OTRS - en to bg translation catalogue (698 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
bg: Да

note: Template: AAABase
en: No
bg: Не

note: Template: AAABase
en: yes
bg: да

note: Template: AAABase
en: no
bg: не

note: Template: AAABase
en: Off
bg: Изключено

note: Template: AAABase
en: off
bg: изключено

note: Template: AAABase
en: On
bg: Включено

note: Template: AAABase
en: on
bg: включено

note: Template: AAABase
en: top
bg: към началото

note: Template: AAABase
en: end
bg: Край

note: Template: AAABase
en: Done
bg: Готово.

note: Template: AAABase
en: Cancel
bg: Отказ

note: Template: AAABase
en: Reset
bg: Рестартирай

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
bg: преди повече от

note: Template: AAABase
en: in more than ...
bg: в повече от

note: Template: AAABase
en: within the last ...
bg: в рамките на последните

note: Template: AAABase
en: within the next ...
bg: в рамките на следващите

note: Template: AAABase
en: Today
bg: Днес

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
bg: Утре

note: Template: AAABase
en: Next week
bg: Следващата седмица

note: Template: AAABase
en: day
bg: ден

note: Template: AAABase
en: days
bg: дни

note: Template: AAABase
en: day(s)
bg: ден/дни

note: Template: AAABase
en: d
bg: д

note: Template: AAABase
en: hour
bg: час

note: Template: AAABase
en: hours
bg: часове

note: Template: AAABase
en: hour(s)
bg: час(ове)

note: Template: AAABase
en: Hours
bg: Часа

note: Template: AAABase
en: h
bg: ч

note: Template: AAABase
en: minute
bg: минута

note: Template: AAABase
en: minutes
bg: минути

note: Template: AAABase
en: minute(s)
bg: минута(и)

note: Template: AAABase
en: Minutes
bg: Минути

note: Template: AAABase
en: m
bg: м

note: Template: AAABase
en: month
bg: месец

note: Template: AAABase
en: months
bg: месеци

note: Template: AAABase
en: month(s)
bg: месец(и)

note: Template: AAABase
en: week
bg: седмица

note: Template: AAABase
en: week(s)
bg: седмица(и)

note: Template: AAABase
en: quarter
bg: тримесечие

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
bg: тримесечие(я)

note: Template: AAABase
en: half-year
bg: полугодие

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
bg: полугодие (я)

note: Template: AAABase
en: year
bg: година

note: Template: AAABase
en: years
bg: години

note: Template: AAABase
en: year(s)
bg: година(и)

note: Template: AAABase
en: second(s)
bg: секунда(и)

note: Template: AAABase
en: seconds
bg: секунди

note: Template: AAABase
en: second
bg: секунда

note: Template: AAABase
en: s
bg: с

note: Template: AAABase
en: Time unit
bg: Единица време

note: Template: AAABase
en: wrote
bg: записано

note: Template: AAABase
en: Message
bg: Съобщение

note: Template: AAABase
en: Error
bg: Грешка

note: Template: AAABase
en: Bug Report
bg: Отчет за грешка

note: Template: AAABase
en: Attention
bg: Внимание

note: Template: AAABase
en: Warning
bg: Предупреждение

note: Template: AAABase
en: Module
bg: Модул

note: Template: AAABase
en: Modulefile
bg: Файл-модул

note: Template: AAABase
en: Subfunction
bg: Под-функция

note: Template: AAABase
en: Line
bg: Линия

note: Template: AAABase
en: Setting
bg: Настройка

note: Template: AAABase
en: Settings
bg: Настройки

note: Template: AAABase
en: Example
bg: Пример

note: Template: AAABase
en: Examples
bg: Примери

note: Template: AAABase
en: valid
bg: валиден

note: Template: AAABase
en: Valid
bg: Валиден

note: Template: AAABase
en: invalid
bg: невалиден

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
bg: временно невалиден

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
bg:  2 Минути

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
bg:  5 Минути

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
bg:  7 Минути

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
bg: 10 Минути

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
bg: 15 Минути

note: Template: AAABase
en: Mr.
bg: Г-н.

note: Template: AAABase
en: Mrs.
bg: Г-жа

note: Template: AAABase
en: Next
bg: Напред

note: Template: AAABase
en: Back
bg: Назад

note: Template: AAABase
en: Next...
bg: Напред...

note: Template: AAABase
en: ...Back
bg: ...Назад

note: Template: AAABase
en: -none-
bg: -няма-

note: Template: AAABase
en: none
bg: няма

note: Template: AAABase
en: none!
bg: няма!

note: Template: AAABase
en: none - answered
bg: липсва отговор

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
bg: моля, не редактирайте!

note: Template: AAABase
en: Need Action
bg: Нужно е действие

note: Template: AAABase
en: AddLink
bg: Добавяне на връзка

note: Template: AAABase
en: Link
bg: Връзка

note: Template: AAABase
en: Unlink
bg: Премахни връзка

note: Template: AAABase
en: Linked
bg: Свързан

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
bg: Връзка (нормална)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
bg: Връзка (родител)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
bg: Връзка (дете)

note: Template: AAABase
en: Normal
bg: Нормална

note: Template: AAABase
en: Parent
bg: Родител

note: Template: AAABase
en: Child
bg: Дете

note: Template: AAABase
en: Hit
bg: Попадение

note: Template: AAABase
en: Hits
bg: Попадения

note: Template: AAABase
en: Text
bg: Текст

note: Template: AAABase
en: Standard
bg: Стандартно

note: Template: AAABase
en: Lite
bg: Лека

note: Template: AAABase
en: User
bg: Потребител

note: Template: AAABase
en: Username
bg: Потребителско име

note: Template: AAABase
en: Language
bg: Език

note: Template: AAABase
en: Languages
bg: Езици

note: Template: AAABase
en: Password
bg: Парола

note: Template: AAABase
en: Preferences
bg: Предпочитания

note: Template: AAABase
en: Salutation
bg: Обръщение

note: Template: AAABase
en: Salutations
bg: Обръщения

note: Template: AAABase
en: Signature
bg: Подпис

note: Template: AAABase
en: Signatures
bg: Подписи

note: Template: AAABase
en: Customer
bg: Потребител

note: Template: AAABase
en: CustomerID
bg: Потребителски индикатив

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
bg: Портребителски индикативи

note: Template: AAABase
en: customer
bg: потребител

note: Template: AAABase
en: agent
bg: агент

note: Template: AAABase
en: system
bg: система

note: Template: AAABase
en: Customer Info
bg: Потребителски данни

note: Template: AAABase
en: Customer Information
bg: Информация за потребител

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
bg: Клиентски компании

note: Template: AAABase
en: Company
bg: Компания

note: Template: AAABase
en: go!
bg: ОК!

note: Template: AAABase
en: go
bg: ОК

note: Template: AAABase
en: All
bg: Всички

note: Template: AAABase
en: all
bg: всички

note: Template: AAABase
en: Sorry
bg: Съжаляваме

note: Template: AAABase
en: update!
bg: обновяване!

note: Template: AAABase
en: update
bg: обновяване

note: Template: AAABase
en: Update
bg: Обновяване

note: Template: AAABase
en: Updated!
bg: Обновен!

note: Template: AAABase
en: submit!
bg: изпратете!

note: Template: AAABase
en: submit
bg: изпратете

note: Template: AAABase
en: Submit
bg: Изпратете

note: Template: AAABase
en: change!
bg: променете!

note: Template: AAABase
en: Change
bg: Промяна

note: Template: AAABase
en: change
bg: променете

note: Template: AAABase
en: click here
bg: натиснете тук

note: Template: AAABase
en: Comment
bg: Коментар

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
bg: Невалидна опция!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
bg: Невалидно време!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
bg: Невалидна дата!

note: Template: AAABase
en: Name
bg: Име

note: Template: AAABase
en: Group
bg: Група

note: Template: AAABase
en: Description
bg: Описание

note: Template: AAABase
en: description
bg: описание

note: Template: AAABase
en: Theme
bg: Тема

note: Template: AAABase
en: Created
bg: Създаден

note: Template: AAABase
en: Created by
bg: Създаден от

note: Template: AAABase
en: Changed
bg: Променен

note: Template: AAABase
en: Changed by
bg: Променен от

note: Template: AAABase
en: Search
bg: Търсене

note: Template: AAABase
en: and
bg: и

note: Template: AAABase
en: between
bg: между

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
bg: Пълнотекстово търсене

note: Template: AAABase
en: Data
bg: Данни

note: Template: AAABase
en: Options
bg: Настройки

note: Template: AAABase
en: Title
bg: Заглавие

note: Template: AAABase
en: Item
bg: Елемент

note: Template: AAABase
en: Delete
bg: Изтриване

note: Template: AAABase
en: Edit
bg: Редакция

note: Template: AAABase
en: View
bg: Изглед

note: Template: AAABase
en: Number
bg: Номер

note: Template: AAABase
en: System
bg: Система

note: Template: AAABase
en: Contact
bg: Контакт

note: Template: AAABase
en: Contacts
bg: Контакти

note: Template: AAABase
en: Export
bg: Експортиране

note: Template: AAABase
en: Up
bg: Нагоре

note: Template: AAABase
en: Down
bg: Надолу

note: Template: AAABase
en: Add
bg: Добавяне

note: Template: AAABase
en: Added!
bg: Добавен!

note: Template: AAABase
en: Category
bg: Категория

note: Template: AAABase
en: Expand
bg: Разгърнат

note: Template: AAABase
en: Small
bg: Икономичен

note: Template: AAABase
en: Medium
bg: Среден / нормален

note: Template: AAABase
en: Large
bg: Подробен

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
bg: Покажи дървовиден изглед за избор

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
bg: Твърде дълго съдържание на полето!

note: Template: AAABase
en: New message
bg: Ново съобщение

note: Template: AAABase
en: New message!
bg: Ново съобщение!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
bg: Моля, отговорете на този билет(и) за да се върнете в нормалния изглед на опашката!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
bg: Вие имате %s ново/нови съобщение/съобщения!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
bg: Вие имате %s оставащ/оставащи билет/билети!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
bg: Препоръчителният символен набор за Вашият език е %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
bg: Подновете паролата си.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
bg: Моля активирайте %s на първо място!

note: Template: AAABase
en: No suggestions
bg: Няма предположения

note: Template: AAABase
en: Word
bg: Дума

note: Template: AAABase
en: Ignore
bg: Пренебрегване

note: Template: AAABase
en: replace with
bg: замести с

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
bg: Няма потребител с това име.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
bg: Няма потребител с това име.

note: Template: AAABase
en: Logout
bg: Изход

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
bg: Функцията не е активна

note: Template: AAABase
en: Database Selection
bg: Избор на база данни

note: Template: AAABase
en: Create Database
bg: Създаване на база данни

note: Template: AAABase
en: System Settings
bg: Системни настройки

note: Template: AAABase
en: Finished
bg: Приключено

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
bg: Инсталирай OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
bg: Въведение

note: Template: AAABase
en: License
bg: Лиценз

note: Template: AAABase
en: Database
bg: База данни

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
bg: Логин-а е задължителен

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
bg: Паролата е задължителна

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
bg: Използвай този клиент

note: Template: AAABase
en: Take this User
bg: Изберете този потребител

note: Template: AAABase
en: possible
bg: възможен

note: Template: AAABase
en: reject
bg: отхвърлен

note: Template: AAABase
en: reverse
bg: обърнато

note: Template: AAABase
en: Facility
bg: Приспособление

note: Template: AAABase
en: Time Zone
bg: Времева зона

note: Template: AAABase
en: Pending till
bg: В очакване до

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
bg: Разпределяне по поле To: от писмото.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
bg: Разпределение по избрана опашка.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
bg: Няма въдедена стойност!

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
bg: Моля, оторизирайте се отново. Тази сесия вече е затворена.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
bg: Нямате позволение!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
bg: (Кликнете тук за добавяне)

note: Template: AAABase
en: Preview
bg: Преглед

note: Template: AAABase
en: Contract
bg: Договор

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
bg: Клиент(и) онлайн: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
bg: Агент(и) онлайн: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
bg: Календар

note: Template: AAABase
en: File
bg: Файл

note: Template: AAABase
en: Filename
bg: Име на файл

note: Template: AAABase
en: Type
bg: Тип

note: Template: AAABase
en: Size
bg: Размер

note: Template: AAABase
en: Upload
bg: Качване

note: Template: AAABase
en: Directory
bg: Директория

note: Template: AAABase
en: Signed
bg: Подписано

note: Template: AAABase
en: Sign
bg: Подпиши

note: Template: AAABase
en: Crypted
bg: Кодирано

note: Template: AAABase
en: Crypt
bg: Кодирай

note: Template: AAABase
en: Office
bg: Офис

note: Template: AAABase
en: Phone
bg: Телефон

note: Template: AAABase
en: Fax
bg: Факс

note: Template: AAABase
en: Mobile
bg: Мобилен телефон

note: Template: AAABase
en: Zip
bg: Пощенски код

note: Template: AAABase
en: City
bg: Град

note: Template: AAABase
en: Street
bg: Улица

note: Template: AAABase
en: Country
bg: Държава

note: Template: AAABase
en: Location
bg: Местоположение

note: Template: AAABase
en: installed
bg: инсталирано

note: Template: AAABase
en: uninstalled
bg: деинсталирано

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
bg: Съобщение: Трябва да активирате %s защото приложението вече работи!

note: Template: AAABase
en: printed at
bg: отпечатано в

note: Template: AAABase
en: Event
bg: Събитие

note: Template: AAABase
en: Header
bg: Хедър

note: Template: AAAMonth
en: Jan
bg: Яну

note: Template: AAAMonth
en: Feb
bg: Фев

note: Template: AAAMonth
en: Mar
bg: Мар

note: Template: AAAMonth
en: Apr
bg: Апр

note: Template: AAAMonth
en: May
bg: Май

note: Template: AAAMonth
en: Jun
bg: Юни

note: Template: AAAMonth
en: Jul
bg: Юли

note: Template: AAAMonth
en: Aug
bg: Авг

note: Template: AAAMonth
en: Sep
bg: Сеп

note: Template: AAAMonth
en: Oct
bg: Окт

note: Template: AAAMonth
en: Nov
bg: Ное

note: Template: AAAMonth
en: Dec
bg: Дек

note: Template: AAAMonth
en: January
bg: Януари

note: Template: AAAMonth
en: February
bg: Февруари

note: Template: AAAMonth
en: March
bg: Март

note: Template: AAAMonth
en: April
bg: Април

note: Template: AAAMonth
en: May_long
bg: Май

note: Template: AAAMonth
en: June
bg: Юни

note: Template: AAAMonth
en: July
bg: Юли

note: Template: AAAMonth
en: August
bg: Август

note: Template: AAAMonth
en: September
bg: Септември

note: Template: AAAMonth
en: October
bg: Октомври

note: Template: AAAMonth
en: November
bg: Ноември

note: Template: AAAMonth
en: December
bg: Декември

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
bg: Предпочитанията са обновени успешно

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
bg: Смяна на паролата

note: Template: AAAPreferences
en: New password
bg: Нова парола

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
bg: Речик за проверка на правописа

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
bg: Максимален брой Билети на страница (при преглед)

note: Template: AAATicket
en: Lock
bg: Заключи

note: Template: AAATicket
en: Unlock
bg: Отключи

note: Template: AAATicket
en: History
bg: Хроника

note: Template: AAATicket
en: Zoom
bg: Подробно

note: Template: AAATicket
en: Age
bg: Възраст

note: Template: AAATicket
en: Bounce
bg: Отхвърли

note: Template: AAATicket
en: Forward
bg: Препратете

note: Template: AAATicket
en: From
bg: От

note: Template: AAATicket
en: To
bg: До

note: Template: AAATicket
en: Cc
bg: Копие до

note: Template: AAATicket
en: Bcc
bg: Скрито копие

note: Template: AAATicket
en: Subject
bg: Относно

note: Template: AAATicket
en: Move
bg: Преместване

note: Template: AAATicket
en: Queue
bg: Опашка

note: Template: AAATicket
en: Queues
bg: Опашки

note: Template: AAATicket
en: Priority
bg: Приоритет

note: Template: AAATicket
en: Priorities
bg: Приоритет

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
bg: SLA

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
bg: SLA

note: Template: AAATicket
en: State
bg: Статус

note: Template: AAATicket
en: States
bg: Статус

note: Template: AAATicket
en: Status
bg: Статус

note: Template: AAATicket
en: Statuses
bg: Статус

note: Template: AAATicket
en: Compose
bg: Създаване

note: Template: AAATicket
en: Pending
bg: В очакване

note: Template: AAATicket
en: Owner
bg: Собственик

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
bg: Обновяване на собственик

note: Template: AAATicket
en: Responsible
bg: Отговорник

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
bg: Обноваеане на отговорника

note: Template: AAATicket
en: Sender
bg: Изпращач

note: Template: AAATicket
en: Article
bg: Клауза

note: Template: AAATicket
en: Ticket
bg: Билет

note: Template: AAATicket
en: Createtime
bg: време на създаване

note: Template: AAATicket
en: plain
bg: обикновен

note: Template: AAATicket
en: Email
bg: е-поща

note: Template: AAATicket
en: email
bg: е-поща

note: Template: AAATicket
en: Close
bg: Затваряне

note: Template: AAATicket
en: Action
bg: Действие

note: Template: AAATicket
en: Attachment
bg: Прикачен файл

note: Template: AAATicket
en: Attachments
bg: Прикачени файлове

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
bg: Това писмо е написано в символна подредба различна от тази, която използвате.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
bg: Ако не се вижда коректно,

note: Template: AAATicket
en: This is a
bg: Това е

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
bg: да го отворите в нов прозорец

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
bg: Това е поща в HTML формат. Натиснете тук, за да покажете коректно

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
bg: Полета

note: Template: AAATicket
en: Merge
bg: Изравняване

note: Template: AAATicket
en: merged
bg: изравнен

note: Template: AAATicket
en: closed successful
bg: успешно затворен

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
bg: неуспешно затворен

note: Template: AAATicket
en: All tickets
bg: Всички билети

note: Template: AAATicket
en: QueueView
bg: Преглед на опашката

note: Template: AAATicket
en: new
bg: нов

note: Template: AAATicket
en: open
bg: отворен

note: Template: AAATicket
en: closed
bg: затворен

note: Template: AAATicket
en: removed
bg: премахнат

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
bg: очаква напомняне

note: Template: AAATicket
en: pending auto
bg: очаква авроматично

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
bg: очаква автоматично затваряне+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
bg: очаква автоматично затваряне-

note: Template: AAATicket
en: email-external
bg: външна е-поща

note: Template: AAATicket
en: email-internal
bg: вътрешна е-поща

note: Template: AAATicket
en: note-external
bg: външна бележка

note: Template: AAATicket
en: note-internal
bg: вътрешна бележка

note: Template: AAATicket
en: note-report
bg: бележка отчет

note: Template: AAATicket
en: phone
bg: телефон

note: Template: AAATicket
en: sms
bg: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
bg: заявка по web

note: Template: AAATicket
en: lock
bg: заключи

note: Template: AAATicket
en: unlock
bg: отключи

note: Template: AAATicket
en: very low
bg: много нисък

note: Template: AAATicket
en: low
bg: нисък

note: Template: AAATicket
en: normal
bg: нормален

note: Template: AAATicket
en: high
bg: висок

note: Template: AAATicket
en: very high
bg: много висок

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
bg: 1 много нисък

note: Template: AAATicket
en: 2 low
bg: 2 нисък

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
bg: 3 нормален

note: Template: AAATicket
en: 4 high
bg: 4 висок

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
bg: 5 много висок

note: Template: AAATicket
en: Create
bg: Създаване

note: Template: AAATicket
en: Phone call
bg: Телефонно обаждане

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
bg: Билет "%s" създаден!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
bg: Номер на Билета

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
bg: Обект от тип Билет

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
bg: Несъществуващ номер на Билета "%s"! Връзката е невъзможна!

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
bg: Затворените билети да не се показват

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
bg: Затворените билети да се показват

note: Template: AAATicket
en: New Article
bg: Нов текст

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
bg: Билет по е-поща

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
bg: Билет е-поща

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
bg: Билет телефонно обаждане

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
bg: Търсене на билети

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
bg: Редакция на клиент-потребители

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
bg: Събирателно действие

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
bg: Събирателно действие върху билети

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
bg: Изпращане на е-поща и създаване на нов билет

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
bg: Създаване на нов билет: е-поша и изпращане на този (Изходящ)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
bg: Създаване на билет: телефонно обаждане (Входящ)

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
bg: Преглед на всички отворени билети

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
bg: Заключени билети

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
bg: Наблюдавани билети

note: Template: AAATicket
en: Watched
bg: Наблюдавани

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
bg: Смяна на полетата на билета!

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
bg: Подробен преглед на билета!

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
bg: Отбележи като спам

note: Template: AAATicket
en: My Queues
bg: Собствени опашки

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
bg: Показани билети

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
bg: Вашето писмо с номер на билета "<OTRS_TICKET>" е изравнено с "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
bg: Напомняне за нов билет

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
bg: Изпратете уведомление ако има нов билет в "Собствени опашки".

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
bg: Известие за продължителността на заключване на билетът

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
bg: Изпратете ми известие, ако билетът е отключен от системата.

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
bg: Изпратете уведомление билет е преместен в "Собствени опашки".

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
bg: Потребителска опашка

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
bg: Време за обновяване изгледът на опашката

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
bg: Екран след нов тикет

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
bg: Затворени билети

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
bg: Покажете затворените билети

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
bg: Максимален брой показани билети на страница в прегледа на опашката.

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
bg: Нов билет

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
bg: Създаване на нов билет

note: Template: AAATicket
en: Customer called
bg: Обаждане на клиент

note: Template: AAATicket
en: phone call
bg: обаждане по телефон

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
bg: Нед

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
bg: Пон

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
bg: Вто

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
bg: Сря

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
bg: Чет

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
bg: Пет

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
bg: Съб

note: Template: AdminACL
en: Filter
bg: Филтър

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
bg: Съхраняване

note: Template: AdminACLEdit
en: or
bg: или

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
bg: Управление на прикачен файл

note: Template: AdminAttachment
en: List
bg: Списък

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
bg: Управление на автоматичният отговор

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
bg: Отговор

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
bg: За да се вземат първите 20 символа от "Относно" полето

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
bg: За да се вземат първите 5 реда от съобщението.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
bg: Избор

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
bg: Логин като

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
bg: Бележка

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
bg: Тази функционалност е забранена

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
bg: Разрешаване на фунционалността тук

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
bg: Групи

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
bg: само за четене

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
bg: Достъп само за четене за билетите в тази група/опашка

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
bg: четене/запис

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
bg: Пълен достъп за билетите в тази група/опашка

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
bg: Активна

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
bg: Ред

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
bg: Обект

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
bg: Ключ

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
bg: Стойност

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
bg: Бележка

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
bg: Административно уведомление

note: Template: AdminEmail
en: Body
bg: Тяло на писмото

note: Template: AdminEmail
en: Send
bg: Изпращане

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
bg: GenericAgent

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
bg: Последно стартирана

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
bg: Стартирай сега!

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
bg: (Пример: 10*5155 или 105658)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
bg: (Пример: 234321)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
bg: (Пример: U5150)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
bg: Агент

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
bg: Няма настройки за време на създаване.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
bg: Билета е създаден

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
bg: Билета е създаден между

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
bg: Няма настройки за време на очакване

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
bg: Времето на очакване за билета достигнато

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
bg: Времето на очакване за билета достигнато между

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
bg: В очакване - дата

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
bg: Добавяне на бележка

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
bg: Мерни единици за времето

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
bg: Тази команда ще бъде изпълнена. ARG[0] (първи аргумент) ще бъде номера на билета. ARG[1] (втори аргумент) ще бъде TiketID.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
bg: Изтриване на билета

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
bg: Резултат

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
bg: Време

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
bg: Лимит

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
bg: Опресняване

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
bg: Хост

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
bg: Импортиране

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
bg: Версия

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
bg: Управление на групи

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
bg: Групата admin достъпва администраторската зона, а stat групата достъпва зоната за статистики.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
bg: Добавяне на група

note: Template: AdminLog
en: System Log
bg: Системен журнал

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
bg: Управление на e-mail акаунти

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
bg: Всички входящи писма с един акаунт ще се разпределят в избраната опашка!

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
bg: Ако Вашия акаунт е доверен съществуващите X-OTRS хедъри на e-mail-а ще бъдат използвани (Пример: X-OTRS-Priority - за приоритет). Филтъра на PostMaster обаче същто ще се приложи на тези съобщения.

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
bg: Доверен

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
bg: Разпределение

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
bg: Администрация

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
bg: Тип на съобщението

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
bg: Уведомления се изпращат на агент или клиент-потребител

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
bg: Доставчик

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
bg: Управление на PGP

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
bg: По този начин може директно да се редактира keyring-а който е конфигуриран в модула SysConfig.

note: Template: AdminPGP
en: Result
bg: Резултат

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
bg: Идентификатор

note: Template: AdminPGP
en: Bit
bg: Бит

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
bg: Управление на софтуерни пакети

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
bg: Сигурни ли сте че искате да деинсталирате този софтуерен пакет?

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
bg: Продължаване

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
bg: Инсталиране

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
bg: Ъпгрейд

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
bg: Локално Repository

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
bg: Деинсталиране

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
bg: Реинсталиране

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
bg: Дата

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
bg: Позволения

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
bg: Сваляне

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
bg: Сваляне на файла от пакета!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
bg: Задължителен

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
bg: Primary Key

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
bg: Auto Increment

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
bg: Журнал на производителността

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
bg: Тази функционалност е пусната!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
bg: Използвайте тази функционалност ако искате да се журналира всяка заявка.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
bg: Забраняване на фукционалността тук

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
bg: Журналния файл е прекалено голям!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
bg: Преглед

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
bg: Диапазон

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
bg: последните

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
bg: Интерфейс

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
bg: Заявки

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
bg: Минимално време за отговор

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
bg: Максимално време за отговор

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
bg: Средно време за отговор

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
bg: Управление филтъра за е-поща

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
bg: Ако искате съвпадение само на e-mail адреса използвайте EMAILADDRESS:info@example.com в From, To или Cc.

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
bg: Управление на приоритетите

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
bg: Добави приоритет

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
bg: Отпечатване

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
bg: Време за отключване

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
bg: 0 = без отключване

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
bg: 0 = без ескалация

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
bg: Параметри за автоматично проследяване

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
bg: Заключване на билетът след автоматично известяване

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
bg: Ще бъде адресът на изпраща за тази опашка при еМейл отговорите

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
bg: Обръщението за отговорите по еМейл

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
bg: Подписът за отговорите по еМейл

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
bg: Авто отговори

note: Template: AdminRole
en: Role Management
bg: Управление на роли

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
bg: Създайте роля и добавете групи в нея. След това добавете ролята на потребителите.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
bg: Добавяне на роля

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
bg: Роли

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
bg: Преместване

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
bg: Позволение за преместване на билет в тази група/опашка.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
bg: Създаване

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
bg: Позволение за създаване на билет в тази група/опашка.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
bg: Бележка

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
bg: Собственик

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
bg: Приоритет

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
bg: Позволение за промяна на приоритета на билет в тази група/опашка.

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
bg: Управление на SLA

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
bg: Управление на S/MIME (Secure MIME)

note: Template: AdminSMIME
en: See also
bg: Вижте също

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
bg: По този начин може да редактирате сертификати и частни ключове във файловата система.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
bg: Хеш

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
bg: Добавяне на сертификат

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
bg: Добавяне на частен ключ

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
bg: Парола

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
bg: Управление на обръщението

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
bg: Добавяне на обръщение

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
bg: SQL

note: Template: AdminService
en: Service Management
bg: Управление на service

note: Template: AdminSession
en: Session Management
bg: Управление на сесиите

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
bg: Спиране на всички сесии

note: Template: AdminSession
en: Session
bg: Сесия

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
bg: Управление на подпис

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
bg: Добавяне на подпис

note: Template: AdminState
en: State Management
bg: Управление на статус

note: Template: AdminState
en: Add State
bg: Добавяне на статус

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
bg: Изпращач

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
bg: Системна конфигурация

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
bg: Подгрупа

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
bg: Елементи

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
bg: Съдържание

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
bg: Име на навигационната лента

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
bg: Навигационна лента

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
bg: Връзка

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
bg: Блок

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
bg: Клавиш за кратък достъп

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
bg: Управление на системния еМейл адрес

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
bg: Текущия статус на билета е

note: Template: AdminType
en: Type Management
bg: Управление на тип

note: Template: AdminType
en: Add Type
bg: Добавяне на тип

note: Template: AdminUser
en: Firstname
bg: Име

note: Template: AdminUser
en: Lastname
bg: Фамилия

note: Template: AdminUser
en: Start
bg: Старт

note: Template: AgentBook
en: Address Book
bg: Адресна книга

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
bg: Клиент-потребител

note: Template: AgentInfo
en: Info
bg: Информация

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
bg: Проверка на правописът

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
bg: Правописна грешка(грешки)

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
bg: Прилага се към тези промени

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
bg: Сума на редовете

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
bg: Сума на колоните

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
bg: Кеш

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
bg: Нов собственик

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
bg: Следващо състояние

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
bg: Бележката е от тип

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
bg: Отказ на

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
bg: Следващо състояние за билетът

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
bg: Да се информира изпращачът

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
bg: Изпратете еМейл!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
bg: Събирателно действие

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
bg: Изпратете еМейл!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
bg: Изравняване с

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
bg: Необходимо е да използвате номер на билета

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
bg: Следваща опашка

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
bg: Време на първи отговор

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
bg: Време на ъпдейт на статуса

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
bg: Време за решаване

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
bg: Промяна на опашката

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
bg: Редакция на търсенето

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
bg: Обикновен

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
bg: Шаблон

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
bg: Формат на резултата

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
bg: Пълнотекстово

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
bg: Създаден в опашка

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
bg: Заключен

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
bg: Отброено време

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
bg: Страница

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
bg: Поставяне

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
bg: Не

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
bg: от

note: Template: CustomerError
en: Traceback
bg: Проследяване

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
bg: С помощта на

note: Template: CustomerLogin
en: Login
bg: Вход

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
bg: Вход

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
bg: Завка за нова парола

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
bg: Създаване на акаунт

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
bg: SLA

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
bg: Профил

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
bg: Копие до

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
bg: Формат на резултата

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
bg: на

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
bg: ч

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
bg: Мар

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
bg: включено

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
bg: до

note: Template: Installer
en: Finish
bg: Край

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
bg: Тип

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
bg: Тип

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
bg: Потребител

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
bg: Парола

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
bg: Нови

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
bg: За да може да използвате OTRS, Вие трябва да въведете, като superuser root в командния ред (Terminal/Shell) следната команда

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
bg: Рестарт на web сървъра

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
bg: След извършването на това, Вашият OTRS е напълно работоспособен.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
bg: Начална страница

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
bg: Вашият OTRS екип

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
bg: Отказване на лиценза

note: Template: InstallerSystem
en: SystemID
bg: Системно ID

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
bg: Системно FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
bg: Admin е-поща

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
bg: Организация

note: Template: InstallerSystem
en: Log
bg: Журнал

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
bg: Журнален модул

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
bg: Web-зона

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
bg: CheckMXRecord (Проверка MX запис)

note: Template: Login
en: Lost your password?
bg: Забравена парола

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
bg: Уведомление

note: Template: Article
en: Inform Agent
bg: Информирай агента

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
bg: Разрешения

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
bg: Ос Х

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
bg: Между

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
bg: Формат

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
bg: Размяна на осите

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
bg: Конфигурируеми параметри на статичната статистика

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
bg: Няма избран елемент

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
bg: Мащаб

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
bg: Тестова страница на OTRS

note: Template: Test
en: Counter
bg: Брояч

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
bg: Предишен собственик

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
bg: отпечатано от

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
bg: В очакване-дата

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
bg: за състояния в очакване*

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
bg: Създадени с приоритет

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
bg: Създадени в статус

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
bg: Време на създаване

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
bg: Време на затваряне

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
bg: Агент/Собственик

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
bg: Създадени от агент/собственик

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
bg: Билети

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
bg: %s времеви единица(и) са отброени. Общо %s времеви единица(и).

note: SysConfig
en: Added email. %s
bg: Добавена е-поща. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
bg: Добавена връзка към билет "%s".

note: SysConfig
en: Added note (%s)
bg: Добавена бележка (%s)

note: SysConfig
en: Agent called customer.
bg: Обаждане на клиент от страна на агент.

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
bg: Авто отговори <-> Опашки

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
bg: Авто отговор към тикет изпратен на "%s".

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
bg: Авто отказ изпратен на "%s".

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
bg: Авто отговор изпратен на "%s".

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
bg: Отхвърлен към "%s".

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
bg: Смяна на приоритета на билета от "%s" (%s) към "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Customer Users
bg: Клиент-потребители

note: SysConfig
en: Customer called us.
bg: Клиент ни се обади.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
bg: Клиентска заявка по web.

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
bg: Изтрита връзка към билет "%s".

note: SysConfig
en: Email Addresses
bg: E-mail адреси

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
bg: Е-поща изпратена на "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
bg: Е-поща изпратена на клиент.

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
bg: Събщтение към [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
bg: Прехвърлен на "%s".

note: SysConfig
en: Link Object
bg: Обект за свързване

note: SysConfig
en: Locked ticket.
bg: Билета е заключен.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
bg: Loop-Protection! Не е изпратен авто отговор на "%s".

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
bg: Създаден нов билет [%s] (О=%s;П=%s;С=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
bg: Нов собствник е "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
bg: Уведомление изпратено на "%s".

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
bg: Стар: "%s" Нов: "%s"

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
bg: Роли <-> Групи

note: SysConfig
en: Search Customer
bg: Търсене на потребител

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
bg: Изберете Вашата потребителска тема

note: SysConfig
en: Stat#
bg: Статистика#

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
bg: Билета е отключен.

note: SysConfig
en: Updated: %s
bg: Актуализирано: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
bg: Актуализирано: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
