MoinMoin - en to uk translation catalogue (610 entries)

en: Your changes are not saved!
uk: Ваші зміни не збережено!

en: You are not allowed to edit this page.
uk: Ви не можете редагувати цю сторінку.

en: Page is immutable!
uk: Сторінка незмінна!

en: Cannot edit old revisions!
uk: Не можна редагувати старі версії!

en: The lock you held timed out. Be prepared for editing conflicts!
uk: Вийшов час привілею на зміну, приготуйтесь до конфліктів редагування!

en: Page name is too long, try shorter name.
uk: Назва сторінки надто довга, вкажіть коротшу назву.

en: Draft of "%(pagename)s"
uk: Чернетка "%(pagename)s"

en: Edit "%(pagename)s"
uk: Редагування "%(pagename)s"

en: Preview of "%(pagename)s"
uk: Макет "%(pagename)s"

en: Your edit lock on %(lock_page)s has expired!
uk: Скінчився термін привілею на редагування %(lock_page)s!

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # minutes.
uk: Термін привілею на редагування сторінки %(lock_page)s скінчиться через # хвилин.

en: Your edit lock on %(lock_page)s will expire in # seconds.
uk: Термін привілею на редагування сторінки %(lock_page)s скінчиться через # секунд.

en: Someone else deleted this page while you were editing!
uk: Хтось видалив цю сторінку, у той час як ви її редагували!

en: Someone else changed this page while you were editing!
uk: Хтось вже змінив цю сторінку, у той час як ви її редагували!

en: Someone else saved this page while you were editing!
    Please review the page and save then. Do not save this page as it is!
uk: Хтось переписав цю сторінку, у той час як ви її редагували!
    Внесіть свої зміни до оновленої сторінки та запишіть її знову. Не записуйте у поточному вигляді!

en: [Content loaded from draft]
uk: [Зміст сторінки завантажено з чернетки]

en: [Content of new page loaded from %s]
uk: [Зміст нової сторінки завантажено з %s]

en: [Template %s not found]
uk: [Шаблон %s не існує]

en: [You may not read %s]
uk: [Ви не можете читати %s]

en: '''<<BR>>Your draft based on revision %(draft_rev)d (saved %(draft_timestamp_str)s) can be loaded instead of the current revision %(page_rev)d by using the load draft button - in case you lost your last edit somehow without saving it.''' A draft gets saved for you when you do a preview, cancel an edit or unsuccessfully save.
uk: '''<<BR>>Вашу чернетку, що базується на версії %(draft_rev)d (збережено %(draft_timestamp_str)s), можна завантажити замість поточної версії %(page_rev)d, використовуючи кнопку завантаження чернетки - якщо ви не зберегли останню версію, що редагувалася.''' Чернетку буде збережено при виконанні попереднього перегляду, скасуванні редагування чи при неуспішній операції запису.

en: Describe %s here.
uk: Опишіть %s.

en: Check Spelling
uk: Перевірка орфографії

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Cancel
uk: Скасувати

en: By hitting '''%(save_button_text)s''' you put your changes under the %(license_link)s.
    If you don't want that, hit '''%(cancel_button_text)s''' to cancel your changes.
uk: При натисканні '''%(save_button_text)s''' ви ставите свої зміни під дію правил, що описані у %(license_link)s.
    Якщо ви з цим не згодні, натисніть '''%(cancel_button_text)s''' для скасування своїх змін.

en: Preview
uk: Показати макет

en: GUI Mode
uk: Графічний редактор

en: Load Draft
uk: Завантажити чернетку

en: Trivial change
uk: Незначна зміна

en: Comment:
uk: Коментар:

en: <No addition>
uk: <Не додавати>

en: Add to: %(category)s
uk: Додати до: %(category)s

en: Remove trailing whitespace from each line
uk: Видалити хвостові пробіли з кожного рядку

en: Edit was cancelled.
uk: Редагування було скасовано.

en: You can't copy to an empty pagename.
uk: Не можна копіювати порожню назву сторінки.

en: You are not allowed to copy this page!
uk: У вас немає прав для копіювання цієї сторінки!

en: '''A page with the name {{{'%s'}}} already exists.'''
    
    Try a different name.
uk: '''Сторінка з назвою {{{'%s'}}} вже існує.'''
    
    Виберіть іншу назву.

en: Could not copy page because of file system error: %s.
uk: Сторінка не була скопійована через системну помилку: %s.

en: You are not allowed to rename this page!
uk: У вас немає прав для перейменування цієї сторінки!

en: You can't rename to an empty pagename.
uk: Не можна перейменовувати порожню назву сторінки.

en: Could not rename page because of file system error: %s.
uk: Сторінка не була перейменована через системну помилку: %s.

en: You are not allowed to delete this page!
uk: У вас немає прав для видалення цієї сторінки!

en: Thank you for your changes. Your attention to detail is appreciated.
uk: Дякуємо за виправлення. Ми вітаємо вашу увагу до подробиць.

en: Page "%s" was successfully deleted!
uk: Сторінку "%s" успішно видалено!

en: Page could not get locked. Unexpected error (errno=%d).
uk: Несподівана помилка при спробі блокування сторінки (errno=%d).

en: Page could not get locked. Missing 'current' file?
uk: Помилка при спробі блокування сторінки. Можливо немає 'поточного' файлу?

en: Unable to determine current page revision from the 'current' file. The page %s is damaged and cannot be edited right now.
uk: Не вдається визначити версію поточної сторінки з файлу 'current'. Сторінка %s пошкоджена та наразі не може редагуватися.

en: Cannot save page %s, no storage space left.
uk: Не вдається зберегти сторінку %s, немає вільного місця.

en: An I/O error occurred while saving page %s (errno=%d)
uk: Помилка вводу/виводу при збереженні сторінки %s (errno=%d)

en: You are not allowed to edit this page!
uk: У вас немає прав для редагування цієї сторінки!

en: You cannot save empty pages.
uk: Не можна зберігати порожні сторінки.

en: You already saved this page!
uk: Ви вже зберегли цю сторінку!

en: You already edited this page! Please do not use the back button.
uk: Ви вже редагуєте цю сторінку! Не використовуйте кнопку повернення назад.

en: You did not change the page content, not saved!
uk: Ви не внесли зміни - сторінка не була переписана!

en: You can't change ACLs on this page since you have no admin rights on it!
uk: Ви не можете змінювати права доступу(ACL) до цієї сторінки, оскільки ви не маєте прав адміністратора на неї!

en: The lock of %(owner)s timed out %(mins_ago)d minute(s) ago, and you were granted the lock for this page.
uk: Привілеї %(owner)s на зміни закінчились %(mins_ago)d хвилин тому та ви отримали привілею на зміну цієї сторінки.

en: Other users will be ''blocked'' from editing this page until %(bumptime)s.
uk: Ця сторінка буде ''захищена'' від змін іншими користувачами до %(bumptime)s.

en: Other users will be ''warned'' until %(bumptime)s that you are editing this page.
uk: Всі користувачі будуть ''попереджені'', що ви виправляєте цю сторінку до %(bumptime)s.

en: Use the Preview button to extend the locking period.
uk: Натисніть кнопку 'Показати Макет' для продовження часу блокування.

en: This page is currently ''locked'' for editing by %(owner)s until %(timestamp)s, i.e. for %(mins_valid)d minute(s).
uk: Цю сторінку зараз виправляє %(owner)s та вона ''заблокована'' до %(timestamp)s, тобто ще на на %(mins_valid)d хвилин.

en: This page was opened for editing or last previewed at %(timestamp)s by %(owner)s.<<BR>>
    '''You should ''refrain from editing'' this page for at least another %(mins_valid)d minute(s),
    to avoid editing conflicts.'''<<BR>>
    To leave the editor, press the Cancel button.
uk: Цю сторінку взяв %(owner)s для редагування о %(timestamp)s.<<BR>>
    '''Слід ''утриматись від виправлення'' цієї сторінки принаймні на %(mins_valid)d хвилин
    для уникнення конфліктів.'''<<BR>>
    Щоб вийти з редактора натисніть кнопку 'Скасувати'.

en: <unknown>
uk: <невідомо>

en: [%(sitename)s] Your wiki account data
uk: [%(sitename)s] Дані вашого облікового рахунку wiki

en: The package needs a newer version of MoinMoin (at least %s).
uk: Цьому пакету потрібна новіша версія MoinMoin ( принаймні %s).

en: The theme name is not set.
uk: Не встановлено назву стилю.

en: Installation of '%(filename)s' failed.
uk: Помилка встановлення '%(filename)s'.

en: The file %s is not a MoinMoin package file.
uk: Файл %s не є файлом пакету MoinMoin.

en: The page %s does not exist.
uk: Сторінка %s не існує.

en: Invalid package file header.
uk: Неприпустимий заголовок файлу пакету.

en: Package file format unsupported.
uk: Непідтримуваний формат файлу пакету.

en: Unknown function %(func)s in line %(lineno)i.
uk: Невідома функція %(func)s у рядку %(lineno)i.

en: The file %s was not found in the package.
uk: Файл %s не знайдено у пакеті.

en: The wiki is currently not reachable.
uk: Вікі наразі недоступна.

en: Invalid username or password.
uk: Неправильне ім'я користувача чи пароль.

en: The remote wiki uses a different InterWiki name (%(remotename)s) internally than you specified (%(localname)s).
uk: Віддалена вікі має іншу внутрішню назву ІнтерВікі (%(remotename)s) ніж вказана вами (%(localname)s).

en: Text mode
uk: Текстовий режим

en: Unknown action %(action_name)s.
uk: Невідома дія %(action_name)s.

en: You are not allowed to do %(action_name)s on this page.
uk: Ви не можете виконувати %(action_name)s на цій сторінці.

en: Login and try again.
uk: Увійдіть знову та спробуйте ще раз.

en: Argument "%s" must be a boolean value, not "%s"
uk: Аргумент "%s" має бути логічним значенням, а не "%s"

en: Argument must be a boolean value, not "%s"
uk: Аргумент має бути логічним значенням, а не "%s"

en: Argument "%s" must be an integer value, not "%s"
uk: Аргумент "%s" має бути цілим числом, а не "%s"

en: Argument must be an integer value, not "%s"
uk: Аргумент має бути цілим числом, а не "%s"

en: Argument "%s" must be a floating point value, not "%s"
uk: Аргумент "%s" має бути числом з рухомою комою, а не з "%s"

en: Argument must be a floating point value, not "%s"
uk: Аргумент має бути числом з рухомою комою, а не з "%s"

en: Argument "%s" must be a complex value, not "%s"
uk: Аргумент "%s" має бути комплексним числом, а не "%s"

en: Argument must be a complex value, not "%s"
uk: Аргумент має бути комплексним числом, а не "%s"

en: Argument "%s" must be one of "%s", not "%s"
uk: Аргумент "%s" має бути одним з "%s", а не "%s"

en: Argument must be one of "%s", not "%s"
uk: Аргумент має бути одним з "%s", а не "%s"

en: Too many arguments
uk: Надто багато аргументів

en: Cannot have arguments without name following named arguments
uk: Не можна вказувати аргументи без назви, за якими йдуть аргументи з назвами

en: Argument "%s" is required
uk: Аргумент "%s" є обов'язковим

en: No argument named "%s"
uk: Немає аргументу з назвою "%s"

en: Expected "=" to follow "%(token)s"
uk: За "%(token)s" очікувався символ "="

en: Expected a value for key "%(token)s"
uk: Для ключа "%(token)s" очікувалось значення

en: Revision %(rev)d as of %(date)s
uk: Версія %(rev)d від %(date)s

en: Redirected from page "%(page)s"
uk: Перенаправлений сюди зі сторінки "%(page)s"

en: This page redirects to page "%(page)s"
uk: Ця сторінка перенаправляє на сторінку "%(page)s"

en: Create New Page
uk: Створити сторінку

en: You are not allowed to view this page.
uk: Ви не можете переглядати цю сторінку.

en: Connection to mailserver '%(server)s' failed: %(reason)s
uk: Помилка з'єднання з поштовим сервером '%(server)s': %(reason)s

en: Mail not sent
uk: Пошту не відправлено

en: Mail sent OK
uk: Пошту відправлено

en: Date
uk: Дата

en: From
uk: Від

en: To
uk: До

en: Content
uk: Зміст

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Sorry, can not save page because "%(content)s" is not allowed in this wiki.
uk: Сторінку неможливо записати, тому що "%(content)s" заборонено у цьому wiki.

en: Please log in first.
uk: Спочатку необхідно увійти.

en: Missing password. Please enter user name and password.
uk: Відсутній пароль. Введіть ім'я користувача й пароль.

en: Name
uk: Ім'я

en: Password
uk: Пароль

en: Verification canceled.
uk: Перевірку скасовано.

en: XSLT option disabled, please look at HelpOnConfiguration.
uk: XSLT вимкнено, дивіться ДовідкаКонфігурування

en: XSLT processing is not available, please install 4suite 1.x.
uk: Обробка XSLT неможлива без встановлення 4suite 1.x.

en: %(errortype)s processing error
uk: помилка обробки %(errortype)s

en: Rendering of reStructured text is not possible, please install Docutils.
uk: Форматування структурованого (reStructured) тексту неможливе, встановіть docutils.

en: **Maximum number of allowed includes exceeded**
uk: **Надто багато include **

en: **You are not allowed to read the page: %s**
uk: **У вас немає прав для читання сторінки: %s**

en: Expected "%(wanted)s" after "%(key)s", got "%(token)s"
uk: Очікувалось "%(wanted)s" після "%(key)s", а не "%(token)s"

en: Expected an integer "%(key)s" before "%(token)s"
uk: Очікувалось число "%(key)s" перед "%(token)s"

en: Expected an integer "%(arg)s" after "%(key)s"
uk: Очікувалось число "%(arg)s" після "%(key)s"

en: Expected a color value "%(arg)s" after "%(key)s"
uk: Очікувався код кольору "%(arg)s" після "%(key)s"

en: Diffs
uk: Зміни

en: Info
uk: Інформація

en: Edit
uk: Правка

en: UnSubscribe
uk: ПрипинитиСтеження

en: Subscribe
uk: Стежити

en: Raw
uk: Wiki-розмітка

en: Print
uk: Друк

en: View
uk: Вигляд

en: Up
uk: Вгору

en: Publish my email (not my wiki homepage) in author info
uk: Публікувати мою адресу електронної пошти (а не домашню wiki-сторінку) у інформації про автора

en: Open editor on double click
uk: При подвійному клацанні відкривати редактор

en: After login, jump to last visited page
uk: Після входу, переходити до останньої відвіданої сторінки

en: Show comment sections
uk: Показувати розділи коментарів

en: Show question mark for non-existing pagelinks
uk: Показувати знак питання поруч з посиланням на неіснуючі сторінки

en: Show page trail
uk: Показувати список переглянутих сторінок

en: Show icon toolbar
uk: Відображати панель значків

en: Show top/bottom links in headings
uk: Показувати верхні/нижні посилання у заголовках

en: Show fancy diffs
uk: Показувати відмінності з виділенням

en: Add spaces to displayed wiki names
uk: Розділяти wiki-назви пробілами

en: Remember login information
uk: Запам'ятати мене

en: Disable this account forever
uk: Забути мене назавжди

en: (Use FirstnameLastname)
uk: (використовуйте Ім'яПрізвище)

en: Alias-Name
uk: Псевдонім

en: Email
uk: Ел.пошта

en: User CSS URL
uk: Використовувати CSS з URL

en: (Leave it empty for disabling user CSS)
uk: (Залиште порожнім для використання системної CSS)

en: Editor size
uk: Розмір вікна редактора

en: [%(sitename)s] %(trivial)sUpdate of "%(pagename)s" by %(username)s
uk: [%(sitename)s] %(username)s %(trivial)sоновив(ла) "%(pagename)s"

en: Line
uk: Рядок

en: No differences found!
uk: Відмінностей не знайдено!

en: Deletions are marked like this.
uk: Видалення позначені так.

en: Additions are marked like this.
uk: Додавання позначені так.

en: DeleteCache
uk: ОчиститиКеш

en: (cached %s)
uk: (кешовано %s)

en: Or try one of these actions:
uk: Або спробуйте зробити:

en: Unsubscribe
uk: Припинити стеження

en: Home
uk: МояСторінка

en: [DELETED]
uk: [ВИДАЛЕНО]

en: [UPDATED]
uk: [ОНОВЛЕНО]

en: [RENAMED]
uk: [ПЕРЕЙМЕНОВАНО]

en: [CONFLICT]
uk: [КОНФЛІКТ]

en: [NEW]
uk: [НОВА]

en: [DIFF]
uk: [ВІДМІННОСТІ]

en: [BOTTOM]
uk: [ВНИЗ]

en: [TOP]
uk: [ВГОРУ]

en: Click to do a full-text search for this title
uk: Натисніть сюди для пошуку цієї назви всюди

en: Settings
uk: Налаштування

en: Logout
uk: Вийти

en: Login
uk: Вхід

en: Clear message
uk: Прибрати це повідомлення

en: last edited %(time)s by %(editor)s
uk: остання зміна о %(time)s, користувач %(editor)s

en: last modified %(time)s
uk: остання зміна %(time)s

en: Search:
uk: Пошук:

en: Text
uk: У тексті

en: Titles
uk: У заголовках

en: Search
uk: Шукати

en: More Actions:
uk: Інші дії:

en: Raw Text
uk: Показати розмітку

en: Print View
uk: Для друку

en: Delete Cache
uk: Прибрати з кешу

en: Rename Page
uk: Перейменувати сторінку

en: Copy Page
uk: Копіювати сторінку

en: Delete Page
uk: Видалити сторінку

en: Like Pages
uk: Подібні сторінки

en: Local Site Map
uk: Мапа сайту

en: My Pages
uk: Мої сторінки

en: Subscribe User
uk: Стеження для користувача

en: Remove Spam
uk: Видалити спам

en: Revert to this revision
uk: Повернути до цієї версії

en: Package Pages
uk: Запакувати сторінки

en: Render as Docbook
uk: Створити Docbook

en: Sync Pages
uk: Синхронізувати сторінки

en: Do
uk: Виконати

en: Comments
uk: Коментар

en: Edit (Text)
uk: Змінити (текст):

en: Edit (GUI)
uk: Змінити (графічно)

en: Immutable Page
uk: Незмінна сторінка

en: Remove Link
uk: Видалити з закладок

en: Add Link
uk: Додати посилання

en: Show %s days.
uk: Показати зміни за %s днів.

en: Wiki Markup
uk: Wiki-розмітка

en: Wiki
uk: Вікі

en: Page
uk: Сторінка

en: User
uk: Користувач

en: Page has been modified
uk: Сторінку було змінено

en: Page has been modified in a trivial fashion
uk: Сторінку було незначно змінено

en: A new account has been created
uk: Новий обліковий запис було створено

en: Trivial
uk: Незначна

en: New page:
uk: Нова сторінка:

en: No differences found!
uk: Відмінностей на знайдено!

en: [all]
uk: [всі]

en: [not empty]
uk: [не порожні]

en: [empty]
uk: [порожні]

en: filter
uk: фільтр

en: Results %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s of %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s results out of about %(pages)d pages.
uk: Результати %(bs)s%(hitsFrom)d - %(hitsTo)d%(be)s з %(aboutHits)s %(bs)s%(hits)d%(be)s результати з приблизно %(pages)d сторінок.

en: seconds
uk: секунд

en: Previous
uk: Попередня

en: Next
uk: Наступна

en: rev
uk: версія

en: current
uk: поточна

en: last modified: %s
uk: остання зміна: %s

en: match
uk: відповідність

en: matches
uk: відповідностей

en: This page is already deleted or was never created!
uk: Така сторінка вже стерта або ніколи не існувала!

en: Invalid filename "%s"!
uk: Некоректна назва файлу "%s"!

en: Package pages
uk: Запакувати сторінки

en: Package name
uk: Назва пакунок

en: List of page names - separated by a comma
uk: Назви сторінок через кому

en: No pages like "%s"!
uk: Немає подібних до "%s" сторінок!

en: Rolled back changes to the page %s.
uk: Повернуто зміни на сторінці %s.

en: Exception while calling rollback function:
uk: Виняткова ситуація при виконанні функції повернення:

en: Please enter your password of your account at the remote wiki below. <<BR>> /!\ You should trust both wikis because the password could be read by the particular administrators.
uk: Ведіть нижче ваш пароль до облікового рахунку віддаленої вікі. <<BR>> /!\ Ви маєте довіряти обом вікі, оскільки пароль можуть прочитати адміністратори.

en: Operation was canceled.
uk: Операцію скасовано.

en: Please use the interactive user interface to use action %(actionname)s!
uk: Скористайтесь інтерфейсом користувача для %(actionname)s!

en: The only supported directions are BOTH and DOWN.
uk: Підтримуються лише напрямки ОБИДВА та ВНИЗ.

en: Please set an interwikiname in your wikiconfig (see HelpOnConfiguration) to be able to use this action.
uk: Встановіть назву інтервікі у wikiconfig (дивіться ДовідкаКонфігурування) щоб мати змогу для використовувати цю функцію.

en: Incorrect parameters. Please supply at least the ''remoteWiki'' parameter. Refer to HelpOnSynchronisation for help.
uk: Некоректні параметри. Вкажіть, принаймні, параметр ''remoteWiki''. Подробиці дивіться на сторінці ДовідкаСинхронізація.

en: The ''remoteWiki'' is unknown.
uk: ''remoteWiki'' є невідомим.

en: Synchronisation finished. Look below for the status messages.
uk: Синхронізацію завершено. Нижче можна переглянути повідомлення стану.

en: Synchronisation started -
uk: Розпочато синхронізацію -

en: After filtering: %s pages
uk: Після фільтрування: %s сторінок

en: Skipped page %s because of no write access to local page.
uk: Пропущено сторінку %s, оскільки немає доступу для запису у локальну сторінку.

en: Deleted page %s locally.
uk: Видалено сторінку %s локально.

en: Error while deleting page %s locally:
uk: Помилка при видаленні сторінки %s локально:

en: Deleted page %s remotely.
uk: Видалено сторінку %s віддалено.

en: Error while deleting page %s remotely:
uk: Помилка при видаленні сторінки %s віддалено:

en: The item %s cannot be merged automatically but was changed in both wikis. Please delete it in one of both wikis and try again.
uk: Пункт %s не можна об'єднати автоматично, але було змінено у обох вікі. Видаліть його у обох вікі та спробуйте знову.

en: The item %s has different mime types in both wikis and cannot be merged. Please delete it in one of both wikis or unify the mime type, and try again.
uk: Елемент %s має інші типи mime у обох та не може бути об'єднаний. Видаліть його у обох вікі або зробіть однаковим тип mime, та спробуйте знову.

en: The item %s was renamed locally. This is not implemented yet. Therefore the full synchronisation history is lost for this page.
uk: Елемент %s було перейменовано локально. Це поки-що не реалізовано. Тож втрачено повну історію синхронізації для цієї сторінки.

en: Synchronising page %s with remote page %s ...
uk: Синхронізація сторінки %s з віддаленою сторінкою %s ...

en: The page %s was deleted remotely but changed locally.
uk: Сторінка %s була видалена у віддаленій вікі але змінена локально.

en: The page %s could not be synced. The remote page was renamed. This is not supported yet. You may want to delete one of the pages to get it synced.
uk: Сторінку %s неможливо синхронізувати. Віддалена сторінка була перейменована. Це ще не підтримується. Для виконання синхронізації ви можете видалити одну зі сторінок.

en: Skipped page %s because of a locally or remotely unresolved conflict.
uk: Пропущено сторінку %s оскільки локально або на віддаленій вікі є нерозв'язаний конфлікт.

en: This is the first synchronisation between the local and the remote wiki for the page %s.
uk: Це перша синхронізація між локальною та віддаленою вікі для сторінки %s.

en: The page %s could not be merged because you are not allowed to modify the page in the remote wiki.
uk: Сторінку %s неможливо об'єднати оскільки вам не дозволено змінювати сторінку на віддаленій вікі.

en: Page %s successfully merged.
uk: Сторінку %s успішно об'єднано.

en: Page %s contains conflicts that were introduced on the remote side.
uk: Сторінка %s має конфлікти на віддаленій вікі.

en: Page %s merged with conflicts.
uk: Сторінку %s об'єднано з конфліктами.

en: Exactly one page like "%s" found, redirecting to page.
uk: Знайдено одну сторінку, що схожа на "%s", відкривається...

en: Pages like "%s"
uk: Подібні до "%s" сторінки

en: %(matchcount)d %(matches)s for "%(title)s"
uk: %(matchcount)d %(matches)s для "%(title)s"

en: You must login to remove a quicklink.
uk: Зареєструйтесь, щоб видалити посилання на сторінку.

en: Your quicklink to this page has been removed.
uk: Ваше посилання на цю сторінку видалено.

en: Your quicklink to this page could not be removed.
uk: Ваше посилання на цю сторінку не може бути видалено.

en: You need to have a quicklink to this page to remove it.
uk: Щоб видалити посилання на цю сторінку, воно має існувати.

en: Please choose:
uk: Будь ласка, виберіть:

en: You are not allowed to subscribe to a page you can't read.
uk: Ви не можете стежити за сторінкою, яку заборонено читати.

en: You must log in to use subscriptions.
uk: Зареєструйтесь, щоб мати змогу стежити.

en: You are already subscribed to this page.
uk: Тепер вже стежите за цією сторінкою.

en: You have been subscribed to this page.
uk: Тепер ви стежите за цією сторінкою.

en: You could not get subscribed to this page.
uk: Ви не можете стежити за цією сторінкою.

en: Upload of attachment '%(filename)s'.
uk: Відвантажити вкладення '%(filename)s'.

en: Attachment '%(filename)s' deleted.
uk: Вкладення '%(filename)s' видалено.

en: Drawing '%(filename)s' saved.
uk: Малюнок '%(filename)s' збережено.

en: Revert to revision %(rev)d.
uk: Повернено версію %(rev)d.

en: Renamed from '%(oldpagename)s'.
uk: Перейменовано з '%(oldpagename)s'.

en: [%d attachments]
uk: [%d вкладень]

en: There are <a href="%(link)s">%(count)s attachment(s)</a> stored for this page.
uk: До цієї сторінки є <a href="%(link)s">вкладення</a> (всього %(count)s).

en: Filename of attachment not specified!
uk: Не вказано назву файлу вкладення!

en: Attachment '%(filename)s' does not exist!
uk: Вкладення '%(filename)s' не існує!

en: To refer to attachments on a page, use '''{{{attachment:filename}}}''', 
    as shown below in the list of files. 
    Do '''NOT''' use the URL of the {{{[get]}}} link, 
    since this is subject to change and can break easily.
uk: Для посилання на вкладення у тексті сторінки напишіть '''{{{attachment:имяфайла}}}''', 
    як показано нижче у списку файлів.
    '''НЕ''' використовуйте URL з {{{[взяти]}}}, 
    оскільки він виключно внутрішній та часто змінюється.

en: del
uk: видалити

en: move
uk: перемістити

en: get
uk: взяти

en: edit
uk: виправити

en: view
uk: показати

en: install
uk: встановити

en: Do it.
uk: Виконати.

en: No attachments stored for %(pagename)s
uk: Немає вкладень до %(pagename)s

en: You are not allowed to delete attachments on this page.
uk: Ви не можете стирати вкладення на цій сторінці.

en: You are not allowed to move attachments from this page.
uk: Ви не можете забирати переміщувати вкладення з цієї сторінки.

en: You are not allowed to attach a file to this page.
uk: Ви не можете створювати вкладення до цієї сторінки.

en: Attachment '%(pagename)s/%(filename)s' moved to '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.
uk: Вкладення '%(pagename)s/%(filename)s' переміщено до '%(new_pagename)s/%(new_filename)s'.

en: New Attachment
uk: Нове вкладення

en: File to upload
uk: Файл для відвантаження

en: Rename to
uk: Перейменувати на

en: Overwrite existing attachment of same name
uk: Перезаписати існуючі вкладення з тими ж назвами

en: Upload
uk: Відвантажити

en: Attached Files
uk: Вкладені файли

en: Unsupported AttachFile sub-action: %s
uk: Непідтримувана дія ДодатиФайл: %s

en: Attachments for "%(pagename)s"
uk: Вкладення для "%(pagename)s"

en: TextCha: Wrong answer! Go back and try again...
uk: TextCha: Неправильна відповідь! Поверніться та спробуйте знову...

en: No file content. Delete non ASCII characters from the file name and try again.
uk: Неправильна назва файлу. Приберіть всі спец-символи з імені файлу та спробуйте знову.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') with %(bytes)d bytes saved.
uk: Вкладення '%(target)s' (з файлу '%(filename)s') довжиною %(bytes)d байт записано.

en: Attachment '%(target)s' (remote name '%(filename)s') already exists.
uk: Програма '%(target)s' (з файлу '%(filename)s') вже існує.

en: Attachment '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' already exists.
uk: Вкладення '%(new_pagename)s/%(new_filename)s' вже існує.

en: Nothing changed
uk: Нічого не змінено

en: Page '%(new_pagename)s' does not exist or you don't have enough rights.
uk: Сторінка '%(new_pagename)s' не існує або у вас бракує прав доступу.

en: Move aborted!
uk: Переміщення скасовано!

en: Please use a valid filename for attachment '%(filename)s'.
uk: Вкажіть коректну назву файлу для вкладення '%(filename)s'.

en: Move
uk: Переміщення

en: New page name
uk: Нова назва сторінки

en: New attachment name
uk: Нова назва вкладення

en: You are not allowed to get attachments from this page.
uk: Ви не можете забирати вкладення з цієї сторінки.

en: You are not allowed to install files.
uk: Ви не можете встановлювати файли.

en: Attachment '%(filename)s' installed.
uk: Вкладення '%(filename)s' встановлено.

en: You are not allowed to unzip attachments of this page.
uk: Ви не можете розпаковувати вкладення до цієї сторінки.

en: The file %(filename)s is not a .zip file.
uk: Файл %(filename)s не є файлом .zip.

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment storage size limit (%(size)d kB).
uk: Вкладення '%(filename)s' не розпаковано, оскільки це перевищило б обмеження розміру сторінки %(size)d Кб).

en: Attachment '%(filename)s' not unzipped because it would have exceeded the per page attachment count limit (%(count)d).
uk: Вкладення '%(filename)s' не розпаковано, оскільки це перевищило б обмеження кількості вкладень сторінки (%(count)d).

en: Attachment '%(filename)s' unzipped.
uk: Вкладення '%(filename)s' розпаковано.

en: Attachment '%(filename)s'
uk: Вкладення '%(filename)s'

en: Download
uk: Завантаження

en: Package script:
uk: Сценарій пакету:

en: File Name
uk: Файл

en: Modified
uk: Дата зміни

en: Size
uk: Розмір

en: Unknown file type, cannot display this attachment inline.
uk: Невідомий тип файлу, неможливо показати вкладення у змісті.

en: You are not allowed to view attachments of this page.
uk: Ви не маєте прав на перегляд цієї сторінки.

en: attachment:%(filename)s of %(pagename)s
uk: вкладення:%(filename)s з %(pagename)s

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Page size: %d
uk: Розмір: %d

en: SHA digest of this page's content is:
uk: Контрольна сума SHA змісту цієї сторінки:

en: The following users subscribed to this page:
uk: Сповіщення про зміну цієї сторінки отримують:

en: This page links to the following pages:
uk: Ця сторінка посилається на:

en: Diff
uk: Порівняти

en: Editor
uk: Редактор

en: Comment
uk: Коментар

en: Action
uk: Дія

en: N/A
uk: немає

en: Revision History
uk: Історія змін

en: No log entries found.
uk: Не знайдено записів про виправлення.

en: Info for "%s"
uk: Інформація про "%s"

en: Show "%(title)s"
uk: Показати "%(title)s"

en: General Page Infos
uk: Загальна довідка

en: Page hits and edits
uk: Запити та виправлення сторінок

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete all /subpages too?
uk: Видалити також всі /підсторінки?

en: Optional reason for the deletion
uk: Причина видалення (необов'язково)

en: Really delete this page?
uk: Дійсно видалити цю сторінку?

en: Please first create a homepage before creating additional pages.
uk: Створіть домашню сторінку перед створенням інших сторінок.

en: MyPages management
uk: Керування сторінками МоїСторінки

en: (including %(localwords)d %(pagelink)s)
uk: (включаючи %(localwords)d %(pagelink)s)

en: The following %(badwords)d words could not be found in the dictionary of %(totalwords)d words%(localwords)s and are highlighted below:
uk: %(badwords)d слів(а) не знайдено у словнику з %(totalwords)d слів %(localwords)s та показано тут:

en: Add checked words to dictionary
uk: Додати перевірені слова до словника

en: No spelling errors found!
uk: Орфографічних помилок не знайдено!

en: You can't save spelling words.
uk: Не можна перевіряти сторінку, яку заборонено читати.

en: You can't check spelling on a page you can't read.
uk: Не можна перевіряти сторінку, яку заборонено читати.

en: You are not allowed to use this action.
uk: Немає прав для цієї дії.

en: This wiki is not enabled for mail processing.
    Contact the owner of the wiki, who can enable email.
uk: У цьому вікі заборонено надсилання пошти. Зв'яжіться з власником вікі, який може увімкнути надсилання пошти.

en: Mail me my account data
uk: Надіслати мені дані мого рахунку

en: New password
uk: Новий пароль

en: Passwords don't match!
uk: Паролі не збігаються!

en: Password not acceptable: %s
uk: Неприпустимий пароль: %s

en: Your password has been changed, you can log in now.
uk: Ваш пароль було змінено, тепер можете увійти.

en: Approve
uk: Підтвердити

en: Don't approve
uk: Не підтверджувати

en: Subscribe users to the page %s
uk: Додати користувачів до списку стеження за сторінкою %s

en: Enter user names (comma separated):
uk: Введіть імена користувачів (розділюються комами):

en: Subscribed for %s:
uk: Отримує сповіщення про зміну %s:

en: Not a user:
uk: Не є користувачем:

en: You are not allowed to perform this action.
uk: Ви не можете виконувати цю дію.

en: Charts are not available!
uk: Діаграми недоступні!

en: You need to provide a chart type!
uk: Вкажіть тип діаграми!

en: Bad chart type "%s"!
uk: Неправильний тип діаграми "%s"!

en: Load
uk: Завантажити

en: (!) Only pages changed since '''%s''' are being displayed!
uk: (!) Відображаються лише сторінки змінені з '''%s'''!

en: /!\ The modification date you entered was not recognized and is therefore not considered for the search results!
uk: /!\ Вказана вами дата зміни не розпізнається, отже не не застосовується до результатів пошуку!

en: Please use a more selective search term instead of {{{"%s"}}}
uk: Уточніть що шукати замість {{{"%s"}}}

en: Title Search: "%s"
uk: Пошук у заголовках: "%s"

en: Advanced Search: "%s"
uk: Розширений пошук: "%s"

en: Full Text Search: "%s"
uk: Пошук у тексті: "%s"

en: Your search query {{{"%s"}}} is invalid. Please refer to HelpOnSearching for more information.
uk: Запит пошуку {{{"%s"}}} є некоректним. Додаткову інформацію шукайте на сторінці ДовідкаПошук.

en: Your search query {{{"%s"}}} didn't return any results. Please change some terms and refer to HelpOnSearching for more information.%s
uk: Запит пошуку {{{"%s"}}} не повернув результатів. Змініть деякі терміни та перегляньте додаткову інформацію на сторінці ДовідкаПошук.%s

en: (!) Consider performing a
uk: (!) Можливо слід виконати

en: full-text search with your search terms
uk: пошук термінів в усьому тексті

en: (!) You're performing a title search that might not include all related results of your search query in this wiki. <<BR>>
uk: (!) Ви виконуєте пошук за заголовками, який може не охоплювати всі пов'язані результати пошукового запиту у цьому вікі. <<BR>>

en: Click here to perform a full-text search with your search terms!
uk: Натисніть сюди для пошуку термінів в усьому тексті!

en: Cannot create a new page without a page name.  Please specify a page name.
uk: Не можна створювати сторінку без імені. Вкажіть ім'я сторінки.

en: Your subscription to this page has been removed.
uk: Стеження вами за цією сторінкою було припинено.

en: Can't remove regular expression subscription!
uk: Не вдається видалити стеження за регулярним виразом!

en: You need to be subscribed to unsubscribe.
uk: Щоб припинити стеження за сторінкою, треба щоб спочатку стеження було встановлено.

en: Create new drawing "%(filename)s (opens in new window)"
uk: Створити малюнок "%(filename)s (відкривати у новому вікні)"

en: Edit drawing %(filename)s (opens in new window)
uk: Змінити малюнок %(filename)s (відкривати у новому вікні)

en: Clickable drawing: %(filename)s
uk: Малюнок-посилання: %(filename)s

en: You are not allowed to save a drawing on this page.
uk: Ви не можете зберігати малюнки на цій сторінці.

en: Edit drawing
uk: Змінити малюнок

en: Execute action %(actionname)s?
uk: Виконати %(actionname)s?

en: Action %(actionname)s is excluded in this wiki!
uk: %(actionname)s виконано у цьому wiki!

en: You are not allowed to use action %(actionname)s on this page!
uk: Ви не можете робити %(actionname)s на цій сторінці!

en: Pages
uk: Сторінки

en: Select Author
uk: Виберіть автора

en: Revert all!
uk: Повернути все!

en: Copy all /subpages too?
uk: Копіювати також усі /підсторінки?

en: New name
uk: Нова назва

en: Optional reason for the copying
uk: Причина копіювання (необов'язково)

en: Really copy this page?
uk: Дійсно копіювати цю сторінку?

en: You are now logged out.
uk: Ви вийшли.

en: Local Site Map for "%s"
uk: Локальна мапа сайту для "%s"

en: No older revisions available!
uk: Немає більш старих виправлень!

en: Diff for "%s"
uk: Відмінності у "%s"

en: Differences between revisions %d and %d
uk: Відмінності між версіями %d та %d

en: (spanning %d versions)
uk: (за %d версіями)

en: Previous change
uk: Попередня зміна

en: Next change
uk: Наступна зміна

en: The page was saved %(count)d times, though!
uk: Сторінку збережено %(count)d раз!

en: (ignoring whitespace)
uk: (ігнорувати пробіли)

en: Ignore changes in the amount of whitespace
uk: Ігнорувати різницю у кількості пробілів

en: Empty user name. Please enter a user name.
uk: Порожнє ім'я користувача. Вкажіть ім'я користувача.

en: Invalid user name {{{'%s'}}}.
    Name may contain any Unicode alpha numeric character, with optional one
    space between words. Group page name is not allowed.
uk: Неприпустима назва користувача {{{'%s'}}}.
    Назва може містити літери та цифри будь-якої мови та, при бажанні, один пробіл між словами. Не можна використовувати назву групи.

en: This user name already belongs to somebody else.
uk: Це ім'я вже зайняте.

en: Please specify a password!
uk: Введіть пароль!

en: Please provide your email address. If you lose your login information, you can get it by email.
uk: Вкажіть вашу поштову адресу. Якщо ви втратите дані для реєстрації (входу у вики), ви зможете отримати їх поштою.

en: This email already belongs to somebody else.
uk: Це чужа поштова адреса.

en: User account created! You can use this account to login now...
uk: Користувача створено! Можна входити...

en: Password repeat
uk: Повтор паролю

en: TextCha (required)
uk: TextCha (обов'язково)

en: Create Profile
uk: Створити профіль

en: Full Link List for "%s"
uk: Повний список посилань для "%s"

en: You must login to add a quicklink.
uk: Зареєструйтесь, щоб додати закладку.

en: A quicklink to this page has been added for you.
uk: Вам додане посилання на цю сторінку.

en: A quicklink to this page could not be added for you.
uk: Вам не може бути додане посилання на цю сторінку.

en: You already have a quicklink to this page.
uk: Ви вже встановили посилання на цю сторінку!

en: Rename all /subpages too?
uk: Перейменувати також всі /підсторінки?

en: Really rename this page?
uk: Дійсно перейменувати цю сторінку?

en: Optional reason for the renaming
uk: Причина перейменування (необов'язково)

en: Backup
uk: Зберегти копію

en: You are not allowed to do remote backup.
uk: Ви не можете робити віддалену копію.

en: Unknown backup subaction: %s.
uk: Невідома вкладена дія резервного копіювання: %s.

en: You are not allowed to revert this page!
uk: У вас немає прав для повернення цієї сторінки!

en: You were viewing the current revision of this page when you called the revert action. If you want to revert to an older revision, first view that older revision and then call revert to this (older) revision again.
uk: Ви переглядали поточну версію цієї сторінки при виконанні вами операції повернення змін. Якщо ви бажаєте повернути старішу версію, спочатку перегляньте цю стару версію та знову зробіть повернення до неї.

en: Disable user
uk: Вимкнути користувача

en: Enable user
uk: Увімкнути користувача

en: disabled
uk: вимкнено

en: Mail account data
uk: Надіслати дані рахунку

en: RecentChanges
uk: ОстанніЗміни

en: WikiTipOfTheDay
uk: ВікіПорадаДня

en: TitleIndex
uk: ПокажчикНазв

en: WordIndex
uk: ПокажчикСлів

en: FindPage
uk: ЗнайтиСторінку

en: MissingPage
uk: ВідсутняСторінка

en: MissingHomePage
uk: ВідсутняДомашняСторінка

en: WikiWikiWeb
uk: ВікіВікіВеб

en: FrontPage
uk: ТитульнаСторінка

en: WikiSandBox
uk: ВікіПісочниця

en: AbandonedPages
uk: ЗанедбаніСторінки

en: EventStats
uk: Статистика

en: EventStats/HitCounts
uk: Статистика/Відвідування

en: EventStats/UserAgents
uk: Статистика/Агенти

en: FortuneCookies
uk: ВипадковіПідказки

en: WikiLicense
uk: ЛіцензіяWiki

en: HomepageTemplate
uk: ШаблонПерсональноїСторінки

en: HelpTemplate
uk: ШаблонДовідки

en: HomepageReadWritePageTemplate
uk: ШаблонПерсональноїСторінкиДляЧитанняЗапису

en: HomepageReadPageTemplate
uk: ШаблонПерсональноїСторінкиДляЧитання

en: HomepagePrivatePageTemplate
uk: ШаблонПриватноїПерсональноїСторінки

en: SlideShowHandOutTemplate
uk: ШаблонДрукованоїПрезентації

en: SlideTemplate
uk: ШаблонСлайду

en: SyncJobTemplate
uk: ШаблонСинхронізації

en: HelpOnFormatting
uk: ДовідкаФорматування

en: HelpContents
uk: ДовідкаЗміст

en: HelpForBeginners
uk: ДовідкаДляПочатківців

en: HelpForUsers
uk: ДовідкаДляКористувачів

en: HelpOnAccessControlLists
uk: ДовідкаСпискиКонтролюДоступу

en: HelpOnActions/AttachFile
uk: ДовідкаДії/AttachFile

en: HelpOnSlideShows/000 Introduction
uk: ДовідкаПрезентації/000 Вступ

en: HelpOnSlideShows/100 Creating the slides
uk: ДовідкаПрезентації/100 Створення слайдів

en: HelpOnSlideShows/900 Last but not least: Running your presentation
uk: ДовідкаПрезентації/900 Зрештою: Показ презентації

en: CamelCase
uk: ГорбатийРегістр

en: Sun
uk: Ндл

en: Mon
uk: Пнд

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Сбт

en: AttachFile
uk: ДодатиФайл

en: DeletePage
uk: ВидалитиСторінку

en: LikePages
uk: ПодібніСторінки

en: LocalSiteMap
uk: МапаСайту

en: RenamePage
uk: ПерейменуватиСторінку

en: SpellCheck
uk: Орфографія

en: Discussion
uk: Обговорення

en: User agent
uk: Переглядач

en: Others
uk: Інші

en: Distribution of User-Agent Types
uk: Розподіл переглядачів за типами

en: Page Size Distribution
uk: Розподіл розміру сторінок

en: page size upper bound [bytes]
uk: межа розміру сторінок [у байтах]

en: # of pages of this size
uk: кількість сторінок цього розміру

en: Views/day
uk: Переглядів за день

en: Edits/day
uk: Редагувань за день

en: %(chart_title)s for %(filterpage)s
uk: %(chart_title)s для %(filterpage)s

en: green=view
    red=edit
uk: зелений=переглядів
    червоний=виправлень

en: date
uk: дата

en: # of hits
uk: кількість звернень

en: Language
uk: Мова

en: <Browser setting>
uk: <Параметри переглядача>

en: No orphaned pages in this wiki.
uk: У цьому wiki немає одиноких сторінок.

en: Include system pages
uk: Показати службові сторінки

en: Exclude system pages
uk: Прибрати службові сторінки

en: No wanted pages in this wiki.
uk: У цьому wiki немає потрібних сторінок.

en: Python Version
uk: Версія Python

en: MoinMoin Version
uk: Версія MoinMoin

en: Release %s [Revision %s]
uk: Випуск %s [виправлення %s]

en: 4Suite Version
uk: Версія 4Suite

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Number of system pages
uk: Кількість системних сторінок

en: Accumulated page sizes
uk: Загальний розмір сторінок

en: Disk usage of %(data_dir)s/pages/
uk: %(data_dir)s/pages/ на диску

en: Disk usage of %(data_dir)s/
uk: %(data_dir)s/ на диску

en: Entries in edit log
uk: Записів у журналі редагування

en: NONE
uk: НЕМАЄ

en: Global extension macros
uk: Глобальні додаткові макроси

en: Local extension macros
uk: Локальні додаткові макроси

en: Global extension actions
uk: Глобальні додаткові дії

en: Local extension actions
uk: Локальні додаткові дії

en: Global parsers
uk: Глобальні аналізатори

en: Local extension parsers
uk: Локальні додаткові аналізатори

en: Xapian and/or Python Xapian bindings not installed
uk: Не встановлено прив'язки Xapian та/або Python Xapian

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: index unavailable
uk: покажчик недоступний

en: index available
uk: покажчик доступний

en: Xapian search
uk: Система пошуку Xapian

en: Stemming for Xapian
uk: Stemming для Xapian

en: Active threads
uk: Активних потоків

en: Search for items
uk: Пошук за елементами

en: containing all the following terms
uk: містить усі наступні терміни

en: containing one or more of the following terms
uk: містить один або більше з наступних термінів

en: not containing the following terms
uk: не містить наступних термінів

en: any category
uk: будь-яка категорія

en: any language
uk: будь-яка мова

en: any mimetype
uk: будь-який тип mime

en: Categories
uk: Категорії

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Search only in titles
uk: Пошук лише за заголовками

en: Case-sensitive search
uk: Пошук з урахуванням регістру

en: Exclude underlay
uk: Виключити основу

en: No system items
uk: Без системних елементів

en: Search in all page revisions
uk: Пошук в усіх версіях сторінок

en: Go get it!
uk: Сходити отримати!

en: No quotes on %(pagename)s.
uk: Цитати відсутні на %(pagename)s.

en: Contents
uk: Зміст

en: Default
uk: Типовий

en: Unsupported navigation scheme '%(scheme)s'!
uk: Непідтримувана схема навігації '%(scheme)s'!

en: No parent page found!
uk: Батьківська сторінка не існує!

en: Slideshow
uk: Показ слайдів

en: Start
uk: Початок

en: Slide %(pos)d of %(size)d
uk: Слайд %(pos)d з %(size)d

en: Search Titles
uk: Пошук за заголовками

en: Display context of search results
uk: Відображати розширені результати пошуку

en: Case-sensitive searching
uk: Пошук з урахуванням регістру

en: Search Text
uk: Пошук у тексті

en: Go To Page
uk: Відкрити сторінку

en: %(mins)dm ago
uk: %(mins)dхв. тому

en: (no bookmark set)
uk: (немає закладки)

en: (currently set to %s)
uk: (встановлено на %s)

en: Delete bookmark
uk: Видалити закладку

en: Set bookmark
uk: Встановити закладку

en: [Bookmark reached]
uk: [Тут лежить закладка]

en: Markup
uk: Розмітка

en: Display
uk: Перегляд

en: Upload new attachment "%(filename)s"
uk: Відвантажити нове вкладення "%(filename)s"

en: Embedded
uk: Вбудовано

en: Invalid include arguments "%s"!
uk: Неправильні аргументи включення "%s"!

en: Nothing found for "%s"!
uk: Нічого не знайдено для "%s"!

en: No user selected
uk: Користувача не вибрано

en: You are the only user.
uk: Ви єдиний користувач.

en: Select User
uk: Вибрати користувача

en: Preferences
uk: Параметри

en: The theme '%(theme_name)s' could not be loaded!
uk: Не вдається завантажити тему '%(theme_name)s'!

en: User preferences saved!
uk: Параметри користувача записані!

en: the one preferred
uk: типовим редактором

en: free choice
uk: пропонувати на вибір

en: Save
uk: Зберегти

en: Preferred theme
uk: Бажаний стиль

en: Editor Preference
uk: Типовий редактор

en: Editor shown on UI
uk: Пропонувати редагування

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Your time is
uk: Час у вашій системі

en: Server time is
uk: Час на сервері

en: Date format
uk: Формат дати

en: Preferred language
uk: Бажана мова

en: General options
uk: Загальні параметри

en: Quick links
uk: Закладки

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Your password has been changed.
uk: Ваш пароль було змінено.

en: To change your password, enter a new password twice.
uk: Щоб змінити пароль, введіть новий пароль двічі.

en: OpenID settings
uk: Налаштування OpenID

en: No OpenID given.
uk: Не вказано OpenID.

en: OpenID added successfully.
uk: OpenID додано успішно.

en: Current OpenIDs
uk: Поточні OpenID

en: Remove selected
uk: Видалити позначені

en: Add OpenID
uk: Додати OpenID

en: Inlined image: %(url)s
uk: Зображення у рядку: %(url)s

en: Toggle line numbers
uk: Увімкнути/вимкнути нумерацію рядків
