OTRS - en to el translation catalogue (1119 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
el: Ναι

note: Template: AAABase
en: No
el: Όχι

note: Template: AAABase
en: yes
el: ναι

note: Template: AAABase
en: no
el: όχι

note: Template: AAABase
en: Off
el: Απενεργοποιημένο

note: Template: AAABase
en: off
el: απενεργοποιημένο

note: Template: AAABase
en: On
el: Ενεργοποιημένο

note: Template: AAABase
en: on
el: ενεργοποιημένο

note: Template: AAABase
en: top
el: αρχή

note: Template: AAABase
en: end
el: τέλος

note: Template: AAABase
en: Done
el: Εντάξει

note: Template: AAABase
en: Cancel
el: Ακυρο

note: Template: AAABase
en: Reset
el: Επαναφορά

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
el: πριν απο ...

note: Template: AAABase
en: in more than ...
el: σε περισσότερα απο ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
el: μέσα στην τελευταία ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
el: στην-ις επόμενη-ες

note: Template: AAABase
en: Created within the last
el: Δημιουργήθηκε την τελευταία

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
el: Δημιουργήθηκε πριν από ...

note: Template: AAABase
en: Today
el: Σήμερα

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
el: Αύριο

note: Template: AAABase
en: Next week
el: Την επόμενη εβδομάδα

note: Template: AAABase
en: day
el: ημέρα

note: Template: AAABase
en: days
el: ημέρες

note: Template: AAABase
en: day(s)
el: ημέρα(ες)

note: Template: AAABase
en: d
el: Μ

note: Template: AAABase
en: hour
el: ώρα

note: Template: AAABase
en: hours
el: ώρες

note: Template: AAABase
en: hour(s)
el: ώρα(ες)

note: Template: AAABase
en: Hours
el: Ώρες

note: Template: AAABase
en: h
el: Ω

note: Template: AAABase
en: minute
el: λεπτό

note: Template: AAABase
en: minutes
el: λεπτά

note: Template: AAABase
en: minute(s)
el: λεπτό(ά)

note: Template: AAABase
en: Minutes
el: Λεπτά

note: Template: AAABase
en: m
el: Λ

note: Template: AAABase
en: month
el: μήνας

note: Template: AAABase
en: months
el: μήνες

note: Template: AAABase
en: month(s)
el: μήνας(ες)

note: Template: AAABase
en: week
el: εβδομάδα

note: Template: AAABase
en: week(s)
el: εβδομάδα(ες)

note: Template: AAABase
en: quarter
el: τρίμηνο

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
el: τρίμηνo(α)

note: Template: AAABase
en: half-year
el: εξάμηνο

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
el: εξάμηνο(α)

note: Template: AAABase
en: year
el: χρόνος

note: Template: AAABase
en: years
el: χρόνια

note: Template: AAABase
en: year(s)
el: χρόνος(ια)

note: Template: AAABase
en: second(s)
el: δευτερολεπτο/α

note: Template: AAABase
en: seconds
el: δευτερολεπτα

note: Template: AAABase
en: second
el: δευτερολεπτο

note: Template: AAABase
en: s
el: Δ

note: Template: AAABase
en: Time unit
el: Χρονική μονάδα

note: Template: AAABase
en: wrote
el: έγραψε

note: Template: AAABase
en: Message
el: Μήνυμα

note: Template: AAABase
en: Error
el: Σφάλμα

note: Template: AAABase
en: Bug Report
el: Αναφορά Σφάλματος

note: Template: AAABase
en: Attention
el: Προσοχή

note: Template: AAABase
en: Warning
el: Προειδοποίηση

note: Template: AAABase
en: Module
el: Μονάδα

note: Template: AAABase
en: Modulefile
el: Αρχείο μονάδας

note: Template: AAABase
en: Subfunction
el: Υποσυνάρτηση

note: Template: AAABase
en: Line
el: Γραμμή

note: Template: AAABase
en: Setting
el: Ρύθμιση

note: Template: AAABase
en: Settings
el: Ρυθμίσεις

note: Template: AAABase
en: Example
el: Παράδειγμα

note: Template: AAABase
en: Examples
el: Παραδείγματα

note: Template: AAABase
en: valid
el: έγκυρο

note: Template: AAABase
en: Valid
el: Έγκυρο

note: Template: AAABase
en: invalid
el: άκυρο

note: Template: AAABase
en: Invalid
el: Άκυρο

note: Template: AAABase
en: * invalid
el: * άκυρο

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
el: Προσωρινά Ακυρο

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
el:  2 λεπτά

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
el:  5 λεπτά

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
el:  7 λεπτά

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
el: 10 λεπτά

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

note: Template: AAABase
en: Mr.
el: Κος

note: Template: AAABase
en: Mrs.
el: Κα

note: Template: AAABase
en: Next
el: Επόμενο

note: Template: AAABase
en: Back
el: Προηγούμενο

note: Template: AAABase
en: Next...
el: Επόμενο...

note: Template: AAABase
en: ...Back
el: ...Προηγούμενο

note: Template: AAABase
en: -none-
el: -κανένα-

note: Template: AAABase
en: none
el: κανένα

note: Template: AAABase
en: none!
el: κανένα!

note: Template: AAABase
en: none - answered
el: κανένα - απαντημένο

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
el: παρακαλώ να μην αλλαχθεί!

note: Template: AAABase
en: Need Action
el: Απαιτειται Ενέργεια

note: Template: AAABase
en: AddLink
el: Προσθήκη δεσμού

note: Template: AAABase
en: Link
el: Δεσμός

note: Template: AAABase
en: Unlink
el: Αποδέσμευση

note: Template: AAABase
en: Linked
el: Δεσμευμένοι

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
el: Δεσμός (Κανονικός)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
el: Δεσμός (Γονέας)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
el: Δεσμός (Παιδί)

note: Template: AAABase
en: Normal
el: Κανονικός

note: Template: AAABase
en: Parent
el: Γονέας

note: Template: AAABase
en: Child
el: Παιδί

note: Template: AAABase
en: Hit
el: Αποτέλεσμα

note: Template: AAABase
en: Hits
el: Αποτελέσματα

note: Template: AAABase
en: Text
el: Κείμενο

note: Template: AAABase
en: Standard
el: Κανονικο

note: Template: AAABase
en: Lite
el: Ελαφρύ

note: Template: AAABase
en: User
el: Χρήστης

note: Template: AAABase
en: Username
el: Ονομα Χρήστη

note: Template: AAABase
en: Language
el: Γλώσσα

note: Template: AAABase
en: Languages
el: Γλώσσες

note: Template: AAABase
en: Password
el: Συνθηματικό

note: Template: AAABase
en: Preferences
el: Προτιμήσεις

note: Template: AAABase
en: Salutation
el: Προσφώνηση

note: Template: AAABase
en: Salutations
el: Προσφωνήσεις

note: Template: AAABase
en: Signature
el: Υπογραφή

note: Template: AAABase
en: Signatures
el: Υπογραφές

note: Template: AAABase
en: Customer
el: Πελάτης

note: Template: AAABase
en: CustomerID
el: ID-Πελάτη

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
el: ID-Πελατών

note: Template: AAABase
en: customer
el: πελάτης

note: Template: AAABase
en: agent
el: συνεργάτης

note: Template: AAABase
en: system
el: σύστημα

note: Template: AAABase
en: Customer Info
el: Προφίλ Πελάτη

note: Template: AAABase
en: Customer Information
el: Πληροφορίες Πελάτη

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
el: Εταιρείες Πελατών

note: Template: AAABase
en: Company
el: Εταιρεία

note: Template: AAABase
en: go!
el: Μετάβαση!

note: Template: AAABase
en: go
el: Μετάβαση

note: Template: AAABase
en: All
el: Όλα

note: Template: AAABase
en: all
el: όλα

note: Template: AAABase
en: Sorry
el: Συγγνώμη

note: Template: AAABase
en: update!
el: ενημέρωση!

note: Template: AAABase
en: update
el: ενημέρωση

note: Template: AAABase
en: Update
el: Ενημέρωση

note: Template: AAABase
en: Updated!
el: Ενημερώθηκε!

note: Template: AAABase
en: submit!
el: αποστολή!

note: Template: AAABase
en: submit
el: αποστολή

note: Template: AAABase
en: Submit
el: Αποστολή

note: Template: AAABase
en: change!
el: αλλαγή!

note: Template: AAABase
en: Change
el: Αλλαγή

note: Template: AAABase
en: change
el: αλλαγή

note: Template: AAABase
en: click here
el: πατήστε εδώ

note: Template: AAABase
en: Comment
el: Σχόλιο

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
el: Μη έγκυρη επιλογή!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
el: Μη έγκυρη ώρα!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
el: Μη έγκυρη ημερομηνία!

note: Template: AAABase
en: Name
el: Όνομα

note: Template: AAABase
en: Group
el: Ομάδα

note: Template: AAABase
en: Description
el: Περιγραφή

note: Template: AAABase
en: description
el: περιγραφή

note: Template: AAABase
en: Theme
el: Θέμα

note: Template: AAABase
en: Created
el: Δημιουργήθηκε

note: Template: AAABase
en: Created by
el: Δημιουργήθηκε από

note: Template: AAABase
en: Changed
el: Άλλαξε

note: Template: AAABase
en: Changed by
el: Άλλαξε από

note: Template: AAABase
en: Search
el: Αναζήτηση

note: Template: AAABase
en: and
el: και

note: Template: AAABase
en: between
el: μεταξύ

note: Template: AAABase
en: before/after
el: πριν/μετά

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
el: Αναζήτηση πλήρους κειμένου

note: Template: AAABase
en: Data
el: Στοιχεία

note: Template: AAABase
en: Options
el: Επιλογές

note: Template: AAABase
en: Title
el: Τίτλος

note: Template: AAABase
en: Item
el: Στοιχείο

note: Template: AAABase
en: Delete
el: Διαγραφή

note: Template: AAABase
en: Edit
el: Αλλαγή

note: Template: AAABase
en: View
el: Επιλογή

note: Template: AAABase
en: Number
el: Αριθμός

note: Template: AAABase
en: System
el: Σύστημα

note: Template: AAABase
en: Contact
el: Επαφή

note: Template: AAABase
en: Contacts
el: Επαφές

note: Template: AAABase
en: Export
el: Εξαγωγή

note: Template: AAABase
en: Up
el: Πάνω

note: Template: AAABase
en: Down
el: Κάτω

note: Template: AAABase
en: Add
el: Προσθήκη

note: Template: AAABase
en: Added!
el: Προστέθηκε

note: Template: AAABase
en: Category
el: Κατηγορία

note: Template: AAABase
en: Viewer
el: Προβολέας

note: Template: AAABase
en: Expand
el: Επέκταση

note: Template: AAABase
en: Small
el: Μικρό

note: Template: AAABase
en: Medium
el: Μεσαίο

note: Template: AAABase
en: Large
el: Μεγάλο

note: Template: AAABase
en: Date picker
el: Επιλογέας ημερομηνίας

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
el: Απεικόνιση δενδροειδούς επιλογής

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
el: Το κείμενο του πεδίου είναι πολύ μακρύ!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
el: Μέγιστο μήκος %s χαρακτήρες.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
el: Το πεδίο είναι υποχρεωτικό ή

note: Template: AAABase
en: New message
el: Νέο Μήνυμα

note: Template: AAABase
en: New message!
el: Νέο Μήνυμα!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
el: Παρακαλώ απαντήστε σε αυτό το δελτίο(α) για να επιστρέψετε στην
    κανονική προβολή της ουράς!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
el: Έχετε  %s νέο(α) μήνυμα(τα) !

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
el: Έχετε  %s !δελτία υπενθύμισης

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
el: Η συνιστώμενη κωδικοποίηση για την γλωσσα σας ειναι %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
el: Άλλαξε το συνθηματικό σου.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
el: Παρακαλώ πρώτα ενεργοποιήστε τα %s!

note: Template: AAABase
en: No suggestions
el: Καμία σύσταση

note: Template: AAABase
en: Word
el: Λέξη

note: Template: AAABase
en: Ignore
el: Παράλειψη

note: Template: AAABase
en: replace with
el: αντικατάσταση με

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
el: Δεν υπάρχει λογαριασμός με αυτό το όνομα χρήστη.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
el: Δεν έγινε σύνδεση! Λανθασμένο όνομα χρήστη ή κωδικός πρόσβασης.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
el: Δεν υπάρχει λογαριασμός με αυτο το ονομα χρηστη

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
el: Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον διαχειριστή συστήματος

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
el: Η ταυτοποίηση ήταν επιτυχής, αλλά δεν βρέθηκαν στοιχεία πελάτη στην βάση δεδομένων πελατών. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον υπεύθυνο συστήματος.

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
el: Αυτός ο λογαριασμός email έχει ήδη δηλωθεί. Παρακαλούμε συνδεθείτε στο σύστημα ή επαναφέρετε το συνθηματικό σας.

note: Template: AAABase
en: Logout
el: Αποσύνδεση

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
el: Επιτυχής αποσύνδεση. Ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε το %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
el: Μη ενεργή δυνατότητα!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
el: Ενημερώθηκε ο Συνεργάτης!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
el: Επιλογή Βάσης Δεδομένων

note: Template: AAABase
en: Create Database
el: Δημιουργία Βάσης Δεδομένων

note: Template: AAABase
en: System Settings
el: Ρυθμίσεις Συστήματος

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
el: Ρυθμίσεις Email

note: Template: AAABase
en: Finished
el: Τέλος

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
el: Εγκατασταση OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
el: Εισαγωγή

note: Template: AAABase
en: License
el: Άδεια

note: Template: AAABase
en: Database
el: Βάση Δεδομένων

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
el: Ρυθμιση Email

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
el: Η βάση διαγράφηκε

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
el: Εισάγετε το συνθηματικό του διαχειριστή της βάσης δεδομένων.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
el: Εισάγετε το συνθηματικό του χρήστη της βάσης δεδομένων.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
el: Εάν έχετε καθορίσει το συνθηματικό διαχειριστή για την βάση σας, πρέπει να εισαχθεί εδώ. Εάν όχι, αφήστε το πεδίο κενό.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
el: Η βάση περιέχει ήδη δεδομένα - θα πρέπει να παραμείνει κενή!

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
el: Απαιτείται Σύνδεση!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
el: Δεν είναι δυνατή η σύνδεση σας προσωρινά, λόγω προγραμματισμένων ενεργειών συντήρησης.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
el: Το συνθηματικό είναι απαραίτητο!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
el: Πάρε αυτόν τον πελάτη

note: Template: AAABase
en: Take this User
el: Πάρε αυτόν τον Χρήστη

note: Template: AAABase
en: possible
el: δυνατόν

note: Template: AAABase
en: reject
el: απόρριψη

note: Template: AAABase
en: reverse
el: ανάποδα

note: Template: AAABase
en: Facility
el: Οργανισμός

note: Template: AAABase
en: Time Zone
el: Ζώνη Ώρας

note: Template: AAABase
en: Pending till
el: Εκρεμμεί μέχρι

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
el: Μην χρησιμοποιείτε τον λογαριασμό Superuser για να εργαστείτε με το OTRS! Δημιουργήστε νέους Συνεργάτες και εργαστείτε με αυτούς τους λογαριασμούς.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
el: Αποστολή με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο προς (πεδίο email To:).

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
el: Αποστολή με την επιλεγμένη ουρά.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
el: Δεν βρεθηκε εγγραφή

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
el: Η σύνδεση δεν ήταν εφικτή. Παρακαλούμε συνδεθείτε ξανά.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
el: Εξαντλήθηκε το χρονικό όριο σύνδεσης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ξανά.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
el: Το χρονικό όριο της σύνδεσης έχει εξαντληθεί! Παρακαλούμε προσπαθήστε ξανά αργότερα.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
el: Απαγορεύεται!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
el: (πατήστε εδώ για προσθήκη)

note: Template: AAABase
en: Preview
el: Προεπισκόπηση

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
el: Το πακέτο δεν εγκαταστάθηκε. Παρακαλούμε επαναλάβατε εγκατάσταση.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
el: %s δεν ειναι εγγραψιμο

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
el: Αδυναμία δημιουργίας %s

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
el: Επιλέξτε για να ενεργοποιηθεί  αυτή η ημερομηνία

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
el: Έχετε ενεργοποιήσει τη λειτουργία Εκτός Γραφείου. Θέλετε να την απενεργοποιήσετε;

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
el: Νέα εκδόσεων του OTRS!

note: Template: AAABase
en: Go to dashboard!
el: Μετάβαση στην επισκόπηση!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
el: Προστέθηκε Πελάτης %s

note: Template: AAABase
en: Role added!
el: Προστέθηκε Ρόλος !

note: Template: AAABase
en: Role updated!
el: Ενημερώθηκε ο Ρόλος !

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
el: Προστέθηκε επισυναπτόμενο !

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
el: Ενημερώθηκε το επισυναπτόμενο !

note: Template: AAABase
en: Response added!
el: Προστέθηκε Απάντηση!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
el: Ενημερώθηκε η Απάντηση!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
el: Ενημερώθηκε το Group!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
el: Προστέθηκε Ουρά !

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
el: Ενημερώθηκε η Ουρά !

note: Template: AAABase
en: State added!
el: Προστέθηκε Κατάσταση !

note: Template: AAABase
en: State updated!
el: Ενημερώθηκε η Κατάσταση !

note: Template: AAABase
en: Type added!
el: Προστέθηκε Τύπος!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
el: Ενημερώθηκε ο Τύπος!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
el: Ενημερώθηκε ο Πελάτης!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
el: Προστέθηκε εταιρεία πελάτη!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
el: Ενημερώθηκε η εταιρεία πελάτη!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
el: Σημείωση: Μη αποδεκτή εταιρεία!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
el: Προστέθηκε λογαριασμός email!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
el: Ενημερώθηκε ο λογαριασμός email!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
el: Προστέθηκε διεύθυνση email συστήματος!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
el: Ενημερώθηκε η διεύθυνση email συστήματος!

note: Template: AAABase
en: Contract
el: Συμβόλαιο

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
el: Συνδεδεμένος πελάτης: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
el: Συνδεδεμένος Συνεργάτης: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
el: Ημερολόγιο

note: Template: AAABase
en: File
el: Αρχείο

note: Template: AAABase
en: Filename
el: Όνομα Αρχείου

note: Template: AAABase
en: Type
el: Τύπος

note: Template: AAABase
en: Size
el: Μέγεθος

note: Template: AAABase
en: Upload
el: Μεταφόρτωση

note: Template: AAABase
en: Directory
el: Φάκελος

note: Template: AAABase
en: Signed
el: Υπεγράφη

note: Template: AAABase
en: Sign
el: Υπογραφή

note: Template: AAABase
en: Crypted
el: Κρυπτογραφημένο

note: Template: AAABase
en: Crypt
el: Κρυπτογράφηση

note: Template: AAABase
en: PGP Key
el: Κλειδί PGP

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
el: Κλειδιά PGP

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
el: Πιστοποιητικό S/MIME

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
el: Πιστοποιητικά S/MIME

note: Template: AAABase
en: Office
el: Γραφείο

note: Template: AAABase
en: Phone
el: Τηλέφωνο

note: Template: AAABase
en: Mobile
el: Κινητό

note: Template: AAABase
en: Zip
el: Τ.Κ.

note: Template: AAABase
en: City
el: Πόλη

note: Template: AAABase
en: Street
el: Οδός

note: Template: AAABase
en: Country
el: Χώρα

note: Template: AAABase
en: Location
el: Τοποθεσία

note: Template: AAABase
en: installed
el: Εγκταστάθηκε

note: Template: AAABase
en: uninstalled
el: Απεγκαταστάθηκε

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
el: Υπόμνημα Ασφαλείας: Ενεργοποιήστε το %s διότι η εφαρμογή ήδη εκτελείται!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
el: Αδυναμία επεξεργασίας εγγράφου καταλόγου αποθετηρίου.

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
el: Δεν βρέθηκαν πακέτα για την έκδοση του framework σας, σε αυτό το αποθετήριο, περιέχονται μόνο πακέτα για άλλες εκδόσεις του framework.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
el: Δεν βρέθηκαν πακέτα η νέα πακέτα στο επιλεγμένο αποθετήριο

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
el: Επεξεργασία ρυθμίσεων συστήματος.

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
el: Οι πληροφορίες ACL της βάσης δεδομένων δεν έχουν συγχρονιστεί με τις ρυθμίσεις συστήματος, παρακαλούμε να εφαρμόσετε όλα τα ACLs.

note: Template: AAABase
en: printed at
el: Εκτυπώθηκε στο

note: Template: AAABase
en: Loading...
el: Φόρτωση...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
el: Αγαπητέ κ. %s

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
el: Αγαπητή κ %s

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
el: Αγαπητέ %s

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
el: Γεια σου %s

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
el: Η εν λόγω διεύθυνση δεν επιτρέπεται να καταχωρηθεί. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το προσωπικό υποστήριξης.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
el: Δημιουργήθηκε νέος λογαριασμός. Έγινε αποστολή στοιχείων στο %s. Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
el: Παρακαλούμε πατήστε Πίσω και δοκιμάστε ξανά.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
el: Έγινε αποστολή οδηγιών επαναφοράς συνθηματικού. Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
el: Απεστάλη νέο συνθηματικό στο %s. Παρακαλούμε ελέγξτε το email σας.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
el: Προσεχή Συμβάντα

note: Template: AAABase
en: Event
el: Συμβάν

note: Template: AAABase
en: Events
el: Συμβαντα

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
el: Άκυρο token

note: Template: AAABase
en: more
el: περισσότερα

note: Template: AAABase
en: Collapse
el: Ξεδίπλωμα

note: Template: AAABase
en: Shown
el: Εμφανιζόμενο

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
el: Εμφανιζόμενοι χρήστες πελατών

note: Template: AAABase
en: News
el: Νέα

note: Template: AAABase
en: Product News
el: Νέα Προϊόντος

note: Template: AAABase
en: OTRS News
el: Νέα του OTRS

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
el: Στατιστικά 7 ημερών

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
el: Οι πληροφορίες της βάσης δεδομένων του Process Management δεν είναι συγχρονισμένες με τις ρυθμίσεις συστήματος, παρακαλώ για τον συγχρονισμό όλων των διαδικασιών.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
el: Το πακέτο δεν έχει επαληθευτεί από την ομάδα OTRS! Προτείνεται να μην χρησιμοποιηθεί αυτό το πακέτο.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
el: <br> Εάν συνεχίσετε την εγκατάσταση αυτού του πακέτου, μπορεί να προκύψουν τα εξής ζητήματα!<br>&nbsp;-Προβλήματα ασφαλείας<br>&nbsp;-Προβλήματα Σταθερότητας<br>&nbsp;-Προβλήματα επιδόσεων<br><br>Παρακαλούμε να έχετε υπόψιν σας πως όποια προβλήματα δημιουργηθούν από αυτό το πακέτο δεν καλύπτονται από συμβόλαια του OTRS

note: Template: AAABase
en: Mark
el: Επιλογή

note: Template: AAABase
en: Unmark
el: Αποεπιλογή

note: Template: AAABase
en: Bold
el: Έντονα

note: Template: AAABase
en: Italic
el: Πλάγια

note: Template: AAABase
en: Underline
el: Υπογράμμιση

note: Template: AAABase
en: Font Color
el: Χρώμα Γραμματοσειράς

note: Template: AAABase
en: Background Color
el: Χρώμα Υποβάθρου

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
el: Κατάργηση Μορφοποίησης

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
el: Εμφάνιση/Απόκρυψη Κρυφών Στοιχείων

note: Template: AAABase
en: Align Left
el: Στοίχιση Αριστερά

note: Template: AAABase
en: Align Center
el: Στοίχιση στο Κέντρο

note: Template: AAABase
en: Align Right
el: Στοίχιση Δεξιά

note: Template: AAABase
en: Justify
el: Ευθυγράμμιση

note: Template: AAABase
en: Header
el: Κεφαλίδα

note: Template: AAABase
en: Indent
el: Εσοχή

note: Template: AAABase
en: Outdent
el: Εξοχή

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
el: Δημιουργία μη Κατανεμημένης Λίστας

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
el: Δημιουργία Κατανεμημένης Λίστας

note: Template: AAABase
en: HTML Link
el: Σύνδεσμος ιστοσελίδας

note: Template: AAABase
en: Insert Image
el: Προσθήκη Εικόνας

note: Template: AAABase
en: Undo
el: Αναίρεση

note: Template: AAABase
en: Redo
el: Επανάληψη

note: Template: AAABase
en: OTRS Daemon is not running.
el: Ο διεργασία παρασκηνίου του OTRS δεν εκτελείται.

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
el: Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με τον διακομιστή. Παρακαλούμε ξαναπροσπαθήστε αργότερα.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
el: Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με τον διακομιστή. Παρακαλώ ξαναπροσπαθήστε αργότερα.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
el: Προέκυψαν σφάλματα κατά την επεξεργασία του αποτελέσματος στον διακομιστή. Παρακαλούμε ξαναπροσπαθήστε αργότερα.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
el: Το συνθηματικό σας δεν είναι σωστό. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά!

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
el: Η επιλεγμένη διαδικασία δεν είναι έγκυρη!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
el: Αναβαθμίστε στο %s τώρα!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
el: %s Μετάβαση στο κέντρο αναβάθμισης %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
el: Η άδεια χρήσης σας για το %s πρόκειται να λήξει. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με το %s για την ανανέωση του συμβολαίου σας!

note: Template: AAABase
en: An update for your %s is available, but there is a conflict with your framework version! Please update your framework first!
el: Μια ενημέρωση για το %s είναι διαθέσιμη, αλλά υπάρχει μια διένεξη με την έκδοση του framework σας! Παρακαλούμε ενημερώστε πρώτα την έκδοση του framework σας!

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
el: Το σύστημά σας αναβαθμίστηκε επιτυχώς %s

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη διάρκεια ενημέρωσης σε %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
el: %s επανεγκαταστάθηκε επιτυχώς

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
el: Υπήρξε ένα πρόβλημα με την επανεγκατάσταση του %s

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
el: Το %s ενημερώθηκε με επιτυχία.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα και τη διάρκεια αναβάθμισης του %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
el: Το %s απεγκαταστάθηκε επιτυχώς

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
el: Υπήρξε ένα πρόβλημα με την απεγκατάσταση του %s

note: Template: AAABase
en: Enable cloud services to unleash all OTRS features!
el: Ενεργοποίηση των υπηρεσιών cloud για τα πλήρη χαρακτηριστικά του OTRS!

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
el: Πρωτοχρονιά

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
el: Παγκόσμια Ημέρα Εργατών

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
el: Χριστούγεννα

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
el: Πρώτη Ημέρα Χριστουγέννων

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
el: Δεύτερη Ημέρα Χριστουγέννων

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
el: Παραμονή Πρωτοχρονιάς

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
el: OTRS ως αιτούντας

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as provider
el: OTRS ως προμηθευτής

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
el: "Webservice "%s" δημιουργήθηκε!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
el: Webservice "%s" ενημερώθηκε!

note: Template: AAAMonth
en: Jan
el: Ιαν

note: Template: AAAMonth
en: Feb
el: Φεβ

note: Template: AAAMonth
en: Mar
el: Μαρ

note: Template: AAAMonth
en: Apr
el: Απρ

note: Template: AAAMonth
en: May
el: Μάι

note: Template: AAAMonth
en: Jun
el: Ιουν

note: Template: AAAMonth
en: Jul
el: Ιουλ

note: Template: AAAMonth
en: Aug
el: Αυγ

note: Template: AAAMonth
en: Sep
el: Σεπ

note: Template: AAAMonth
en: Oct
el: Οκτ

note: Template: AAAMonth
en: Nov
el: Νοε

note: Template: AAAMonth
en: Dec
el: Δεκ

note: Template: AAAMonth
en: January
el: Ιανουάριος

note: Template: AAAMonth
en: February
el: Φεβρουάριος

note: Template: AAAMonth
en: March
el: Μάρτιος

note: Template: AAAMonth
en: April
el: Απρίλιος

note: Template: AAAMonth
en: May_long
el: Mάιoς

note: Template: AAAMonth
en: June
el: Ιούνιος

note: Template: AAAMonth
en: July
el: Ιούλιος

note: Template: AAAMonth
en: August
el: Aυγουστος

note: Template: AAAMonth
en: September
el: Σεπτέμβριος

note: Template: AAAMonth
en: October
el: Οκτώβριος

note: Template: AAAMonth
en: November
el: Νοέμβριος

note: Template: AAAMonth
en: December
el: Δεκέμβριος

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
el: Οι προτιμήσεις ενημερώθηκαν επιτυχώς!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
el: Προφίλ Χρήστη

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
el: Ρυθμίσεις email

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
el: Άλλες ρυθμίσεις

note: Template: AAAPreferences
en: Notification Settings
el: Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
el: Αλλαγή Συνθηματικού

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
el: Τρέχον συνθηματικό

note: Template: AAAPreferences
en: New password
el: Νέο Συνθηματικό

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
el: Επιβεβαίωση συνθηματικού

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
el: Ορθογραφικό Λεξικό

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
el: Προεπιλεγμένο Ορθογραφικό Λεξικό

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
el: Μέγιστος αριθμός Δελτίων σε μία σελίδα.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
el: Το συνθηματικό δεν είναι σωστό. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
el: Αδυναμία ενημέρωσης του συνθηματικού, το νέο σας συνθηματικό δεν ταιριάζει με το πεδίο επαλήθευσής του. Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του συνθηματικού, γιατί περιέχει μη έγκυρους χαρακτήρες!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του συνθηματικού, γιατί πρέπει να έχει μήκος τουλάχιστον %s χαρακτήρες!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του συνθηματικού, γιατί πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 2 πεζούς και 2 κεφαλαίους χαρακτήρες!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του συνθηματικού, γιατί πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 1 αριθμό!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του συνθηματικού, γιατί πρέπει να περιέχει τουλάχιστον 2 χαρακτήρες!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
el: Δεν είναι δυνατή η ενημέρωση του συνθηματικού, γιατί έχει ξαναχρησιμοποιηθεί στο παρελθόν. Παρακαλούμε επιλέξτε κάποιο άλλο!

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
el: Επιλέξτε τον διαχωριστικό χαρακτήρα για τα δεδομένα του των αρχείων τύπου CSV (περιεχόμενο στατιστικών στοιχείων και αναζητήσεων). Εάν δεν επιλέξετε έναν διαχωριστικό χαρακτήρα εδώ, θα γίνει χρήση του προεπιλεγμένου διαχωριστικού χαρακτήρα για τη γλώσσα σας.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
el: Διαχωριστικός χαρακτήρας αρχείου CSV

note: Template: AAATicket
en: Status View
el: Προβολή κατάστασης

note: Template: AAATicket
en: Service View
el: Προβολή Υπηρεσιών

note: Template: AAATicket
en: Bulk
el: Μαζική Ενέργεια

note: Template: AAATicket
en: Lock
el: Κλείδωμα

note: Template: AAATicket
en: Unlock
el: Άνοιγμα

note: Template: AAATicket
en: History
el: Ιστορικό

note: Template: AAATicket
en: Zoom
el: Εστίαση

note: Template: AAATicket
en: Age
el: Ηλικία

note: Template: AAATicket
en: Bounce
el: Αναπήδηση

note: Template: AAATicket
en: Forward
el: Προώθηση

note: Template: AAATicket
en: From
el: Από

note: Template: AAATicket
en: To
el: Πρός

note: Template: AAATicket
en: Cc
el: Κοινοποίηση

note: Template: AAATicket
en: Bcc
el: Ιδιαίτερη Κοινοποίηση

note: Template: AAATicket
en: Subject
el: Θέμα

note: Template: AAATicket
en: Move
el: Μετακίνηση

note: Template: AAATicket
en: Queue
el: Ουρά

note: Template: AAATicket
en: Queues
el: Ουρές

note: Template: AAATicket
en: Priority
el: Προτεραιότητα

note: Template: AAATicket
en: Priorities
el: Προτεραιοτητες

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
el: Ενημέρωση προτεραιότητας

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
el: Προστέθηκε η προτεραιότητα!

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
el: Ενημερώθηκε η προτεραιότητα!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
el: Προστέθηκε η υπογραφή!

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
el: Ενημερώθηκε η υπογραφή!

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
el: Συμφωνία Επιπέδου Υπηρεσίας

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
el: Συμφωνίες Επιπέδου Υπηρεσίας

note: Template: AAATicket
en: Service
el: Υπηρεσία

note: Template: AAATicket
en: Services
el: Υπηρεσίες

note: Template: AAATicket
en: State
el: Κατάσταση

note: Template: AAATicket
en: States
el: Καταστάσεις

note: Template: AAATicket
en: Status
el: Κατάσταση

note: Template: AAATicket
en: Statuses
el: Καταστάσεις

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
el: Τύπος Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
el: Τύποι Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Compose
el: Σύνθεση

note: Template: AAATicket
en: Pending
el: Εκκρεμούν

note: Template: AAATicket
en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
el: Ενημέρωση Ιδιοκτήτη

note: Template: AAATicket
en: Responsible
el: Υπευθυνος

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
el: Ενημέρωση Υπεύθυνου

note: Template: AAATicket
en: Sender
el: Αποστολέας

note: Template: AAATicket
en: Article
el: Άρθρο

note: Template: AAATicket
en: Ticket
el: Δελτίο

note: Template: AAATicket
en: Createtime
el: Χρόνος δημιουργίας

note: Template: AAATicket
en: plain
el: απλό

note: Template: AAATicket
en: Email
el: Ηλεκτρονικό Ταχυδρομείο

note: Template: AAATicket
en: email
el: ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

note: Template: AAATicket
en: Close
el: Κλείσιμο

note: Template: AAATicket
en: Action
el: Ενέργεια

note: Template: AAATicket
en: Attachment
el: Συνημμένο

note: Template: AAATicket
en: Attachments
el: Συννημένα

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
el: Αυτό το μήνυμα έχει γραφτεί σε μια κωδικοποίηση διαφορετική από την δική σας.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
el: Αν αυτό δεν εμφανίζεται σωστά,

note: Template: AAATicket
en: This is a
el: Αυτό είναι ένα

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
el: για να το ανοίξετε σε ενα καινούργιο παράθυρο

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
el: Αυτο ειναι ενα HTML Email. Πατήστε εδώ για να το ανοίξετε.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
el: Ελεύθερα Πεδία

note: Template: AAATicket
en: Merge
el: Ένωση

note: Template: AAATicket
en: merged
el: Ενωμένο

note: Template: AAATicket
en: closed successful
el: Έκλεισε επιτυχώς

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
el: Έκλεισε ανεπιτυχώς

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
el: Σύνολο Κλειδωμένων Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
el: Ξεπεράστηκε το όριο Κλειδωμένων Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
el: Νέα Κλειδωμένα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
el: Συνολικά Υπεύθυνα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
el: Νέα Υπεύθυνα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
el: Ξεπεράστηκε το όριο Υπεύθυνων Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
el: Συνολικά Προβεβλημένα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
el: Νέα Προβεβλημένα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
el: Ξεπεράστηκε το όριο Προβεβλημένων Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: All tickets
el: Όλα τα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
el: Διαθέσιμα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Escalation
el: Κλιμάκωση

note: Template: AAATicket
en: last-search
el: τελευταία-αναζήτηση

note: Template: AAATicket
en: QueueView
el: ΠροβολήΟυρών

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
el: Προβολή Κλιμακούμενων Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Message from
el: Μήνυμα από

note: Template: AAATicket
en: End message
el: Τέλος Μηνύματος

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
el: Προωθημένο μήνυμα από

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
el: Τέλος προωθημένου μηνύματος

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
el: Μετάδοση του άρθρου σε κάποια άλλη διεύθυνση email

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
el: Απάντηση σε κάποιο σημείωμα

note: Template: AAATicket
en: new
el: νέο

note: Template: AAATicket
en: open
el: ανοικτό

note: Template: AAATicket
en: Open
el: Άνοιγμα

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
el: Ανοιχτά Δελτία

note: Template: AAATicket
en: closed
el: κλειστό

note: Template: AAATicket
en: Closed
el: Κλειστό

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
el: Κλειστά Δελτία

note: Template: AAATicket
en: removed
el: αφαιρέθηκε

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
el: εκκρεμεί υπενθύμιση

note: Template: AAATicket
en: pending auto
el: εκκρεμεί αυτόματο

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
el: Αυτόματο Κλείσιμο Εκρεμότητας+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
el: Αυτόματο κλείσιμο Εκρεμότητας-

note: Template: AAATicket
en: email-external
el: Δημόσιο email

note: Template: AAATicket
en: email-internal
el: Ιδιωτικό email

note: Template: AAATicket
en: note-external
el: Σημείωση-Δημόσια

note: Template: AAATicket
en: note-internal
el: Σημείωση-Ιδιωτική

note: Template: AAATicket
en: note-report
el: Σημείωση-αναφορά

note: Template: AAATicket
en: phone
el: Τηλέφωνο

note: Template: AAATicket
en: sms
el: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
el: κλήση

note: Template: AAATicket
en: lock
el: κλείδωμα

note: Template: AAATicket
en: unlock
el: ξεκλείδωμα

note: Template: AAATicket
en: very low
el: Πολύ Χαμηλή

note: Template: AAATicket
en: low
el: Χαμηλή

note: Template: AAATicket
en: normal
el: Κανονική

note: Template: AAATicket
en: high
el: Υψηλή

note: Template: AAATicket
en: very high
el: Πολύ Υψηλή

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
el: 1 πολύ χαμηλή

note: Template: AAATicket
en: 2 low
el: 2 χαμηλή

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
el: 3 κανονική

note: Template: AAATicket
en: 4 high
el: 4 υψηλή

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
el: 5 πολυ υψηλή

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
el: αυτόματη ακολούθηση

note: Template: AAATicket
en: auto reject
el: αυτόματη απόρριψη

note: Template: AAATicket
en: auto remove
el: αυτόματη διαγραφή

note: Template: AAATicket
en: auto reply
el: αυτόματη απάντηση

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
el: αυτόματη απάντηση/νέο δελτίο

note: Template: AAATicket
en: Create
el: Δημιουργία

note: Template: AAATicket
en: Answer
el: Απάντηση

note: Template: AAATicket
en: Phone call
el: Τηλεφωνική Κλήση

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
el: Δημιουργήθηκε το δελτίο "%s" !

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
el: Αριθμός Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
el: Αντικείμενο Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
el: Δεν υπάρχει ο αριθμός του δελτίου "%s"! Δεν είναι δυνατή η αντιστοίχιση!

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
el: Δεν έχετε δικαίωμα αλλαγών σε αυτό το δελτίο.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
el: Λυπούμαστε. πρέπει να είστε ιδιοκτήτης αυτού του δελτίου για να εκτελέσετε αυτή την ενέργεια.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
el: Παρακαλούμε αλλάξτε τον ιδιοκτήτη πρώτα.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
el: Επιλέχθηκε το δελτίο.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
el: Το δελτίο είναι κλειδωμένο από άλλο συνεργάτη

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
el: Το δελτίο είναι κλειδωμένο.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
el: Να μην εμφανίζονται τα κλειστά δελτία

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
el: εμφάνιση κλειστών δελτίων

note: Template: AAATicket
en: New Article
el: Νέο άρθρο

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
el: Διαθέσιμο(α) μη αναγνωσμένο(α) άρθρο(α)

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
el: Αφαίρεση από τη λίστα των προβεβλημένων δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
el: Προσθήκη στη λίστα των προβεβλημένων δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
el: Δελτίο Email

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
el: Δημιουργία νέου Email Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
el: Δελτίο Τηλεφώνου

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
el: Αναζήτηση Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
el: Πραγματικό όνομα πελάτη

note: Template: AAATicket
en: Customer History
el: Ιστορικό Πελάτη

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
el: Αλλαγή Χρηστών-πελατών

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
el: Τροποποιηση Πελάτη

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
el: Μαζική ενέργεια

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
el: Μαζική Ενέργεια Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
el: Αποστολη email και δημιουργια νεου Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
el: Δημιουργία Νεόυ Δελτίου (email) και αποστολή

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
el: Δημιουργία νέου δελτίου μέσω τηλέφώνου

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
el: Η διεύθυνση %s έχει αντικατασταθεί με την καταχωρημένη διεύθυνση του πελάτη.

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
el: Ο πελάτης έχει προστεθεί αυτόματα στο πεδίο κοινοποίησης.

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
el: Έλεγχος όλων των ανοιχτών Δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
el: Κλειδωμένα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
el: Τα κλειδωμενα δελτία μου

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
el: Δελτια που παρακολουθώ

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
el: Δελτια για τα οποια ειναι υπευθυνος

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
el: Προβεβλημένα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: Watched
el: Προβεβλημένα

note: Template: AAATicket
en: Watch
el: Προβολή

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
el: Μη προβολή

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
el: Κλειδώστε το για να εργαστείτε με αυτό

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
el: Ξεκλειδώστε το και προωθήστε το πάλι πίσω στην ουρά

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
el: Προβολή ιστορικού δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
el: Εκτύπωση αυτού του δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Print this article
el: Εκτύπωση αυτού του άρθρου

note: Template: AAATicket
en: Split
el: Διαχωρισμός

note: Template: AAATicket
en: Split this article
el: Διαχωρισμός του Άρθρου

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
el: Προώθηση άρθρου μέσω mail

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
el: Αλλαγή της προτεραιότητας του δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
el: Αλλαγή των ελεύθερων πεδίων του δελτίου!

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
el: Σύνδεση αυτού του δελτίου με άλλα αντικείμενα

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
el: Αλλαγή του ιδιοκτήτη αυτού του δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
el: Αλλαγή του πελάτη αυτού του δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
el: Προσθήκη σημείωσης στο δελτίο

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
el: Συγχώνευση με άλλο δελτίο

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
el: Ορισμός του δελτίου ως εκκρεμές

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
el: Κλείσιμο Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
el: Προβολη του δελτίου!

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
el: Διαγραφή Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
el: Χαρακτηρισμός ως ανεπυθήμητο!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
el: Οι Ουρές μου

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
el: Προβαλλόμενα δελτία

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
el: Προβαλλόμενες στήλες

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
el: Το μήνυμά σας με αριθμό δελτίου "<OTRS_TICKET>" συγχωνεύτηκε με το δελτίο <OTRS_MERGE_TO_TICKET>" !

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
el: Δελτίο %s: έχει λήξει ο χρόνος πρώτης απάντησης (%s) !

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
el: Δελτίο %s: ο χρόνος πρώτης απάντησης θα λήξει σε %s !

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
el: Δελτίο %s: χρόνος ενημέρωσης έχει λήξει (%s) !

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
el: Δελτίο %s: ο χρόνος ενημέρωσης λήγει σε %s !

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
el: Δελτίο %s: ο χρόνος επίλυσης έχει λήξει (%s) !

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
el: Δελτίο %s: χρόνος επίλυσης λήγει σε (%s) !

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
el: Υπάρχουν σημαντικότερα δελτία!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
el: Απλή Μορφή

note: Template: AAATicket
en: Reply All
el: Απάντηση προς όλους

note: Template: AAATicket
en: Direction
el: Κατεύθυνση

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
el: Ειδοποίηση νέου δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
el: Αποστολή ειδοποίησης αν υπάρχει ενα νέο δελτίο στις "Ουρές μου".

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
el: Αποστολή ειδοποιήσεων νέου δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
el: Ειδοποίηση ακολουθούμενου δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
el: Αποστολή ειδοποίησης εάν κάποιος από τους πελάτες αποστείλει μια ακολούθηση και είμαι ο κάτοχος αυτού του δελτίου ή το δελτίο είναι κλειδωμένο και βρίσκεται σε μια από τις ουρές που έχω εγγραφεί.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
el: Αποστολή ειδοποιήσεων ακολούθησης δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
el: Ειδοποίηση λήξης κλειδώματος δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
el: Αποστολή ειδοποίησης αν ένα δελτίο ξεκλειδωθεί από το σύστημα.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
el: Αποστολή ειδοποιήσεων λήξης κλειδώματος δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
el: Ενημέρωση μεταφοράς δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
el: Αποστολή ειδοποίησης αν ένα δελτίο μετακινηθεί σε μία από τις "Ουρές μου".

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
el: Αποστολή ειδοποιήσεων σε μεταφορά δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
el: Η επιλεγμένη ουρά από τις αγαπημένες σας ουρές. Μπορείτε επίσης να ειδοποιηθείτε σχετικά με αυτές τις ουρές μέσω email, εάν αυτό ενεργοποιηθεί.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
el: Προσαρμοσμένη Ουρά

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
el: Χρόνος ανανέωσης προβολής της ουράς

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
el: Εάν ενεργοποιηθεί, η προβολή της ουράς θα ανανεωθεί αυτόματα μετά από ορισμένο χρονικό διάστημα.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
el: Ανανέωση προβολής ουράς μετά από

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
el: Οθόνη μετά την δημιουργία νέου δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
el: Εμφάνιση της οθόνης έπειτα από τη δημιουργία ενός νέου δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
el: Κλειστά δελτία

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
el: Προβολή κλειστών δελτίων.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
el: Μέγιστος αριθμός δελτίων που προβάλλονται ανά σελίδα σε προβολή ουράς.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
el: Όριο "περιορισμένης" συνοπτικής προβολής δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
el: Όριο δελτίων ανά σελίδα για την "περιορισμένη" συνοπτική προβολή

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
el: Όριο "μέσης" συνοπτικής προβολής δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
el: Όριο δελτίων ανά σελίδα για τη "μέση" συνοπτική προβολή

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
el: Όριο "προεπισκόπισης" συνοπτικής προβολής δελτίων

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
el: Όριο δελτίων ανά σελίδα για την "προεπισκόπιση" συνοπτικής προβολής

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
el: Ειδοποίηση προβολής δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
el: Αποστολή των ίδιων ειδοποιήσεων για τα δελτία που έχω δει με εκείνα που θα λάβουν και οι ιδιοκτήτες τους.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
el: Αποστολή ειδοποιήσεων προβολής δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
el: Χρόνος εκτός γραφείου

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
el: Νέο Δελτίο

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
el: Δημιουργία Νέου Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: Customer called
el: Κλήση από πελάτη

note: Template: AAATicket
en: phone call
el: Τηλεφώνημα

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
el: Εξερχόμενη κλήση

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
el: Εισερχόμενη κλήση

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
el: Εξάντληση ορίου υπενθυμίσεων

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
el: Δελτια Προς Υπενθυμιση

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
el: Σημαντικότερα Δελτία

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
el: Νεα Δελτια

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
el: Ανοικτά Δελτία / Απαιτούν απάντηση

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
el: Όλα τα ανοιχτά δελτία, αυτά τα δελτία έχουν ήδη επεξεργαστεί, αλλά χρειάζονται μια απάντηση.

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
el: Όλα τα νέα δελτία, όσα δεν έχουν ακόμη επεξεργαστεί

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
el: Όλα τα σημαντικότερα δελτία

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
el: Όλα τα δελτία για τα οποία έχει τεθεί υπενθύμιση και η ημερομηνία τους έχει παρέλθει

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
el: Αρχειοθετημένα Δελτια

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
el: Μη Αρχειοθετημένα Δελτια

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
el: Πληροφορίες Δελτίου

note: Template: AAATicket
en: including subqueues
el: Συμπερίληψη υποουρών

note: Template: AAATicket
en: excluding subqueues
el: Εξαίρεση υποουρών

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
el: Κυρ

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
el: Δευ

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
el: Τρι

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
el: Τετ

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
el: Πεμ

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
el: Παρ

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
el: Σαβ

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
el: Διαχείριση ACL

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
el: Φίλτρο για τα ACL

note: Template: AdminACL
en: Filter
el: Φίλτρο

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
el: Όνομα ACL

note: Template: AdminACL
en: Actions
el: Ενέργειες

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
el: Δημιουργία νέου ACL

note: Template: AdminACL
en: Deploy ACLs
el: Ανάπτυξη των ACL

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
el: Εξαγωγή των ACL

note: Template: AdminACL
en: Configuration import
el: Εισαγωγή ρυθμίσεων

note: Template: AdminACL
en: Here you can upload a configuration file to import ACLs to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the ACL editor module.
el: Εδώ μπορείτε να μεταφορτώσετε ένα αρχείο ρυθμίσεων για την των ACL στο σύστημα σας. Το αρχείο θα πρέπει να είναι σε μορφή .yml όπως έχει εξαχθεί από τη μονάδα επεξεργασίας των ACL.

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
el: Αυτό το πεδίο είναι απαιτούμενο.

note: Template: AdminACL
en: Overwrite existing ACLs?
el: Αντικατάσταση υπαρχόντων ACL;

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
el: Μεταφόρτωση ρύθμισης ACL

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
el: Εισαγωγή ρύθμισης/ρυθμίσεων ACL

note: Template: AdminACL
en: To create a new ACL you can either import ACLs which were exported from another system or create a complete new one.
el: Για τη δημιουργία ενός νέου ACL μπορείτε είτε να εισάγετε τα ACL τα οποία έχουν εξαχθεί από κάποιο άλλο σύστημα ή να δημιουργήσετε καινούριο εξαρχής.

note: Template: AdminACL
en: Changes to the ACLs here only affect the behavior of the system, if you deploy the ACL data afterwards. By deploying the ACL data, the newly made changes will be written to the configuration.
el: Οι αλλαγές στα ACL θα επηρεάσουν τη συμπεριφορά μόνο του τρέχοντος συστήματος, εάν γίνει ανάπτυξη των ACL αργότερα. Αναπτύσσοντας τα δεδομένα των ACL, οι νέες αλλαγές θα αποθηκευθούν στις υπάρχουσες ρυθμίσεις σας.

note: Template: AdminACL
en: ACLs
el: ACL

note: Template: AdminACL
en: Please note: This table represents the execution order of the ACLs. If you need to change the order in which ACLs are executed, please change the names of the affected ACLs.
el: Σημείωση: Αυτός ο πίνακας αναπαριστά τη σειρά εκτέλεσης των ACL. Εάν επιθυμείτε να τροποποιήσετε τη σειρά με την οποία εκτελούνται τα ACL, παρακαλούμε αλλάξτε τα ονόματα των επηρεαζόμενων ACL.

note: Template: AdminACL
en: ACL name
el: Όνομα ACL

note: Template: AdminACL
en: Validity
el: Εγκυρότητα

note: Template: AdminACL
en: Copy
el: Αντιγραφή

note: Template: AdminACL
en: No data found.
el: Δεν βρέθηκαν δεδομένα.

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
el: Επεξεργασία ACL %s

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
el: Μετάβαση στην επισκόπηση

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
el: Διαγραφή ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
el: Διαγραφή μη έγκυρων ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
el: Εμφάνιση ή απόκρυψη περιεχομένου

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
el: Αποθήκευση

note: Template: AdminACLEdit
en: or
el: ή

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
el: Αποθήκευση και τερματισμός

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
el: Διαχείριση Συνημμένων

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
el: Προσθηκη Επισυναπτομενου

note: Template: AdminAttachment
en: List
el: Κατάλογος

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
el: Κατεβασμα Αρχείου

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
el: Διαγραφή Αρχείουθ

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
el: Προσθηκη Αρχείου

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
el: Τροποποιηση Αρχείου

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
el: Διαχείρηση Αυτόματων Απαντήσεων

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
el: Προσθήκη αυτόματης απάντησης

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
el: Προσθήκη Αυτόματης Απάντησης

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
el: Τροποποίηση Αυτόματης Απάντησης

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
el: Απάντηση

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
el: π.χ.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
el: Διαχειριση Πελατων

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
el: Προσθηνη Πελάτη

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
el: Επιλογή

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
el: Προσθηκη πελάτη

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
el: Τελευταια Σύνδεση

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
el: Σύνδεση ως

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
el: Σημείωση

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
el: Αυτη η δυνατότητα εχει απενεργοποιηθεί

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
el: Ενεργοποιήστε το εδώ !

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
el: Φίλτρο Ομάδων

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
el: Αποτέλεσμα Αναζήτησης

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
el: Πελατες

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
el: Δεν βρεθηκαν στοιχεία

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
el: Ομάδες

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
el: Μόνο ανάγνωση

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
el: Αυτή η ομάδα/ουρά έχει μόνο δικαιώματα ανάγνωσης σε αυτό το δελτίο .

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
el: Ανάγνωση και εγγραφή

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
el: Πλήρη δικαιώματα ανάγνωσης και εγγραφής στην ομάδα/ουρά για αυτό το δελτίο.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
el: Φίλτρο για Υπηρεσίες

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
el: Ενεργό

note: Template: AdminDynamicField
en: Label
el: Ετικέττα

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
el: Ταξινόμηση

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
el: Αντικείμενο

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Dynamic Fields
el: Δυναμικά Πεδια

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field
el: Πεδίο

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Go back to overview
el: Επιστροφη στην επισκόπηση

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: General
el: Γενικά

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field order
el: Ταξινομηση Πεδιου

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field type
el: Τυπος Πεδιου

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
el: Kλειδί

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
el: Τιμή

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
el: Σημείωση

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
el: Αριθμός γραμμών

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
el: Αριθμος στηλων

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
el: Ειδοποίηση Διαχειριστή

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
el: Το μηνυμα σας στάλθηκε στο

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
el: Αποστολή μηνύματος σε χρήστες

note: Template: AdminEmail
en: Body
el: Κύριο μέρος

note: Template: AdminEmail
en: Send
el: Αποστολή

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
el: Αυτόματες Διαδικασίες

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
el: Προσθηκη εργασίας

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
el: Τελευταία εκτέλεση

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
el: Εκτέλεση Τώρα!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
el: Διαγραφή εργασίας

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
el: Εκτέλεση εργασίας

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
el: Ρυθμισεις εργασίας

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
el: Ονομα εργασίας

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
el: π.χ. 10*5144 ή 105658*

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
el: π.χ. 234321

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
el: π.χ. U5150

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
el: Συνεργάτης

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
el: Δεν υπάρχουν ρυθμίσεις χρόνου δημιουργίας

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
el: Δημιουργήθηκε δελτίο

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
el: Το Δελτίο δημιουργήθηκε μεταξύ

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
el: Δεν υπάρχουν ρυθμίσεις για εκρεμμότητα

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
el: Τέλος Οριου χρόνου εκρεμότητας δελτίου

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
el: Οριο χρόνου εκρεμότητας δελτίου μεταξύ

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
el: Ημερομηνία Εκρεμμότητας

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
el: νεος ιδιοκτήτης

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
el: Προσθήκη Σημείωσης

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
el: Μονάδες Χρόνου

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
el: Διαταγή

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
el: Αυτή η εντολή θα εκτελεστεί. ARG[0] θα είναι το
    νούμερο του δελτίου και ARG[1] ο κωδικός του δελτίου .

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
el: Διαγραφή δελτίων

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
el: Αποτελέσματα

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
el: Εκτέλεση

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
el: Χρόνος

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
el: Οριο

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Properties
el: Ιδιότητες

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
el: Εμπιστος

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone
el: Κλονοποίηση

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
el: Εισαγωγή

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
el: Έκδοση

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore
el: Επαναφορά

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
el: Διαχείριση Ομάδων

note: Template: AdminGroup
en: Add group
el: Προσθηκη Ομάδας

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
el: Η ομάδα διαχειριστών εχει διακαιωμτατα στην
    περιοχη διαχειριστων και στην ομαδα στατιστικων .

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
el: Πρσθήκη Ομάδας

note: Template: AdminLog
en: System Log
el: Καταγραφές Συστήματος

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
el: Όλα τα εισερχόμενα emails με έναν λογαριασμό θα
    αποστέλονται στην επιλεγμένη ουρά!

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
el: Διαγραφη λογαριασμού

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
el: Παραλαβή email

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
el: Εμπιστος

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
el: Αποστολή

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
el: Διαχειριστης

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
el: Φίλτρο Αρθορου

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
el: Τύπος Κειμένου

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
el: Οι ειδοποιήσεις στέλνονται σε έναν συνεργάτη ή σε έναν πελαάτη.

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
el: Κατασκευαστής

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
el: Διαχείριση PGP

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
el: Προσθήκη κλειδιου PGP

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
el: Με αυτον τον τροπο μπορειτε κατευθειαν να επεξεργαστείτε το
    κeyring που διαμορφωνεται στο SysConfig.

note: Template: AdminPGP
en: Result
el: Αποτέλεσμα

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
el: Αποτύπωμα

note: Template: AdminPGP
en: Expires
el: Λήγει

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
el: Διαγραφή Κλειδιού

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
el: Κλειδί PGP

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
el: Διαχειριση Πακέτων

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
el: Είστε σίγουροι οτι θέλετε να απεγκαταστήσετε αυτό το πακέτο;

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
el: Συνέχεια

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
el: Εγκατάσταση

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
el: Εγκατάσταση Πακετου

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
el: Online αποθηκευτικός χώρος

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
el: Αναβάθμιση

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
el: Τοπικός αποθηκευτικός χώρος

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
el: Επανεγκατάσταση

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
el: Αρχειο Καταγραφών

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
el: Ημερομηνία

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
el: Καταλογος Αρχείων

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
el: Δικαίωμα

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
el: Κατέβασμα

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
el: Κατέβασμα αρχείου απο πακέτο !

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
el: Απαιτείται

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
el: Προτεύον Κλειδί

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
el: Αυτόματη αύξηση

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
el: Καταγραφικό απόδοσης

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
el: Αυτή η δυνατότητα έχει επιλεχθεί

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
el: Χρησιμοποιείστε αυτή την δυνατότητα αν θελετε να καταγραψετε κάθε αίτημα

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
el: Απενεργοποίση εδώ !

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
el: Το αρχείο καταγραφών ειναι πολύ μεγάλο

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
el: Επισκόπηση

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
el: Εμβέλεια

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
el: τέλος

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
el: Διεπιφάνεια

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
el: Αιτήματα

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
el: Min Απάντηση

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
el: Μαχ Απάντηση

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
el: Απαντηση κατά μέσω όρο

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
el: Περίοδος

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
el: Διαχείριση Φίλτρου PostMaster

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
el: Εκτύπωση

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Transitions
el: Μεταβάσεις

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transitions...
el: Φίλτρο Μεταβάσεων...

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Transition
el: Δημιουργία Μετάβασης

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transition Actions...
el: Φίλτρο Ενεργειών Μετάβασης...

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process
el: Επεξεργασία Διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Print process information
el: Εκτύπωση πληροφορίας διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Process
el: Διαγραφή Διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Inactive Process
el: Διαγραφή Ανενεργής Διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Available Process Elements
el: Διαθέσιμα Στοιχεία Διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process Information
el: Επεξεργασία Πληροφοριών Διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Process Name
el: Όνομα Διεργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit this Activity
el: Επεξεργασία Εργασίας

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition?
el: Θέλετε να διαγράψετε αυτήν την Μετάβαση;

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition Action?
el: Θέλετε να διαγράψετε την  Μετάβασης;

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Entity
el: Διαγραφή Οντότητας

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
el: Timeout για ξεκλείδωμα

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
el: 0 = Δεν Ξεκλειδώνει

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
el: 0 = Χωρίς Αναβάθμιση

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
el: Follow Option

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
el: Κλείδωμα Δελτίου μετα το Follow-Up

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
el: Θα είναι η διεύθυνση του αποστολέα αυτής της ουράς για απαντήσεις μέσω email.

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
el: Προσφώνηση για απαντήσεις μέσω Email.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
el: Υπογραφή για απαντήσεις μέσω Email.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
el: Αυτόματες Απαντήσεις

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
el: Λειτουργικό Σύστημα

note: Template: AdminRegistration
en: Perl Version
el: Έκδοση Perl

note: Template: AdminRole
en: Role Management
el: Διαχείρηση Ρόλων

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
el: Δημιουργήστε ενα ρόλο και αναθέστε ομάδες. Μετά προσθέστε τον ρόλο στους χρήστες.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
el: Προσθήκη ρόλου

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
el: Ρόλοι

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
el: Μεταφορά στο

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
el: Δικαιώματα για μεταφορά δελτίων σε αυτη την ομάδα / ουρά.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
el: Δημιουργία

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
el: Δικαιώματα για δημιουργία δελτίων σε αυτή την ομάδα΄/ ουρά.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
el: Σημείωση

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
el: Ιδιοκτήτης

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
el: Προτεραιότητα

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
el: Δικαιώματα για αλλαγή προτεραιότητας δελτίων σε αυτη την ομάδα / ουρά.

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
el: Προσθήκη Συνεργάτη

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
el: Συνεργάτες

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
el: Διαχειριση S/MIME

note: Template: AdminSMIME
en: See also
el: Δείτε επίσης

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
el: Με αυτόν τον τρόπο μπορείτε κατευθείαν να
    επεξεργαστείτε τα πιστοποιητικά και ιδιωτικά κλειδιά στο αρχείο συστήματος.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
el: Με αυτόν τον τρόπο μπορείτε κατευθείαν να
    επεξεργαστείτε τα πιστοποιητικά και ιδιωτικά κλειδιά στο αρχείο συστήματος.

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
el: Προσθήκη πιστοποιητικού

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
el: Προσθήκη ιδιωτικού κλειδιού

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
el: Μυστικό

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
el: Διαχείριση προσφωνήσεων

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
el: Προσθήκη χαιρετισμού

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
el: π.χ.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
el: SQL

note: Template: AdminService
en: Add Service
el: Προσθήκη υπηρεσίας

note: Template: AdminSession
en: Session Management
el: Διαχείριση Σύνδεσης

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
el: Τερματισμός όλων των εργασιών

note: Template: AdminSession
en: Session
el: Εργασία

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
el: Διαχείριση υπογραφών

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
el: Προσθήκη Υπογραφής

note: Template: AdminState
en: State Management
el: Διαχείριση Κατάστασης

note: Template: AdminState
en: Add State
el: Προσθήκη Κατάστασης

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
el: Αποστολέας

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
el: Υπο-ομάδα

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
el: Στοιχεία

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
el: Περιεχόμενο

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
el: Σύνδεσμος

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
el: Αποκλεισμός

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
el: Email συστηματος

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
el: Η κατάσταση του παρόντος δελτίου είναι

note: Template: AdminUser
en: Firstname
el: Ονομα

note: Template: AdminUser
en: Lastname
el: Επώνυμο

note: Template: AdminUser
en: Start
el: Αρχή

note: Template: AgentBook
en: Address Book
el: Βιβλίο Διευθύνσεων

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
el: Πελάτης Χρήστης

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
el: Επισκοπηση

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
el: Κλειδωμένα Δελτία μου

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My watched tickets
el: Δελτια που παρακολουθω

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
el: Δελτια στις ουρές μου

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
el: Χρόνος συντήρησης

note: Template: AgentInfo
en: Info
el: Πληροφορία

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
el: Ορθογράφος

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
el: Ορθογραφικά Λάθη

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
el: Εφαρμογή Αλλαγών

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
el: Στατιστικα

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
el: Η Υπηρεσία ειναι άκυρη

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
el: Νέος Ιδιοκτήτης

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
el: Παρακαλώ οριστε νέο ιδιοκτητη!

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
el: Κατάσταση Επόμενου Δελτίου

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
el: Ορθογραφικός Ελεγχος

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
el: Τύπος Σημείωσης

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
el: Αναπήδηση σε

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
el: Κατάσταση Επόμενου Δελτίου

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
el: Ενημέρωση αποστολέα

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
el: Αποστολή μηνύματος!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
el: Μαζικές ενέργειες δελτίου

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
el: Αποστολή μηνύματος!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
el: Ένωση με

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
el: Λήψη όλων

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
el: Παρακαλώ χρησιμοποιείστε αριθμό δελτίου!

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
el: Νέα Ουρά

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
el: Χρόνος πρώτης απάντησης

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
el: Χρόνος ενημερωσης

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
el: Χρόνος επίλυσης

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
el: Αλλαγή Ουράς

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
el: Αλλαγή Επιλογών Αναζήτησης

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
el: Απλό

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
el: Αναζήτηση Template

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
el: Αποτελέσματα

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
el: Ολο το κείμενο

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
el: Δημιουργία σε ουρά

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
el: Κλειδωμένο

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
el: Χρήση Χρόνου

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
el: Συνδεμένα Αντικείμενα

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
el: Αλλαγή Ουράς

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
el: Αρθρ(α)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
el: Σελίδα

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
el: Προσθηκη Φιλτρου

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
el: Σετ

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
el: Α/Α

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
el: από

note: Template: CustomerError
en: Error Details
el: Λεπτομέρειες Σφάλματος

note: Template: CustomerError
en: Traceback
el: Εκτύπωση

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
el: Σύνδεση

note: Template: CustomerLogin
en: Login
el: Σύνδεση

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
el: Σύνδεση

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
el: Ανάκτηση Κωδικού

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
el: Δημιουργία Λογαριασμού

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
el: Προφίλ

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
el: Κοινοποίηση

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
el: Αποτελέσματα

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
el: του

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
el: Πληροφορία

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
el: Απάντηση

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
el: Ω

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
el: Μαρ

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
el: ενεργοποίηση

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
el: πρός

note: Template: Header
en: You are logged in as
el: Εχετε συνδεθεί ως

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
el: Τυπος

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
el: Τυπος

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
el: Χρήστης

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
el: Κωδικός

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
el: Νέο

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
el: Για να μπορεσετε να χρησιμοπιήσετε το OTRS πρέπει να είσάγετε την παρακάτω γραμμή στο Terminal command line ώς χρήστης root.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
el: Κανετε εποανεκίνηση του webserver.

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
el: Μετά απο αυτή την ενέργεια το OTRS θα ενεργοποιηθεί.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
el: Αρχική Σελίδα

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
el: Η ομάδα OTRS

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
el: Οργανισμός

note: Template: InstallerSystem
en: Log
el: Καταγραφικό

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
el: Web Interface

note: Template: Login
en: Lost your password?
el: Χάσατε τον Κωδικό?

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
el: Ειδοποιήσεις

note: Template: Article
en: Inform Agent
el: Ενημέρωση Συνεργάτη

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
el: Αξονας Χ

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
el: Μεταξύ

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
el: OTRS δοκιμαστική σελίδα

note: Template: Test
en: Counter
el: Μετρητής

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
el: Νεό Δελτίο Τηλεφώνου

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
el: Νέο Δελτίο Email

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
el: Προηγούμενος Ιδιοκτήτης

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
el: εκτυπώθηκε απο

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
el: εκκρεμής ημερομηνία

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
el: για εκκρεμείς* καταστάσεις

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
el: Όχι (δεν υποστηρίζεται)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
el: Ταξινομηση κατα

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
el: Δημιουργία προτεραιότητας

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
el: Δημιουργία Κατάστασης

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
el: Χρόνος Δημιουργίας

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
el: Χρόνος Κλεισίματος

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
el: Διαφικασία / Ιδιοκτήτης

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
el: Δημιουργήθηκε απο διαδικασία/ιδικτήτη

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
el: Αξιολόγηση απο

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
el: Ώρα Δημιουργίας Δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
el: Ώρα Κλεισίματος Δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
el: Συνολικος Χρονος

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
el: Μέσος Όρος Δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
el: Ελάχιστος χρόνος δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
el: Μέγιστος χρόνος δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
el: Αριθμός Δελτίων

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
el: Μέσος όρος δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
el: Ελάχιστος Χρόνος Δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
el: Μέγιστος Χρόνος Δελτίου

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
el: Αριθμός Δελτίων

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
el: Αυξουσα

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
el: Φθινουσα

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
el: Στοιχεία προς εκτύπωση

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
el: Σειρα ταξινομησης

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
el: Ημέρες

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Presence
el: Παρουσία Πίνακα

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not open file.
el: Εσωτερικό σφάλμα: Μη εφικτό άνοιγμα αρχείου.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Check
el: Έλεγχος Πίνακα

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not read file.
el: Εσωτερικό σφάλμα: Δεν ήταν δυνατή η ανάγνωση αρχείου.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Tables found which are not present in the database.
el: Βρέθηκαν πίνακες που δεν υφίστανται στην βάση δεδομένων.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
el: Μέγεθος Βάσης Δεδομένων

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Could not determine database size.
el: Αδύνατος ορισμός μεγέθους βάσης δεδομένων.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Database Version
el: Έκδοση Βάσης Δεδομένων

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Could not determine database version.
el: Αδύνατος ορισμός έκδοσης βάσης δεδομένων.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_client needs to be utf8.
el: Η ρύθμιση character_set_client πρέπει να είναι UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Table Charset
el: Charset Πίνακα

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Default Storage Engine
el: Αρχική Μηχανή Αποθήκευσης

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Date Format
el: Μορφή Ημερομηνίας

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: Disk Usage
el: Χωρητικότητα Δίσκου

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Distribution
el: Διαμοιρασμός

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/KernelVersion.pm
en: Kernel Version
el: Έκδοση Kernel

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Free Swap Space (%)
el: Ελέυθερη Χωρητικότητα Swap (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Used Swap Space (MB)
el: Χρησιμοποιούμενη Χωρητικότητα Swap (MB)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be more than 60% free swap space.
el: Θα πρέπει να υπάρχει περισσότερη απο 60% ελεύθερη χωρητικότητα swap.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
el: Δελτία

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
el: Άγνωστο

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: OK
el: Εντάξει

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Problem
el: Πρόβλημα

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
el: %s μονάδες χρόνου ενημερώθηκαν. Το νέο σύνολο είναι %s time μονάδες.

note: SysConfig
en: Added email. %s
el: Αποστολή Email στον πελάτη. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
el: Προσθήκη συνδέσμου στο δελτίο "%s".

note: SysConfig
en: Added note (%s)
el: Προσθήκη σημέιωσης (%s)

note: SysConfig
en: Agent called customer.
el: Κλήση κειριστή προς πελάτη.

note: SysConfig
en: Arabic (Saudi Arabia)
el: Αραβικά (Σαουδική Αραβία)

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
el: Αυτόματη συνέχεια στάληθηκε στο "%s".

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
el: Αυτόματη Αρνηση σταλθηκε στο "%s".

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
el: Αυτόματη απ΄ντηση στάλθηκε στο "%s".

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
el: Αναπηδηση στο "%s".

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
el: Αλλαγή προτεραιότητας απο "%s" (%s) σε "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Customer Users
el: Χρήστες-Πελάτες

note: SysConfig
en: Customer called us.
el: Κλήση πελάτη προς εμάς.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
el: Αίτημα πελάτη μέσω web.

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
el: Διαγραφή συνδέσμού απο το δελτίο "%s".

note: SysConfig
en: Email Addresses
el: Διευθύνσεις Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
el: Αποστολή Email στο "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
el: Αποστολή email στον πελάτη.

note: SysConfig
en: Escalation view
el: Προβολή Αναβαθμισμένων

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
el: Συνέχεια για [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
el: Προώθηση στο "%s".

note: SysConfig
en: GenericAgent
el: Αυτόματες Διαδικασίες

note: SysConfig
en: Link Object
el: Συνδεόμενο Αντικείμενο

note: SysConfig
en: Locked ticket.
el: Κλείδωμα Δελτίου

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
el: Loop-Protection! Δεν στάλθηκε αυτόματη απάντηση στο "%s".

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
el: Νέο Δελτίο [%s] δημιουργήθηκε (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
el: Νέος ιδιοκτήτης είναι "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
el: Ενημέρωση στάλθηκε στο "%s".

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
el: Παλαιό: "%s" Νέο: "%s"

note: SysConfig
en: Queue view
el: Προβολή Ουρών

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
el: Ρόλοι <-> Ομάδες

note: SysConfig
en: Search Customer
el: Αναζήτηση Πελάτη

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
el: Επιλέξτε το θέμα του περιβάλλοντος χρήστη.

note: SysConfig
en: Status view
el: Προβολή Καταστασης

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
el: Μεταφορά δελτίου στην ουρά "%s" (%s) απο την ουρά "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
el: Ξεκλείδωμα δελτίου.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
el: Ενημέρωση SLA σε %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
el: Ενημέρωση υπηρεσίας σε %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
el: Ενημέρωση τύπου σε %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
el: Ενημερώθηκε: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
el: Ενημερώθηκε: %s=%s;%s=%s;%s=%s;

note: SysConfig
en: Vietnam
el: Βιετνάμ

note: SysConfig
en: attachment
el: Συνημμένο

note: SysConfig
en: error
el: Σφάλμα

note: SysConfig
en: info
el: Πληροφορία

note: SysConfig
en: notice
el: Σημείωση
