Modem Manager GUI - en to tr translation catalogue (19 entries)

note: type: TH
en: Nov 2017
tr: Kasım 2017

note: type: TH
en: User Commands
tr: Kullanıcı Komutları

note: type: SH
en: NAME
tr: AD

note: type: Plain text
en: modem-manager-gui - simple graphical interface for Modem Manager daemon.
tr: modem-manager-gui - Modem Manager planı için basit görsel arabirim.

note: type: SH
en: SYNOPSIS
tr: ÖZET

note: type: SH
en: DESCRIPTION
tr: AÇIKLAMA

note: type: Plain text
en: This program is simple graphical interface for Modem Manager 0.6/0.7, Wader and oFono daemons using dbus interface.
tr: Bu program Modem Manager 0.6/0.7 için basit görsel arabirim, Wader ve oFono planları için dbus arabirimini kullanır.

note: type: Plain text
en: Do not show window on start
tr: Başlangıçta bu pencere görüntülenmesin

note: type: Plain text
en: Use specified modem management module
tr: Belirtilen modem yönetim modülünü kullan

note: type: Plain text
en: Use specified connection management module
tr: Belirtilen bağlantı yönetim modülünü kullan

note: type: Plain text
en: List all available modules and exit
tr: Kullanılabilir tüm modülleri listele ve çık

note: type: SH
en: AUTHOR
tr: YAZAR

note: type: Plain text
en: Written by Alex. See the about dialog for all contributors.
tr: Alex tarafından yazılmıştır. Tüm katılımcılar için hakkında iletişim kutusuna bakın.

note: type: SH
en: REPORTING BUGS
tr: SORUN RAPORLAMA

note: type: Plain text
en: Report bugs to E<lt>alex@linuxonly.ruE<gt>, or to the support forum section at E<lt>https://linuxonly.ru/forum/modem-manager-gui/E<gt>.
tr: Sorun raporlamak için E1alex@linuxonly.ruE2, ya da E3http://linuxonly.ruE4 sitesindeki sorun izleyicisi oturumunu kullanın.
    Report bugs to E1alex@linuxonly.ruE2, or to the bug tracker section on site E3http://linuxonly.ruE4.

note: type: SH
en: COPYRIGHT
tr: TELİF HAKKI

note: type: Plain text
en: Copyright \(co 2012-2017 Alex
tr: Telif Hakkı \(co 2012-2017 Alex

note: type: Plain text
en: This is free software.  You may redistribute copies of it under the terms of the GNU General Public License E<lt>http://www.gnu.org/licenses/gpl.htmlE<gt>.
tr: Bu özgür yazılımdır.  Kopyaları GNU Genel Kamu Lisansı koşulları altında yeniden dağıtılabilir E<lt>http://www.gnu.org/licenses/gpl.htmlE<gt>.

note: type: SH
en: SEE ALSO
tr: AYRICA BAKIN
