MoinMoin 1.6 - en to mn translation catalogue (477 entries)

en: Your changes are not saved!
mn: Таны хийсэн өөрчлөлтүүд хадгалагдсангүй!

en: You are not allowed to edit this page.
mn: Та энэ хуудсанд өөрчлөлт оруулах эрхгүй.

en: Page is immutable!
mn: Энэ хуудсанд өөрчлөлт оруулах боломжгүй!

en: Cannot edit old revisions!
mn: Хуучин хувилбарт өөрчлөлт оруулах боломжгүй!

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
mn: Таны тавьсан хамгаалалтын хугацаа дууссан.Өөрчлөлтийн алдаа гарч болох юм!

en: Page name is too long, try shorter name.
mn: Хуудасны нэр дэндүү урт байгаа тул богиносгоно уу.

en: Draft of "%(pagename)s"
mn: "%(pagename)s" хувилбар

en: Edit "%(pagename)s"
mn: "%(pagename)s" -г өөрчлөх

en: Preview of "%(pagename)s"
mn: "%(pagename)s" -г өөрчлөх

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
mn: Таны %(lock_page)s хуудасны хаалт дууссан!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
mn: Таны %(lock_page)s сайтын хаалт  # минутын дараа дуусна.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
mn: Таны %(lock_page)s сайтын хаалт # секундын дараа дуусна.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
mn: Өөр хэн нэг хэрэглэгч энэ хуудсыг устгасан байна!

en: Someone else changed this page while you were editing!
mn: Өөр хэн нэг хэрэглэгч энэ хуудсыг өөрчилсөн байна!

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
mn: Өөр хэн нэг хэрэглэгч энэ хуудсыг таныг өөрчилж байхад өрсөөд хадгалсан байна!
    Хуудсаа ахин нэг шалгаж үзээд хадгал.Хуудсаа одоо байгаагаар нь хэрхэвч хадгалж болохгүй!

en: [Content loaded from draft]
mn: [Агуулга нооргоос дуудагдсан]

en: [Content of new page loaded from %s]
mn: [Шинэ хуудсны агуулга %s -аас ачааллаа]

en: [Template %s not found]
mn: [%s олдсонгүй]

en: [You may not read %s]
mn: [%s уншигдахгүй байна]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
mn: '''<<BR>> %(draft_rev)d хяналтын ноорог (%(draft_timestamp_str)s  %(page_rev)d хяналтын хувилбарын оронд ''Ноорог ачаалах'' -товчин дээр дарахад хадгалагдана(Хэрэв та хадгалах гэж байсан сүүлийн өөрчлөлтүүдээ алдсан бол).''' Хэрэв та Үзүүлэх эсвэл Цуцлах гэсэн товчнууд дээр дарахад эсвэл хадгалж болохгүй бол ноорог болж хадгалагдана.

en: Describe %s here.
mn: %s -г энд тайлбарла ...

en: Check Spelling
mn: Бичиглэлийн алдаа шалга

en: Save Changes
mn: Өөрчлөлтийг хадгалах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
mn: '''%(save_button_text)s''' дээр дарж өөрчлөлтйиг %(license_link)s.
     рүү оруулнаЭсвэл '''%(cancel_button_text)s''' дээр дарж оруулсан өөрчлөлтөөцуцлана

en: Preview
mn: Үзүүлэх

en: GUI Mode
mn: GUI-хэлбэр

en: Load Draft
mn: Ноорог ачаалах

en: Trivial change
mn: Энгийн өөрчлөлт

en: Comment:
mn: Сэтгэгдэл:

en: <No addition>
mn: <өөрчлөгдөөгүй>

en: Add to: %(category)s
mn: %(category)s -д нэмэх:

en: Remove trailing whitespace from each line
mn: Мөр болгоны төгсгөл дэхь хоосон зайг арилга

en: Edit was cancelled.
mn: Өөрчлөлт цуцлагдлаа.

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
mn: '''Дараахи нэр бүхий {{{'%s'}}}.'''
     хуудас байгаа тулөөр нэр өгнө үү.

en: You can't rename to an empty pagename.
mn: Хуудасны нэрийг хоосон орхиж болохгүй.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
mn: Дараах файлын системын алдаанаас улбаалж хуудасны нэрийг өөрчилж болохгүй байна: %s.

en: You are not allowed to delete this page!
mn: Та энэ хуудасны нэрийг өөрчилж болохгүй!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
mn: Танд өөрчлөлт хийхдээ няхуур хандсанд баярлалаа.

en: Page "%s" was successfully deleted!
mn: "%s" гэсэн хуудас амжилттай устгагдлаа!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
mn: Хуудсанд хаалт тавьж болохгүй байна. Алдаа:(errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
mn: Хуудсанд хаалт тавьж болохгүй байна. Олдохгүй байгаа файл: 'current'?

en: You are not allowed to edit this page!
mn: Та энэ хуудсанд өөрчлөлт хийх эрхгүй!

en: You cannot save empty pages.
mn: Хоосон хуудсыг хадгалж болохгүй!

en: You already saved this page!
mn: Та уг нь энэ хуудсыг сая хадгалсан л байна даа!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
mn: Та сая энэ хуудсанд өөрчлөлт орууллаа! Буцах гэсэн товчин дээр дарахгүй байхыг хичээнэ үү.

en: You did not change the page content, not saved!
mn: Хуудасны агуулга өөрчлөгдөөгүй учир хадгалаагүй шүү!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
mn: Та админы эрхгүй учир энэ хуудасны  ACLs -ийгөөрчилж болохгүй!

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
mn: %(owner)s -ийн тавьсан хаалтын хугацаа %(mins_ago)d өмнө дуусч эрх нь танд шилжсэн байна.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
mn: Бусад хэрэглэгчдийн хувьд өөрчлөлт хийх нь %(bumptime)s хүртэл''хаалттай''.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
mn: Бусад хэрэглэгчид таныг энэ хуудсанд өөрчлөлт оруулж байхад %(bumptime)s хүртэл ''Анхааруулга''хүлээн авна.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
mn: "Үзүүлэх" -ээр хугацааг уртасгана.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
mn: Энэхүү хуудсыг %(owner)s гэдэг хэрэглэгч өөрчлөлт хийлгэхгүй байхаар %(timestamp)s хүртэл ''хаасан'' ба одоогоор %(mins_valid)d минут үлдээд байна.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
mn: Энэ хуудсыг хамгийн сүүлд %(owner)s гэдэг хэрэглэгч %(timestamp)s -д өөрчлөлторуулахаар нээсэн
    эсвэл нээж харсан байна.<<BR>>
    '''Та энэ хуудсыг дор хаяж %(mins_valid)d минутын дотор''өөрчлөлт оруулахгүй'' байж, зөрчил үүсгэхгүйн тулд'''<<BR>>
    "Цуцлах" дээр дарж Эдиторыг орхино уу.

en: <unknown>
mn: <тодорхойгүй>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
mn: [%(sitename)s] Таны Вики дансны мэдээлэл

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
mn: Тус Пакет МойнМойны шинэ хувилбар шаардаж байна (ядаж %s).

en: The theme name is not set.
mn: Загварын нэр өгөгдөөгүй байна.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
mn: '%(filename)s' файлын суурьлуулалтад алдаа гарлаа.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
mn: %s файл нь MoinMoin-ы пакет файл биш байна.

en: The page %s does not exist.
mn: %s гэсэн хуудас алга байна.

en: Invalid package file header.
mn: Буруу package file header.

en: Package file format unsupported.
mn: Пакет файлын форматыг дэмжихгүй.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
mn: %(lineno)i -р мөрөнд тодорхойгүй функц: %(func)s .

en: The file %s was not found in the package.
mn:  %s гэсэн файл пакетаас олдсонгүй.

en: The wiki is currently not reachable.
mn: Вики одоогоор холбогдох боломжгүй байна.

en: Invalid username or password.
mn: Хэрэглэгчийн нэр эсвэл нууц үг буруу байна.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
mn: Алсын Вики таны оруулсан (%(localname)s) гэсэн нэрнээс өөр (%(remotename)s)гэдэг ИнтерВики-Нэр ашиглаж байна.

en: Text mode
mn: Текст-хэлбэр

en: Unknown action %(action_name)s.
mn: Тодорхойгүй үйлдэл %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
mn: Та %(action_name)s үйлдлийг энэ хуудас дээр ажиллуулж болохгүй!

en: Login and try again.
mn: Та эхлээд логин хийгээд дараа нь ахиад оролдоод үзнэ үү.

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
mn: "=" дараахи өгөгдлийн ард алга байна "%(token)s"

en: Expected a value for key "%(token)s"
mn: "%(token)s" өгөгдөлд утга оруулаагүй байна

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
mn: Хяналтын хувилбар %(rev)d , огноо: %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
mn: "%(page)s" гэсэн хуудаснаас ийшээ шилжигдлээ

en: This page redirects to page "%(page)s"
mn: Энэ хуудас "%(page)s" хуудас руу шилжигдлээ

en: Create New Page
mn: Шинэ хуудас үүсгэх

en: You are not allowed to view this page.
mn: Та энэ хуудсыг харах боломжгүй.

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
mn:  '%(server)s'Мэйл сервер холбогдсонгүй, алдаа: %(reason)s

en: Mail not sent
mn: E-мэйл илгээгдсэнгүй

en: Mail sent OK
mn: E-Mмэйл илгээгдлээ

en: Date
mn: Огноо

en: From
mn: Хэнээс

en: To
mn: Хэнд

en: Content
mn: Агуулга

en: Attachments
mn: Хавсралт

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
mn: "%(content)s" ийм агуулга энэ вики-д зөвшөөрөгдөөгүй тулхадгалах боломжгүйд уучлал өчье.

en: Please log in first.
mn: Эхлээд логин хийнэ үү.

en: Missing password. Please enter user name and password.
mn: Нууц үг алга байна. Хэрэглэгчийн нэр болон нууц үг оруулна уу.

en: Name
mn: Нэр

en: Password
mn: Нууц үг

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
mn: XSLT-Option салгагдсан, HelpOnConfiguration -аас үз.

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
mn: XSLT-Stylesheets ажиллахгүй байна, 4suite 1.x суулгана уу.

en: %(errortype)s processing error
mn: Алдаа "%(errortype)s"

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
mn: reStructured Text үзүүлэх болотжгүй тулDocutils суулгана уу.

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
mn: **Зөвшөрөгдсөн тоон хязгаараас хэтэрсэн байна**

en: **Could not find the referenced page: %s**
mn: **Хуудас олдсонгүй: %s**

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
mn: Хүссэн "%(wanted)s" -> "%(key)s", өгөгдсөн "%(token)s"

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
mn: Хүссэн бүхэл тоо "%(key)s" өмнө "%(token)s"

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
mn: Хүссэн бүхэл тоо "%(arg)s" дараа "%(key)s"

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
mn: Хүссэн өнгөний утга "%(arg)s" дараа "%(key)s"

en: Diffs
mn: ЯлгааХаруулах

en: Info
mn: Инфо

en: Edit
mn: Өөрчлөх

en: UnSubscribe
mn: Бүртгүүлэхгүй

en: Subscribe
mn: Бүртгүүл

en: Raw
mn: түүхий

en: Print
mn: Хэвлэх хувилбар

en: View
mn: Үзүүлэх

en: Up
mn: Дээш

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
mn: Нийтлэгчийн мэдээлэлд миний мэйл хаягийг үзүүл(гэхдээ миний Вики сайтыг биш)

en: Open editor on double click
mn: Хулганаар 2 товшиж нээнэ

en: After login, jump to last visited page
mn: Логин хийгээдд оронгуут сүүлийн зочлож байсан хуудас руу шилжинэ

en: Show question mark for non-existing pagelinks
mn: Үл мэдэгдэх хуудас руу заасан холбоосыг асуултын тэмдэгтэй харуул

en: Show page trail
mn: Урьд нь үзсэн хуудсуудын жагсаалтыг харуул

en: Show icon toolbar
mn: Багажны хэсгийг зургаар харуул

en: Show top/bottom links in headings
mn: Хуудасны Эхлэл болон Төгсгөлийн заасан холбоосыг гарчиг дээр харуул

en: Show fancy diffs
mn: Ялгааг өнгөөр ялгаж харуул

en: Add spaces to displayed wiki names
mn: Үзүүлж буй Вики нэрүүдийг хоосон зайгаар заагла

en: Remember login information
mn: Логин мэдээллийг сана

en: Disable this account forever
mn: Хэрэглэгчийн энэхүү дансыг бүр идэвхгүй болго

en: Alias-Name
mn: Алиас-Нэр

en: Email
mn: Е-Мэйл

en: User CSS URL
mn: Хэрэглэгчийн CSS URL

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
mn: Хэрэглэгчийн CSS хаахын тулд хоосон орхи)

en: Editor size
mn: Текст оруулах хэмжээ

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
mn: Өөрчлөлт:[%(sitename)s] %(trivial)s, Хуудас: "%(pagename)s" Хэрэглэгч: %(username)s

en: Line
mn: Мөр

en: No differences found!
mn: Ялгаа олдсонгүй!

en: Deletions are marked like this.
mn: Арилгагдсан текстүүд ингэж тэмдэглэгдсэн.

en: Additions are marked like this.
mn: Нэмж оруулсан текстүүд ингэж тэмдэглэгдсэн.

en: DeleteCache
mn: CacheУстгах

en: (cached %s)
mn: (кэйшлэсэн %s)

en: Or try one of these actions:
mn: Эсвэл өөр сонголт хий:

en: Unsubscribe
mn: Бүртгүүлэхгүй

en: Home
mn: Нүүр

en: [DELETED]
mn: [УСТГАГДСАН]

en: [UPDATED]
mn: [ШИНЭЧЛЭСЭН]

en: [NEW]
mn: [ШИНЭ]

en: [BOTTOM]
mn: [ДООД]

en: [TOP]
mn: [ДЭЭД]

en: Click to do a full-text search for this title
mn: Энд дарж ийшээ заасан хуудсуудыг харж болно

en: Logout
mn: Гарах

en: Login
mn: логин

en: Clear message
mn: Мэссэж устгах

en: last edited %(time)s by %(editor)s
mn: Сүүлийн өөрчлөлтийн огноо: %(time)s Өөрчилсөн: %(editor)s

en: last modified %(time)s
mn: Сүүлийн өөрчлөлтийн огноо: %(time)s

en: Search:
mn: Хайлт:

en: Text
mn: Teкст

en: Titles
mn: Titel

en: Search
mn: Хайлт

en: More Actions:
mn: Бусад ...:

en: Raw Text
mn: Түүхий текст

en: Print View
mn: Хэвлэх хувилбар

en: Delete Cache
mn: Cache устгах

en: Rename Page
mn: Хуудасны хэр солих

en: Delete Page
mn: Хуудас устгах

en: Like Pages
mn: Төстэй хуудсууд

en: Local Site Map
mn: Хуудасны бүтцийн зураглал

en: My Pages
mn: Миний хуудас

en: Subscribe User
mn: Хэрэглэгч бүртгэх

en: Remove Spam
mn: Spam зайлуулах

en: Package Pages
mn: Хуудас пакетлах

en: Render as Docbook
mn: Docbook болгон гаргах

en: Do
mn: Эхлэ!

en: Edit (Text)
mn: Өөрчлөх (Text)

en: Edit (GUI)
mn: Өөрчлөх (GUI)

en: Immutable Page
mn: Хамгаалагдсан хуудас

en: Remove Link
mn: Линк устгах

en: Add Link
mn: Линк оруулах

en: Show %s days.
mn: %s хоног үзүүлэх.

en: Wiki Markup
mn: Wiki эх текст

en: Wiki
mn: Вики

en: Page
mn: Хуудас

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Trivial
mn: Ердийн

en: New page:
mn: Шинэ хуудас:

en: No differences found!
mn: Өөрчлөлт олдсонгүй!

en: seconds
mn: Секунд

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараагийн

en: current
mn: Одоогийн

en: last modified: %s
mn: Сүүлийн өөрчлөлт: %s

en: match
mn: Оноолт

en: matches
mn: Оноолт

en: This page is already deleted or was never created!
mn: Энэхүү хуудас нь устгагдсан эсвэл бүр үүсгэгдээгүй ч байж болох юм!

en: Invalid filename "%s"!
mn: Файлын буруу нэр: "%s"!

en: Package pages
mn: Хуудсуудыг багцлах

en: Package name
mn: Багцын нэр

en: List of page names - separated by a comma
mn: Хуудасны нэрсийн жагсаалт - Таслалаар тусгаарлагдсан

en: No pages like "%s"!
mn: "%s" -тай ямар ч хуудас төстэй биш байна!

en: Rolled back changes to the page %s.
mn:  %s хуудасанд хийгдсэн өөрчлөлт буцаагдлаа

en: Exception while calling rollback function:
mn: Буцаах явцад алдаа гарлаа:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
mn: Ремоут вики-ний хэрэглэгчийн нууц үгээ оруулна уу. <<BR>> /!\ Та тус викинүүдэд итгэх шаардлагатай байна. Учир нь тус бүрийн админисраторууд нь эдгээр нууц үгүүдийг харах боломжтой юм.

en: Operation was canceled.
mn: Ажиллагаа цуцлагдлаа.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
mn: Энэ %(actionname)s үйлдлийг хэрэглэхийн тулд интерактив хэрэглэгчийн интерфэйс ашиглана уу!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
mn: Зөвхөн BOTH болон DOWN гэсэн чиглэлүүд л дэмжигдэнэ.

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
mn: Интервики нэрээ өөрийнхөө викиний тохиргоондоо оруулна уу (ТохиргооХийхТусламж -ийг үзнэ үү), ингэснээрээ та энэ үйлдлийг хийх боломжтой болно.

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
mn: Буруу Хувьсагч. та ядаж нэг ''ремоутВики''-Хувьсагч оруулна уу. Өөр мэдээлэл шаардлагатай бол СинхронизациХийхТусламж -аас харна уу.

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
mn:  ''ремоутВики'' тодорхойгүй.

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
mn: Синхронизаци хийгдэж дууслаа, доорхи явцын мэдээллийг үзнэ үү.

en: Synchronisation started -
mn: Синхронизаци эхэллээ -

en: After filtering: %s pages
mn: Шүүлтүүрийн дараа: %s хуудас

en: Deleted page %s locally.
mn: %s локаль хуудсууд устгагдсан.

en: Error while deleting page %s locally:
mn: %s локаль хуудсыг устгахад алдаа гарлаа:

en: Deleted page %s remotely.
mn: %s хуудас ремоутаар устгагдлаа.

en: Error while deleting page %s remotely:
mn: %s хуудсыг ремоутаар устгахад алдаа гарлаа:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
mn: %s гэсэн обьект автоматаар нэгтгэгдэж чадсангүй харин 2 викид хоёуланд нь өөрчлөгдсөн болно.Та 2 викиний аль нэгд нь байгаагаа устгаад ахиад нэг оролдоод үзнэ үү.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
mn: %s обьект нь 2 викид хоёуланд нь өөр өөр  Mime-Tөрөлтэй байгаа тул нэгтгэгдэж чадсангүй. Та 2 викиний аль нэгд нь байгаагаа устгаад эсвэл өөр байгаа Mime-Tөрлүүдийг адил болгоод ахиад нэг оролдоод үзнэ үү.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
mn: %s хуудасны нэрийг локаль өөрчилсөн байна. Энэ нь энэ хуудасны синхронизаци хийх явцын мэдээллийг алга болгоход нөлөөлжээ.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
mn: %s хуудсыг алсад байгаа %s хуудастай синхронизаци хийж байга ...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
mn: %s хуудас нь локаль өөрчлөгдсөн ба алсад байгаа нь устгагджээ.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
mn: %s хуудас синхронизаци хийгдсэнгүй. Алсад байгаа хуудасны нэр нь өөрчлөгдсөн байна, Хуудсуудыг амжилттай синхронизаци хийхийн тулд аль нэгийг нь устгана уу.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
mn: %s хуудас нь локаль болон алсад байгаа хуудсуудынхаа хоорондын арилгагдаагүй зөрчлөөс болж алгаслаа.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
mn: Энэ бол Dies ist die erste Synchronisation zwischen dem lokalen und fernen Wiki %s хуудасны локаль болон алсад байгаа викиний хоорондын анхны синхронизаци юм.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
mn: %s хуудас нэгтгэгдсэнгүй, учир нь та алсын викид нь өөрчлөлт оруулах эрхгүй байна.

en: Page %s successfully merged.
mn:  "%s" хуудас амжилттай нэгтгэгдлээ.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
mn: %s хуудас нь алсын вики талаасаа зөрчилтөй байна.

en: Page %s merged with conflicts.
mn: %s хуудас зөрчилтөй нэгтгэгдсэн байна.

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
mn: Яг "%s" шиг хуудас олдоо, тийш нь шилжүүл.

en: Pages like "%s"
mn: "%s" -тай адил төстэй

en: Your quicklink to this page has been removed.
mn: Таны энэ хуудас руу заасан quicklink устгагдсан.

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
mn: Та унших эрхгүй хуудсандаа бүртгүүлэх боломжгүй.

en: You must log in to use subscriptions.
mn: Та Abonnements ашиглахын тулд бүртгүүлэх шаардлагатай.

en: You have been subscribed to this page.
mn: Энэ хуудас нь бүртгэгдсэн хуудсуудын жагсаалтад нэмэгдлээ.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
mn: '%(filename)s' файл хавсаргагдсан байна.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
mn: Хавсралт файл '%(filename)s' устгагдлаа.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
mn: Зураг '%(filename)s' хадгалагдлаа.

en: Revert to revision %(rev)d.
mn: Хяналтын хувилбар %(rev)d сэргээгдлээ.

en: [%d attachments]
mn: [%d Хавсралт]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
mn: Энэ хуудсанд <a href="%(link)s">%(count)s хавсралт</a> хадгалагдсан байна.

en: Filename of attachment not specified!
mn: Хавсралт файлын нэр алга байна!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
mn: Хавсралт файл '%(filename)s' алга байна!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
mn: Энэ хуудсанд файл хавсаргахын тулд заавал
    дараахи жагсаалтад үзүүлсэн шиг. 
    '''{{{attachment:dateiname}}}''' гэх мэт өгөгдөл шаардлагатай ба
    '''хэзээ ч''' ("laden")линкийн URL-ыг копидож болонгүй 
    Учир нь энэ нь ямар ч үед өөрчлөгдөж болох ба ингэснээрээ файлтайгаа холбогдоххолбоос нь тасардаг.

en: del
mn: устгах

en: move
mn: зөөх

en: get
mn: ачаалах

en: edit
mn: өөрчлөх

en: view
mn: үзүүлэх

en: unzip
mn: задлах

en: install
mn: суулгах

en: Do it.
mn: Гүйцэтгэ

en: No attachments stored for %(pagename)s
mn: Энэ %(pagename)s хуудсанд хавсралт хадгалагдаагүй байна.

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
mn: Та энэ хуудаснаас хавсралт устгаж болохгүй!

en: You are not allowed to move attachments from this page.
mn: Та энэ хуудаснаас хавсралт зөөж болохгүй.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
mn: Та энэ хуудсанд файл хавсаргах боломжгүй!

en: New Attachment
mn: Шинэ хавсралт файл

en: File to upload
mn: Шинэ хавсралт файл

en: Rename to
mn: нэр өөрчлөх

en: Upload
mn: Файлаа оруулах

en: Attached Files
mn: Хавсаргагдсан файлууд

en: Attachments for "%(pagename)s"
mn: "%(pagename)s" -ийн хавсралтууд

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
mn: Хоосон файл. Файлын нэрнээс ASCII-тэмдэгтүүдийг нь арилгааддахин оролдоод үзнэ үү.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
mn: Хавсралт '%(target)s' (ремоут нэр '%(filename)s')  %(bytes)d bytesхадгалагдлаа.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
mn: Хавсралт '%(target)s' (ремоут нэр '%(filename)s') өмнө нь байсанбайна.

en: Nothing changed
mn: Юу ч өөрчлөгдөөгүй.

en: Move aborted!
mn: Зөөлт цуцлагдлаа!

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
mn: '%(filename)s' хавсралтад зөвшөөрөгдсөн файлын нэр ашиглана уу.

en: Move
mn: Зөөх

en: New page name
mn: Хуудасны шинэ нэр

en: New attachment name
mn: Хавсралтын шинэ нэр

en: You are not allowed to get attachments from this page.
mn: Та энэ хуудасны хавсралтуудад хандах боломжгүй.

en: You are not allowed to install files.
mn: Та файл суулгаж болохгүй.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
mn: '%(filename)s' хавсралт файл суулгагдлаа.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
mn: Та энэ хуудасны хавсралтуудыг задлаж болохгүй.

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
mn: '%(filename)s' хавсралт задарлаа.

en: Attachment '%(filename)s'
mn: Хавсралт файл '%(filename)s'

en: Package script:
mn: Пакет-скрипт:

en: File Name
mn: Файлын нэр

en: Modified
mn: Өөрчлөгдсөн

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
mn: Файлын төрөл нь танигдахгүй байгаа тул шуудхарүүлж чадахгүй нь.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
mn: Та энэ хуудасны хавсралтуудыг үзэж болохгүй.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
mn: %(pagename)s дахь attachment:%(filename)s

en: General Information
mn: Ерөнхий мэдээлэл

en: Page size: %d
mn: Хуудасны хэмжээ: %d

en: SHA digest of this page's content is:
mn: Хуудасны агуулгын SHA баталгаа:

en: The following users subscribed to this page:
mn: Дараахи хэрэглэгч энэ хуудсанд бүртгүүлсэн байна:

en: This page links to the following pages:
mn: Энэхүү хуудас нь дараахи хуудсуудтай холбогдсон байна:

en: Diff
mn: Ялгаа

en: Editor
mn: Нийтлэгч

en: Comment
mn: Тайлбар

en: Action
mn: А

en: N/A
mn: өгөгдөлгүй

en: Revision History
mn: Хяналтын хувилбарын явц

en: No log entries found.
mn: Log-өгөгдлүүд олдсонгүй.

en: Info for "%s"
mn:  "%s" -ийн мэдээлэл

en: Show "%(title)s"
mn: "%(title)s" -ийг харуулах

en: General Page Infos
mn: Ерөнхий хуудасны мэдээллүүд

en: Page hits and edits
mn: Хуудасны хандалтууд болон өөрчлөлтүүд

en: Delete
mn: Устгах

en: Optional reason for the deletion
mn: Устгах шалтгаан

en: Really delete this page?
mn: Та энэ хуудсыг үнэхээр устгахыг хүсч байна уу?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
mn: Хуудсууд үүсгэхээсээ өмнө нүүр хуудсаа үүсгэнэ үү.

en: MyPages management
mn: Миний хуудасны менежмент

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
mn: хамрагдсан:(%(localwords)d %(pagelink)s)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
mn: Энэхүү %(badwords)d үгс нь %(totalwords)d Worten%(localwords)s -тай үгсийн тольд олдсонгүй ба текстэд тодорч харагдана:

en: Add checked words to dictionary
mn: Үгсийн тольд оруулах үгсээ сонгоно уу

en: No spelling errors found!
mn: Зөв бичих дүрмийн алдаа олдсонгүй!

en: You can't check spelling on a page you can't read.
mn: Та унших эрхгүй хуудсан дахь Зөв бичих дүрмийн алдаагшалгах боломжгүй.

en: You are not allowed to use this action.
mn: Та энэ үйлдлийг хийж болохгүй.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
mn: Энэ Викид мэйлтэй ажиллах функц нь идэвхижээгүй байна.
    Энэхүү Викигийн мэйлийн функцийг идэвхижүүлж чадах эрх бүхийВики эзэмшигчтэй холбоо барина уу.

en: Mail me my account data
mn: Дансны мэдээлэл мэйлээр илгээх

en: Passwords don't match!
mn: Нууц үгүүд хоорондоо адилхан биш байна!

en: Subscribe users to the page %s
mn: %s хуудсанд хэрэглэгчдийг бүртгэх

en: Subscribed for %s:
mn: %s -д бүртгэгдсэн:

en: Not a user:
mn: Хэрэглэгч биш:

en: You are not allowed to perform this action.
mn: Та энэ үйлдлийг гүйцэтгэж болохгүй.

en: Charts are not available!
mn: Диаграм алга байна!

en: You need to provide a chart type!
mn: Диаграм шаардлагатай!

en: Bad chart type "%s"!
mn: Буруу диаграмын төрөл "%s"!

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
mn: (!) Зөвхөн '''%s''' -аас хойш өөрчлөгдсөн хуудсуудыг үзүүл!

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
mn: /!\ Өгөгдсөн өөрчлөлт хийсэн огноо нь тодорхойгүй байгаа тул хайлтад хамрагдсангүй.

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
mn: {{{"%s"}}} -ийн оронд сонгогдсон хайлтын ухагдахуунаас хэрэглэнэ үү

en: Title Search: "%s"
mn: Гарчгийн хайлт: "%s"

en: Advanced Search: "%s"
mn: Өргөтгөсөн хайлт: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
mn: Бүрэн текст хайлт: "%s"

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
mn: Таны {{{"%s"}}} хайлт хүчингүй. Нэмэлт мэдээлэл шаардлагатай бол ХайлтХийхТусламж -ийг үзнэ үү.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
mn: Таны {{{"%s"}}} -аар хайсан хайлт тодорхой үр дүнд хүрсэнгүй.Зарим хайлтын ухагдахуунуудаа өөрчлөх болон нэмэлт мэдээлэл шаардлагатай бол ХайлтХийхТусламж -аас уншина уу. %s

en: (!) Consider performing a
mn: (!) Сайн бод доо,

en: full-text search with your search terms
mn: Таны хайлтын ухагдахуунуудын дагуу бүрэн текстийн хайлт

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
mn: (!) Та гарчгийн хайлт хийж байна. Энэ нь магадгүй энэ викид байгаа таны хайлтын бүх шаардлагатай үр дүнг үзүүлж чадахгүй байж болох юм . <<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
mn: Өгөгдсөн хайлтын ухагдхуунуудаар бүрэн текстийн хайлт хийхийн тулд энд дарна уу!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
mn: Нэргүй хуудас үүсгэх боломжгүй - хуудасандаа нэр оруулна уу.

en: Your subscription to this page has been removed.
mn: Таны энэ хуудасны Abonnement арилгагдсан байна.

en: Can't remove regular expression subscription!
mn: Ердийн утгатай Abonnement арилахгүй байна.

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
mn: Та энэ хуудсандд зураг хадгалж болохгүй.

en: Edit drawing
mn: Зураг өөрчлөх

en: Execute action %(actionname)s?
mn: %(actionname)s үйлдлийг гүйцэтгэх үү?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
mn: %(actionname)s үйлдэл энэ вики-д хамаарахгүй!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
mn: Та энэ %(actionname)s үйлдлийг энэ хуудас дээр гүйцэтгэх боломжгүй!

en: Pages
mn: Хуудсууд

en: Select Author
mn: Нийтлэгчээ сонгох

en: Revert all!
mn: Бүгдийг сэргээх!

en: New name
mn: Шинэ нэр

en: You are now logged out.
mn: Та логаут хийсэн байна.

en: Local Site Map for "%s"
mn: "%s" -ийн локаль хуудасны бүтэц

en: No older revisions available!
mn: Энэ хуудасны хуучин хувилбар алга байна!

en: Diff for "%s"
mn:  "%s" -ийн ялгаа

en: Differences between revisions %d and %d
mn: %d болон %d хяналтын хувилбаруудын хоорондын ялгаа

en: (spanning %d versions)
mn: ( %d хувилбарыг дайруулан)

en: The page was saved %(count)d times, though!
mn: Хуудас %(count)d удаа хадгалагдсан байх юм!

en: (ignoring whitespace)
mn: (хоосон зайг хэрэгсэхгүй)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
mn: Хоосон зайнаас бусад өөрчлөлтүүдийг хэрэгсэхгүй байх

en: Empty user name. Please enter a user name.
mn: Хэрэглэгчийн нэр хоосон байна, хэрэглэгчийн нэрээ оруулна уу.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
mn: Хэрэглэгчийн нэр буруу байна: {{{'%s'}}}.
    Нэр нь юникодын тэмдэгтүүдээс бүрдэж болох баямар нэгэн
    үгсийн хооронд ба бүлгийн нэрэнд хоосон зай оруулахыг зөвшөөрөхгүй.

en: This user name already belongs to somebody else.
mn: Энэ нэрийг өөр хүн хэрэглэж байна.

en: Please specify a password!
mn: Нууц үг оруулна уу!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
mn: Мэйл хаягаа оруулна уу. Хэрэв та логин мэдээллээ мартсан тохиолдолд энэ хаягаараа авч болно.

en: This email already belongs to somebody else.
mn: Энэ хаягийг өөр хүн эзэмшиж байна.

en: User account created! You can use this account to login now...
mn: Хэрэглэгчийн данс бүртгэгдлээ! Та одоо энэ дансаа логин хийхдээ ашиглаж болно...

en: Password repeat
mn: Нууц үгээ давт

en: Create Profile
mn: Профиль үүсгэх

en: Full Link List for "%s"
mn: "%s" -ын линкүүдийн жагсаалт

en: You must login to add a quicklink.
mn: quicklink үүсгэхийн тулд логин хийсэн байх шаарлагатай

en: A quicklink to this page has been added for you.
mn: Энэ хуудсанд quicklink нэмэгдсэн.

en: Optional reason for the renaming
mn: Нэр солих шалтгаан

en: You are not allowed to do remote backup.
mn: Та Remote-Backup хийж болохгүй.

en: Unknown backup subaction: %s.
mn: Тодорхойгүй backup -ын туслах үйлдэл: %s.

en: You are not allowed to revert this page!
mn: Та энэ хуудсыг нөхөн сэргээж болохгүй!

en: RecentChanges
mn: Хамгийн сүүлийн өөрчлөлт

en: WordIndex
mn: WortIndex

en: FindPage
mn: ХуудасОл

en: MissingPage
mn: ОлдохгүйХуудас

en: MissingHomePage
mn: ОлдохгүйНүүрХуудас

en: FrontPage
mn: НүүрХуудас

en: WikiLicense
mn: ВикиЛиценз

en: HelpOnFormatting
mn: ФорматлахТусламж

en: HelpContents
mn: АгуулгынТусламж

en: Sun
mn: Ня

en: Mon
mn: Да

en: Tue
mn: Мя

en: Wed
mn: Лх

en: Thu
mn: Пү

en: Fri
mn: Ба

en: Sat
mn: Бя

en: AttachFile
mn: ФайлХавсаргах

en: DeletePage
mn: ХуудасУстгах

en: LikePages
mn: ТөстэйХуудас

en: LocalSiteMap
mn: СайтынБүтцийнЗураглал

en: RenamePage
mn: ХуудасНэрлэх

en: SpellCheck
mn: ДүрэмШалгах

en: User agent
mn: Хөтөчийн төрөл

en: Others
mn: Бусад

en: Distribution of User-Agent Types
mn: Хөтөчийн төрлөөрхи хандалтын хуваарьлалт

en: Page Size Distribution
mn: Хуудасны хэмжээний хуваарьлалт

en: page size upper bound [bytes]
mn: Хуудасны хэмжээний дээд хязгаар [bytes]

en: # of pages of this size
mn: Хэмжээний энэ ангилал дахь хуудасны тоо

en: Views/day
mn: Уншигдсан/Өдөр

en: Edits/day
mn: Өөрчлөлтүүд/Өдөр

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
mn: %(filterpage)s -ийн %(chart_title)s

en: green=view
    red=edit
mn: ногоон=Үзүүлэх
    улаан=Өөрчлөх

en: date
mn: Огноо

en: # of hits
mn: Хандалтын тоо

en: Language
mn: хэл

en: <Browser setting>
mn: <Хөтөчийн тохиргоо>

en: Include system pages
mn: Системийн хуудсуудыг хамарсан

en: Exclude system pages
mn: Системийн хуудсуудыг хамраагүй

en: No wanted pages in this wiki.
mn: Энэ вики-д таны хүссэн хуудас алга байна.

en: Python Version
mn: Python хувилбар

en: MoinMoin Version
mn: MoinMoin хувилбар

en: Release %s [Revision %s]
mn: Хувилбар %s [Revision %s]

en: 4Suite Version
mn: 4Suite хувилбар

en: Number of pages
mn: Хуудасны тоо

en: Number of system pages
mn: Системийн хуудасны тоо

en: Accumulated page sizes
mn: Цуглуулсан хуудасны хэмжээ

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
mn: Дискний ашиглалт %(data_dir)s/pages/

en: Disk usage of %(data_dir)s/
mn: Дискний ашиглалт %(data_dir)s/

en: Entries in edit log
mn: Өөрчлөлтийн явцын мэдээлэл

en: NONE
mn: үгүй

en: Global extension macros
mn: Глобаль өргөтгөсөн макро

en: Local extension macros
mn: Локаль өргөтгөсөн макро

en: Global extension actions
mn: Глобаль өргөтгөл

en: Local extension actions
mn: Локаль өргөтгөл

en: Global parsers
mn: Глобаль парзер

en: Local extension parsers
mn: Локаль өргөтгөсөн парзер

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
mn: Xapian ба/эсвэл Python Xapian bindings суулгаагүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Идэвхтэй

en: index unavailable
mn: Индексжээгүй

en: index available
mn: Индэксжсэн

en: Xapian search
mn: Xapian-Хайлт

en: Search for items
mn: Нэгжээр хайх

en: containing all the following terms
mn: дараах бүх ухагдахуунуудыг агуулсан

en: containing one or more of the following terms
mn: дараах ухагдахуунуудаас нэг болон хэд хэдийн агуулсан

en: not containing the following terms
mn: дараах ухагдахуунуудыг агуулаагүй

en: any language
mn: бүх хэл

en: File Type
mn: файлын төрөл

en: Search only in titles
mn: Зөвхөн гарчгаар хайх

en: Case-sensitive search
mn: Том, бага үсгийн ялгаатай хайлт

en: Exclude underlay
mn: Underlay ороогүй

en: No system items
mn: System Items-гүй

en: Search in all page revisions
mn: Бүх хяналтын хувилбарт хайх

en: Go get it!
mn: Эхлэ!

en: No quotes on %(pagename)s.
mn:  %(pagename)s хуудсанд ишлэл олдсонгүй.

en: Contents
mn: Агуулгын жагсаалт

en: Default
mn: Стандарт тохиргоо

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
mn: Тодорхойгүй навигцийн схем: '%(scheme)s'!

en: No parent page found!
mn: Энэ хуудас дэд хуудас биш!

en: Slideshow
mn: Слайд үзүүлэх

en: Start
mn: Эхлэх

en: Slide %(pos)d of %(size)d
mn:  %(size)d -ийн хуудас: %(pos)d von

en: Search Titles
mn: Гарчиг хайх

en: Display context of search results
mn: Хайлтын үр дүнг үзүүлэх

en: Case-sensitive searching
mn: Том, бага үсгийн ялгааг анхаарах

en: Search Text
mn: Текстээр хайх

en: Go To Page
mn: Хуудас руу оч

en: %(mins)dm ago
mn: %(mins)dm -ийн өмнө

en: (no bookmark set)
mn: (хавчуурга хийгдээгүй)

en: (currently set to %s)
mn: (одоо %s)

en: Delete bookmark
mn: Хавчуурга устгах

en: Set bookmark
mn: Хавчуурга оруулах

en: [Bookmark reached]
mn: [Хавчуурганд хүрсэн]

en: Markup
mn: Notation

en: Display
mn: Markup

en: Upload new attachment "%(filename)s"
mn:  "%(filename)s" гэсэн файлыг шинээр хавсаргах

en: Invalid include arguments "%s"!
mn: Буруу "Include"-arguments: "%s"!

en: Nothing found for "%s"!
mn:  "%s" гэсэн текст тэмдэглэгээ олдсонгүй!

en: Select User
mn: Хэрэглэгч сонгох

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
mn: %(theme_name)s' нэртэй загвар дуудагдахгүй байна!

en: User preferences saved!
mn: Хэрэглэгчийн тохиргоо хадгалагдлаа!

en: the one preferred
mn: илүү таалагддаг

en: free choice
mn: Чөлөөт сонголт

en: Save
mn: Хадгалах

en: Preferred theme
mn: Илүү таалагддаг загвар

en: Editor Preference
mn: Эдиторын тохиргоо

en: Editor shown on UI
mn: Харагдаж байгаа Эдитор

en: Time zone
mn: Цагийн бүс

en: Your time is
mn: Die lokale Zeit ist

en: Server time is
mn: Таны цаг

en: Date format
mn: Огноо-формат

en: Preferred language
mn: илүү ашиглах хэл

en: General options
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Quick links
mn: Шууд холбоос

en: Toggle line numbers
mn: Мөрний дугаарыг нээх, хаах
