MoinMoin 1.9 - en to cs translation catalogue (900 entries)

en: Your changes are not saved!
cs: Provedené změny nejsou uloženy!

en: You are not allowed to edit this page.
cs: Nemáte dovoleno editovat tuto stránku.

en: Page is immutable!
cs: Tato stránka je neměnná!

en: Cannot edit old revisions!
cs: Staré verze se nedají editovat

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
cs: Váš časový zámek vypršel, buďte připraveni na možné editační spory!

en: Page name is too long, try shorter name.
cs: Název stránky je příliš dlouhý, zvolte kratší název.

en: Draft of "%(pagename)s"
cs: Koncept "%(pagename)s"

en: Edit "%(pagename)s"
cs: Editovat "%(pagename)s"

en: Preview of "%(pagename)s"
cs: Náhled "%(pagename)s"

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
cs: Váš editační zámek na %(lock_page)s vypršel!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
cs: Váš editační zámek na %(lock_page)s vyprší za # minut.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
cs: Váš editační zámek na %(lock_page)s vyprší za # sekund.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
cs: Během Vaší editace někdo jiný tuto stránku smazal!

en: Someone else changed this page while you were editing!
cs: Během Vaší editace někdo jiný tuto stránku změnil!

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
cs: V době, kdy jste tuto stránku editovali, ji bohužel změnil a uložil také někdo jiný!
    Neukládejte stránku tak jak je teď! Zkontrolujte ji a teprve pak ji případně uložte.

en: [Content loaded from draft]
cs: [Obsah nahrán z konceptu]

en: [Content of new page loaded from %s]
cs: [Obsah nové stránky nahrán z %s]

en: [Template %s not found]
cs: [Šablona %s nenalezena]

en: [You may not read %s]
cs: [Nemůžete číst %s]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
cs: '''<<BR>>Váš koncept založený na revizi %(draft_rev)d (uložený v %(draft_timestamp_str)s) lze nahrát místo současné revize %(page_rev)d pomocí tlačítka nahrání konceptu, v případě, že došlo ke ztrátě posledních úprav.''' Koncept je uložen při každém náhledu, zrušení editace nebo neúspěšném uložení stránky.

en: Describe %s here.
cs: Popište %s zde.

en: Check Spelling
cs: Zkontrolovat pravopis

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Cancel
cs: Zrušit

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
cs: Kliknutím na '''%(save_button_text)s''' uložíte Vaše změny pod licencí %(license_link)s.
    Pokud si to nepřejete, klikněte na '''%(cancel_button_text)s''', a Vaše změny se neuloží.

en: Preview
cs: Náhled

en: GUI Mode
cs: GUI Mód

en: Load Draft
cs: Nahrát koncept

en: Trivial change
cs: Drobná editace

en: Comment:
cs: Komentář:

en: <No addition>
cs: <Žádná kategorie>

en: Add to: %(category)s
cs: Přidat k: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
cs: Odstranit koncové mezery u každého řádku

en: Edit was cancelled.
cs: Editace byla zrušena.

en: You can't copy to an empty pagename.
cs: Nelze zkopírovat na prázdný název stránky.

en: You are not allowed to copy this page!
cs: Nemáte oprávnění kopírovat tuto stránku!

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
cs: '''Stránka se jménem {{{'%s'}}}již existuje.'''
    
    Zkuste jiné jméno.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
cs: Stránka nemohla být zkopírována z důvodu chyby souborového systému: %s.

en: You are not allowed to rename this page!
cs: Nemáte právo přejmenovat tuto stránku!

en: You can't rename to an empty pagename.
cs: Nelze přejmenovat na prázdný název.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
cs: Stránka nemohla být přejmenována z důvodu chyby souborového systému: %s.

en: You are not allowed to delete this page!
cs: Nemáte právo odstranit tuto stránku!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
cs: Děkujeme za Vaše úpravy i za pečlivost. Ceníme si Vašeho příspěvku.

en: Page "%s" was successfully deleted!
cs: Stránka "%s" byla úspěšně smazána!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
cs: Stránka se nedá zamknout. Neočekávaná chyba (errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
cs: Stránka se nedá zamknout. Chybějící soubor 'current'?

en: Unable to determine current page revision from the 'current' file. The page %s is damaged and cannot be edited right now.
cs: Není možné určit současnou revizi stranky v souboru 'current'. Stránka %s je poškozená a nyní nemůže být editována.

en: Cannot save page %s, no storage space left.
cs: Nelze uložit stránku %s, došlo místo v úložišti.

en: An I/O error occurred while saving page %s (errno=%d)
cs: Došlo k I/O při ukládání stránky %s (errno=%d)

en: You are not allowed to edit this page!
cs: Nemáte oprávnění editovat tuto stránku!

en: You cannot save empty pages.
cs: Prázdné stránky nelze ukládat!

en: You already saved this page!
cs: Stránka je již uložena!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
cs: Upravili jste tuto stránku! Prosím nepoužívejte tlačítko Zpět.

en: You did not change the page content, not saved!
cs: Neudělal jste žádnou změnu, stránka neuložena!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
cs: Nemůžete měnit žádná ACL práva na této stránce, protože nemáte práva admin

en: Notifications sent to:
cs: Upozornění odesláno na:

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
cs: Zámek uživatele %(owner)s vypršel před %(mins_ago)d minutami. Nyní máte Vy zajištěn zámek na tuto stránku.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
cs: Ostatní uživatelé ''nebudou moci změnit'' tuto stránku až do %(bumptime)s.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
cs: Ostatní uživatelé budou ''varováni'' až do %(bumptime)s, že tuto stránku nyní editujete Vy.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
cs: Použijte tlačítko Náhled na prodloužení doby zamčení stránky.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
cs: Tato stránka je nyní ''zamčena'' kvůli editaci uživatele %(owner)s až do %(timestamp)s, tzn. na maximálně dalších %(mins_valid)d minut.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
cs: Tato stránka byla otevřena na editaci v %(timestamp)s uživatelem %(owner)s.  <<BR>>
    '''Neměli byste tuto stránku dalších nejméně  %(mins_valid)d Minute(n) ''editovat'', aby nedošlo ke konfiktu verzí.'''<<BR>>
    Stiskněte tlačítko Zrušit na opuštění editoru.

en: <unknown>
cs: <neznámý>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
cs: [%(sitename)s údaje o Vašem účtu

en: Somebody has requested to email you a password recovery token.
    
    If you lost your password, please go to the password reset URL below or
    go to the password recovery page again and enter your username and the
    recovery token.
cs: Někdo zadal požadavek na odeslání tokenu pro obnovu hesla.
    
    Pokud jste zapomněli heslo, navštivte URL pro restartování hesla nebo
    stránku pro obnovu hesla a zadejte svoje uživatelské jméno
    a token pro obnovu.

en: Login Name: %s
    
    Password recovery token: %s
    
    Password reset URL: %s?action=recoverpass&name=%s&token=%s
cs: Přihlašovací Jméno: %s
    
    Přihlašovací heslo: %s
    
    URL pro přihlášení: %s?action=recoverpass&name=%s&token=%s

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
cs: Balíček vyžaduje novější verzi MoinMoin (alespoň %s).

en: The theme name is not set.
cs: Název vzhledu není nastaveno.

en: Theme files not installed! Write rights missing for %s.
cs: Soubory vzhledu nejsou nainstalovány! Chybý práva zapisu pro %s.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
cs: Instalace '%(filename)s' selhala.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
cs: Soubor %s není MoinMoin balík.

en: The page %s does not exist.
cs: Stránka %s neexistuje.

en: Invalid package file header.
cs: Neplatná hlavička balíčku.

en: Package file format unsupported.
cs: Formát balíčku není podporován.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
cs: Neznámá funkce %(func)s na řádku %(lineno)i.

en: The file %s was not found in the package.
cs: Soubor %s nebyl v balíčku nalezen.

en: The wiki is currently not reachable.
cs: Wiki není v tomto okamžiku dosažitelná.

en: Invalid username or password.
cs: Neplatné uživatelské jméno nebo heslo.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
cs: Vzdálená wiki užívá jiný InterWiki název (%(remotename)s než byl specifikován (%(localname)s).

en: Text mode
cs: Textový mód

en: Unknown action %(action_name)s.
cs: Neznámá akce %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
cs: Nemáte oprávnění spustit na této stránce akci %(action_name)s.

en: Login and try again.
cs: Přihlašte se a zkuste to znovu.

en: Argument "%s" must be a boolean value, not "%s"
cs: Argument "%s" musí být hodnota typu boolean, ne "%s"

en: Argument must be a boolean value, not "%s"
cs: Argument musí být hodnota typu boolean, ne "%s"

en: Argument "%s" must be an integer value, not "%s"
cs: Argument "%s" musí být celé číslo, ne "%s"

en: Argument must be an integer value, not "%s"
cs: Argument musí být celé číslo, ne "%s"

en: Argument "%s" must be a floating point value, not "%s"
cs: Argument "%s" musí být desetinné číslo, ne "%s"

en: Argument must be a floating point value, not "%s"
cs: Argument musí být desetinné čílso, ne "%s"

en: Argument "%s" must be a complex value, not "%s"
cs: Argument "%s" musí být komplexní číslo, ne "%s"

en: Argument must be a complex value, not "%s"
cs: Argument musí být komplexní číslo, ne "%s"

en: Argument "%s" must be one of "%s", not "%s"
cs: Argument "%s" musí být jedno z "%s", ne "%s"

en: Argument must be one of "%s", not "%s"
cs: Argument musí být jedno z "%s", ne "%s"

en: Too many arguments
cs: Příliš mnoho argumentů

en: Cannot have arguments without name following named arguments
cs: Není možné mít bezejmenné argumenty následující pojmenované argumenty

en: Argument "%s" is required
cs: Argument "%s" je vyžadován

en: No argument named "%s"
cs: Žádný argument pojmenovaný "%s"

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
cs: Za "%(token)s" je očekáváno "="

en: Expected a value for key "%(token)s"
cs: Je očekávána hodnota klíče "%(token)s"

en: Invalid highlighting regular expression "%(regex)s": %(error)s
cs: Chybný regulární výraz pro zvírozňování: "%(regex)s": %(error)s

en: The backed up content of this page is deprecated and will rank lower in search results!
cs: Záložní obsah této stránky je zastaralý a ve výsledcích hledání bude zahrnut s nižší prioritou!

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
cs: Verze %(rev)d ze dne %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
cs: Přesměrováno ze stránky  "%(page)s"

en: This page redirects to page "%(page)s"
cs: Tato stránka je přesměrována na stránku "%(page)s"

en: Create New Page
cs: Vytvořit novou stránku

en: You are not allowed to view this page.
cs: Nemáte dovoleno prohlížet tuto stránku.

en: No recipients, nothing to do
cs: Není příjemce, nemohu provézd

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
cs: Spojení na poštovní server '%(server)s' se nezdařilo: %(reason)s

en: Mail not sent
cs: Email NEbyl odeslán!

en: Mail sent OK
cs: Email byl odeslán

en: Date
cs: Datum

en: From
cs: Od

en: To
cs: Pro

en: Content
cs: Obsah

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
cs: Sorry, ale stránku nelze uložit, protože obsah "%(content)s" není v této wiki povolen.

en: Could not contact botbouncer.com.
cs: Nemohu se připojit na botbouncer.com.

en: Please log in first.
cs: Nejdříve se přihlašte.

en: Failed to connect to database.
cs: Připojení k databázi selhalo.

en: Missing password. Please enter user name and password.
cs: Prázdné heslo. Prosím vložte jméno a heslo.

en: LDAP server %(server)s failed.
cs: LDAP server %(server)s selhal

en: Please choose an account name now.
    If you choose an existing account name you will be asked for the
    password and be able to associate the account with your OpenID.
cs: Nyní prosím změňte jméno účtu.
    Pokud změníte existující jméno účtu, budete muset zadat heslo
    nebo k účtu přiřadit vaše OpenID.

en: Name
cs: Jméno

en: Choose this name
cs: Vyberte si jméno

en: This is not a valid username, choose a different one.
cs: Toto není platné jméno, zvolte si jiné

en: The username you have chosen is already
    taken. If it is your username, enter your password below to associate
    the username with your OpenID. Otherwise, please choose a different
    username and leave the password field blank.
cs: Uživatelské jméno bude nyní změněno.
    Pokud je to vaše jméno, vložte vaše heslo nebo
    přiřaďte vaše OpenID. Pokud ne, tak prosím zvolte jiné
    uživatelské jméno a nevyplňujte heslo.

en: Password
cs: Heslo

en: Associate this name
cs: Přiřadit toto jméno

en: OpenID error: %s.
cs: Chyba OpenID: %s.

en: OpenID verification canceled.
cs: Verifikace OpenID byla zrušena.

en: Verification canceled.
cs: Kontrola byla ukončena.

en: OpenID success. id: %s
cs: OpenID proběhlo úspěšně. ID: %s

en: OpenID failure
cs: OpenID selhalo

en: OpenID failure.
cs: OpenID selhalo.

en: No OpenID found in session.
cs: V této sekci nebylo nalezeno OpenID

en: Your account is now associated to your OpenID.
cs: Váš účet je nyní přiřazen k vašemu OpenID

en: The password you entered is not valid.
cs: Špatné heslo.

en: OpenID error: unknown continuation stage
cs: Chyba OpenID: neznáme pokračování fáze

en: OpenID verification requires that you click this button:
cs: OpenId požaduje ověření. Klepni na toto tlačítko:

en: Anonymous sessions need to be enabled for OpenID login.
cs: Anonimní sekce potřebují aktivaci přihlášení OpenID.

en: Failed to resolve OpenID.
cs: Znovuuznání OpenID selhalo.

en: OpenID discovery failure, not a valid OpenID.
cs: OpenID zaznamenalo chybu, není ověřené.

en: No OpenID.
cs: Žádné OpenID.

en: If you do not have an account yet, you can still log in with your OpenID and create one during login.
cs: Pokud momentálně nemáš svůj účet, můžeš se přihlásit pře OpenID ajeden si přes něho vytvořit.

en: If you do not have an account, <a href="%(userprefslink)s">you can create one now</a>.
cs: Pokud ještě nemáš svůj účet, <a href="%(userprefslink)s">vytvoř si ho nyní</a>.

en: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Forgot your password?</a>
cs: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Zapomněl jsi svoje heslo?</a>

en: HelpOnParsers
cs: NapovedaSyntaktickyAnalizator

en: Syntax highlighting not supported for '%(syntax)s', see %(highlight_help_page)s.
cs: Zvýrazňování syntaxe není podporováno pro '%(syntax)s', více na%(highlight_help_page)s.

en:  Emphasis:: <<Verbatim(//)>>''italics''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''bold'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''mixed ''<<Verbatim(**)>>'''''bold'''<<Verbatim(**)>> and italics''<<Verbatim(//)>>;
     Horizontal Rule:: <<Verbatim(----)>>
     Force Linebreak:: <<Verbatim(\\)>>
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: * bullets; ** sub-bullets; # numbered items; ## numbered sub items.
     Links:: <<Verbatim([[target]])>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: |= header text | cell text | more cell text |;
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnCreoleSyntax.
cs:  Zvýraznění:: <<Verbatim(//)>>''kurzíva''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''tučně'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''tučná kurzíva'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''smíšené ''<<Verbatim(**)>>'''''tučně'''<<Verbatim(**)>> a kurzíva''<<Verbatim(//)>>;
    <<Verbatim(----)>> vodorovná čára
    <<Verbatim(\\)>> přerušení čáry
     Nadpisy:: <<Verbatim(=)>> Nadpis 1 <<Verbatim(=)>>; <<Verbatim(==)>> Nadpis 2 <<Verbatim(==)>>; <<Verbatim(===)>> Nadpis 3 <<Verbatim(===)>>;   <<Verbatim(====)>> Nadpis 4 <<Verbatim(====)>>; <<Verbatim(=====)>> Nadpis 5 <<Verbatim(=====)>>.
     Seznamy:: mezera a jeden z: * odrážky, ** subodrážky; 1., a., A., i., I. číslované odrážky; 1.#n začít číslovat u n; sama mezera odsazuje.
     Odkazy:: <<Verbatim(SpojenaSlovasVelkymiPocatecnimiPismeny)>>; <<Verbatim([[cíl odkazu|text odkazu]])>>.
     Tabulky:: |= Nadpis tabulky | text buněk || text dalších buněk spojených buněk ||; nejsou dovoleny mezery za nadpisy a tabulkami.
    
    (!) Další nápověda viz HelpOnEditing nebo SyntaxReference.

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
cs: XSLT není povoleno, prosím vizte HelpOnConfiguration.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
cs: XSLT zpracování není dostupné, prosím nainstalujte 4suite 1.x.

en: %(errortype)s processing error
cs: Chyba při zpracování "%(errortype)s"

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
cs: Zobrazení restrukturovaného textu není možné, prosím nainstalujte Docutils.

en: {{{
    Emphasis: *italic* **bold** ``monospace``
    
    Headings: Heading 1  Heading 2  Heading 3
              =========  ---------  ~~~~~~~~~
    
    Horizontal rule: ----
    
    Links: TrailingUnderscore_ `multi word with backticks`_ external_
    
    .. _external: http://external-site.example.org/foo/
    
    Lists: * bullets; 1., a. numbered items.
    }}}
    (!) For more help, see the
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|reStructuredText Quick Reference]].
cs: Zvýraznění: <i>*kurzíva*</i> <b>**tučně</b> ``monospace``<br/>
    <br/><pre>
    Nadpisy: Nadpis 1  Nadpis 2  Nadpis 3
             ========  --------  ~~~~~~~~
    
    Vodorovná linka: ---- 
    Odkazy: PřipojenéPodtržítko_ `více slov ve zpětném apostrofu`_ external_ 
    
    .. _external: http://external-site.net/foo/
    
    Seznamy: * bodové odrážky; 1., a. číslované seznamy.
    </pre>
    <br/>
    (!) Více informací viz 
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|reStructuredText Quick Reference]].

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
cs: **Překročen maximální počet povolených includes**

en: **You are not allowed to read the page: %s**
cs: **Nemáte právo číst tuto stránku: %s**

en: **Could not find the referenced page: %s**
cs: **Nemohu najít odkazovanou stránku: %s**

en:  Emphasis:: <<Verbatim('')>>''italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''bold'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''mixed ''<<Verbatim(''')>>'''''bold'''<<Verbatim(''')>> and italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> horizontal rule.
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: space and one of: * bullets; 1., a., A., i., I. numbered items; 1.#n start numbering at n; space alone indents.
     Links:: <<Verbatim(JoinCapitalizedWords)>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: || cell text |||| cell text spanning 2 columns ||;    no trailing white space allowed after tables or titles.
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnMoinWikiSyntax.
cs:  Zvýraznění:: <<Verbatim('')>>''kurzíva''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''tučně'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''tučná kurzíva'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''smíšené ''<<Verbatim(''')>>'''''tučně'''<<Verbatim(''')>> a kurzíva''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> vodorovná čára.
     Nadpisy:: = Nadpis 1 =; == Nadpis 2 ==; === Nadpis 3 ===; ==== Nadpis 4 ====; ===== Nadpis 5 =====.
     Seznamy:: mezera a jeden z: * odrážky; 1., a., A., i., I. číslované odrážky; 1.#n začít číslovat u n; sama mezera odsazuje.
     Odkazy:: <<Verbatim(SpojenaSlovasVelkymiPocatecnimiPismeny)>>; <<Verbatim([[cíl odkazu|text odkazu]])>>.
     Tabulky:: || text buněk |||| text dvou spojených buněk ||;    nejsou dovoleny mezery za nadpisy a tabulkami.
    
    (!) Další nápověda viz HelpOnEditing nebo NapovedaProMoinWikiSyntax.

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
cs: Očekáváno "%(wanted)s" po "%(key)s", získáno "%(token)s"

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
cs: Očekáváno celé číslo "%(key)s" před "%(token)s"

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
cs: Očekáváno celé číslo "%(arg)s" po "%(key)s"

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
cs: Očekávána hodnota barvy "%(arg)s" po "%(key)s"

en: Password is too short.
cs: Heslo je příliš krátké.

en: Password has not enough different characters.
cs: Heslo má mnoho stejných písmen (znaků).

en: Password is too easy (password contains name or name contains password).
cs: Heslo je příliš jednoduché (heslo obsahuje jméno nebo jméno obsahuje heslo).

en: Password is too easy (keyboard sequence).
cs: Heslo je moc jednoduché.

en: Diffs
cs: Rozdíly

en: Edit
cs: Editovat

en: UnSubscribe
cs: Odhlásit

en: Subscribe
cs: Odebírat

en: Raw
cs: Zdroj

en: Print
cs: Tisk

en: View
cs: Náhled

en: Up
cs: Nahoru

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
cs: Publikovat email v informacích o autorovi (místo domovské wiki stránky)

en: Open editor on double click
cs: Otevřít editor dvojklikem

en: After login, jump to last visited page
cs: Po přihlášení přejít na poslední navštívenou stránku

en: Show comment sections
cs: Ukázat sekce komentáře

en: Show question mark for non-existing pagelinks
cs: Zobrazit otazník u neexistujících odkazů

en: Show page trail
cs: Zobrazit stopu stránek

en: Show icon toolbar
cs: Zobrazit lištu s ikonami

en: Show top/bottom links in headings
cs: Zobrazit u Nadpisů odkazy nahoru/dolu

en: Show fancy diffs
cs: Zobrazit rozdíly pestře

en: Add spaces to displayed wiki names
cs: Vkládat mezery do zobrazovaných Wiki Jmen

en: Remember login information
cs: Zapamatuj si mne

en: Disable this account forever
cs: Zablokovat navždy tento účet

en: (Use FirstnameLastname)
cs: (Použijte JmenoPrijmeni)

en: Alias-Name
cs: Alias

en: User CSS URL
cs: URL vlastního CSS

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
cs: (Nechte prázdné, nechcete-li využít vlastní CSS)

en: Editor size
cs: Velikost editoru

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
cs: [%(sitename)s] %(trivial)sZměna stránky "%(pagename)s" uživatelem %(username)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page or wiki category on "%(sitename)s" for change notification.
    
    The "%(pagename)s" page has been changed by %(editor)s:
cs: Vážený uživateli Wiki,
    
    Objednal jste si zasílání změn wiki stránky nebo wiki kategorie na "%(sitename)s" .
    
    Stránku "%(pagename)s" změnil uživatel %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been deleted by %(editor)s:
cs: Vážený uživateli Wiki,
    
    Objednal jste si zasílání změn wiki stránky "%(sitename)s" .
    
    Stránka "%(pagename)s" byla smazána uživatelem %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been renamed from "%(oldname)s" by %(editor)s:
cs: Vážený uživateli Wiki,
    
    Objednal jste si zasílání změn wiki stránky na "%(sitename)s" .
    
    Stránku "%(pagename)s" přejmenoval uživatel %(editor)s (Starý název: "%(oldname)s"):

en: [%(sitename)s] New attachment added to page %(pagename)s
cs: [%(sitename)s] Byla přidána nová příloha ke stránce %(pagename)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been added to that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
cs: Vážený uživateli wiki,
    
    Objednal jste zasílání změn wiki stránky "%(page_name)s".Byla přidána příloha redaktorem %(editor)s. Detaily přílohy:
    
    Jméno přílohy: %(attach_name)s
    Velikost přílohy: %(attach_size)s

en: [%(sitename)s] Removed attachment from page %(pagename)s
cs: [%(sitename)s] Byla odstraněna příloha u stránky %(pagename)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been removed from that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
cs: Vážený uživateli Wiki,
    
    Objednal jste si zasílání změn wiki stránky na "%(page_name)s".Příloha byla smazána uživatelem %(editor)s.
    Detaily přílohy:
    
    Jméno přílohy: %(attach_name)s
    Velikost přílohy: %(attach_size)s

en: [%(sitename)s] New user account created
cs: [%(sitename)s] Byl vytvořen nový uživatelský účet

en: Dear Superuser, a new user has just been created on "%(sitename)s". Details follow:
    
        User name: %(username)s
        Email address: %(useremail)s
cs: Vážený superuživateli, nový uživatel byl právě vytvořen na "%(sitename)s". Detaily:
    
        Uživatelské jméno: %(username)s
        E-mailová adresa: %(useremail)s

en: anonymous
cs: anonimní

en: Line
cs: Řádek

en: No differences found!
cs: Nenalezeny žádné změny!

en: Deletions are marked like this.
cs: Smazané věci jsou označeny takto.

en: Additions are marked like this.
cs: Nové věci jsou označeny takto.

en: DeleteCache
cs: SmažCache

en: (cached %s)
cs: (kešováno %s)

en: Or try one of these actions:
cs: Nebo zkuste jednu z následujících akcí:

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Home
cs: Domov

en: [DELETED]
cs: [SMAZÁNO]

en: [UPDATED]
cs: [AKTUALIZOVÁNO]

en: [RENAMED]
cs: [PŘEJMENOVÁNO]

en: [CONFLICT]
cs: [KONFLIKT]

en: [NEW]
cs: [NOVÝ]

en: [DIFF]
cs: [ROZDÍL]

en: [BOTTOM]
cs: [ZÁPATÍ]

en: [TOP]
cs: [ZÁHLAVÍ]

en: Click to do a full-text search for this title
cs: Fulltextové prohledávání na tento název stránky

en: Settings
cs: Nastavení

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Login
cs: Přihlášení

en: Clear message
cs: Odstranit zprávu

en: last edited %(time)s by %(editor)s
cs: naposledy editoval %(editor)s dne %(time)s

en: last modified %(time)s
cs: naposledy upravováno %(time)s

en: Search:
cs: Hledat:

en: Titles
cs: Stránky

en: Search
cs: Hledat:

en: More Actions:
cs: Další akce:

en: Raw Text
cs: Zdrojový text

en: Print View
cs: Náhled tisku

en: Delete Cache
cs: Smazat cache

en: Rename Page
cs: Přejmenovat stránku

en: Copy Page
cs: Kopírovat stránku

en: Delete Page
cs: Smazat stránku

en: Like Pages
cs: Podobné Stránky

en: Local Site Map
cs: Lokální Mapa Stránek

en: My Pages
cs: Moje Stránky

en: Subscribe User
cs: Přihlásit uživatele k odběru

en: Remove Spam
cs: Odstranit Spam

en: Revert to this revision
cs: Vrátit se k této revizi

en: Package Pages
cs: Vytvořit balík stránek

en: Render as Docbook
cs: Zobrazit jako Docbook

en: Sync Pages
cs: Synchronizovat stránky

en: Do
cs: Proveď!

en: Comments
cs: Komentář

en: Edit (Text)
cs: Editace (Text)

en: Edit (GUI)
cs: Editace (GUI)

en: Immutable Page
cs: Neměnná stránka

en: Remove Link
cs: Odstranit Odkaz

en: Add Link
cs: Přidat Odkaz

en: Show %s days.
cs: Ukázat %s dní.

en: Wiki Markup
cs: Značkování Wiki

en: Page
cs: Stránka

en: User
cs: Uživatel

en: [ATTACH]
cs: [PŘILOHA]

en: Options --pages and --search are mutually exclusive!
cs: Volby --pages a --search se vzájemně vylučují!

en: You must specify an output file!
cs: Musíte určit výstupní soubor!

en: No pages specified using --pages or --search, assuming full package.
cs: Žádná stránka není určená pomocí --pages nebo --search, očekáváme kompletní balíček.

en: All attachments included into the package.
cs: Všechny přílohy byly zahrnuté v balíčku.

en: Output file already exists! Cowardly refusing to continue!
cs: Výstupní soubor již existuje! Odmítám pokračovat!

en: Attachment link
cs: Odkaz na přílohu

en: Page link
cs: Odkaz na stránku

en: Changed page
cs: Změnit stránku

en: Page changed
cs: Stránka byla změněna

en: Page has been modified
cs: Stránka byla změněna

en: Page has been modified in a trivial fashion
cs: Stránka byla změněna nepodstatným způsobem

en: Page has been renamed
cs: Stránka byla přejmenována

en: Page has been deleted
cs: Stránka byla smazána

en: Page has been copied
cs: Stránka byla zkopírována

en: A new attachment has been added
cs: Byla přidána nová příloha

en: An attachment has been removed
cs: Příloha byla odstraněna

en: A page has been reverted to a previous state
cs: Stránce byl vrácen předešlý obsah

en: A user has subscribed to a page
cs: Uživatel se přihlásil k odběru této stránky.

en: A new account has been created
cs: Byl vytvořen nový účet

en: Trivial
cs: Minimální

en: New page:
cs: Nová stránka:

en: No differences found!
cs: Nenalezeny žádné změny!

en: Attachment link: %(attach)s
    Page link: %(page)s
cs: Adresa přílohy: %(attach)s
    Adresa stránky: %(page)s

en: [all]
cs: [vše]

en: [not empty]
cs: [neprázdné]

en: [empty]
cs: [prázdné]

en: filter
cs: filtr

en: Results %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s of %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s results out of about %(pages)d pages.
cs: Výsledky %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s z %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s celkem na %(pages)d stranách.

en: seconds
cs: sekund

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: rev
cs: revize

en: current
cs: současný

en: last modified: %s
cs: naposledy změněno: %s

en: match
cs: nález

en: matches
cs: nálezů

en: about
cs: o

en: This page is already deleted or was never created!
cs: Tato stránka již byla smazána nebo nebyla nikdy vytvořena!

en: Invalid filename "%s"!
cs: Neplatný název souboru "%s"!

en: Include all attachments?
cs: Vložili jste všechny přílohy?

en: Package pages
cs: Zbalit stránky

en: Package name
cs: Název balíčku

en: List of page names - separated by a comma
cs: Seznam názvů stránek oddělených čárkou

en: No pages like "%s"!
cs: Žádné stránky podobné "%s"!

en: Rolled back changes to the page %s.
cs: Odstranit změny na stránce %s

en: Exception while calling rollback function:
cs: Výjimka při volání rollback funkce:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
cs: Prosím, níže vložte heslo k účtu na vzdálené wiki. <<BR>> /!\ Měli byste důvěřovat oběma wiki, neboť heslo může být přečteno jejich administrátory.

en: Operation was canceled.
cs: Operace byla zrušena.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
cs: Prosím, použijte interaktivní rozhraní pro spuštění akce %(actionname)s!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
cs: Podporované směry jsou BOTH a DOWN

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
cs: Použití této akce umožníte nastavením interwikiname ve wikiconfig (viz HelpOnConfiguration).

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
cs: Nesprávné parametry. Vložte prosím alespoň ''remoteWiki'' parametr. Nápovědu hledejte na HelpOnSynchronisation.

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
cs: ''remoteWiki'' je neznámá.

en: A severe error occurred:
cs: Vyskytla se kritická chyba:

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
cs: Synchronizace dokončena. Zprávy o stavu jsou uvedeny níže.

en: Synchronisation started -
cs: Synchronizace začala -

en: Got a list of %s local and %s remote pages. This results in %s pages to process.
cs: Mám seznam %s lokálních a %s vzdálených stránek. Výsledkem jsou tyto %s stránky pro zpracování

en: After filtering: %s pages
cs: Po filtrování: %s stránek

en: Skipped page %s because of no write access to local page.
cs: Přeskočena stránka %s kvůli chybějícímu právu pro zápis lokální stránky.

en: Deleted page %s locally.
cs: Smazána stránka %s lokálně

en: Error while deleting page %s locally:
cs: Chyba při mazání stránky %s lokálně:

en: Deleted page %s remotely.
cs: Smazána stránka %s vzdáleně.

en: Error while deleting page %s remotely:
cs: Chyba při mazání stránky %s vzdáleně:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
cs: Položka %s nemůže být sloučena automaticky ale byla změněna v obou wiki. Prosím smažte ji v jedné z wiki a zkuste znovu.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
cs: Položka %s má rozdílný mimetype v obou wiki a nemůže být sloučena. Prosím smažte ji v jedné z wiki nebo sjednoťte mimetype.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
cs: Položka %s byla lokálně přejmenována. Tohle není implementováno. Historie synchronizace pro tuto stránku je ztracena.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
cs: Synchronizuji stránku %s se vzdálenou stránkou %s ...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
cs: Stránka %s byla smazána vzdáleně ale změněna lokálně.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
cs: Stránka %s nemohla být synchronizována. Vzdálená stránka byla přejmenována. Tohle není podporováno. Potřebujete smazat jednu ze stránek, aby bylo možné provést synchronizaci.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
cs: Přeskočena stránka %s kvůli nevyřešeným konfliktům.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
cs: Toto je první synchronizace mezi lokální a vzdálenou wiki pro stránku %s.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
cs: Stránka %s nemohla být sloučena protože nemáte právo měnit stránku ve vzdálené wiki.

en: Page %s successfully merged.
cs: Stránka %s úspěšně sloučena.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
cs: Stránka %s obsahuje konflikty vytvořené na vzdálené straně.

en: Page %s merged with conflicts.
cs: Stránka %s sloučena s konflikty.

en: Attachment location
cs: Umístění přílohy

en: Page name
cs: Název stránky

en: Attachment name
cs: Název přílohy

en: Refresh attachment list
cs: Znova načti seznam příloh

en: List of attachments
cs: Seznam příloh

en: Available attachments for page
cs: Dostupné přílohy této stránky

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
cs: Nalezena přesně jedna stránka jako "%s", přesměrovávám přímo.

en: Pages like "%s"
cs: Stránky podobné "%s"

en: %(matchcount)d %(matches)s for "%(title)s"
cs: %(matchcount)d %(matches)s pro "%(title)s"

en: You must login to remove a quicklink.
cs: Bez přihlášení nelze odebrat pohotový odkaz.

en: Your quicklink to this page has been removed.
cs: Odebrali jste tuto stránku z pohotových odkazů.

en: Your quicklink to this page could not be removed.
cs: Pohotový odkaz na tuto stránku nelze odebrat.

en: You need to have a quicklink to this page to remove it.
cs: Potřebujete mít pohotový odkaz, abyste mohli tuto stránku odstranit.

en: Please choose:
cs: Prosím zvol:

en: You must login to use this action: %(action)s.
cs: Pro tuto akci se musíte přihlásit: %(action)s.

en: Only superuser is allowed to use this action.
cs: Pouze superuživatel může provézd tuto akci

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
cs: Nemůžete odebírat stránky, ke kterým nemáte právo čtení.

en: This wiki is not enabled for mail/Jabber processing.
cs: Tato wiki nemá zaplou možnost ji upravovat pomocí emailů/Jabberu.

en: You must log in to use subscriptions.
cs: Bez přihlášení nelze odebírat stránky.

en: Add your email address or Jabber ID in your user settings to use subscriptions.
cs: Odebírat stránky můžete až po zadání e-mailové adresy nebo Jabberu ID v NastaveniUzivatele.

en: You are already subscribed to this page.
cs: Nyní jste se přihlásili k odběru této stránky.

en: You have been subscribed to this page.
cs: Přihlásili jste se k odběru této stránky.

en: You could not get subscribed to this page.
cs: Nemůžete se přihlásit k odběru této stránky.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
cs: Upload přílohy '%(filename)s'.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
cs: Příloha '%(filename)s' smazána.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
cs: Obrázek '%(filename)s' uložen.

en: Revert to revision %(rev)d.
cs: Vrátit se k verzi %(rev)d.

en: Renamed from '%(oldpagename)s'.
cs: Přejmenováno z '%(oldpagename)s'.

en: [%d attachments]
cs: [%d přílohy]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
cs: K této stránce je uloženo <a href="%(link)s">%(count)s příloh</a>.

en: Filename of attachment not specified!
cs: Není zadáno jméno přílohy!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
cs: Příloha '%(filename)s' neexistuje!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
cs: K odkazování se na přílohy ke stránce používejte '''{{{attachment:filename}}}''', jak je uvedeno na seznamu souborů níže. 
    NEPOUŽÍVEJTE url odkazu {{{[get]}}}, protože to je konstrukce, 
    která se brzy může změnit nebo dokonce zrušit.

en: del
cs: smazat

en: move
cs: přesunout

en: get
cs: získat

en: edit
cs: editovat

en: view
cs: náhled

en: unzip
cs: rozbalit

en: install
cs: instalovat

en: Do it.
cs: Proveď.

en: No attachments stored for %(pagename)s
cs: Nebyly uloženy žádné přílohy ke stránce %(pagename)s.

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
cs: Nemáte dostatečná práva ke smazání přílohy u této stránky!

en: You are not allowed to move attachments from this page.
cs: Nemáte oprávnění k přesunu příloh z této stránky.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
cs: Nemáte oprávnění přikládat soubory k této stránce.

en: Attachment '%(pagename)s/%(filename)s' moved to '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.
cs: Příloha '%(pagename)s/%(filename)s' přesunuta do '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.

en: New Attachment
cs: Nová příloha

en: File to upload
cs: Soubor k uploadu

en: Rename to
cs: Přejmenovat na

en: Overwrite existing attachment of same name
cs: Přepsat existující přílohy stejného názvu

en: Attached Files
cs: Přiložené soubory

en: Unsupported AttachFile sub-action: %s
cs: Nepodporovaná akce pro PřipojitSoubor: %s

en: Attachments for "%(pagename)s"
cs: Přílohy k  "%(pagename)s"

en: TextCha: Wrong answer! Go back and try again...
cs: TextCha: Špatná odpověď! Jdi zpět a zkus to znova...

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
cs: Soubor bez obsahu. Smažte ne-ASCII znaky ze souboru a zkuste to znovu.

en: You are not allowed to overwrite a file attachment of this page.
cs: Nemáte dostatečná práva k měnění příloh na této stránce.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
cs: Příloha '%(target)s' (vzdálené jméno '%(filename)s') s %(bytes)d byty uložena.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
cs: Příloha '%(target)s' (původní jméno '%(filename)s') již existuje.

en: Attachment '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' already exists.
cs: Příloha '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' už existuje.

en: Nothing changed
cs: Nic se nezměnilo

en: Page '%(new_pagename)s' does not exist or you don't have enough rights.
cs: Stránka '%(new_pagename)s' neexistuje nebo nemáte dostatečná oprávnění.

en: Move aborted!
cs: Přesun přerušen!

en: Move aborted because new page name is empty.
cs: Přesun zrušen kvůli prázdnému názvu stránky.

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
cs: Prosím, použijte platný název pro přílohu '%(filename)s'.

en: Move aborted because new attachment name is empty.
cs: Přesun zrušen kvůli prázdnému názvu přílohy.

en: Move
cs: Přesun

en: New page name
cs: Nový název stránky

en: New attachment name
cs: Nová název přílohy

en: You are not allowed to get attachments from this page.
cs: Nemáte dostatečná práva k získání přílohy na této stránce.

en: You are not allowed to install files.
cs: Nemáte dovoleno instalovat soubory.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
cs: Příloha '%(filename)s' úspěšně instalována.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
cs: Nemáte dovoleno rozbalovat přílohy na této stránce.

en: The file %(filename)s is not a .zip file.
cs: Soubor %(filename)s není .zip archív.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because some files in the zip are either not in the same directory or exceeded the single file size limit (%(maxsize_file)d kB).
cs: Příloha '%(filename)s' nerozbalena. Soubory jsou buď příliš velké (překračují limit: %(maxsize_file)d) kb, nebo nejsou ve stejném adresáři.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment storage size limit (%(size)d kB).
cs: Příloha '%(filename)s' nemohla být rozbalena kvůli nedostatku místa (%(size)d kB).

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment count limit (%(count)d).
cs: Příloha '%(filename)s' nemohla být rozbalena kvůli příliš velkému počtu souborů (%(count)d).

en: Attachment '%(filename)s' partially unzipped (did not overwrite: %(filelist)s).
cs: Příloha '%(filename)s' částečně rozbalena. (Nemohu přepsat: %(filelist)s).

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
cs: Příloha '%(filename)s' rozbalena.

en: Attachment '%(filename)s'
cs: Příloha '%(filename)s'

en: Download
cs: Stažení

en: Package script:
cs: Skript balíčku:

en: File Name
cs: Jméno Souboru

en: Modified
cs: Změněno

en: Size
cs: Velikost

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
cs: Neznámy typ souboru, nemohu tuto přílohu přímo zobrazit.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
cs: Nemáte dostatečná práva k prohlížení příloh na této stránce.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
cs: attachment:%(filename)s k %(pagename)s

en: General Information
cs: Všeobecné informace

en: Page size: %d
cs: Velikost stránky: %d

en: SHA digest of this page's content is:
cs: Klíč SHA obsahu této stránky je:

en: The following users subscribed to this page:
cs: Následující uživatelé odebírají tuto stránku:

en: This page links to the following pages:
cs: Tato stránku se odkazuje na následující stránky:

en: Showing page edit history entries from '''%(start_offset)d''' to '''%(end_offset)d''' out of '''%(total_count)d''' entries total.
cs: Ukázat historii stránky od '''%(start_offset)d''' do '''%(end_offset)d''' mimo '''%(total_count)d''' celkem položek.

en: Newer
cs: Novější

en: Older
cs: Starší

en: %s items per page
cs: %s položek na stránku

en: Diff
cs: Rozdíl

en: Editor
cs: Autor

en: Comment
cs: Komentář

en: Action
cs: Akce

en: to previous
cs: Přejít na předchozí

en: Revision History
cs: Historie verzí

en: No log entries found.
cs: Nenalezeny žádné záznamy v logu.

en: Info for "%s"
cs: Info pro "%s"

en: Show "%(title)s"
cs: Zobrazit "%(title)s"

en: General Page Infos
cs: Všeobecné informace o stránce

en: Page hits and edits
cs: Počty zásahů a editací stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete all /subpages too?
cs: Smazat včetně všech /podstránek?

en: Optional reason for the deletion
cs: Nepovinné důvody pro mazání

en: Really delete this page?
cs: Skutečně smazat tuto stránku?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
cs: Prosím, nejdříve vytvořte domovskou stránku.

en: You can add some additional sub pages to your already existing homepage here.
    
    You can choose how open to other readers or writers those pages shall be,
    access is controlled by group membership of the corresponding group page.
    
    Just enter the sub page's name and click on the button to create a new page.
    
    Before creating access protected pages, make sure the corresponding group page
    exists and has the appropriate members in it. Use HomepageGroupsTemplate for creating
    the group pages.
    
    ||'''Add a new personal page:'''||'''Related access control list group:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,read-write page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadWriteGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,read-only page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private page,%(username)s)>>||%(username)s only||
cs: Zde můžete přidat podstránky k existující domovské stránce.
    
    Je možné zvolit, jak se budou tyto stránky zobrazovat ostatním uživatelům.
    Přístup je řízen členstvím ve skupině k odpovídající stránce.
    
    Vložte jméno podstránky a stiskněte tlačítko pro vytvoření nové stránky
    
    Před tím, než vytvoříte stránku s omezeným přístupem, zajistěte existenci odpovídající stránky se skupinou a v ní příslušné členy.
    Pro vytvoření stránky se skupinou použijte HomepageGroupsTemplate.
    
    ||'''Přidat novou osobní stránku:'''||'''Seznam souvisejících přístupových skupin:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,read-write page,%(username)s)>>||["%(username)s/ReadWriteGroup"]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,read-only page,%(username)s)>>||["%(username)s/ReadGroup"]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private page,%(username)s)>>||%(username)s only||

en: MyPages management
cs: Správa MyPages

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
cs: (včetně %(localwords)d %(pagelink)s)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
cs: Následující slova %(badwords)d nebyla ve slovníku se %(totalwords)d slovy%(localwords)s nalezena a jsou zvýrazněna níže:

en: Add checked words to dictionary
cs: Přidat označená slova do slovníku

en: No spelling errors found!
cs: Žádné pravopisné chyby nenalezeny.

en: You can't save spelling words.
cs: Nelze uložit spelling words.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
cs: Nemůžete kontrolovat pravopis na stránce, kterou nemůžete číst.

en: You are not allowed to use this action.
cs: Nemáte dovoleno provést tuto akci.

en: If this account exists an email was sent.
cs: Pokud tento účet existuje, email byl odeslán.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
cs: Tato wiki není upravena na posílání emailů.
    Kontaktujte vlastníka wiki, který to může změnit.

en: Please provide a valid email address or a username!
cs: Napište prosím platnou emailovou adresu nebo uživatelské jméno!

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Mail me my account data
cs: Zašli mi má data k účtu

en: Recovery token
cs: Obnovovací token

en: New password
cs: Nové heslo

en: New password (repeat)
cs: Nové heslo (znova)

en: Reset my password
cs: Resetovat moje heslo

en: Passwords don't match!
cs: Hesla nesouhlasí!

en: Password not acceptable: %s
cs: Heslo není možno přijmout: %s

en: Your password has been changed, you can log in now.
cs: Vaše heslo bylo změněno, nyní se můžete přihlásit.

en: Your token is invalid!
cs: Váš token je špatně

en: Password reset
cs: Heslo bylo zresetovano

en: 
    == Password reset ==
    Enter a new password below.
cs: 
    == Reset hesla ==
    Níže vložte nové heslo.

en: Lost password
cs: Ztracené heslo

en: 
    == Recovering a lost password ==
    If you have forgotten your password, provide your email address or
    username and click on '''Mail me my account data'''.
    You will receive an email containing a recovery token that can be
    used to change your password. The email will also contain further
    instructions.
cs: 
    == Získání zapomenutého hesla ==
    Pokud jste zapomněli heslo, uveďte svoji emailovou adresu nebo
    uživatelské jméno a klikněte na '''Mail me my account data'''.
    Dostanete email obsahující token na obnovu hesla, který může být
    použitý na změnu hesla. Email bude obsahovat další
    instrukce.

en: 
    === Password reset ===
    If you already have received the email with the recovery token, enter your
    username, the recovery token and a new password (twice) below.
cs: 
    === Reset hesla ===
    Pokud vám přišel email s tokenem na obnovu hesla
    zadejte ho níže spolu s uživatelským jménem a novým helsem (dvakrát)

en: You need to manually go to your OpenID provider wiki
    and log in before you can use your OpenID. MoinMoin will
    never allow you to enter your password here.
    
    Once you have logged in, simply reload this page.
cs: Před tím než můžete použít OpenID,
    Musíte se přihlásit u svého poskytovatele. MoinMoin
    nebude nikdy chtít, abyste heslo zde zadávali.
    
    Jakmile budete přihlášení, načtěte znovu tuto stránku.

en: OpenID Trust verification
cs: Kontrola důvěryhodnosti OpenID

en: The site %s has asked for your identity.
cs: Stránka %s vás žádá o vaši totožnost.

en: 
    If you approve, the site represented by the trust root below will be
    told that you control the identity URL %s. (If you are using a delegated
    identity, the site will take care of reversing the
    delegation on its own.)
cs: 
    Pokud souhlasíte, stránka byla reprezentována důvěryhodnou adresou níže
    bude ke stránce přistupováno přes URL %s. (Pokud budete používat přenesenou
    adresu, tak bude tato stránka sama zpětně měněná.

en: Trust root
cs: Důvěryhodná adresa

en: Identity URL
cs: Identické URL

en: Remember decision
cs: Pamatovat pro příště

en: Remember this trust decision and don't ask again
cs: Pamatuj si toto důvěryhodné rozhodnutí a příště se mě neptej

en: Approve
cs: Souhlasím

en: Don't approve
cs: Nesouhlasím

en: OpenID not served
cs: OpenID se nedá použít

en: 
    Unfortunately you have not created your homepage yet. Therefore,
    we cannot serve an OpenID for you. Please create your homepage first
    and then reload this page or click the button below to cancel this
    verification.
cs: 
    Ještě jste si nevytvořili vaši osobní stránku. Proto 
    nemůžete používat vaše OpenID. Nejprve si prosím vytvořte svoji osobní stránku
    a znovu načtěte tuto stránku a klikněte na tlačítko pro dokončení
    tohoto ověření.

en: Subscribe users to the page %s
cs: Přihlásit uživatele k odebírání stránky %s

en: Enter user names (comma separated):
cs: Vlož jména uživatelů oddělená čárkou:

en: Subscribed for %s:
cs: Uživatelé odebírající %s

en: Not a user:
cs: Není uživatel:

en: You are not allowed to perform this action.
cs: Nemáte dovoleno provést tuto akci.

en: Print slide show
cs: Vytisknout prezentaci

en: Edit slide show
cs: Upravit prezentaci

en: Quit
cs: Konec

en: Quit slide show
cs: Ukončit prezentaci

en: Show first slide (up arrow)
cs: Skok na začátek (kurzorová šipka nahoru)

en: Show last slide (down arrow)
cs: Skok na konec (kuzorová šipka dolů)

en: Show previous slide (left arrow)
cs: Předchozí snímek (kurzorová šipka doleva)

en: Show next slide (right arrow)
cs: Následující snímek (kurzorová šipka doprava)

en: Charts are not available!
cs: Diagramy nejsou dostupné!

en: You need to provide a chart type!
cs: Musíte udat typ diagramu!

en: Bad chart type "%s"!
cs: Neplatný diagram typu "%s"!

en: Load
cs: Nahrát

en: Pagename not specified!
cs: Není zadáno jméno stránky!

en: Upload page content
cs: Obnov obsah stránky

en: You can upload content for the page named below. If you change the page name, you can also upload content for another page. If the page name is empty, we derive the page name from the file name.
cs: Můžete nahrát obsah ke stránce, jejíž název je níže. Když změníte tento název, tak můžete nahrát obsah pouze pro jinou stránku. Když bude název stránky prázdný, převezme se jméno z názvu souboru.

en: File to load page content from
cs: Soubor bude nahrán z

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
cs: (!) Jsou zobrazeny pouze stránky změněné po '''%s'''!

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
cs: /!\ Zadaný čas modifikace nebyl rozpoznán a není zohledněn ve výsledcích hledání!

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
cs: Použijte prosím selektivnější vyhledávací výraz místo {{{"%s"}}}

en: Title Search: "%s"
cs: Hledání stránek: "%s"

en: Advanced Search: "%s"
cs: Rozšířené hledání: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
cs: Fulltextové vyhledávání: "%s"

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
cs: Váš dotaz {{{"%s"}}} je neplatný. Více informací viz NapovedaVyhledavani.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
cs: Váš dotaz {{{"%s"}}} je bez výsledků. Prosím změňte některý z výrazů a obraťte se na NapovedaVyhledavani pro více informací.%s

en: (!) Consider performing a
cs: (!) Zvažte

en: full-text search with your search terms
cs: fulltextové vyhledávání s vašimi vyhledávacími výrazy

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
cs: (!) Vyhledáváte pouze v názvech stránek. V seznamu nemusí být zahrnuty všechny výsledky odpovídající vašemu dotazu. <<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
cs: Klikněte sem pro fulltextové vyhledávání zadaného výrazu!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
cs: Nelze vytvořit stránku bez jména. Zadejte prosím jméno stránky.

en: Your subscription to this page has been removed.
cs: Váš odběr této stránky byl zrušen.

en: Can't remove regular expression subscription!
cs: Nemohu zrušit odběr z regulárního výrazu!

en: Edit the subscription regular expressions in your settings.
cs: Upravte regulární výraz pro odebírání ve vašem nastavení.

en: You need to be subscribed to unsubscribe.
cs: Abyste mohli zakázat odběr musíte být k němu přihlášený.

en: Create new drawing "%(filename)s (opens in new window)"
cs: Vytvořit novou kresbu "%(filename)s (v novém okně)"

en: Edit drawing %(filename)s (opens in new window)
cs: Upravit kresbu %(filename)s (v novém okně)

en: Clickable drawing: %(filename)s
cs: Klikací kresba %(filename)s

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
cs: Nemáte dostatečná práva k uložení obrázku k této stránce.

en: Empty target name given.
cs: Dostal jsem prázdný název.

en: Edit drawing
cs: Editace kresby

en: Execute action %(actionname)s?
cs: Spustit akci %(actionname)s?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
cs: Akce %(actionname)s je v této wiki vyloučena!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
cs: Nemáte dovoleno spustit na této stránce akci %(actionname)s!

en: You are not allowed to create the supplementation page.
cs: Nemáte právo vytvořit doplňkovou stránku!

en: Pages
cs: Stránek

en: Select Author
cs: Zvolit autora

en: Revert all!
cs: Vrátit vše!

en: Copy all /subpages too?
cs: Kopírovat včetně všech /podstránek?

en: New name
cs: Nové jméno

en: Optional reason for the copying
cs: Nepovinný důvod pro kopírování

en: Really copy this page?
cs: Skutečně kopírovat tuto stránku?

en: You are now logged out.
cs: Jste nyní odhlášeni.

en: No page packages found.
cs: Nebyly nalezeny balíky stránek.

en: page package
cs: balík stránek

en: Choose:
cs: Vyber:

en: Install language packs for '%s'
cs: Nainstaluj jazykové bylíčky pro '%s'

en: Local Site Map for "%s"
cs: Lokální mapa umístění pro "%s"

en: No older revisions available!
cs: Starší verze nejsou k dispozici!

en: Diff for "%s"
cs: Změny pro "%s"

en: Differences between revisions %d and %d
cs: Rozdíly mezi verzemi  %d a %d

en: (spanning %d versions)
cs: (rozsah %d verzí)

en: Previous change
cs: Předchozí změna

en: Next change
cs: Následující změna

en: Diff with oldest revision in left pane
cs: Rozdíl vůči starší verzi je v levé části

en: No older revision available for diff
cs: Není žádná starší verze pro porovnání

en: Diff with older revision in left pane
cs: Rozdíl vůči starší verzi je levé části

en: Diff with newer revision in left pane
cs: Rozdíl vůči novější verzi je v levé části

en: Can't change to revision newer than in right pane
cs: Nemohu změnit verzi v pravé části

en: Diff with older revision in right pane
cs: Rozdíl vůči starší verzi je v pravé části

en: Can't change to revision older than revision in left pane
cs: Nemohu změnit opravu v levé části

en: Diff with newer revision in right pane
cs: Rozlil vůči novější verzi je v pravé části

en: No newer revision available for diff
cs: Není dostupná žádná verze pro porovnání

en: Diff with newest revision in right pane
cs: Rozdíl vůči novější verzi je v pravé části

en: The page was saved %(count)d times, though!
cs: Přesto byla stránka  %(count)d krát uložena!

en: (ignoring whitespace)
cs: (mezery ignoruji)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
cs: Ignorovat změny v počtu mezer (bílých míst)

en: Empty user name. Please enter a user name.
cs: Prázdné uživatelské jméno. Zadejte prosím uživatelské jméno.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
cs: Neplatné uživatelské jméno {{{'%s'}}}.
    Jména mohou obsahovat jakékoliv Unicode znaky i čísla s možnou jedinou mezerou mezi slovy. Jména skupin nejsou povolena.

en: This user name already belongs to somebody else.
cs: Toto uživatelské jméno již patří někomu jinému.

en: Please specify a password!
cs: Zadejte prosím heslo!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
cs: Zadejte prosím Váš email. Pokud zapomenete Vaše přihlašovací informace, mohou Vám být na tento email zaslány.

en: This email already belongs to somebody else.
cs: Tato emailová adresa patří již někomu jinému.

en: User account created! You can use this account to login now...
cs: Účet byl vytvořen! Nyní se na něj lze přihlásit...

en: Password repeat
cs: Opakovat heslo

en: TextCha (required)
cs: TextCha (vyžadováno)

en: Create Profile
cs: Vytvořit profil

en: Create Account
cs: Vytvořit účet

en: Full Link List for "%s"
cs: Všechny stránky, které se odkazují na: "%s"

en: You must login to add a quicklink.
cs: Bez přihlášení nelze přidat pohotový odkaz.

en: A quicklink to this page has been added for you.
cs: Přidali jste si tuto stránku do pohotových odkazů.

en: A quicklink to this page could not be added for you.
cs: Pohotový odkaz na tuto stránku nelze přidat-

en: You already have a quicklink to this page.
cs: Nyní máte rychlý odkaz na tuto stránku.

en: Create redirect for renamed page(s)?
cs: Vytvořit přesměrování pro přejmenovanou(é) stánku(y)?

en: Rename all /subpages too?
cs: Přejmenovat včetně všech /podstránek?

en: Create redirect for renamed page?
cs: Vytvořit přesměrování pro přejmenovanou stránku?

en: Really rename this page?
cs: Skutečně přejmenovat tuto stránku?

en: Optional reason for the renaming
cs: Nepovinný důvod pro přejmenovávání

en: Wiki Backup
cs: Záloha Wiki

en: = Downloading a backup =
    
    Please note:
     * Store backups in a safe and secure place - they contain sensitive information.
     * Make sure your wiki configuration backup_* values are correct and complete.
     * Make sure the backup file you get contains everything you need in case of problems.
     * Make sure it is downloaded without problems.
    
    To get a backup, just click here:
cs: = Stahování zálohy =
    
    Please note:
     * Store backups in a safe and secure place - they contain sensitive information.
     * Make sure your wiki configuration backup_* values are correct and complete.
     * Make sure the backup file you get contains everything you need in case of problems.
     * Make sure it is downloaded without problems.
    
    Pro získání zálohy klikni zde:

en: Backup
cs: Záloha

en: You are not allowed to do remote backup.
cs: Nemáte dovoleno provést vzdálenou zálohu.

en: Unknown backup subaction: %s.
cs: Neznámá podakce zálohy: %s.

en: Revert
cs: Vrátit

en: You are not allowed to revert this page!
cs: Nemáte právo vracet změny na této stránce!

en: You were viewing the current revision of this page when you called the revert action. If you want to revert to an older revision, first view that older revision and then call revert to this (older) revision again.
cs: Pokusili jste se vrátit k současné revizi této stránky. Chcete-li se vrátit k některé starší revizi, nejdříve ji zobrazte a potom spusťte vrácení změn znovu.

en: Optional reason for reverting this page
cs: Volitelný důvod pro vrácení obsahu této stránky

en: Really revert this page?
cs: Skutečně vrátit obsah této stránce?

en: Member of Groups
cs: Člen skupiny

en: Disable user
cs: Zakaž uživatele

en: Enable user
cs: Povol uživatele

en: disabled
cs: zakázáno

en: Mail account data
cs: Zašli mi má data k účtu

en: RecentChanges
cs: PosledniZmeny

en: WikiTipOfTheDay
cs: WikiTipProTentoDen

en: TitleIndex
cs: RejstrikStranek

en: WordIndex
cs: RejstrikSlov

en: FindPage
cs: NajdiStranku

en: MissingPage
cs: ChybejiciStranka

en: MissingHomePage
cs: ChybejiciDomovskaStranka

en: WikiHomePage
cs: DomovskaStranka

en: WikiName
cs: WikiNazev

en: WikiWikiWeb
cs: SitWikiWiki

en: FrontPage
cs: HlavniStranka

en: WikiSandBox
cs: WikiPiskoviste

en: InterWiki
cs: OdkazyInterWiki

en: AbandonedPages
cs: OpusteneStranky

en: OrphanedPages
cs: OsireleStranky

en: WantedPages
cs: ChybejiciStranky

en: EventStats
cs: Statistiky

en: EventStats/HitCounts
cs: Statistiky/Zhlednuti

en: EventStats/Languages
cs: Statistiky/Jazyky

en: EventStats/UserAgents
cs: Statistiky/Prohlizece

en: PageSize
cs: VelikostiStranek

en: PageHits
cs: NavstevnostStranek

en: RandomPage
cs: NahodnaStranka

en: FortuneCookies
cs: KolackyStesteny

en: WikiLicense
cs: LicenceWiki

en: CategoryCategory
cs: KategorieKategorie

en: CategoryHomepage
cs: KategorieDomovskaStranka

en: CategoryTemplate
cs: KategorieSablona

en: HomepageTemplate
cs: DomovskaStrankaSablona

en: HelpTemplate
cs: NapovedaSablona

en: HomepageReadWritePageTemplate
cs: DomovskaStrankaCteniZapisSablona

en: HomepageReadPageTemplate
cs: DomovskaStrankaZapisSablona

en: HomepagePrivatePageTemplate
cs: DomovskaSoukromaStrankaSablona

en: HomepageGroupsTemplate
cs: DomovskaStrankaSkupinySablona

en: SlideShowHandOutTemplate
cs: PrezentacaPodkladSablona

en: SlideShowTemplate
cs: PrezentaceŠablona

en: SlideTemplate
cs: SnimekSablona

en: SyncJobTemplate
cs: SynchronizacePraceSablona

en: HelpOnConfiguration
cs: NapovedaFormatovani

en: HelpOnConfiguration/EmailSupport
cs: NapovedaNastaveni/EmailovaPodpora

en: HelpOnConfiguration/SecurityPolicy
cs: NapovedaNastaveni/BezpecnostniOpatreni

en: HelpOnConfiguration/FileAttachments
cs: NapovedaNastaveni/Prilohy

en: HelpOnConfiguration/SupplementationPage
cs: NapovedaNastaveni/DoplnkovaStranka

en: HelpOnConfiguration/SurgeProtection
cs: NapovedaNastaveni/OchranaProtiVnejsimuZasahu

en: HelpOnConfiguration/UserPreferences
cs: NapovedaNastaveni/NastaveniUzivatele

en: HelpOnPackageInstaller
cs: NápovědaInstalátoruBalíčků

en: HelpOnUpdatingPython
cs: NapovedaAktualizacePython

en: HelpOnAdministration
cs: NapovedaAdministrace

en: HelpOnAuthentication
cs: NapovedaAutentizace

en: HelpOnAuthentication/ExternalCookie
cs: NapovedaAutentizace/ExterniCookie

en: HelpOnMoinCommand
cs: NapovedaMoinCommand

en: HelpOnMoinCommand/ExportDump
cs: NapovedaMoinCommand/ExportVypisu

en: HelpOnNotification
cs: NapovedaUpozorneni

en: HelpOnSessions
cs: NapovedaSessions

en: HelpOnUserHandling
cs: NapovedaUzivatelskeUpravy

en: HelpOnXapian
cs: NapovedaXapian

en: HelpOnMoinWikiSyntax
cs: NapovedaProMoinWikiSyntax

en: HelpOnCreoleSyntax
cs: NapovedaProCreoleSyntax

en: HelpOnFormatting
cs: HelpFormatovani

en: MoinMoin
cs: CoJeMoinMoin

en: HelpContents
cs: NapovedaObsah

en: HelpForBeginners
cs: NapovedaProZacatecniky

en: HelpForUsers
cs: NapovedaProUzivatele

en: HelpIndex
cs: NapovedaIndex

en: HelpOnAccessControlLists
cs: NapovedaKontrolniPristupovySeznam

en: HelpOnActions
cs: NapovedaAkce

en: HelpOnActions/AttachFile
cs: NapovedaAkce/PridatPrilohu

en: HelpOnAdmonitions
cs: NapovedaPripominky

en: HelpOnAutoAdmin
cs: NapovedaAutoAdmin

en: HelpOnCategories
cs: NápovědaKategorie

en: HelpOnDictionaries
cs: NápovědaSlovníky

en: HelpOnDrawings
cs: NapovedaKresleni

en: HelpOnEditLocks
cs: NapovedaEditacniZamky

en: HelpOnEditing
cs: NapovedaEditovani

en: HelpOnEditing/SubPages
cs: NapovedaEditovani/SubPages

en: HelpOnGraphicalEditor
cs: NápovědaGrafickýEditor

en: HelpOnGroups
cs: NapovedaSkupiny

en: HelpOnHeadlines
cs: NapovedaProNadpisy

en: HelpOnImages
cs: NapovedaObrazky

en: HelpOnLanguages
cs: NapovedaJazyk

en: HelpOnLinking
cs: NapovedaOdkazy

en: HelpOnLinking/NotesLinks
cs: NapovedaOdkazy/PoznamkyJakoOdkazy

en: HelpOnLists
cs: NapovedaObsah

en: HelpOnLogin
cs: NapovedaPrihlaseni

en: HelpOnMacros
cs: NápovědaMakra

en: HelpOnMacros/EmbedObject
cs: NápovědaMakra/VložitObjekt

en: HelpOnMacros/Include
cs: NapovedaMakra/Include

en: HelpOnMacros/MailTo
cs: NapovedaMakra/MailTo

en: HelpOnMacros/MonthCalendar
cs: NápovědaMakra/MěsíčníKalendář

en: HelpOnNavigation
cs: NapovedaNavigace

en: HelpOnOpenIDProvider
cs: NapovedaOpenIDPoskytovatel

en: HelpOnPageCreation
cs: NapovedaTvorbaStranky

en: HelpOnPageDeletion
cs: NápovědaSmazaniStranky

en: HelpOnParsers/ReStructuredText
cs: NapovedaSyntaktickyAnalizator/SkladaniTextu

en: HelpOnParsers/ReStructuredText/RstPrimer
cs: NapovedaSyntaktickyAnalizator/SkladaniTextu/RstPrimer

en: HelpOnProcessingInstructions
cs: NapovedaZpracovaniInstrukci

en: HelpOnRules
cs: NapovedaPravidla

en: HelpOnSearching
cs: NapovedaVyhledavani

en: HelpOnSlideShows
cs: NapovedaPrezentace

en: HelpOnSlideShows/000 Introduction
cs: NapovedaPrezentace/000 Uvod

en: HelpOnSlideShows/100 Creating the slides
cs: NapovedaPrezentace/100 Vytvareni snimku

en: HelpOnSlideShows/900 Last but not least: Running your presentation
cs: NapovedaPrezentace/900 Beh vasi prezentace

en: HelpOnSmileys
cs: NapovedaSmajlici

en: HelpOnSpam
cs: NapovedaSpam

en: HelpOnSpellCheck
cs: NapovedaKontrolaPravopisu

en: HelpOnSuperUser
cs: NapovedaSuperuzivatel

en: HelpOnSynchronisation
cs: NapovedaSynchronizace

en: HelpOnTables
cs: NapovedaTabulky

en: HelpOnTemplates
cs: NapovědaSablony

en: HelpOnThemes
cs: NapovedaVzhled

en: HelpOnUserPreferences
cs: NapovedaNastaveniUzivatele

en: HelpOnVariables
cs: NapovedaPromenne

en: HelpOnXmlPages
cs: NápovědaXmlStranky

en: HelpOnComments
cs: NapovedaKomentare

en: HelpOnSubscribing
cs: NapovedaOdber

en: CamelCase
cs: PripadVelblouda

en: WikiCourse
cs: WikiNavod

en: WikiCourse/01 What is a MoinMoin wiki?
cs: WikiNavod/01 CO je to MoinMoin wiki?

en: WikiCourse/02 Finding information
cs: WikiNavod/02 Hledání informaci

en: WikiCourse/03 Staying up to date
cs: WikiNavod/03 Stale aktualizovany

en: WikiCourse/04 Creating a wiki account
cs: WikiNavod/04 Vytvoreni wiki uctu

en: WikiCourse/05 User preferences
cs: WikiNavod/05 Nastaveni Uzivatele

en: WikiCourse/06 Your own wiki homepage
cs: WikiNávod/06 Tvoje osobni stránka

en: WikiCourse/07 The text editor
cs: WikiNavod/07 Textovy editor

en: WikiCourse/08 Hot Keys
cs: WikiNavod/08 Klavesove zkratky

en: WikiCourse/10 Text layout with wiki markup
cs: WikiNavod/10 Wiki syntaxe textu

en: WikiCourse/11 Paragraphs
cs: WikiNavod/11 Odstavce

en: WikiCourse/12 Headlines
cs: WikiNavod/12 Nadpisy

en: WikiCourse/13 Lists
cs: WikiNavod/13 seznamy

en: WikiCourse/14 Text styles
cs: WikiNavod/14 Styly textu

en: WikiCourse/15 Tables
cs: WikiNavod/15 Tabulky

en: WikiCourse/16 Wiki internal links
cs: WikiNavod/16 Wiki relativni odkazy

en: WikiCourse/17 External links
cs: WikiNavod/17 Absolutni odkazy

en: WikiCourse/18 Attachments
cs: WikiNavod/18 Prilohy

en: WikiCourse/19 Symbols
cs: WikiNavod/19 Symboly

en: WikiCourse/20 Dynamic content
cs: WikiNavod/20 Dynamicky obsah

en: WikiCourse/21 Macros
cs: WikiNavod/21 Makra

en: WikiCourse/22 Parsers
cs: WikiNavod/22 Syntakticky analizator

en: WikiCourse/23 Actions
cs: WikiNavod/23 Dalsi akce:

en: WikiCourse/30 The graphical editor
cs: WikiNavod/30 Grafický editor

en: WikiCourse/40 Creating more pages
cs: WikiNavod/40 Vytvareni vice stranek

en: WikiCourse/50 Wiki etiquette
cs: WikiNavod/50 Etiketa wiki

en: WikiCourse/51 Applications
cs: WikiNavod/51 Aplikace

en: WikiCourse/52 Structure in the wiki
cs: WikiNavod/52 Struktura wiki

en: WikiCourseHandOut
cs: WikiPodkladyProJejiBeh

en: Sun
cs: Ne

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: AttachFile
cs: PřipojitSoubor

en: DeletePage
cs: SmazatStránku

en: LikePages
cs: PodobnéStránky

en: LocalSiteMap
cs: MapaUmístění

en: RenamePage
cs: PřejmenovatStránku

en: SpellCheck
cs: KontrolaPravopisu

en: Discussion
cs: Diskuze

en: User agent
cs: User Agent

en: Others
cs: Další

en: Distribution of User-Agent Types
cs: Rozdělění typů prohlížečů

en: Page Size Distribution
cs: Rozdělení velikosti stránky

en: page size upper bound [bytes]
cs: maximální velikost stránky [bytes]

en: # of pages of this size
cs: Počet stránek o této velikosti

en: Views/day
cs: Počet zobrazení za den

en: Edits/day
cs: Počet úprav za den

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
cs: %(chart_title)s pro %(filterpage)s

en: green=view
    red=edit
cs: zelená=náhled
    červená=editace

en: date
cs: datum

en: # of hits
cs: počet hitů

en: Language
cs: Jazyk

en: <Browser setting>
cs: <Nastavení prohlížeče>

en: No orphaned pages in this wiki.
cs: Žádné osiřelé stránky v této wiki.

en: Include system pages
cs: Včetně systémových stránek

en: Exclude system pages
cs: Vyjma systémových stránek

en: No wanted pages in this wiki.
cs: V této wiki neexistují žádné žádoucí stránky.

en: Python Version
cs: Verze Python

en: MoinMoin Version
cs: Verze MoinMoin

en: Release %s [Revision %s]
cs: Verze %s [Revision %s]

en: 4Suite Version
cs: Verze 4Suite

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Number of system pages
cs: Počet systémových stránek

en: Accumulated page sizes
cs: Souhrnná velikost stránek

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
cs: Obsazení disku %(data_dir)s/pages/

en: Disk usage of %(data_dir)s/
cs: Obsazení disku %(data_dir)s/

en: Entries in edit log
cs: Záznamy v edit-logu

en: NONE
cs: NIC

en: Global extension macros
cs: Makra globálního rozšíření

en: Local extension macros
cs: Makra lokálního rozšíření

en: Global extension actions
cs: Akce globálního rozšíření

en: Local extension actions
cs: Akce lokálního rozšíření

en: Global parsers
cs: Globální parsery.

en: Local extension parsers
cs: Parsery lokálního rozšíření

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
cs: Xapian a/nebo Python Xapian bindings nenainstalováno

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Enabled
cs: Povoleno

en: index unavailable
cs: index není dostupný

en: index available
cs: index je dostupný

en: Xapian search
cs: Xapian hledání

en: Stemming for Xapian
cs: Hledání slovních základů pro Xapian

en: Active threads
cs: Aktivní vlákna

en: Search for items
cs: Hledat v položkách

en: containing all the following terms
cs: obsahuje všechny výrazy

en: containing one or more of the following terms
cs: obsahuje jeden nebo více výrazů

en: not containing the following terms
cs: neobsahuje výrazy

en: last modified since (e.g. 2 weeks before)
cs: naposledy změněno před (např. před dvěma týdny)

en: any category
cs: libovolná kategorie

en: any language
cs: jakýkoliv jazyk

en: any mimetype
cs: jakýkoliv mimetype

en: Categories
cs: Kategorie

en: File Type
cs: Typ Souboru

en: Search only in titles
cs: Hledat jen v názvech

en: Case-sensitive search
cs: Rozlišovat velikost písmen

en: Exclude underlay
cs: Vynechat underlay

en: No system items
cs: Žádné systémové položky

en: Search in all page revisions
cs: Hledat ve všech revizích

en: Go get it!
cs: Proveď!

en: No quotes on %(pagename)s.
cs: Žádné citáty na stránce %(pagename)s nenalezeny.

en: Contents
cs: Obsah

en: Variable name
cs: proměnný název

en: Default
cs: Předvoleno

en: Description
cs: Popis

en: Lexer description
cs: Popis pravopisu

en: Lexer names
cs: Jméno pro pravopisný analizátor

en: File patterns
cs: Soubor typů

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
cs: Nepodporované navigační schéma '%(scheme)s'!

en: No parent page found!
cs: Rodičovská stránka nenalezena!

en: Slideshow
cs: Prezentace

en: Slide %(pos)d of %(size)d
cs: Strana %(pos)d z %(size)d

en: File attachment browser
cs: Prohlížet přílohu

en: User account browser
cs: Prohledávám uživatelský účet

en: Search Titles
cs: Hledat v titulcích

en: Display context of search results
cs: Zobrazit výsledek výhledávání

en: Case-sensitive searching
cs: Rozlišovat velikost písmen

en: Search Text
cs: Hledat v textu

en: <<%(macro_name)s: execution failed [%(error_msg)s] (see also the log)>>
cs: <<%(macro_name)s: běhová chyba [%(error_msg)s] (taky se podívej do záznamu (log))>>

en: Go To Page
cs: Jít na stránku

en: Wiki configuration
cs: Nastavení wiki

en: This table shows all settings in this wiki that do not have default values. Settings that the configuration system doesn't know about are shown in ''italic'', those may be due to third-party extensions needing configuration or settings that were removed from Moin.
cs: V této tabulce je veškeré nastavení této wiki, nemusí to být přednastavené hodnoty. Nastavení, které nejdou zobrazit jsou napsány ''kurzívou''toto nastavení možná potřebuje někdo jiný nebo bylo z Moin smazáno

en: Setting
cs: Nastavení

en: %(mins)dm ago
cs: před %(mins)dm

en: (no bookmark set)
cs: (žádná záložka nezaložena)

en: (currently set to %s)
cs: (nyní založena na %s)

en: Delete bookmark
cs: Smazat záložku

en: Set bookmark
cs: Vytvořit záložku

en: [Bookmark reached]
cs: [Záložka dosažena]

en: Upload new attachment "%(filename)s"
cs: Upload nové přílohy "%(filename)s"

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Required argument %(argument_name)s missing.
cs: %(extension_name)s %(extension_type)s: Požadovaný argument %(argument_name)s chybý.

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Invalid %(argument_name)s=%(argument_value)s!
cs: %(extension_name)s %(extension_type)s: Chybný %(argument_name)s=%(argument_value)s!

en: Current configuration does not allow embedding of the file %(file)s because of its mimetype %(mimetype)s.
cs: Současná konfigurace neumožňuje uložit tento soubor %(file)s protože je mimetype %(mimetype)s.

en: Embedded
cs: Zabudováno

en: Invalid include arguments "%s"!
cs: Neplatný argument include: "%s"!

en: Nothing found for "%s"!
cs: Pro "%s" nic nenalezeno!

en: Switch user
cs: Přepnutí uživatele

en: No user selected
cs: Nebyl vybrán uživatel

en: You can now change the settings of the selected user account; log out to get back to your account.
cs: Nyní můžete změnit nastavení vybraného uživatele; po odhlášení se dostanete zpět na svůj účet.

en: You are the only user.
cs: Jste jediný uživatel.

en: As a superuser, you can temporarily assume the identity of another user.
cs: Jako superuživatel se můžete dočasně stát jiným uživatelem.

en: Select User
cs: Zvolit Účet

en: Preferences
cs: Nastaveni

en: This jabber id already belongs to somebody else.
cs: Tento jabber patří již někomu jinému.

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
cs: Nemohu nahrát téma '%(theme_name)s'!

en: User preferences saved!
cs: Uživatelská nastavení uložena!

en: the one preferred
cs: jen oblíbený

en: free choice
cs: nechat možnost volby

en: Save
cs: Uložit

en: Preferred theme
cs: Oblíbené téma

en: Editor Preference
cs: Oblíbený Editor

en: Editor shown on UI
cs: Editor v uživatelském rozhraní

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Your time is
cs: Váš čas je

en: Server time is
cs: Čas serveru je

en: Date format
cs: Formát datumu

en: Preferred language
cs: Preferovaný jazyk

en: General options
cs: Všeobecné volby

en: Quick links
cs: Pohotové odkazy

en: Change password
cs: Změna hesla

en: Your password has been changed.
cs: Vaše heslo bylo změněno.

en: To change your password, enter a new password twice.
cs: Pro změnu vašeho helsa musíte dvakrát vložit heslo nové.

en: OpenID settings
cs: Nastavení OpenID

en: Cannot remove all OpenIDs.
cs: Nejdou odstranit všechny OpenID

en: The selected OpenIDs have been removed.
cs: Vybraná OpenID byla smazána.

en: No OpenID given.
cs: Nemám žádné OpenID.

en: OpenID is already present.
cs: Momentálně je OpenID aktivní.

en: This OpenID is already used for another account.
cs: Toto OpenID je již použito pro jiný uživatelský účet!

en: OpenID added successfully.
cs: OpenId bylo úspěšně přidáno.

en: Current OpenIDs
cs: Momentální OpenID

en: Remove selected
cs: Odstranit vybrané

en: Add OpenID
cs: Přidat OpenID

en: Notification
cs: Upozornění

en: Notification settings saved!
cs: Nastavení upozorňování bylo uloženo!

en: '''Event type'''
cs: '''Typ události'''

en: Select the events you want to be notified about.
cs: Vyberte si události, na které chcete být upozorněni.

en: Before you can be notified, you need to provide a way to contact you in the general preferences.
cs: Než můžete být upozorněni, musíte zvolit způsob kontaktování ve vašemhlavním nastavení.

en: Subscribed events
cs: Upozornit na události

en: Subscribed wiki pages<<BR>>(one regex per line)
cs: Odebírat wiki stránky<<BR>>(jeden regulární výraz na řádku)

en: The selected websites have been removed.
cs: Vybraná stránka bude odstraněna.

en: Trusted websites
cs: Důvěryhodná stránka

en: Inlined image: %(url)s
cs: Vložený obrázek: %(url)s

en: Toggle line numbers
cs: Přepnout zobrazení čísel řádků
