MAME - en to cs translation catalogue (1011 entries)

en: 
    
    Press any key to continue
cs: 
    
    Pokračujte stisknutím libovolné klávesy

en: This system requires media images to be mounted for the following device(s):
cs: Tento systém vyžaduje, aby byly obrazy média nahrány do následujících zařízení:

en: UI controls enabled
    Use %1$s to toggle
cs: Ovládací prvky uživatelského rozhraní zapnuty
    Pro vypnutí použijte %1$s

en: UI controls disabled
    Use %1$s to toggle
cs: Ovládací prvky uživatelského rozhraní vypnuty
    Pro zapnutí použijte %1$s

en: Master Volume
cs: Celková hlasitost

en: %1$s Volume
cs: Hlasitost %1$s

en: Overclock CPU %1$s
cs: Přetaktovat CPU %1$s

en: Overclock %1$s sound
cs: Přetaktovat zvuk %1$s

en: %1$s Refresh Rate
cs: %1$s - obnovovací frekvence

en: %1$s Brightness
cs: %1$s - jas

en: %1$s Contrast
cs: %1$s - kontrast

en: %1$s Gamma
cs: %1$s - gamma

en: %1$s Horiz Stretch
cs: %1$s - natažení vodorovně

en: %1$s Horiz Position
cs: %1$s - pozice vodorovně

en: %1$s Vert Stretch
cs: %1$s - natažení svisle

en: %1$s Vert Position
cs: %1$s - pozice svisle

en: Laserdisc '%1$s' Horiz Stretch
cs: Laserdisc '%1$s' - natažení vodorovně

en: Laserdisc '%1$s' Horiz Position
cs: Laserdisc '%1$s' - pozice vodorovně

en: Laserdisc '%1$s' Vert Stretch
cs: Laserdisc '%1$s' - natažení svisle

en: Laserdisc '%1$s' Vert Position
cs: Laserdisc '%1$s' - pozice svisle

en: Beam Width Minimum
cs: Minimální šířka paprsku

en: Beam Width Maximum
cs: Maximální šířka paprsku

en: Beam Dot Size
cs: Velikost bodu paprsku

en: Beam Intensity Weight
cs: Intenzita paprsku

en: Crosshair Scale %1$s
cs: %1$s-ová velikost zaměřovače

en: Crosshair Offset %1$s
cs: %1$s-ová pozice zaměřovače

en: Crosshair Scale X %1$1.3f
cs: %1$1.3f X-ová velikost zaměřovače

en: Crosshair Scale Y %1$1.3f
cs: %1$1.3f Y-ová velikost zaměřovače

en: Crosshair Offset X %1$1.3f
cs: %1$1.3f X-ová pozice zaměřovače

en: Crosshair Offset Y %1$1.3f
cs: %1$1.3f Y-ová pozice zaměřovače

en: **Error saving ui.ini**
cs: **Chyba při ukládání ui.ini**

en: **Error saving %s.ini**
cs: **Chyba při ukládání %s.ini**

en: 
        Settings saved
cs: 
        Nastavení byla uložena

en: %s
     added to favorites list.
cs: %s
    Zařízení přidáno do seznamu Oblíbené.

en: %s
     removed from favorites list.
cs: %s
    Zařízení odstraněno ze seznamu Oblíbené.

en: [Start empty]
cs: [Začít prázdný]

en: [Use file manager]
cs: [Použít správce souborů]

en: %1$s %2$s ( %3$d / %4$d software packages )
cs: %1$s %2$s (%3$d z %4$d softvérových balíků)

en: %1$s - select software
cs: %1$s - vybrat softvér

en: %1$s: %2$s - Search: %3$s_
cs: %1$s: %2$s - Vyhledat: %3$s_

en: Search: %1$s_
cs: Vyhledat: %1$s_

en: Software list/item: %1$s:%2$s
cs: Seznam/položka softvéru: %1$s:%2$s

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Sound Options
cs: Nastavení zvuku

en: Input Assignments
cs: Přiřazení vstupu

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: System Filter
cs: Systémový filtr

en: Customize UI
cs: Přizpůsobit uživatelské rozhraní

en: Configure Folders
cs: Konfigurovat složky

en: Plugin Options
cs: Nastavení pluginů

en: [empty slot]
cs: [prázdný slot]

en: [create]
cs: [vytvořit]

en: [software list]
cs: [seznam softvéru]

en: Error accessing %s
cs: Chyba přístupu do %s

en: Select access mode
cs: Vyberte způsob přístupu

en: Read-only
cs: Pouze pro čtení

en: Read-write
cs: Čtení i zápis

en: Read this image, write to another image
cs: Číst tento obraz, zapisovat do jiného

en: Read this image, write to diff
cs: Číst tento obraz, zapisovat do diff

en: Miscellaneous Options
cs: Další nastavení

en: Skip imperfect emulation warnings
cs: Méně upozornění o nedokonalé emulaci

en: Re-select last system launched
cs: Vybrat naposledy spuštěný systém

en: Enlarge images in the right panel
cs: Zvětšit obrázky v panelu Obrázky/Informace

en: Cheats
cs: Cheaty

en: Show mouse pointer
cs: Zobrazit ukazatel myši

en: Confirm quit from emulation
cs: Potvrdit ukončení emulace zařízení

en: Skip system information screen
cs: Přeskočit úvodní informační obrazovku o systému

en: Force 4:3 aspect for snapshot display
cs: Snapshoty zobrazovat pouze v poměru 4:3

en: Use image as background
cs: Použít obrázek jako pozadí

en: Skip BIOS selection menu
cs: Přeskočit menu s výběrem BIOSu

en: Skip software part selection menu
cs: Přeskočit menu s výběrem součásti softvéru

en: Info auto audit
cs: Zobrazovat informaci o výsledkech auditů

en: Hide romless machine from available list
cs: Vynechat zařízení bez ROM v seznamu Dostupné

en: Advanced Options
cs: Rozšířené nastavení

en: Performance Options
cs: Nastavení výkonu

en: Auto frame skip
cs: Automatické vynechávání framu

en: Frame skip
cs: Počet vynechávaných framů

en: Throttle
cs: Škrtící klapka

en: Mute when unthrottled
cs: Vypnout zvuk při deaktivované škrtící klapce

en: Sleep
cs: Umožnit běh i ostatním aplikacím

en: Speed
cs: Rychlost

en: Adjust speed to match refresh rate
cs: Přizpůsobit rychlost obnovovací frekvenci

en: Low latency
cs: Eliminovat opoždění vstupu

en: Rotation Options
cs: Nastavení otočení

en: Rotate
cs: Přizpůsobit otočení obrazovky zařízení

en: Rotate right
cs: Otočit obrazovku vpravo

en: Rotate left
cs: Otočit obrazovku vlevo

en: Auto rotate right
cs: Automaticky otočit vpravo

en: Auto rotate left
cs: Automaticky otočit vlevo

en: Flip X
cs: Přetočit vodorovně

en: Flip Y
cs: Přetočit svisle

en: Artwork Options
cs: Nastavení artworku

en: Zoom to screen area
cs: Maximalizovat obrazovku zařízení

en: State/Playback Options
cs: Nastavení ukládání stavu

en: Automatic save/restore
cs: Automatické ukládání a znovunačtení stavu zařízení

en: Allow rewind
cs: Povolit návrat ve stavech

en: Rewind capacity
cs: Kapacita buffru pro návrat ve stavech

en: Bilinear filtering for snapshots
cs: Bilineární filtrování snapshotů

en: Burn-in
cs: Burn-in snapshoty

en: Input Options
cs: Nastavení vstupních zařízení

en: Coin lockout
cs: Ignorovat vstup z vhazovače mincí

en: Mouse
cs: Myš

en: Lightgun
cs: Světelná pistole

en: Multi-keyboard
cs: Podpora více klávesnic

en: Multi-mouse
cs: Podpora více myší

en: Steadykey
cs: Podpora Steadykey

en: UI active
cs: Uživatelské rozhraní nad emulovanou klávesnicí

en: Off-screen reload
cs: Konvertovat tlačítko 2 světelné pistole na off-screen reload

en: Natural keyboard
cs: Přirozená klávesnice

en: Allow contradictory joystick inputs
cs: Povolit protichůdné vstupy joysticku

en: Coin impulse
cs: Čas impulsu mince

en: Input Device Options
cs: Nastavení vstupních zařízení

en: Lightgun Device Assignment
cs: Zařízení ovládající světelnou pistoli

en: Trackball Device Assignment
cs: Zařízení ovládající trackball

en: Pedal Device Assignment
cs: Zařízení ovládající pedál

en: AD Stick Device Assignment
cs: Zařízení ovládající analogový joystick

en: Paddle Device Assignment
cs: Zařízení ovládající paddle

en: Dial Device Assignment
cs: Zařízení ovládající dial

en: Positional Device Assignment
cs: Zařízení ovládající positional

en: Mouse Device Assignment
cs: Zařízení ovládající myš

en: Keyboard Input Provider
cs: Provider vstupu klávesnice

en: Mouse Input Provider
cs: Provider vstupu myši

en: Lightgun Input Provider
cs: Provider vstupu světelné pistole

en: Joystick Input Provider
cs: Provider vstupu joysticku

en: Video Options
cs: Nastavení obrazu

en: Video Mode
cs: Metoda grafického rozhraní

en: Number Of Screens
cs: Počet obrazovek

en: Triple Buffering
cs: Trojitý buffering

en: HLSL
cs: HLSL post-processing

en: GLSL
cs: OpenGL GLSL

en: Bilinear Filtering
cs: Bilineární filtrování

en: Bitmap Prescaling
cs: Předškálovací faktor

en: Window Mode
cs: Zobrazování v okně

en: Enforce Aspect Ratio
cs: Zachovat poměr stran

en: Start Out Maximized
cs: Spustit maximalizované

en: Synchronized Refresh
cs: Synchronizovaný refresh

en: Wait Vertical Sync
cs: Čekat na V-Sync

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Auto
cs: Automaticky

en: Return to Previous Menu
cs: Zpět na předchozí menu

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: Reset System
cs: Restartovat systém

en: Start System
cs: Spustit systém

en: Screen #%d
cs: Obrazovka #%d

en: Video Options: %1$s
cs: Možnosti videa: %1$s

en: Zoom to Screen Area
cs: Maximalizovat

en: X Only
cs: Pouze šířku

en: Y Only
cs: Pouze výšku

en: X or Y (Auto)
cs: Šířku i výšku

en: Non-Integer Scaling
cs: Natažení/vtěsnání podle velikosti okna

en: Maintain Aspect Ratio
cs: Zachovat poměr stran

en: Cannot change options while recording!
cs: Nelze měnit nastavení během nahrávání!

en: One or more ROMs/disk images for this system are incorrect. The system may not run correctly.
cs: Jedna nebo víceré ROM/Obrazy disku pro tento systém nejsou korektní. Zařízení nemusí fungovat správně.

en: There are known problems with this system
cs: Toto zařízení má nedostatky:

en: One or more ROMs/disk images for this system have not been correctly dumped.
cs: Jedna nebo víceré ROM/Obrazy disku pro tento systém nebyly správně dumpnuty.

en: Completely unemulated features:
cs: Neemulované prvky:

en: Imperfectly emulated features:
cs: Nedostatečně emulované prvky:

en: Screen flipping in cocktail mode is not supported.
cs: Nelze přetočit obrazovku v režimu Cocktail.

en: This system requires external artwork files.
cs: Tento systém vyžaduje artwork.

en: This system was never completed. It may exhibit strange behavior or missing elements that are not bugs in the emulation.
cs: Tento systém ještě není dokončený. Mohou se objevit chybějící prvky nebo jiné zvláštní chování, což ale není chybou emulace.

en: This system has no sound hardware, MAME will produce no sounds, this is expected behaviour.
cs: Tento systém nemá zvukový hardvér, MAME proto nebude generovat žádné zvuky.

en: 
    THIS SYSTEM DOESN'T WORK. The emulation for this system is not yet complete. There is nothing you can do to fix this problem except wait for the developers to improve the emulation.
cs: 
    TENTO SYSTÉM NEFUNGUJE. Emulace ješte není hotová. Nedá se nic dělat, pouze čekat, až vývojáři emulaci dokončí.

en: 
    Elements of this system cannot be emulated accurately as they require physical interaction or consist of mechanical devices. It is not possible to fully experience this system.
cs: 
    Některé prvky tohoto systému nemohou být správně emulovány, protože vyžadují fyzickou interakci nebo pozůstávají z mechanických součástí. Nebude proto možné poskytnout dokonalý herní zážitek.

en: 
    
    There are working clones of this system: %s
cs: 
    
    Existují funkční klony tohoto systému: %s

en: %1$s
    %2$s %3$s
    Driver: %4$s
    
    CPU:
cs: %1$s
    Rok: %2$s   Výrobce: %3$s
    Ovladač: %4$s
    
    CPU:

en: 
    Sound:
cs: 
    Zvuk:

en: 
    Video:
cs: 
    Obraz:

en: None
cs: Žádný

en: Vector
cs: Vektorový

en: Screen '%1$s'
cs: Obrazovka '%1$s'

en: Screen
cs: Obrazovka

en: Media Image Information
cs: Informace o obrazu média

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Partially supported
cs: Částečně podporováno

en: [empty]
cs: [prázdný]

en: [file manager]
cs: [správce souborů]

en: Switch Item Ordering
cs: Přepnout seřazení položek

en: Switched Order: entries now ordered by shortname
cs: Seřazení přepnuto: položky jsou seřazeny podle shortname

en: Switched Order: entries now ordered by description
cs: Seřazení přepnuto: položky jsou seřazeny podle description

en: [compatible lists]
cs: [kompatibilní seznamy]

en: File Already Exists - Override?
cs: Soubor již existuje. Přepsat ho?

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: New Image Name:
cs: Nový název obrazu:

en: Image Format:
cs: Formát obrazu:

en: Create
cs: Vytvořit

en: Please enter a file extension too
cs: Vložte, prosím, také příponu souboru

en: Select image format
cs: Vybrat formát obrazu

en: Select initial contents
cs: Vybrat počáteční obsah

[ctx: menu-keyboard]
en: Keyboard Selection
cs: Výběr klávesnice

[ctx: menu-keyboard]
en: Keyboard Mode
cs: Režim klávesnice

[ctx: menu-keyboard]
en: Natural
cs: Přirozená

[ctx: menu-keyboard]
en: Emulated
cs: Emulovaná

en: Enabled
cs: Zapnutá

en: Disabled
cs: Vypnutá

[ctx: swlist-info]
en: Alternate Title
cs: Alternativní název

[ctx: swlist-info]
en: Author
cs: Autor

[ctx: swlist-info]
en: Barcode Number
cs: Čárový kód

[ctx: swlist-info]
en: Developer
cs: Vývojář

[ctx: swlist-info]
en: Installation Instructions
cs: Návod na instalaci

[ctx: swlist-info]
en: Original Publisher
cs: Původní vydavatel

[ctx: swlist-info]
en: Part Number
cs: Číslo součásti

[ctx: swlist-info]
en: Programmer
cs: Programátor

[ctx: swlist-info]
en: Release Date
cs: Datum vydání

[ctx: swlist-info]
en: Serial Number
cs: Výrobní číslo

[ctx: swlist-info]
en: Usage Instructions
cs: Návod na použití

[ctx: swlist-info]
en: Version
cs: Verze

[ctx: machine-filter]
en: Unfiltered
cs: Všechny

[ctx: machine-filter]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: machine-filter]
en: Unavailable
cs: Nedostupné

[ctx: machine-filter]
en: Working
cs: Funkční

[ctx: machine-filter]
en: Not Working
cs: Nefunkční

[ctx: machine-filter]
en: Mechanical
cs: Mechanické

[ctx: machine-filter]
en: Not Mechanical
cs: Nemechanické

[ctx: machine-filter]
en: Category
cs: Kategorie

[ctx: machine-filter]
en: Favorites
cs: Oblíbené

[ctx: machine-filter]
en: BIOS
cs: S BIOSem

[ctx: machine-filter]
en: Not BIOS
cs: Bez BIOSu

[ctx: machine-filter]
en: Clones
cs: Klony

[ctx: machine-filter]
en: Manufacturer
cs: Výrobce

[ctx: machine-filter]
en: Year
cs: Rok

[ctx: machine-filter]
en: Save Supported
cs: Podporující uložení

[ctx: machine-filter]
en: Save Unsupported
cs: Nepodporující uložení

[ctx: machine-filter]
en: CHD Required
cs: Vyžadující CHD

[ctx: machine-filter]
en: No CHD Required
cs: Nevyžadující CHD

[ctx: machine-filter]
en: Vertical Screen
cs: Svislá obrazovka

[ctx: machine-filter]
en: Horizontal Screen
cs: Vodorovná obrazovka

[ctx: machine-filter]
en: Custom Filter
cs: Vlastní filtr

[ctx: software-filter]
en: Unfiltered
cs: Všechny

[ctx: software-filter]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: software-filter]
en: Unavailable
cs: Nedostupné

[ctx: software-filter]
en: Favorites
cs: Oblíbené

[ctx: software-filter]
en: Clones
cs: Klony

[ctx: software-filter]
en: Year
cs: Rok

[ctx: software-filter]
en: Publisher
cs: Vydavatel

[ctx: software-filter]
en: Developer
cs: Vývojář

[ctx: software-filter]
en: Author
cs: Autor

[ctx: software-filter]
en: Programmer
cs: Programátor

[ctx: software-filter]
en: Supported
cs: Podporované

[ctx: software-filter]
en: Partially Supported
cs: Částečně podporované

[ctx: software-filter]
en: Unsupported
cs: Nepodporované

[ctx: software-filter]
en: Release Region
cs: Region vydání

[ctx: software-filter]
en: Device Type
cs: Typ zařízení

[ctx: software-filter]
en: Software List
cs: Seznam softvéru

[ctx: software-filter]
en: Custom Filter
cs: Vlastní filtr

en: Filter
cs: Filtr

en: <set up filters>
cs: <nastavit filtry>

en: Select Filters
cs: Vybrat filtry

en: Filter %1$u
cs: Filtr %1$u

en: Remove last filter
cs: Odstranit poslední filtr

en: Add filter
cs: Přidat filtr

en: [no category INI files]
cs: [žádné INI soubory pro kategorie]

en: [no groups in INI file]
cs: [žádné INI soubory pro skupiny]

en: No category INI files found
cs: Nenalezeny INI soubory pro kategorie

en: File
cs: Soubor

en: No groups found in category file
cs: V souboru pro kategorii nebyly nalezeny žádné skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Include clones
cs: Včetně klonů

en: Category File
cs: Soubor kategorie

[ctx: swlist-info]
en: Software list/item
cs: Seznam/položka softvéru

en: Software List Info
cs: Informace o seznamu softvéru

en: Revision: %1$s
cs: Revize: %1$s

en: BIOS Selection
cs: Výběr BIOSu

en: System
cs: Systém

en: Network Devices
cs: Síťová zařízení

en: Uptime: %1$d:%2$02d:%3$02d
cs: Čas běhu: %1$d:%2$02d:%3$02d

en: Uptime: %1$d:%2$02d
cs: Čas běhu: %1$d:%2$02d

en: Tickets dispensed: %1$d
cs: Vydaných lístků: %1$d

en:  (locked)
cs:  (zamčeno)

[ctx: menu-crosshair]
en: [built-in]
cs: [vestavěný]

[ctx: menu-crosshair]
en: Crosshair Options
cs: Nastavení zaměřovače

[ctx: menu-crosshair]
en: Never
cs: Nikdy

[ctx: menu-crosshair]
en: Always
cs: Vždy

[ctx: menu-crosshair]
en: When moved
cs: Při pohybu

[ctx: menu-crosshair]
en: P%1$d Visibility
cs: Hráč %1$d - Viditelnost

[ctx: menu-crosshair]
en: P%1$d Crosshair
cs: Hráč %1$d - Zaměřovač

[ctx: menu-crosshair]
en: Auto-Hide Delay
cs: Čas automatického skrytí

en: Export Displayed List to File
cs: Export zobrazeného seznamu do souboru

en: %s.xml saved in UI settings folder.
cs: Soubor %s.xml byl uložen do složky nastavení uživ. rozhraní.

en: Name:             Description:
cs: SOUBOR:            NÁZEV ZAŘÍZENÍ:

en: %s.txt saved in UI settings folder.
cs: Soubor %s.txt byl uložen do složky nastavení uživ. rozhraní.

en: Export list in XML format (like -listxml)
cs: Exportovat ve formátu XML (jako -listxml)

en: Export list in XML format (like -listxml, but exclude devices)
cs: Exportovat ve formátu XML (jako -listxml, ovšem bez zařízení)

en: Export list in TXT format (like -listfull)
cs: Exportovat ve formátu TXT (jako -listfull)

en: System Settings:
    %1$s
cs: Nastavení systému:
    %1$s

en: [this system has no BIOS settings]
cs: [tento systém nemá nastavení BIOS]

en: Add To Favorites
cs: Přidat do seznamu Oblíbené

en: Remove From Favorites
cs: Odstranit ze seznamu Oblíbené

en: Save System Settings
cs: Uložit nastavení systému

en:  (default)
cs:  (původní)

en: No plugins found
cs: Nenalezeny žádné pluginy

en: Are you sure you want to quit?
    
    Press %1$s to quit
    Press %2$s to return to emulation
cs: Jste si jistý, že chcete skončit?
    
    Stiskněte %1$s pro ukončení
    Nebo %2$s pro návrat do emulace

en: Pseudo Terminals
cs: Pseudoterminály

en: [failed]
cs: [selhaný]

en: Slider Controls
cs: Posuvné ovladače

en: [no saved states found]
cs: [nenalezeny žádné stavy]

en: Cancel
cs: Storno

en: Delete saved state %1$s?
    Press %2$s to delete
    Press %3$s to cancel
cs: Smazat uložený stav %1$s?
    Stiskněte %2$s pro smazání
    Nebo %3$s pro storno

en: Error removing saved state file %1$s
cs: Chyba při smazávání souboru s uloženým stavem %1$s

en: Press %1$s to delete
cs: Stiskněte %1$s pro smazání

en: Load State
cs: Načíst stav

en: Select state to load
cs: Vyberte stav, který chcete načíst

en: Save State
cs: Uložit stav

en: Press a key or joystick button, or select state to overwrite
cs: Stiskněte klávesu nebo tlačítko joysticku, anebo vyberte stav pro přepsání

en: DIP Switches
cs: DIP přepínače

en: Machine Configuration
cs: Nastavení zařízení

en: Slot Devices
cs: Zásuvná zařízení

en: %s [internal]
cs: %s [interní]

en: Input Assignments (general)
cs: Přiřazení vstupu (obecné)

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Player %1$d Controls
cs: Ovládání Hráč %1$d

en: Other Controls
cs: Další ovládání

en: Input Assignments (%1$s)
cs: Přiřazení vstupu (%1$s)

en: Input Assignments (this system)
cs: Input Assignments (tento systém)

en: [no assignable inputs are enabled]
cs: [nejsou povoleny přiřaditelné vstupy]

en: Pressed
cs: Stisknuto

en: Invalid combination entered
cs: Vložená neplatná kombinace

en: Press %1$s to set
cs: Pro nastavení stiskněte %1$s

en: Press %1$s to append
cs: Pro přidání stiskněte %1$s

en: Press %1$s to clear
cs: Pro smazání stiskněte %1$s

en: Press %1$s to restore default
cs: Pro nastavení původní hodnoty stiskněte %1$s

[ctx: menu-inputdev]
en: Copy Device ID
cs: Kopírovat ID zařízení

[ctx: menu-inputdev]
en: Copied device ID to clipboard
cs: ID zařízení bylo zkopírováno do clipboardu

[ctx: menu-inputdev]
en: Error copying device ID to clipboard
cs: Chyba při kopírování ID zařízení do clipboardu

[ctx: menu-inputdev]
en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

[ctx: menu-inputdev]
en: [no input devices are enabled]
cs: [nejsou povoleny vstupní zařízení]

[ctx: menu-inputtoggle]
en: Toggle Inputs
cs: Přepínací vstupy

[ctx: menu-inputtoggle]
en: [no toggle inputs are enabled]
cs: [nejsou povoleny přepínací vstupy]

en: Tape Control
cs: Ovládání kazetového přehrávače

en: stopped
cs: zastaveno

en: playing
cs: přehrává se

en: (playing)
cs: (přehrává se)

en: recording
cs: nahrává se

en: (recording)
cs: (nahrává se)

en: Pause/Stop
cs: Pauza/Stop

en: Play
cs: Přehrát

en: Record
cs: Nahrát

en: Rewind
cs: Přetočit zpět

en: Fast Forward
cs: Přetočit dopředu

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Settings
cs: Nastavení vstupu

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Assignments (this system)
cs: Přiřazení vstupu (tento systém)

[ctx: menu-inputopts]
en: Analog Input Adjustments
cs: Přizpůsobení analogového vstupu

[ctx: menu-inputopts]
en: Keyboard Selection
cs: Výběr klávesnice

[ctx: menu-inputopts]
en: Toggle Inputs
cs: Přepínací vstupy

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Assignments (general)
cs: Přiřazení vstupu (obecné)

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Devices
cs: Vstupní zařízení

en: Cannot save over directory
cs: Nelze zapisovat do složky

en: The software selected is missing one or more required ROM or CHD images.
    Please acquire the correct files or select a different one.
cs: Pro zvolený softvér chybí jeden nebo víceré ROM nebo CHD obrazy.
    Dodejte požadované soubory nebo zvolte jiný softvér.

en: The selected game is missing one or more required ROM or CHD images. Please select a different game.
    
    Press any key to continue.
cs: Pro zvolenou hru chybí jeden nebo víceré ROM nebo CHD obrazy. Zvolte jinou hru.
    
    Pokračujte stisknutím libovolné klávesy.

en: Configure Options
cs: Konfigurovat obecná nastavení

en: Exit
cs: Ukončit MAME

en: No system ROMs found. Please check the rompath setting specified in the %1$s.ini file.
    
    If this is your first time using %2$s, please see the %2$s.pdf file in the docs folder for information on setting up and using %2$s.
cs: Nebyli nalezeny ROM systému. Zkontrolujte rompath v %1$s.ini souboru.
    
    Pokud používáte %2$s poprvé, přečtěte si soubor %2$s.pdf ve složce docs.

en: Type name or select: %1$s_
cs: Napište jméno nebo vyberte: %1$s_

en: Type name or select: (random)
cs: Napište jméno nebo vyberte: (náhodně)

en: %1$s, %2$-.100s
cs: Rok výroby: %1$s, výrobce: %2$-.100s

en: Driver: %1$s
cs: Ovladač: %1$s

en: Overall: NOT WORKING
cs: Emulace: NEFUNKČNÍ

en: Overall: Unemulated Protection
cs: Emulace: Neemulovaná ochrana

en: Overall: Working
cs: Emulace: funkční

en: Graphics: Unimplemented,
cs: Grafika: neimplementována,

en: Graphics: Imperfect,
cs: Grafika: nedostatečná,

en: Graphics: OK,
cs: Grafika: funkční,

en: Sound: None
cs: Zvuk: žádný

en: Sound: Unimplemented
cs: Zvuk: neimplementován

en: Sound: Imperfect
cs: Zvuk: nedostatečný

en: Sound: OK
cs: Zvuk: funkční

en: Cheat Comment:
    %s
cs: Komentář k cheatu:
    %s

en: All cheats reloaded
cs: Všechny cheaty načteny znovu

en: Reset All
cs: Resetovat všechno

en: Reload All
cs: Znovu načíst všechno

[ctx: path-option]
en: ROMs
cs: ROM-ky

[ctx: path-option]
en: Software Media
cs: Softvér

[ctx: path-option]
en: Sound Samples
cs: Zvukové samply

[ctx: path-option]
en: Artwork
cs: Artworky

[ctx: path-option]
en: Crosshairs
cs: Zaměřovače

[ctx: path-option]
en: Cheat Files
cs: Cheaty

[ctx: path-option]
en: Plugins
cs: Pluginy

[ctx: path-option]
en: UI Translations
cs: Jazykové mutace

[ctx: path-option]
en: Software Lists
cs: Seznamy softvéru

[ctx: path-option]
en: INIs
cs: INI soubory

[ctx: path-option]
en: UI Settings
cs: Nastavení uživatelského rozhraní

[ctx: path-option]
en: Plugin Data
cs: Údaje pluginů

[ctx: path-option]
en: DATs
cs: DAT soubory

[ctx: path-option]
en: Category INIs
cs: INI soubory pro kategorie

[ctx: path-option]
en: Snapshots
cs: Snapshoty

[ctx: path-option]
en: Icons
cs: Ikony

[ctx: path-option]
en: Control Panels
cs: Ovládací panely

[ctx: path-option]
en: Cabinets
cs: Kabinety

[ctx: path-option]
en: PCBs
cs: Desky plošných spojů

[ctx: path-option]
en: Flyers
cs: Letáky

[ctx: path-option]
en: Title Screens
cs: Úvodní obrazovky

[ctx: path-option]
en: Game Endings
cs: Konce her

[ctx: path-option]
en: Artwork Previews
cs: Náhledy artworků

[ctx: path-option]
en: Game Over Screens
cs: Obrazovky konců her

[ctx: path-option]
en: HowTo
cs: Jak-na-to

[ctx: path-option]
en: Logos
cs: Loga

[ctx: path-option]
en: Scores
cs: Skóre

[ctx: path-option]
en: Covers
cs: Obaly

en: Remove %1$s Folder
cs: Odstranit složku pro %1$s

en: Add %1$s Folder - Search: %2$s_
cs: Přidat složku pro %1$s - Vyhledat: %2$s_

en: Change %1$s Folder - Search: %2$s_
cs: Změnit složku pro %1$s - Vyhledat: %2$s_

en: Press TAB to set
cs: Stiskněte TAB pro nastavení

en: %1$s Folders
cs: %1$s složky

en: %1$s Folder
cs: %1$s složka

en: Add Folder
cs: Přidat složku

en: Remove Folder
cs: Odstranit složku

en: Change Folder
cs: Změnit složku

[ctx: gfxview]
en: Zoom = 1/%1$d
cs: Zvětšení = 1/%1$d

[ctx: gfxview]
en: Zoom = %1$d
cs: Zvětšení = %1$d

[ctx: gfxview]
en: Expand to fit
cs: Zvětšit na maximum, pokuď to jde

[ctx: gfxview]
en: All categories
cs: Všechny kategorie

[ctx: gfxview]
en: Category %1$d
cs: Kategorie %1$d

[ctx: gfxview]
en: [root%1$s] colors
cs: [root%1$s] barvy

[ctx: gfxview]
en: [root%1$s] pens
cs: [root%1$s] pera

en: System Settings
cs: Nastavení systému

en: %1$s %2$s ( %3$d / %4$d systems (%5$d BIOS) )
cs: %1$s %2$s (zobrazených %3$d z %4$d zařízení (%5$d s BIOSem))

en: System: %1$-.100s
cs: Systém: %1$-.100s

[ctx: menu-selector]
en: %1$s - Search: %2$s_
cs: %1$s - Hledat: %2$s_

[ctx: menu-selector]
en: [no matches]
cs: [shoda nenalezena]

[ctx: menu-selector]
en: [no choices]
cs: [žádné výběry]

[ctx: menu-selector]
en: Double-click or press %1$s to select
cs: Na vybrané položce dvojklikněte nebo stiskněte %1$s

en: Audit Media
cs: Audit médií

en: Results will be saved to %1$s
cs: Výsledky auditu budou uloženy do souboru %1$s

en: Auditing media for system %2$u of %3$u...
    %1$s
cs: Probíhá audit médií... (%2$u z %3$u)
    %1$s

en: Cancel audit?
    
    Press %1$s to cancel
    Press %2$s to continue
cs: Ukončit audit médií?
    
    Jestli ano, stiskněte %1$s
    Jestli pokračovat v auditu, stiskněte %2$s

en: Audit media for %1$u systems marked unavailable
cs: Vykonat audit médií pro %1$u systémů označených jako Nedostupné

en: Audit media for all %1$u systems
cs: Vykonat audit médií pro všech %1$u systémů

en: Press %1$s to cancel
cs: Pro ukončení stiskněte %1$s

en: Show All
cs: Zobrazit oba

en: Hide Filters
cs: Skrýt Filtry

en: Hide Info/Image
cs: Skrýt Obrázky/Informace

en: Hide Both
cs: Skrýt oba

en: UI Language
cs: Jazyk uživ. rozhraní

en: System Names
cs: Systémové názvy

en: Show Side Panels
cs: Postranní panely

en: Fonts
cs: Písmo

en: Colors
cs: Barvy

en: Language
cs: Jazyk

en: [built-in]
cs: [vestavěné]

en: UI Fonts
cs: Písma uživ. rozhraní

en: default
cs: původní

en: UI Font
cs: Typ písma

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurziva

en: Lines
cs: Počet řádků na obrazovce

en: Infos text size
cs: Velikost informačních textů

en: Sample text - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
cs: Ukázkový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

en: UI Colors
cs: Barvy uživ. rozhraní

[ctx: color-option]
en: Normal text
cs: Běžný text

[ctx: color-option]
en: Selected color
cs: Vybraný text

[ctx: color-option]
en: Normal text background
cs: Pozadí běžného textu

[ctx: color-option]
en: Selected background color
cs: Pozadí vybraného textu

[ctx: color-option]
en: Subitem color
cs: Hodnota

[ctx: color-option]
en: Clone
cs: Klon

[ctx: color-option]
en: Border
cs: Okraj

[ctx: color-option]
en: Background
cs: Pozadí

[ctx: color-option]
en: DIP switch
cs: DIP přepínač

[ctx: color-option]
en: Unavailable color
cs: Nedostupná položka

[ctx: color-option]
en: Slider color
cs: Posuvník

[ctx: color-option]
en: Graphics viewer background
cs: Pozadí prohlížeče

[ctx: color-option]
en: Mouse over color
cs: Text při přechodu myši

[ctx: color-option]
en: Mouse over background color
cs: Pozadí při přechodu myši

[ctx: color-option]
en: Mouse down color
cs: Text při stisknutí myši

[ctx: color-option]
en: Mouse down background color
cs: Pozadí při stisknutí myši

en: Restore default colors
cs: Vrátit vše do původních barev

en: Double-click or press %1$s to change color
cs: Pro změnu barvy dvojklikněte nebo stiskněte %1$s

en: Menu Preview
cs: Náhled menu

[ctx: color-sample]
en: Normal
cs: Běžný text

[ctx: color-sample]
en: Subitem
cs: Hodnota nastavení

[ctx: color-sample]
en: Selected
cs: Vybraný text

[ctx: color-sample]
en: Mouse Over
cs: Přechod myši

[ctx: color-sample]
en: Clone
cs: Klon

en: ARGB Settings
cs: Složky barvy

[ctx: color-channel]
en: Alpha
cs: Průhlednost (A)

[ctx: color-channel]
en: Red
cs: Červená (R)

[ctx: color-channel]
en: Green
cs: Zelená (G)

[ctx: color-channel]
en: Blue
cs: Modrá (B)

en: Choose from palette
cs: Vybrat z palety

en: Color preview:
cs: Náhled barvy:

[ctx: color-preset]
en: White
cs: Bílá

[ctx: color-preset]
en: Silver
cs: Stříbrná

[ctx: color-preset]
en: Gray
cs: Šedá

[ctx: color-preset]
en: Black
cs: Černá

[ctx: color-preset]
en: Red
cs: Červená

[ctx: color-preset]
en: Orange
cs: Oranžová

[ctx: color-preset]
en: Yellow
cs: Žlutá

[ctx: color-preset]
en: Green
cs: Zelená

[ctx: color-preset]
en: Blue
cs: Modrá

[ctx: color-preset]
en: Violet
cs: Fialová

[ctx: about-header]
en: Revision: %1$s
cs: Revize: %1$s

[ctx: menu-analoginput]
en: Show/hide settings  		%1$s
    Decrease value  		%2$s
    Increase value  		%3$s
    Restore default value  		%4$s
    Previous device  		%5$s
    Next device  		%6$s
    Return to previous menu  		%7$s
cs: Zobrazit/skrýt nastavení  		%1$s
    Snížit hodnotu  		%2$s
    Zvýšit hodnotu  		%3$s
    Vrátit původní hodnotu  		%4$s
    Předchozí zařízení  		%5$s
    Následující zařízení  		%6$s
    Návrat do předchozího menu  		%7$s

[ctx: menu-analoginput]
en: Analog Input Adjustments
cs: Přizpůsobení analogového vstupu

[ctx: menu-analoginput]
en: Press %s to show settings
cs: Stiskněte %s pro zobrazení nastavení

[ctx: menu-analoginput]
en: Analog Input Adjustments Help
cs: Nápověda k seřízení analogového vstupu

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Increment/Decrement Speed
cs: %1$s Zvýšit/snížit rychlost

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Auto-centering Speed
cs: %1$s Rychlost automatického centrování

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Reverse
cs: %1$s Revers

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Sensitivity
cs: %1$s Citlivost

[ctx: menu-analoginput]
en: [no analog inputs are enabled]
cs: [nejsou povoleny analogové vstupy]

en: Barcode Reader
cs: Čtečka čárového kódu

en: New Barcode:
cs: Nový čárový kód:

en: Enter Code
cs: Vložte čárový kód

en: Barcode length invalid!
cs: Neplatná délka čárového kódu!

[ctx: menu-main]
en: Input Settings
cs: Nastavení vstupu

[ctx: menu-main]
en: DIP Switches
cs: DIP přepínače

[ctx: menu-main]
en: Machine Configuration
cs: Nastavení zařízení

[ctx: menu-main]
en: Bookkeeping Info
cs: Statistické informace

[ctx: menu-main]
en: System Information
cs: Informace o systému

[ctx: menu-main]
en: Warning Information
cs: Chybové hlášky

[ctx: menu-main]
en: Media Image Information
cs: Informace o obrazu média

[ctx: menu-main]
en: File Manager
cs: Správce souborů

[ctx: menu-main]
en: Tape Control
cs: Ovládání kazetového přehrávače

[ctx: menu-main]
en: Pseudo Terminals
cs: Pseudoterminály

[ctx: menu-main]
en: BIOS Selection
cs: Výběr BIOSu

[ctx: menu-main]
en: Slot Devices
cs: Zásuvná zařízení

[ctx: menu-main]
en: Barcode Reader
cs: Čtečka čárového kódu

[ctx: menu-main]
en: Network Devices
cs: Síťová zařízení

[ctx: menu-main]
en: Slider Controls
cs: Posuvné ovladače

[ctx: menu-main]
en: Video Options
cs: Nastavení obrazu

[ctx: menu-main]
en: Crosshair Options
cs: Nastavení zaměřovače

[ctx: menu-main]
en: Plugin Options
cs: Nastavení pluginů

[ctx: menu-main]
en: External DAT View
cs: Zobrazení externího DAT

[ctx: menu-main]
en: Add To Favorites
cs: Přidat do seznamu Oblíbené

[ctx: menu-main]
en: Remove From Favorites
cs: Odstranit ze seznamu Oblíbené

[ctx: menu-main]
en: About %1$s
cs: O %1$s

[ctx: menu-main]
en: Start System
cs: Spustit systém

[ctx: menu-main]
en: Select New System
cs: Vybrat nový systém

[ctx: menu-main]
en: Close Menu
cs: Zavřít menu

en: Images
cs: Obrázky

en: Info
cs: Informace

[ctx: selmenu-artwork]
en: Snapshots
cs: Snapshoty

[ctx: selmenu-artwork]
en: Cabinet
cs: Kabinet

[ctx: selmenu-artwork]
en: Control Panel
cs: Ovládací panel

[ctx: selmenu-artwork]
en: PCB
cs: Deska plošných spojů

[ctx: selmenu-artwork]
en: Flyer
cs: Leták

[ctx: selmenu-artwork]
en: Title Screen
cs: Úvodní obrazovka

[ctx: selmenu-artwork]
en: Ending
cs: Ukončení

[ctx: selmenu-artwork]
en: Artwork Preview
cs: Náhled artworku

[ctx: selmenu-artwork]
en: Game Over
cs: Konec hry

[ctx: selmenu-artwork]
en: HowTo
cs: Jak-na-to

[ctx: selmenu-artwork]
en: Scores
cs: Skóre

[ctx: selmenu-artwork]
en: Covers
cs: Obaly

en: Add or remove favorite
cs: Přidat nebo odstranit ze seznamu Oblíbené

en: Export displayed list to file
cs: Exportovat zobrazený seznam do souboru

en: Audit media
cs: Vykonat audit médií

en: Show DATs view
cs: Zobrazit soubory DAT

en: Select Software Package Part
cs: Vybrat část softvérového balíku

en: Select System BIOS
cs: Vybrat BIOS systému

en: %1$s, %2$s
cs: Rok: %1$s, výrobce: %2$s

en: Software is clone of: %1$s
cs: Softvér je klonem %1$s

en: Software is parent
cs: Softvér je parentem

en: Supported: No
cs: Podporovaný: Ne

en: Supported: Partial
cs: Podporovaný: Částečně

en: Supported: Yes
cs: Podporovaný: Ano

en: System is parent
cs: Systém je parentem

en: System is clone of: %1$s
cs: System je klonem %1$s

en: Required ROM/disk images for the selected system are missing or incorrect. Please acquire the correct files or select a different system.
cs: Vyžadované ROM, resp. obrazy disků pro toto zařízení buď není k dispozici nebo jsou nesprávné. Dodejte správné soubory nebo vyberte jiné zařízení.

en: Required ROM/disk images for the selected software are missing or incorrect. Please acquire the correct files or select a different software item.
cs: Vyžadované ROM, resp. obrazy disků pro tento softvér buď není k dispozici nebo jsou nesprávné. Dodejte správné soubory nebo vyberte jiný softvér.

en: incorrect checksum
cs: nesprávný součet

en: incorrect length
cs: nesprávná délka

en: not found
cs: nenalezen

en: Press any key to continue.
cs: Pokračujte stisknutím libovolné klávesy.

en: General Info
cs: Obecné informace

en: Short Name	%1$s
cs: Krátký název	%1$s

en: Year	%1$s
cs: Rok výroby	%1$s

en: Manufacturer	%1$s
cs: Výrobce	%1$s

en: System is Clone of	%1$s
cs: Systém je klonem	%1$s

en: System is Parent
cs: Systém je parentem

en: Analog Controls	Yes
cs: Analogové ovládání	ano

en: Keyboard Inputs	Yes
cs: Klávesnicový vstup	ano

en: Overall	NOT WORKING
cs: Emulace	NEFUNKČNÍ

en: Overall	Unemulated Protection
cs: Emulace	neemulovaná ochrana

en: Overall	Working
cs: Emulace	funkční

en: Graphics	Unimplemented
cs: Grafika	neimplementována

en: Graphics	Wrong Colors
cs: Grafika	nesprávné barvy

en: Graphics	Imperfect Colors
cs: Grafika	nevěrohodné barvy

en: Graphics	Imperfect
cs: Grafika	nedostatečná

en: Graphics	OK
cs: Grafika	funkční

en: Sound	None
cs: Zvuk	žádný

en: Sound	Unimplemented
cs: Zvuk	neimplementován

en: Sound	Imperfect
cs: Zvuk	nedostatečný

en: Sound	OK
cs: Zvuk	funkční

en: Capture	Unimplemented
cs: Capture	neimplementováno

en: Capture	Imperfect
cs: Capture	nedostatečné

en: Camera	Unimplemented
cs: Kamera	neimplementována

en: Camera	Imperfect
cs: Kamera	nedostatečná

en: Microphone	Unimplemented
cs: Mikrofon	neimplementován

en: Microphone	Imperfect
cs: Mikrofon	nedostatečný

en: Controls	Unimplemented
cs: Ovládání	neimplementováno

en: Controls	Imperfect
cs: Ovládání	nedostatečné

en: Keyboard	Unimplemented
cs: Klávesnice	neimplementována

en: Keyboard	Imperfect
cs: Klávesnice	nedostatečná

en: Mouse	Unimplemented
cs: Myš	neimplementována

en: Mouse	Imperfect
cs: Myš	nedostatečná

en: Media	Unimplemented
cs: Média	neimplementovány

en: Media	Imperfect
cs: Média	nedostatečné

en: Disk	Unimplemented
cs: Disk	neimplementován

en: Disk	Imperfect
cs: Disk	nedostatečný

en: Printer	Unimplemented
cs: Tiskárna	neimplementována

en: Printer	Imperfect
cs: Tiskárna	nedostatečná

en: Mag. Tape	Unimplemented
cs: Magnetická páska	neimplementována

en: Mag. Tape	Imperfect
cs: Magnetická páska	nedostatečná

en: Punch Tape	Unimplemented
cs: Děrný štítek	neimplementován

en: Punch Tape	Imperfect
cs: Děrný štítek	nedostatečný

en: Mag. Drum	Unimplemented
cs: Magnetický buben	neimplementován

en: Mag. Drum	Imperfect
cs: Magnetický buben	nedostatečný

en: (EP)ROM	Unimplemented
cs: (EP)ROM	neimplementována

en: (EP)ROM	Imperfect
cs: (EP)ROM	nedostatečná

en: Communications	Unimplemented
cs: Komunikační zařízení	neimplementováno

en: Communications	Imperfect
cs: Komunikační zařízení	nedostatečné

en: LAN	Unimplemented
cs: LAN	neimplementována

en: LAN	Imperfect
cs: LAN	nedostatečná

en: WAN	Unimplemented
cs: WAN	neimplementována

en: WAN	Imperfect
cs: WAN	nedostatečná

en: Timing	Unimplemented
cs: Časování	neimplementováno

en: Timing	Imperfect
cs: Časování	nedostatečné

en: Mechanical System	Yes
cs: Mechanický systém	Ano

en: Mechanical System	No
cs: Mechanický systém	Ne

en: Requires Artwork	Yes
cs: Vyžaduje artwork	ano

en: Requires Artwork	No
cs: Vyžaduje artwork	ne

en: Requires Clickable Artwork	Yes
cs: Vyžaduje klikatelný artwork	ano

en: Requires Clickable Artwork	No
cs: Vyžaduje klikatelný artwork	ne

en: Support Cocktail	No
cs: Podporuje režim Cocktail	ne

en: System is BIOS	Yes
cs: Systém je BIOSem	ano

en: System is BIOS	No
cs: Systém je BIOSem	ne

en: Support Save	Yes
cs: Ukládání stavu do souboru	ano

en: Support Save	No
cs: Ukládání stavu do souboru	ne

en: Screen Orientation	Vertical
cs: Orientace obrazovky	svislá

en: Screen Orientation	Horizontal
cs: Orientace obrazovky	vodorovná

en: Requires CHD	Yes
cs: Vyžaduje CHD	ano

en: Requires CHD	No
cs: Vyžaduje CHD	ne

en: Media Audit Result	OK
cs: Výsledek auditu médií	platná

en: Media Audit Result	BAD
cs: Výsledek auditu médií	NEPLATNÁ

en: Samples Audit Result	None Needed
cs: Výsledek auditu samplů	nejsou vyžadovány

en: Samples Audit Result	OK
cs: Výsledek auditu samplů	platné

en: Samples Audit Result	BAD
cs: Výsledek auditu samplů	NEPLATNÉ

en: Media Audit	Disabled
    Samples Audit	Disabled
cs: Audit médií	vypnutý
    Audit samplů	vypnutý

en: Sample Rate
cs: Vzorkovací frekvence

en: Sound
cs: Zvuk

en: Compressor
cs: Komprese

en: Use External Samples
cs: Použít externí samply

en: [This option is currently mounted in the running system]
    
    Option: %1$s
    Device: %2$s
    
    The selected option enables the following items:
cs: [Toto nastavení je vestavěné ve spuštěném systému]
    
    Nastavení: %1$s
    Zařízení: %2$s
    
    Vybrané nastavení povoluje nasledující položky:

en: [This option is NOT currently mounted in the running system]
    
    Option: %1$s
    Device: %2$s
    
    If you select this option, the following items will be enabled:
cs: [Toto nastavení NENÍ vestavěné ve spuštěném systému]
    
    Nastavení: %1$s
    Zařízení: %2$s
    
    Když toto nastavení zvolíte, nasledující položky budou povoleny:

en:   Screen '%1$s': Vector
cs:   Obrazovka '%1$s': Vektorová

en:   Screen '%1$s': %2$d × %3$d (V) %4$s Hz
cs:   Obrazovka '%1$s': %2$d × %3$d (V) %4$s Hz

en:   Screen '%1$s': %2$d × %3$d (H) %4$s Hz
cs:   Obrazovka '%1$s': %2$d × %3$d (H) %4$s Hz

en: * Sound:
cs: * Zvuk:

en: * BIOS settings:
      %1$d options    [default: %2$s]
cs: * Nastavení BIOSu:
      %1$d volby    [původní: %2$s]

en:   %1$s    [default: %2$s]
cs:   %1$s    [původní: %2$s]

en: * DIP switch settings:
cs: * Nastavení DIP přepínače:

en: * Configuration settings:
cs: * Nastavení konfigurace:

en: * Input device(s):
cs: * Vstupní zařízení:

en:   User inputs    [%1$d inputs]
cs:   Uživatelské vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Mahjong inputs    [%1$d inputs]
cs:   Mahjong vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Hanafuda inputs    [%1$d inputs]
cs:   Hanafuda vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Gambling inputs    [%1$d inputs]
cs:   Gambling vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Analog inputs    [%1$d inputs]
cs:   Analogové vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Adjuster inputs    [%1$d inputs]
cs:   Dolaďovací vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Keypad inputs    [%1$d inputs]
cs:   Keypad vstupy    [%1$d vstupů]

en:   Keyboard inputs    [%1$d inputs]
cs:   Klávesnicové vstupy    [%1$d vstupů]

en: * Media Options:
cs: * Nastavení médií:

en: * Slot Options:
cs: * Nastavení slotů:

en: [None]
cs: [Žádné]

[ctx: view-name]
en: Screen %1$u Standard (%2$u:%3$u)
cs: Obrazovka č. %1$u - standard (%2$u:%3$u)

[ctx: view-name]
en: Screen %1$u Pixel Aspect (%2$u:%3$u)
cs: Obrazovka č. %1$u - Pixel Aspect (%2$u:%3$u)

[ctx: view-name]
en: Cocktail
cs: Režim Cocktail

[ctx: view-name]
en: Left-to-Right
cs: Zleva doprava

[ctx: view-name]
en: Left-to-Right (Gapless)
cs: Zleva doprava (gapless)

[ctx: view-name]
en: Top-to-Bottom
cs: Shora dolů

[ctx: view-name]
en: Top-to-Bottom (Gapless)
cs: Shora dolů (gapless)

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Left-to-Right, Top-to-Bottom
cs: %1$u×%2$u Zleva doprava, shora dolů

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Left-to-Right, Top-to-Bottom (Gapless)
cs: %1$u×%2$u Zleva doprava, shora dolů (gapless)

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Top-to-Bottom, Left-to-Right
cs: %1$u×%2$u Shora dolů, zleva doprava

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Top-to-Bottom, Left-to-Right (Gapless)
cs: %1$u×%2$u Shora dolů, zleva doprava (gapless)

[ctx: input-name]
en: P%1$u
cs: Hráč %1$u

[ctx: input-name]
en: %p Up
cs: %p Nahoru

[ctx: input-name]
en: %p Down
cs: %p Dolů

[ctx: input-name]
en: %p Left
cs: %p Vlevo

[ctx: input-name]
en: %p Right
cs: %p Vpravo

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Up
cs: %p Pravá páka/Nahoru

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Down
cs: %p Pravá páka/Dolů

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Left
cs: %p Pravá páka/Vlevo

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Right
cs: %p Pravá páka/Vpravo

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Up
cs: %p Levá páka/Nahoru

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Down
cs: %p Levá páka/Dolů

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Left
cs: %p Levá páka/Vlevo

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Right
cs: %p Levá páka/Vpravo

[ctx: input-name]
en: %p Button 1
cs: %p Tlačítko 1

[ctx: input-name]
en: %p Button 2
cs: %p Tlačítko 2

[ctx: input-name]
en: %p Button 3
cs: %p Tlačítko 3

[ctx: input-name]
en: %p Button 4
cs: %p Tlačítko 4

[ctx: input-name]
en: %p Button 5
cs: %p Tlačítko 5

[ctx: input-name]
en: %p Button 6
cs: %p Tlačítko 6

[ctx: input-name]
en: %p Button 7
cs: %p Tlačítko 7

[ctx: input-name]
en: %p Button 8
cs: %p Tlačítko 8

[ctx: input-name]
en: %p Button 9
cs: %p Tlačítko 9

[ctx: input-name]
en: %p Button 10
cs: %p Tlačítko 10

[ctx: input-name]
en: %p Button 11
cs: %p Tlačítko 11

[ctx: input-name]
en: %p Button 12
cs: %p Tlačítko 12

[ctx: input-name]
en: %p Button 13
cs: %p Tlačítko 13

[ctx: input-name]
en: %p Button 14
cs: %p Tlačítko 14

[ctx: input-name]
en: %p Button 15
cs: %p Tlačítko 15

[ctx: input-name]
en: %p Button 16
cs: %p Tlačítko 16

[ctx: input-name]
en: 1 Player Start
cs: Spustit pro 1 hráče

[ctx: input-name]
en: 2 Players Start
cs: Spustit pro 2 hráče

[ctx: input-name]
en: 3 Players Start
cs: Spustit pro 3 hráče

[ctx: input-name]
en: 4 Players Start
cs: Spustit pro 4 hráče

[ctx: input-name]
en: 5 Players Start
cs: Spustit pro 5 hráčů

[ctx: input-name]
en: 6 Players Start
cs: Spustit pro 6 hráčů

[ctx: input-name]
en: 7 Players Start
cs: Spustit pro 7 hráčů

[ctx: input-name]
en: 8 Players Start
cs: Spustit pro 8 hráčů

[ctx: input-name]
en: Coin 1
cs: Mince 1

[ctx: input-name]
en: Coin 2
cs: Mince 2

[ctx: input-name]
en: Coin 3
cs: Mince 3

[ctx: input-name]
en: Coin 4
cs: Mince 4

[ctx: input-name]
en: Coin 5
cs: Mince 5

[ctx: input-name]
en: Coin 6
cs: Mince 6

[ctx: input-name]
en: Coin 7
cs: Mince 7

[ctx: input-name]
en: Coin 8
cs: Mince 8

[ctx: input-name]
en: Coin 9
cs: Mince 9

[ctx: input-name]
en: Coin 10
cs: Mince 10

[ctx: input-name]
en: Coin 11
cs: Mince 11

[ctx: input-name]
en: Coin 12
cs: Mince 12

[ctx: input-name]
en: Banknote 1
cs: Bankovka 1

[ctx: input-name]
en: Power On
cs: Zapnout

[ctx: input-name]
en: Power Off
cs: Vypnout

[ctx: input-name]
en: Memory Reset
cs: Reset paměti

[ctx: input-name]
en: Volume Down
cs: Snížit hlasitost

[ctx: input-name]
en: Volume Up
cs: Zvýšit hlasitost

[ctx: input-name]
en: %p Pedal 1
cs: %p Pedál 1

[ctx: input-name]
en: %p Pedal 2
cs: %p Pedál 2

[ctx: input-name]
en: %p Pedal 3
cs: %p Pedál 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick X
cs: Analogový joystick X

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 2
cs: Analogový joystick X 2

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 3
cs: Analogový joystick X 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 4
cs: Analogový joystick X 4

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 5
cs: Analogový joystick X 5

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 6
cs: Analogový joystick X 6

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 7
cs: Analogový joystick X 7

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 8
cs: Analogový joystick X 8

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 9
cs: Analogový joystick X 9

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 10
cs: Analogový joystick X 10

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y
cs: Analogový joystick Y

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 2
cs: Analogový joystick Y 2

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 3
cs: Analogový joystick Y 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 4
cs: Analogový joystick Y 4

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 5
cs: Analogový joystick Y 5

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 6
cs: Analogový joystick Y 6

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 7
cs: Analogový joystick Y 7

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 8
cs: Analogový joystick Y 8

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 9
cs: Analogový joystick Y 9

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 10
cs: Analogový joystick Y 10

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z
cs: Analogový joystick Z

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 2
cs: Analogový joystick Z 2

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 3
cs: Analogový joystick Z 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 4
cs: Analogový joystick Z 4

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 5
cs: Analogový joystick Z 5

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 6
cs: Analogový joystick Z 6

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 7
cs: Analogový joystick Z 7

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 8
cs: Analogový joystick Z 8

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 9
cs: Analogový joystick Z 9

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 10
cs: Analogový joystick Z 10

[ctx: input-name]
en: Lightgun X
cs: Světelná pistole X

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 2
cs: Světelná pistole X 2

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 3
cs: Světelná pistole X 3

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 4
cs: Světelná pistole X 4

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 5
cs: Světelná pistole X 5

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 6
cs: Světelná pistole X 6

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 7
cs: Světelná pistole X 7

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 8
cs: Světelná pistole X 8

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 9
cs: Světelná pistole X 9

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 10
cs: Světelná pistole X 10

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y
cs: Světelná pistole Y

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 2
cs: Světelná pistole Y 2

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 3
cs: Světelná pistole Y 3

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 4
cs: Světelná pistole Y 4

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 5
cs: Světelná pistole Y 5

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 6
cs: Světelná pistole Y 6

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 7
cs: Světelná pistole Y 7

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 8
cs: Světelná pistole Y 8

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 9
cs: Světelná pistole Y 9

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 10
cs: Světelná pistole Y 10

[ctx: input-name]
en: Mouse X
cs: Myš X

[ctx: input-name]
en: Mouse X 2
cs: Myš X 2

[ctx: input-name]
en: Mouse X 3
cs: Myš X 3

[ctx: input-name]
en: Mouse X 4
cs: Myš X 4

[ctx: input-name]
en: Mouse X 5
cs: Myš X 5

[ctx: input-name]
en: Mouse X 6
cs: Myš X 6

[ctx: input-name]
en: Mouse X 7
cs: Myš X 7

[ctx: input-name]
en: Mouse X 8
cs: Myš X 8

[ctx: input-name]
en: Mouse X 9
cs: Myš X 9

[ctx: input-name]
en: Mouse X 10
cs: Myš X 10

[ctx: input-name]
en: Mouse Y
cs: Myš Y

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 2
cs: Myš Y 2

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 3
cs: Myš Y 3

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 4
cs: Myš Y 4

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 5
cs: Myš Y 5

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 6
cs: Myš Y 6

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 7
cs: Myš Y 7

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 8
cs: Myš Y 8

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 9
cs: Myš Y 9

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 10
cs: Myš Y 10

[ctx: input-name]
en: Keyboard
cs: Klávesnice

[ctx: input-name]
en: Show/Hide Menu
cs: Zobrazit/Skrýt menu

[ctx: input-name]
en: UI Select
cs: Uživ. rozhraní - Vybrat

[ctx: input-name]
en: UI Back
cs: Uživ. rozhraní - Zpět

[ctx: input-name]
en: UI Cancel
cs: Uživ. rozhraní - Storno

[ctx: input-name]
en: UI Clear
cs: Uživ. rozhraní - Smazat

[ctx: input-name]
en: UI Help
cs: Uživ. rozhraní - Nápověda

[ctx: input-name]
en: UI Up
cs: Uživ. rozhraní - Nahoru

[ctx: input-name]
en: UI Down
cs: Uživ. rozhraní - Dolů

[ctx: input-name]
en: UI Left
cs: Uživ. rozhraní - Vlevo

[ctx: input-name]
en: UI Right
cs: Uživ. rozhraní - Vpravo

[ctx: input-name]
en: UI Home
cs: Uživ. rozhraní - Home

[ctx: input-name]
en: UI End
cs: Uživ. rozhraní - End

[ctx: input-name]
en: UI Page Up
cs: Uživ. rozhraní - Stránka nahoru

[ctx: input-name]
en: UI Page Down
cs: Uživ. rozhraní - Stránka dolů

[ctx: input-name]
en: UI Previous Group
cs: Uživ. rozhraní - Předchozí skupina

[ctx: input-name]
en: UI Next Group
cs: Uživ. rozhraní - Následující skupina

[ctx: input-name]
en: Break in Debugger
cs: Zastavit v debuggeru

[ctx: input-name]
en: Pause
cs: Pauza

[ctx: input-name]
en: Pause - Single Step
cs: Pauza - O krok vpřed

[ctx: input-name]
en: Rewind - Single Step
cs: Vrátit - O krok

[ctx: input-name]
en: Save State
cs: Uložit stav

[ctx: input-name]
en: Load State
cs: Načíst stav

[ctx: input-name]
en: Reset Machine
cs: Restartovat emulaci zařízení

[ctx: input-name]
en: Soft Reset
cs: Reset zařízení

[ctx: input-name]
en: Show Decoded Graphics
cs: Zobrazit dekódovanou grafiku

[ctx: input-name]
en: Frameskip Dec
cs: Snížit hodnotu frameskip

[ctx: input-name]
en: Frameskip Inc
cs: Zvýšit hodnotu frameskip

[ctx: input-name]
en: Throttle
cs: Škrtící klapka

[ctx: input-name]
en: Fast Forward
cs: Rychlý posun vpřed (Fast Forward)

[ctx: input-name]
en: Show FPS
cs: Zobrazit počet snímků za vteřinu (FPS)

[ctx: input-name]
en: Save Snapshot
cs: Uložit snapshot

[ctx: input-name]
en: Record MNG
cs: Nahrát video ve formátu MNG

[ctx: input-name]
en: Record AVI
cs: Nahrát video ve formátu AVI

[ctx: input-name]
en: Toggle Cheat
cs: Přepnout cheat

[ctx: input-name]
en: UI Display Comment
cs: Uživ. rozhraní - Display Comment

[ctx: input-name]
en: UI Zoom In
cs: Uživ. rozhraní - Zvětšit

[ctx: input-name]
en: UI Zoom Out
cs: Uživ. rozhraní - Zmenšit

[ctx: input-name]
en: UI Default Zoom
cs: Uživ. rozhraní - Původní velikost

[ctx: input-name]
en: UI Rotate
cs: Uživ. rozhraní - Otočit

[ctx: input-name]
en: Show Profiler
cs: Zobrazit profiler

[ctx: input-name]
en: UI Release Pointer
cs: Uživ. rozhraní - Uvolnit pointer

[ctx: input-name]
en: UI Paste Text
cs: Uživ. rozhraní - Vlepit text

[ctx: input-name]
en: UI (First) Tape Start
cs: Uživ. rozhraní - Start (první) pásky

[ctx: input-name]
en: UI (First) Tape Stop
cs: Uživ. rozhraní - Zastavit (první) pásku

[ctx: input-name]
en: UI Focus Next
cs: Uživ. rozhraní - Přejít na následující

[ctx: input-name]
en: UI Focus Previous
cs: Uživ. rozhraní - Přejít na předchozí

[ctx: input-name]
en: UI External DAT View
cs: Uživ. rozhraní - Zobrazení externího DAT

[ctx: input-name]
en: UI Add/Remove Favorite
cs: Uživ. rozhraní - Přidat nebo odstranit ze seznamu Oblíbené

[ctx: input-name]
en: UI Export List
cs: Uživ. rozhraní - Exportovat seznam

[ctx: input-name]
en: UI Audit Media
cs: Uživ. rozhraní - Audit médií

[ctx: input-name]
en: Toggle Fullscreen
cs: Přepnout na celou obrazovku a zpět

[ctx: input-name]
en: Take Rendered Snapshot
cs: Sesnímat renderovaný snapshot

[ctx: input-name]
en: Record Rendered Video
cs: Nahrát renderované video

[ctx: input-name]
en: Toggle Post-Processing
cs: Přepnout post-processing

[ctx: input-name]
en: Toggle Filter
cs: Přepnout filtr

[ctx: input-name]
en: Decrease Prescaling
cs: Snížit hodnotu předškálování

[ctx: input-name]
en: Increase Prescaling
cs: Zvýšit hodnotu předškálování

[ctx: plugin-hiscore]
en: When updated
cs: Po zvýšení

[ctx: plugin-hiscore]
en: On exit
cs: Při ukončení

[ctx: plugin-hiscore]
en: Hiscore Support Options
cs: Nastavení skóre

[ctx: plugin-hiscore]
en: Save scores
cs: Uložit skóre

[ctx: plugin-hiscore]
en: Hiscore Support
cs: Podpora skóre

en: Other:
cs: Jiné:

en: Save Cheat
cs: Uložit cheat

en: Default
cs: Původní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Cheat Name
cs: Název cheatu

en: Default name is %s
cs: Původní název je %s

en: Player
cs: Hráč

en: Type
cs: Typ

en: (empty)
cs: (prázdný)

en: You can enter any type name
cs: Vložte libovolný název typu

en: Save
cs: Uložit

en: Type name is empty
cs: Název typu je prázdný

en: Cheat written to %s and added to cheat.simple
cs: Cheat zapsán do souboru %s a zároveň přidaný do souboru cheat.simple

en: Cheat added to cheat.simple
cs: Cheat přidaný do souboru cheat.simple

en: Unable to write file
    Ensure that cheatpath folder exists
cs: Chyba při zapisování souboru
    Ujistěte se, že složka cheatpath existuje

en: CPU or RAM
cs: CPU nebo RAM

en: Changes to this only take effect when "Start new search" is selected
cs: Tyto změny budou účinné po vybrání "Začít nové hledání"

en: Automatic
cs: Automatická

en: Manual
cs: Manuální

en: Pause Mode
cs: Režim pauzy

en: Manually toggle pause when needed
cs: Pauza je ovládána uživatelem

en: Automatically toggle pause with on-screen menus
cs: Pauza je aktivována automaticky při zobrazeném menu

en: All slots cleared and current state saved to Slot 1
cs: Všechny snapshoty paměti byli smazány a aktuální stav je uložen do Snapshotu 1

en: Start new search
cs: Začít nové hledání

en: Memory state saved to Slot %d
cs: Obraz paměti byl uložen do Snapshotu %d

en: Save current memory state to Slot %d
cs: Uložit aktuální obraz paměti do Snapshotu %d

en: %d total matches found
cs: Nalezených %d úplných shod

en: Perform Compare : Slot %d %s Slot %d
cs: Vykonat porovnání: Snapshot %d %s Snapshot %d

en: Perform Compare  :  Slot %d %s Slot %d %s %d
cs: Vykonat porovnání: Snapshot %d %s Snapshot %d %s %d

en: Perform Compare  :  Slot %d BITWISE%s Slot %d
cs: Vykonat porovnání: Snapshot %d BITOVÝ%s Snapshot %d

en: Perform Compare  :  Slot %d %s %d
cs: Vykonat porovnání: Snapshot %d %s %d

en: Slot %d
cs: Snapshot %d

en: Left less than right
cs: Levý je menší než pravý

en: Left greater than right
cs: Levý je větší než pravý

en: Left equal to right
cs: Levý je stejný jako pravý

en: Left not equal to right
cs: Levý není rovný pravému

en: Left equal to right with bitmask
cs: Levý je stejný jako pravý s bitovou maskou

en: Left not equal to right with bitmask
cs: Levý není rovný pravému s bitovou maskou

en: Left less than value
cs: Levý je menší než

en: Left greater than value
cs: Levý je větší než

en: Left equal to value
cs: Levý je rovný

en: Left not equal to value
cs: Levý není rovný

en: Value
cs: Hodnota

en: Difference
cs: Rozdíl

en: Any
cs: Libovolný

en: Data Format
cs: Formát dat

en: Slot 1 Value
cs: Hodnota ve Snapshotu 1

en: Last Slot Value
cs: Hodnota v posledním Snapshotu

en: Use this if you want to poke the Slot 1 value (eg. You started with something but lost it)
cs: Použijte toto, pokud chcete vložit hodnotu ze Snapshotu 1 (např. když jste s nějakou začali, ale jste ji ztratili)

en: Use this if you want to poke the Last Slot value (eg. You started without an item but finally got it)
cs: Použijte toto, pokud chcete vložit hodnotu z posledního Snapshotu (např. když jste se žádnou nezačali, ale právě jste ji našli)

en: Use this if you want to poke %s
cs: Použijte toto, pokud chcete vložit %s

en: Aligned only
cs: Pouze zarovnány

en: Undo last search -- #
cs: Zvrátit poslední hledání -- #

en: All
cs: Všechno

en: Test Cheat %08X_%02X
cs: Testovat cheat %08X_%02X

en: Cheat engine not available
cs: Podpora cheatů není dostupná

en: Test
cs: Testovat

en: Write
cs: Zapsat

en: Watch
cs: Sledovat

en: Page
cs: Strana

en: Clear Watches
cs: Vymazat Sledované

en: Cheat Finder
cs: Vyhledávač cheatů

en: Save input names to file
cs: Uložit input names do souboru

en: Failed to save input name file
cs: Chyba při ukládání input name souboru

en: Input port name file saved to %s
cs: Input port name soubor uložen jako %s

en: Input ports
cs: Vstupní porty

[ctx: plugin-autofire]
en: Failed to load autofire menu
cs: Chyba při načítavání autofire menu

[ctx: plugin-autofire]
en: Autofire buttons
cs: Tlačítka autofire

[ctx: plugin-autofire]
en: Press %s to delete
cs: Pro smazání stiskněte %s

[ctx: plugin-autofire]
en: [no autofire buttons]
cs: [žádná autofire tlačítka]

[ctx: plugin-autofire]
en: Add autofire button
cs: Přidat autofire tlačítko

[ctx: plugin-autofire]
en: [not set]
cs: [nenastaveno]

[ctx: plugin-autofire]
en: Input
cs: Vstup

[ctx: plugin-autofire]
en: Number of frames button will be pressed
cs: Počet framů, na které bude tlačítko stisknuto

[ctx: plugin-autofire]
en: Number of frames button will be released
cs: Počet framů, na které bude tlačítko uvolněno

[ctx: plugin-autofire]
en: Edit autofire button
cs: Změnit autofire tlačítko

[ctx: plugin-autofire]
en: Done
cs: Hotovo

[ctx: plugin-autofire]
en: Create
cs: Vytvořit

[ctx: plugin-autofire]
en: Cancel
cs: Storno

[ctx: plugin-autofire]
en: Select an input for autofire
cs: Vyberte vstup pro autofire

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Intro started at %s
cs: TIMECODE: Intro spuštěno o %s

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Intro duration %s
cs: TIMECODE: Trvání intra %s

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Gameplay started at %s
cs: TIMECODE: Hraní hry započato o %s

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Gameplay duration %s
cs: TIMECODE: Trvání hraní hry %s

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Extra %d started at %s
cs: TIMECODE: Extra %d spuštěno o %s

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Extra %d duration %s
cs: TIMECODE: Trvání Extra %d %s

[ctx: plugin-timecode]
en:  %s%s%02d:%02d [paused]
cs:  %s%s%02d:%02d [pozastaveno]

[ctx: plugin-timecode]
en: TOTAL %02d:%02d
cs: CELKOVĚ %02d:%02d

[ctx: plugin-timecode]
en: Timecode Recorder
cs: Timecode záznamník

[ctx: plugin-timecode]
en: Assume 60 Hz
cs: Předpokládat 60 Hz

[ctx: plugins-timecode]
en: Count emulated frames
cs: Počítat emulované framy

[ctx: plugin-timecode]
en: Frame numbers
cs: Čísla framů

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Input Macros
cs: Vstupová makra

[ctx: plugin-inputmacro]
en: New macro
cs: Nové makro

[ctx: plugin-inputmacro]
en: New macro %d
cs: Nové makro #%d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Set Input
cs: Nastavit vstup

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Name
cs: Název

[ctx: plugin-inputmacro]
en: [not set]
cs: [nenastaveno]

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Activation combination
cs: Aktivační kombinace

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Stop immediately
cs: Makro ihned ukončit

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Complete macro
cs: Nechat makro doběhnout

[ctx: plugin-inputmacro]
en: On release
cs: Při uvolnění

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Release
cs: Makro vykonat pouze jednou

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Loop to step %d
cs: Opakovat od kroku %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Prolong step %d
cs: Opakovat pouze krok %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: When held
cs: Pokud je aktiv. sekvence pořád stisknuta

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Step %d
cs: Krok %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Delay (frames)
cs: Opoždění (počet framů)

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Duration (frames)
cs: Trvání (počet framů)

[ctx: plugin-inputmacro]
en: n/a
cs: ---

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Input %d
cs: Vstup %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add input
cs: Přidat vstup

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Delete step
cs: Smazat krok

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add step at position
cs: Přidat krok na pozici

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add Input Macro
cs: Přidat vstupové makro

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Create
cs: Vytvořit

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Cancel
cs: Storno

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Edit Input Macro
cs: Změnit vstupové makro

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Done
cs: Hotovo

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Press %s to delete
cs: Pro smazání stiskněte %s

[ctx: plugin-inputmacro]
en: [no macros]
cs: [žádná makra]

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add macro
cs: Přidat makro

[ctx: plugin-timer]
en: Wall clock
cs: Systémový čas

[ctx: plugin-timer]
en: Emulated time
cs: Emulovaný čas

[ctx: plugin-timer]
en: Current time
cs: Uplynulý čas

[ctx: plugin-timer]
en: Total time
cs: Celkový čas

[ctx: plugin-timer]
en: Play Count
cs: Počet hraní

[ctx: plugin-timer]
en: Timer
cs: Časovač

en: Select cheat to set hotkey
cs: Vyberte cheat, pro který chcete nastavit hotkey

en: Press %s to clear hotkey
cs: Pro smazání hotkey stiskněte %s

en: None
cs: Žádný

en: Done
cs: Hotovo

en: Set
cs: Nastavit

en: Set hotkeys
cs: Nastavit hotkeys

en: Activated: %s = %s
cs: Aktivováno: %s = %s

en: Activated: %s
cs: Aktivováno: %s

en: Enabled: %s
cs: Zapnuto: %s

en: Disabled: %s
cs: Vypnuto: %s

en: %s added
cs: Cheat %s přídán

[ctx: plugin-data]
en: 
    
    --- DRIVER INFO ---
    Driver:
cs: 
    
    --- INFORMACE O OVLADAČI ---
    Ovladač:

[ctx: plugin-commonui]
en: Cancel
cs: Storno

[ctx: plugin-commonui]
en: Invalid combination entered
cs: Vložená neplatná kombinace

[ctx: plugin-commonui]
en: Enter combination or press %s to cancel
    %s
cs: Vložte kombinaci nebo stiskněte %s pro storno
    %s
