OTRS - en to hr translation catalogue (1545 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
hr: Da

note: Template: AAABase
en: No
hr: Ne

note: Template: AAABase
en: yes
hr: da

note: Template: AAABase
en: no
hr: ne

note: Template: AAABase
en: Off
hr: Isklj.

note: Template: AAABase
en: off
hr: isklj.

note: Template: AAABase
en: On
hr: Uklj.

note: Template: AAABase
en: on
hr: uklj.

note: Template: AAABase
en: top
hr: vrh

note: Template: AAABase
en: end
hr: kraj

note: Template: AAABase
en: Done
hr: Gotovo

note: Template: AAABase
en: Cancel
hr: Odustani

note: Template: AAABase
en: Today
hr: danas

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
hr: Sutra

note: Template: AAABase
en: day
hr: dan

note: Template: AAABase
en: days
hr: dani

note: Template: AAABase
en: day(s)
hr: dan(i)

note: Template: AAABase
en: hour
hr: sat

note: Template: AAABase
en: hours
hr: sati

note: Template: AAABase
en: hour(s)
hr: sat(i)

note: Template: AAABase
en: Hours
hr: Sati

note: Template: AAABase
en: minute
hr: minuta

note: Template: AAABase
en: minutes
hr: minute

note: Template: AAABase
en: minute(s)
hr: minuta/e

note: Template: AAABase
en: Minutes
hr: Minute

note: Template: AAABase
en: month
hr: mjesec

note: Template: AAABase
en: months
hr: mjeseci

note: Template: AAABase
en: month(s)
hr: mjesec(i)

note: Template: AAABase
en: week
hr: tjedan

note: Template: AAABase
en: week(s)
hr: tjedan/tjedni

note: Template: AAABase
en: year
hr: godina

note: Template: AAABase
en: years
hr: godine

note: Template: AAABase
en: year(s)
hr: godin(e)

note: Template: AAABase
en: second(s)
hr: sekunda/e

note: Template: AAABase
en: seconds
hr: sekundi

note: Template: AAABase
en: second
hr: sekunda

note: Template: AAABase
en: wrote
hr: napisao

note: Template: AAABase
en: Message
hr: Poruka

note: Template: AAABase
en: Error
hr: Pogreška

note: Template: AAABase
en: Bug Report
hr: Prijava pogreške

note: Template: AAABase
en: Attention
hr: Pozor

note: Template: AAABase
en: Warning
hr: Upozorenje

note: Template: AAABase
en: Module
hr: Modul

note: Template: AAABase
en: Modulefile
hr: Datoteka modula

note: Template: AAABase
en: Subfunction
hr: Podfunkcija

note: Template: AAABase
en: Line
hr: Redak

note: Template: AAABase
en: Setting
hr: Postavka

note: Template: AAABase
en: Settings
hr: Postavka

note: Template: AAABase
en: Example
hr: Primjer

note: Template: AAABase
en: Examples
hr: Primjeri

note: Template: AAABase
en: valid
hr: ispravno

note: Template: AAABase
en: Valid
hr: Ispravno

note: Template: AAABase
en: invalid
hr: neispravno

note: Template: AAABase
en: * invalid
hr: * neispravno

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
hr: neispravno-privremeno

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
hr:  2 minute

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
hr:  5 minuta

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
hr:  7 minuta

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
hr: 10 minuta

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
hr: 15 minuta

note: Template: AAABase
en: Mr.
hr: G.

note: Template: AAABase
en: Mrs.
hr: Gđa

note: Template: AAABase
en: Next
hr: Sljedeće

note: Template: AAABase
en: Back
hr: Prethodno

note: Template: AAABase
en: Next...
hr: Dalje...

note: Template: AAABase
en: ...Back
hr: ...Natrag

note: Template: AAABase
en: -none-
hr: -nijedan-

note: Template: AAABase
en: none
hr: nema

note: Template: AAABase
en: none!
hr: nema unosa!

note: Template: AAABase
en: none - answered
hr: nema - odgovoreno

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
hr: Molimo ne mijenjajte!

note: Template: AAABase
en: Need Action
hr: Potrebna akcija

note: Template: AAABase
en: AddLink
hr: Dodaj vezu

note: Template: AAABase
en: Link
hr: Stvori vezu

note: Template: AAABase
en: Unlink
hr: Prekini vezu

note: Template: AAABase
en: Linked
hr: Povezano

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
hr: Veza (Normalno)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
hr: Veza (Nadređeno)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
hr: Veza (Podređeno)

note: Template: AAABase
en: Normal
hr: Normalno

note: Template: AAABase
en: Parent
hr: Nadređeno

note: Template: AAABase
en: Child
hr: Podređeno

note: Template: AAABase
en: Hit
hr: Pogodak

note: Template: AAABase
en: Hits
hr: Pogotci

note: Template: AAABase
en: Text
hr: Tekst

note: Template: AAABase
en: Standard
hr: Uobičajen

note: Template: AAABase
en: Lite
hr: Jednostavan

note: Template: AAABase
en: User
hr: Korisnik

note: Template: AAABase
en: Username
hr: Korisničko ime

note: Template: AAABase
en: Language
hr: Jezik

note: Template: AAABase
en: Languages
hr: Jezici

note: Template: AAABase
en: Password
hr: Lozinka

note: Template: AAABase
en: Preferences
hr: Postavke

note: Template: AAABase
en: Salutation
hr: Pozdrav

note: Template: AAABase
en: Salutations
hr: Pozdravi

note: Template: AAABase
en: Signature
hr: Potpis

note: Template: AAABase
en: Signatures
hr: Potpisi

note: Template: AAABase
en: Customer
hr: Korisnik

note: Template: AAABase
en: CustomerID
hr: ID korisnika

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
hr: ID korisnika

note: Template: AAABase
en: customer
hr: korisnik

note: Template: AAABase
en: agent
hr: operater

note: Template: AAABase
en: system
hr: sustav

note: Template: AAABase
en: Customer Info
hr: Korisnički info.

note: Template: AAABase
en: Customer Information
hr: Informacije o korisniku

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
hr: Korisnikove tvrtke

note: Template: AAABase
en: Company
hr: Tvrtka

note: Template: AAABase
en: go!
hr: Start!

note: Template: AAABase
en: go
hr: Start

note: Template: AAABase
en: All
hr: Sve

note: Template: AAABase
en: all
hr: sve

note: Template: AAABase
en: Sorry
hr: Oprostite

note: Template: AAABase
en: update!
hr: ažuriranje!

note: Template: AAABase
en: update
hr: ažuriranje

note: Template: AAABase
en: Update
hr: Ažuriranje

note: Template: AAABase
en: Updated!
hr: Ažurirano!

note: Template: AAABase
en: submit!
hr: pošalji!

note: Template: AAABase
en: submit
hr: pošalji

note: Template: AAABase
en: Submit
hr: Pošalji

note: Template: AAABase
en: change!
hr: promjena!

note: Template: AAABase
en: Change
hr: Promjena

note: Template: AAABase
en: change
hr: promjena

note: Template: AAABase
en: click here
hr: kliknite ovdje

note: Template: AAABase
en: Comment
hr: Komentar

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
hr: Neispravna opcija!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
hr: Neispravno vrijeme!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
hr: Neispravan datum!

note: Template: AAABase
en: Name
hr: Ime

note: Template: AAABase
en: Group
hr: Grupa

note: Template: AAABase
en: Description
hr: Opis

note: Template: AAABase
en: description
hr: opis

note: Template: AAABase
en: Theme
hr: Tema

note: Template: AAABase
en: Created
hr: Kreirano

note: Template: AAABase
en: Created by
hr: kreirao

note: Template: AAABase
en: Changed
hr: Mijenjano

note: Template: AAABase
en: Changed by
hr: mijenjao

note: Template: AAABase
en: Search
hr: Traži

note: Template: AAABase
en: and
hr: i

note: Template: AAABase
en: between
hr: između

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
hr: Tekst za pretragu

note: Template: AAABase
en: Data
hr: Podaci

note: Template: AAABase
en: Options
hr: Opcije

note: Template: AAABase
en: Title
hr: Naslov

note: Template: AAABase
en: Item
hr: Stavka

note: Template: AAABase
en: Delete
hr: Izbrisati

note: Template: AAABase
en: Edit
hr: Mijenjati

note: Template: AAABase
en: View
hr: Pregled

note: Template: AAABase
en: Number
hr: Broj

note: Template: AAABase
en: System
hr: Sistem

note: Template: AAABase
en: Contact
hr: Kontakt

note: Template: AAABase
en: Contacts
hr: Kontakti

note: Template: AAABase
en: Export
hr: Izvoz

note: Template: AAABase
en: Up
hr: Gore

note: Template: AAABase
en: Down
hr: Dolje

note: Template: AAABase
en: Add
hr: Dodati

note: Template: AAABase
en: Added!
hr: Dodano!

note: Template: AAABase
en: Category
hr: Kategorija

note: Template: AAABase
en: Viewer
hr: Prikazivač

note: Template: AAABase
en: Expand
hr: Proširi

note: Template: AAABase
en: Small
hr: Sitno

note: Template: AAABase
en: Medium
hr: Srednje

note: Template: AAABase
en: Large
hr: Krupno

note: Template: AAABase
en: Date picker
hr: Izbor datuma

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
hr: Prikaži stablo

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
hr: Sadržaj polja je predugačak!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
hr: Najviše je moguće %s znakova.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
hr: Polje je obavezno ili

note: Template: AAABase
en: New message
hr: Nova poruka

note: Template: AAABase
en: New message!
hr: Nova poruka!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
hr: Molimo, odgovorite na ovu karticu da bi ste se vratili na normalan pregled reda!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
hr: Imate %s novih poruka!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
hr: Imate %s kartica podsjetnika!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
hr: Preporučena kodna stranica za vaš jezik je %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
hr: Promijenite lozinku.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
hr: Molimo, prvo aktivirajte %s.

note: Template: AAABase
en: No suggestions
hr: Nema sugestija

note: Template: AAABase
en: Word
hr: riječ

note: Template: AAABase
en: Ignore
hr: Zanemari

note: Template: AAABase
en: replace with
hr: zamijeni sa

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
hr: Ne postoji račun s tim korisničkim imenom.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
hr: Neuspješna prijava! Korisničko ime i/ili lozinka nisu valjani.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
hr: Ne postoji račun s tim korisničkim imenom.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
hr: Molimo obratite se svom administratoru

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
hr: Ova e-mail adresa već postoji. Molimo prijavite se ili obnovite svoju lozinku.

note: Template: AAABase
en: Logout
hr: Odjava

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
hr: Uspješno ste se odjavili! Hvala što ste koristili %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
hr: Funkcija nije aktivna!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
hr: Ažuriran operater

note: Template: AAABase
en: Database Selection
hr: Izbor baze podataka

note: Template: AAABase
en: Create Database
hr: Kreiraj bazu podataka

note: Template: AAABase
en: System Settings
hr: Postavke sustava

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
hr: Podešavanje E-pošte

note: Template: AAABase
en: Finished
hr: Zaršeno

note: Template: AAABase
en: License
hr: Licenca

note: Template: AAABase
en: Database
hr: Baza podataka (DB)

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
hr: Potrebna je prijava!

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
hr: Potrebna je lozinka!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
hr: Preuzmi ovog korisnika

note: Template: AAABase
en: Take this User
hr: Uzmi ovog korisnika

note: Template: AAABase
en: possible
hr: moguće

note: Template: AAABase
en: reject
hr: odbaci

note: Template: AAABase
en: reverse
hr: obrnuto

note: Template: AAABase
en: Facility
hr: Mogućnost

note: Template: AAABase
en: Time Zone
hr: Vremenska zona

note: Template: AAABase
en: Pending till
hr: Čeka do

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
hr: Otprema E-pošte za: Polje.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
hr: Otprema kroz izabrani red.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
hr: Unos nije pronađen!

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
hr: Sesija nije uspjela. Molimo prijavite se ponovo.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
hr: Vrijeme sesije je isteklo. Molimo prijavite se ponovno.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
hr: Nemate dozvolu!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
hr: (Klikni ovdje za dodavanje)

note: Template: AAABase
en: Preview
hr: Pregled

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
hr: Ne može se upisivati na %s!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
hr: Ne može se kreirati %s!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
hr: Dodan korisnik %s.

note: Template: AAABase
en: Role added!
hr: Dodana uloga!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
hr: Ažurirana uloga!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
hr: Dodan prilog!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
hr: Ažuriran prilog!

note: Template: AAABase
en: Response added!
hr: Dodan odgovor!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
hr: Ažuriran odgovor!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
hr: Ažurirana grupa!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
hr: Dodan red!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
hr: Ažuriran red!

note: Template: AAABase
en: State updated!
hr: Ažurirano stanje!

note: Template: AAABase
en: Type added!
hr: Dodan tip!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
hr: Ažuriran tip!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
hr: Ažuriran korisnik!

note: Template: AAABase
en: Contract
hr: Ugovor

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
hr: Korisnik na vezi: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
hr: Operater na vezi: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
hr: Kalendar

note: Template: AAABase
en: File
hr: Datoteka

note: Template: AAABase
en: Filename
hr: Naziv datoteke

note: Template: AAABase
en: Type
hr: Tip

note: Template: AAABase
en: Size
hr: Veličina

note: Template: AAABase
en: Directory
hr: Imenik

note: Template: AAABase
en: Signed
hr: Potpisano

note: Template: AAABase
en: Sign
hr: Potpis

note: Template: AAABase
en: Crypted
hr: Šifrirano

note: Template: AAABase
en: Crypt
hr: Šifra

note: Template: AAABase
en: PGP Key
hr: PGP Ključ

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
hr: PGP ključevi

note: Template: AAABase
en: S/MIME
hr: "S/MIME" ključ

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
hr: S/MIME vjerodajnica

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
hr: S/MIME vjerodajnice

note: Template: AAABase
en: Office
hr: Ured

note: Template: AAABase
en: Phone
hr: Telefon

note: Template: AAABase
en: Fax
hr: Faks

note: Template: AAABase
en: Mobile
hr: Mobilni

note: Template: AAABase
en: Zip
hr: Broj pošte

note: Template: AAABase
en: City
hr: Mjesto

note: Template: AAABase
en: Street
hr: Ulica

note: Template: AAABase
en: Country
hr: Država

note: Template: AAABase
en: Location
hr: Lokacija

note: Template: AAABase
en: installed
hr: instalirano

note: Template: AAABase
en: uninstalled
hr: deinstalirano

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
hr: Sigurnosna napomena: Trebalo bi omogućiti %s, jer je aplikacija već pokrenuta!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
hr: Nije moguće raščlaniti indeks dokumenta!

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
hr: Nema paketa za verziju vašeg sustava, u spremištu su samo paketi za druge verzije.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
hr: U izabranom spremištu nema paketa ili nema novih paketa

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
hr: Uredi konfiguracijske postavke sustava.

note: Template: AAABase
en: printed at
hr: otisnuto u

note: Template: AAABase
en: Loading...
hr: Učitavanje...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
hr: Poštovani gospodine %s,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
hr: Poštovana gospođo %s,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
hr: Dragi %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
hr: Zdravo %s,

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
hr: Kreiran novi račun. Podaci za prijavu poslani %s. Molimo provjerite svoju E-poštu.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
hr: Molimo pritisnite Natrag i pokušajte ponovo.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
hr: Upute za resetiranje lozinke su poslane. Molimo provjerite svoju E-poštu.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
hr: Poslana je nova lozinka za %s. Provjerite svoju E-poštu.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
hr: Predstojeći događaji

note: Template: AAABase
en: Event
hr: Događaj

note: Template: AAABase
en: Events
hr: Događaji

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
hr: Neispravan Token!

note: Template: AAABase
en: more
hr: još

note: Template: AAABase
en: Collapse
hr: Smanji

note: Template: AAABase
en: Shown
hr: Prikazan

note: Template: AAABase
en: News
hr: Novosti

note: Template: AAABase
en: Product News
hr: Novosti o proizvodu

note: Template: AAABase
en: OTRS News
hr: OTRS Novosti

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
hr: Sedmodnevna statistika

note: Template: AAABase
en: Bold
hr: Podebljano

note: Template: AAABase
en: Italic
hr: Kurziv

note: Template: AAABase
en: Underline
hr: Podvučeno

note: Template: AAABase
en: Font Color
hr: Boja slova

note: Template: AAABase
en: Background Color
hr: Boja pozadine

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
hr: Ukloni formatiranje

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
hr: Pokaži/Sakrij skrivene elemente

note: Template: AAABase
en: Align Left
hr: Poravnaj nalijevo

note: Template: AAABase
en: Align Center
hr: Centriraj

note: Template: AAABase
en: Align Right
hr: Poravnaj nadesno

note: Template: AAABase
en: Justify
hr: Poravnaj obostrano

note: Template: AAABase
en: Header
hr: Naslov

note: Template: AAABase
en: Indent
hr: Uvlačenje

note: Template: AAABase
en: Outdent
hr: Izvlačenje

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
hr: Napravi nesortiranu listu

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
hr: Napravi sortiranu listu

note: Template: AAABase
en: HTML Link
hr: HTML veza

note: Template: AAABase
en: Insert Image
hr: Ubaci sliku

note: Template: AAABase
en: Undo
hr: Poništi

note: Template: AAABase
en: Redo
hr: Ponovi

note: Template: AAAMonth
en: Jan
hr: Sje

note: Template: AAAMonth
en: Feb
hr: Velj

note: Template: AAAMonth
en: Mar
hr: Ožu

note: Template: AAAMonth
en: Apr
hr: Tra

note: Template: AAAMonth
en: May
hr: Svi

note: Template: AAAMonth
en: Jun
hr: Lip

note: Template: AAAMonth
en: Jul
hr: Srp

note: Template: AAAMonth
en: Aug
hr: Kol

note: Template: AAAMonth
en: Sep
hr: Ruj

note: Template: AAAMonth
en: Oct
hr: Lis

note: Template: AAAMonth
en: Nov
hr: Stu

note: Template: AAAMonth
en: Dec
hr: Pro

note: Template: AAAMonth
en: January
hr: siječanj

note: Template: AAAMonth
en: February
hr: veljača

note: Template: AAAMonth
en: March
hr: ožujak

note: Template: AAAMonth
en: April
hr: travanj

note: Template: AAAMonth
en: May_long
hr: svibanj

note: Template: AAAMonth
en: June
hr: lipanj

note: Template: AAAMonth
en: July
hr: srpanj

note: Template: AAAMonth
en: August
hr: kolovoz

note: Template: AAAMonth
en: September
hr: rujan

note: Template: AAAMonth
en: October
hr: listopad

note: Template: AAAMonth
en: November
hr: studeni

note: Template: AAAMonth
en: December
hr: prosinac

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
hr: Postavke su uspješno ažurirane!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
hr: Korisnički profil

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
hr: Postavke E-pošte

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
hr: Druge postavke

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
hr: Promjena lozinke

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
hr: Sadašnja lozinka

note: Template: AAAPreferences
en: New password
hr: Nova lozinka

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
hr: Potvrdi lozinku

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
hr: Pravopisni rječnik

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
hr: Zadani pravopisni rječnik

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
hr: Maksimalni broj kartice po stranici pregleda.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
hr: Unijeli ste pogrešnu lozinku. Molimo pokušajte ponovno!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana, novi unosi su različiti. Molimo pokušajte ponovno!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana, sadrži nedozvoljene znakove.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana. Minimalna dužina lozinke je %s znakova.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana. Mora sadržavati bar 2 mala i 2 velika slova.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana. Mora sadržavati bar jednu znamenku.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana. Mora sadržavati najmanje 2 znaka.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
hr: Lozinka ne može biti ažurirana. Unijeta lozinka je već u uporabi. Molimo izaberite neku drugu.

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
hr: Izaberite rastavni znak koji će se koristi u "CSV" datotekama (statistika i pretrage). Ako ne izaberete rastavni znak ovdje, koristit će se zadani rastavni znak za vaš jezik

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
hr: CSV rastavni znak

note: Template: AAATicket
en: Status View
hr: Pregled statusa

note: Template: AAATicket
en: Lock
hr: Zaključano

note: Template: AAATicket
en: Unlock
hr: Otključano

note: Template: AAATicket
en: History
hr: Dnevnik

note: Template: AAATicket
en: Age
hr: Starost

note: Template: AAATicket
en: Bounce
hr: Preusmjeri

note: Template: AAATicket
en: Forward
hr: Proslijedi

note: Template: AAATicket
en: From
hr: Od

note: Template: AAATicket
en: To
hr: Za

note: Template: AAATicket
en: Subject
hr: Predmet

note: Template: AAATicket
en: Move
hr: Premjesti

note: Template: AAATicket
en: Queue
hr: Red

note: Template: AAATicket
en: Queues
hr: Redovi

note: Template: AAATicket
en: Priority
hr: Prioritet

note: Template: AAATicket
en: Priorities
hr: Prioriteti

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
hr: Ažuriranje prioriteta

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
hr: Sporazum o razini usluge

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
hr: Sporazumi o razini usluge

note: Template: AAATicket
en: Service
hr: Usluga

note: Template: AAATicket
en: Services
hr: Usluge

note: Template: AAATicket
en: State
hr: Stanje

note: Template: AAATicket
en: States
hr: Stanja

note: Template: AAATicket
en: Statuses
hr: Statusi

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
hr: Tip kartice

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
hr: Tipovi kartice

note: Template: AAATicket
en: Compose
hr: Napiši

note: Template: AAATicket
en: Pending
hr: Na čekanju

note: Template: AAATicket
en: Owner
hr: Vlasnik

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
hr: Ažuriranje vlasnika

note: Template: AAATicket
en: Responsible
hr: Odgovoran

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
hr: Ažuriranje odgovornog

note: Template: AAATicket
en: Sender
hr: Pošiljatelj

note: Template: AAATicket
en: Article
hr: Članak

note: Template: AAATicket
en: Ticket
hr: kartica

note: Template: AAATicket
en: Createtime
hr: Vrijme kreiranja

note: Template: AAATicket
en: plain
hr: neformatirano

note: Template: AAATicket
en: Email
hr: E-pošta

note: Template: AAATicket
en: email
hr: E-pošta

note: Template: AAATicket
en: Close
hr: Zatvori

note: Template: AAATicket
en: Action
hr: Akcija

note: Template: AAATicket
en: Attachment
hr: Privitak

note: Template: AAATicket
en: Attachments
hr: Privitci

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
hr: Ova poruka je napisana skupom znakova različitim od onog koji Vi koristite.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
hr: Ako nije ispravno prikazano,

note: Template: AAATicket
en: This is a
hr: Ovo je

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
hr: za otvaranje u novom prozoru.

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
hr: Ovo je HTML E-pošta. Klikni ovdje za prikaz.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
hr: Slobodna polja

note: Template: AAATicket
en: Merge
hr: Objedini

note: Template: AAATicket
en: merged
hr: objedinjeno

note: Template: AAATicket
en: closed successful
hr: zatvoreno kao riješeno (uspješno)

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
hr: zatvoreno kao neuspješno (neriješeno)

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
hr: Ukupno blokiranih/zaključnih kartica

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
hr: Dostignut podsjetnik zaključanih kartica

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
hr: Nove zaključane kartice

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
hr: Ukupno kartica "..."

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
hr: Nove kartice "..."

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
hr: Dostignut podsjetnik kartice ".."

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
hr: Ukupno praćenih kartica

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
hr: Nove praćene kartice

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
hr: Dostignut podsjetnik kartica na čekanju

note: Template: AAATicket
en: All tickets
hr: Sve kartice

note: Template: AAATicket
en: Escalation
hr: Eskalacija

note: Template: AAATicket
en: QueueView
hr: Pregled reda

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
hr: Eskalacioni pregled kartice

note: Template: AAATicket
en: new
hr: novo

note: Template: AAATicket
en: open
hr: otvoreni

note: Template: AAATicket
en: Open
hr: Otvoreni

note: Template: AAATicket
en: closed
hr: zatvoreni

note: Template: AAATicket
en: Closed
hr: Zatvoreni

note: Template: AAATicket
en: removed
hr: uklonjeni

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
hr: podsjetnik čekanja

note: Template: AAATicket
en: pending auto
hr: automatsko čekanje

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
hr: čekanje na automatsko zatvaranje+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
hr: čekanje na automatsko zatvaranje-

note: Template: AAATicket
en: email-external
hr: E-pošta - vanjska

note: Template: AAATicket
en: email-internal
hr: E-pošta - interna

note: Template: AAATicket
en: note-external
hr: napomena-vanjska

note: Template: AAATicket
en: note-internal
hr: napomena-interna

note: Template: AAATicket
en: note-report
hr: napomena-izvještaj

note: Template: AAATicket
en: phone
hr: Telefon

note: Template: AAATicket
en: sms
hr: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
hr: web zahtjev

note: Template: AAATicket
en: lock
hr: zaklj.

note: Template: AAATicket
en: unlock
hr: otklj.

note: Template: AAATicket
en: very low
hr: vrlo nizak

note: Template: AAATicket
en: low
hr: nizak

note: Template: AAATicket
en: normal
hr: normalan

note: Template: AAATicket
en: high
hr: visok

note: Template: AAATicket
en: very high
hr: vrlo visok

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
hr: 1 vrlo nizak

note: Template: AAATicket
en: 2 low
hr: 2 nizak

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
hr: 3 normalan

note: Template: AAATicket
en: 4 high
hr: 4 visok

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
hr: 5 vrlo visok

note: Template: AAATicket
en: Create
hr: Napravi

note: Template: AAATicket
en: Phone call
hr: Telefonski poziv

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
hr: Kartica "%s" kreirana!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
hr: Broj kartice

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
hr: Objekt kartice

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
hr: Ne postoji kartica s brojem "%s"! Ne može se povezati!

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
hr: Nemate prava pisanja u ovaj tiket.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
hr: Nažalost, morate biti vlasnik tiketa za ovu aktivnost.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
hr: Molimo prvo promijenite vlasnika.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
hr: Tiket izabran.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
hr: Tiket je zaključao drugi operater.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
hr: Tiket zaključan.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
hr: Ne prikazuj zatvorene kartice

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
hr: Prikaži zatvorene kartice

note: Template: AAATicket
en: New Article
hr: Novi članak

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
hr: Raspoloživi nepročitani članci

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
hr: Ukloni s liste pregledanih kartica

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
hr: Dodaj na listu praćenih kartica

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
hr: Kartica E-pošte

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
hr: Kreiraj novu karticu E-pošte

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
hr: Telefonska kartica

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
hr: Pretraživanje kartica

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
hr: Uredi korisnike

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
hr: Uredi korisnika

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
hr: Masovna akcija

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
hr: Masovne akcije na karticama

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
hr: Pošalji E-poštu i kreiraj novu karticu

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
hr: Otvori novu karticu E-pošte i pošalji ovo (odlazni)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
hr: Kreiraj novu telefonsku karticu (dolazni poziv)

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
hr: Pregled svih otvorenih kartica

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
hr: Zaključane kartice

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
hr: Moje zaključane kartice

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
hr: Moje pregledane kartice

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
hr: Kartice za koje sam odgovoran

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
hr: Pregledane kartice

note: Template: AAATicket
en: Watched
hr: Pregledano

note: Template: AAATicket
en: Watch
hr: Pregledaj

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
hr: Promijeni slobodna polja kartice

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
hr: Pogledaj sadržaj kartice!

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
hr: Označi kao Spam!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
hr: Moji redovi

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
hr: Prikazane kartice

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
hr: Vaša poruka E-pošte sa brojem kartice "<OTRS_TICKET>" je objedinjena sa karticom "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>"!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
hr: kartica %s: vrijeme reakcije je preko (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
hr: kartica %s: vrijeme reakcije ističe za %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
hr: kartica %s: vrijeme ažuriranja je isteklo (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
hr: kartica %s: vrijeme ažuriranja ističe za %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
hr: kartica %s: vrijeme rješavanja je isteklo (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
hr: kartica %s: vrijeme rješavanja ističe za %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
hr: Ima još eskaliralih kartica!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
hr: Jednostavan format

note: Template: AAATicket
en: Reply All
hr: Odgovori svima

note: Template: AAATicket
en: Direction
hr: Smjer

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
hr: Obavijest o novoj kartici

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
hr: Pošalji mi obavijest za novu karticu u "Mojim redovima".

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
hr: Pošalji obavijesti o novoj kartici

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
hr: Obavijest o nastavku kartice

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
hr: Pošalji mi obavijest ako korisnik slijedi tiket a ja sam vlasnik tiketa ili ako je tiket otključan u nekom od mojih redova.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
hr: Pošalji obavijest o praćenju tiketa

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
hr: Obavijest o istjecanju zaključane kartice

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
hr: Pošalji mi obavijest ako sustav otključa karticu.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
hr: Pošalji obavijest o isteku zaključavanja kartice

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
hr: Obavijest o premještaju kartice

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
hr: Pošalji mi obavijest o premještaju kartice u "Moje redove".

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
hr: Pošalji obavijest o premještaju kartice

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
hr: Prilagođeni red

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
hr: Vrijeme osvježavanja pregleda reda

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
hr: Ako je uključeno, pregled reda bit će osvježen poslije zadanog vremena.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
hr: Osvježi pregled reda poslije

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
hr: Ekran poslije otvaranja nove kartice

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
hr: Prikaži ovaj ekran poslije otvaranja nove kartice

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
hr: Zatvorene kartice

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
hr: Prikaži zatvorene kartice.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
hr: Maksimalni broj prikazanih kartica u pregledu reda.

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
hr: Limit kartica po stranici pregleda

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
hr: Obavijest o promatranju kartice

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
hr: Pošlji mi istu obavijest za moje promatrane kartice koju će dobiti i vlasnik.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
hr: Pošalji obavijesti za promatranje kartice

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
hr: Izvan radnog vremena

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
hr: Nova kartica

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
hr: Napravi novu karticu

note: Template: AAATicket
en: Customer called
hr: Kartica na korisnikov poziv

note: Template: AAATicket
en: phone call
hr: telefonski poziv

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
hr: Odlazni telefonski poziv

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
hr: Dostignut podsjetnik

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
hr: Kartice podsjetnika

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
hr: Eskalirane kartice

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
hr: Nove kartice

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
hr: Otvorene kartice / Potrebno odgovoriti

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
hr: Sve otvorene kartice, na kojima je već rađeno, ali zahtijevaju odgovor

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
hr: Sve nove kartice, na njima još nije ništa rađeno

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
hr: Sve eskalirani kartice

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
hr: Sve kartice sa postavljenim podsjetnikom, a datum podsjetnika je dostignut

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
hr: ned

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
hr: pon

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
hr: uto

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
hr: sre

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
hr: čet

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
hr: pet

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
hr: sub

note: Template: AdminACL
en: Filter
hr: Filtar

note: Template: AdminACL
en: Actions
hr: Akcije

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
hr: Ovo polje je obavezno.

note: Template: AdminACL
en: No data found.
hr: Ništa nije pronađeno.

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
hr: Idi na pregled

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
hr: Prikaži ili sakrij sadržaj

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
hr: Zaustavi poslije uparivanja

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
hr: Spremi

note: Template: AdminACLEdit
en: or
hr: ili

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
hr: Spremi i završi

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
hr: Upravljanje prilozima

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
hr: Dodaj prilog

note: Template: AdminAttachment
en: List
hr: Lista

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
hr: Preuzmi datoteku

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
hr: Obriši ovaj prilog

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
hr: Dodaj prilog

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
hr: Uredi prilog

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
hr: Upravljanje automatskim odgovorima

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
hr: Dodaj automatski odgovor

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
hr: Dodaj automatski odgovor

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
hr: Uredi automatski odgovor

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
hr: Odgovor

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
hr: Automatski odgovor od

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
hr: Možete koristiti sljedeće oznake

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
hr: Da vidite prvih 20 slova predmeta

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
hr: Da vidite prvih 5 redaka poruke

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
hr: Da vidite atribute članka

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
hr: npr.

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
hr: Opcije podataka o trenutnom korisniku

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
hr: Opcije vlasnika kartice

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
hr: Opcije odgovornog za karticu

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
hr: Opcije trenutnog korisnika koji je tražio ovu akciju

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
hr: Opcije podataka o kartici

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
hr: Konfiguracijske opcije

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
hr: Primjer odgovora

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
hr: Savjet

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
hr: Upravljanje korisnicima

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
hr: Dodaj korisnika

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
hr: Izaberi

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
hr: Molimo zadajte upit za pronalaženje korisnika.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
hr: Dodaj korisnika

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
hr: Zadnja prijava

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
hr: Prijavi se kao

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
hr: Ovo je obavezno polje i adresa E-pošte mora biti ispravna.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
hr: Postavke sustava ne dopuštaju ovu adresu E-pošte.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
hr: Ova adresa E-pošte ne prolazi DNS/MX provjeru.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
hr: Sintaksa ove adrese E-pošta je neispravna.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
hr: Upravljanje članstvom korisnika u grupi

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
hr: Napomena

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
hr: Ova funkcija je isključena!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
hr: Ovu funkciju koristite ako želite definirati grupne dozvole za korisnike.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
hr: Aktivirajte je ovdje!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
hr: Uredi zadane korisničke grupe

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
hr: Ove grupe su automatski dodijeljene svim korisnicima

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
hr: Možete upravljati ovim grupama preko konfiguracijskih postavki "CustomerGroupAlwaysGroups".

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
hr: Filtar za grupe

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
hr: Izaberi dozvole za korisnik:grupa

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
hr: Ako ništa nije izabrano, onda nema dozvola u ovoj grupi (kartice neće biti dostupne korisniku).

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
hr: Rezultat pretrage

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
hr: Korisnici

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
hr: Ništa nije pronađeno.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
hr: Grupe

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
hr: Promijeni Grupne Veze za Korisnika

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
hr: Promijeni Korisničke Veze za Grupu

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
hr: Promijeni %s dozvole za sve

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s permission for %s
hr: Promijeni %s dozvole za %s

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
hr: Zadane Grupe za Korisnika:

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
hr: Na ovim grupama promjene nisu moguće.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
hr: "ro"

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
hr: Pristup ograničen samo na čitanje za kartice u ovim grupama/redovima.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
hr: "rw"

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
hr: Pristup bez ograničenja za kartice u ovim grupama/redovima.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
hr: Upravljanje vezama Korisnik-Usluge

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
hr: Uredi zadane usluge

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
hr: Filter za usluge

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
hr: Pridruži usluge korisniku

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
hr: Pridruži korisnike usluzi

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
hr: Promijeni aktivno stanje za sve

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
hr: Aktivno

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
hr: Promijeni aktivno stanje za %s

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
hr: Sortiranje

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
hr: Objekt

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
hr: Zadana vrijednost

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
hr: Ključ

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
hr: Vrijednost

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
hr: Napomena

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
hr: Broj redaka

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
hr: Broj stupaca

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
hr: Poruka o pogrešci

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
hr: Administrativne obavijesti

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
hr: Napravi administrativnu poruku

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
hr: Vaša poruka je poslana

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
hr: Pošalji poruku korisnicima

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
hr: Pošalji poruku članovima grupe

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
hr: Članovi grupe trebaju imati dozvolu

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
hr: Pošalji poruku za ulogu

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
hr: Također pošalji korisnicima u grupi

note: Template: AdminEmail
en: Body
hr: Tekst

note: Template: AdminEmail
en: Send
hr: Šalji

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
hr: "Generički" operater

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
hr: Dodaj posao

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
hr: Posljednje pokretanje

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
hr: Pokreni sad!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
hr: Obriši ovaj zadatak

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
hr: Pokreni ovaj zadatak

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
hr: Podešavanje posla

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
hr: Naziv posla

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
hr: Promjeni ovaj widget

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule minutes
hr: Planirano minuta

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule hours
hr: Planirano sati

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule days
hr: Planirano dana

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
hr: Trenutno ovaj generički operaterski zadatak neće raditi automatski.

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
hr: Da bi ste omogućili automatsko izvršavanje izaberite bar jednu vrijednost: minute, sate ili dane!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this event
hr: Obrišite ovaj događaj

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event
hr: Dodaj događaj

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
hr: npr. 10*5144 ili 105658*

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
hr: npr. 234321

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
hr: Korisnik

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
hr: npr. U5150

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
hr: Potpuna tekstualna pretraga u članku (npr. "Mar*n" ili "Hor*ić")

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
hr: Operater

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
hr: Kartica zaključana

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
hr: Vremena otvaranja

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
hr: Nema postavki vremena otvaranja.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
hr: Kartica stvorena

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
hr: karticu otvoren između

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
hr: Nema promjene vremena.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
hr: Kartica mijenjana

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
hr: Kartica mijenjana između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
hr: Vremena zatvaranja

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
hr: Nije postavljeno vrijeme zatvaranja.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
hr: Kartica zatvorena

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
hr: Kartica zatvorena između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending times
hr: Vremena čekanja

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
hr: Nema podešavanja vremena čekanja

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
hr: Dostignuto vrijeme čekanja kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
hr: Vrijeme čekanja kartice dostignuto između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation times
hr: Vremena eskalacije

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
hr: Nema postavki vremena eskalacije

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
hr: Dostignuto vrijeme eskalacije kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
hr: Vrijeme eskalacije kartice dostignuto između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
hr: Eskalacija - vrijeme prve reakcije

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
hr: Dostignuto vrijeme prve reakcije na karticu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
hr: Vrijeme prve reakcije na karticu dostignuto između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
hr: Eskalacija - vrijeme ažuriranja

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
hr: Dostignuto vrijeme ažuriranja kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
hr: Vrijeme ažuriranja kartice dostignuto između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
hr: Eskalacija - vrijeme rješavanja

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
hr: Dostignuto vrijeme rješavanja kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
hr: Vreme rješavanja kartice dostignuto između

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
hr: Opcije pretrage arhive

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
hr: Postavi novi servis

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
hr: Postavi novi SLA

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
hr: Postavi novi prioritet

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
hr: Postavi novi red

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
hr: Postavi novi status

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
hr: Datum čekanja

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
hr: Postavi novog operatera

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
hr: novi vlasnik

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new ticket lock
hr: Postavi novo zaključavanje kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
hr: Novi ID korisnika

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
hr: Novi naslov

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
hr: Novi tip

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
hr: Arhiviraj izabrane kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
hr: Dodaj napomenu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
hr: Vremenske jedinice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
hr: Pošalji obavijesti operateru/korisniku pri promjenama

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
hr: Ova naredba će biti izvršena. ARG[0] je broj kartice, a ARG[1] ID kartice.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
hr: Obriši kartice

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
hr: UPOZORENJE: Sve obuhvaćene kartice će biti nepovratno uklonjene iz baze!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Custom Module
hr: Pokreni izvršavanje posebnog modula

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s key
hr: Ključ parametra %s

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s value
hr: Vrijednost parametra %s

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
hr: Spremi promjene

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
hr: Rezultati

note: Template: AdminGenericAgent
en: %s Tickets affected! What do you want to do?
hr: %s obuhvaćenih kartica. Što želite napraviti?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: You used the DELETE option. All deleted tickets will be lost!
hr: Upozorenje: Upotrijebili ste opciju za BRISANJE. Sve obrisane kartice bit će izgubljene!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
hr: Uredi posao

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
hr: Pokreni posao

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
hr: Obuhvaćene kartice

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
hr: Vrijeme

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Loading
hr: Učitavam...

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
hr: Ograničenje

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
hr: Osvježi

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request Details
hr: Zahtjevi podrobnije

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Show or hide the content.
hr: Prikaži ili sakrij sadržaj.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
hr: Udomitelj (host)

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
hr: Uvoz

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
hr: Verzija

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
hr: UPOZORENJE: Ako promijenite ime grupe 'admin' prije adekvatnog podešavanja u SysConfig-u, izgubit ćete pristup administratorskom sučelju! Ako se to dogodi, vratite ime grupe u "admin" SQL naredbom.

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
hr: Upravljanje grupama

note: Template: AdminGroup
en: Add group
hr: Dodaj grupu

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
hr: "admin" grupa služi za pristup administrativnom prostoru a "stats" grupa prostoru statistike.

note: Template: AdminGroup
en: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department, support department, sales department, ...).
hr: Kreirajte nove grupe da bi ste lakše upravljali dozvolama za različite zaposlenike (npr. prema odjelima)

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
hr: Korisno za ASP rješenja.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
hr: Dodaj grupu

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
hr: Uredi grupu

note: Template: AdminLog
en: System Log
hr: Dnevnik/zapisnik sustava

note: Template: AdminLog
en: Here you will find log information about your system.
hr: Ovdje se nalaze informacije o zabilježenim događajima u sustavu.

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
hr: Upravljanje računima E-pošte

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
hr: Dodaj E-pošta nalog

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
hr: Sve dolazne poruke sa jednog naloga će biti usmerene u izabrani rep!

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
hr: Ako je vaš nalog od poverenja, koristiće se postojeća "X-OTRS" zaglavlja! "PostMaster" filteri se koriste uvek.

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
hr: Obriši račun E-pošte

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
hr: Preuzmi E-poštu

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
hr: Dodaj račun E-pošte

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
hr: Primjer: mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
hr: Povjerljivo

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
hr: Otprema

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
hr: Uredi račun E-pošte

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
hr: Admininstracija

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
hr: Upravljanje operaterima

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
hr: Postavke redova

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
hr: Postavke kartica

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
hr: Administracija sustava

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
hr: Dodaj obavijest

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
hr: Obriši ovu obavijest

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
hr: Dodaj obavijest

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
hr: Uredi Obavijest

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
hr: Filtar kartice

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
hr: Filtar članka

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
hr: Tip članka

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
hr: Poklapanje predmeta

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
hr: Poklapanje sadržaja

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
hr: Priključi privitke uz obavijest

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
hr: Obavijest poslana operateru ili korisniku.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
hr: Vidjeti prvih 20 slova predmeta (posljednjeg članka operatera).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
hr: Vidjeti prvih 20 slova predmeta (posljednjeg članka zaposlenika)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
hr: Vidjeti prvih 5 redaka poruke (posljednjeg članka zaposlenika).

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Notification article type
hr: Tip članka obavijesti

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
hr: Isporučitelj

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: The %s skin
hr: Tema %s

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
hr: Upravljanje PGP ključevima

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
hr: Dodaj PGP ključ

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
hr: Na ovaj način možete direktno uređivati komplet ključeva podešen u sistemskim opcijama.

note: Template: AdminPGP
en: Introduction to PGP
hr: Uvod u PGP

note: Template: AdminPGP
en: Result
hr: Rezultat

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
hr: Identifikator

note: Template: AdminPGP
en: Expires
hr: Ističe

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
hr: Obriši ovaj ključ

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
hr: Dodaj PGP ključ

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
hr: PGP ključ

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
hr: Upravljanje paketima

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
hr: Deinstaliraj paket

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
hr: Da li zaista želite deinstalirati ovaj paket?

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
hr: Instaliraj paket ponovo

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to reinstall this package? Any manual changes will be lost.
hr: Da li uistinu želite ponovno instalirati ovaj paket? Sve eventualne ručne promjene bit će izgubljene.

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
hr: Nastavi

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
hr: Instaliraj

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
hr: Instaliraj paket

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
hr: Ažuriraj informacije o repozitoriju

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
hr: Mrežni repozitorij

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
hr: Dokumentacija modula

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
hr: Ažuriranje

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
hr: Lokalni repozitorij

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
hr: Instaliraj ponovo

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
hr: Preuzmi paket

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
hr: Obnovi paket (rebuild)

note: Template: AdminPackageManager
en: Metadata
hr: Meta-podaci

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
hr: Promijeni dnevnik

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
hr: Datum

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
hr: Spisak datoteka

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
hr: Dozvola

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
hr: Preuzimanje

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
hr: Preuzmi datoteku iz paketa!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
hr: Obavezno

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
hr: Primarni ključ

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
hr: Samoprirast

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
hr: Razlike za datoteku %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
hr: Dnevnik preformansi

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
hr: Ova funkcija je aktivna!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
hr: Koristite ovu mogućnost ako želite zabilježiti svaki zahtjev.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
hr: Aktiviranje ove mogućnosti može narušiti performanse sustava!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
hr: Isključite je ovde!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
hr: Dnevnik je prevelik!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
hr: Datoteka dnevnika je prevelika, treba ju očistiti (reset)

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
hr: Pregled

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
hr: Opseg

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
hr: zadnje

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
hr: Sučelje

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
hr: Zahtjevi

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
hr: Min. vrijeme reakcije

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
hr: Maks. vrijeme reakcije

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
hr: Prosječno vrijeme reakcije

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
hr: Maks

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
hr: Prosjek

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
hr: Upravljanje "PostMaster" filtrima

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
hr: Dodaj filtar

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: To dispatch or filter incoming emails based on email headers. Matching using Regular Expressions is also possible.
hr: Radi otpreme ili filtriranja dolaznih poruka na osnovu zaglavlja. Uporaba regularnih izraza je također moguća.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
hr: Ukoliko želite usklađivanje samo adresa e-pošte, koristite EMAILADDRESS:info@example.com u "Od", "Za" ili "Cc".

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you use Regular Expressions, you also can use the matched value in () as [***] in the 'Set' action.
hr: Ukoliko koristite regularne izraze, možete također koristiti niz zahvaćen s () kao [***] u 'Set' akciji.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
hr: Obriši ovaj filtar

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add PostMaster Filter
hr: Dodaj "PostMaster" filter

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Edit PostMaster Filter
hr: Uredi "PostMaster" filter

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Filter Condition
hr: Uvjet filtriranja

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set Email Headers
hr: Postavi zaglavlja E-pošte

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
hr: Upravljanje prioritetima

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
hr: Dodaj prioritet

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
hr: Dodaj prioritet

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
hr: Uredi prioritet

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
hr: Ispiši

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save settings
hr: Spremi postavke

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
hr: Upravljanje redovima

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
hr: Dodaj red

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
hr: Dodaj red

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
hr: Uredi red

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
hr: Pod-red od

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
hr: Vrijeme do otključavanja

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
hr: 0 = nema otključavanja

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
hr: Mjeri se samo radno vrijeme.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
hr: Zabilježeno od

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
hr: 0 = nema eskalacije

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
hr: Ako se karticu ne zatvori prije ovdje definiranog vremena, kartica eskalira.

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
hr: Opcije praćenja

note: Template: AdminQueue
en: Specifies if follow up to closed tickets would re-open the ticket, be rejected or lead to a new ticket.
hr: Nastavak na zatvorenu karticu ponovno otvara karticu ili otvara novi.

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
hr: Zaključavanje kartice poslije nastavka

note: Template: AdminQueue
en: If a ticket is closed and the customer sends a follow up the ticket will be locked to the old owner.
hr: Ako je kartica zatvorena, a korisnik pošalje nastavak, kartica će biti zaključana na starog vlasnika.

note: Template: AdminQueue
en: System address
hr: Adresa sustava

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
hr: Adresa pošiljaoca E-pošte za odgovore iz ovog repa.

note: Template: AdminQueue
en: Default sign key
hr: Zadani ključ potpisa

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
hr: Zaglavlje/pozdrav za odgovore E-pošte.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
hr: Podnožje/potpis za odgovore E-pošte.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Manage Queue-Auto Response Relations
hr: Upravljanje vezama rep <-> automatski odgovor

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Queues
hr: Filtar za repove

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Auto Responses
hr: Filtar za automatske odgovore

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
hr: Automatski odgovori

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Change Auto Response Relations for Queue
hr: Promijeni veze sa automatskim odgovorima za rep

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
hr: Registrirajte se sada

note: Template: AdminRegistration
en: Forgot your password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

note: Template: AdminRegistration
en: FQDN
hr: Puno ime domene

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
hr: Operacijski sustav

note: Template: AdminRole
en: Role Management
hr: Upravljanje ulogama

note: Template: AdminRole
en: Add role
hr: Dodaj ulogu

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
hr: Stvori ulogu i dodaj grupe u nju. Zatim dodaj ulogu zaposlenicima.

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
hr: Nema definiranih uloga. Koristite tipku za dodavanje nove uloge.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
hr: Dodaj ulogu

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
hr: Uredi ulogu

note: Template: AdminRoleGroup
en: Manage Role-Group Relations
hr: Upravljanje vezama uloga <-> grupa

note: Template: AdminRoleGroup
en: Filter for Roles
hr: Filtar uloga

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
hr: Uloge

note: Template: AdminRoleGroup
en: Select the role:group permissions.
hr: Izaberi dozvole za ulogu:grupu

note: Template: AdminRoleGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the role).
hr: Ukoliko ništa nije izabrano, onda nema dozvola u ovoj grupi (kartice neće biti dostupne za ovu ulogu).

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Role Relations for Group
hr: Promijeni veze sa ulogama za grupu

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Group Relations for Role
hr: Promijeni veze sa grupama za ulogu

note: Template: AdminRoleGroup
en: Toggle %s permission for all
hr: Promijeni %s dozvole za sve

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
hr: premjesti u

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
hr: Pravo da se karticu premjesti u ovu grupu/rep.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
hr: napravi

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
hr: Pravo da se karticu kreira u ovoj grupi/redu.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
hr: napomena

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to add notes to tickets in this group/queue.
hr: Dozvola za dodavanje napomena karticama u ovoj grupi/redu.

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
hr: Vlasnik

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the owner of tickets in this group/queue.
hr: Dozvole za promjenu vlasnika kartice u ovoj grupi/redu.

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
hr: prioritet

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
hr: Pravo da se mijenja prioritet kartice u ovoj grupi/redu.

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Agent-Role Relations
hr: Upravljanje vezama Operater <-> Uloga

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
hr: Dodaj zaposlenika

note: Template: AdminRoleUser
en: Filter for Agents
hr: Filtar operatera

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
hr: Operateri

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Role-Agent Relations
hr: Upravljanje vezama Uloga <-> Operater

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Role Relations for Agent
hr: Promijeni veze sa Ulogama za Operatera

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Agent Relations for Role
hr: Promijeni veze sa Operaterima za Ulogu

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
hr: Upravljanje SLA

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
hr: Dodaj SLA

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
hr: Uredi SLA

note: Template: AdminSLA
en: Please write only numbers!
hr: Molimo pišite samo brojeve!

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
hr: "S/MIME" upravljanje

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
hr: Dodaj vjerodajnicu

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
hr: Dodaj privatni ključ

note: Template: AdminSMIME
en: See also
hr: Pogledaj još

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
hr: Na ovaj način možete izravno urediti vjerodajnice i privatne ključeve u sustavu datoteka.

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
hr: Obriši ovu vjerodajnicu

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
hr: Dodaj vjerodajnicu

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
hr: Dodaj privatni ključ

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
hr: Tajna

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
hr: Upravljanje zaglavljima/pozdravima

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
hr: Dodaj zaglavlje/pozdrav

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
hr: Dodaj zaglavlje/pozdrav

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
hr: Uredi zaglavlje/pozdrav

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
hr: npr.

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
hr: Primjer zaglavlja/pozdrava

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
hr: Potrebno je da siguran način bude uključen!

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
hr: Siguran način će (uobučajeno) biti postavljen nakon inicijalne instalacije.

note: Template: AdminSecureMode
en: If secure mode is not activated, activate it via SysConfig because your application is already running.
hr: Ukoliko siguran način nije aktiviran, pokrenite ga kroz konfiguraciju sustava jer je vaša aplikacija već pokrenuta.

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database. It is not possible to change the content of the tables, only select queries are allowed.
hr: Ovde možete unijeti SQL naredbe i poslati ih izravno aplikacijskoj bazi podataka. Nije moguće mjenjati sadržaj tabela, dozvoljen je jedino select upit.

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database.
hr: Ovde možete unijeti SQL naredbe i poslati ih izravno aplikacijskoj bazi podataka.

note: Template: AdminSelectBox
en: The syntax of your SQL query has a mistake. Please check it.
hr: Postoji pogreška u sintaksi vašeg SQL upita. Molimo provjerite.

note: Template: AdminSelectBox
en: There is at least one parameter missing for the binding. Please check it.
hr: Najmanje jedan parametar nedostaje za povezivanje. Molimo provjerite.

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
hr: Format rezultata

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
hr: Pokreni Upit

note: Template: AdminService
en: Service Management
hr: Upravljanje uslugama

note: Template: AdminService
en: Add service
hr: Dodaj uslugu

note: Template: AdminService
en: Add Service
hr: Dodaj Uslugu

note: Template: AdminService
en: Edit Service
hr: Uredi Uslugu

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
hr: Pod-usluga od

note: Template: AdminSession
en: Session Management
hr: Upravljanje sesijama

note: Template: AdminSession
en: All sessions
hr: Sve sesije

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
hr: Sesije Operatera

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
hr: Sesije korisnika

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
hr: Jedinsveni operateri

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
hr: Jedinstveni korisnici

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
hr: Ugasi sve sesije

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
hr: Ugasi ovu sesiju

note: Template: AdminSession
en: Session
hr: Sesija

note: Template: AdminSession
en: Kill
hr: Ugasi

note: Template: AdminSession
en: Detail View for SessionID
hr: Detaljni pregled za ID sesije

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
hr: Upravljanje podnožjima/potpisima

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
hr: Dodaj podnožje/potpis

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
hr: Dodaj podnožje/potpis

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
hr: Uredi podnožje/potpis

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
hr: Primjer podnožja/potpisa

note: Template: AdminState
en: State Management
hr: Upravljanje statusima

note: Template: AdminState
en: Add state
hr: Dodaj stanje

note: Template: AdminState
en: Add State
hr: Dodaj stanje

note: Template: AdminState
en: Edit State
hr: Uredi stanje

note: Template: AdminState
en: State type
hr: Tip stanja

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
hr: Slanje

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
hr: Postavke sustava

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by searching in %s settings
hr: Pretraživanje kroz %s postavki

note: Template: AdminSysConfig
en: Download all system config changes
hr: Preuzmi sve promjene postavki sustava

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
hr: Izvoz postavki

note: Template: AdminSysConfig
en: Load SysConfig settings from file
hr: Učitaj postavke sustava iz datoteke

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
hr: Uvoz postavki

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
hr: Uvezi postavke sustava iz datoteke

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
hr: Molimo unesite upit za traženje postavki.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
hr: Podgrupa

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
hr: Elementi

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This config item is only available in a higher config level!
hr: Ova konfiguracijska stavka je dostupna samo na višoj razini konfiguriranja!

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Reset this setting
hr: Reset postavke

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this file could not be found.
hr: Greška: datoteka nije pronađena.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this directory could not be found.
hr: Greška: mapa nije pronađena.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: an invalid value was entered.
hr: Greška: unijeta je pogrešna vrijednost.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
hr: Sadržaj

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
hr: Ukloni ovaj unos

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
hr: Dodaj unos

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
hr: Ukloni unos

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
hr: Dodaj novi unos

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Delete this entry
hr: Obriši ovaj unos

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
hr: Napravi novi unos

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group
hr: Nova grupa

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Group ro
hr: Grupa "RO"

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Readonly group
hr: Grupa samo za čitanje

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group ro
hr: Nova "RO" grupa

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Loader
hr: "Loader"

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: File to load for this frontend module
hr: Datoteka koju treba učitati za ovaj modul

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New Loader File
hr: Nova "Loader" datoteka

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
hr: Naziv navigacijske trake

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
hr: Navigacijska traka

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
hr: Opcije veze

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
hr: Blok

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
hr: Ključ za pristup

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add NavBar entry
hr: Dodaj stavku u navigacijsku traku

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
hr: godina

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
hr: mjesec

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
hr: dan

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid year
hr: Pogrešna godina

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid month
hr: Pogrešan mjesec

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid day
hr: Pogrešan dan

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
hr: Upravljanje E-poštom sustava

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add system address
hr: Dodaj sistemsku adresu

note: Template: AdminSystemAddress
en: All incoming email with this address in To or Cc will be dispatched to the selected queue.
hr: Sve dolazne poruke sa ovom adresom u polju "Za" ili "Cc" bit će otpremljene u odabrani rep.

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
hr: Adresa E-pošte

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
hr: Prikaži ime

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
hr: Dodaj adresu E-pošte sustava

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
hr: Uredi adresu E-pošte sustava

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
hr: Ime i adresa E-pošte bit će prikazani na poruci koju ste poslali.

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Date invalid!
hr: Neispravan datum

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
hr: Trenutni status kartice je

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
hr: Vaša adresa E-pošte je

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Filter for Attachments
hr: Filtar za privitke

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Toggle active for all
hr: Promijeni stanje aktivnosti za sve

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Link %s to selected %s
hr: Poveži %s sa izabranim %s

note: Template: AdminType
en: Type Management
hr: Upravljanje tipovima

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
hr: Dodaj tip kartice

note: Template: AdminType
en: Add Type
hr: Dodaj tip

note: Template: AdminType
en: Edit Type
hr: Uredi tip

note: Template: AdminUser
en: Agents will be needed to handle tickets.
hr: Za obradu kartice potrebni su zaposlenici.

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
hr: Ne zaboravite dodati novog zaposlenika u grupe i/ili uloge!

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
hr: Molimo unesite upit za pretragu radi nalaženja zaposlenika.

note: Template: AdminUser
en: Last login
hr: Prethodna prijava

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
hr: Prijeđi na operatera

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
hr: Dodaj operatera

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
hr: Uredi operatera

note: Template: AdminUser
en: Firstname
hr: Ime

note: Template: AdminUser
en: Lastname
hr: Prezime

note: Template: AdminUser
en: End
hr: Kraj

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
hr: Upravljanje vezama Operater <-> Grupa

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Group Relations for Agent
hr: Promijeni veze s Grupama za Operatera

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Agent Relations for Group
hr: Promijeni veze s operaterima za grupu

note: Template: AgentBook
en: Address Book
hr: Adresar

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
hr: Traži korisnika

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
hr: Dodaj adresu E-pošte %s u polje "Za:"

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
hr: Dodaj adresu E-pošte %s u polje "Cc:"

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
hr: Dodaj adresu E-pošte %s u polje "Bcc:"

note: Template: AgentBook
en: Apply
hr: Primjeni

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
hr: Korisnik

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
hr: u

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
hr: Prijava korisnika

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
hr: %s %s je dostupno!

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
hr: Molimo ažurirajte sada.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
hr: Obavijest o verziji

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
hr: Razina

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
hr: Poslano prije %s.

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
hr: Vrijeme usuživanja

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
hr: Kartica je zaključana.

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
hr: Da bi prihvatili neke vijesti, licencu ili promjenu.

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
hr: Poveži objekt: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
hr: idi na poveznicu za brisanje ekrana

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
hr: Izaberi ciljni objekt

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
hr: Prekini vezu sa objektom: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
hr: idi na prozor za dodavanje veze

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
hr: Uredi osobne postavke

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
hr: Provjera pravopisa

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
hr: pravopisne pogreške

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
hr: Primjeni ove izmjene

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
hr: Statistike

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
hr: Zbroj redova

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
hr: Zbroj kolona

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
hr: Privremena memorija

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
hr: Neispravan servis

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
hr: Novi vlasnik

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
hr: Molimo odredite novog vlasnika

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
hr: Sljedeći status

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
hr: Provjera pravopisa

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
hr: Tip napomene

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
hr: Preusmjeri na

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
hr: Potrebna vam je adresa E-pošte.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
hr: Ispravna adresa E-pošte je neophodna, ali ne koristite lokalnu adresu!

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
hr: Sljedeći status kartice

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
hr: Obavijesti pošiljatelja

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
hr: Pošalji E-poštu!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
hr: Grupne akcije na karticama

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
hr: Pošalji E-poštu!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
hr: Objedini sa

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
hr: Neispravan identifikator kartice!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
hr: Objedini sa najstarijom

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
hr: Poveži zajedno

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
hr: Poveži s nadređenim

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
hr: Otključaj karticu

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
hr: Adresar

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
hr: Neispravan datum!

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
hr: Otvori novu karticu E-pošte

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
hr: Iz reda

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
hr: Dohvati sve

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
hr: Sadržaj dnevnika

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
hr: Detaljni pregled

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
hr: Molimo vas da koristite broj kartice!

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
hr: Neophodan je ispravan broj kartice.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
hr: Potrebna ispravna adresa E-pošte.

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
hr: Novi red

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
hr: Izaberi sve

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
hr: Nisu nađeni podaci o kartici

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
hr: Vrijeme prvog odgovora

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
hr: Vrijeme ažuriranja

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
hr: Vrijeme rješavanja

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
hr: Premjesti karticu u drugi red

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
hr: Promjeni rep

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
hr: Promjeni opcije pretrage

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
hr: Otvori novi telefonski karticu

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
hr: U red

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
hr: Neformatirano

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
hr: Preuzmi ovu poruku

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
hr: Predložak pretrage

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
hr: Napravi predložak

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
hr: Napravi novi

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
hr: Spremi promjene u predlošku

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
hr: Dodaj još jedan atribut

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
hr: Pregled rezultata

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
hr: Tekst

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
hr: Ukloni

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
hr: Otvoreno u redu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
hr: Status zaključavanja

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
hr: Praćenje

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
hr: Vrijeme kreiranja članka (prije/poslije)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
hr: Vrijeme kreiranja članka (između)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
hr: Vrijeme nastanka kartice (prije/poslije)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
hr: Vrijeme nastanka kartice (između)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
hr: Vrijeme promjene kartice (prije/poslije)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
hr: Vrijeme promjene kartice (između)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
hr: Vrijeme zatvaranja kartice (prije/poslije)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
hr: Vrijeme zatvaranja kartice (između)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
hr: Pretraga arhive

note: Template: AgentTicketSearch
en: Run search
hr: Pokreni pretragu

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
hr: Filtar za članke

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
hr: Tip članka

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
hr: Spremi postavke filtra kao zadane

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save as default
hr: Spremi kao zadano

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
hr: Zaključano

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
hr: Obračunato vrijeme

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
hr: Povezani objekti

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
hr: Promijeni red

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
hr: Članak/ci

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
hr: Strana

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
hr: Dodaj filtar

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
hr: Postavi

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
hr: Reset filtra

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
hr: Prikaži jedan članak

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
hr: Prikaži sve članke

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
hr: Nepročitani članci

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
hr: Br.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
hr: Nepročitani članci!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
hr: Dolazna poruka

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
hr: Odlazna poruka

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
hr: Interna poruka

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
hr: Promjena veličine

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
hr: od

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
hr: Učitaj blokirani sadržaj.

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
hr: Vi možete

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
hr: idi na prethodnu stranicu

note: Template: CustomerError
en: Error Details
hr: Detalji pogreške

note: Template: CustomerError
en: Traceback
hr: Slijeđevina

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
hr: Pokreće

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
hr: Dogodila se jedna ili više grešaka!

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
hr: Zatvori ovaj dijalog

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
hr: Nije moguće otvoriti iskačući prozor. Molimo da isključite blokadu iskačućih prozora za ovu aplikaciju.

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
hr: Ako napustite ovu stranicu, svi otvoreni prozori bit će zatvoreni!

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
hr: Prikaz ovog ekrana je već otvoren. Želite li zatvoriti i učitati ovaj umjesto njega?

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
hr: Preglednik koji koristite je previše star.

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
hr: OTRS funcionira na velikom broju preglednika, molimo da instalirate i koristite jedan od ovih.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
hr: Molimo da pregledate dokumentaciju ili pitate vašeg administratora za dodatne informacije.

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
hr: JavaScript nije dostupan.

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
hr: Kako bi ste koristili OTRS potrebno je aktivirati JavaScript u vašem web pregledniku.

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
hr: Upozorenje preglednika

note: Template: CustomerLogin
en: Login
hr: Prijava

note: Template: CustomerLogin
en: User name
hr: Korisničko ime

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
hr: Vaše korisničko ime

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
hr: Vaša lozinka

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
hr: Zaboravili ste lozinku?

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
hr: Prijavi se

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
hr: Niste registrirani?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
hr: Zahtjev za novu lozinku

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
hr: Vaše korisničko ime

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
hr: Nova lozinka će Vam biti poslana na Vašu adresu E-pošte.

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
hr: Napravite korisnički račun

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
hr: Kako da Vas oslovljavamo

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
hr: Vaše ime

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
hr: Vaše prezime

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
hr: Uredite osobne postavke

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
hr: Sporazum o razini usluge

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
hr: Dobrodošli!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
hr: Molimo kliknite tipku ispod kako bi ste napravili svoju prvu karticu.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
hr: Napravi prvu karticu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
hr: Profil

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
hr: npr 10*5155 ili 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
hr: ID korisnika

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
hr: Tekstualno pretraživanje u karticama (npr. "Kre*o" ili "Željk*")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
hr: Primalac

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
hr: Kopija

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
hr: Tipovi

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
hr: Vremenska ograničenja

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Specific date
hr: Određeni datum

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
hr: Samo otvorene kartice

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Date range
hr: Vremenski period

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
hr: Samo kartice otvorene između

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
hr: Spremi kao predložak?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template
hr: Spremi kao predložak

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
hr: Naziv predloška

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
hr: Izlaz na

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
hr: od

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
hr: Rezultati pretraživanja za

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
hr: Odgovori

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
hr: nedjelja

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
hr: ponedjeljak

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
hr: utorak

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
hr: srijeda

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
hr: četvrtak

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
hr: petak

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
hr: subota

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
hr: ne

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
hr: po

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
hr: ut

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
hr: sr

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
hr: če

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
hr: pe

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
hr: su

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
hr: Neispravan datum (poteban budući datum)!

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a past date)!
hr: Neispravan datum (potreban već protekli datum)!

note: Template: Datepicker
en: Previous
hr: Prethodni

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
hr: Otvori izbor datuma

note: Template: Error
en: Send a bugreport
hr: Pošalji izvještaj o pogrešci

note: Template: Header
en: You are logged in as
hr: Prijavljeni ste kao

note: Template: Installer
en: JavaScript not available
hr: JavaScript nije dostupan.

note: Template: Installer
en: Step %s
hr: Korak %s

note: Template: Installer
en: Database Settings
hr: Postavke baze podataka

note: Template: Installer
en: General Specifications and Mail Settings
hr: Opće specifikacije i postavke E-pošte

note: Template: Installer
en: Finish
hr: Završi

note: Template: Installer
en: Web site
hr: Web stranica

note: Template: Installer
en: Mail check successful.
hr: Uspješna provjera postavki E-pošte.

note: Template: Installer
en: Error in the mail settings. Please correct and try again.
hr: Greška u postavkama E-pošte. Molimo ispravite i pokušajte ponovo.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Outbound Mail
hr: Podešavanje odlazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
hr: Tip odlazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail type.
hr: Izaberite tip odlazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail port
hr: Port za odlaznu E-poštu

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail port.
hr: Izaberite port za odlaznu E-poštu

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
hr: SMTP autentikacija

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
hr: Zahtijeva li vaš SMTP host autentikaciju?

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth user
hr: SMTP korisnik

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Username for SMTP auth.
hr: korisničko ime za SMTP autentikaciju

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth password
hr: SMTP lozinka

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for SMTP auth.
hr: Lozinka za SMTP autentikaciju

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Inbound Mail
hr: Podestavljanje dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
hr: Tip dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select inbound mail type.
hr: Izaberi tip dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
hr: Server dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host.
hr: Server dolazne E-pošte.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
hr: Korisnik dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
hr: Korisnik dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
hr: Lozinka dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
hr: Lozinka dolazne E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
hr: Rezultat provjere postavki E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
hr: Provjeri konfiguracijske postavke E-pošte

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
hr: Preskoči ovaj korak

note: Template: InstallerDBmssql
en: Check database settings
hr: Provjerite postavke baze podataka

note: Template: InstallerDBmssql
en: Result of database check
hr: Rezultat provjere baze podataka

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database check successful.
hr: Uspješna provjera baze podataka.

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
hr: Novi

note: Template: InstallerDBmssql
en: A new database user with limited permissions will be created for this OTRS system.
hr: Novi korisnik baze sa ograničenim pravima bit će  kreiran za ovaj OTRS sustav

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
hr: Da biste mogli koristiti OTRS morate unijeti slijedeću liniju u Vašu komandnu liniju (Terminal/Shell) kao "root".

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
hr: Ponovo pokrenite Vaš WEB Server.

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
hr: Nakon ovoga Vaš OTRS je uključen i radi.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
hr: Početna stranica

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
hr: Vaš OTRS Tim

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
hr: Ne prihvaćaj licencu

note: Template: InstallerLicense
en: Accept license and continue
hr: Prihvati licencu i nastavi

note: Template: InstallerSystem
en: The identifier of the system. Each ticket number and each HTTP session ID contain this number.
hr: Identifikator sustava. Svaki broj kartice i svaki ID HTTP sesije sadrži ovaj broj.

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
hr: Puno ime domene sustava

note: Template: InstallerSystem
en: Fully qualified domain name of your system.
hr: FQDN - ime servera uključujući puno ime domena, npr. "otrs-server.example.org"

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
hr: E-mail administrator

note: Template: InstallerSystem
en: Email address of the system administrator.
hr: E-mail adresa administratora sustava.

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
hr: Organizacija

note: Template: InstallerSystem
en: Log
hr: Dnevnik

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
hr: Modul dnevnika

note: Template: InstallerSystem
en: Log backend to use.
hr: Sustav koji se koristi za dnevnik.

note: Template: InstallerSystem
en: LogFile
hr: Datoteka dnevnika

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
hr: Mrežno sučelje

note: Template: InstallerSystem
en: Default language
hr: Zadani jezik

note: Template: InstallerSystem
en: Default language.
hr: Zadani jezik.

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
hr: Provjeri DNS/MX podatke

note: Template: InstallerSystem
en: Email addresses that are manually entered are checked against the MX records found in DNS. Don't use this option if your DNS is slow or does not resolve public addresses.
hr: Ručno unesena e-mail adresa se provjerava pomoću MX podatka pronađenog u DNS-u. Nemojte koristiti ovu opciju ako je vaš DNS spor ili ne može razriješiti javne adrese.

note: Template: LinkObject
en: Object#
hr: Objekt#

note: Template: LinkObject
en: Add links
hr: Dodaj veze

note: Template: LinkObject
en: Delete links
hr: Obriši veze

note: Template: Login
en: Lost your password?
hr: Izgubili ste lozinku?

note: Template: Login
en: Request New Password
hr: Zahtjev za novu lozinku

note: Template: Login
en: Back to login
hr: Natrag na prijavu

note: Template: Motd
en: Message of the Day
hr: Poruka dana

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
hr: Nedovoljna ovlaštenja

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
hr: Vratite se na prethodnu stranicu

note: Template: Pagination
en: Show first page
hr: Pokaži prvu stranicu

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
hr: Pokaži prethodne stranice

note: Template: Pagination
en: Show page %s
hr: Pokaži stranicu %s

note: Template: Pagination
en: Show next pages
hr: Pokaži slijedeće stranice

note: Template: Pagination
en: Show last page
hr: Pokaži posljednju stranicu

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
hr: Potreban ID formulara!

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
hr: Datoteka nije pronađena!

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
hr: Datoteka nije slika koja se može neposredno prikazati!

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
hr: Obavijest

note: Template: Article
en: Inform Agent
hr: Obavijesti operatera

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
hr: Dozvole

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: You can select one or more groups to define access for different agents.
hr: Radi određivanja prava pristupa za operatere, možete izabrati jednu ili više grupa.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: If set to invalid end users can not generate the stat.
hr: Ako je postavljeno kao pogrešno, krajnji korisnici ne mogu napraviti statistiku.

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
hr: X-os

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
hr: Molimo izaberite samo jedan element ili isključite tipku "Fiksirano"!

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
hr: Između

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
hr: Zamijeni osi

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
hr: Postavi parametre statičke statistike

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
hr: Nije izabran niti jedan element.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
hr: Skala

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
hr: OTRS test stranica

note: Template: Test
en: Counter
hr: Brojač

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
hr: Vratite se na prethodnu stranicu

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
hr: Pregled poruka sistemskog dnevnika.

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
hr: Ažuriraj i nadogradi sistem softverskim paketima.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
hr: Nova telefonska kartica

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
hr: Nova kartica E-pošte

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
hr: Prethodni vlasnik

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
hr: otisnuo

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
hr: Datum čekanja

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
hr: za stanja čekanja

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
hr: Moje kartice

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
hr: Kartice tvrtke

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
hr: Poredaj po

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
hr: Otvoreno s prioritetom

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
hr: Otvoreno sa statusom

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
hr: Vrijeme otvaranja

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
hr: Vrijeme zatvaranja

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
hr: Operater/Vlasnik

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
hr: Otvorio Operater/Vlasnik

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
hr: Procijenio

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
hr: Obračunato vrijeme

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
hr: Vrijeme otvaranja kartice

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
hr: Vrijeme zatvaranja kartice

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
hr: Obračunato vrijeme po operateru

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
hr: Ukupno vrijeme

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
hr: Prosječno po kartici

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
hr: Minimalno vrijeme kartice

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
hr: Maksimalno vrijeme kartice

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
hr: Broj kartice

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
hr: Prosječno po članku

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
hr: Minimalno vrijeme po članku

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
hr: Maksimalno vrijeme po članku

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
hr: Broj članaka

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
hr: uzlazno

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
hr: silazno

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
hr: Atributi za tiskanje

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
hr: Redoslijed sortiranja

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Presence
hr: Tablica prisutnosti

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
hr: Veličina baze podataka

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
hr: Kartice

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
hr: Nepoznato

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: OK
hr: U redu

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
hr: %s vremenskih jedinica prebrojano. Ukupno %s vremenskih jedinica.

note: SysConfig
en: ACL module that allows closing parent tickets only if all its children are already closed ("State" shows which states are not available for the parent ticket until all child tickets are closed).
hr: "ACL" modul koji dozvoljava da nadređene kartice budu zatvorene samo ako su već zatvorene sve podređene kartice ("Status" pokazuje koji statusi nisu dostupni za karticu roditelj dok se ne zatvore sve kartice djeca).

note: SysConfig
en: Activates a blinking mechanism of the queue that contains the oldest ticket.
hr: Aktivira mehanizam treptanja retka koji sadrži najstariju karticu.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for agents, in the agent interface.
hr: Aktivira opciju izgubljene lozinke za operatere, na sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for customers.
hr: Aktivira opciju izgubljene lozinke za korisnike.

note: SysConfig
en: Activates support for customer groups.
hr: Aktivira podršku za korisničke grupe.

note: SysConfig
en: Activates the article filter in the zoom view to specify which articles should be shown.
hr: Aktivira filter za članke u proširenom pregledu radi definiranja koji članci trebaju biti prikazani.

note: SysConfig
en: Activates the available themes on the system. Value 1 means active, 0 means inactive.
hr: Aktivira raspoložive teme. Vrijednost 1 znači aktivno, 0 znači neaktivno.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system to have a faster system by moving some tickets out of the daily scope. To search for these tickets, the archive flag has to be enabled in the ticket search.
hr: Aktivira arhivski sustav radi ubrzanja rada, uklanjanjem nekih kartica iz dnevnog praćenja. Za pronalazak kartica, označena arhiva mora biti omogućena za pretragu kartica.

note: SysConfig
en: Activates time accounting.
hr: Aktivira mjerenje vremena.

note: SysConfig
en: Added email. %s
hr: "E-pošta poslana korisniku. %s"

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
hr: Poveza na karticu "%s" postavljena.

note: SysConfig
en: Added note (%s)
hr: Dodata napomena (%s)

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
hr: Pretplata za korisnika "%s" uključena.

note: SysConfig
en: Adds the one time vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
hr: Jednokratno dodaje neradne dane. Molimo Vas da koristite jednoznamenkasti broj od 1 do 9 (umjesto 01 - 09).

note: SysConfig
en: Adds the permanent vacation days. Please use single digit pattern for numbers from 1 to 9 (instead of 01 - 09).
hr: Trajno dodaje neradne dane. Molimo Vas da koristite jednoznamenkasti broj od 1 do 9 (umjesto 01 - 09).

note: SysConfig
en: Agent called customer.
hr: "Operaterov telefonski poziv."

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check PGP.
hr: Modul sučelja operatera za obavještavanja o članku, provjera PGP.

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check S/MIME.
hr: Modul sučelja operatera za obavještavanja o članku, provjera S/MIME

note: SysConfig
en: Agent interface module to check incoming emails in the Ticket-Zoom-View if the S/MIME-key is available and true.
hr: Modul sučelja operatera za provjeru dolaznih poruka u uvećanom pregledu kartice ako "S/MIME"-ključ postoji i dostupan je.

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
hr: Operateri <-> Grupe

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
hr: Operateri <-> Uloge

note: SysConfig
en: Allows agents to exchange the axis of a stat if they generate one.
hr: Dozvoljava operaterima da zamjene osi na pokrenutoj statistici.

note: SysConfig
en: Allows agents to generate individual-related stats.
hr: Dozvoljava operaterima da pokrenu individualnu statistiku.

note: SysConfig
en: Allows choosing between showing the attachments of a ticket in the browser (inline) or just make them downloadable (attachment).
hr: Dozvoljava izbor između prikaza priloga u pregledniku ili samo omogućava njihovo preuzimanje.

note: SysConfig
en: Allows choosing the next compose state for customer tickets in the customer interface.
hr: Dozvoljava izbor slijedećeg stanja za korisničku karticu u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Allows customers to change the ticket priority in the customer interface.
hr: Dozvoljava korisnicima da promjene prioritet kartice u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket SLA in the customer interface.
hr: Dozvoljava korisnicima da postave SLA za karticu u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket priority in the customer interface.
hr: Dozvoljava korisnicima da postave prioritet kartice u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket queue in the customer interface. If this is set to 'No', QueueDefault should be configured.
hr: Dozvoljava korisnicima da postave red kartice u korisničkom sučelju. Ako je postavljeno na "Ne", onda treba postaviti "QueueDefault".

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket service in the customer interface.
hr: Dozvoljava korisnicima da postave servis za karticu u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Allows defining new types for ticket (if ticket type feature is enabled).
hr: Dozvoljava definiranje novog tipa kartice (ako je opcije tipa kartice aktivirana).

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
hr: Automatski odgovori <-> Redovi

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
hr: Automatski nastavak poslan za "%s".

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
hr: Automatski odbačeno poslano "%s".

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
hr: Poslat automatski odgovor za "%s".

note: SysConfig
en: Automated line break in text messages after x number of chars.
hr: Automatski kraj retka u tekstualnim porukama nakon simbola "x".

note: SysConfig
en: Automatically lock and set owner to current Agent after selecting for an Bulk Action.
hr: Automatsko zaključavanje i postavljanje vlasnika na aktualnog operatera nakon izbora masovne akcije.

note: SysConfig
en: Balanced white skin by Felix Niklas.
hr: Balansirani bijeli izgled, Felix Niklas.

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
hr: Odbijena poruka "%s".

note: SysConfig
en: Builds an article index right after the article's creation.
hr: Generira indeks članaka odmah po kreiranju članka.

note: SysConfig
en: Change password
hr: Promjena lozinke

note: SysConfig
en: Change queue!
hr: Promjena reda!

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
hr: Promjenjen prioritet sa "%s" (%s) na "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Comment for new history entries in the customer interface.
hr: Komentar za nove povjesne unose u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Controls if customers have the ability to sort their tickets.
hr: Kontrolira da li korisnici imaju mogućnost sortiranja svojih kartica.

note: SysConfig
en: Converts HTML mails into text messages.
hr: Pretvara HTML poruke u tekstualne poruke.

note: SysConfig
en: Create and manage Service Level Agreements (SLAs).
hr: Kreira i upravlja sa SLA.

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
hr: Kreiranje i upravljanje zaposlenima.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
hr: Kreiranje i upravljanje prilozima.

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
hr: Kreiranje i upravljanje korisnicima.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
hr: Kreiranje i upravljanje grupama.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
hr: Kreiranje i upravljanje redovima.

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
hr: Kreiranje i upravljanje automatskim odgovorima.

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
hr: Kreiranje i upravljanje ulogama.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
hr: Kreiranje i upravljanje pozdravima.

note: SysConfig
en: Create and manage services.
hr: Kreiranje i upravljanje uslugama.

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
hr: Kreiranje i upravljanje potpisima.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
hr: Kreiranje i upravljanje prioritetima kartice.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
hr: Kreiranje i upravljanje statusima kartice.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
hr: Kreiranje i upravljanje tipovima kartice.

note: SysConfig
en: Customer Users
hr: Korisnici

note: SysConfig
en: Customer called us.
hr: Korisnički telefonski poziv.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
hr: Korisnički Web zahtjev.

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
hr: Korisici <-> Grupe

note: SysConfig
en: Data used to export the search result in CSV format.
hr: Podaci upotrebljeni za izvoz rezultata pretraživanja u "CSV" formatu.

note: SysConfig
en: Default ACL values for ticket actions.
hr: Zadani ACL vrijednosti za akcije kartice.

note: SysConfig
en: Default loop protection module.
hr: Zadani modul zaštite od petlje

note: SysConfig
en: Default queue ID used by the system in the agent interface.
hr: Zadani ID repa koji koristi sustav u sučelju zaposlenika.

note: SysConfig
en: Default ticket ID used by the system in the agent interface.
hr: Zadani ID kartice koji koristi sustav u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Default ticket ID used by the system in the customer interface.
hr: Zadani ID kartice koji koristi sustav u korisničkom sučelju.

note: SysConfig
en: Define the start day of the week for the date picker.
hr: Odredi prvi dan u nedjelji za izbor datuma.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a LinkedIn icon at the end of a customer info block.
hr: Definira korisnikovu stavku, koja generira ikonu LinkedIn na kraju korisnikovog info bloka.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a XING icon at the end of a customer info block.
hr: Definira korisnikovu stavku, koja generira ikonu XING na kraju korisnikovog info bloka.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a google icon at the end of a customer info block.
hr: Definira korisnikovu stavku, koja generira ikonu google na kraju korisnikovog info bloka.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a google maps icon at the end of a customer info block.
hr: Definira korisnikovu stavku, koja generira ikonu google karti na kraju korisnikovog info bloka.

note: SysConfig
en: Defines a default list of words, that are ignored by the spell checker.
hr: Definira zadani popis riječi, koje su zanemarene provjerom pravopisa.

note: SysConfig
en: Defines all the X-headers that should be scanned.
hr: Određuje sva X-zaglavlja koja treba skenirati.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for this item in the customer preferences.
hr: Određuje sve parametre za ovu stavku u korisničkim podešavanjima.

note: SysConfig
en: Defines all the possible stats output formats.
hr: Određuje sve moguće izlazne formate statistike.

note: SysConfig
en: Defines an alternate URL, where the login link refers to.
hr: Određuje alternativni URL, na koji veza za prijavu pokazuje.

note: SysConfig
en: Defines an alternate URL, where the logout link refers to.
hr: Određuje alternativni URL, na koji veza za odjavu pokazuje.

note: SysConfig
en: Defines an alternate login URL for the customer panel..
hr: Određuje alternativni URL prijave za korisnički panel.

note: SysConfig
en: Defines an alternate logout URL for the customer panel.
hr: Određuje alternativni URL odjave za korisnički panel.

note: SysConfig
en: Defines if composed messages have to be spell checked in the agent interface.
hr: Određuje da li porukama napisanim u interfejsu zaposlenih treba uraditi proveru pravopisa.

note: SysConfig
en: Defines the URL CSS path.
hr: Određuje "URL CSS" putanju.

note: SysConfig
en: Defines the URL base path of icons, CSS and Java Script.
hr: Određuje URL osnovnu stazu za statični web sadržaj (ikone, CSS, JS).

note: SysConfig
en: Defines the URL image path of icons for navigation.
hr: Određuje URL putanju do slika za navigacione ikone.

note: SysConfig
en: Defines the URL java script path.
hr: Određuje URL putanju java skriptova.

note: SysConfig
en: Defines the URL rich text editor path.
hr: Određuje URL putanju do aplikacije za uređivanje "RTF" datoteka

note: SysConfig
en: Defines the body text for rejected emails.
hr: Određuje telo teksta za odbačene poruke.

note: SysConfig
en: Defines the column to store the keys for the preferences table.
hr: Određuje kolonu za čuvanje ključeva tabele podešavanja.

note: SysConfig
en: Defines the connections for http/ftp, via a proxy.
hr: Određuje konekcije za "http/ftp" preko posrednika.

note: SysConfig
en: Defines the date input format used in forms (option or input fields).
hr: Određuje format unosa datuma u formulare (opcija za polja za unos).

note: SysConfig
en: Defines the default CSS used in rich text editors.
hr: Određuje zadani CSS upotrebljen u "RTF" uređivanju.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of new customer tickets in the customer interface.
hr: Određuje zadani prioritet za nove korisničke karticue u korisničkom interfejsu.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of new tickets.
hr: Određuje zadani prioritet za nove karticue.

note: SysConfig
en: Defines the default queue for new customer tickets in the customer interface.
hr: Određuje zadani red za nove korisničke karticue u korisničkom interfejsu.

note: SysConfig
en: Defines the default spell checker dictionary.
hr: Određuje zadani rječnik za provjeru pravopisa.

note: SysConfig
en: Defines the default state of new tickets.
hr: Određuje zadani status novih kartice.

note: SysConfig
en: Defines the hours and week days to count the working time.
hr: Određuje sate i dane u tjednu radi kalkulacija radnog vremena.

note: SysConfig
en: Defines the maximal valid time (in seconds) for a session id.
hr: Određuje maksimalno vrijeme važenja (u sekundama) za ID sesije.

note: SysConfig
en: Defines the maximum number of pages per PDF file.
hr: Određuje maksimalni broj strana po "PDF" datoteci.

note: SysConfig
en: Defines the maximum size (in MB) of the log file.
hr: Određuje maksimalnu veličinu datoteke dnevnika (u megabajtima).

note: SysConfig
en: Defines the module to authenticate customers.
hr: Određuje modul za autentikaciju korisnika.

note: SysConfig
en: Defines the name of the key for customer sessions.
hr: Određuje naziv ključa za korisničke sesije.

note: SysConfig
en: Defines the standard size of PDF pages.
hr: Određuje standardnu veličinu "PDF" stranica.

note: SysConfig
en: Defines the subject for rejected emails.
hr: Određuje temu za odbačene poruke.

note: SysConfig
en: Defines the user identifier for the customer panel.
hr: Određuje identifikator korisnika za korisnički panel.

note: SysConfig
en: Defines the valid state types for a ticket.
hr: Određuje važeće tipove statusa za karticu.

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
hr: Veza na "%s" uklonjena.

note: SysConfig
en: Email Addresses
hr: Adrese E-pošte

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
hr: Poruka E-pošte poslana "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
hr: "E-pošta poslana zaposleniku."

note: SysConfig
en: Enables S/MIME support.
hr: Omogućava "S/MIME" podršku.

note: SysConfig
en: Enables customers to create their own accounts.
hr: Omogućava korisnicima da kreiraju sopstvene naloge.

note: SysConfig
en: Enables spell checker support.
hr: Omogućuje podršku za provjeru pravopisa.

note: SysConfig
en: Escalation view
hr: Pregled eskalacija

note: SysConfig
en: Execute SQL statements.
hr: Izvrši SQL naredbe.

note: SysConfig
en: Filter incoming emails.
hr: Filtriranje dolaznih poruka.

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
hr: Slijedi za [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
hr: Proslijeđena poruka "%s".

note: SysConfig
en: Go back
hr: Vrati se natrag

note: SysConfig
en: Interface language
hr: Jezik sučelja

note: SysConfig
en: Link Object
hr: Poveži objekt

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
hr: Poveži operatere s gupama.

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
hr: Poveži operatere s ulogama.

note: SysConfig
en: Link queues to auto responses.
hr: Poveži redove s automatskim odgovorima.

note: SysConfig
en: Link roles to groups.
hr: Poveži uloge sa grupama.

note: SysConfig
en: Locked ticket.
hr: Kartica zaključana.

note: SysConfig
en: Log file for the ticket counter.
hr: Datoteka dnevnika za brojač kartice.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
hr: Zaštita od petlje! Automatski odgovor nije poslan na "%s".

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
hr: Upravljanje postojećim sesijama.

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
hr: Nova kartica [%s] otvorena (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
hr: Novi vlasnik je "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: New responsible is "%s" (ID=%s).
hr: Novi odgovorni je "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
hr: Obavijest poslana k "%s".

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
hr: Broj prikazanih kartica

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
hr: Staro: "%s" Novo: "%s"

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
hr: Pregled svih otvorenih kartica.

note: SysConfig
en: PGP Key Management
hr: Upravljanje PGP ključevima

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
hr: Slanje "PGP" ključa

note: SysConfig
en: Permitted width for compose email windows.
hr: Dozvoljena širina prozora za pisanje poruke.

note: SysConfig
en: Permitted width for compose note windows.
hr: Dozvoljena širina prozora za pisanje napomene.

note: SysConfig
en: PostMaster Filters
hr: PostMaster filtri

note: SysConfig
en: PostMaster Mail Accounts
hr: PostMaster računi E-pošte

note: SysConfig
en: Queue view
hr: Pregled reda

note: SysConfig
en: Refresh interval
hr: Interval osvježavanja

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
hr: Pretplata za korisnika "%s" isključena.

note: SysConfig
en: Replaces the original sender with current customer's email address on compose answer in the ticket compose screen of the agent interface.
hr: Zamjenjuje originalnog pošiljatelja adresom E-pošte trenutnog korisnika pri kreiranju odgovora u prozoru za pisanje odgovora sučelja operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to change the customer of a ticket in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za promenu korisnika kartice u interfejsu operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the close ticket screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora za zatvaranje kartice u interfejsu operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket bounce screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora za odbijanje kartice u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket compose screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora za otvaranje kartice u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket forward screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora za prosleđivanje kartice u sučelju zaposlenog.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket free text screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora slobodnog teksta kartice u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket merge screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora za spajanje pri uvećanom prikazu kartice u interfejsu operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket note screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora za napomene kartice u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora vlasnika tuketa pri uvećanom prikazu kartice u interfejsu operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora čekanja pri uvećanom prikazu kartice u interfejsu operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket phone outbound screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora telefonskog odlaznog kartice u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora prioriteta pri uvećanom prikazu kartice u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket responsible screen in the agent interface.
hr: Potrebne dozvole za upotrebu prozora odgovornog za karticu u sučelju operatera.

note: SysConfig
en: Resets and unlocks the owner of a ticket if it was moved to another queue.
hr: Resetuje i otključava vlasnika kartice ako je premešten u drugi red.

note: SysConfig
en: Restores a ticket from the archive (only if the event is a state change, from closed to any open available state).
hr: Restaurira karticu iz arhive (samo ako je događaj promena statusa od zatvorenog na bilo koji dostupan otvoreni status).

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
hr: Uloge <-> Grupe

note: SysConfig
en: S/MIME Certificate Upload
hr: Slanje "S/MIME" certifikata

note: SysConfig
en: Search Customer
hr: Traži korisnika

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
hr: Pošalji obavijesti korisnicima.

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
hr: Sistemska adresa pošiljatelja.

note: SysConfig
en: Skin
hr: Tema

note: SysConfig
en: Stat#
hr: Statistika br.

note: SysConfig
en: Status view
hr: Pregled statusa

note: SysConfig
en: Stores cookies after the browser has been closed.
hr: Čuva kolačiće nakon zatvaranja pretraživača.

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
hr: premještaj kartice u rep "%s" (%s) iz repa "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Ticket overview
hr: Pregled kartice

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
hr: kartica otključana.

note: SysConfig
en: Update Ticket "Seen" flag if every article got seen or a new Article got created.
hr: Ažuriraj o?naku viđenih kartice ako su svi pregledani ili je kreiran novi članak.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
hr: Ažuriran SLA "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
hr: Ažuriran servis "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
hr: Ažuriran tip "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
hr: Ažurirano: %s

note: SysConfig
en: Updated: %s=%s;%s=%s;%s=%s;
hr: Ažurirano: %s=%s;%s=%s;%s=%s;

note: SysConfig
en: Updates the ticket escalation index after a ticket attribute got updated.
hr: Ažuriraj indeks eskalacije kartice posle ažuriranja atributa kartice.

note: SysConfig
en: Updates the ticket index accelerator.
hr: Ažuriraj akcelerator indeksa kartice.

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
hr: Pregled rezultata provere performansi.

note: SysConfig
en: When tickets are merged, the customer can be informed per email by setting the check box "Inform Sender". In this text area, you can define a pre-formatted text which can later be modified by the agents.
hr: Kada su kartice spojeni, korisnik može biti informiran E-poštom postavljanjem polje za potvrdu "Obavijesti pošiljaoca". U prostoru za tekst, možete definirati unaprijed formatirani tekst koji kasnije biti modificiran od strane zaposlenika.
