movim - en to oc translation catalogue (185 entries)

en: Software
oc: Logicials

en: Password
oc: Senhal

en: Create a new account
oc: Crear un compte novèl

en: Actions
oc: Accions

en: General Settings
oc: Configuracion generala

en: Theme
oc: Tèma

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Log verbosity
oc: Nivèl de jornalizacion

en: Administration Credential
oc: Identificacion de l'administrator

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Retype password
oc: Tornar picar lo senhal

en: If you want to specify a list of authorized XMPP servers on your Movim pod and forbid the connection on all the others please put their domain name here, with comma (ex: movim.eu,jabber.fr)
oc: Si desiratz especificar una lista de servidors XMPP autorizats sus vòstre pòd Movim e interdire la connexion a tots los autres, especificatz si vos plai la lista de lor noms de domeni, separats per de las virgulas (ex: movim.eu, jabber.fr)

en: Leave this field blank if you allow the access to all the XMPP accounts.
oc: Daissatz aqueste champ void se desiratz autorizar la connexion a totes los comptes XMPP.

en: List of whitelisted XMPP servers
oc: Lista blancha dels servidors XMPP

en: Description
oc: Descripcion

en: Take a webcam snapshot
oc: Prene una fòto amb vòstre aparelh fòto

en: Message Published
oc: Messatge publicat

en: Encrypted message
oc: Messatge chifrat

en: %s needs your attention
oc: %s a besonh de vòstre atencion

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Administration
oc: Administracion

en: Chat
oc: Messatjariá instantanèa (chat)

en: My Little Pony - Fan Club
oc: Mon Pichon Poni - Fan Club

en: Subscribed
oc: Abonat

en: Language
oc: Lenga

en: Contact updated
oc: Contacte mes a jorn

en: Name
oc: Nom

en: Nickname
oc: Escais

en: Date of Birth
oc: Data de Naissença

en: Gender
oc: Sèxe

en: Marital Status
oc: Situacion familiala

en: Email
oc: Adreça electronica

en: Website
oc: Site web

en: About Me
oc: A prepaus de ieu

en: Geographic Position
oc: Posicion geografica

en: Locality
oc: Localitat

en: Country
oc: País

en: Mood
oc: Umor

en: Listening
oc: En escota

en: Last seen
oc: Darrièra visita

en: Last registered
oc: Darrièrs marcats

en: Alias
oc: Aliàs

en: Group
oc: Grop

en: Wrong username
oc: Nom d'utilizaire incorrècte

en: Invalid JID
oc: Identificant Jabber invalid

en: Wrong password
oc: Marrit senhal

en: Internal server error
oc: Error intèrna del servidor

en: Session error
oc: Error de sesilha

en: Account successfully created
oc: Compte creat amb succès

en: Unknown error
oc: Error desconeguda

en: The XMPP authentification failed
oc: Autentificacion al servidor XMPP impossibla

en: My address
oc: Mon adreça

en: All
oc: Tot

en: Disconnect
oc: Se desconnectar

en: Status updated
oc: Estatut mes a jorn

en: Help
oc: Ajuda

en: Chatrooms
oc: Salons de discussion

en: Empty name
oc: Nom void

en: Bookmarks updated
oc: Signets meses a jorn

en: Upload
oc: Mandar

en: Profile
oc: Perfil

en: Profile Updated
oc: Perfil mes a jorn

en: Submit
oc: Validar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Home
oc: Dorsièr personal

en: Explore
oc: Explorar

en: Account Creation
oc: Creacion de compte

en: News
oc: Actualitats

en: Blog
oc: Blòg

en: About
oc: A prepaus

en: Feed
oc: Flux

en: Visio-conference
oc: Visioconferéncia

en: Error: %s
oc: Error : %s

en: Cannot load file '%s'
oc: Lo fichier '%s' es pas accessible

en: Validate
oc: Validar

en: Refresh
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Cancel
oc: Abandonar

en: Close
oc: Tampar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updating
oc: Mesa a jorn

en: Submitting
oc: Somission en cors

en: Save
oc: Enregistrar

en: Accept
oc: Acceptar

en: Day
oc: Jorn

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Bot
oc: Robòt

en: Desktop
oc: Burèu

en: Phone
oc: Telefòn

en: Web
oc: Internet

en: Registered
oc: Enregistrat

en: Online
oc: En linha

en: Away
oc: Absent(a)

en: Do Not Disturb
oc: De derengar pas

en: Extended Away
oc: Abséncia longa

en: Offline
oc: Desconnectat

en: amazed
oc: estonat(ada)

en: amorous
oc: Amorós/osa

en: angry
oc: en colèra

en: annoyed
oc: contrariat/ada

en: aroused
oc: estimulat(ada)

en: ashamed
oc: vergonhós(osa)

en: bored
oc: alassat(ada)

en: brave
oc: coratjós(osa)

en: calm
oc: calm(a)

en: cautious
oc: prudent(a)

en: confident
oc: Fisançós/osa

en: confused
oc: perplèxe(a)

en: contemplative
oc: contemplatiu(va)

en: contented
oc: satisfach(a)

en: crazy
oc: Franc fadard(a)

en: creative
oc: creatiu(va)

en: curious
oc: curiós(osa)

en: depressed
oc: deprimit(ida)

en: disappointed
oc: decebut(uda)

en: distracted
oc: distrach(a)

en: excited
oc: Excitat/ada

en: flirtatious
oc: seductor

en: grateful
oc: reconeissent

en: grumpy
oc: romegós

en: guilty
oc: copable

en: happy
oc: Urós/osa

en: hopeful
oc: optimista

en: hot
oc: Caud(a)

en: humbled
oc: esmougut

en: humiliated
oc: umiliat

en: impressed
oc: impressionat

en: in love
oc: amorós

en: interested
oc: interessat

en: intoxicated
oc: intoxicat

en: jealous
oc: gelós

en: lonely
oc: sol

en: lost
oc: perdut

en: lucky
oc: astruc

en: mean
oc: missant

en: moody
oc: ronhós

en: nervous
oc: nerviós

en: neutral
oc: neutre

en: offended
oc: ofensat

en: playful
oc: jogaire

en: proud
oc: fièr

en: restless
oc: impacient

en: sad
oc: triste

en: satisfied
oc: satisfach

en: serious
oc: seriós

en: shy
oc: timid

en: sick
oc: malaut

en: sleepy
oc: endormit

en: spontaneous
oc: espontanèu

en: stressed
oc: estressat

en: strong
oc: fòrt

en: surprised
oc: susprés

en: thankful
oc: reconeissent

en: tired
oc: alassat

en: undefined
oc: pas definit

en: weak
oc: feble

en: worried
oc: preocupat

en: Month
oc: Mes

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Year
oc: Annada

en: Today
oc: Uèi

en: Tomorrow
oc: Deman

en: Yesterday
oc: Ièr

en: day
oc: jorn

en: Place
oc: Luòc

en: by
oc: per

en: email
oc: E-mail

en: No content
oc: Pas cap de contengut

en: Get older posts
oc: Recuperar los ancians pòsts
