movim - en to el translation catalogue (177 entries)

en: Thanks
el: Ευχαριστώ

en: Translators
el: Μεταφράστες

en: Software
el: Λογισμικό

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Change my password
el: Αλλαγή κωδικού

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Password confirmation
el: Επιβεβαίωση κωδικού

en: The password has been updated
el: Ο κωδικός έχει αλλάξει

en: Delete your account
el: Διαγραφή του λογαριασμού σου

en: Create a new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Not Acceptable
el: Δεν είναι αποδεκτό

en: Actions
el: Ενέργειες

en: General Settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Theme
el: Θέμα

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Description
el: Περιγραφή

en: Empty
el: Άδειο

en: Sessions
el: Συνεδρίες

en: Browser
el: Περιηγητής

en: File
el: Αρχείο

en: Members
el: Μέλη

en: Configuration
el: Ρύθμιση

en: Chat
el: Συνομιλία

en: New conversation
el: Νέα συζήτηση

en: Are you sure?
el: Είσαι σίγουρος;

en: General
el: Γενικά

en: Language
el: Γλώσσα

en: Appearence
el: Εμφάνιση

en: Contact added
el: Επαφή προσθέθηκε

en: Contact deleted
el: Επαφή διαγράφθηκε

en: Name
el: Όνομα

en: Nickname
el: Ψευδώνυμο

en: Date of Birth
el: Ημερομ. γεννήσεως

en: Website
el: Ιστότοπος

en: About Me
el: Σχετικά με εμένα

en: Other Accounts
el: Άλλοι λογαριασμοί

en: Is Listening
el: Ακούει

en: Country
el: Χώρα

en: Mood
el: Διάθεση

en: Listening
el: Ακούει

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Group
el: Ομάδα

en: Wrong username
el: Λάθος όνομα χρήστη

en: Wrong password
el: Λανθασμένος κωδικός

en: Account successfully created
el: Ο λογαριασμός δημιουργήθηκε επιτυχώς

en: My address
el: Η διεύθυνσή μου

en: Add one by clicking on the add button.
el: Πρόσθεσε ένα κάνοντας κλικ στο κουμπί προσθήκης

en: Chatrooms
el: Δωμάτιο συνομιλίας

en: My Favorite Room
el: Το αγαπημένο μου δωμάτιο

en: Empty name
el: Άδειο όνομα

en: Users in the room
el: Χρήστες στο δωμάτιο

en: Username already taken
el: Το όνομα χρήστη υπάρχει ήδη

en: Public chatroom
el: Δημόσιο δωμάτιο συνομιλίας

en: Your nickname
el: Το ψευδώνυμο σου

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: A sticker has been sent using Movim
el: Ένα αυτοκόλλητο στάλθηκε χρησιμοποιώντας Movim

en: No contact specified
el: Δεν διευκρινίζεται κάποια επαφή

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Choose a file to upload
el: Διαλέξτε ένα αρχείο για να μεταφορτώσετε

en: Profile
el: Προφίλ

en: Profile Updated
el: Το προφίλ ενημερώθηκε

en: Profile Not Updated
el: Το προφίλ δεν ενημερώθηκε

en: Your profile is now public
el: Το προφίλ είναι πλέον δημόσιο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Home
el: Αρχική Σελίδα

en: Account Creation
el: Δημιουργία Λογαριασμού

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Login
el: Σύνδεση

en: Room
el: Δωμάτιο

en: Error: %s
el: Σφάλμα: %s

en: Cannot load file '%s'
el: Αδύνατη η φόρτωση του αρχείου '%s'

en: Whoops!
el: Ουπς!

en: Validate
el: Επικύρωση

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updating
el: Ενημερώνεται

en: Submitting
el: Υποβάλεται

en: Register
el: Εγγραφή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Clear
el: Εκκαθάριση

en: Connecting
el: Συνδέεται

en: Yes
el: Ναί

en: No
el: Όχι

en: Return
el: Επιστροφή

en: Accept
el: Αποδοχή

en: Refuse
el: Άρνηση

en: Next
el: Επόμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Day
el: Μέρα

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Bot
el: Ρομπότ

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Web
el: Διαδίκτυο

en: Online
el: Συνδεδεμένος

en: Away
el: Απών

en: Do Not Disturb
el: Μην Ενοχλείτε

en: Extended Away
el: Παρατεταμένη απουσία

en: Offline
el: Εκτός σύνδεσης

en: Error
el: Σφάλμα

en: afraid
el: Φοβισμένος

en: angry
el: νευριασμένος

en: brave
el: Γενναίος

en: calm
el: Ήρεμος

en: cautious
el: Προσεκτικός

en: crazy
el: Τρελός

en: excited
el: Ενθουσιασμένος

en: grateful
el: Ευγνώμων

en: guilty
el: Ένοχος

en: happy
el: Χαρούμενος

en: hungry
el: Πεινασμένος

en: hurt
el: Πληγωμένος

en: in love
el: Ερωτευμένος

en: invincible
el: Ανίκητος

en: jealous
el: Ζηλιάρης

en: lonely
el: Μοναχικός

en: lost
el: Χαμένος

en: lucky
el: Τυχερός

en: mean
el: Κακός

en: nervous
el: Αγχωμένος

en: playful
el: Παιχνιδιάρης

en: proud
el: περήφανος

en: relaxed
el: Χαλαρός

en: sad
el: Λυπημένος

en: sarcastic
el: Σαρκαστικός

en: serious
el: Σοβαρός

en: shy
el: Ντροπαλός

en: sick
el: Άρρωστος

en: strong
el: Δυνατός

en: surprised
el: Έκπληκτός

en: thankful
el: Ευγνώμων

en: thirsty
el: Διψασμένος

en: tired
el: Κουρασμένος

en: weak
el: Αδύναμος

en: worried
el: Ανήσυχος

en: Month
el: Μήνας

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Year
el: Χρόνος

en: Today
el: Σήμερα

en: Tomorrow
el: Αύριο

en: Yesterday
el: Χθες

en: day
el: ημέρα

en: Title
el: Τίτλος

en: Place
el: Μέρος

en: No content
el: Δεν υπάρχει περιεχόμενο

en: No comments yet
el: Δεν υπάρχουν σχόλια ακόμα

en: Get older posts
el: Ανάκτηση παλαιότερων αναρτήσεων

en: Get the comments
el: Ανάκτηση σχόλιων

en: Add a comment
el: Προσθήκη σχόλιου

en: Everyone
el: Όλοι

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content not found
el: Το περιεχόμενο δεν βρέθηκε

en: Contact publication
el: Κοινοποιησή επαφής

en: Comments
el: Σχόλια

en: Type here
el: Πληκτρολογήστε εδώ
