nautilus-sendto - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Run from build directory (ignored)
uk: Запустити з каталогу збірки (зігноровано)

en: Use XID as parent to the send dialogue (ignored)
uk: Використовувати XID як батьківський для вікон надсилання (зігноровано)

en: Files to send
uk: Файли для надислання

en: Output version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію програми та вийти

note: Translators: the default archive name if it * could not be deduced from the provided files
en: Archive
uk: Архів

en: Could not parse command-line options: %s
uk: Не вдалось розібрати параметри командного рядка: %s

en: No mail client installed, not sending files
uk: Не встановлено поштового клієнта, файли не надсилаються

en: Expects URIs or filenames to be passed as options
uk: Очікується, що URI або назви файлів будуть передані як параметри
