Modem Manager GUI - en to sk_SK translation catalogue (17 entries)

note: (itstool) path: info/desc
en: Information about <app>Modem Manager GUI</app>.
sk_SK: Informácie o <app>Modem Manager GUI</app>.

note: (itstool) path: page/title
en: About <app>Modem Manager GUI</app>
sk_SK: O programe <app>Modem Manager GUI</app>

note: (itstool) path: page/p
en: <app>Modem Manager GUI</app> was written by <link href="mailto:alex@linuxonly.ru">Alex</link>. To find more information about <app>Modem Manager GUI</app>, please visit the <link href="https://linuxonly.ru/page/modem-manager-gui"><app>Modem Manager GUI</app> Web page</link>.
sk_SK: <app>Modem Manager GUI</app> napísal <link href="mailto:alex@linuxonly.ru">Alex</link>. Viac informácié o <app>Modem Manager GUI</app> nájdete na <link href="https://linuxonly.ru/page/modem-manager-gui"><app>Modem Manager GUI</app> webovej stránke</link>.

note: (itstool) path: page/title
en: Translations
sk_SK: Preklady

note: (itstool) path: info/desc
en: Help for Modem Manager GUI.
sk_SK: Pomoc pre Modem Manager GUI.

note: (itstool) path: page/p
en: <app>Modem Manager GUI</app> is a graphical frontend for the ModemManager daemon which is able to control specific modem functions.
sk_SK: <app>Modem Manager GUI</app> je grafické rozhranie pre ModemManager démona, ktorý je schopný riadiť špecifické funkcie modemu.

note: (itstool) path: page/p
en: You can use <app>Modem Manager GUI</app> for the following tasks:
sk_SK: Môžete použiť <app>Modem Manager GUI</app> pre nasledujúce úlohy:

note: (itstool) path: item/p
en: Create and control mobile broadband connections
sk_SK: Vytvárať a ovládať mobilné širokopásmové pripojenie

note: (itstool) path: item/p
en: Send and receive SMS messages and store messages in database
sk_SK: Posielať a prijímať SMS správy a ukladať ich do databázy

note: (itstool) path: section/title
en: Usage
sk_SK: Použitie

note: (itstool) path: section/title
en: Contribute to the project
sk_SK: Prispejte k projektu

note: (itstool) path: page/title
en: License
sk_SK: Licencia

note: (itstool) path: page/title
en: Report bugs
sk_SK: Nahlásenie chýb

note: (itstool) path: page/title
en: Configuration
sk_SK: Konfigurácia

note: (itstool) path: page/title
en: Contact lists
sk_SK: Zoznamy kontaktov

note: (itstool) path: page/title
en: Modems
sk_SK: Modemy

note: (itstool) path: page/title
en: USSD codes
sk_SK: USSD kódy
