Modem Manager GUI - en to si translation catalogue (8 entries)

note: (itstool) path: info/desc
en: Information about <app>Modem Manager GUI</app>.
si: <app>Modem Manager GUI</app> පිළිබඳ තොරතුරු.

note: (itstool) path: page/title
en: About <app>Modem Manager GUI</app>
si: පිලිබද <app>Modem Manager GUI</app>

note: (itstool) path: page/title
en: Translations
si: පරිවර්තන

note: (itstool) path: section/title
en: Usage
si: භාවිතය

note: (itstool) path: info/desc
en: Legal information.
si: නීතිමය තොරතුරු.

note: (itstool) path: page/title
en: License
si: බලපත්‍රය

note: (itstool) path: page/title
en: Contact lists
si: සම්බන්ධතා ලැයිස්තු

note: (itstool) path: page/title
en: SMS
si: කෙටි පණිවිඩ
