MAME - en to uk translation catalogue (1246 entries)

en: 
    
    Press any key to continue
uk: 
    
    Натисни для продовження.

en: This system requires media images to be mounted for the following device(s):
uk: Системі необхідні монтовані медіа-образи на пристрої:

en: UI controls enabled
    Use %1$s to toggle
uk: UI-керування увімкнено.
    Використовуй %1$s для перемикання.

en: UI controls disabled
    Use %1$s to toggle
uk: UI-керування вимкнено.
    Використовуй %1$s для перемикання.

en: Master Volume
uk: Загальна гучність

en: %1$s Volume
uk: Гучність %1$s

en: Overclock CPU %1$s
uk: Розігнати CPU %1$s

en: Overclock %1$s sound
uk: Розігнати звук %1$s

en: %1$s Refresh Rate
uk: Частота оновлення %1$s

en: %1$s Brightness
uk: Яскравість %1$s

en: %1$s Contrast
uk: Контраст %1$s

en: %1$s Gamma
uk: Гама %1$s

en: %1$s Horiz Stretch
uk: Горизонтальне розтягування %1$s

en: %1$s Horiz Position
uk: Горизонтальне положення %1$s

en: %1$s Vert Stretch
uk: Вертикальне розтягування %1$s

en: %1$s Vert Position
uk: Вертикальне положення %1$s

en: Laserdisc '%1$s' Horiz Stretch
uk: Горизонтальне розтягування Laserdisc "%1$s"

en: Laserdisc '%1$s' Horiz Position
uk: Горизонтальне положення Laserdisc "%1$s"

en: Laserdisc '%1$s' Vert Stretch
uk: Вертикальне розтягування Laserdisc "%1$s"

en: Laserdisc '%1$s' Vert Position
uk: Вертикальне положення Laserdisc "%1$s"

en: Vector Flicker
uk: Векторне мерехтіння

en: Beam Width Minimum
uk: Мінімальна ширина променя

en: Beam Width Maximum
uk: Максимальна ширина променя

en: Beam Dot Size
uk: Розмір точки променя

en: Beam Intensity Weight
uk: Інтенсивність променя

en: Crosshair Scale %1$s
uk: Масштаб прицілу %1$s

en: Crosshair Offset %1$s
uk: Зміщення прицілу %1$s

en: %1$3ddB
uk: %1$3d дБ

en: %1$d%%
uk: %1$d %%

en: %1$3.0f%%
uk: %1$3.0f %%

en: Crosshair Scale X %1$1.3f
uk: Масштаб прицілу X %1$1.3f

en: Crosshair Scale Y %1$1.3f
uk: Масштаб прицілу Y %1$1.3f

en: Crosshair Offset X %1$1.3f
uk: Зміщення прицілу X %1$1.3f

en: Crosshair Offset Y %1$1.3f
uk: Зміщення прицілу Y %1$1.3f

en: **Error saving ui.ini**
uk: **Помилка збереження ui.ini.**

en: **Error saving %s.ini**
uk: **Помилка збереження %s.ini.**

en: 
        Settings saved
uk: 
        Налаштування збережено.

en: %s
     added to favorites list.
uk: %s
     додано до переліку вподобань.

en: %s
     removed from favorites list.
uk: %s
     вилучено з переліку вподобань.

en: [Start empty]
uk: [Розпочати порожнім]

en: [Use file manager]
uk: [Використовувати менеджер файлів]

en: %1$s %2$s ( %3$d / %4$d software packages )
uk: %1$s %2$s (%3$d / %4$d програмні пакети)

en: %1$s - select software
uk: %1$s - вибір програми

en: %1$s: %2$s - Search: %3$s_
uk: %1$s: %2$s - Шукати: %3$s_

en: Search: %1$s_
uk: Шукати: %1$s_

en: Software list/item: %1$s:%2$s
uk: Перелік програм / пунктів: %1$s:%2$s

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Sound Options
uk: Опції аудіо

en: Input Assignments
uk: Призначення керування

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Input Devices
uk: Пристрої керування

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: System Filter
uk: Фільтр систем

en: Customize UI
uk: Змінити UI

en: Configure Folders
uk: Налаштувати теки

en: Plugin Options
uk: Опції плаґінів

en: [empty slot]
uk: [порожній слот]

en: [create]
uk: [створити]

en: [software list]
uk: [перелік програм]

en: Error accessing %s
uk: Помилка доступу до %s.

en: Select access mode
uk: Вибери режим доступу.

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Read-write
uk: Читання-запис

en: Read this image, write to another image
uk: Читання образу, запис до іншого

en: Read this image, write to diff
uk: Читання образу, запис до diff

en: Miscellaneous Options
uk: Інші опції

en: Skip imperfect emulation warnings
uk: Пропускати попередження недосконалої емуляції

en: Re-select last system launched
uk: Вибрати останню запущену систему знову

en: Enlarge images in the right panel
uk: Збільшувати зображення на правій панелі

en: Cheats
uk: Чіти

en: Show mouse pointer
uk: Показувати курсор миші

en: Confirm quit from emulation
uk: Підтверджувати вихід із емуляції

en: Skip system information screen
uk: Пропускати екран відомостей системи

en: Force 4:3 aspect for snapshot display
uk: Примусове співвідношення 4:3 для відображення кадрів

en: Use image as background
uk: Використовувати зображення як тло

en: Skip BIOS selection menu
uk: Пропускати меню вибору BIOS

en: Skip software part selection menu
uk: Пропускати меню вибору програмної частини

en: Info auto audit
uk: Відомості автоперевірки

en: Hide romless machine from available list
uk: Приховати машину без ROM із переліку доступних

en: Advanced Options
uk: Розширені опції

en: Performance Options
uk: Опції продуктивності

en: Auto frame skip
uk: Автопропуск кадрів

en: Frame skip
uk: Пропуск кадрів

en: Throttle
uk: Прискорити

en: Mute when unthrottled
uk: Притлумити звук без прискорення

en: Sleep
uk: Сон

en: Speed
uk: Швидкість

en: Adjust speed to match refresh rate
uk: Регулювати швидкість за частотою оновлення

en: Low latency
uk: Низька затримка

en: Rotation Options
uk: Опції повороту

en: Rotate
uk: Повернути

en: Rotate right
uk: Повернути праворуч

en: Rotate left
uk: Повернути ліворуч

en: Auto rotate right
uk: Автоповорот праворуч

en: Auto rotate left
uk: Автоповорот ліворуч

en: Flip X
uk: Перевернути X

en: Flip Y
uk: Перевернути Y

en: Artwork Options
uk: Опції оформлення

en: Zoom to screen area
uk: Масштабувати до ділянки екрана

en: State/Playback Options
uk: Опції збереження / відтворення

en: Automatic save/restore
uk: Автоматичне збереження / відновлення

en: Allow rewind
uk: Дозволити перемотування назад

en: Rewind capacity
uk: Швидкість перемотування назад

en: Bilinear filtering for snapshots
uk: Білінійна фільтрація для кадрів

en: Burn-in
uk: Вигорання

en: Input Options
uk: Опції керування

en: Coin lockout
uk: Блокування монет

en: Mouse
uk: Миша

en: Joystick
uk: Джойстик

en: Lightgun
uk: Світловий пістолет

en: Multi-keyboard
uk: Мультиклавіатура

en: Multi-mouse
uk: Мультимиша

en: Steadykey
uk: Постійна кнопка

en: UI active
uk: Активний UI

en: Off-screen reload
uk: Закадрове перезавантаження

en: Joystick deadzone
uk: Мертва зона джойстика

en: Joystick saturation
uk: Насиченість джойстика

en: Joystick threshold
uk: Межа джойстика

en: Natural keyboard
uk: Звичайна клавіатура

en: Allow contradictory joystick inputs
uk: Дозволити протилежні керування джойстика

en: Coin impulse
uk: Імпульс монети

en: Input Device Options
uk: Опції пристрою керування

en: Lightgun Device Assignment
uk: Призначення пристрою світлового пістолета

en: Trackball Device Assignment
uk: Призначення пристрою трекболу

en: Pedal Device Assignment
uk: Призначення пристрою педалі

en: AD Stick Device Assignment
uk: Призначення пристрою аналогового джойстика

en: Paddle Device Assignment
uk: Призначення пристрою весла

en: Dial Device Assignment
uk: Призначення поворотного пристрою

en: Positional Device Assignment
uk: Призначення позиційного пристрою

en: Mouse Device Assignment
uk: Призначення пристрою миші

en: Keyboard Input Provider
uk: Постачальник керування клавіатури

en: Mouse Input Provider
uk: Постачальник керування миші

en: Lightgun Input Provider
uk: Постачальник керування світлового пістолета

en: Joystick Input Provider
uk: Постачальник керування джойстика

en: Video Options
uk: Опції відео

en: Video Mode
uk: Відеорежим

en: Number Of Screens
uk: Кількість екранів

en: Triple Buffering
uk: Потрійна буферизація

en: Bilinear Filtering
uk: Білінійна фільтрація

en: Bitmap Prescaling
uk: Попереднє масштабування растрового зображення

en: Window Mode
uk: Режим вікна

en: Enforce Aspect Ratio
uk: Примусове співвідношення сторін

en: Start Out Maximized
uk: Розпочинати розгорнуто

en: Synchronized Refresh
uk: Синхронізоване оновлення

en: Wait Vertical Sync
uk: Чекати вертикальну синхронізацію

en: On
uk: Увімкнути

en: Off
uk: Вимкнути

en: Auto
uk: Автоматично

en: Return to Previous Menu
uk: Повернутися до попереднього меню

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Reset System
uk: Перезавантажити систему

en: Start System
uk: Запустити систему

en: Screen #%d
uk: Екран %d

en: Video Options: %1$s
uk: Опції відео: %1$s

en: Zoom to Screen Area
uk: Масштабувати до ділянки екрана

en: X Only
uk: Лише X

en: Y Only
uk: Лише Y

en: X or Y (Auto)
uk: X / Y (автоматично)

en: Non-Integer Scaling
uk: Неціле масштабування

en: Maintain Aspect Ratio
uk: Зберігати співвідношення сторін

en: Cannot change options while recording!
uk: Неможливо змінити опції при записі!

[ctx: emulation-feature]
en: protection
uk: захист

[ctx: emulation-feature]
en: timing
uk: швидкість

[ctx: emulation-feature]
en: graphics
uk: графіка

[ctx: emulation-feature]
en: color palette
uk: колірна палітра

[ctx: emulation-feature]
en: sound
uk: звук

[ctx: emulation-feature]
en: capture hardware
uk: обладнання захоплення

[ctx: emulation-feature]
en: camera
uk: камера

[ctx: emulation-feature]
en: microphone
uk: мікрофон

[ctx: emulation-feature]
en: controls
uk: керування

[ctx: emulation-feature]
en: keyboard
uk: клавіатура

[ctx: emulation-feature]
en: mouse
uk: миша

[ctx: emulation-feature]
en: media
uk: медіа

[ctx: emulation-feature]
en: disk
uk: диск

[ctx: emulation-feature]
en: printer
uk: принтер

[ctx: emulation-feature]
en: magnetic tape
uk: магнітострічка

[ctx: emulation-feature]
en: punch tape
uk: перфострічка

[ctx: emulation-feature]
en: magnetic drum
uk: магнітний барабан

[ctx: emulation-feature]
en: solid state storage
uk: твердотіле сховище

[ctx: emulation-feature]
en: communications
uk: комунікації

[ctx: emulation-feature]
en: LAN
uk: локальна мережа

[ctx: emulation-feature]
en: WAN
uk: глобальна мережа

en: One or more ROMs/disk images for this system are incorrect. The system may not run correctly.
uk: Один або декілька ROM'ів / образів дисків системи неправильні. Система може неналежно працювати.

en: There are known problems with this system
uk: Відомі проблеми системи

en: One or more ROMs/disk images for this system have not been correctly dumped.
uk: Один або декілька ROM'ів / образів дисків системи неналежно задамплено.

en: Completely unemulated features:
uk: Повністю неемульовані особливості:

en: Imperfectly emulated features:
uk: Недосконало емульовані особливості:

en: Screen flipping in cocktail mode is not supported.
uk: Переворот екрана в коктейль-режим непідтримуваний.

en: This system requires external artwork files.
uk: Системі необхідні зовнішні файли оформлення.

en: This system was never completed. It may exhibit strange behavior or missing elements that are not bugs in the emulation.
uk: Систему не завершено. Її поведінка дивна чи відсутні елементи - не помилки емуляції.

en: This system has no sound hardware, MAME will produce no sounds, this is expected behaviour.
uk: Відсутнє звукове обладнання системи, MAME не видає звуків, очікувана поведінка.

en: 
    THIS SYSTEM DOESN'T WORK. The emulation for this system is not yet complete. There is nothing you can do to fix this problem except wait for the developers to improve the emulation.
uk: 
    Система не працює, її емуляцію не завершено. Дочекайся виправлення проблеми виробниками покращенням емуляції.

en: 
    Elements of this system cannot be emulated accurately as they require physical interaction or consist of mechanical devices. It is not possible to fully experience this system.
uk: 
    Елементи системи неможливо точно емулювати, необхідна фізична взаємодія чи вони складаються з механічних пристроїв. Повністю випробувати систему неможливо.

en: 
    
    There are working clones of this system: %s
uk: 
    
    Робочі клони системи: %s

en: %1$s
    %2$s %3$s
    Driver: %4$s
    
    CPU:
uk: %1$s
    %2$s %3$s
    Драйвер: %4$s
    
    CPU:

en: GHz
uk: ГГц

en: MHz
uk: МГц

en: kHz
uk: кГц

en: Hz
uk: Гц

en: 
    Sound:
uk: 
    Аудіо:

en: 
    Video:
uk: 
    Відео:

en: None
uk: Не вказано

en: Vector
uk: Вектор

en: Screen '%1$s'
uk: Екран "%1$s"

en: Screen
uk: екрана

en: Media Image Information
uk: Відомості медіа-образу

en: Not supported
uk: Без підтримки

en: Partially supported
uk: Часткова підтримка

en: [empty]
uk: [порожньо]

en: [file manager]
uk: [менеджер файлів]

en: Switch Item Ordering
uk: Перемкнути порядок пунктів

en: Switched Order: entries now ordered by shortname
uk: Перемкнений порядок: записи впорядковано за коротким іменем.

en: Switched Order: entries now ordered by description
uk: Перемкнений порядок: записи впорядковано за описом.

en: [compatible lists]
uk: [сумісні переліки]

en: File Already Exists - Override?
uk: Замінити файл?

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: New Image Name:
uk: Ім'я нового образу:

en: Image Format:
uk: Формат образу:

en: Create
uk: Створити

en: Please enter a file extension too
uk: Укажи формат файлу.

en: Select image format
uk: Вибери формат образу.

en: Select initial contents
uk: Вибери початковий уміст.

[ctx: menu-keyboard]
en: Keyboard Selection
uk: Вибір клавіатури

[ctx: menu-keyboard]
en: Keyboard Mode
uk: Режим клавіатури

[ctx: menu-keyboard]
en: Natural
uk: Звичайна

[ctx: menu-keyboard]
en: Emulated
uk: Емульована

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Disabled
uk: Вимкнено

[ctx: swlist-info]
en: Alternate Title
uk: Альтернативна назва

[ctx: swlist-info]
en: Author
uk: Автор

[ctx: swlist-info]
en: Barcode Number
uk: Номер штрих-коду

[ctx: swlist-info]
en: Developer
uk: Виробник

[ctx: swlist-info]
en: Distributor
uk: Розповсюдник

[ctx: swlist-info]
en: Installation Instructions
uk: Посібник встановлення

[ctx: swlist-info]
en: Original Publisher
uk: Початковий видавець

[ctx: swlist-info]
en: Part Number
uk: № частини

[ctx: swlist-info]
en: PCB
uk: Друкована плата

[ctx: swlist-info]
en: Programmer
uk: Програміст

[ctx: swlist-info]
en: Release Date
uk: Дата випуску

[ctx: swlist-info]
en: Serial Number
uk: Серійний №

[ctx: swlist-info]
en: Usage Instructions
uk: Посібник використання

[ctx: swlist-info]
en: Version
uk: Версія

[ctx: machine-filter]
en: Unfiltered
uk: Без фільтра

[ctx: machine-filter]
en: Available
uk: Доступні

[ctx: machine-filter]
en: Unavailable
uk: Недоступні

[ctx: machine-filter]
en: Working
uk: Робочі

[ctx: machine-filter]
en: Not Working
uk: Неробочі

[ctx: machine-filter]
en: Mechanical
uk: Механічні

[ctx: machine-filter]
en: Not Mechanical
uk: Немеханічні

[ctx: machine-filter]
en: Category
uk: Категорії

[ctx: machine-filter]
en: Favorites
uk: Уподобання

[ctx: machine-filter]
en: Not BIOS
uk: Не BIOS

[ctx: machine-filter]
en: Parents
uk: Основні

[ctx: machine-filter]
en: Clones
uk: Клони

[ctx: machine-filter]
en: Manufacturer
uk: Виробник

[ctx: machine-filter]
en: Year
uk: Рік

[ctx: machine-filter]
en: Save Supported
uk: Підтримка збережень

[ctx: machine-filter]
en: Save Unsupported
uk: Без підтримки збережень

[ctx: machine-filter]
en: CHD Required
uk: CHD

[ctx: machine-filter]
en: No CHD Required
uk: Без CHD

[ctx: machine-filter]
en: Vertical Screen
uk: Вертикальний екран

[ctx: machine-filter]
en: Horizontal Screen
uk: Горизонтальний екран

[ctx: machine-filter]
en: Custom Filter
uk: Указаний фільтр

[ctx: software-filter]
en: Unfiltered
uk: Без фільтра

[ctx: software-filter]
en: Available
uk: Доступні

[ctx: software-filter]
en: Unavailable
uk: Недоступні

[ctx: software-filter]
en: Favorites
uk: Уподобання

[ctx: software-filter]
en: Parents
uk: Основні

[ctx: software-filter]
en: Clones
uk: Клони

[ctx: software-filter]
en: Year
uk: Рік

[ctx: software-filter]
en: Publisher
uk: Видавець

[ctx: software-filter]
en: Developer
uk: Виробник

[ctx: software-filter]
en: Distributor
uk: Розповсюдник

[ctx: software-filter]
en: Author
uk: Автор

[ctx: software-filter]
en: Programmer
uk: Програміст

[ctx: software-filter]
en: Supported
uk: Підтримка

[ctx: software-filter]
en: Partially Supported
uk: Часткова підтримка

[ctx: software-filter]
en: Unsupported
uk: Без підтримки

[ctx: software-filter]
en: Release Region
uk: Регіон випуску

[ctx: software-filter]
en: Device Type
uk: Тип пристрою

[ctx: software-filter]
en: Software List
uk: Перелік програм

[ctx: software-filter]
en: Custom Filter
uk: Указаний фільтр

en: Filter
uk: Фільтр

en: <set up filters>
uk: <встановити фільтри>

en: Select Filters
uk: Вибір фільтрів

en: Filter %1$u
uk: Фільтр %1$u

en: Remove last filter
uk: Вилучити останній фільтр

en: Add filter
uk: Додати фільтр

en: [no category INI files]
uk: [INI без категорій]

en: [no groups in INI file]
uk: [INI без груп]

en: No category INI files found
uk: Не знайдено INI-файлів категорій.

en: File
uk: Файл

en: No groups found in category file
uk: Не знайдено групи в файлі категорій.

en: Group
uk: Група

en: Include clones
uk: З урахуванням клонів

en: Category File
uk: Файл категорій

[ctx: swlist-info]
en: Software list/item
uk: Перелік програм / пунктів

en: Software List Info
uk: Відомості переліку програм

en: Revision: %1$s
uk: Ревізія: %1$s

en: BIOS Selection
uk: Вибір BIOS

en: System
uk: Система

en: Reset
uk: Перезавантажити

en: Network Devices
uk: Мережеві пристрої

en: Uptime: %1$d:%2$02d:%3$02d
uk: Час роботи: %1$d:%2$02d:%3$02d

en: Uptime: %1$d:%2$02d
uk: Час роботи: %1$d:%2$02d

en: Tickets dispensed: %1$d
uk: Видано квитків: %1$d

en: Coin %1$c: NA%3$s
uk: Монета %1$c: НД%3$s

en: Coin %1$c: %2$d%3$s
uk: Монета %1$c: %2$d%3$s

en:  (locked)
uk:  (заблоковано)

[ctx: menu-crosshair]
en: [built-in]
uk: [вбудовано]

[ctx: menu-crosshair]
en: Crosshair Options
uk: Опції прицілу

[ctx: menu-crosshair]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: menu-crosshair]
en: Always
uk: Завжди

[ctx: menu-crosshair]
en: When moved
uk: При переміщенні

[ctx: menu-crosshair]
en: P%1$d Visibility
uk: Видимість P%1$d

[ctx: menu-crosshair]
en: P%1$d Crosshair
uk: Приціл P%1$d

[ctx: menu-crosshair]
en: Auto-Hide Delay
uk: Автоприховування затримки

[ctx: menu-crosshair]
en: %1$d s
uk: %1$d сек

en: Export Displayed List to File
uk: Експортувати відображений перелік до файлу

en: %s.xml saved in UI settings folder.
uk: %s.xml збережено до теки налаштувань UI.

en: Name:             Description:
uk: Ім'я:             Опис:

en: %s.txt saved in UI settings folder.
uk: %s.txt збережено до теки налаштувань UI.

en: Export list in XML format (like -listxml)
uk: Експортувати перелік до XML (-listxml)

en: Export list in XML format (like -listxml, but exclude devices)
uk: Експортувати перелік до XML (-listxml із вилученням пристроїв)

en: Export list in TXT format (like -listfull)
uk: Експортувати перелік до TXT (-listfull)

en: System Settings:
    %1$s
uk: Налаштування системи:
    %1$s

en: [this system has no BIOS settings]
uk: [відсутні BIOS-налаштування системи]

en: Add To Favorites
uk: Додати до вподобань

en: Remove From Favorites
uk: Вилучити з уподобань

en: Save System Settings
uk: Зберегти налаштування системи

en:  (default)
uk:  (типово)

en: No plugins found
uk: Не знайдено плаґінів.

en: Are you sure you want to quit?
    
    Press %1$s to quit
    Press %2$s to return to emulation
uk: Вийти?
    
    %1$s - вихід.
    %2$s - повернення до емуляції.

en: Pseudo Terminals
uk: Псевдотермінали

en: [failed]
uk: [не виконано]

en: Slider Controls
uk: Керування слайдерами

en: [no saved states found]
uk: [не знайдено збережених станів]

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete saved state %1$s?
    Press %2$s to delete
    Press %3$s to cancel
uk: Видалити збережені дані %1$s?
    %2$s - видалення.
    %3$s - скасування.

en: Error removing saved state file %1$s
uk: Помилка вилучення збереженого стану %1$s.

en: Press %1$s to delete
uk: Натисни %1$s для видалення.

en: Load State
uk: Завантажити стан

en: Select state to load
uk: Вибери стан для завантаження.

en: Save State
uk: Зберегти стан

en: Press a key or joystick button, or select state to overwrite
uk: Натисни кнопку клавіатури / джойстика чи вибери стан для перезапису.

en: DIP Switches
uk: DIP-перемикачі

en: Machine Configuration
uk: Конфігурація машини

en: Slot Devices
uk: Слот-пристрої

en: %s [internal]
uk: %s [внутрішній]

en: Input Assignments (general)
uk: Призначення керування (загальні)

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Player %1$d Controls
uk: Керування гравця %1$d

en: Other Controls
uk: Інше керування

en: Input Assignments (%1$s)
uk: Призначення керування (%1$s)

en: Input Assignments (this system)
uk: Призначення керування (система)

en: [no assignable inputs are enabled]
uk: [не увімкнено призначених керувань]

en: Pressed
uk: Натиснено

en: Invalid combination entered
uk: Указано недійсну комбінацію.

[ctx: input-name]
en: %1$s Analog
uk: %1$s Аналог

[ctx: input-name]
en: %1$s Analog Inc
uk: %1$s Аналог +

[ctx: input-name]
en: %1$s Analog Dec
uk: %1$s Аналог -

en: Press %1$s to set
uk: Натисни %1$s для встановлення.

en: Press %1$s to append
uk: Натисни %1$s для додання.

en: Press %1$s to clear
uk: Натисни %1$s для очищення.

en: Press %1$s to restore default
uk: Натисни %1$s для типового відновлення.

[ctx: menu-inputdev]
en: Copy Device ID
uk: Копіювати ID пристрою

[ctx: menu-inputdev]
en: Copied device ID to clipboard
uk: Копіювати ID пристрою до буфера обміну

[ctx: menu-inputdev]
en: Error copying device ID to clipboard
uk: Помилка копіювання ID пристрою до буфера обміну.

[ctx: menu-inputdev]
en: Input Devices
uk: Пристрої керування

[ctx: menu-inputdev]
en: [no input devices are enabled]
uk: [не увімкнено пристроїв керування]

[ctx: menu-inputtoggle]
en: Toggle Inputs
uk: Перемкнути керування

[ctx: menu-inputtoggle]
en: [no toggle inputs are enabled]
uk: [не увімкнено перемкнених керувань]

en: Tape Control
uk: Керування стрічкою

en: stopped
uk: зупинено

en: playing
uk: відтворення

en: (playing)
uk: (відтворення)

en: recording
uk: запис

en: (recording)
uk: (запис)

en: Pause/Stop
uk: Призупинити / Зупинити

en: Play
uk: Відтворити

en: Record
uk: Записати

en: Rewind
uk: Перемотати назад

en: Fast Forward
uk: Перемотати вперед

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Settings
uk: Налаштування керування

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Assignments (this system)
uk: Призначення керування (система)

[ctx: menu-inputopts]
en: Analog Input Adjustments
uk: Призначення аналогового керування

[ctx: menu-inputopts]
en: Keyboard Selection
uk: Вибір клавіатури

[ctx: menu-inputopts]
en: Toggle Inputs
uk: Перемкнути керування

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Assignments (general)
uk: Призначення керування (загальні)

[ctx: menu-inputopts]
en: Input Devices
uk: Пристрої керування

en: Cannot save over directory
uk: Неможливо зберегти над каталогом.

en: The software selected is missing one or more required ROM or CHD images.
    Please acquire the correct files or select a different one.
uk: У вибраній програмі відсутній один або декілька необхідних ROM / CHD-образів.
    Знайди правильні файли чи вибери інший.

en: The selected game is missing one or more required ROM or CHD images. Please select a different game.
    
    Press any key to continue.
uk: У вибраній грі відсутній один або декілька необхідних ROM / CHD-образів. Вибери іншу гру.
    
    Натисни для продовження.

en: Configure Options
uk: Налаштувати опції

en: Exit
uk: Вихід

en: No system ROMs found. Please check the rompath setting specified in the %1$s.ini file.
    
    If this is your first time using %2$s, please see the %2$s.pdf file in the docs folder for information on setting up and using %2$s.
uk: Не знайдено системних ROM'ів. Перевір указане налаштування шляху ROM'ів у %1$s.ini.
    
    При першому використанні %2$s переглянь %2$s.pdf у теці "docs" для отримання відомостей налаштування та використання %2$s.

en: Type name or select: %1$s_
uk: Укажи ім'я чи вибери: %1$s_.

en: Type name or select: (random)
uk: Укажи ім'я чи вибери: (випадково)

en: Driver: %1$s
uk: Драйвер: %1$s

en: Overall: NOT WORKING
uk: Загалом: Неробоче

en: Overall: Unemulated Protection
uk: Загалом: Неемульований захист

en: Overall: Working
uk: Загалом: Робоче

en: Graphics: Unimplemented,
uk: Графіка: Не реалізовано,

en: Graphics: Imperfect,
uk: Графіка: Недосконало,

en: Graphics: OK,
uk: Графіка: OK,

en: Sound: None
uk: Аудіо: Не вказано

en: Sound: Unimplemented
uk: Аудіо: Не реалізовано

en: Sound: Imperfect
uk: Аудіо: Недосконало

en: Sound: OK
uk: Аудіо: OK

en: Cheat Comment:
    %s
uk: Коментар чіту:
    %s

en: All cheats reloaded
uk: Усі чіти перезавантажено.

en: Reset All
uk: Відновити всі

en: Reload All
uk: Перезавантажити всі

[ctx: path-option]
en: ROMs
uk: ROM'и

[ctx: path-option]
en: Software Media
uk: Програмний носій

[ctx: path-option]
en: Sound Samples
uk: Звукові зразки

[ctx: path-option]
en: Artwork
uk: Оформлення

[ctx: path-option]
en: Crosshairs
uk: Приціли

[ctx: path-option]
en: Cheat Files
uk: Чіти

[ctx: path-option]
en: Plugins
uk: Плаґіни

[ctx: path-option]
en: UI Translations
uk: UI-переклади

[ctx: path-option]
en: Software Lists
uk: Переліки програм

[ctx: path-option]
en: INIs
uk: INI

[ctx: path-option]
en: UI Settings
uk: UI-налаштування

[ctx: path-option]
en: Plugin Data
uk: Дані плаґінів

[ctx: path-option]
en: DATs
uk: DAT

[ctx: path-option]
en: Category INIs
uk: INI категорій

[ctx: path-option]
en: Snapshots
uk: Кадри

[ctx: path-option]
en: Icons
uk: Піктограми

[ctx: path-option]
en: Control Panels
uk: Панелі керування

[ctx: path-option]
en: Cabinets
uk: Кабінети

[ctx: path-option]
en: Marquees
uk: Рухомі рядки

[ctx: path-option]
en: PCBs
uk: Друковані плати

[ctx: path-option]
en: Flyers
uk: Буклети

[ctx: path-option]
en: Title Screens
uk: Екрани назв

[ctx: path-option]
en: Game Endings
uk: Завершення ігор

[ctx: path-option]
en: Bosses
uk: Боси

[ctx: path-option]
en: Artwork Previews
uk: Попередні перегляди оформлень

[ctx: path-option]
en: Select
uk: Вибрати

[ctx: path-option]
en: Game Over Screens
uk: Екрани завершенння гри

[ctx: path-option]
en: HowTo
uk: Посібник

[ctx: path-option]
en: Logos
uk: Логотипи

[ctx: path-option]
en: Scores
uk: Рахунки

[ctx: path-option]
en: Versus
uk: Проти

[ctx: path-option]
en: Covers
uk: Обкладинки

en: Remove %1$s Folder
uk: Вилучити %1$s теку

en: Add %1$s Folder - Search: %2$s_
uk: Додати %1$s теку - Шукати: %2$s_

en: Change %1$s Folder - Search: %2$s_
uk: Змінити %1$s теку - Шукати: %2$s_

en: Press TAB to set
uk: Натисни Tab для встановлення.

en: %1$s Folders
uk: Теки %1$s

en: %1$s Folder
uk: Тека %1$s

en: Add Folder
uk: Додати теку

en: Remove Folder
uk: Вилучити теку

en: Change Folder
uk: Змінити теку

[ctx: gfxview]
en: Zoom = 1/%1$d
uk: Масштаб = 1 / %1$d

[ctx: gfxview]
en: Zoom = %1$d
uk: Масштаб = %1$d

[ctx: gfxview]
en: Expand to fit
uk: Розгорнути до розміру

[ctx: gfxview]
en: All categories
uk: Усі категорії

[ctx: gfxview]
en: Category %1$d
uk: Категорія %1$d

[ctx: gfxview]
en: [root%1$s] colors
uk: [root%1$s] кольори

[ctx: gfxview]
en: [root%1$s] pens
uk: [root%1$s] пера

[ctx: gfxview]
en: [root%1$s] %2$d/%3$d
uk: [root%1$s] %2$d / %3$d

[ctx: gfxview]
en:  %1$d×%2$d color %3$X/%4$X
uk:  %1$d * %2$d; колір %3$X / %4$X

[ctx: gfxview]
en: Tilemap %1$d/%2$d category %3$u
uk: Мапа плиток %1$d / %2$d; категорія %3$u

[ctx: gfxview]
en: Tilemap %1$d/%2$d
uk: Мапа плиток %1$d / %2$d

[ctx: gfxview]
en:  %1$d×%2$d origin (%3$d %4$d)
uk: %1$d * %2$d; XY-початок (%3$d %4$d)

en: System Settings
uk: Налаштування системи

en: %1$s %2$s ( %3$d / %4$d systems (%5$d BIOS) )
uk: %1$s %2$s (%3$d / %4$d систем; %5$d BIOS)

en: System: %1$-.100s
uk: Система: %1$-.100s

[ctx: menu-selector]
en: %1$s - Search: %2$s_
uk: %1$s - Шукати: %2$s_

[ctx: menu-selector]
en: [no matches]
uk: [без збігів]

[ctx: menu-selector]
en: [no choices]
uk: [без вибору]

[ctx: menu-selector]
en: Double-click or press %1$s to select
uk: Натисни двічі ЛКМ чи %1$s для вибору.

en: Audit Media
uk: Перевірити медіа

en: Results will be saved to %1$s
uk: Результати буде збережено до %1$s.

en: Auditing media for system %2$u of %3$u...
    %1$s
uk: Перевірка медіа системи %2$u / %3$u...
    %1$s

en: Cancel audit?
    
    Press %1$s to cancel
    Press %2$s to continue
uk: Скасувати перевірку?
    
    %1$s - скасування.
    %2$s - продовження.

en: Audit media for %1$u systems marked unavailable
uk: Перевірити медіа позначених недоступними %1$u систем

en: Audit media for all %1$u systems
uk: Перевірити медіа всіх %1$u систем

en: Press %1$s to cancel
uk: Натисни %1$s для скасування.

en: Show All
uk: Показати все

en: Hide Filters
uk: Приховати фільтри

en: Hide Info/Image
uk: Приховати відомості / зображення

en: Hide Both
uk: Приховати обидва

en: UI Language
uk: Мова

en: System Names
uk: Системні імена

en: Show Side Panels
uk: Показати бокові панелі

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Colors
uk: Кольори

en: Language
uk: Мова

en: [built-in]
uk: [вбудовано]

en: UI Fonts
uk: UI-шрифти

en: default
uk: типово

en: UI Font
uk: UI-шрифт

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Lines
uk: Лінії

en: Infos text size
uk: Розмір тексту відомостей

en: Sample text - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
uk: Зразок тексту:
    Сама біль - любов, головний замовник.

en: UI Colors
uk: UI-кольори

[ctx: color-option]
en: Normal text
uk: Звичайний текст

[ctx: color-option]
en: Selected color
uk: Вибраний колір

[ctx: color-option]
en: Normal text background
uk: Звичайний текст тла

[ctx: color-option]
en: Selected background color
uk: Вибраний колір тла

[ctx: color-option]
en: Subitem color
uk: Колір підпункту

[ctx: color-option]
en: Clone
uk: Клон

[ctx: color-option]
en: Border
uk: Межа

[ctx: color-option]
en: Background
uk: Тло

[ctx: color-option]
en: DIP switch
uk: DIP-перемикач

[ctx: color-option]
en: Unavailable color
uk: Недоступний колір

[ctx: color-option]
en: Slider color
uk: Колір слайдера

[ctx: color-option]
en: Graphics viewer background
uk: Тло переглядача графіки

[ctx: color-option]
en: Mouse over color
uk: Колір під мишею

[ctx: color-option]
en: Mouse over background color
uk: Колір тла під мишею

[ctx: color-option]
en: Mouse down color
uk: Колір натисненої миші

[ctx: color-option]
en: Mouse down background color
uk: Колір тла натисненої миші

en: Restore default colors
uk: Відновити типові кольори

en: Double-click or press %1$s to change color
uk: Натисни двічі ЛКМ чи %1$s для зміни кольору.

en: Menu Preview
uk: Попередній перегляд меню

[ctx: color-sample]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: color-sample]
en: Subitem
uk: Підпункт

[ctx: color-sample]
en: Selected
uk: Вибраний

[ctx: color-sample]
en: Mouse Over
uk: Під мишею

[ctx: color-sample]
en: Clone
uk: Клон

en: ARGB Settings
uk: ARGB-налаштування

[ctx: color-channel]
en: Alpha
uk: Альфа

[ctx: color-channel]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: color-channel]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: color-channel]
en: Blue
uk: Синій

en: Choose from palette
uk: Вибери з палітри.

en: Color preview:
uk: Попередній перегляд кольору:

[ctx: color-preset]
en: White
uk: Білий

[ctx: color-preset]
en: Silver
uk: Срібний

[ctx: color-preset]
en: Gray
uk: Сірий

[ctx: color-preset]
en: Black
uk: Чорний

[ctx: color-preset]
en: Red
uk: Червоний

[ctx: color-preset]
en: Orange
uk: Помаранчевий

[ctx: color-preset]
en: Yellow
uk: Жовтий

[ctx: color-preset]
en: Green
uk: Зелений

[ctx: color-preset]
en: Blue
uk: Синій

[ctx: color-preset]
en: Violet
uk: Фіолетовий

[ctx: about-header]
en: %1$s %2$s (%3$s%4$sP%5$s, debug)
uk: %1$s %2$s (%3$s%4$sP%5$s, відлагодження)

[ctx: about-header]
en: Revision: %1$s
uk: Огляд: %1$s

[ctx: menu-analoginput]
en: Show/hide settings  		%1$s
    Decrease value  		%2$s
    Increase value  		%3$s
    Restore default value  		%4$s
    Previous device  		%5$s
    Next device  		%6$s
    Return to previous menu  		%7$s
uk: Показати / приховати налаштування  		%1$s
    Зменшити значення  		%2$s
    Збільшити значення  		%3$s
    Відновити типове значення  		%4$s
    Попередній пристрій  		%5$s
    Наступний пристрій  		%6$s
    Повернутися до попереднього меню  		%7$s

[ctx: menu-analoginput]
en: Analog Input Adjustments
uk: Призначення аналогового керування

[ctx: menu-analoginput]
en: Press %s to show settings
uk: Натисни %s для показу налаштувань.

[ctx: menu-analoginput]
en: Analog Input Adjustments Help
uk: Довідка призначення аналогового керування

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Increment/Decrement Speed
uk: %1$s збільшення / зменшення швидкості

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Auto-centering Speed
uk: %1$s автоцентрування швидкості

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Reverse
uk: %1$s зворот

[ctx: menu-analoginput]
en: %1$s Sensitivity
uk: %1$s чутливість

[ctx: menu-analoginput]
en: [no analog inputs are enabled]
uk: [не увімкнено аналогових керувань]

en: Barcode Reader
uk: Читач штрих-кодів

en: New Barcode:
uk: Новий штрих-код:

en: Enter Code
uk: Укажи код.

en: Barcode length invalid!
uk: Недійсна довжина штрих-коду!

[ctx: menu-main]
en: Input Settings
uk: Налаштування керування

[ctx: menu-main]
en: DIP Switches
uk: DIP-перемикачі

[ctx: menu-main]
en: Machine Configuration
uk: Конфігурація машини

[ctx: menu-main]
en: Bookkeeping Info
uk: Облік відомостей

[ctx: menu-main]
en: System Information
uk: Відомості системи

[ctx: menu-main]
en: Warning Information
uk: Відомості попередження

[ctx: menu-main]
en: Media Image Information
uk: Відомості медіа-образу

[ctx: menu-main]
en: File Manager
uk: Менеджер файлів

[ctx: menu-main]
en: Tape Control
uk: Керування стрічкою

[ctx: menu-main]
en: Pseudo Terminals
uk: Псевдотермінали

[ctx: menu-main]
en: BIOS Selection
uk: Вибір BIOS

[ctx: menu-main]
en: Slot Devices
uk: Слот-пристрої

[ctx: menu-main]
en: Barcode Reader
uk: Читач штрих-кодів

[ctx: menu-main]
en: Network Devices
uk: Мережеві пристрої

[ctx: menu-main]
en: Slider Controls
uk: Керування слайдерами

[ctx: menu-main]
en: Video Options
uk: Опції відео

[ctx: menu-main]
en: Crosshair Options
uk: Опції прицілу

[ctx: menu-main]
en: Cheat
uk: Чіти

[ctx: menu-main]
en: Plugin Options
uk: Опції плаґінів

[ctx: menu-main]
en: External DAT View
uk: Зовнішній перегляд DAT

[ctx: menu-main]
en: Add To Favorites
uk: Додати до вподобань

[ctx: menu-main]
en: Remove From Favorites
uk: Вилучити з уподобань

[ctx: menu-main]
en: About %1$s
uk: Про %1$s

[ctx: menu-main]
en: Start System
uk: Запустити систему

[ctx: menu-main]
en: Select New System
uk: Вибрати нову систему

[ctx: menu-main]
en: Close Menu
uk: Закрити меню

en: Images
uk: Зображення

en: Info
uk: Відомості

[ctx: selmenu-artwork]
en: Snapshots
uk: Кадри

[ctx: selmenu-artwork]
en: Cabinet
uk: Кабінет

[ctx: selmenu-artwork]
en: Control Panel
uk: Панель керування

[ctx: selmenu-artwork]
en: PCB
uk: Друкована плата

[ctx: selmenu-artwork]
en: Flyer
uk: Буклет

[ctx: selmenu-artwork]
en: Title Screen
uk: Екран назви

[ctx: selmenu-artwork]
en: Ending
uk: Завершення

[ctx: selmenu-artwork]
en: Artwork Preview
uk: Попередній перегляд оформлення

[ctx: selmenu-artwork]
en: Bosses
uk: Боси

[ctx: selmenu-artwork]
en: Logo
uk: Логотип

[ctx: selmenu-artwork]
en: Versus
uk: Проти

[ctx: selmenu-artwork]
en: Game Over
uk: Завершення гри

[ctx: selmenu-artwork]
en: HowTo
uk: Посібник

[ctx: selmenu-artwork]
en: Scores
uk: Рахунки

[ctx: selmenu-artwork]
en: Select
uk: Вибрати

[ctx: selmenu-artwork]
en: Marquee
uk: Рухомий рядок

[ctx: selmenu-artwork]
en: Covers
uk: Обкладинки

en: Add or remove favorite
uk: Додати чи вилучити з уподобань

en: Export displayed list to file
uk: Експортувати відображений перелік до файлу

en: Audit media
uk: Перевірити медіа

en: Show DATs view
uk: Показати перегляд DAT

en: Select Software Package Part
uk: Вибір частини програмного пакета:

en: Select System BIOS
uk: Вибір BIOS'у системи

en: Software is clone of: %1$s
uk: Програма - клон: %1$s

en: Software is parent
uk: Програма - основна.

en: Supported: No
uk: Без підтримки

en: Supported: Partial
uk: Часткова підтримка

en: Supported: Yes
uk: Підтримка

en: System is parent
uk: Система - основна.

en: System is clone of: %1$s
uk: Система - клон: %1$s

en: Required ROM/disk images for the selected system are missing or incorrect. Please acquire the correct files or select a different system.
uk: Необхідні образи ROM'у / диска для вибраної системи відсутні чи неправильні. Знайди правильні файли чи вибери іншу систему.

en: Required ROM/disk images for the selected software are missing or incorrect. Please acquire the correct files or select a different software item.
uk: Необхідні образи ROM'у / диска для вибраної програми відсутні чи неправильні. Знайди правильні файли чи вибери іншу програму.

en: incorrect checksum
uk: неправильна контрольна сума

en: incorrect length
uk: неправильна довжина

en: not found
uk: не знайдено

en: Press any key to continue.
uk: Натисни для продовження.

en: General Info
uk: Загальні відомості

en: Short Name	%1$s
uk: Коротке ім'я	%1$s

en: Year	%1$s
uk: Рік	%1$s

en: Manufacturer	%1$s
uk: Виробник	%1$s

en: System is Clone of	%1$s
uk: Система - клон	%1$s

en: System is Parent
uk: Система - основна

en: Analog Controls	Yes
uk: Аналогове керування	Так

en: Keyboard Inputs	Yes
uk: Клавіатурне керування	Так

en: Overall	NOT WORKING
uk: Загалом	Неробоче

en: Overall	Unemulated Protection
uk: Загалом	Неемульований захист

en: Overall	Working
uk: Загалом	Робоче

en: Graphics	Unimplemented
uk: Графіка	Не реалізовано

en: Graphics	Wrong Colors
uk: Графіка	Неправильні кольори

en: Graphics	Imperfect Colors
uk: Графіка	Недосконалі кольори

en: Graphics	Imperfect
uk: Графіка	Недосконало

en: Graphics	OK
uk: Графіка	OK

en: Sound	None
uk: Аудіо	Не вказано

en: Sound	Unimplemented
uk: Аудіо	Не реалізовано

en: Sound	Imperfect
uk: Аудіо	Недосконало

en: Sound	OK
uk: Аудіо	OK

en: Capture	Unimplemented
uk: Захоплення	Не реалізовано

en: Capture	Imperfect
uk: Захоплення	Недосконало

en: Camera	Unimplemented
uk: Камера	Не реалізовано

en: Camera	Imperfect
uk: Камера	Недосконало

en: Microphone	Unimplemented
uk: Мікрофон	Не реалізовано

en: Microphone	Imperfect
uk: Мікрофон	Недосконало

en: Controls	Unimplemented
uk: Керування	Не реалізовано

en: Controls	Imperfect
uk: Керування	Недосконало

en: Keyboard	Unimplemented
uk: Клавіатура	Не реалізовано

en: Keyboard	Imperfect
uk: Клавіатура	Недосконало

en: Mouse	Unimplemented
uk: Миша	Не реалізовано

en: Mouse	Imperfect
uk: Миша	Недосконало

en: Media	Unimplemented
uk: Медіа	Не реалізовано

en: Media	Imperfect
uk: Медіа	Недосконало

en: Disk	Unimplemented
uk: Диск	Не реалізовано

en: Disk	Imperfect
uk: Диск	Недосконало

en: Printer	Unimplemented
uk: Принтер	Не реалізовано

en: Printer	Imperfect
uk: Принтер	Недосконало

en: Mag. Tape	Unimplemented
uk: Магнітострічка	Не реалізовано

en: Mag. Tape	Imperfect
uk: Магнітострічка	Недосконало

en: Punch Tape	Unimplemented
uk: Перфострічка	Не реалізовано

en: Punch Tape	Imperfect
uk: Перфострічка	Недосконало

en: Mag. Drum	Unimplemented
uk: Магнітний барабан	Не реалізовано

en: Mag. Drum	Imperfect
uk: Магнітний барабан	Недосконало

en: (EP)ROM	Unimplemented
uk: (EP)ROM	Не реалізовано

en: (EP)ROM	Imperfect
uk: (EP)ROM	Недосконало

en: Communications	Unimplemented
uk: Комунікації	Не реалізовано

en: Communications	Imperfect
uk: Комунікації	Недосконало

en: LAN	Unimplemented
uk: Локальна мережа	Не реалізовано

en: LAN	Imperfect
uk: Локальна мережа	Недосконало

en: WAN	Unimplemented
uk: Глобальна мережа	Не реалізовано

en: WAN	Imperfect
uk: Глобальна мережа	Недосконало

en: Timing	Unimplemented
uk: Швидкість	Не реалізовано

en: Timing	Imperfect
uk: Швидкість	Недосконало

en: Mechanical System	Yes
uk: Механічна система	Так

en: Mechanical System	No
uk: Механічна система	Ні

en: Requires Artwork	Yes
uk: Оформлення	Так

en: Requires Artwork	No
uk: Оформлення	Ні

en: Requires Clickable Artwork	Yes
uk: Інтерактивне оформлення	Так

en: Requires Clickable Artwork	No
uk: Інтерактивне оформлення	Ні

en: Support Cocktail	No
uk: Підтримка коктейль-режиму	Ні

en: System is BIOS	Yes
uk: Система - BIOS	Так

en: System is BIOS	No
uk: Система - BIOS	Ні

en: Support Save	Yes
uk: Підтримка збережень	Так

en: Support Save	No
uk: Підтримка збережень	Ні

en: Screen Orientation	Vertical
uk: Орієнтація екрана	Вертикальна

en: Screen Orientation	Horizontal
uk: Орієнтація екрана	Горизонтальна

en: Requires CHD	Yes
uk: CHD	Так

en: Requires CHD	No
uk: CHD	Ні

en: Media Audit Result	OK
uk: Результат перевірки медіа	OK

en: Media Audit Result	BAD
uk: Результат перевірки медіа	Пошкоджено

en: Samples Audit Result	None Needed
uk: Результат перевірки зразків	Без необхідності

en: Samples Audit Result	OK
uk: Результат перевірки зразків	OK

en: Samples Audit Result	BAD
uk: Результат перевірки зразків	Пошкоджено

en: Media Audit	Disabled
    Samples Audit	Disabled
uk: Перевірка медіа	Вимкнено
    Перевірка зразків	Вимкнено

en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

en: Sound
uk: Аудіо

en: Compressor
uk: Компресор

en: Use External Samples
uk: Використовувати зовнішні зразки

en: [This option is currently mounted in the running system]
    
    Option: %1$s
    Device: %2$s
    
    The selected option enables the following items:
uk: [Опцію змонтовано в запущеній системі]
    
    Опція: %1$s
    Пристрій: %2$s
    
    Вибрана опція увімкне наведені пункти:

en: [This option is NOT currently mounted in the running system]
    
    Option: %1$s
    Device: %2$s
    
    If you select this option, the following items will be enabled:
uk: [Опцію не змонтовано в запущеній системі]
    
    Опція: %1$s
    Пристрій: %2$s
    
    При виборі опції буде увімкнено наведені пункти:

en: * Video:
uk: * Відео:

en:   Screen '%1$s': Vector
uk:   Екран "%1$s": Вектор

en:   Screen '%1$s': %2$d × %3$d (V) %4$s Hz
uk:   Екран "%1$s": %2$d * %3$d (В) %4$s Гц

en:   Screen '%1$s': %2$d × %3$d (H) %4$s Hz
uk:   Екран "%1$s": %2$d * %3$d (Г) %4$s Гц

en: * Sound:
uk: * Аудіо:

en: * BIOS settings:
      %1$d options    [default: %2$s]
uk: * BIOS-налаштування:
      %1$d опцій    [типово: %2$s]

en:   %1$s    [default: %2$s]
uk:   %1$s    [типово: %2$s]

en: * DIP switch settings:
uk: * Налаштування DIP-перемикача:

en: * Configuration settings:
uk: * Налаштування конфігурації:

en: * Input device(s):
uk: * Пристрої керування:

en:   User inputs    [%1$d inputs]
uk:   Користувацьке керування    [%1$d даних]

en:   Mahjong inputs    [%1$d inputs]
uk:   Маджонг-керування    [%1$d даних]

en:   Hanafuda inputs    [%1$d inputs]
uk:   Ханафуда-керування    [%1$d даних]

en:   Gambling inputs    [%1$d inputs]
uk:   Азартні керування    [%1$d даних]

en:   Analog inputs    [%1$d inputs]
uk:   Аналогові керування    [%1$d даних]

en:   Adjuster inputs    [%1$d inputs]
uk:   Регулювальні керування    [%1$d даних]

en:   Keypad inputs    [%1$d inputs]
uk:   Міні-клавіатурні керування    [%1$d даних]

en:   Keyboard inputs    [%1$d inputs]
uk:   Клавіатурні керування    [%1$d даних]

en: * Media Options:
uk: * Опції медіа:

en:   %1$s    [tag: %2$s]
uk:   %1$s    [теґ: %2$s]

en: * Slot Options:
uk: * Слот-опції:

en: [None]
uk: [Не вказано]

[ctx: view-name]
en: Screen %1$u Standard (%2$u:%3$u)
uk: Екран %1$u Типовий (%2$u:%3$u)

[ctx: view-name]
en: Screen %1$u Pixel Aspect (%2$u:%3$u)
uk: Екран %1$u Піксельне співвідношення (%2$u:%3$u)

[ctx: view-name]
en: Cocktail
uk: Коктейль

[ctx: view-name]
en: Left-to-Right
uk: Зліва направо

[ctx: view-name]
en: Left-to-Right (Gapless)
uk: Зліва направо (неперервно)

[ctx: view-name]
en: Top-to-Bottom
uk: Згори донизу

[ctx: view-name]
en: Top-to-Bottom (Gapless)
uk: Згори донизу (неперервно)

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Left-to-Right, Top-to-Bottom
uk: %1$u * %2$u Зліва направо, Згори донизу

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Left-to-Right, Top-to-Bottom (Gapless)
uk: %1$u * %2$u Зліва направо, Згори донизу (неперервно)

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Top-to-Bottom, Left-to-Right
uk: %1$u * %2$u Згори донизу, Зліва направо

[ctx: view-name]
en: %1$u×%2$u Top-to-Bottom, Left-to-Right (Gapless)
uk: %1$u * %2$u Згори донизу, Зліва направо (неперервно)

[ctx: input-name]
en: %p Up
uk: %p ↑

[ctx: input-name]
en: %p Down
uk: %p ↓

[ctx: input-name]
en: %p Left
uk: %p ←

[ctx: input-name]
en: %p Right
uk: %p →

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Up
uk: %p Правий важіль ↑

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Down
uk: %p Правий важіль ↓

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Left
uk: %p Правий важіль ←

[ctx: input-name]
en: %p Right Stick/Right
uk: %p Правий важіль →

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Up
uk: %p Лівий важіль ↑

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Down
uk: %p Лівий важіль ↓

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Left
uk: %p Лівий важіль ←

[ctx: input-name]
en: %p Left Stick/Right
uk: %p Лівий важіль →

[ctx: input-name]
en: %p Button 1
uk: %p Кнопка 1

[ctx: input-name]
en: %p Button 2
uk: %p Кнопка 2

[ctx: input-name]
en: %p Button 3
uk: %p Кнопка 3

[ctx: input-name]
en: %p Button 4
uk: %p Кнопка 4

[ctx: input-name]
en: %p Button 5
uk: %p Кнопка 5

[ctx: input-name]
en: %p Button 6
uk: %p Кнопка 6

[ctx: input-name]
en: %p Button 7
uk: %p Кнопка 7

[ctx: input-name]
en: %p Button 8
uk: %p Кнопка 8

[ctx: input-name]
en: %p Button 9
uk: %p Кнопка 9

[ctx: input-name]
en: %p Button 10
uk: %p Кнопка 10

[ctx: input-name]
en: %p Button 11
uk: %p Кнопка 11

[ctx: input-name]
en: %p Button 12
uk: %p Кнопка 12

[ctx: input-name]
en: %p Button 13
uk: %p Кнопка 13

[ctx: input-name]
en: %p Button 14
uk: %p Кнопка 14

[ctx: input-name]
en: %p Button 15
uk: %p Кнопка 15

[ctx: input-name]
en: %p Button 16
uk: %p Кнопка 16

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong A
uk: %p Маджонг A

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong B
uk: %p Маджонг B

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong C
uk: %p Маджонг C

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong D
uk: %p Маджонг D

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong E
uk: %p Маджонг E

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong F
uk: %p Маджонг F

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong G
uk: %p Маджонг G

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong H
uk: %p Маджонг H

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong I
uk: %p Маджонг I

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong J
uk: %p Маджонг J

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong K
uk: %p Маджонг K

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong L
uk: %p Маджонг L

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong M
uk: %p Маджонг M

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong N
uk: %p Маджонг N

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong O
uk: %p Маджонг O

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong P
uk: %p Маджонг P

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Q
uk: %p Маджонг Q

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Kan
uk: %p Маджонг Кан

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Pon
uk: %p Маджонг Пон

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Chi
uk: %p Маджонг Чі

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Reach
uk: %p Маджонг Річ

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Ron
uk: %p Маджонг Рон

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Flip Flop
uk: %p Маджонг Фліп-флоп

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Bet
uk: %p Маджонг Ставка

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Take Score
uk: %p Маджонг Узяття рахунку

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Double Up
uk: %p Маджонг Подвоєння

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Big
uk: %p Маджонг Великий

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Small
uk: %p Маджонг Малий

[ctx: input-name]
en: %p Mahjong Last Chance
uk: %p Маджонг Останній шанс

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda A/1
uk: %p Ханафуда A / 1

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda B/2
uk: %p Ханафуда B / 2

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda C/3
uk: %p Ханафуда C / 3

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda D/4
uk: %p Ханафуда D / 4

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda E/5
uk: %p Ханафуда E / 5

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda F/6
uk: %p Ханафуда F / 6

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda G/7
uk: %p Ханафуда G / 7

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda H/8
uk: %p Ханафуда H / 8

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda Yes
uk: %p Ханафуда Так

[ctx: input-name]
en: %p Hanafuda No
uk: %p Ханафуда Ні

[ctx: input-name]
en: Key In
uk: Вставити ключ

[ctx: input-name]
en: Key Out
uk: Вилучити ключ

[ctx: input-name]
en: Service
uk: Обслуговування

[ctx: input-name]
en: Book-Keeping
uk: Облік

[ctx: input-name]
en: Door
uk: Двері

[ctx: input-name]
en: Payout
uk: Оплата

[ctx: input-name]
en: Bet
uk: Ставка

[ctx: input-name]
en: Deal
uk: Згода

[ctx: input-name]
en: Stand
uk: Зупинка

[ctx: input-name]
en: Take Score
uk: Узяття рахунку

[ctx: input-name]
en: Double Up
uk: Подвоєння

[ctx: input-name]
en: Half Gamble
uk: Напівазарт

[ctx: input-name]
en: High
uk: Великий

[ctx: input-name]
en: Low
uk: Малий

[ctx: input-name]
en: Hold 1
uk: Затримка 1

[ctx: input-name]
en: Hold 2
uk: Затримка 2

[ctx: input-name]
en: Hold 3
uk: Затримка 3

[ctx: input-name]
en: Hold 4
uk: Затримка 4

[ctx: input-name]
en: Hold 5
uk: Затримка 5

[ctx: input-name]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: input-name]
en: Stop Reel 1
uk: Зупинка барабана 1

[ctx: input-name]
en: Stop Reel 2
uk: Зупинка барабана 2

[ctx: input-name]
en: Stop Reel 3
uk: Зупинка барабана 3

[ctx: input-name]
en: Stop Reel 4
uk: Зупинка барабана 4

[ctx: input-name]
en: Stop All Reels
uk: Зупинка всіх барабанів

[ctx: input-name]
en: 1 Player Start
uk: Розпочати 1 гравцем

[ctx: input-name]
en: 2 Players Start
uk: Розпочати 2 гравцями

[ctx: input-name]
en: 3 Players Start
uk: Розпочати 3 гравцями

[ctx: input-name]
en: 4 Players Start
uk: Розпочати 4 гравцями

[ctx: input-name]
en: 5 Players Start
uk: Розпочати 5 гравцями

[ctx: input-name]
en: 6 Players Start
uk: Розпочати 6 гравцями

[ctx: input-name]
en: 7 Players Start
uk: Розпочати 7 гравцями

[ctx: input-name]
en: 8 Players Start
uk: Розпочати 8 гравцями

[ctx: input-name]
en: Coin 1
uk: Монета 1

[ctx: input-name]
en: Coin 2
uk: Монета 2

[ctx: input-name]
en: Coin 3
uk: Монета 3

[ctx: input-name]
en: Coin 4
uk: Монета 4

[ctx: input-name]
en: Coin 5
uk: Монета 5

[ctx: input-name]
en: Coin 6
uk: Монета 6

[ctx: input-name]
en: Coin 7
uk: Монета 7

[ctx: input-name]
en: Coin 8
uk: Монета 8

[ctx: input-name]
en: Coin 9
uk: Монета 9

[ctx: input-name]
en: Coin 10
uk: Монета 10

[ctx: input-name]
en: Coin 11
uk: Монета 11

[ctx: input-name]
en: Coin 12
uk: Монета 12

[ctx: input-name]
en: Banknote 1
uk: Банкнота 1

[ctx: input-name]
en: Service 1
uk: Служба 1

[ctx: input-name]
en: Service 2
uk: Служба 2

[ctx: input-name]
en: Service 3
uk: Служба 3

[ctx: input-name]
en: Service 4
uk: Служба 4

[ctx: input-name]
en: Tilt 1
uk: Нахил 1

[ctx: input-name]
en: Tilt 2
uk: Нахил 2

[ctx: input-name]
en: Tilt 3
uk: Нахил 3

[ctx: input-name]
en: Tilt 4
uk: Нахил 4

[ctx: input-name]
en: Power On
uk: Увімкнути живлення

[ctx: input-name]
en: Power Off
uk: Вимкнути живлення

[ctx: input-name]
en: Tilt
uk: Нахил

[ctx: input-name]
en: Door Interlock
uk: Блокування дверей

[ctx: input-name]
en: Memory Reset
uk: Перезавантаження пам'яті

[ctx: input-name]
en: Volume Down
uk: Зменшити гучність

[ctx: input-name]
en: Volume Up
uk: Збільшити гучність

[ctx: input-name]
en: %p Pedal 1
uk: %p Педаль 1

[ctx: input-name]
en: %p Pedal 2
uk: %p Педаль 2

[ctx: input-name]
en: %p Pedal 3
uk: %p Педаль 3

[ctx: input-name]
en: Paddle
uk: Весло 1

[ctx: input-name]
en: Paddle 2
uk: Весло 2

[ctx: input-name]
en: Paddle 3
uk: Весло 3

[ctx: input-name]
en: Paddle 4
uk: Весло 4

[ctx: input-name]
en: Paddle 5
uk: Весло 5

[ctx: input-name]
en: Paddle 6
uk: Весло 6

[ctx: input-name]
en: Paddle 7
uk: Весло 7

[ctx: input-name]
en: Paddle 8
uk: Весло 8

[ctx: input-name]
en: Paddle 9
uk: Весло 9

[ctx: input-name]
en: Paddle 10
uk: Весло 10

[ctx: input-name]
en: Paddle V
uk: Весло вертикально 1

[ctx: input-name]
en: Paddle V 2
uk: Весло вертикально 2

[ctx: input-name]
en: Paddle V 3
uk: Весло вертикально 3

[ctx: input-name]
en: Paddle V 4
uk: Весло вертикально 4

[ctx: input-name]
en: Paddle V 5
uk: Весло вертикально 5

[ctx: input-name]
en: Paddle V 6
uk: Весло вертикально 6

[ctx: input-name]
en: Paddle V 7
uk: Весло вертикально 7

[ctx: input-name]
en: Paddle V 8
uk: Весло вертикально 8

[ctx: input-name]
en: Paddle V 9
uk: Весло вертикально 9

[ctx: input-name]
en: Paddle V 10
uk: Весло вертикально 10

[ctx: input-name]
en: Positional
uk: Позиційний 1

[ctx: input-name]
en: Positional 2
uk: Позиційний 2

[ctx: input-name]
en: Positional 3
uk: Позиційний 3

[ctx: input-name]
en: Positional 4
uk: Позиційний 4

[ctx: input-name]
en: Positional 5
uk: Позиційний 5

[ctx: input-name]
en: Positional 6
uk: Позиційний 6

[ctx: input-name]
en: Positional 7
uk: Позиційний 7

[ctx: input-name]
en: Positional 8
uk: Позиційний 8

[ctx: input-name]
en: Positional 9
uk: Позиційний 9

[ctx: input-name]
en: Positional 10
uk: Позиційний 10

[ctx: input-name]
en: Positional V
uk: Позиційний вертикально 1

[ctx: input-name]
en: Positional V 2
uk: Позиційний вертикально 2

[ctx: input-name]
en: Positional V 3
uk: Позиційний вертикально 3

[ctx: input-name]
en: Positional V 4
uk: Позиційний вертикально 4

[ctx: input-name]
en: Positional V 5
uk: Позиційний вертикально 5

[ctx: input-name]
en: Positional V 6
uk: Позиційний вертикально 6

[ctx: input-name]
en: Positional V 7
uk: Позиційний вертикально 7

[ctx: input-name]
en: Positional V 8
uk: Позиційний вертикально 8

[ctx: input-name]
en: Positional V 9
uk: Позиційний вертикально 9

[ctx: input-name]
en: Positional V 10
uk: Позиційний вертикально 10

[ctx: input-name]
en: Dial
uk: Поворот 1

[ctx: input-name]
en: Dial 2
uk: Поворот 2

[ctx: input-name]
en: Dial 3
uk: Поворот 3

[ctx: input-name]
en: Dial 4
uk: Поворот 4

[ctx: input-name]
en: Dial 5
uk: Поворот 5

[ctx: input-name]
en: Dial 6
uk: Поворот 6

[ctx: input-name]
en: Dial 7
uk: Поворот 7

[ctx: input-name]
en: Dial 8
uk: Поворот 8

[ctx: input-name]
en: Dial 9
uk: Поворот 9

[ctx: input-name]
en: Dial 10
uk: Поворот 10

[ctx: input-name]
en: Dial V
uk: Поворот вертикально 1

[ctx: input-name]
en: Dial V 2
uk: Поворот вертикально 2

[ctx: input-name]
en: Dial V 3
uk: Поворот вертикально 3

[ctx: input-name]
en: Dial V 4
uk: Поворот вертикально 4

[ctx: input-name]
en: Dial V 5
uk: Поворот вертикально 5

[ctx: input-name]
en: Dial V 6
uk: Поворот вертикально 6

[ctx: input-name]
en: Dial V 7
uk: Поворот вертикально 7

[ctx: input-name]
en: Dial V 8
uk: Поворот вертикально 8

[ctx: input-name]
en: Dial V 9
uk: Поворот вертикально 9

[ctx: input-name]
en: Dial V 10
uk: Поворот вертикально 10

[ctx: input-name]
en: Trackball X
uk: Трекбол X 1

[ctx: input-name]
en: Trackball X 2
uk: Трекбол X 2

[ctx: input-name]
en: Trackball X 3
uk: Трекбол X 3

[ctx: input-name]
en: Trackball X 4
uk: Трекбол X 4

[ctx: input-name]
en: Trackball X 5
uk: Трекбол X 5

[ctx: input-name]
en: Trackball X 6
uk: Трекбол X 6

[ctx: input-name]
en: Trackball X 7
uk: Трекбол X 7

[ctx: input-name]
en: Trackball X 8
uk: Трекбол X 8

[ctx: input-name]
en: Trackball X 9
uk: Трекбол X 9

[ctx: input-name]
en: Trackball X 10
uk: Трекбол X 10

[ctx: input-name]
en: Trackball Y
uk: Трекбол Y 1

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 2
uk: Трекбол Y 2

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 3
uk: Трекбол Y 3

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 4
uk: Трекбол Y 4

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 5
uk: Трекбол Y 5

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 6
uk: Трекбол Y 6

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 7
uk: Трекбол Y 7

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 8
uk: Трекбол Y 8

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 9
uk: Трекбол Y 9

[ctx: input-name]
en: Trackball Y 10
uk: Трекбол Y 10

[ctx: input-name]
en: AD Stick X
uk: Аналоговий джойстик X 1

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 2
uk: Аналоговий джойстик X 2

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 3
uk: Аналоговий джойстик X 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 4
uk: Аналоговий джойстик X 4

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 5
uk: Аналоговий джойстик X 5

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 6
uk: Аналоговий джойстик X 6

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 7
uk: Аналоговий джойстик X 7

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 8
uk: Аналоговий джойстик X 8

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 9
uk: Аналоговий джойстик X 9

[ctx: input-name]
en: AD Stick X 10
uk: Аналоговий джойстик X 10

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y
uk: Аналоговий джойстик Y 1

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 2
uk: Аналоговий джойстик Y 2

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 3
uk: Аналоговий джойстик Y 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 4
uk: Аналоговий джойстик Y 4

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 5
uk: Аналоговий джойстик Y 5

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 6
uk: Аналоговий джойстик Y 6

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 7
uk: Аналоговий джойстик Y 7

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 8
uk: Аналоговий джойстик Y 8

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 9
uk: Аналоговий джойстик Y 9

[ctx: input-name]
en: AD Stick Y 10
uk: Аналоговий джойстик Y 10

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z
uk: Аналоговий джойстик Z 1

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 2
uk: Аналоговий джойстик Z 2

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 3
uk: Аналоговий джойстик Z 3

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 4
uk: Аналоговий джойстик Z 4

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 5
uk: Аналоговий джойстик Z 5

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 6
uk: Аналоговий джойстик Z 6

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 7
uk: Аналоговий джойстик Z 7

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 8
uk: Аналоговий джойстик Z 8

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 9
uk: Аналоговий джойстик Z 9

[ctx: input-name]
en: AD Stick Z 10
uk: Аналоговий джойстик Z 10

[ctx: input-name]
en: Lightgun X
uk: Світловий пістолет X 1

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 2
uk: Світловий пістолет X 2

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 3
uk: Світловий пістолет X 3

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 4
uk: Світловий пістолет X 4

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 5
uk: Світловий пістолет X 5

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 6
uk: Світловий пістолет X 6

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 7
uk: Світловий пістолет X 7

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 8
uk: Світловий пістолет X 8

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 9
uk: Світловий пістолет X 9

[ctx: input-name]
en: Lightgun X 10
uk: Світловий пістолет X 10

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y
uk: Світловий пістолет Y 1

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 2
uk: Світловий пістолет Y 2

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 3
uk: Світловий пістолет Y 3

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 4
uk: Світловий пістолет Y 4

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 5
uk: Світловий пістолет Y 5

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 6
uk: Світловий пістолет Y 6

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 7
uk: Світловий пістолет Y 7

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 8
uk: Світловий пістолет Y 8

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 9
uk: Світловий пістолет Y 9

[ctx: input-name]
en: Lightgun Y 10
uk: Світловий пістолет Y 10

[ctx: input-name]
en: Mouse X
uk: Миша X 1

[ctx: input-name]
en: Mouse X 2
uk: Миша X 2

[ctx: input-name]
en: Mouse X 3
uk: Миша X 3

[ctx: input-name]
en: Mouse X 4
uk: Миша X 4

[ctx: input-name]
en: Mouse X 5
uk: Миша X 5

[ctx: input-name]
en: Mouse X 6
uk: Миша X 6

[ctx: input-name]
en: Mouse X 7
uk: Миша X 7

[ctx: input-name]
en: Mouse X 8
uk: Миша X 8

[ctx: input-name]
en: Mouse X 9
uk: Миша X 9

[ctx: input-name]
en: Mouse X 10
uk: Миша X 10

[ctx: input-name]
en: Mouse Y
uk: Миша Y 1

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 2
uk: Миша Y 2

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 3
uk: Миша Y 3

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 4
uk: Миша Y 4

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 5
uk: Миша Y 5

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 6
uk: Миша Y 6

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 7
uk: Миша Y 7

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 8
uk: Миша Y 8

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 9
uk: Миша Y 9

[ctx: input-name]
en: Mouse Y 10
uk: Миша Y 10

[ctx: input-name]
en: Keypad
uk: Міні-клавіатура

[ctx: input-name]
en: Keyboard
uk: Клавіатура

[ctx: input-name]
en: Show/Hide Menu
uk: Показати / приховати меню

[ctx: input-name]
en: UI Select
uk: UI Вибрати

[ctx: input-name]
en: UI Back
uk: UI Назад

[ctx: input-name]
en: UI Cancel
uk: UI Скасувати

[ctx: input-name]
en: UI Clear
uk: UI Очистити

[ctx: input-name]
en: UI Help
uk: UI Довідка

[ctx: input-name]
en: UI Up
uk: UI ↑

[ctx: input-name]
en: UI Down
uk: UI ↓

[ctx: input-name]
en: UI Left
uk: UI ←

[ctx: input-name]
en: UI Right
uk: UI →

[ctx: input-name]
en: UI Home
uk: UI Початок

[ctx: input-name]
en: UI End
uk: UI Кінець

[ctx: input-name]
en: UI Page Up
uk: UI Сторінка вгору

[ctx: input-name]
en: UI Page Down
uk: UI Сторінка вниз

[ctx: input-name]
en: UI Previous Group
uk: UI Попередня група

[ctx: input-name]
en: UI Next Group
uk: UI Наступна група

[ctx: input-name]
en: On Screen Display
uk: Відображати на екрані

[ctx: input-name]
en: Toggle UI Controls
uk: Перемкнути UI-керування

[ctx: input-name]
en: Break in Debugger
uk: Зупинка налагоджувача

[ctx: input-name]
en: Pause
uk: Призупинити

[ctx: input-name]
en: Pause - Single Step
uk: Призупинити - одиничний крок

[ctx: input-name]
en: Rewind - Single Step
uk: Перемотати назад - одиничний крок

[ctx: input-name]
en: Save State
uk: Зберегти стан

[ctx: input-name]
en: Load State
uk: Завантажити стан

[ctx: input-name]
en: Reset Machine
uk: Перезавантажити машину

[ctx: input-name]
en: Soft Reset
uk: Програмне перезавантаження

[ctx: input-name]
en: Show Decoded Graphics
uk: Показати декодовану графіку

[ctx: input-name]
en: Frameskip Dec
uk: Зменшити пропуск кадрів

[ctx: input-name]
en: Frameskip Inc
uk: Збільшити пропуск кадрів

[ctx: input-name]
en: Throttle
uk: Прискорити

[ctx: input-name]
en: Fast Forward
uk: Перемотати вперед

[ctx: input-name]
en: Show FPS
uk: Показати FPS

[ctx: input-name]
en: Save Snapshot
uk: Зберегти кадр

[ctx: input-name]
en: Record MNG
uk: Записати MNG

[ctx: input-name]
en: Record AVI
uk: Записати AVI

[ctx: input-name]
en: Toggle Cheat
uk: Перемкнути чіти

[ctx: input-name]
en: UI Display Comment
uk: UI Відобразити коментар

[ctx: input-name]
en: UI Zoom In
uk: UI Збільшити масштаб

[ctx: input-name]
en: UI Zoom Out
uk: UI Зменшити масштаб

[ctx: input-name]
en: UI Default Zoom
uk: UI Типовий масштаб

[ctx: input-name]
en: UI Rotate
uk: UI Повернути

[ctx: input-name]
en: Show Profiler
uk: Показати профайлер

[ctx: input-name]
en: UI Release Pointer
uk: UI Встановити вказівник

[ctx: input-name]
en: UI Paste Text
uk: UI Вставити текст

[ctx: input-name]
en: UI (First) Tape Start
uk: UI (Початково) Відтворення стрічки

[ctx: input-name]
en: UI (First) Tape Stop
uk: UI (Початково) Зупинка стрічки

[ctx: input-name]
en: UI Focus Next
uk: UI Перейти до наступного

[ctx: input-name]
en: UI Focus Previous
uk: UI Перейти до попереднього

[ctx: input-name]
en: UI External DAT View
uk: UI Переглянути зовнішній DAT

[ctx: input-name]
en: UI Add/Remove Favorite
uk: UI Додати / вилучити з уподобань

[ctx: input-name]
en: UI Export List
uk: UI Експортувати перелік

[ctx: input-name]
en: UI Audit Media
uk: UI Перевірити медіа

[ctx: input-name]
en: Toggle Fullscreen
uk: Перемкнути повний екран

[ctx: input-name]
en: Take Rendered Snapshot
uk: Узяти опрацьований кадр

[ctx: input-name]
en: Record Rendered Video
uk: Записати опрацьоване відео

[ctx: input-name]
en: Toggle Post-Processing
uk: Перемкнути постопрацювання

[ctx: input-name]
en: Toggle Filter
uk: Перемкнути фільтр

[ctx: input-name]
en: Decrease Prescaling
uk: Зменшити попереднє масштабування

[ctx: input-name]
en: Increase Prescaling
uk: Збільшити попереднє масштабування

[ctx: plugin-hiscore]
en: When updated
uk: При оновленні

[ctx: plugin-hiscore]
en: On exit
uk: При виході

[ctx: plugin-hiscore]
en: Hiscore Support Options
uk: Опції підтримки рекордів

[ctx: plugin-hiscore]
en: Save scores
uk: Зберегти рекорди

[ctx: plugin-hiscore]
en: Hiscore Support
uk: Підтримка рекордів

en: Other:
uk: Інше:

en: Save Cheat
uk: Зберегти чіт

en: Default
uk: Типово

en: Custom
uk: Указаний

en: Cheat Name
uk: Ім'я чіту

en: Default name is %s
uk: Типове ім'я: %s.

en: Player
uk: Гравець

en: Type
uk: Тип

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: You can enter any type name
uk: Можна вказати будь-який тип імені.

en: Save
uk: Зберегти

en: Type name is empty
uk: Порожній тип імені.

en: Cheat written to %s and added to cheat.simple
uk: Чіт записано до %s та додано до "cheat.simple".

en: Cheat added to cheat.simple
uk: Чіт додано до "cheat.simple".

en: Unable to write file
    Ensure that cheatpath folder exists
uk: Неможливо записати файл.
    Переконайсь у наявності теки "cheatpath".

en: CPU or RAM
uk: CPU чи RAM

en: Changes to this only take effect when "Start new search" is selected
uk: Зміни відбудуться лише при виборі "Почати новий пошук".

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Manual
uk: Власноруч

en: Pause Mode
uk: Режим призупинення

en: Manually toggle pause when needed
uk: За необхідності власноруч перемикай призупинення.

en: Automatically toggle pause with on-screen menus
uk: Автоматично перемикати призупинення екранними меню

en: All slots cleared and current state saved to Slot 1
uk: Усі слоти очищено, поточний стан збережено до слоту 1.

en: Start new search
uk: Розпочати новий пошук

en: Memory state saved to Slot %d
uk: Стан пам'яті збережено до слоту %d.

en: Save current memory state to Slot %d
uk: Зберегти поточний стан пам'яті до слоту %d

en: %d total matches found
uk: Загалом знайдено %d збігів.

en: Perform Compare : Slot %d %s Slot %d
uk: Виконати порівняння: слот %d %s слот %d

en: Perform Compare  :  Slot %d %s Slot %d %s %d
uk: Виконати порівняння: слот %d %s слот %d %s %d

en: Perform Compare  :  Slot %d BITWISE%s Slot %d
uk: Виконати порівняння: слот %d BITWISE%s слот %d

en: Perform Compare  :  Slot %d %s %d
uk: Виконати порівняння: слот %d %s %d

en: Slot %d
uk: Слот %d

en: Left less than right
uk: Ліворуч менше праворуч

en: Left greater than right
uk: Ліворуч більше праворуч

en: Left equal to right
uk: Ліворуч рівне праворуч

en: Left not equal to right
uk: Ліворуч не рівне праворуч

en: Left equal to right with bitmask
uk: Ліворуч рівне праворуч за бітмаскою

en: Left not equal to right with bitmask
uk: Ліворуч не рівне праворуч за бітмаскою

en: Left less than value
uk: Ліворуч менше значення

en: Left greater than value
uk: Ліворуч більше значення

en: Left equal to value
uk: Ліворуч рівне значенню

en: Left not equal to value
uk: Ліворуч не рівне значенню

en: Value
uk: Значення

en: Difference
uk: Різниця

en: Any
uk: Будь-який

en: Data Format
uk: Формат даних

en: Slot 1 Value
uk: Значення слота 1

en: Last Slot Value
uk: Значення останнього слота

en: Test/Write Poke Value
uk: Тестувати / Записати отримане значення

en: Use this if you want to poke the Slot 1 value (eg. You started with something but lost it)
uk: Використовуй для вставлення значення слота 1 (наприклад, почато з чимось, але це втрачено).

en: Use this if you want to poke the Last Slot value (eg. You started without an item but finally got it)
uk: Використовуй для вставлення значення останнього слота (наприклад, почато без предмету, але нарешті отримано).

en: Use this if you want to poke %s
uk: Використовуй для отримання %s.

en: Aligned only
uk: Лише вирівняні

en: Undo last search -- #
uk: Скасувати останній пошук -- #

en: Match block
uk: Збіжний блок

en: All
uk: Усі

en: Test Cheat %08X_%02X
uk: Тестувати чіт %08X_%02X

en: Cheat engine not available
uk: Чіт-рушій недоступний.

en: Test
uk: Тестувати

en: Write
uk: Записати

en: Watch
uk: Переглянути

en: Page
uk: Сторінка

en: Clear Watches
uk: Очистити перегляд

en: Cheat Finder
uk: Шукач чітів

en: Save input names to file
uk: Зберегти імена керувань до файлу

en: Failed to save input name file
uk: Не вдалося зберегти імена керувань.

en: Input port name file saved to %s
uk: Імена портів керування збережено до %s.

en: Input ports
uk: Порти керування

[ctx: plugin-autofire]
en: Failed to load autofire menu
uk: Не вдалося завантажити меню турборежиму.

[ctx: plugin-autofire]
en: Autofire
uk: Турборежим

[ctx: plugin-autofire]
en: Autofire buttons
uk: Турбокнопки

[ctx: plugin-autofire]
en: Press %s to delete
uk: Натисни %s для видалення.

[ctx: plugin-autofire]
en: %s [%g Hz]
uk: %s [%g Гц]

[ctx: plugin-autofire]
en: n/a [%g Hz]
uk: Не доступно [%g Гц]

[ctx: plugin-autofire]
en: [no autofire buttons]
uk: [відсутні турбокнопки]

[ctx: plugin-autofire]
en: Add autofire button
uk: Додати турбокнопку

[ctx: plugin-autofire]
en: n/a
uk: Не доступно

[ctx: plugin-autofire]
en: [not set]
uk: [не встановлено]

[ctx: plugin-autofire]
en: Input
uk: Керування

[ctx: plugin-autofire]
en: Hotkey
uk: Гаряча кнопка

[ctx: plugin-autofire]
en: On frames
uk: Кадри увімкнення

[ctx: plugin-autofire]
en: Off frames
uk: Кадри вимкнення

[ctx: plugin-autofire]
en: Number of frames button will be pressed
uk: Кількість кадрів для натисненої кнопки

[ctx: plugin-autofire]
en: Number of frames button will be released
uk: Кількість кадрів для натисненої кнопки

[ctx: plugin-autofire]
en: Edit autofire button
uk: Редагувати турбокнопку

[ctx: plugin-autofire]
en: Done
uk: Виконано

[ctx: plugin-autofire]
en: Create
uk: Створити

[ctx: plugin-autofire]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: plugin-autofire]
en: Select an input for autofire
uk: Вибери керування для турборежиму.

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Intro started at %s
uk: TIMECODE: Вступ розпочато на %s.

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Intro duration %s
uk: TIMECODE: Тривалість вступу %s.

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Gameplay started at %s
uk: TIMECODE: Ігровий процес розпочато на %s.

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Gameplay duration %s
uk: TIMECODE: Тривалість ігрового процесу %s.

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Extra %d started at %s
uk: TIMECODE: Додаток %d розпочато на %s.

[ctx: plugin-timecode]
en: TIMECODE: Extra %d duration %s
uk: TIMECODE: Тривалість додатка %d %s.

[ctx: plugin-timecode]
en:  %s%s%02d:%02d [paused]
uk:  %s%s%02d:%02d [призупинено]

[ctx: plugin-timecode]
en: TOTAL %02d:%02d
uk: Загалом %02d:%02d

[ctx: plugin-timecode]
en: Timecode Recorder
uk: Записувач часових кодів

[ctx: plugin-timecode]
en: Assume 60 Hz
uk: Припустимо 60 Гц

[ctx: plugins-timecode]
en: Count emulated frames
uk: Кількість емульованих кадрів

[ctx: plugin-timecode]
en: Frame numbers
uk: Числа кадрів

[ctx: plugin-timecode]
en: Hotkey
uk: Гаряча кнопка

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Input Macros
uk: Макрос керування

[ctx: plugin-inputmacro]
en: New macro
uk: Новий макрос

[ctx: plugin-inputmacro]
en: New macro %d
uk: Новий макрос %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Set Input
uk: Встановити керування

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Name
uk: Ім'я

[ctx: plugin-inputmacro]
en: [not set]
uk: [не встановлено]

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Activation combination
uk: Активація комбінації

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Stop immediately
uk: Зупинити негайно

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Complete macro
uk: Завершити макрос

[ctx: plugin-inputmacro]
en: On release
uk: При випуску

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Release
uk: Випуск

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Loop to step %d
uk: Повторити до кроку %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Prolong step %d
uk: Повторити лише крок %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: When held
uk: При проведенні

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Step %d
uk: Крок %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Delay (frames)
uk: Затримка (кадрів)

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Duration (frames)
uk: Тривалість (кадрів)

[ctx: plugin-inputmacro]
en: n/a
uk: не доступно

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Input %d
uk: Керування %d

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add input
uk: Додати керування

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Delete step
uk: Видалити крок

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add step at position
uk: Додати крок на позицію

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add Input Macro
uk: Додати макрос керування

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Create
uk: Створити

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Edit Input Macro
uk: Редагувати макрос керування

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Done
uk: Виконано

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Press %s to delete
uk: Натисни %s для видалення.

[ctx: plugin-inputmacro]
en: [no macros]
uk: (без макросів)

[ctx: plugin-inputmacro]
en: Add macro
uk: Додати макрос

[ctx: plugin-timer]
en: Wall clock
uk: Системний час

[ctx: plugin-timer]
en: Emulated time
uk: Емульований час

[ctx: plugin-timer]
en: Reference
uk: Посилання

[ctx: plugin-timer]
en: Current time
uk: Поточний час

[ctx: plugin-timer]
en: Total time
uk: Загальний час

[ctx: plugin-timer]
en: Play Count
uk: Кількість ігор

[ctx: plugin-timer]
en: Timer
uk: Таймер

en: Select cheat to set hotkey
uk: Вибери чіт для встановлення гарячої кнопки.

en: Press %s to clear hotkey
uk: Натисни %s для очищення гарячої кнопки.

en: None
uk: Не вказано

en: Done
uk: Виконано

en: Set
uk: Встановити

en: Set hotkeys
uk: Встановити гарячі кнопки

en: Activated: %s = %s
uk: Активовано: %s = %s.

en: Activated: %s
uk: Активовано: %s.

en: Cheat
uk: Чіти

en: Enabled: %s
uk: Увімкнено: %s.

en: Disabled: %s
uk: Вимкнено: %s.

en: %s added
uk: %s додано.

[ctx: plugin-data]
en: Command
uk: Команда

[ctx: plugin-data]
en: Mamescore
uk: MAME-рахунок

[ctx: plugin-data]
en: Sysinfo
uk: Системні відомості

[ctx: plugin-data]
en: High Scores
uk: Рекорди

[ctx: plugin-data]
en: MARPScore
uk: MARP-рахунок

[ctx: plugin-data]
en: Gameinit
uk: Початок гри

[ctx: plugin-data]
en: History
uk: Історія

[ctx: plugin-data]
en: 
    
    --- DRIVER INFO ---
    Driver:
uk: 
    
    --- Відомості драйвера ---
    Драйвер:

[ctx: plugin-data]
en: MESSinfo
uk: MESS-відомості

[ctx: plugin-data]
en: MAMEinfo
uk: MAME-відомості

[ctx: plugin-commonui]
en: Cancel
uk: Скасувати

[ctx: plugin-commonui]
en: Invalid combination entered
uk: Указано недійсну комбінацію.

[ctx: plugin-commonui]
en: Enter combination or press %s to cancel
    %s
uk: Укажи комбінацію чи натисни %s для скасування.
    %s
