nautilus-sendto 3.0 - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Run from build directory (ignored)
et: Käivitamine kompileerimise kataloogist (eiratakse)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
et: XID kasutamine saatmisdialoogi ülemise aknana (eiratakse)

en: Files to send
et: Saadetavad failid

en: Output version information and exit
et: Versiooniandmete kuvamine ja väljumine

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
et: Arhiiv

en: Could not parse command-line options: %s
et: Käsurea võtmete parsimine pole võimalik: %s

en: No mail client installed, not sending files
et: Ühtegi meiliklienti pole paigaldatud, faile ei saadeta

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
et: Ootab, et URI-d või failinimed edastatakse võtmetena
