MoinMoin 1.7 - en to lv translation catalogue (741 entries)

en: Your changes are not saved!
lv: Jūs izmaiņas nav saglabātas!

en: You are not allowed to edit this page.
lv: Jums nav tiesību labot šo lapu.

en: Page is immutable!
lv: Nemaināma lapa!

en: Cannot edit old revisions!
lv: Vecās versijas labot nedrīkst!

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
lv: Lapas slēgšanas laika kvota ir izsmelta. Iespējams labošanas konflikts!

en: Page name is too long, try shorter name.
lv: Lapas nosaukums ir pārāks garš, pamēģiniet ko īsāku.

en: Draft of "%(pagename)s"
lv: "%(pagename)s" melnraksts

en: Edit "%(pagename)s"
lv: Labot "%(pagename)s"

en: Preview of "%(pagename)s"
lv: "%(pagename)s" pirmskats

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
lv: Jūsu labošanas slēgšanas kvota lapai %(lock_page)s beigusies!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
lv: Jūsu labošanas slēgšanas termiņš lapai %(lock_page)s izbeigsies pēc # minūtēm.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
lv: Jūsu labošanas slēgšanas termiņš lapai %(lock_page)s izbeigsies pēc # sekundēm.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
lv: Kāds cits ir izdzēsis šo lapu, kamēr Jūs to labojāt!

en: Someone else changed this page while you were editing!
lv: Kāds cits ir izmainījis šo lapu, kamēr Jūs to labojāt!

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
lv: Kāds cits ir saglabājis šo lapu, kamēr Jūs to labojāt!
    Lūdzu, pārskatiet izmaiņas lapā un saglabājiet to. Nesaglabājiet to šajā variantā!

en: [Content loaded from draft]
lv: [Ielādēts melnraksta saturs]

en: [Content of new page loaded from %s]
lv: [Jaunās lapas saturs ielādēts no %s]

en: [Template %s not found]
lv: [Veidne %s nav atrasta]

en: [You may not read %s]
lv: [Jūs nedrīkstat lasīt %s]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
lv: '''<<BR>>Redakcijas %(draft_rev)d (saglabāta %(draft_timestamp_str)s) labojumu melnrakstu var ielādēt pašreizējās redakcijas %(page_rev)d vietā ar spiedpogu ielādēt melnrakstu, ja Jūs pazaudējāt pēdējos labojumus.''' Melnraksti tiek saglabāti, aplūkojot pirmsskatu, pārtrauciet labošanu vai labojumu saglabāšana ir nesekmīga.

en: Describe %s here.
lv: Aprakstiet %s šeit.

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Save Changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
lv: Nospiežot '''%(save_button_text)s''', Jūs pakļaujat izmaiņas %(license_link)s.
    Ja Jūs to nevēlaties, nospiediet '''%(cancel_button_text)s''', lai atsauktu savas izmaiņas.

en: Preview
lv: Pirmskats

en: GUI Mode
lv: Grafiskais režīms

en: Load Draft
lv: Ielādēt melnrakstu

en: Trivial change
lv: Maznozīmīgas izmaiņas

en: Comment:
lv: Komentārs:

en: <No addition>
lv: <Nekādas>

en: Add to: %(category)s
lv: Pievienot pie: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
lv: Dzēst tukšumus rindu beigās

en: Edit was cancelled.
lv: Labošana atsaukta.

en: You can't copy to an empty pagename.
lv: Nevar kopēt lapā bez nosaukuma.

en: You are not allowed to copy this page!
lv: Jums nav tiesību kopēt šo lapu!

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
lv: '''Lapa ar nosaukumu {{{'%s'}}} jau eksistē.'''
    
    Pamēģiniet citu nosaukumu.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
lv: Nevarēja nokopēt lapu failu sistēmas kļūdas dēļ: %s.

en: You are not allowed to rename this page!
lv: Jums nav tiesību pārdēvēt šo lapu!

en: You can't rename to an empty pagename.
lv: Lapas nosaukums nedrīkst būt tukšs.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
lv: Sistēmas kļūdas: %s dēļ lapas nosaukums netika nomainīts.

en: You are not allowed to delete this page!
lv: Jūs nav tiesību dzēst šo lapu!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
lv: Paldies par veiktajām izmaiņām.

en: Page "%s" was successfully deleted!
lv: Lapa "%s" veiksmīgi dzēsta!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
lv: Nevar nobloķēt lapu. Neapstrādājama kļūda (errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
lv: Nevar nobloķēt lapu. Trūkst 'aktuālā' faila?

en: Unable to determine current page revision from the 'current' file. The page %s is damaged and cannot be edited right now.
lv: Neiespējams atšķirt pašreizējo lapas redakciju no 'pašreizējās' datnes. Lapa %s ir bojāta un pašreiz to nevar labot.

en: Cannot save page %s, no storage space left.
lv: Nevar saglabāt lapu %s. Nav brīvas vietas.

en: An I/O error occurred while saving page %s (errno=%d)
lv: Kļūda saglabājot lapu %s (kļūdas kods: %d)

en: You are not allowed to edit this page!
lv: Jums nav tiesību labot šo lapu!

en: You cannot save empty pages.
lv: Tukšas lapas saglabāt nedrīkst.

en: You already saved this page!
lv: Lapa jau ir saglabāta!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
lv: Jūs jau izlabojāt šo lapu. Lūdzu, nelietojiet 'Atpakaļ' pogu!

en: You did not change the page content, not saved!
lv: Jūs neveicāt nekādas izmaiņas; lapa netiek saglabāta!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
lv: Jūs nevarat mainīt pieejas tiesības, Jums nav adminstratora tiesību!

en: Notifications sent to:
lv: Notifikācija nosūtīta uz:

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
lv: Prioritāte %(owner)s beidzās pirms %(mins_ago)d minūtēm, un Jums šai lapai tika piešķirta lapas slēgšanas laika kvota.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
lv: Citiem lietotājiem tiks ''liegta pieeja'' šīs lapas labošanai līdz %(bumptime)s.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
lv: Kamēr Jūs labosiet šo lapu, pārējie lietotāji tiks ''brīdināti'' līdz %(bumptime)s.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
lv: Lai paildzinātu pieejas liegšanas periodu, nospiediet pirmskata pogu.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
lv: Pašlaik %(owner)s ir ''liedzis pieeju'' labošanai līdz %(timestamp)s, t.i., %(mins_valid)d minūtēm.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
lv: Šī lapa pēdējoreiz tika atvērta labošanai vai pirmskatīta %(timestamp)s %(owner)s.<<BR>>
    Lai neveidotos konflikts, '''Jums nevajadzētu'' labot'' šo lapu vēl vismaz %(mins_valid)d minūtes.'''<<BR>>
    
    Lai izietu no labošanas, nospiediet pogu Atcelt.

en: <unknown>
lv: <nezināms>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
lv: [%(sitename)s] Jūsu viki konta dati

en: Somebody has requested to email you a password recovery token.
    
    If you lost your password, please go to the password reset URL below or
    go to the password recovery page again and enter your username and the
    recovery token.
lv: Kāds ir pieprasījis nosūtīt jums paroles atjaunošanas "marķieri".
    
    Ja jūs aizmīrsāt savu paroli, lūdzu atveriet paroles atjaunošanas URL zemāk vai
    dodieties uz paroles atjaunošanas lapu atkal un ievadiet savu lietotāja vārdu un
    atjaunošanas "marķieri".

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
lv: Sainim nepieciešama jaunāka MoinMoin versija (vismaz %s).

en: The theme name is not set.
lv: Tēmas nosaukums nav uzstādīts.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
lv: Nesekmīga faila '%(filename)s' instalēšana.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
lv: Datne %s nav MoinMoin saiņa datne.

en: The page %s does not exist.
lv: Lapa %s neeksistē!

en: Invalid package file header.
lv: Nekorekta saiņa datnes galvene.

en: Package file format unsupported.
lv: Neatbalstīts saiņa datnes formāts.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
lv: Rindā %(lineno)i nedefinēta funkcija %(func)s.

en: The file %s was not found in the package.
lv: Datne %s sainī nav atrasta.

en: The wiki is currently not reachable.
lv: Pašlaik viki nav sasniedzams

en: Invalid username or password.
lv: Nepareizs lietotāja vārds vai vai parole

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
lv: Attālais viki izmanot atšķirīgu InterViki vārdus (%(remotename)s), kuru Jūs specificējā (%(localname)s).

en: Text mode
lv: Teksta režīms

en: Unknown action %(action_name)s.
lv: Nezināma darbība %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
lv: Jums nav tiesību veikt darbību %(action_name)s šajā lapā.

en: Login and try again.
lv: Pieslēdzieties un mēģiniet vēlreiz.

en: Argument "%s" must be a boolean value, not "%s"
lv: Argumentam "%s" jābūt loģiskā vērtība, nevis "%s"

en: Argument must be a boolean value, not "%s"
lv: Argumentam jābūt loģiskā vērtība, nevis "%s"

en: Argument "%s" must be an integer value, not "%s"
lv: Argumentam "%s" jābūt veselam skaitlim, nevis "%s"

en: Argument must be an integer value, not "%s"
lv: Argumentam jābūt veselam skaitlim, nevis "%s"

en: Argument "%s" must be a floating point value, not "%s"
lv: Argumentam "%s" jābūt skaitlim ar peldošu punktu, nevis "%s"

en: Argument must be a floating point value, not "%s"
lv: Argumentam jābūt skaitlim ar peldošu punktu, nevis "%s"

en: Argument "%s" must be a complex value, not "%s"
lv: Argumentam "%s" jābūt kompleksam skaitlim, nevis "%s"

en: Argument must be a complex value, not "%s"
lv: Argumentam jābūt kompleksam skaitlim, nevis "%s"

en: Argument "%s" must be one of "%s", not "%s"
lv: Argumentam "%s" jābūt vienam no "%s", nevis "%s"

en: Argument must be one of "%s", not "%s"
lv: Argumentam jābūt vienam no "%s", nevis "%s"

en: Too many arguments
lv: Parāk daudz argumentu

en: Cannot have arguments without name following named arguments
lv: Argumenti bez nosaukumiem nedrīkst sekot argumentiem ar nosaukumiem

en: Argument "%s" is required
lv: Nepieciešams arguments "%s"

en: No argument named "%s"
lv: Nav tāda argumenta: "%s"

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
lv: Nepieciešama vienādības zīme "=" pēc "%(token)s"

en: Expected a value for key "%(token)s"
lv: Nepieciešama vērtība atslēgai "%(token)s"

en: Invalid highlighting regular expression "%(regex)s": %(error)s
lv: Nepareiza izcelšanas regulārā izteiksme "%(regex)s": %(error)s

en: The backed up content of this page is deprecated and will rank lower in search results!
lv: Saglabātais lapas saturs ir novecojis un tam būs zemāks meklēšanas kritērijiem atbilstības līmenis!

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
lv: %(rev)d.versija %(date)s datumā

en: Redirected from page "%(page)s"
lv: Pāradresēts no lapas "%(page)s"

en: This page redirects to page "%(page)s"
lv: Šī lapa pāradresē uz lapu "%(page)s"

en: Create New Page
lv: Izveidot jaunu lapu

en: You are not allowed to view this page.
lv: Jums nav tiesību aplūkot šo lapu.

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
lv: Pievienoties e-pasta serverim '%(server)s' nedrīkst: %(reason)s

en: Mail not sent
lv: E-pasts nav nosūtīts

en: Mail sent OK
lv: E-pasts nosūtīts

en: Date
lv: Datums

en: From
lv: No:

en: To
lv: Kam:

en: Content
lv: Saturs

en: Attachments
lv: Piesaistes

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
lv: Piedodiet, Jūs nevarat saglabāt lapu, jo "%(content)s" šajā viki nav atļauts.

en: Please log in first.
lv: Lūdzu, sākumā pieslēdzieties

en: Missing password. Please enter user name and password.
lv: Trūkst paroles. Lūdzu, ievadiet vārdu un paroli.

en: Name
lv: Vārds

en: Password
lv: Parole

en: OpenID verification canceled.
lv: OpenID verificēšana tika atsaukta.

en: Verification canceled.
lv: Verificēšanās tika atsaukta.

en: OpenID success. id: %s
lv: OpenID veiksmīgs. ID: %s

en: OpenID failure
lv: OpenID kļūda.

en: OpenID failure.
lv: OpenID kļūda.

en: No OpenID found in session.
lv: OpenID sesijā nav atrasts.

en: Your account is now associated to your OpenID.
lv: Jūsu konts ir asociēts ar Jūsu OpenID.

en: The password you entered is not valid.
lv: Parole, kuru Jus ievadījāt, nav derīga.

en: OpenID verification requires that you click this button:
lv: OpenID verificēšanai nepieciešams, lai Jūs nospiestu šo spiedpogu:

en: Anonymous sessions need to be enabled for OpenID login.
lv: OpenID autentificēšanai jābūt iespējotām anonīmām sesijām.

en: Failed to resolve OpenID.
lv: Neveiksmīga OpenID noteikšana.

en: OpenID discovery failure, not a valid OpenID.
lv: Neveiksmīga OpenID noteikšana, nederīgs OpenID identifikators.

en: No OpenID.
lv: Nav OpenID.

en: If you do not have an account, <a href="%(userprefslink)s">you can create one now</a>.
lv: Ja Jums nav konta, <a href="%(userprefslink)s">tagad Jūs to varat izveidot</a>.

en: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Forgot your password?</a>
lv: <a href="%(sendmypasswordlink)s">Neaceraties paroli?</a>

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
lv: XSLT izslēgts; lūdzu, skatieties KonfigurēšanasPalīdzība.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
lv: XSLT apstrāde neiespējama, lūdzu, instalējiet 4suite 1.x.

en: %(errortype)s processing error
lv: %(errortype)s apstrādes kļūda

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
lv: ''reStructured'' teksta attēlošana nav iespējama. Lūdzu, instalējiet ''docutils''.

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
lv: **Pārsniegts maksimālais pieļaujamo iekļaušanu skaits**

en: **You are not allowed to read the page: %s**
lv: **Jums nav tiesību lasīt šo lapu: %s

en: **Could not find the referenced page: %s**
lv: **Nevaru atrast lapu pēc atsauces: %s**

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
lv: Nepieciešams "%(wanted)s" pēc "%(key)s", nevis "%(token)s"

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
lv: Nepieciešams skaitlis "%(key)s" pirms "%(token)s"

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
lv: Nepieciešams skaitlis "%(arg)s" pēc "%(key)s"

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
lv: Nepieciešams krāsas kods "%(arg)s" pēc "%(key)s"

en: Password is too short.
lv: Parole ir pārāk īsa.

en: Password has not enough different characters.
lv: Parolē ir parmaz atšķirīgu zīmju.

en: Password is too easy (password contains name or name contains password).
lv: Parole ir pārak vienkārša (parole satur vārdu vai vārds satur paroli).

en: Password is too easy (keyboard sequence).
lv: Parole ir pārāk vienkārša (secīgi spiesti taustiņi).

en: Diffs
lv: Atšķirības

en: Info
lv: Informācija

en: Edit
lv: Labot

en: UnSubscribe
lv: Atrakstīties

en: Subscribe
lv: Parakstīties

en: Raw
lv: Nepārstrādāts

en: Print
lv: Drukāt

en: View
lv: Skats

en: Up
lv: Augšup

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
lv: Publiskot manu e-pasta adresi (bez manas viki mājas lapas) autora informācijā

en: Open editor on double click
lv: Labot ar dubultklikšķi

en: After login, jump to last visited page
lv: Pēc pieslēgšanās pāriet uz pēdējo apmeklēto lapu

en: Show comment sections
lv: Parādīt komentāru sadaļas

en: Show question mark for non-existing pagelinks
lv: Rādīt jautājuma zīmi neeksistējošu lapu saitēm

en: Show page trail
lv: Rādīt caurskatīto lapu sarakstu

en: Show icon toolbar
lv: Rādīt ikonu rindu

en: Show top/bottom links in headings
lv: Rādīt augšā/lejā saites virsrakstos

en: Show fancy diffs
lv: Rādīt stilizētas atšķirības

en: Add spaces to displayed wiki names
lv: Atdalīt viki vārdus ar atstarpēm

en: Remember login information
lv: Atcerēties ieejas informāciju

en: Disable this account forever
lv: Aizmirst par mani uz visiem laikiem

en: (Use FirstnameLastname)
lv: (Izmantojiet VārduUzvārdu)

en: Alias-Name
lv: Aliass-Vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Jabber ID
lv: Jabber Identifikators

en: User CSS URL
lv: Lietotāja CSS URL

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
lv: (Atstāt tukšu, lai varētu lietot CSS)

en: Editor size
lv: Labošanas loga izmērs

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
lv: [%(sitename)s] %(trivial)sAtjaunoja "%(pagename)s" %(username)s

en: Dear Wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page or wiki category on "%(sitename)s" for change notification.
    
    The "%(pagename)s" page has been changed by %(editor)s:
lv: Godājamais Viki lietotāj,
    
    Jūs esat parakstījies(-usies) viki lapas vai kategorijas izmaiņām vietnē "%(sitename)s".
    
    Lapu %(pagename)s ir mainījis(-usi) %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been deleted by %(editor)s:
lv: Godājamais Viki lietotāj,
    
    Jūs esat parakstījies(-usies) viki lapasizmaiņām vietnē "%(sitename)s".
    
    Lapu %(pagename)s ir izdzēsis lietotājs %(editor)s:

en: Dear wiki user,
    
    You have subscribed to a wiki page "%(sitename)s" for change notification.
    
    The page "%(pagename)s" has been renamed from "%(oldname)s" by %(editor)s:
lv: Godājamais Viki lietotāj,
    
    Jūs esat parakstījies(-usies) viki lapas izmaiņām vietnē "%(sitename)s".
    
    Lapu "%(oldname)s" ir pārdēvējis par "%(pagename)s" lietotājs %(editor)s:

en: anonymous
lv: anonīms

en: Line
lv: Rinda

en: No differences found!
lv: Atšķirības nav atrastas!

en: Deletions are marked like this.
lv: Dzēstie atzīmēti šādi.

en: Additions are marked like this.
lv: Pievienotie atzīmēti šādi

en: DeleteCache
lv: DzēstKešatmiņu

en: (cached %s)
lv: (saglabāts %s)

en: Or try one of these actions:
lv: Vai mēģināt kādu no darbībām:

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Home
lv: Māja

en: [DELETED]
lv: [DZĒSTS]

en: [UPDATED]
lv: [ATJAUNINĀTS]

en: [RENAMED]
lv: [PĀRDĒVĒTS]

en: [CONFLICT]
lv: [KONFLIKTS]

en: [NEW]
lv: [JAUNS]

en: [DIFF]
lv: [ATŠĶIRĪBAS]

en: [BOTTOM]
lv: [APAKŠA]

en: [TOP]
lv: [AUGŠA]

en: Click to do a full-text search for this title
lv: Nospiediet šeit, lai sāktu šī virsraksta meklēšanu visā tekstā

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Logout
lv: Iziet

en: Login
lv: Ieiet

en: Clear message
lv: Notīrīt ziņojumu

en: last edited %(time)s by %(editor)s
lv: pēdējais labojums %(time)s %(editor)s

en: last modified %(time)s
lv: pēdējā modifikācija %(time)s

en: Search:
lv: Meklēt:

en: Text
lv: Tekstā

en: Titles
lv: Virsrakstos

en: Search
lv: Meklēt

en: More Actions:
lv: Citas darbības:

en: Raw Text
lv: Rādīt jēltekstu

en: Print View
lv: Drukāšanai

en: Delete Cache
lv: Dzēst kešatmiņu

en: Rename Page
lv: Pārdēvēt lapu

en: Copy Page
lv: Kopēt lapu

en: Delete Page
lv: Dzēst lapu

en: Like Pages
lv: Līdzīgas lapas

en: Local Site Map
lv: Lokālā vietnes karte

en: My Pages
lv: Manas lapas

en: Subscribe User
lv: Parakstīt lietotāju

en: Remove Spam
lv: Atsārņot

en: Revert to this revision
lv: Atgriezties pie šīs versijas

en: Package Pages
lv: Iesaiņot Lapas

en: Render as Docbook
lv: Eksportēt Docbook formātā

en: Sync Pages
lv: Sinhronizēt lapas

en: Do
lv: Veikt

en: Comments
lv: Komentārs

en: Edit (Text)
lv: Labot tekstu

en: Edit (GUI)
lv: Labot grafiski

en: Immutable Page
lv: Nemaināma lapa

en: Remove Link
lv: Dzēst saiti

en: Add Link
lv: Pievienot saiti

en: Show %s days.
lv: Rādīt %s dienas.

en: Wiki Markup
lv: Viki marķējums

en: Wiki
lv: Viki

en: Page
lv: Lapa

en: User
lv: Lietotājs

en: Options --pages and --search are mutually exclusive!
lv: Opcijas ''--pages'' an ''--search'' ir savstarpēji izslēdzošas!

en: You must specify an output file!
lv: Jums jānorāda izvaddatne!

en: No pages specified using --pages or --search, assuming full package.
lv: Nav norādītas lapas ar ''--pages'' vai ''--search''. Izvēlēts pilns sainis.

en: All attachments included into the package.
lv: Visas piesaistes iekļautas sainī.

en: Output file already exists! Cowardly refusing to continue!
lv: Izvaddatne jau eksistē!

en: Attachment link
lv: Piesaistes saite

en: Page link
lv: Lapas saite

en: Changed page
lv: Mainīta lapa

en: Page changed
lv: Mainītā lapa

en: Page has been renamed
lv: Lapa ir pārdēvēta

en: Page has been deleted
lv: Lapa ir dzēsta

en: Page has been copied
lv: Lapa ir bijusi pārkopēta

en: A new attachment has been added
lv: Jauna piesaiste ir bijusi pievienota

en: A page has been reverted to a previous state
lv: Lapa ir atgriezta uz iepriekšēju stāvokli

en: A user has subscribed to a page
lv: Lietotājs ir parakstījies uz lapu.

en: A new account has been created
lv: Jauns konts ir bijis izveidots

en: Trivial
lv: Maznozīmīgs

en: New page:
lv: Jauna lapa:

en: No differences found!
lv: Izmaiņas nav atrastas!

en: [all]
lv: [visi]

en: [not empty]
lv: [netukši]

en: [empty]
lv: [tukši]

en: filter
lv: fitrēt

en: Results %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s of %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s results out of about %(pages)d pages.
lv: Rezultāti %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s no %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s rezultātiem no apmēram %(pages)d lapām.

en: seconds
lv: sekundes

en: Previous
lv: iepriekšējā

en: Next
lv: nākamā

en: rev
lv: rev.

en: current
lv: pašreizējā

en: last modified: %s
lv: pēdējā modifikācija: %s

en: match
lv: saskaņa

en: matches
lv: saskaņas

en: about
lv: par

en: This page is already deleted or was never created!
lv: Šāda lapa jau ir izdzēsta vai nekad nav eksistējusi!

en: Invalid filename "%s"!
lv: Nepareizs faila nosaukums "%s"!

en: Include all attachments?
lv: Iekļaut visas piesaistes?

en: Package pages
lv: Iesaiņot lapas

en: Package name
lv: Saiņa nosaukums

en: List of page names - separated by a comma
lv: Lapu saraksts, atdalīts ar komatiem

en: No pages like "%s"!
lv: "%s" līdzīgu lapu nav!

en: Rolled back changes to the page %s.
lv: Atrite maina uz lapu %s.

en: Exception while calling rollback function:
lv: Kļūda veicot atrites funkciju:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
lv: Lūdzu, zemāk ievadiet sava konta paroli uz attālā viki servera.<<BR>> /!\ Abiem viki serveriem jābūt uzticamiem. Jūsu paroli potenciāli varēs nolasīt administrators.

en: Operation was canceled.
lv: Operācija tika atsaukta.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
lv: Darbību %(actionname)s, lūdzu, izmantojiet interaktīvi!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
lv: Iespējami tikai virzieni: ABOS un LEJUP

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
lv: Lūdzu specificējiet starpviki vārdu (''interwikiname'') savā konfigurācijā ''wikiconfig'' (skat. HelpOnConfiguration), lai verētu izmantot šo darbību.

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
lv: Nepareizs parametrs. Lūdzu, izmantojiet vismaz parametru ''remoteWiki'' (skat. HelpOnSynchronisation).

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
lv: ''remoteWiki'' ir nezināms.

en: A severe error occurred:
lv: Notikusi servera kļūda:

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
lv: Sinhronizēšana pabeigta. Statusa ziņojumi redzami zemāk.

en: Synchronisation started -
lv: Sinhronizēšana sākusies -

en: After filtering: %s pages
lv: Pēc filtrēšanas: %s lapas

en: Skipped page %s because of no write access to local page.
lv: Izlaistas %s, ja nav lokālo lapu rakstīšanas tiesību.

en: Deleted page %s locally.
lv: Lapa %s dezēsta lokāli.

en: Error while deleting page %s locally:
lv: Kļūda dzēšot lapu %s lokāli:

en: Deleted page %s remotely.
lv: Lapa %s dzēsta attāli.

en: Error while deleting page %s remotely:
lv: Kļūda dzēšat lapu %s attāli:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
lv: Nevar automātiski apvienot %s, bet izmaiņas ir abos viki serveros. Lūdzu, izdzēsiet to vienā no viki serveriem un mēģiniet vēlreiz.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
lv: Viki serverso %s ir at atšķirīgu MIME tipu un nevar būt apvienots. Lūdzu, izdzēsiet to vienā no viki serveriem un mēģiniet vēlreiz.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
lv: %s ir lokāli pārdēvēts. Tas vēl nav implementēts. Pilnā sinhronizācijas vēsture ir zaudēta.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
lv: Lapas %s sinhronizēšana ar attālu lapu %s ...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
lv: Attāli Lapa %s ir izdzēsta, bet mainīta lokāli.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
lv: %s nevar tikt sinhronizēta. Attālā lapa ir pārdēvēta. Pašlaik tas vēl netiek atbalstīts. Lai lapas sasinhronizētu, būtu jāizdzēs viena no tām.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
lv: Izlaista lapa %s neatrisināta lokāla vai attāla konflikta rezultātā.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
lv: Šī ir pirmā lapas %s lokālā un attālā viki sinhronizācija.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
lv: Lapa %s nevar tikt apvienota, jo Jums nav tiesības to modificēt uz attālā viki.

en: Page %s successfully merged.
lv: Lapa %s veiksmīgi sapludināta.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
lv: Lapa %s satur konfliktus, kas radušies uz attālā viki.

en: Page %s merged with conflicts.
lv: Lapas %s sapludināšanā bija konflikti.

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
lv: Atrasta tieši viena "%s" līdzīga lapa; pāradresēju uz to.

en: Pages like "%s"
lv: "%s" līdzīgas lapas

en: You must login to remove a quicklink.
lv: Lai dzēstu ātrsaiti, Jums jāpieslēdzas.

en: Your quicklink to this page has been removed.
lv: Jūsu ātrsaite uz šo lapu ir dzēsta.

en: Your quicklink to this page could not be removed.
lv: Nevar izdzēst Jūsu ātrsaiti uz šo lapu.

en: You need to have a quicklink to this page to remove it.
lv: Nepieciešama ātrsaite uz šo lapu, lai to varētu izdzēst.

en: Please choose:
lv: Lūdzu izvēlieties:

en: You must login to use this action: %(action)s.
lv: Lai izmanototu darbību "%(action)s.", Jums jāpieslēdzas.

en: Only superuser is allowed to use this action.
lv: Tikai superlietotājs drīkst lietot šo kontu.

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
lv: Jūs nedrīkstat parakstīties uz lapu, kuru Jums nav tiesību lasīt.

en: This wiki is not enabled for mail/Jabber processing.
lv: Šajā viki e-pasta/"Jabber" apstrāde nav iespējota.

en: You must log in to use subscriptions.
lv: Lai izmanototu parasktīšanos, Jums jāpieslēdzas.

en: Add your email address or Jabber ID in your user settings to use subscriptions.
lv: Lai izmantotu parakstīšanos, uzrādiet savu e-pasta adresi vai "Jabber" identifikatoru.

en: You are already subscribed to this page.
lv: Jūs jau esat parakstījies(-usies) uz šo lapu.

en: You have been subscribed to this page.
lv: Tagad Jūs esat parakstījies(-usies) uz šo lapu.

en: You could not get subscribed to this page.
lv: Jūs nevarat parakstīties izmaiņām šajā lapā.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
lv: Piesaistes '%(filename)s' augšupielāde.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
lv: Piesaiste '%(filename)s' izdzēsta.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
lv: Attēls '%(filename)s' saglabāts.

en: Revert to revision %(rev)d.
lv: Versijas %(rev)d atgriešana.

en: Renamed from '%(oldpagename)s'.
lv: Pārdēvēta no '%(oldpagename)s'.

en: [%d attachments]
lv: [%d piesaistes]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
lv: Šai lapai ir <a href="%(link)s">%(count)s piesaistes</a>.

en: Filename of attachment not specified!
lv: Nav norādīts piesaistes faila vārds!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
lv: Piesaiste '%(filename)s' neeksistē!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
lv: Atsaucei uz piesaisti, rakstiet lapas tekstā '''{{{piesaiste:faila nosaukums}}}''', 
    kā redzams zemāk sarakstā. 
    '''NEIZMANTOJIET''' saites {{{[get]}}} URL. 
    Tas var tikt mainīts.

en: del
lv: dzēst

en: move
lv: pārvietot

en: get
lv: dabūt

en: edit
lv: labot

en: view
lv: skats

en: unzip
lv: atspiest

en: install
lv: instalēt

en: Do it.
lv: Dari to.

en: No attachments stored for %(pagename)s
lv: Lapai %(pagename)s nav piesaistes

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
lv: Jūs nedrīkstat dzēst šīs lapas piesaistes.

en: You are not allowed to move attachments from this page.
lv: Jūs nav tiesību pārvietot piesaistes no šīs lapas.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
lv: Jūs nedrīkstat veidot piesaistes šai lapai.

en: Attachment '%(pagename)s/%(filename)s' moved to '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.
lv: Piesaiste '%(pagename)s/%(filename)s' pārvietota uz '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.

en: New Attachment
lv: Jauna Piesaiste

en: File to upload
lv: Augšupielādējamais fails

en: Rename to
lv: Pārdēvēt par

en: Overwrite existing attachment of same name
lv: Pārrakstīt piesaisti ar šādu nosaukumu

en: Upload
lv: Ielādēt

en: Attached Files
lv: Piesaistītie faili

en: Unsupported AttachFile sub-action: %s
lv: Neatbalstīta AttachFile apakšdarbība: %s

en: Attachments for "%(pagename)s"
lv: Lapas "%(pagename)s" piesaistes

en: TextCha: Wrong answer! Go back and try again...
lv: TextCha tests: nepareiza atbilde! Atgriezieties un mēginiet vēlreiz...

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
lv: Tukšs faila saturs. Nodzēsiet visus NE ASCII simbolus un mēģiniet vēlreiz.

en: You are not allowed to overwrite a file attachment of this page.
lv: Jums nav tiesību pārrasktīt šai lapai piesaistītās datnes.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
lv: Piesaiste '%(target)s' (no faila '%(filename)s') ar izmēru %(bytes)d baiti pievienota.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
lv: Piesaite '%(target)s' (veidota no faila '%(filename)s') jau eksistē.

en: Attachment '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' already exists.
lv: Piesaiste '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' jau pastāv.

en: Nothing changed
lv: Bez izmaiņām

en: Page '%(new_pagename)s' does not exist or you don't have enough rights.
lv: Lapa '%(new_pagename)s' neeksistē vai arī Jums nav tiesību.

en: Move aborted!
lv: Pārvietošana pārtraukta!

en: Move aborted because new page name is empty.
lv: Pārvietošana pārtraukta dēļ tukšā lapas nosaukuma.

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
lv: Lūdzu, piesaistei izmantojiet pieļaujamu nosaukumu: '%(filename)s'.

en: Move aborted because new attachment name is empty.
lv: Piesaistes vārds ir tukšs - pārvietošana pārtraukta.

en: Move
lv: Pārvietot

en: New page name
lv: Jaunais lapas nosaukums

en: New attachment name
lv: Jaunais piesaistes nosaukums

en: You are not allowed to get attachments from this page.
lv: Jums nav tiesību saņemt šīs lapas piesaistes.

en: You are not allowed to install files.
lv: Jums nav tiesību instalēt failus.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
lv: Piesaiste '%(filename)s' ir uzinstalēta.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
lv: Jums nav tiesību atspiest šīs lapas piesaistes.

en: The file %(filename)s is not a .zip file.
lv: Fails %(filename)s nav .zip fails.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because some files in the zip are either not in the same directory or exceeded the single file size limit (%(maxsize_file)d kB).
lv: Piesaiste '%(filename)s' nav atpakota, jo daži faili nav taipat direktorijā vai pārsniedz datnes maksimālo pieļaujamo izmēru (%(maxsize_file)d kB).

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
lv: Piesaiste '%(filename)s' atspiesta.

en: Attachment '%(filename)s'
lv: Piesaiste '%(filename)s'

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Package script:
lv: Saiņa skripts:

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: Modified
lv: Modificēts

en: Size
lv: Izmērs

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
lv: Nezināms faila tips, nevar attēlot iestarpināto piesaisti.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
lv: Jums nav tiesību skatīt šīs lapas piesaistes.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
lv: piesaiste:%(filename)s lapai %(pagename)s

en: General Information
lv: Vispārēja informācija

en: Page size: %d
lv: Lapas izmērs: %d

en: SHA digest of this page's content is:
lv: Lapas satura SHA īssavilkums:

en: The following users subscribed to this page:
lv: Sekojoši lietotāji ir parakstījušies uz šo lapu:

en: This page links to the following pages:
lv: Šajā lapā ir saites uz sekojošām lapām:

en: Diff
lv: Atšķirība

en: Editor
lv: Redaktors

en: Comment
lv: Komentārs

en: Action
lv: Darbība

en: to previous
lv: uz iepriekšējo

en: N/A
lv: Nav pieejams

en: Revision History
lv: Versiju vēsture

en: No log entries found.
lv: Ieraksti par labojumiem netika atrasti.

en: Info for "%s"
lv: Informācija par "%s"

en: Show "%(title)s"
lv: Rādīt "%(title)s"

en: General Page Infos
lv: Vispārēja lapas informācija

en: Page hits and edits
lv: Apmeklējumi un labojumi

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete all /subpages too?
lv: Vai dzēst arī visas /apakšlapas?

en: Optional reason for the deletion
lv: Ja vēlaties, norādiet lapas dzēšanas iemeslu

en: Really delete this page?
lv: Jūs tiešām vēlaties dzēst šo lapu?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
lv: Lūdzu, pirms veidot papildus lapas, izveidojiet mājas lapu.

en: MyPages management
lv: MyPages pārvaldīšana

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
lv: %(badwords)d vārdi netika atrasti %(totalwords)d %(localwords)s vārdnīcā un ir izcelti šeit:

en: Add checked words to dictionary
lv: Pievienot atzīmētos vārdus vārdnīcai

en: No spelling errors found!
lv: Pareizrakstības kļūdas nav atrastas!

en: You can't save spelling words.
lv: Jūs nevarat saglabāt pareizrakstības vārdus.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
lv: Jūs nevarat pārbaudīt pareizrakstību lapā, kuru nedrīkstat lasīt.

en: You are not allowed to use this action.
lv: Jums nav tiesību lietot šo darbību.

en: If this account exists an email was sent.
lv: Ja šāds konts pastāv, e-pasta ziņojumums ir nosūtīts.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
lv: Šajā viki pasta sūtīšana ir aizliegta.
    Sazinieties ar viki īpašnieku, lai viņš piešķir jums tiesības lietot e-pastu.

en: Please provide a valid email address or a username!
lv: Lūdzu, norādiet derīgu e-pasta adresi vai lietotāja vārdu!

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Mail me my account data
lv: Atsūtīt mana sistēmas konta datus

en: Recovery token
lv: Atjaunošanas "marķieris"

en: New password
lv: Jaunā parole

en: New password (repeat)
lv: Jaunā parole (atkārtoti)

en: Reset my password
lv: Atstatīt paroli

en: Passwords don't match!
lv: Paroles nesakrīt!

en: Password not acceptable: %s
lv: Parole nav akceptējama: %s

en: Your password has been changed, you can log in now.
lv: Jūsu parole ir nomainīta. Mēģiniet pieslēgties.

en: Your token is invalid!
lv: Jūsu "marķieris" ir nederīgs!

en: Password reset
lv: Paroles atstatījums

en: 
    == Password reset ==
    Enter a new password below.
lv: 
    == Paroles atstatīšana ==
    Zemāk ievadiet jauno paroli.

en: Lost password
lv: Nozaudētā parole

en: The site %s has asked for your identity.
lv: Vietne %s ir pieprasījusi Jūsu identitāti.

en: Identity URL
lv: Identitātes URL

en: Remember decision
lv: Atcerēties lēmumu

en: Remember this trust decision and don't ask again
lv: Atcerēties šo uzticības lēmumu un vair nejautāt

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Don't approve
lv: Neapstiprināt

en: Subscribe users to the page %s
lv: Parakstīt lietotājus lapas %s izmaiņām

en: Enter user names (comma separated):
lv: Ievadiet lietotāja vārdu (atdalītu ar komatiem)

en: Subscribed for %s:
lv: Lapas %s izmaiņām parakstījušies:

en: Not a user:
lv: Nav lietotājs:

en: You are not allowed to perform this action.
lv: Jums nav tiesību veikt šo darbību.

en: Edit slide show
lv: Labot slīdrāde

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit slide show
lv: Pārtraukt izrādi

en: Show first slide (up arrow)
lv: Rādīt pimo slīdu (bulttaustiņš uz leju)

en: Show last slide (down arrow)
lv: Rādīt pimo slīdu (bulttaustiņš uz augšu)

en: Show previous slide (left arrow)
lv: Rādīt iepriekšējo slīdu (bulttaustiņš pa kreisi)

en: Show next slide (right arrow)
lv: Rādīt nākamo slīdu (bulttaustiņš pa labi)

en: Charts are not available!
lv: Diagramma nav pieejama!

en: You need to provide a chart type!
lv: Norādiet diagrammas tipu!

en: Bad chart type "%s"!
lv: Slikts diagrammas tips "%s"!

en: Load
lv: Ielādēt

en: Pagename not specified!
lv: Lapas nosaukums nav norādīts!

en: Upload page content
lv: Ielādēt lapas saturu

en: File to load page content from
lv: Lapas satura ielādes datne

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
lv: (!) Tiek rādītas tikai tās lapas, kas mainītas kopš '''%s''' !

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
lv: /!\ Labošanas datums, kuru Jūs norādījāt, nav atpazīts. Ievadītā vērtība netiks izmantota meklēšanā!

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
lv: Lūdzu, norādiet konkrētāku meklējamo terminu {{{"%s"}}} vietā

en: Title Search: "%s"
lv: Meklēt virsrakstus: "%s"

en: Advanced Search: "%s"
lv: Izvērsta meklēšana: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
lv: Pilnteksta meklēšana: "%s"

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
lv: Vaicājums {{{"%s"}}} ir nederīgs. Informācija par meklēšanu atrodama lapā MeklēšanasPalīdzība.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
lv: Vaicājums {{{"%s"}}} neko nav atgriezis. Lūdzu, pamainiet vaicājumu. Informācija par meklēšanu atrodama lapā MeklēšanasPalīdzība.%s

en: (!) Consider performing a
lv: (!) Apsveriet

en: full-text search with your search terms
lv: pilna teksta meklēšana ar Jūsu parametriem

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
lv: (!) Jūs veicat virsrakstu meklēšanu. Rezultāts var nesaturēt visas lapas, kas atbilst meklēšanas kritērijiem.<<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
lv: Nospiediet šeit, lai sāktu pilnteksta meklēšanu ar norādītajiem terminiem!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
lv: Nevaru izveidot lapu bez nosaukuma. Lūdzu, norādiet lapas nosaukumu.

en: Your subscription to this page has been removed.
lv: Jūs vairs neesat parakstījies(-usies) uz šo lapu.

en: Can't remove regular expression subscription!
lv: Regulāras izteiksmes pierakstu izdzēst nevar!

en: Edit the subscription regular expressions in your settings.
lv: Labojiet parasktīšanās regulāras izteiksmes savos iestatījumos.

en: You need to be subscribed to unsubscribe.
lv: Lai atrakstītos, jums nepieciešams būt parakstījušam(-šai) uz šo lapu.

en: Create new drawing "%(filename)s (opens in new window)"
lv: Izveidot jaunu attēlu "%(filename)s (atvērs jaunā logā)"

en: Edit drawing %(filename)s (opens in new window)
lv: Labot attēlu %(filename)s (atvērs jaunā logā)

en: Clickable drawing: %(filename)s
lv: Klikšķināms attēls %(filename)s

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
lv: Šajā lapā Jūs nedrīkstat veidot attēlus.

en: Edit drawing
lv: Labot attēlu

en: Execute action %(actionname)s?
lv: Vai veikt darbību %(actionname)s?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
lv: Darbība %(actionname)s ir veikta šajā Viki!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
lv: Jums nav tiesību izmantot darbību %(actionname)s šajā lapā.

en: You are not allowed to create the supplementation page.
lv: Jums nav tiesību veidot pielikuma lapu.

en: Pages
lv: Lapas

en: Select Author
lv: Izvēlēties Autoru

en: Revert all!
lv: Atgriezt visu!

en: Copy all /subpages too?
lv: Kopēt ar apakšlapām?

en: New name
lv: Jauns nosaukums

en: Optional reason for the copying
lv: Kopēšanas iemesls (neobligāts)

en: Really copy this page?
lv: Jūs tiešām vēlaties kopēt šo lapu?

en: You are now logged out.
lv: Jūs esat atslēgts(-a).

en: No page packages found.
lv: Lapušu pakotne nav atrasta.

en: page package
lv: lapas pakotne

en: Choose:
lv: Izvēle:

en: Install language packs for '%s'
lv: Uzstādīt valodas pakotni priekš '%s'

en: Local Site Map for "%s"
lv: "%s" vietnes karte

en: No older revisions available!
lv: Vecākas versijas nav!

en: Diff for "%s"
lv: Salīdzināt pēc "%s"

en: Differences between revisions %d and %d
lv: Atšķirības starp %d un versiju %d

en: (spanning %d versions)
lv: (pēc %d versijām)

en: Previous change
lv: Iepriekšējais labojums

en: Next change
lv: Nākamais labojums

en: The page was saved %(count)d times, though!
lv: Lapa saglabāta %(count)d reizes!

en: (ignoring whitespace)
lv: (Atstarpes(probeli) ignorētas)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
lv: Ignorēt atstarpju(probelu) starpību

en: Empty user name. Please enter a user name.
lv: Trūkst lietotāja vārda. Lūdzu, ievadiet lietotāja vārdu.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
lv: Kļūdains lietotāja vārds {{{'%s'}}}.
    Lietotāja vārds drīkst saturēt ''Unicode'' burtzīmes un ciparus un, ja nepieciešams, vienu atstarpi starp vārdiem.
    Grupas lapas vārds nav atļauts.

en: This user name already belongs to somebody else.
lv: Tāds lietotāja vārds jau kādam pieder.

en: Please specify a password!
lv: Lūdzu, norādiet paroli!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
lv: Lūdzu, norādiet savu e-pasta adresi. Ja aizmirsīsiet savu ieejas informāciju, to varēs izsutīt uz norādīto e-pasta adresi.

en: This email already belongs to somebody else.
lv: Šāda e-pasta adrese jau kādam pieder.

en: User account created! You can use this account to login now...
lv: Lietotāja konts ir izveidots! Tagad Jūs varat pieslēgties ar šo kontu...

en: Password repeat
lv: Atkārtot paroli

en: TextCha (required)
lv: TextCha tests (nepieciešams)

en: Create Profile
lv: Izveidot profilu

en: Create Account
lv: Izveidot kontu

en: Full Link List for "%s"
lv: Visu saišu saraksts "%s"

en: You must login to add a quicklink.
lv: Lai izveidotu ātrsaiti, Jums jāpieslēdzas.

en: A quicklink to this page has been added for you.
lv: Ātrsaite uz šo lapu ir izveidota.

en: A quicklink to this page could not be added for you.
lv: Nevar izveidot ātrsaiti uz šo lapu.

en: You already have a quicklink to this page.
lv: Jums jau ir ātrsaite uz šo lapu!

en: Rename all /subpages too?
lv: Vai pārdēvēt arī visas apakšlapas?

en: Really rename this page?
lv: Jūs tiešām vēlaties pārdēvēt šo lapu?

en: Optional reason for the renaming
lv: Pārdēvēšanas iemesls (neobligāts)

en: Wiki Backup
lv: Viki Dublējums

en: Backup
lv: Dublēt

en: You are not allowed to do remote backup.
lv: Jūs nedrīkstat veikt attālinātu dublēšanu.

en: Unknown backup subaction: %s.
lv: Nezināma dublēšanas apakšdarbība: %s.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: You are not allowed to revert this page!
lv: Jūs nedrīkstat atjaunot no arhīva šo lapu!

en: You were viewing the current revision of this page when you called the revert action. If you want to revert to an older revision, first view that older revision and then call revert to this (older) revision again.
lv: Veicot lapas versijas atgriešanu, Jūs aplūkojāt pašreizējo lapas versiju. Ja Jūs vēlaties atgriezt iepriekšēju lapas versiju, sākumā atveriet aplūkošanai lapas iepriekšējo versiju.

en: Optional reason for reverting this page
lv: Šīs lapas atgriešanas iemesls (neobligāts)

en: Really revert this page?
lv: Jūs tiešām vēlaties atgriezt šo lapu?

en: OpenID
lv: OpendID

en: Member of Groups
lv: Grupas dalībnieks

en: Disable user
lv: Atslēgt lietotāju

en: Enable user
lv: Aktivizēt lietotāju

en: disabled
lv: atslēgts

en: Mail account data
lv: Sūtīt konta datus

en: RecentChanges
lv: PēdējāsIzmaiņas

en: TitleIndex
lv: VirsrakstuRādītājs

en: WordIndex
lv: PriekšmetuRādītājs

en: FindPage
lv: MeklētLapu

en: MissingPage
lv: LapasNav

en: MissingHomePage
lv: LietotājaLapasNav

en: WikiHomePage
lv: VikiMājasLapa

en: WikiName
lv: VikiVārds

en: WikiWikiWeb
lv: VikiVikiTīmeklis

en: FrontPage
lv: SlaiduVeidne

en: WikiSandBox
lv: VikiSmilšuKaste

en: InterWiki
lv: StarpViki

en: AbandonedPages
lv: PamestāsLapas

en: OrphanedPages
lv: BāreņLapas

en: WantedPages
lv: VajadzīgāsLapas

en: EventStats
lv: NotikumuStatistikas

en: EventStats/HitCounts
lv: NotikumuStatistikas/TrāpījumuSkaits

en: EventStats/Languages
lv: NotikumuStatistika/Valodas

en: EventStats/UserAgents
lv: NotikumuStatistikas/LietotājaAģenti

en: PageSize
lv: LapuIzmēri

en: PageHits
lv: LapuTrāpījumi

en: RandomPage
lv: JebkuraLapa

en: XsltVersion
lv: XsltVersija

en: FortuneCookies
lv: Laimītes

en: WikiLicense
lv: VikiLicence

en: CategoryCategory
lv: KategorijuKategorija

en: CategoryHomepage
lv: KategorijasMājasLapa

en: CategoryTemplate
lv: KategorijasVeidne

en: HomepageTemplate
lv: MājasLapasKategorija

en: HelpTemplate
lv: PalīdzībasVeidne

en: SlideShowHandOutTemplate
lv: SlīdrādesIzklājumaVeidne

en: SlideShowTemplate
lv: SlīdrādesVeidne

en: HelpOnConfiguration
lv: KonfigurēšanasPalīdzība

en: HelpOnAdministration
lv: AdministrēšanasPalīdzība

en: HelpOnFormatting
lv: FormatēšanasPalīdzība

en: HelpContents
lv: PalīdzībasSaturaRādītājs

en: HelpForBeginners
lv: PalīdzībaIesācējiem

en: HelpIndex
lv: PalīdzībasIndekss

en: HelpOnCategories
lv: KategorijuPalīdzība

en: HelpOnEditing
lv: RediģēšanasPalīdzība

en: HelpOnEditing/SubPages
lv: RediģēšanasPalīdzība/ApakšLapas

en: HelpOnLists
lv: SarakstuPalīdzība

en: HelpOnNavigation
lv: NavigēšanasPalīdzība

en: HelpOnPageCreation
lv: LapuVeidošanasPalīdzība

en: HelpOnPageDeletion
lv: LapuDzēšanasPalīdzība

en: HelpOnRules
lv: LīnijuPalīdzība

en: HelpOnSearching
lv: MeklēšanasPalīdzība

en: HelpOnSmileys
lv: EmocijzīmjuPalīdzība

en: HelpOnSpellCheck
lv: PareizrakstībasPalīdzība

en: HelpOnSuperUser
lv: SuperlietotājaPalīdzība

en: HelpOnSynchronisation
lv: SinhronizēšanasPalīdzība

en: HelpOnTables
lv: TabuluPalīdzība

en: HelpOnTemplates
lv: VeidņuPalīdzība

en: HelpOnUserPreferences
lv: LietotājaIestatījumuPalīdzība

en: Sun
lv: Sv

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: AttachFile
lv: PievienotFailu

en: DeletePage
lv: DzēstLapu

en: LikePages
lv: LīdzīgasLapas

en: LocalSiteMap
lv: LokālāVietnesKarte

en: RenamePage
lv: PārdēvētLapu

en: SpellCheck
lv: Pareizrakstība

en: Discussion
lv: Diskusija

en: User agent
lv: Lietotāja aģents

en: Others
lv: Citi

en: Distribution of User-Agent Types
lv: Lietotāju aģentu sadale pa tipiem

en: Page Size Distribution
lv: Lapas izmēra sadale

en: page size upper bound [bytes]
lv: pieļaujamais lapas izmērs [baitos]

en: # of pages of this size
lv: # lapas ar šādu izmēru

en: Views/day
lv: Skatīta (dienā)

en: Edits/day
lv: Labota (dienā)

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
lv: %(chart_title)s no %(filterpage)s

en: green=view
    red=edit
lv: zaļš=skats
    sarkans=labot

en: date
lv: datums

en: # of hits
lv: # apmeklējumi

en: Language
lv: Valoda

en: <Browser setting>
lv: <Pārlūkprogrammas iestatījumi>

en: No orphaned pages in this wiki.
lv: Šajā viki nav nevienas bāreņlapas.

en: Include system pages
lv: Iekļaut sistēmas lapas

en: Exclude system pages
lv: Aizvākt sistēmas lapas

en: No wanted pages in this wiki.
lv: Šajā viki pieprasīto lapu nav.

en: Python Version
lv: Python versija

en: MoinMoin Version
lv: MoinMoin versija

en: Release %s [Revision %s]
lv: Laidiens %s [Revīzija %s]

en: 4Suite Version
lv: 4Suite versija

en: Number of pages
lv: Lapu skaits

en: Number of system pages
lv: Sistēmas lapu skaits

en: Accumulated page sizes
lv: Visu lapu izmērs

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
lv: %(data_dir)s/pages/ diskatmiņas patēriņš

en: Disk usage of %(data_dir)s/
lv: %(data_dir)s/ diskatmiņas patēriņš

en: Entries in edit log
lv: Ierakstīt izmaiņu protokolā

en: NONE
lv: NEKAS

en: Global extension macros
lv: Kopējie papildus makrosi

en: Local extension macros
lv: Lokālie papildus makrosi

en: Global extension actions
lv: Globālās papildus darbības

en: Local extension actions
lv: Lokālās papildus darbības

en: Global parsers
lv: Globālie parsētāji

en: Local extension parsers
lv: Lokālo paplašinājumu parsētāji

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
lv: ''Xapian'' un/vai ''Python Xapian'' modulis nav instalēts

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: index unavailable
lv: indekss nav pieejams

en: index available
lv: indekss pieejams

en: Xapian search
lv: ''Xapian'' meklēšana

en: Stemming for Xapian
lv: Vārdu dalīšana priekš ''Xapian''

en: Active threads
lv: Aktīvie pavedieni

en: Search for items
lv: Meklēt vienības

en: containing all the following terms
lv: saturošs visus sekojošos terminus

en: containing one or more of the following terms
lv: saturošs vienu vai vairākus no sekojošajiem terminiem

en: not containing the following terms
lv: nesaturošu sekojošus terminus

en: last modified since (e.g. 2 weeks before)
lv: pēdējo reizi modificēta kopš (piemēram, pirms 2 nedēļām)

en: any category
lv: jebkura kategorija

en: any language
lv: jebjura valoda

en: any mimetype
lv: jebkurš MIME tips

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File Type
lv: Faila veids

en: Search only in titles
lv: Meklēt tikai virsrakstus

en: Case-sensitive search
lv: Rakstzīmju jūtīga meklēšana

en: Exclude underlay
lv: Izslēgt standarta lapas

en: No system items
lv: Nevienas sistēmas lapas

en: Search in all page revisions
lv: Meklēt visās lapas versijās

en: Go get it!
lv: Satver!

en: No quotes on %(pagename)s.
lv: Lapā %(pagename)s citātu nav.

en: Contents
lv: Satura rādītājs

en: Variable name
lv: Mainīgā nosaukums

en: Default
lv: Noklusējums

en: Description
lv: Apraksts

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
lv: Navigācijas shēma '%(scheme)s' nav pieejama!

en: No parent page found!
lv: Virslapa nav atrasta!

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Start
lv: Starts

en: Slide %(pos)d of %(size)d
lv: %(pos)d slaids no %(size)d

en: File attachment browser
lv: Datnes piesaistes pārlūks

en: User account browser
lv: Lietotāju kontu pārlūks

en: Search Titles
lv: Meklēt virsrakstus

en: Display context of search results
lv: Attēlot meklēšanas rezultātu kontekstu

en: Case-sensitive searching
lv: Rakstzīmju jūtīga meklēšana

en: Search Text
lv: Meklēt tekstā

en: Go To Page
lv: Iet uz lapu

en: Wiki configuration
lv: Viki konfigurācija

en: Setting
lv: Iestatījums

en: %(mins)dm ago
lv: Pirms %(mins)d min

en: (no bookmark set)
lv: (nav grāmatzīmes)

en: (currently set to %s)
lv: (pašlaik %s)

en: Delete bookmark
lv: Dzēst grāmatzīmi

en: Set bookmark
lv: Ielikt grāmatzīmi

en: [Bookmark reached]
lv: [Šeit ielikta grāmatzīme]

en: Markup
lv: Iezīmēt

en: Display
lv: Caurskats

en: Upload new attachment "%(filename)s"
lv: Augšuplādēt jaunu piesaisti "%(filename)s"

en: Embedded
lv: Iekļauts

en: Invalid include arguments "%s"!
lv: Nepareizs iekļaušanas arguments "%s"!

en: Nothing found for "%s"!
lv: Neko neatradu no "%s"!

en: Switch user
lv: Nomainīt lietotāju

en: No user selected
lv: Lietotājs nav izvēlēts

en: You are the only user.
lv: Jūs esat vienīgais lietotājs.

en: Select User
lv: Izvēlēties lietotāju

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: This jabber id already belongs to somebody else.
lv: Šis jabber identifikators jau kādam pieder.

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
lv: Nevar ielādēt tēmu '%(theme_name)s'!

en: User preferences saved!
lv: Lietotāja uzstādījumi saglabāti!

en: the one preferred
lv: viens vēlamais

en: free choice
lv: brīva izvēle

en: Save
lv: Saglabāt

en: Preferred theme
lv: Vēlamā tēma

en: Editor Preference
lv: Redaktora iestatījumi

en: Editor shown on UI
lv: Lietotāja saskarnē redzamais redaktors

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Your time is
lv: Jūsu laiks ir

en: Server time is
lv: Servera laiks ir

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Preferred language
lv: Vēlamā valoda

en: General options
lv: Vispārējas opcijas

en: Quick links
lv: Ātrsaites

en: Change password
lv: Nomainīt paroli

en: Your password has been changed.
lv: Jūsu parole ir nomainīta.

en: To change your password, enter a new password twice.
lv: Lai nomainītu paroli, veco paroli ievadiet divas reizes.

en: OpenID settings
lv: OpenID iestatījumi

en: Cannot remove all OpenIDs.
lv: Nevar izdzēst visus OpenID identifikatorus.

en: The selected OpenIDs have been removed.
lv: Norādītie OpenID identifikatori ir dzēsti.

en: No OpenID given.
lv: OpenID identifikators nav norādīts.

en: OpenID is already present.
lv: Šāds OpenID identifikators jau ir norādīts.

en: This OpenID is already used for another account.
lv: Šāds OpenID identifikators jau tiek lietots ar citu kontu.

en: OpenID added successfully.
lv: OpenID identifikators pievienots veiksmīgi.

en: Current OpenIDs
lv: Pašreizējais OpenID identifikators.

en: Remove selected
lv: Dzēst atzīmēto

en: Add OpenID
lv: Pievienot OpenID identifikatoru

en: Notification
lv: Notifikācija

en: Notification settings saved!
lv: Notifikāciju iestatījumi saglabāti!

en: '''Email'''
lv: '''E-pasts'''

en: '''Event type'''
lv: '''Notikuma veids'''

en: Select the events you want to be notified about.
lv: Atzīmējiet notikumus, par kuriem vēlaties saņemt notifikācijas.

en: Before you can be notified, you need to provide a way to contact you in the general preferences.
lv: Pirms notifikāciju saņemšanas Jums vispārējos iestatījumos jānorāda veidu, kā Jūs sava kontakt informācija

en: Subscribed events
lv: Parakstītie notikumi

en: Subscribed wiki pages<<BR>>(one regex per line)
lv: Parakstītās Viki lapas<<BR>>(pa vienai regulārai izteiksmei rindā)

en: OpenID server
lv: OpenID serveris

en: The selected websites have been removed.
lv: Norādītā vietne ir dzēsta.

en: Trusted websites
lv: Uzticamas vietnes

en: Inlined image: %(url)s
lv: Iekļautais attēls: %(url)s

en: Toggle line numbers
lv: Pārslēgt rindu numerāciju
