MoinMoin 1.7 - en to he translation catalogue (811 entries)

en: Your changes are not saved!
he: השינויים שלך לא נשמרו!

en: You are not allowed to edit this page.
he: אין לך הרשאות לערוך את הדף

en: Page is immutable!
he: הדף נעול

en: Cannot edit old revisions!
he: אין אפשרות לערוך גרסאות קודמות

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
he: הנעילה שביצעת פגה. הייה מוכן להתנגשויות עריכה!

en: Page name is too long, try shorter name.
he: שם הדף ארוך מדי, נסה שם קצר יותר.

en: Draft of "%(pagename)s"
he: טיוטה של "%(pagename)s"

en: Edit "%(pagename)s"
he: ערוך "%(pagename)s"

en: Preview of "%(pagename)s"
he: תצוגה מקדימה של "%(pagename)s"

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
he: נעילת העריכה שלך ל–%(lock_page)s הסתיימה

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
he: נעילת העריכה שלך לדף %(lock_page)s תסתיים בעוד # דקות

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
he: נעילת העריכה שלך לדף %(lock_page)s תסתיים בעוד # שניות

en: Someone else deleted this page while you were editing!
he: מישהו מחק את הדף בשעה שערכת אותו

en: Someone else changed this page while you were editing!
he: מישהו שינה את הדף בשעה שערכת אותו

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
he: מישהו שמר את הדף בשעה שערכת אותו!
    אנא בדוק את הדף ולאחר מכן שמור אותו מחדש. אל תשמור אותו כפי שהוא!

en: [Content loaded from draft]
he: [תוכן נטען מטיוטה]

en: [Content of new page loaded from %s]
he: [תוכן הדף החדש נלקח מ–%s]

en: [Template %s not found]
he: [תבנית %s לא נמצאה]

en: [You may not read %s]
he: [אין לך הרשאות לקרוא את %s]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
he: '''<<BR>>ניתן לטעון את הטיוטה שלך שמבוססת על גרסה %(draft_rev)d (נשמרה ב-%(draft_timestamp_str)s) במקום הגרסה הנוכחית %(page_rev)d על ידי שימוש בכפתור טעינת הטיוטה - במקרה שאיבדת בטעות את העריכה האחרונה מבלי לשמור אותה.''' טיוטה נשמרת בשבילך בעת ביצוע תצוגה מקדימה, ביטול עריכה או שמירה שנכשלה.

en: Describe %s here.
he: תארו את %s כאן.

en: Check Spelling
he: בדוק איות

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Cancel
he: בטל

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
he: לחיצה על %(save_button_text)s תשמור את השינויים שלך תחת %(license_link)s.
    אם אתה לא מסכים לכך, לחץ על %(cancel_button_text)s.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: GUI Mode
he: מצב ממשק משתמש גרפי

en: Load Draft
he: טען טיוטה

en: Trivial change
he: שינוי פעוט

en: Comment:
he: הערה:

en: <No addition>
he: <ללא תוספת>

en: Add to: %(category)s
he: הוסף לקטגוריה: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
he: הסר רווחים מסופי שורות

en: Edit was cancelled.
he: עריכה בוטלה.

en: You can't copy to an empty pagename.
he: אין באפשרותך להעתיק לשם דף ריק.

en: You are not allowed to copy this page!
he: אינך מורשה להעתיק את הדף הזה!

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
he: '''דף בשם {{{'%s'}}} כבר קיים.'''
    
    נסה שם אחר.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
he: העתקת הדף נכשלה בגלל שגיאת במערכת הקבצים: %s.

en: You are not allowed to rename this page!
he: אין באפשרותך לשנות את השם של דף זה!

en: You can't rename to an empty pagename.
he: אין באפשרותך לשנות שם לשם ריק.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
he: שינוי שם הדף נכשל בגלל שגיאת במערכת הקבצים: %s.

en: You are not allowed to delete this page!
he: אין באפשרותך למחוק את הדף!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
he: תודה על השינויים. תשומת ליבך לפרטים מוערכת.

en: Page "%s" was successfully deleted!
he: דף "%s" נמחק בהצלחה.

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
he: נעילת הדף נכשלה. טעות בלתי צפויה (%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
he: נעילת הדף נכשלה. יתכן שקובץ 'current' לא קיים?

en: Unable to determine current page revision from the 'current' file. The page %s is damaged and cannot be edited right now.
he: לא ניתן לקבוע את גרסת הדף הנוכחית מהקובץ 'current'. הדף %s הינו פגום ולא ניתן לעריכה ברגע זה.

en: Cannot save page %s, no storage space left.
he: לא ניתן לשמור את דף %s, לא נשאר שטח אחסון.

en: An I/O error occurred while saving page %s (errno=%d)
he: שגיאת קלט\פלט התרחשה בעת שמירת הדף %s (קוד שגיאה=%d)

en: You are not allowed to edit this page!
he: אין לכם הרשאות לערוך את הדף.

en: You cannot save empty pages.
he: אי אפשר לשמור דף ריק, הוסיפו תוכן ושימרו שוב.

en: You already saved this page!
he: כבר שמרת את הדף!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
he: כבר ערכת את העמוד! נא לא להשתמש בכפתור "הקודם".

en: You did not change the page content, not saved!
he: תוכן הדף לא השתנה.

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
he: אין לכם אפשרות לשנות הרשאות בדף כי אין לכם הרשאת מנהל לדף.

en: Notifications sent to:
he: הודעה נשלחה ל:

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
he: הנעילה של %(owner)s הסתיימה לפני %(mins_ago)d דקות, וקבלתם את נעילת העריכה

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
he: משתמשים אחרים לא יוכלו לערוך את הדף עד %(bumptime)s.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
he: משתמשים אחרים יקבלו אזהרה שאתם עורכים את הדף עד %(bumptime)s.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
he: לחצו על כפתור "תצוגה מקדימה" כדי להאריך את נעילת העריכה.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
he: הדף נעול לעריכה על ידי %(owner)s עד ל–%(timestamp)s במשך %(mins_valid)d דקות.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
he: הדף נפתח לעריכה לאחרונה ב–%(timestamp)s על ידי %(owner)s.<<BR>>
    יש להמנע מעריכה של הדף לפחות עוד %(mins_valid)d דקות על מנת למנוע התנגשויות עריכה.<<BR>>
    בכדי לעזוב את העורך, לחץ על הכפתור בטל.

en: <unknown>
he: <לא ידוע>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
he: [%(sitename)s] פרטי המשתמש שלך

en: Somebody has requested to email you a password recovery token.
    
    If you lost your password, please go to the password reset URL below or
    go to the password recovery page again and enter your username and the
    recovery token.
he: מישהו ביקש לשלוח לך מפתח לאיפוס ססמה.
    
    אם אכן שכחת את ססמתך לחץ על הקישור המופיע בהמשך (או הכנס לדף איפוס הססמה), והכנס את שם המשתמש שלך ואת מפתח האיפוס.

en: Login Name: %s
    
    Password recovery token: %s
    
    Password reset URL: %s?action=recoverpass&name=%s&token=%s
he: שם משתמש: %s
    
    מפתח לאיפוס ססמה: %s
    
    כתובת לאיפוס ססמה: %s/action=recoverpass&name=%s&token=%s

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
he: החבילה זקוקה לגרסה חדשה יותר של MoinMoin (לפחות %s).

en: The theme name is not set.
he: שם ערכת הנושא לא נקבע.

en: Theme files not installed! Write rights missing for %s.
he: קבצי נושא לא מותקנים! זכויות כתיבה חסרים ל %s.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
he: ההתקנה של '%(filename)s' נכשלה.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
he: הקובץ %s אינו קובץ חבילה של MoinMoin.

en: The page %s does not exist.
he: הדף %s לא קיים.

en: Invalid package file header.
he: כותר קובץ חבילה בלתי חוקי.

en: Package file format unsupported.
he: סוג קובץ חבילה אינו נתמך.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
he: פונקציה לא ידועה %(func)s בשורה %(lineno)i.

en: The file %s was not found in the package.
he: הקובץ %s לא נמצא בחבילה.

en: The wiki is currently not reachable.
he: המערכת אינה זמינה כרגע.

en: Invalid username or password.
he: שם משתמש או סיסמה בלתי חוקיים.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
he: המערכת המרוחקת משתמש בשם InterWiki פנימי שונה (%(remotename)s) מהשם שציינת (%(localname)s).

en: Text mode
he: מצב מלל

en: Unknown action %(action_name)s.
he: פעולה לא ידועה %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
he: אינך מורשה לבצע %(action_name)s בדף זה.

en: Login and try again.
he: התחבר ונסה שוב.

en: Argument "%s" must be a boolean value, not "%s"
he: הפרמטר "%s" חייב להיות ערך בוליאני, לא "%s"

en: Argument must be a boolean value, not "%s"
he: הפרמטר חייב להיות ערך בוליאני, לא "%s"

en: Argument "%s" must be an integer value, not "%s"
he: הפרמטר "%s" חייב להיות ערך מספרי שלם, לא "%s"

en: Argument must be an integer value, not "%s"
he: הפרמטר חייב להיות ערך מספרי שלם, לא "%s"

en: Argument "%s" must be a floating point value, not "%s"
he: הפרמטר "%s" חייב להיות ערך נקודה צפה, לא "%s"

en: Argument must be a floating point value, not "%s"
he: הפרמטר חייב להיות ערך נקודה צפה, לא "%s"

en: Argument "%s" must be a complex value, not "%s"
he: הפרמטר "%s" חייב להיות ערך מרוכב, לא "%s"

en: Argument must be a complex value, not "%s"
he: הפרמטר חייב להיות ערך מרוכב, לא "%s"

en: Argument "%s" must be one of "%s", not "%s"
he: הפרמטר "%s" חייב להיות בין "%s", לא "%s"

en: Argument must be one of "%s", not "%s"
he: הפרמטר חייב להיות בין "%s", לא "%s"

en: Too many arguments
he: יותר מדי פרמטרים

en: Cannot have arguments without name following named arguments
he: לא ניתן לקבל פרמטרים ללא שם אחרי פרמטרים עם שם

en: Argument "%s" is required
he: הפרמטר "%s" נדרש

en: No argument named "%s"
he: אין פרמטר בשם "%s"

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
he: ציפיתי ל "=" אחרי "%(token)s"

en: Expected a value for key "%(token)s"
he: ציפיתי לערך למפתח "%(token)s"

en: Invalid highlighting regular expression "%(regex)s": %(error)s
he: הביטוי הרגולרי "%(regex)s" שנבחר להדגשה שגוי: %(error)s

en: The backed up content of this page is deprecated and will rank lower in search results!
he: גרסאות הגיבוי של הדף מיושנים וימצאו בסוף תוצאות החיפושים

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
he: גרסא %(rev)d מתאריך %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
he: הפנייה מדף "%(page)s"

en: This page redirects to page "%(page)s"
he: דף זה מפנה לדף "%(page)s"

en: Create New Page
he: צור דף חדש

en: You are not allowed to view this page.
he: אין לכם הרשאות לצפות בדף

en: No recipients, nothing to do
he: אין לקוחות, אין מה לעשות

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
he: החיבור לשרת הדואר "%(server)s" נכשל: %(reason)s

en: Mail not sent
he: דואר לא נשלח.

en: Mail sent OK
he: דואר נשלח בהצלחה.

en: Date
he: תאריך

en: From
he: מאת

en: To
he: אל

en: Content
he: תוכן

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
he: סליחה, אין אפשרות לשמור את הדף כי "%(content)s" לא מורשה בוויקי הזה.

en: Could not contact botbouncer.com.
he: לא יכל להתחבר ל-botbouncer.com

en: Please log in first.
he: אנא התחבר ראשית.

en: Failed to connect to database.
he: נכשל להתחבר לבסיס נתונים.

en: Missing password. Please enter user name and password.
he: סיסמה חסרה. אנא הכנס שם משתמש וסיסמה.

en: LDAP server %(server)s failed.
he: שרת LDAP %(server)s נכשל.

en: Please choose an account name now.
    If you choose an existing account name you will be asked for the
    password and be able to associate the account with your OpenID.
he: אנא בחר שם לחשבון עכשיו.
    אם תבחר בשם שכבר קיים תתבקש לתת את 
    הסיסמה ותוכל לשייך את החשבון ל-OpenID שלך.

en: Name
he: שם

en: Choose this name
he: בחר בשם הזה

en: This is not a valid username, choose a different one.
he: זה לא שם תקין, בחר באחד אחר.

en: The username you have chosen is already
    taken. If it is your username, enter your password below to associate
    the username with your OpenID. Otherwise, please choose a different
    username and leave the password field blank.
he: השם שבחרת כבר
    תפוס. אם זה השם משתמש שלך, הכנס את הסיסמה שלך למטה כדי לשייך
    את השם ל-OpenID שלך. אחרת, בבקשה תבחר שם משתמש
    שונה והשאר את שדה הסיסמה ריקה.

en: Password
he: סיסמא

en: Associate this name
he: שייך את השם הזה

en: OpenID error: %s.
he: שגיאה ב-OpenID: %s.

en: OpenID verification canceled.
he: אימות ה-OpenID בוטלה.

en: Verification canceled.
he: אימות בוטלה.

en: OpenID success. id: %s
he: הצלחה ב-OpenID. מ"ז: %s

en: OpenID failure
he: כישלון ב-OpenID

en: OpenID failure.
he: כישלון OpenID.

en: No OpenID found in session.
he: OpenID לא נמצאה בהפעלה הזאת.

en: Your account is now associated to your OpenID.
he: החשבון שלך עכשיו משוייך ל-OpenID שלך.

en: The password you entered is not valid.
he: הסיסמה שהכנסת לא תקינה.

en: OpenID error: unknown continuation stage
he: שגיאת OpenID: שלב המשכה לא ידועה

en: OpenID verification requires that you click this button:
he: אימות OpenID מצריך שתלחץ על הכפתור הזה:

en: Anonymous sessions need to be enabled for OpenID login.
he: דרושה הפעלה אנונומית כדי לאפשר כניסה של OpenID.

en: Failed to resolve OpenID.
he: לא יכל לפתור OpenID.

en: OpenID discovery failure, not a valid OpenID.
he: גילוי כשלון ב-OpenID, לא OpenID תקין.

en: No OpenID.
he: חסר OpenID.

en: If you do not have an account yet, you can still log in with your OpenID and create one during login.
he: אם אין לך עדין חשבון, אתה עדין יכול להתחבר עם ה-OpenID שלךוליצור אחד בהתחברות.

en: If you do not have an account, <a href="%(userprefslink)s">you can create one now</a>.
he: אם אין לך חשבון במערכת, ניתן לפתוח <a href="%(userprefslink)s">חשבון חדש</

en: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Forgot your password?</a>
he: <a href="%(sendmypasswordlink)s">שחכת סיסמה?</a>

en: Syntax highlighting not supported for '%(syntax)s', see %(highlight_help_page)s.
he: הדגשת תחביר לא תומכת ב-'%(syntax)s', ראה %(highlight_help_page)s.

en:  Emphasis:: <<Verbatim(//)>>''italics''<<Verbatim(//)>>; <<Verbatim(**)>>'''bold'''<<Verbatim(**)>>; <<Verbatim(**//)>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(//**)>>; <<Verbatim(//)>>''mixed ''<<Verbatim(**)>>'''''bold'''<<Verbatim(**)>> and italics''<<Verbatim(//)>>;
     Horizontal Rule:: <<Verbatim(----)>>
     Force Linebreak:: <<Verbatim(\\)>>
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: * bullets; ** sub-bullets; # numbered items; ## numbered sub items.
     Links:: <<Verbatim([[target]])>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: |= header text | cell text | more cell text |;
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnCreoleSyntax.
he:  הדגשה:: {{{//}}}''נטוי''{{{//}}}, {{{**}}}'''מודגש'''{{{**}}}, {{{**//}}}'''''מודגש ונטוי'''''{{{//**}}}, {{{//}}}''נטוי ו{{{**}}}'''מודגש'''{{{**}}} מעורבים{{{//}}}
     קו אפקי:: {{{----}}}
     שבור שורה:: {{{\\}}}
     כותרות:: = כותרת 1 =, == כותרת 2 ==, === כותרת 3 ===, ==== כותרת 4 ====, ===== כותרת 5 =====
     רשימות:: * פריט, ** תת פריט, # ממוספר, ## תת-פריט ממוספר
     קישורים:: {{{[[}}}שם דף{{{]]}}}, {{{[[}}}שם דף|טקסט בקישור{{{]]}}}
     טבלאות:: |= תא כותרת | תא רגיל | עוד תא רגיל
    
    (!) לעזרה נוספת, ראה HelpOnEditing או HelpOnCreoleSyntax

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
he: XSLT מבוטל, להפעלה הסתכל ב–HelpOnConfiguration.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
he: עיבוד XSLT לא זמין.

en: %(errortype)s processing error
he: %(errortype)s טעות בעיבוד

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
he: עיבוד טקסט reStructed בלתי אפשרי, אנא התקן את Docutils.

en: {{{
    Emphasis: *italic* **bold** ``monospace``
    
    Headings: Heading 1  Heading 2  Heading 3
              =========  ---------  ~~~~~~~~~
    
    Horizontal rule: ----
    
    Links: TrailingUnderscore_ `multi word with backticks`_ external_
    
    .. _external: http://external-site.example.org/foo/
    
    Lists: * bullets; 1., a. numbered items.
    }}}
    (!) For more help, see the
    [[http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html|reStructuredText Quick Reference]].
he: {{{
    הדגשה: *נטוי* **מודגש** ``רווח קבוע``
    
    כותרות: כותרת 1  כותרת 2  כותרת 3
              =========  ---------  ~~~~~~~~~
    
    קו מאוזן: ---- 
    קישורים: קו-תחתי-עוקב_ `מספר מילים עם מרכאות בודדות אחוריות`_ חיצוני_ 
    
    .. _חיצוני: http://external-site.net/foo/
    
    רשימות: * תבליטים; 1., a. פריטים ממוספרים.
    }}}
    (!) לעזרה נוספת, ראה את 
    <a href="http://docutils.sourceforge.net/docs/user/rst/quickref.html">
    reStructuredText Quick Reference
    </a>.

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
he: **מספר גדול מידי של קבצים מוכללים**

en: **You are not allowed to read the page: %s**
he: **אין באפשרותך לקרוא את העמוד "%s"**

en: **Could not find the referenced page: %s**
he: **אין אפשרות למצוא את הדף המוכלל: %s**

en:  Emphasis:: <<Verbatim('')>>''italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(''')>>'''bold'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''bold italics'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''mixed ''<<Verbatim(''')>>'''''bold'''<<Verbatim(''')>> and italics''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> horizontal rule.
     Headings:: = Title 1 =; == Title 2 ==; === Title 3 ===; ==== Title 4 ====; ===== Title 5 =====.
     Lists:: space and one of: * bullets; 1., a., A., i., I. numbered items; 1.#n start numbering at n; space alone indents.
     Links:: <<Verbatim(JoinCapitalizedWords)>>; <<Verbatim([[target|linktext]])>>.
     Tables:: || cell text |||| cell text spanning 2 columns ||;    no trailing white space allowed after tables or titles.
    
    (!) For more help, see HelpOnEditing or HelpOnMoinWikiSyntax.
he:  הדגשה:: <<Verbatim('')>>''נטוי''<<Verbatim(''(<<;<<Verbatim('''(>>'''מודגש'''<<Verbatim(''')>>; <<Verbatim(''''')>>'''''מודגש נטוי'''''<<Verbatim(''''')>>; <<Verbatim('')>>''מעורב ''<<Verbatim(''')>>'''''מודגש'''<<Verbatim(''')>> ונטוי ''<<Verbatim('')>>; <<Verbatim(----)>> קו אופקי.
     כותרות:: = כותרת ראשית =, ==  כותרת משנה ==, === כותרת 3 ===, ==== כותרת 4 ====, ===== כותרת 5 =====
     רשימות:: רווח וכוכבית (*) " * פריט ברשימה לא ממוספרת", רווח מספר ונקודה " 1. פריט ברשימה ממוספרת", סולמית ומספר " מתחיל מהמספר ", רווח בלבד מזיח את הפסקה.
     קישורים:: {{{[[}}}שם דף{{{]]}}}, {{{[[}}}שם דף|טקסט בקישור{{{]]}}} 
     טבלאות:: {{{||}}} תא {{{||||}}} תא ברוחב כפול {{{||}}};    אין להשאיר רווחים אחרי כותרות וטבלאות.
    
    (!) לעזרה נוספת, ראה HelpOnEditing או SyntaxReference.

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
he: ציפיתי ל–"%(wanted)s" לאחר "%(key)s", קיבלתי "%(token)s"

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
he: ציפיתי למספר שלם "%(key)s" לפני "%(token)s"

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
he: ציפיתי למספר שלם "%(arg)s" אחרי "%(key)s"

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
he: ציפיתי לערך של צבע "%(arg)s" אחרי "%(key)s"

en: Password is too short.
he: הססמה קצרה מידי

en: Password has not enough different characters.
he: אין מספיק תווים שונים בסיסמה.

en: Password is too easy (password contains name or name contains password).
he: סיסמה קלה מידי (סיסמה מכילה שם או שם מכיל סיסמה).

en: Password is too easy (keyboard sequence).
he: סיסמה קלה מידי (רצף במקלדת)

en: Diffs
he: הבדלים

en: Info
he: מידע

en: Edit
he: ערוך

en: UnSubscribe
he: בטל מינוי

en: Subscribe
he: עשה מינוי

en: Raw
he: גולמי

en: Print
he: הדפסה

en: View
he: תצוגה

en: Up
he: למעלה

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
he: פרסם את הדוא"ל (לא את עמוד הויקי שלי) במידע היוצר.

en: Open editor on double click
he: ערוך דף בלחיצה כפולה

en: After login, jump to last visited page
he: אחרי התחברות, קפוץ לעמוד האחרון שביקרתי בו

en: Show comment sections
he: הצג איזורי תגובות

en: Show question mark for non-existing pagelinks
he: הצג סימני שאלה בקישורים לדפים לא קיימים

en: Show page trail
he: הצג דפים אחרונים שביקרתי בהם

en: Show icon toolbar
he: הצג שורת כלים

en: Show top/bottom links in headings
he: הצג קישורים למעלה ולמטה בכותרות

en: Show fancy diffs
he: הצג הבדלים יפים

en: Add spaces to displayed wiki names
he: הוסף רווחים לשמות וויקי

en: Remember login information
he: זכור אותי (מחייב קוקיות מאופשרות בדפדפן)

en: Disable this account forever
he: בטל הרשמה

en: (Use FirstnameLastname)
he:  (השתמש במבנה שם של FirstnameLastname)

en: Alias-Name
he: שם-נרדף

en: Email
he: דוא"ל

en: Jabber ID
he: כתובת Jabber

en: User CSS URL
he: קובץ CSS אישי

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
he: השאר ריק לברירת מחדל

en: Editor size
he: גודל תיבת עריכה

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
he: [%(sitename)s] עידכון%(trivial)s של "%(pagename)s" על ידי %(username)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page or wiki category on "%(sitename)s" for change notification.
    
    The "%(pagename)s" page has been changed by %(editor)s:
he: לבקשתך, הודעה על שינויים בדפים או קטגוריות ב–"%(sitename)s".
    
    %(pagename)s
    שונה על ידי %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been deleted by %(editor)s:
he: לבקשתך, הודעה על שינויים בדפים או קטגוריות ב–"%(sitename)s".
    
    %(pagename)s
    נמחק על ידי %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been renamed from "%(oldname)s" by %(editor)s:
he: לבקשתך, הודעה על שינויים בדפים או קטגוריות ב–"%(sitename)s".
    
    שם הדף
    %(oldname)s
    שונה על ידי %(editor)s:
    
    והוא נקרא כעת
    %(pagename)s

en: [%(sitename)s] New attachment added to page %(pagename)s
he: קובץ חדש צורף לדף "%(pagename)s" באתר "%(sitename)s"

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been added to that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
he: משתמש יקר,
    
    ביצעת מינוי לשינויים בעמוד "%(page_name)s". לעמוד זה צורף קובץ על ידי %(editor)s.להלן פרטי הקובץ המצורף:
    
    שם הקובץ: %(attach_name)s
    גודל הקובץ: %(attach_size)s

en: [%(sitename)s] Removed attachment from page %(pagename)s
he: נספח הוסר מדף "%(pagename)s" באתר "%(sitename)s"

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(page_name)s" for change notification. An attachment has been removed from that page by %(editor)s. Following detailed information is available:
    
    Attachment name: %(attach_name)s
    Attachment size: %(attach_size)s
he: משתמש יקר,
    
    ביצעת מינוי לשינויים בעמוד "%(page_name)s". לעמוד זה הוסר נספח על ידי %(editor)s.להלן פרטי הקובץ המצורף:
    
    שם הקובץ: %(attach_name)s
    גודל הקובץ: %(attach_size)s

en: [%(sitename)s] New user account created
he: [%(sitename)s] חשבון משתמש חדש נוצר

en: Dear Superuser, a new user has just been created on "%(sitename)s". Details follow:
    
        User name: %(username)s
        Email address: %(useremail)s
he: מנהל יקר, משתמש חדש נוצר ב-"%(sitename)s".להלן פרטי המשתמש:
    
        שם משתמש: %(username)s
        כתובת דוא"ל: %(useremail)s

en: anonymous
he: ללא שם

en: Line
he: שורה

en: No differences found!
he: לא נמצאו הבדלים!

en: Deletions are marked like this.
he: מחיקות מסומנות כך.

en: Additions are marked like this.
he: הוספות מסומנות כך.

en: DeleteCache
he: נקה מטמון

en: (cached %s)
he: (מטמון %s)

en: Or try one of these actions:
he: או נסה אחת מהפעולות הבאות:

en: Unsubscribe
he: בטל מינוי

en: Home
he: דף בית

en: [DELETED]
he: [נמחק]

en: [UPDATED]
he: [עודכן]

en: [RENAMED]
he: [שם שונה]

en: [CONFLICT]
he: [התנגשות]

en: [NEW]
he: [חדש]

en: [DIFF]
he: [הבדלים]

en: [BOTTOM]
he: [למטה]

en: [TOP]
he: [למעלה]

en: Click to do a full-text search for this title
he: לחץ לביצוע חיפוש מלל מלא עבור כותרת זאת

en: Settings
he: הגדרות

en: Logout
he: התנתק

en: Login
he: התחבר

en: Clear message
he: סגור הודעה

en: last edited %(time)s by %(editor)s
he: נערך לאחרונה ב–%(time)s על ידי %(editor)s

en: last modified %(time)s
he: השתנה לאחרונה ב–%(time)s

en: Search:
he: חפש:

en: Text
he: מלל

en: Titles
he: כותרות

en: Search
he: חיפוש

en: More Actions:
he: פעולות נוספות:

en: Raw Text
he: מלל גולמי

en: Print View
he: תצוגת הדפסה

en: Delete Cache
he: נקה מטמון

en: Rename Page
he: שנה שם דף

en: Copy Page
he: העתק דף

en: Delete Page
he: מחק דף

en: Like Pages
he: דומה לדפים

en: Local Site Map
he: מפת אתר מקומית

en: My Pages
he: הדפים שלי

en: Subscribe User
he: בצע מינוי למשתמש

en: Remove Spam
he: הסר זבל

en: Revert to this revision
he: שחזר לגרסה זאת

en: Package Pages
he: דפי חבילה

en: Render as Docbook
he: עבד כ-Docbook

en: Sync Pages
he: סנכרן דפים

en: Do
he: בצע

en: Comments
he: תגובות

en: Edit (Text)
he: ערוך (מלל)

en: Edit (GUI)
he: ערוך (GUI)

en: Immutable Page
he: דף נעול

en: Remove Link
he: הסר קישור

en: Add Link
he: הוסף קישור

en: Show %s days.
he: הצג %s ימים.

en: Wiki Markup
he: סימון ויקי

en: Wiki
he: וויקי

en: Page
he: דף

en: User
he: משתמש

en: [ATTACH]
he: [הוסף]

en: Options --pages and --search are mutually exclusive!
he: אפשרויות --דפים ו--חיפוש שוללות זו את זו!

en: You must specify an output file!
he: אתה חייב לציין קובץ לפלט!

en: No pages specified using --pages or --search, assuming full package.
he: שום דף נבחר בעזרת --דפים או --חיפוש, מניחים חבילה מלאה.

en: All attachments included into the package.
he: כל הנספחים נכללו אל תוך החבילה.

en: Output file already exists! Cowardly refusing to continue!
he: קובץ פלט כבר קיים! מסרב בפחדנות מלהמשיך!

en: Attachment link
he: קישור לקובץ מצורף

en: Page link
he: דפים דומים קישור לדף

en: Changed page
he: הדף ששונה

en: Page changed
he: הדף שונה

en: Page has been modified
he: הדף שונה

en: Page has been modified in a trivial fashion
he: הדף עבר שינוי פעוט

en: Page has been renamed
he: שם הדף שונה

en: Page has been deleted
he: הדף נמחק

en: Page has been copied
he: הדף הועתק

en: A new attachment has been added
he: צורף קובץ חדש

en: An attachment has been removed
he: נספח הוסר

en: A page has been reverted to a previous state
he: הדף שוחזר למצב קודם

en: A user has subscribed to a page
he: משתמש ביצע מינוי לדף זה.

en: A new account has been created
he: נוצר חשבון משתמש חדש

en: Trivial
he:  פעוט

en: New page:
he: דף חדש:

en: No differences found!
he: לא נמצאו הבדלים.

en: Attachment link: %(attach)s
    Page link: %(page)s
he: קישור לקובץ מצורף: %(attach)s
    קישור לדף: %(page)s

en: [all]
he: [כולם]

en: [not empty]
he: [לא ריק]

en: [empty]
he: [ריק]

en: filter
he: מסנן

en: Results %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s of %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s results out of about %(pages)d pages.
he: תוצאות %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s מתוך %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s תוצאות מתוך %(pages)d עמודים.

en: seconds
he: שניות

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: rev
he: גרסה

en: current
he: נוכחי

en: last modified: %s
he: שונה לאחרונה: %s

en: match
he: התאמה

en: matches
he: התאמות

en: about
he: אודות

en: This page is already deleted or was never created!
he: דף זה כבר נמחק או שמעולם לא נוצר.

en: Invalid filename "%s"!
he: שם קובץ בלתי חוקי "%s"!

en: Include all attachments?
he: לכלול את כל הנספחים?

en: Package pages
he: דפי חבילה

en: Package name
he: שם חבילה

en: List of page names - separated by a comma
he: רשימה של שמות דפים - מופרדת בפסיק

en: No pages like "%s"!
he: אין דפים דומים ל–"%s".

en: Rolled back changes to the page %s.
he: הוחזרו אחורה שינויים לעמוד %s.

en: Exception while calling rollback function:
he: מקרה חריג בעת קריאה לפונקצית חזרה לאחור:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
he: אנא הכנס סיסמה לחשבון במערכת המרוחקת למטה. <<BR>> /!\ אתה אמור לסמוך על שתי המערכת מכיוון שהסיסמה עלולה להקרא על ידי מנהלי המערכות.

en: Operation was canceled.
he: פעולה בוטלה.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
he: אנא השתמש במנשק המשתמש האינטראקטיבי בכדי להשתמש בפעולה %(actionname)s!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
he: הכיוונים הנתמכים היחידים הינם BOTH ו-DOWN.

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
he: אנא קבע שם מערכת פנימי ב-wikiconfig שלך (ראה HelpOnConfiguration) בכדי להשתמש בפעולה זאת.

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
he: פרמטרים שגויים. אנא ספק לפחות את פרמטר ה-"remoteWiki". עיין ב-HelpOnSynchronisation לעזרה.

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
he: ה-"remoteWiki" אינה ידועה.

en: A severe error occurred:
he: שגיאה חמורה התרחשה:

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
he: סנכרוניזציה הסתיימה. חפש הודעות מצב במידע שלהלן.

en: Synchronisation started -
he: סנכרון החל -

en: Got a list of %s local and %s remote pages. This results in %s pages to process.
he: התקבלה רשימה של %s דפים מקומיים ו %s דפים מרוחקים. בסה"כ יש לעבד %s דפים.

en: After filtering: %s pages
he: לאחר סינון: %s דפים

en: Skipped page %s because of no write access to local page.
he: הדף %s נפסח בגלל חוסר הרשאות כתיבה לדף המקומי.

en: Deleted page %s locally.
he: נמחק מקומית הדף %s.

en: Error while deleting page %s locally:
he: שגיאה בעת מחיקה מקומית של דף %s:

en: Deleted page %s remotely.
he: נמחק מרחוק הדף %s.

en: Error while deleting page %s remotely:
he: שגיאה בעת מחיקה מרוחקת של דף %s:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
he: הפריט %s לא ניתן למיזוד אוטומטי אבל שונה בשתי המערכות. אנא מחק אותו באחת מהמערכות ונסה שוב.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
he: לפריט %s יש סוגי MIME שונים בשתי המערכות ואינו ניתן למיזוג. אנא מחק אותו באחת מהמערכות או אחד את סוגי ה-MIME, ונסה שוב.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
he: שמו של הפריט %s שונה מקומית. אפשרות זו לא מיושמת כעת. לכן, היסטורית הסינכרון המלאה עבור דף זה אבדה.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
he: מסנכרן דף %s עם דף מרוחק %s ...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
he: הדף %s נמחק מרחוק אבל השתנה מקומית.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
he: הדף %s לא ניתן לסינכרון. שמו של הדף המרוחק שונה. זה לא נתמך כעת. ייתכן ותרצה למחוק אחד מהדפים בכדי לסנכרן אותו.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
he: הדף %s נפסח בגלל סתירה מקומית או מרוחקת.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
he: זה הסנכרון הראשון בין הויקי המקומית והמרוחקת עבור הדף %s.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
he: הדף %s לא ניתן למיזוג משום שאינך מורשה לערוך את הדף במערכת המרוחקת.

en: Page %s successfully merged.
he: דף %s מוזג בהצלחה.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
he: הדף %s מכיל סתירות שנוצרו בצד המרוחק.

en: Page %s merged with conflicts.
he: דף %s מוזג עם התנגשויות.

en: Attachment location
he: מיקום של הנספח

en: Page name
he: שם הדף

en: Attachment name
he: שם נספח

en: Refresh attachment list
he: רענן רשימת נספחים

en: List of attachments
he: רשימת נספחים

en: Available attachments for page
he: נספחים זמינים לדף

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
he: בדיוק דף אחד דומה ל–"%s", מעביר לדף.

en: Pages like "%s"
he: דפים דומים ל–"%s"

en: %(matchcount)d %(matches)s for "%(title)s"
he: %(matchcount)d %(matches)s ל-"%(title)s"

en: You must login to remove a quicklink.
he: יש להתחבר בכדי להסיר קישור מהיר.

en: Your quicklink to this page has been removed.
he: הקישור המהיר שלך לדף זה הוסר.

en: Your quicklink to this page could not be removed.
he: לא ניתן להסיר את הקישור המהיר שלך לדף זה.

en: You need to have a quicklink to this page to remove it.
he: חובה להוסיף קישור מהיר לדף זה בכדי להסירו.

en: Please choose:
he: אפשרויות לבחירה:

en: You must login to use this action: %(action)s.
he: חובה להתחבר בכדי לבצע את הפעולה "%(action)s".

en: Only superuser is allowed to use this action.
he: רק מנהל רשאי לבצע פעולה זו

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
he: אין לכם הרשאות לעשות מנוי לדף.

en: This wiki is not enabled for mail/Jabber processing.
he: עיבוד דואר/Jabber אינו מאופשר במערכת זאת.

en: You must log in to use subscriptions.
he: חובה להתחבר בכדי להשתמש במינויים.

en: Add your email address or Jabber ID in your user settings to use subscriptions.
he: הוסף את כתובת הדוא"ל (או Jabber) שלך בהעדפות המשתמש שלך בכדי להשתמש במינויים.

en: You are already subscribed to this page.
he: כבר ביצעת מינוי לדף זה.

en: You have been subscribed to this page.
he: ביצעת מינוי לדף זה.

en: You could not get subscribed to this page.
he: אין באפשרותך לבצע מינוי לדף זה.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
he: צירוף קובץ "%(filename)s".

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
he: קובץ מצורף "%(filename)s" נמחק.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
he: איור "%(filename)s" נשמר.

en: Revert to revision %(rev)d.
he: שחזר לגרסה %(rev)d.

en: Renamed from '%(oldpagename)s'.
he: השם שונה מ-'%(oldpagename)s'.

en: [%d attachments]
he: [%d קבצים מצורפים]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
he: <a href="%(link)s">%(count)s קבצים מצורפים</a> לדף

en: Filename of attachment not specified!
he: לא בחרתם שם לקובץ מצורף.

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
he: קובץ מצורף '%(filename)s' לא קיים!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
he: כדי לקשר לקובץ מצורף בדף, השתמשו בפקודה {{{attachment:filename}}}
    כפי שאפשר לראות למטה ברשימת הקבצים.
    '''אל תשתמשו''' בכתובת של הקובץ, היא עלולה להשתנות
    והקישור ישבר.

en: del
he: מחק

en: move
he: הזז

en: get
he: קבל

en: edit
he: ערוך

en: view
he: הצג

en: unzip
he: חלץ

en: install
he: התקן

en: Do it.
he: בצע.

en: No attachments stored for %(pagename)s
he: אין קבצים מצורפים ל–%(pagename)s

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
he: אין לכם הרשאות למחוק קבצים מצורפים לדף.

en: You are not allowed to move attachments from this page.
he: אינך מורשה להזיז קבצים מצורפים מדף זה.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
he: אין לכם הרשאות לצרף קבצים לדף.

en: Attachment '%(pagename)s/%(filename)s' moved to '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.
he: הקובץ המצורף '%(pagename)s/%(filename)s' הוזז ל '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'

en: New Attachment
he: קובץ מצורף חדש

en: File to upload
he: קובץ לשליחה

en: Rename to
he: שנה שם

en: Overwrite existing attachment of same name
he: לדרוס קובץ מצורף קיים בעל אותו שם

en: Upload
he: שלח

en: Attached Files
he: קבצים מצורפים

en: Unsupported AttachFile sub-action: %s
he: תת פעולה של צירוף קובץ לא נתמכת: %s

en: Attachments for "%(pagename)s"
he: קבצים מצורפים ל–"%(pagename)s"

en: TextCha: Wrong answer! Go back and try again...
he: TextCha: תשובה שגויה! חזור אחורה ונסה שוב...

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
he: קובץ חסר. נסה למחוק תווים שהם לא תווי אסקי מתוך שם הקובץ.

en: You are not allowed to overwrite a file attachment of this page.
he: אין לכם הרשאות לדרוס קבצים מצורפים בדף זה

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
he: קובץ מצורף "%(target)s" (שם מרוחק "%(filename)s") בגודל %(bytes)d בתים נשמר.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
he: קובץ מצורף "%(target)s" (שם מרוחק "%(filename)s") כבר קיים.

en: Attachment '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' already exists.
he: הקובץ המצורף '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'

en: Nothing changed
he: שום דבר לא שונה

en: Page '%(new_pagename)s' does not exist or you don't have enough rights.
he: הדף %(new_pagename)s לא קיים או שאין ברשותך מספיק הרשאות.

en: Move aborted!
he: הזזה בוטלה!

en: Move aborted because new page name is empty.
he: הזזה בוטלה בגלל שם דף ריק

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
he: אנא השתמש בשם קובץ תקין עבור הקובץ המצורף '%(filename)s'.

en: Move aborted because new attachment name is empty.
he: הזזה בוטלה כתוצאה משם קובץ מצורף ריק

en: Move
he: הזז

en: New page name
he: שם דף חדש

en: New attachment name
he: שם קובץ מצורף חדש

en: You are not allowed to get attachments from this page.
he: אין לכם הרשאות לקבל קבצים מצורפים מהדף

en: You are not allowed to install files.
he: אינך מורשה להתקין קבצים.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
he: קובץ מצורף '%(filename)s הותקן.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
he: אינך מורשה לחלץ קבצים מצורפים בדף זה.

en: The file %(filename)s is not a .zip file.
he: הקובץ %(filename)s אינו קובץ .zip.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because some files in the zip are either not in the same directory or exceeded the single file size limit (%(maxsize_file)d kB).
he: קובץ מצורף '%(filename)s' לא חולץ כי חלק מהקבצים בבארכיון נמצאים בספריות שונות, או שעוברים את הגבול המותר לגודל קובץ יחיד (%(maxsize_file)d ק"ב)

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment storage size limit (%(size)d kB).
he: קובץ מצורף '%(filename)s' לא ניתן חולץ מאחר והיה גורם לגודל הקבצים המצורפים לעמוד לעבור את הגבול המותר (%(size)d ק"ב).

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment count limit (%(count)d).
he: קובץ מצורף '%(filename)s' לא חולץ מאחר והיה גורם למספר הקבצים המצורפים לעמוד לעבור את הגבול המותר (%(count)d קבצים)

en: Attachment '%(filename)s' partially unzipped (did not overwrite: %(filelist)s).
he: קובץ מצורף '%(filename)s' חולץ באופן חלקי מארכיון ZIP (לא נדרסו: %(filelist)s).

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
he: קובץ מצורף '%(filename)s' חולץ מארכיון ZIP.

en: Attachment '%(filename)s'
he: קובץ מצורף "%(filename)s".

en: Download
he: הורד

en: Package script:
he: תסריט חבילה:

en: File Name
he: שם קובץ

en: Modified
he: שונה

en: Size
he: גודל

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
he: סוג קובץ לא ידוע, אי אפשר להציג אותו בתוך הדף.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
he: אין לכם הרשאות לצפות בקבצים מצורפים בדף

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
he: קובץ מצורף: %(filename)s של %(pagename)s

en: General Information
he: מידע כללי

en: Page size: %d
he: גודל דף: %d

en: SHA digest of this page's content is:
he: חתימת SHA של תוכן דף זה:

en: The following users subscribed to this page:
he: משתמשים אלו מנויים לדף:

en: This page links to the following pages:
he: הדף מקושר לדפים הבאים:

en: Showing page edit history entries from '''%(start_offset)d''' to '''%(end_offset)d''' out of '''%(total_count)d''' entries total.
he: מראה היסטוריית עריכת דף מ'''%(start_offset)d''' עד '''%(end_offset)d''' מתוך '''%(total_count)d''' ערכים.

en: Newer
he: חדש יותר

en: Older
he: ישן יותר

en: %s items per page
he: %s פריטים לדף

en: Diff
he: הבדלים

en: Editor
he: עורך

en: Comment
he: הערה

en: Action
he: פעולה

en: to previous
he: לגרסה הקודמת

en: N/A
he: לא זמין

en: Revision History
he: הסטוריה של שינויים

en: No log entries found.
he: לא נמצאו כניסות בלוג.

en: Info for "%s"
he: מידע על "%s"

en: Show "%(title)s"
he: הצג "%(title)s"

en: General Page Infos
he: מידע כללי

en: Page hits and edits
he: כניסות ופעולות עריכה

en: Delete
he: מחק

en: Delete all /subpages too?
he: למחוק גם את כל תת הדפים?

en: Optional reason for the deletion
he: סיבה אפשרית למחיקה

en: Really delete this page?
he: באמת למחוק את הדף?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
he: אנא צור דף בית ראשית ליצירת דפים נוספים.

en: You can add some additional sub pages to your already existing homepage here.
    
    You can choose how open to other readers or writers those pages shall be,
    access is controlled by group membership of the corresponding group page.
    
    Just enter the sub page's name and click on the button to create a new page.
    
    Before creating access protected pages, make sure the corresponding group page
    exists and has the appropriate members in it. Use HomepageGroupsTemplate for creating
    the group pages.
    
    ||'''Add a new personal page:'''||'''Related access control list group:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,read-write page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadWriteGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,read-only page,%(username)s)>>||[[%(username)s/ReadGroup]]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private page,%(username)s)>>||%(username)s only||
he: באפשרותך להוסיף תת דפים נוספים לדף הבית הקיים כאן.
    
    באפשרותך לבחור כמה פתוח הדף יהיה לקוראים או כותבים אחרים,
    הגישה נשלטת על ידי חברות בקבוצה של דף הקבוצה המתאים.
    
    פשוט הכנס את שמו של תת הדף ולחץ על הכפתור בכדי ליצור דף חדש.
    
    לפני יצירת דפים עם גישה מוגבלת, וודא שדף הקבוצה המתאימה
    קיים וקיימים בתוכו החברים המתאימים. השתמש בHomepageGroupsTemplate ליצירת
    דפי הקבוצה.
    
    ||'''הוסף דף אישי חדש:'''||'''רשימת בקרת גישה קשורה:'''||
    ||<<NewPage(HomepageReadWritePageTemplate,read-write page,%(username)s)>>||["%(username)s/ReadWriteGroup"]||
    ||<<NewPage(HomepageReadPageTemplate,read-only page,%(username)s)>>||["%(username)s/ReadGroup"]||
    ||<<NewPage(HomepagePrivatePageTemplate,private page,%(username)s)>>||רק %(username)s||

en: MyPages management
he: ניהול העמודים שלי

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
he:  (כולל %(localwords)d %(pagelink)s)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
he: %(badwords)d מילים אלו לא נמצאו במילון הכולל %(totalwords)d מילים %(localwords)s:

en: Add checked words to dictionary
he: הוסף למילון

en: No spelling errors found!
he: לא נמצאו טעויות איות.

en: You can't save spelling words.
he: אין באפשרותך לשמור איותי מילים.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
he: אתה לא יכול לבדוק איות בדף שאין לך הרשאות קריאה.

en: You are not allowed to use this action.
he: הינך לא מורשה להשתמש בפעולה זאת.

en: If this account exists an email was sent.
he: אם משתמש בשם זה קיים, נשלחה הודעת דוא"ל

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
he: דואר לא מאופשר בוויקי הזה
    .פנה למנהל המערכת.

en: Please provide a valid email address or a username!
he: אנא רשום כתובת דוא"ל אמיתית, או שם משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Mail me my account data
he: שלח לי את פרטי המשתמש

en: Recovery token
he: מפתח לאיפוס ססמה

en: New password
he: ססמה חדשה

en: New password (repeat)
he: ססמה חדשה (שוב)

en: Reset my password
he: אפס את הססמה

en: Passwords don't match!
he: הסיסמאות לא תואמות.

en: Password not acceptable: %s
he: סיסמה בלתי קבילה: %s

en: Your password has been changed, you can log in now.
he: ססמתך שונתה, ובאפשרותך להתחבר עכשיו למערכת.

en: Your token is invalid!
he: המפתח לאיפוס ססמה שגוי

en: Password reset
he: איפוס ססמה

en: 
    == Password reset ==
    Enter a new password below.
he: 
    == איפוס ססמה ==
    הקלד ססמה חדשה

en: Lost password
he: הססמה אבדה

en: 
    == Recovering a lost password ==
    If you have forgotten your password, provide your email address or
    username and click on '''Mail me my account data'''.
    You will receive an email containing a recovery token that can be
    used to change your password. The email will also contain further
    instructions.
he: 
    == איפוס ססמה שאבדה ==
    אם שכחת את הססמה, הקלד את שם המשתמש (או כתובת דואר אלקטרוני) ולחץ על '''שלח לי את פרטי המשתמש'''.
    מוינמוין ישלח לך דוא"ל עם מפתח לאיפוס הססמה והוראות נוספות.

en: 
    === Password reset ===
    If you already have received the email with the recovery token, enter your
    username, the recovery token and a new password (twice) below.
he: 
    === איפוס ססמה ===
    אם קיבלת הודעת דוא"ל המכילה מפתח לאיפוס ססמה, הקלד את שם המשתמש, את המפתח וססמה חדשה (פעמיים)

en: You need to manually go to your OpenID provider wiki
    and log in before you can use your OpenID. MoinMoin will
    never allow you to enter your password here.
    
    Once you have logged in, simply reload this page.
he: אתה צריך להכנס לחשבון הויקי של מספק ה-OpenID שלך
     ליפני שאתה יכול להשתמש בו. מוין מוין לא
     יאשפר לך להכנים את הסיסמה פה.
    
    אחרי שנכנסת, שחזר את הדף הזה.

en: OpenID Trust verification
he: אימות ביטוח OpenID

en: The site %s has asked for your identity.
he: האתר %s ביקש את הזהות שלך.

en: 
    If you approve, the site represented by the trust root below will be
    told that you control the identity URL %s. (If you are using a delegated
    identity, the site will take care of reversing the
    delegation on its own.)
he: 
    אם תאשר, יאמר לאתר מיוצג על ידי הביטוח למטה
     שאתה שולט על הזיהוי הURL %s. (אם אתה משתמש בזיהוי
     משולח, האתר ידאג לתפל על הפיכת
     המשלחת לבדו.)

en: Trust root
he: בטח ב-root

en: Identity URL
he: זיהוי URL

en: Remember decision
he: זכור החלטה

en: Remember this trust decision and don't ask again
he: זכור את החלטת האמינות הזאת ואל תשאל שוב

en: Approve
he: אשר

en: Don't approve
he: אל תאשר

en: OpenID not served
he: OpenID לא משורת

en: 
    Unfortunately you have not created your homepage yet. Therefore,
    we cannot serve an OpenID for you. Please create your homepage first
    and then reload this page or click the button below to cancel this
    verification.
he: 
    למרבה הצער עוד לא יצרת את דף הבית שלך. לכן, 
     אנחנו לא יכולים לשרת OpenID לך. אנא צור את דף הבית שלך, 
    ואז שחזר את הדף הזה או לחץ על הכפתור למטה לבטל את 
    האימות הזה.

en: Subscribe users to the page %s
he: צור מינוי לעמוד %s עבור משתמשים

en: Enter user names (comma separated):
he: הכנס שמות משתמש (מופרדים בפסיקים):

en: Subscribed for %s:
he: מנוי ל-%s:

en: Not a user:
he: לא משתמש:

en: You are not allowed to perform this action.
he: אינך מורשה לבצע פעולה זאת.

en: Print slide show
he: הדפס מצגת שקפים

en: Edit slide show
he: ערוך מצגת שקפים

en: Quit
he: יציאה

en: Quit slide show
he: צא ממצגת שקפים

en: Show first slide (up arrow)
he: הראה שקף ראשונה (חץ למעלה)

en: Show last slide (down arrow)
he: הראה שקף אחרונה (חץ למטה)

en: Show previous slide (left arrow)
he: עבור לשקף הקודם (חץ שמואל)

en: Show next slide (right arrow)
he: עבור לשקף הבא (חץ ימין)

en: Charts are not available!
he: גרפים אינם זמינים.

en: You need to provide a chart type!
he: בחרו בסוג גרף.

en: Bad chart type "%s"!
he: סוג גרף שגוי "%s"

en: Load
he: טען

en: Pagename not specified!
he: לא צוין שם דף

en: Upload page content
he: טעינת תוכן דף

en: You can upload content for the page named below. If you change the page name, you can also upload content for another page. If the page name is empty, we derive the page name from the file name.
he: ניתן לטעון תוכן עבור הדף ששמו מצוין בהמשך. ניתן לטעון תוכן לדף אחר באמצעות שינוי ערך השדה "שם הדף". אם לא צוין שם דף, שם הדף יוסק משם הקובץ.

en: File to load page content from
he: תוכן הדף

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
he: רק דפים שהשתנו מאז '''%s''' מוצגים (!)

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
he: /!\ תאריך השינוי שהכנסת לא זוהה ולכן לא ייחשב בתוצאות החיפוש!

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
he: השתמשו במונח חיפוש בררני יותר מאשר {{{"%s"}}}.

en: Title Search: "%s"
he: חיפוש כותרות: "%s"

en: Advanced Search: "%s"
he: חיפוש מתקדם: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
he: חיפוש מלל מלא: "%s"

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
he: מונח החיפוש {{{"%s"}}} אינו חוקי. ראה HelpOnSearching למידע נוסף.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
he: מונח החיפוש {{{"%s"}}} לא החזיר תוצאות. אנא שנה חלק מהמונחים וראה HelpOnSearching למידע נוסף. %s

en: (!) Consider performing a
he: שקול ביצוע (!)

en: full-text search with your search terms
he: חיפוש מלל מלא עם מונחי החיפוש שלך

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
he: (!) הינך מבצע חיפוש כותרות שעלול לא לכלול את כל התוצאות הקשורות במערכת זאת. <<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
he: לחץ כאן בכדי לבצע חיפוש טקסט מלא עם מונח החיפוש שלך!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
he: אין אפשרות ליצור דף חדש ללא שם דף. אנא הכנס שם דף.

en: Your subscription to this page has been removed.
he: המינוי שלך לדף זה הוסר.

en: Can't remove regular expression subscription!
he: אין אפשרות להסיר מינוי שבוצע על ידי ביטוי רגולרי!

en: Edit the subscription regular expressions in your settings.
he: ערוך את הביטויים הרגולריים של המינויים בהעדפות המשתמש שלך.

en: You need to be subscribed to unsubscribe.
he: חובה לבצע מינוי לדף בכדי להסיר את המינוי.

en: Create new drawing "%(filename)s (opens in new window)"
he: צור איור חדש "%(filename)s (נפתח בחלון חדש)"

en: Edit drawing %(filename)s (opens in new window)
he: ערוך איור %(filename)s (נפתח בחלון חדש)

en: Clickable drawing: %(filename)s
he: איור לחיץ: %(filename)s

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
he: אין לכם הרשאות לשמור איור בדף.

en: Empty target name given.
he: ניתן שם יעד ריק.

en: Edit drawing
he: ערוך איור

en: Execute action %(actionname)s?
he: לבצע פעולה %(actionname)s?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
he: פעולה %(actionname)s בוטלה במערכת זאת!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
he: אינך מורשה להשתמש בפעולה %(actionname)s בדף זה!

en: You are not allowed to create the supplementation page.
he: אין לך הרשאה ליצור את דף הדיון

en: Pages
he: דפים

en: Select Author
he: בחר יוצר

en: Revert all!
he: בטל את כל השינויים!

en: Copy all /subpages too?
he: להעתיק גם את כל תת הדפים?

en: New name
he: שם חדש

en: Optional reason for the copying
he: סיבה אפשרית להעתקה

en: Really copy this page?
he: באמת להעתיק את הדף?

en: You are now logged out.
he: נותקת מהמערכת.

en: No page packages found.
he: לא נמצא חבילות דף.

en: page package
he: חבילת דף

en: Choose:
he: בחר:

en: Install language packs for '%s'
he: התקן חבילת שפה ל'%s'

en: Local Site Map for "%s"
he: מפת אתר מקומית של "%s"

en: No older revisions available!
he: אין גרסאות ישנות יותר זמינות!

en: Diff for "%s"
he: הבדלים: "%s"

en: Differences between revisions %d and %d
he: הבדלים בין גרסה %d לבין גרסה %d

en: (spanning %d versions)
he: (מקיף %d גרסאות)

en: Previous change
he: השינוי הקודם

en: Next change
he: השינוי הבא

en: Diff with oldest revision in left pane
he: הבדל עם העדכון הכי ישן בחלונית השמאלית

en: No older revision available for diff
he: אין גרסאות ישנות יותר זמינות

en: Diff with older revision in left pane
he: הבדל עם עדכון ישן יותר בחלונית השמאלית

en: Diff with newer revision in left pane
he: הבדל עם עדכון חדש יותר בחלונית השמאלית

en: Can't change to revision newer than in right pane
he: אי אפשר לשנות לעדכון יותר חדש מאשר בחלונית הימינית

en: Diff with older revision in right pane
he: הבדל עם העדכון הכי ישן בחלונית הימינית

en: Can't change to revision older than revision in left pane
he: אי אפשר לשנות לעדכון יותר ישן מאשר בחלונית השמאלית

en: Diff with newer revision in right pane
he: הבדל עם העדכון הכי ישן בחלונית השמאלית

en: No newer revision available for diff
he: אין גרסאות חדשות יותר זמינות

en: Diff with newest revision in right pane
he: הבדל עם העדכון הכי חדש בחלונית הימינית

en: The page was saved %(count)d times, though!
he: הדף נשמר %(count)d פעמים.

en: (ignoring whitespace)
he: (מתעלם מרווחים)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
he: התעלם משינויים בכמות הרווחים

en: Empty user name. Please enter a user name.
he: שם משתמש ריק. אנא הכנס שם משתמש.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
he: שם משתמש לא חוקי {{{'%s'}}}. שם יכול להכיל כל תו יוניקוד אלפא נומרי, עם רווח אופציונלי אחד בין מילים. שם קבוצה אסור.

en: This user name already belongs to somebody else.
he: שם המשתמש שייך למישהו אחר.

en: Please specify a password!
he: אנא הכנס סיסמה.

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
he: אנא ספק את כתובת הדוא"ל שלך. אם תאבד את מידע ההתחברות שלך, תוכל לקבלו באמצעות כתובת זאת.

en: This email already belongs to somebody else.
he: כתובת הדוא"ל הזאת שייכת למישהו אחר.

en: User account created! You can use this account to login now...
he: חשבון משתמש נוצר! כעת באפשרותך להשתמש בחשבון זה בכדי להתחבר...

en: Password repeat
he: הסיסמא שוב

en: TextCha (required)
he: TextCha (נדרש)

en: Create Profile
he: הרשם

en: Create Account
he: יצירת חשבון

en: Full Link List for "%s"
he: רשימת קישורים מלאה של "%s"

en: You must login to add a quicklink.
he: יש להתחבר בכדי להוסיף קישור מהיר.

en: A quicklink to this page has been added for you.
he: קישור מהיר לדף זה הוסף עבורך.

en: A quicklink to this page could not be added for you.
he: לא ניתן להוסיף עבורך קישור מהיר לדף זה.

en: You already have a quicklink to this page.
he: כבר יש לך קישור מהיר לדף זה.

en: Create redirect for renamed page(s)?
he: ליצור הפניה לדפים עם שמות חדשים?

en: Rename all /subpages too?
he: לשנות גם את השם של כל תת הדפים?

en: Create redirect for renamed page?
he: ליצור הפניה לדף עם שם חדש?

en: Really rename this page?
he: באמת לשנות את שם הדף?

en: Optional reason for the renaming
he: סיבה לשינוי שם

en: Wiki Backup
he: גיבוי ויקי

en: = Downloading a backup =
    
    Please note:
     * Store backups in a safe and secure place - they contain sensitive information.
     * Make sure your wiki configuration backup_* values are correct and complete.
     * Make sure the backup file you get contains everything you need in case of problems.
     * Make sure it is downloaded without problems.
    
    To get a backup, just click here:
he: = מוריד גיבוי =
    
    לצומת ליבך:
     * שמור גיביוים במקום מאובטחת - הם מכילים מידע רגיש
     * ודא שערכי תצורת הגיבוי של הויקי שלך נכונים ושלמים.
     * ודא שקובץ הגיבוי שאת(ה) מקבל(ת) מכיל את כל מה שתהיה צריך במקרה של בעיה
     * ודא שזה ידר בלי בעיות.
    
    לקבל גיבוי, פשוט תלחצו פה:

en: Backup
he: גיבוי

en: You are not allowed to do remote backup.
he: הינך לא מורשה לבצע גיבוי מרחוק.

en: Unknown backup subaction: %s.
he: תת פעולת גיבוי בלתי ידועה: %s

en: Revert
he: בטל את כל השינויים

en: You are not allowed to revert this page!
he: אין לכם הרשאות לשחזר את הדף.

en: You were viewing the current revision of this page when you called the revert action. If you want to revert to an older revision, first view that older revision and then call revert to this (older) revision again.
he: צפית בגרסה הנוכחית של הדף כשביצעת פעולת שחזור. אם ברצונך לשחזר לגרסה ישנה יותר, אנא עיין באותה גרסה ולאחר מכן בצע את פעולת השחזור לאותה גרסה בשנית.

en: Optional reason for reverting this page
he: סיבת שחזור הדף

en: Really revert this page?
he: האם ברצונך לבטל את השינויים בדף?

en: Member of Groups
he: חבר בקבוצות

en: Disable user
he: משתמש מבוטל

en: Enable user
he: אפשר משתמש

en: disabled
he: מבוטל

en: Mail account data
he: שלח את פרטי החשבון בדואר

en: RecentChanges
he: שינויים אחרונים

en: WikiTipOfTheDay
he: טיפ הויקי היומי

en: TitleIndex
he: מפתח כותרות

en: WordIndex
he: מפתח מילים

en: FindPage
he: מצא דף

en: MissingPage
he: דף חסר

en: MissingHomePage
he: דף בית חסר

en: WikiName
he: שם ויקי

en: WikiWikiWeb
he: אנטרנט ויקי ויקי

en: FrontPage
he: דף חזית

en: WikiSandBox
he: ויקי קופסת חול

en: InterWiki
he: בין ויקי

en: AbandonedPages
he: דפים נטושים

en: OrphanedPages
he: דפים יתומים

en: WantedPages
he: דפים מבוקשים

en: HelpOnSlideShows/000 Introduction
he: HelpOnSlideShows/000 הקדמה

en: HelpOnSlideShows/100 Creating the slides
he: HelpOnSlideShows/100 ליצור את השקפים

en: HelpOnSlideShows/900 Last but not least: Running your presentation
he: HelpOnSlideShows/900 אחרון אחרון חביב: להריץ את המצגת שלך

en: WikiCourse/01 What is a MoinMoin wiki?
he: WikiCourse/01 מהו ויקי מוין מוין?

en: WikiCourse/02 Finding information
he: WikiCourse/02 למצוא מידע

en: WikiCourse/03 Staying up to date
he: WikiCourse/03 להישאר מעודכן

en: WikiCourse/04 Creating a wiki account
he: WikiCourse/04 יצירת חשבון ויקי

en: WikiCourse/05 User preferences
he: WikiCourse/05 הגדרות משתמשים

en: WikiCourse/06 Your own wiki homepage
he: WikiCourse/06 דף הבית האישי שלך בויקי

en: WikiCourse/07 The text editor
he: WikiCourse/07 העורך טקסט

en: WikiCourse/08 Hot Keys
he: WikiCourse/08 "מקשים חמים"

en: WikiCourse/10 Text layout with wiki markup
he: WikiCourse/10 תסדיר טקסט עם סימון ויקי

en: WikiCourse/11 Paragraphs
he: WikiCourse/11 פסקאות

en: WikiCourse/12 Headlines
he: WikiCourse/12 כותרות

en: WikiCourse/13 Lists
he: WikiCourse/13 רשימות

en: WikiCourse/14 Text styles
he: WikiCourse/14 סיגנוני טקסט

en: WikiCourse/15 Tables
he: WikiCourse/15 טבלאות

en: WikiCourse/16 Wiki internal links
he: WikiCourse/16 קישורים פנימיים בויקי

en: WikiCourse/17 External links
he: WikiCourse/17 קישורים חיצוניים

en: WikiCourse/18 Attachments
he: WikiCourse/18 נספחים

en: WikiCourse/19 Symbols
he: WikiCourse/19 סמלים

en: WikiCourse/20 Dynamic content
he: WikiCourse/20 תוכן דינמי

en: WikiCourse/21 Macros
he: WikiCourse/21 פקודות מאקרו

en: WikiCourse/22 Parsers
he: WikiCourse/22 מנתחים

en: WikiCourse/23 Actions
he: WikiCourse/23 פעולות

en: WikiCourse/30 The graphical editor
he: WikiCourse/30 העורך הגרפי

en: WikiCourse/40 Creating more pages
he: WikiCourse/40 יצירת עוד דפים

en: WikiCourse/50 Wiki etiquette
he: WikiCourse/50 כללי התנהגות בויקי

en: WikiCourse/51 Applications
he: WikiCourse/51 ישומים

en: WikiCourse/52 Structure in the wiki
he: WikiCourse/52 מבנה בויקי

en: Sun
he: ראשון

en: Mon
he: שני

en: Tue
he: שלישי

en: Wed
he: רביעי

en: Thu
he: חמישי

en: Fri
he: שישי

en: Sat
he: שבת

en: AttachFile
he: קבצים מצורפים

en: DeletePage
he: מחק דף

en: LikePages
he: דפים דומים

en: LocalSiteMap
he: מפת אתר מקומית

en: RenamePage
he: שנה שם דף

en: SpellCheck
he: בדוק איות

en: Discussion
he: דיון

en: User agent
he: דפדפן

en: Others
he: אחרים

en: Distribution of User-Agent Types
he: התפלגות סוגי דפדפנים

en: Page Size Distribution
he: פיזור גודל דפים

en: page size upper bound [bytes]
he: גודל דף מקסימלי [בתים]

en: # of pages of this size
he: # דפים בגודל זה

en: Views/day
he: צפיות ליום

en: Edits/day
he: עריכות ליום

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
he: %(chart_title)s של %(filterpage)s

en: green=view
    red=edit
he: ירוק=הצג
    אדום=ערוך

en: date
he: תאריך

en: # of hits
he: # כניסות

en: Language
he: שפה

en: <Browser setting>
he: הגדרת דפדפן

en: No orphaned pages in this wiki.
he: אין דפים יתומים בוויקי הזה.

en: Include system pages
he: הצג דפי מערכת

en: Exclude system pages
he: הסתר דפי מערכת

en: No wanted pages in this wiki.
he: אין בוויקי הזה קישורים לדפים חסרים.

en: Python Version
he: גרסת פייתון

en: MoinMoin Version
he: גרסת מוין מוין

en: Release %s [Revision %s]
he: גרסה %s [תת גרסה %s]

en: 4Suite Version
he: גרסת 4Suite

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Number of system pages
he: מספר דפי מערכת

en: Accumulated page sizes
he: גודל דפים מצטבר

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
he: שימוש דיסק של %(data_dir)s לעמוד

en: Disk usage of %(data_dir)s/
he: שימוש בדיסק של %(data_dir)s/

en: Entries in edit log
he: רשומות בדו"ח העריכה

en: NONE
he: אין

en: Global extension macros
he: פקודות מקרו כלליות

en: Local extension macros
he: פקודות מקרו מקומיות

en: Global extension actions
he: פעולות כלליות

en: Local extension actions
he: פעולות מקומיות

en: Global parsers
he: מפענחים גלובליים

en: Local extension parsers
he: מפענחי הרחבות מקומיים

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
he: Xapian ו/או הרחבת Xapian ל-Python לא מותקנים.

en: Disabled
he: מבוטל

en: Enabled
he: מאופשר

en: index unavailable
he: מפתח ערכים לא זמין

en: index available
he: מפתח ערכים זמין

en: Xapian search
he: חיפוש Xapian

en: Stemming for Xapian
he: משכתב את הערך Xapian

en: Active threads
he: אשכולות פעילים

en: Search for items
he: חפש אחר פריטים

en: containing all the following terms
he: מכיל את כל המונחים הבאים

en: containing one or more of the following terms
he: מכיל אחד או יותר מהמונחים הבאים

en: not containing the following terms
he: לא מכיל את המונחים הבאים

en: last modified since (e.g. 2 weeks before)
he: שונה לאחרונה מאז (לדוגמה: בשבועיים האחרונים)

en: any category
he: כל קטגוריה

en: any language
he: כל שפה

en: any mimetype
he: כל סוג MIME

en: Categories
he: קטגוריות

en: File Type
he: סוג קובץ

en: Search only in titles
he: חפש רק בכותרות

en: Case-sensitive search
he: חיפוש תלוי רישיות

en: Exclude underlay
he: בטל שכבה תחתונה

en: No system items
he: אין פריטי מערכת

en: Search in all page revisions
he: חפש בכל גרסאות הדף

en: Go get it!
he: לך קח את זה!

en: No quotes on %(pagename)s.
he: אין ציטוטים ב–%(pagename)s.

en: Contents
he: תכנים

en: Variable name
he: שם משתנה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Description
he: תאור

en: Lexer description
he: תאור Lexer

en: Lexer names
he: שם Lexer

en: File patterns
he: תבניות קבצים

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
he: סכימת ניווט לא נתמכת "%(scheme)s".

en: No parent page found!
he: לא נמצא דף אב.

en: Slideshow
he: מצגת שקפים

en: Start
he: התחל

en: Slide %(pos)d of %(size)d
he: שקף %(pos)d מתוך %(size)d

en: File attachment browser
he: ניהול קבצים מצורפים

en: User account browser
he: ניהול משתמשים רשומים

en: Search Titles
he: חפש כותרות

en: Display context of search results
he: הצג את ההקשר של תוצאות חיפוש

en: Case-sensitive searching
he: הבדל בין אותיות גדולות וקטנות

en: Search Text
he: חפש מלל

en: <<%(macro_name)s: execution failed [%(error_msg)s] (see also the log)>>
he: <<%(macro_name)s: ההרצה נכשלה [%(error_msg)s] (גם ראה את היומן)>>

en: Go To Page
he: בקר בדף

en: Wiki configuration
he: קונפיגורציית ויקי

en: This table shows all settings in this wiki that do not have default values. Settings that the configuration system doesn't know about are shown in ''italic'', those may be due to third-party extensions needing configuration or settings that were removed from Moin.
he: הטבלה הזאת מראה את כל ההגדרות בויקי הזה שאין להם ערכים לברירת מחדל. הגדרות שמערכת התצורה לא יודעת עליהם מוצגים ב''נטוי'', אפשרי שזה בגלל הרחבות צד שלישי שצריכים תצורה אוהגדרות שהוסרו מ-Moin.

en: Setting
he: הגדרה

en: %(mins)dm ago
he: לפני %(mins)d דקות

en: (no bookmark set)
he: (לא נקבעה סימניה)

en: (currently set to %s)
he: (כרגע מכוון ל–%s)

en: Delete bookmark
he: מחק סימניה

en: Set bookmark
he: קבע סימניה

en: [Bookmark reached]
he: [סימניה הושגה]

en: Markup
he: תיוג

en: Display
he: תצוגה

en: Upload new attachment "%(filename)s"
he: שליחת קובץ מצורף חדש "%(filename)s"

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Required argument %(argument_name)s missing.
he: %(extension_name)s %(extension_type)s: פרמטרים דרושים %(argument_name)s חסרים.

en: %(extension_name)s %(extension_type)s: Invalid %(argument_name)s=%(argument_value)s!
he: %(extension_name)s %(extension_type)s: %(argument_name)s פסול =%(argument_value)s!

en: Current configuration does not allow embedding of the file %(file)s because of its mimetype %(mimetype)s.
he: ההגדרות הקיימות לא מאפשרות הטמעה של הקובץ %(file)s מכיוון שסוג הקובץ הוא %(mimetype)s.

en: Embedded
he: משובץ

en: Invalid include arguments "%s"!
he: ארגומנטים לא חוקיים "%s".

en: Nothing found for "%s"!
he: לא נמצא "%s".

en: Switch user
he: החלף משתמש

en: No user selected
he: לא נבחר משתמש

en: You can now change the settings of the selected user account; log out to get back to your account.
he: כעת ניתן לשנות את ההעדפות של המשתמש שנברר; עליך להתנתק על מנת לחזור לחשבון שלך.

en: You are the only user.
he: אתה המשתמש היחיד

en: As a superuser, you can temporarily assume the identity of another user.
he: כמנהל, ביכולתך לפעול זמנית כמשתמש אחר.

en: Select User
he: בחר משתמש

en: Preferences
he: העדפות

en: This jabber id already belongs to somebody else.
he: כתובת ה-Jabber הזאת שייכת למישהו אחר.

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
he: אין אפשרות להשתמש בעיצוב '%(theme_name)s'.

en: User preferences saved!
he: העדפות משתמש נשמרו.

en: the one preferred
he: המועדף

en: free choice
he: בחירה חופשית

en: Save
he: שמור

en: Preferred theme
he: ערכת נושא מועדפת

en: Editor Preference
he: העדפת עורך

en: Editor shown on UI
he: העורך המוצג בממשק המשתמש

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Your time is
he: הזמן שלך הוא

en: Server time is
he: זמן השרת הוא

en: Date format
he: מבנה תאריך

en: Preferred language
he: שפה מועדפת

en: General options
he: אפשרויות כלליות

en: Quick links
he: קישורים מהירים

en: Change password
he: שינוי ססמה

en: Your password has been changed.
he: ססמתך שונתה

en: To change your password, enter a new password twice.
he: על מנת לשנות את ססמתך, עליך להקליד את הססמה החדשה פעמיים.

en: OpenID settings
he: הגדרות OpenID

en: Cannot remove all OpenIDs.
he: לא יכול להסיר את כל ה-OpenID-ים

en: The selected OpenIDs have been removed.
he: ה-OpenID-ים שנבחרו הוסרו.

en: No OpenID given.
he: שום OpenID לא ניתנה.

en: OpenID is already present.
he: כבר יש OpenID נוחכי.

en: This OpenID is already used for another account.
he: ה-OpenID הזה כבר בשימוש לחשבון אחר.

en: OpenID added successfully.
he: OpenID הצתרף בהצלחה.

en: Current OpenIDs
he: OpenID-ים נוחכים.

en: Remove selected
he: הסר מובחרים

en: Add OpenID
he: הוסף OpenID

en: Notification
he: הודעות

en: Notification settings saved!
he: ההגדרות לגבי הודעות נשמרו

en: '''Email'''
he: '''דוא"ל'''

en: '''Event type'''
he: '''סוג אירוע'''

en: Select the events you want to be notified about.
he: סוגי האירועים לגביהם ברצוני לקבל הודעה

en: Before you can be notified, you need to provide a way to contact you in the general preferences.
he: על-מנת שיהיה באפשרותך לקבל הודעות, עליך להגדיר דרך ליצירת קשר בהגדרות הכלליות.

en: Subscribed events
he: מנוי לאירועים

en: Subscribed wiki pages<<BR>>(one regex per line)
he: מנוי לדפים (ביטוי רגולרי אחד לשורה)

en: OpenID server
he: שרת OpenID

en: The selected websites have been removed.
he: האתרים שנבחרו הוסרו.

en: Trusted websites
he: אתרים בטוחים

en: Inlined image: %(url)s
he: תמונות משולבות: %(url)s

en: Toggle line numbers
he: סמן מספרי שורות
