OpenSCAD 2013.02.24 - en to cs translation catalogue (193 entries)

en: About OpenSCAD
cs: O aplikaci OpenSCAD

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Update
cs: Aktualizace

en: All
cs: Vše

en: OpenSCAD Font List
cs: Seznam OpenSCAD písem

en: Copy to Clipboard
cs: Kopírovat do schránky

en: Filter:
cs: Filtr:

en: <html><head/><body><p>This list shows the fonts currently registered with OpenSCAD.</p><p>Example:</p><pre style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;DejaVu Sans&quot;);</span></pre><pre style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;Liberation Sans:style=Italic&quot;);</span></pre></body></html>
cs: <html><head/><body><p>Tento seznam zobrazuje písma momentálně dostupná pro OpenSCAD.</p><p>Příklad:</p><pre style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;DejaVu Sans&quot;);</span></pre><pre style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-family:'Courier New,courier';">  text(&quot;OpenSCAD&quot;, font = &quot;Liberation Sans:style=Italic&quot;);</span></pre></body></html>

en: Welcome to OpenSCAD
cs: Vítá vás OpenSCAD

en: New
cs: Nový

en: Open
cs: Otevřít

en: Help
cs: Nápověda

en: Recents
cs: Nedávné

en: Open Recent
cs: Otevřít nedávný soubor

en: Examples
cs: Příklady

en: Open Example
cs: Otevřít příklad

en: Don't show again
cs: Příště nezobrazovat

en: Version
cs: Verze

en: Lib & Build Info
cs: Info o knihovnách a sestavení

en: OpenSCAD Detailed Library and Build Information
cs: Podrobné informace o tomto sestavení OpenSCADu a použitých knihovnách

en: &Save
cs: &Uložit

en: Save &As...
cs: Uložit &jako...

en: &Reload
cs: Zno&vu načíst

en: &Quit
cs: U&končit

en: &Undo
cs: &Zpět

en: &Redo
cs: Znov&u

en: Cu&t
cs: Vy&jmout

en: &Copy
cs: &Kopírovat

en: &Paste
cs: V&ložit

en: &Indent
cs: Odsad&it

en: C&omment
cs: Zakomen&tovat

en: Unco&mment
cs: &Odkomentovat

en: Increase Font &Size
cs: Zv&ětšit písmo

en: Decrease Font Si&ze
cs: Z&menšit písmo

en: &Reload and Preview
cs: Znovu &načíst a zobrazit

en: &Preview
cs: &Zobrazit

en: R&ender
cs: Vy&renderovat

en: &Check Validity
cs: Zkontrolovat &správnost

en: Display A&ST...
cs: &Ukázat ATS...

en: Display CSG &Tree...
cs: Ukázat CSG s&trom...

en: Display CSG Pr&oducts...
cs: Ukázat CSG &produkty...

en: Export as &STL...
cs: Exportovat jako &STL...

en: Export as &OFF...
cs: Exportovat jako &OFF...

en: Preview
cs: Náhled

en: Surfaces
cs: Povrchy

en: Wireframe
cs: Drátové zobrazení

en: Thrown Together
cs: Vše společně

en: Show Edges
cs: Zobrazit hrany

en: Show Axes
cs: Zobrazit osy

en: Show Crosshairs
cs: Zobrazit zaměřovač

en: Show Scale Markers
cs: Zobrazit pravítko

en: Animate
cs: Animovat

en: &Top
cs: Ses&hora

en: &Bottom
cs: Ze&spoda

en: &Left
cs: Z&leva

en: &Right
cs: Z&prava

en: &Front
cs: Zepře&du

en: Bac&k
cs: Ze&zadu

en: &Diagonal
cs: Dia&gonálně

en: Ce&nter
cs: Vy&centrovat

en: &Perspective
cs: Pe&rspektivně

en: &Orthogonal
cs: &Ortogonálně

en: &About
cs: &O aplikaci

en: &Documentation
cs: &Dokumentace

en: Clear Recent
cs: Zapomenout nedávné

en: Export as &DXF...
cs: Exportovat jako &DXF...

en: &Close
cs: &Zavřít

en: &Preferences
cs: Předvolb&y

en: &Find...
cs: &Najít...

en: Fin&d and Replace...
cs: Najít a na&hradit...

en: Find Ne&xt
cs: Najít &další

en: Find Pre&vious
cs: Najít &předchozí

en: Use Se&lection for Find
cs: Hledat vybraný řetěze&c

en: &Flush Caches
cs: &Vyprázdnit mezipaměť

en: &OpenSCAD Homepage
cs: Domovská &stránka OpenSCADu

en: &Automatic Reload and Preview
cs: &Automaticky načítat a zobrazovat

en: Export as &Image...
cs: Exportovat jako &obrázek...

en: Export as &CSG...
cs: Exportovat jako &CSG...

en: &Library info
cs: &Informace o knihovnách

en: Show &Library Folder...
cs: &Adresář s knihovnami...

en: Reset View
cs: Výchozí pohled

en: &Font List
cs: Seznam &písem

en: Export as S&VG...
cs: Exportovat jako S&VG...

en: Export as &AMF...
cs: Exportovat jako &AMF...

en: Zoom In
cs: Přiblížit

en: Zoom Out
cs: Oddálit

en: View All
cs: Zobrazit vše

en: Conv&ert Tabs to Spaces
cs: Pře&vést tabulátory na mezery

en: U&nindent
cs: Z&rušit odsazení

en: &Cheat Sheet
cs: &Tahák

en: Message
cs: Zpráva

en: Time:
cs: Čas:

en: Steps:
cs: Kroky:

en: Dump Pictures
cs: Ukládat obrázky

en: &File
cs: &Soubor

en: Recen&t Files
cs: Nedávné &soubory

en: &Examples
cs: &Příklady

en: E&xport
cs: &Exportovat

en: &Edit
cs: &Upravit

en: &View
cs: &Zobrazit

en: &Help
cs: &Nápověda

en: Tabs
cs: tabulátorů

en: Find
cs: Najít

en: Replace
cs: Nahradit

en: Search string
cs: Hledaný řetězec

en: Done
cs: Hotovo

en: Replacement string
cs: Nahradit za

en: OpenGL Warning
cs: OpenGL varování

en: Enable OpenCSG
cs: Povolit OpenCSG

en: Show this message again
cs: Zobrazit tuto zprávu znovu

en: Close
cs: Zavřít

en: 3D View
cs: 3D zobrazení

en: Features
cs: Funkce

en: Enable/Disable experimental features
cs: Povolit/Zakázat experimentální funkce

en: Color scheme:
cs: Barevné téma:

en: Show Warnings and Errors in 3D View
cs: Zobrazovat varování a chyby v 3D okně

en: Line wrap
cs: Zalamování řádek

en: None
cs: vypnout

en: Wrap at character boundaries
cs: zalamovat na úrovni znaků

en: Wrap at word boundaries
cs: zalamovat na úrovni slov

en: Line wrap indentation
cs: Odsazení zalomených řádek

en: Line wrap visualization
cs: Pozice symbolu zalomení

en: Style
cs: Styl

en: Fixed
cs: vždy stejný

en: Same
cs: jako počátek

en: Indented
cs: odsazený

en: Indent
cs: odsadí

en: Start
cs: Začátek

en: Text
cs: za textem

en: Border
cs: konec řádky

en: Margin
cs: levý okraj

en: End
cs: Konec

en: Display
cs: Vzhled

en: Highlight current line
cs: Zvýrazňovat aktuální řádek

en: Enable brace matching
cs: Zvýrazňovat párové závorky

en: Font
cs: Písmo

en: Color syntax highlighting
cs: Barva zvýrazňování syntaxe

en: Ctrl/Cmd-Mouse-wheel zooms text
cs: Ctrl/Cmd a kolečko myši mění velikost písma

en: Indentation
cs: Odsazování

en: Auto Indent
cs: Automatické odsazování

en: Indent using
cs: Odsazovat pomocí

en: Spaces
cs: mezer

en: Indentation width
cs: Velikost odsazení

en: Tab width
cs: Šířka tabulátoru

en: Tab key function
cs: Funkce klávesy tabulátor

en: Insert Tab
cs: vloží znak tabulátoru

en: Show whitespace
cs: Zobrazovat mazery

en: Never
cs: nikdy

en: Always
cs: vždy

en: Only after indentation
cs: pouze za odsazením

en: Size
cs: Velikost

en: Automatically check for updates
cs: Automaticky vyhledávat aktualizace

en: Include development snapshots
cs: Včetně nestabilních verzí

en: Check Now
cs: Zkontrolovat nyní

en: Last checked:
cs: Poslední kontrola:

en: Show capability warning
cs: Zobrazovat varování o vlastnostech

en: Enable for OpenGL 1.x
cs: Povolit pro OpenGL 1.x

en: Turn off rendering at
cs: Vypnout renderování při

en: elements
cs: prvcích

en: Force Goldfeather
cs: Vynutit zobrazení Goldfeather

en: CGAL Cache size
cs: Velikost CGAL cache

en: PolySet Cache size
cs: Velikost PolySet cache

en: Enable docking of Editor and Console in different places
cs: Povolit zaparkování editoru a konzole na různá místa

en: Enable undocking of Editor and Console to separate windows
cs: Povolit plovoucí editor a konzoli

en: Show Welcome Screen
cs: Zobrazovat uvítací obrazovku

en: Enable user interface localization (requires restart of OpenSCAD)
cs: Povolit lokalizaci rozhraní OpenSCADu (vyžaduje restart aplikace)

en: Compile error.
cs: Chyba kompilace.

en: Error while compiling '%1'.
cs: Chyba při kompilaci '%1'.

en: Compilation generated %1 warning. | Compilation generated %1 warnings.
cs[0]: Kompilace vyvolala %1 varování.
cs[1]: Kompilace vyvolala %1 varování.
cs[2]: Kompilace vyvolala %1 varování.

en: Application
cs: Aplikace

en: The document has been modified.
    Do you really want to reload the file?
cs: Dokument byl pozměněn.
    Opravdu jej chcete znovu načíst?

en: Export %1 File
cs: Exportovat %s soubor(ů)

en: %1 Files (*%2)
cs: %1 Soubor(ů) (*%2)

en: Export CSG File
cs: Exportovat CSG soubor

en: CSG Files (*.csg)
cs: CSG soubory (*.csg)

en: Export Image
cs: Exportovat obrázek

en: PNG Files (*.png)
cs: PNG Soubory (*.png)

en: Console
cs: Konzole

en: Untitled.scad
cs: Bezejmenný.scad

en: Fontconfig needs to update its font cache.
    This can take up to a couple of minutes.
cs: Fontconfig potřebuje aktualizovat cache.
    To může trvat až několik minut.

en: Warning: You may experience OpenCSG rendering errors.
cs: Varování: Můžete zaznamenat chyby zobrazení pomocí OpenCSG.

en: Warning: Missing OpenGL capabilities for OpenCSG - OpenCSG has been disabled.
cs: Varování: Chybí OpenGL funkce pro OpenCSG - OpenCSG bylo vypnuto.

en: It is highly recommended to use OpenSCAD on a system with OpenGL 2.0 or later.
    Your renderer information is as follows:
cs: Vysoce doporučujeme používat OpenSCAD na systému s OpenGL 2.0 nebo novější.
    Zde je informace o vašem vykreslovacím systému:

en: After indentation
cs: za odsazením

en: The document has been modified.
cs: Dokument byl pozměněn.

en: Do you want to save your changes?
cs: Chcete uložit změny?

en: Save File
cs: Uložit soubor

en: OpenSCAD Designs (*.scad)
cs: OpenSCAD designy(*.scad)

en: %1 already exists.
    Do you want to replace it?
cs: %1 již existuje.
    Chcete jej nahradit?

en: Basics
cs: Základy

en: Functions
cs: Funkce

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Old
cs: Staré
