network-manager-openconnect master - en to lt translation catalogue (1411 entries)

en: OpenConnect VPN client
lt: OpenConnect VPN klientas

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
lt: Klientas Cisco AnyConnect SSL VPN virtualiems privatiems tinklams

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
lt: SSL VPN virtualių privačių tinklų ryšių naudojant OpenConnect konfigūravimo palaikymas.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
lt: Suderinamas su Cisco AnyConnect, Juniper ir ocserv pagrindo tinklais.

en: The NetworkManager Developers
lt: NetworkManager kūrėjai

en: Connect to VPN “%s”
lt: Prisijungti prie VPN „%s“

en: Connect to VPN
lt: Prisijungti prie VPN

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
lt: <b>Liudijimas gali būti neteisingas arba nepatikimas!</b>

en: <b>Reason:
lt: <b>Priežastis:

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: I really know what I am doing
lt: Aš tikrai žinau ką aš darau

en: Connect anyway
lt: Vis tiek prisijungti

en: _Close
lt: _Užverti

en: VPN host
lt: VPN serveris

en: C_onnect
lt: Prisi_jungti

en: Automatically start connecting next time
lt: Automatiškai prisijungti kitą kartą

en: Select a host to fetch the login form
lt: Pasirinkite šaltinį, iš kurio gauti prisijungimo formą

en: Contacting host, please wait…
lt: Jungiamasi prie serverio, prašome palaukti…

en: _Login
lt: _Prisijungti

en: Save passwords
lt: Įrašyti slaptažodžius

en: Log
lt: Žurnalas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l130
en: No ANsession cookie found
lt: Nerastas ANsession slapukas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
lt: Netinkamas slapukas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l364
en: Found DNS server %s
lt: Rastas DNS serveris %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l391
en: Got search domain '%s'
lt: Gautas paieškos domenas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l478
en: Unknown Array config element '%s'
lt: Nežinomas masyvo konfigūracijos elementas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l517
en: Initial config: Speed tunnel %d, enc %d, DPD %d
lt: Pradinė konfigūracija: greičio tunelis %d, šifr %d, DPD %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l548
en: Short write in Array JSON negotiation
lt: Trumpas rašymas į masyvą JSON derybose

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l557
en: Failed to read Array JSON response
lt: Nepavyko perskaityti masyvo JSON atsako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l566
en: Unexpected response to Array JSON request
lt: Nelaukas atsakas į masyvo JSON užklausą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l579
en: Failed to parse Array JSON response
lt: Nepavyko išanalizuoti masyvo JSON atsako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l659
en: Error creating array negotiation request
lt: Klaida kuriant masyvo derybų užklausą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
lt: Netikėtas %d rezultatas iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l698
en: Error building Array DTLS negotiation packet
lt: Klaida kuriant masyvo DTLS derybų paketą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l763
en: Short write in array negotiation
lt: Trumpas rašymas į masyvo derybas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l726
en: Failed to read UDP negotiation response
lt: Nepavyko perskaityti UDP derybų atsako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l738
en: DTLS enabled on port %d
lt: DTLS įjungtas prievade %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l750
en: Refusing non-DTLS UDP tunnel
lt: Atsisakoma ne-DTLS UDP tunelio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l772
en: Failed to read ipff response
lt: Nepavyko perskaityti ipff atsako

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
lt: Nepavyko išskirti atminties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
lt: Gautas trumpas paketas (%d baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l852 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1197
en: Receive control packet of type %x:
lt: Gaunamas %x tipo valdymo paketas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l859 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2702
en: Received data packet of %d bytes
lt: Gautas %d baitų duomenų paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l902 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
lt: SSL įrašė per mažai baitų! Prašyta %d, išsiųsta %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l920 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1118 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
lt: Atliekamas CSTP raktų pakeitimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l927 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1125 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
lt: Pakartotinis išankstinis suderinimas nepavyko; bandomas naujas tunelis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l937
en: TCP Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: TCP mirusio porininko aptikimas aptiko mirusį porininką!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l941
en: TCP reconnect failed
lt: TCP persijungimo nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l957
en: Send TCP DPD
lt: Siųsti TCP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l974
en: Send TCP Keepalive
lt: Siųsti TCP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l990
en: Sending DTLS off packet
lt: Siunčiamas DTLS išjungimo paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1201
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
lt: Siunčiamas nespaustų duomenų paketas iš %d baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1038 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
lt: Bandomas naujas DTLS ryšys

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1072 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1688
en: Failed to receive authentication response from DTLS
lt: Nepavyko gauti tapatybės patvirtinimo atsakymo iš DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1084
en: DTLS session established
lt: DTLS seansas užmegztas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1097
en: Received Legacy IP over DTLS; assuming established
lt: Gautas senas IP per DTLS; laikoma užmegztu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1105
en: Received IPv6 over DTLS; assuming established
lt: Gautas IPv6 per DTLS; laikoma užmegztu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1111
en: Received unknown DTLS packet
lt: Gaunas nežinomas DTLS paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1119 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1742
en: Error creating connect request for DTLS session
lt: Klaida sukuriant connect užklausą DTLS seansui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1758
en: Failed to write connect request to DTLS session
lt: Nepavyko įrašyti connect užklausos DTLS seansui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1188 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
lt: Gautas DTKS paketas 0x%02x iš %d baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1212 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
lt: Atliekamas DTLS raktų pasikeitimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
lt: Nepavyko DTLS išankstinis suderinimas; jungiamasi iš naujo.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: DTLS negyvų porininkų aptikimas aptiko negyvą porininką!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1234 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
lt: Siųsti DTLS DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1238 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
lt: Nepavyko siųsti DPD užklausos. Tikėkitės atsijungimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1277 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
lt: Siunčiamas DTLS paketas iš %d baitų; DTLS siutimas grąžino %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1303 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
lt: Atsijungimas nepavyko.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1305 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
lt: Atsijungimas sėkmingas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l104
en: Destination form field %s was specified; assuming SAML %s authentication is complete.
lt: Paskirties formos laukas %s buvo nurodytas; laikoma, kad SAML %s tapatybės patvirtinimas yra užbaigtas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l152
en: SAML %s authentication is required via %s
lt: SAML %s reikia patvirtinti tapatybę per %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l158
en: When SAML authentication is complete, specify destination form field by appending :field_name to login URL.
lt: Kai SAML tapatybės patvirtinimas bus užbaigtas, nurodykite paskirties formos lauką pridėtami :field_name prie prisijungimo URL.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
lt: Slaptažodis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
lt: Tikrinimas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l373
en: GlobalProtect login returned unexpected argument value arg[%d]=%s
lt: GlobalProtect prisijungimas  grąžino netikėtą argumento vertę arg[%d]=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
lt: GlobalProtect prisijungimas grąžino %s=%s (laukta %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
lt: GlobalProtect prisijungimas grąžino tuščią arba trūkstamą %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
lt: GlobalProtect prisijungimas grąžino %s=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
lt: Pasirinkite GlobalProtect tinklų sietuvą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
lt: TINKLŲ SIETUVAS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l478
en: Ignoring portal's HIP report interval (%d minutes), because interval is already set to %d minutes.
lt: Nepaisomas portalo HIP pranešimo intervalo (%d minutės), kadangi intervalas jau nustatytas į %d minutes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l482
en: Portal set HIP report interval to %d minutes).
lt: Portalas nustatė HIP pranešimo intervalą į %d minutes).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
lt: Galimi %d tinklų sietuvų serveriai:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l562
en: GlobalProtect portal configuration lists no gateway servers.
lt: GlobalProtect portalo konfigūracija nepateikia tinklų sietuvo serverių.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
lt: Nepavyko sukurti OTP leksemos kodo; išjungiama leksema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
lt: Serveris nėra nei GlobalProtect portalas, nei tinklų sietuvas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
lt: Nepaisoma nežinomo formos pateikimo elemento „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
lt: Nepaisoma nežinomo formos įvesties tipo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
lt: Išmetamas pakartotinis parametras „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
lt: Negalima apdoroti formos method='%s', action='%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
lt: Nežinomas teksto srities laukas: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
lt: Nepavyko išskirti atminties komunikacijai su TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l112
en: Failed to send command to TNCC
lt: Nepavyko išsiųsti komandos į TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
lt: TNCC palaikymas Windows sistemoje dar nerealizuotas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
lt: Nėra DSPREAUTH slapuko; nebandoma TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l193
en: Trying to run TNCC/Host Checker Trojan script '%s'.
lt: Bandoma vykdyti Linux TNCC/Host trojos arklio scenarijų „%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
lt: Nepavyko įvykdyti TNCC scenarijaus %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
lt: Pradžia išsiųsta; laukiama atsakymo iš TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
lt: Nepavyko perskaityti TNCC atsakymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
lt: Iš TNCC gautas nesėkmingas %s atsakymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
lt: TNCC atsakymas 200 OK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
lt: Antra TNCC atsakymo eilutė: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
lt: Iš TNCC gautas naujas DSPREAUTH slapukas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l308
en: Got reauth interval from TNCC: %d seconds
lt: Gautas pakartoninio tapatybės patvirtinimo intervalas iš TNCC: %d sekundžių

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
lt: Netikėta netuščia eilutė iš TNCC po DSOREAUTH slapuko: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
lt: Per daug netuščių eilučių iš TNCC po DSPREAUTH slapuko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
lt: Nepavyko perskaityti HTML dokumento

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
lt: Nepavyko rasti ar perskaityti žiniatinklio formos prisijungimo puslapyje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l526
en: Encountered form with no 'name' or 'id'
lt: Sutikta forma be „name“ arba „id“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l555
en: Form action (%s) likely indicates that TNCC/Host Checker failed.
lt: Formos veiksmas (%s) greičiausiai reiškia nepavykusį TNCC/Host patikrinimą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l561
en: Unknown form (name '%s', id '%s')
lt: Nežinoma forma (pavadinimas „%s“, id „%s“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
lt: Išmetama nežinoma HTML forma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
lt: Formos pasirinkimas neturi pavadinimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l206
en: name %s not input
lt: pavadinimas %s neturi įvesties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l213
en: No input type in form
lt: Nėra įvesties tipo formoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l225
en: No input name in form
lt: Nėra įvesties pavadinimo formoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
lt: Nežinomas įvesties tipas %s formoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
lt: Tuščias atsakymas iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
lt: Nepavyko perskaityti serverio atsakymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
lt: Atsakymas buvo:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
lt: Gautas <client-cert-request>, nors jo nesitikėta.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
lt: XML atsakymas neturi „auth“ viršūnės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
lt: Prašyta slaptažodžio, bet nustatyta „--no-passwd“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l746
en: Client certificate missing or incorrect (Certificate Validation Failure)
lt: Kliento liudijimo trūksta arba jis neteisingas (liudijimo tikrinimo klaida)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
lt: Neparsiunčiamas XML profilis, nes SHA1 jau atitinka

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
lt: Nepavyko atverti HTTPS ryšio į %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
lt: Nepavyko išsiųsti GET užklausos naujai konfigūracijai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
lt: Parsiųstas konfigūracijos failas neatitiko siekiamo SHA1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
lt: Parsiųstas naujas XML profilis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1162
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
lt: Klaida: „Cisco Secure Desktop“ trojos arklio vykdymas šioje platformoje dar nerealizuotas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
lt: Nepavyko nustatyti gid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
lt: Nepavyko nustatyti grupių į %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
lt: Nepavyko nustatyti uid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
lt: Netinkamas naudotojo uid=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
lt: Nepavyko pakeisti CSD namų katalogo „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
lt: Klaida: Serveris prašė vykdyti CSD serverio paiešką.
    Jums reikia pateikti tinkamą --csd-wrapper argumentą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
lt: Klaida: serveris paprašė parsiųsti ir įvykdyti „Cisco Secure Desktop“ trojos arklį.
    Ši funkcija pagal numatymą yra išjungta saugumo sumetimai, tad jūs galite norėti ją įjungti.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
lt: Laikinasis katalogas „%s“ nėra rašomas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
lt: Nepavyko atverti laikinojo CSD scenarijaus failo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
lt: Nepavyko įrašyti laikinojo CSD scenarijaus failo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1233
en: Trying to run CSD Trojan script '%s'.
lt: Bandoma vykdyti Linux CSD trojos arklio scenarijų „%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1245
en: CSD script '%s' exited abnormally
lt: CSD scenarijus „%s“ išėjo nenormaliai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1251
en: CSD script '%s' returned non-zero status: %d
lt: CSD scenarijus „%s“ grąžino nenulinę būseną: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1256
en: Authentication may fail. If your script is not returning zero, fix it.
    Future versions of openconnect will abort on this error.
lt: Tapatybės patvirtinti gali nepavykti. Jei jūsų scenarijus negrąžino nulio, pataisykite jį.
    Ateities openconnect versijos nutrauks veikimą po šios klaidos.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1260
en: CSD script '%s' completed successfully.
lt: CSD scenarijus „%s“ sėkmingai baigė darbą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
lt: Įspėjimas: jūs vykdote nesaugų CSD kodą root teisėmis
    	 Naudokite komandų eilutės parametrą „--csd-user“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
lt: Nepavyko įvykdyti CSD scenarijaus %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
lt: Nežinomas atsakymas iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
lt: Serveris paprašė SSL kliento liudijimo po to, kai jis buvo pateiktas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
lt: Serveris paprašė SSL kliento liudijimo; joks nebuvo sukonfigūruotas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
lt: XML POST įjungtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1575
en: Couldn't fetch CSD stub. Proceeding anyway with CSD wrapper script.
lt: Nepavyko gauti CSD scenarijaus. Vis tiek tęsiama su CSD dengenčiu scenarijumi.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1583
en: Fetched CSD stub for %s platform (size is %d bytes).
lt: Gautas CSD %s platformai (dydis %d baitų).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
lt: Atnaujinama %s po 1 sekundės...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
lt: (klaida 0x%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
lt: (Klaida aprašant klaidą!)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
lt: KLAIDA: nepavyksta inicializuoti lizdų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
lt: KRITINĖ KLAIDA: DTLS pagrindinė paslaptis neinicializuota. Praneškite apie tai.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
lt: Klaida kuriant HTTPS CONNECT užklausą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
lt: Klaida parsiunčiant HTTPS atsakymą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
lt: VPN tarnyba neprieinama; priežastis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
lt: Gautas netinkamas HTTP CONNECT atsakymas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
lt: Gautas CONNECT atsakymas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l425
en: No memory for options
lt: Nėra atminties parametrams

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
lt: X-DTLS-Session-ID ne 64 simboliai; yra: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
lt: X-DTLS-Session-ID yra netinkama; yra: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
lt: Nežinomas CSTP-Content-Encoding %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
lt: Nežinomas CSTP-Content-Encoding %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
lt: Negauta MTU. Nutraukiama

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
lt: Prisijungta prie CSTP. DPD %d, keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
lt: Nepavyko nustatyti suspaudimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
lt: Nepavyko išskirti buferio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l823
en: inflate failed
lt: buferis nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
lt: LZS išskleidimas nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
lt: LZ4 išskleidimas nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
lt: Nežinomas suspaudimo tipas %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l871
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
lt: Gautas %s suspaustas %d baitų duomenų paketas (buvo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
lt: nepavyko išskleisti %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
lt: Nelauktas paketo ilgis. SSL_read grąžino %d, bet paketas yra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
lt: Gauta CSTP DPD užklausa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
lt: Gautas CSTP DPD atsakymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
lt: Gautas CSTP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l958
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
lt: Gautas nespaustų duomenų paketas iš %d baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
lt: Gautas serverio atsijungimas: %02x „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
lt: Gautas serverio atsijungimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
lt: Suspaustas paketas gautas ne spaudimo veiksenoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
lt: gautas serverio pabaigos paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
lt: Nežinomas paketas %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: CSTO negyvų porininkų aptikimas aptiko negyvą porininką!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1053 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
lt: Nepavyko persijungimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1156 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
lt: Siųsti CSTO DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1167 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
lt: Siųsti CSTO Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1208
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
lt: Siunčiamas suspaustų duomenų paketas iš %d baitų (buvo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
lt: Siųsti BYE paketą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1266
en: Short write writing BYE packet
lt: Greitai įrašomas BYE paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l252
en: Attempting Digest authentication to proxy
lt: Bandoma nusiųsti tapatybės nustatymą į įgaliotąjį serverį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l255
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
lt: Bandoma nusiųsti tapatybės nustatymą į serverį „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
lt: DTLS ryšys bandytas su esamu fd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
lt: Nėra DTLS adreso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
lt: Serveris nepasiūlė DTLS šifro parametro

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
lt: Nėra DTLS jungiantis per įgaliotąjį serverį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
lt: DTLS inicializuota. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
lt: Gautas nežinomas paketas (ilgis %d): %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
lt: Šis TOS: %d, paskutinis TOS: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
lt: Gauta DTLS DPD užklausa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
lt: Nepavyko išsiųsti DPD atsakymo. Tikėkitės atsijungimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
lt: Gautas DTLS DPD atsakymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
lt: Gautas DTLS Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
lt: Gautas suspaustas DTLS paketas, kai suspaudimas nėra įjungtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
lt: Nežinomas DTLS paketo tipas %02x, ilgis %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
lt: Siųsti DTLS Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
lt: Nepavyko siųsti keepalive užklausos. Tikėkitės atsijungimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l500
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
lt: Inicijuojamas MTU aptikimas (min=%d, max=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l534
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
lt: Siunčiamas MTU DPD zondas (%u baitų)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
lt: Nepavyko išsiųsti DPD užklausos (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l561
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
lt: Per ilgas MTU aptikimo ciklas; numanomas suderintas MTU.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l565
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
lt: Per ilgas MTU aptikimo ciklas; MTU nustatyta į %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l582
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
lt: Gautas nelauktas paketas (%.2x) MTU aptikime; praleidžiama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l589
en: No response to size %u after %d tries; declare MTU is %u
lt: Nėra atsakymo į dydį %u po %d bandymų; deklaruojamas MTU yra %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l596
en: Failed to recv DPD request (%d)
lt: Nepavyko gauti DPD užklausos (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l600
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
lt: Gautas MTU DPD zondas (%u baitų)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l653
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
lt: Aptiktas %d baitų MTU (buvo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
lt: Po aptikimo nėra MTU pasikeitimo (buvo %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l61
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
lt: Tikimasi ESP paketo su seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l91
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
lt: Priimamas pavėlavęs ESP paketas su seq %u (laukta %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
lt: Išmetamas senas ESP paketas su seq %u (laukta %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
lt: Toleruojamas senas ESP paketas su seq %u (laukta %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
lt: Išmetamas ESP atsakymo paketas su seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
lt: Toleruojamas ESP atsakymo paketas su seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l136
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
lt: Priimamas ne eilės tvarkos ESP paketas su seq %u (laukta %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l68
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
lt: %s ESP parametrai: SPI 0x%8x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l71
en: ESP encryption type %s key 0x%s
lt: ESP šifravimo tipo %s raktas 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l74
en: ESP authentication type %s key 0x%s
lt: ESP tapatybės nustatymo tipo %s raktas 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l93
en: incoming
lt: gaunama

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l94
en: outgoing
lt: siunčiama

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
lt: Siųsti ESP zondus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l197
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
lt: Gautas ESP paketas su senu SPI 0x%08x, seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l203
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
lt: Gautas ESP paketas su netinkamu SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l214
en: Received ESP Legacy IP packet of %d bytes
lt: Gautas ESP senas %d baitų IP paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l217
en: Received ESP Legacy IP packet of %d bytes (LZO-compressed)
lt: Gautas ESP senas %d baitų IP paketas (LZO suspaustas)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l220
en: Received ESP IPv6 packet of %d bytes
lt: Gautas ESP IPv6 %d baitų paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l224
en: Received ESP packet of %d bytes with unrecognised payload type %02x
lt: Gautas ESP %d baitų paketas su neatpažintu turinio tipu %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l231
en: Invalid padding length %02x in ESP
lt: Netinkamas ESP užpildo ilgis %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l243
en: Invalid padding bytes in ESP
lt: Netinkami ESP užpildo baitai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l252
en: ESP session established with server
lt: Užmegztas ESO seansas su serveriu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l263
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
lt: Nepavyko išskirti atminties ESP paketo dešifravimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l269
en: LZO decompression of ESP packet failed
lt: ESP paketo LZ0 išskleidimas nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l275
en: LZO decompressed %d bytes into %d
lt: LZ0 išskleidė %d baitų į %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l289
en: Rekey not implemented for ESP
lt: ESP nerealizuoja rekey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l293
en: ESP detected dead peer
lt: ESP aptiko negyvą porininką!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l301
en: Send ESP probes for DPD
lt: Siųsti ESO zondus DPD gavimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l308
en: Keepalive not implemented for ESP
lt: ESP nerealizuoja keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l380
en: Requeueing failed ESP send: %s
lt: Iš naujo bandomas nepavykęs ESP siuntimas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l387
en: Failed to send ESP packet: %s
lt: Nepavyko išsiųsti ESP paketo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l393
en: Sent ESP IPv%d packet of %d bytes
lt: Išsiųstas IPv%d paketas su %d baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l462
en: Failed to generate random keys for ESP
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinių raktų ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l469
en: Failed to generate initial IV for ESP
lt: Nepavyko sugeneruoti pradinio IV ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l166
en: WARNING: no HTML login form found; assuming username and password fields
lt: ĮSPĖJIMAS: nerasta HTML prisijungimo forma; daroma prielaida, kad yra naudotojo vardo ir slaptažodžio laukai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l172
en: Unknown form ID '%s' (expected 'auth_form')
lt: Nežinomas formos ID „%s“ (tikėtasi „auth_form“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l255
en: Failed to parse F5 profile response
lt: Nepavyko perskaityti F5 profilio atsakymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l297
en: Failed to find VPN profile parameters
lt: Nepavyko rasti VPN profilio parametrų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l340
en: Failed to parse F5 options response
lt: Nepavyko perskaityti F5 parametrų atsakymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l374
en: Idle timeout is %d minutes
lt: Neveiksnumo laiko limitas yra %d minutės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l384
en: Got default routes
lt: Gauti numatytieji keliai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l387
en: Got SplitTunneling0 value of %d
lt: Gauta SplitTunneling0 vertė %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l396
en: Got DNS server %s
lt: Gautas DNS serveris %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l403
en: Got WINS/NBNS server %s
lt: Gautas WINS/NBNS serveris %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l410 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l428 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l496
en: Got search domain %s
lt: Gauta DNS paieškos sritis %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l440
en: Got split exclude route %s
lt: Gautas padalinimas išmeta kelią %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l444
en: Got split include route %s
lt: Gautas padalinimas įtraukia kelią %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l452 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l367
en: DTLS is enabled on port %d
lt: DTLS įjungtas prievadui %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l464
en: WARNING: Server enables DTLS, but also requires HDLC. Disabling DTLS,
        because HDLC prevents determination of efficient and consistent MTU.
lt: ĮSPĖJIMAS: serveri įjungia DTLS, bet taip pat reikalauja HDLC. Išjungiamas DTLS,
        kadangi HDLC neleidžia nustatyti efektyvaus ir pastovaus MTU.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l485 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l577
en: Failed to find VPN options
lt: Nepavyko rasti VPN parametrų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l424
en: Got Legacy IP address %s
lt: Gautas pasenęs IP adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l513 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l485 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l490
en: Got IPv6 address %s
lt: Gautas IPv6 adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l563
en: Got profile parameters '%s'
lt: Gauti profilio parametrai „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l583
en: Got ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z '%s'
lt: Guta ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l612
en: Error establishing F5 connection
lt: Klaida užmezgant F5 ryšį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l127
en: Got login realm '%s'
lt: Gauta prisijungimo sritis „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l349
en: Failed to parse Fortinet config XML
lt: Nepavyko perskaityti Fortinet konfigūracijos XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l384
en: Idle timeout is %d minutes.
lt: Neveiksnumo laiko limitas yra %d minutės.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l419
en: Reported platform is %s
lt: Pranešta platforma yra %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l500
en: Got IPv%d DNS server %s
lt: Gautas IPv%d DNS serveris %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l438 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l506
en: WARNING: Got split-DNS domains %s (not yet implemented)
lt: ĮSPĖJIMAS: gauti padalinto DNS domenai %s (dar nerealizuota)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l443 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l511
en: WARNING: Got split-DNS server %s (not yet implemented)
lt: ĮSPĖJIMAS: gautas padalinto DNS serveris %s (dar nerealizuota)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l465 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l535
en: Got IPv%d route %s
lt: Gautas IPV%d kelias %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l619
en: No cookie named SVPNCOOKIE.
lt: Nėra slapuko pavadinimu SVPNCOOKIE.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l686
en: Error establishing Fortinet connection
lt: Klaida Užmezgant Fortinet ryšį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l787
en: Did not receive expected svrhello response.
lt: Negautas lauktas svrhello atsakas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l798
en: svrhello status was "%.*s" rather than "ok"
lt: svrhello būsena buvo „%.*s“, o ne „ok“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l194
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
lt: Atidedamas DTLS tęsimas iki CSTP sugeneruos PSK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l202
en: Failed to generate DTLS priority string
lt: Nepavyko sugeneruoti DTLS prioriteto eilutės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS prioriteto: „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
lt: Nepavyko paskirstyti įgaliojimų: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
lt: Nepavyko sugeneruoti DTLS rakto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS rakto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS PSK įgaliojimų: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
lt: Nežinomi DTLS parametrai prašomam CipherSuite „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS sesijos prametrų: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l382
en: GnuTLS used %d ClientHello random bytes; this should never happen
lt: GnuTLS naudojo %d ClientHello atsitiktinių baitų; tai niekada neturėtų nutikti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l400
en: GnuTLS sent insecure ClientHello random. Upgrade to 3.6.13 or newer.
lt: GnuTLS išsiuntė nesaugų ClientHello atsitiktinį skaičių. Atsinaujinkite į 3.6.13 arba naujesnį.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
lt: Nepavyko inicijuoti DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l645
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
lt: Porininko MTU %d pernelyg mažas, kad būtų leista DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l656
en: DTLS MTU reduced to %d
lt: DTLS MTU sumažinta iki %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l665
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
lt: DTLS seanso pratęsimas nepavyko; galimas MITM užpuolimas. Išjungiama DTLS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS MTU: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
lt: Užmegztas DTLS ryšys (naudojant GnuTLS). Šifrų rinkinys %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l683
en: DTLS connection compression using %s.
lt: DTLS ryšio suspaudimas, naudojant %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
lt: DTLS išankstinio suderinimo laikas baigėsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
lt: Nepavyko DTLS išankstinis suderinimas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l566
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
lt: (Ar ugniasienė neleidžia jums siųsti UDP paketų?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l57
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
lt: Nepavyko inicializuoti ESP šifro: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l67
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
lt: Nepavyko inicializuoti ESP HMAC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l172
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
lt: Nepavyko apskaičiuoti HMAC ESP paketui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l166
en: Received ESP packet with invalid HMAC
lt: Gautas ESP paketas su netinkamu HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l148
en: Decrypting ESP packet failed: %s
lt: Nepavyko dešifruoti ESP paketo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l164
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
lt: Nepavyko užšifruoti ESP paketo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l116 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l267 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2489
en: Failed select() for TLS
lt: Nepavyko TLS select()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l120 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l175
en: TLS/DTLS write cancelled
lt: TLS/DTLS rašymas atšauktas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l124
en: Failed to write to TLS/DTLS socket: %s
lt: Nepavyko rašyti į TLS/DTLS lizdą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l170
en: Failed select() for TLS/DTLS
lt: Nepavyko TLS/DTLS select()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l271 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l225 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openco
en: TLS/DTLS read cancelled
lt: TLS/DTLS skaitymas atšauktas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l188
en: TLS/DTLS socket closed uncleanly
lt: TLS/DTLS lizdas netvarkingai užvertas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l198 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l280
en: Failed to read from TLS/DTLS socket: %s
lt: Nepavyko skaityti iš TLS/DTLS lizdo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l309
en: Attempted to read from non-existent %s session
lt: Bandyta skaityti iš neegzistuojančio senso %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l309
en: Read error on %s session: %s
lt: %s seanso skaitymo klaida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l321 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l334
en: Attempted to write to non-existent %s session
lt: Bandyta rašyti į neegzistuojantį seansą %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l355
en: Write error on %s session: %s
lt: %s seanso rašymo klaida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
lt: Nepavyko išgauti liudijimo galiojimo pabaigos laiko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1702
en: Client certificate has expired at
lt: Kliento liudijimo galiojimas baigėsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l375 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1703
en: Secondary client certificate has expired at
lt: Antrinio kliento liudijimo galiojimas baigėsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1708
en: Client certificate expires soon at
lt: Kleinto liudijimas biags galioti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1709
en: Secondary client certificate expires soon at
lt: Antrinio kliento liudjimo galioimas tuoj baigsis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l873
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
lt: Nepavyko įkelti elemento „%s“ iš įvesties: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
lt: Nepavyko atverti rakto/liudijimo failo %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
lt: Nepavyko rakto/liudijimo failo %s stat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
lt: Nepavyko išskirti liudijimo buferio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
lt: Nepavyko perskaityti liudijimo į atmintį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
lt: Nepavyko nustatyti PKCS#12 duomenų struktūros: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l631
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
lt: Nepavyko dešifruoti PKCS#12 liudijimo failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l637
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
lt: Įveskite PKCS#12 slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l524 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l638
en: Enter secondary PKCS#12 pass phrase:
lt: Įveskite antrinio PKCS#12 slaptafrazę:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
lt: Nepavyko apdoroti PKCS#12 failo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
lt: Nepavyko įkelti PKCS#12 liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l560
en: Failed to load secondary PKCS#12 certificate: %s
lt: Nepavyko įkelti antrinio PKCS#12 liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
lt: Nepavyko inicializuoti MD5 maišos: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
lt: MD5 maišos klaida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
lt: Trūksta DEK-Info: antraštė iš OpenSSL šifruoto rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
lt: Nepavyko nustatyti PEM šifravimo tipo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
lt: Nepalaikomas PEM šifravimo tipas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
lt: Netinkamas šifruoto PEM failo druska

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
lt: Klaida šifruoto PEM failo base64 dešifravime: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
lt: Šifruotas PEM failas per trumpas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
lt: Nepavyko inicializuoti šifro PEM failo dešifravimui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
lt: Nepavyko dešifruoti PEM rakto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
lt: Nepavyko dešifruoti PEM rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l502
en: Enter PEM pass phrase:
lt: Įveskite PEM slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l890 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l503
en: Enter secondary PEM pass phrase:
lt: Įveskite antrinio PEM slaptafrazę:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
lt: Ši programa sukurta be sistemos rakto palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
lt: Ši programa sukurta be PKCS#12 palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
lt: Naudojamas PKCS#11 liudijimas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
lt: Naudojamas sistemos liudijimas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
lt: Klaida įkeliant liudijimą iš PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
lt: Klaida įkeliant sistemos liudijimą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l933
en: Using certificate file %s
lt: Naudojamas liudijimo failas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1130 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l934
en: Using secondary certificate file %s
lt: Naudojamas antrinis liudijimo failas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
lt: PKCS#11 failas neturėjo liudijimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
lt: Nerasta liudijimų faile

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
lt: Nepavyko įkelti liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1185
en: Loading secondary certificate failed: %s
lt: Nepavyko įkelti antrinio liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
lt: Naudojamas sistemos raktas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1201
en: Using secondary system key %s
lt: Naudojamas antrinis sistemos raktas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
lt: Klaida inicijuojant privačiojo rakto struktūrą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
lt: Klaida importuojant sistemos raktą %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
lt: Bandomas PKCS#11 rakto URL %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
lt: Klaida inicializuotant PKCS#11 rakto struktūrą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
lt: Klaida importuojant PKCS#11 URL %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
lt: Naudojamas PKCS#11 raktas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
lt: Klaida importuojant PKCS#11 raktą į privačiojo rakto struktūrą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
lt: Naudojamas privačiojo rakto failas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l757
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be TPM palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be TPM2 palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
lt: Nepavyko interpretuoti PEM failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
lt: Nepavyko įkelti PKCS#1 privačiojo rakto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
lt: Nepavyko įkelti privačiojo rakto kaip PKCS#8: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1083 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
lt: Nepavyko dešifruoti PKCS#8 liudijimo failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
lt: Nepavyko nustatyti privačiojo rakto %s tipo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1093
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
lt: Įveskite PKCS#8 slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
lt: Nepavyko gauti rakto ID: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
lt: Klaida pasirašant testinius duomenis privačiuoju raktu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
lt: Klaida tikrinant parašą su liudijimu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
lt: Nerastas SSL liudijimas, atitinkantis privatųjį raktą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1636
en: No secondary certificate found to match private key
lt: Nerastas antrinis liudijimas atitinkantis privatų raktą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1648
en: got_key conditions not met!
lt: got_key sąlygos neišpildytos!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1663
en: Error creating an abstract privkey from /x509_privkey: %s
lt: Klaida kuriant abstraktų privatų raktą iš /x509_privkey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l662 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l817
en: Using client certificate '%s'
lt: Naudojamas kliento liudijimas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1678 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l663 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l818
en: Using secondary certificate '%s'
lt: Naudojamas antrinis liudijimas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
lt: Nepavyko išskirti atminties liudijimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1741
en: Got no issuer from PKCS#11
lt: Negauta jokio išdavėjo iš PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1746
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
lt: Gauta kita LĮ „%s“ iš PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
lt: Nepavyko išskirti atminties liudijimų palaikymui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
lt: Pridedama palaikanti LĮ „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
lt: Nepavyko importuoti X509 liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti PKCS#11 liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti liudijimų atšaukimų sąrašo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1911
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
lt: Atrodo privatus raktas nepalaiko RSA-PSS. Išjungiamas TLSv1.3

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
lt: Serveris nepateikė liudijimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
lt: Klaida lyginant serverio liudijimą pakartotiniame išankstiniame suderinime: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1623
en: Server presented different cert on rehandshake
lt: Serveris pateikė kitokį liudijimą pakartotiniame išankstiniame suderinime

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1626
en: Server presented identical cert on rehandshake
lt: Serveris pateikė identišką liudijimą pakartotiniame išankstiniame suderinime

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
lt: Klaida inicializuojant X509 liudijimo struktūrą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
lt: Klaida importuojant serverio liudijimą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2115
en: Could not calculate hash of server's certificate
lt: Nepavyko suskaičiuoti serverio liudijimo maišos vertės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
lt: Klaida tikrinant serverio liudijimo būseną

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
lt: liudijimas atšauktas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
lt: pasirašytojas nerastas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
lt: pasirašytojas nėra LĮ liudijimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
lt: nesaugus algoritmas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
lt: liudijimas dar neaktyvuotas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
lt: liudijimo galiojimas baigėsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
lt: nepavyko patikrinti liudijimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1503 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1659
en: certificate does not match hostname
lt: liudijimas neatitinka serverio vardo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1502 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1665
en: Server certificate verify failed: %s
lt: Nepavyko serverio liudijimo patikrinimas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
lt: Klaida išskiriant atmintį cafile liudijimams

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
lt: Nepavyko perskaityti liudijimų iš cafile: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti LŠ failo „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1892
en: Loading certificate failed. Aborting.
lt: Nepavyko įkelti liudijimo. Nutraukiama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2413
en: Failed to construct GnuTLS priority string
lt: Nepavyko sugeneruoti GnuTLS prioriteto eilutės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2425
en: Failed to set GnuTLS priority string ("%s"): %s
lt: Nepavyko nustatyti GnuTLS prioriteto eilutės („%s“): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1972
en: SSL negotiation with %s
lt: SSL derybos su %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1998
en: SSL connection cancelled
lt: SSL ryšys nutrauktas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
lt: SSL ryšio klaida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
lt: GnuTLS nelemtingas grįžimas išankstinio suderinimo metu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2518 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2020
en: Connected to HTTPS on %s with ciphersuite %s
lt: Prisijungta prie HTTPS adresu %s su šifru %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2521
en: Renegotiated SSL on %s with ciphersuite %s
lt: Naujos SSL derybos su %s naudojant šifrą %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
lt: %s būtinas PIN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
lt: Neteisingas PIN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
lt: Tai yra galutinis bandymas prie užrakinant!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
lt: Liko tik keli bandymai prieš užrakinimą!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
lt: Įveskite PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2148
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
lt: Nepalaikomas OATH HMAC algoritmas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2779
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
lt: Nepavyko suskaičiuoti OATH HMAC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2834
en: Could not set ciphersuites: %s
lt: Nepavyko nustatyti šifravimo rinkinių: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2841 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2263
en: Established EAP-TTLS session
lt: Užmegstas EAP-TTLS seansas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
lt: TPM pasirašymo funkcija iškviesta %d baitams.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
lt: Nepavyko sukurti TPM maišos objekto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
lt: Nepavyko nustatyti vergtės TPM maišos objekte: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
lt: Nepavyko TPM maišos parašas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
lt: Klaida dekoduojant TSS rakto duomenis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
lt: Klaida TSS rakto duomenyse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
lt: Nepavyko sukurti TPM konteksto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
lt: Nepavyko prijungti TPM konteksto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
lt: Nepavyko įkelti TPM SRK rakto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
lt: Nepavyko įkelti TPM SRK politikos objekto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
lt: Nepavyko nustatyti TPM PIN: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
lt: Nepavyko įkelti TPM rakto duomenų: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
lt: Įveskite TPM SRK PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
lt: Nepavyko sukurti rakto politikos objekto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
lt: Nepavyko priskirti politikos raktui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
lt: Įveskite TPM rakto PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l246
en: Enter secondary key TPM PIN:
lt: Įveskite antrinio rakto TPM PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
lt: Nepavyko nustatyti rakto PIN: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l95
en: Unknown TPM2 EC digest size %d
lt: Nežinomas TPM2 EC pranešimo dydis %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l191
en: Not supporting EC sign algo %s
lt: Nepalaikomas EC parašo algoritmas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l247
en: Error decoding TSS2 key blob: %s
lt: Klaida dekoduojant TSS2 rakto duomenis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l257
en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
lt: Nepavyko sukurti ASN.1 tipo TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l266
en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
lt: Nepavyko iškoduoti TPM2 rakto ASN.1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l274
en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 rakto tipo OID: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l280
en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
lt: TPM2 raktas yra nežinomo tipo OID %s, o ne %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l298
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 rakto tėvo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l319
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 viešojo rakto elemento

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l324
en: Failed to parse TPM2 privkey element
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 privataus rakto elemento

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l329
en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
lt: Perskaitytas TPM2 raktas su tėvu %x, emptyauth %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l433
en: TPM2 digest too large: %d > %d
lt: TPM2 pranešimas per ilgas: %d >= %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l487
en: PSS encoding failed; hash size %d too large for RSA key %d
lt: PSS šifravimo klaida; maišos dydis %d yra per didelis RSA raktui %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l622
en: TPMv2 RSA sign called for unknown algorithm %s
lt: TPMv2 RSA pasirašymas prašo nežinomo algoritmo %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
lt: TPM2 slaptažodis per ilgas; trumpinamas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
lt: savininkas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l197
en: endorsement
lt: patvirtinimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l198
en: platform
lt: platforma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
lt: Kuriamas pirminis raktas %s hierarchijoje.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
lt: Įveskite TPM2 %s hierarchijos slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_TR_SetAuth klaida: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l230
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
lt: TPM2 Esys_CreatePrimary savininko tapatybės patvirtinimo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l235
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_CreatePrimary klaida: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
lt: Užmezgamas ryšys su TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_Initialize klaida: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l267
en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
lt: TPM2 jau buvo paleista todėl tpm2tss žurnale yra neteisingas pranešimas apie klaidą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l270
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_Startup klaida: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l283
en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
lt: Esys_TR_FromTPMPublic klaida deskriptoriui 0x%x: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l307 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter TPM2 parent key password:
lt: Įveskite TPM2 tėvinio rakto slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l308 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l286
en: Enter secondary TPM2 parent key password:
lt: Įveskite antrinio TPM2 tėvinio rakto slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l322
en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
lt: Įkeliami TPM2 rakto duomenys, tėvas %x.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l330
en: TPM2 Esys_Load auth failed
lt: TPM2 Esys_Load tapatybės patvirtinimo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l336
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_Load klaida: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l346
en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_FlushContext klaida generuojant pirminį: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l380 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l476
en: Enter TPM2 key password:
lt: Įveskite TPM2 rakto slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l381 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l377
en: Enter secondary TPM2 key password:
lt: Įveskite antrinio TPM2 rakto slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l414
en: TPM2 RSA sign function called for %d bytes, algo %s
lt: TPM2 RSA pasirašymo funkcija prašė %d baitų, algoritmas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l434
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
lt: TPM2 Esys_RSA_Decrypt tapatybės patvirtinimo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l440 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l530
en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
lt: TPM2 klaida generuojant RSA parašą: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l420
en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
lt: TPM2 EC pasirašymo funkcija iškviesta %d baitams.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l445
en: Unknown TPM2 EC digest size %d for algo 0x%x
lt: Nežinomas TPM2 EC sklaidos dydis %d algoritmui 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l524
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
lt: TPM2 Esys_Sign tapatybės patvirtinimo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l512
en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
lt: Netinkamas TPM2 tėvo deskriptorius 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l581
en: Using SWTPM due to TPM_INTERFACE_TYPE environment variable
lt: Naudojama SWTPM dėl aplinkos kintamojo TPM_INTERFACE_TYPE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l586
en: TSS2_TctiLdr_Initialize failed for swtpm: 0x%x
lt: TSS2_TctiLdr_Initialize klaida swtpm: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l596 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l529
en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
lt: Nepavyko importuoti TPM2 privačiojo rakto duomenų: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l605 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l539
en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
lt: Nepavyko importuoti TPM2 viešojo rakto duomenų: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l619 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l550
en: Unsupported TPM2 key type %d
lt: Nepalaikomas TPM2 rakto tipas %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l55
en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
lt: TPM2 veiksmas %s nepavyko (%d): %s%s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l202
en: Challenge: %s
lt: Patikrinimas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l264
en: Response was: %s
lt: Atsakymas buvo:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l380
en: WARNING: Config XML contains <quarantine> tag with value of "%s".
        VPN connectivity may be disabled or limited.
lt: ĮSPĖJIMAS: konfigūracijos XML turi <quarantine> žymą su verte „%s“.
        VPN ryšys gali būti išjungtas arba apribotas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l390
en: Non-standard SSL tunnel path: %s
lt: Nestandartinis SSL tunelio kelias: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l394
en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
lt: Tunelio laiko limitas (raktų keitimo intervalas) yra %d minutės.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l406
en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
lt: Tinklų sietuvo adresas konfigūracijos XML (%s) skiriasi nuo išorinio tinklų sietuvo adreso (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l413
en: IPv6 gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
lt: IPv6 kelvedžio adresas konfigūracijos XML (%s) skiriasi nuo išorinio kelvedžio adreso (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l486
en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
lt: GlobalProtect konfigūratorius atsiuntė ipsec-mode=%s (laukta esp-tunnel)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l494 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l779
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
lt: Nepaisoma ESP raktų, kadangi ESP palaikymo nėra šioje versijoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l512
en: Potential IPv6-related GlobalProtect config tag <%s>: %s
lt: Potenciali su IPv6 susijusi GlobalProtect konfigūracijos žyma <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l514
en: Unknown GlobalProtect config tag <%s>: %s
lt: Nežinoma GlobalProtect konfigūracijos žyma <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l527
en: GlobalProtect IPv6 support is experimental. Please report results to <%s>.
lt: GlobalProtect IPv6 palaikymas yra eksperimentinis. Praneškite apie rezultatus <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l550
en: Did not receive ESP keys and matching gateway in GlobalProtect config; tunnel will be TLS only.
lt: Negauta ESP raktų bei atitinkamo kelvedžio GlobalProtect konfigūracijoje; tunelis bus tik TLS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l614
en: ESP disabled
lt: ESP išjungtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l616
en: No ESP keys received
lt: Negauta ESP raktų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l618
en: ESP support not available in this build
lt: ESP palaikymo nėra šioje versijoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l630
en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
lt: Negauta MTU. Suskaičiuota %d %s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l657
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
lt: Jungiamasi prie HTTPS tunelio jungties ...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l679
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
lt: Klaida parsiunčiant GET-tunnel HTTPS atsakymą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l688
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
lt: Tinklų sietuvas atsijungė iš karto po GET-tunnel užklausos.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l700 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1130
en: Got unexpected HTTP response: %.*s
lt: Gautas nalauktas HTTP atsakymas: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l846
en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
        VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
        %s
lt: ĮSPĖJIMAS: serveris paprašė pateikti HIP ataskaitą su md5sum %s.
        VPN ryšys gali būti išjungtas arba ribotas be HIP ataskaitos pateikimo.
        %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l850
en: However, running the HIP report submission script on this platform is not yet implemented.
lt: Tačiau, HIP ataskaitos pateikimo scenarijaus vykdymas šioje platformoje dar nerealizuotas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l852
en: You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
lt: Reikia pateikti --csd-wrapper argumentą su HIP ataskaitos pateikimo scenarijumi.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l862
en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
lt: Klaida: „HIP Report“ scenarijaus vykdymas šioje platformoje dar nerealizuotas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l867
en: Trying to run HIP Trojan script '%s'.
lt: Bandoma vykdyti HIP trojos arklio scenarijų „%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l875
en: Failed to create pipe for HIP script
lt: Nepavyko sukurti kanalo HIP scenarijui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l883
en: Failed to fork for HIP script
lt: Nepavyko atsišakoti HIP scenarijui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l899
en: HIP script '%s' exited abnormally
lt: HIP scenarijus „%s“ išėjo nenormaliai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l904
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
lt: HIP scenarijus „%s“ grąžino nenulinę būseną: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l909
en: HIP script '%s' completed successfully (report is %d bytes).
lt: HIP scenarijus „%s“ sėkmingai baigtas (%d baitų ataskaita).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l914
en: HIP report submission failed.
lt: Nepavyko pateikti HIP ataskaitos.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l916
en: HIP report submitted successfully.
lt: HIP ataskaita sėkmingai pateikta.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l952
en: Failed to exec HIP script %s
lt: Nepavyko įvykdyti HIP scenarijaus %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l966
en: Gateway says HIP report submission is needed.
lt: Tinklų sietuvas sako, kad reikia HIP ataskaita.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l970
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
lt: Tinklų sietuvas sako, kad HIP ataskaitos nereikia.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1027
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
lt: Prisijungta prie ESP tunelio; išeinama iš HTTPS pagrindinio ciklo.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1054
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
lt: Nepavyko prisijungti prie ESP tunelio; vietoj to naudojamas HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1091
en: Packet receive error: %s
lt: Paketo gavimo klaida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1112
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
lt: Nelauktas paketo ilgis. SSL_read grąžino %d (įskaitant 16 antraštės baitų), bet antraštė payload_len yra %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1122
en: Got GPST DPD/keepalive response
lt: Gautas CSTP DPD/keepalive atsakymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1126
en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
lt: Laukta 0000000000000000 kaip paskutinių 8 baitų DPD/keepalive paketo antraštėje, bet gauta:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1133
en: Received IPv%d data packet of %d bytes
lt: Gautas IPv%d duomenų paketas su %d baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1138
en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
lt: Laukta 0100000000000000 kaip paskutinių 8 baitų duomenų paketo antraštėje, bet gauta:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1151
en: Unknown packet. Header dump follows:
lt: Nežinomas paketas. Antraštė yra:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1198
en: GlobalProtect HIP check due
lt: GlobalProtect HIP bus patikrintas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1210
en: HIP check or report failed
lt: HIP patikrinimas arba ataskaita nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1223
en: GlobalProtect rekey due
lt: GlobalProtect raktų pakeitimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1228
en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: GPST negyvų porininkų aptikimas aptiko negyvą porininką!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1248
en: Send GPST DPD/keepalive request
lt: Siųsti GPST DPD/keepalive užklausą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1271
en: Sending IPv%d data packet of %d bytes
lt: Siunčiamas IPv%d duomenų paketas su %d baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1465
en: ICMPv%d probe packet (seq %d) for GlobalProtect ESP:
lt: ICMPv%d zondo paketas (seka %d) GlobalProtect ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1473 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1275
en: Failed to send ESP probe
lt: Nepavyko išsiųsti ESP zondo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
lt: Klaida importuojant GSSAPI pavadinimą tapatybės nustatymui:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
lt: Klaida generuojant GSSAPI atsakymą:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l145
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
lt: Bandomas GSSAPI tapatybės nustatymas įgaliotajame serveryje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
lt: Bandomas GSSAPI tapatybės nustatymas serveryje „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
lt: GSSAPI tapatybės nustatymas užbaigtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
lt: GSSAPI leksema per didelė (%zd baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
lt: Siunčiama %zu baitų GSSAPI leksema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l232
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti GSSAPI tapatybės nustatymo leksemos į įgaliotąjį serverį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l267
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti GSSAPI tapatybės nustatymo leksemos iš įgaliotojo serverio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l246
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
lt: SOCKS serveris pranešį apie GSSAPI konteksto klaidą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l250
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
lt: Nežinomas GSSAPI būsenos atsakymas (0x%02x) iš SOCKS serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l271
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gauta %zu baitų GSSAPI leksema: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l297
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
lt: Siunčiamas GSSAPI apsaugos prašymas iš %zu baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l302
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti GSSAPI apsaugos atsakymo į įgaliotąjį serverį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l310 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l320
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti GSSAPI apsaugos atsakymo iš įgaliotojo serverio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l325
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gautas GSSAPI apsaugos atsakymas iš %zu baitų: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l335
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
lt: Netinkamas GSSAPI apsaugos atsakymas iš įgaliotojo serverio (%zu baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l407
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
lt: SOCKS įgaliotasis serveris prašo pranešimų vientisumo, kuris nepalaikomas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l411
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
lt: SOCKS įgaliotasis serveris prašo pranešimų konfidencialumo, kuris nepalaikomas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l415
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
lt: SOCKS įgaliotasis serveris prašo nežinomo tipo 0x%02x apsaugos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l69
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
lt: Bandomas HTTP Basic tapatybės nustatymas įgaliotajame serveryje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l71
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
lt: Bandomas HTTP Basic tapatybės nustatymas serveryje „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l98
en: Attempting HTTP Bearer authentication to server '%s'
lt: Bandomas HTTP Bearer tapatybės nustatymas serveryje „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be GSSAPI palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l153
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
lt: Įgaliotasis serveris paprašė Basic tapatybės nustatymo, kuris pagal numatymą yra išjungtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l156
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
lt: Serveris „%s“ paprašė Basic tapatybės nustatymo, kuris pagal numatymą yra išjungtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
lt: Daugiau nebėra bandomų tapatybės nustatymo metodų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
lt: Nėra atminties slapukams

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l255 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l281
en: Error reading HTTP response: %s
lt: Klaida skaitant HTTP atsakymą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
lt: Nepavyko perskaityti HTTP atsakymo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
lt: Gautas HTTP atsakymas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
lt: Nepaisoma nežinomo HTTP atsakymo eilutėje „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
lt: Pasiūlytas neteisingas slapukas: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
lt: SSL liudijimo tapatybės nustatymas nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
lt: Atsakymo pagrindinė dalis yra neigiamo dydžio (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
lt: Nežinoma perdavimo koduotė: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
lt: HTTP pagrindinė dalis %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
lt: Klaida skaitant HTTP atsakymo pagrindinę dalį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
lt: Klaida parsiunčiant dalies antraštę

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l441
en: HTTP chunk length is negative (%ld)
lt: HTTP bloko ilgis yra neigiamas (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l447
en: HTTP chunk length is too large (%ld)
lt: HTTP bloko dydis yra per didelis (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
lt: Klaida parsiunčiant HTTP atsakymo pagrindinę dalį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l474
en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
lt: Klaida padalintame dekodavime. Tikėtasi „“, gauta: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
lt: Negalima gauti HTTP 1.0 pagrindinės dalies neužveriant ryšio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
lt: Nepavyko perskaityti nukreiptojo URL „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
lt: Negalima sekti nukreipimu į ne https URL „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
lt: Nepavyko išskirti naujo kelio santykiniam nukreipimui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l778
en: HTTPS socket closed by peer; reopening
lt: HTTPS lizdą užvėrė porininkas; vėl atveriama

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l932
en: Retrying failed %s request on new connection
lt: Vėl bandoma nepavykusi %s užklausa nauja ryšiu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1015
en: request granted
lt: prašymas patvirtintas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1016
en: general failure
lt: bendroji klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
lt: ryšis neleistas pagal taisykles

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1018
en: network unreachable
lt: tinklas nepasiekiamas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1019
en: host unreachable
lt: serveris nepasiekiamas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
lt: ryšį atmetė paskirties serveris

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1021
en: TTL expired
lt: TTL laikas baigėsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
lt: komanda nepalaikoma / protokolo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1023
en: address type not supported
lt: adreso tipas nepalaikomas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
lt: SOCKS serveris paprašė naudotojo vardo/slaptažodžio, bet mes jokių neturime

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
lt: Naudotojo vardas ir slaptažodis SOCKS tapatybės nustatymui turi būti < 255 baitai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
lt: Klaida rašant auth užklausą į SOCKS įgaliotąjį serverį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
lt: Klaida skaitant auth atsakymą iš SOCKS įgaliotojo serverio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
lt: Netikėtas auth atsakymas iš SOCKS įgaliotojo serverio: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
lt: Tapatybė nustatyta SOCKS serveryje naudojant slaptažodį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės slaptažodžius SOCKS serveryje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
lt: Socks serveris paprašė GSSAPI tapatybės nustatymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
lt: Socks serveris paprašė tapatybės nustatymo slaptažodžiu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
lt: Socks serveris paprašė tapatybės nustatymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1173
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
lt: Socks serveris paprašė nežinomo tipo %02x tapatybės nustatymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
lt: Užklausiamas SOCKS įgaliotojo serverio ryšio su %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
lt: Klaida rašant ryšio užklausą į SOCKS įgaliotąjį serverį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
lt: Klaida skaitant jungimosi atsakymą iš SOCKS įgaliotojo serverio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
lt: Nelauktas jungimosi atsakymas iš SOCKS įgaliotojo serverio: %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
lt: SOCKS įgaliotojo serverio klaida %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
lt: SOCKS įgaliotojo serverio klaida %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
lt: Nelauktas adreso tipas %02x SOCKS jungimosi atsakyme

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
lt: Užklausiamas HTTP įgaliotojo serverio ryšio su %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
lt: Įgaliotojo serverio užklausos siuntimas nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
lt: Įgaliotojo serverio CONNECT užklausa nepavyko: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio tipas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1363
en: Failed to parse proxy '%s'
lt: Nepavyko perskaityti tarpinio serverio „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
lt: Palaikomi tik http arba socks(5) įgaliotieji serveriai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
lt: Cisco AnyConnect ar OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
lt: Suderinamas su Cisco AnyConnect SSL VPN taip pat kaip ir su ocserv

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
lt: Suderinama su Juniper Network Connect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l166
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
lt: Suderinamas su Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l187
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
lt: Suderinama su Pulse Connect Secure SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l207
en: Compatible with F5 BIG-IP SSL VPN
lt: Suderinamas su F5 BIG-IP SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l227
en: Compatible with FortiGate SSL VPN
lt: Suderinamas su FortiGate SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l246
en: PPP over TLS
lt: PPP per TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l247
en: Unauthenticated RFC1661/RFC1662 PPP over TLS, for testing
lt: Nepatvirtintos tapatybės RFC1661/RFC1662 PPP per TLS, testavimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l256
en: Array SSL VPN
lt: Masyvo SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l257
en: Compatible with Array Networks SSL VPN
lt: Suderinama su masyvo tinklų SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
lt: Nežinomas VPN protokolas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
lt: Sukurta naudojant SSL biblioteką be Cisco DTLS palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
lt: Negautas IP adresas. Nutraukiama

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą seną IP adresą (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą seną IP tinklo kaukę (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą IPv6 adresą (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą IPv6 tinklo kaukę (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l567
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
lt: Gauta IPv6 konfigūracija, bet MTU %d yra per mažas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1087
en: Failed to parse server URL '%s'
lt: Nepavyko perskaityti serverio URL „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1093
en: Only https:// permitted for server URL
lt: Leidžiami tik https:// serverio URL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1516
en: Unknown certificate hash: %s.
lt: Nežinoma liudijimo maiša: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1550
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
lt: Pateikto kontrolinio kodo dydis yra mažesnis nei mažiausias reikalaujamas dydis (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1607
en: No form handler; cannot authenticate.
lt: Nėra formos apdorotojo; negalima nustatyti tapatybės.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
lt: Lemtinga klaida komandų eilutės apdorojime

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
lt: ReadConsole() nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l510
en: Error converting console input: %s
lt: Klaida konvertuojant terminalo įvestį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l665
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
lt: Pagalbą dirbant su OpenConnect rasite tinklapyje adresu
      %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l674
en: Using %s. Features present:
lt: Naudojama %s. Galimybės:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
lt: OpenSSL variklio nėra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l725
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
lt: ĮSPĖJIMAS: Šioje programoje trūksta DTLS ir/ar ESP palaikymo. Našumas bus blogesnis.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l737
en: Supported protocols:
lt: Palaikomi protokolai:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l757
en:  (default)
lt:  (numatytasis)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l754
en: Set VPN protocol
lt: Nustatyti VPN protokolą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
lt: Nepavyko eilutės iš stdin išskyrimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
lt: Negalima apdoroti šio vykdomojo failo kelio „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
lt: Nepavyko išskirti vpnc-script keliui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l935
en: Override hostname '%s' to '%s'
lt: Perrašomas serverio pavadinimas iš „%s“ į „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
lt: Naudojimas:  openconnect [parametrai] <serveris>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l949
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
lt: Atverti klientą, skirtą keliems VPN protokolams, versiją %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l951
en: Read options from config file
lt: Skaityti parametrus iš konfigūracijos failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l952
en: Report version number
lt: Pranešti versijos numerį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l953
en: Display help text
lt: Rodyti pagalbos tekstą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l957
en: Authentication
lt: Tapatybės patvirtinimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l958
en: Set login username
lt: Nustatyti prisijungimo naudotojo vardą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
lt: Išjungti slaptažodžio/SecurID tapatybės nustatymą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
lt: Nelaukti naudotojo įvesties; išeiti, jei ji būtina

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l961
en: Read password from standard input
lt: Skaityti slaptažodį iš standartinės įvesties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
lt: Pasirinkite tapatybės nustatymo prisijungimo pasirinkimą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l963
en: Provide authentication form responses
lt: Pateikite tapatybės patvirtinimo formos atsakymus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
lt: Naudoti SSL kliento liudijimą CERT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
lt: Naudoti SSL privačiojo rakto failą RAKTAS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
lt: Įspėti, kai liudijimo galiojimas < DIENŲ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l967
en: Set login usergroup
lt: Nustatyti prisijungimo naudotojo grupę

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
lt: Nustatyti rakto slaptafrazę arba TPM SRK PIN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
lt: Rakto slaptafrazė yra failų sistemos fsid

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l971
en: Software token type: rsa, totp, hotp or oidc
lt: Programinės leksemos tipas: rsa, totp, hotp arba oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l972
en: Software token secret or oidc token
lt: Programinės leksemos paslaptis arba oidc leksema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
lt: (PASTABA: libstoken (RSA SecurID) išjungta šioje programoje)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l977
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
lt: (PASTABA: Yubikey OATH išjungtas šioje programoje)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l980
en: Server validation
lt: Serverio tikrinimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l981
en: Accept only server certificate with this fingerprint
lt: Priimti tik serverio liudijimą su šiuo kontroliniu kodu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l982
en: Disable default system certificate authorities
lt: Išjungti numatytąsias sistemos liudijimų įstaigas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
lt: Liudijimo failas serverio patikrinimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l985
en: Internet connectivity
lt: Interneto ryšys

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l986
en: Set VPN server
lt: Nustatyti VPN serverį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l987
en: Set proxy server
lt: Nustatyti įgaliotąjį serverį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
lt: Nustatyti įgaliotojo serverio tapatybės nustatymo metodus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l989
en: Disable proxy
lt: Išjungti įgaliotąjį serverį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
lt: Naudoti libproxy automatiniam įgaliotojo serverio konfigūravimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
lt: (PASTABA: libproxy išjungtas šioje programoje)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
lt: Naudoti IP jungiantis prie SERVERIO

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l996
en: Copy TOS / TCLASS field into DTLS and ESP packets
lt: Nukopijuoti TOS / TCLASS, kai naudojamas DTLS ar ESP paketai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l997
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
lt: Nustatyti vietinį prievadą DTLS ir ESP datagramoms

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l999
en: Authentication (two-phase)
lt: Tapatybės patvirtinimas (dviejų fazių)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1000
en: Use authentication cookie COOKIE
lt: Naudoti tapatybės patvirtinimo slapuką SLAPUKAS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
lt: Nuskaityti slapuką iš standartinės įvesties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
lt: Tik nustatyti tapatybę ir atspausdinti prisijungimo informaciją

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1003
en: Fetch and print cookie only; don't connect
lt: Tik parsisiųsti ir atspausdinti slapuką; neprisijungti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1004
en: Print cookie before connecting
lt: Atspausdinti slapuką prieš jungiantis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1007
en: Process control
lt: Proceso valdymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
lt: Tęsti fone po paleidimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
lt: Įrašyti tarnybos PID į šį failą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
lt: Atsisakyti privilegijų po prisijungimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1013
en: Logging (two-phase)
lt: Prisijungimas (dviejų fazių)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
lt: Naudoti syslog eigos pranešimams

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1017
en: More output
lt: Daugiau išvesties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1018
en: Less output
lt: Mažiau išvesties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1019
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
lt: Įrašyti HTTP tapatybės patvirtinimo srautą (įtraukia --verbose)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
lt: Prie eigos pranešimų pridėti laiko žymą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1022
en: VPN configuration script
lt: VPN konfigūracijos scenarijus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
lt: Naudoti IFNAME tunelio sąsajai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
lt: Apvalkalo komandų eilutė vpnc-suderinamam konfigūracijos scenarijui naudoti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1025
en: default
lt: numatyta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
lt: Siųsti srautą į „scenarijaus“ programą, ne tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1030
en: Tunnel control
lt: Tunelio valdymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
lt: Neklausti IPv6 jungimosi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1032
en: XML config file
lt: XML konfigūracijos failas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
lt: Prašyti MTU iš serverio (tik pasenusiems serveriams)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
lt: Nurodyti kelią MTU į/iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1035
en: Enable stateful compression (default is stateless only)
lt: Įjungti suspaudimą su būsena (numatyta yra tik be būsenos)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1036
en: Disable all compression
lt: Išjungti visą suspaudimą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
lt: Reikalauti tobulo pirminio slaptumo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1039
en: Disable DTLS and ESP
lt: Išjungti DTLS ir ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
lt: OpenSSL šifrais DTLS palaikymui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
lt: Nustatyti paketų eilės ribą į LEN paketų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1043
en: Local system information
lt: Vietinės sistemos informacija

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
lt: HTTP antraštės User-Agent: laukas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1045
en: Local hostname to advertise to server
lt: Vietinis vardas, pranešamas serveriui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1048
en: reported version string during authentication
lt: pranešta versijos eilutė tapatybės patvirtinimo metu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1049
en: default:
lt: numatyta:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1051
en: Trojan binary (CSD) execution
lt: Trojos arklio (CSD) vykdymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1053
en: Drop privileges during trojan execution
lt: Atsisakyti privilegijų vykdant trojos arklį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1054
en: Run SCRIPT instead of trojan binary
lt: Vykdyti SCENARIJŲ vietoj trojos arklio programos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1058
en: Server bugs
lt: Serverio klaidos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
lt: Išjungti HTTP ryšio pakartotinį naudojimą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
lt: Nemėginti XML POST tapatybės nustatymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1061
en: Allow use of the ancient, insecure 3DES and RC4 ciphers
lt: Leisti naudoti senus, nesaugius 3DES ir RC4 šifrus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
lt: Nepavyko išskirti simbolių eilutės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
lt: Nepavyko gauti eilutės iš konfigūracijos failo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
lt: Neatpažintas parametras eilutėje %d: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
lt: Parametrui „%s“ nereikia argumento eilutėje %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
lt: Parametrui „%s“ būtinas argumentas eilutėje %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
lt: Netinkamas naudotojas „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
lt: Netinkamas naudotojo ID „%d“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1539
en: Unhandled autocomplete for option %d '--%s'. Please report.
lt: Nepadorotas automatinis užbaigimas parametrui %d. „--%s“. Praneškite.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1560 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1575
en: connected
lt: prisijungta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1560
en: disconnected
lt: atsijungta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1564
en: unsuccessful
lt: nesėkminga

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1569
en: in progress
lt: vykdoma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1572
en: disabled
lt: išjungta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1578
en: established
lt: užmegzta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1581
en: unknown
lt: nežinoma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1588
en: Configured as %s%s%s, with SSL%s%s %s and %s%s%s %s
lt: Sukonfigūruota kaip %s%s%s, naudojant SSL%s%s %s, su %s%s%s %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1611
en: RX: %<PRIu64> packets (%<PRIu64> B); TX: %<PRIu64> packets (%<PRIu64> B)
lt: RX: %<PRIu64> paketai (%<PRIu64> B); TX: %<PRIu64> paketai (%<PRIu64> B)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1615
en: SSL ciphersuite: %s
lt: SSL šifravimo rinkinys: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1617
en: %s ciphersuite: %s
lt: %s šifravimo rinkinys: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1620
en: Next SSL rekey in %ld seconds
lt: Kita SSL raktų keitimas po %ld sekundžių

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1623
en: Next %s rekey in %ld seconds
lt: Kita %s raktų keitimas po %ld sekundžių

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1627
en: Next Trojan invocation in %ld seconds
lt: Kitas Trojos arklio iškvietimas po %ld sekundžių

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
lt: Nepavyko atverti „%s“ rašymui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
lt: Tęsiama fone; pid %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
lt: ĮSPĖJIMAS: nepavyko nustatyti lokalės: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1742
en: WARNING: This version of OpenConnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
lt: ĮSPĖJIMAS: ši openconnect versija buvo sukurta be iconv
               palaikymo, bet atrodo, kad naudojate seną simbolių
               koduotę „%s“. Tikėkitės keistumų.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
lt: ĮSPĖJIMAS: Ši openconnect versija yra %s, bet
               libopenconnect biblioteka yra %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1756
en: WARNING: This build is intended only for debugging purposes and
             may allow you to establish insecure connections.
lt: ĮSPĖJIMAS: ši versija skirta tik derinimui ir
               gali leisti užmegzti nesaugius ryšius.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
lt: Nepavyko išskirti vpninfo struktūros

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
lt: Nepavyko naudoti „config“ parametro konfigūracijos faile

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti konfigūracijos failo „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1873
en: Invalid compression mode '%s'
lt: Netinkama suspaudimo veiksena „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1891
en: Cannot enable insecure 3DES or RC4 ciphers, because the library
    %s no longer supports them.
lt: Nepavyksta įjungti nesaugaus 3DES arba RC4 šifro, nes biblioteka
    %s jų nebepalaiko.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
lt: Nepavyko išskirti atminties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
lt: Trūksta dvitaškio resolve parametre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
lt: MTU %d per mažas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
lt: Išjungiami visi HTTP ryšių pakartotiniai naudojimai dėl --no-http-keepalive
    parametro. Jei tai padės, praneškite <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2054
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
lt: Parametras --no-cert-check buvo nesaugus ir buvo pašalintas.
    Pataisykite savo serverio liugijimą arba naudokite --servercert is juo pasitikėkite.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
lt: Neleidžiamas nulinis eilės ilgis; naudojamas 1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
lt: OpenConnect versija %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
lt: Netinkama programinės leksemos veiksena „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2176
en: WARNING: You specified %s. This should not be
             necessary; please report cases where a priority string
             override is necessary to connect to a server
             to <%s>.
lt: Įspėjimas: nurodėte %s. To neturėtų reikėti;
               praneškite apie atvejus, kai prioriteto eilutės
               perrašymas yra būtinas prisijungimui prie serverio
               adresu <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
lt: Per daug argumentų komandų eilutėje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2217
en: No server specified
lt: Nenurodytas serveris

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be libproxy palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2309
en: Failed to complete authentication
lt: Nepavyko užbaigti tapatybės patvirtinimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
lt: Nepavyko sukurti SSL ryšio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2360
en: Set up UDP failed; using SSL instead
lt: Nepavyko nustatyti UDP; vietoj to naudojama SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
lt: Nepateiktas --script argumentas; DNS ir maršrutizavimas nesukonfigūruoti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2368
en: See %s
lt: Žiūrėkite %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
lt: Naudotojas paprašė persijungti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2392
en: Cookie was rejected by server; exiting.
lt: Serveris atmetė slapuką; išeinama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
lt: Serveris nutraukė seansą; išeinama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2400
en: User cancelled (%s); exiting.
lt: Naudotojas atsisakė (%s); išeinama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2410
en: User detached from session (%s); exiting.
lt: Naudotojas atsijungė nuo seanso (%s); išeinama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2420
en: Unrecoverable I/O error; exiting.
lt: Neatstatoma I/O klaida; išeinama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
lt: Nežinoma klaida; išeinama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
lt: Nepavyko atverti %s rašymui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
lt: Nepavyko įrašyti konfigūracijos į %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2502
en: Insecurely accepting certificate from VPN server "%s" because you ran with --servercert=ACCEPT.
lt: Nesaugiai priimamas liudijimas iš VPN serverio „%s“, kadangi jūs paleidote su --servercert=ACCEPT.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2515
en: Could not check server's certificate against %s
lt: Nepavyko patikrinti serverio liudijimo naudojant %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2523
en: None of the %d fingerprint(s) specified via --servercert match server's certificate: %s
lt: Nei vienas iš %d kontrolinių kodų, nurodytų per --servercert, neatitinka serverio liudijimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
lt: 
    Liudijimas iš VPN serverio „%s“ nepraėjo patikrinimo.
    Priežastis: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
lt: Norėdami pasitikėti šiuo serveriu ateityje, galite pridėti prie savo komandų eilutės:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
lt: Įveskite „%s“ sutikimui, „%s“ nutraukimui; bet ką kitą peržiūrai:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2561
en: no
lt: ne

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
lt: taip

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2570
en: Server key hash: %s
lt: Serverio rakto maišos vertė: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
lt: Auth pasirinkimas „%s“ atitinka kelis parametrus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
lt: Auth pasirinkimo „%s“ nėra

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
lt: Būtina naudotojo įvestis neinteraktyvioje veiksenoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2870
en: Failed to open token file for write: %s
lt: Nepavyko atverti leksemos failo rašymui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
lt: Nepavyko įrašyti leksemos: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
lt: Švelni leksemos eilutė netinkama

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2929
en: Can't open stoken file
lt: Nepavyko atverti stoken failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
lt: Nepavyko atverti ~/.stokenrc failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
lt: OpenConnect nebuvo sukurtas su libstoken palaikymu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
lt: Bendra libstoken klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
lt: OpenConnect nebuvo sukurta su liboath palaikymu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
lt: Bendra liboath klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
lt: Yubikey leksema nerasta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
lt: OpenConnect nebuvo sukurtas su Yubikey palaikymu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
lt: Bendroji Yubikey klaida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2981
en: Can't open oidc file
lt: Nepavyko atverti oidc failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2984
en: General failure in oidc token
lt: Bendra oidc leksemos klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
lt: Nepavyko nustatyti tun scenarijaus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
lt: Nepavyko nustatyti tun įrenginio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l204
en: Delaying tunnel with reason: %s
lt: Atidedamas tunelis, nes: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l256
en: Delaying cancel (immediate callback).
lt: Atidedamas atsisakymas (nedelsiamas atgalinis iškvietimas).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l259
en: Delaying cancel.
lt: Atidedamas atsisakymas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l278
en: Delaying pause (immediate callback).
lt: Atidedamas pristabdymas (nedelsiamas atgalinis iškvietimas).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l281
en: Delaying pause.
lt: Atidedamas pristabdymas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
lt: Kvietėjas pristabdė ryšį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
lt: Nėra darbo; miegama %d ms...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
lt: WaitForMultipleObjects nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l396
en: Failed select() in mainloop
lt: Nepavyko select() pagrindiniame cikle

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mtucalc.c#l90
en: Using base_mtu of %d
lt: Naudojamas base_mtu %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mtucalc.c#l106
en: After removing %s/IPv%d headers, MTU of %d
lt: Po %s/IPv%d pašalinimo, MTU yra %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mtucalc.c#l116
en: After removing protocol specific overhead (%d unpadded, %d padded, %d blocksize), MTU of %d
lt: Po protokolo priedų pašalinimo (%d be tarpų, %d su tarpais, %d bloko dydis), MTU yra %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
lt: InitializeSecurityContext() nepavyko: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
lt: AcquireCredentialsHandle() nepavyko: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l247
en: Error communicating with ntlm_auth helper
lt: Klaida komunikuojant su ntlm_auth pagalbininku

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l266
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
lt: Bandomas HTTP NTLM tapatybės nustatymas įgaliotajame serveryje (vienas prisijungimas)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l269
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
lt: Bandomas HTTP NTLM tapatybės nustatymas serveryje „%s“ (vienas prisijungimas)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l981
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
lt: Bandomas HTTP NTLMv%d tapatybės nustatymas įgaliotajame serveryje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l985
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
lt: Bandomas HTTP NTLMv%d tapatybės nustatymas serveryje „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/nullppp.c#l84
en: Terminating because nullppp has reached network state.
lt: Baigiama, nes nullppp pasiekė tinklo stadiją.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l104
en: Invalid base32 token string
lt: Netinkama base32 leksema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l112
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
lt: Klaida išskiriant atminties OATH paslapties dekodavimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be PSKC palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
lt: GERAI PRADINIAM tokencode generuoti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
lt: GERAI KITAM tokencode generuoti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
lt: Serveris atmeta programinę leksemą; persijungiama prie rankinio įvedimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
lt: Generuojamas OATH TOTP leksemos kodas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
lt: Generuojamas OATH HOTP leksemos kodas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l76
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
lt: Nelaukas TLV ilgis %d %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l82 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l371
en: Received MTU %d from server
lt: Gautas MTU %d iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l91 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l253 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l312
en: Received DNS server %s
lt: Gautas DNS serveris %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l102 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l380
en: Received DNS search domain %.*s
lt: Gauta DNS paieškos sritis %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l117
en: Received internal IP address %s
lt: Gautas vidinis IP adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l126 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l244
en: Received netmask %s
lt: Gauta tinklo kaukė %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l395
en: Received internal gateway address %s
lt: Gautas vidinis tinklų sietuvo adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2369
en: Received split include route %s
lt: Gautas padalinimas įtraukia kelią %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2382
en: Received split exclude route %s
lt: Gautas padalinimas išmeta kelią %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l268
en: Received WINS server %s
lt: Gautas WINS serveris %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l213
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
lt: ESP šifravimas: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l243
en: ESP compression: %d
lt: ESP suspaudimas: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l251 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l475
en: ESP port: %d
lt: ESP prievadas: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l258 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
lt: ESP rakto gyvenimas: %u baitai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l266 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
lt: ESP rakto gyvenimas: %u sekundės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l482
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
lt: ESP į SSL atsarginė veiksena: %u sekundės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l282 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l466
en: ESP replay protection: %d
lt: ESP pakartojimo apsauga: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l290 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2470
en: ESP SPI (outbound): %x
lt: ESP SPI (išeinantis): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2458
en: %d bytes of ESP secrets
lt: %d baitai ESP paslapčių

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l311
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
lt: Nežinoma TLV grupė %d attr %d ilgis %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l393
en: Failed to parse KMP header
lt: Nepavyko perskaityti KMP antraštės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l412
en: Failed to parse KMP message
lt: Nepavyko perskaityti KMP pranešimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l421
en: Got KMP message %d of size %d
lt: Gautas KMP pranešimas %d, dydis %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l437
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
lt: Gautas ne-ESP TLV (grupė %d) ESP prašyme KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l686
en: Error creating oNCP negotiation request
lt: Klaida kuriant oNCP prašymą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l551 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l721
en: Short write in oNCP negotiation
lt: Per trumpas oNCP prašymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l605
en: Read %d bytes of SSL record
lt: Perskaityti %d SSL įrašo baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l569
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
lt: Laukta %d dydžio atsakymo po serverio paketo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l576
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
lt: Serverio atsakymas serverio pavadinimo paketui yra klaida 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l580
en: This seems to indicate that the server has disabled support for
    Juniper's older oNCP protocol, and only allows connections using
    the newer Junos Pulse protocol. This version of OpenConnect has
    EXPERIMENTAL support for Pulse using --prot=pulse
lt: Atrodo serveris išjungė Juniper senesnio oNCP protokolo palaikymą
    ir leidžia tik ryšius, naudojančius naujesnį Junos Pulse protokolą.
    Ši OpenConnect versija turi EKSPERIMENTINĮ Pulse palaikymą
    naudojant --prot=pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l609
en: Invalid packet waiting for KMP 301
lt: Netinkamas paketas laukiant KMP 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l622
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
lt: Laukas KMP pranešimo 301 iš serverio, bet gauta %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l631
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
lt: KMP pranešimas 301 iš serverio yra per didelis (%d baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l637
en: Got KMP message 301 of length %d
lt: Gautas KMP pranešimas 301, ilgis %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l644
en: Failed to read continuation record length
lt: Nepavyko perskaityti tęsinio įrašo ilgio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l650
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
lt: Papildomų %d baitų įrašymas yra per didelis; būtų %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l659
en: Failed to read continuation record of length %d
lt: Nepavyko perskaityti %d ilgio įrašo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l665
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
lt: Perskaityti papildomus %d KMP 301 pranešimo baitus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l706
en: Error negotiating ESP keys
lt: Klaida apsikeičiant ESP raktais

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l715
en: oNCP negotiation request outgoing:
lt: Išeinančios oNCP užklausos prašymas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l773 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2732
en: new incoming
lt: nauji gaunami duomenys

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l774 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
lt: nauji siunčiami duomenys

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l799
en: Read only 1 byte of oNCP length field
lt: Perskaityti tik 1 baito ilgio oNCP lauką

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l808
en: Server terminated connection (session expired)
lt: Serveris nutraukė ryšį (baigėsi seansas)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l812
en: Server terminated connection (idle timeout)
lt: Serveris nutraukė ryšį (neveiksnumo riba).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l816
en: Server terminated connection (reason: %d)
lt: Serveris nutraukė ryšį (priežastis: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l823
en: Server sent zero-length oNCP record
lt: Serveris atsiuntė nulinio ilgio oNCP įrašą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l924
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
lt: Gaunamas KMP pranešimas %d, dydis %d (gauta %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l927
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
lt: Tęsiamas KMP pranešimo %d apdorojimas, dabar dydis %d (gauta %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l946
en: Unrecognised data packet
lt: Neatpažintas duomenų paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1005
en: Failed to set up ESP: %s
lt: Nepavyko nustatyti ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1015
en: Unknown KMP message %d of size %d:
lt: Nežinomas KMP pranešimas %d, dydis %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1020
en: .... + %d more bytes unreceived
lt: .... + %d papildomų baitų gauta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1035 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
lt: Išeinantys paketai:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1097
en: Sent ESP enable control packet
lt: Išsiųsta ESP įjungimo kontrolinis paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1692 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1702
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
lt: KLAIDA: %s() iškviesta su netinkamu UTF-8 „%s“ argumentui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
lt: Nepavyko apskaičiuoti pridėtinio DTLS, skirto %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinio rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l232
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
lt: Nepavyko sukurti OpenSSL SSL_SESSION ASN.1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l243
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
lt: OpenSSL nepavyko perskaityti SSL_SESSION ASN.1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
lt: Nepavyko inicializuoti DTLSv1 seanso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l275
en: Too large application ID size
lt: Per didelis programos ID dydis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
lt: PSK iškvieta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
lt: Nepavyko inicializuoti DTLSv1 CTX

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
lt: Nepavyko nustatyti DTLS CTX versijos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
lt: Nepavyko sugeneruoti DTLS rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
lt: Nepavyko nustatyti DTLS šifrų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l519
en: DTLS cipher '%s' not found
lt: DTLS šifras „%s“ nerastas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l540
en: SSL_set_session() failed with DTLS protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See %s
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
lt: SSL_set_session() nepavyko su sena protokolo versija 0x%x
    Ar naudojate OpenSSL versiją senesnę nei 0.9.8m?
    Žiūrėkite %s
    Naudokite --no-dtls komandų eilutės parametrą šio pranešimo išvengimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l576
en: SSL_set_session() failed
lt: SSL_set_session() klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l677
en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s-%s.
lt: Užmegstas DTLS ryšys (naudojant OpenSSL). Šifras %s-%s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
lt: Taip greičiausiai atsitiko, nes jūsų OpenSSL yra su klaidomis
    Žiūrėkite http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
lt: Nepavyko DTLS išankstinis suderinimas: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
lt: Nepavyko inicializuoti ESP šifro:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
lt: Nepavyko inicializuoti ESP HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
lt: Nepavyko nustatyti ESP paketo dešifravimo konteksto:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
lt: Nepavyko dešifruoti ESP paketo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
lt: Nepavyko užšifruoti ESP paketo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
lt: Nepavyko sukurti libp11 PKCS#11 konteksto:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
lt: Nepavyko įkelti PKCS#11 tiekėjo modulio (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
lt: PIN užrakintas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
lt: PIN galiojimas baigėsi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
lt: Kitas naudotojas jau prisijungė

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
lt: Nežinoma klaida prisijungiant prie PKCS#11 leksemos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l298
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
lt: Prisijungta prie PKCS#11 lizdo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l312
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
lt: Nepavyko išvardinti liudijimų PKCS#11 lizde „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l318
en: Found %d certs in slot '%s'
lt: Rasti %d liudijimai lizde „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
lt: Nepavyko perskaityti PKCS#11 URI „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l361 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l586
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
lt: Nepavyko išvardinti PKCS#11 lizdų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l628
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
lt: Jungiamasi prie PKCS#11 lizdo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l405
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
lt: Nepavyko rasti PKCS#11 liudijimo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
lt: Liudijimo X.509 turinys negautas iš libp11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l420
en: Using secondary PKCS#11 certificate %s
lt: Naudojamas antrinis PKCS#11 liudijimas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l465
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
lt: Nepavyko išvardinti raktų PKCS#11 lizde „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l471
en: Found %d keys in slot '%s'
lt: Rasti %d raktai lizde „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
lt: Liudijimas neturi viešojo rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l506
en: Secondary certificate has no public key
lt: Antrinis liudijimas neturi viešojo rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
lt: Liudijimas neatitinka privačiojo rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l513 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l537
en: Secondary certificate does not match private key
lt: Antrinis liudijimas neatitinka privataus rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l516
en: Checking EC key matches cert
lt: Tikrinama, ar EC atitinka liudijimą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l520
en: Failed to allocate signature buffer
lt: Nepavyko išskirti parašo buferio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
lt: Nepavyko pasirašyti tuščių duomenų EC rakto patikrinimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
lt: Nepavyko rasti PKCS#11 rakto „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l656
en: Using secondary PKCS#11 key %s
lt: Naudojamas antrinis PKCS#11 raktas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l662
en: Failed to instantiate private key from PKCS#11
lt: Nepavyko sukurti privataus rakto iš PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l663
en: Failed to instantiate secondary private key from PKCS#11
lt: Nepavyko sukurti antrinio privataus rakto iš PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l719 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l725
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be PKCS#11 palaikymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l168
en: Failed to write to TLS/DTLS socket
lt: Nepavyko rašyti į TLS/DTLS lizdą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l284
en: Failed to read from TLS/DTLS socket
lt: Nepavyko skaityti iš TLS/DTLS lizdo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l322
en: Read error on %s session: %d
lt: Skaitymo klaida %s seanse: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l357
en: Write error on %s session: %d
lt: Rašymo klaida %s seanse: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l430
en: Unhandled SSL UI request type %d
lt: Neapdorotas SSL UI prašymo tipas %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l510
en: PEM password too long (%d >= %d)
lt: PEM slaptažodis per ilgas (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l556
en: Client certificate or key missing
lt: Trūksta kliento liudijimo arba rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1027
en: Loading private key failed
lt: Nepavyko įkelti privačiojo rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l569
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
lt: Nepavyko įdiegti liudijimo OpenSSL kontekste

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l593
en: Extra cert from %s: '%s'
lt: Papildomas liudijimas iš %s: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l649
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
lt: Nepavyko perskaityti PKCS#12 (žiūrėkite klaidas aukščiau)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l650
en: Parse secondary PKCS#12 failed (see above errors)
lt: Nepavyko išanalizuoti antrinio PKCS#12 (klaidos aukščiau)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l667
en: PKCS#12 contained no certificate!
lt: PKCS#12 neturėjo liudijimo!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l668
en: Secondary PKCS#12 contained no certificate!
lt: Antriniame PKCS#12 nebuvo liudijimo!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l674
en: PKCS#12 contained no private key!
lt: PKCS#12 neturėjo privačiojo rakto!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l675
en: Secondary PKCS#12 contained no private key!
lt: Antriniame PKCS#12 nebuvo privataus rakto!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l709
en: Can't load TPM engine.
lt: Nepavyksta įkelti TPM variklio.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l715
en: Failed to init TPM engine
lt: Nepavyko inicializuoti TPM variklio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l725
en: Failed to set TPM SRK password
lt: Nepavyko nustatyti TPM SRK slaptažodžio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l739
en: Failed to load TPM private key
lt: Nepavyko įkelti TPM privačiojo rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l740
en: Failed to load secondary TPM private key
lt: Nepavyko įkelti antrinio TPM privataus rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l794 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l943
en: Failed to open certificate file %s: %s
lt: Nepavyko atverti liudijimo failo %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l795
en: Failed to open secondary certificate file %s: %s
lt: Nepavyko atverti antrinio liudijimo failo %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l805
en: Loading certificate failed
lt: Nepavyko įkelti liudijimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l836
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
lt: Nepavyko apdoroti visų palaikomų liudijimų. Vis tiek bandoma...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l837
en: Failed to process secondary supporting certs. Trying anyway...
lt: Nepavyko apdoroto antrinio palaikymo liudijimų. Vis tiek bandoma...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l850
en: PEM file
lt: PEM failas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l879
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
lt: Nepavyko sukurti BIO iš įvesties elemento „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l906
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
lt: Nepavyko įkelti privačiojo rakto (neteisinga slaptafrazė?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l907
en: Loading secondary private key failed (wrong passphrase?)
lt: Nepavyko įkelti antrinio privataus rakto (neteisinga slaptafrazė?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l913
en: Loading private key failed (see above errors)
lt: Nepavyko įkelti privačiojo rakto (žiūrėkite klaidas aukščiau)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l914
en: Loading secondary private key failed (see above errors)
lt: Nepavyko įkelti antrinio privataus rakto (klaidos aukščiau)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l966
en: Failed to load X509 certificate from keystore
lt: Nepavyko įkelti X509 liudijimo iš įvesties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1003
en: Failed to open private key file %s: %s
lt: Nepavyko atverti privačiojo rakto failo %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1028
en: Loading secondary private key failed
lt: Nepavyko įkelti antrinio privataus rakto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1084 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1099
en: Failed to decrypt secondary PKCS#8 certificate file
lt: Nepavyko iššiftuoti antrino PKCS#8 liudijimo failo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1094
en: Enter PKCS#8 secondary pass phrase:
lt: Įveskite PKCS#8 antrinę slaptafrazę:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1119
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
lt: Nepavyko konvertuoti PKCS#8 į OpenSSL EVP_PKEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1120
en: Failed to convert secondary PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
lt: Nepavyko konvertuoti antrinio PKCS#8 į OpenSSL EVP_PKEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1130
en: Failed to identify private key type in '%s'
lt: Nepavyko identifikuoti privačiojo rakto tipą iš „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1307
en: Matched DNS altname '%s'
lt: Atitikęs DNS alternatyvus vardas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1314
en: No match for altname '%s'
lt: Nėra atitikmenų alternatyviam vardui „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1328
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
lt: Liudijimas turi blogo ilgio %d GEN_IPADD alternatyvų vardą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1485
en: Matched %s address '%s'
lt: Atitiko %s adresas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1346
en: No match for %s address '%s'
lt: Nėra atitikmens %s adresui „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1388
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
lt: URI „%s“ turi netuščia kelia; nepaisoma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1393
en: Matched URI '%s'
lt: Atitiko URI „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1404
en: No match for URI '%s'
lt: Nėra atitikmens URI „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1419
en: No altname in peer cert matched '%s'
lt: Nėra alternatyvaus vardo porinio liudijimo atitikime „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1427
en: No subject name in peer cert!
lt: Nėra subjekto vardo poriniame liudijime!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1447
en: Failed to parse subject name in peer cert
lt: Nepavyko perskaityti subjekto poriniame liudijime

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1454
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
lt: Porinio liudijimo neatitikimas ('%s' != '%s')

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1459 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1493
en: Matched peer certificate subject name '%s'
lt: Atitikęs porinio liudijimo subjekto vardas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1555
en: Extra cert from cafile: '%s'
lt: Papildomas liudijimas iš cafile: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1698
en: Error in client cert notAfter field
lt: Klaida kliento liudijimo notAfter lauke

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1699
en: Error in secondary client cert notAfter field
lt: Klaida antrinio kliento liudijimo notAfter lauke

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1714
en: <error>
lt: <klaida>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1742
en: SSL certificate and key do not match
lt: SSL liudijimas ir raktas nesutampa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1778
en: Failed to read certs from CA file '%s'
lt: Nepavyko perskaityti liudijimų iš LĮ failo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1808
en: Failed to open CA file '%s'
lt: Nepavyko atverti LĮ failo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1856
en: Create TLSv1 CTX failed
lt: Nepavyko sukurti TLSv1 CTX

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1911
en: Failed to construct OpenSSL cipher list
lt: Nepavyko sukurti OpenSSL šifrų sąrašo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1922
en: Failed to set OpenSSL cipher list ("%s")
lt: Nepavyko nustatyti OpenSSL šifrų sąrašo („%s“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1988
en: SSL connection failure
lt: SSL ryšio klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2154
en: Failed to calculate OATH HMAC
lt: Nepavyko suskaičiuoti OATH HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2257
en: EAP-TTLS negotiation with %s
lt: EAP-TTLS derybos su %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2268
en: EAP-TTLS connection failure %d
lt: EAP-TTLS ryšio klaida %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l113
en: HDLC initial flag sequence (0x7e) is missing
lt: Trūksta HDLC pradinės požymių sekos (0x7e)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l131
en: HDLC buffer ended without FCS and flag sequence (0x7e)
lt: HDLC buferis baigėsi su FCS požymių seka (0x7e)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l137
en: HDLC frame too short (%d bytes)
lt: HDLC kadras per trumpas (%d baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l149
en: Bad HDLC packet FCS %04x
lt: Blogas HDLC paketo FCS %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l154
en: Un-HDLC'ed packet (%ld bytes -> %ld), FCS=0x%04x
lt: Ne HDLC paketas (%ld baitai -> %ld), FCS=0x%04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l312
en: Current PPP state: %s (encap %s):
lt: Dabartinė PPP būsena: %s (encap %s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l314
en:     in: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s
lt:     įeina: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l322
en:    out: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s, solicit_peerns=%d, got_peerns=%d
lt:    išeina: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s, solicit_peerns=%d, got_peerns=%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l407
en: Received MRU %d from server. Nak-offering larger MRU of %d (our MTU)
lt: Iš serverio gautas MRU %d. Nak siūlomas didesnis MRU %d (mūsų MTU)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l413
en: Received MRU %d from server. Setting our MTU to match.
lt: Iš serverio gautas MRU %d. Nustatomas mūsų MTU, kad atitiktų.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l421
en: Received asyncmap of 0x%08x from server
lt: Iš serverio gautas asyncmap 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l427
en: Received magic number of 0x%08x from server
lt: Iš serverio gautas magiškas skaičius 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l432
en: Received protocol field compression from server
lt: Iš serverio gautas protokolo lauko suspaudimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l437
en: Received address and control field compression from server
lt: Iš serverio gautas valdymo lauko suspaudimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l444
en: Received deprecated IP-Addresses from server, ignoring
lt: Iš serverio gautas pasenęs IP-Addresses, nepaisoma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l451
en: Received Van Jacobson TCP/IP compression from server
lt: Iš serverio gautas Van Jacobson TCP/IP suspaudimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l459
en: Received peer IPv4 address %s from server
lt: Iš serverio gautas porininko IPv6 adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l475
en: Received peer IPv6 link-local address %s from server
lt: Iš serverio gautas saitui vietinis IPv6 adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l482
en: Received unknown %s TLV (tag %d, len %d+2) from server:
lt: Iš serverio gautas nežinomas %s TLV (žyma %d, ilgis %d+2):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l509
en: Received %ld extra bytes at end of Config-Request:
lt: Gauta papildomai %ld baitų Config-Request pabaigoje:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l516
en: Reject %s/id %d config from server
lt: Atmetimo %s/id %d konfigūraciją iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l524
en: Nak %s/id %d config from server
lt: Nak %s/id %d konfigūraciją iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l530
en: Ack %s/id %d config from server
lt: Ack %s/id %d konfigūraciją iš serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l570
en: Requesting calculated MTU of %d
lt: Prašomas suskaičiuoto MTU %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l625
en: Sending our %s/id %d config request to server
lt: Siunčiama serveriui mūsų %s/id %d konfigūracijos užklausa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l662
en: Server rejected/nak'ed LCP MRU option
lt: Serveris atmetė nak LCP MRU parametrą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l667
en: Server rejected/nak'ed LCP asyncmap option
lt: Serveris atmetė nak LCP asyncmap parametrą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l678
en: Server rejected LCP magic option
lt: Serveris atmetė LCP magišką parametrą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l684
en: Server rejected/nak'ed LCP PFCOMP option
lt: Serveris atmetė nak LCP PFCOMP parametrą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l689
en: Server rejected/nak'ed LCP ACCOMP option
lt: Serveris atmetė nak LCP ACCOMP parametrą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l697
en: Server nak-offered IPv4 address: %s
lt: Serveris nak pasiūlė IPv4 adresą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l701
en: Server rejected Legacy IP address %s
lt: Serveris atmetė pasenusį IP adresą %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l707
en: Server rejected/nak'ed our IPv4 address or request: %s
lt: Serveris atmetė nak mūsų IPv4 adresą ar užklausą: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l723
en: Server nak-offered IPCP request for %s[%d] server: %s
lt: Serveris pasiūlė nak IPCP užklausą %s[%d] serveriui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l729
en: Server rejected/nak'ed IPCP request for %s[%d] server
lt: Serveris atmetė nak IPCP užklausą %s[%d] serveriui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l744
en: Server nak-offered IPv6 link-local address %s
lt: Serveris pasiūlė nak IPv6 saitui lokalų adresą %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l752
en: Server rejected/nak'ed our IPv6 interface identifier
lt: Serveris atmetė nak mūsų IPv6 sąsajos identifikatorių

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l760
en: Server rejected/nak'ed %s TLV (tag %d, len %d+2)
lt: Serveris atmetė nak %s TLV (žyma %d, ilgis %d+2)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l769
en: Received %ld extra bytes at end of Config-Reject:
lt: Gauta %ld papildomų baitų Config-Reject pabaigoje:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l794
en: Received %s/id %d %s from server
lt: Iš serverio gauta %s/id %d %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l825
en: Server terminates with reason: %s
lt: Serveris nutraukė ryšį su priežastimi: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l852
en: Server rejected our request to configure IPv%d
lt: Serveris atmetė mūsų užklausą sukonfigūruoti IPv%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1023
en: PPP state transition from %s to %s on %s channel
lt: PPP būsenos perėjimas iš %s į %s kanale %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1106
en: PPP payload exceeds receive buffer
lt: PPP turinys viršija gavimo buferį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1145
en: Short packet received (%d bytes). Waiting for more.
lt: Gautas trumpas paketas (%d baitai). Laukiama daugiau.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1163
en: Unexpected pre-PPP packet header for encap %d.
lt: Nelaukta prieš PPP paketo antraštė encap %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1176
en: PPP payload len %d exceeds receive buffer %d
lt: PPP turinio ilgis %d veršija gavimo buferį %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1182
en: PPP packet is incomplete. Received %d bytes on wire (includes %d encap) but header payload_len is %d. Waiting for more.
lt: PPP paketas yra ne visas. Gauta %d baitų (įskaitant %d priedo), bet antraštės payload_len yra %d. Laukiama daugiau.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1214
en: Invalid PPP encapsulation
lt: Netinkama PPP kapsuliacija

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1223
en: Packet contains %d bytes after payload. Assuming concatenated packet.
lt: Pakete yra %d baitų po duomenų. Laikoma apjungtu paketu.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1273
en: Unexpected IPv%d packet in PPP state %s.
lt: Nelauktas IPv%d paketas PPP būsenoje %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1278
en: Received IPv%d data packet of %d bytes over %s
lt: Gautas IPv%d duomenų paketas su %d baitų per %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1284
en: Expected %d PPP header bytes but got %ld, shifting payload.
lt: Laukta %d baitų PPP antraštės, bet gauta %ld, perstumiami duomenys.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1306
en: Sending Protocol-Reject for %s. Payload:
lt: Siunčiamas %s Protocol-Reject. Duomenys:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1390
en: Detected dead peer!
lt: Aptiktas negyvas porininkas!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1400
en: Failed to establish PPP
lt: Nepavyko užmegzti PPP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1419
en: Send PPP discard request as keepalive
lt: Siunčiama PPP išmetimo užklausa kaip keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1423
en: Send PPP echo request as DPD
lt: Siųsti PPP aido užklausą kaip DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1489
en: Sending PPP %s %s packet over %s (id %d, %d bytes total)
lt: Siunčiamas PPP %s %s paketas per %s (id %d, iš viso %d baitų)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1495
en: Sending PPP %s packet over %s (%d bytes total)
lt: Siunčiamas PPP %s paketas per %s (iš viso %d baitų)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1553
en: PPP connect called with invalid DTLS state %d
lt: PPP connect iškviesta su netinkama DTLS būsena %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1574
en: DTLS tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
lt: Prisijungta prie DTLS tunelio; išeinama iš HTTPS pagrindinio ciklo.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1608
en: Failed to connect DTLS tunnel; using HTTPS instead (state %d).
lt: Nepavyko prisijungti prie DTLS tunelio; vietoj to naudojamas HTTPS (būsena %d).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1633
en: Establishing PPP tunnel over TLS failed
lt: Nepavyko užmegzti PPP tunelio per TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1644
en: Invalid DTLS state %d
lt: Netinkamas DTLS būsena %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1711
en: Reset PPP failed
lt: Nepavyko atstatyti PPP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1732
en: Failed to authenticate DTLS session
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės DTLS seansui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l235
en: Received internal Legacy IP address %s
lt: Gautas vidinis pasenęs IP adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l283 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l301 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l320 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Failed to handle IPv6 address
lt: Nepavyko apdoroti IPv6 adreso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l293
en: Received internal IPv6 address %s
lt: Gautas vidinis IPv6 adresas %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l335
en: Received IPv6 split include %s
lt: Gautoje IPv6 dalyje yra %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l358
en: Received IPv6 split exclude %s
lt: Gautoje IPv6 dalyje nėra %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l365
en: Unexpected length %d for attr 0x%x
lt: Netikėtas ilgis %d atributui 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l416
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
lt: ESP šifravimas: 0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l490
en: ESP only: %d
lt: Tik ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l528
en: Unknown attr 0x%x len %d:%s
lt: Nežinomas atributo 0x%x ilgis %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l539
en: Read %d bytes of IF-T/TLS record
lt: Perskaityti %d baitai iš IF-T/TLS įrašo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l556
en: Short write to IF-T/TLS
lt: Greitai įrašoma į IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l569
en: Error creating IF-T packet
lt: Klaida sukuriant IF-T paketą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l589
en: Error creating EAP packet
lt: Klaida sukuriant EAP paketą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l624 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1495
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
lt: Nelauktas IF-T/TLS tapatybės patvirtinimo iššūkis:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l642
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
lt: Nelaukti EAO-TTLS duomenys:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l744
en: Enter Pulse user realm:
lt: Pereiti į Pulse naudotojo sritį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l792
en: Realm:
lt: Sritis:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l787
en: Choose Pulse user realm:
lt: Pasirinkite Pulse naudotojo sritį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1631
en: Failed to parse AVP
lt: Nepavyko perskaityti AVP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l870
en: Session limit reached. Choose session to kill:
lt: Pasiekta seansų riba. Pasirinkite išjungiamą seansą:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l875
en: Session:
lt: Seansas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
lt: Nepavyko perskaityti seansų sąrašo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
lt: Įveskite antrinius įgaliojimus:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
lt: Įveskite naudotojo įgaliojimus:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
lt: Antrinis naudotojo vardas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
lt: Antrinis slaptažodis:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1081
en: Password expired. Please change password:
lt: Slaptažodžio galiojimas baigėsi. Pasikeiskite slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1085
en: Current password:
lt: Dabartinis slaptažodis:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1090
en: New password:
lt: Naujas slaptažodis:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1095
en: Verify new password:
lt: Pakartokite naują slaptažodį:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1107
en: Passwords not provided.
lt: Slaptažodžiai nepateikti.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1113
en: Passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1118
en: Current password too long.
lt: Dabartinis slaptažodis per ilgas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1123
en: New password too long.
lt: Naujas slaptažodis per ilgas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
lt: Leksemos kodo užklausa:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
lt: Įveskite atsakymą:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
lt: Įveskite savo slaptą kodą:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
lt: Įveskite savo antrinės leksemos informaciją:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
lt: Klaida sukuriant Pulse ryšio užklausą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1392
en: Unexpected response to IF-T/TLS version negotiation:
lt: Nelauktas atsakymas į IF-T/TLS versijos derybas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1397
en: IF-T/TLS version from server: %d
lt: IF-T/TLS versija iš serverio: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1524
en: Failed to establish EAP-TTLS session
lt: Nepavyko užmegzti EAP-TTLS seanso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1647
en: WARNING: Server provided certificate MD5 does not match its actual certificate.
lt: ĮSPĖJIMAS: serverio pateiktas liudijimo MD5 neatitinka tikrojo liudijimo.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1661
en: Authentication failure: Account locked out
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida: paskyra užrakinta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1664
en: Authentication failure: Client certificate required
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida: būtinas kliento liudijimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1667
en: Authentication failure: Code 0x%02x
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida: kodas 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1701
en: Unknown D73 prompt value 0x%x. Will prompt for both username and password.
lt: Nežinoma D73 užklausos vertė 0x%x. Prašysime naudotojo vardo ir slaptažodžio.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1704
en: Please report this value and the behaviour of the official client.
lt: Praneškite šią vertę ir oficialaus kliento elgseną.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1773
en: Authentication failure: %.*s
lt: Tapatybės patvirtinimo klaida: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1783
en: Pulse server requested Host Checker; not yet supported
    Try Juniper mode (--protocol=nc)
lt: Pulse serveris paprašė kompiuterio pavadinimo tikrinimo; dar nepalaikoma
    Bandykite Juniper veikseną (--protocol=nc)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1803
en: Unhandled Pulse authentication packet, or authentication failure
lt: Neapdorotas Pulse tapatybės patvirtinimo paketas arba tapatybės patvirtinimo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1819
en: Pulse authentication cookie not accepted
lt: Pulse tapatybės patvirtinimo slapukas nepriimtas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1825
en: Pulse realm entry
lt: Pulse srities laukas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1831
en: Pulse realm choice
lt: Pulse srities pasirinkimas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1838
en: Pulse password auth request, code 0x%02x
lt: Pulse slaptažodžio užklausa, kodas 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1851
en: Pulse password request with unknown code 0x%02x. Please report.
lt: Pulse slaptažodžio užklausa su nežinomu kodu 0x%02x. Praneškite apie tai.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1860
en: Pulse password general token code request
lt: Pulse slaptažodžio bendrinės leksemos kodo užklausa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1871
en: Pulse session limit, %d sessions
lt: Pulse seansų riba, %d seansai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1880
en: Unhandled Pulse auth request
lt: Neapdorota Pulse auth užklausa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1917
en: Unexpected response instead of IF-T/TLS auth success:
lt: Nelauktas atsakymas vietoje sėkmingo IF-T/TLS auth:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1980
en: EAP-TTLS failure: Flushing output with pending input bytes
lt: EAP-TTLS klaida: išsiunčiama išvestis su likusiais įvesties baitais

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2003
en: Error creating EAP-TTLS buffer
lt: Klaida kuriant EAP-TTLS buferį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2052
en: Failed to read EAP-TTLS Acknowledge: %s
lt: Nepavyko perskaityti EAP-TTLS patvirtinimo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2102
en: Read %d bytes of IF-T/TLS EAP-TTLS record
lt: Perskaityti %d IF-T/TLS EAP-TTLS įrašo baitai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2071
en: Bad EAP-TTLS Acknowledge packet
lt: Blogas EAP-TTLS patvirtinimo paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2113
en: Bad EAP-TTLS packet (len %d, left %d)
lt: Blogas EAP-TTLS paketas (ilgis %d, liko %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2299
en: Unexpected Pulse config packet:
lt: Nelauktas Pulse config paketas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2393
en: Receive route of unknown type 0x%08x
lt: Gaunamas nežinomo tipo 0x%08x kelias

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2451
en: Invalid ESP config packet:
lt: Netinkamas ESP config paketas:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2463
en: Invalid ESP setup
lt: Netinkamas ESP nustatymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2538
en: Bad IF-T/TLS packet when expecting configuration:
lt: Blogas EAP-TTLS paketas, kai laukiama konfigūracijos:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2546
en: Unexpected IF-T/TLS packet when expecting configuration.
lt: Netikėtas EAP-TTLS paketas, kai laukiama konfigūracijos:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2612
en: Insufficient configuration found
lt: Rasta nepakankama konfigūracija

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2724
en: ESP rekey failed
lt: ESP raktų pakeitimas nepavyko

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2753
en: Pulse fatal error (reason: %ld): %s
lt: Pulse lemtinga klaida (priežastis %ld): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet
lt: Nežinomas Pulse paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2949
en: Sending IF-T/TLS data packet of %d bytes
lt: Siunčiamas %d baitų IF-T/TLS duomenų paketas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
lt: Išmetamas blogas padalinimas įtraukia: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
lt: Išmetamas blogas padalinimas neįtraukia: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l211
en: WARNING: Split include "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
lt: ĮSPĖJIMAS: dalyje yra „%s“, yra nustatyti kompiuterio pavadinimo bitai, pakeičiama „%s/%d".

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l215
en: WARNING: Split exclude "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
lt: ĮSPĖJIMAS: dalyje nėra „%s“, yra nustatyti kompiuterio pavadinimo bitai, pakeičiama „%s/%d".

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l324
en: Ignoring legacy network because address "%s" is invalid.
lt: Nepaisoma pasenusio tinklo, kadangi adresas „%s“ yra netinkamas.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l329
en: Ignoring legacy network because netmask "%s" is invalid.
lt: Nepaisomas pasenusio tinklo, kadangi tinklo kaukė „%s“ yra netinkama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
lt: Nepavyko paleisti scenarijaus „%s“ %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
lt: Scenarijus „%s“ išėjo nenormaliai (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
lt: Scenarijus „%s“ grąžino klaidą %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l119
en: Failed select() for socket connect
lt: Nepavyko select() lizdo prisijungimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
lt: Lizdo jungimasis atšauktas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l252
en: Failed setsockopt(TCP_NODELAY) on TLS socket:
lt: Lizdo klaida setsockopt(TCP_NODELAY):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l303
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
lt: Nepavyko pakartotinai prisijungti prie įgaliotojo serverio %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l307
en: Failed to reconnect to host %s: %s
lt: Nepavyko pakartotinai prisijungti prie serverio %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
lt: Įgaliotasis serveris iš libproxy: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
lt: Nepavyko getaddrinfo iš serverio „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l420 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l547
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
lt: Persijungiama prie DynDNS serverio naudojant ankščiau įrašytą IP adresą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
lt: Bandoma jungtis prie įgaliotojo serverio %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
lt: Bandoma jungtis prie serverio %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l457
en: Connected to %s%s%s:%s
lt: Prisijungta prie %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
lt: Nepavyko išskirti sockaddr vietos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l512
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s%s%s:%s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l530
en: Forgetting non-functional previous peer address
lt: Pamirštamas neveikiantis ankstesnis porininko adresas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
lt: Iš naujo jungiamasi prie įgaliotojo serverio %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
lt: Nepavyko gauti failų sistemos ID ar slaptafrazės

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti privačiojo rakto failo „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
lt: Nėra klaidos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
lt: Raktų saugykla užrakinta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
lt: Raktų saugykla neinicializuota

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
lt: Sistemos klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
lt: Protokolo klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
lt: Nėra leidimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
lt: Raktas nerastas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
lt: Vertė sugadinta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
lt: Neapibrėžtas veiksmas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
lt: Neteisingas slaptažodis

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l936
en: Failed select() for command socket
lt: Nepavyko select() lizdo komandai

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
lt: Nepavyko atverti %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
lt: Nepavyko fstat() %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1038
en: File %s is empty
lt: Failas %s yra tuščias

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1044
en: File %s has suspicious size %<PRId64>
lt: Failas %s yra įtartino dydžio %<PRId64>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
lt: Nepavyko išskirti %d baitų %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
lt: Nepavyko perskaityti %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
lt: Nežinoma protokolo šeima %d. Negalima sukurti UDP serverio adreso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
lt: Open UDP lizdas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
lt: Nežinoma protokolo šeima %d. Negalima naudoti UDP transporto

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
lt: Prijungti UDP lizdą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1178
en: Make UDP socket non-blocking
lt: Padaryti UDP lizda neblokuojamu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
lt: Slapukas nebegalioja, baigiamas seansas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
lt: miegama %ds, liko laiko %ds

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1290
en: Failed select() for socket send
lt: Nepavyko select lizdo siuntimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1330
en: Failed select() for socket recv
lt: Nepavyko select() lizdo gavimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l202
en: SSPI token too large (%ld bytes)
lt: SSPI leksema per didelė (%ld baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l215
en: Sending SSPI token of %lu bytes
lt: Siunčiama %lu baitų SSPI leksema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l220
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti SSPI tapatybės nustatymo leksemos į įgaliotąjį serverį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l256
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti SSPI tapatybės nustatymo leksemos iš įgaliotojo serverio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l234
en: SOCKS server reported SSPI context failure
lt: SOCKS serveris pranešė apie SSPI konteksto klaidą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l238
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
lt: Nežinomas SSPI būsenos atsakymas (0x%02x) iš SOCKS serverio

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l260
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gauta %lu baitų SSPI leksema: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l276
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
lt: QueryContextAttributes() nepavyko: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l312
en: EncryptMessage() failed: %lx
lt: EncryptMessage() nepavyko: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l324
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
lt: EncryptMessage() rezultatas per didelis (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l349
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
lt: Siunčiamas %u baitų SSPI apsaugos prašymas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l354
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti SSPI apsaugos atsakymo įgaliotajam serveriui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l372
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti SSPI apsaugos atsakymo iš įgaliotojo serverio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l377
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gautas %d baitų SSPI apsaugos atsakymas: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
lt: DecryptMessage nepavyko: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
lt: Netinkamas SSPI apsaugos atsakymas iš įgaliotojo serverio (%lu baitai)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
lt: Įveskite įgaliojimus programinei leksemai atrakinti.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l108
en: Device ID:
lt: Įrenginio ID:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
lt: Naudotojas apėjo programinę leksemą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
lt: Visi laukai yra būtini; bandykite dar kartą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
lt: Bendra libstoken klaida.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
lt: Neteisingas įrenginio ID arba slaptažodis; bandykite dar kartą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
lt: Programinės leksemos inicializacija buvo sėkminga.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
lt: Įveskite programinės leksemos PIN.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
lt: Netinkamas PIN formatas; bandykite dar kartą.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
lt: Generuojamas RSA leksemos kodas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
lt: Klaida prieinant prie registro rakto tinklo adapteriams

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l112
en: Cannot read %s\%s or is not string
lt: Nepavyko perskaityti %s\%s arba tai ne eilutė

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l122
en: %s\ComponentId is unknown '%s'
lt: %s\ComponentId yra nežinomas „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l128
en: Found %s at %s
lt: Rastas %s vietoje %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l145
en: Cannot open registry key %s
lt: Nepavyko atverti registro rakto %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l156
en: Cannot read registry key %s\%s or is not string
lt: Nepavyko perskaityti registro rakto %s\%s arba jis nėra eilutė

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l197
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
lt: GetAdapterIndex() nepavyko: %s
    Grįžtama prie GetAdaptersInfo()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l211
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
lt: GetAdaptersInfo() nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
lt: Nepavyko atverti %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l370
en: Opened tun device %S
lt: Atvertas tun įrenginys %S

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
lt: Nepavyko gauti TAP tvarkyklės versijos: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
lt: Klaida: reikalinga TAP-Windows tvarkyklė v9.9  arba naujesnė (rasta %ld.%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
lt: Nepavyko nustatyti TAP IP adresų: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
lt: Nepavyko nustatyti TAP laikmenos būsenos: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l431
en: Ignoring non-matching interface "%S"
lt: Nepaisoma neatitinkančios sąsajos „%S“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l454
en: Could not convert interface name to UTF-8
lt: Nepavyko konvertuoti sąsajos pavadinimo į UTF-8

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l468
en: Using %s device '%s', index %d
lt: Naudojamas %s įrenginys „%s“, indeksas %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l489
en: Could not construct interface name
lt: Nepavyko sukonstruoti sąsajos pavadinimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l564
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
lt: TAP įrenginys atmetė ryšį. Atsijungiama.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
lt: Nepavyko skaityti iš TAP įrenginio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
lt: Nepavyko skaityti iš TAP įrenginio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
lt: Į tun įrašyta %ld baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
lt: Laukiama tun rašymui...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
lt: Po laukimo į tun įrašyta %ld baitų

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
lt: Nepavyko rašyti į TAP įrenginį: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
lt: Tunelio scenarijų paleidimas Windows aplinkoje dar nepalaikomas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
lt: Nepavyko atverti /dev/tun siuntimui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l92
en: Can't push IP
lt: Nepavyksta siųsti IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
lt: Nepavyksta nustatyti ifname

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
lt: Nepavyksta apdoroti srauto %s IPv%d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
lt: atverti /dev/tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
lt: Nepavyko sukurti naujo tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
lt: Nepavyko patalpinti tun failo deskriptoriaus į pranešimų išmetimo veikseną

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
lt: tun įrenginys nepalaikomas šioje platformoje

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
lt: Nepavyko atverti tun įrenginio: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l230
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
lt: Nepavyko prijungti vietinio tun įrenginio (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l297
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
lt: Netinkamas sąsajos pavadinimas „%s“; turi atitikti „utun%%d“ „tun%%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l306
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
lt: Nepavyko atverti SYSPROTO_CONTROL lizdo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l315
en: Failed to query utun control id: %s
lt: Nepavyko užklausti utun valdymo id: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l333
en: Failed to allocate utun device name
lt: Nepavyko išskirti utun įrenginio pavadinimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l344
en: Failed to connect utun unit: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie utun vieneto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
lt: Netinkamas sąsajos pavadinimas „%s“; turi atitikti „tun%%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
lt: Nepavyksta atverti „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l432
en: Failed to make tun socket nonblocking: %s
lt: Nepavyko padaryti tun lizdo neblokuojamu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
lt: socketpair nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
lt: fork nepavyko: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l478
en: (script)
lt: (scenarijus)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
lt: Nepavyko įrašyti įeinančio paketo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/wintun.c#l74
en: Could not load wintun.dll
lt: Nepavyko įkelti wintun.dll

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/wintun.c#l89
en: Could not resolve functions from wintun.dll
lt: Nepavyko rasti funkcijų iš wintun.dll

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
lt: Traktuoti kompiuterį „%s“ kaip tiesioginį kompiuterį

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
lt: Nepavyko SHA1 esamam failui

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
lt: XML konfigūracijos failo SHA1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
lt: Nepavyko perskaityti XML konfigūracijos failo %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
lt: Kompiuteris „%s“ turi adresą „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
lt: Kompiuteris „%s“ turi UserGroup „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
lt: Kompiuterio „%s“ nėra konfigūracijoje; traktuojamas kaip tiesioginis kompiuteris

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l96
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
lt: Nepavyko išsiųsti „%s“ ykneo-oath įtaisui: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l103
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
lt: Netinkamas trumpas atsakymas „%s“ iš ykneo-oath įtaiso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l120
en: Failure response to "%s": %04x
lt: Klaidos atsakymas į „%s“: %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l174
en: select applet command
lt: pasirinkite įtaiso komandą

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l424
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
lt: Neatpažintas atsakymas iš ykneo-oath įtaiso

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l201
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
lt: Rastas ykneo-oath įtaisas v%d.%d.%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l225
en: PIN required for Yubikey OATH applet
lt: Yubikey OATH įtaisui būtinas PIN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
lt: Nepavyko suskaičiuoti Yubikey atrakinimo atsakymo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l274
en: unlock command
lt: atrakinimo komanda

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l306
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
lt: Bandomas trumpinto simbolio PBKBF2 Yubikey PIN variantas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
lt: Nepavyko sukurti PC/SC konteksto: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
lt: Sukurtas PC/SC kontekstas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l353 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l365
en: Failed to query reader list: %s
lt: Nepavyko užklausti skaitytojų sąrašo: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l392
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
lt: Nepavyko prisijungti prie PC/SC skaitytojo „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l397
en: Connected PC/SC reader '%s'
lt: Prisijungta prie PC/SC skaitytojo „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l402
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
lt: Nepavyko gauti išskirtinės prieigos prie skaitytojo „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l412
en: list keys command
lt: raktų išvardinimo komanda

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l445
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
lt: Rastas %s/%s raktas „%s“ „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l468
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
lt: Leksema „%s“ nerasta Yubikey „%s“. Ieškoma kito Yubikey...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l516
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
lt: Serveris atmeta Yubikey leksemą; persijungiama prie rankinio įvedimo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l570
en: Generating Yubikey token code
lt: Generuojamas Yubikey leksemos kodas

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l575
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
lt: Nepavyko gauti išskirtinės prieigos prie Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l619
en: calculate command
lt: skaičiavimo komanda

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l627
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
lt: Neatpažintas atsakymas iš Yubikey generuojant leksemos kodą

en: General
lt: Bendra

en: _VPN Protocol
lt: _VPN protokolas

en: _Gateway
lt: _Tinklų sietuvas

en: _Proxy
lt: Į_galiotasis serveris

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
lt: Leisti saugumo tikrinimo _trojos arklį (CSD)

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
lt: Trojos arklį (CSD) _dengiantis scenarijus

en: Reported OS
lt: Pranešta OS

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
lt: Įprastos reikšmės: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
lt: Liudijimo tapatybės nustatymas

en: Use _FSID for key passphrase
lt: Naudoti _FSID kaip rakto slaptafrazę

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
lt: Neleisti naudotojui rankiniu būdu priimti neteisingus liudijimus

en: Software Token Authentication
lt: Programinės leksemos tapatybės nustatymas

en: Token _Mode
lt: Leksemos _veiksena

en: Token Sec_ret
lt: Leksemos _paslaptis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
lt: RSA SecurID — skaitoma iš ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
lt: RSA SecurID — įvedama rankiniu būdu

en: TOTP — manually entered
lt: TOTP - įvedama rankiniu būdu

en: HOTP — manually entered
lt: HOTP — įvestas ranka

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
lt: Daugelio protokolų VPN klientas (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
lt: Suderinamas su Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect bei Junos Pulse, taip pat PAN GlobalProtect SSL VPN.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
lt: Suderinamas su Cisco AnyConnect bei Juniper Network Connect ir Junos Pulse SSL VPNs.

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
lt: Suderinamas su Cisco AnyConnect SSL VPN.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
lt: Cisco AnyConnect ar openconnect

en: object class '%s' has no property named '%s'
lt: objekto klasė „%s“ neturi savybės „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
lt: savybė „%s“ objekto klasėje „%s“ nėra rašoma

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
lt: konstruktoriaus savybė „%s“ objektui „%s“ negali būti nustatyta po sukonstravimo

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
lt: „%s::%s“ nėra tinkamas savybės pavadinimas; „%s“ nėra GObject potipis

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
lt: negalima nustatyti savybės „%s“ tipe „%s“ „%s“ tipo verte

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
lt: vertė „%s“, kurios tipas „%s“, yra netinkamas arba už galimų ribų savybei „%s“ tipe „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
lt: nepavyksta įkelti redaktoriaus įskiepio: %s

en: missing plugin file "%s"
lt: trūksta įskiepio failo „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
lt: nepavyksta įkelti redaktoriaus įskiepio: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
lt: nepavyksta įkelti gamyklos %s iš įskiepio: %s

en: unknown error creating editor instance
lt: nežinoma klaida kuriant redaktoriaus egzempliorių

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
lt: netinkama sveikaskaitinė savybė „%s“ arba už ribų [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
lt: netinkama loginė savybė „%s“ (ne taip arba ne)

en: unhandled property “%s” type %s
lt: neapdorotas savybės „%s“ tipas %s

en: property “%s” invalid or not supported
lt: savybė „%s“ netinkama arba nepalaikoma

en: No VPN configuration options.
lt: Nėra VPN konfigūracijos parametrų.

en: No VPN secrets!
lt: Nėra VPN paslapčių!

en: Could not find openconnect binary.
lt: Nepavyko rasti openconnect programos.

en: No VPN gateway specified.
lt: Nenurodytas VPN tinklų sietuvas.

en: No WebVPN cookie provided.
lt: Nepateikti WebVPN slapukai.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
lt: Neišeiti, kai nutrūksta VPN ryšys

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
lt: Įjungti derinimo žurnalą (gali atskleisti slaptažodžius)

en: D-Bus name to use for this instance
lt: D-Bus pavadinimas, kurį naudoti šiam egzemplioriui

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
lt: nm-openconnect-service NetworkManager suteikia integruotą Cisco AnyConnect SSL VPN galimybę.
