OTRS - en to fa translation catalogue (1462 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
fa: بله

note: Template: AAABase
en: No
fa: خیر

note: Template: AAABase
en: yes
fa: بله

note: Template: AAABase
en: no
fa: خیر

note: Template: AAABase
en: Off
fa: خاموش

note: Template: AAABase
en: off
fa: خاموش

note: Template: AAABase
en: On
fa: روشن

note: Template: AAABase
en: on
fa: روشن

note: Template: AAABase
en: top
fa: بالا

note: Template: AAABase
en: end
fa: پایان

note: Template: AAABase
en: Done
fa: انجام شد

note: Template: AAABase
en: Cancel
fa: لغو

note: Template: AAABase
en: Reset
fa: ورود مجدد

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
fa: بیش از ... قبل

note: Template: AAABase
en: in more than ...
fa: در بیش از ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
fa: در آخرین ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
fa: در بعدی ...

note: Template: AAABase
en: Created within the last
fa: ایجاد شده در آخرین

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
fa: ایجاد شده بیشتر از ... قبل

note: Template: AAABase
en: Today
fa: امروز

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
fa: فردا

note: Template: AAABase
en: Next week
fa: هفته آینده

note: Template: AAABase
en: day
fa: روز

note: Template: AAABase
en: days
fa: روز

note: Template: AAABase
en: day(s)
fa: روز

note: Template: AAABase
en: hour
fa: ساعت

note: Template: AAABase
en: hours
fa: ساعت

note: Template: AAABase
en: hour(s)
fa: ساعت

note: Template: AAABase
en: Hours
fa: ساعت

note: Template: AAABase
en: minute
fa: دقیقه

note: Template: AAABase
en: minutes
fa: دقیقه

note: Template: AAABase
en: minute(s)
fa: دقیقه

note: Template: AAABase
en: Minutes
fa: دقیقه

note: Template: AAABase
en: month
fa: ماه

note: Template: AAABase
en: months
fa: ماه

note: Template: AAABase
en: month(s)
fa: ماه

note: Template: AAABase
en: week
fa: هفته

note: Template: AAABase
en: week(s)
fa: هفته

note: Template: AAABase
en: quarter
fa: یک چهارم

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
fa: یک چهارم(ها)

note: Template: AAABase
en: half-year
fa: نیمی از سال

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
fa: نیمی از سال(ها)

note: Template: AAABase
en: year
fa: سال

note: Template: AAABase
en: years
fa: سال

note: Template: AAABase
en: year(s)
fa: سال

note: Template: AAABase
en: second(s)
fa: ثانیه

note: Template: AAABase
en: seconds
fa: ثانیه

note: Template: AAABase
en: second
fa: ثانیه

note: Template: AAABase
en: Time unit
fa: واحد زمان

note: Template: AAABase
en: wrote
fa: نوشته شد

note: Template: AAABase
en: Message
fa: پیام

note: Template: AAABase
en: Error
fa: خطا

note: Template: AAABase
en: Bug Report
fa: گزارش خطا

note: Template: AAABase
en: Attention
fa: توجه

note: Template: AAABase
en: Warning
fa: اخطار

note: Template: AAABase
en: Module
fa: ماژول

note: Template: AAABase
en: Modulefile
fa: فایل ماژول

note: Template: AAABase
en: Subfunction
fa: زیر تابع

note: Template: AAABase
en: Line
fa: خط

note: Template: AAABase
en: Setting
fa: تنظیم

note: Template: AAABase
en: Settings
fa: تنظیمات

note: Template: AAABase
en: Example
fa: مثال

note: Template: AAABase
en: Examples
fa: مثال

note: Template: AAABase
en: valid
fa: معتبر

note: Template: AAABase
en: Valid
fa: معتبر

note: Template: AAABase
en: invalid
fa: غیر معتبر

note: Template: AAABase
en: Invalid
fa: نامعتبر

note: Template: AAABase
en: * invalid
fa: غیر معتبر

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
fa: موقتا غیر معتبر

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
fa: ۲ دقیقه

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
fa: ۵ دقیقه

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
fa: ۷ دقیقه

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
fa: ۱۵ دقیقه

note: Template: AAABase
en: Mr.
fa: آقای

note: Template: AAABase
en: Mrs.
fa: خانم

note: Template: AAABase
en: Next
fa: بعدی

note: Template: AAABase
en: Back
fa: بازگشت

note: Template: AAABase
en: Next...
fa: بعدی...

note: Template: AAABase
en: ...Back
fa: ...قبلی

note: Template: AAABase
en: -none-
fa: --

note: Template: AAABase
en: none
fa: --

note: Template: AAABase
en: none!
fa: --!

note: Template: AAABase
en: none - answered
fa: هیچکدام پاسخ داده نشده

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
fa: لطفا ویرایش نکنید!

note: Template: AAABase
en: Need Action
fa: نیاز به عملیات

note: Template: AAABase
en: AddLink
fa: افزودن لینک

note: Template: AAABase
en: Link
fa: لینک

note: Template: AAABase
en: Unlink
fa: حذف لینک

note: Template: AAABase
en: Linked
fa: لینک شده

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
fa: لینک (معمولی)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
fa: لینک (اصلی)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
fa: لینک (فرعی)

note: Template: AAABase
en: Normal
fa: عادی

note: Template: AAABase
en: Parent
fa: اصلی

note: Template: AAABase
en: Child
fa: فرعی

note: Template: AAABase
en: Hit
fa: بازدید

note: Template: AAABase
en: Hits
fa: بازدید

note: Template: AAABase
en: Text
fa: متن

note: Template: AAABase
en: Standard
fa: استاندارد

note: Template: AAABase
en: Lite
fa: اولیه

note: Template: AAABase
en: User
fa: کاربر

note: Template: AAABase
en: Username
fa: نام کاربری

note: Template: AAABase
en: Language
fa: زبان

note: Template: AAABase
en: Languages
fa: زبان

note: Template: AAABase
en: Password
fa: رمز عبور

note: Template: AAABase
en: Preferences
fa: تنظیمات

note: Template: AAABase
en: Salutation
fa: عنوان

note: Template: AAABase
en: Salutations
fa: عنوان

note: Template: AAABase
en: Signature
fa: امضاء

note: Template: AAABase
en: Signatures
fa: امضاء

note: Template: AAABase
en: Customer
fa: مشترک

note: Template: AAABase
en: CustomerID
fa: کد اشتراک

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
fa: کد اشتراک

note: Template: AAABase
en: customer
fa: مشترک

note: Template: AAABase
en: agent
fa: کارشناس

note: Template: AAABase
en: system
fa: سیستم

note: Template: AAABase
en: Customer Info
fa: اطلاعات مشترک

note: Template: AAABase
en: Customer Information
fa: اطلاعات مشترک

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
fa: شرکت/سازمان‌های مشترک

note: Template: AAABase
en: Company
fa: شرکت/سازمان

note: Template: AAABase
en: go!
fa: تائید!

note: Template: AAABase
en: go
fa: تائید

note: Template: AAABase
en: All
fa: همه

note: Template: AAABase
en: all
fa: همه

note: Template: AAABase
en: Sorry
fa: متاسفیم

note: Template: AAABase
en: update!
fa: بروزرسانی !

note: Template: AAABase
en: update
fa: بروزرسانی

note: Template: AAABase
en: Update
fa: بروزرسانی

note: Template: AAABase
en: Updated!
fa: به روز رسانی شد!

note: Template: AAABase
en: submit!
fa: ارسال !

note: Template: AAABase
en: submit
fa: ارسال

note: Template: AAABase
en: Submit
fa: ارسال

note: Template: AAABase
en: change!
fa: تغییر !

note: Template: AAABase
en: Change
fa: تغییر

note: Template: AAABase
en: change
fa: تغییر

note: Template: AAABase
en: click here
fa: اینجا کلیک کنید

note: Template: AAABase
en: Comment
fa: توضیح

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
fa: انتخاب نا معتبر

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
fa: زمان نا معتبر

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
fa: تاریخ نا معتبر

note: Template: AAABase
en: Name
fa: نام

note: Template: AAABase
en: Group
fa: گروه

note: Template: AAABase
en: Description
fa: توضیحات

note: Template: AAABase
en: description
fa: توضیحات

note: Template: AAABase
en: Theme
fa: طرح زمینه

note: Template: AAABase
en: Created
fa: ایجاد شد

note: Template: AAABase
en: Created by
fa: ایجاد شده توسط

note: Template: AAABase
en: Changed
fa: تغییر یافت

note: Template: AAABase
en: Changed by
fa: تغییر یافته توسط

note: Template: AAABase
en: Search
fa: جستجو

note: Template: AAABase
en: and
fa: و

note: Template: AAABase
en: between
fa: بین

note: Template: AAABase
en: before/after
fa: قبل/بعد

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
fa: جستجوی متنی

note: Template: AAABase
en: Data
fa: داده‌ها

note: Template: AAABase
en: Options
fa: گزینه‌ها

note: Template: AAABase
en: Title
fa: عنوان

note: Template: AAABase
en: Item
fa: مورد

note: Template: AAABase
en: Delete
fa: حذف

note: Template: AAABase
en: Edit
fa: ویرایش

note: Template: AAABase
en: View
fa: نمایش

note: Template: AAABase
en: Number
fa: عدد

note: Template: AAABase
en: System
fa: سیستم

note: Template: AAABase
en: Contact
fa: تماس

note: Template: AAABase
en: Contacts
fa: تماس

note: Template: AAABase
en: Export
fa: خروجی به

note: Template: AAABase
en: Up
fa: بالا

note: Template: AAABase
en: Down
fa: پائین

note: Template: AAABase
en: Add
fa: افزودن

note: Template: AAABase
en: Added!
fa: اضافه شد!

note: Template: AAABase
en: Category
fa: دسته بندی

note: Template: AAABase
en: Viewer
fa: نمایش دهنده

note: Template: AAABase
en: Expand
fa: گسترش

note: Template: AAABase
en: Small
fa: کوچک

note: Template: AAABase
en: Medium
fa: متوسط

note: Template: AAABase
en: Large
fa: بزرگ

note: Template: AAABase
en: Date picker
fa: تقویم

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
fa:  انتخاب درخت را نشان بده

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
fa: محتویات این فیلد طولانی است!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
fa: حداکثر اندازه %s کاراکتر است.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
fa: این فیلد اجباری یا

note: Template: AAABase
en: New message
fa: پیام جدید

note: Template: AAABase
en: New message!
fa: پیام جدید !

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
fa: لطفا برای بازگشت به نمایش عادی درخواست‌ها به این درخواست پاسخ دهید!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
fa: شما %s پیام جدید دارید !

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
fa: شما %s درخواست جهت یادآوری دارید !

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
fa: Charset پیشنهادی برای زبان شما  %s است!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
fa: کلمه عبور خود را تغییر دهید.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
fa: لطفا ابتدا %s را فعال نمایید.

note: Template: AAABase
en: No suggestions
fa: هیچ پیشنهادی وجود ندارد

note: Template: AAABase
en: Word
fa: کلمه

note: Template: AAABase
en: Ignore
fa: صرف نظر

note: Template: AAABase
en: replace with
fa: جایگزین کن با

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
fa: نام کاربری وارد شده موجود نیست

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
fa: ورود ناموفق! نام کاربری یا کلمه عبور وارد شده اشتباه می‌باشد.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
fa: حساب کاربری با این نام کاربری موجود نیست.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
fa: لطفا با مدیر تماس بگیرید

note: Template: AAABase
en: Logout
fa: خروج

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
fa: این ویژگی فعال نیست.

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
fa: کارشناس به روز شد!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
fa: انتخاب پایگاه داده

note: Template: AAABase
en: Create Database
fa: ایجاد بانک

note: Template: AAABase
en: System Settings
fa: تنظیمات سیستم

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
fa: پیکربندی پست الکترونیک

note: Template: AAABase
en: Finished
fa: پایان یافت

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
fa: نصب  OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
fa: معرفی

note: Template: AAABase
en: License
fa: مجوز بهره برداری سیستم

note: Template: AAABase
en: Database
fa: پایگاه داده

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
fa: پیکربندی ایمیل

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
fa: پایگاه داده حذف شد.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
fa: کلمه عبور کاربر مدیر پایگاه داده را وارد کنید.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
fa: کلمه عبور برای کاربر پایگاه داده وارد کنید.

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
fa: نیاز است به سیستم وارد شوید

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
fa: ورود رمز عبور الزامی است

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
fa: این مشترک را بگیر

note: Template: AAABase
en: Take this User
fa: این کاربر را بگیر

note: Template: AAABase
en: possible
fa: بله

note: Template: AAABase
en: reject
fa: خیر

note: Template: AAABase
en: reverse
fa: برگردان

note: Template: AAABase
en: Facility
fa: سهولت

note: Template: AAABase
en: Time Zone
fa: منطقه زمانی

note: Template: AAABase
en: Pending till
fa: تا زمانی که

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
fa: برای کار با سیستم از حساب کاربری پیش‌فرض استفاده ننمایید! لطفا یک کارشناس جدید ساخته و با آن کار نمایید.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
fa: ارسال با پست الکترونیکی به:فیلد

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
fa: ارسال بوسیله لیست انتخاب شده

note: Template: AAABase
en: No entry found!
fa: موردی پیدا نشد!

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
fa: مهلت Session شما به اتمام رسید . لطفا مجددا وارد سیستم شوید..

note: Template: AAABase
en: No Permission!
fa: دسترسی به این قسمت امکانپذیر نیست!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
fa: (برای افزودن کلیک کنید)

note: Template: AAABase
en: Preview
fa: پیش نمایش

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
fa: %s قابل نوشتن نمی‌باشد!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
fa: %s نمی‌تواند ساخته شود!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
fa: مشترک %s افزوده شد

note: Template: AAABase
en: Role added!
fa: نقش افزوده شد!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
fa: نقش به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
fa: پیوست افزوده شد!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
fa: پیوست به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: Response added!
fa: پاسخ افزوده شد!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
fa: پاسخ به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
fa: گروه به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
fa: صف افزوده شد!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
fa: صف به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: State added!
fa: وضعیت افزوده شد!

note: Template: AAABase
en: State updated!
fa: وضعیت به روزرسانی شد

note: Template: AAABase
en: Type added!
fa: نوع افزوده شد!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
fa: نوع به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
fa: مشترک به روزرسانی شد!

note: Template: AAABase
en: Contract
fa: قرارداد

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
fa: مشترک فعال: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
fa: کارشناس فعال: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
fa: تقویم

note: Template: AAABase
en: File
fa: فایل

note: Template: AAABase
en: Filename
fa: نام فایل

note: Template: AAABase
en: Type
fa: نوع

note: Template: AAABase
en: Size
fa: اندازه

note: Template: AAABase
en: Upload
fa: ارسال فایل

note: Template: AAABase
en: Directory
fa: پوشه

note: Template: AAABase
en: Signed
fa: امضاء شده

note: Template: AAABase
en: Sign
fa: امضاء

note: Template: AAABase
en: Crypted
fa: رمز گذاری شده

note: Template: AAABase
en: Crypt
fa: رمز

note: Template: AAABase
en: PGP Key
fa: کلید PGP

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
fa: کلیدهای PGP

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
fa: گواهینامه S/MIME

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
fa: گواهینامه‌های S/MIME

note: Template: AAABase
en: Office
fa: محل کار

note: Template: AAABase
en: Phone
fa: تلفن

note: Template: AAABase
en: Fax
fa: نمابر

note: Template: AAABase
en: Mobile
fa: تلفن همراه

note: Template: AAABase
en: Zip
fa: کد پستی

note: Template: AAABase
en: City
fa: شهر

note: Template: AAABase
en: Street
fa: استان

note: Template: AAABase
en: Country
fa: کشور

note: Template: AAABase
en: Location
fa: موقعیت

note: Template: AAABase
en: installed
fa: نصب شده

note: Template: AAABase
en: uninstalled
fa: نصب نشده

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
fa: نکته امنیتی:شما باید %s را فعال کنید زیرا نرم افزار در حال اجراست

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
fa: ناتوانی در تجزیه کردن مستند

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
fa: ویرایش تنظیمات پیکربندی سیستم

note: Template: AAABase
en: printed at
fa: چاپ شده در

note: Template: AAABase
en: Loading...
fa: بارگذاری...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
fa: جناب آقای %s

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
fa: سرکار خانم %s

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
fa: %s گرامی

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
fa: سلام %s

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
fa: حساب کاربری جدید ساخته شد. اطلاعات ورود به %s ارسال شد. لطفا ایمیل خود را چک نمایید.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
fa: کلید بازگشت را بزنید و دوباره سعی کنید

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
fa: دستورالعمل تنظیم مجدد کلمه عبور ارسال شد. لطفا ایمیل خود را چک نمایید.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
fa: کلمه عبور جدید به %s ارسال شد. لطفا ایمیل خود را چک نمایید.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
fa: رویدادهای پیش رو

note: Template: AAABase
en: Event
fa: رویداد

note: Template: AAABase
en: Events
fa: رویدادها

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
fa: کد بازیابی معتبر نیست

note: Template: AAABase
en: more
fa: بیشتر

note: Template: AAABase
en: Collapse
fa: باز کردن

note: Template: AAABase
en: Shown
fa: نمایش داده شده

note: Template: AAABase
en: News
fa: اخبار

note: Template: AAABase
en: Product News
fa: اخبار محصولات

note: Template: AAABase
en: OTRS News
fa: اخبار سامانه پشتیبانی

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
fa: گزارش ۷ روز

note: Template: AAABase
en: Bold
fa: تو پر

note: Template: AAABase
en: Italic
fa: کج

note: Template: AAABase
en: Underline
fa: زیرخط

note: Template: AAABase
en: Font Color
fa: رنگ قلم

note: Template: AAABase
en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
fa: برداشتن قالب‌بندی

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
fa: نمایش/اختفای عناصر مخفی

note: Template: AAABase
en: Align Left
fa: تنظیم از چپ

note: Template: AAABase
en: Align Center
fa: تنظیم از وسط

note: Template: AAABase
en: Align Right
fa: تنظیم از راست

note: Template: AAABase
en: Justify
fa: هم تراز کردن

note: Template: AAABase
en: Header
fa: سرصفحه

note: Template: AAABase
en: Indent
fa: تو رفتگی

note: Template: AAABase
en: Outdent
fa: بیرون آمدگی

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
fa: ایجاد یک لیست مرتب نشده

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
fa: ایجاد یک لیست مرتب شده

note: Template: AAABase
en: HTML Link
fa: لینک HTML

note: Template: AAABase
en: Insert Image
fa: درج تصویر

note: Template: AAABase
en: Undo
fa: پس‌گرد

note: Template: AAABase
en: Redo
fa: از نو

note: Template: AAAMonth
en: Jan
fa: ژانویه

note: Template: AAAMonth
en: Feb
fa: فوریه

note: Template: AAAMonth
en: Mar
fa: مارس

note: Template: AAAMonth
en: Apr
fa: آپریل

note: Template: AAAMonth
en: May
fa: می

note: Template: AAAMonth
en: Jun
fa: ژون

note: Template: AAAMonth
en: Jul
fa: جولای

note: Template: AAAMonth
en: Aug
fa: آگوست

note: Template: AAAMonth
en: Sep
fa: سپتامبر

note: Template: AAAMonth
en: Oct
fa: اکتبر

note: Template: AAAMonth
en: Nov
fa: نوامبر

note: Template: AAAMonth
en: Dec
fa: دسامبر

note: Template: AAAMonth
en: January
fa: ژانویه

note: Template: AAAMonth
en: February
fa: فوریه

note: Template: AAAMonth
en: March
fa: مارس

note: Template: AAAMonth
en: April
fa: آپریل

note: Template: AAAMonth
en: May_long
fa: می

note: Template: AAAMonth
en: June
fa: ژون

note: Template: AAAMonth
en: July
fa: جولای

note: Template: AAAMonth
en: August
fa: آگوست

note: Template: AAAMonth
en: September
fa: سپتامبر

note: Template: AAAMonth
en: October
fa: اکتبر

note: Template: AAAMonth
en: November
fa: نوامبر

note: Template: AAAMonth
en: December
fa: دسامبر

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
fa: تنظیمات با موفقیت ثبت شد.!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
fa: مشخصات کاربر

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
fa: تنظیمات پست الکترونیک

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
fa: تنظیمات دیگر

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
fa: تغیر رمز عبور

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
fa: رمز عبور کنونی

note: Template: AAAPreferences
en: New password
fa: رمز عبور جدید

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
fa: تکرار رمز عبور

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
fa: لغت‌نامه غلط یابی

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
fa: لغت‌نامه غلط یابی پیش‌فرض

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
fa: حداکثر تعداد نمایش درخواست‌ها در نمای خلاصه

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
fa: رمز عبور کنونی صحیح نمی‌باشد. لطفا مجددا تلاش نمایید!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، رمزهای عبور جدید با هم مطابقت ندارند. لطفا مجددا تلاش نمایید!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، شامل کاراکترهای غیرمجاز می‌باشد!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، باید حداقل شامل %s کاراکتر باشد!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، باید شامل حداقل ۲ حرف کوچک و ۲ حرف بزرگ باشد!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، باید شامل حداقل یک عدد باشد!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، حداقل باید شامل ۲ کاراکتر باشد!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
fa: نمی‌توان کلمه عبور را به روز کرد، این رمز عبور در حال حاضر استفاده می‌شود. لطفا یک مورد جدید وارد نمایید.

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
fa: لطفا کاراکتر استفاده شده برای فایل‌های CSV را انتخاب نمایید. اگر جداکننده‌ای را انتخاب نکنید، جداکننده پیش‌فرض زبان انتخاب شده توسط شما استفاده می‌گردد.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
fa: جداکننده CSV

note: Template: AAATicket
en: Status View
fa: نمای وضعیت

note: Template: AAATicket
en: Bulk
fa: دسته جمعی

note: Template: AAATicket
en: Lock
fa: تحویل گرفتن

note: Template: AAATicket
en: Unlock
fa: تحویل دادن

note: Template: AAATicket
en: History
fa: سابقه

note: Template: AAATicket
en: Zoom
fa: نمایش کامل

note: Template: AAATicket
en: Age
fa: طول عمر درخواست

note: Template: AAATicket
en: Bounce
fa: ارجاع

note: Template: AAATicket
en: Forward
fa: ارسال به دیگری

note: Template: AAATicket
en: From
fa: فرستنده

note: Template: AAATicket
en: To
fa: گیرنده

note: Template: AAATicket
en: Cc
fa: رونوشت

note: Template: AAATicket
en: Bcc
fa: رونوشت پنهان

note: Template: AAATicket
en: Subject
fa: موضوع

note: Template: AAATicket
en: Move
fa: انتقال

note: Template: AAATicket
en: Queue
fa: لیست درخواست

note: Template: AAATicket
en: Queues
fa: لیست‌های درخواست

note: Template: AAATicket
en: Priority
fa: اولویت

note: Template: AAATicket
en: Priorities
fa: الویت‌ها

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
fa: بروزرسانی اولویت

note: Template: AAATicket
en: SLA
fa: موافقت نامه مطلوبیت ارائه خدمات (SLA)

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
fa: توافق سطح سرویس

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
fa: توافقات سطح سرویس

note: Template: AAATicket
en: Service
fa: خدمات

note: Template: AAATicket
en: Services
fa: خدمات

note: Template: AAATicket
en: State
fa: وضعیت

note: Template: AAATicket
en: States
fa: وضعیت‌ها

note: Template: AAATicket
en: Status
fa: وضعیت

note: Template: AAATicket
en: Statuses
fa: وضعیت‌ها

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
fa: نوع درخواست

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
fa: انواع درخواست

note: Template: AAATicket
en: Compose
fa: ارسال

note: Template: AAATicket
en: Pending
fa: معلق

note: Template: AAATicket
en: Owner
fa: صاحب

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
fa: بروز رسانی توسط صاحب

note: Template: AAATicket
en: Responsible
fa: مسئول

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
fa: بروزرسانی توسط مسئول

note: Template: AAATicket
en: Sender
fa: فرستنده

note: Template: AAATicket
en: Article
fa: نوشته

note: Template: AAATicket
en: Ticket
fa: درخواست‌ها

note: Template: AAATicket
en: Createtime
fa: زمان ایجاد

note: Template: AAATicket
en: plain
fa: ساده

note: Template: AAATicket
en: Email
fa: ایمیل

note: Template: AAATicket
en: email
fa: ایمیل

note: Template: AAATicket
en: Close
fa: بستن

note: Template: AAATicket
en: Action
fa: فعالیت

note: Template: AAATicket
en: Attachment
fa: پیوست

note: Template: AAATicket
en: Attachments
fa: پیوست‌ها

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
fa: این پیام با charset دیگری بجز charset  شما نوشته شده است.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
fa: اگر به درستی نمایش داده نشده است

note: Template: AAATicket
en: This is a
fa: این یک

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
fa: برای باز شدن در پنجره جدید

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
fa: این یک نامه با فرمت HTML است برای نمایش اینجا کلیک کنید.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
fa: فیلد‌های آزاد

note: Template: AAATicket
en: Merge
fa: ادغام

note: Template: AAATicket
en: merged
fa: ادغام شد

note: Template: AAATicket
en: closed successful
fa: با موفقیت بسته شد

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
fa: با موفقیت بسته نشد

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
fa: تمامی درخواست‌های تحویل گرفته شده

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
fa: درخواست‌های تحویل گرفته شده‌ای که زمان یادآوری آن رسیده

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
fa: درخواست‌های تازه تحویل گرفته شده

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
fa: تمام درخواست‌های من

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
fa: تمام درخواست‌های جدید من

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
fa: درخواست‌های من که زمان یادآوری آن‌ها رسیده

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
fa: تمامی درخواست‌های مشاهده شده

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
fa: درخواست‌های مشاهده شده جدید

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
fa: درخواست‌های مشاهده شدهکه زمان یادآوری آن رسیده

note: Template: AAATicket
en: All tickets
fa: همه درخواست‌ها

note: Template: AAATicket
en: QueueView
fa: نمای صف درخواست

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
fa: نمای درخواست‌های خیلی مهم

note: Template: AAATicket
en: new
fa: جدید

note: Template: AAATicket
en: open
fa: باز

note: Template: AAATicket
en: Open
fa: باز

note: Template: AAATicket
en: closed
fa: بسته شده

note: Template: AAATicket
en: Closed
fa: بسته شده

note: Template: AAATicket
en: removed
fa: حذف شده

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
fa: یادآوری حالت معلق

note: Template: AAATicket
en: pending auto
fa: حالت خودکار معلق

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
fa: حالت تعلیق-بستن خودکار(+)

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
fa: حالت تعلیق-بستن خودکار(-)

note: Template: AAATicket
en: email-external
fa: ایمیل-خارجی

note: Template: AAATicket
en: email-internal
fa: ایمیل-داخلی

note: Template: AAATicket
en: note-external
fa: یادداشت- خارجی

note: Template: AAATicket
en: note-internal
fa: یادداشت-داخلی

note: Template: AAATicket
en: note-report
fa: یادداشت-گزارش

note: Template: AAATicket
en: phone
fa: تلفن

note: Template: AAATicket
en: sms
fa: پیامک-SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
fa: درخواست از طریق وب

note: Template: AAATicket
en: lock
fa: تحویل گرفته شده

note: Template: AAATicket
en: unlock
fa: تحویل داده شده

note: Template: AAATicket
en: very low
fa: خیلی پائین

note: Template: AAATicket
en: low
fa: پائین

note: Template: AAATicket
en: normal
fa: عادی

note: Template: AAATicket
en: high
fa: بالا

note: Template: AAATicket
en: very high
fa: خیلی بالا

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
fa: ۱ خیلی پائین

note: Template: AAATicket
en: 2 low
fa: ۲ پائین

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
fa: ۳ عادی

note: Template: AAATicket
en: 4 high
fa: ۴ بالا

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
fa: ۵ خیلی بالا

note: Template: AAATicket
en: Create
fa: ایجاد

note: Template: AAATicket
en: Phone call
fa: تماس تلفنی

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
fa: درخواست %s ایجاد شد !

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
fa: شماره درخواست

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
fa: موضوع درخواست

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
fa: این شماره درخواست وجود ندارد "%s"! نمایش امکانپذیر نیست

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
fa: درخواست‌های بسته شده را نمایش نده

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
fa: نمایش درخواست‌های بسته

note: Template: AAATicket
en: New Article
fa: نوشته جدید

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
fa: مطالب خوانده نشده وجود دارد

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
fa: حذف از فهرست درخواست‌های مشاهده شده

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
fa: افزودن به فهرست درخواست‌های مشاهده شده

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
fa: درخواست با ایمیل

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
fa: ایجاد درخواست با ایمیل

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
fa: درخواست تلفنی

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
fa: جستجو در درخواست‌ها

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
fa: ویرایش مشترکین

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
fa: ویرایش مشترک

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
fa: اعمال کلی

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
fa: اعمال کلی روی درخواست‌ها

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
fa: ارسال ایمیل و ایجاد درخواست جدید

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
fa: ایجاد درخواست جدید با ایمیل و ارسال - بیرونی

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
fa: ایجاد درخواست جدید تلفنی- داخلی

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
fa: پیش نمایش همه درخواست‌های باز

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
fa: درخواست‌های تحویل گرفته شده

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
fa: درخواست‌های تحویل گرفته شده من

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
fa: درخواست‌های مشاهده شده من

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
fa: درخواست‌های وظیفه من

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
fa: درخواست‌های مشاهده شده

note: Template: AAATicket
en: Watched
fa: مشاهده شده

note: Template: AAATicket
en: Watch
fa: پیگیری

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
fa: عدم پیگیری

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
fa: تغییر فیلدهای خالی درخواست

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
fa: مشاهده درخواست

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
fa: به‌عنوان هرزنامه علامت بزن

note: Template: AAATicket
en: My Queues
fa: لیست درخواست‌های من

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
fa: درخواست‌های نمایش داده شده

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
fa: Email شما با شماره درخواست  "<OTRS_TICKET>" با درخواست "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>"  ادغام گردید.

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
fa:  زمان اولین پاسخ برای درخواست %s: %s

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
fa: زمان اولین پاسخ به درخواست %s ،  %sخواهد بود.

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
fa: زمان بروزرسانی درخواست %s: %s

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
fa: زمان بروزرسانی درخواست %s ، %s خواهد بود

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
fa: زمان ارائه راهکار برای درخواست %s : %s

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
fa:  زمان ارائه راهکار برای درخواست %s ، %s خواهد بود

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
fa: درخواست‌های اولویت داده شده بیشتری وجود دارد

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
fa: قالب ساده

note: Template: AAATicket
en: Reply All
fa: پاسخ به همه

note: Template: AAATicket
en: Direction
fa: جهت

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
fa: اعلام درخواست جدید

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
fa: دریافت درخواست جدید را به من اطلاع بده.

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
fa: ارسال اعلان‌های درخواست جدید

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
fa: اعلان پیگیری درخواست

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
fa: در صورتی‌که مشترک یک پیگیری ارسال کرد و من صاحب درخواست بودم یا درخواست تحویل داده شده و در یکی از صف‌هایی است که من عضو آن هستم، اعلانی برای من ارسال کن.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
fa: ارسال اعلان‌های پیگیری درخواست

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
fa: پایان مهلت تحویل گرفتن درخواست را به من اطلاع بده

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
fa: اگر درخواست توسط سیستم تحویل داده شد به من اطلاع بده

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
fa: ارسال اعلان‌های خاتمه زمان تحویل درخواست

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
fa: اعلان انتقال درخواست

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
fa: انتقال یک درخواست به لیست درخواست‌های من را اطلاع بده.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
fa: ارسال اعلان‌های انتقال درخواست

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
fa: لیست سفارشی

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
fa: زمان بازیابی لیست درخواست‌ها

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
fa: اگر مشخص شده باشد، صف درخواست به صورت خودکار پس از زمان مشخص شده مجددا بارگذاری می‌شود.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
fa: بارگذاری مجدد صف پس از

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
fa: وضعیت نمایش پس از دریافت درخواست جدید

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
fa: این صفحه را پس از اینکه یک درخواست جدید ساختم، نمایش بده

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
fa: درخواست بسته شده

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
fa: نمایش درخواست‌های بسته شده

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
fa: تعداد درخواست‌ها در صفحه نمایش

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
fa: اعلان دیدن درخواست

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
fa: ارسال اعلان‌های مشاهده شدن درخواست

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
fa: زمان بیرون بودن از محل کار

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
fa: درخواست جدید

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
fa: ایجاد درخواست جدید

note: Template: AAATicket
en: Customer called
fa: مشترک تماس گرفته

note: Template: AAATicket
en: phone call
fa: تماس تلفنی

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
fa: تماس تلفنی راه دور

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
fa: زمان اعلام یک یادآوری است

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
fa: درخواست‌های یادآوری شده

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
fa: درخواست های خیلی مهم

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
fa: درخواست‌های جدید

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
fa: درخواست‌های باز / درخواست‌های نیازمند به پاسخ

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
fa: تمام درخواست‌های باز، روی این درخواست‌ها کار شده اما به یک مسئول نیاز دارند

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
fa: تمام درخواست‌های جدید، روی این درخواست‌ها هنوز کاری انجام شده

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
fa: تمام درخواست‌هایی که زمان پاسخگویی آن‌ها رو به پایان است

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
fa: تمام درخواست‌هایی که برای آن‌ها یک یادآوری تنظیم شده و زمان یادآوری فرا رسیده است

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
fa: اطلاعات درخواست

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
fa: یکشنبه

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
fa: دوشنبه

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
fa: سه‌شنبه

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
fa: چهارشنبه

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
fa: پنجشنبه

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
fa: جمعه

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
fa: شنبه

note: Template: AdminACL
en: Filter
fa: فیلتر

note: Template: AdminACL
en: Actions
fa: عملیات‌ها

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
fa: این فیلد مورد نیاز است.

note: Template: AdminACL
en: No data found.
fa: داده‌ای یافت نشد

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
fa: به نمای کلی برو

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
fa: نمایش یا عدم نمایش محتوا

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
fa: توقف بعد از تطبیق

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
fa: ذخیره

note: Template: AdminACLEdit
en: or
fa: یا

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
fa: مدیریت پیوست‌ها

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
fa: افزودن پیوست

note: Template: AdminAttachment
en: List
fa: فهرست

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
fa: بارگیری فایل

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
fa: حذف این پیوست

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
fa: افزودن پیوست

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
fa: ویرایش پیوست

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
fa: مدیریت پاسخ خودکار

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
fa: افزودن پاسخ خودکار

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
fa: افزودن پاسخ خودکار

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
fa: ویرایش پاسخ خودکار

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
fa: پاسخ

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
fa: پاسخ خودکار از طرف

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
fa: منبع

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
fa: شما می‌توانید از برچسب‌های زیر استفاده نمایید.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
fa: برای دریافت ۲۰ حرف اول موضوع

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
fa: برای دریافت ۵ خط اول نامه

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
fa: برای گرفتن ویژگی مطلب

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
fa: به عنوان مثال

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
fa: گزینه‌هایی از داده مشترک کنونی

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
fa: گزینه‌های صاحب درخواست

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
fa: گزینه‌های مسئول درخواست

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
fa: گزینه‌هایی از کاربر کنونی که این عملیات را درخواست کرده است

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
fa: گزینه‌هایی از داده‌های درخواست

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
fa: گزینه‌های پیکربندی

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
fa: پاسخ نمونه

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
fa: تذکر

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
fa: مدیریت مشترک

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
fa: افزودن مشترک

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
fa: انتخاب

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
fa: لطفا عبارت جستجو را وارد نمایید تا مشترکین را جستجو نمایید.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
fa: افزودن مشترک

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
fa: آخرین ورود

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
fa: ورود به عنوان

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
fa: این گزینه مورد نیاز است و باید یک آدرس ایمیل معتبر باشد.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
fa: این آدرس ایمیل با توجه به پیکربندی سیستم، نامعتبر است.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
fa: این آدرس ایمیل در چک MX ناموفق بوده است.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
fa: گرامر این آدرس ایمیل نادرست می‌باشد.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
fa: مدیریت روابط مشترک-گروه

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
fa: توجه

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
fa: این ویژگی غیر فعال است

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
fa: فقط زمانی از این ویژگی استفاده کنید که می‌خواهید از دسترسی‌های گروه برای مشترکین استفاده نمایید.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
fa: از اینجا فعال نمائید

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
fa: ویرایش گروه‌های پیش‌فرض مشترکین

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
fa: این گروه‌ها به صورت خودکار به تمام مشترکین اعمال می‌شوند.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
fa: شما می‌توانید این گروه‌ها را از طریق تنظیم پیکربندی "CustomerGroupAlwaysGroups" مدیریت نمایید.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
fa: فیلتر برای گروه‌ها

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
fa: انتخاب دسترسی‌های مشترک:گروه

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
fa: اگرچیزی انتخاب نشود، هیچ دسترسی در این گروه موجود نیست (درخواست‌ها برای مشترک در دسترس نیست)

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
fa: نتیجه جستجو

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
fa: مشترکین

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
fa: هیچ موردی یافت نشد.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
fa: گروه‌ها

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
fa: تغییر ارتباطات گروه برای مشترک

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
fa: تغییر ارتباطات مشترک برای گروه

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
fa: اعمال دسترسی %s برای همه

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
fa: گروه‌های پیش‌فرض مشترک

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
fa: هیچ تغییری نمی‌توان به این گروه‌ها اعمال کرد.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
fa: فقط خواندنی

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
fa: حق فقط خواندنی برای درخواست‌ها در این گروه /لیست.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
fa: خواندنی و نوشتنی

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
fa: دسترسی کامل به درخواست‌ها در این لیست / گروه.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
fa: مدیریت روابط مشترک-خدمات

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
fa: ویرایش خدمات پیش‌فرض

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
fa: فیلتر برای خدمات

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
fa: اختصاص خدمات به مشترک

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
fa: اختصاص مشترکین به خدمت

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
fa: اعمال وضعیت فعال برای همه

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
fa: فعال

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
fa: اعمال وضعیت فعال برای %s

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
fa: ترتیب

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
fa: مورد

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
fa: کلید

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
fa: مقدار

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
fa: یادداشت

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
fa: پیغام خطا

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
fa: اعلام مدیر سیستم

note: Template: AdminEmail
en: With this module, administrators can send messages to agents, group or role members.
fa: با استفاده از این ماژول، مدیران سیستم می‌توانند پیغام‌ها را به کارشناسان، گروه‌ها و یا اعضای با نقش خاص ارسال کنند.

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
fa: ساخت پیغام مدیریتی

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
fa: پیغام شما ارسال شد برای

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
fa: ارسال پیغام به کاربران

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
fa: ارسال پیغام به اعضای گروه

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
fa: اعضای گروه نیاز به داشتن دسترسی دارند

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
fa: ارسال پیغام به اعضای یک نقش

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
fa: برای مشترکین عضو گروه هم ارسال شود

note: Template: AdminEmail
en: Body
fa: متن نامه

note: Template: AdminEmail
en: Send
fa: ارسال

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
fa: کارشناس عمومی

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
fa: افزودن کار

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
fa: آخرین اجرا

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
fa: اجرا

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
fa: حذف این وظیفه

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
fa: اجرای این وظیفه

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
fa: تنظیمات کار

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
fa: نام کار

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
fa: اعمال این ابزارک

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule minutes
fa: زمانبندی دقایق

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule hours
fa: زمانبندی ساعات

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule days
fa: زمانبندی روزها

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
fa: این کار اتوماتیک در حال حاضر به طور خودکار انجام نخواهد شد

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
fa: برای فعال کردن اجرای خودکار اقلا یکی از موارد دقیقه، ساعت یا روز را مقدار دهی کنید!

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
fa: (مثال: ۱۰*۵۱۵۵ یا ۱۰۵۶۵۸*)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
fa: (مثال: ۲۳۴۳۲۱)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
fa: مشترک

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
fa: (مثال: U5150)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
fa: جستجوی تمام متن در مطالب (مثال: "Mar*in")

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
fa: کارشناس

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
fa: تحویل درخواست

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
fa: زمان‌های ساخت

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
fa: تنظیمی برای زمان ایجاد درخواست وجود ندارد

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
fa: زمان ایجاد درخواست

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
fa: بازه زمانی ایجاد درخواست

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
fa: هیچ تنظیمی برای تغییر زمان وجود ندارد

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
fa: درخواست تغییر داده شده

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
fa: درخواست تغییر داده شده بین

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
fa: زمان‌های بستن

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
fa: زمان بستن تنظیم نشده است

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
fa: درخواست بسته شده

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
fa: درخواست بسته شده بین

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending times
fa: زمان‌های تعلیق

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
fa:  تنظیمی برای زمان تعلیق درخواست وجود ندارد

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
fa: زمان سررسید تعلیق

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
fa: بازه زمانی سررسید تعلیق

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation times
fa: زمان‌های نهایی پاسخگویی

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
fa: بدون هر گونه تنظیم برای زمان ارتقای اولویت در صف

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
fa: زمان ارتقای اولویت درخواست در صف فرا رسیده است

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
fa: زمان ارتقای اولویت در صف بین

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
fa: زمان نهایی پاسخ - زمان اولین پاسخگویی

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
fa: زمان اولین پاسخگویی به درخواست فرا رسیده است

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
fa: زمان اولین پاسخگویی به درخواست بین

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
fa: زمان نهایی پاسخ - زمان به‌روز رسانی

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
fa: زمان به‌روز رسانی درخواست فرا رسیده است

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
fa: زمان به‌روز رسانی درخواست بین

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
fa: زمان نهایی پاسخ - زمان حل درخواست

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
fa: زمان حل درخواست فرا رسیده است

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
fa: زمان حل درخواست بین

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
fa: آرشیو گزینه‌های جستجو

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
fa: تنظیم سرویس جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
fa: تنظیم توافق سطح سرویس جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
fa: تنظیم الویت جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
fa: تنظیم صف درخواست جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
fa: تنظیم وضعیت جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
fa: تاریخ تعلیق

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
fa: تنظیم کارشناس جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
fa: صاحب جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new ticket lock
fa: تنظیم تحویل درخواست جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
fa: شناسه مشترک جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
fa: عنوان جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
fa: نوع جدید

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
fa: آرشیو درخواست‌های انتخاب شده

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
fa: افزودن یادداشت

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
fa: واحد زمان

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
fa: آگاه کردن کارشناس/مشتری به هنگام ایجاد تغییرات

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
fa: این دستور اجرا خواهد شد. ARG[0] شماره درخواست و ARG[1] id آن خواهد بود.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
fa: حذف درخواست‌ها

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
fa: اخطار: تمامی درخواست‌های تاثیر یافته از پایگاه داده حذف خواهد شد و قابل بازیابی نخواهد بود!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Custom Module
fa: اجرای ماژول سفارشی

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
fa: ذخیره‌سازی تغییرات

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
fa: نتیجه

note: Template: AdminGenericAgent
en: %s Tickets affected! What do you want to do?
fa: %s درخواست تاثیر خواهند پذیرفت! می‌خواهید چه کاری انجام دهید؟

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: You used the DELETE option. All deleted tickets will be lost!
fa: اخطار: شما از گزینه حذف استفاده کرده‌اید. تمامی درخواست‌های حذف شده از بین خواهند رفت!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
fa: ویرایش کار

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
fa: اجرای کار

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
fa: درخواست‌های تاثیر یافته

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
fa: زمان

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
fa: محدوده

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
fa: بازیابی

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Configure
fa: تنظیمات

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Delete this Operation
fa: حذف این عملیات

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
fa: میزبان

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Default command
fa: دستور پیش فرض

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
fa: ورود اطلاعات

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
fa: نسخه

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
fa: هشدار: اگر قبل از اعمال تغییرات مناسب در SysConfig نام گروه admin را تغییر دهید، دسترسی‌تان به بخش مدیریت سیستم از بین می‌رود! اگر چنین اتفاقی افتاد، نام آن را از طریق SQL دوباره به admin تغییر دهید.

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
fa: مدیریت گروه‌ها

note: Template: AdminGroup
en: Add group
fa: افزودن گروه

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
fa: گروه admin برای دسترسی به بخش مدیریت سیستم و گروه stats برای دسترسی به بخش گزارشات است.

note: Template: AdminGroup
en: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department, support department, sales department, ...).
fa: گروه‌های جدید بسازید تا دسترسی‌ها را برای گروه‌های مختلف کارشناسان مدیریت کنید (مثال: بخش خرید، بخش پشتیبانی، بخش فروش و ...)

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
fa: این برای راه‌حل‌های ASP مفید می‌باشد.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
fa: ایجاد گروه

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
fa: ویرایش گروه

note: Template: AdminLog
en: System Log
fa: وقایع ثبت شده سیستم

note: Template: AdminLog
en: Here you will find log information about your system.
fa: در اینجا اطلاعات ثبت شده‌ای در رابطه با سیستم پیدا خواهید کرد.

note: Template: AdminLog
en: Hide this message
fa: پنهان کردن این پیغام

note: Template: AdminLog
en: Recent Log Entries
fa: وقایع ثبت شده جدید

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
fa: مدیریت حساب‌های ایمیل

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
fa: افزودن حساب ایمیل

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
fa: همه ایمیل‌های وارده از طریق یک آدرس به لیست درخواست انتخاب شده منتقل خواهد شد !

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
fa: درصورتیکه آدرس شما مجاز و قابل اطمینان باشد زمان دریافت در header سیستم اولویت را تعیین کرده و پیام‌ها ارسال خواهد شد

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
fa: حذف حساب

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
fa: واکشی ایمیل

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
fa: افزودن حساب ایمیل

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
fa: مثال: mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
fa: مجاز

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
fa: توزیع

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
fa: ویرایش حساب ایمیل

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
fa: مدیریت سیستم

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
fa: مدیریت کارشناس

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
fa: تنظیمات صف درخواست

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
fa: تنظیمات درخواست

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
fa: مدیریت سیستم

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
fa: افزودن اعلان

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
fa: حذف این اعلان

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
fa: افزودن اعلان

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
fa: ویرایش اعلان

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
fa: فیلتر درخواست

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
fa: فیلتر مطلب

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
fa: نوع نوشته

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
fa: تطبیق موضوع

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
fa: تطبیق بدنه

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
fa: الحاق پیوست‌ها به اعلان

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
fa: اعلام به یک کارشناس یا مشترک ارسال شد.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
fa: برای گرفتن ۲۰ کاراکتر اول موضوع (از آخرین نوشته کارشناس).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
fa: برای گرفتن اولین ۵ خط بدنه (از آخرین نوشته کارشناس).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
fa: برای گرفتن اولین ۲۰ کاراکتر موضوع (از آخرین نوشته مشتری).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
fa: برای گرفتن اولین ۵ خط بدنه (از آخرین نوشته مشتری).

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Notification article type
fa: نوع نوشته اعلان

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
fa: عرضه‌کننده

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
fa: مدیریت رمزگذاری PGP

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
fa: افزودن کلید PGP

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
fa: از این طریق شما می‌توانید مستقیما کلید‌های خود را درسیستم تنظیم نمائید

note: Template: AdminPGP
en: Introduction to PGP
fa: معرفی به PGP

note: Template: AdminPGP
en: Result
fa: نتیجه

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
fa: شناسه

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
fa: اثر انگشت

note: Template: AdminPGP
en: Expires
fa: ابطال

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
fa: حذف این کلید

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
fa: افزودن کلید PGP

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
fa: کلید PGP

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
fa: مدیریت بسته‌ها

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
fa: حذف بسته

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
fa: از حذف این بسته اطمینان دارید؟

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
fa: نصب مجدد بسته

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to reinstall this package? Any manual changes will be lost.
fa: آیا واقعا می‌خواهید این بسته را مجددا نصب نمایید؟ تمام تغییرات دستی از بین خواهد رفت.

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
fa: ادامه

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
fa: نصب

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
fa: نصب بسته

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
fa: به‌روز رسانی اطلاعات مخزن

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
fa: مخزن آنلاین بسته‌ها

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
fa: مستندات ماژول

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
fa: ارتقاء

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
fa: مخزن محلی بسته‌ها

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
fa: حذف بسته

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
fa: نصب مجدد

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
fa: دریافت بسته

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
fa: ساخت مجدد بسته

note: Template: AdminPackageManager
en: Metadata
fa: ابرداده

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
fa: وقایع ثبت شده تغییرات

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
fa: تاریخ

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
fa: فهرست فایل‌ها

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
fa: حقوق دسترسی

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
fa: دریافت

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
fa: دریافت فایل از بسته!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
fa: الزامی

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
fa: کلید اصلی

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
fa: افزایشی خودکار

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
fa: تفاوت‌های فایل برای فایل %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
fa: گزارش عملکرد

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
fa: این ویژگی فعال است.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
fa: این ویژگی امکان ثبت همه درخواست‌ها را می‌دهد

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
fa: فعال کردن این خاصیت ممکن است سیستم شما را کند سازد!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
fa: اینجا غیر فعال نمائید

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
fa: فایل ثبت وقایع بیش از حد بزرگ است

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
fa: فایل ثبت وقایع بیش از حد بزرگ است، نیاز دارید که مجدد آن را بسازید

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
fa: پیش نمایش

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
fa: حدود

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
fa: آخرین

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
fa: واسط

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
fa: درخواست‌ها

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
fa: کمترین پاسخ

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
fa: بیشترین پاسخ

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
fa: میانگین پاسخ

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
fa: دوره

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min
fa: کمترین

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
fa: بیشترین

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
fa: میانگین

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
fa: مدیریت فیلتر پستی

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
fa: افزودن فیلتر

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: To dispatch or filter incoming emails based on email headers. Matching using Regular Expressions is also possible.
fa: برای توزیع یا پالایش ایمیل‌ها وارده بر اساس هدرهای ایمیل. تطابق بر اساس عبارات منظم نیز مجاز است.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
fa: برای انطباق اختصاصی Email از EMAILADDRESS:info@example.com در فرستنده،گیرنده و رونوشت استفاده نمائید.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you use Regular Expressions, you also can use the matched value in () as [***] in the 'Set' action.
fa: اگر از عبارات منظم استفاده می‌کنید، می‌توانید از مقدار تطابق یافته در () به عنوان [***] در عملیات Set استفاده نمایید.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
fa: حذف این فیلتر

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add PostMaster Filter
fa: افزودن فیلتر پستی

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Edit PostMaster Filter
fa: ویرایش فیلتر پستی

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Filter Condition
fa: شرط تطابق

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set Email Headers
fa: تنظیم هدرهای ایمیل

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
fa: مدیریت اولویت‌ها

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
fa: افزودن الویت

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
fa: افزودن اولویت

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
fa: ویرایش الویت

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
fa: چاپ

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
fa: مدیریت صف‌های درخواست

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
fa: افزودن صف درخواست

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
fa: افزودن صف درخواست

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
fa: ویرایش صف درخواست

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
fa: زیر صف مربوط به

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
fa: مهلت تحویل دادن درخواست

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
fa: 0 = تحویل داده نشود

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
fa:  فقط ساعات اداری محاسبه شده است

note: Template: AdminQueue
en: If an agent locks a ticket and does not close it before the unlock timeout has passed, the ticket will unlock and will become available for other agents.
fa: اگر یک کارشناس درخواستی را تحویل بگیرد و آن را قبل از زمان خاتمه تحویل بگذرد، نبندد، درخواست از دست کارشناس خارج شده و برای کارشناسان دیگر در دسترس خواهند شد.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
fa: اعلان توسط

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
fa: 0 = بدون زمان پاسخگویی نهایی

note: Template: AdminQueue
en: If there is not added a customer contact, either email-external or phone, to a new ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
fa: اگر مشخصات تماس مشترک، ایمیل خارجی و یا تلفن، قبل از اینکه زمان تعریف شده در اینجا به پایان برسد، اضافه نشده باشد، درخواست به زمان نهایی پاسخ خود رسیده است.

note: Template: AdminQueue
en: If there is an article added, such as a follow-up via email or the customer portal, the escalation update time is reset. If there is no customer contact, either email-external or phone, added to a ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
fa: اگر یک مطلب افزوده شده موجود باشد، مانند یک پیگیری از طریق ایمیل یا پرتال مشتری، زمان به‌روز رسانی برای زمان نهایی پاسخگویی تنظیم مجدد می‌شود. اگر مشخصات تماس مشترک، ایمیل خارجی و یا تلفن، قبل از اینکه زمان تعریف شده در اینجا به پایان برسد، اضافه نشده باشد، درخواست به زمان نهایی پاسخ خود رسیده است.

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
fa: اگر درخواستی تنظیم نشده که قبل از زمان تعریف شده در اینجا بسته شده، زمان پاسخگویی نهایی می‌رسد.

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
fa: گزینه پیگیری

note: Template: AdminQueue
en: Specifies if follow up to closed tickets would re-open the ticket, be rejected or lead to a new ticket.
fa: مشخص می‌کند که اگر پیگیری درخواست‌های بسته شده باعث باز شدن مجدد آن شود، رد شده یا به یک درخواست جدید منتهی گردد.

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
fa: درخواست بعد از پیگیری تحویل گرفته شود

note: Template: AdminQueue
en: If a ticket is closed and the customer sends a follow up the ticket will be locked to the old owner.
fa: اگر یک درخواست بسته شده و مشترک یک پیگیری ارسال کند، درخواست تحویل صاحب قدیمی خواهد شد.

note: Template: AdminQueue
en: System address
fa: آدرس سیستم

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
fa: آدرس ارسال کننده این لیست برای پاسخ به ایمیل استفاده خواهد شد.

note: Template: AdminQueue
en: Default sign key
fa: کلید امضای پیش‌فرض

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
fa: عنوان برای پاسخ‌های ایمیلی

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
fa: یامضاء برای پاسخ‌های ایمیل

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Manage Queue-Auto Response Relations
fa: مدیریت روابط صف درخواست-پاسخ خودکار

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Queues
fa: فیلتر برای صف‌های درخواست

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Auto Responses
fa: فیلتر برای پاسخ‌های خودکار

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
fa: پاسخ خودکار

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Change Auto Response Relations for Queue
fa: تغییر روابط پاسخ خودکار برای صف درخواست

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
fa: اکنون عضو شوید

note: Template: AdminRole
en: Role Management
fa: مدیریت نقش

note: Template: AdminRole
en: Add role
fa: افزودن نقش

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
fa: یک نقش بسازید و گروه را در آن قرار دهید سپس نقش را به کاربرها اضافه کنید

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
fa: هیچ نقشی ساخته نشده است. لطفا از کلید «افزودن» برای ساخت نقش جدید استفاده نمایید.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
fa: افزودن نقش

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
fa: ویرایش نقش

note: Template: AdminRoleGroup
en: Manage Role-Group Relations
fa: مدیریت روابط نقش-گروه

note: Template: AdminRoleGroup
en: Filter for Roles
fa: فیلتر برای نقش‌ها

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
fa: نقش‌ها

note: Template: AdminRoleGroup
en: Select the role:group permissions.
fa: نقش را انتخاب کنید: دسترسی‌های گروه.

note: Template: AdminRoleGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the role).
fa: اگر چیزی انتخاب نشود، هیچ دسترسی در این گروه وجود نخواهد داشت (درخواست‌ها برای نقش در دسترس نخواهند بود)

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Role Relations for Group
fa: تغییر روابط نقش برای گروه

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Group Relations for Role
fa: تغییر روابط گروه برای نقش

note: Template: AdminRoleGroup
en: Toggle %s permission for all
fa: اعمال دسترسی %s برای همه

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
fa: انتقال به

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
fa: مجوز انتقال درخواست به این گروه/لیست.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
fa: ساختن

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
fa: مجوز ایجاد درخواست در این گروه/لیست.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
fa: یادداشت

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to add notes to tickets in this group/queue.
fa: دسترسی‌ها برای افزودن یادداشت به درخواست‌ها در این گروه/صف درخواست

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
fa: صاحب

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the owner of tickets in this group/queue.
fa: دسترسی‌ها برای تغییر صاحب درخواست‌ها در این گروه/صف درخواست

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
fa: الویت

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
fa: مجوز تغییر اولویت درخواست در این گروه/لیست.

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Agent-Role Relations
fa: مدیریت روابط کارشناس-نقش

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
fa: افزودن کارشناس

note: Template: AdminRoleUser
en: Filter for Agents
fa: فیلتر برای کارشناسان

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
fa: کارشناسان

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Role-Agent Relations
fa: مدیریت روابط نقش-کارشناس

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Role Relations for Agent
fa: تغییر روابط نقش برای کارشناس

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Agent Relations for Role
fa: تغییر روابط کارشناس برای نقش

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
fa: مدیریت SLA

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
fa: افزودن توافقنامه SLA

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
fa: ویرایش SLA

note: Template: AdminSLA
en: Please write only numbers!
fa: لطفا فقط ارقام را بنویسید!

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
fa: مدیریت S/MIME

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
fa: افزودن گواهینامه

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
fa: افزودن کلید خصوصی

note: Template: AdminSMIME
en: See also
fa: همچنین ببنید

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
fa: از این طریق شما میتوانید کلید‌های رمز خود را برای رمز گذاری نامه‌ها و پیامها به سیستم وارد نمائید

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
fa: حذف این گواهینامه

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
fa: افزودن گواهینامه

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
fa: افزودن کلید خصوصی

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
fa: مخفی

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
fa: مدیریت عنوان‌ها

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
fa: افزودن عنوان

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
fa: افزودن عنوان

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
fa: ویرایش عنوان

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
fa: به عنوان مثال

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
fa: نمونه عنوان

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
fa: نیاز است که حالت امن فعال شده باشد!

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
fa: حالت امن (به طور معمول) بعد از تکمیل نصب قابل تنظیم خواهد بود.

note: Template: AdminSecureMode
en: If secure mode is not activated, activate it via SysConfig because your application is already running.
fa: اگر حالت امن فعال نشده است، آن را از طریق تنظیم سیستم فعال نمایید زیرا نرم‌افزار شما در حال اجرا می‌باشد.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
fa: جعبه SQL

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database.
fa: در اینجا می‌توانید کوئری SQL وارد نمایید تا آن را به صورت مستقیم به پایگاه داده برنامه بفرستید.

note: Template: AdminSelectBox
en: The syntax of your SQL query has a mistake. Please check it.
fa: گرامر نوشتاری کوئری SQL شما دارای اشتباه می‌باشد. لطفا آن را کنترل نمایید.

note: Template: AdminSelectBox
en: There is at least one parameter missing for the binding. Please check it.
fa: حداقل یک پارامتر برای اجرا وجود ندارد. لطفا آن را کنترل نمایید.

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
fa: قالب نتیجه

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
fa: اجرای کوئری

note: Template: AdminService
en: Service Management
fa: مدیریت خدمات

note: Template: AdminService
en: Add service
fa: افزودن خدمت

note: Template: AdminService
en: Add Service
fa: افزودن خدمت

note: Template: AdminService
en: Edit Service
fa: ویرایش خدمت

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
fa: زیرمجموعه‌ای از خدمت

note: Template: AdminSession
en: Session Management
fa: مدیریت Session‌ها

note: Template: AdminSession
en: All sessions
fa: تمام sessionها

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
fa: session کارشناسان

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
fa: session مشترکین

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
fa: کارشناسان یکه

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
fa: مشترکین یکه

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
fa: همه Session‌ها را از بین ببر

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
fa: از بین بردن session

note: Template: AdminSession
en: Detail View for SessionID
fa: نمای جزئیات برای SessionID

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
fa: مدیریت امضاء

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
fa: افزودن امضاء

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
fa: افزودن امضاء

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
fa: ویرایش امضاء

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
fa: امضای نمونه

note: Template: AdminState
en: State Management
fa: مدیریت وضعیت

note: Template: AdminState
en: Add state
fa: افزودن وضعیت

note: Template: AdminState
en: Add State
fa: افزودن وضعیت

note: Template: AdminState
en: Edit State
fa: ویرایش وضعیت

note: Template: AdminState
en: State type
fa: نوع وضعیت

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
fa: فرستنده

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
fa: تنظیم سیستم

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by searching in %s settings
fa: حرکت توسط جستجو در تنظیمات %s

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by selecting config groups
fa: حرکت توسط انتخاب گروه‌های پیکربندی

note: Template: AdminSysConfig
en: Download all system config changes
fa: دریافت تمام تغییرات پیکربندی سیستم

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
fa: ارسال تنظیمات

note: Template: AdminSysConfig
en: Load SysConfig settings from file
fa: بارگذاری تنظیمات پیکربندی از فایل

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
fa: ورود تنظیمات

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
fa: ورود تنظیمات

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
fa: لطفا یک عبارت جستجو برای گشتن تنظیمات وارد نمایید.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
fa: زیرگروه

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
fa: قسمت

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This config item is only available in a higher config level!
fa: این آیتم پیکربندی فقط در سطح بالاتر پیکربندی در دسترس است!

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Reset this setting
fa: تنظیم مجدد تنظیمات

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this file could not be found.
fa: خطا: این فایل یافت نمی‌شود.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this directory could not be found.
fa: خطا: این دایرکتوری یافت نمی‌شود.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: an invalid value was entered.
fa: خطا: یک مقدار نامعتبر وارد شده است.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
fa: محتوا

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
fa: پاک کردن این ورودی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
fa: افزودن ورودی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
fa: پاک کردن ورودی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
fa: افزودن ورودی جدید

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Delete this entry
fa: حذف این ورودی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
fa: ساختن ورودی جدید

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group
fa: گروه جدید

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Group ro
fa: گروه ro

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Readonly group
fa: گروه فقط خواندنی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group ro
fa: گروه ro جدید

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Loader
fa: بارکننده

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: File to load for this frontend module
fa: فایل برای بارگذاری این ماژول پشتی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New Loader File
fa: فایل بارکننده جدید

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
fa: نام میله کنترل

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
fa: میله کنترل

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
fa: گزینه رابطه

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
fa: بسته

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
fa: کلید دسترسی

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add NavBar entry
fa: افزودن ورودی میله کنترل

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
fa: سال

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
fa: ماه

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
fa: روز

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid year
fa: سال نامعتبر

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid month
fa: ماه نامعتبر

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid day
fa: روز نامعتبر

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
fa: مدیریت آدرس‌های ایمیل سیستم

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add system address
fa: افزودن آدرس سیستم

note: Template: AdminSystemAddress
en: All incoming email with this address in To or Cc will be dispatched to the selected queue.
fa: تمام ایمیل‌های وارده با این آدرس در To یا Cc به صف درخواست انتخاب شده توزیع خواهد شد.

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
fa: آدرس ایمیل

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
fa: نام نمایش داده شده

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
fa: افزودن آدرس ایمیل سیستم

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
fa: ویرایش آدرس ایمیل سیستم

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
fa: نام نمایش داده شده و آدرس ایمیل در ایمیلی که شما می‌فرستید نمایش داده خواهد شد.

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Date invalid!
fa: تاریخ نامعتبر!

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
fa: وضعیت فعلی درخواست

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
fa: آدرس ایمیل شما:

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Filter for Attachments
fa: فیلتر برای پیوست‌ها

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Toggle active for all
fa: اعمال فعال برای همه

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Link %s to selected %s
fa: ارتباط %s به %s انتخاب شده

note: Template: AdminType
en: Type Management
fa: مدیریت نوع‌ها

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
fa: افزودن نوع درخواست

note: Template: AdminType
en: Add Type
fa: افزودن نوع

note: Template: AdminType
en: Edit Type
fa: ویرایش درخواست

note: Template: AdminUser
en: Agents will be needed to handle tickets.
fa: کارشناسان نیاز دارند که به درخواست‌ها رسیدگی کنند.

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
fa: فراموش نکنید که یک کارشناس جدید را به گروه‌ها و/یا نقش‌ها بیفزایید!

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
fa: لطفا یک عبارت جستجو برای گشتن کارشناسان وارد نمایید.

note: Template: AdminUser
en: Last login
fa: آخرین ورود

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
fa: سوئیچ به کارشناس

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
fa: افزودن کارشناس

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
fa: ویرایش کارشناس

note: Template: AdminUser
en: Firstname
fa: نام

note: Template: AdminUser
en: Lastname
fa: نام خانوادگی

note: Template: AdminUser
en: Start
fa: شروع

note: Template: AdminUser
en: End
fa: پایان

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
fa: مدیریت روابط کارشناس-گروه

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Group Relations for Agent
fa: تغییر روابط گروه برای کارشناس

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Agent Relations for Group
fa: تغییر روابط کارشناس برای گروه

note: Template: AgentBook
en: Address Book
fa: دفترچه  آدرس و تماس‌ها

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
fa: جستجو برای مشترک

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
fa: افزودن آدرس ایمیل %s به فیلد To

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
fa: افزودن آدرس ایمیل %s به فیلد Cc

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
fa: افزودن آدرس ایمیل %s به فیلد Bcc

note: Template: AgentBook
en: Apply
fa: اعمال

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
fa: مشترک

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
fa: داشبورد

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
fa: در

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
fa: ورود مشترک

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
fa: %s %s موجود است.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
fa: لطفا بروزرسانی کنید.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
fa: یادداشت انتشار

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
fa: سطح

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
fa: %s وقت پیش ارسال شد

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
fa: درخواست‎های قفل شده من

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
fa: درخواستهای در صفهای من

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Services
fa: درخواستهای در سرویسهای من

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
fa: زمان سرویس

note: Template: AgentDashboardTicketQueueOverview
en: Totals
fa: مجموع

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
fa: درخواست تحویل گرفته شده است

note: Template: AgentInfo
en: Info
fa: اطلاعات

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
fa: برای پذیرش برخی اخبار، یک گواهینامه یا برخی تغییرات.

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
fa: مورد مرتبط:%s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
fa: به لینک صفحه حذف کردن برو

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
fa: آبجکت مقصد را انتخاب نمایید

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
fa: مورد نا مرتبط:%s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
fa: به لینک صفحه افزودن برو

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
fa: تنظیمات شخصی خودتان را ویرایش نمایید

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
fa: غلط یاب

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
fa: خطاهای غلط یابی

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
fa: این تغییرات را در اعمال کن

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
fa: گزارشات

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
fa: جمع سطر‌ها

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
fa: جمع ستون‌ها

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
fa: نگهداری

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
fa: سرویس نامعتبر

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
fa: صاحب جدید

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
fa: لطفا یک صاحب جدید مشخص نمایید!

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
fa: وضعیت بعدی

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
fa: غلط‌یابی

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
fa: نوع یادداشت

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
fa: ارجاع شده به

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
fa: به یک آدرس ایمیل نیاز دارید

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
fa: به یک آدرس ایمیل معتبر نیاز دارید یا از یک آدرس ایمیل محلی استفاده نکنید.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
fa: وضعیت بعدی درخواست

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
fa: به ارسال کننده اطلاع بده

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
fa: ارسال ایمیل!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
fa: عملیات کلی روی درخواست

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
fa: ارسال ایمیل!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
fa: ادغام با

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
fa: شناسه درخواست نامعتبر

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
fa: ترکیب با قدیمی‌ترین

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
fa: ارتباط با یک دیگر

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
fa: ارتباط به والد

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
fa: درخواست‌های تحویل داده شده

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
fa: دفترچه آدرس

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
fa: تاریخ نامعتبر!

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
fa: ساخت درخواست ایمیلی جدید

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
fa: از صف درخواست

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
fa: گرفتن همه

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
fa: محتوای سابقه

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
fa: نمای کامل

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
fa: شما باید از شماره درخواست استفاده نمائید!

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
fa: شماره درخواست معتبر مورد نیاز است.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
fa: به آدرس ایمیل معتبر نیاز است.

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
fa: لیست درخواست جدید

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
fa: انتخاب همه

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
fa: اطلاعات درخواست یافت نشد.

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
fa: زمان اولین پاسخ

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
fa: زمان بروز رسانی

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
fa: زمان ارائه راهکار

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
fa: انتقال درخواست یه صف درخواست دیگر

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
fa: تغییر لیست درخواست

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
fa: تغییر گزینه‌های جستجو

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
fa: درخواست در هر صفحه

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
fa: ساخت درخواست تلفنی جدید

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
fa: به صف درخواست

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
fa: ساده

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
fa: دریافت این ایمیل

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
fa: الگوی جستجو

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
fa: ساخت قالب

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
fa: ساخت مورد جدید

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
fa: ذخیره تغییرات در قالب

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
fa: افزودن ویژگی دیگر

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
fa: نوع نتیجه

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
fa: جستجوی تمام متن

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
fa: حذف کردن

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
fa: ایجاد شده در صف درخواست

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
fa: وضعیت تحویل

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
fa: مشاهده‌کننده

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
fa: زمان ساخت مطلب (قبل از/بعد از)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
fa: زمان ساخت مطلب (بین)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
fa: زمان ساخت درخواست (قبل از/بعد از)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
fa: زمان ساخت درخواست (بین)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
fa: زمان تغییر درخواست (قبل از/بعد از)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
fa: زمان تغییر درخواست (بین)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
fa: زمان بستن درخواست (قبل از/بعد از)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
fa: زمان بستن درخواست (بین)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
fa: جستجوی آرشیو

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
fa: فیلتر مطلب

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
fa: نوع مطلب

note: Template: AgentTicketZoom
en: Sender Type
fa: نوع فرستنده

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
fa: ذخیره تنظیمات فیلتر به عنوان تنظیمات پیش فرض

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
fa: تحویل گرفته شده

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
fa: زمان محاسبه شده

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
fa: آبجکت‌های مرتبط شده

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
fa: تغییر صف درخواست

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
fa: مطلب (ها)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
fa: صفحه

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
fa: افزودن فیلتر

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
fa: ثبت

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
fa: تنظیم مجدد فیلتر

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
fa: نمایش یک مطلب

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
fa: نمایش تمام مطالب

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
fa: مطالب خوانده نشده

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
fa: خیر

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
fa: مطلب خوانده نشده!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
fa: پیغام وارده

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
fa: پیغام ارسالی

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
fa: پیغام داخلی

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
fa: تغییر اندازه

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
fa: توسط

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
fa: بارگذاری محتوای مسدود شده.

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
fa: شما می‌توانید

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
fa: به صفحه قبل برگرد

note: Template: CustomerError
en: Error Details
fa: جزئیات خطا

note: Template: CustomerError
en: Traceback
fa: بازبینی

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
fa:  قدرت گرفته از

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
fa: یک یا جچند خطا رخ داده است!

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
fa: بستن این پنجره

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
fa: پنجره popup نمی‌تواند باز شود. لطفا همه مسدودکننده‌های popup را برای این نرم‌افزار غیرفعال نمایید.

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
fa: اگر اکنون این صفحه را ترک نمایید، تمام پنجره‌های popup باز شده نیز بسته خواهند شد!

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
fa: popup ای از این صفحه هم اکنون باز است. آیا می‌خواهید این را بسته و آن را به جایش بارگذاری نمایید؟

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
fa: مرورگری که استفاده می‌کنید خیلی قدیمی است.

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
fa: این نرم‌افزار با تعداد زیادی از مرورگرها کار می‌کند. لطفا به یکی از آنها ارتقاء دهید.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
fa: لطفا مستندات را مشاهده کنید یا از مدیر سیستم برای اطلاعات بیشتر سوال بپرسید.

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
fa: جاوااسکریپت در دسترس نیست

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
fa: به منظور تجربه این نرم‌افزار ، نیاز دارید که جاوااسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
fa: اخطار مرورگر

note: Template: CustomerLogin
en: Login
fa: ورود به سیستم

note: Template: CustomerLogin
en: User name
fa: نام کاربری

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
fa: نام کاربری شما

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
fa: رمز عبور شما

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
fa: رمز عبور را فراموش کردید؟

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
fa: ورود

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
fa: هنوز ثبت نام نشده‌اید؟

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
fa: درخواست رمز عبور جدید

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
fa: نام کاربری شما

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
fa: رمز عبور جدید برای آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
fa: ثبت نام

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
fa: ما چگونه شما را خطاب کنیم

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
fa: نام شما

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
fa: نام خانوادگی شما

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
fa: ویرایش تنظیمات شخصی

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
fa: توافقنامه سطح سرویس

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
fa: خوش آمدید

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
fa: لطفا دکمه زیر را برای ساخت اولین درخواست خود بفشارید.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
fa: ساخت اولین درخواست شما

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
fa: مشخصات کاربری

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
fa: به عنوان مثال 10*5155 یا 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
fa: شناسه مشترک

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
fa: جستجوی تمام متن درخواست‌ها (به عنوان مثال  "John*n" or "Will*")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
fa: گیرنده

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
fa: رونوشت کاربونی

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
fa: انواع

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
fa: محدودیت‌های زمان

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
fa: فقط درخواست‌های ساخته شده

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
fa: فقط درخواست‌های ساخته شده بین

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
fa: ذخیره به عنوان قالب؟

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
fa: نام قالب

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
fa: خروجی به

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
fa:  از

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
fa: نتایج جستجو برای

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Expand article
fa: گسترش مطلب

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
fa: پاسخ

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
fa: یکشنبه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
fa: دوشنبه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
fa: چهارشنبه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
fa: پنجشنبه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
fa: جمعه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
fa: شنبه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
fa: یک

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
fa: دو

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
fa: سه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
fa: چهار

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
fa: پنج

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
fa: جمعه

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
fa: شنبه

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
fa: تاریخ نامعتبر (نیاز به تاریخی در آینده)!

note: Template: Datepicker
en: Previous
fa: قبلی

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
fa: باز کردن انتخاب تاریخ

note: Template: Error
en: Send a bugreport
fa: ارسال گزارش خطا

note: Template: Header
en: You are logged in as
fa: شما با این عنوان وارد شده‌اید

note: Template: Installer
en: JavaScript not available
fa: جاوا اسکریپت در دسترس نیست

note: Template: Installer
en: Step %s
fa: مرحله %s

note: Template: Installer
en: Database Settings
fa: تنظیمات پایگاه داده

note: Template: Installer
en: General Specifications and Mail Settings
fa: مشخصات عمومی و تنظیمات ایمیل

note: Template: Installer
en: Finish
fa: پایان

note: Template: Installer
en: Web site
fa: وب سایت

note: Template: Installer
en: Mail check successful.
fa: کنترل تنظیمات ایمیل موفقیت‌آمیز بود.

note: Template: Installer
en: Error in the mail settings. Please correct and try again.
fa: خطا در تنظیمات ایمیل. لطفا تصحیح نموده و مجددا تلاش نمایید.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Outbound Mail
fa: پیکربندی ایمیل ارسالی

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
fa: نوع ایمیل ارسالی

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail type.
fa: نوع ایمیل ارسالی را انتخا نمایید.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail port
fa: پورت ایمیل ارسالی

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail port.
fa: پورت ایمیل ارسالی را انتخاب نمایید.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host
fa: میزبان SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host.
fa: میزبان SMTP.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
fa: تصدیق SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
fa: آیا میزبان SMTP شما نیاز به authentication دارد؟

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth user
fa: کاربر SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Username for SMTP auth.
fa: نام کاربری برای تصدیق SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth password
fa: رمز عبور SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for SMTP auth.
fa: رمز عبور برای تصدیق SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Inbound Mail
fa: پیکربندی ایمیل وارده

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
fa: نوع ایمیل وارده

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select inbound mail type.
fa: نوع ایمیل وارده را انتخاب نمایید.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
fa: میزبان ایمیل وارده

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host.
fa: میزبان ایمیل وارده.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
fa: کاربر ایمیل وارده

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
fa: کاربر برای ایمیل وارده.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
fa: رمز عبور ایمیل وارده

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
fa: رمز عبور برای ایمیل وارده.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
fa: نتیجه کنترل پیکربندی ایمیل

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
fa: کنترل پیکربندی ایمیل

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
fa: از این مرحله بگذر

note: Template: InstallerDBmssql
en: Check database settings
fa: کنترل تنظیمات پایگاه داده

note: Template: InstallerDBmssql
en: Result of database check
fa: نتیجه کنترل پایگاه داده

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database check successful.
fa: کنترل پایگاه داده با موفقیت انجام شد.

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
fa: جدید

note: Template: InstallerDBmssql
en: A new database user with limited permissions will be created for this OTRS system.
fa: یک کاربر برای پایگاه داده با دسترسی‌های محدود برای این سیستم ساخته خواهند شد.

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
fa: برای استفاده از سیستم خط زیر را در Command Prompt اجرا نمائید.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
fa: سرور وب خود را راه اندازی مجدد نمائید

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
fa: بعد از انجام سیستم قابل استفاده خواهد بود

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
fa: صفحه شروع

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
fa: تیم نرم‌افزار

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
fa: عدم تائید مجوز بهره برداری

note: Template: InstallerSystem
en: SystemID
fa: شناسه سیستم

note: Template: InstallerSystem
en: The identifier of the system. Each ticket number and each HTTP session ID contain this number.
fa: شناسه سیستم. هر شماره درخواست و هر شناسه HTTP Session شامل این شماره می‌باشد.

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
fa: FQDN سیستم

note: Template: InstallerSystem
en: Fully qualified domain name of your system.
fa: FQDN سیستم شما

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
fa: ایمیل مدیر

note: Template: InstallerSystem
en: Email address of the system administrator.
fa: آدرس ایمیل مدیریت سیستم

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
fa: سازمان

note: Template: InstallerSystem
en: Log
fa: وقایع ثبت شده

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
fa: ماژول ثبت وقایع

note: Template: InstallerSystem
en: LogFile
fa: فایل ثبت وقایع

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
fa: محیط کار وب

note: Template: InstallerSystem
en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

note: Template: InstallerSystem
en: Default language.
fa: زبان پیش‌فرض

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
fa: بررسی Mx Record

note: Template: InstallerSystem
en: Email addresses that are manually entered are checked against the MX records found in DNS. Don't use this option if your DNS is slow or does not resolve public addresses.
fa: آدرس‌های ایمیل که به صورت دستی وارده شده در برابر رکوردهای MX یافت شده در DNS کنترل می‌شود. اگر DNS شما کند است و یا آدرس‌های عمومی را عبور نمی‌دهد از این گزینه استفاده نکنید.

note: Template: LinkObject
en: Object#
fa: شماره آبجکت

note: Template: LinkObject
en: Add links
fa: افزودن رابطه‌ها

note: Template: LinkObject
en: Delete links
fa: حذف رابطه‌ها

note: Template: Login
en: Lost your password?
fa: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

note: Template: Login
en: Request New Password
fa: درخواست رمز عبور جدید

note: Template: Login
en: Back to login
fa: بازگشت به صفحه ورود

note: Template: Motd
en: Message of the Day
fa: پیام روز

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
fa: حقوق دسترسی ناکافی

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
fa: بازگشت به صفحه قبل

note: Template: Pagination
en: Show first page
fa: نمایش اولین صفحه

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
fa: نمایش صفحات قبلی

note: Template: Pagination
en: Show page %s
fa: نمایش صفحه %s

note: Template: Pagination
en: Show next pages
fa: نمایش صفحات بعدی

note: Template: Pagination
en: Show last page
fa: نمایش آخرین صفحه

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
fa: شناسه فرم مورد نیاز است

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
fa: فایلی یافت نشد!

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
fa: فایل مورد نظر تصویری نیست که بتواند به صورت inline نمایش داده شود.

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
fa: اعلان

note: Template: Article
en: Inform Agent
fa: اطلاع به کارشناس

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
fa: دسترسی‌ها

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: You can select one or more groups to define access for different agents.
fa: شما می‌توانید یک یا چندین گروه را برای دسترسی برای کارشناسان مختلف تعریف نمایید.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: If set to invalid end users can not generate the stat.
fa: اگر به کاربران نهایی نامعتبر تنظیم شده باشد، نمی‌توان گزارش را تولید کرد.

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
fa: محور افقی

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
fa: فقط یک گزینه را انتخاب نمائید و یا کلید ثابت را خاموش نمائید

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
fa: بین

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
fa: فرمت

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
fa: جابجایی محورها

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
fa: پارامترهای قابل تنظیم گزارش ثابت

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
fa: هیچ گزینه ای انتخاب نشده است

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
fa: مقیاس

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
fa: صفحه آزمایش سیستم

note: Template: Test
en: Counter
fa: شمارنده

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
fa: به صفحه قبل بازگرد

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
fa: نمایش پیغام‌های ثبت وقایع سیستم

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
fa: به روزرسانی و گسترش سیستم به کمک بسته‌های نرم‌افزاری

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: This field is required
fa: این فیلد مورد نیاز است

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
fa: درخواست تلفنی جدید

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
fa: درخواست ایمیلی جدید

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
fa: صاحب قبلی

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
fa: چاپ شده توسط  :

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
fa: مهلت تعلیق

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
fa: برای حالات تعلیق

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
fa: درخواست‌های من

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
fa: درخواست‌های سازمانی/شرکتی

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
fa: مرتب‌سازی بر اساس

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
fa: اولویت ایجاد

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
fa: وضعیت ایجاد

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
fa: زمان ایجاد

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
fa: زمان بسته شدن

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
fa: کارشناس/صاحب

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
fa: ایجاد شده توسط کارشناس/صاحب

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
fa: ارزیابی شده به وسیله

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
fa: زمان محاسبه شده برای درخواست/نوشته

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
fa: زمان ایجاد درخواست

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
fa: زمان بسته شدن درخواست

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
fa: زمان محاسبه شده توسط کارشناس

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
fa: کل زمان‌ها

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
fa: میانگین درخواست

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
fa: حداقل زمان درخواست

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
fa: حداکثر زمان درخواست

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
fa: تعداد درخواست‌ها

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
fa: میانگین نوشته

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
fa: حداقل زمان نوشته

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
fa: حداکثر زمان نوشته

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
fa: تعداد نوشته‌ها

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
fa: صعودی

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
fa: نزولی

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
fa: خواصی که قرار است چاپ شوند

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
fa: توالی ترتیب

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
fa: درخواست‌ها

note: SysConfig
en: ACL module that allows closing parent tickets only if all its children are already closed ("State" shows which states are not available for the parent ticket until all child tickets are closed).
fa: ماژول ACL فقط زمانی که تمام درخواست‌های فرزند بسته شده باشد، اجازه بستن درخواست‌های والد را می‌دهد. ("وضعیت" نان می‌دهد که کدام وضعیت‌ها برای درخواست والدتا زمانی که تمام درخواست‌های فرزند بسته شده است، در دسترس می‌باشد.)

note: SysConfig
en: Activates a blinking mechanism of the queue that contains the oldest ticket.
fa: مکانیزم چشمک زدن را برای صف درخواستی که شامل قدیمی‌ترین درخواست می‌باشد فعال می‌کند.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for agents, in the agent interface.
fa: ویژگی رمز عبور فراموش شده را برای کارشناسان فعال می‌کند.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for customers.
fa: ویژگی رمز عبور فراموش شده را برای مشترکین فعال می‌کند.

note: SysConfig
en: Activates support for customer groups.
fa: پشتیبانی از گروه‌های مشترکین را فعال می‌سازد.

note: SysConfig
en: Activates the article filter in the zoom view to specify which articles should be shown.
fa: فیلتر مطلب را در نمای نمایش کامل برای مشخص کردن اینکه کدام مطلب نمایش داده شود، فعال می‌کند.

note: SysConfig
en: Activates the available themes on the system. Value 1 means active, 0 means inactive.
fa: پوسته‌های ظاهری را در سیستم فعال می‌کند. مقدار ۱ یعنی فعال و مقدار ۰ یعنی غیرفعال.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system to have a faster system by moving some tickets out of the daily scope. To search for these tickets, the archive flag has to be enabled in the ticket search.
fa: سیستم آرشیو درخواست را با انتقال برخی درخواست‌ها به خارج از ناحیه روزانه به منظور داشتن سیستمی سریع‌تر، فعال می‌کند. برای جستجوی این درخواست‌ها باید چک آرشیو در جستجوی درخواست انتخاب شده باشد.

note: SysConfig
en: Activates time accounting.
fa: محاسبه زمان را فعال می‌کند.

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
fa: عضویت اضافه شده برای کاربر "%s".

note: SysConfig
en: Adds a suffix with the actual year and month to the OTRS log file. A logfile for every month will be created.
fa: پسوند سال و ماه به فایل ثبت وقایع می‌افزاید. برای هر ماه یک فایل ساخته خواهد شد.

note: SysConfig
en: Adds the one time vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
fa: یک روز تعطیلی موقتی می‌افزاید. لطفا از الگوی عددی واحدی از ۱ تا ۹ استفاده نمایید (به جای 01 - 09 )

note: SysConfig
en: Adds the permanent vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
fa: یک روز تعطیلی دائمی می‌افزاید. لطفا از الگوی عددی واحدی از ۱ تا ۹ استفاده نمایید (به جای 01 - 09 )

note: SysConfig
en: Agent called customer.
fa: سابقه::تماسهای تلفنی کارشناس

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check PGP.
fa: ماژول اعلان مطلب برای کارشناس به جهت کنترل PGP

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check S/MIME.
fa: ماژول اعلان مطلب برای کارشناس به جهت کنترل S/MIME

note: SysConfig
en: Agent interface module to check incoming emails in the Ticket-Zoom-View if the S/MIME-key is available and true.
fa: ماژول واسط کارشناس برای کنترل ایمیل‌های وارده در نمای نمایش کامل درخواست در صورتی که کلید S/MIME موجود و صحیح باشد.

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
fa: کارشناسان <-> گروه‌ها

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
fa: کارشناسان <-> نقش‌ها

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
fa: پاسخ خودکار <-> لیست درخواست

note: SysConfig
en: Change password
fa: تغییر رمز عبور

note: SysConfig
en: Change queue!
fa: تغییر صف درخواست!

note: SysConfig
en: Create and manage Service Level Agreements (SLAs).
fa: ساخت و مدیریت توافقات سطح سرویس (SLA)

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
fa: ساخت و مدیریت کارشناسان

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
fa: ساخت و مدیریت پیوست‌ها

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
fa: ساخت و مدیریت مشترکین

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
fa: ساخت و مدیریت گروه‌ها

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
fa: ساخت و مدیریت صف‌های درخواست

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
fa: ساخت و مدیریت پاسخ‌های خودکار

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
fa: ساخت و مدیریت نقش‌ها

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
fa: ساخت و مدیریت عناوین

note: SysConfig
en: Create and manage services.
fa: ساخت و مدیریت خدمات

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
fa: ساخت و مدیریت امضاءها

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
fa: ساخت و مدیریت خصوصیات درخواست

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
fa: ساخت و مدیریت وضعیت درخواست‌ها

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
fa: ساخت و مدیریت انواع درخواست

note: SysConfig
en: Customer Users
fa: مشترکین

note: SysConfig
en: Customer called us.
fa: سابقه:: تماسهای تلفنی مشترک

note: SysConfig
en: Customer request via web.
fa: سابقه::درخواست از طریق وب توسط مشترک

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
fa: مشترکین <-> گروه‌ها

note: SysConfig
en: Data used to export the search result in CSV format.
fa: داده استفاده شده برای ارسال نتایج جستجو به قالب CSV

note: SysConfig
en: Default ACL values for ticket actions.
fa: مقادیر ACL پیش‌فرض برای عملیات‌های درخواست

note: SysConfig
en: Default loop protection module.
fa: ماژول جلوگیری از تشکیل حلقه پیش‌فرض

note: SysConfig
en: Default queue ID used by the system in the agent interface.
fa: شناسه پیش‌فرض صف استفاده شده برای سیستم در واسط کاربری کارشناس

note: SysConfig
en: Email Addresses
fa: آدرس‌های ایمیل

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
fa: سابقه:: نامه کارشناس

note: SysConfig
en: Escalation view
fa: نمای درخواست‌های خیلی مهم

note: SysConfig
en: Execute SQL statements.
fa: اجرای عبارات SQL

note: SysConfig
en: Filter incoming emails.
fa: فیلتر ایمیل‌های ورودی

note: SysConfig
en: Frontend theme
fa: طرح زمینه واسط

note: SysConfig
en: GenericAgent
fa: کارشناس عمومی

note: SysConfig
en: Interface language
fa: زبان واسط

note: SysConfig
en: Link Object
fa: لینک

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
fa: برقراری ارتباط بین کارشناسان و گروه‌ها

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
fa: برقراری ارتباط بین کارشناسان و نقش‌ها

note: SysConfig
en: Link queues to auto responses.
fa: برقراری ارتباط بین صف‌های درخواست و پاسخ‌های خودکار

note: SysConfig
en: Link roles to groups.
fa: برقراری ارتباط بین نقش‌ها و گروه‌ها

note: SysConfig
en: Locked ticket.
fa: سابقه::تحویل گرفتن درخواست

note: SysConfig
en: Log file for the ticket counter.
fa: فایل ثبت وقایع برای شمارنده درخواست

note: SysConfig
en: Manage PGP keys for email encryption.
fa: مدیریت کلیدهای PGP برای رمزنگاری ایمیل

note: SysConfig
en: Manage POP3 or IMAP accounts to fetch email from.
fa: مدیریت حساب‌های POP3 و IMAP برای واکشی ایمیل‌ها

note: SysConfig
en: Manage S/MIME certificates for email encryption.
fa: مدیریت گواهینامه‌ها برای رمزنگاری ایمیل‌ها

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
fa: مدیریت session های موجود

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
fa: تعداد درخواست‌های نمایش داده شده

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
fa: نمایی کلی از تمام درخواست‌های باز

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
fa: ارسال کلید PGP

note: SysConfig
en: People
fa: کاربران

note: SysConfig
en: PostMaster Filters
fa: فیلترهای پستی

note: SysConfig
en: PostMaster Mail Accounts
fa: حساب‌های ایمیل پستی

note: SysConfig
en: Queue view
fa: نمای صف درخواست

note: SysConfig
en: Refresh interval
fa: بارگذاری مجدد ورودی

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
fa: عضویت حذف شده برای کاربر"%s".

note: SysConfig
en: Reports
fa: گزارشات

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
fa: نقش <-> گروه

note: SysConfig
en: Search Customer
fa: جستجوی مشترک

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
fa: الگوی نمایش سیستم را انتخاب نمائید

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
fa: ارسال اعلان‌ها به کاربران

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
fa: تنظیم آدرس ایمیل‌های ارسال‌کننده برای این سیستم

note: SysConfig
en: Skin
fa: پوسته

note: SysConfig
en: Stat#
fa: شماره گزارش

note: SysConfig
en: Status view
fa: نمای وضعیت

note: SysConfig
en: Ticket Queue Overview
fa: بررسی اجمالی صف درخواست

note: SysConfig
en: Ticket overview
fa: نمای کلی درخواست

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
fa: سابقه::تحویل دادن درخواست

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
fa:  SLA بروز شده به  %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
fa:  خدمات بروز شده به %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
fa: نوع بروز شده به %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
fa: نمایش نتایج آزمون کارایی
