OTRS - en to cs translation catalogue (1330 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
cs: Ano

note: Template: AAABase
en: No
cs: Ne

note: Template: AAABase
en: yes
cs: ano

note: Template: AAABase
en: no
cs: ne

note: Template: AAABase
en: Off
cs: Vypnuto

note: Template: AAABase
en: off
cs: vypnuto

note: Template: AAABase
en: On
cs: Zapnuto

note: Template: AAABase
en: on
cs: zapnuto

note: Template: AAABase
en: top
cs: nahoru

note: Template: AAABase
en: end
cs: konec

note: Template: AAABase
en: Done
cs: Hotovo

note: Template: AAABase
en: Cancel
cs: Storno

note: Template: AAABase
en: Reset
cs: Vyresetovat

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
cs: více než ... nazpět

note: Template: AAABase
en: in more than ...
cs: za více než ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
cs: během posledních ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
cs: během příštího

note: Template: AAABase
en: Created within the last
cs: Vytvořeno během posledních

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
cs: Vytvořeno více než ... nazpět

note: Template: AAABase
en: Today
cs: Dnes

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
cs: Zítra

note: Template: AAABase
en: Next week
cs: Příští týden

note: Template: AAABase
en: day
cs: den

note: Template: AAABase
en: days
cs: dní(dny)

note: Template: AAABase
en: day(s)
cs: den(dní)

note: Template: AAABase
en: hour
cs: hodina

note: Template: AAABase
en: hours
cs: hodin(y)

note: Template: AAABase
en: hour(s)
cs: hodin(a)(y)

note: Template: AAABase
en: Hours
cs: Hodin(y)

note: Template: AAABase
en: minute
cs: minuta

note: Template: AAABase
en: minutes
cs: minut(y)

note: Template: AAABase
en: minute(s)
cs: minut(a)(y)

note: Template: AAABase
en: Minutes
cs: Minut

note: Template: AAABase
en: month
cs: měsíc

note: Template: AAABase
en: months
cs: měsíců

note: Template: AAABase
en: month(s)
cs: měsíc(e)

note: Template: AAABase
en: week
cs: týden

note: Template: AAABase
en: week(s)
cs: týden(týdny)

note: Template: AAABase
en: year
cs: rok

note: Template: AAABase
en: years
cs: roků

note: Template: AAABase
en: year(s)
cs: rok(y)

note: Template: AAABase
en: second(s)
cs: sekunda(y)

note: Template: AAABase
en: seconds
cs: sekund

note: Template: AAABase
en: second
cs: sekunda

note: Template: AAABase
en: Time unit
cs: Časové jednotky

note: Template: AAABase
en: wrote
cs: napsal

note: Template: AAABase
en: Message
cs: Zpráva

note: Template: AAABase
en: Error
cs: Chyba

note: Template: AAABase
en: Bug Report
cs: Hlášení o chybě

note: Template: AAABase
en: Attention
cs: Upozornění

note: Template: AAABase
en: Warning
cs: Varování

note: Template: AAABase
en: Module
cs: Modul

note: Template: AAABase
en: Modulefile
cs: Soubor modulu

note: Template: AAABase
en: Subfunction
cs: Podfunkce

note: Template: AAABase
en: Line
cs: Řádek

note: Template: AAABase
en: Setting
cs: Nastavení

note: Template: AAABase
en: Settings
cs: Nastavení

note: Template: AAABase
en: Example
cs: Příklad

note: Template: AAABase
en: Examples
cs: Příklady

note: Template: AAABase
en: valid
cs: platný

note: Template: AAABase
en: Valid
cs: Platnost

note: Template: AAABase
en: invalid
cs: neplatný

note: Template: AAABase
en: Invalid
cs: Chybný

note: Template: AAABase
en: * invalid
cs: * neplatný

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
cs: neplatný-dočasně

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
cs:  2 minuty

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
cs:  5 minut

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
cs:  7 minut

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
cs: 10 minut

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
cs: 15 minut

note: Template: AAABase
en: Mr.
cs: pan

note: Template: AAABase
en: Mrs.
cs: paní

note: Template: AAABase
en: Next
cs: Další

note: Template: AAABase
en: Back
cs: Zpět

note: Template: AAABase
en: Next...
cs: Další...

note: Template: AAABase
en: ...Back
cs: ...Zpět

note: Template: AAABase
en: -none-
cs: -žádný-

note: Template: AAABase
en: none
cs: žádné

note: Template: AAABase
en: none!
cs: žádný!

note: Template: AAABase
en: none - answered
cs: žádný - odpovězeno

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
cs: prosíme neupravovat!

note: Template: AAABase
en: Need Action
cs: Vyžaduje akci

note: Template: AAABase
en: AddLink
cs: Přidat Párování

note: Template: AAABase
en: Link
cs: Spárovat

note: Template: AAABase
en: Unlink
cs: Zrušit Párování

note: Template: AAABase
en: Linked
cs: Spárováno

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
cs: Párovat (Normálně)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
cs: Párovat (Nadřazený)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
cs: Párovat (Podřízený)

note: Template: AAABase
en: Normal
cs: Normální

note: Template: AAABase
en: Parent
cs: Nadřazený

note: Template: AAABase
en: Child
cs: Podřízený

note: Template: AAABase
en: Hit
cs: Přístup

note: Template: AAABase
en: Hits
cs: Přístupů

note: Template: AAABase
en: Lite
cs: Omezená

note: Template: AAABase
en: User
cs: Uživatel

note: Template: AAABase
en: Username
cs: Uživatelské jméno

note: Template: AAABase
en: Language
cs: Jazyk

note: Template: AAABase
en: Languages
cs: Jazyky

note: Template: AAABase
en: Password
cs: Heslo

note: Template: AAABase
en: Preferences
cs: Předvolby

note: Template: AAABase
en: Salutation
cs: Oslovení

note: Template: AAABase
en: Salutations
cs: Pozdrav

note: Template: AAABase
en: Signature
cs: Podpis

note: Template: AAABase
en: Signatures
cs: Podpisy

note: Template: AAABase
en: Customer
cs: Zákazník

note: Template: AAABase
en: CustomerID
cs: ID zákazníka

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
cs: ID zákazníka

note: Template: AAABase
en: customer
cs: zákazník

note: Template: AAABase
en: agent
cs: řešitel

note: Template: AAABase
en: system
cs: systém

note: Template: AAABase
en: Customer Info
cs: Informace o zákazníkovi

note: Template: AAABase
en: Customer Information
cs: Informace o zákazníkovi

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
cs: Zákazníkovi společnosti

note: Template: AAABase
en: Company
cs: Společnost

note: Template: AAABase
en: go!
cs: jdi!

note: Template: AAABase
en: go
cs: jdi

note: Template: AAABase
en: All
cs: Vše

note: Template: AAABase
en: all
cs: vše

note: Template: AAABase
en: Sorry
cs: Omluva

note: Template: AAABase
en: update!
cs: aktualizovat!

note: Template: AAABase
en: update
cs: aktualizovat

note: Template: AAABase
en: Update
cs: Aktualizovat

note: Template: AAABase
en: Updated!
cs: Aktualizováno

note: Template: AAABase
en: submit!
cs: Odeslat!

note: Template: AAABase
en: submit
cs: odeslat

note: Template: AAABase
en: Submit
cs: Odeslat

note: Template: AAABase
en: change!
cs: změnit!

note: Template: AAABase
en: Change
cs: Změnit

note: Template: AAABase
en: change
cs: změnit

note: Template: AAABase
en: click here
cs: klikněte zde

note: Template: AAABase
en: Comment
cs: Komentář

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
cs: Neplatná volba

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
cs: Neplatný čas

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
cs: Neplatné datum

note: Template: AAABase
en: Name
cs: Jméno

note: Template: AAABase
en: Group
cs: Skupina

note: Template: AAABase
en: Description
cs: Popis

note: Template: AAABase
en: description
cs: popis

note: Template: AAABase
en: Theme
cs: Motiv

note: Template: AAABase
en: Created
cs: Vytvořeno

note: Template: AAABase
en: Created by
cs: Vytvořeno kým

note: Template: AAABase
en: Changed
cs: Změněno

note: Template: AAABase
en: Changed by
cs: Změněno kým

note: Template: AAABase
en: Search
cs: Vyhledat

note: Template: AAABase
en: and
cs: a

note: Template: AAABase
en: between
cs: mezi

note: Template: AAABase
en: before/after
cs: před/po

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
cs: Fulltextové vyhledávání

note: Template: AAABase
en: Options
cs: Možnosti

note: Template: AAABase
en: Title
cs: Název

note: Template: AAABase
en: Item
cs: Položka

note: Template: AAABase
en: Delete
cs: Vymazat

note: Template: AAABase
en: Edit
cs: Upravit

note: Template: AAABase
en: View
cs: Náhled

note: Template: AAABase
en: Number
cs: Číslo

note: Template: AAABase
en: System
cs: Systém

note: Template: AAABase
en: Contact
cs: Kontakt

note: Template: AAABase
en: Contacts
cs: Kontakty

note: Template: AAABase
en: Export
cs: Exportovat

note: Template: AAABase
en: Up
cs: Nahoru

note: Template: AAABase
en: Down
cs: Dolu

note: Template: AAABase
en: Add
cs: Přidat

note: Template: AAABase
en: Added!
cs: Přidáno!

note: Template: AAABase
en: Category
cs: Kategorie

note: Template: AAABase
en: Viewer
cs: Prohlížeč

note: Template: AAABase
en: Expand
cs: Rozbalit

note: Template: AAABase
en: Small
cs: Malý

note: Template: AAABase
en: Medium
cs: Střední

note: Template: AAABase
en: Large
cs: Velký

note: Template: AAABase
en: Date picker
cs: Výběr data

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
cs: Ukázat stromový výběr

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
cs: Obsah pole je příliš dlouhý!

note: Template: AAABase
en: This field is required or
cs: Toto pole je povinné nebo

note: Template: AAABase
en: New message
cs: Nová zpráva

note: Template: AAABase
en: New message!
cs: Nová zpráva!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
cs: Prosím, odpovězte na tento (tyto) tiket(y) pro návrat do normálního náhledu fronty!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
cs: Máte %s novou zprávu (nových zpráv)!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
cs: Máte %s upomínkový(ch) tiket(ů)

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
cs: Doporučená znaková sada pro Váš jazyk je %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
cs: Změňte si heslo.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
cs: Prosím aktivujte nejdříve %s

note: Template: AAABase
en: No suggestions
cs: Žádné návrhy

note: Template: AAABase
en: Word
cs: Slovo

note: Template: AAABase
en: Ignore
cs: Ignorovat

note: Template: AAABase
en: replace with
cs: nahradit čím

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
cs: Žádný účet s tímto přihlašovacím jménem neexistuje.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
cs: Přihlášení neúspěšné! Vaše uživatelské jméno či heslo bylo zadáno nesprávně.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
cs: Neexistuje účet s tímto uživatelským jménem

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
cs: Prosím kontaktujte svého administrátora

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
cs: Přihlášení bylo úspěšné, ale neexistuje žádný zákaznický záznam v zákaznické sekci. Prosím kontaktujte vašeho správce.

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
cs: Tato emailová adresa již existuje. Prosím přihlašte se nebo vyresetujte své heslo.

note: Template: AAABase
en: Logout
cs: Odhlásit

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
cs: Odhlášení bylo úspěsné. Děkujeme Vám za používání %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
cs: Funkce je neaktivní!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
cs: Operátor aktualizován!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
cs: Výběr databáze

note: Template: AAABase
en: Create Database
cs: Vytvořit Databázi

note: Template: AAABase
en: System Settings
cs: Nastavení systému

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
cs: Nastavení pošty

note: Template: AAABase
en: Finished
cs: Dokončeno

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
cs: Instalovat OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
cs: Úvod

note: Template: AAABase
en: License
cs: Licence

note: Template: AAABase
en: Database
cs: Databáze

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
cs: Nastavit poštu

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
cs: Databáze smazána.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
cs: Zadejte heslo pro administrátora databáze.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
cs: Zadejte heslo pro uživatele databáze.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
cs: Pokud jste nastavili heslo root-a pro vaši databázi, musíte jej zde zadat. Pokud ne, tak nechte toto pole prázdné.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
cs: Databáze obsahuje data - měla by být prázdná.

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
cs: Vyžadováno přihlášení!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
cs: Z důvodu pravidelné údržby systému se není možné aktuálně přihlásit.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
cs: Vyžadováno heslo!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
cs: Vybrat tohoto Zákazníka

note: Template: AAABase
en: Take this User
cs: Vybrat tohoto uživatele

note: Template: AAABase
en: possible
cs: možný

note: Template: AAABase
en: reject
cs: zamítnout

note: Template: AAABase
en: reverse
cs: reverzní

note: Template: AAABase
en: Facility
cs: Vybavení

note: Template: AAABase
en: Time Zone
cs: Časové pásmo

note: Template: AAABase
en: Pending till
cs: Čekání na vyřízení do

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
cs: Pro běžnou práci v OTRS nepoužívejte Superuživatele. Vytvořte nové Uživatele a pracujte místo toho s nimi.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
cs: Přiřadit podle emailu - pole KOMU:.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
cs: Přiřadit do vybrané fronty.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
cs: Nebyl nalezen žádný záznam!

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
cs: Neplatné ID relace. Prosím, přihlašte se znovu.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
cs: Relace vypršela. Prosím, přihlašte se znovu.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
cs: Dosažen limit relací. Zkuste to prosím později.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
cs: Nemáte oprávnění!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
cs: (Pro přidání klikněte zde)

note: Template: AAABase
en: Preview
cs: Zobrazit

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
cs: Balíček nebyl korektně nainstalován! Prosím, přeinstalujte balíček.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
cs: %s není zapisovatelné!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
cs: Nemohu vytvořit %s!

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
cs: Označte k aktivaci tohoto data

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
cs: Máte nastaveno "Mimo kancelář". Přejete si to vypnout?

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
cs: Novinky o OTRS verzích!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
cs: Zákazník %s přidán

note: Template: AAABase
en: Role added!
cs: Role přidána!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
cs: Role aktualizována!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
cs: Příloha připojena!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
cs: Příloha aktualizována!

note: Template: AAABase
en: Response added!
cs: Odpověď přidána!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
cs: Odpověď aktualizována!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
cs: Skupina přidána!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
cs: Fronta přidána!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
cs: Fronta aktualizována!

note: Template: AAABase
en: State added!
cs: Stav přidán!

note: Template: AAABase
en: State updated!
cs: Stav aktualizován!

note: Template: AAABase
en: Type added!
cs: Typ přidán!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
cs: Typ aktualizován!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
cs: Zákazník aktualizován!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
cs: Přidána zákazníkova společnost!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
cs: Zákazníkova společnosti aktualizována!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
cs: Upozornění: Společnost je chybná!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
cs: Poštovní účet přidán!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
cs: Poštovní účet aktualizován!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
cs: Systémová e-mailová adresa přidána!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
cs: Systémová e-mailová adresa aktualizována!

note: Template: AAABase
en: Contract
cs: Kontrakt

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
cs: Online Zákazník: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
cs: Online Řešitel: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
cs: Kalendář

note: Template: AAABase
en: File
cs: Soubor

note: Template: AAABase
en: Filename
cs: Název souboru

note: Template: AAABase
en: Type
cs: Typ

note: Template: AAABase
en: Size
cs: Velikost

note: Template: AAABase
en: Upload
cs: Nahrát na server

note: Template: AAABase
en: Directory
cs: Adresář

note: Template: AAABase
en: Signed
cs: Podepsáno

note: Template: AAABase
en: Sign
cs: Podepsat

note: Template: AAABase
en: Crypted
cs: Šifrováno

note: Template: AAABase
en: Crypt
cs: Šifrovat

note: Template: AAABase
en: PGP Key
cs: PGP klíč

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
cs: PGP klíče

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
cs: S/MIME certifikát

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
cs: S/MIME certifikáty

note: Template: AAABase
en: Office
cs: Kancelář

note: Template: AAABase
en: Phone
cs: Telefon

note: Template: AAABase
en: Mobile
cs: Mobilní telefon

note: Template: AAABase
en: Zip
cs: PSČ

note: Template: AAABase
en: City
cs: Město

note: Template: AAABase
en: Street
cs: Ulice

note: Template: AAABase
en: Country
cs: Země

note: Template: AAABase
en: Location
cs: Lokalita

note: Template: AAABase
en: installed
cs: instalováno

note: Template: AAABase
en: uninstalled
cs: odinstalováno

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
cs: Bezpečnostní poznámka: Aktivujte %s protože aplikace stále běží!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
cs: Nebylo možno načíst dokument indexu repozitáře

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
cs: Nebyly nalezeny balíčky pro vaši verzi frameworku v tomto repozitáři, pouze obsahuje balíčky pro jiné verze frameworku.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
cs: Nebyly nalezeny žádné nebo žádné nové baličky pro vybraný repozitář.

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
cs: Editace systémových nastavení.

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
cs: ACL informace z databáze nejsou synchronizované se systémovými nastaveními, prosím aktualizujte všechny ACL.

note: Template: AAABase
en: printed at
cs: vytištěno na

note: Template: AAABase
en: Loading...
cs: Nahrávám...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
cs: Vážený Pane %s,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
cs: Vážená Paní %s,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
cs: Vážený(á) %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
cs: Dobrý den %s,

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
cs: Tato emailová adresa nemá povolení pro registraci. Prosím kontaktute technickou podporu.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
cs: Byl vytvořen nový účet. Odeslány přihlašovací údaje na %s. Prosím zkontrolujte svojí emailovou schránku.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
cs: Prosím klikněte na "Zpět" a opakujte pokus

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
cs: Odeslány instrukce pro obnovu hesla, Prosím zkontrolujte svojí emailovou schránku.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
cs: Odesláno nové heslo na %s. Prosím zkontrolujte svojí emailovou schránku.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
cs: Aktuální události

note: Template: AAABase
en: Event
cs: Událost

note: Template: AAABase
en: Events
cs: Události

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
cs: Neplatný Token

note: Template: AAABase
en: more
cs: další

note: Template: AAABase
en: Collapse
cs: Zhroucení

note: Template: AAABase
en: Shown
cs: Zobrazeno

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
cs: Zobrazeni uživatelé zákazníka

note: Template: AAABase
en: News
cs: Novinky

note: Template: AAABase
en: Product News
cs: Novinky o Produktu

note: Template: AAABase
en: OTRS News
cs: Novinky OTRS

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
cs: Statistiky za 7 dnů

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
cs: Informace Správy procesů získaná z databáze není synchronizována se systémovou konfigurací, prosím synchronizujte všechny procesy.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
cs: Balíček není zkontrolován OTRS Group! Není doporučeno jeho používání.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
cs: <br>Pokud budete dále instalovat tento balíček, následující problémy se mohou vyskytnout!<br><br>&nbsp;-Bezpečnostní problémy<br>&nbsp;-Problémy se stabilitou<br>&nbsp;-Výkonnostní problémy<br><br>Prosím uvědomte si, že problémy způsobené prací s tímto balíčkem nebudou řešeny v rámci OTRS servisní smlouvy!<br><br>

note: Template: AAABase
en: Mark
cs: Označit

note: Template: AAABase
en: Unmark
cs: Zrušit označení

note: Template: AAABase
en: Bold
cs: Tučně

note: Template: AAABase
en: Italic
cs: Kurzíva

note: Template: AAABase
en: Underline
cs: Podtržení

note: Template: AAABase
en: Font Color
cs: Barva Písma

note: Template: AAABase
en: Background Color
cs: Barva Pozadí

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
cs: Odstranit Formátování

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
cs: Zobrazit/Skrýt schované prvky

note: Template: AAABase
en: Align Left
cs: Zarovnání Vlevo

note: Template: AAABase
en: Align Center
cs: Zarovnání na Střed

note: Template: AAABase
en: Align Right
cs: Zarovnání Vpravo

note: Template: AAABase
en: Justify
cs: Formátovat

note: Template: AAABase
en: Header
cs: Hlavička

note: Template: AAABase
en: Indent
cs: Odsazení

note: Template: AAABase
en: Outdent
cs: Zrušit Odsazení

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
cs: Vytvořit nesetříděný seznam

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
cs: Vytvořit setříděný seznam

note: Template: AAABase
en: HTML Link
cs: HTML odkaz

note: Template: AAABase
en: Insert Image
cs: Vložit Obrázek

note: Template: AAABase
en: CTRL
cs: Ctrl

note: Template: AAABase
en: SHIFT
cs: Shift

note: Template: AAABase
en: Undo
cs: Krok Zpět

note: Template: AAABase
en: Redo
cs: Znovuobnovit

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
cs: Nemohu kontaktovat registrační server. Prosím zkuste to později.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
cs: Nebyla obdržena data z registračního serveru. Prosím zkuste to později.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
cs: Objevily se problémy se zpracováním výsledků serveru. Prosím zkuste to později.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
cs: Uživatel a heslo nesouhlasí. Zkuste to prosím znovu.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
cs: Vybraný proces je chybný.

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
cs: Aktualizujte %s nyní !

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
cs: %s Přejděte do aktualizačního centra %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
cs: Vaše %s license právě vyprší. Prosím kontaktujte %s , aby jste mohli obnovit váš kontrakt.

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
cs: Váš systém byl úspěšně aktualizován na %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
cs: Objevil se problém během aktualizace na %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
cs: %s byl korektně přeinstalován.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
cs: Objevil se problém během přeinstalace %s.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
cs: Vaše %s byla uspěšně aktualizována.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
cs: Objevil se problém během aktualizace na %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
cs: %s byl korektně odinstalován.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
cs: Objevil se problém při odinstalaci %s.

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
cs: Nový rok

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
cs: Svátek práce

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
cs: Štědrý den

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
cs: 1. svátek vánoční

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
cs: 2. svátek vánoční

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
cs: Silvestr

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
cs: Webová služba "%s"  vytvořena!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
cs: Webová služba "%s" aktualizována!

note: Template: AAAMonth
en: Jan
cs: Led

note: Template: AAAMonth
en: Feb
cs: Úno

note: Template: AAAMonth
en: Mar
cs: Bře

note: Template: AAAMonth
en: Apr
cs: Dub

note: Template: AAAMonth
en: May
cs: Kvě

note: Template: AAAMonth
en: Jun
cs: Čer

note: Template: AAAMonth
en: Jul
cs: Čvc

note: Template: AAAMonth
en: Aug
cs: Srp

note: Template: AAAMonth
en: Sep
cs: Zář

note: Template: AAAMonth
en: Oct
cs: Říj

note: Template: AAAMonth
en: Nov
cs: Lis

note: Template: AAAMonth
en: Dec
cs: Pro

note: Template: AAAMonth
en: January
cs: Leden

note: Template: AAAMonth
en: February
cs: Únor

note: Template: AAAMonth
en: March
cs: Březen

note: Template: AAAMonth
en: April
cs: Duben

note: Template: AAAMonth
en: May_long
cs: Květen

note: Template: AAAMonth
en: June
cs: Červen

note: Template: AAAMonth
en: July
cs: Červenec

note: Template: AAAMonth
en: August
cs: Srpen

note: Template: AAAMonth
en: September
cs: Září

note: Template: AAAMonth
en: October
cs: Říjen

note: Template: AAAMonth
en: November
cs: Listopad

note: Template: AAAMonth
en: December
cs: Prosinec

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
cs: Nastavení úspěšně aktualizováno!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
cs: Uživatelský profil

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
cs: Nastavení emailu

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
cs: Ostatní nastavení

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
cs: Změna hesla

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
cs: Stávající heslo

note: Template: AAAPreferences
en: New password
cs: Nové Heslo

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
cs: Kontrola hesla

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
cs: Slovník pro kontrolu pravopisu

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
cs: Výchozí slovník pro kontrolu pravopisu

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
cs: Max. zobrazených tiketů v přehledu na stránku

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
cs: Současné heslo nesouhlasí. Zkuste to prosím znovu!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, Vaše nová hesla si neodpovídají. Zkuste to prosím znovu!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, protože obsahuje neplatné znaky. Zkuste to prosím znovu!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, protože neobsahuje minimálně %s znaků. Zkuste to prosím znovu!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, protože neobsahuje alespoň 2 malá a 2 velká písmena!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, protože neobsahuje alespoň 1 číslici!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, protože neobsahuje alespoň 2 znaky!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
cs: Nelze zaktualizovat heslo, protože toto heslo bylo již jednou použito. Zvolte prosím nové!

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
cs: CSV oddělovač

note: Template: AAATicket
en: Status View
cs: Zobrazení stavu

note: Template: AAATicket
en: Service View
cs: Zobrazit službu

note: Template: AAATicket
en: Bulk
cs: Hromadný

note: Template: AAATicket
en: Lock
cs: Zamknout

note: Template: AAATicket
en: Unlock
cs: Odemknout

note: Template: AAATicket
en: History
cs: Historie

note: Template: AAATicket
en: Zoom
cs: Zobrazit

note: Template: AAATicket
en: Age
cs: Stáří

note: Template: AAATicket
en: Bounce
cs: Odeslat zpět

note: Template: AAATicket
en: Forward
cs: Předat

note: Template: AAATicket
en: From
cs: Od

note: Template: AAATicket
en: To
cs: Komu

note: Template: AAATicket
en: Cc
cs: Kopie

note: Template: AAATicket
en: Bcc
cs: Skrytá kopie

note: Template: AAATicket
en: Subject
cs: Předmět

note: Template: AAATicket
en: Move
cs: Přesunout

note: Template: AAATicket
en: Queue
cs: Fronta

note: Template: AAATicket
en: Queues
cs: Řady

note: Template: AAATicket
en: Priority
cs: Priorita

note: Template: AAATicket
en: Priorities
cs: Priority

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
cs: Oprava Priority

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
cs: Priorita přídána!

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
cs: Priorita aktualizována!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
cs: Podpis přidán!

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
cs: Podpis aktualizován!

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
cs: Servisní smlouva SLA

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
cs: Servisní smlouvy SLA

note: Template: AAATicket
en: Service
cs: Služba

note: Template: AAATicket
en: Services
cs: Služby

note: Template: AAATicket
en: State
cs: Stav

note: Template: AAATicket
en: States
cs: Stavy

note: Template: AAATicket
en: Status
cs: Stav

note: Template: AAATicket
en: Statuses
cs: Statusy

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
cs: Typ ticketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
cs: Typy ticketů

note: Template: AAATicket
en: Compose
cs: Sestavit

note: Template: AAATicket
en: Pending
cs: Čeká na vyřízení

note: Template: AAATicket
en: Owner
cs: Vlastník

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
cs: Oprava Vlastníka

note: Template: AAATicket
en: Responsible
cs: Odpovědný

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
cs: Oprava Odpovědnosti

note: Template: AAATicket
en: Sender
cs: Odesílatel

note: Template: AAATicket
en: Article
cs: Položka

note: Template: AAATicket
en: Ticket
cs: Tiket

note: Template: AAATicket
en: Createtime
cs: Doba vytvoření

note: Template: AAATicket
en: plain
cs: jednoduchý

note: Template: AAATicket
en: Close
cs: Zavřít

note: Template: AAATicket
en: Action
cs: Akce

note: Template: AAATicket
en: Attachment
cs: Příloha

note: Template: AAATicket
en: Attachments
cs: Přílohy

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
cs: Tato zpráva byla napsána v jiné znakové sadě než Vaše.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
cs: Pokud není zobrazeno správně,

note: Template: AAATicket
en: This is a
cs: Toto je

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
cs: pro otevření v novém okně.

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
cs: Toto je HTML email. Pro zobrazení klikněte zde.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
cs: Prázdná pole

note: Template: AAATicket
en: Merge
cs: Sloučit

note: Template: AAATicket
en: merged
cs: Sloučeno

note: Template: AAATicket
en: closed successful
cs: uzavřeno - vyřešeno

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
cs: uzavřeno - nevyřešeno

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
cs: Zamčené Tikety - Všechny

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
cs: Zamčené Tikety - Nové

note: Template: AAATicket
en: All tickets
cs: Všechny tikety

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
cs: Tiketů k dispozici

note: Template: AAATicket
en: Escalation
cs: Eskalace

note: Template: AAATicket
en: QueueView
cs: Náhled fronty

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
cs: Zobrazit eskalaci tiketu

note: Template: AAATicket
en: Message from
cs: Zpráva od

note: Template: AAATicket
en: End message
cs: Zpráva ukončení

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
cs: Předaná zpráva od

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
cs: Předaná zpráva ukončení

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
cs: Odeslat na jinou adresu

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
cs: Odpověď na poznámku

note: Template: AAATicket
en: new
cs: nový

note: Template: AAATicket
en: open
cs: otevřený

note: Template: AAATicket
en: Open
cs: Otevřít

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
cs: Otevřené tikety

note: Template: AAATicket
en: closed
cs: uzavřeno

note: Template: AAATicket
en: Closed
cs: Uzavřeno

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
cs: Uzavřené tikety

note: Template: AAATicket
en: removed
cs: odstraněno

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
cs: upomínka při čekání na vyřízení

note: Template: AAATicket
en: pending auto
cs: auto čekání na vyřízení

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
cs: čeká na vyřízení - automaticky zavřít+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
cs: čeká na vyřízení - automaticky zavřít-

note: Template: AAATicket
en: email-external
cs: externí email

note: Template: AAATicket
en: email-internal
cs: interní email

note: Template: AAATicket
en: note-external
cs: poznámka-externí

note: Template: AAATicket
en: note-internal
cs: poznámka-interní

note: Template: AAATicket
en: note-report
cs: poznámka-report

note: Template: AAATicket
en: phone
cs: telefon

note: Template: AAATicket
en: sms
cs: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
cs: požadavek přes web

note: Template: AAATicket
en: lock
cs: zamčeno

note: Template: AAATicket
en: unlock
cs: nezamčený

note: Template: AAATicket
en: very low
cs: velmi nízká

note: Template: AAATicket
en: low
cs: nízký

note: Template: AAATicket
en: normal
cs: normální

note: Template: AAATicket
en: high
cs: vysoký

note: Template: AAATicket
en: very high
cs: velmi vysoká

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
cs: 1 velmi nízká

note: Template: AAATicket
en: 2 low
cs: 2 nízká

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
cs: 3 normální

note: Template: AAATicket
en: 4 high
cs: 4 vysoká

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
cs: 5 velmi vysoká

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
cs: automatické navázání

note: Template: AAATicket
en: auto reject
cs: automatické odmítnutí

note: Template: AAATicket
en: auto remove
cs: automatické smazání

note: Template: AAATicket
en: auto reply
cs: automatická odpověď

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
cs: automatická odpověď/nový tiket

note: Template: AAATicket
en: Create
cs: Vytvořit

note: Template: AAATicket
en: Phone call
cs: Telefoní hovor

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
cs: Tiket "%s" vytvořen!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
cs: číslo tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
cs: Tiket Objekt

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
cs: Tiket vybrán

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
cs: Tiket je zamčen jiným operátorem.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
cs: Tiket zamčen.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
cs: Nezobrazovat uzavřené tikety

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
cs: Zobrazit zavřené tikety

note: Template: AAATicket
en: New Article
cs: Nová položka

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
cs: Email Tiket

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
cs: Vytvořit nový Email Tiket

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
cs: Telefonní Tiket

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
cs: Vyhledávání Tiketů

note: Template: AAATicket
en: Customer History
cs: Historie zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
cs: Editace uživatelů zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
cs: Upravit zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
cs: Hromadná akce

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
cs: Hromadná akce na tiketech

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
cs: Zaslat Email a vytvořit nový tiket

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
cs: Vytvořit nový Email Tiket a odeslat jej (Odchozí)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
cs: Vytvořit nový Telefonní Tiket (Příchozí)

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
cs: Přehled všech otevřených tiketů

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
cs: Uzamčené tikety

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
cs: Moje zamčené tikety

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
cs: Mé sledované tikety

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
cs: Zobrazené tikety

note: Template: AAATicket
en: Watched
cs: Zobrazené

note: Template: AAATicket
en: Watch
cs: Sledovat

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
cs: Nesledovat

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
cs: Uzamknout pro práci

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
cs: Odemknout zpět do Fronty

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
cs: Zobraz historii tiketu

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
cs: Vytisknout tiket

note: Template: AAATicket
en: Print this article
cs: Vytisknout tuto zprávu

note: Template: AAATicket
en: Split
cs: Rozdělit

note: Template: AAATicket
en: Split this article
cs: Rozdělit tuto zprávu

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
cs: Přeposlat zprávu

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
cs: Změna Priority tiketu

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
cs: Změna volných polí tiketu

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
cs: Spárovat Tiket s jinými objekty

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
cs: Změna vlastníka tiketu

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
cs: Změna Zákazníka Tiketu

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
cs: Přidat poznámku do Tiketu

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
cs: Sloučit do jiného tiketu

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
cs: Nastavit jako čekající na vyřízení

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
cs: Uzavřít Tiket

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
cs: Náhled Tiketu

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
cs: Smazat Tiket

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
cs: Označit jako SPAM

note: Template: AAATicket
en: My Queues
cs: Moje Fronty

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
cs: Zobrazit Tikety

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
cs: Zobrazené sloupce

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
cs: Váš email s číslem Tiketu "<OTRS_TICKET>" je svázán s "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>"

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
cs: Tiket %s: Vypršel čas První Reakce (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
cs: Tiket %s: Čas První Reakce vyprší v %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
cs: Tiket %s: Vypršel čas Aktualizace (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
cs: Tiket %s: Čas Aktualizace vyprší v %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
cs: Tiket %s: Vypršel čas Řešení (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
cs: Tiket %s: Čas Řešení vyprší v %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
cs: Je zde více Eskalovaných Tiketů

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
cs: Zdrojový formát

note: Template: AAATicket
en: Reply All
cs: Odpovědět všem

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
cs: Oznámení o novém Tiketu

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
cs: Pošli mi oznámení o novém Tiketu v mých frontách.

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
cs: Poslat oznámení o novém tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
cs: Oznámení o pokračování tiketu

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
cs: Pošli mi oznámení když zákazník pošle novou zprávu a já jsem vlastníkem tiketu nebo se jedná o tiket který je odemčený a je v mých frontách.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
cs: Pošli oznámení o nové komunikaci v tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
cs: Oznámení o vypršení času uzamčení tiketu

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
cs: Pošli mi oznámení, pokud je tiket odemknut systémem.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
cs: Poslat oznámení o odemčení tiketu systémem

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
cs: Oznámení o přesunu tiketu

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
cs: Pošli mi oznámení pokud je Tiket přesunut do mých Front.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
cs: Poslat oznámení o přesunu tiketu

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
cs: Vlastní fronta

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
cs: Doba obnovení náhledu fronty

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
cs: Obnovit zobrazení front po

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
cs: Zobrazení po Novém Tiketu

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
cs: Zobraz tento pohled, když vytvořím nový tiket

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
cs: Uzavřené Tikety

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
cs: Ukázat uzavřené tikety.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
cs: Max. zobrazených tiketů v náhledu fronty na stránku

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
cs: Nový Tiket

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
cs: Vytvořit nový Tiket

note: Template: AAATicket
en: Customer called
cs: Volal Zákazník

note: Template: AAATicket
en: phone call
cs: Telefonní volání

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
cs: Odchozí telefonní hovor

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
cs: Příchozí telefonní hovor

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
cs: Dosažena Upomínka

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
cs: Upozornění na Tikety

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
cs: Eskalované Tikety

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
cs: Nové Tikety

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
cs: Otevřené Tikety / Nutno Odpovědět

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
cs: Všechny eskalované tikety

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
cs: Archivované tikety

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
cs: Informace o tiketu

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
cs: Ne

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
cs: Po

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
cs: Út

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
cs: St

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
cs: Čt

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
cs: Pá

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
cs: So

note: Template: AdminACL
en: Filter
cs: Filtr

note: Template: AdminACL
en: Actions
cs: Akce

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
cs: Toto pole musí být vyplněno.

note: Template: AdminACL
en: Validity
cs: Platnost

note: Template: AdminACL
en: No data found.
cs: Data nenalezena.

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
cs: Přejít na přehled

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
cs: Stop po shodě

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
cs: Uložit

note: Template: AdminACLEdit
en: or
cs: nebo

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
cs: Správa příloh

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
cs: Přidat přílohu

note: Template: AdminAttachment
en: List
cs: Pořadí

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
cs: Stáhnout soubor

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
cs: Smazat tuto přílohu

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
cs: Přidat přílohu

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
cs: Upravit přílohu

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
cs: Správa automatických odpovědí

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
cs: Přidat automatickou odpověď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
cs: Přidat Automatickou Odpověď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
cs: Upravit automatickou odpověď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
cs: Odpověď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
cs: Automatická odpověď od

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
cs: pro získáni prvních 20ti znaků z předmětu

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
cs: pro získáni prvních 5ti řádků z emailu

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
cs: Získat atributy článku

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
cs: Nastavení vlastníka tiketu

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
cs: Vzorová odpověď

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
cs: Nápověda

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
cs: Správa zákazníků

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Wildcards like '*' are allowed.
cs: Pseudoznaky jako '*' jsou povolené

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
cs: Přidat zákazníka

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
cs: Vybrat

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
cs: Prosím vložte hledaný výraz pro hledání zákazníků.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
cs: Přidat zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer User Management
cs: Správa uživatelů zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Back to search results
cs: Zpět na výsledek vyhledávání

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
cs: Přidat  uživatele zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
cs: Poslední přihlášení

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
cs: Přihlásit jako

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
cs: Přepnout na zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
cs: Přidat uživatele zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
cs: Editovat uživatele zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
cs: Toto pole je vyžadováno a musí být funkční emailová adresa.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
cs: Poznámka

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
cs: tato Funkce je Deaktivovaná!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
cs: Aktivujte ji Zde!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
cs: Upravit implicitní skupinu zákazníka

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
cs: Filtr pro skupiny

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
cs: Vybrat práva pro zákazníka:skupinu.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
cs: Výsledek vyhledávání

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
cs: Zákazníci

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
cs: Nenalezena žádná shoda.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
cs: Skupiny

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
cs: jen pro čtení

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
cs: Přístup pouze pro čtení tiketu v této skupině/frontě.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
cs: čtení/psaní

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
cs: Plný přístup pro čtení a psaní do tiketů v této skupině/frontě.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
cs: Aktivní

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
cs: Seřadit

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
cs: Objekt

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Internal field
cs: Interní pole

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is protected and can't be deleted.
cs: Toto pole je chráněno a nelze ho odstranit.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field Settings
cs: Nastavení pole

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
cs: Výchozí hodnota

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the default value for this field.
cs: Toto je výchozí hodnota tohoto pole.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
cs: Klíč

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
cs: Hodnota

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
cs: Poznámka

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
cs: Admin Notifikace

note: Template: AdminEmail
en: Body
cs: Tělo

note: Template: AdminEmail
en: Send
cs: Odeslat

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
cs: Obecný Prostředek

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
cs: Naposledy Spuštěno

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
cs: Spustit Teď

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
cs: Aktuálně nebude Úloha Obecného Prostředu spouštěna automaticky

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
cs: Pro automatické spuštění vyberte alespoň jednu z hodnot: minuta, hodina a den!

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
cs: (např. 10*5155 or 105658*)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
cs: (např. 234321)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
cs: Zákaznický uživatel

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
cs: (např. U5150)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
cs: Řešitel

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
cs: Žádná nastavení Času Vytvoření.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
cs: Tiket vytvořen

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
cs: Tiket vytvořen mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
cs: Žádná nastavení změny Času

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
cs: Tiket změněn

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
cs: Tiket změněn mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
cs: Čas Uzavření - bez nastavení

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
cs: Uzavřené Tikety

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
cs: Uzavřené Tikety mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
cs: Nevyřešené Časy - bez nastavení

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
cs: Dosažen Čas Řešení

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
cs: Dosažen Čas Řešení mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
cs: Časy Eskalace - bez nastavení

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
cs: Dosažen Čas Eskalace

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
cs: Dosažen Čas Eskalace mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
cs: Dosažen Čas První Odpovědi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
cs: Dosažen Čas První Odpovědi mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
cs: Dosažen Čas Aktualizace

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
cs: Dosažen Čas Aktualizace mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
cs: Dosažen Čas Řešení

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
cs: Dosažen Čas Řešení mezi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
cs: Datum čekání na vyřízení

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
cs: Přidat poznámku

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
cs: Jednotky času

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
cs: Odeslat upozornění Řešiteli/Zákazníkovi při změně

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
cs: Příkaz bude proveden. ARG[0] bude číslo Tiketu. ARG[1] ID Tiketu

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
cs: Příkaz bude proveden. ARG[0] bude číslo Tiketu. ARG[1] ID Tiketu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
cs: Vymazat Tikety

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
cs: Výsledky

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
cs: Čas

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
cs: Obnovit

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
cs: Hostitel

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
cs: Verze

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
cs: Správa skupiny

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
cs: Skupina administrátora má přístup do administrační a statistické zóny.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
cs: Přidat Skupinu

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
cs: Upravit skupiny

note: Template: AdminLog
en: System Log
cs: Log systému

note: Template: AdminLog
en: Hide this message
cs: Schovat tuto zprávu

note: Template: AdminLog
en: Recent Log Entries
cs: Poslední záznamy v logu

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
cs: Správa Emailových Účtů

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
cs: Přidat e-mailový účet

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
cs: Všechny příchozí emaily z daného účtu budou zařazeny do vybrané fronty!

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
cs: Smazat účet

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
cs: Přijmout zprávy

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
cs: Přidat e-mailový účet

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
cs: Příklad: mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: IMAP Folder
cs: IMAP složka

note: Template: AdminMailAccount
en: Only modify this if you need to fetch mail from a different folder than INBOX.
cs: Tuto volbu upravte pouze tehdy, pokud potřebujete přijmout zprávy z jiné složky než INBOX.

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
cs: Důvěryhodný

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
cs: Zařazení

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
cs: Upravit e-mailový účet

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
cs: Správa řešitelů

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
cs: Nastavení front

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
cs: Nastavení tiketů

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
cs: Správa systému

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
cs: Přidat oznámení

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
cs: Smazat toto oznámení

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
cs: Přidat oznámení

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
cs: Upravit oznámení

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
cs: Typ položky

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
cs: Shoda Předmětu

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
cs: Shoda Těla

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Recipients
cs: Příjemce

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
cs: Oznámení jsou odeslána agentovi nebo zákazníkovi

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
cs: pro získáni prvních 20ti znaků z předmětu (z nejnovějšího článku Řešitele)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
cs: pro získáni prvních 5ti řádků z těla (z nejnovějšího článku Řešitele)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
cs: pro získáni prvních 20ti znaků z předmětu (z nejnovějšího článku Zákazníka)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
cs: pro získáni prvních 5ti řádků z těla (z nejnovějšího článku Zákazníka)

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
cs: Prodavač

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
cs: Správa PGP

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
cs: V tomto způsobu můžete Keyring, konfigurovaný v SysConfigu, editovat přímo

note: Template: AdminPGP
en: Result
cs: Výsledek

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
cs: Identifikátor

note: Template: AdminPGP
en: Bit
cs: Kousek

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
cs: Otisk

note: Template: AdminPGP
en: Expires
cs: Propadává

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
cs: Správa Balíčků

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
cs: Opravdu chcete odinstalovat tento Balíček?

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
cs: Pokračovat

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
cs: Instalovat

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
cs: Online Schránka

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
cs: Dokumentace Modulu

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
cs: Aktualizace

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
cs: Lokální Schránka

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
cs: Odinstalovat

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
cs: Reinstalovat

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
cs: Stáhnout balíček

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
cs: Znovu vytvořit balíček

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
cs: Seznam změn

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
cs: Datum

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
cs: Seznam souborů

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
cs: Práva

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
cs: Stáhnout

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
cs: Stáhnout souboru z balíčku!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
cs: Vyžadováno

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
cs: Primární Klíč

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
cs: Automatický Přírůstek

note: Template: AdminPackageManager
en: SQL
cs: Limit

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
cs: Log Výkonu

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
cs: Tato Funkce je Aktivována!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
cs: Pro logování všech Požadavků stačí zapnout tuto Funkci

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
cs: Aktivace této Funkce může ovlivnit chod Systému!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
cs: Deaktivujte ji Zde!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
cs: Příliš velký logfile

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
cs: Přehled

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
cs: Oblast

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
cs: poslední

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
cs: Rozhraní

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
cs: Požadavky

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
cs: Minimální Odezva

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
cs: Maximální Odezva

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
cs: Průměrná Odezva

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
cs: Perioda

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
cs: Průměr

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
cs: Správa Filtru PostMaster

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
cs: Správa priorit

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
cs: Přidat Prioritou

note: Template: AdminProcessManagement
en: Processes
cs: Procesy

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
cs: Tisknout

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
cs: Čas do odemknutí

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
cs: 0 = žádné odemknutí

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
cs: Počítají se pouze úřední hodiny

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
cs: Upozorněno kým

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
cs: 0 = žádné stupňování

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
cs: Následující volba

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
cs: Zamknout tiket po následujícím

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
cs: Bude adresou odesílatele z této fronty pro emailové odpovědi.

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
cs: Oslovení pro emailové odpovědi.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
cs: Podpis pro emailové odpovědi.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
cs: Automatické Odpovědi

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Templates
cs: Šablony

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS Version
cs: Verze OTRS

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
cs: Operační systém

note: Template: AdminRegistration
en: Perl Version
cs: Verze Perlu

note: Template: AdminRole
en: Role Management
cs: Správa Rolí

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
cs: Vytvořit Roli a vložit do ní Skupiny. Následně přiřadit Roli Uživatelům.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
cs: Přidat Roli

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
cs: Role

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
cs: přesunout do

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
cs: Práva přesunout tikety do této skupiny/fronty

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
cs: vytvořit

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
cs: Práva vytvořit tikety v této skupině/frontě

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
cs: poznámka

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
cs: vlastník

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
cs: priorita

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
cs: Práva změnit prioritu tiketu v této skupině/frontě

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
cs: Přidat řešitele

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
cs: Řešitelé

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
cs: Správa SLA

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
cs: Přidat SLA

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
cs: Správa S/MIME

note: Template: AdminSMIME
en: See also
cs: Viz. také

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
cs: V tomto způsobu můžete editovat Certifikáty a Privátní Klíče přímo v Souborovém Systému.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
cs: Kryptografický otisk

note: Template: AdminSMIME
en: Read certificate
cs: Prohlédnout certifikát

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
cs: Smazat tento Certifikát

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
cs: Přidat Certifikát

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
cs: Přidat Privátní Klíč

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
cs: Heslo

note: Template: AdminSMIME
en: Available Certificates
cs: Dostupné Certifikáty

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
cs: Správa oslovení

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
cs: Přidat oslovení

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
cs: Přidat Oslovení

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
cs: Upravit Oslovení

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
cs: např.

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
cs: Příklad oslovení

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
cs: Bezpečnostní Mód bude (normálně) nastaven po dokončení iniciační instalace.

note: Template: AdminService
en: Service Management
cs: Správa Služeb

note: Template: AdminService
en: Add Service
cs: Přidat Službu

note: Template: AdminSession
en: Session Management
cs: Správa relace

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
cs: Ukončit všechny Relace

note: Template: AdminSession
en: Session
cs: Relace

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
cs: Správa podpisů

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
cs: Přidat Podpis

note: Template: AdminState
en: State Management
cs: Správa Stavu

note: Template: AdminState
en: Add State
cs: Přidat Stav

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
cs: Odesílatel

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
cs: Podskupina

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
cs: Prvky

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
cs: Obsah

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
cs: Odstranit tuto položku

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
cs: Přidat položku

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
cs: Odstranit položku

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
cs: Přidat novú položku

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
cs: Vytvořit novú položku

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
cs: Jméno Navigační Lišty

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
cs: Navigační Lišta

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
cs: Spárovat

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
cs: Brzdová Destička

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
cs: Přístupový Klíč

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
cs: Správa emailových adres systému

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
cs: Aktuální stav tiketu je

note: Template: AdminType
en: Type Management
cs: Správa Typů Tiketu

note: Template: AdminType
en: Add Type
cs: Přidat Typ Tiketu

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
cs: Nezapomeňte přidat nového řešitele do skupin a/nebo rolí!

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
cs: Prosím vložte hledaný výraz pro hledání řešitelů.

note: Template: AdminUser
en: Last login
cs: Poslední přihlášení

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
cs: Přepnout na řešitele

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
cs: Přidat řešitele

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
cs: Upravit řešitele

note: Template: AdminUser
en: Firstname
cs: Jméno

note: Template: AdminUser
en: Lastname
cs: Příjmení

note: Template: AdminUser
en: End
cs: Konec

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
cs: Spravovat vztahy mezi skupinami a řešiteli

note: Template: AgentBook
en: Address Book
cs: Adresář

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
cs: Vyhledat zákazníka

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
cs: Přidat e-mailovou adresu %s do pole Komu

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
cs: Přidat e-mailovou adresu %s do pole Kopie

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
cs: Přidat e-mailovou adresu %s do pole Skrytá kopie

note: Template: AgentBook
en: Apply
cs: Použít

note: Template: AgentCustomerInformationCenter
en: Customer Information Center
cs: Informace o zákaznících

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
cs: Zákaznický uživatel

note: Template: AgentCustomerSearch
en: This address already exists on the address list.
cs: Tato adresa již v adresáři existuje.

note: Template: AgentCustomerTableView
en: Note: Customer is invalid!
cs: Poznámka: Zákazník je neplatný!

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
cs: Nástěnka

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
cs: v

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Available Columns
cs: Dostupné sloupce

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Visible Columns (order by drag & drop)
cs: Viditelné sloupce (seřadťe přetažením)

note: Template: AgentDashboardCustomerIDStatus
en: Escalated tickets
cs: Eskalované tikety

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
cs: Uživatelské jméno

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer information
cs: Informace o zákazníkovi

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Phone ticket
cs: Telefonní tiket

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Email ticket
cs: E-mail tiket

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
cs: %s %s je dostupný!

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
cs: Aktualizujte prosím nyní

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
cs: Vypustit Poznámku

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
cs: Úroveň

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
cs: Odesláno před %s

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
cs: Moje uzamčené tikety

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My watched tickets
cs: Moje sledované tikety

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
cs: Tikety v mých frontách

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Services
cs: Tikety v mých službách

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
cs: Servisní čas

note: Template: AgentDashboardTicketQueueOverview
en: Totals
cs: Celkem

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: out of office
cs: mimo kancelář

note: Template: AgentDashboardUserOutOfOffice
en: until
cs: do

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
cs: Tiket byl uzamčen

note: Template: AgentInfo
en: Info
cs: Informace

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
cs: Svázat Objekt: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
cs: Vybrat cílový Objekt

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
cs: Zrušit Vazbu Objektu: %s

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
cs: Upravit moje preference

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
cs: Funkce na kontrolu pravopisu

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
cs: chyba(y) v pravopisu

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
cs: Aplikovat tyto změny

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
cs: Statistiky

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
cs: Součet řádků

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
cs: Součet Sloupců

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
cs: Vyrovnávací paměť

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: All fields marked with an asterisk (*) are mandatory.
cs: Všechna pole označena hvězdičkou (*) jsou povinná.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
cs: Služba je neplatná.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
cs: Nový vlastník

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
cs: Prosím nastavte nového vlastníka!

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
cs: Nasledující stav

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: For all pending* states.
cs: Pro všechny stavy čekající na vyřízení*

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
cs: Kontrola pravopisu

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
cs: Typ poznámky

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
cs: Odeslat zpět

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
cs: Následující stav tiketu

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
cs: Informovat odesílatele

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
cs: Poslat mail!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
cs: Hromadná akce Tiketu

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
cs: Odeslat e-mail

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
cs: Spojit s

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
cs: Neplatný identifikátor tiketu!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
cs: Spojit s nejstarším

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
cs: spárovat dohromady

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
cs: Spojit z nadřazeným tiketem

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
cs: Odemkni tikety

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please include at least one recipient
cs: Prosíme, uveďte alespoň jednoho příjemce

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please remove this entry and enter a new one with the correct value.
cs: Prosíme, odstraňte tento záznam a vytvořte nový se správnou hodnotou.

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Cc
cs: Odstranit Cc

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Bcc
cs: Odstranit Bcc

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
cs: Adresář

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
cs: Neplatné datum!

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
cs: Vytvořit nový e-mailový tiket

note: Template: AgentTicketEmail
en: Example Template
cs: Ukázková šablona

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
cs: Z fronty

note: Template: AgentTicketEmail
en: To customer user
cs: Zákaznickému uživateli

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
cs: Notno použít číslo Tiketu

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
cs: Nová fronta

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
cs: žádné

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
cs: Čas první reakce

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
cs: Čas Aktualizace

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
cs: Čas Řešení

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
cs: Změnit frontu

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
cs: Změnit možnosti vyhledávání

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
cs: Tiketů na stránku

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
cs: Vytvořit nový telefonní tiket

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
cs: Do fronty

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
cs: Jednoduché

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
cs: Stáhnout tento email

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
cs: Šablona vyhledávání

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
cs: Vytvořit šablonu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
cs: Vytvořit novou

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
cs: Uložit změny v šabloně

note: Template: AgentTicketSearch
en: Filters in use
cs: Použité filtry

note: Template: AgentTicketSearch
en: Additional filters
cs: Další filtry

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
cs: Přidat další atribut

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
cs: Formát výsledku

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
cs: Odstranit

note: Template: AgentTicketSearch
en: Attachment Name
cs: Název přílohy

note: Template: AgentTicketSearch
en: (e. g. m*file or myfi*)
cs: (např. mu*soubor nebo mujsoub*)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
cs: Vytvořeno ve frontě

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
cs: Stav zámku

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
cs: Čas Vytvoření zprávy (poslední/před)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
cs: Čas Vytvoření zprávy (mezi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
cs: Čas Vytvoření Tiketu (poslední/před)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
cs: Čas Vytvoření Tiketu (mezi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
cs: Čas Změny Tiketu (poslední/před)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
cs: Čas Změny Tiketu (mezi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
cs: Čas Uzatvoření Tiketu (poslední/před)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
cs: Čas Uzatvoření Tiketu (mezi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (before/after)
cs: Čas eskalace Tiketu (poslední/před)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (between)
cs: Čas eskalace Tiketu (mezi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
cs: Vyhledávat v archivu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Run search
cs: Spustit hledání

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
cs: Typ Článku

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
cs: Uložit Filtr jako Implicitní

note: Template: AgentTicketZoom
en: Archive
cs: Informace o tiketu

note: Template: AgentTicketZoom
en: This ticket is archived.
cs: Tiket je archivován.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
cs: Uzamčeno

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
cs: Účtovaná doba

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
cs: Připojené objekty

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
cs: Změnit frontu

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
cs: Zpráva(y)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
cs: Strana

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
cs: Nastavit

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
cs: Zobrazit jednu zprávu

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
cs: Zobrazit všechny zprávy

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
cs: Ne

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
cs: Příchozí zpráva

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
cs: Odchozí zpráva

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
cs: Interní zpráva

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
cs: Změnit velikost

note: Template: AgentTicketZoom
en: Mark this article as read
cs: Označit tento text jako přečtený

note: Template: AgentTicketZoom
en: No more events found. Please try changing the filter settings.
cs: Nebyly nalezeny žádné další události. Prosíme, změnte nastavení filtrů.

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
cs: přes

note: Template: AgentTicketZoom
en: To open links in the following article, you might need to press Ctrl or Cmd or Shift key while clicking the link (depending on your browser and OS).
cs: Pro otevření odkazů z následujícího textu možná bude zapotřebí stisknout klávesu Ctrl, Cmd, nebo Shift současně s kliknutím na odkaz (závisí na vašem přohlížeči a operačním systému)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Close this message
cs: Zavřít tuto zprávu

note: Template: AttachmentBlocker
en: To protect your privacy, remote content was blocked.
cs: Pro ochranu vašeho soukromí byl zablokován vzdálený obsah.

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
cs: Načíst blokovaný obsah.

note: Template: ChatStartForm
en: First message
cs: První zpráva

note: Template: CustomerError
en: Traceback
cs: Jít zpět

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
cs: Vytvořeno

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
cs: Nastala jedna, nebo více chyb!

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
cs: Zavřít toto okno

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
cs: Váš prohlížeč je příliš starý.

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
cs: JavaScript není povolen

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
cs: Pro používání OTRS je nutné povolit JavaScript

note: Template: CustomerLogin
en: One moment please, you are being redirected...
cs: Chvíli strpení, prosím, budete přesměrováni...

note: Template: CustomerLogin
en: Login
cs: Přihlášení

note: Template: CustomerLogin
en: User name
cs: Uživatelské jméno

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
cs: Vaše uživatelské jméno

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
cs: Vaše heslo

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
cs: Přihlásit

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
cs: Ještě nejste zaregistrováni?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
cs: Požádat o nové heslo

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
cs: Vaše uživatelské jméno

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
cs: Nové heslo bude zasláno na váš e-mail.

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
cs: Vytvořit účet

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
cs: Vaše křestní jméno

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
cs: Vaše příjmení

note: Template: CustomerLogin
en: Your email address (this will become your username)
cs: Zadejte emailovou adresu (stane se vaším přihlašovacím jménem)

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
cs: Nastavení účtu

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
cs: SLA

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
cs: Vítejte!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
cs: Prosím stiskněte tlačítko pro vytvoření vašeho prvního tiketu.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
cs: Vytvořit váš první tiket

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
cs: Profil

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
cs: např. 10*5155 or 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
cs: Fulltextové vyhledávání v tiketech (např. "John*n" or "Will*")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
cs: Příjemce

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
cs: Skrytá kopie

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
cs: Omezení času

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
cs: Pouze tikety vytvořené

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
cs: Pouze tikety vytvořené mezi

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save search as template?
cs: Uložit vyhledávání jako šablonu?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
cs: Uložit jako šablonu?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template
cs: Uložit jako šablonu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
cs: Název šablony

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Pick a profile name
cs: Zvolit název profilu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
cs: Výstup na

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
cs: z

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
cs: Informace

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Next Steps
cs: Další kroky

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
cs: Odpovědět

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
cs: Neděle

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
cs: Pondělí

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
cs: Úterý

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
cs: Středa

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
cs: Čtvrtek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
cs: Pátek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
cs: Sobota

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
cs: Ne

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
cs: Po

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
cs: Ut

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
cs: St

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
cs: Čt

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
cs: Pá

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
cs: So

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
cs: Nesprávne datum (musí být v budoucnosti)

note: Template: Datepicker
en: Previous
cs: Předchozí

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
cs: Otevři kalendář

note: Template: Header
en: You are logged in as
cs: Jste přihlášen jako

note: Template: Installer
en: Step %s
cs: Krok %s

note: Template: Installer
en: Finish
cs: Ukončit

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
cs: Typ

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
cs: Typ

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
cs: Uživatel

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
cs: Heslo

note: Template: InstallerDBResult
en: Database setup successful!
cs: Databáze úspěšně nastavena!

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
cs: Nové

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
cs: Abyste mohli používat OTRS, musíte zadat následující řádek do Vašeho příkazového řádku (Terminal/Shell) jako root.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
cs: Restartujte Váš webserver

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
cs: Po dokončení následujících operací je Váš OTRS spuštěn a poběží

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
cs: Úvodní stránka

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
cs: Váš OTRS tým

note: Template: InstallerSystem
en: SystemID
cs: Systémové ID

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
cs: Systém FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
cs: Email Administrátora

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
cs: Organizace

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
cs: Log Modul

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
cs: Webove rozhraní

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
cs: Kontrola MX záznamu

note: Template: Login
en: Lost your password?
cs: Ztratil/a jste heslo?

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
cs: Upozornění

note: Template: Article
en: Inform Agent
cs: Informovat řešitele

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
cs: Oprávnění

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
cs: Osa X

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
cs: Mezi

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
cs: Exchange osy

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
cs: Konfigurovatelné parametry Statického Reportu

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
cs: Nebyl vybrán prvek

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
cs: Měřítko

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
cs: Testovací OTRS stránka

note: Template: Test
en: Counter
cs: Počítadlo

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: This field is required
cs: Toto pole je požadováno

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
cs: Nový telefonní tiket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
cs: Nový emailový tiket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
cs: Předchozí vlastník

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
cs: tisknuto

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
cs: Očekávaný čas vyřízení

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
cs: pro stavy očekávání*

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
cs: Moje tikety

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
cs: Ostatní tikety

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
cs: Ne ( nepodporováno )

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
cs: Řadit dle

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
cs: Nastavená Priorita

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
cs: Nastavený Stav

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
cs: Nastavený Čas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
cs: Čas uzavření

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
cs: Řešitel/Vlastník

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
cs: Vytvořeno Řešitelem/Vlastníkem

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
cs: Vyhodnoceno dle

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
cs: Vyúčtováný čas Ticketu/Článku

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
cs: čas vytvoření tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
cs: čas uzavření tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
cs: Řešitelem počítaný čas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
cs: Celkový čas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
cs: Průměr tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
cs: Min. čas tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
cs: Max. čas tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
cs: Počet tiketů

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
cs: průměr položek

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
cs: Min. čas položky

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
cs: Max. čas položky

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
cs: Počet položek

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
cs: vzestupně

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
cs: sestupně

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
cs: Atributy k vytištění

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
cs: Řazení pořadí

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
cs: Dnů

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not open file.
cs: Chyba serveru: Soubor nelze otevřít.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Check
cs: Kontrola tabulek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not read file.
cs: Chyba serveru: Soubor nelze načíst.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
cs: Velikost databáze

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Could not determine database size.
cs: Nebylo možno zjistit velikost databáze.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Database Version
cs: Verze databáze

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Could not determine database version.
cs: Nebylo možno zjistit verzi databáze.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_client needs to be utf8.
cs: Nastavení character_set_client musi být UNICODE nebo UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Server Database Charset
cs: Kódová stránka databáze

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_database needs to be UNICODE or UTF8.
cs: Nastavení character_set_database musi být UNICODE nebo UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: There were tables found which do not have utf8 as charset.
cs: Jsou zde tabulky, které nemají nastavenou kódovou stránku UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: InnoDB Log File Size
cs: Velikost InnoDB logu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: Maximum Query Size
cs: Maximální velikost SQL dotazu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: The setting 'max_allowed_packet' must be higher than 20 MB.
cs: Nastavení 'max_allowed_packet' musí být větší než 20 MB.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: Query Cache Size
cs: Velikost Query Cache

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Default Storage Engine
cs: Výchozí typ úložiště tabulek

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Tables with a different storage engine than the default engine were found.
cs: Byly nalezeny tabulky z jiným než výchozím formátem úložiště tabulek.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Version.pm
en: MySQL 5.x or higher is required.
cs: MySQL 5.x a vyšší je vyžadována.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG Setting
cs: NLS_LANG nastavení,

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting
cs: Nastavení NLS_DATE_FORMAT

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting client_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
cs: Nastavení client_encoding musi být UNICODE nebo UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting server_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
cs: Nastavení server_encoding musi být UNICODE nebo UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Date Format
cs: Formát datumu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Setting DateStyle needs to be ISO.
cs: Nastavení stylu data musí být ISO.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Version.pm
en: PostgreSQL 8.x or higher is required.
cs: PostgreSQL 8.x a vyšší je vyžadováno.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskPartitionOTRS.pm
en: OTRS Disk Partition
cs: OTRS diskový oddíl

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: Disk Usage
cs: Využití disku

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located is almost full.
cs: Particie kde je umístněno OTRS je téměř plná.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located has no disk space problems.
cs: Na particii, kde je nainstalováno OTRS není problém s diskovým prostorem.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Distribution
cs: Linuxová distribuce

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Could not determine distribution.
cs: Nemohu zjistit typ Linuxové distribuce.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/KernelVersion.pm
en: Kernel Version
cs: Verze jádra

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: System Load
cs: Zatížení systému

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Perl Modules
cs: Moduly Perlu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Not all required Perl modules are correctly installed.
cs: Ne všechny vyžadované moduly Perlu jsou korektně nainstalovány

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Free Swap Space (%)
cs: Volný swap prostor (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Used Swap Space (MB)
cs: Využitý prostor swap (MB)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be more than 60% free swap space.
cs: Mělo by být více jak 60 % volného prostoru swapu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be no more than 200 MB swap space used.
cs: Nemělo by být využito více jak 200 MB swapu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: Could not determine value.
cs: Nelze zjistit hodnotu.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
cs: Tikety

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets Per Month (avg)
cs: Tiketů za měsíc ( prům.)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Default Admin Password
cs: Výchozí heslo admina

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Security risk: the agent account root@localhost still has the default password. Please change it or invalidate the account.
cs: Bezpečnostní riziko: heslo účtu operátora root@localhost má stále výchozí heslo. Prosím změňte ho nebo deaktivujte tento účet.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: Error Log
cs: Chybový log

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: There are error reports in your system log.
cs: V systémovém logu jsou chybová hlášení.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Domain Name
cs: Doménové jméno

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Your FQDN setting is invalid.
cs: Vaše nastavení FQDN je neplatné.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: File System Writable
cs: Na souborový systém lze zapisovat

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: The file system on your OTRS partition is not writable.
cs: Na souborový systém na vaší OTRS particii není možné zapisovat.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Some packages are not correctly installed.
cs: Některé balíčky nejsou korektně nainstalované.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/SystemID.pm
en: Your SystemID setting is invalid, it should only contain digits.
cs: Nastavení vašeho SystemID je neplatné, mělo by obsahovat jen čísla.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: Open Tickets
cs: Otevřených tiketů

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: You should not have more than 8,000 open tickets in your system.
cs: Neměli by jste mít více jak 8000 otevřených tiketů ve vašem systému

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: Webserver
cs: Webový server

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: You should use FastCGI or mod_perl to increase your performance.
cs: Použijte FastCGI nebo mod_perl pro zvýšení výkonu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Webserver Version
cs: Verze webového serveru

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
cs: Neznámí

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: OK
cs: Ano

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Problem
cs: Problém

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
cs: %s napočítaných časových jednotek. Součet všech je %s.

note: SysConfig
en: Added email. %s
cs: Email přidán. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
cs: Spárováno s Tiketem "%s".

note: SysConfig
en: Added note (%s)
cs: Přidaná poznámka (%s)

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
cs: Přidána poznámka pro uživatele"%s".

note: SysConfig
en: Agent called customer.
cs: Řešitel kontaktoval Zákazníka.

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
cs: Řešitelé <-> Skupiny

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
cs: Řešitelé <-> Role

note: SysConfig
en: Attachments <-> Templates
cs: Přílohy <-> Šablony

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
cs: Automatické odpovědi <-> Fronty

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
cs: Automatické následování zasláno na "%s".

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
cs: Automatické odmítnutí zasláno na "%s".

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
cs: Automatická odpověď zaslána na "%s".

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
cs: Odraženo na "%s".

note: SysConfig
en: Change the customer for this ticket
cs: Změna Zákazníka Tiketu

note: SysConfig
en: Change the free fields for this ticket
cs: Upravit prázdná pole v tomto tiketu

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
cs: Priorita změněna z "%s" (%s) na "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
cs: Vytořit a spravovat řešitele.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
cs: Vytvořit a spravovat přílohy.

note: SysConfig
en: Create and manage customer users.
cs: Vytvořit a spravovat zákaznické uživatele.

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
cs: Vytvořit a spravovat zákazníky.

note: SysConfig
en: Create and manage dynamic fields.
cs: Vytvořit a spravovat dynamická pole.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
cs: Vytvořit a spravovat skupiny.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
cs: Vytvořit a spravovat fronty

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
cs: Vytvořit a spravovat automatické odpovědi.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
cs: Vytvořit a spravovat pozdravy.

note: SysConfig
en: Create and manage services.
cs: Vytvořit a spravovat služby

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
cs: Vytvořit a spravovat podpisy.

note: SysConfig
en: Create and manage templates.
cs: Vytvořit a spravovat šablony.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
cs: Vytvořit a spravovat priority tiketů.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
cs: Vytvořit a spravovat stavy tiketů.

note: SysConfig
en: Customer Administration
cs: Správa zákazníků

note: SysConfig
en: Customer User <-> Groups
cs: Zákaznický uživatel <-> Skupiny

note: SysConfig
en: Customer User <-> Services
cs: Zákaznický uživatel <-> Služby

note: SysConfig
en: Customer User Administration
cs: Správa uživatelů zákazníka

note: SysConfig
en: Customer Users
cs: Uživatelé zákazníka

note: SysConfig
en: Customer called us.
cs: Zákazník kontaktoval nás.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
cs: Webový požadavek Zákazníka.

note: SysConfig
en: CustomerName
cs: Jméno zákazníka

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
cs: Zákazníci <-> Skupiny

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
cs: Párování s tiketem "%s" zrušeno.

note: SysConfig
en: E-Mail Outbound
cs: Odchozí e-mail

note: SysConfig
en: Email Addresses
cs: Emailové Adresy

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
cs: Email odeslán na "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
cs: Email odeslán zákazníkovi.

note: SysConfig
en: Escalation view
cs: Zobrazit eskalované

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
cs: Následovat pro [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
cs: Předáno dál "%s".

note: SysConfig
en: Frontend theme
cs: Motiv prostředí

note: SysConfig
en: GenericAgent
cs: Obecný Prostředek

note: SysConfig
en: If enabled, the different overviews (Dashboard, LockedView, QueueView) will automatically refresh after the specified time.
cs: Když zapnuto, různe přehledy (Nástěnka, Zamčené Tikety, Náhled Fronty) budou automaticky znovunačteny.

note: SysConfig
en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

note: SysConfig
en: Link Object
cs: Svázat Objekt

note: SysConfig
en: Locked ticket.
cs: Zamknutý Tiket.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
cs: Přeposlání nepovoleno! Nebyla odeslána automatická odpověď na "%s".

note: SysConfig
en: My Services
cs: Moje služby

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
cs: Nový Tiket [%s] vytvořen (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
cs: Nový vlastník je "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
cs: Upozornění odesláno na "%s".

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
cs: Počet zobrazených tiketů

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
cs: Starý: "%s" Nový: "%s"

note: SysConfig
en: Open tickets (customer user)
cs: Otevřené tikety (uživatel)

note: SysConfig
en: Open tickets (customer)
cs: Otevřené tikety (zákazník)

note: SysConfig
en: Out Of Office
cs: Mimo kancelář

note: SysConfig
en: Overview Refresh Time
cs: Čas znovunačtení přehledu

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
cs: Přehled všech otevřených tiketů

note: SysConfig
en: Queue view
cs: Zobrazit frontu

note: SysConfig
en: Refresh interval
cs: Interval obnovy

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
cs: Poznámka pro uživatele odebrána "%s".

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
cs: Role <-> Skupiny

note: SysConfig
en: Search Customer
cs: Vyhledat Zákazníka

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
cs: Výběr motivu rozhraní.

note: SysConfig
en: Service view
cs: Zobrazit službu

note: SysConfig
en: Stat#
cs: Číslo statistiky

note: SysConfig
en: Status view
cs: Zobrazit stav

note: SysConfig
en: System Maintenance
cs: Údržba systému

note: SysConfig
en: Templates <-> Queues
cs: Šablony <-> Fronty

note: SysConfig
en: Textarea
cs: Textové pole

note: SysConfig
en: Ticket Queue Overview
cs: Přehled tiketů ve frontách

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
cs: Tiket přesunut do Fronty "%s" (%s) z Fronty "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Ticket overview
cs: Přehled tiketů

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
cs: Odemknutý Tiket.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
cs: SLA aktualizováno na %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
cs: Služba aktualizována na %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
cs: Typ Tiketu aktualizován na %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
cs: Aktualizováno: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
cs: Aktualizováno: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
