OTRS - en to lt translation catalogue (1401 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
lt: Taip

note: Template: AAABase
en: No
lt: Ne

note: Template: AAABase
en: yes
lt: taip

note: Template: AAABase
en: no
lt: ne

note: Template: AAABase
en: Off
lt: Išjungta

note: Template: AAABase
en: off
lt: išjungta

note: Template: AAABase
en: On
lt: Įjungta

note: Template: AAABase
en: on
lt: įjungta

note: Template: AAABase
en: top
lt: viršus

note: Template: AAABase
en: end
lt: pabaiga

note: Template: AAABase
en: Done
lt: Atlikta

note: Template: AAABase
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: Template: AAABase
en: Reset
lt: Atstatyti

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
lt: daugiau nei prieš ...

note: Template: AAABase
en: in more than ...
lt: daugiau nei per ...

note: Template: AAABase
en: Today
lt: Šiandien

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
lt: Rytoj

note: Template: AAABase
en: Next week
lt: Sekančią savaitę

note: Template: AAABase
en: day
lt: diena

note: Template: AAABase
en: days
lt: dienos

note: Template: AAABase
en: day(s)
lt: Diena(-os)

note: Template: AAABase
en: hour
lt: valanda

note: Template: AAABase
en: hours
lt: valandos

note: Template: AAABase
en: hour(s)
lt: valanda(-os)

note: Template: AAABase
en: Hours
lt: Valandos

note: Template: AAABase
en: h
lt: val.

note: Template: AAABase
en: minute
lt: minutė

note: Template: AAABase
en: minutes
lt: minutės

note: Template: AAABase
en: minute(s)
lt: minutė(-ės)

note: Template: AAABase
en: Minutes
lt: minutės

note: Template: AAABase
en: month
lt: mėnesis

note: Template: AAABase
en: months
lt: mėnesiai

note: Template: AAABase
en: month(s)
lt: mėnesis(-iai)

note: Template: AAABase
en: week
lt: savaitė

note: Template: AAABase
en: week(s)
lt: savaitė(-ės)

note: Template: AAABase
en: quarter
lt: ketvirtis

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
lt: ketvirtis (čiai)

note: Template: AAABase
en: half-year
lt: pusmetis

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
lt: pusmečiai

note: Template: AAABase
en: year
lt: metai

note: Template: AAABase
en: years
lt: metų

note: Template: AAABase
en: year(s)
lt: metai(-ų)

note: Template: AAABase
en: second(s)
lt: sekundė(-ės)

note: Template: AAABase
en: seconds
lt: sekundės

note: Template: AAABase
en: second
lt: sekundė

note: Template: AAABase
en: Time unit
lt: Laiko vienetas

note: Template: AAABase
en: wrote
lt: rašė

note: Template: AAABase
en: Message
lt: Žinutė

note: Template: AAABase
en: Error
lt: Klaida

note: Template: AAABase
en: Bug Report
lt: Triktis apie defektą

note: Template: AAABase
en: Attention
lt: Dėmesio

note: Template: AAABase
en: Warning
lt: Perspėjimas

note: Template: AAABase
en: Module
lt: Modulis

note: Template: AAABase
en: Modulefile
lt: Modulio failas

note: Template: AAABase
en: Subfunction
lt: Sub-funkcija

note: Template: AAABase
en: Line
lt: Eilutė

note: Template: AAABase
en: Setting
lt: Nustatymas

note: Template: AAABase
en: Settings
lt: Nustatymai

note: Template: AAABase
en: Example
lt: Pavyzdys

note: Template: AAABase
en: Examples
lt: Pavyzdžiai

note: Template: AAABase
en: valid
lt: galiojantis

note: Template: AAABase
en: Valid
lt: Galiojantis

note: Template: AAABase
en: invalid
lt: negaliojantis

note: Template: AAABase
en: * invalid
lt: * negaliojantis

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
lt: laikinai negaliojantis

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
lt:  2 minutės

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
lt:  5 minutės

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
lt:  7 minutės

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
lt: 10 minučių

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
lt: 15 minučių

note: Template: AAABase
en: Mr.
lt: Ponas

note: Template: AAABase
en: Mrs.
lt: Ponia

note: Template: AAABase
en: Next
lt: Sekantis

note: Template: AAABase
en: Back
lt: Atgal

note: Template: AAABase
en: Next...
lt: Toliau...

note: Template: AAABase
en: ...Back
lt: ...Atgal

note: Template: AAABase
en: -none-
lt: -nėra-

note: Template: AAABase
en: none
lt: nėra

note: Template: AAABase
en: none!
lt: nėra!

note: Template: AAABase
en: none - answered
lt: neatsakyta

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
lt: Prašome neredaguoti!

note: Template: AAABase
en: Need Action
lt: Reikalingas veiksmas

note: Template: AAABase
en: AddLink
lt: Pridėti nuorodą

note: Template: AAABase
en: Link
lt: Susieti

note: Template: AAABase
en: Unlink
lt: Atsieti

note: Template: AAABase
en: Linked
lt: Susijęs

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
lt: Nuoroda (Normali)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
lt: Nuoroda (Tėvinė?)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
lt: Nuoroda (Vaikinė?)

note: Template: AAABase
en: Normal
lt: Normaus

note: Template: AAABase
en: Parent
lt: Tėvinis?

note: Template: AAABase
en: Child
lt: Vaikinis?

note: Template: AAABase
en: Text
lt: Tekstas

note: Template: AAABase
en: Standard
lt: Standartinis

note: Template: AAABase
en: Lite
lt: Paprastas

note: Template: AAABase
en: User
lt: Naudotojas

note: Template: AAABase
en: Username
lt: Naudotojo vardas

note: Template: AAABase
en: Language
lt: Kalba

note: Template: AAABase
en: Languages
lt: Kalbos

note: Template: AAABase
en: Password
lt: Slaptažodis

note: Template: AAABase
en: Preferences
lt: Asmeniniai nustatymai

note: Template: AAABase
en: Salutation
lt: Kreipimosi forma(pasveikinimas)

note: Template: AAABase
en: Salutations
lt: Kreipimosi formos(pasveikinimai)

note: Template: AAABase
en: Signature
lt: Parašas

note: Template: AAABase
en: Signatures
lt: Parašai

note: Template: AAABase
en: Customer
lt: Klientas

note: Template: AAABase
en: CustomerID
lt: Kliento ID

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
lt: Kliento ID

note: Template: AAABase
en: customer
lt: klientas

note: Template: AAABase
en: agent
lt: agentas

note: Template: AAABase
en: system
lt: sistema

note: Template: AAABase
en: Customer Info
lt: Kliento info

note: Template: AAABase
en: Customer Information
lt: Kliento informacija

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
lt: Kliento organizacijos

note: Template: AAABase
en: Company
lt: Organizacija

note: Template: AAABase
en: go!
lt: eiti!

note: Template: AAABase
en: go
lt: eiti

note: Template: AAABase
en: All
lt: Visos

note: Template: AAABase
en: all
lt: visi

note: Template: AAABase
en: Sorry
lt: Atsiprašome

note: Template: AAABase
en: update!
lt: atnaujinti!

note: Template: AAABase
en: update
lt: atnaujinti

note: Template: AAABase
en: Update
lt: Atnaujinti

note: Template: AAABase
en: Updated!
lt: Atnaujinta!

note: Template: AAABase
en: submit!
lt: Pateikti!

note: Template: AAABase
en: submit
lt: Pateikti

note: Template: AAABase
en: Submit
lt: Pateikti

note: Template: AAABase
en: change!
lt: pakeisti!

note: Template: AAABase
en: Change
lt: Pakeisti

note: Template: AAABase
en: change
lt: pakeisti

note: Template: AAABase
en: click here
lt: spauskite čia

note: Template: AAABase
en: Comment
lt: Komentaras

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
lt: Neleistina pasirinktis!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
lt: Klaidingas laikas!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
lt: Klaidinga data!

note: Template: AAABase
en: Name
lt: Vardas

note: Template: AAABase
en: Group
lt: Grupė

note: Template: AAABase
en: Description
lt: Aprašymas

note: Template: AAABase
en: description
lt: aprašymas

note: Template: AAABase
en: Theme
lt: Tema

note: Template: AAABase
en: Created
lt: Sukurtas

note: Template: AAABase
en: Created by
lt: Sukūrė

note: Template: AAABase
en: Changed
lt: Pakeistas

note: Template: AAABase
en: Changed by
lt: Pakeitė

note: Template: AAABase
en: Search
lt: Ieškoti

note: Template: AAABase
en: and
lt: ir

note: Template: AAABase
en: between
lt: tarp

note: Template: AAABase
en: before/after
lt: prieš/po

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
lt: Pilno teksto paieška

note: Template: AAABase
en: Options
lt: Parinktys

note: Template: AAABase
en: Title
lt: Antraštė

note: Template: AAABase
en: Item
lt: Elementas

note: Template: AAABase
en: Delete
lt: Ištrinti

note: Template: AAABase
en: Edit
lt: Redaguoti

note: Template: AAABase
en: View
lt: Žiūrėti

note: Template: AAABase
en: Number
lt: Numeris

note: Template: AAABase
en: System
lt: Sistema

note: Template: AAABase
en: Contact
lt: Kontaktas

note: Template: AAABase
en: Contacts
lt: Kontaktai

note: Template: AAABase
en: Export
lt: Eksportuoti

note: Template: AAABase
en: Up
lt: Į viršų

note: Template: AAABase
en: Down
lt: Į apačią

note: Template: AAABase
en: Add
lt: Pridėti

note: Template: AAABase
en: Added!
lt: Pridėta!

note: Template: AAABase
en: Category
lt: Kategorija

note: Template: AAABase
en: Viewer
lt: Žiūryklė

note: Template: AAABase
en: Expand
lt: Išplėsti

note: Template: AAABase
en: Small
lt: Mažas

note: Template: AAABase
en: Medium
lt: Vidutinis

note: Template: AAABase
en: Large
lt: Didelis

note: Template: AAABase
en: Date picker
lt: Datos parinkiklis

note: Template: AAABase
en: This field is required or
lt: Šis laukas yra privalomas arba

note: Template: AAABase
en: New message
lt: Nauja žinutė

note: Template: AAABase
en: New message!
lt: Nauja žinutė!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
lt: Prašome atsakyti į šį triktį(-us), kad grįžtumėte prie įprastos eilės peržiūros!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
lt: Jūs turite %s naują(-ų) žinutę(-čių)!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
lt: Jūs turite %s priminimą(-ų) apie triktį(-us)!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
lt: Jūsų kalbai rekomenduojamas simbolių rinkinys yra %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
lt: Pasikeiskite slaptažodį.

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
lt: Prašome iš pradžių aktyvuoti %s!

note: Template: AAABase
en: No suggestions
lt: Pasiūlymų nėra

note: Template: AAABase
en: Word
lt: Žodis

note: Template: AAABase
en: Ignore
lt: Ignoruoti

note: Template: AAABase
en: replace with
lt: sukeisti su

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
lt: Nėra paskyros su tokiu prisijungimo vardu.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
lt: Prisijungimas nepavyko! Neteisingai įvestas prisijungimo vardas arba slaptažodis.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
lt: Nėra paskyros su tokiu naudotojo vardu.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
lt: Prašome susisiekti su savo administratoriumi

note: Template: AAABase
en: Logout
lt: Atsijungti

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
lt: Sėkmingai atsijungta! Ačiū, kad naudojatės %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
lt: Funkcija/ypatybė neaktyvuota!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
lt: Agentas atnaujintas!

note: Template: AAABase
en: Create Database
lt: Sukurti duomenų bazę

note: Template: AAABase
en: System Settings
lt: Sistemos nustatymai

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
lt: Pašto konfigūracija

note: Template: AAABase
en: Finished
lt: Baigta

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
lt: Įdiegti OTRS

note: Template: AAABase
en: License
lt: Licenzija

note: Template: AAABase
en: Database
lt: Duomenų bazė

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
lt: Duoemnų bazė ištrinta.

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
lt: Reikia prisijungimo vardo!

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
lt: Reikia slaptažodžio!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
lt: Imti šį klientą

note: Template: AAABase
en: Take this User
lt: Imti šį naudotoją

note: Template: AAABase
en: possible
lt: galima

note: Template: AAABase
en: reject
lt: atmesti

note: Template: AAABase
en: reverse
lt: atšaukti/panaikinti

note: Template: AAABase
en: Facility
lt: Priemonė/įranga (Facility)

note: Template: AAABase
en: Time Zone
lt: Laiko zona

note: Template: AAABase
en: Pending till
lt: Laukia sprendimo iki

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
lt: Nenaudokite supernaudotojo darbui su OTRS! Vietoje to sukurkite naujus agentus ir dirbkite naudodami juos.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
lt: Išsiuntinėti pagal el. pašto Kam: laukelį.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
lt: Išsiuntinėti pagal pasirinktą eilę.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
lt: Įrašas nerastas!

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
lt: Baigėsi sesijai skirtas laikas. Prisijunkite iš naujo

note: Template: AAABase
en: No Permission!
lt: Nėra leidimo!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
lt: (Spauskite čia, kad pridėti)

note: Template: AAABase
en: Preview
lt: Peržiūra

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
lt: Negalima įrašyti į %s!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
lt: Nepavyksta sukurti %s!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
lt: Klientas %s pridėtas

note: Template: AAABase
en: Role added!
lt: Rolė pridėta!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
lt: Rolė atnaujinta!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
lt: Priedas pridėtas!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
lt: Priedas atnaujintas!

note: Template: AAABase
en: Response added!
lt: Atsakymas pridėtas!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
lt: Atsakymas atnaujintas!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
lt: Grupė atnaujinta

note: Template: AAABase
en: Queue added!
lt: Eilė pridėta!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
lt: Eilė atnaujinta!

note: Template: AAABase
en: State added!
lt: Būsena pridėta!

note: Template: AAABase
en: State updated!
lt: Būsena atnaujinta!

note: Template: AAABase
en: Type added!
lt: Tipas pridėtas!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
lt: Tipas atnaujintas!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
lt: Klientas atnaujintas!

note: Template: AAABase
en: Contract
lt: Kontraktas

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
lt: Prisijungę klientai: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
lt: Prisijungę agentai: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
lt: Kalendorius

note: Template: AAABase
en: File
lt: Failas

note: Template: AAABase
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

note: Template: AAABase
en: Type
lt: Tipas

note: Template: AAABase
en: Size
lt: Dydis

note: Template: AAABase
en: Upload
lt: Įkelti

note: Template: AAABase
en: Directory
lt: Direktorija

note: Template: AAABase
en: Signed
lt: Pasirašytas

note: Template: AAABase
en: Sign
lt: Pasirašyti

note: Template: AAABase
en: Crypted
lt: Šifruotas

note: Template: AAABase
en: Crypt
lt: Šifras

note: Template: AAABase
en: PGP Key
lt: PGP raktas

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
lt: PGP raktai

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
lt: S/MIME sertifikatas

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
lt: S/MIME sertifikatai

note: Template: AAABase
en: Office
lt: Biuras

note: Template: AAABase
en: Phone
lt: Telefonas

note: Template: AAABase
en: Fax
lt: Faksas

note: Template: AAABase
en: Mobile
lt: Mobilus telefonas

note: Template: AAABase
en: Zip
lt: Pašto kodas

note: Template: AAABase
en: City
lt: Miestas

note: Template: AAABase
en: Street
lt: Gatvė

note: Template: AAABase
en: Country
lt: Šalis

note: Template: AAABase
en: Location
lt: Vietovė

note: Template: AAABase
en: installed
lt: įdiegtas

note: Template: AAABase
en: uninstalled
lt: neįdiegtas

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
lt: Saugumo pastaba: turėtumėte aktyvuoti %s, nes aplikacija jau vykdoma!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
lt: Nepavyko išnagrinėti saugyklos indeksų dokumento.

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
lt: Šioje saugykloje nėra paketų Jūsų naudojamai pagrindo (framework) versijai, yra tik kitoms versijoms.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
lt: Pasirinktoje saugykloje arba nėra naujų paketų, arba išvis nėra jokių paketų.

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
lt: Keisti sistemos konfigūracijos nustatymus

note: Template: AAABase
en: printed at
lt: spausdinta

note: Template: AAABase
en: Loading...
lt: Kraunasi...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
lt: Gerbiamas pone %s,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
lt: Gerbiama ponia %s,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
lt: Gerbiamas %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
lt: Sveiki %s,

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
lt: Sukruta nauja paskyra. Prisijungimo informacija išiųsta į %s. Prašome pasitikrinti savo el. paštą.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
lt: Prašome spausti Atgal ir bandyti dar kartą.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
lt: Slaptažodžio atstatymo instrukcijos išsiųstos. Prašome pasitikrinti savo el. paštą.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
lt: Naujas slaptažodis išsiųstas į %s. Prašome pasitikrinti savo el. paštą.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
lt: Artėjantys įvykiai

note: Template: AAABase
en: Event
lt: Įvykis

note: Template: AAABase
en: Events
lt: Įvykiai

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
lt: Negalimas triktis!

note: Template: AAABase
en: more
lt: daugiau

note: Template: AAABase
en: Collapse
lt: Sutraukti

note: Template: AAABase
en: Shown
lt: Rodomi

note: Template: AAABase
en: News
lt: Naujienos

note: Template: AAABase
en: Product News
lt: Produkto naujienos

note: Template: AAABase
en: OTRS News
lt: OTRS Naujienos

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
lt: 7 dienų statistika

note: Template: AAABase
en: Mark
lt: Pažymėti

note: Template: AAABase
en: Unmark
lt: Nuimti žymėjimą

note: Template: AAABase
en: Bold
lt: Paryškintas

note: Template: AAABase
en: Italic
lt: Pasviręs

note: Template: AAABase
en: Underline
lt: Pabrauktas

note: Template: AAABase
en: Font Color
lt: Šrifto spalva

note: Template: AAABase
en: Background Color
lt: Fono spalva

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
lt: Panaikinti formatavimą

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
lt: Rodyti/Slėpti paslėptus elementus

note: Template: AAABase
en: Align Left
lt: Lygiuoti kairėje

note: Template: AAABase
en: Align Center
lt: Lygiuoti centre

note: Template: AAABase
en: Align Right
lt: Lygiuoti dešinėje

note: Template: AAABase
en: Justify
lt: Lygiuoti pagal abi kraštines

note: Template: AAABase
en: Header
lt: Antraštė

note: Template: AAABase
en: Indent
lt: Įtrauka

note: Template: AAABase
en: Outdent
lt: Atitrauka

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
lt: Sukurti nerikiuotą sąrašą

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
lt: Sukurti rikiuotą sąrašą

note: Template: AAABase
en: HTML Link
lt: HTML nuoroda

note: Template: AAABase
en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį

note: Template: AAABase
en: Undo
lt: Atšaukti

note: Template: AAABase
en: Redo
lt: Atstatyti

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
lt: Naujieji metai

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
lt: Tarptautinė darbuotojų diena

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
lt: Kūčios

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
lt: Pirmoji Kalėdų diena

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
lt: Antroji Kalėdų diena

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
lt: Naujųjų Metų išvakarės

note: Template: AAAMonth
en: Jan
lt: Sau

note: Template: AAAMonth
en: Feb
lt: Vas

note: Template: AAAMonth
en: Mar
lt: Kov

note: Template: AAAMonth
en: Apr
lt: Bal

note: Template: AAAMonth
en: May
lt: Geg

note: Template: AAAMonth
en: Jun
lt: Bir

note: Template: AAAMonth
en: Jul
lt: Lie

note: Template: AAAMonth
en: Aug
lt: Rug

note: Template: AAAMonth
en: Sep
lt: Rugs

note: Template: AAAMonth
en: Oct
lt: Spa

note: Template: AAAMonth
en: Nov
lt: Lap

note: Template: AAAMonth
en: Dec
lt: Gruo

note: Template: AAAMonth
en: January
lt: Sausis

note: Template: AAAMonth
en: February
lt: Vasaris

note: Template: AAAMonth
en: March
lt: Kovas

note: Template: AAAMonth
en: April
lt: Balandis

note: Template: AAAMonth
en: May_long
lt: Gegužė

note: Template: AAAMonth
en: June
lt: Birželis

note: Template: AAAMonth
en: July
lt: Liepa

note: Template: AAAMonth
en: August
lt: Rugpjūtis

note: Template: AAAMonth
en: September
lt: Rugsėjis

note: Template: AAAMonth
en: October
lt: Spalis

note: Template: AAAMonth
en: November
lt: Lapkritis

note: Template: AAAMonth
en: December
lt: Gruodis

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
lt: Nustatymai sėkmingai atnaujinti!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
lt: Naudotojo profilis

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
lt: Elektroninio pašto nustatymai

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
lt: Pakeisti slaptažodį

note: Template: AAAPreferences
en: New password
lt: Naujas slaptažodis

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
lt: Patikrinti slaptažodį

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
lt: Rašybos žodynas

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
lt: Numatytasis rašybos žodynas

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
lt: Daugiausia, apžvalgoje rodomų, trikčių viename puslapyje.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
lt: Dabartinis slaptažodis įvestas neteisingai. Bandykite iš naujo!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio, nes nesutampa Jūsų įvesti nauji slaptažodžiai!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio, nes jame yra neleistinų simbolių.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio. Jis turi būti mažiausiai %s simbolių ilgio.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio. Slaptažodį turi sudaryti mažiausiai 2 didžiosios ir 2 mažosios raidės.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio. Slaptažodyje turi būti bent 1 skaitmuo.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio. Slaptažodis turi būti mažiausiai 2 simbolių ilgio.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
lt: Neįmanoma atnaujinti slaptažodžio. Šis slaptažodis jau buvo naudotas. Prašome pasirinkti naują!

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
lt: Pasirinkite skyriklį, kurį norite naudoti CSV failuose (statistikoje ir paieškoje) arba bus naudojamas standartinis Jūsų kalbos skyriklis.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
lt: CSV skyriklis

note: Template: AAATicket
en: Status View
lt: Būsenos peržiūra

note: Template: AAATicket
en: Bulk
lt: Masiškai

note: Template: AAATicket
en: Lock
lt: Užrakinti

note: Template: AAATicket
en: Unlock
lt: Atrakinti

note: Template: AAATicket
en: History
lt: Istorija

note: Template: AAATicket
en: Zoom
lt: Priartinti

note: Template: AAATicket
en: Age
lt: Amžius

note: Template: AAATicket
en: Bounce
lt: Nukreipti (Bounce)

note: Template: AAATicket
en: Forward
lt: Persiųsti

note: Template: AAATicket
en: From
lt: Nuo

note: Template: AAATicket
en: To
lt: Kam

note: Template: AAATicket
en: Cc
lt: Kopija

note: Template: AAATicket
en: Subject
lt: Tema

note: Template: AAATicket
en: Move
lt: Perkelti

note: Template: AAATicket
en: Queue
lt: Eilė

note: Template: AAATicket
en: Queues
lt: Eilės

note: Template: AAATicket
en: Priority
lt: Prioritetas

note: Template: AAATicket
en: Priorities
lt: Prioritetai

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
lt: Prioritetu atnaujinimas

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
lt: Aptarnavimo lygio sutartis

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
lt: Aptarnavimo lygio sutartys

note: Template: AAATicket
en: Service
lt: Paslauga

note: Template: AAATicket
en: Services
lt: Paslaugos

note: Template: AAATicket
en: State
lt: Būsena

note: Template: AAATicket
en: States
lt: Būsenos

note: Template: AAATicket
en: Status
lt: Statusas

note: Template: AAATicket
en: Statuses
lt: Statusai

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
lt: Trikties tipas

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
lt: Trikties tipai

note: Template: AAATicket
en: Compose
lt: Sukurti

note: Template: AAATicket
en: Pending
lt: Laukiantis sprendimo

note: Template: AAATicket
en: Owner
lt: Savininkas

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
lt: Savininko pakeitimas

note: Template: AAATicket
en: Responsible
lt: Atsakingas

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
lt: Atsakingo atnaujinimas

note: Template: AAATicket
en: Sender
lt: Siuntėjas

note: Template: AAATicket
en: Article
lt: Straipsnis

note: Template: AAATicket
en: Ticket
lt: Triktis

note: Template: AAATicket
en: Createtime
lt: Sukūrimo laikas

note: Template: AAATicket
en: plain
lt: paprastas

note: Template: AAATicket
en: Email
lt: El. paštas

note: Template: AAATicket
en: email
lt: el. paštas

note: Template: AAATicket
en: Close
lt: Užverti

note: Template: AAATicket
en: Action
lt: Veiksmas

note: Template: AAATicket
en: Attachment
lt: Priedas

note: Template: AAATicket
en: Attachments
lt: Priedai

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
lt: Ši žinutė parašyta kitokiu simbolių rinkiniu negu Jūsų esama.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
lt: Jeigu neatvaizduojama teisingai,

note: Template: AAATicket
en: This is a
lt: Tai yra

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
lt: atverti naujame lange

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
lt: Šis el. laiškas yra HTML formatu. Spauskite čia jeigu norite jį pamatyti.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
lt: Laisvi laukeliai

note: Template: AAATicket
en: Merge
lt: Sujungti

note: Template: AAATicket
en: merged
lt: sujungti

note: Template: AAATicket
en: closed successful
lt: uždarytas sėkmingai

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
lt: uždarytas nesėkmingai

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
lt: Iš viso užrakintų trikčių

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
lt: Nauji užrakintos triktys

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
lt: Iš viso atsakingų trikčių

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
lt: Naujos atsakingos triktys

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
lt: Iš viso stebimų trikčių

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
lt: Naujos stebimos triktys

note: Template: AAATicket
en: All tickets
lt: Visos triktys

note: Template: AAATicket
en: Escalation
lt: Eskalavimas

note: Template: AAATicket
en: last-search
lt: Paskutinė paieška

note: Template: AAATicket
en: QueueView
lt: Eilių peržiūra

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
lt: Trikčių eskalavimo peržiūra

note: Template: AAATicket
en: new
lt: naujas

note: Template: AAATicket
en: open
lt: atidarytas

note: Template: AAATicket
en: Open
lt: Atidarytas

note: Template: AAATicket
en: closed
lt: uždarytas

note: Template: AAATicket
en: Closed
lt: Uždarytas

note: Template: AAATicket
en: removed
lt: pašalintas

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
lt: laukiantis priminimas

note: Template: AAATicket
en: pending auto
lt: laukia auto

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
lt: laukia automatiško uždarymo kaip sėkmingas

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
lt: laukia automatiško uždarymo kaip nesėkmingas

note: Template: AAATicket
en: email-external
lt: Išorinis el. paštas

note: Template: AAATicket
en: email-internal
lt: Vidinis el. paštas

note: Template: AAATicket
en: note-external
lt: Išorinė pastaba

note: Template: AAATicket
en: note-internal
lt: Vidinė pastaba

note: Template: AAATicket
en: note-report
lt: Pastaba ataskaitai

note: Template: AAATicket
en: phone
lt: Telefonas

note: Template: AAATicket
en: sms
lt: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
lt: Web užklausa

note: Template: AAATicket
en: lock
lt: užrakintas

note: Template: AAATicket
en: unlock
lt: atrakintas

note: Template: AAATicket
en: very low
lt: labai žemas

note: Template: AAATicket
en: low
lt: žemas

note: Template: AAATicket
en: normal
lt: normalus

note: Template: AAATicket
en: high
lt: aukštas

note: Template: AAATicket
en: very high
lt: labai aukštas

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
lt: 1 labai žemas

note: Template: AAATicket
en: 2 low
lt: 2 žemas

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
lt: 3 normalus

note: Template: AAATicket
en: 4 high
lt: 4 aukštas

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
lt: 5 labai aukštas

note: Template: AAATicket
en: Create
lt: Sukurti

note: Template: AAATicket
en: Phone call
lt: Telefono skambutis

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
lt: Triktis "%s" sukurta!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
lt: Trikties numeris

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
lt: Trikties objektas

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
lt: Nėra trikties numeriu "%s"! Negalima jo susieti!

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
lt: Triktį užrakino kitas agentas!

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
lt: Nerodyti uždarytų trikčių

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
lt: Rodyti uždarytus triktimis

note: Template: AAATicket
en: New Article
lt: Naujas straipsnis

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
lt: Prieinami neperskaityti straipsniai

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
lt: Pašalinti iš stebimų trikčių sąrašo

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
lt: Pridėti prie stebimų trikčių sąrašo

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
lt: Triktis el. paštu

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
lt: Sukurti naują el. pašto triktį

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
lt: Triktis telefonu

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
lt: Ieškoti trikčių

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
lt: Redaguoti kliento naudotojus

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
lt: Redaguoti klientą

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
lt: Masinis veiksmas

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
lt: Masinis veiksmas triktims

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
lt: Išsiųsti el. laišką ir sukurti naują triktį

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
lt: Sukurti naują el. pašto triktį ir išsiųsti jį (Išorinis)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
lt: Sukurti naują telefoninį triktį (vidinis)

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
lt: Visų atvirų trikčių apžvalga

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
lt: Užrakintos triktys

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
lt: Mano užrakintos triktys

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
lt: Mano stebimos triktys

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
lt: Triktys už kuriuos aš atsakingas

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
lt: Stebimos triktys

note: Template: AAATicket
en: Watched
lt: Stebimi

note: Template: AAATicket
en: Watch
lt: Stebėti

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
lt: Nestebėti

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
lt: Keisti trikties laisvus laukelius

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
lt: Pažiūrėti triktį!

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
lt: Pažymėti kaip Spam!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
lt: Mano eilės

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
lt: Rodomos triktys

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
lt: Jūsų el. laiškas trikties numeriu "<OTRS_TICKET>" yra sujungtas su "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>"!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
lt: Triktis %s: baigėsi pirmojo atsakymo laikas (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
lt: Triktis %s: pirmojo atsakymo laikas pasibaigs po %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
lt: Triktis %s: baigėsi atnaujinimo laikas (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
lt: Triktis %s: atnaujinimo laikas pasibaigs po %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
lt: Triktis %s: baigėsi išsprendimo laikas (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
lt: Triktis %s: išsprendimo laikas baigsis po %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
lt: Yra ir daugiau eskaluotų trikčių!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
lt: Paprastas formatas

note: Template: AAATicket
en: Reply All
lt: Atsakyti visiems

note: Template: AAATicket
en: Direction
lt: Kryptis

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
lt: Perspėjimas apie naują triktį

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
lt: Siųsti perspėjimą jeigu yra naujų trikčių "mano eilėse".

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
lt: Siųsti perspėjimus apie naujus triktimis

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
lt: Trikties eigos informacija

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
lt: Siųsti man pranešimą jeigu klientas atsiunčia atsaką o aš esu trikties savininkas arba triktis yra atrakinta ir yra vienoje iš mano eilių.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
lt: Siųsti trikčių atsakymų (follow-up) pranešimus

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
lt: Perspėjimas apie trikties užrakinimo laikotarpio pabaigą

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
lt: Siųsti man perspėjimą jeigu sistema atrakina triktį

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
lt: Siųsti perspėjimus apie trikties užrakinimo laikotarpio pabaigą

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
lt: Įspėjimas apie trikties perkėlimą

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
lt: Siųsti man įspėjimą jeigu triktis yra perkeliamas į vieną iš "mano eilių".

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
lt: Siųsti įspėjimus apie trikties perkėlimą

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
lt: Jūsų mėgstamiausių eilių rinkinys. Taip pat būsite informuoti apie šias eiles jei įjungsite (įgalinsite) tokią funkciją.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
lt: Pasirinktinė (nestandartinė) eilė

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
lt: Eilių peržiūros lango atnaujinimo intervalas

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
lt: Eilių peržiūra automatiškai atsinaujins po nurodyto laiko, jeigu tai įjungsite

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
lt: Atnaujinti eilių peržiūrą po

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
lt: Langas po naujo trikties sukūrimo

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
lt: Rodyti šį langą po to kai sukursiu naują triktį

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
lt: Uždarytos triktys

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
lt: Rodyti uždarytus triktimis.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
lt: Eilių peržiūroje rodomų trikčių kiekis.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
lt: Trikčių apžvalgos "mažasis(apatinis)" limitas

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
lt: Trikčių limitas puslapyje "mažąjam/apatiniam" apžvalgos(overview) limitui

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
lt: Trikčių apžvalgos "vidutinis" limitas

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
lt: Trikčių limitas puslapyje "vidutinaim" apžvalgos(overview) limitui

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
lt: Trikčių apžvalgos "peržiūros" limitas

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
lt: Trikčių limitas puslapyje "peržiūros(preview)" apžvalgos(overview) limitui

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
lt: Pranešimas apie trikties stebėjimą

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
lt: Mano stebimoms triktims siųsti man tuos pačius pranešimus, kuriuos gaus ir patys pranešimų savininkai.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
lt: Siųsti pranešimus apie trikčių stebėjimą

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
lt: Ne darbo laikas

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
lt: Nauja triktis

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
lt: Sukurti naują triktį

note: Template: AAATicket
en: phone call
lt: Skambutis telefonu

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
lt: Išeinantis skambutis telefonu

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
lt: Įeinantis skambutis telefonu

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
lt: Pasiektas priminimas

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
lt: Pranešimai su priminimu

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
lt: Eskaluotos triktys

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
lt: Naujos triktys

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
lt: Atviros / Laukiančios atsakymo triktys

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
lt: Visos atviros triktys su kuriomis jau buvo dirbta, bet joms dar reikia atsako

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
lt: Visos naujos triktys su kuriomis dar nebuvo dirbta

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
lt: Visos eskaluotos triktys

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
lt: Visos triktys turinčios nustatytus priminimus, kurių priminimo laikai jau atėjo

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
lt: S

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
lt: Pr

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
lt: A

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
lt: T

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
lt: K

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
lt: P

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
lt: Š

note: Template: AdminACL
en: Filter
lt: Filtras

note: Template: AdminACL
en: Actions
lt: Veiksmai

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

note: Template: AdminACL
en: No data found.
lt: Nerasta duomenų.

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
lt: Eiti į peržiūrą

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
lt: Slėpti arba rodyti turinį

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
lt: Radus atitikmenį sustoti

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
lt: Išsaugoti

note: Template: AdminACLEdit
en: or
lt: arba

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
lt: Priedų valdymas

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
lt: Pridėti priedą

note: Template: AdminAttachment
en: List
lt: Sąrašas

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
lt: Parsisiųsti failą

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
lt: Ištrinti šį priedą

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
lt: Pridėti Priedą

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
lt: Keisti priedą

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
lt: Automatinių atsakymų valdymas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
lt: Pridėti automatinį atsakymą

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
lt: Pridėti Automatinį atsakymą

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
lt: Redaguoti automatinį atsakymą

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
lt: Atsakymas

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
lt: Automatinis atsakymas nuo

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
lt: Nuoroda (Reference)

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
lt: Galite naudoti šias žymeles

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
lt: pvz.

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
lt: Šio kliento naudotojo duomenų parinktys

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
lt: Trikties savininko parinktys

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
lt: Naudotojo prašiusio šio veiksmo parinktys

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
lt: Trikties duomenų parinktys

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
lt: Konfigūracijos parinktys

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
lt: Atsakymo pavyzdys

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
lt: Užuomina

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
lt: Klientų valdymas

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
lt: Pridėti klientą

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
lt: Pasirinkti

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
lt: Prašome įvesti paieškos terminą klientų paieškai.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
lt: Pridėti klientą

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
lt: Paskutinis prisijungimas

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
lt: Prisijungti kaip

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
lt: Šis laukelis yra būtinas ir turi būti galiojontis pašto adresas.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
lt: Dėl sistemos konfigūracijos šis el. pašto adresas yra neleidžiamas.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
lt: Nepavyko šio el. pašto adreso MX patikrinimas.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
lt: Šio el. pašto adreso sintaksė yra neteisinga.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
lt: Valdyti klientas-grupė sąsajas

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
lt: Perspėjimas

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
lt: Ši ypatybė yra išjungta!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
lt: Šią ypatybę naudokite tik tada jeigu norite klientams apibrėžti grupių leidimus.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
lt: Įjungti čia!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
lt: Redaguoti numatytąsias klientų grupes

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
lt: Šios grupės yra automatiškai priskiriamos visiems klientams.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
lt: Šias grupes galite valdyti per konfigūracijos nustatymą "CustomerGroupAlwaysGroups".

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
lt: Filtruoti grupes

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
lt: Pasirinkite klientas:grupė leidimus

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
lt: Jeigu nėra nieko pasirinkta, tai šioje grupėje nėra nustatytų leidimų (klientui triktys bus nepasiekiamos).

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
lt: Paieškos rezultatas

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
lt: Klientai

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
lt: Nerasta atitikmenų.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
lt: Grupės

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
lt: Pakeisti klientui grupės sąsajas(ryšius)

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
lt: Pakeisti grupei kliento sąsajas(ryšius)

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
lt: Įjungti %s leidimą visiems

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s permission for %s
lt: Įjungti %s leidimą %s

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
lt: Standartinės klientų grupės:

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
lt: Šioms grupėms negalima atlikti jokių pakeitimų.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
lt: Tik skaitymo teisės trikčiai šioje grupėje/eilėje.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
lt: Pilnos skaitymo ir rašymo teisės trikčiai šioje grupėje/eilėje.

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
lt: Valdyti klientas-servisas sąsajas

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
lt: Redaguoti standartinius servisus

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
lt: Filtruoti paslaugas

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
lt: Priskirti servisus klientams

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
lt: Priskirti klientus servisams

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
lt: Perjungti visiems aktyvią būseną

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
lt: Aktyvus

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
lt: Perjungti %s aktyvią būseną

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
lt: Objektas

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
lt: Standartinė reikšmė

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
lt: Raktas

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
lt: Reikšmė

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
lt: Pastaba

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
lt: Klaidos pranešimas

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
lt: Admin. pranešimas

note: Template: AdminEmail
en: With this module, administrators can send messages to agents, group or role members.
lt: Šio modulio pagalba administratoriai gali siųsti žinutes agentams, grupėms ar rolių nariams.

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
lt: Sukurti administracinę žinutę

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
lt: Jūsų žinutė buvo išsiųsta

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
lt: Siųsti žinutę naudotojams

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
lt: Siųsti žinutę grupės nariams

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
lt: Grupės nariai turi turėti leidimą

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
lt: Siųsti žinutę rolės nariams

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
lt: Taip pat siųsti ir klientams grupėse

note: Template: AdminEmail
en: Body
lt: Tekstas

note: Template: AdminEmail
en: Send
lt: Siųsti

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
lt: Bendrinis agentas (Generic Agent)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
lt: Pridėti agentą

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
lt: Paskutinis paleidimas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
lt: Paleisti dabar!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
lt: Ištrinti šią užduotį

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
lt: Vykdyti šią užduoti

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
lt: Užduoties nustatymai

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
lt: Užduoties pavadinimas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
lt: Įjungti/išjungti šį valdiklį

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
lt: Šiuo metu ši bendrinio agento (generic agent) užduotis nebus vykdoma.

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
lt: Norėdami įjungti automatinį užduočių paleidimą turite pasirinkti bent vieną reikšmę iš minučių, valandų ir dienų!

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
lt: pvz. 10*5144 arba 105658*

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
lt: pvz. 234321

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
lt: Kliento naudotojas

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
lt: pvz. U5150

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
lt: Pilno teksto paieška straipsnyje (pvz. "Mar*in" oder "Baue*").

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
lt: Agentas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
lt: Trikčių užraktas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
lt: Sukūrimo datos

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
lt: Triktis sukurta

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
lt: Triktis sukurta tarp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
lt: Uždarymo datos

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
lt: Triktis uždaryta

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
lt: Triktis uždaryta tarp

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation times
lt: Eskalavimo datos

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
lt: Eskalavimas - pirmo atsakymo laikas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
lt: Eskalavimas - atnaujinimo laikas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
lt: Eskalavimas - išsprendimo laikas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
lt: Paieška archyve

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
lt: Nustatyti naują paslaugą

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
lt: Nustatyti naują paslaugos lygio sutartį (SLA)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
lt: Nustatyti naują prioritetą

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
lt: Nustatyti naują eilę

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
lt: Nustatyti naują būseną

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
lt: Priskirti naują agentą

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
lt: naujas savininkas

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
lt: Naujo kliento ID

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
lt: Naujas pavadinimas

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
lt: Naujas tipas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
lt: Archyvuoti pasirinktas triktis

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
lt: Pridėti pastabą

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
lt: Laiko vienetai

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
lt: Įvykus pasikeitimams siųsti perspėjimus agentams/klientams

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
lt: Ši komanda bus įvykdyta. ARG[0] bus trikties numeris, ARG[1] - trikties ID

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
lt: Ištrinti triktis

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
lt: ĮSPĖJIMAS: visos paveiktos triktys bus pašalintos iš duomenų bazės ir bus nebe atstatomos.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Custom Module
lt: Vykdyti pasirinktinį/nestandartinį (custom) modulį

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s key
lt: Parametro %s raktas

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s value
lt: Parametro %s reikšmė

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
lt: Rezultatai

note: Template: AdminGenericAgent
en: %s Tickets affected! What do you want to do?
lt: %s paveiktos triktys! Ką norite daryti?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: You used the DELETE option. All deleted tickets will be lost!
lt: ĮSPĖJIMAS: Pasirinkote IŠTRINTI. Ištrintos triktys bus prarastos visam laikui!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
lt: Redaguoti darbą

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
lt: Vykdyti darbą

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
lt: Paveiktos triktys

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
lt: Laikas

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
lt: Limitas

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
lt: Serveris

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
lt: Importuoti

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
lt: Versija

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
lt: ĮSPĖJIMAS: Pervadinant grupę 'admin' prieš atlikant atitinkamus veiksmus 'SysConfig' būsite užrakintas nuo administravimo skydelio! Jei tai atsitiktų, panaudodami SQL užklausą, atkeiskite grupės pavadinimą atgal į 'admin'

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
lt: Grupės valdymas

note: Template: AdminGroup
en: Add group
lt: Pridėti grupę

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
lt: 'admin' grupė yra skirta patekti į administratorių zoną, o 'stats' grupė - į statistikos zoną

note: Template: AdminGroup
en: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department, support department, sales department, ...).
lt: Sukurkite naujas grupes skirtingų agentų grupių leidimams suvaldyti (pvz. pirkimų skyrius, palaikymo skyrius, pardavimų skyrius, ...).

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
lt: Tai yra naudinga ASP sprendimams.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
lt: Pridėti grupę

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
lt: Redaguoti grupę

note: Template: AdminLog
en: System Log
lt: Sistemos žurnalas

note: Template: AdminLog
en: Here you will find log information about your system.
lt: Čia rasite žurnalų informaciją apie Jūsų sistemą.

note: Template: AdminLog
en: Hide this message
lt: Slėpti šią žinutę

note: Template: AdminLog
en: Recent Log Entries
lt: Naujausi žurnalo įrašai

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
lt: Pašto paskyros valdymas

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
lt: Pridėti pašto paskyrą

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
lt: Ištrinti paskyrą

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
lt: Gauti (parsiųsti) laiškus

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
lt: Pridėti el. pašto paskyrą

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
lt: Pavyzdžiui : mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
lt: Patikimas

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
lt: Išskirstymas

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
lt: Redaguoti pašto paskyrą

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
lt: Agentų valdymas

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
lt: Eilių nustatymai

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
lt: Trikčių nustatymai

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
lt: Sistemos administravimas

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
lt: Pridėti pranešimą

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
lt: Ištrinti šį pranešimą

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
lt: Pridėti pranešimą

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
lt: Redaguoti pranešimus

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
lt: Trikčių filtras

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
lt: Straipsnių Filtras

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
lt: Straipsnio tipas

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
lt: Tema atitinka

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
lt: Turinys atitinka

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
lt: Įtraukti priedus į pranešimus

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
lt: Pranešimai yra siunčiami agentui arba klientui.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
lt: Gauti pirmus 20 temos simbolių (paskutinio agento straipsnio)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
lt: Gauti pirmas 5 turinio eilutes (paskutinio agento straipsnio)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
lt: Gauti pirmus 20 temos simbolių (paskutinio kliento straipsnio)

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
lt: Gauti pirmas 5 turinio eilutes (paskutinio kliento straipsnio)

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Notification article type
lt: Pranešimo straipsnio tipas

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
lt: Tiekėjas/pardavėjas

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
lt: PGP valdymas

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
lt: Pridėti PGP raktą

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
lt: Šiuo būdu galite tiesiogiai valdyti SysConfig sukonfigūruotą "raktų ryšulį".

note: Template: AdminPGP
en: Introduction to PGP
lt: Įvadas į PGP

note: Template: AdminPGP
en: Result
lt: Rezultatas

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
lt: Identifikatorius

note: Template: AdminPGP
en: Bit
lt: Bitai

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
lt: Piršto atspaudas

note: Template: AdminPGP
en: Expires
lt: Galiojimo laikas baigiasi

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
lt: Trinti šį raktą

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
lt: Pridėti PGP Raktą

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
lt: PGP raktas

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
lt: Paketų valdymas

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
lt: Pašalinti paketą

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
lt: Ar tikrai norite pašalinti š paketą?

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
lt: Iš naujo įdiegti paketą

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to reinstall this package? Any manual changes will be lost.
lt: Ar tikrai norite iš naujo įdiegti šį paketą? Bet kokie atlikti rankiniai pakeitimai bus prarasti.

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
lt: Tęsti

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
lt: Įdiegti

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
lt: Įdiegti paketą

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
lt: Atnaujinti saugyklos informaciją

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
lt: Prieinamos (įjungtos) saugyklos

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
lt: Modulio dokumentacija

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
lt: Atnaujinti versiją

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
lt: Vietinė saugykla

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
lt: Pašalinti

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
lt: Įdiegti iš naujo

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
lt: Parsisiųsti paketą

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
lt: Iš naujo surinkti paketą (rebuild)

note: Template: AdminPackageManager
en: Metadata
lt: Meta-duomenys

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
lt: Pakeitimų žurnalas

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
lt: Data

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
lt: Failų sąrašas

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
lt: Leidimas

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
lt: Parsiųsti

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
lt: Parsiųsti failą iš paketo!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
lt: Reikalaujama

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
lt: Skirtumai tarp failų %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
lt: Sistemos našumo žurnalas

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
lt: Ši ypatybę aktyvuota!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
lt: Įjunkite šią ypatybę tik tuo atveju jeigu norite registruoti visas užklausas.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
lt: Šios ypatybės aktyvavimas gali paveikti Jūsų sistemos našumą.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
lt: Išjungti čia!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
lt: Registravimo žurnalas per didelis!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
lt: Registravimo žurnalas per didelis. Turėtumėte jį anuliuoti.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
lt: Apžvalga

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
lt: Diapazonas

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
lt: paskutinis

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
lt: Sąsaja

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
lt: Užklausos

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
lt: Mažiausias atsako laikas

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
lt: Didžiausias atsako laikas

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
lt: Vidutinis atsako laikas

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
lt: Laiko tarpas

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
lt: Maks

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
lt: Vidurkis

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
lt: PostMaster filtrų valdymas

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
lt: Pridėti filtrą

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: To dispatch or filter incoming emails based on email headers. Matching using Regular Expressions is also possible.
lt: Išskirstyti ar filtruoti el. laiškus pagal el. laiškų antraštes. Taip pat galima naudoti ir reguliarias išraiškas

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
lt: Jeigu norite nustatyti atitikmenį tik vienam el. pašto adresui, tai Nuo, Kam ir Cc laukeliuose naudokite EMAILADDRESS:info@example.com.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
lt: Ištrinti šį filtrą

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add PostMaster Filter
lt: Pridėti PostMaster filtrą

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Edit PostMaster Filter
lt: Redaguoti PostMaster filtrą

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Filter Condition
lt: Filtro sąlyga

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set Email Headers
lt: Nustatyti el. pašto antraštes

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
lt: Prioritetų valdymas

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
lt: Pridėti prioritetą

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
lt: Pridėti prioritetą

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
lt: Redaguoti prioritetą

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
lt: Spausdinti

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
lt: Valdyti eiles

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
lt: Pridėti eilę

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
lt: Pridėto eilę

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
lt: Redaguoti eilę

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
lt: Poeilis

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
lt: neatrakinti

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
lt: neatrakinti

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
lt: Skaičiuojamos tik darbo valandos.

note: Template: AdminQueue
en: If an agent locks a ticket and does not close it before the unlock timeout has passed, the ticket will unlock and will become available for other agents.
lt: Jeigu agentas užrakins triktį ir neuždarys jos iki pasibaigs atrakinimo laikas (unlock timeout), tai ji atsirakins ir taps prieinama kitiems agentams.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
lt: Pranešti per

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
lt: 0 = neeskaluoti

note: Template: AdminQueue
en: If there is not added a customer contact, either email-external or phone, to a new ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
lt: Jeigu naujai trikčiai nebus pridėti kliento kontaktai (išorinis el. paštas ar telefono numeris), iki pasibaigiant čia nurodytam laikui, tai triktis bus eskaluota.

note: Template: AdminQueue
en: If there is an article added, such as a follow-up via email or the customer portal, the escalation update time is reset. If there is no customer contact, either email-external or phone, added to a ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
lt: Jeigu trikčiai bus pridėtas naujas straipsnis, pvz., atsakymas per išorinį el. paštą arba klientų portalą, tai eskalavimo atnaujinimo laikas yra atstatomas atgal. Jeigu trikčiai nebus pridėti kliento kontaktai (išorinis el. paštas ar telefono numeris), iki pasibaigiant čia nurodytam laikui, tai triktis bus eskaluota.

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
lt: Jeigu triktis nebus ir neuždaryta iki pasibaigs čia nurodytas laikas, tai ji bus eskaluota.

note: Template: AdminQueue
en: Specifies if follow up to closed tickets would re-open the ticket, be rejected or lead to a new ticket.
lt: Nurodo ar tolimesni veiksmai su jau uždaryta triktimi: ją iš naujo atidarytų, atmestų bet kokius tolimesnius veiksmus, sukurtų naują triktį.

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
lt: Užrakinti triktį po bet kokio atsakymo ar kontakto

note: Template: AdminQueue
en: If a ticket is closed and the customer sends a follow up the ticket will be locked to the old owner.
lt: Jeigu triktis yra uždaryta ir klientas vėl ką nors atsiunčia - triktis bus prirakinta prie senojo savininko.

note: Template: AdminQueue
en: System address
lt: Sistemos adresas

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
lt: Bus šios eilės siunčiamų atsakymų siuntėjo adresas.

note: Template: AdminQueue
en: Default sign key
lt: Standartinis pasirašymo raktas

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
lt: Kreipimosi forma el. pašto atsakymuose.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
lt: El. pašto atsakymų parašas.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Manage Queue-Auto Response Relations
lt: Valdyti eilių - automatinių atsakymų ryšius

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Queues
lt: Filtruoti eiles

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Auto Responses
lt: Filtruoti auto. atsakymus

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
lt: Automatiniai atsakymai

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Change Auto Response Relations for Queue
lt: Keisti eilei automatinių atsakymų sąsajas

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
lt: Prisijunkite

note: Template: AdminRole
en: Role Management
lt: Rolių valdymas

note: Template: AdminRole
en: Add role
lt: Pridėti rolę

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
lt: Sukurkite rolę, o tada įdėkite į ją grupes. Tada priskirkite roles naudotojams.

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
lt: Nėra apibrėžtų rolių. Prašome paspausti mygtuką "Pridėti" naujoms rolės sukurti.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
lt: Pridėti Rolę

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
lt: Redaguoti rolę

note: Template: AdminRoleGroup
en: Manage Role-Group Relations
lt: Valdyti Rolė-Grupė ryšius

note: Template: AdminRoleGroup
en: Filter for Roles
lt: Filtruoti roles

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
lt: Rolės

note: Template: AdminRoleGroup
en: Select the role:group permissions.
lt: Pasirinkite rolė:grupė leidimus.

note: Template: AdminRoleGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the role).
lt: Jeigu nėra nieko pasirinkta, tai šioje grupėje nėra nustatytų leidimų (rolei triktys bus neprieinamos).

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Role Relations for Group
lt: Keisti rolių ryšius grupei

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Group Relations for Role
lt: Keisti grupių ryšius rolei

note: Template: AdminRoleGroup
en: Toggle %s permission for all
lt: Perjungti visiems %s leidimą

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
lt: Perkelti į

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
lt: Leidimai perkelti triktis į šią grupę/eilę.

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
lt: sukurti

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
lt: Leidimai kurti triktis šioje grupėje/eilėje.

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
lt: pastaba

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to add notes to tickets in this group/queue.
lt: Leidimai pridėti pastabas triktims šioje grupėje/eilėje.

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
lt: savininkas

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the owner of tickets in this group/queue.
lt: Leidimai keisti trikčių savininkus šioje grupėje/eilėje.

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
lt: prioritetas

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
lt: Leidimai keisti trikčių prioritetus šioje grupėje/eilėje.

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Agent-Role Relations
lt: Valdyti Agentas-Rolė ryšius

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
lt: Pridėti agentą

note: Template: AdminRoleUser
en: Filter for Agents
lt: Filtruoti agentus

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
lt: Agentai

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Role-Agent Relations
lt: Valdyti Rolė-Agentas ryšius

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Role Relations for Agent
lt: Keisti rolių ryšius agentui

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Agent Relations for Role
lt: Keisti agentų ryšius rolei

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
lt: SLA valdymas

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
lt: Pridėti SLA

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
lt: Redaguoti SLA

note: Template: AdminSLA
en: Please write only numbers!
lt: Prašome rašyti tik numerius!

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
lt: S/MIME valdymas

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
lt: Pridėti sertifikatą

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
lt: Pridėti privatų raktą

note: Template: AdminSMIME
en: See also
lt: Taip pat žiūrėkite

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
lt: Šiuo būdu galite tiesiogiai redaguoti sertifikatus ir privačius raktus sistemoje.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
lt: Šiuo būdu galite tiesiogiai redaguoti sertifikatus ir privačius raktus sistemoje.

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
lt: Ištrinti šį sertifikatą

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
lt: Pridėti sertifikatą

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
lt: Pridėti privatų raktą

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
lt: Kreipinių valdymas

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
lt: Pridėti kreipimąsi

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
lt: Pridėti kreipimąsi

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
lt: Redaguoti kreipimąsi

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
lt: pvz.

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
lt: Kreipimosi pavyzdys

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
lt: Turi būti įjungtas saugus režimas!

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
lt: Saugus režimas, paprastai, yra nustatomas po pradinio įdiegimo.

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database.
lt: Čia galite įvesti ir tiesiogiai programos duomenų bazei nusiųsti SQL užklausas.

note: Template: AdminSelectBox
en: The syntax of your SQL query has a mistake. Please check it.
lt: Jūsų SQL užklausoje yra klaida. Prašome ją ištaisyti.

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
lt: Rezultato formatas

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
lt: Vykdyti užduotį

note: Template: AdminService
en: Service Management
lt: Paslaugų valdymas

note: Template: AdminService
en: Add service
lt: Pridėti paslaugą

note: Template: AdminService
en: Add Service
lt: Pridėti paslaugą

note: Template: AdminService
en: Edit Service
lt: Redaguoti paslaugą

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
lt: Sub-paslauga

note: Template: AdminSession
en: Session Management
lt: Sesijų valdymas

note: Template: AdminSession
en: All sessions
lt: Visos sesijos

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
lt: Agentų sesijos

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
lt: Klientų sesijos

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
lt: Unikalūs agentai

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
lt: Unikalūs klientai

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
lt: Nutraukti visas sesijas

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
lt: Nutraukti šią sesiją

note: Template: AdminSession
en: Session
lt: Sesija

note: Template: AdminSession
en: Kill
lt: Nutraukti

note: Template: AdminSession
en: Detail View for SessionID
lt: Detali Sesijos ID peržiūra

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
lt: Parašų valdymas

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
lt: Pridėti parašą

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
lt: Pridėti parašą

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
lt: Redaguoti parašą

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
lt: Parašo pavyzdys

note: Template: AdminState
en: State Management
lt: Būsenų valdymas

note: Template: AdminState
en: Add state
lt: Pridėti būseną

note: Template: AdminState
en: Add State
lt: Pridėti būseną

note: Template: AdminState
en: Edit State
lt: Redaguoti būseną

note: Template: AdminState
en: State type
lt: Būsenos tipas

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
lt: Siuntėjas

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by searching in %s settings
lt: Naršyti ieškant %s nustatymuose

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by selecting config groups
lt: Naršyti pasirenkant konfigūracijos grupes

note: Template: AdminSysConfig
en: Download all system config changes
lt: Parsisiųsti visus sistemos konfigūracijos pakeitimus

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
lt: Eksportuoti nustatymus

note: Template: AdminSysConfig
en: Load SysConfig settings from file
lt: Užkrauti konfigūraciją iš failo

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
lt: Importuoti nustatymus

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
lt: Importuoti nustatymus

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
lt: Prašome įvesti paieškos terminą nustatymų paieškai.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
lt: Pogrupis

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
lt: Elementai

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This config item is only available in a higher config level!
lt: Šis konfigūracijos punktas yra prieinamas tik aukštesniame konfigūracijos lygyje!

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Reset this setting
lt: Atstatyti šį nustatymą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this file could not be found.
lt: Klaida: šis failas nerastas.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this directory could not be found.
lt: Klaida: ši direktorija nerasta.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: an invalid value was entered.
lt: Klaida: buvo įvesta netinkama reikšmė.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
lt: Turinys

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
lt: Pašalinti šį įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
lt: Pridėti įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
lt: Pašalinti įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
lt: Pridėti naują įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Delete this entry
lt: Ištrinti šį įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
lt: Sukurti naują įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group
lt: Nauja grupė

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Group ro
lt: Ro grupė

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Readonly group
lt: Tik skaitymo grupė

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group ro
lt: Nauja ro grupė

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Loader
lt: Įkrovėjas(loader)

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: File to load for this frontend module
lt: Šio sąsajos modulio užkrovimo failas

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New Loader File
lt: Naujas užkrovos failas

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
lt: Susieti

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
lt: Blokuoti

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add NavBar entry
lt: Pridėti NavBar įrašą

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
lt: Metai

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
lt: Mėnesis

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
lt: Diena

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid year
lt: Negalimi metai

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid month
lt: Negalimas mėnesis

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid day
lt: Negalima diena

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
lt: Sistemos el. pašto adresų valdymas

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add system address
lt: Pridėti sistemos adresą

note: Template: AdminSystemAddress
en: All incoming email with this address in To or Cc will be dispatched to the selected queue.
lt: Visas įeinantis el. paštas, su tokiu (nurodytu) el. pašto adresu Kam ir Kopija laukeliuose, bus nukreiptas į pasirinktą eilę.

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
lt: El. pašto adresas

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
lt: Rodomas vardas

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
lt: Pridėti sistemos el. pašto adresą

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
lt: Redaguoti sistemos el. pašto adresą

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
lt: Rodomas vardas ir el. pašto adresas bus rodomas Jūsų siunčiamuose laiškuose.

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Date invalid!
lt: Negalima data

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
lt: Dabartinė trikties būsena yra

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
lt: Jūsų el. pašto adresas yra

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Filter for Attachments
lt: Filtruoti priedus

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Toggle active for all
lt: Perjungti visų aktyvavimą

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Link %s to selected %s
lt: Prijungti %s prie pasirinkto %s

note: Template: AdminType
en: Type Management
lt: Tipų valdymas

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
lt: Pridėti trikties tipą

note: Template: AdminType
en: Add Type
lt: Pridėti tipą

note: Template: AdminType
en: Edit Type
lt: Redaguoti tipą

note: Template: AdminUser
en: Agents will be needed to handle tickets.
lt: Agentai bus reikalingi darbui su triktimis ir jų valdymu.

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
lt: Nepamirškite naujų agentų priskirti prie grupių ir/ar rolių!

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
lt: Prašome įvesti agentų paieškos terminą.

note: Template: AdminUser
en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
lt: Persijungti į agentą

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
lt: Pridėti agentą

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
lt: Redaguoti agentą

note: Template: AdminUser
en: Firstname
lt: Vardas

note: Template: AdminUser
en: Lastname
lt: Pavardė

note: Template: AdminUser
en: Start
lt: Pradžia

note: Template: AdminUser
en: End
lt: Pabaiga

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
lt: Valdyti Agentas-Grupė ryšius

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Group Relations for Agent
lt: Keisti grupių ryšius agentui

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Agent Relations for Group
lt: Keisti agentų ryšius grupei

note: Template: AgentBook
en: Address Book
lt: Adresų knyga

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
lt: Ieškoti kliento

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
lt: Pridėti %s el. pašto adresą prie laukelio Kam (To)

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
lt: Pridėti %s el. pašto adresą prie laukelio Kopija (Cc)

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
lt: Pridėti %s el. pašto adresą prie laukelio Slapta kopija (Bcc)

note: Template: AgentBook
en: Apply
lt: Pritaikyti

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
lt: Skydelis

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
lt: Kliento prisijungimas

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
lt: %s %s jau prieinamas!

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
lt: Prašome atnaujinti jau dabar.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
lt: išleidimo pastaba

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
lt: Lygis

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
lt: Paskelbtas prieš %s.

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
lt: Aptarnavimo laikas

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
lt: Triktis buvo užrakinta

note: Template: AgentInfo
en: Info
lt: Info.

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
lt: Kai kurių naujienų priėmimui, licenzijai ar kai kuriems pakeitimams.

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
lt: Susietas objektas: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
lt: eiti į sąsajos trynimo ekraną

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
lt: Pasirinkite paskirties objektą

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
lt: Atsieti objektą: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
lt: eiti į sąsajos sukūrimo ekraną

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
lt: Redaguoti savo nustatymus

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
lt: Rašybos tikrintuvas

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
lt: Rašybos klaida(-os)

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
lt: Pritaikyti šiuos pakeitimus

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
lt: Statistika

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
lt: Sumuoti eilutes

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
lt: Sumuoti stulpelius

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
lt: Kešas

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
lt: Paslauga negalima

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
lt: Naujas savininkas

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
lt: Prašome nustatyti naują savininką

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
lt: Sekanti būsena

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
lt: Rašybos tikrinimas

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
lt: Pastabos tipas

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
lt: Nukreipti į

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
lt: Jums reikia el. pašto adreso

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
lt: Reikalingas galiojantis el. pašto adresas (arba nenaudokite lokalaus pašto adreso).

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
lt: Sekanti trikčių būsena

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
lt: Informuoti siuntėją

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
lt: Siųsti paštą!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
lt: Masinis veiksmas su triktimis

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
lt: Siųsti paštą!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
lt: Sujungti su

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
lt: Negaliojantis trikties identifikatorius!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
lt: Prijungti prie seniausio

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
lt: Susieti vieną su kitu

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
lt: Susieti su tėvu (parent)

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
lt: Atrakinti triktis

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
lt: Adresų knyga

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
lt: Negalima data!

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
lt: Sukurti naują el. pašto triktį

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
lt: iš eilės

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
lt: Gauti visus

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
lt: Istorijos turinys

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
lt: Pritraukti apžvalgą

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
lt: Turite naudoti trikties numerį!

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
lt: Būtinas galiojantis trikties numeris.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
lt: Reikia galiojančio el. pašto adreso.

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
lt: Nauja eilė

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
lt: Pažymėti visus

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
lt: Nerasta duomenų apie triktį

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
lt: Pirmas atsakymo laikas

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
lt: Atnaujinimo laikas

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
lt: Sprendimo laikas

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
lt: Perkelti triktį į kitą eilę

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
lt: Pakeisti eilę

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
lt: Keisti paieškos nustatymus

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
lt: Trikčių puslapyje

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
lt: Sukurti naują telefoninę triktį

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
lt: Į eilę

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
lt: Paprastas

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
lt: Atsisiųsti šį el. laišką

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
lt: Paieškos šablonas

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
lt: Sukurti šabloną

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
lt: Sukurti naują

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
lt: Išsaugoti pakeitimus šablone

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
lt: Pridėti dar vieną atributą

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
lt: Išvestis

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
lt: Visas tekstas

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
lt: Pašalinti

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
lt: Sukurti eilėje

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
lt: Užrakinimo būsena

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
lt: Stebėtojas

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
lt: Straipsnio sukūrimo data (prieš/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
lt: Straipsnio sukūrimo data (tarp)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
lt: Trikties sukūrimo data (prieš/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
lt: Trikties sukūrimo data (tarp)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
lt: Trikties keitimo data (prieš/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
lt: Trikties keitimo data (tarp)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
lt: Trikties uždarymo data (prieš/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
lt: Trikties uždarymo data (tarp)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
lt: Paieška archyve

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
lt: Straipsnių filtras

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
lt: Straipsnio tipas

note: Template: AgentTicketZoom
en: Sender Type
lt: Siuntėjo tipas

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
lt: Išsaugoti filtro nustatymus kaip numatytuosius

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
lt: Užrakintas

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
lt: Apskaičiuotas laikas (Accounted time)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
lt: Susieti objektai

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
lt: Pakeisti eilę

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
lt: Straipsnis(-iai)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
lt: Puslapis

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
lt: Pridėti filtrą

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
lt: Nustatyti

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
lt: Anuliuoti filtrą

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
lt: Rodyti vieną straipsnį

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
lt: Rodyti visus straipsnius

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
lt: Neperskaityti straipsniai

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
lt: Nr.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
lt: Neskaitytas straipsnis!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
lt: Įeinanti žinutė

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
lt: Išeinanti žinutė

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
lt: Vidinė žinutė

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
lt: Keisti dydį

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
lt: pagal

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
lt: Jūs galite

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
lt: Grįžti prie buvusio puslapio

note: Template: CustomerError
en: Error Details
lt: Klaidos smulkmenos

note: Template: CustomerError
en: Traceback
lt: Spausdinti

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
lt: Iškilo viena ar daugiau problemų!

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
lt: Užverti šį dialogo langą

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
lt: Nepavyko atverti iššokančio lango. Prašome išjungti visus iššokančius langus blokuojančias programas.

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
lt: Jeigu dabar užversite/paliksite šį puslapį, tai visi iššokantys langai taip pat bus užverti!

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
lt: Šio ekrano iššokantis langas jau yra atvertas. Ar norite jį uždaryti ir vietoj jo užkrauti šį?

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
lt: Jūsų naudojama interneto naršyklė yra per sena.

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
lt: OTRS gali veikti su daugybe naršyklių, prašome atsinaujinti į vieną iš jų.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
lt: Daugiau informacijos ieškokit dokumentacijoje arba kreipkitės į administratorių.

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
lt: JavaScript neįjungtas.

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
lt: Norint geriausios, darbo su OTRS, patirties Jums reikia savo naršyklėje įjungti JavaScript.

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
lt: Naršyklės perspėjimas

note: Template: CustomerLogin
en: Login
lt: Prisijungti

note: Template: CustomerLogin
en: User name
lt: Naudotojo vardas

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
lt: Jūsų naudotojo vardas

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
lt: Jūsų slaptažodis

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
lt: Prisijungti

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
lt: Neregistruotas?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
lt: Prašyti naujo slaptažodžio

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
lt: Jūsų Naudotojo Vardas

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
lt: Naujas slaptažodis bus nusiųstas į Jūsų pašto dėžutę.

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
lt: Sukurti paskyrą

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
lt: Kaip turėtume į Jus kreiptis?

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
lt: Jūsų vardas

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
lt: Jūsų pavardė

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
lt: Redaguoti asmeninius nustatymus

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
lt: Aptarnavimo lygio sutartis (SLA)

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
lt: Sveiki atvykę!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
lt: Prašome paspausti žemiau esantį mytuką, kad sukurtumėte savo pirmąjį trikties pranešimą.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
lt: Sukurti pirmąjį trikties pranešimą

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
lt: Profilis

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
lt: pvz. 10*5155 arba 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
lt: Kliento ID

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
lt: Pilno teksto paieška triktyse (pvz., "Petr*" arba "Jon*is")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
lt: Gavėjas

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
lt: Kopija

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
lt: Tipai

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
lt: Laiko apribojimai

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
lt: Tik triktys sukurti

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
lt: Tik triktys sukurti tarp

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
lt: Išsaugoti kaip šabloną?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
lt: Šablono pavadinimas

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
lt: Rezultato išvedimas:

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
lt: iš

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
lt: Paieškos rezultatai:

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Expand article
lt: Išplėsti straipsnį

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
lt: Atsakyti

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
lt: Sekmadienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
lt: Pirmadienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
lt: Antradienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
lt: Penktadienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
lt: Šeštadienis

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
lt: S

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
lt: Pr

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
lt: A

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
lt: T

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
lt: K

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
lt: Pn

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
lt: Š

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
lt: Negalima data (turi būti ateities data)!

note: Template: Datepicker
en: Previous
lt: Buvęs

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
lt: Atverti datos parinkiklį

note: Template: Error
en: Send a bugreport
lt: Siųsti pranešimą apie defektą

note: Template: Header
en: You are logged in as
lt: Prisijungėte kaip

note: Template: Installer
en: JavaScript not available
lt: JavaScript neįjungtas.

note: Template: Installer
en: Step %s
lt: Žingsnis %s

note: Template: Installer
en: Database Settings
lt: Duomenų bazės nustatymai

note: Template: Installer
en: General Specifications and Mail Settings
lt: Bendrieji reikalavimai ir Pašto nustatymai

note: Template: Installer
en: Finish
lt: Baigti

note: Template: Installer
en: Web site
lt: Interneto puslapis

note: Template: Installer
en: Mail check successful.
lt: El. pašto patikrinimas sėkmingas.

note: Template: Installer
en: Error in the mail settings. Please correct and try again.
lt: Klaida pašto nustatymuose. Prašome ištaisyti klaidas ir bandyti iš naujo.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Outbound Mail
lt: Išeinančio el. pašto konfigūracija

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
lt: Išeinančio el. pašto tipas

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail type.
lt: Pasirinkite išeinančio el. pašto tipą

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail port
lt: Išeinančio el. pašto prievadas

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail port.
lt: Pasirinkite išeinančio el. pašto prievadą

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host
lt: SMTP serveris

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host.
lt: SMTP serveris

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
lt: SMTP autentikacija

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
lt: Ar SMTP serveris reikalauja autentikacijos?

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth user
lt: SMTP naudotojo autentikacija

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Username for SMTP auth.
lt: SMTP naudotojo vardas.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth password
lt: SMTP slaptažodis

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for SMTP auth.
lt: Slaptažodis SMTP autentikacijai.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Inbound Mail
lt: Įeinančio el. pašto konfigūracija

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
lt: Įeinančio el. pašto tipas

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select inbound mail type.
lt: Pasirinkite įeinančio el. pašto tipą

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
lt: Gaunamo el. pašto serveris

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host.
lt: Gaunamo el. pašto serveris.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
lt: Gaunamo el. pašto naudotojas

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
lt: Naudotojas įeinančiam el. paštui

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
lt: Įeinančio el. pašto naudotojo slaptažodis

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
lt: Slaptažodis įeinančiam el. paštui.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
lt: El. pašto konfigūracijos patikrinimo rezultatas

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
lt: Patikrinti el. pašto konfigūraciją

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
lt: Praleisti šį žingsnį

note: Template: InstallerDBmssql
en: Check database settings
lt: Patikrinti duomenų bazės nustatymus

note: Template: InstallerDBmssql
en: Result of database check
lt: Duomenų bazės nustatymų patikrinimo rezultatas

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database check successful.
lt: Duomenų bazės patikrinimas sėkmingas.

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
lt: Naujas

note: Template: InstallerDBmssql
en: A new database user with limited permissions will be created for this OTRS system.
lt: Šiai OTRS sistemai bus sukurtas naujas, apribotas teises turintis, duomenų bazės naudotojas.

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
lt: Norėdami naudoti OTRS turite root naudotojo teisėmis, komandinėje eilutėje (terminale), įvesti šią komandą.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
lt: Perkraukite savo web serverį.

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
lt: Atlikus šiuos veiksmus bus paleista OTRS sistema.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
lt: Pradinis puslapis

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
lt: Jūsų OTRS komanda

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
lt: Nesutikti su licenzija

note: Template: InstallerSystem
en: The identifier of the system. Each ticket number and each HTTP session ID contain this number.
lt: Sistemos identifikacijos numeris. Šis numeris bus kiekviename trikties numeryje ir kiekviename HTTP sesijos ID

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
lt: Sistemos FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: Fully qualified domain name of your system.
lt: Pilnas sistemos domeno pavadinimas (Fully qualified domain name).

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
lt: Administratoriaus el. pašto adresas

note: Template: InstallerSystem
en: Email address of the system administrator.
lt: Sistemos administratoriaus el. pašto adresas.

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
lt: Organizacija

note: Template: InstallerSystem
en: Log
lt: Žurnalas (log)

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
lt: Žurnalo modulis (log module)

note: Template: InstallerSystem
en: Log backend to use.
lt: Žurnalo posistemė.

note: Template: InstallerSystem
en: LogFile
lt: Žurnalo failas

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
lt: Web sąsaja

note: Template: InstallerSystem
en: Default language
lt: Standartinė kalba

note: Template: InstallerSystem
en: Default language.
lt: Standartinė kalba.

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
lt: Tikrinti MX įrašą

note: Template: InstallerSystem
en: Email addresses that are manually entered are checked against the MX records found in DNS. Don't use this option if your DNS is slow or does not resolve public addresses.
lt: Rankiniu būdu įvesti el. pašto adresai yra patikrinami DNS MX sąrašuose. Nenaudokite šios parinkties jeigu Jūsų DNS yra lėtas arba neaptarnauja viešų adresų.

note: Template: LinkObject
en: Object#
lt: Objekto numeris

note: Template: LinkObject
en: Add links
lt: Pridėti nuorodas

note: Template: LinkObject
en: Delete links
lt: Ištrinti nuorodas

note: Template: Login
en: Lost your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

note: Template: Login
en: Request New Password
lt: Prašyti naujo slaptažodžio

note: Template: Login
en: Back to login
lt: Grįžti prie prisijungimo

note: Template: Motd
en: Message of the Day
lt: Dienos žinutė

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
lt: Nepakankamos teisės

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
lt: Atgal prie buvusio puslapio

note: Template: Pagination
en: Show first page
lt: Rodyti pirmą puslapį

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
lt: Rodyti ankstesnius puslapius

note: Template: Pagination
en: Show page %s
lt: Rodyti %s puslapį

note: Template: Pagination
en: Show next pages
lt: Rodyti sekančius puslapius

note: Template: Pagination
en: Show last page
lt: Rodyti paskutinį puslapį

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
lt: Reikia Formos ID!

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
lt: Failas nerastas!

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
lt: Failas nėra paveikslėlis, kurį būtų galima rodyti tiesiogiai (? inline)

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
lt: Pranešimas

note: Template: Article
en: Inform Agent
lt: Informuoti agentą

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
lt: Leidimai

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: You can select one or more groups to define access for different agents.
lt: Skirtingiems agentams apibrėžti galite pasirinkti vieną ar daugiau grupių.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: If set to invalid end users can not generate the stat.
lt: Jei nustatyta negaliojančiu galutiniai naudotojai negalės generuoti šios statistikos.

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
lt: X ašis

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
lt: Prašome pasirinkti tik vieną elementą arba išjungti "Fiksuotas"!

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
lt: Tarp

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
lt: Formatas

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
lt: Apsikeitimo (exchange) ašis

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
lt: Statiškos statistikos konfigūruojami parametrai

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
lt: Nepasirinktas elementas.

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
lt: Skalė

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
lt: OTRS Bandomasis puslapis

note: Template: Test
en: Counter
lt: Skaitliukas

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
lt: Grįžti prie buvusio puslapio

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
lt: Peržiūrėti sistemos registravimo žurnalo žinutes.

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
lt: Atnaujinkite ir išplėskite savo sistemą programinės įrangos paketais.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
lt: Naujas panešimas telefonu

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
lt: Naujas panešimas el. paštu

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
lt: Buvęs savininkas

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
lt: atspausdino

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
lt: Mano triktys

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
lt: Organizacijos triktys

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
lt: Rikiuoti pagal

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
lt: Sukūrimo prioritetas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
lt: Sukūrimo būsena

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
lt: Sukūrimo laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
lt: Uždarymo laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
lt: Agentas/Savininkas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
lt: Sukurta agento/savininko

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
lt: Įvertinimas pagal

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
lt: Trikčių/agentų apskaičiuotas laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
lt: Trikties sukūrimo laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
lt: Trikties uždarymo laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
lt: Apskaičiuotas laikas pagal agentą

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
lt: Iš viso laiko

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
lt: Trikčių vidurkis

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
lt: Trikčių minimalus laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
lt: Trikčių maksimalus laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
lt: Trikčių kiekis

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
lt: Straipsnių vidurkis

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
lt: Straipsnių minimalus laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
lt: Straipsnių maksimalus laikas

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
lt: Straipsnių kiekis

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
lt: didėjančia tvarka

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
lt: mažėjančia tvarka

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
lt: Atributai spausdinimui

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
lt: Rūšiavimo seka

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
lt: Triktys

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
lt: Apskaičiuota %s laiko vientetų. Dabar iš viso %s laiko vienetų.

note: SysConfig
en: Added email. %s
lt: Pridėtas el. paštas. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
lt: Pridėti trikties sąsaja "%s".

note: SysConfig
en: Added note (%s)
lt: Pridėta pastaa (%s)

note: SysConfig
en: Agent called customer.
lt: Agentas skalbino klientui.

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
lt: Agentai <-> Grupės

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
lt: Agentai <-> Rolės

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
lt: Automatiniai atsakymai <-> Eilės

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
lt: Išsiųstas "%s" automatinis FollowUp.

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
lt: Išsiųstas "%s" automatinis atmetimas.

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
lt: Išsiųstas "%s" automatinis atsakymas.

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
lt: Nukreiptas į "%s".

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
lt: Prioritetas pakeistas iš "%s" (%s) į "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Create and manage Service Level Agreements (SLAs).
lt: Kurti ir valdyti Aptarnavimo Lygio Sutartis (SLA).

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
lt: Kurti ir valdyti agentus.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
lt: Kurti ir valdyti priedus(attachment).

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
lt: Kurti ir valdyti klientus.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
lt: Kurti ir valdyti grupes.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
lt: Kurti ir valdyti eiles.

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
lt: Kurti ir valdyti automatiškai siunčiamus atsakymus.

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
lt: Kurti ir valdyti roles.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
lt: Kurti ir valdyti kreipinius į asmenis (salutations).

note: SysConfig
en: Create and manage services.
lt: Kurti ir valdyti paslaugas(services).

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
lt: Kurti ir valdyti parašus.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
lt: Kurti ir valdyti prioritetus.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
lt: Kurti ir valdyti trikčių būsenas.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
lt: Kurti ir valdyti trikčių tipus.

note: SysConfig
en: Customer called us.
lt: Klientas skambino mums.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
lt: Kliento užklausa internetu.

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
lt: Klientai <-> Grupės

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
lt: Pašalinta trikties sąsaja "%s".

note: SysConfig
en: Email Addresses
lt: El. pašto adresai

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
lt: El. laiškas nusiųstas į "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
lt: Klientui nusiųstas el. laiškas.

note: SysConfig
en: Enables S/MIME support.
lt: Aktyvuoja S/MIME palaikymą.

note: SysConfig
en: Escalation view
lt: Eskalacijų peržiūra

note: SysConfig
en: Execute SQL statements.
lt: Vykdyti SQL sakinius

note: SysConfig
en: Filter incoming emails.
lt: Filtruoti įeinančius laiškus.

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
lt: FollowUp [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
lt: Persiųstas į "%s".

note: SysConfig
en: Frontend theme
lt: Sąsajos tema (Išvaizda)

note: SysConfig
en: GenericAgent
lt: Bendrinis agentas (generic agent)

note: SysConfig
en: Interface language
lt: Sąsajos kalba

note: SysConfig
en: Link Object
lt: Susieti objektą

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
lt: Susieti agentus su grupėmis.

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
lt: Susieti agentus su rolėmis.

note: SysConfig
en: Link queues to auto responses.
lt: Susieti eiles su automatiniais atsakymais.

note: SysConfig
en: Link roles to groups.
lt: Susieti roles su grupėmis.

note: SysConfig
en: Locked ticket.
lt: Triktis užrakinta.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
lt: Loop-Protection! Keine Auto-Antwort versandt an "%s".

note: SysConfig
en: Manage PGP keys for email encryption.
lt: Valdyti PGP raktus el. laiškų šifravimui.

note: SysConfig
en: Manage POP3 or IMAP accounts to fetch email from.
lt: Valdyti POP3 arba IMAP paskyras laiškams gauti.

note: SysConfig
en: Manage S/MIME certificates for email encryption.
lt: Valdyti S/MIME sertifikatus el. laiškų šifravimui.

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
lt: Valdyti esamas sesijas.

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
lt: Nauja triktis [%s] sukurta (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
lt: Naujas savininkas yra "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: New responsible is "%s" (ID=%s).
lt: Naujas atsakingas asmuo yra "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
lt: Pranešimas nusiųstas į "%s".

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
lt: Rodomų trikčių skaičius

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
lt: Alt: "%s" Neu: "%s"

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
lt: Peržiūrėti visas atviras triktis.

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
lt: Įkelti PGP raktą

note: SysConfig
en: PostMaster Filters
lt: PostMaster filtrai

note: SysConfig
en: PostMaster Mail Accounts
lt: PostMaster el. pašto paskyros

note: SysConfig
en: Queue view
lt: Eilių peržiūra

note: SysConfig
en: Refresh interval
lt: Atnaujinimo intervalas

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
lt: Rolės <-> Grupės

note: SysConfig
en: S/MIME Certificate Upload
lt: Įkelti S/MIME sertifikatą

note: SysConfig
en: Search Customer
lt: Ieškoti kliento

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
lt: Pasirinkite sąsajos temą (išvaizdą).

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
lt: Siųsti pranešimus naudotojams.

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
lt: Nustatyti šiai sistemai el. pašto siuntėjo adresą.

note: SysConfig
en: Skin
lt: Apvalkalas

note: SysConfig
en: Status view
lt: Statusų peržiūra

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
lt: Triktis perkelta iš eilės "%s" (%s) į eilę "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Ticket overview
lt: Trikčių peržiūra

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
lt: Triktis atrakinta.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
lt: SLA pakeistas į "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
lt: Servisas pakeistas į "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
lt: Tipas pakeistas į "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
lt: Atnaujinta: %s

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
lt: Peržiūrėti našumo rodiklių rezultatus.
