Modem Manager GUI - en to pl_PL translation catalogue (6 entries)

note: type: TH
en: User Commands
pl_PL: Polecenia użytkownika

note: type: SH
en: NAME
pl_PL: NAZWA

note: type: SH
en: DESCRIPTION
pl_PL: OPIS

note: type: Plain text
en: Do not show window on start
pl_PL: Nie pokazuj okna przy starcie

note: type: SH
en: AUTHOR
pl_PL: AUTOR

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
pl_PL: ZGŁASZANIE BŁĘDÓW
