages.
    
        --help / -h
            Print this message and exit
    
    
    Here's an example of how to use the -r option.  Say you have a file in the
    Mailman installation directory called `listaddr.py', with the following
    two functions:
    
    def listaddr(mlist):
        print mlist.GetListEmail()
    
    def requestaddr(mlist):
        print mlist.GetRequestEmail()
    
    Now, from the command line you can print the list's posting address by running
    the following from the command line:
    
    %% bin/withlist -r listaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.listaddr() ...
    mylist@myhost.com
    
    And you can print the list's request address by running:
    
    %% bin/withlist -r listaddr.requestaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.requestaddr() ...
    mylist-request@myhost.com
    
    As another example, say you wanted to change the password for a particular
    user on a particular list.  You could put the following function in a file
    called `changepw.py':
    
    from Mailman.Errors import NotAMemberError
    
    def changepw(mlist, addr, newpasswd):
        try:
            mlist.setMemberPassword(addr, newpasswd)
            mlist.Save()
        except NotAMemberError:
            print 'No address matched:', addr
    
    and run this from the command line:
     %% bin/withlist -l -r changepw mylist somebody@somewhere.org foobar
he: מסגרת כללית לעבודה עם אוביקט של רשימת דיוור.
    
    קיימות שתי דרכים להשתמש באצווה זו: אינראקטיבית או תכנותית.  השימוש האינטראקטיבי מאפשר
    לך לשחק עם, לבחון ולשנות אוביקט של רשימת דיוור בתוך המתרגם האינטראקטיבי של Python.
    כאשר היא רצה איטראקטיבית, אוביקט רשימת דיוור בשם `m' יהיה זמין במרחב השמות הגלובלי.
    היא גם טוענת את המבנה MailList למרחב השמות הגלובלי.
    
    תוכניתית, אתה יכול לכתוב פונקציה שפעולת על אוביקט MailList, ואצווה זו יטפל במשק הבית (ראה
    למטה לקבל דוגמאות).  במקרה זה, תחביר השימוש הכללי הוא:
    
    %%·bin/withlist [אפשריות]·שם-רשימה·[args ...]
    
    אפשריות:
    
        -k / --lock
            נעל את הרשימה בפתיחה.  כרגיל, פותחים את הרשימה מבלי לנעול אותה (לדוגמא:
            לפעולות קריאה בלבד).  תמיד אפשר לנעול את הקובץ לאחר מעשה על ידי
            הקלדת `m.Lock()'
    
            שים לב שאם אתה משתמש באפשרות זו, יש לקרוא ל-m.Save()
     באופן
            מפורש לפני היציאה, כיוון שפרוצדורת הנקיון של המתרגם לא ישמור שינויים לאוביקט
            ה-MailList באופן אוטומטי (אבל היא כן תפתח את נעילת הרשימה).
    
        -i / --interactive
            משאיר אותך בשורת הפקודה לאחר השלמת כל העיבודים האחרים.  זהו ברירת
            המחדל אלא אם ניתנה אפשרות -r.
    
        -run·[מודול.]callable
        -r·[מודול.]callable
            אפשר להשתמש בזה כדי להריץ אצווה עם האוביקט MailList הפתוח.  זה עובד
            על ידי כך שהיא מנסה לייבא את `מודול' (שחייב להיות במחיצה המכילה את withlist,
            או שניתן לגשת אליה בעזרת sys.path), ואז לקרוא ל-`callable' מהמודול.
            callable יכול להיות מבנה או פונקציה; קוראים לו כאשר אוביקט MailList הוא
            הארגומנט ראשון.  אם מעבירים ארגומנטים נוספים בשורת הפקודה, הם מועברים
            אל ה-callable כארגומנטים סידרתיים בהתאם למקומם.
    
            שים לב ש-`מודול.' הוא אופצינלי; אם מחסירים אותו, אז מייבאים מודול בשם
            `callable'.
    
            משתנה בשם `r' יקבל את התוצאות של קריאה זו.
    
        -all / -a
            אפשרות זו עובדת רק עם אפשרות -r.  השתמש בזה כדי לבצע אצווה זו על כל
            רשימות הדיוור.  כאשר אתה משתמש ב- -a אין לכלול ארגומנט של שם-רשימה
            ברשימת הפקודה.  המשתנה `r' יקבל רשימה של כל התוצאות.
    
        --quiet / -q
            דכה את כל הודעות הסטטוס.
    
        --help / -h
            הצג הודעה זו, וצא.
    
    
    הנה דוגמא של כיצד להשתמש באפשאות -r.  נגיד שיש לך קובץ במחיצת ההתקנה של דוור
    בשם `listaddr.py', עם שתי הפונקציות דהלן:
    
    def listaddr(mlist):
        print mlist.GetListEmail()
    
    def requestaddr(mlist):
        print mlist.GetRequestEmail()
    
    עכשיו, משורת הפקודה ניתן להציג את כתובת הדוא"ל לדיוור של הרשימה על ידי הרצת הפקודות
    הבאות משורת הפקודה:
    
    %% bin/withlist -r listaddr mylist
    Loading·list: mylist (unlocked)
    Importing·listaddr ...
    Running·listaddr.listaddr() ...
    mylist@myhost.com
    
    ואתה יכול להציג את כתובת הבקשות על ידי הרצת:
    
    %% bin/withlist -r listaddr.requestaddr mylist
    Loading list: mylist (unlocked)
    Importing listaddr ...
    Running listaddr.requestaddr() ...
    mylist-request@myhost.com
    
    כדוגמא נוספת, נגיד שאתה רוצה לשנות את הסיסמא של מנוי מסוים ברשימה מסוימת.  ניתן לשים
    את הפונקציה הבאה בקובץ בשם `changepw.py':
    
    from Mailman.Errors import NotAMemberError
    
    def changepw(mlist, addr, newpasswd):
    ····try:
    ········mlist.setMemberPassword(addr,·newpasswd)
    ········mlist.Save()
    ····except NotAMemberError:
    ········print 'No·address·matched:', addr
    
    ולהריץ משורת הפקודה את:
    ·%% bin/withlist -l -r changepw mylist somebody@somewhere.org foobar

en: Unlock a locked list, but do not implicitly Save() it.
    
        This does not get run if the interpreter exits because of a signal, or if
        os._exit() is called.  It will get called if an exception occurs though.
he: פתח נעילה של רשימה נעולה, אך אל תשמור אותו Save().
    
        זה לא מורץ עם המתרגם יוצא בגלל קבלת אות, או במקרא שקוראים ל- os._exit().
        כן קוראים לו אם קורא משהו חריג.

en: Unlocking (but not saving) list: %(listname)s
he: פותח נעילה (אבל לא שומר) של הרשימה:  %(listname)s

en: Finalizing
he: מסיים

en: Loading list %(listname)s
he: טוען רשימה %(listname)s

en: (locked)
he: (נעול)

en: (unlocked)
he: (לא נעול)

en: Unknown list: %(listname)s
he: רשימה לא מוכרת: %(listname)s

en: No list name supplied.
he: לא ניתן של רשימה.

en: --all requires --run
he: --all מחייב --run

en: Importing %(module)s...
he: מייבא %(module)s...

en: Running %(module)s.%(callable)s()...
he: מריץ את ה-%(callable)s() של %(module)s...

en: The variable `m' is the %(listname)s MailList instance
he: המשתנה `m' הוא הרצת MailList של %(listname)s

en: Increment the digest volume number and reset the digest number to one.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options] [listname ...]
    
    Options:
    
        --help/-h
            Print this message and exit.
    
    The lists named on the command line are bumped.  If no list names are given,
    all lists are bumped.
he: הגדל את מספר הכרך של התקציר והחזר את מספר התקציר לאחד.
    
    השימוש:%(PROGRAM)s [options] [listname·...]
    
        --help / -h
            הצג הודעה זו, וצא.
    
    הרשימות המצוינות בשורת הפקודה bumped.  אם לא מצוין שם של אף רשימה, כל הרשימות
    bumped.

en: Check for pending admin requests and mail the list owners if necessary.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
he: בדוק אם יש בקשות מנהלתיות ממתינות ושלח הודעה אל בעל הרשימה, אם צריך.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות]
    
    אפשריות:
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.

en: Notice: %(discarded)d old request(s) automatically expired.
he: הערה: פג התוקף של %(discarded)d בקשה(ות) ישנה(ות) אוטומטית.

en: %(count)d %(realname)s moderator request(s) waiting
he: ממתינה(ות) %(count)d בקשות פיקוח של %(realname)s

en: %(realname)s moderator request check result
he: תוצאות הבדיקה של בקשות הפיקוח של %(realname)s

en: Pending subscriptions:
he: מנויים ממתינים

en: 
    Pending posts:
he: 
    מסרים ממתינים:

en: From: %(sender)s on %(date)s
    Subject: %(subject)s
    Cause: %(reason)s
he: מאת: %(sender)s בתאריך %(date)s
    הנושא: %(subject)s
    הגורם: %(reason)s

en: Process disabled members, recommended once per day.
    
    This script cruises through every mailing list looking for members whose
    delivery is disabled.  If they have been disabled due to bounces, they will
    receive another notification, or they may be removed if they've received the
    maximum number of notifications.
    
    Use the --byadmin, --byuser, and --unknown flags to also send notifications to
    members whose accounts have been disabled for those reasons.  Use --all to
    send the notification to all disabled members.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -h / --help
            Print this message and exit.
    
        -o / --byadmin
            Also send notifications to any member disabled by the list
            owner/administrator.
    
        -m / --byuser
            Also send notifications to any member disabled by themselves.
    
        -u / --unknown
            Also send notifications to any member disabled for unknown reasons
            (usually a legacy disabled address).
    
        -b / --notbybounce
            Don't send notifications to members disabled because of bounces (the
            default is to notify bounce disabled members).
    
        -a / --all
            Send notifications to all disabled members.
    
        -f / --force
            Send notifications to disabled members even if they're not due a new
            notification yet.
    
        -l listname
        --listname=listname
            Process only the given list, otherwise do all lists.
he: תעבד מנויים לא פעילים, מומלץ לבצע פעם ביום.
    
    אצווה זו שטה לה דרך כל רשימות הדיוור בחיפוש אחרי מנויים שהושהו.  אם הם
    הושהו בגלל החזרות, הם יקבלו הודעה נוספת, או שהם יימחקו אם הם כבר קיבלו את
    הכמות המירבית של הודעות 
    
    השתמש בדגלי --byadmin, --byuser, ו---unknown כדי לשלוח הודעות למינוים שחשבונותיהם
    הושהו מסיבות אלו.  השתמש ב- --all כדי לשלוח הודעות לכל המנויים המושהים.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות]
    
    אפשריות:
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.
    
        -o / --byadmin
            שלח הודעה גם לכל מנוי שמנהל הרשימה או הבעלים השהו אותם.
    
        -m / --byuser
            שלח הודעה גם לכל מנוי שהשהה את עצמו.
    
        -u / --unknown
            שלח הודעה לכל מנוי מושהה מסיבות לא ידועות. (בד"כ כתובת מושהית מגרסאות
            קודמות של דוור).
    
        -b / --notbybounce
            אל תשלח הודעות אל מנוים מושהים בגלל החזרות (ברירת המחדל הוא לשלוח
            הודעות למנוים מושהים בגלל החזרות).
    
        -a / --all
            שלח הודעות לכל המנוים המושהים.
    
        -f / --force
            שלח הודעות למנוים גם אם עדיין לא הגיע הזמן לשלוח להם הודעות חדשות.
    
        -l שם-רשימה
        --listname=שם-רשימה
            תעבד רק את הרשימה הנתונה, אחרת תעבד את כל הרשימות.

en: [disabled by periodic sweep and cull, no message available]
he: [הושהה על ידי סריקה ולקט, אין הודעה זמינה]

en: Poll the NNTP servers for messages to be gatewayed to mailing lists.
    
    Usage: gate_news [options]
    
    Where options are
    
        --help
        -h
            Print this text and exit.
he: תשאל את שרתי ה-NNTP עבור מסרים שיש לשלוח דרך השער אל רשימות דיוור.
    
    השימוש: gate_news [אפשריות]
    
    כאשר האפשריות הן
    
        --help / -h
            הצג טקסט זה, וצא.

en: Send password reminders for all lists to all users.
    
    This program scans all mailing lists and collects users and their passwords,
    grouped by the list's host_name if mm_cfg.VIRTUAL_HOST_OVERVIEW is true.  Then
    one email message is sent to each unique user (per-virtual host) containing
    the list passwords and options url for the user.  The password reminder comes
    from the mm_cfg.MAILMAN_SITE_LIST, which must exist.
    
    Usage: %(PROGRAM)s [options]
    
    Options:
        -l listname
        --listname=listname
            Send password reminders for the named list only.  If omitted,
            reminders are sent for all lists.  Multiple -l/--listname options are
            allowed.
    
        -h/--help
            Print this message and exit.
he: שלח תזכורות סיסמא עבור כל הרשימות אל כל המנוים.
    
    תכנית זו סורקת את כל רשימות הדיוור ואוספת את כל המנוים ואת הסיסמאות שלהם, המקובצים לפי
    host_name של הרשימה אם mm_cfg.VIRTUAL_HOST_OVERVIEW הוא אמת.  ואז נשלחת הודעת
    דוא"ל אחת לכל משתמש ייחודי (לכל מארח וירטאלי) המכילה את סיסמאות הרשימה וקישור להגדרות עבור
    משתמש זה.  תזכורת הסיסמא בא מ- mm_cfg.MAILMAN_SITE_LIST, שחייב להיות קיים.
    
    השימוש: %(PROGRAM)s [אפשריות]
    
    אפשריות:
        -l שם-רשימה
        --listname=שם-רשימה
            שולח תזכורות סיסמא עבור הרשימה הנתונה בלבד.  אם חסר, תזכורות נשלחות עבור
            כל הרשימות.  מותר אפשריות -l / --listname מרובות.
    
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.

en: Password // URL
he: // קישור לסיסמא

en: %(host)s mailing list memberships reminder
he: תזכורות מנוי לרשימת דיוור של %(host)s

en: Re-generate the Pipermail gzip'd archive flat files.
    
    This script should be run nightly from cron.  When run from the command line,
    the following usage is understood:
    
    Usage: %(program)s [-v] [-h] [listnames]
    
    Where:
        --verbose
        -v
            print each file as it's being gzip'd
    
        --help
        -h
            print this message and exit
    
        listnames
            Optionally, only compress the .txt files for the named lists.  Without 
            this, all archivable lists are processed.
he: צור מחדש את קבצי הארכיון השטוחים והדחוסים בעזרת gzip של Pipermail
    
    יש להריץ אצווה זו בכל לילה דרך cron.  כאשר מריצים משורת הפקודה, מבינים את השימוש הבא:
    
    השימוש: %(program)s [-v] [-h] [שמות-רשימה]
    
    כאשר:
        -v / --verbose
            הצג כל קובץ תוך כדי פעולות ה-gzip.
    
        -h / --help
            הצג הודעה זו, וצא.
    
        שמות-רשימה
            אופציונלית, תדחוס רק את קבצי הטקסט של הרשימות המצוינות.  בלי זה, כל רשימה בת יכולת
            ארכיון מעובדות.
