OTRS - en to pl translation catalogue (3345 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
pl: Tak

note: Template: AAABase
en: No
pl: Nie

note: Template: AAABase
en: yes
pl: tak

note: Template: AAABase
en: no
pl: nie

note: Template: AAABase
en: Off
pl: Wyłączone

note: Template: AAABase
en: off
pl: wyłączone

note: Template: AAABase
en: On
pl: Włączone

note: Template: AAABase
en: on
pl: włączone

note: Template: AAABase
en: top
pl: góra

note: Template: AAABase
en: end
pl: koniec

note: Template: AAABase
en: Done
pl: Wykonane

note: Template: AAABase
en: Cancel
pl: Anuluj

note: Template: AAABase
en: Reset
pl: Resetuj

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
pl: wcześniej niż ...

note: Template: AAABase
en: in more than ...
pl: później niż ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
pl: w ciągu ostatniego(-ch) ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
pl: w ciągu następnego(-ych) ...

note: Template: AAABase
en: Created within the last
pl: Utworzone w ciągu ostatniego(-ich)

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
pl: Utworzone wcześniej niż ...

note: Template: AAABase
en: Today
pl: Dzisiaj

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
pl: Jutro

note: Template: AAABase
en: Next week
pl: Następny tydzień

note: Template: AAABase
en: day
pl: dzień

note: Template: AAABase
en: days
pl: dni

note: Template: AAABase
en: day(s)
pl: dzień(dni)

note: Template: AAABase
en: hour
pl: godzina

note: Template: AAABase
en: hours
pl: godz.

note: Template: AAABase
en: hour(s)
pl: godz.

note: Template: AAABase
en: Hours
pl: Godziny

note: Template: AAABase
en: h
pl: godz.

note: Template: AAABase
en: minute
pl: minuta

note: Template: AAABase
en: minutes
pl: minut(-y)

note: Template: AAABase
en: minute(s)
pl: minut(-a/-y)

note: Template: AAABase
en: Minutes
pl: Minut(-y)

note: Template: AAABase
en: m
pl: min

note: Template: AAABase
en: month
pl: miesiąc

note: Template: AAABase
en: months
pl: miesięcy

note: Template: AAABase
en: month(s)
pl: miesiąc(-cy)

note: Template: AAABase
en: week
pl: tydzień

note: Template: AAABase
en: week(s)
pl: tydzień(tygodnie)

note: Template: AAABase
en: quarter
pl: kwartał

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
pl: kwartał(y)

note: Template: AAABase
en: half-year
pl: półrocze

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
pl: półrocze(a)

note: Template: AAABase
en: year
pl: rok

note: Template: AAABase
en: years
pl: lat

note: Template: AAABase
en: year(s)
pl: rok(lat)

note: Template: AAABase
en: second(s)
pl: sekund(a)

note: Template: AAABase
en: seconds
pl: sekund

note: Template: AAABase
en: second
pl: drugi

note: Template: AAABase
en: Time unit
pl: Jednostka czasu

note: Template: AAABase
en: wrote
pl: napisał(a)

note: Template: AAABase
en: Message
pl: Informacja

note: Template: AAABase
en: Error
pl: Błąd

note: Template: AAABase
en: Bug Report
pl: Zgłoś błąd

note: Template: AAABase
en: Attention
pl: Uwaga

note: Template: AAABase
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

note: Template: AAABase
en: Module
pl: Moduł

note: Template: AAABase
en: Modulefile
pl: Plik modułu

note: Template: AAABase
en: Subfunction
pl: Funkcja podrzędna

note: Template: AAABase
en: Line
pl: Linia

note: Template: AAABase
en: Setting
pl: Ustawienie

note: Template: AAABase
en: Settings
pl: Ustawienia

note: Template: AAABase
en: Example
pl: Przykład

note: Template: AAABase
en: Examples
pl: Przykłady

note: Template: AAABase
en: valid
pl: aktualne

note: Template: AAABase
en: Valid
pl: Aktualne

note: Template: AAABase
en: invalid
pl: nieaktualne

note: Template: AAABase
en: Invalid
pl: Nieaktualne

note: Template: AAABase
en: * invalid
pl: * nieaktualne

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
pl: czasowo nieaktualne

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
pl:  2 minuty

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
pl:  5 minut

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
pl:  7 minut

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
pl: 10 minut

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
pl: 15 minut

note: Template: AAABase
en: Mr.
pl: Pan

note: Template: AAABase
en: Mrs.
pl: Pani

note: Template: AAABase
en: Next
pl: Dalej

note: Template: AAABase
en: Back
pl: Powrót

note: Template: AAABase
en: Next...
pl: Dalej...

note: Template: AAABase
en: ...Back
pl: ...Powrót

note: Template: AAABase
en: -none-
pl: -brak-

note: Template: AAABase
en: none
pl: brak

note: Template: AAABase
en: none!
pl: brak!

note: Template: AAABase
en: none - answered
pl: brak - odpowiedziane

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
pl: nie edytować!

note: Template: AAABase
en: Need Action
pl: Wymagana akcja

note: Template: AAABase
en: AddLink
pl: Dodaj link

note: Template: AAABase
en: Link
pl: Połącz

note: Template: AAABase
en: Unlink
pl: Rozłącz

note: Template: AAABase
en: Linked
pl: Połączone

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
pl: Połączone (równorzędnie)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
pl: Połączone (rodzic)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
pl: Połączone (potomek)

note: Template: AAABase
en: Normal
pl: Normalne

note: Template: AAABase
en: Parent
pl: Rodzic

note: Template: AAABase
en: Child
pl: Potomek

note: Template: AAABase
en: Hit
pl: Odsłona

note: Template: AAABase
en: Hits
pl: Odsłon

note: Template: AAABase
en: Text
pl: Treść

note: Template: AAABase
en: Lite
pl: Lekkie

note: Template: AAABase
en: User
pl: Użytkownik

note: Template: AAABase
en: Username
pl: Nazwa użytkownika

note: Template: AAABase
en: Language
pl: Język

note: Template: AAABase
en: Languages
pl: Języki

note: Template: AAABase
en: Password
pl: Hasło

note: Template: AAABase
en: Preferences
pl: Ustawienia

note: Template: AAABase
en: Salutation
pl: Zwrot grzecznościowy

note: Template: AAABase
en: Salutations
pl: Powitania

note: Template: AAABase
en: Signature
pl: Podpis

note: Template: AAABase
en: Signatures
pl: Podpisy

note: Template: AAABase
en: Customer
pl: Nazwa klienta

note: Template: AAABase
en: CustomerID
pl: Identyfikator klienta

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
pl: Identyfikatory klientów

note: Template: AAABase
en: customer
pl: klient

note: Template: AAABase
en: agent
pl: Agent

note: Template: AAABase
en: system
pl: System

note: Template: AAABase
en: Customer Info
pl: Informacje o kliencie

note: Template: AAABase
en: Customer Information
pl: Informacje o kliencie

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
pl: Firmy klientów

note: Template: AAABase
en: Company
pl: Firma

note: Template: AAABase
en: go!
pl: idź!

note: Template: AAABase
en: go
pl: idź

note: Template: AAABase
en: All
pl: Wszystkie

note: Template: AAABase
en: all
pl: wszystkie

note: Template: AAABase
en: Sorry
pl: Przykro mi

note: Template: AAABase
en: update!
pl: zapisz!

note: Template: AAABase
en: update
pl: zapisz

note: Template: AAABase
en: Update
pl: Zapisz

note: Template: AAABase
en: Updated!
pl: Uaktualniono!

note: Template: AAABase
en: submit!
pl: akceptuj!

note: Template: AAABase
en: submit
pl: akceptuj

note: Template: AAABase
en: Submit
pl: Akceptuj

note: Template: AAABase
en: change!
pl: zmień!

note: Template: AAABase
en: Change
pl: Zmień

note: Template: AAABase
en: change
pl: zmień

note: Template: AAABase
en: click here
pl: kliknij tutaj

note: Template: AAABase
en: Comment
pl: Komentarz

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
pl: Błędna opcja!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
pl: Błędny czas!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
pl: Błedna data!

note: Template: AAABase
en: Name
pl: Nazwa

note: Template: AAABase
en: Group
pl: Grupa

note: Template: AAABase
en: Description
pl: Opis

note: Template: AAABase
en: description
pl: opis

note: Template: AAABase
en: Theme
pl: Schemat

note: Template: AAABase
en: Created
pl: Utworzone

note: Template: AAABase
en: Created by
pl: Utworzone przez

note: Template: AAABase
en: Changed
pl: Zmienione

note: Template: AAABase
en: Changed by
pl: Zmienione przez

note: Template: AAABase
en: Search
pl: Szukaj

note: Template: AAABase
en: and
pl: i

note: Template: AAABase
en: between
pl: pomiędzy

note: Template: AAABase
en: before/after
pl: przed/po

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

note: Template: AAABase
en: Options
pl: Opcje

note: Template: AAABase
en: Title
pl: Tytuł

note: Template: AAABase
en: Item
pl: Pozycja

note: Template: AAABase
en: Delete
pl: Usuń

note: Template: AAABase
en: Edit
pl: Edytuj

note: Template: AAABase
en: View
pl: Zobacz

note: Template: AAABase
en: Number
pl: Liczba

note: Template: AAABase
en: Contact
pl: Kontakt

note: Template: AAABase
en: Contacts
pl: Kontakty

note: Template: AAABase
en: Export
pl: Eksport

note: Template: AAABase
en: Up
pl: Góra

note: Template: AAABase
en: Down
pl: Dół

note: Template: AAABase
en: Add
pl: Dodaj

note: Template: AAABase
en: Added!
pl: Dodano!

note: Template: AAABase
en: Category
pl: Kategoria

note: Template: AAABase
en: Viewer
pl: Przeglądarka

note: Template: AAABase
en: Expand
pl: Rozwiń

note: Template: AAABase
en: Small
pl: Małe

note: Template: AAABase
en: Medium
pl: Średnie

note: Template: AAABase
en: Large
pl: Duże

note: Template: AAABase
en: Date picker
pl: Wybór daty

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
pl: Pokaż wybór drzewa

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
pl: Zawartość pola jest zbyt długa!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
pl: Maksymalny rozmiar to %s znaków

note: Template: AAABase
en: This field is required or
pl: To pole jes twymagane lub

note: Template: AAABase
en: New message
pl: Nowa wiadomość

note: Template: AAABase
en: New message!
pl: Nowa wiadomość!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
pl: Proszę odpowiedz na to zgłoszenie, by powrócić do standardowego widoku kolejki zgłoszeń!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
pl: Masz %s nowych wiadomości!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
pl: Masz %s przypomnień o zgłoszeniach!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
pl: Zalecane kodowanie dla Twojego języka to %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
pl: Zmień hasło

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
pl: Proszę aktywuj %s w pierwszwej kolejności!

note: Template: AAABase
en: No suggestions
pl: Brak podpowiedzi

note: Template: AAABase
en: Word
pl: Słowo

note: Template: AAABase
en: Ignore
pl: Ignoruj

note: Template: AAABase
en: replace with
pl: zamień na

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
pl: Nie istnieje konto z takim loginem.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
pl: Logowanie nieudane! Podano błędną nazwę użytkownika lub hasło.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
pl: Konto z taką nazwą użytkownika nie istnieje.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
pl: Proszę skontaktuj się z administratorem

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
pl: Uwierzytelnianie powiodło się, ale na koncie Klienta nie znaleziono żadnego rekordu. Proszę skontaktować się z Administratorem.

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
pl: Wpisany adres e-mail już istnieje. Wystarczy się zalogować lub skorzystać z funkcji resetowania hasła.

note: Template: AAABase
en: Logout
pl: Wyloguj

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
pl: Wylogowanie udane. Dziękujemy za używanie %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
pl: Funkcja nieaktywna!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
pl: Agent został zaktualizowany!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
pl: Wybór bazy danych

note: Template: AAABase
en: Create Database
pl: Utwórz bazę danych

note: Template: AAABase
en: System Settings
pl: Konfiguracja Systemu

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
pl: Konfiguracja poczty

note: Template: AAABase
en: Finished
pl: Zakończono

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
pl: Zainstaluj OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
pl: Wprowadzenie

note: Template: AAABase
en: License
pl: Licencja

note: Template: AAABase
en: Database
pl: Baza danych

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
pl: Skonfiguruj pocztę

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
pl: Baza danych usunięta.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
pl: Wprowadź hasło administratora bazy danych.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
pl: Wprowadź hasło użytkownika bazy danych.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
pl: Jeśli ustawiłeś hasło główne do bazy danych to wprowadź je w tym polu. Jeśli nie to pozostaw pole puste .

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
pl: Baza danych zawiera już dane - powinna być pusta!

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
pl: Nazwa użytkownika jest wymagana!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
pl: W tej chwili logowanie nie jest możliwe w związku z planowaną przerwą techniczną.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
pl: Hasło jest wymagane!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
pl: Użyj tego Klienta

note: Template: AAABase
en: Take this User
pl: Użyj tego konta

note: Template: AAABase
en: possible
pl: możliwe

note: Template: AAABase
en: reject
pl: odrzuć

note: Template: AAABase
en: reverse
pl: odwróć

note: Template: AAABase
en: Facility
pl: Obiekt

note: Template: AAABase
en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

note: Template: AAABase
en: Pending till
pl: Oczekuje do

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
pl: Nie używaj konta superużytkownika do pracy w OTRS! Utwórz nowych Agentów i korzystaj z nich podaczas pracy!

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
pl: Przydzielaj na podstawie pola DO:

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
pl: Przydzielaj na podstawie wybranej kolejki.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
pl: Nic nie znaleziono!

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
pl: Sesja nieważna. Zaloguj się ponownie.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
pl: Sesja wygasła. Zaloguj się ponownie

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
pl: Osiągnięto limit sesji! Spróbuj się zalogować później.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
pl: Brak uprawnień!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
pl: (Kliknij tutaj aby dodać)

note: Template: AAABase
en: Preview
pl: Podgląd

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
pl: Pakiet zainstalowany nieprawidłowo! Zainstaluj pakiet ponownie.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
pl: %s nie ma uprawnień do zapsiu!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
pl: Nie można utworzyć %s!

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
pl: Zaznacz aby aktywować tę datę

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
pl: Usługa wiadomości o  nieobecności jest aktywna, czy chcesz ją wyłączyć?

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
pl: Nowości w wersjach OTRS!

note: Template: AAABase
en: Go to dashboard!
pl: Idź na pulpit!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
pl: Klient %s został dodany

note: Template: AAABase
en: Role added!
pl: Rola dodana!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
pl: Rola zaktualizowana!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
pl: Załącznik dodany!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
pl: Załącznik zaktualizowany!

note: Template: AAABase
en: Response added!
pl: Odpowiedź dodana!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
pl: Odpowiedź zaktualizowana!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
pl: Grupa zaktualizowana!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
pl: Kolejka dodana!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
pl: Kolejka zaktualizowana!

note: Template: AAABase
en: State added!
pl: Stan dodany!

note: Template: AAABase
en: State updated!
pl: Stan zaktualizowany!

note: Template: AAABase
en: Type added!
pl: Typ dodany!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
pl: Typ zaktualizowany!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
pl: Klient zaktualizowany!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
pl: Firma dodana!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
pl: Firma zaktualizowana!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
pl: Uwaga: Firma jest nieprawidłowa!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
pl: Konto pocztowe dodane!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
pl: Konto pocztowe zaktualizowane!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
pl: Systemowy adres e-mail dodany!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
pl: Systemowy adres e-mail zaktualizowany!

note: Template: AAABase
en: Contract
pl: Umowa

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
pl: Zalogowany Klient: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
pl: Zalogowany Agent: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
pl: Kalendarz

note: Template: AAABase
en: File
pl: Plik

note: Template: AAABase
en: Filename
pl: Nazwa pliku

note: Template: AAABase
en: Type
pl: Typ

note: Template: AAABase
en: Size
pl: Rozmiar

note: Template: AAABase
en: Upload
pl: Wyślij

note: Template: AAABase
en: Directory
pl: Folder

note: Template: AAABase
en: Signed
pl: Podpis

note: Template: AAABase
en: Sign
pl: Podpis

note: Template: AAABase
en: Crypted
pl: Zaszyfrowany

note: Template: AAABase
en: Crypt
pl: Szyfruj

note: Template: AAABase
en: PGP Key
pl: Klucz PGP

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
pl: Klucze PGP

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
pl: Certyfikat S/MIME

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
pl: Certyfikaty S/MIME

note: Template: AAABase
en: Office
pl: Biuro

note: Template: AAABase
en: Phone
pl: Tel.

note: Template: AAABase
en: Fax
pl: Faks

note: Template: AAABase
en: Mobile
pl: Tel. kom.

note: Template: AAABase
en: Zip
pl: Kod pocztowy

note: Template: AAABase
en: City
pl: Miejscowość

note: Template: AAABase
en: Street
pl: Ulica

note: Template: AAABase
en: Country
pl: Kraj

note: Template: AAABase
en: Location
pl: Miejsce

note: Template: AAABase
en: installed
pl: zainstalowany

note: Template: AAABase
en: uninstalled
pl: odinstalowany

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
pl: Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: Należy aktywować %s ponieważ aplikacja jest już uruchomiona!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
pl: Nie można sparsować indeksu rezpozytorium.

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
pl: Nie znaleziono pakietów dla Twojej wersji frameworka w tym repozytorium, zawiera ono tylko pakiety pasujące do innych wersji frameworka.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
pl: Brak pakietów lub brak nowych pakietów w wybranym repozytorium.

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
pl: Edytuj ustawienia konfiguracji systemu.

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
pl: Dane dostępu ACL z bazy danych nie są zsynchronizowane z konfiguraacją systemu, proszę wprowadź wszystkie ACLe.

note: Template: AAABase
en: printed at
pl: wydrukowano na

note: Template: AAABase
en: Loading...
pl: Ładowanie...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
pl: Drogi Panie %s,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
pl: Droga Pani %s,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
pl: Drogi %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
pl: Witaj %s,

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
pl: Podany adres e-mail nie jest dopuszczony do rejestracji. Skontaktuj się z Obsługą Kienta.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
pl: Utworzono nowe konto. Informacje dotyczące sposobu logowania zostały wysłane na adres %s. Prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki pocztowej.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
pl: Proszę kliknąć Cofnij i spróbować ponownie.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
pl: Instrukcje dotyczące resetowania hasła zostały wysłane. Prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki pocztowej.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
pl: Nowe hasło wysłane na adres %s. Prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki pocztowej.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
pl: Zbliżające się wydarzenia

note: Template: AAABase
en: Event
pl: Zdarzenie

note: Template: AAABase
en: Events
pl: Zdarzenia

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
pl: Błędny token!

note: Template: AAABase
en: more
pl: więcej

note: Template: AAABase
en: Collapse
pl: Zwiń

note: Template: AAABase
en: Shown
pl: Pokazane

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
pl: Widoczni użytkownicy klienta

note: Template: AAABase
en: News
pl: Wiadomości

note: Template: AAABase
en: Product News
pl: Wiadomości o produkcie

note: Template: AAABase
en: OTRS News
pl: Wiadomości OTRS

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
pl: Statystyka z 7 dni

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
pl: Informacje zarządzania procesami z bazy danych nie są zsynchronizowane z konfiguracją systemu, zsynchronizuj wszystkie procesy.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
pl: Pakiet nie został zweryfikowany przez Grupę OTRS! Zalecamy nie korzystanie z tego pakietu.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
pl: <br>W wypadku kontynuowania instalacji pakietu mogą wystąpić następujące problemy!<br><br>&nbsp;-Problemy bezpieczeństwa<br>&nbsp;-Problemy ze stabilnością<br>&nbsp;-Problemy z wydajnością<br><br>Proszę zwrócić uwagę, iż problemy wynikające z użytkowania pakietu nie podlegają pod umowy dotyczące korzystania z usługi OTRS!<br><br>

note: Template: AAABase
en: Mark
pl: Zaznacz

note: Template: AAABase
en: Unmark
pl: Odznacz

note: Template: AAABase
en: Bold
pl: Pogrubienie

note: Template: AAABase
en: Italic
pl: Kursywa

note: Template: AAABase
en: Underline
pl: Podkreślenie

note: Template: AAABase
en: Font Color
pl: Kolor czcionki

note: Template: AAABase
en: Background Color
pl: Kolor tła

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
pl: Wyczyść formatowanie

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
pl: Pokaż/Ukryj ukryte elementy

note: Template: AAABase
en: Align Left
pl: Wyrównaj do lewej

note: Template: AAABase
en: Align Center
pl: Wyrównaj do środka

note: Template: AAABase
en: Align Right
pl: Wyrównaj do prawej

note: Template: AAABase
en: Justify
pl: Wyjustuj

note: Template: AAABase
en: Header
pl: Nagłówek

note: Template: AAABase
en: Indent
pl: Zwiększ wcięcie

note: Template: AAABase
en: Outdent
pl: Zmniejsz wcięcie

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
pl: Stwórz listę nienumerowaną

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
pl: Stwórz listę numerowaną

note: Template: AAABase
en: HTML Link
pl: Łącze internetowe

note: Template: AAABase
en: Insert Image
pl: Wstaw obraz

note: Template: AAABase
en: Undo
pl: Cofnij

note: Template: AAABase
en: Redo
pl: Ponów

note: Template: AAABase
en: OTRS Daemon is not running.
pl: Demon OTRS nie jest uruchomiony.

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
pl: Nie można połączyć się z serwerem rejestracji. Prosimy spróbuj ponownie później.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
pl: Z serwera rejestracji nie otrzymano żadnych danych. Prosimy spróbuj ponownie później.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
pl: Problem przy procesowaniu rezultatów. Prosimy spróbuj ponownie później.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
pl: Użytkownik oraz hasło nie zgadzają się. Prosze spróbuj ponownie.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
pl: Wybrany proces jest nieprawidłowy!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
pl: Zaktualizuj teraz do %s!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
pl: %s Przejdź do centrum aktualizacji %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
pl: Twoja licencja na %s niedługo wygaśnie. Proszę skontaktuj się z %s w celu przedłużenia umowy!

note: Template: AAABase
en: An update for your %s is available, but there is a conflict with your framework version! Please update your framework first!
pl: Dostępna jest aktualizacja dla %s, jednakże istnieje konflikt z atualną wersją frameworka! Należy zaktualizować framework w pierwszej kolejności.

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
pl: Z powodzeniem zaktualizowano system do %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
pl: Wystąpił problem z aktualizacją do %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
pl: %s było poprawnie przeinstalowane.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
pl: Wystąpił problem z przeinstalowaniem %s.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
pl: Twój %s został zaktualizowany z powodzeniem.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
pl: Wystąpił problem podczas aktualizacji %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
pl: %s został poprawnie odinstalowany.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
pl: Wystąpił problem z odinstalowaniem %s.

note: Template: AAABase
en: Enable cloud services to unleash all OTRS features!
pl: W celu uruchomienia wszystkich funkcji OTRS włącz usługi w chmurze!

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
pl: Nowy Rok

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
pl: Międzynarodowy Dzień Pracy

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
pl: Wigilia Bożego Narodzenia

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
pl: Boże Narodzenie (pierwszy dzień)

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
pl: Boże Narodzenie (drugi dzień)

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
pl: Sylwester

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
pl: OTRS jako wnioskujący

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as provider
pl: OTRS jako usługodawca

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
pl: Webserwis "%s" utworzony!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
pl: Webserwis "%s" zaktualizowany!

note: Template: AAAMonth
en: Jan
pl: Sty

note: Template: AAAMonth
en: Feb
pl: Lut

note: Template: AAAMonth
en: Apr
pl: Kwi

note: Template: AAAMonth
en: May
pl: Maj

note: Template: AAAMonth
en: Jun
pl: Cze

note: Template: AAAMonth
en: Jul
pl: Lip

note: Template: AAAMonth
en: Aug
pl: Sie

note: Template: AAAMonth
en: Sep
pl: Wrz

note: Template: AAAMonth
en: Oct
pl: Paź

note: Template: AAAMonth
en: Nov
pl: Lis

note: Template: AAAMonth
en: Dec
pl: Gru

note: Template: AAAMonth
en: January
pl: Styczeń

note: Template: AAAMonth
en: February
pl: Luty

note: Template: AAAMonth
en: March
pl: Marzec

note: Template: AAAMonth
en: April
pl: Kwiecień

note: Template: AAAMonth
en: May_long
pl: Maj

note: Template: AAAMonth
en: June
pl: Czerwiec

note: Template: AAAMonth
en: July
pl: Lipiec

note: Template: AAAMonth
en: August
pl: Sierpień

note: Template: AAAMonth
en: September
pl: Wrzesień

note: Template: AAAMonth
en: October
pl: Październik

note: Template: AAAMonth
en: November
pl: Listopad

note: Template: AAAMonth
en: December
pl: Grudzień

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
pl: Konfiguracja uaktualniona!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
pl: Profil użytkownika

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
pl: Inne ustawienia

note: Template: AAAPreferences
en: Notification Settings
pl: Ustawienia powiadomień

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
pl: Zmiana hasła

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
pl: Aktualne hasło

note: Template: AAAPreferences
en: New password
pl: Nowe hasło

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
pl: Powtórz hasło

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
pl: Słownik pisowni

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
pl: Domyślny słownik pisowni

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
pl: Maksymalna liczba zgłoszeń widocznych na stronie Podsumowania.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
pl: Aktualne hasło jest niepoprawne. Spróbuj jeszcze raz!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
pl: Nie można zmienić hasła. Hasła nie pasują do siebie. Spróbuj ponownie!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
pl: Nie można zmienić hasła ponieważ zawiera niedozwolone znaki!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
pl: Nie można zmienić hasła, musi się ono składać z co najmniej %s znaków!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
pl: Nie można zmienić hasła. Hasło musi zawierać co najmniej 2 małe i 2 wielkie litery!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
pl: Nie można zmienić hasła. Hasło musi zawierać co najmniej 1 cyfrę!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
pl: Nie można zmienić hasła. Hasło musi zawierać co najmniej dwa znaki specjalne.

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
pl: Nie można zmienić hasła. Hasło było już użyte. Należy wybrać nowe hasło!

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
pl: Wybierz znak separatora w pliku CSV (statystyki i wyszukiwania). Jeśli nie wskażesz tutaj separatora, użyty zostanie domyślny separator dla twojego języka.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
pl: Separator CSV

note: Template: AAATicket
en: Status View
pl: Podgląd stanów

note: Template: AAATicket
en: Service View
pl: Przegląd usług

note: Template: AAATicket
en: Bulk
pl: Zbiorczo

note: Template: AAATicket
en: Lock
pl: Blokada

note: Template: AAATicket
en: Unlock
pl: Odblokuj

note: Template: AAATicket
en: History
pl: Historia

note: Template: AAATicket
en: Zoom
pl: Podgląd

note: Template: AAATicket
en: Age
pl: Wiek

note: Template: AAATicket
en: Bounce
pl: Przekaż

note: Template: AAATicket
en: Forward
pl: Prześlij dalej

note: Template: AAATicket
en: From
pl: Od

note: Template: AAATicket
en: To
pl: Do

note: Template: AAATicket
en: Cc
pl: DW

note: Template: AAATicket
en: Bcc
pl: UDW

note: Template: AAATicket
en: Subject
pl: Temat

note: Template: AAATicket
en: Move
pl: Przenieś

note: Template: AAATicket
en: Queue
pl: Kolejka

note: Template: AAATicket
en: Queues
pl: Kolejki

note: Template: AAATicket
en: Priority
pl: Priorytet

note: Template: AAATicket
en: Priorities
pl: Priorytety

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
pl: Aktualizacja priorytetu

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
pl: Dodano priorytet!

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
pl: Zaktualizowano priorytet!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
pl: Dodano podpis!

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
pl: Zaktualizowano podpis!

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
pl:  Umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług - Service Level Agreement (SLA)

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
pl: Katalog świadczonych usług

note: Template: AAATicket
en: Service
pl: Usługa

note: Template: AAATicket
en: Services
pl: Usługi

note: Template: AAATicket
en: State
pl: Stan

note: Template: AAATicket
en: States
pl: Stany

note: Template: AAATicket
en: Status
pl: Stan

note: Template: AAATicket
en: Statuses
pl: Stany

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
pl: Typ zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
pl: Typy zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Compose
pl: Utwórz

note: Template: AAATicket
en: Pending
pl: Oczekujące

note: Template: AAATicket
en: Owner
pl: Właściciel

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
pl: Aktualizacja własciciela

note: Template: AAATicket
en: Responsible
pl: Odpowiedzialny

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
pl: Aktualizacja odpowiedzialnego

note: Template: AAATicket
en: Sender
pl: Nadawca

note: Template: AAATicket
en: Article
pl: Wiadomość

note: Template: AAATicket
en: Ticket
pl: Zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Createtime
pl: Utworzone

note: Template: AAATicket
en: plain
pl: bez formatowania

note: Template: AAATicket
en: Email
pl: E-Mail

note: Template: AAATicket
en: email
pl: e-mail

note: Template: AAATicket
en: Close
pl: Zamknij

note: Template: AAATicket
en: Action
pl: Akcja

note: Template: AAATicket
en: Attachment
pl: Załącznik

note: Template: AAATicket
en: Attachments
pl: Załączniki

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
pl: Ta wiadomość została napisana z użyciem kodowania znaków innego niż Twoje.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
pl: Jeśli nie jest poprawnie wyświetlane,

note: Template: AAATicket
en: This is a
pl: To jest

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
pl: aby otworzyć w nowym oknie

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
pl: To jest e-mail w formacie HTML. Kliknij tutaj żeby go otworzyć.

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
pl: Pola dodatkowe

note: Template: AAATicket
en: Merge
pl: Scal

note: Template: AAATicket
en: merged
pl: scalone

note: Template: AAATicket
en: closed successful
pl: zamknięte z powodzeniem

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
pl: zamknięte bez powodzenia

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
pl: Zablokowane zgłoszenia razem

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
pl: Zablokowane zgłoszenia z przekroczonym czasem przypomnienia

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
pl: Zablokowane nowe zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
pl: Odpowiedzialność za zgłoszenia razem

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
pl: Odpowiedzialność za nowe zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
pl: Odpowiedzialność za zgłoszenia z przekroczonym czasem przypomnienia

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
pl: Obserwowane zgłoszenia razem

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
pl: Obserwowane nowe zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
pl: Obserwowane zgłoszenia z przekroczonym czasem przypomnienia

note: Template: AAATicket
en: All tickets
pl: Wszystkie zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
pl: Dostępne zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Escalation
pl: Eskalacja

note: Template: AAATicket
en: last-search
pl: ostatnie wyszukiwanie

note: Template: AAATicket
en: QueueView
pl: Widok kolejek

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
pl: Widok eskalowanych zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Message from
pl: Wiadomość od

note: Template: AAATicket
en: End message
pl: Wiadomość kończąca

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
pl: Wiadomość przekazana od

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
pl: Wiadomość kończąca przekazana od

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
pl: Przekaż wiadomość na inny adres e-mail

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
pl: Odpowiedź na notatkę

note: Template: AAATicket
en: new
pl: nowe

note: Template: AAATicket
en: open
pl: otwarte

note: Template: AAATicket
en: Open
pl: Otwarte

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
pl: Otwarte zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: closed
pl: zamknięte

note: Template: AAATicket
en: Closed
pl: Zamknięte

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
pl: Zamknięte zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: removed
pl: usunięte

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
pl: oczekujące przypomnienie

note: Template: AAATicket
en: pending auto
pl: oczekujące na automatyczne

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
pl: oczekujące na automatyczne zamknięcie+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
pl: oczekujące na automatyczne zamknięcie-

note: Template: AAATicket
en: email-external
pl: e-mail zewnętrzny

note: Template: AAATicket
en: email-internal
pl: e-mail wewnętrzny

note: Template: AAATicket
en: note-external
pl: notatka zewnętrzna

note: Template: AAATicket
en: note-internal
pl: notatka wewnętrzna

note: Template: AAATicket
en: note-report
pl: Notatka raportująca

note: Template: AAATicket
en: phone
pl: telefon

note: Template: AAATicket
en: sms
pl: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
pl: zgłoszenie WWW

note: Template: AAATicket
en: lock
pl: zablokowane

note: Template: AAATicket
en: unlock
pl: odblokowane

note: Template: AAATicket
en: very low
pl: bardzo niski

note: Template: AAATicket
en: low
pl: niski

note: Template: AAATicket
en: normal
pl: normalny

note: Template: AAATicket
en: high
pl: wysoki

note: Template: AAATicket
en: very high
pl: bardzo wysoki

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
pl: 1 bardzo niski

note: Template: AAATicket
en: 2 low
pl: 2 niski

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
pl: 3 normalny

note: Template: AAATicket
en: 4 high
pl: 4 wysoki

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
pl: 5 bardzo wysoki

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
pl: automatyczne śledzenie

note: Template: AAATicket
en: auto reject
pl: automatyczne odrzucenie

note: Template: AAATicket
en: auto remove
pl: automatyczne usunięcie

note: Template: AAATicket
en: auto reply
pl: automatyczna odpowiedź

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
pl: automatyczna odpowiedź / nowe zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Create
pl: Utwórz

note: Template: AAATicket
en: Answer
pl: Odpowiedz

note: Template: AAATicket
en: Phone call
pl: Telefon

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
pl: Zgłoszenie "%s" utworzone!

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
pl: Numer zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
pl: Obiekt zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
pl: Nie znaleziono zgłoszenia numer "%s"! Nie można połączyć!

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
pl: Nie masz uprawnień do zapisu tego zgłoszenia.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
pl: Przykro mi, musisz być właścicielem zgłoszenia aby wykonać tę operację.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
pl: Najpierw zmień właściciela.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
pl: Zgłoszenie zaznaczone.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
pl: Zgłoszenie jest zablokowane przez innego agenta.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
pl: Zgłoszenie zablokowane.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
pl: Nie pokazuj zamkniętych zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
pl: Pokaż zamknięte zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: New Article
pl: Nowa wiadomość

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
pl: Dostępne są nieprzeczytane wiadomości

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
pl: Usuń z listy obserwowanych zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
pl: Dodaj do listy obserwowanych zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
pl: Zgłoszenie e-mail

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie e-mail

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
pl: Zgłoszenie telefoniczne

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
pl: Szukaj zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
pl: Prawdziwe nazwisko klienta

note: Template: AAATicket
en: Customer History
pl: Historia Klienta

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
pl: Edycja użytkowników

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
pl: Edytuj Klienta

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
pl: Zbiorcze działanie

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
pl: Zbiorcze działania na zgłoszeniach

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
pl: Wylij e-mail i utwórz nowe zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
pl: Utwórz nowe zgłoszenie e-mail i wyślij (wychodzące)

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
pl: Utwórz zgłoszenie telefoniczne (przychodzące)

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
pl: Adres %s zastąpiony zarejestrowanym adresem klienta.

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
pl: Użytkownik automatycznie dodany jako DW (Cc).

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
pl: Przegląd otwartych zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
pl: Zablokowane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
pl: Moje zablokowane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
pl: Moje obserwowane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
pl: Zgłoszenia, za które jestem odpowiedzialny

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
pl: Obserwowane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Watched
pl: Obserwowane

note: Template: AAATicket
en: Watch
pl: Obserwuj

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
pl: Nie obserwuj

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
pl: Zablokuj by na tym pracować

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
pl: Odblokuj aby przywrócić do kolejki

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
pl: Pokaż historię zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
pl: Wydrukuj to zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Print this article
pl: Wydrukuj tą wiadomość

note: Template: AAATicket
en: Split
pl: Podziel

note: Template: AAATicket
en: Split this article
pl: Podziel wiadomość

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
pl: Prześlij wiadomość dalej przez e-mail

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
pl: Zmień priorytet zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
pl: Zmień pola dodatkowe zgłoszenia!

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
pl: Połącz to zgłoszenie z innymi obiektami

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
pl: Zmień właściciela tego zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
pl: Zmień klienta w tym zgłoszeniu

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
pl: Dodaj notatkę do tego zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
pl: Scal z innym zgłoszeniem

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
pl: Ustaw czas oczekiwania dla tego zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
pl: Zamknij to zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
pl: Szczegóły zgłoszenia!

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
pl: Usuń to zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
pl: Oznacz jako spam!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
pl: Moje kolejki

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
pl: Wyświetlane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
pl: Wyświetlane kolumny

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
pl: Twoje zgłoszenie o numerze "<OTRS_TICKET>" zostało scalone z "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
pl: Zgłoszenie %s: przekroczono czas reakcji (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
pl: Zgłoszenie %s: czas reakcji zostanie przekroczony za %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
pl: Zgłoszenie %s: przekroczono czas aktualizacji (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
pl: Zgłoszenie %s: czas aktualizacji zostanie przekroczony za %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
pl: Zgłoszenie %s: przekroczono czas rozwiązania (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
pl: Zgłoszenie %s: czas rozwiązania zostanie przekroczony za %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
pl: Istnieje więcej eskalowanych zgłoszeń!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
pl: Bez formatowania

note: Template: AAATicket
en: Reply All
pl: Odpowiedz wszystkim

note: Template: AAATicket
en: Direction
pl: Kierunek

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
pl: Powiadomienia o nowych zgłoszeniach

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
pl: Wyślij mi powiadomienia o nowych zgłoszeniach w "Moich kolejkach".

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
pl: Wysyłaj powiadomienia o nowych zgłoszeniach

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
pl: Powiadomienia o nowych wiadomościach w zgłoszeniach

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
pl: Wysyłaj powiadomienia, gdy klient odpowie na zgłoszenie, którego jestem właścicielem lub gdy zgłoszenie nie jest zablokowane, a należy do jednej z moich kolejek.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
pl: Wysyłaj powiadomienia o nowych wiadomościach w zgłoszeniach

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
pl: Powiadomienie o przekroczonym czasie blokady zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
pl: Wysyłaj powiadomienia, gdy zgłoszenie zostanie odblokowane przez system.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
pl: Wysyłaj powiadomienia o upłynięciu blokady zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
pl: Powiadomienie o przeniesieniu zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
pl: Powiadom o przesunięciu do mojej kolejki

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
pl: Wysyłaj powiadomienia o przesunięciu zgłoszenia do innej kolejki

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
pl: Twój zestaw wybranych kolejek. Jeżeli włączysz opcję "Powiadomienie o nowym zgłoszeniu" to dostaniesz wiadomość e-mail o każdym nowym zgłoszeniu, które pojawi się w tych kolejkach.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
pl: Kolejka modyfikowana

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
pl: Interwał odświeżania Widoku Kolejek

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
pl: Jeżeli ustawisz tu jakąś wartość, widok kolejek zgłoszeń będzie odświeżany w określonym interwale.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
pl: Odświeżaj widok kolejek co

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
pl: Ekran po nowym zgłoszeniu

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
pl: Pokaż następujący widok po utworzeniu nowego zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
pl: Zamknięte zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
pl: Pokaż zamknięte zgłoszenia.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
pl: Limit pokazywanych zgłoszeń na stronie Podglądu Kolejki

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
pl: Limit przeglądu zgłoszeń "Małe"

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
pl: Limit zgłoszeń na stronie dla przeglądu zgłoszeń "Małe"

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
pl: Limit przeglądu zgłoszeń "Średnie"

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
pl: Limit zgłoszeń na stronie dla przeglądu zgłoszeń "Średnie"

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
pl: Limit przeglądu zgłoszeń "Podgląd"

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
pl: Limit zgłoszeń na stronie dla przeglądu zgłoszeń "Podgląd"

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
pl: Powiadomienie o obserwowaniu zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
pl: Wysyłaj do mnie takie same powiadomienia dla obserwowanych przeze mnie zgłoszeń, jakie otrzymywać będą właściciele tych zgłoszeń.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
pl: Przysyłaj powiadomienia, gdy ktoś zacznie obserwować moje zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
pl: Przebywam poza biurem

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
pl: Nowe zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie

note: Template: AAATicket
en: Customer called
pl: Telefon od klienta

note: Template: AAATicket
en: phone call
pl: Rozmowa tel.

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
pl: Tel. wych.

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
pl: Tel. przych.

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
pl: Przypomnienie

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
pl: Przypomnienia zgłoszeń

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
pl: Zgłoszenia eskalowane

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
pl: Nowe zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
pl: Zgłoszenia otwarte / wymagające odpowiedzi

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
pl: Wszystkie otwarte zgłoszenia, były już podjęte prace w związku z nimi ale obecnie wymagają odpowiedzi

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
pl: Wszystkie nowe zgłoszenia, nie podjęto jeszcze prac w związku z nimi

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
pl: Wszystkie eskalowane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
pl: Wszystkie zgłoszenia z ustawionym przypomnieniem, dla których minął czas przypomnienia

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
pl: Zarchiwizowane zgłoszenia

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
pl: Zgłoszenia przywrócone z archiwum

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
pl: Informacje o zgłoszeniu

note: Template: AAATicket
en: including subqueues
pl: włączając podkolejki

note: Template: AAATicket
en: excluding subqueues
pl: wyłączając podkolejki

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
pl: Nd

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
pl: Pn

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
pl: Wt

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
pl: Śr

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
pl: Cz

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
pl: Pt

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
pl: So

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
pl: Zarządzanie ACL

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
pl: Filtr dla ACLi

note: Template: AdminACL
en: Filter
pl: Filtr

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
pl: Nazwa ACL

note: Template: AdminACL
en: Actions
pl: Akcje

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
pl: Utwórz nowy ACL

note: Template: AdminACL
en: Deploy ACLs
pl: Zatwierdź ACL

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
pl: Eksportuj ACL

note: Template: AdminACL
en: Configuration import
pl: Import konfiguracji

note: Template: AdminACL
en: Here you can upload a configuration file to import ACLs to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the ACL editor module.
pl: Tutaj możesz wgrać pliki konfiguracyjne ACL do systemu. Plik musi być w formacie .yml takim jaki jest eksportowany z modułu edytora ACL.

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

note: Template: AdminACL
en: Overwrite existing ACLs?
pl: Nadpisać istniejący ACL?

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
pl: Wgraj konfigurację ACL

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
pl: Importuj konfigurację ACL

note: Template: AdminACL
en: To create a new ACL you can either import ACLs which were exported from another system or create a complete new one.
pl: By utworzyć nowy ACL możesz importować te uprzednio eksportowane z innego systemu lub utworzyć kompletnie nowe.

note: Template: AdminACL
en: Changes to the ACLs here only affect the behavior of the system, if you deploy the ACL data afterwards. By deploying the ACL data, the newly made changes will be written to the configuration.
pl: Zmiany dokonane tu dla reguł ACL będą mieć wpływ na zachowanie systemu dopiero po ich wdrożeniu. Podczas wdrażania danych ACL, zmiany zostaną zapisane w konfiguracji.

note: Template: AdminACL
en: ACLs
pl: ACLe

note: Template: AdminACL
en: Please note: This table represents the execution order of the ACLs. If you need to change the order in which ACLs are executed, please change the names of the affected ACLs.
pl: Proszę zapamiętaj: Ta tabela reprezentuje kolejność wykonania ACLi. Jeśli potrzebujesz by kolejność była inna wówczas proszę zmień odpowiednio ich nazwy.

note: Template: AdminACL
en: ACL name
pl: Nazwa ACL

note: Template: AdminACL
en: Validity
pl: Aktualność

note: Template: AdminACL
en: Copy
pl: Kopia

note: Template: AdminACL
en: No data found.
pl: Nie odnaleziono żadnych elementów spełniających kryteria

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
pl: Edytuj ACL %s

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
pl: Idź do przeglądu

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
pl: Usuń ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
pl: Usuń nieprawidłowy ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Match settings
pl: Dopasuj ustawienia

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up matching criteria for this ACL. Use 'Properties' to match the current screen or 'PropertiesDatabase' to match attributes of the current ticket that are in the database.
pl: Ustaw kryteria dla tego ACL. Uzyj 'Własciwości' by dopasować obecne okno lub 'Właściwości Bazy Danych' by dopasowac atrybuty obecnego zgłoszenia w bazie danych.

note: Template: AdminACLEdit
en: Change settings
pl: Zmień ustawienia

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up what you want to change if the criteria match. Keep in mind that 'Possible' is a white list, 'PossibleNot' a black list.
pl: Ustaw co chcesz zmienić jeśli kryteria zostaną spełnione. Prosze zapamiętaj, że 'możliwe' jest białą listą, 'Niemożliwe' jest czarną listą

note: Template: AdminACLEdit
en: Check the official
pl: Oznacz jako oficjalne

note: Template: AdminACLEdit
en: documentation
pl: dokumentacja

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
pl: Pokaż lub ukryj treść

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL information
pl: Edytuj informację ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
pl: Zatrzymaj po dopasowaniu

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL structure
pl: Edytuj strukturę ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
pl: Zapisz

note: Template: AdminACLEdit
en: or
pl: lub

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
pl: Zapisz i zakończ

note: Template: AdminACLEdit
en: Do you really want to delete this ACL?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten ACL?

note: Template: AdminACLEdit
en: This item still contains sub items. Are you sure you want to remove this item including its sub items?
pl: Ta pozycja nadal zawiera podpozycje. Czy jesteś pewien, że chce usunąć ją wraz z nimi?

note: Template: AdminACLEdit
en: An item with this name is already present.
pl: Pozycja o tej nazwie już istnieje.

note: Template: AdminACLEdit
en: Add all
pl: Dodaj wszystkie

note: Template: AdminACLEdit
en: There was an error reading the ACL data.
pl: Nastąpił błąd przy odczycie danych ACL.

note: Template: AdminACLNew
en: Create a new ACL by submitting the form data. After creating the ACL, you will be able to add configuration items in edit mode.
pl: Utwórz nowy ACL poprzez wypełnienie formularza danych. Po dodaniu ACL będzie możliwe dodawanie pozycji konfiguracji w trybie edycji.

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
pl: Zarządzanie załącznikami

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
pl: Dodaj załącznik

note: Template: AdminAttachment
en: List
pl: Lista

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
pl: Pobierz plik

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
pl: Usuń ten załącznik

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
pl: Dodaj załącznik

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
pl: Edytuj załącznik

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
pl: Zarządzanie automatycznymi odpowiedziami

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
pl: Dodaj odpowiedź automatyczną

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
pl: Dodaj Odpowiedź Automatyczną

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
pl: Edytuj odpowiedź automatyczną

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
pl: Odpowiedź

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
pl: Automatyczna odpowiedź od

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
pl: Podpowiedzi

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
pl: Możesz używać następujących znaczników

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
pl: Pokaż pierwsze 20 znaków tematu.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
pl: Pokaż 5 linii wiadomości e-mail.

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
pl: Pokaż właściwości wiadomości

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
pl: np.

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
pl: Opcje danych obecnego użytkownika

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
pl: Opcje właściciela zgłoszenia

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
pl: Opcje odpowiedzialego za zgłoszenie

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
pl: Opcje bieżącego użytkownika, który żądał akcji

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
pl: Opcje danych zgłoszenia

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields internal key values
pl: Opcje wewnętrznych wartości kluczy pól dynamicznych zgłoszeń

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields display values, useful for Dropdown and Multiselect fields
pl: Opcje wartości wyświetlanych pól dynamicznych zgłoszeń, przydatne dla pól Dropdown i Multiselect

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
pl: Opcje konfiguracyjne

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
pl: Przykładowa odpowiedź

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Cloud Service Management
pl: Zarządzanie usługami w chmurze

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support Data Collector
pl: Kolekcjoner Danych Wsparcia

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support data collector
pl: Kolekcjoner danych wsparcia

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
pl: Podpowiedź

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Currently support data is only shown in this system.
pl: Obecnie dane wsparca są wyświetlane jedynie w tym systemie.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: It is highly recommended to send this data to OTRS Group in order to get better support.
pl: Jest wysoce zalecanym by wysłać te dane do Grupy OTRS w celu uzyskania lepszego wsparcia.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Configuration
pl: Konfiguracja

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Send support data
pl: Wysyłaj dane wsparcia

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration
pl: Rejestracja systemu

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: To enable data sending, please register your system with OTRS Group or update your system registration information (make sure to activate the 'send support data' option.)
pl: Aby włączyć przesyłanie danych, zarejestruj swój system w Grupie OTRS lub zaktualizuj informacje rejestracyjne systemu (upewnij się że opcja 'wysyłaj dane wsparcia' jest akywna).

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Register this System
pl: Zarejestruj ten system

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration is disabled for your system. Please check your configuration.
pl: Rejestracja Systemu jest wyłączona. Sprawdź konfigurację.

note: Template: AdminCloudServices
en: System registration is a service of OTRS Group, which provides a lot of advantages!
pl: System rejestracji jest serwisem grupy OTRS, kóry posiada wiele zalet!

note: Template: AdminCloudServices
en: Register this system
pl: Zarejestruj system

note: Template: AdminCloudServices
en: Available Cloud Services
pl: Dostępne usługi w chmurze

note: Template: AdminCloudServices
en: Upgrade to %s
pl: Zaktualizuj do %s

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
pl: Zarządzanie klientami

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Wildcards like '*' are allowed.
pl: Wieloznaczniki (wildcards) takie jak '*' są dozwolone.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
pl: Dodaj użytkownika

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
pl: Zaznacz

note: Template: AdminCustomerCompany
en: List (%s total)
pl: Lista (%s wszystkich)

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
pl: Prosimy wprowadź frazę wyszukiwania by odszukać klientów.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
pl: Dodaj użytkownika

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer User Management
pl: Zarządzanie użytkownikami klientów

note: Template: AdminCustomerUser
en: Back to search results
pl: Wstecz do wyników wyszukiwania

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
pl: Dodaj użytkownika klienta

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer user are needed to have a customer history and to login via customer panel.
pl: Aby posiadać historię klienta i umożliwić mu logowanie się do panelu klienta konieczne jest założenie konta użytkownika klienta.

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
pl: Ostatnie logowanie

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
pl: Zaloguj jako

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
pl: Zmień klienta

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
pl: Dodaj użytkownika klienta

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
pl: Edytuj użytkownika klienta

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
pl: To pole jest wymagane i musi być poprawnym adresem e-mail.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
pl: Ten adres e-mail nie jest dozwolony z uwagi na konfigurację systemu.

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
pl: Walidacja MX tego adresu e-mail nie powiodła się.

note: Template: AdminCustomerUser
en: DNS problem, please check your configuration and the error log.
pl: Problem z DNS, sprawdź konfigurację i log błędów.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
pl: Składnia tego adresu e-mail jest niepoprawna.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
pl: Zarządzaj relacjami Klient-Grupa

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
pl: Uwaga

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
pl: Ta funkcja jest wyłączona!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
pl: Użyj tej funkcji jeśli chcesz określić grupę uprawnień dla klientów.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
pl: Włącz tutaj!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
pl: Edytuj Domyślne Grupy Klientów

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
pl: Te grupy są automatycznie przypisywane wszystkim klientom.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
pl: Możesz zarządzać tymi grupami poprzez parametr "CustomerGroupAlwaysGroups".

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
pl: Filtr dla grup.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just start typing to filter...
pl: Aby filtrować, wystarczy zacząć pisać

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
pl: Wybierz uprawnienia klient:grupa

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
pl: Jeśli nic nie zostało zaznaczone, wtedy nie ma uprawnień w tej grupie (zgłoszenia nie będą dostępne dla klienta).

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
pl: Klienci

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
pl: Nie odnaleziono dopasowań.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
pl: Grupy

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Group Relations for Customer
pl: Zmień relacje grupy dla klienta

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Change Customer Relations for Group
pl: Zmień relacje klienta do grup

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s Permission for all
pl: Przełącz uprawnienie %s dla wszystkich

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Toggle %s permission for %s
pl: Przełącz uprawnienie %s dla %s

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
pl: Domyślne grupy klientów

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No changes can be made to these groups.
pl: Nie można wprowadzić zmian do tych grup.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
pl: odczyt

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
pl: Prawo jedynie do odczytu zgłoszeń w tej grupie/kolejce

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
pl: odczyt/zapis

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
pl: Prawa pełnego odczytu i zapisu zgłoszeń w tej grupie/kolejce

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Manage Customer-Services Relations
pl: Zarządzaj relacjami Klient-Usługa

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Edit default services
pl: Edytuj domyślną usługę

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Filter for Services
pl: Filtruj usługi

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Services to Customer
pl: Przypisz usługi do klienta

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Allocate Customers to Service
pl: Przypisz klientów do usługi

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for all
pl: Przełącz stan aktywności dla wszystkich

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
pl: Aktywne

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Toggle active state for %s
pl: Przełącz stan aktywności dla %s

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields Management
pl: Zarządzanie polami dynamicznymi

note: Template: AdminDynamicField
en: Add new field for object
pl: Dodaj nowej pole do obiektu

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic Fields List
pl: Lista pól dynamicznych

note: Template: AdminDynamicField
en: Dynamic fields per page
pl: Pola dynamiczne na stronę

note: Template: AdminDynamicField
en: Label
pl: Etykieta

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
pl: Porządek

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
pl: Obiekt

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete this field
pl: Usuń to pole

note: Template: AdminDynamicField
en: Do you really want to delete this dynamic field? ALL associated data will be LOST!
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to pole dynamiczne? Wszystkie związane dane będą USUNIĘTE!

note: Template: AdminDynamicField
en: Delete field
pl: Usuń pole

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Dynamic Fields
pl: Pola dynamiczne

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field
pl: Pole

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Go back to overview
pl: Powrót do przeglądu

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: General
pl: Ogólne

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required, and the value should be alphabetic and numeric characters only.
pl: To pole jest wymaganel a wartość powinna być alfanumeryczna.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Must be unique and only accept alphabetic and numeric characters.
pl: Musi być unikalne i zawierać wyłącznie znaki alfanumeryczne.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Changing this value will require manual changes in the system.
pl: Zmiana tej wartości wymagać będzie ręcznych zmian w systemie.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the name to be shown on the screens where the field is active.
pl: Ta nazwa będzie wyświetlana na ekranach, na których pole to będzie aktywne.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field order
pl: Kolejność pola

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is required and must be numeric.
pl: To pole jest wymagane i musi być numeryczne.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the order in which this field will be shown on the screens where is active.
pl: To jest kolejność zgodnie z którą pole to będzie wyświetlane na ekranach, na których pole to będzie aktywne.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field type
pl: Typ pola

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Object type
pl: Typ obiektu

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Internal field
pl: Pole wewnętrzne

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This field is protected and can't be deleted.
pl: To pole jest chronione i nie może być usunięte.

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Field Settings
pl: Ustawienia pola

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: Default value
pl: Domyślna wartość

note: Template: AdminDynamicFieldCheckbox
en: This is the default value for this field.
pl: To jest domyślna wartość tego pola.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Default date difference
pl: Domyślne przesunięcie daty

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: This field must be numeric.
pl: To pole musi być numeryczne.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: The difference from NOW (in seconds) to calculate the field default value (e.g. 3600 or -60).
pl: Przesunięcie w sekundach względem czasu bieżącego do obliczenia domyślnej wartości pola (mp. 3600 lub -60).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Define years period
pl: Zdefiniuj zakres lat

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Activate this feature to define a fixed range of years (in the future and in the past) to be displayed on the year part of the field.
pl: Uaktywnij tę opcję aby zdefiniować ograniczony przedział lat (w przyszłość i przeszłość) wyświetlanych w części "rok" tego pola.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past
pl: Lata wstecz

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the past to display (default: 5 years).
pl: Liczba wyświetlanych lat wstecz (domyślnie: 5 lat).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future
pl: Lata naprzód

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Years in the future to display (default: 5 years).
pl: Liczba wyświetlanych lat naprzód (domyślnie: 5 lat).

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Show link
pl: Pokaż odnośnik

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Here you can specify an optional HTTP link for the field value in Overviews and Zoom screens.
pl: Tutaj możesz ustalić opcjonalny odnośnik HTTP dla wartości pola, który będzie wyświetlany na ekranach przeglądów i szczegółów.

note: Template: AdminDynamicFieldDateTime
en: Link for preview
pl: Link do podglądu

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Possible values
pl: Dopuszczalne wartości

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
pl: Klucz

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
pl: Wartość

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Remove value
pl: Usuń wartość

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add value
pl: Dodaj wartość

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add Value
pl: Dodaj Wartość

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add empty value
pl: Dodaj pustą wartość

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to create an empty selectable value.
pl: Uaktywnij tę opcję by utworzyć pustą, wybieralną wartość.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Tree View
pl: Widok drzewa

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to display values as a tree.
pl: Aktywuj tę opcję by otrzymać wartości w formie drzewa.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Translatable values
pl: Wartości przetłumaczalne

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: If you activate this option the values will be translated to the user defined language.
pl: Jeśli uaktywnisz tę opcję, wartości zostaną przetłumaczone na język użytkownika.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
pl: Notatka

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: You need to add the translations manually into the language translation files.
pl: Musisz dodać tłumaczenia ręcznie do plików z tłumaczeniami.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the height (in lines) for this field in the edit mode.
pl: Określ wysokość (w liniach) dla tego pola w trybie edycji.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
pl: Liczba kolumn

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the width (in characters) for this field in the edit mode.
pl: Określ szerokość (w znakach) dla tego pola w trybie edycji.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Check RegEx
pl: Sprawdź wyrażenie regularne

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: RegEx
pl: Wyrażenie regularne

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Invalid RegEx
pl: Nieprawidłowe wyrażenie regularne

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
pl: Komunikat błędu

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Add RegEx
pl: Dodaj wyrażenie regularne

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
pl: Powiadomienia administratora

note: Template: AdminEmail
en: With this module, administrators can send messages to agents, group or role members.
pl: Przy pomocy tego modułu administratorzy mogą wysyłać wiadomości do agentów, członków grup lub ról.

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
pl: Utwórz wiadomość od administratora

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
pl: Twoja wiadomość została wysłana do

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
pl: Wyślij wiadomość do użytkowników

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
pl: Wyślij wiadomość do członków grupy

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
pl: Członkowie grupy muszą posiadać uprawnienia

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
pl: Wyślij wiadomość do posiadaczy roli

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
pl: Wyślij także, do klientów w grupach

note: Template: AdminEmail
en: Body
pl: Treść

note: Template: AdminEmail
en: Send
pl: Wyślij

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
pl: Agent automatyczny

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
pl: Dodaj zadanie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
pl: Ostatnie uruchomienie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
pl: Uruchom teraz

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
pl: Usuń to zadanie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
pl: Uruchom to zadanie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
pl: Ustawienia zadania

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
pl: Nazwa zadania

note: Template: AdminGenericAgent
en: The name you entered already exists.
pl: Podana nazwa już istnieje.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
pl: Przełącz ten gadżet

note: Template: AdminGenericAgent
en: Automatic execution (multiple tickets)
pl: Wykonanie automatyczne (Wiele zgłoszeń)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execution Schedule
pl: Harmonogram wykonania

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule minutes
pl: Ustal minuty

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule hours
pl: Ustal godziny

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule days
pl: Ustal dni

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
pl: Zadanie nie zostanie uruchomione automatycznie.

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
pl: Aby uruchomić automatyczne wykonywanie zaznacz przynajmniej jedną wartość dla minut, godzin i dni!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event based execution (single ticket)
pl: Wykonywanie bazowane na zdarzeniach (pojedyńcze zgłoszenie)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event Triggers
pl: Triggery

note: Template: AdminGenericAgent
en: List of all configured events
pl: Lista wszystkich skonfigurowanych zdarzeń

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this event
pl: Usuń to zdarzenie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Additionally or alternatively to a periodic execution, you can define ticket events that will trigger this job.
pl: Dodatkowo lub alternatywnie dla wykonywania okresowego możesz zdefiniować zdarzenia które spowodują wykonannie tego zadania.

note: Template: AdminGenericAgent
en: If a ticket event is fired, the ticket filter will be applied to check if the ticket matches. Only then the job is run on that ticket.
pl: Jeśli zgłoszenie zostanie wykonane wówczas filtr zgłoszeń zostanie wykonany dla sprawdzenia dopasowania zgłoszenia. Tylko wówczas zadanie jest wykonane na danym zgłoszeniu.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Do you really want to delete this event trigger?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten trigger?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event Trigger
pl: Dodaj trigger

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event
pl: Dodaj wydarzenie

note: Template: AdminGenericAgent
en: To add a new event select the event object and event name and click on the "+" button
pl: Aby dodać nowe zdarzenie, zaznacz obiekt zdarzenia i nazwę zdarzenia i kliknij przycisk "+"

note: Template: AdminGenericAgent
en: Duplicate event.
pl: Duplikuj zdarzenie

note: Template: AdminGenericAgent
en: This event is already attached to the job, Please use a different one.
pl: Jeśli zdarzenie jest już dodane do zadania wówczas prosze użyj innego.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this Event Trigger
pl: Usuń ten trigger

note: Template: AdminGenericAgent
en: Remove selection
pl: Usuń zaznaczenie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Select Tickets
pl: Zaznacz zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
pl: (np. 10*5155 lub 105658*)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
pl: (np. 3242442)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
pl: Użytkownik klienta

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
pl: (np. U4543)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
pl: Szukanie pełnotekstowe we wiadomości (np. "J*n" lub "Kowalsk*")

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
pl: Blokada zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
pl: Czasy utworzenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
pl: Bez czasów utworzenia.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
pl: Zgłoszenie utworzone

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
pl: Zgłoszenie utworzone między

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last changed times
pl: Data ostatnich modyfikacji

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket last changed
pl: Ostatnia modyfikacja zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket last changed between
pl: Ostatnia modyfikacja zgłoszenia między

note: Template: AdminGenericAgent
en: Change times
pl: Zmień czasy

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
pl: Brak zmiany ustawień czasu

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
pl: Zgłoszenie zmieniono

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
pl: Zgłoszenie zmieniono pomiędzy

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
pl: Czasy zamknięcia

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
pl: Bez czasów zamkniecia.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
pl: Zgłoszenie zamknięte

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
pl: Zgłoszenie zamknięte między

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending times
pl: Czasy oczekiwania

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
pl: Bez czasów oczekiwania.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
pl: Oczekiwanie zakończone

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
pl: Oczekiwanie zakończone między

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation times
pl: Czasy eskalacji

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
pl: Brak ustawionego czasu eskalacji.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
pl: Osiągnięty czas eskalacji zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
pl: Czas eskalacji zgłoszenia będzie osiągnięty za

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
pl: Eskalacja - czas pierwszej odpowiedzi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
pl: Osiągnięty czas pierwszej odpowiedzi na zgłoszenie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
pl: Czas pierwszej odpowiedzi na zgłoszenie będzie osiągnięty za

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
pl: Eskalacja - czas aktualizacji

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
pl: Osiągnięty czas aktualizacji zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
pl: Czas aktualizacji zgłoszenia będzie osiągnięty za

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
pl: Eskalacja - czas rozwiązania

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
pl: Osiągnięty czas rozwiązania zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
pl: Czas rozwiązania zgłoszenia będzie osiągnięty za

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
pl: Aktywna opcja szukania

note: Template: AdminGenericAgent
en: Update/Add Ticket Attributes
pl: Zmień/dodaj parametry zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
pl: Ustaw nową usługę

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
pl: Ustaw nowe SLA

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
pl: Ustaw nowy priorytet

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
pl: Ustaw nową kolejkę

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
pl: Ustaw nowy stan

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
pl: Data oczekiwania

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
pl: Ustaw nowego agenta

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
pl: nowy właściciel

note: Template: AdminGenericAgent
en: new responsible
pl: nowy odpowiedzialny

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new ticket lock
pl: Ustaw nową blokadę zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer user
pl: Nowy użytkownik klienta

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
pl: Nowy klient

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
pl: Nowy tytuł

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
pl: Nowy typ

note: Template: AdminGenericAgent
en: New Dynamic Field Values
pl: Nowe wartości pól dodatkowych

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
pl: Zarchiwizuj zaznaczone zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
pl: Zaraportowany czas obsługi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Ticket Commands
pl: Wykonaj polecenia zgłoszeń

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
pl: Wyślij powidomienia agentowi/klientowi przy zmianie

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
pl: linia poleceń

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
pl: Komenda zostanie wykonana. ARG[0] to numer zgłoszenia. ARG[1] to id zgłoszenia.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
pl: Usuń zgłoszenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
pl: Uwaga: wszystkie wybrane zgłoszenia będą usunięte z bazy danych i nie będzie można ich przywrócić!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Custom Module
pl: Uruchom własny moduł

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s key
pl: Klucz parametru %s

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s value
pl: Wartość parametru %s

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

note: Template: AdminGenericAgent
en: Attributes of the current customer user data
pl: Atrybuty danych obecnego użytkownika klienta

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
pl: Wyniki

note: Template: AdminGenericAgent
en: %s Tickets affected! What do you want to do?
pl: Liczba wybranych zgłoszeń %s. Co chcesz zrobić?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: You used the DELETE option. All deleted tickets will be lost!
pl: Uwaga: Użyta została opcja USUWANIA. Wszystkie usunięte zgłoszenia będą utracone!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
pl: Edytuj zadanie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
pl: Wykonaj zadanie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
pl: Wybrane zgłoszenia

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: GenericInterface Debugger for Web Service %s
pl: GenericInterface Debugger dla serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: You are here
pl: Jesteś tu

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Web Services
pl: Usługi Sieciowe

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Go back to web service
pl: Powróć do usług sieciowych

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Clear
pl: Wyczyść

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Do you really want to clear the debug log of this web service?
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić log debug tego serwisu sieciowego?

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request List
pl: Lista żądań

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
pl: Czas

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Remote IP
pl: Zdalny IP

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Loading
pl: Ładowanie

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Select a single request to see its details.
pl: Zaznacz pojedyncze żądanie aby zobaczyć jego szczegóły.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by type
pl: Filtruj po typie

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter from
pl: Filtruj od

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter to
pl: Filtruj do

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by remote IP
pl: Filtruj po zdalnym IP

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
pl: Odswież

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Request Details
pl: Szczegóły żądania

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: An error occurred during communication.
pl: W trakcie komunikacji wystąpił błąd.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Show or hide the content.
pl: Pokaż lub ukryj zawartość.

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Clear debug log
pl: Wyczyść log debug

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Add new Invoker to Web Service %s
pl: Dodaj nowy invoker do serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Change Invoker %s of Web Service %s
pl: Zmień invoker %s w serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Add new invoker
pl: Dodaj nowy invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Change invoker %s
pl: Zmień invoker %s

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Do you really want to delete this invoker?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten invoker?

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: All configuration data will be lost.
pl: Cała konfiguracja zostanie utracona.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Invoker Details
pl: Szczegóły invokera.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The name is typically used to call up an operation of a remote web service.
pl: Nazwa jest zwykle używana do wywołania operacji zdalnego serwisu sieciowego.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Please provide a unique name for this web service invoker.
pl: Podaj unikalną nazwę dla tego invokera.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Invoker backend
pl: Zaplecze invokera

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: This OTRS invoker backend module will be called to prepare the data to be sent to the remote system, and to process its response data.
pl: Ten moduł zaplecza invokera OTRS będzie wywołany by przygotować dane do wysyłki do systemu zdalnego oraz by przetworzyć odpowiedź z tego systemu.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Mapping for outgoing request data
pl: Mapowanie wysyłanych danych żądania

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Configure
pl: Konfiguruj

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The data from the invoker of OTRS will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the remote system expects.
pl: Dane z invokera OTRS będą przetworzone przez to mapowanie na dane oczekiwane przez system zdalny.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Mapping for incoming response data
pl: Mapowanie otrzymanych danych z odpowiedzi

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: The response data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the invoker of OTRS expects.
pl: Dane z odpowiedzi będą przetworzone przez to mapowanie na dane oczekiwane przez invoker OTRS.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Asynchronous
pl: Asynchroniczny

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: This invoker will be triggered by the configured events.
pl: Ten invoker będzie wykonany przez skonfigurowane zdarzenia.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Synchronous event triggers would be processed directly during the web request.
pl: Triggery synchroniczne będą przetwarzane bezpośrednio w trakcie przetwarzania żądania web.

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Save and continue
pl: Zapisz i kontynuuj

note: Template: AdminGenericInterfaceInvokerDefault
en: Delete this Invoker
pl: Usuń ten invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: GenericInterface Mapping Simple for Web Service %s
pl: Proste mapowanie GenericInterface dla serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Go back to
pl: Powrót do

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Mapping Simple
pl: Proste mapowanie

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Default rule for unmapped keys
pl: Domyślna reguła dla niezmapowanych kluczy

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: This rule will apply for all keys with no mapping rule.
pl: Ta reguła będzie obowiązywać dla wszystkich kluczy bez reguły mapowania.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Default rule for unmapped values
pl: Domyślna reguła dla niezamapowanych wartości

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: This rule will apply for all values with no mapping rule.
pl: Ta reguła będzie obowiązywać dla wszystkich wartości bez reguły mapowania.

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: New key map
pl: Nowe mapowanie klucza

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Add key mapping
pl: Dodaj mapowanie klucza

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Mapping for Key
pl: Mapowanie klucza

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Remove key mapping
pl: Usuń mapowanie

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Key mapping
pl: Mapowanie klucza

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Map key
pl: Mapuj klucz

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: matching the
pl: dopasowywanie

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: to new key
pl: do nowego klucza

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Value mapping
pl: Mapowanie wartości

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Map value
pl: Mapuj wartość

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: to new value
pl: na nową wartość

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Remove value mapping
pl: Usuń mapowanie wartości

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: New value map
pl: Nowe mapowanie wartości

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Add value mapping
pl: Dodaj mapowanie wartości

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Do you really want to delete this key mapping?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to mapowanie klucza?

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingSimple
en: Delete this Key Mapping
pl: Usuń to mapowanie klucza

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Mapping XML
pl: Mapowanie XML

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Template
pl: Szablon

note: Template: AdminGenericInterfaceMappingXSLT
en: Insert XSLT stylesheet.
pl: Wczytaj zestaw stylów XLST.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Add new Operation to Web Service %s
pl: Dodaj nową operację do serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Change Operation %s of Web Service %s
pl: Zmień operację %s serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Add new operation
pl: Dodaj nową operację

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Change operation %s
pl: Zmień operację %s

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Do you really want to delete this operation?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę operację?

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Operation Details
pl: Szczegóły operacji

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The name is typically used to call up this web service operation from a remote system.
pl: Nazwa jest zwykle używana do wywoływania tej operacji serwisu sieciowego ze zdalnego systemu.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Please provide a unique name for this web service.
pl: Podaj unikalną nazwę dla tego serwisu sieciowego.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Mapping for incoming request data
pl: Mapowanie otrzymanych danych żądania

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The request data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data OTRS expects.
pl: Dane żądania będą przetwarzane przez to mapowanie aby przekształcić je do postaci oczekiwanej przez OTRS.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Operation backend
pl: Zaplecze operacji

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: This OTRS operation backend module will be called internally to process the request, generating data for the response.
pl: Ten moduł zaplecza operacji OTRS będzie wywoływany wewnętrznie aby przetworzyć żądanie i wygenerować dane odpowiedzi.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Mapping for outgoing response data
pl: Mapowanie danych wysyłanej odpowiedzi

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: The response data will be processed by this mapping, to transform it to the kind of data the remote system expects.
pl: Dane odpowiedzi będą przetwarzane przez to mapowanie aby przetworzyć je do postaci oczekiwanej przez system zdalny.

note: Template: AdminGenericInterfaceOperationDefault
en: Delete this Operation
pl: Usuń tę operację

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Network transport
pl: Transport sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Properties
pl: Właściwości

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Maximum message length
pl: Maksymalna długość wiadomości

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: This field should be an integer number.
pl: To pole powinno być liczbą całkowitą.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
pl: Adres

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g https://www.otrs.com:10745/api/v1.0 (without trailing backslash)
pl: np. https://www.otrs.com:10745/api/v1.0 (bez ukośnika na końcu)

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Default command
pl: Polecenie domyślne

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Authentication
pl: Autentykacja

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The authentication mechanism to access the remote system.
pl: Mechanizm autentykacji używany przy dostępie do systemu zdalnego.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: A "-" value means no authentication.
pl: Wartość "-" oznacza brak auntentykacji.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The user name to be used to access the remote system.
pl: Nazwa użytkownika do logowania do zdalnego systemu.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The password for the privileged user.
pl: Hasło użytkownika do logowania do zdalnego systemu.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Use SSL Options
pl: Użyj opcji SSL

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Show or hide SSL options to connect to the remote system.
pl: Pokaż lub ukryj opcje SSL połączenia do zdalnego systemu.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certificate File
pl: Plik certyfikatu

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certificate Password File
pl: Plik z hasłem certyfikatu

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: The full path and name of the SSL key file.
pl: Pełna ścieżka i nazwa pliku z kluczem SSL.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/REST/ssl.key
pl: np. /opt/otrs/var/certificates/REST/ssl.key

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Certification Authority (CA) File
pl: Plik Certification Authority (CA)

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/REST/CA/ca.file
pl: np. /opt/otrs/var/certificates/REST/CA/ca.file

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: GenericInterface Transport HTTP::SOAP for Web Service %s
pl: Transport GenericInterface HTTP::SOAP dla serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Endpoint
pl: Punkt końcowy

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI to indicate a specific location for accessing a service.
pl: URI wskazyjące określoną lokalizację dostępu do usługi.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. http://local.otrs.com:8000/Webservice/Example
pl: np. http://local.otrs.com:8000/Webservice/Example

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI to give SOAP methods a context, reducing ambiguities.
pl: URI nadające kontekst metodom SOAP w celu uniknięcia niejednoznaczności.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g urn:otrs-com:soap:functions or http://www.otrs.com/GenericInterface/actions
pl: np. urn:otrs-com:soap:functions lub http://www.otrs.com/GenericInterface/actions

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Here you can specify the maximum size (in bytes) of SOAP messages that OTRS will process.
pl: Tutaj możesz określić maksymalny rozmiar (w bajtach) wiadomości SOAP, które OTRS będzie przetwarzać.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Encoding
pl: Kodowanie

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The character encoding for the SOAP message contents.
pl: Kodowanie znaków dla zawartości wiadomości SOAP.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g utf-8, latin1, iso-8859-1, cp1250, Etc.
pl: np. utf-8, latin1, iso-8859-1, cp1250, etc.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Set to "Yes" to send a filled SOAPAction header.
pl: Ustaw "Tak" aby wysłać wypełniony nagłówek SOAPAction.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Set to "No" to send an empty SOAPAction header.
pl: Ustaw "Nie" aby wysłać pusty nagłówek SOAPAction.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: SOAPAction separator
pl: Separator SOAPAction

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Character to use as separator between name space and SOAP method.
pl: Znak, który ma być używany jako separator między namespace i metodą SOAP.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Usually .Net web services uses a "/" as separator.
pl: Serwisy sieciowe .net używają zwykle "/" jako separatora.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy Server
pl: Serwer proxy

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: URI of a proxy server to be used (if needed).
pl: URI serwera proxy jeśli ma być używany (jeśli wymagane).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. http://proxy_hostname:8080
pl: np. http://proxy_hostname:8080

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy User
pl: Użytkownik proxy

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The user name to be used to access the proxy server.
pl: Nazwa użytkownika, która ma być używana do logowania do serwera proxy.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Proxy Password
pl: Hasło do proxy

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The password for the proxy user.
pl: Hasło użytkownika proxy.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path and name of the SSL certificate file (must be in .p12 format).
pl: Pełna ścieżka i nazwa pliku z certyfikatem (musi być w formacie .p12).

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/certificate.p12
pl: np. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/certificate.p12

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The password to open the SSL certificate.
pl: Hasło do otwarcia certyfikatu.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path and name of the certification authority certificate file that validates SSL certificate.
pl: Pełna ścieżka i nazwa pliku z certyfikatem CA, który potwierdza certyfikat SSL.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA/ca.pem
pl: np. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA/ca.pem

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Certification Authority (CA) Directory
pl: Katalog Certification Authority (CA)

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: The full path of the certification authority directory where the CA certificates are stored in the file system.
pl: Pełna ścieżka do katalogu gdzie znajdują się certyfikaty CA.

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: e.g. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA
pl: np. /opt/otrs/var/certificates/SOAP/CA

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPSOAP
en: Sort options
pl: Opcje sortowania

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: GenericInterface Web Service Management
pl: Zarządzanie serwisami sieciowymi GenericInterface

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Add web service
pl: Dodaj serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone web service
pl: Klonuj serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: The name must be unique.
pl: Nazwa musi być unikalna

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone
pl: Klonuj

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Export web service
pl: Eksportuj serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import web service
pl: Importuj serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Configuration File
pl: Plik konfiguracyjny.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: The file must be a valid web service configuration YAML file.
pl: Plik musi być poprawnym plikiem konfiguracyjnym YAML web service.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
pl: Importuj

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Configuration history
pl: Historia konfiguracji

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete web service
pl: Usuń serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Do you really want to delete this web service?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć serwis siecioy?

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: After you save the configuration you will be redirected again to the edit screen.
pl: Po zapisaniu konfiguracji będziesz przekierowany ponownie do ekranu edycji.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: If you want to return to overview please click the "Go to overview" button.
pl: Jeśli chcesz wrócić do przeglądu, kliknij przycisk "Idź do przeglądu".

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Web Service List
pl: Lista Serwisów Sieciowych

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Remote system
pl: Zdalny system

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Provider transport
pl: Transport serwera

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Requester transport
pl: Transport klienta

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Debug threshold
pl: Poziom debugowania

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: In provider mode, OTRS offers web services which are used by remote systems.
pl: W trybie serwera OTRS udostępnia usługi sieciowe, które są używane przez zdalne systemy.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: In requester mode, OTRS uses web services of remote systems.
pl: W trybie klienta OTRS używa usług systemów zdalnych.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Operations are individual system functions which remote systems can request.
pl: Operacje to indywidualne funkcje systemowe, które mogą być wywołane przez zdalne systemy.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Invokers prepare data for a request to a remote web service, and process its response data.
pl: Invokery przygotowują dane żądania do zdalnej usługi sieciowej i przetwarzają dane jej odpowiedzi.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Controller
pl: kontroler

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Inbound mapping
pl: Mapowanie przychodzące

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Outbound mapping
pl: Mapowanie wychodzące

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete this action
pl: Usuń tę akcję

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: At least one %s has a controller that is either not active or not present, please check the controller registration or delete the %s
pl: Przynajmniej jeden %s ma kontroler, który jest albo nieaktywny albo nieobecny; sprawdź zarejestrowanie kontrolera lub usuń %s

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete webservice
pl: Usuń serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete operation
pl: Usuń operację

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Delete invoker
pl: Usuń invoker

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Clone webservice
pl: Klonuj serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import webservice
pl: Importuj serwis sieciowy

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: GenericInterface Configuration History for Web Service %s
pl: Historia konfiguracji GenericInterface serwisu sieciowego %s

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Go back to Web Service
pl: Powróć do serwisów sieciowych

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Here you can view older versions of the current web service's configuration, export or even restore them.
pl: Tutaj możesz zobaczyć starsze wersje bieżącej konfiguracji web service, wyeksportować je lub przywrócić.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Configuration History List
pl: Lista historii konfiguracji

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
pl: Wersja

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Create time
pl: Czas utworzenia

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Select a single configuration version to see its details.
pl: Zaznacz pojedynczą wersję konfiguracji aby zobaczy jej szczegóły.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Export web service configuration
pl: Eksportuj konfigurację serwisów sieciowych

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore web service configuration
pl: Przywróć konfigurację serwisów sieciowych

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Do you really want to restore this version of the web service configuration?
pl: Czy na pewno chcesz przywrócić tę wersję konfiguracji serwisu sieciowego?

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Your current web service configuration will be overwritten.
pl: Twoja obecna konfiguracja serwisu sieciowego zostanie nadpisana.

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Restore
pl: Przywróć

note: Template: AdminGroup
en: WARNING: When you change the name of the group 'admin', before making the appropriate changes in the SysConfig, you will be locked out of the administrations panel! If this happens, please rename the group back to admin per SQL statement.
pl: Uwaga: Jeżeli zmienisz nazwę grupy 'admin', przed wykonaniem właściwych zmian w SysConfig, zablokujesz panel administratorów! Jeżeli to nastąpi, przywróć nazwę grupy admin z użyciem SQL.

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
pl: Zarządzanie grupami

note: Template: AdminGroup
en: Add group
pl: Dodaj Grupę

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
pl: Grupa Admin posiada prawa do Administracji systemem. Grupa Stats umożliwia przeglądanie statystyk zgłoszeń.

note: Template: AdminGroup
en: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department, support department, sales department, ...).
pl: Utwórz nowe grupy aby obsłużyć prawa dostępu dla różnych grup agentów (np. działu zakupu, działu wsparcia, działu sprzedaży, ...).

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
pl: Przydatne dla rozwiązań ASP.

note: Template: AdminGroup
en: total
pl: wszystkich

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
pl: Dodaj grupę

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
pl: Edytuj Grupę

note: Template: AdminLog
en: System Log
pl: Log systemu

note: Template: AdminLog
en: Here you will find log information about your system.
pl: Tutaj znajdziesz informacje o swoim systemie OTRS

note: Template: AdminLog
en: Hide this message
pl: Ukryj tę wiadomość

note: Template: AdminLog
en: Recent Log Entries
pl: Ostatnie pozycje loga

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
pl: Zarządzanie kontami e-mail

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
pl: Dodaj konto pocztowe

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
pl: Wszystkie przychodzące na jedno konto wiadomości będą umieszczone w zaznacznej kolejce!

note: Template: AdminMailAccount
en: If your account is trusted, the already existing X-OTRS header at arrival time (for priority, ...) will be used! PostMaster filter will be used anyway.
pl: Jeżeli konto jest zaufane, istniejące w chwili przybycia nagłówki X-OTRS (priorytet, ...) zostaną użyte! Filtr poczty przychodzącej zostanie użyty mimo wszystko.

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
pl: Usuń konto

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
pl: Pobierz pocztę

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
pl: Dodaj Konto Pocztowe

note: Template: AdminMailAccount
en: Example: mail.example.com
pl: Na przykład: mail.example.com

note: Template: AdminMailAccount
en: IMAP Folder
pl: Folder IMAP

note: Template: AdminMailAccount
en: Only modify this if you need to fetch mail from a different folder than INBOX.
pl: Zmień to jeśli potrzebujesz pobirać pocztę z innego foldera niż INBOX.

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
pl: Zaufane

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
pl: Przekazanie

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
pl: Edytuj Konto Pocztowe

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
pl: Administracja

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
pl: Zarządzanie agentami

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
pl: Ustawienia kolejki

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
pl: Ustawienia zgłoszenia

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
pl: Administracja systemem

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Notification Management
pl: Zarządzanie powiadomieniami

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add notification
pl: Dodaj powiadomienie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Export Notifications
pl: Eksportuj powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Configuration Import
pl: Import konfiguracji

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Overwrite existing notifications?
pl: Nadpisać istniejące powiadomienia?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Upload Notification configuration
pl: Prześlij konfigurację powiadomień

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Import Notification configuration
pl: Importuj konfigurację powiadomień

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Delete this notification
pl: Usuń to powiadomienie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Do you really want to delete this notification?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to powiadomienie?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
pl: Dodaj powiadomienie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
pl: Edytuj Powiadomienie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Show in agent preferences
pl: Pokaż w preferencjach agenta

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Agent preferences tooltip
pl: Podpowiedź (etykieta) w preferencjach agenta

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Here you can choose which events will trigger this notification. An additional ticket filter can be applied below to only send for ticket with certain criteria.
pl: Tu możesz wybrać które zdarzenia będą wywoływać te powiadomienie. Poniżej może zostać zastosowany dodatkowy filtr zgłoszeń by wysyłać powiadomienie tylko dla zgłoszeń spełniających określone kryteria.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
pl: Filtr zgłoszeń

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article Filter
pl: Filtr wiadomości

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Only for ArticleCreate and ArticleSend event
pl: Tylko w przypadku UtworzeniaWiadomości lub WysłaniaWiadomości

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
pl: Typ wiadomości

note: Template: AdminNotificationEvent
en: If ArticleCreate or ArticleSend is used as a trigger event, you need to specify an article filter as well. Please select at least one of the article filter fields.
pl: Jeśli UtworzenieWiadomości lub WysłanieWiadomości inicjuje jakieś zdarzenie, konieczne jest również określenie filtra wiadomości. Należy wybrać co najmniej jedno pole pole filtrowania wiadomości.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article sender type
pl: Typ nadawcy wiadomości

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
pl: Wyszukiwanie w temacie

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
pl: Wyszukiwanie w treści

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
pl: Umieść załączniki w powiadomieniu

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Recipients
pl: Odbiorcy

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to
pl: Wyślij do

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to these agents
pl: Wyślij do tych agentów

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to all group members
pl: Wyślij do wszystkich członków grupy

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send to all role members
pl: Wyślij do wszystkich członków roli

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Once per day
pl: Jeden na dzień

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notification Methods
pl: Metoda powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Enable this notification method
pl: Włącz tą metodę powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This feature is currently not available.
pl: Ta funkcja jest obecnie niedostępna.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: No data found
pl: Nie znaleziono danych

note: Template: AdminNotificationEvent
en: No notification method found.
pl: Nie znaleziono metody powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notification Text
pl: Treść powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: This language is not present or enabled on the system. This notification text could be deleted if it is not needed anymore.
pl: Ten język nie jest obecny lub włączony w systemie. Powiadomienie może zostać skasowane, jeśli nie jest już potrzebne.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Remove Notification Language
pl: Usuń język powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Message body
pl: Treść wiadomości

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add new notification language
pl: Dodaj nowy język powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Do you really want to delete this notification language?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten język powiadomienia?

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
pl: Powiadomienia są wysyłane do agenta obsługi lub klienta

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
pl: Aby uzyskać pierwsze 20 znaków tematu (najnowszej wiadomości agenta).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
pl: Aby uzyskać pierwsze 5 linii treści (najnowszej wiadomości agenta).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
pl: Aby uzyskać pierwsze 20 znaków tematu (najnowszej wiadomości klienta).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
pl: Aby uzyskać pierwsze 5 linii treści (najnowszej wiadomości klienta).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Example notification
pl: Przykładowe powiadomienie

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Notification article type
pl: Typ powiadomienia

note: Template: AdminNotificationEventTransportEmailSettings
en: Email template
pl: Formatka email

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Manage %s
pl: Zarządzaj %s

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Downgrade to OTRS Free
pl: Zdegraduj do OTRS Free

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Read documentation
pl: Przeczytaj dokument

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Reinstall %s
pl: Zainstaluj ponownie %s

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: Update %s
pl: Zaktualizuj %s

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Not Yet Available
pl: %s jeszcze nie jest dostępne

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s will be available soon.
pl: %s wkrótce będzie dostępne.

note: Template: AdminOTRSBusinessInstalled
en: %s Update Available
pl: %s dostępna jest aktualizacja

note: Template: AdminOTRSBusinessNotInstalled
en: Connection to cloud.otrs.com via HTTPS couldn't be established. Please make sure that your OTRS can connect to cloud.otrs.com via port 443.
pl: Połączenie do cloud.otrs.com przez HTTPS nie mogło zostać zestawione. Upewnij się, że Twój OTRS może podłączyć się do cloud.otrs.com po 443 porcie.

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Cancel downgrade and go back
pl: Przerwij downgrade i wróć

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Go to OTRS Package Manager
pl: Przejdź do menedżera pakietów OTRS

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
pl: Producent

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Chat
pl: Czat

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: DynamicField Database
pl: Baza danych pól dynamicznych

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
pl: Zarządzanie PGP

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
pl: Dodaj klucz PGP

note: Template: AdminPGP
en: In this way you can directly edit the keyring configured in SysConfig.
pl: W ten sposób mozesz bezpośrednio edytować plik kluczy skonfigurowany w SysConfig.

note: Template: AdminPGP
en: Introduction to PGP
pl: Wprowadenie do PGP

note: Template: AdminPGP
en: Result
pl: Wynik

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
pl: Identyfikator

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
pl: Znacznik (fingerprint)

note: Template: AdminPGP
en: Expires
pl: Wygasa

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
pl: Usuń ten klucz

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
pl: Dodaj klucz PGP

note: Template: AdminPGP
en: PGP key
pl: Klucz PGP

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
pl: Menedżer pakietów

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
pl: Odinstaluj pakiet

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
pl: Czy na pewno chcesz odinstalować ten pakiet?

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
pl: Reinstaluj pakiet

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to reinstall this package? Any manual changes will be lost.
pl: Czy na pewno chcesz reinstalować ten pakiet? Wszystkie ręczne modyfikacje będą utracone.

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
pl: Kontynuuj

note: Template: AdminPackageManager
en: Please make sure your database accepts packages over %s MB in size (it currently only accepts packages up to %s MB). Please adapt the max_allowed_packet setting of your database in order to avoid errors.
pl: Proszę upewnij się, że baza danych akceptuje rozmiar powyżej %s (ona obecnie akceptuje pakiety tylko do %s MB). Proszę zmień ustawienie max_allowed_packet by uniknąć błędów w bazie danych.

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
pl: Instaluj

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
pl: Instaluj pakiet

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
pl: Zaktualizuj informację o repozytoriach

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
pl: Baza on-line

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
pl: Dokumentacja modułu

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
pl: Aktualizacja

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
pl: Lokalna baza

note: Template: AdminPackageManager
en: This package is verified by OTRSverify (tm)
pl: Ten pakiet został zweryfikowany poprzez OTRSverify (tm)

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
pl: Odinstaluj

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
pl: Przeinstaluj

note: Template: AdminPackageManager
en: Features for %s customers only
pl: Funkcje tylko dla %s klientów

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
pl: Pobierz pakiet

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
pl: Przebuduj pakiet

note: Template: AdminPackageManager
en: Metadata
pl: Metadane

note: Template: AdminPackageManager
en: Change Log
pl: Log zmian

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
pl: Data

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
pl: Lista plików

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
pl: Prawo dostępu

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
pl: Pobierz

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
pl: Pobierz plik z pakietu!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
pl: Wymagany

note: Template: AdminPackageManager
en: PrimaryKey
pl: Klucz podstawowy

note: Template: AdminPackageManager
en: AutoIncrement
pl: Zwiększaj automatycznie

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
pl: Różnice plikowe dla pliku %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
pl: Log wydajnosci

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
pl: Ta funkcja jest włączona!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
pl: Wybierz tę opcję jeżeli chcesz logować każde żądanie.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
pl: Włączenie tej opcji może wpłynąć na wydajność twojego systemu!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
pl: Wyłącz tutaj!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
pl: Plik log jest za duży!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
pl: Log jest zbyt duży - musisz go zresetować!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
pl: Przegląd

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
pl: Zakres

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
pl: w ciągu

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
pl: Interfejs

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
pl: Żądania

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
pl: Min. odpowiedź

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
pl: Max odpowiedź

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
pl: Średnia odpowiedź

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
pl: Okres

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min
pl: Min.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
pl: Max.

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
pl: Średnia

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
pl: Zarządzanie filtrami poczty przychodzącej

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
pl: Dodaj filtr

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: To dispatch or filter incoming emails based on email headers. Matching using Regular Expressions is also possible.
pl: Aby rozdzielić lub odfiltrować napływające wiadomości e-mail na podstawie nagłówków e-mail. Możliwe dopasowywanie przy użyciu wyrażeń regularnych.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
pl: Jeżeli chcesz tylko dopasować adres e-mail użyj EMAILADDRESS:info@example.com w polach Od, Do lub Cc.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you use Regular Expressions, you also can use the matched value in () as [***] in the 'Set' action.
pl: Jeśli użyjesz wyrażeń regularnych, możesz również użyć dopasowanej wartości w () jako [***] w akcji 'Set'.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
pl: Usuń ten filtr

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add PostMaster Filter
pl: Dodaj filtr PostMaster

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Edit PostMaster Filter
pl: Edytuj filtr PostMaster

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The name is required.
pl: Nazwa jest wymagana.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Filter Condition
pl: Warunek filtra

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: AND Condition
pl: Warunek ORAZ

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Check email header
pl: Sprawdź nagłówek wiadomości e-mail

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Negate
pl: Zaprzeczenie

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The field needs to be a valid regular expression or a literal word.
pl: Pole musi zawierać poprawne wyrażenie regularne lub słowo.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set Email Headers
pl: Ustaw nagłówek e-mail

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set email header
pl: Ustaw nagłówek wiadomości e-mail

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Set value
pl: Wstaw wartość

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: The field needs to be a literal word.
pl: Pole musi zawierać słowo.

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
pl: Zarządzanie priorytetami

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
pl: Dodaj priorytet

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
pl: Dodaj priorytet

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
pl: Edytuj priorytet

note: Template: AdminProcessManagement
en: Process Management
pl: Zarządzanie procesami

note: Template: AdminProcessManagement
en: Filter for Processes
pl: Filtr procesów

note: Template: AdminProcessManagement
en: Create New Process
pl: Utwórz nowy proces

note: Template: AdminProcessManagement
en: Deploy All Processes
pl: Wdróż wszystkie procesy

note: Template: AdminProcessManagement
en: Here you can upload a configuration file to import a process to your system. The file needs to be in .yml format as exported by process management module.
pl: Tutaj możesz załadować plik konfiguracji aby zaimportować proces do twojego systemu. Plik musi być w formacie .yml wyeksportowanym z modułu zarządzania procesami.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Upload process configuration
pl: Załaduj konfigurację procesu

note: Template: AdminProcessManagement
en: Import process configuration
pl: Importuj konfigurację procesu

note: Template: AdminProcessManagement
en: To create a new Process you can either import a Process that was exported from another system or create a complete new one.
pl: Aby utworzyć nowy proces, możesz albo zaimportować proces, który został wyeksportowany z innego systemu lub utworzyć całkowicie nowy proces.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Changes to the Processes here only affect the behavior of the system, if you synchronize the Process data. By synchronizing the Processes, the newly made changes will be written to the Configuration.
pl: Zmiany wprowadzone tutaj do procesów zostaną uwzględnione w systemie jeśli zsynchronizujesz dane procesów. Wskutek synchronizacji procesów, nowe zmiany będą zapisane do konfiguracji.

note: Template: AdminProcessManagement
en: Processes
pl: Procesy

note: Template: AdminProcessManagement
en: Process name
pl: Nazwa procesu

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
pl: Drukuj

note: Template: AdminProcessManagement
en: Export Process Configuration
pl: Eksportuj konfigurację procesu

note: Template: AdminProcessManagement
en: Copy Process
pl: Kopiuj proces

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Cancel & close
pl: Zrezygnuj i zamknij

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Go Back
pl: Wstecz

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Please note, that changing this activity will affect the following processes
pl: Zwróć uwagę, że zmiana tego działania wpłynie na następujące procesy

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity
pl: Działanie

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity Name
pl: Nazwa działania

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Activity Dialogs
pl: Okna działań

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: You can assign Activity Dialogs to this Activity by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
pl: Możesz przypisać okna działań do tego działania poprzez przeciągnięcie elementów za pomocą myszki z listy po lewej stronie do listy po prawej stronie.

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Ordering the elements within the list is also possible by drag 'n' drop.
pl: Porządkowanie elementów na liście jest możliwe również za pomocą chwytania i upuszczania.

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Filter available Activity Dialogs
pl: Filtruj dostępne okna działań

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Available Activity Dialogs
pl: Dostępne okna działań

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Create New Activity Dialog
pl: Utwórz nowe okno działania

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: Assigned Activity Dialogs
pl: Przypisane okna działań

note: Template: AdminProcessManagementActivity
en: As soon as you use this button or link, you will leave this screen and its current state will be saved automatically. Do you want to continue?
pl: Gdy tylko użyjesz tego przycisku lub odnośnika, opuścisz ten ekran a jego obecny stan zostanie automatycznie zapisany. Czy chcesz kontynuować?

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Please note that changing this activity dialog will affect the following activities
pl: Zwróć uwagę, że zmiany tego okna wpłyną na następnujące działania

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Please note that customer users will not be able to see or use the following fields: Owner, Responsible, Lock, PendingTime and CustomerID.
pl: Miej na uwadze, że użytkownicy klientów nie będą widzieć pól: Właściciel, Odpowiedzialny, Blokada, CzasOczekiwania i IDużytkownika.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Activity Dialog
pl: Okna działania

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Activity dialog Name
pl: Nazwa okna działania

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Available in
pl: Dostępne w

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Description (short)
pl: Opis (krótki)

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Description (long)
pl: Opis (długi)

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The selected permission does not exist.
pl: Zaznaczone uprawnienie nie istnieje.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Required Lock
pl: Wymagana blokada

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: The selected required lock does not exist.
pl: Zaznaczona wymagana blokada nie istnieje.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Submit Advice Text
pl: Tekst porady wysyłania

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Submit Button Text
pl: Tekst przycisku wysyłania

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Fields
pl: Pola

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: You can assign Fields to this Activity Dialog by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
pl: Możesz przypisac pola do tego okna działania za pomocą przeciągania elementów myszką z listy po lewej stronie do listy po prawej stronie.

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Filter available fields
pl: Filtruj dostępne pola

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Available Fields
pl: Dostępne pola

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Assigned Fields
pl: Przypisane pola

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: ArticleType
pl: TypWiadomości

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Display
pl: Wyświetl

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Edit Field Details
pl: Edytuj szczegóły pola

note: Template: AdminProcessManagementActivityDialog
en: Customer interface does not support internal article types.
pl: Interfejs Klienta nie obsługuje wewnętrznych typów wiadomości.

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Path
pl: Ścieżka

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Edit this transition
pl: Edytuj to przejście

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Transition Actions
pl: Akcje przejścia

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: You can assign Transition Actions to this Transition by dragging the elements with the mouse from the left list to the right list.
pl: Możesz przypisać akcje przejścia do tego przejścia za pomocą przeciągania elementów myszką z listy po lewej stronie do listy po prawej stronie.

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Filter available Transition Actions
pl: Filtruj dostępne akcje przejścia

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Available Transition Actions
pl: Dostępne akcje przejścia

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Create New Transition Action
pl: Utwórz nową akcję przejścia

note: Template: AdminProcessManagementPath
en: Assigned Transition Actions
pl: Przypisane akcje przejścia

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Activities
pl: Działania

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Activities...
pl: Filtruj działania...

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Activity
pl: Utwórz nowe działanie

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Activity Dialogs...
pl: Filtruj okna działań...

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Transitions
pl: Przejścia

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transitions...
pl: Filtruj przejścia...

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Create New Transition
pl: Utwórz nowe przejście

note: Template: AdminProcessManagementProcessAccordion
en: Filter Transition Actions...
pl: Filtruj akcje przejść...

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process
pl: Edytuj proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Print process information
pl: Drujuj informację o procesie

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Process
pl: Usuń proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Inactive Process
pl: Usuń nieaktywny proces

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Available Process Elements
pl: Dostępne elementy procesów

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The Elements listed above in this sidebar can be moved to the canvas area on the right by using drag'n'drop.
pl: Elementy z listy ponad tym paskiem bocznym mogą być przenoszone do obszaru projektu po prawej stronie za pomocą chwytania i upuszczania.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: You can place Activities on the canvas area to assign this Activity to the Process.
pl: Możes umieszczać działania na obszarze projektu aby przypisywać te działania do procesu.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: To assign an Activity Dialog to an Activity drop the Activity Dialog element from this sidebar over the Activity placed in the canvas area.
pl: Aby przypisać okno działania do działania, upuść element okna działania z paska bocznego na działanie znajdujące się w obszarze projektu.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: You can start a connection between to Activities by dropping the Transition element over the Start Activity of the connection. After that you can move the loose end of the arrow to the End Activity.
pl: Możesz uruchomić połączenie między działaniami poprzez upuszczenie elementu przejścia na działanie początkowe połączenia. Następnie możesz przenieść luźny koniec strzałki do działania końcowego.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Actions can be assigned to a Transition by dropping the Action Element onto the label of a Transition.
pl: Akcje mogą być przypisywane do przejść poprzez upuszczanie elementu akcji na etykietę przejścia.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit Process Information
pl: Edytuj informacje o procesie

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Process Name
pl: Nazwa procesu

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The selected state does not exist.
pl: Wybrany stan nie istnieje.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Add and Edit Activities, Activity Dialogs and Transitions
pl: Dodaj i edytuj działania, okna działań i przejścia

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Show EntityIDs
pl: Pokaż EntityID

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Extend the width of the Canvas
pl: Zwiększ szerokość obszaru projektu

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Extend the height of the Canvas
pl: Zwiększ wysokość obszaru projektu

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove the Activity from this Process
pl: Usuń działanie z tego procesu

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Edit this Activity
pl: Edytuj to działanie

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Save Activities, Activity Dialogs and Transitions
pl: Zapisz aktywności, dialogi aktywności i przejść

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Process?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten proces?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Activity?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to działanie?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Activity Dialog?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to okno działania?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to przejście?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to delete this Transition Action?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę akcję przejścia?

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to remove this activity from the canvas? This can only be undone by leaving this screen without saving.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to działanie z obszaru projektu? Cofnięcie tego będzie możliwe tylko poprzez opuszczenie tego ekranu bez zapisywania.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Do you really want to remove this transition from the canvas? This can only be undone by leaving this screen without saving.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to przejście z obszaru projektu? Cofnięcie tego będzie możliwe tylko poprzez opuszczenie tego ekranu bez zapisywania.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Hide EntityIDs
pl: Ukryj EntityID

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Delete Entity
pl: Usuń Entity

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove Entity from canvas
pl: Usuń Entity z obszaru projektu

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Activity is already used in the Process. You cannot add it twice!
pl: To działanie jest już użyte w procesie. Nie możesz dodać go dwukrotnie!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Activity cannot be deleted because it is the Start Activity.
pl: To działanie nie może być usunięte ponieważ jest działaniem początkowym.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This Transition is already used for this Activity. You cannot use it twice!
pl: To przejście jest już użyte w tym działaniu. Nie możesz użyć go dwukrotnie!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: This TransitionAction is already used in this Path. You cannot use it twice!
pl: Ta akcja przejścia jest już użyta na tej ścieżce. Nie możesz użyć jej dwukrotnie!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: Remove the Transition from this Process
pl: Usuń to przejście z tego procesu

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: No TransitionActions assigned.
pl: Brak przypisanych akcji przejścia.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: The Start Event cannot loose the Start Transition!
pl: Zdarzenie początkowe nie może utracić początkowego przejścia!

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: No dialogs assigned yet. Just pick an activity dialog from the list on the left and drag it here.
pl: Brak jeszcze przypisanych okien. Wybierz okno działań z listy po lewej stronie i upuść je tutaj.

note: Template: AdminProcessManagementProcessEdit
en: An unconnected transition is already placed on the canvas. Please connect this transition first before placing another transition.
pl: Niepodłączone przejście jest już przygotowane. Proszę wpierw połącz to przejście przed umieszczeniem kolejnego.

note: Template: AdminProcessManagementProcessNew
en: In this screen, you can create a new process. In order to make the new process available to users, please make sure to set its state to 'Active' and synchronize after completing your work.
pl: Na tym ekranie możesz utworzyć nowy proces. Aby udostępnić proces użytkownikom, ustaw stan na "Aktywne" i zsynchronizuj po zakończeniu.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Start Activity
pl: Działanie początkowe

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Contains %s dialog(s)
pl: Zawiera %s okien

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Assigned dialogs
pl: Przypisane okna

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Activities are not being used in this process.
pl: Działania nie są używane w tym procesie.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Assigned fields
pl: Przypisane pola

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Activity dialogs are not being used in this process.
pl: Okna działań nie są używane w tym procesie.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Condition linking
pl: Łączenie warunkowe

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Conditions
pl: Warunki

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Condition
pl: Warunek

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Transitions are not being used in this process.
pl: Przejścia nie są używane w tym procesie.

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Module name
pl: Nazwa modułu

note: Template: AdminProcessManagementProcessPrint
en: Transition actions are not being used in this process.
pl: Akcje przejść nie są używane w tym procesie.

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Please note that changing this transition will affect the following processes
pl: Zwróć uwagę, że zmiana tego przejścia wpłynie na następujące procesy

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Transition
pl: Przejście

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Transition Name
pl: Nazwa przejścia

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Type of Linking between Conditions
pl: Typ połączenia pomiędzy warunkami

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Remove this Condition
pl: Usuń ten warunek

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Type of Linking
pl: Typ połączenia

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Add a new Field
pl: Dodaj nowe pole

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Remove this Field
pl: Usuń to pole

note: Template: AdminProcessManagementTransition
en: Add New Condition
pl: Dodaj nowy warunek

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Please note that changing this transition action will affect the following processes
pl: Zwróć uwagę, że zmiana tej akcji przejścia wpłynie na następujące procesy

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action
pl: Akcja przejścia

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action Name
pl: Nazwa akcji przejścia

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Transition Action Module
pl: Moduł akcji przejścia

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Config Parameters
pl: Parametry konfiguracyjne

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Add a new Parameter
pl: Dodaj nowy parametr

note: Template: AdminProcessManagementTransitionAction
en: Remove this Parameter
pl: Usuń ten parametr

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
pl: Zarządzaj kolejkami

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
pl: Dodaj kolejkę

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
pl: Dodaj kolejkę

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
pl: Edytuj kolejkę

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
pl: Podkolejka kolejki

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
pl: Limit czasowy odblokowania

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
pl: 0 = bez odblokowania

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
pl: Tylko godziny pracy są liczone.

note: Template: AdminQueue
en: If an agent locks a ticket and does not close it before the unlock timeout has passed, the ticket will unlock and will become available for other agents.
pl: Jeśli agent zablokuje zgłoszenie i nie zamknie go w czasie określonym przez limit odblokowania, zgłoszenie zostanie odblokowane i będzie dostępne dla innych agentów.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
pl: Powiadom wcześniej

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
pl: 0 = brak eskalacji

note: Template: AdminQueue
en: If there is not added a customer contact, either email-external or phone, to a new ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
pl: Jeśli w określonym tutaj czasie nie pojawi się kontakt z klientem, zewnętrzny e-mail lub telefon związany z nowym zgłoszeniem, zgłoszenie takie będzie eskalowane.

note: Template: AdminQueue
en: If there is an article added, such as a follow-up via email or the customer portal, the escalation update time is reset. If there is no customer contact, either email-external or phone, added to a ticket before the time defined here expires, the ticket is escalated.
pl: Jeśli dodana zostanie wiadomość, przez e-mail lub przez panel klienta, czas aktualizacji eskalacji będzie zresetowany. Jeśli nie będzie kontaktu z klientem, ani wiadomości e-mail, ani telefonu dodanego do zgłoszenia przed upływem określonego tutaj czasu, zgłoszenie to będzie eskalowane.

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
pl: Jeśli zgłoszenie nie zostanie zamknięce do przed podanym tutaj czasem, zgłoszenie będzie eskalowane.

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
pl: Opcje nawiązań

note: Template: AdminQueue
en: Specifies if follow up to closed tickets would re-open the ticket, be rejected or lead to a new ticket.
pl: Określa czy wiadomość nawiązująca do zamkniętego zgłoszenia będzie otwierała to zgłoszenie czy będzie odrzucana czy też będzie generowała nowe zgłoszenie.

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
pl: Zgłoszenie zablokowane po nowej wiadomości

note: Template: AdminQueue
en: If a ticket is closed and the customer sends a follow up the ticket will be locked to the old owner.
pl: Jeśli zgłoszenie jest zamknięte a klient wyśle nową wiadomość do zgłoszenia, zgłoszenie to będzie zablokowane dla ostatniego właściciela.

note: Template: AdminQueue
en: System address
pl: Adres systemowy

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
pl: Będzie adresem nadawcy odpowiedzi e-mailowych wysyłanych z tej kolejki.

note: Template: AdminQueue
en: Default sign key
pl: Domyślny klucz do podpisywania

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
pl: Zwrot grzecznościowy dla odpowiedzi e-mailowych.

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
pl: Podpis dla odpowiedzi e-mailowych.

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Manage Queue-Auto Response Relations
pl: Zarządzaj relacjami kolejka-autoodpowiedź

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Show all queues
pl: pokaż wszystkie kolejki

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Queues
pl: Filtrowanie kolejek

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Filter for Auto Responses
pl: Filtrowanie automatycznych odpowiedzi

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
pl: Automatyczna odpowiedź

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Change Auto Response Relations for Queue
pl: Zmień relacje autoodpowiedzi dla kolejki

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Manage Template-Queue Relations
pl: Zarządzaj relacjami Szablonowo-Kolejkowymi

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Filter for Templates
pl: Filtr szalbonów

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Templates
pl: Szablony

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Change Queue Relations for Template
pl: Zmień relacje kolejki dla szablonu

note: Template: AdminQueueTemplates
en: Change Template Relations for Queue
pl: Zmień relacje szablonu dla kolejki

note: Template: AdminRegistration
en: System Registration Management
pl: Zarządzanie rejestracją systemu

note: Template: AdminRegistration
en: Edit details
pl: Edytuj detale

note: Template: AdminRegistration
en: Show transmitted data
pl: Pokaż wysłane dane

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister system
pl: Derejestracja systemu

note: Template: AdminRegistration
en: Overview of registered systems
pl: Przegląd zarejestrowanych systemów

note: Template: AdminRegistration
en: This system is registered with OTRS Group.
pl: Ten system jest zarejestrowany w grupie OTRS.

note: Template: AdminRegistration
en: System type
pl: Typ systemu

note: Template: AdminRegistration
en: Unique ID
pl: Unikalne ID

note: Template: AdminRegistration
en: Last communication with registration server
pl: Ostatnia komunikacja z serwerem rejestrującym

note: Template: AdminRegistration
en: System registration not possible
pl: Rejestracja systemu nie możliwa

note: Template: AdminRegistration
en: Instructions
pl: Instrukcje

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS-ID Login
pl: Login OTRS-ID

note: Template: AdminRegistration
en: Read more
pl: Przeczytaj więcej

note: Template: AdminRegistration
en: You need to log in with your OTRS-ID to register your system.
pl: Musisz zalogować się przy użyciu swojego loginu OTRS-ID by móc zarejestrować system.

note: Template: AdminRegistration
en: Your OTRS-ID is the email address you used to sign up on the OTRS.com webpage.
pl: Twoje OTRS-ID to adres e-mail który użyłeś podczas rejestracji na stonie OTRS.com.

note: Template: AdminRegistration
en: Data Protection
pl: Ochrona danych

note: Template: AdminRegistration
en: What are the advantages of system registration?
pl: Jakie są zalety z rejestracji systemu?

note: Template: AdminRegistration
en: You will receive updates about relevant security releases.
pl: Będziesz otrzymywał informacje o istotnych wydaniach bezpieczeństwa.

note: Template: AdminRegistration
en: With your system registration we can improve our services for you, because we have all relevant information available.
pl: Wraz z rejestracją możliwe będzie świadczenie przez nas ulepszonego serwisu dla was, gdyż będziemy posiadali wszystkie ku temu potrzebne informacje.

note: Template: AdminRegistration
en: This is only the beginning!
pl: To tylko początek!

note: Template: AdminRegistration
en: We will inform you about our new services and offerings soon.
pl: Niedługo będziemy informować o naszych serwisach i ofertach.

note: Template: AdminRegistration
en: Can I use OTRS without being registered?
pl: Czy mogę używać OTRS bez dokonania rejestracji?

note: Template: AdminRegistration
en: System registration is optional.
pl: Rejestracja systemu jest opcjonalna.

note: Template: AdminRegistration
en: You can download and use OTRS without being registered.
pl: Możesz pobrać oraz użytkować OTRS bez dokonywania rejestrcji.

note: Template: AdminRegistration
en: Is it possible to deregister?
pl: Czy wyrejestrowanie jest możliwe?

note: Template: AdminRegistration
en: You can deregister at any time.
pl: Wyrejestrować można się w każdej chwili.

note: Template: AdminRegistration
en: Which data is transfered when registering?
pl: Jakie dane są przesyłane podczas rejestracji?

note: Template: AdminRegistration
en: A registered system sends the following data to OTRS Group:
pl: Zarejestrowany system wysyła następujące dane do Grupy OTRS:

note: Template: AdminRegistration
en: Fully Qualified Domain Name (FQDN), OTRS version, Database, Operating System and Perl version.
pl: Pełna jednoznaczna nazwa domenowa (FQDN), wersja OTRS, Baza danych, System operacyjny oraz wersja Perl.

note: Template: AdminRegistration
en: Why do I have to provide a description for my system?
pl: Dlaczego muszę udzielić opisu mojego systemu?

note: Template: AdminRegistration
en: The description of the system is optional.
pl: Udzielenie opisu systemu jest opcjonalne.

note: Template: AdminRegistration
en: The description and system type you specify help you to identify and manage the details of your registered systems.
pl: Opis oraz typ systemu który podasz pomogą tobie w identyfikacji oraz zarządzaniu zarejestrowanymi systemami.

note: Template: AdminRegistration
en: How often does my OTRS system send updates?
pl: Jak często mój system OTRS wysyła uaktualnienia?

note: Template: AdminRegistration
en: Your system will send updates to the registration server at regular intervals.
pl: Twój system będzie wysyłał uaktulanienia do serwera rejestracji w regularnych przedziałach czasowych.

note: Template: AdminRegistration
en: Typically this would be around once every three days.
pl: Typowo będzie to następowało co trzy dni.

note: Template: AdminRegistration
en: In case you would have further questions we would be glad to answer them.
pl: W przyapdku gdy posiadasz dodatkowe pytania będziemy zadowoleni by móc na nie odpowiedzieć.

note: Template: AdminRegistration
en: Please visit our
pl: Proszę odwiedź nasz

note: Template: AdminRegistration
en: and file a request.
pl: i złóż podanie

note: Template: AdminRegistration
en: You need to log in with your OTRS-ID to deregister your system.
pl: Musisz zalogować się przy użyciu swojego OTRS-ID b ymóc dokonać derejestracji.

note: Template: AdminRegistration
en: You don't have an OTRS-ID yet?
pl: Nie posiadasz jeszcze OTRS-ID?

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
pl: Zarejestruj się

note: Template: AdminRegistration
en: Forgot your password?
pl: Zapomniałeś swojego hasła?

note: Template: AdminRegistration
en: Retrieve a new one
pl: Otrzymaj nowe

note: Template: AdminRegistration
en: This data will be frequently transferred to OTRS Group when you register this system.
pl: następujące dane będą przesyłane do Grupy OTRS gdy zarejestrujesz system.

note: Template: AdminRegistration
en: Attribute
pl: Atrybut

note: Template: AdminRegistration
en: OTRS Version
pl: Wersja OTRS

note: Template: AdminRegistration
en: Operating System
pl: System operacyjny

note: Template: AdminRegistration
en: Perl Version
pl: Wersja Perl

note: Template: AdminRegistration
en: Optional description of this system.
pl: Opcjonalny opis systemu

note: Template: AdminRegistration
en: Register
pl: Zarejestruj

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister System
pl: Wyrejestruj system

note: Template: AdminRegistration
en: Continuing with this step will deregister the system from OTRS Group.
pl: Kontynuacja tego kroku spowoduje wyrejestrowanie systemu z Grupy OTRS

note: Template: AdminRegistration
en: Deregister
pl: Wyrejestrowanie

note: Template: AdminRegistration
en: You can modify registration settings here.
pl: Tutaj możesz zmienić ustawienia rejestracji.

note: Template: AdminRegistration
en: Support Data
pl: Dane wsparcia

note: Template: AdminRole
en: Role Management
pl: Zarządzanie rolami

note: Template: AdminRole
en: Add role
pl: Dodaj rolę

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
pl: Utwórz rolę i dodaj grupę do niej. Potem dodaj rolę do użytkownika.

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
pl: Nie ma zdefiniowanych ról. Użyj przycisku 'Dodaj rolę' aby utworzyć nową rolę.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
pl: Dodaj rolę

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
pl: Edytuj rolę

note: Template: AdminRoleGroup
en: Manage Role-Group Relations
pl: Zarządzaj relacjami rola-grupa

note: Template: AdminRoleGroup
en: Filter for Roles
pl: Filtr ról

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
pl: Role

note: Template: AdminRoleGroup
en: Select the role:group permissions.
pl: Zaznacz uprawnienia rola:grupa

note: Template: AdminRoleGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the role).
pl: Jeśli nic nie będzie zaznaczone, wtedy nie będzie uprawnień w tej grupie (zgłoszenia nie będą dostępne dla roli).

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Role Relations for Group
pl: Zmień relacje ról do grupy

note: Template: AdminRoleGroup
en: Change Group Relations for Role
pl: Zmień relacje grup do roli

note: Template: AdminRoleGroup
en: Toggle %s permission for all
pl: Przełącz uprawnienie %s dla wszystkich

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
pl: przenieś do

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
pl: Uprawnienia do przesuwania zgłoszeń do tej grupy/kolejki

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
pl: utwórz

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
pl: Uprawnienia do tworzenia zgłoszeń w tej grupie/kolejce

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
pl: uwaga

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to add notes to tickets in this group/queue.
pl: Uprawnienia do dodawania uwag do zgłoszeń w tej grupie/kolejce.

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
pl: właściciel

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the owner of tickets in this group/queue.
pl: Uprawnienia do zmiany właściciela zgłoszeńw tej grupie/kolejce.

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
pl: priorytet

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
pl: Uprawnienia do zmiany priorytetu zgłoszenia w tej grupie/kolejce

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Agent-Role Relations
pl: Zarządzaj relacjami agent-rola

note: Template: AdminRoleUser
en: Add agent
pl: Dodaj agenta

note: Template: AdminRoleUser
en: Filter for Agents
pl: Filtrowanie agentów

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
pl: Agenci

note: Template: AdminRoleUser
en: Manage Role-Agent Relations
pl: Zarządzaj relacjami rola-agent

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Role Relations for Agent
pl: Zmień relacje ról do agenta

note: Template: AdminRoleUser
en: Change Agent Relations for Role
pl: Zmień relacje agentów do roli

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
pl: Konfiguracja SLA

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
pl: Dodaj SLA

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
pl: Edytuj SLA

note: Template: AdminSLA
en: Please write only numbers!
pl: Podaj wyłączenie numery!

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
pl: Konfiguracja S/MIME

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
pl: Dodaj certyfikat

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
pl: Dodaj klucz prywatny

note: Template: AdminSMIME
en: Filter for certificates
pl: Filtruj certyfikaty

note: Template: AdminSMIME
en: To show certificate details click on a certificate icon.
pl: Kliknij w ikonę certyfikatu by zobaczyć jego detale.

note: Template: AdminSMIME
en: To manage private certificate relations click on a private key icon.
pl: Kliknij w ikonę prywatne by zarządzać relacjami certyfikatu prywatnego.

note: Template: AdminSMIME
en: See also
pl: Zobacz także

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
pl: W taki sposób możesz bezpośrednio edytować certyfikaty i klucze prywarne w systemie plików.

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
pl: Skrót (hash)

note: Template: AdminSMIME
en: Handle related certificates
pl: Obsługuj powiązane certyfikaty

note: Template: AdminSMIME
en: Read certificate
pl: Czytaj certyfikat

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
pl: Usuń ten certyfikat

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
pl: Dodaj certyfikat

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
pl: Dodaj klucz prywatny

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
pl: Hasło

note: Template: AdminSMIME
en: Related Certificates for
pl: Certyfikaty powiązane dla

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this relation
pl: Usuń to powiązanie

note: Template: AdminSMIME
en: Available Certificates
pl: Dostępne certyfikaty

note: Template: AdminSMIME
en: Relate this certificate
pl: Powiąż ten certyfikat

note: Template: AdminSMIMECertRead
en: Certificate details
pl: Szczegóły certyfikatu

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
pl: Konfiguracja zwrotów grzecznościowych

note: Template: AdminSalutation
en: Add salutation
pl: Dodaj zwrot grzecznościowy

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
pl: Dodaj zwrot grzecznościowy

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
pl: Edytuj zwrot

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
pl: np.

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
pl: Przykładowy zwrot grzecznościowy

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
pl: Tryb bezpieczny musi być aktywny!

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
pl: Tryb bezpieczny będzie (standardowo) włączony po inicjalnej instalacji.

note: Template: AdminSecureMode
en: If secure mode is not activated, activate it via SysConfig because your application is already running.
pl: Jeśli tryb bezpieczny nie jest aktywny, uaktywnij go w SysConfig gdyż twoja aplikacja jest już uruchomiona.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
pl: Konsola SQL

note: Template: AdminSelectBox
en: Here you can enter SQL to send it directly to the application database.
pl: Wpisz zapytanie SQL, które zostanie wysłane bezpośrednio do bazy danych.

note: Template: AdminSelectBox
en: The syntax of your SQL query has a mistake. Please check it.
pl: Składnia twojego zapytania SQL jest niepoprawna. Sprawdź ją.

note: Template: AdminSelectBox
en: There is at least one parameter missing for the binding. Please check it.
pl: Brakuje przynajmniej jednego parametru połączenia. Sprawdź je.

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
pl: Format wyników

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
pl: Uruchom polecenie

note: Template: AdminSelectBox
en: Query is executed.
pl: Zapytanie jest wykonywane.

note: Template: AdminService
en: Service Management
pl: Konfiguracja usług

note: Template: AdminService
en: Add service
pl: Dodaj usługę

note: Template: AdminService
en: Add Service
pl: Dodaj usługę

note: Template: AdminService
en: Edit Service
pl: Edytuj usługę

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
pl: Usługa podrzędna

note: Template: AdminSession
en: Session Management
pl: Zarządzanie sesjami

note: Template: AdminSession
en: All sessions
pl: Wszystkie sesje

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
pl: Sesje agentów

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
pl: Sesje klientów

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
pl: Unikalni agenci

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
pl: Unikalni klienci

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
pl: Zakończ wszystkie sesje

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
pl: Zabij tą sesję

note: Template: AdminSession
en: Session
pl: Sesja

note: Template: AdminSession
en: Kill
pl: Zabij

note: Template: AdminSession
en: Detail View for SessionID
pl: Widok szczegółów sesji

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
pl: Konfiguracja podpisów

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
pl: Dodaj podpis

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
pl: Dodaj podpis

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
pl: Edytuj podpis

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
pl: Przykładowy podpis

note: Template: AdminState
en: State Management
pl: Zarządzanie stanami

note: Template: AdminState
en: Add state
pl: Dodaj stan

note: Template: AdminState
en: Please also update the states in SysConfig where needed.
pl: Zaktualizuj również stan w konfiguracji systemu tam gdzie to konieczne.

note: Template: AdminState
en: Add State
pl: Dodaj stan

note: Template: AdminState
en: Edit State
pl: Edytuj stan

note: Template: AdminState
en: State type
pl: Rodzaj stanu

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Enable Cloud Services
pl: Uruchom usługi w churze

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Send Update
pl: Wyślij aktualizację

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending Update...
pl: Wysyłanie aktualizacji...

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Update Result
pl: Wyślij wynik

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generating...
pl: Generowanie...

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Generate Result
pl: Generuj wynik

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: The mail could not be sent
pl: Wiadomość nie mogła być wysłana

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Please choose one of the following options.
pl: Proszę wybrać jedną z poniższych opcji.

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Send by Email
pl: Wyślij za pomocą wiadomości e-mail

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
pl: Nadawca

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Download File
pl: Pobierz plik

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Details
pl: Szczegóły

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
pl: Konfiguracja systemu

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by searching in %s settings
pl: Nawiguj poprzez szukanie w %s ustawieniach

note: Template: AdminSysConfig
en: Navigate by selecting config groups
pl: Nawiguj poprzez wskazanie grupy ustawień

note: Template: AdminSysConfig
en: Download all system config changes
pl: Pobierz wszystkie zmiany konfiguracji systemu

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
pl: Eksportuj ustawienia

note: Template: AdminSysConfig
en: Load SysConfig settings from file
pl: Załaduj ustawienia systemowe z pliku

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
pl: Importuj ustawienia

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
pl: Importuj ustawienia

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
pl: Podaj frazę do wyszukania ustawień.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
pl: Podgrupa

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
pl: Elementy

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This setting is read only.
pl: Ustawienia są tylko do odczytu.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: This config item is only available in a higher config level!
pl: Ten element konfiguracji jest dostępny wyłącznie na wyższym poziomie konfiguracji!

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Reset this setting
pl: Resetuj to ustawienie

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this file could not be found.
pl: Błąd: ten plik nie został znaleziony.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: this directory could not be found.
pl: Błąd: ten katalog nie został znaleziony.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Error: an invalid value was entered.
pl: Błąd: podano niepoprawną wartość.

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
pl: Zawartość

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove this entry
pl: Usuń tę pozycję

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add entry
pl: Dodaj pozycję

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Remove entry
pl: Usuń pozycję

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add new entry
pl: Dodaj nową pozycję

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Delete this entry
pl: Usuń tę pozycję

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Create new entry
pl: Utwórz nową pozycję

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group
pl: Nowa grupa

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Group ro
pl: Grupa ro

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Readonly group
pl: Grupa readonly

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New group ro
pl: Nowa grupa ro

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Loader
pl: Ładowanie

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: File to load for this frontend module
pl: Plik do załadowania dla tego modułu

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: New Loader File
pl: Nowy plik ładowania

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBarName
pl: Nazwa paska nawigacyjnego

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
pl: Pasek nawigacyjny

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
pl: Opcja linkowania

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
pl: Blok

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: AccessKey
pl: Klawisz skrótu

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Add NavBar entry
pl: Dodaj pozycję paska nawigacyjnego

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Year
pl: Rok

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Month
pl: Miesiąc

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Day
pl: Dzień

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid year
pl: Niewłaściwy rok

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid month
pl: Niewłaściwy miesiąc

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Invalid day
pl: Niewłaściwy dzień

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Show more
pl: Pokaż więcej

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
pl: Konfiguracja adresów e-mail Systemu

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add system address
pl: Dodaj adres systemowy

note: Template: AdminSystemAddress
en: All incoming email with this address in To or Cc will be dispatched to the selected queue.
pl: Wszystkie przychodzące wiadomości e-mail z tym adresem w Do lub DW będą skierowane do wskazanej kolejki.

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
pl: Adres e-mail

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
pl: Dodaj systemowy adres e-mail

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
pl: Edytuj systemowy adres e-mail

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
pl: Wyświetlana nazwa oraz adres e-mail będą umieszczane w wysyłanej poczcie.

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: System Maintenance Management
pl: Zarządzanie konserwacją systemu

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Schedule New System Maintenance
pl: Zaplanuj nową konserwację systemu

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Start date
pl: Data początku

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Stop date
pl: Data końca

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Delete System Maintenance
pl: Usuń konserwację systemu

note: Template: AdminSystemMaintenance
en: Do you really want to delete this scheduled system maintenance?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć zaplanowaną konserwację systemu?

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Edit System Maintenance %s
pl: Edytuj konserwację systemu %s

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Edit System Maintenance information
pl: Edytuj informację o konserwacji systemu

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Date invalid!
pl: Niepoprawna data

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Login message
pl: Wiadomość przy logowaniu

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Show login message
pl: Pokaż wiadomość przy logowaniu

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Notify message
pl: Komunikat

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Manage Sessions
pl: Zarządzanie sesjami

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: All Sessions
pl: Wszystkie sesje

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Agent Sessions
pl: Sesje Agentów

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Customer Sessions
pl: Sesje Klientów

note: Template: AdminSystemMaintenanceEdit
en: Kill all Sessions, except for your own
pl: Zakończ wszystkie sesje z wyjątkiem własnej

note: Template: AdminTemplate
en: Manage Templates
pl: Zarządzanie szablonami

note: Template: AdminTemplate
en: Add template
pl: Dodaj szablon

note: Template: AdminTemplate
en: A template is a default text which helps your agents to write faster tickets, answers or forwards.
pl: Szablon jest domyślnym tekstem który pozwala agentom na szybsze wypisywanie zgłoszeń, odpowiedzi i przekazań.

note: Template: AdminTemplate
en: Don't forget to add new templates to queues.
pl: Nie zapomnij dodać nowych szablonów do kolejki.

note: Template: AdminTemplate
en: Add Template
pl: Dodaj szablon

note: Template: AdminTemplate
en: Edit Template
pl: Edytuj szablon

note: Template: AdminTemplate
en: A standard template with this name already exists!
pl: Szablon o takiej nazwie już istnieje!

note: Template: AdminTemplate
en: Create type templates only supports this smart tags
pl: Tworzenie typowych szablonów wspiera jedynie takie tagi

note: Template: AdminTemplate
en: Example template
pl: Przykładowy szablon

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
pl: Aktualny stan zgłoszenia to

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
pl: Twój adres e-mail to

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Manage Templates <-> Attachments Relations
pl: Zarządzaj szablonami <-> Relacje z załącznikami

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Filter for Attachments
pl: Filtr załączników

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Change Template Relations for Attachment
pl: Zmień relacje szablonu dla załącznika

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Change Attachment Relations for Template
pl: Zmień relacje załącznika dla szablonu

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Toggle active for all
pl: Przełącz aktywność dla wszystkich

note: Template: AdminTemplateAttachment
en: Link %s to selected %s
pl: Łącz %s do zaznaczenia %s

note: Template: AdminType
en: Type Management
pl: Zarządzanie typami

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
pl: Dodaj typ zgłoszenia

note: Template: AdminType
en: Add Type
pl: Dodaj typ

note: Template: AdminType
en: Edit Type
pl: Edytuj typ zgłoszenia

note: Template: AdminType
en: A type with this name already exists!
pl: Typ o takiej nazwie już istnieje!

note: Template: AdminUser
en: Agents will be needed to handle tickets.
pl: Agenci są potrzebni do obsługi zgłoszeń.

note: Template: AdminUser
en: Don't forget to add a new agent to groups and/or roles!
pl: Nie zapomnij dodać nowego agenta do grup lub/i ról!

note: Template: AdminUser
en: Please enter a search term to look for agents.
pl: Podaj frazy wyszukiwania agentów.

note: Template: AdminUser
en: Last login
pl: Ostatnie logowanie

note: Template: AdminUser
en: Switch to agent
pl: Przełącz na agenta

note: Template: AdminUser
en: Add Agent
pl: Dodaj agenta

note: Template: AdminUser
en: Edit Agent
pl: Edytuj agenta

note: Template: AdminUser
en: Firstname
pl: Imię

note: Template: AdminUser
en: Lastname
pl: Nazwisko

note: Template: AdminUser
en: A user with this username already exists!
pl: Użytkownik o takiej nazwie już istnieje!

note: Template: AdminUser
en: Will be auto-generated if left empty.
pl: Zostanie wygenerowane automatycznie jeśli pozostawione puste.

note: Template: AdminUser
en: End
pl: Koniec

note: Template: AdminUserGroup
en: Manage Agent-Group Relations
pl: Zarządzaj relacjami agent-grupa

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Group Relations for Agent
pl: Zmień relacje grup do agenta

note: Template: AdminUserGroup
en: Change Agent Relations for Group
pl: Zmień relacje agentów do grupy

note: Template: AgentBook
en: Address Book
pl: Książka adresowa

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
pl: Szukaj klienta

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
pl: Dodaj adres e-mail %s do pola Do

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
pl: Dodaj adres e-mail %s do pola DW

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
pl: Dodaj adres e-mail %s do pola UDW

note: Template: AgentBook
en: Apply
pl: Zastosuj

note: Template: AgentCustomerInformationCenter
en: Customer Information Center
pl: Centrum informacji o kliencie

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
pl: Użytkownik klienta

note: Template: AgentCustomerSearch
en: Duplicated entry
pl: Zduplikowana pozycja

note: Template: AgentCustomerSearch
en: This address already exists on the address list.
pl: Ten adres juz istnieje na liście adresów.

note: Template: AgentCustomerSearch
en: It is going to be deleted from the field, please try again.
pl: To zostanie usunięte z pola, spróbuj ponownie.

note: Template: AgentCustomerTableView
en: Note: Customer is invalid!
pl: Uwaga: Nieprawidłowy klient!

note: Template: AgentDaemonInfo
en: Starting the OTRS Daemon
pl: Uruchom OTRS Daemon

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
pl: Pulpit

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
pl: za

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Available Columns
pl: Dostępne kolumny

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Visible Columns (order by drag & drop)
pl: Widoczne kolumny (sortuj poprzez przeciągnij i upuść)

note: Template: AgentDashboardCustomerIDStatus
en: Escalated tickets
pl: Zgłoszenia eskalowane

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
pl: Login klienta

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer information
pl: Dane klienta

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Phone ticket
pl: Zgłoszenia tel.

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Email ticket
pl: Zgłoszenia e-mail

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Start Chat
pl: Rozpocznij czat

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New phone ticket from %s
pl: Nowe zgłoszenie tel. od %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New email ticket to %s
pl: Nowe zgłoszenie e-mail od %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Start chat
pl: Rozpocznij czat

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
pl: %s %s jest dostępna

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
pl: Prosimy, zaktualizuj teraz.

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
pl: Uwagi do wydania

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
pl: Poziom

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
pl: Opublikowane %s temu.

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as SVG file
pl: Pobierz jako plik SVG

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PNG file
pl: Pobierz jako plik PNG

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as CSV file
pl: Pobierz jako plik CSV

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as Excel file
pl: Pobierz jako plik Excel

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PDF file
pl: Pobierz jako plik PDF

note: Template: AgentDashboardStats
en: Grouped
pl: Pogrupowane

note: Template: AgentDashboardStats
en: Stacked
pl: Zestakowane

note: Template: AgentDashboardStats
en: Expanded
pl: Rozszerzony

note: Template: AgentDashboardStats
en: The content of this statistic is being prepared for you, please be patient.
pl: Statystyki są dla ciebie przygotowywane. Proszę o cierpliwość.

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
pl: Zablokowane

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My watched tickets
pl: Obserwowane

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My responsibilities
pl: Odpowiedzialny

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
pl: Zgłoszenia w Moich Kolejkach

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Services
pl: Zgłoszenia w Moje Usługi

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
pl: W godzinach roboczych

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Remove active filters for this widget.
pl: Usuń aktywne filtry dla tego widgeta.

note: Template: AgentDashboardTicketQueueOverview
en: Totals
pl: Sumy

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: out of office
pl: poza biurem

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: Selected agent is not available for chat
pl: Wybrany agent nie jest dostępny poprzez czat

note: Template: AgentDashboardUserOutOfOffice
en: until
pl: do

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
pl: Zgłoszenie zostało zablokowane

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: Undo & close
pl: Cofnij i zamknij

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
pl: Aby zaakceptować niektóre wiadomości, licencje lub niektóre zmiany.

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
pl: Połącz obiekt: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
pl: idź do ekranu usuwania odnośnika

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
pl: Wybierz obiekt docelowy

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
pl: Oddziel obiekt: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
pl: idź do ekranu dodawania odnośnika

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
pl: Zmień swoje ustawienia

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
pl: Słownik

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
pl: błędów językowych

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
pl: Zastosuj te zmiany

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Statistics » Add
pl: Statystyki » Dodaj

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Add New Statistic
pl: Dodaj nowe statystyki

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Dynamic Matrix
pl: Macierz dynamiczna

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Dynamic List
pl: Lista dynamiczna

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Static
pl: statyczny

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Statistics » Edit %s%s — %s
pl: Statystyki » Edytuj %s%s — %s

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Run now
pl: Uruchom teraz

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Statistics Preview
pl: Podgląd statystyk

note: Template: AgentStatisticsEdit
en: Save statistic
pl: Zapisz statystykę

note: Template: AgentStatisticsImport
en: Statistics » Import
pl: Statystyki » Importuj

note: Template: AgentStatisticsImport
en: Import Statistic Configuration
pl: Importuj konfigurację statystyk

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics » Overview
pl: Statystyki » Przegląd

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
pl: Statystyki

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Run
pl: Uruchom

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Edit statistic "%s".
pl: Edytuj statystykę "%s".

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Export statistic "%s"
pl: Eksportuj statystykę "%s"

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Export statistic %s
pl: Eksportuj statystykę %s

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Delete statistic "%s"
pl: Usuń statystykę "%s"

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Delete statistic %s
pl: Usuń statystykę %s

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Do you really want to delete this statistic?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tą statystykę?

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
pl: Suma wierszy

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
pl: Suma kolumn

note: Template: AgentStatisticsView
en: Show as dashboard widget
pl: Pokaż jako widget pulpitu

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
pl: Pamięć podręczna

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Add Note to %s%s%s
pl: Dodaj notatkę do %s%s%s

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: All fields marked with an asterisk (*) are mandatory.
pl: Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
pl: Nieprawidłowa usługa.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
pl: Nowy właściciel

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
pl: Prosimy ustaw nowego właściciela!

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
pl: Następny stan

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: For all pending* states.
pl: Dla wszystkich stanów "oczekujacych".

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Add Article
pl: Dodaj wiadomość

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Create an Article
pl: Utwórz wiadomość

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Here you can select additional agents which should receive a notification regarding the new article.
pl: Tutaj można wybrać dodatkowych Agentów, którzy powinni otrzymać powiadomienie o nowej wiadomości.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
pl: Sprawdzanie poprawności

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Text Template
pl: Tekst szablonu

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Setting a template will overwrite any text or attachment.
pl: Wybranie szablonu usunie całą treść i załączniki.

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
pl: Typ notatki

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
pl: Przekaż do

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
pl: Potrzebujesz adresu e-mail.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
pl: Potrzebny poprawny adres e-mail lub nie używaj lokalnego adresu e-mail.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
pl: Następny stan zgłoszenia

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
pl: Powiadom nadawcę

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
pl: Wyślij wiadomość!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
pl: Akcja grupowa

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
pl: Wyślij e-mail

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
pl: Scal z

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
pl: Niepoprawny identyfikator zgłoszenia!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
pl: Scal z najstarszym

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
pl: Połącz razem

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
pl: Połącz z rodzicem

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
pl: Odblokuj zgłoszenia

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please include at least one recipient
pl: Wprowadź przynajmniej jednego odbiorcę

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Ticket Customer
pl: Usuń klienta ze zgłoszenia

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please remove this entry and enter a new one with the correct value.
pl: Usuń ten wpis i wprowadź nowy z poprawną wartością.

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Cc
pl: Usuń DW

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Bcc
pl: Usuń UDW

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
pl: Książka adresowa

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
pl: Niepoprawna data!

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie e-mail

note: Template: AgentTicketEmail
en: Example Template
pl: Przykładowy szablon

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
pl: Do kolejki

note: Template: AgentTicketEmail
en: To customer user
pl: Do użytkownika klienta

note: Template: AgentTicketEmail
en: Please include at least one customer user for the ticket.
pl: Proszę dodaj przynajmniej jednego użytkownika do zgłoszenia.

note: Template: AgentTicketEmail
en: Select this customer as the main customer.
pl: Wybierz tego klienta jako podstawowego

note: Template: AgentTicketEmail
en: Remove Ticket Customer User
pl: Usuń zgłoszenie użytkownika klienta

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
pl: Pobierz wszystkich

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
pl: Zawartość historii

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
pl: Widok szczegółowy

note: Template: AgentTicketMerge
en: Merge Settings
pl: Ustawienia scalania

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
pl: Musisz użyć numeru zgłoszenia!

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
pl: Wymagany jest poprawny numer zgłoszenia.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
pl: Potrzebny poprawny adres e-mail

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
pl: Nowa kolejka

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
pl: Zaznacz wszystkie

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
pl: Nie odnaleziono danych zgłoszenia.

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Open / Close ticket action menu
pl: Menu akcji otwartych / zamkniętych zgłoszeń

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select this ticket
pl: Zaznacz to zgłoszenie

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
pl: Czas pozostały do pierwszej odpowiedzi

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
pl: Czas pozostały do aktualizacji

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
pl: Czas pozostały do rozwiązania

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
pl: Przenieś zgłoszenie do innej kolejki

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
pl: Zmień kolejkę

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
pl: Zmień kryteria wyszukiwania

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Remove active filters for this screen.
pl: Usuń aktywne filtry z tego ekranu.

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
pl: Zgłoszeń na stronę

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Reset overview
pl: Resetuj wygląd

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Column Filters Form
pl: Formularz filtrów kolumn

note: Template: AgentTicketPhone
en: Split Into New Phone Ticket
pl: Rozdziel jako nowe zgłoszenie telefoniczne

note: Template: AgentTicketPhone
en: Save Chat Into New Phone Ticket
pl: Zapisz czat jako nowe zgłoszenie telefoniczne

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie telefoniczne

note: Template: AgentTicketPhone
en: Please include at least one customer for the ticket.
pl: Wprowadź przynajmniej jednego klienta dla zgłoszenia.

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
pl: Do kolejki

note: Template: AgentTicketPhone
en: Chat protocol
pl: Protokół czatu

note: Template: AgentTicketPhone
en: The chat will be appended as a separate article.
pl: Wiadomość czatu będzie dodana jako osobna wiadomość w zgłoszeniu.

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
pl: Bez formatowania

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
pl: Pobierz ten e-mail

note: Template: AgentTicketProcess
en: Create New Process Ticket
pl: Utwórz nowe zgłoszenie do procesu

note: Template: AgentTicketProcess
en: Process
pl: Proces

note: Template: AgentTicketProcessSmall
en: Enroll Ticket into a Process
pl: Zapisz zgłoszenie jako proces

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
pl: Szablon wyszukiwania

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
pl: Stwórz szablon

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
pl: Stwórz nowy

note: Template: AgentTicketSearch
en: Profile link
pl: Link do profilu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
pl: Zapisz zmiany w szablonie

note: Template: AgentTicketSearch
en: Filters in use
pl: Filtry w użyciu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Additional filters
pl: dodatkowe filtry

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
pl: Dodaj inny parametr

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
pl: Format wyjściowy

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
pl: Pełnotekstowe

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
pl: Usuń

note: Template: AgentTicketSearch
en: Searches in the attributes From, To, Cc, Subject and the article body, overriding other attributes with the same name.
pl: Wyszukiwanie wg. parametrów Od, Do, CC, Tytuł, Treść ignoruje inne kryteria o tej samej nazwie.

note: Template: AgentTicketSearch
en: Attachment Name
pl: Nazwa załącznika

note: Template: AgentTicketSearch
en: (e. g. m*file or myfi*)
pl: (np. m*jplik lub mójpl*)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
pl: Utworzono w kolejce

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
pl: Stan blokady

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
pl: Obserwujący

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
pl: Czas utworzenia wiadomości (przed/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
pl: Czas utworzenia wiadomości (pomiędzy)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
pl: Czas utworzenia zgłoszenia (przed/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
pl: Czas utworzenia zgłoszenia (pomiędzy)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
pl: Czas zmiany zgłoszenia (przed/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
pl: Czas zmiany zgłoszenia (pomiędzy)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (before/after)
pl: Data modyfikacji zgłoszenia (przed/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (between)
pl: Data modyfikacji zgłoszenia (pomiędzy)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
pl: Czas zamknięcia zgłoszenia (przed/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
pl: Czas zamknięcia zgłoszenia (pomiędzy)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (before/after)
pl: Czas eskalacji zgłoszenia (przez/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (between)
pl: Czas eskalacji zgłoszenia (pomiędzy)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
pl: Szukanie w archiwum

note: Template: AgentTicketSearch
en: Run search
pl: Szukaj

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
pl: Filtr wiadomości

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
pl: Typ wiadomości

note: Template: AgentTicketZoom
en: Sender Type
pl: Typ nadawcy

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
pl: Zapisz ustawienia filtru jako domyślne

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type Filter
pl: Filtr typu zdarzenia

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type
pl: Typ zdarzenia

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save as default
pl: Zapisz jako domyślny

note: Template: AgentTicketZoom
en: Archive
pl: Archiwum

note: Template: AgentTicketZoom
en: This ticket is archived.
pl: To zgłoszenie jest zarchiwizowane.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Note: Type is invalid!
pl: Uwaga: Typ jest niepoprawny!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
pl: Blokada

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
pl: Zaraportowany czas

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
pl: Połączone elementy

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
pl: Zmień kolejkę

note: Template: AgentTicketZoom
en: There are no dialogs available at this point in the process.
pl: W tym punkcie procesów brak jest jeszcze dialogów.

note: Template: AgentTicketZoom
en: This item has no articles yet.
pl: Ten element nie zawiera jeszcze żadnych wiadomości.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Ticket Timeline View
pl: Podgląd linii czasu zgłoszenia

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Overview
pl: Przegląd wiadomości

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
pl: Wiadomość(ci)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
pl: Strona

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
pl: Dodaj filtr

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
pl: Ustaw

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
pl: resetuj filtr

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
pl: Pokaż tylko jedną wiadomość

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
pl: Pokaż wszystkie wiadomości

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Ticket Timeline View
pl: Pokaż podgląd linii czasu zgłoszenia

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
pl: Nieprzeczytane wiadomości

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
pl: Lp.

note: Template: AgentTicketZoom
en: Important
pl: Ważne

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
pl: Nieprzeczytana wiadomość!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
pl: Wiadomość przychodząca

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
pl: Wiadomość wychodząca

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
pl: Wiadomość wewnętrzna

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
pl: Zmień rozmiar

note: Template: AgentTicketZoom
en: Mark this article as read
pl: Oznacz wiadomość jako przeczytaną

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Full Text
pl: Pokaż pełną treść

note: Template: AgentTicketZoom
en: Full Article Text
pl: Pełna treść wiadomości

note: Template: AgentTicketZoom
en: No more events found. Please try changing the filter settings.
pl: Nie znaleziono więcej zdarzeń. Proszę spróbuj zmienić ustawienia filtrów.

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
pl: przez

note: Template: AgentTicketZoom
en: To open links in the following article, you might need to press Ctrl or Cmd or Shift key while clicking the link (depending on your browser and OS).
pl: W celu otwarcia linków zawartych w wiadomości może być konieczne naciśnięcie klawisza Ctrl, Cmd lub Shift w połączeniu z kliknięciem klawisza myszy (w zależności od używanej przeglądarki internetowej).

note: Template: AgentTicketZoom
en: Close this message
pl: Zamknij wiadomość

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article could not be opened! Perhaps it is on another article page?
pl: Wiadomość nie może być otwarta! Być może znajduje się na innej stronie wiadomości.

note: Template: AttachmentBlocker
en: To protect your privacy, remote content was blocked.
pl: Aby chronić twoją prywatność, zdalna zawartość została zablokowana.

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
pl: Załaduj zablokowaną treść.

note: Template: ChatStartForm
en: First message
pl: Pierwsza wiadomość

note: Template: CloudServicesDisabled
en: This feature requires cloud services.
pl: Ta funkcja wymaga usług w chmurze (cloud services).

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
pl: Możesz

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
pl: powrócić do poprzedniej strony

note: Template: CustomerError
en: Error Details
pl: Szczegóły błędu

note: Template: CustomerError
en: Traceback
pl: Śledź wstecz

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
pl: Oparte na

note: Template: CustomerFooterJS
en: One or more errors occurred!
pl: Wystąpił jeden lub więcej błędów!

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
pl: Zamknij to okno dialogowe

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
pl: Nie można otworzyć okna popup. Usuń wszelkie blokady popup-ów dla tej aplikacji.

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
pl: Jeśli opuścisz tę stronę, wszystkie okna popup będą również zamknięte!

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
pl: Okno popup tej strony jest wciąż otwarte. Czy chcesz je zamknąć i załadować zamiast niego to okno?

note: Template: CustomerFooterJS
en: There are currently no elements available to select from.
pl: Obecnie nie ma jeszcze elementów z których można by wybrać.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please turn off Compatibility Mode in Internet Explorer!
pl: Proszę wyłącz Widok Zgodności w Internet Explorerze!

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
pl: Przeglądarka której używasz jest zbyt stara.

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
pl: OTRS współpracuje z wieloma przeglądrkami, prosimy, użyj jednej z nich.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
pl: Zajrzyj do dokumentacji lub zapytaj o szczegóły swojego administratora.

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to mobile mode
pl: Przełącz na wersję mobilną

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to desktop mode
pl: Przełącz na pełną wersję strony

note: Template: CustomerFooterJS
en: Not available
pl: Nie dostępne

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear all
pl: Wyczyść

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear search
pl: Wyczyść szukanie

note: Template: CustomerFooterJS
en: %s selection(s)...
pl: %s zaznaczone(ych)...

note: Template: CustomerFooterJS
en: and %s more...
pl: oraz %s więcej...

note: Template: CustomerFooterJS
en: Filters
pl: Filtry

note: Template: CustomerFooterJS
en: Confirm
pl: Potwierdź

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
pl: JavaScript nie jest dostęny

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
pl: Aby korzystać z OTRS, musisz włączyć obsługę JavaScript w twojej przeglądarce.

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
pl: Ostrzeżenie dotyczące przeglądarki

note: Template: CustomerLogin
en: One moment please, you are being redirected...
pl: Poczekaj chwilę, trwa przekierowywanie...

note: Template: CustomerLogin
en: Login
pl: Zaloguj się

note: Template: CustomerLogin
en: User name
pl: Nazwa użytkownika

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
pl: Twoja nazwa użytkownika

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
pl: Twoje hasło

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

note: Template: CustomerLogin
en: 2 Factor Token
pl: Token weryfikacji dwuetapowej

note: Template: CustomerLogin
en: Your 2 Factor Token
pl: Twój token weryfikacji dwuetapowej

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
pl: Zaloguj się

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
pl: Nie jesteś jeszcze zarejetrowanym użytkownikiem?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
pl: Prośba o nowe hasło

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
pl: Nazwa użytkownika

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
pl: Nowe hasło będzie wysłane na twój adres e-mail

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
pl: Utwórz konto

note: Template: CustomerLogin
en: Please fill out this form to receive login credentials.
pl: Wypełnij ten formularz aby otrzymać dane logowania.

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
pl: Jak powinniśmy cię tytułować

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
pl: Twoje imię

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
pl: Twoje nazwisko

note: Template: CustomerLogin
en: Your email address (this will become your username)
pl: Twój adres e-mail (stanie się twoją nazwą użytkownika)

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Incoming Chat Requests
pl: Czaty z oczekującymi wiadomościami

note: Template: CustomerNavigationBar
en: You have unanswered chat requests
pl: Masz czaty oczekujące na odpowiedź

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
pl: Edytuj ustawienia osobiste

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Logout %s %s
pl: Wyloguj %s %s

note: Template: CustomerRichTextEditor
en: Split Quote
pl: Podziel cytując

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
pl: SLA

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
pl: Witaj!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
pl: Prosimy, kliknij przycisk poniżej aby utworzyć swoje pierwsze zgłoszenie.

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
pl: Utwórz swoje pierwsze zgłoszenie

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
pl: Profil

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
pl: np. 10*5155 lub 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
pl: Identyfikator klienta

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe w zgłoszeniach (np. "*odyfikacj* lub druk*")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
pl: Odbiorca

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
pl: Kopia (CC)

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. m*file or myfi*
pl: np. m*plik lub mójpl*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
pl: Typy zgłoszeń

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
pl: Ograniczenia czasowe

note: Template: CustomerTicketSearch
en: No time settings
pl: Brak ustawień czasowych

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Specific date
pl: Konkretna data

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
pl: Tylko zgłoszenia utworzone

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Date range
pl: Zakres dat

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
pl: Tylko zgłoszenia utworzone między

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Ticket archive system
pl: System archiwizacji zgłoszeń

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save search as template?
pl: Zachować wyszukiwanie jako szablon?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
pl: Zapisać jako szablon?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template
pl: Zapisz jako szablon

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Pick a profile name
pl: Wybierz nazwę profilu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
pl: Wyniki prezentuj jako

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
pl: z

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
pl: Wyniki wyszukiwania dla

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Start a chat from this ticket
pl: Rozpocznij czat z tego zgłoszenia

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Expand article
pl: Rozwiń wiadomość

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
pl: Informacje

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Next Steps
pl: Następne kroki

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
pl: Odpowiedź

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Chat Protocol
pl: Protokół Czatu

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: All-day
pl: całodobowo

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
pl: 7.Niedziela

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
pl: 1.Poniedziałek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
pl: 2.Wtorek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
pl: 3.Środa

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
pl: 4.Czwartek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
pl: 5.Piątek

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
pl: 6.Sobota

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
pl: Nd

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
pl: Pn

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
pl: Wt

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
pl: Śr

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
pl: Cz

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
pl: Pt

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
pl: So

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Event Information
pl: Informacje o zdarzeniach

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Ticket fields
pl: Pola zgłoszenia

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Dynamic fields
pl: Pola dynamiczne

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
pl: Niepoprawna data (wymagana przyszła data)!

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a past date)!
pl: Nieprawidłowa data (wymagana data przeszła)!

note: Template: Datepicker
en: Previous
pl: Poprzednie

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
pl: Otwórz wybór daty

note: Template: Error
en: An error occurred.
pl: Wystąpił błąd!

note: Template: Error
en: Send a bugreport
pl: Wysłać raport na temat błędu

note: Template: FooterJS
en: Please enter at least one search value or * to find anything.
pl: Wprowadź przynajmniej jedną wyszukiwaną wartość lub * aby znaleźć cokolwiek.

note: Template: FooterJS
en: Please check the fields marked as red for valid inputs.
pl: Proszę sprawdź poprawnośc danych w polach oznaczonych jako czerowne.

note: Template: FooterJS
en: Slide the navigation bar
pl: Wysuń panel nawigacji

note: Template: FooterJS
en: Unavailable for chat
pl: Niedostepne dla czatu

note: Template: FooterJS
en: Available for internal chats only
pl: Dostępne jedynie dla czatów wewnętrznych

note: Template: FooterJS
en: Available for chats
pl: Dostępne dla czatów

note: Template: FooterJS
en: Please visit the chat manager
pl: Proszę zobacz menadżera czatu

note: Template: FooterJS
en: New personal chat request
pl: Żądanie czatu indywidualnego

note: Template: FooterJS
en: New customer chat request
pl: Żądanie czatu klienta

note: Template: FooterJS
en: New public chat request
pl: Żądanie czatu publicznego

note: Template: FooterJS
en: New activity
pl: Nowa aktywność

note: Template: FooterJS
en: New activity on one of your monitored chats.
pl: Nowa aktywność na jednym z monitorowanych czatów.

note: Template: FooterJS
en: Do you really want to continue?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

note: Template: FooterJS
en: Information about the OTRS Daemon
pl: Informacje o OTRS Daemon

note: Template: FooterJS
en: This feature is part of the %s.  Please contact us at %s for an upgrade.
pl: Ta funkcja znajduje się w %s.  Proszę skontaktuj się z nami na %s w celu aktualizacji.

note: Template: FooterJS
en: Find out more about the %s
pl: Dowiedz się więcej o %s

note: Template: Header
en: You are logged in as
pl: Jesteś zalogowany jako

note: Template: Installer
en: JavaScript not available
pl: JavaSript nie jest dostępny

note: Template: Installer
en: Step %s
pl: Krok %s

note: Template: Installer
en: Database Settings
pl: Ustawienia bazy danych

note: Template: Installer
en: General Specifications and Mail Settings
pl: Ustawienia ogólne i poczty e-mail

note: Template: Installer
en: Finish
pl: Koniec

note: Template: Installer
en: Welcome to %s
pl: Witaj w %s

note: Template: Installer
en: Web site
pl: Strona WWW

note: Template: Installer
en: Mail check successful.
pl: Sprawdzanie poczty e-mail zakończone pomyślnie.

note: Template: Installer
en: Error in the mail settings. Please correct and try again.
pl: Błąd w ustawieniach poczty. Popraw i spróbuj ponownie.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Outbound Mail
pl: Konfiguruj pocztę wychodzącą

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
pl: Typ poczty wychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail type.
pl: Wskaż typ poczty wychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail port
pl: Port poczty wychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select outbound mail port.
pl: Wybierz port poczty wychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host
pl: Serwer SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host.
pl: Serwer SMTP.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
pl: Autentykacja SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
pl: Czy twój serwer SMTP wymaga autentykacji?

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth user
pl: Użytkownik do autentykacji SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Username for SMTP auth.
pl: Użytkownik do autentykacji SMTP.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP auth password
pl: Hasło do autentykacji SMTP

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for SMTP auth.
pl: Hasło do autentykacji SMTP.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Configure Inbound Mail
pl: Konfiguruj pocztę przychodzącą

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
pl: Typ poczty przychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Select inbound mail type.
pl: Wskaż typ poczty przychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
pl: Serwer poczty przychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host.
pl: Serwer poczty przychodzącej.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
pl: Użytkownik poczty przychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
pl: Użytkownik poczty przychodzącej.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
pl: Hasło do poczty przychodzącej

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
pl: Hasło do poczty przychodzącej.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
pl: Wynik sprawdzania konfiguracji poczty

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
pl: Sprawdź konfigurację poczty

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
pl: Pomiń ten krok

note: Template: InstallerDBResult
en: Database setup successful!
pl: Konfiguracja bazy danych powiodła się!

note: Template: InstallerDBStart
en: Install Type
pl: Zainstaluj typ

note: Template: InstallerDBStart
en: Create a new database for OTRS
pl: Stwórz nową baze danych dla OTRS

note: Template: InstallerDBStart
en: Use an existing database for OTRS
pl: Użyj istniejącej bazy danych dla OTRS

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database name
pl: Nazwa bazy danych

note: Template: InstallerDBmssql
en: Check database settings
pl: Sprawdź ustawienia bazy danych

note: Template: InstallerDBmssql
en: Result of database check
pl: Wynik sprawdzenia bazy danych

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database check successful.
pl: Sprawdzanie bazy zakończone pomyślnie.

note: Template: InstallerDBmssql
en: Database User
pl: Użytkownik bazy danych

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
pl: Nowe

note: Template: InstallerDBmssql
en: A new database user with limited permissions will be created for this OTRS system.
pl: Dla tego systemu OTRS utworzony zostanie nowy użytkownik bazy danych z ograniczonymi uprawnieniami.

note: Template: InstallerDBmssql
en: Repeat Password
pl: Powtórz hasło

note: Template: InstallerDBmssql
en: Generated password
pl: Wygenerowane hasło

note: Template: InstallerDBmysql
en: Passwords do not match
pl: Hasła nie zgadzają się

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
pl: Musisz wpisać następujące polecenie w linii komend (Terminal/Shell) jako root.

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
pl: Uruchom ponownie serwer WWW

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
pl: Po zakończeniu tych czynności Twój system OTRS będzie gotowy do pracy.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
pl: Strona startowa

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
pl: Twój Zespół OTRS

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
pl: Nie akceptuję licencji

note: Template: InstallerLicense
en: Accept license and continue
pl: Zaakceptuj licencje i kontynuuj

note: Template: InstallerSystem
en: The identifier of the system. Each ticket number and each HTTP session ID contain this number.
pl: Identyfikator systemu. Każde zgłoszenie i każde ID sesji HTTP zawiera ten numer

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
pl: Pełna domena systemu (FQDN)

note: Template: InstallerSystem
en: Fully qualified domain name of your system.
pl: Pełna nazwa domenowa (FQDN) twojego systemu.

note: Template: InstallerSystem
en: AdminEmail
pl: E-mail administratora

note: Template: InstallerSystem
en: Email address of the system administrator.
pl: Adres e-mail administratora systemu

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
pl: Organizacja

note: Template: InstallerSystem
en: LogModule
pl: Moduł logowania

note: Template: InstallerSystem
en: Log backend to use.
pl: Używany moduł logowania

note: Template: InstallerSystem
en: LogFile
pl: Plik log

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
pl: Interfejs webowy

note: Template: InstallerSystem
en: Default language
pl: Domyślny język

note: Template: InstallerSystem
en: Default language.
pl: Domyślny język.

note: Template: InstallerSystem
en: CheckMXRecord
pl: Sprawdź rekord MX

note: Template: InstallerSystem
en: Email addresses that are manually entered are checked against the MX records found in DNS. Don't use this option if your DNS is slow or does not resolve public addresses.
pl: Poprawność wprowadzanych ręcznie adresów e-mail jest sprawdzana z rekordami MX w bazie DNS. Nie używaj tej opcji jeśli twój DNS jest wolny lub nie rozwiązuje adresów publicznych.

note: Template: LinkObject
en: Object#
pl: Obiekt#

note: Template: LinkObject
en: Add links
pl: Dodaj odnośniki

note: Template: LinkObject
en: Delete links
pl: Usuń odnośniki

note: Template: Login
en: Lost your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

note: Template: Login
en: Request New Password
pl: Prośba o nowe hasło

note: Template: Login
en: Back to login
pl: Powrót do logowania

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Feature not available
pl: Funkcja niedostępna

note: Template: Motd
en: Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
pl: Nie wystarczające uprawnienia

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
pl: Powrót do poprzedniej strony

note: Template: Pagination
en: Show first page
pl: Pokaż pierwszą stronę

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
pl: Pokaż poprzednie strony

note: Template: Pagination
en: Show page %s
pl: Pokaż stronę %s

note: Template: Pagination
en: Show next pages
pl: Pokaż następne strony

note: Template: Pagination
en: Show last page
pl: Pokaż ostatnią stronę

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
pl: Potrzebne ID formularza!

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
pl: Nie odnaleziono pliku!

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
pl: Plik nie jest obrazkiem, który może być pokazany w treści!

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
pl: Powiadomienie

note: Template: ActivityDialogHeader
en: Process Information
pl: Informacje procesowe

note: Template: Article
en: Inform Agent
pl: Poinformuj agenta

note: Template: PublicDefault
en: Welcome
pl: Wiataj

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
pl: Uprawnienia

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: You can select one or more groups to define access for different agents.
pl: Możesz wskazać jedną lub więcej grup aby zdefiniować dostęp dla różnych agentów.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Cache results
pl: Buforuj wyniki

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Provide the statistic as a widget that agents can activate in their dashboard.
pl: Udostępnij statystyki jako widget który agenci mogą aktywowac na swoim pulpicie.

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: If set to invalid end users can not generate the stat.
pl: Jeśli ustawiono wartość 'nieaktywne' to użytkownicy nie będą mogli wygenerować tej statystyki.

note: Template: PreviewWidget
en: Preview format:
pl: Format podglądu:

note: Template: PreviewWidget
en: Configure X-Axis
pl: Skonfiguruj oś X

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
pl: Oś X

note: Template: PreviewWidget
en: Configure Y-Axis
pl: Skonfiguruj oś Y

note: Template: PreviewWidget
en: Y-axis
pl: oś Y

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
pl: Wybierz jeden element lub odznacz przycisk 'Stały'.

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
pl: Pomiędzy

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
pl: Zamień osie

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
pl: Konfigurowalne parametry statystyki statycznej

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
pl: Nie wybrano elementu

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
pl: Skala

note: Template: D3
en: Download SVG
pl: Pobierz SVG

note: Template: D3
en: Download PNG
pl: Pobierz PNG

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
pl: OTRS Strona testowa

note: Template: Test
en: Welcome %s %s
pl: Witaj %s %s

note: Template: Test
en: Counter
pl: Licznik

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
pl: Powrót do poprzedniej strony

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
pl: Podgląd dziennika zdarzeń systemowych

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
pl: Zaktualizuj i rozbuduj swój system przy pomocy pakietów oprogramowania.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminACL.pm
en: This field is required
pl: To pole jest wymagane

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
pl: Nowe zgłoszenie telefoniczne

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
pl: Nowe zgłoszenie e-mail

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need %s
pl: Wymagany %s

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need ValidID
pl: Wymagane poprawne ID

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Could not create the new field
pl: Nie udało się utworzyć nowego pola

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminDynamicFieldCheckbox.pm
en: Need ID
pl: Wymagane ID

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceDebugger.pm
en: Need WebserviceID!
pl: Wymagane ID webserwisu

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Need InvokerType
pl: Wymagany typ odwołania

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceInvokerDefault.pm
en: Need Invoker
pl: Wymagane odwołanie

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Need OperationType
pl: Wymagany typ operacji

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceOperationDefault.pm
en: Need Operation
pl: Wymagana operacja

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST.pm
en: Need Subaction!
pl: Wymagane działanie dodatkowe!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need Name!
pl: Wymagana nazwa!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminGenericInterfaceWebservice.pm
en: Need a file to import!
pl: Wymagany plik do zaimportowania!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: All agents with write permission for the ticket
pl: Wszyscy agenci z prawami do zapisu w zgłoszeniu

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminNotificationEvent.pm
en: Yes, but require at least one active notification method
pl: Tak, ale wymagaj przynajmniej jednej aktywnej metody powiadomienia

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagement.pm
en: The StateEntityID for state Inactive does not exists
pl: Nie istnieje identyfikator stanu "nieaktywny"

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminProcessManagementTransition.pm
en: String
pl: Ciąg

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: All sessions have been killed, except for your own.
pl: Zakończono wszystkie aktywne sesje za wyjątkiem bieżącej.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Please contact the admin.
pl: Proszę, skontaktuj się z administratorem.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: You need ro permission!
pl: Potrzebujesz uprawnień do odczytu!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentLinkObject.pm
en: Can not create link with %s! Object already linked as %s.
pl: Nie można utworzyć łączenia z %s! Już połączono jako %s.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: You need %s permissions!
pl: Potrzebujesz uprawnień do %s !

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
pl: Poprzedni właściciel

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Can't lock Tickets, no TicketIDs are given!
pl: Nie można zablokować zgłoszeń, nie podano TicketID.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: Ticket (%s) is not unlocked!
pl: Zgłoszenie (%s) nie jest odblokowane!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketBulk.pm
en: You either selected no ticket or only tickets which are locked by other agents
pl: Nie wybrano żadnych zgłoszeń albo wszystkie wybrane są zablokowane przez innych agentów

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketLock.pm
en: Sorry, the current owner is %s!
pl: Przykro mi, aktualnym właścicielem jest %s!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketMove.pm
en: You need move permissions!
pl: Wymaga uprawnień do przenoszenia!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: Chat is not active.
pl: Czat jest nieaktywny.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: No permission.
pl: Brak uprawnień!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPhone.pm
en: %s has left the chat.
pl: %s opuścił czat.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
pl: Wydrukowane przez

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: Ticket Dynamic Fields
pl: Informacje dodatkowe

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: No Process configured!
pl: Żaden proces nie został jeszcze skonfigurowany!

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
pl: Termin oczekiwania

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
pl: dla stanów oczekujących*

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Created
pl: Zgłoszenie Utworzone

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Note Added
pl: Uwaga Dodana

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Note Added (Customer)
pl: Uwaga Dodana (Klient)

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Email
pl: Wiadomość Wychodząca

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Customer Email
pl: Wiadomość Od Klienta

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Dynamic Field Updated
pl: Pole Dynamiczne Zaktualizowane

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Phone Call
pl: Telefon Wychodzący

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Incoming Phone Call
pl: Telefon Przychodzący

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Outgoing Answer
pl: Odpowiedź Wychodząca

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: SLA Updated
pl: SLA Zaktualizowane

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Service Updated
pl: Usługa Zaktualizowana

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Customer Updated
pl: Klient Zaktualizowany

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: State Updated
pl: Stan Zaktualizowany

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Locked
pl: Zagłoszenie zablokowane

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: We are sorry, you do not have permissions anymore to access this ticket in its current state.
pl: Przykro nam, nie posiadasz już uprawnień do tego zgłoszenia w jego obecnym stanie.

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
pl: Moje zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
pl: Zgłoszenia firmy

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: sorted ascending
pl: posortowane rosnąco

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: sorted descending
pl: posortowane malejąco

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout.pm
en: We are sorry, you do not have permissions anymore to access this ticket in its current state. You can take one of the following actions:
pl: Przykro nam, nie posiadasz już uprawnień do tego zgłoszenia w jego obecnym stanie. Możesz wykonać jedną z poniższych czynności:

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout.pm
en: No Permission
pl: Brak uprawnień

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Layout/LinkObject.pm
en: Linked as
pl: Połączone jako

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
pl: Nie (nie obsługiwany)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
pl: Sortuj według

note: Perl Module: Kernel/System/Console/Command/Dev/Tools/Config2Docbook.pm
en: Configuration Options Reference
pl: Opcje konfiguracji

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
pl: Utworzony priorytet

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
pl: Utworzony stan

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
pl: Czas utworzenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
pl: Data zamknięcia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
pl: Agent/Właściciel

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
pl: Utworzone przez Agenta/Właściciela

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
pl: Ocenione przez

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
pl: Rozliczony czas zgłoszenia (wiadomości)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
pl: Czas utworzenia zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
pl: Czas zamknięcia zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
pl: Czas rozliczony przez Agenta

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
pl: Czas całkowity

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
pl: Średnia zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
pl: Min. czas zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
pl: Maks. czas zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
pl: Ilość zgłoszeń

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
pl: Średnia wiadomości

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
pl: Min. czas wiadomości

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
pl: Maks. czas wiadomości

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
pl: Ilość wiadomości

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
pl: rosnąco

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
pl: malejąco

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
pl: Drukowane atrybuty

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
pl: Kolejność sortowania

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
pl: Dni

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Presence
pl: Obecność tabeli

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not open file.
pl: Błąd wewnętrzny: Nie można otworzyć pliku.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Table Check
pl: Sprawdzanie tabeli

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Internal Error: Could not read file.
pl: Błąd wewnętrzny: Nie można odczytać pliku.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/TablePresence.pm
en: Tables found which are not present in the database.
pl: Zostały wykryte tabele których nie ma w bazie danych.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Database Size
pl: Rozmiar bazy danych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Size.pm
en: Could not determine database size.
pl: Nie udało się określić rozmiaru bazy danych.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Database Version
pl: Wersja bazy danych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mssql/Version.pm
en: Could not determine database version.
pl: Nie udało się określić wersji bazy danych.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Client Connection Charset
pl: Kodowanie znaków połączenia Klienta

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_client needs to be utf8.
pl: Character_set_client musi być ustawione na utf8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Server Database Charset
pl: Kodowanie znaków serwera bazy danych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Setting character_set_database needs to be UNICODE or UTF8.
pl: Parametr "character_set_database" musi być ustawiony na UNICODE lub UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: Table Charset
pl: Kodowanie znaków tabeli

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Charset.pm
en: There were tables found which do not have utf8 as charset.
pl: Znaleziono tabele dla których nie ustawiono kodowania znaków na utf8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: InnoDB Log File Size
pl: Rozmiar pliku dziennika InnoDB

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/InnoDBLogFileSize.pm
en: The setting innodb_log_file_size must be at least 256 MB.
pl: Parametr "innodb_log_file_size" musi być ustawiony na co najmniej 256 MB.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: Maximum Query Size
pl: Maksymalny rozmiar zapytania

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/MaxAllowedPacket.pm
en: The setting 'max_allowed_packet' must be higher than 20 MB.
pl: Parametr "max_allowed_packet" musi być mieć wartość większą niż 20 MB.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: Query Cache Size
pl: Rozmiar pamięci podręcznej zapytania

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Performance.pm
en: The setting 'query_cache_size' should be used (higher than 10 MB but not more than 512 MB).
pl: Parametr "query_cache_size" powinień być ustawiony (więcej niż 10 MB, ale nie więcej niż 512 MB).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Default Storage Engine
pl: Domyślny magazyn danych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/StorageEngine.pm
en: Tables with a different storage engine than the default engine were found.
pl: Znaleziono tabele z ustawionym magazynem danych innym niż domyślny.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/mysql/Version.pm
en: MySQL 5.x or higher is required.
pl: Wymagany jest MYSQL w wersji 5.x lub wyższej.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_LANG Setting
pl: Ustawienie NLS_LANG

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting
pl: Ustawienie NLS_DATE_FORMAT

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT must be set to 'YYYY-MM-DD HH24:MI:SS'.
pl: NLS_DATE_FORMAT musi mieć postać "RRRR-MM-DD GG:MM:SS".

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/oracle/NLS.pm
en: NLS_DATE_FORMAT Setting SQL Check
pl: NLS_DATE_FORMAT Ustawienie SQL Check

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting client_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
pl: Parametr "client_encoding" musi być ustawiony na UNICODE lub UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Charset.pm
en: Setting server_encoding needs to be UNICODE or UTF8.
pl: Parametr "server_encoding" musi być ustawiony na UNICODE lub UTF8.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Date Format
pl: Format daty

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/DateStyle.pm
en: Setting DateStyle needs to be ISO.
pl: Parametr "DateStyle" musi być zgodny z ISO.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Database/postgresql/Version.pm
en: PostgreSQL 8.x or higher is required.
pl: Wymagany jest PostgreSQL w wersji 8.x lub nowszej.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskPartitionOTRS.pm
en: OTRS Disk Partition
pl: Partycja dysku OTRS

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: Disk Usage
pl: Użycie dysku

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located is almost full.
pl: Partycja na której znajduje się OTRS jest prawie pełna.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/DiskSpace.pm
en: The partition where OTRS is located has no disk space problems.
pl: Na partycji na której znajduje się OTRS zabrakło wolnego miejsca.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Distribution
pl: Dystrybucja

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Distribution.pm
en: Could not determine distribution.
pl: Nie udało się określić dystrybucji.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/KernelVersion.pm
en: Kernel Version
pl: Wersja jądra systemu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: System Load
pl: Obciążenie systemu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Load.pm
en: The system load should be at maximum the number of CPUs the system has (e.g. a load of 8 or less on a system with 8 CPUs is OK).
pl: Maksymalne obciążenie systemu powinno być równe ilości procesorów dostępnych w serwerze (np. obciążenie równe 8 lub mniej na 8 rdzeniowym serwerze jest prawidłowe).

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Perl Modules
pl: Moduły Perl

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/PerlModules.pm
en: Not all required Perl modules are correctly installed.
pl: Nie wszystkie wymagane moduły Perl są poprawnie zainstalowane.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Free Swap Space (%)
pl: Dostępna przestrzeń stronicowania (%)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: Used Swap Space (MB)
pl: Używana przestrzeń wymiany (MB)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be more than 60% free swap space.
pl:  Co najmniej 60% przestrzeni wymiany powinno być wolne.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OS/Swap.pm
en: There should be no more than 200 MB swap space used.
pl: Co najmniej 200 MB przestrzeni wymiany powinno być używane.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ConfigSettings.pm
en: Could not determine value.
pl: Nie można określić wartości.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
pl: Zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Ticket History Entries
pl: Historia zgłoszeń

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Articles
pl: Wiadomości

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Attachments (DB, Without HTML)
pl: Załączniki (DB, bez HTML)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Customers With At Least One Ticket
pl: Klienci którzy posiadają co najmniej jedno zgłoszenie

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Dynamic Field Values
pl: Wartości pól dynamicznych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Fields
pl: Nieprawidłowe pola dynamiczne

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Invalid Dynamic Field Values
pl: Nieprawidłowe wartości pól dynamicznych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: GenericInterface Webservices
pl: Ogólny interfejs usług sieciowych

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Months Between First And Last Ticket
pl: Ilość miesięcy pomiędzy pierwszym, a ostatnim zgłoszeniem

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets Per Month (avg)
pl: Zgłoszeń w miesiącu (śred.)

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultSOAPUser.pm
en: Security risk: you use the default setting for SOAP::User and SOAP::Password. Please change it.
pl: Zagrożenie bezpieczeństwa: używasz domyślnych ustawień SOAP::User i SOAP::Password. Należy je zmienić.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Default Admin Password
pl: Domyślne hasło Admina

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DefaultUser.pm
en: Security risk: the agent account root@localhost still has the default password. Please change it or invalidate the account.
pl: Zagrożenie bezpieczeństwa: Konto agenta "root@localhost" nadal ma ustawione domyślne hasło. Należy je zmienić lub wyłączyć konto.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: Error Log
pl: Dziennik błędów

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/ErrorLog.pm
en: There are error reports in your system log.
pl: W dzienniku systemowym znajdują się raporty błędów.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Domain Name
pl: Nazwa domeny

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FQDN.pm
en: Your FQDN setting is invalid.
pl: Kompletna nazwa hosta (FQDN) jest nieprawidłowa.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: File System Writable
pl: System plików jest zapisywalny

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/FileSystemWritable.pm
en: The file system on your OTRS partition is not writable.
pl: System plików na partycji OTRS nie ma praw do zapisu.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Package Installation Status
pl: Stan instalacji pakietu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/PackageDeployment.pm
en: Some packages are not correctly installed.
pl: Niektóre pakiety nie zostały poprawnie zainstalowane.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/SystemID.pm
en: Your SystemID setting is invalid, it should only contain digits.
pl: Wartość pola SystemID jest nieprawidłowa, powinno zawierać tylko cyfry.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/IndexModule.pm
en: Ticket Index Module
pl: Moduł indeksów zgłoszeń

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/IndexModule.pm
en: You have more than 60,000 tickets and should use the StaticDB backend. See admin manual (Performance Tuning) for more information.
pl: Masz ponad 60 000 zgłoszeń i powinieneś korzystać z modułu StaticDB. Zobacz podręcznik administratora (poprawa wydajności) w celu uzyskania dodatkowych informacji.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: Open Tickets
pl: Otwarte zgłoszenia

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/OpenTickets.pm
en: You should not have more than 8,000 open tickets in your system.
pl: Nie należy utrzymywać  w systemie więcej niż 8 000 otwartych zgłoszeń.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/SearchIndexModule.pm
en: You have more than 50,000 articles and should use the StaticDB backend. See admin manual (Performance Tuning) for more information.
pl: Masz ponad 50 000 wiadomości i powinieneś korzystać z modułu StaticDB. Zobacz podręcznik administratora (poprawa wydajności) w celu uzyskania dodatkowych informacji.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_lock_index Table
pl: Osierocone rekordy w tabeli ticket_lock_index

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Orphaned Records In ticket_index Table
pl: Osierocone rekordy w tabeli ticket_index

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/Ticket/StaticDBOrphanedRecords.pm
en: Table ticket_index contains orphaned records. Please run otrs/bin/otrs.CleanTicketIndex.pl to clean the StaticDB index.
pl: W tabeli ticket_index znajdują się osierocone rekordy. Należy uruchomić "otrs/bin/otrs.CleanTicketIndex.pl" w celu wyczyszczenia indeksu StaticDB.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/TimeSettings.pm
en: Computed server time offset
pl: Wyliczony offset czasu serwera

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: Webserver
pl: Serwer www

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: MPM model
pl: Model MPM

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/MPMModel.pm
en: OTRS requires apache to be run with the 'prefork' MPM model.
pl: OTRS wymaga uruchomienia serwera Apache wraz z modelem "prefork" MPM.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: CGI Accelerator Usage
pl: Wykorzystanie akceleratora CGI

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: You should use FastCGI or mod_perl to increase your performance.
pl: Należy korzystać z FastCGI lub mod_perl w celu zwiększenia wydajności.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_deflate Usage
pl: Wykorzystanie mod_deflate

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_deflate to improve GUI speed.
pl: Należy zainstalować mod_deflate w celu poprawy wydajności GUI.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_filter Usage
pl: Wykorzystanie mod_filter

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_filter if mod_deflate is used.
pl: Należy zainstalować mod_filter jeśli wykorzystywany jest mod_deflate.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: mod_headers Usage
pl: Wykorzystanie mod_headers

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Please install mod_headers to improve GUI speed.
pl: Należy zainstalować mod_headers w celu poprawy wydajności GUI.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache::Reload Usage
pl: Wykorzystanie Apache::Reload

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Apache/Performance.pm
en: Apache::Reload or Apache2::Reload should be used as PerlModule and PerlInitHandler to prevent web server restarts when installing and upgrading modules.
pl: Apache::Reload lub Apache2::Reload powinno być używane jako moduł Perl oraz PerlInitHandler, aby uniknąć ponownego uruchomienia serwera WWW podczas instalacji i aktualizacji modułów.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/IIS/Performance.pm
en: You should use PerlEx to increase your performance.
pl: Należy korzystać z PerlEx  w celu zwiększenia wydajności.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Webserver Version
pl: Wersja serwera WWW

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/Webserver/Version.pm
en: Could not determine webserver version.
pl: Nie udało się określić wersji serwera WWW.

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
pl: Nieznany

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceAgent.pm
en: No Permission to use this frontend module!
pl: Brak uprawnień do użycia tego modułu!

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Customer user can't be added!
pl: Nie mozna dodać użytkownika klienta!

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group for default access.
pl: Grupa z podstawowymi prawami dostępu.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group of all administrators.
pl: Grupa wszystkich administratorów.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Group for statistics access.
pl: Grupa z dostępem do statystyk.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is closed successful.
pl: Zgłoszenie zamknięte z powodzeniem.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket is closed unsuccessful.
pl: Zgłoszenie zamknięte bez powodzenia.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Postmaster queue.
pl: Kolejka poczty przychodzącej.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: All misc tickets.
pl: Inne zgłoszenia.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket create notification
pl: Powiadomienia o nowym zgłoszeniu

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket follow-up notification (unlocked)
pl: Powiadomienia o nowej wiadomości w zgłoszeniu (odblokowane)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket follow-up notification (locked)
pl: Powiadomienia o nowej wiadomości w zgłoszeniu (zablokowane)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket owner update notification
pl: Powiadomienia o zmianie właściciela zgłoszenia

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket responsible update notification
pl: Powiadomienia o zmianie odpowiedzialnego za zgłoszenie

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket new note notification
pl: Powiadomienia o nowej notatce w zgłoszeniu

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket queue update notification
pl: Powiadomienia o zmianie kolejki zgłoszenia

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: You will receive a notification if a ticket is moved into one of your "My Queues".
pl: Otrzymasz powiadomienie, za każdym razem, gdy zgłoszenie zostanie przesunięte do jednej z Twoich Kolejek.

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket pending reminder notification (locked)
pl: Powiadomienia o oczekującym przypomnieniu w zgłoszeniu (zablokowane)

note: Database XML Definition: scripts/database/otrs-initial_insert.xml
en: Ticket pending reminder notification (unlocked)
pl: Powiadomienia o oczekującym przypomnieniu w zgłoszeniu (odblokowane)

note: SysConfig
en:  (work units)
pl:  (jednostki pracy)

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
pl: Dodano %s jednostek czasu. Obecnie całkowity czas to %s jednostek.

note: SysConfig
en: (UserLogin) Firstname Lastname
pl: (Login) Imię Nazwisko

note: SysConfig
en: (UserLogin) Lastname Firstname
pl: (Login) Nazwisko Imię

note: SysConfig
en: (UserLogin) Lastname, Firstname
pl: (Login) Nazwisko, Imię

note: SysConfig
en: A Website
pl: Strona internetowa

note: SysConfig
en: A picture
pl: Obrazek

note: SysConfig
en: ACL module that allows closing parent tickets only if all its children are already closed ("State" shows which states are not available for the parent ticket until all child tickets are closed).
pl: Moduł ACL pozwala na zamykanie nadrzędnych zgłoszeń, tylko wówczas, gdy wszystkie podrzędne są już zamknięte ("Stan" pokazuje, które stany nie są dostępne dla zgłoszenia nadrzędnego, aż do momentu zamknięcia wszystkich podrzędnych).

note: SysConfig
en: Access Control Lists (ACL)
pl: Lista Kontroli dostępu (ACL)

note: SysConfig
en: AccountedTime
pl: Ubiegły czas

note: SysConfig
en: Activates a blinking mechanism of the queue that contains the oldest ticket.
pl: Aktywuje mechanizm pulsowania kolejki dla najstarszych zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for agents, in the agent interface.
pl: Aktywuje funkcjonalność ozdyskania hasła dla agentów w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Activates lost password feature for customers.
pl: Aktywuje funkcjonalność ozdyskania hasła dla klientów

note: SysConfig
en: Activates support for customer groups.
pl: Aktywuje wsparcie dla grup klientów.

note: SysConfig
en: Activates the article filter in the zoom view to specify which articles should be shown.
pl: W widoku rozszerzonym aktywuje filtr wiadomości umożliwiający wybór, które artykuły powinny być widoczne.

note: SysConfig
en: Activates the available themes on the system. Value 1 means active, 0 means inactive.
pl: Aktywuje dostepne motywy w systeie. Watrość 1 oznacza aktywację, 0 oznacza deaktywację.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system search in the customer interface.
pl: Aktywuje archiwum systemu zgłoszeń w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Activates the ticket archive system to have a faster system by moving some tickets out of the daily scope. To search for these tickets, the archive flag has to be enabled in the ticket search.
pl: Aktywuje archiwum złoszeń by uzyskać szybsze działanie systemu poprzez przeniesienie zgłoszeń z dziennego zakresu. By wyszukiwać te zgłoszenia flaga archiwum musi zostać aktywowana w oknie wyszukiwania zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Activates time accounting.
pl: Aktywuje rozliczanie czasu.

note: SysConfig
en: Added email. %s
pl: Dodano e-mail. %s

note: SysConfig
en: Added link to ticket "%s".
pl: Dodano łącze do zgłoszenia "%s".

note: SysConfig
en: Added note (%s)
pl: Dodano notatkę (%s)

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
pl: Dodano subskrypcje dla użytkownika "%s".

note: SysConfig
en: Agent called customer.
pl: Agent telefonował do klienta.

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check PGP.
pl: Interfejs agenta w module powiadomień PGP

note: SysConfig
en: Agent interface article notification module to check S/MIME.
pl: Interfejs agenta w module powiadomień S/MIME

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
pl: Agenci <-> Grupy

note: SysConfig
en: Agents <-> Roles
pl: Agenci <-> Role

note: SysConfig
en: All customer users of a CustomerID
pl: Wszyscy użytkownicy  z identyyfikatorem klienta

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the close ticket screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
pl: Pozwala na dodawanie notatek w oknie zamknięcia zgłoszenia interfejsu agenta. Może być nadpisane przez Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket free text screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
pl: Pozwala na dodawanie notatek w oknie pól dodatkowych interfejsu agenta. Może być nadpisane przez Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows adding notes in the ticket note screen of the agent interface. Can be overwritten by Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.
pl: Pozwala na dodawanie notatek w oknie dodawania notatek interfejsu agenta. Może być nadpisane przez Ticket::Frontend::NeedAccountedTime.

note: SysConfig
en: Allows agents to generate individual-related stats.
pl: Pozwala agentom na generowanie statystyk z indywindualnych działań.

note: SysConfig
en: Allows choosing between showing the attachments of a ticket in the browser (inline) or just make them downloadable (attachment).
pl: Pozwala na wybranie pomiędzy tym czy załączniki w zgłoszeniach będą widoczne bezpośrednio czy też ściągalne jako załacznik.

note: SysConfig
en: Allows customers to change the ticket priority in the customer interface.
pl: Pozwala klientom na zmianę priorytetu zgłoszenia w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket SLA in the customer interface.
pl: Pozwala klientom na ustawienie SLA zgłoszenia w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket priority in the customer interface.
pl: Pozwala klientom na ustawienie priorytetu w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket queue in the customer interface. If this is set to 'No', QueueDefault should be configured.
pl: Pozwala klientom na ustawienie kolejki zgłoszenia w interfejsie klienta. To jest ustawione jako 'NIE', QueueDefault powinno zostać skonfigurowane.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket service in the customer interface.
pl: Pozwala klientom na ustawienie serwisu złoszenia w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Allows customers to set the ticket type in the customer interface. If this is set to 'No', TicketTypeDefault should be configured.
pl: Pozwala klientom na ustawienie typu zgłoszenia w interfejsie klienta. To jest ustawione jako 'NIE', TicketTypeDefault powinno zostać skonfigurowane.

note: SysConfig
en: Allows default services to be selected also for non existing customers.
pl: Pozwala na wybranie domyślnych serwisów dla nieistniejącyh klientów.

note: SysConfig
en: Allows defining new types for ticket (if ticket type feature is enabled).
pl: Pozwala na definiowanie nowych typów dla zgłoszenia (jeśli funkcjonalność typu zgłoszenia została włączona).

note: SysConfig
en: Allows the administrators to login as other customers, via the customer user administration panel.
pl: Pozwala administratorom na logowanie się jako inni użytkownicy, poprzez panel administracyjny użytkowników.

note: SysConfig
en: Allows the administrators to login as other users, via the users administration panel.
pl: Pozwala administratorom na logowanie się jako inni użytkownicy poprzez panel administracyjny użytkowników.

note: SysConfig
en: Archive state changed: "%s"
pl: Zmiana stanu archiwizacji: "%s"

note: SysConfig
en: ArticleTree
pl: Drzewo z artykułami

note: SysConfig
en: Attachments <-> Templates
pl: Załączniki <-> Szablony

note: SysConfig
en: Auto Responses <-> Queues
pl: Autoodpowiedzi <-> Kolejki

note: SysConfig
en: AutoFollowUp sent to "%s".
pl: Automatyczne nawiązanie wysłane do "%s".

note: SysConfig
en: AutoReject sent to "%s".
pl: Automatyczne odrzucenie wysłano do "%s".

note: SysConfig
en: AutoReply sent to "%s".
pl: Autoodpowiedź wysłana do "%s".

note: SysConfig
en: Automatically sets the owner of a ticket as the responsible for it (if ticket responsible feature is enabled). This will only work by manually actions of the logged in user. It does not work for automated actions e.g. GenericAgent, Postmaster and GenericInterface.
pl: Automatycznie ustawia właściciela zgłoszenia jako odpowiedzialnego za nie (jeżeli funkcjonlaność odpowiedzialnego jest włączona). Zadziała tylko w przypadku ręcznych działań zalogowanego użytkownika. Nie zadziała w przypadku akcji wykonywanych automatycznie przez np. Agenta automatycznego, Postmastera lub GenericInterface.

note: SysConfig
en: Balanced white skin by Felix Niklas (slim version).
pl: Biała zbalansowana skóra Felix Niklas (wersja odchudzona).

note: SysConfig
en: Balanced white skin by Felix Niklas.
pl: Biała zbalansowana skóra Felix Niklas.

note: SysConfig
en: Blocks all the incoming emails that do not have a valid ticket number in subject with From: @example.com address.
pl: Blokuje wszystkie przychodzące maile które nie posiadają ważnego numeru zgłoszenia w temacie z adresu: przyklad.pl.

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
pl: Przekazano do "%s".

note: SysConfig
en: Builds an article index right after the article's creation.
pl: Buduje indeks artykułu zaraz po utworzeniu artykułu.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for agent authentication in the GenericInterface.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla autentyfikacji agentów w GenericInterface

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for customer authentication in the GenericInterface.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla autentyfikacji klientów w GenericInterface.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the DB ACL backend.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla bazy danych ACL.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the DB process backend.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla procesowej bazy danych.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the SSL certificate attributes.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla atrybutów certyfikatu SSL.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the ticket process navigation bar output module.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla modułu paska zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Cache time in seconds for the web service config backend.
pl: Okres utrzymywania cache w sekundach dla konfigu serwisu sieciowego.

note: SysConfig
en: Change password
pl: Zmień hasło

note: SysConfig
en: Change queue!
pl: Zmień kolejkę!

note: SysConfig
en: Change the customer for this ticket
pl: Zmień klienta tego zgłoszenia

note: SysConfig
en: Change the free fields for this ticket
pl: Zmień pola dodatkowe tego zgłoszenia

note: SysConfig
en: Change the priority for this ticket
pl: Zmień priorytet zgłoszenia

note: SysConfig
en: Changed priority from "%s" (%s) to "%s" (%s).
pl: Zmieniono priorytet z "%s" (%s) na "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Changes the owner of tickets to everyone (useful for ASP). Normally only agent with rw permissions in the queue of the ticket will be shown.
pl: Zmienia właściciela zgłoszeń dla wszyscy (użyteczne dla ASP). Zwykle widoczny będzie tylko agent z prawami rw do kolejki.

note: SysConfig
en: Checkbox
pl: Pole wyboru

note: SysConfig
en: Closed tickets (customer user)
pl: Zamknięte zgłoszenia (użytkownik)

note: SysConfig
en: Closed tickets (customer)
pl: Zamknięte zgłoszenia (klient)

note: SysConfig
en: Cloud Services
pl: Usługi w chmurze

note: SysConfig
en: Column ticket filters for Ticket Overviews type "Small".
pl: Kolumna filtrów zgłoszeń dla "małego" Podglądu Zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the escalation view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku eskalacji interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the locked view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku zablokowanych zgłoszeń interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the queue view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku kolejek interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the responsible view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku odpowiedzialnego interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the service view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku usług interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the status view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku stanów interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the ticket search result view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku wyników wyszukiwania zgłoszeń interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Columns that can be filtered in the watch view of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Available, 2 = Enabled by default. Note: Only Ticket attributes, Dynamic Fields (DynamicField_NameX) and Customer attributes (e.g. CustomerUserPhone, CustomerCompanyName, ...) are allowed.
pl: Kolumny, które można filtrować w widoku zgłoszeń obserwowanych interfejsu agenta. Możliwe wartości: 0 = wyłączona, 1 = dostępna, 2 = włączona domyślnie. Uwaga: Tylko właściwości zgłoszenia, pola dynamiczne (DynamicField_NameX) i właściwości klienta (np. CustomerUserPhone, Customer CompanyName, ...) są dozwolone.

note: SysConfig
en: Comment for new history entries in the customer interface.
pl: Komenntarz dla nowych wspisów historii w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Communication
pl: Komunikacja

note: SysConfig
en: Company Status
pl: Stan firmy

note: SysConfig
en: Company Tickets.
pl: Zgłoszenia firmy.

note: SysConfig
en: Company name which will be included in outgoing emails as an X-Header.
pl: Nazwa firmy, która zostanie dodana w nagłówku X-Header wychodzącej poczty e-mail.

note: SysConfig
en: Configure Processes.
pl: Konfiguracja procesów.

note: SysConfig
en: Configure and manage ACLs.
pl: Konfiguruj i zarządzaj ACLami.

note: SysConfig
en: Configure your own log text for PGP.
pl: Skonfiguruj swój własny tekst-log dla PGP.

note: SysConfig
en: Controls if customers have the ability to sort their tickets.
pl: Kontroluje czy klienci mają możliwość sortowania swoimi zgłoszeniami.

note: SysConfig
en: Controls if more than one from entry can be set in the new phone ticket in the agent interface.
pl: Kontroluje czy więcej niż jedna pozycja może być zaznaczona przy zgłoszeniu telefonicznym w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Controls if the ticket and article seen flags are removed when a ticket is archived.
pl: Kontroluje czy flagi zgłoszenia i artykułu są usunięte kiedy zgłoszenie jest zarchiwizowane.

note: SysConfig
en: Converts HTML mails into text messages.
pl: Konwertuję e-maile HTML do tekstowych

note: SysConfig
en: Create and manage Service Level Agreements (SLAs).
pl: Ustawienia poziomów SLA.

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
pl: Zarządzanie listą agentów.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
pl: Ustawienia standardowych załączników.

note: SysConfig
en: Create and manage customer users.
pl: Tworzenie i modyfikacja użytkowników.

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
pl: Zarządzanie listą klientów.

note: SysConfig
en: Create and manage dynamic fields.
pl: Zarządzanie polami dynamicznymi.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
pl: Ustawienia grup agentów.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
pl: Ustawienia kolejek zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
pl: Ustawienia szablonów odpowiedzi automatycznych.

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
pl: Zarządzanie rolami systemowymi.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
pl: Ustawienia szablonów powitań.

note: SysConfig
en: Create and manage services.
pl: Zarządzanie usługami serwisowymi.

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
pl: Ustawienia szablonów podpisów.

note: SysConfig
en: Create and manage templates.
pl: Zarządzanie szablonami.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket notifications.
pl: Dodaj i modyfikuj powiadomienia o zgłoszeniach

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
pl: Ustawianie priorytetów zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
pl: Twórz i zarządzaj stanami zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
pl: Ustawienia typów zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Create and manage web services.
pl: Zarządzanie serwisami sieciowymi.

note: SysConfig
en: Customer Administration
pl: Zarządzanie klientami

note: SysConfig
en: Customer User <-> Groups
pl: Użytkownik <-> Grupy

note: SysConfig
en: Customer User <-> Services
pl: Użytkownicy <-> Serwisy

note: SysConfig
en: Customer User Administration
pl: Zarządzanie użytkownikami klientów

note: SysConfig
en: Customer Users
pl: Użytkownicy klientów

note: SysConfig
en: Customer called us.
pl: Klient zadzwonił do nas.

note: SysConfig
en: Customer request via web.
pl: Żądanie klienta przez www.

note: SysConfig
en: Customer user search
pl: Wyszukiwanie uzytkowników

note: SysConfig
en: CustomerName
pl: Imię i nazwisko użytkownika

note: SysConfig
en: CustomerUser
pl: Imię i nazwisko użytkownika

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
pl: Klienci <-> Grupy

note: SysConfig
en: Data used to export the search result in CSV format.
pl: Dane używane przy eksporcie wyników wyszukiwania do formatu CSV.

note: SysConfig
en: Date / Time
pl: Data / Czas

note: SysConfig
en: Default ACL values for ticket actions.
pl: Domyślne wartości ACL dla zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Default loop protection module.
pl: Domyślny moduł pętli ochronnej

note: SysConfig
en: Default queue ID used by the system in the agent interface.
pl: Domyślne ID kolejki uzywane przez system w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Default skin for the agent interface (slim version).
pl: Domyślna skóra dla interfejsu agentów (wersja odchudzona).

note: SysConfig
en: Default skin for the agent interface.
pl: Domyślna skóra dla interfejsu agentów.

note: SysConfig
en: Default ticket ID used by the system in the agent interface.
pl: Domyślne ID zgłoszenia używane przez system w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Default ticket ID used by the system in the customer interface.
pl: Domyślne ID zgłoszenia używane przez system w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Default value for NameX
pl: Domyślna wartość dla NazwyX

note: SysConfig
en: Define a filter for html output to add links behind a defined string. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
pl: Definicja filtru wyświetlania HTML dodającego linki pod wskazanym ciągiem znaków. Element Image pozwala na dwa rodzaje danych. Może to być nazwa grafiki (np. faq.png) i wtedy zostanie użyta ścieżka dostępu do grafik OTRS. Drugą możliwością jest podanie linku do grafiki.

note: SysConfig
en: Define the max depth of queues.
pl: Zdefiniuj maksymalną głębokość kolejek.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a LinkedIn icon at the end of a customer info block.
pl: Definiuje pozycję, która generuje ikonę LinkedIn na końcu bloku informacyjnego klienta.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a XING icon at the end of a customer info block.
pl: Definiuje pozycję, która generuje ikonę XING na końcu bloku informacyjnego klienta.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a google icon at the end of a customer info block.
pl: Definiuje pozycję, która generuje ikonę google na końcu bloku informacyjnego klienta.

note: SysConfig
en: Defines a customer item, which generates a google maps icon at the end of a customer info block.
pl: Definiuje pozycję, która generuje ikonę google maps na końcu bloku informacyjnego klienta.

note: SysConfig
en: Defines a default list of words, that are ignored by the spell checker.
pl: Definiuje domyślną listę słów, kóre są ignorowane przez słownik ortograficzny.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind CVE numbers. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
pl: Definicja filtru wyświetlania HTML dodającego linki do numerów CVE. Element Image pozwala na dwa rodzaje danych. Może to być nazwa grafiki (np. faq.png) i wtedy zostanie użyta ścieżka dostępu do grafik OTRS. Drugą możliwością jest podanie linku do grafiki.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind MSBulletin numbers. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
pl: Definicja filtru wyświetlania HTML dodającego linki do numerów Biuletynów Zabezpieczeń Microsoft. Element Image pozwala na dwa rodzaje danych. Może to być nazwa grafiki (np. faq.png) i wtedy zostanie użyta ścieżka dostępu do grafik OTRS. Drugą możliwością jest podanie linku do grafiki.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind a defined string. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
pl: Definicja filtru wyświetlania HTML dodającego linki pod wskazanym ciągiem znaków. Element Image pozwala na dwa rodzaje danych. Może to być nazwa grafiki (np. faq.png) i wtedy zostanie użyta ścieżka dostępu do grafik OTRS. Drugą możliwością jest podanie linku do grafiki.

note: SysConfig
en: Defines a filter for html output to add links behind bugtraq numbers. The element Image allows two input kinds. At once the name of an image (e.g. faq.png). In this case the OTRS image path will be used. The second possiblity is to insert the link to the image.
pl: Definicja filtru wyświetlania HTML dodającego linki do numerów bugtraq. Element Image pozwala na dwa rodzaje danych. Może to być nazwa grafiki (np. faq.png) i wtedy zostanie użyta ścieżka dostępu do grafik OTRS. Drugą możliwością jest podanie linku do grafiki.

note: SysConfig
en: Defines a regular expression that excludes some addresses from the syntax check (if "CheckEmailAddresses" is set to "Yes"). Please enter a regex in this field for email addresses, that aren't syntactically valid, but are necessary for the system (i.e. "root@localhost").
pl: Definiuje wyrażenie regularne wykluczające adresy ze sprawdzania składni (jeżeli "CheckEmailAddresses" jest ustawione na "Tak"). Wprowadź wyrażenie regularne dla adresów email, które nie są syntaktycznie prawidłowe ale są niezbędne w systemie (np. "root@localhost").

note: SysConfig
en: Defines all the X-headers that should be scanned.
pl: Definiuje nagłówki-X które powinny zostać zeskanowane.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for the RefreshTime object in the customer preferences of the customer interface.
pl: Definiuje wszystkie parametry dla pozycji OdświeżCzas (RefreshTime) w preferencjach klienta interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for the ShownTickets object in the customer preferences of the customer interface.
pl: Definiuje wszystkie parametry dla objektów PokażZgłoszenia (ShownTickets) w preferencjach klienta interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Defines all the parameters for this item in the customer preferences.
pl: Definiuje wszystkie parametry dla tej pozycji w preferencjach klienta.

note: SysConfig
en: Defines all the possible stats output formats.
pl: Definiuje wszystkie możliwe formaty użyskiwania statystyk.

note: SysConfig
en: Defines an alternate URL, where the login link refers to.
pl: Definiuje alternatywną ścieżkę dla linku logowania.

note: SysConfig
en: Defines an alternate URL, where the logout link refers to.
pl: Definiuje alternatywną ścieżkę dla linku wylogowywania.

note: SysConfig
en: Defines an alternate login URL for the customer panel..
pl: Definiuje alternatywną ścieżkę logowania w panelu klienta.

note: SysConfig
en: Defines an alternate logout URL for the customer panel.
pl: Definiuje alternatywną ścieżkę wylogowywania w panelu klienta.

note: SysConfig
en: Defines from which ticket attributes the agent can select the result order.
pl: Definiuje wśród których atrybutów agent może wybrać kolejność wyszukiwania.

note: SysConfig
en: Defines how the From field from the emails (sent from answers and email tickets) should look like.
pl: Definiuje jak powinno wyglądac pole Od w e-mailach (wysłane z odpowiedzi i zgłoszeń e-mail)

note: SysConfig
en: Defines if a ticket lock is required to change the customer of a ticket in the agent interface (if the ticket isn't locked yet, the ticket gets locked and the current agent will be set automatically as its owner).
pl: Określa czy blokada zgłoszenia jest wymagana, aby zmienić klienta powiązanego ze zgłoszeniem (jeżeli zgłoszenie nie zostało jeszcze zablokowane, blokuje się ono automatycznie i aktualny agent zostaje jego właścicielem).

note: SysConfig
en: Defines if composed messages have to be spell checked in the agent interface.
pl: Definiuje czy musi być sprawdzona ortografia w nowo tworzonej wiadomości interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines if time accounting must be set to all tickets in bulk action.
pl: Definiuje czy rozliczanie czasu musi byc ustawione dla wszystkich zebranych zgłoszeń

note: SysConfig
en: Defines queues that's tickets are used for displaying as calendar events.
pl: Definiuje kolejki których zgłoszenia są użyte do wyświetlenia jako wydarzenia kalendarzowe.

note: SysConfig
en: Defines the URL CSS path.
pl: Definiuje ścieżkę dla CSS

note: SysConfig
en: Defines the URL base path of icons, CSS and Java Script.
pl: Definiuje ścieżkę dla ikon, CSS i skryptów Java.

note: SysConfig
en: Defines the URL image path of icons for navigation.
pl: Definiuje ścieżkę dla ikon nawigacyjnych.

note: SysConfig
en: Defines the URL java script path.
pl: Definiuje ścieżkę dla skryptów java.

note: SysConfig
en: Defines the URL rich text editor path.
pl: Definiuję scieżkę dla edytora tekstu.

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to agents, about new password (after using this link the new password will be sent).
pl: Definiuje treść wiadomości dla powiadomień mailowych wysyłanych do agentów o nowym haśle (po użyciu tego linku nowe hasło zostanie wysłane).

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to agents, with token about new requested password (after using this link the new password will be sent).
pl: Definiuje treść wiadomości dla powiadomień mailowych z tokenem wysyłanych do agentów o nowo tworzonym haśle (po użyciu tego linku nowe hasło zostanie wysłane).

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to customers, about new account.
pl: Definiuje treść wiadomości dla powiadomień mailowych wysyłanych do klientów o nowo tworzonym haśle.

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to customers, about new password (after using this link the new password will be sent).
pl: Definiuje treść wiadomości dla powiadomień mailowych wysyłanych do klientów o nowo tworzonym haśle (po użyciu tego linku nowe hasło zostanie wysłane).

note: SysConfig
en: Defines the body text for notification mails sent to customers, with token about new requested password (after using this link the new password will be sent).
pl: Definiuje treść wiadomości dla powiadomień mailowych z tokenem wysyłanych do klientów o nowo tworzonym haśle (po użyciu tego linku nowe hasło zostanie wysłane).

note: SysConfig
en: Defines the body text for rejected emails.
pl: Definiuje treść wiadomości dla odrzucowych e-maili.

note: SysConfig
en: Defines the calendar width in percent. Default is 95%.
pl: Definiuje szerokość kalendarza. Domyślnie 95%.

note: SysConfig
en: Defines the column to store the keys for the preferences table.
pl: Definiuje kolumny przechowujące klucze w preferencjach tabeli.

note: SysConfig
en: Defines the config options for the autocompletion feature.
pl: Definiuje opcje konfiguracyjne dla fukcji autouzupełnienia.

note: SysConfig
en: Defines the config parameters of this item, to be shown in the preferences view.
pl: Definiuje parametry konfiguracyjne dla tej pozycji do ukazania w widoku preferencji.

note: SysConfig
en: Defines the connections for http/ftp, via a proxy.
pl: Definiuje połączenia dla http/ftp poprzez proxy.

note: SysConfig
en: Defines the date input format used in forms (option or input fields).
pl: Definiuje format daty używanej w formularzach (opcja lub pole wstawienia).

note: SysConfig
en: Defines the default CSS used in rich text editors.
pl: Definiuje domyślny CSS używany w edytorach tekstu.

note: SysConfig
en: Defines the default auto response type of the article for this operation.
pl: Definiuje rodzaj odpowiedzi automatycznej artykułu dla tej operacji.

note: SysConfig
en: Defines the default body of a note in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślną zawartość notatki w oknie tekstu interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default front-end language. All the possible values are determined by the available language files on the system (see the next setting).
pl: Predefiniuje język interfejsu. Wszystkie możliwe wartości są określone przez dostępne pliki językowe w systemie (patrz kolejne ustawienie).

note: SysConfig
en: Defines the default history type in the customer interface.
pl: Definiuje domyślny rodzaj historii w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zamykania zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zbiorczej modyfikacji zgłoszeń w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie tekstowym zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie notatki zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zmiany właściciela zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie oczekującego zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zmiany priorytetu zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default next state of a ticket after adding a note, in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zmiany odpowiedzialnego za zgłoszenie w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of new customer tickets in the customer interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet nowych zgłoszeń klienta w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default priority of new tickets.
pl: Definiuje priorytet dla nowych zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Defines the default queue for new customer tickets in the customer interface.
pl: Definiuje domyślną kolejkę dla zgłoszeń klienta w interefejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default selection at the drop down menu for dynamic objects (Form: Common Specification).
pl: Definiuje domyślny wybór w menu wyboru dla objeków dynamicznych (Forma: Zwykła specyfikacja).

note: SysConfig
en: Defines the default selection at the drop down menu for permissions (Form: Common Specification).
pl: Definiuje domyślny wybór w menu wyboru dlauprawnień (Forma: Zwykła specyfikacja).

note: SysConfig
en: Defines the default selection at the drop down menu for stats format (Form: Common Specification). Please insert the format key (see Stats::Format).
pl: Definiuje domyślny wybór w menu wyboru dla formatu statystyk (Forma: Zwykła specyfikacja). Proszę wprowadź klucz formatu (patrz Stats::Format).

note: SysConfig
en: Defines the default sender type for phone tickets in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślnego wysyłającego dla zgłoszeń w oknie przychodzących zgłoszeń telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default sender type for phone tickets in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślnego wysyłającego dla zgłoszeń w oknie wychodzących zgłoszeń telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default sender type for tickets in the ticket zoom screen of the customer interface.
pl: Definiuje domyślnego wysyłającego dla zgłoszeń w oknie przybliżonych zgłoszeń interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default shown ticket search attribute for ticket search screen.
pl: Definiuje domyślne atrybuty wyszukiwania zgłoszeń dla okna wyszukiwania.

note: SysConfig
en: Defines the default sort criteria for all queues displayed in the queue view.
pl: Definiuje domyślne kryteria dla wszystkich kolejek ukazanych w widoku kolejki.

note: SysConfig
en: Defines the default sort order for all queues in the queue view, after priority sort.
pl: Definiuje domyślne kryteria dla wszystkich kolejek posortowanych priorytetem w widoku kolejki.

note: SysConfig
en: Defines the default spell checker dictionary.
pl: Definiuje domyślny słownik poprawności pisowni.

note: SysConfig
en: Defines the default state of new customer tickets in the customer interface.
pl: Definiuje domyślny stan nowych zgłoszeń klienta w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default state of new tickets.
pl: Definiuje domyślny stan nowych zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Defines the default subject for phone tickets in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny tytuł dla zgłoszeń telefonicznych w oknie przychodzących zgłoszeń telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default subject for phone tickets in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny tytuł dla zgłoszeń telefonicznych w oknie wychodzących zgłoszeń telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default subject of a note in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny tytuł notatki w oknie tekstowym interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in a ticket search of the customer interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń przy wyszukiwaniu zgłoszeń interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the escalation view of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń w widoku eskalacji interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the locked ticket view of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń w widoku zablokowanych zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the responsible view of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń w widoku odpowiedzialnych za zgłoszenie interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the status view of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń w widoku stanu interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting in the watch view of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń w widoku obserwowanych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket attribute for ticket sorting of the ticket search result of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny atrybut zgłoszenia dla sortowania zgłoszeń w widoku wyników wyszukiwania interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket bounced notification for customer/sender in the ticket bounce screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślne powiadomienie o odbitych zgłoszeniach klienta/nadawcy w oknie odbitych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket next state after adding a phone note in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny kolejny stan po dodaniu notatki telefonicznej w przychodzących zgłoszeniach telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket next state after adding a phone note in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny kolejny stan po dodaniu notatki telefonicznej w wychodzących zgłoszeniach telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order (after priority sort) in the escalation view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność (po sortowaniu priorytetem) w widoku eskalacji zgłoszeń interfejsu agenta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order (after priority sort) in the status view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność (po sortowaniu priorytetem) w widoku stanu zgłoszeń interfejsu agenta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the responsible view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność w widoku odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the ticket locked view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność w widoku zablokowanych zgłoszeń interfejsu agenta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the ticket search result of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność w widoku rezultatów wyszukiwania zgłoszeń interfejsu agenta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order in the watch view of the agent interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność w widoku obserowanych zgłoszeń interfejsu agenta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket order of a search result in the customer interface. Up: oldest on top. Down: latest on top.
pl: Definiuje domyślną kolejność w wynikach wyszukiwania interfejsu klienta. Góra: Najstarze na górze. Dół: Najnowsze na górze.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie zakmniętych zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie zbiorczym zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie tekstowym zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie notatek interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie właściciela przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie oczekującego przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket priority in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny priorytet w oknie odpowiedzialnego za przybliżone zgłoszenie interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default ticket type for new customer tickets in the customer interface.
pl: Definiuje domyślny rodzaj zgłoszenia dla nowych zgłoszeń interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default type for article in the customer interface.
pl: Definiuje domyślny rodzaj artykułów w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of forwarded message in the ticket forward screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny rodzaj przesłanej dalej wiadomości w oknie przesłanych zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the article for this operation.
pl: Definiuje domyślny rodzaj artykułu dla tej operacji.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie zakmnięcia zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie zbiorczym zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie tekstowym zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie notatek zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie właściciela przybliżonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie oczekujących przybliżonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket phone inbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie zgłoszeń odebranych rozmów telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket phone outbound screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie zgłoszeń wykonanych rozmów telefonicznych interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie priorytetu przybliżonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie odpowiedzialnego w zgłoszeniach interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the default type of the note in the ticket zoom screen of the customer interface.
pl: Definiuje domyślny typ notatek w oknie przybliżonych zgłoszeń interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Defines the default viewable sender types of a ticket (default: customer).
pl: Definiuje domyślne widoczne typy wysyłających zgłoszenie (domyślny: klient).

note: SysConfig
en: Defines the dynamic fields that are used for displaying on calendar events.
pl: Definiuje domyślne pola dynamiczne, które są użyte do wyświetlenia zdarzeń kalendarzowych.

note: SysConfig
en: Defines the filter that processes the text in the articles, in order to highlight URLs.
pl: Definiuje filtr procesujący tekst w artykułach służący wyróżnieniu URLi.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the close ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji zamknięcia zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the email ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji zgłoszenia e-mail, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the phone ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji telefonicznego zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket free text screen action, which gets used for ticket history.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji tekstu zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket note screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji notatki zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket owner screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji właściciela zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket pending screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji oczekującego zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket phone inbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji przychodzącego zgłoszenia telefonicznego, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket phone outbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji wychodzącego zgłoszenia telefonicznego, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket priority screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji priorytetu zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket responsible screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji odpowiedzialnego za zgłoszenie, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for the ticket zoom action, which gets used for ticket history in the customer interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla okna akcji przybliżenia zgłoszenia, które jest użyte w historii zgłoszeń w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the history comment for this operation, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje historię komentarza dla tej operacji, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the close ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji zamkniętego zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the email ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji zgłoszenia e-mail, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the phone ticket screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji zgłoszenia telefonicznego, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket free text screen action, which gets used for ticket history.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji zamkniętego zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket note screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji notatek zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket owner screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji właściciela zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket pending screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji oczekującego zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket phone inbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji przychodzącego zgłoszenia telefonicznego, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket phone outbound screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji wychodzącego zgłoszenia telefonicznego, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket priority screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji priorytetu zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket responsible screen action, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji odpowiedzialnego za zgłoszenie, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for the ticket zoom action, which gets used for ticket history in the customer interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla okna akcji przybliżenia zgłoszenia, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the history type for this operation, which gets used for ticket history in the agent interface.
pl: Definiuje rodzaj historii dla tej operacji, która jest użyta w historii zgłoszeń w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the hours and week days of the indicated calendar, to count the working time.
pl: Definiuje godziny oraz dni wskazanego kalendarza do przeliczenia czasu pracy.

note: SysConfig
en: Defines the hours and week days to count the working time.
pl: Definiuje godziny oraz dni do przeliczenia czasu pracy.

note: SysConfig
en: Defines the list of types for templates.
pl: Definiuje listę rodzajów szablonów.

note: SysConfig
en: Defines the location to get online repository list for additional packages. The first available result will be used.
pl: Definiuje likalizację repozytorium dla kolejnych pakietów. Użyty zostanie pierwszy dostępny wynik.

note: SysConfig
en: Defines the maximal valid time (in seconds) for a session id.
pl: Definiuje maksymalny dopuszczalny czas dla id sesji.

note: SysConfig
en: Defines the maximum number of pages per PDF file.
pl: Definiuje maksymalną liczbę stron dla pliku PDF.

note: SysConfig
en: Defines the maximum size (in MB) of the log file.
pl: Definiuje maksymalny rozmiar (w MB) dla pliku logowania.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows a generic notification in the agent interface. Either "Text" - if configured - or the contents of "File" will be displayed.
pl: Definiuje moduł ukazujący podstawowe powiadomienia w interfejsie agenta. Zostanie pokazany "tekst" - jeśli skonfigurowany - lub zawartość "pliku".

note: SysConfig
en: Defines the module that shows all the currently loged in customers in the agent interface.
pl: Definiuje moduł, który ukazuje wszystkich obecnie zalogowanych klientów w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows all the currently logged in agents in the agent interface.
pl: Definiuje moduł, który ukazuje wszystkich obecnie zalogowanych agentów w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows the currently loged in agents in the customer interface.
pl: Definiuje moduł, który ukazuje obecnie zalogowanych agentów  w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the module that shows the currently loged in customers in the customer interface.
pl: Definiuje moduł, który ukazuje obecnie zalogowanych klientów interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the module to authenticate customers.
pl: Definiuje moduł autentykacji klientów.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface, if the agent is logged in while having out-of-office active.
pl: Definiuje moduł wyświetlający powiadomienie w interfejsie agenta, jeśli agent jest zalogowany w przypadku aktywnego agenta nieobecności.

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface, if the system is used by the admin user (normally you shouldn't work as admin).
pl: Definiuje moduł ukazujący powiadomienia w interfejsie agenta, jeśli system jest użytkowany przez administratora (w codziennej pracy praca jako admin jest niewskazana).

note: SysConfig
en: Defines the module to send emails. "Sendmail" directly uses the sendmail binary of your operating system. Any of the "SMTP" mechanisms use a specified (external) mailserver. "DoNotSendEmail" doesn't send emails and it is useful for test systems.
pl: Definiuje moduł wysyłkowy poczty. "Sendmail" używa bezpośrednio programu sendmail z twojego systemu. Jakikolwiek mechanizm "SMTP" używa wskazanego (zewnętrznego) serwera pocztowego. "DoNotSendEmail" nie przesyła poczty i winno być wykorzystywane w systemach testowych.

note: SysConfig
en: Defines the module used to store the session data. With "DB" the frontend server can be splitted from the db server. "FS" is faster.
pl: Definiuje moduł używany do przechowywania danych. Z serwerem "DB" interfejs może zostać rozdzielony od bazy danych. "FS" jest szybszy.

note: SysConfig
en: Defines the name of the application, shown in the web interface, tabs and title bar of the web browser.
pl: Definiuje nazwę aplikacji widoczną w interfejsie web, zakładkach i pasku tytułowym przeglądarki.

note: SysConfig
en: Defines the name of the column to store the data in the preferences table.
pl: Definuje nazwę kolumny przechowującą dane w tabeli właściwości.

note: SysConfig
en: Defines the name of the column to store the user identifier in the preferences table.
pl: Definuje nazwę kolumny przechowującą identyfikator użytkownika w tabeli właściwości.

note: SysConfig
en: Defines the name of the indicated calendar.
pl: Definiuje nazwę wskazanego kalendarza.

note: SysConfig
en: Defines the name of the key for customer sessions.
pl: Definiuje nazwę klucza dla sesji klienta.

note: SysConfig
en: Defines the name of the session key. E.g. Session, SessionID or OTRS.
pl: Definiuje nazwę klucza sesji, np. Sesja, IDSesji lub OTRS.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states after composing / answering a ticket in the ticket compose screen of the agent interface.
pl: Definiuje kolejne możliwe stany po tworzeniu / odpowiedzi na zgłoszenie w oknie tworzenia zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states after forwarding a ticket in the ticket forward screen of the agent interface.
pl: Definiuje kolejne możliwe stany po przesłaniu zgłoszenia w oknie przesłanych dalej interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next possible states for customer tickets in the customer interface.
pl: Definiuje kolejne możliwe stany dla zgłoszeń klienta w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zamknięcia zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zbiorczej modyfikacji zgłoszeń w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie dowolnego tekstu zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie notatki zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zmiany właściciela zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie ustawiania oczekującego zgłoszenia panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zmiany priorytetu zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after adding a note, in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po dodaniu notatki w oknie zmiany odpowiedzialnego za zgłoszenie w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after being bounced, in the ticket bounce screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po jego przekazaniu w oknie przekazywania na inny adres w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the next state of a ticket after being moved to another queue, in the move ticket screen of the agent interface.
pl: Definiuje stan zgłoszenia po przeniesieniu do innej kolejki w oknie przenoszenia zgłoszeń w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the number of header fields in frontend modules for add and update postmaster filters. It can be up to 99 fields.
pl: Definiuje liczbę pól nagłówków w modułach interfejsu do dodawania i aktualizacji filtrów poczty przychodzącej. Możliwe jest ustawienie do 99 pól.

note: SysConfig
en: Defines the parameters for the customer preferences table.
pl: Definiuje parametry dla tabeli preferencji klienta.

note: SysConfig
en: Defines the password to access the SOAP handle (bin/cgi-bin/rpc.pl).
pl: Definiuje hasło dostępowe do wykorzystania SOAP (bin/cgi-bin/rpc.pl).

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold italic monospaced font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania w dokumentach PDF dla czcionki pogrubionej pochylonej o stałej szerokości.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold italic proportional font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania w dokumentach PDF dla czcionki pogrubionej pochylonej proporcjonalnej.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold monospaced font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania w dokumentach PDF dla czcionki pogrubionej o stałej szerokości.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle bold proportional font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania w dokumentach PDF dla czcionki pogrubionej proporcjonalnej.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle italic monospaced font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania w dokumentach PDF dla czcionki pochylonej o stałej szerokości.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle italic proportional font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania w dokumentach PDF dla czcionki pochylonej proporcjonalnej.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle monospaced font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania fontu o stałej szerokości w dokumentach PDF.

note: SysConfig
en: Defines the path and TTF-File to handle proportional font in PDF documents.
pl: Definiuje ścieżkę i plik TTF do wykorzystania fontu proporcjonalnego w dokumentach PDF.

note: SysConfig
en: Defines the path to PGP binary.
pl: Definiuje ścieżkę dla programu PGP.

note: SysConfig
en: Defines the path to open ssl binary. It may need a HOME env ($ENV{HOME} = '/var/lib/wwwrun';).
pl: Definiuje ścieźkę do programu ssl. Może wymagać środowiska HOME ($ENV{HOME} = '/var/lib/wwwrun';).

note: SysConfig
en: Defines the postmaster default queue.
pl: Definiuje domyślną kolejkę postmastera.

note: SysConfig
en: Defines the required permission to show a ticket in the escalation view of the agent interface.
pl: Definiuje wymagane prawa do ukazania zgłoszenia w widoku eskalacji interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Defines the search limit for the stats.
pl: Definiuje limit wyszukiwań dla statystyk.

note: SysConfig
en: Defines the sender for rejected emails.
pl: Definiuje nadawcę dla odrzuconych e-maili.

note: SysConfig
en: Defines the separator between the agents real name and the given queue email address.
pl: Definiuje separator pomiędzy prawdziwym imieniem agenta a wskazanym adresem e-mail.

note: SysConfig
en: Defines the standard permissions available for customers within the application. If more permissions are needed, you can enter them here. Permissions must be hard coded to be effective. Please ensure, when adding any of the afore mentioned permissions, that the "rw" permission remains the last entry.
pl: Określa standardowe uprawnienia dostępne dla użytkowników wewnątrz aplikacji. Jeśli wymagane jest więcej uprawnień, można je tutaj wprowadzić. Uprawnienia muszą być zakodowane, żeby były efektywne. Należy upewnić się, że podczas dodawania któregokolwiek z wyżej wymienionych uprawnień, uprawnienie "rw" pozostaje jako ostatni wpis.

note: SysConfig
en: Defines the standard size of PDF pages.
pl: Definiuje standardowy rozmiar stron PDF.

note: SysConfig
en: Defines the state of a ticket if it gets a follow-up and the ticket was already closed.
pl: Definiuje stan zgłoszenia, w którym pojawiła się nowa wiadomość, w przypadku gdy zgłoszenie było już zamknięte.

note: SysConfig
en: Defines the state of a ticket if it gets a follow-up.
pl: Definiuje stan zgłoszenia, w którym pojawiła się nowa wiadomość.

note: SysConfig
en: Defines the state type of the reminder for pending tickets.
pl: Definiuje stan powiadomień dla oczekujących zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to agents, about new password.
pl: Definiuje temat dla powiadomień mailowych wysłanych do agentów o nowym haśle.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to agents, with token about new requested password.
pl: Definiuje temat dla powiadomień mailowych wysłanych do agentów z tokenem o nowo utworzonym haśle.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to customers, about new account.
pl: Definiuje temat dla powiadomień mailowych wysłanych do klientów o nowym koncie.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to customers, about new password.
pl: Definiuje temat dla powiadomień mailowych wysłanych do o nowym haśle.

note: SysConfig
en: Defines the subject for notification mails sent to customers, with token about new requested password.
pl: Definiuje temat dla powiadomień mailowych wysłanych do klientów z tokenem o nowo utworzonym haśle.

note: SysConfig
en: Defines the subject for rejected emails.
pl: Definiuje tytuł odrzuconych e-maili.

note: SysConfig
en: Defines the system administrator's email address. It will be displayed in the error screens of the application.
pl: Definiuje adres e-mail administratora. Zostanie on wyświetlony w oknach błędu aplikacji.

note: SysConfig
en: Defines the target attribute in the link to external customer database. E.g. 'AsPopup PopupType_TicketAction'.
pl: Definiuje docelowy atrybut w zewnętrznej bazie danych klienta. Np. 'AsPopup PopupType_TicketAction'.

note: SysConfig
en: Defines the target attribute in the link to external customer database. E.g. 'target="cdb"'.
pl: Definiuje docelowy atrybut w zewnętrznej bazie danych klienta. Np. 'target="cdb"'.

note: SysConfig
en: Defines the time zone of the indicated calendar, which can be assigned later to a specific queue.
pl: Definiuje strefe czasową wskazanego kalendarza, który będzie dodany w później do wybranej kolejki.

note: SysConfig
en: Defines the user identifier for the customer panel.
pl: Określa identyfikator użytkownika w panelu klienta.

note: SysConfig
en: Defines the username to access the SOAP handle (bin/cgi-bin/rpc.pl).
pl: Definiuje uzytkownika do wykorzystania SOAP (bin/cgi-bin/rpc.pl).

note: SysConfig
en: Defines the valid state types for a ticket.
pl: Określa aktualne stany widocznych zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Defines the viewable locks of a ticket. Default: unlock, tmp_lock.
pl: Definiuje widoczne blokady zgłoszenia. Domyślne: unlock, tmp_lock.

note: SysConfig
en: Defines which article sender types should be shown in the preview of a ticket.
pl: Definiuje które typy wysyłających artykuły powinny być widoczne w podglądzie zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Defines which items are available in first level of the ACL structure.
pl: Definiuje które pozycje są widoczne w pierwszym poziomie ACL.

note: SysConfig
en: Defines which items are available in second level of the ACL structure.
pl: Definiuje które pozycje są widoczne w drugim poziomie ACL.

note: SysConfig
en: Defines which states should be set automatically (Content), after the pending time of state (Key) has been reached.
pl: Definiuje które stany powinny zostać ustawione automatycznie (treść), po osiągnięciu czasu oczekiwania (klucz).

note: SysConfig
en: Deleted link to ticket "%s".
pl: Usunięto łacze ze zgłoszenia "%s".

note: SysConfig
en: Deletes a session if the session id is used with an invalid remote IP address.
pl: Usuwa sesje jeśli id sesji jest użyte wraz z nieprawidłowym adresem IP.

note: SysConfig
en: Deletes requested sessions if they have timed out.
pl: Usuwa podane wygasnięte sesje.

note: SysConfig
en: Determines if the statistics module may generate ticket lists.
pl: Determinuje czy moduł statystyk może generować listy zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Determines the next possible ticket states, after the creation of a new email ticket in the agent interface.
pl: Determinuje kolejne możliwe stany po utworzeniu nowego zgłoszenia e-mail w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Determines the next possible ticket states, after the creation of a new phone ticket in the agent interface.
pl: Determinuje kolejne możliwe stany po utworzeniu nowego zgłoszenia telefonicznego w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Determines the next possible ticket states, for process tickets in the agent interface.
pl: Determinuje kolejne możliwe stany dla zgłoszeń procesowych w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Determines the next screen after new customer ticket in the customer interface.
pl: Determinuje kolejne okno dla nowych zgłoszeń klienta w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Determines the possible states for pending tickets that changed state after reaching time limit.
pl: Determinuje możliwe stany dla oczekujących zgłoszeń po osiągnięciu limitu czasu.

note: SysConfig
en: Determines the way the linked objects are displayed in each zoom mask.
pl: Determinuje sposób wyświetlania zlinkowanych objektów w każdej masce przybliżenia.

note: SysConfig
en: Disables the web installer (http://yourhost.example.com/otrs/installer.pl), to prevent the system from being hijacked. If set to "No", the system can be reinstalled and the current basic configuration will be used to pre-populate the questions within the installer script. If not active, it also disables the GenericAgent, PackageManager and SQL Box.
pl: Wyłącza instalator przez przeglądarkę (http://yourhost.example.com/otrs/installer.pl), by zapobiec przejęciu systemu. Jeżeli ustawione na "Nie", system może być przeinstalowany a aktualna konfiguracja podstawowa będzie użyta do odpowiedzi na pytania ze skryptu instalcyjnego. Jeśli nieaktywne wyłącza również Agenta automatycznego, Menedżer pakietów oraz Konsolę SQL.

note: SysConfig
en: Display settings to override defaults for Process Tickets.
pl: Wyświetl ustawienia nadpisujące domyślne dla złoszeń procesowych.

note: SysConfig
en: Displays the accounted time for an article in the ticket zoom view.
pl: Wyświetla zliczony czas artykułu w widoku przybliżonym zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Checkbox Backend GUI
pl: Interfejs pól dynamicznych okna wyboru

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Date Time Backend GUI
pl: Interfejs pól dynamicznych daty i czasu

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Drop-down Backend GUI
pl: Interfejs pól dynamicznych rozwijanej listy

note: SysConfig
en: Dynamic Fields GUI
pl: Interfejs pól dynamicznych

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Multiselect Backend GUI
pl: Interfejs pól dynamicznych multiwyboru

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Overview Limit
pl: Limit przeglądu pól dynamicznych

note: SysConfig
en: Dynamic Fields Text Backend GUI
pl: Interfejs pól dynamicznych programu tekstowego

note: SysConfig
en: Dynamic Fields used to export the search result in CSV format.
pl: Dynamiczne pola uzyte do wyeksportowania wynikow wyszukiwania w formacie CSV.

note: SysConfig
en: Dynamic fields limit per page for Dynamic Fields Overview
pl: Limit pól dynamicznych na stronie dla przeglądu pól dynamicznych

note: SysConfig
en: Dynamic fields options shown in the ticket reply section in the ticket zoom screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w sekcji odpowiedzi na zgłoszenia okna przybliżonego zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket close screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie zakniętego zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket compose screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie tworzenia zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket email screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie zgłoszenia e-mail interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket forward screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie przesłanego dalej zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket free text screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie tekstu zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket medium format overview screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie średniego formatu podglądu zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket move screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie przeniesionego zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket note screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket overview screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie przeglądu zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket owner screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie własciciela zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket pending screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie oczekujacego zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket phone inbound screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie przychodzącego zgłoszenia telefonicznego interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket phone outbound screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie wychodzącego zgłoszenia telefonicznego interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket phone screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie zgłoszenia telefonicznego interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket preview format overview screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie podglądu formatu interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket print screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie wydruku interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket print screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie wydruku formatu interfejsu klienta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket priority screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie priorytetu interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket responsible screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and required.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket search overview results screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie rezultatów wyszukiwania zgłoszenia w interfejsie klienta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket search screen of the agent interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled, 2 = Enabled and shown by default.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie wyszukiwania zgłoszenia interfejsu agenta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony, 2 = Włączony i wymagany.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket search screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie rezultatów wyszukiwania zgłoszenia interfejsu klienta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony.

note: SysConfig
en: Dynamic fields shown in the ticket zoom screen of the customer interface. Possible settings: 0 = Disabled, 1 = Enabled.
pl: Dynamiczne pola widoczne w oknie przybliżonego zgłoszenia interfejsu klienta. Możliwe ustawienia: 0 = Wyłączony, 1 = Włączony.

note: SysConfig
en: DynamicField object registration.
pl: Rejestracja obiektów pól dynamicznych

note: SysConfig
en: E-Mail Outbound
pl: E-mail wychodzący

note: SysConfig
en: Edit Customer Users.
pl: Edytuj użytkowników klienta.

note: SysConfig
en: Edit customer company
pl: Edytuj firmę klienta

note: SysConfig
en: Email Addresses
pl: Adresy e-mail

note: SysConfig
en: Email sent to "%s".
pl: Wysłano odpowiedź do "%s".

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
pl: E-mail wysłany do klienta.

note: SysConfig
en: Enable keep-alive connection header for SOAP responses.
pl: Włącz nagłówek utrzymywania połączeń keep-alive dla odpowiedzi SOAP.

note: SysConfig
en: Enabled filters.
pl: Włączone filtry.

note: SysConfig
en: Enables S/MIME support.
pl: Aktywuje wsparcie dla S/MIME.

note: SysConfig
en: Enables customers to create their own accounts.
pl: Umożliwia klientom na tworzenie własnych kont.

note: SysConfig
en: Enables file upload in the package manager frontend.
pl: Włącza możliwość zamieszczania plików w menadzeże pakietów.

note: SysConfig
en: Enables spell checker support.
pl: Aktywuje słownik ortograficzny.

note: SysConfig
en: Enables the minimal ticket counter size (if "Date" was selected as TicketNumberGenerator).
pl: Włącza minimalny numer zgłoszenia (jeśli "Data" została wybrana jako TicketNumberGenerator).

note: SysConfig
en: Escalation view
pl: Zgłoszenia eskalowane

note: SysConfig
en: Event module that updates customer user service membership if login changes.
pl: Moduł zdarzeń modyfikujący przynależność konta klienta do serwisu po zmianie loginu.

note: SysConfig
en: Event module that updates tickets after an update of the Customer User.
pl: Moduł zdarzeń modyfikujący zgłoszenie po zmianie konta klienta.

note: SysConfig
en: Events Ticket Calendar
pl: Kalendarz zdarzeń zgłoszeń

note: SysConfig
en: Execute SQL statements.
pl: Wykonaj polecenia SQL

note: SysConfig
en: Exports the whole article tree in search result (it can affect the system performance).
pl: Eksportuje całe drzewo artykułów z rezultatów wyszukiwania (może to mieć wpływ na wydajnośc systemu).

note: SysConfig
en: Fetches packages via proxy. Overwrites "WebUserAgent::Proxy".
pl: Pobiera pakiety przez proxy. Nadpisuje "WebUserAgent::Proxy".

note: SysConfig
en: Filter incoming emails.
pl: Fitrowanie przychodzących e-maili.

note: SysConfig
en: First Queue
pl: Pierwsza kolejka

note: SysConfig
en: FirstLock
pl: Pierwsza blokada

note: SysConfig
en: FirstResponse
pl: Pierwsza odpowiedź

note: SysConfig
en: FirstResponseDiffInMin
pl: Pierwsza odpowiedź w min. - różnica

note: SysConfig
en: FirstResponseInMin
pl: Pierwsza odpowiedź w min.

note: SysConfig
en: Firstname Lastname
pl: Imię Nazwisko

note: SysConfig
en: Firstname Lastname (UserLogin)
pl: Imię Nazwisko (Login)

note: SysConfig
en: FollowUp for [%s]. %s
pl: Nowa wiadomość nawiązująca do [%s]. %s

note: SysConfig
en: Forces encoding of outgoing emails (7bit|8bit|quoted-printable|base64).
pl: Wymusza kodowanie wychodzącej poczty (7bit|8bit|quoted-printable|base64).

note: SysConfig
en: Forces to choose a different ticket state (from current) after lock action. Define the current state as key, and the next state after lock action as content.
pl: Wymusza wybranie innego stanu zgłoszenia (od obecnego) po zablokowaniu. Definiuje obecny stan jako klucz oraz następny stan po zablokowaniu jako treść.

note: SysConfig
en: Forces to unlock tickets after being moved to another queue.
pl: Wymusza odblokowanie zgłoszeń po przeniesieniu do innej kolejki.

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
pl: Przesłano do "%s".

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable company link if no company feature is used).
pl: Widok modułu interfejsu (wyłącz link firmy jeśli żadna cecha firmy nie jets używana.)

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable ticket processes screen if no process available) for Customer.
pl: Widok modułu interfejsu (wyłącz okno procesów jeśli żadne procesy nie są dostepne) dla klienta.

note: SysConfig
en: Frontend module registration (disable ticket processes screen if no process available).
pl: Widok modułu interfejsu (wyłącz okno procesów jeśli żadne procesy nie są dostepne).

note: SysConfig
en: Frontend module registration for the agent interface.
pl: Rejestracja modułu interfejsu dla interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Frontend module registration for the customer interface.
pl: Rejestracja modułu interfejsu dla interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Frontend theme
pl: Schemat graficzny

note: SysConfig
en: Fulltext index regex filters to remove parts of the text.
pl: Indeks filtrów pełnotekstowych do usuwania części tekstu.

note: SysConfig
en: Fulltext search
pl: Szukanie pełnotekstowe

note: SysConfig
en: GenericAgent
pl: Agent automatyczny

note: SysConfig
en: GenericInterface Debugger GUI
pl: Interfejs debugera GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface Invoker GUI
pl: Interfejs wzywajacy GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface Operation GUI
pl: Interfejs operacji GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface TransportHTTPSOAP GUI
pl: Interfejs TransportHTTPSOAP GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface Web Service GUI
pl: Interfejs serwisu sieciowego GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface Webservice History GUI
pl: Interfejs historii serwisu Web GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface Webservice Mapping GUI
pl: Interfejs mapowania serwisu Web GenericInterface

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the invoker layer.
pl: Rejestracja modułu GenericInterface dla warstwy wzywającej.

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the mapping layer.
pl: Rejestracja modułu GenericInterface lda warstwy mapującej.

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the operation layer.
pl: Rejestracja modułu GenericInterface dla warstwy operacji.

note: SysConfig
en: GenericInterface module registration for the transport layer.
pl: Rejestracja modułu GenericInterface dla warstwy trasportowej.

note: SysConfig
en: Go back
pl: Wstecz

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a database driver (normally autodetection is used) can be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule można wybrać sterownik bazy danych (zwykle używana jest autodetekcja).

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a password to connect to the customer table can be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule może zostać wybrane hasło do połączenia z tabelą klienta.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, a username to connect to the customer table can be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule może zostać wybrana nazwa użytkownika do połączenia z tabelą klienta.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the DSN for the connection to the customer table must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule wówczas DSN dla połączenia z tabelą klienta musi zostać określony.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the column name for the CustomerPassword in the customer table must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule wówczas nazwa kolumny dla CustomerPassword w tabeli klienta musi zostać określona.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the crypt type of passwords must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule wówczas rodzaj szyfrowania haseł musi zostać określony.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the name of the column for the CustomerKey in the customer table must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule wówczas nazwa kolumny dla CustomerKey w tabeli klienta musi zostać określona.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for Customer::AuthModule, the name of the table where your customer data should be stored must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla Customer::AuthModule wówczas nazwa kolumny gdzie dane klienta powinny być zapisane musi zostać określona.

note: SysConfig
en: If "DB" was selected for SessionModule, a table in database where session data will be stored must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "DB" dla SessionModule wóczas tabela w bazie danych gdzie bedą zapisane dane musi zostać określona.

note: SysConfig
en: If "FS" was selected for SessionModule, a directory where the session data will be stored must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "FS" dla SessionModule wóczas katalog gdzie bedą zapisane dane z sesji musi zostać określona.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, the BaseDN must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "LDAP" dla Customer::AuthModule, wówczas BaseDN musi zostać określony.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, the LDAP host can be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "LDAP" dla Customer::AuthModule, wówczas host LDAP może zostać określony.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, the user identifier must be specified.
pl: Jeśli zaznaczono "LDAP" dla Customer::AuthModule, wówczas identyfikator użytkownika musi zostać określony.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected for Customer::AuthModule, you can specify access attributes here.
pl: Jeśli zaznaczono "LDAP" dla Customer::AuthModule, wówczas tutaj możesz określić prawa dostępu.

note: SysConfig
en: If "LDAP" was selected, you can add a filter to each LDAP query, e.g. (mail=*), (objectclass=user) or (!objectclass=computer).
pl: Jeśli zaznaczono "LDAP" możesz dodać filtr dla każdego zapytania LDAP, np. (mail=*), (objectclass=user) lub (!objectclass=computer).

note: SysConfig
en: If "Radius" was selected for Customer::AuthModule, the password to authenticate to the radius host must be specified.
pl: Jesli wybrano "Radius" dla Customer::AuthModule wówczas hasło dostepu do serwera radius musi zostać wybrany.

note: SysConfig
en: If "Radius" was selected for Customer::AuthModule, the radius host must be specified.
pl: Jesli wybrano "Radius" dla Customer::AuthModule wówczas serwer radius musi zostać wybrany.

note: SysConfig
en: If "SysLog" was selected for LogModule, a special log facility can be specified.
pl: Jeśli wybrano "SysLog" dla LogModule wówczas specjalna funkcja logowania może zostać wybrana.

note: SysConfig
en: If "SysLog" was selected for LogModule, a special log sock can be specified (on solaris you may need to use 'stream').
pl: Jeśli wybrano "SysLog" dla LogModule wówczas specjalny sposób logowania może zostać wybranay (na solarisie 'stream' może być wymagany).

note: SysConfig
en: If "SysLog" was selected for LogModule, the charset that should be used for logging can be specified.
pl: Jeśli wybrano "SysLog" dla LogModule wówczas tablica kodowa znaków dla logowania może zostać wybrana.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie zamykania zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie zbiorczej zmiany zgłoszeń w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie dowolnego tekstu w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie dodawania notatki do zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of a ticket in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie zmiany odpowiedzialnego za zgłoszenie w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of the ticket in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie zmiany właściciela zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of the ticket in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie ustawiania oczekującego zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If a note is added by an agent, sets the state of the ticket in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Jeśli Agent dodał notatkę, ustawia stan zgłoszenia w oknie zmiany priorytetu zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: If active, none of the regular expressions may match the user's email address to allow registration.
pl: Jeśli aktywne, żadne z wyrażeń regularnych nie może pasować do adresu e-mail użytkownika by mógł on się zarejestrować.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, and authentication to the mail server is needed, a password must be specified.
pl: Jeśli jakikolwiek mechanizm "SMTP" został wybrany jako SendmailModule i uwierzytelnianie do serwera poczty jest wymagane, wówczas hasło musi zostać podane.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, and authentication to the mail server is needed, an username must be specified.
pl: Jeśli jakikolwiek mechanizm "SMTP" został wybrany jako SendmailModule i uwierzytelnianie do serwera poczty jest wymagane, wówczas użytkownik musi zostać podany.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, the mailhost that sends out the mails must be specified.
pl: Jeśli jakikolwiek mechanizm "SMTP" został wybrany jako SendmailModule wówczas serwer pocztowy wysyłający e-maile musi zostać podany.

note: SysConfig
en: If any of the "SMTP" mechanisms was selected as SendmailModule, the port where your mailserver is listening for incoming connections must be specified.
pl: Jeśli jakikolwiek mechanizm "SMTP" został wybrany jako SendmailModule wówczas port na którym nasłuchuje serwer poczty musi zostać podany.

note: SysConfig
en: If enabled, TicketPhone and TicketEmail will be open in new windows.
pl: Jeśli włączone to zgłoszneia telefoniczne i e-mail będą otwierane w nowych oknach.

note: SysConfig
en: If enabled, the OTRS version tag will be removed from the Webinterface, the HTTP headers and the X-Headers of outgoing mails.
pl: Jeśli włączone to tag z wersją OTRS zostanie usunięty z interfejsu sieciowego, nagłówków HTTP oraz X-Headera wychodzącej poczty.

note: SysConfig
en: If enabled, the different overviews (Dashboard, LockedView, QueueView) will automatically refresh after the specified time.
pl: Gdy włączone, przeglądy takie jak Pulpit, Zablokowane, Widok kolejek będą automatycznie odświeżane co zadany czas.

note: SysConfig
en: If enabled, the first level of the main menu opens on mouse hover (instead of click only).
pl: Jeśli właczone to pierwszy poziom głównego menu otworzone zostanie przez przesunięcie myszy nad nie (zamiast jedynie poprzez kliknięcie).

note: SysConfig
en: If set, this address is used as envelope sender header in outgoing notifications. If no address is specified, the envelope sender header is empty.
pl: Jeśli ustawiony, ten adres jest używany w nagłówku 'envelope sender' wychodzących powiadomień. Jeżeli nie jest podany żaden adres, nagłówek 'envelope sender' jest pusty.

note: SysConfig
en: If set, this address is used as envelope sender in outgoing messages (not notifications - see below). If no address is specified, the envelope sender is equal to queue e-mail address.
pl: Jeśli ustawiony, ten adres jest używany w nagłówku 'envelope sender' wychodzących wiadomości (nie powiadomień - patrz niżej). Jeżeli nie jest podany żaden adres, nagłówek 'envelope sender' jest uzupełniany adresem e-mail kolejki.

note: SysConfig
en: Includes article create times in the ticket search of the agent interface.
pl: Zawiera czas utworznia artykułów przy wyszukiwaniu zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Indonesian
pl: Indonezyjski

note: SysConfig
en: Interface language
pl: Język interfejsu

note: SysConfig
en: Lastname Firstname
pl: Nazwisko Imię

note: SysConfig
en: Lastname Firstname (UserLogin)
pl: Nazwisko Imię (Login)

note: SysConfig
en: Lastname, Firstname
pl: Nazwisko, Imię

note: SysConfig
en: Lastname, Firstname (UserLogin)
pl: Nazwisko, Imię (Login)

note: SysConfig
en: Left
pl: Lewo

note: SysConfig
en: Link Object
pl: Połącz obiekt

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
pl: Zarządzanie relacjami Agenci <-> Grupy

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
pl: Zarządzanie relacjami Agenci <-> Role

note: SysConfig
en: Link attachments to templates.
pl: Połącz załączniki z szablonami.

note: SysConfig
en: Link customer user to groups.
pl: Połącz użytkownika klienta z grupą.

note: SysConfig
en: Link customer user to services.
pl: Połącz użytkownika klienta z usługami.

note: SysConfig
en: Link queues to auto responses.
pl: Połącz kolejki z autoodpowiedziami.

note: SysConfig
en: Link roles to groups.
pl: Połącz role z grupami.

note: SysConfig
en: Link templates to queues.
pl: Połącz szablony do kolejek.

note: SysConfig
en: Links 2 tickets with a "Normal" type link.
pl: Łączy 2 zgłoszenia z połączeniem "Zwykłym".

note: SysConfig
en: Links 2 tickets with a "ParentChild" type link.
pl: Łączy 2 zgłoszenia z połączeniem "Nadrzędne-Podrzędne".

note: SysConfig
en: List of CSS files to always be loaded for the agent interface.
pl: Lista plików CSS która zawsze zostanie wczytana do interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: List of CSS files to always be loaded for the customer interface.
pl: Lista plików CSS która zawsze zostanie wczytana do interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: List of JS files to always be loaded for the agent interface.
pl: Lista plików JS która zawsze zostanie wczytana do interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: List of JS files to always be loaded for the customer interface.
pl: Lista plików JS która zawsze zostanie wczytana do interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: List of all CustomerCompany events to be displayed in the GUI.
pl: Lista wszystkich wydarzeń związanych z CustomerCompany do wyświetlenia w interfejsie uźytkownika.

note: SysConfig
en: List of all CustomerUser events to be displayed in the GUI.
pl: Lista wszystkich wydarzeń związanych z Użytkownikiem do wyświetlenia w interfejsie.

note: SysConfig
en: List of all article events to be displayed in the GUI.
pl: Lista wszystkich wydarzeń związanych z artykułami do wyświetlenia w interfejsie uźytkownika.

note: SysConfig
en: List of all ticket events to be displayed in the GUI.
pl: Lista wszystkich wydarzeń związanych ze zgłoszeniami do wyświetlenia w interfejsie uźytkownika.

note: SysConfig
en: Locked ticket.
pl: Zablokowano zgłoszenie.

note: SysConfig
en: Log file for the ticket counter.
pl: Plik z logiem liczby zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Loop-Protection! No auto-response sent to "%s".
pl: Loop-Protection! Nie wyslano autoodpowiedzi do "%s".

note: SysConfig
en: Mail Accounts
pl: Konta Pocztowe

note: SysConfig
en: Main menu registration.
pl: Rejstracja okna głównego.

note: SysConfig
en: Makes the application check the MX record of email addresses before sending an email or submitting a telephone or email ticket.
pl: Powoduje by aplikacja sprawdzała zapisy MX adresów e-mail przed wysłaniem e-mail lub zapisaniem zgłoszenia telefonicznego lub e-mail.

note: SysConfig
en: Makes the application check the syntax of email addresses.
pl: Powoduje by aplikacja sprawdzała poprawność adresu e-mail.

note: SysConfig
en: Manage PGP keys for email encryption.
pl: Zarządzanie kluczami PGP do szyfrowania poczty.

note: SysConfig
en: Manage POP3 or IMAP accounts to fetch email from.
pl: Ustawienia konto pocztowych POP3 i IMAP, z których pobierana jest poczta przychodząca do systemu

note: SysConfig
en: Manage S/MIME certificates for email encryption.
pl: Zarządzanie certyfikatami S/MIME służącymi do szyfrowania poczty wychodzącej

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
pl: Zarządzanie aktywnymi sesjami agentów i klientów

note: SysConfig
en: Manage support data.
pl: Zarządzaj danymi wsparcia.

note: SysConfig
en: Manage system registration.
pl: Zarządzaj rejestracją systemu.

note: SysConfig
en: Manage tasks triggered by event or time based execution.
pl: Zarządza zadaniami wywołanymi zdarzeniami lub zaplanowymi czasowo.

note: SysConfig
en: Max size (in characters) of the customer information table (phone and email) in the compose screen.
pl: Maksymalny rozmiar (w znakach) tablicy informacyjnej klienta (telefon i e-mail) w oknie tworzenia.

note: SysConfig
en: Max size (in rows) of the informed agents box in the agent interface.
pl: Maksymalny rozmiar (w wierszach) okna poinformowanych agentów w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Max size (in rows) of the involved agents box in the agent interface.
pl: Maksymalny rozmiar (w wierszach) okna zaangażowanych agentów w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Maximal auto email responses to own email-address a day (Loop-Protection).
pl: Maksymalna liczba odpowiedzi automatycznych na własne adresy e-mail w ciągu dnia (ochrona przed zapętleniem).

note: SysConfig
en: Maximal size in KBytes for mails that can be fetched via POP3/POP3S/IMAP/IMAPS (KBytes).
pl: Maksymalny rozmiar w KBajtach dla e-maili które mogą zostać ściągnięte poprzez POP3/POP3S/IMAP/IMAPS (KBajty).

note: SysConfig
en: Maximum length (in characters) of the dynamic field in the article of the ticket zoom view.
pl: Maksymalna długość (w znakach) w polach dynamicznych poska artykułów w poglądzie zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Maximum length (in characters) of the dynamic field in the sidebar of the ticket zoom view.
pl: Maksymalna długość (w znakach) w polach dynamicznych poska bocznego w poglądzie zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Maximum number of tickets to be displayed in the result of a search in the agent interface.
pl: Maksymalna liczba zgłoszeń do wyświetlenia w rezultacie wyszukiwania w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Maximum number of tickets to be displayed in the result of a search in the customer interface.
pl: Maksymalna liczba zgłoszeń do wyświetlenia w rezultacie wyszukiwania w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Maximum size (in characters) of the customer information table in the ticket zoom view.
pl: Maksymalny rozmiar (w znakach) tabeli informacji klienta w przybliżonym widoku zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Miscellaneous
pl: Różne

note: SysConfig
en: Module to compose signed messages (PGP or S/MIME).
pl: Moduł tworzący podpisane wiadomości (PGP lub S/MIME)

note: SysConfig
en: Module to crypt composed messages (PGP or S/MIME).
pl: Moduł szyfrujący utworzone wiadomości (PGP lub S/MIME)

note: SysConfig
en: Module to generate accounted time ticket statistics.
pl: Moduł generujący statystyki zliczające czas zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Module to generate html OpenSearch profile for short ticket search in the agent interface.
pl: Moduł generujący profil OpenSearch da krótkich zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Module to generate html OpenSearch profile for short ticket search in the customer interface.
pl: Moduł generujący profil OpenSearch da krótkich zgłoszeń w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Module to generate ticket solution and response time statistics.
pl: Moduł generujący statystyki czasu odpowiedzi i rozwiązań zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Module to generate ticket statistics.
pl: Moduł generowania statystyk zgłoszeń.

note: SysConfig
en: Module to use database filter storage.
pl: Moduł do filtrowania zapisów bazy danych.

note: SysConfig
en: Multiselect
pl: Multiwybór

note: SysConfig
en: My Services
pl: Moje Usługi

note: SysConfig
en: NameX
pl: NazwaX

note: SysConfig
en: New Ticket [%s] created (Q=%s;P=%s;S=%s).
pl: Nowe zgłoszenie [%s] utworzone (Q=%s;P=%s;S=%s).

note: SysConfig
en: New owner is "%s" (ID=%s).
pl: Nowym właścicielem jest "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: New process ticket
pl: Nowe zgłoszenie procesowe

note: SysConfig
en: New responsible is "%s" (ID=%s).
pl: Zmieniono osobę odpowiedzialną na "%s" (ID=%s).

note: SysConfig
en: None
pl: Brak

note: SysConfig
en: Notification sent to "%s".
pl: Powiadomienie wysłano do "%s".

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
pl: Liczba wyświetlanych zgłoszeń

note: SysConfig
en: Old: "%s" New: "%s"
pl: Stary: "%s" Nowy: "%s"

note: SysConfig
en: Open tickets (customer user)
pl: Otwarte zgłoszenia (użytkownik klienta)

note: SysConfig
en: Open tickets (customer)
pl: Otwarte zgłoszenia (klient)

note: SysConfig
en: Out Of Office
pl: Poza biurem

note: SysConfig
en: Overview Refresh Time
pl: Czas odświeżania przeglądu

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
pl: Przegląd wszystkich otwartych zgłoszeń.

note: SysConfig
en: PGP Key Management
pl: Zarządzanie kluczami PGP

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
pl: Prześlij klucz PGP

note: SysConfig
en: Parameters for the CreateNextMask object in the preference view of the agent interface.
pl: Parametry dla objektu CreateNextMask w widoku właściwości interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Parameters for the CustomQueue object in the preference view of the agent interface.
pl: Parametry dla objektu CustomQueue w widoku właściwości interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Parameters for the RefreshTime object in the preference view of the agent interface.
pl: Parametry dla objektu RefreshTime w widoku właściwości interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the dynamic fields are shown) of the dynamic fields overview.
pl: Parametry dla stron (w których widnieją pola dynamiczne) przeglądu pól dynamicznych.

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the tickets are shown) of the medium ticket overview.
pl: Parametry dla stron (w których widnieją pola dynamiczne) średniego przeglądu zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the tickets are shown) of the small ticket overview.
pl: Parametry dla stron (w których widnieją zgłoszenia) małego przeglądu zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Parameters for the pages (in which the tickets are shown) of the ticket preview overview.
pl: Parametry dla stron (w których widnieją zgłoszenia) poglądu przeglądu zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Parameters of the example SLA attribute Comment2.
pl: Parametry dla atrybutu Comment2 przykładowego SLA.

note: SysConfig
en: Parameters of the example queue attribute Comment2.
pl: Parametry dla atrybutu Comment2 przykładowej kolejki.

note: SysConfig
en: Parameters of the example service attribute Comment2.
pl: Parametry dla atrybutu Comment2 przykładowego serwisu.

note: SysConfig
en: Path for the log file (it only applies if "FS" was selected for LoopProtectionModule and it is mandatory).
pl: Ścieżka do logu (używana jedynie wóczas gdy "FS" został wybrany dla LoopProtectionModule i jest on wymagany).

note: SysConfig
en: People
pl: Osoby

note: SysConfig
en: Performs the configured action for each event (as an Invoker) for each configured Webservice.
pl: Wykonuje zaplanowane akcje dla każdego wydażenia (jako Wzywający) dla każdej skonfigurowanej usługi sieciowej.

note: SysConfig
en: Permitted width for compose email windows.
pl: Dozwolona szerokość dla okien tworzowych e-maili.

note: SysConfig
en: Permitted width for compose note windows.
pl: Dozwolona szerokość dla okien tworzonych notatek.

note: SysConfig
en: Picture-Upload
pl: Wgrywanie zdjęć

note: SysConfig
en: PostMaster Filters
pl: Filtrowanie poczty przychodzącej

note: SysConfig
en: PostMaster Mail Accounts
pl: Konta pocztowe systemu

note: SysConfig
en: Process Management Activity Dialog GUI
pl: Zarządzanie procesem interfejsu aktywności dialogu

note: SysConfig
en: Process Management Activity GUI
pl: Zarządzanie procesem interfejsu aktywności

note: SysConfig
en: Process Management Path GUI
pl: Zarządzanie procesem interfejsu ścieżki

note: SysConfig
en: Process Management Transition Action GUI
pl: Zarządzanie procesem interfejsu akcji przejścia

note: SysConfig
en: Process Management Transition GUI
pl: Zarządzanie procesem interfejsu przejścia

note: SysConfig
en: Protection against CSRF (Cross Site Request Forgery) exploits (for more info see http://en.wikipedia.org/wiki/Cross-site_request_forgery).
pl: Ochrona przeciw exploitom CSRF (Cross Site Request Forgery). (By dowiedzieć się więcej odwiedź http://pl.wikipedia.org/wiki/Cross-site_request_forgery).

note: SysConfig
en: Queue view
pl: Widok kolejek

note: SysConfig
en: Refresh interval
pl: Interwał odświeżania

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
pl: Usunięto subskrypcje dla użytkownika "%s".

note: SysConfig
en: Replaces the original sender with current customer's email address on compose answer in the ticket compose screen of the agent interface.
pl: Zamienia oryginalnego nadawcę obecnym adresem e-mail klienta przy tworzonej odpowiedzi w oknie odpowiedzi interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Reports
pl: Raporty

note: SysConfig
en: Reports (OTRS Business Solution™)
pl: Raporty (OTRS Business Solution™)

note: SysConfig
en: Required permissions to change the customer of a ticket in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do zmiany klienta w zgłoszeniu w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the close ticket screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna zamknięcia zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket bounce screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna odbicia zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket compose screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna tworzenia zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket forward screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna przesłania dalej zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket free text screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna tekstu zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket merge screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna połaczenia przybliżonych zgłoszeń w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket note screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna notatki zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna właściciela przybliżonego zgłoszenia w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna zgłoszeń oczekujących w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket phone inbound screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna zgłoszeń telefonicznych przychodzących w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket phone outbound screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna zgłoszeń telefonicznych wychodzących w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna priorytetu zgłoszeń przybliżonych w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Required permissions to use the ticket responsible screen in the agent interface.
pl: Wymagane uprawnienia do użycia okna odpowiedzialnych za zgłoszenie w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Resets and unlocks the owner of a ticket if it was moved to another queue.
pl: Resetuje i odblokowuje właściciela jeśli zgłoszenie zostało przesunięte do innej kolejki.

note: SysConfig
en: Restores a ticket from the archive (only if the event is a state change, from closed to any open available state).
pl: Przywraca zgłoszenie z archiwum (tylko jeśli zdarzenie zmienia stan z zamkniętego do dowolnego stanu otwartego).

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
pl: Role <-> Grupy

note: SysConfig
en: Run file based generic agent jobs (Note: module name need needs to be specified in -configuration-module param e.g. "Kernel::System::GenericAgent").
pl: Uruchamia zadania agenta automatycznego zapisane w plikach (Uwaga: należy podać nazwę wymaganego modułu w parametrze -configuration-module n.p. "Kernel::System::GenericAgent").

note: SysConfig
en: S/MIME Certificate Upload
pl: Wgrywanie certyfikatu S/MIME

note: SysConfig
en: Schedule a maintenance period.
pl: Zaplanuj konserwację

note: SysConfig
en: Search Customer
pl: Szukaj klienta

note: SysConfig
en: Search User
pl: Szukaj użytkownika

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
pl: Wybierz schemat wyglądu systemu.

note: SysConfig
en: Selects the cache backend to use.
pl: Wybiera program cache do użycia

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
pl: Wyślij powiadomienie do użytkowników

note: SysConfig
en: Sender type for new tickets from the customer inteface.
pl: Rodzaj wysyłającego dla nowych zgłoszeń z interfejsu klienta.

note: SysConfig
en: Sends all outgoing email via bcc to the specified address. Please use this only for backup reasons.
pl: Umieszcza wskazany adres jako BCC dla wszystkich wychodzących wiadomości e-mail. Proszę korzystać jedynie dla tworzenia kopii zapasowych.

note: SysConfig
en: Sends the notifications which are configured in the admin interface under "Notfication (Event)".
pl: Wysyła powiadomienia skonfigurowane w interfejsie administracyjnym pod "Notyfikacje (wydarzenia)".

note: SysConfig
en: Service view
pl: Przegląd usług

note: SysConfig
en: ServiceView
pl: PrzeglądUsług

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
pl: Ustaw adresy e-mail nadawcy dla tego systemu

note: SysConfig
en: Set the default height (in pixels) of inline HTML articles in AgentTicketZoom.
pl: Ustaw domyślną wysokość (w pixelach) dla artykułów HTML w AgentTicketZoom

note: SysConfig
en: Set the limit of tickets that will be executed on a single genericagent job execution.
pl: Ustawia limit przetwarzanych zgłoszeń podczas pojedynczego wywołania agenta automatycznego.

note: SysConfig
en: Set the maximum height (in pixels) of inline HTML articles in AgentTicketZoom.
pl: Ustaw maksymalną wysokość (w pixelach) dla artykułów HTML w AgentTicketZoom

note: SysConfig
en: Set this to yes if you trust in all your public and private pgp keys, even if they are not certified with a trusted signature.
pl: Ustaw na tak jeśli ufasz wszystkim swoim kluczom publicznym i prywatnym, nawet jeśli nie są one certifykowane zaufanym podpisem.

note: SysConfig
en: Sets if SLA must be selected by the agent.
pl: Ustawia czy SLA musi zostać wybrane przez agenta.

note: SysConfig
en: Sets if SLA must be selected by the customer.
pl: Ustawia czy SLA musi zostać wybrane przez klienta.

note: SysConfig
en: Sets if service must be selected by the agent.
pl: Ustawia czy serwis musi zostać wybrany przez agenta.

note: SysConfig
en: Sets if service must be selected by the customer.
pl: Ustawia czy serwis musi zostać wybrany przez klienta.

note: SysConfig
en: Sets if ticket owner must be selected by the agent.
pl: Ustawia czy właściciel zgłoszenia musi zostać wybrany przez agenta.

note: SysConfig
en: Sets the age in minutes (first level) for highlighting queues that contain untouched tickets.
pl: Ustawia czas w minutach (pierwzy poziom) dla wyróżnienia kolejek z nierozpoczętymi zgłoszeniami.

note: SysConfig
en: Sets the age in minutes (second level) for highlighting queues that contain untouched tickets.
pl: Ustawia czas w minutach (drugi poziom) dla wyróżnienia kolejek z nierozpoczętymi zgłoszeniami.

note: SysConfig
en: Sets the configuration level of the administrator. Depending on the config level, some sysconfig options will be not shown. The config levels are in in ascending order: Expert, Advanced, Beginner. The higher the config level is (e.g. Beginner is the highest), the less likely is it that the user can accidentally configure the system in a way that it is not usable any more.
pl: Ustawia poziom konfiguracji dla administratora. Zależnie od poziomu konfiguracji niektóre opcje mogą być niewidoczne. Poziomy trudności są w kolejności wznoszącej: Ekspert, Zaawansowany, Początkujący. Nim wyższy poziom kongifu (np. Początkujacy jest najwyższy) tym mniej prawdopodobne by użytkownik nieumyślnie skofigurował system w sposób który nie pozwala na dalsze jego użycie.

note: SysConfig
en: Sets the default article type for new email tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny typ artykułów dla nowych zgłoszeń e-mail w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default article type for new phone tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny typ artykułów dla nowych zgłoszeń telefonicznych w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie zamknięcia zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket move screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie przesunięcia zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie notatki zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie właściciela przybliżonego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie oczekującego przybliżonego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default body text for notes added in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślną treść dla notatek dodanych w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default link type of splitted tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny rodzaj połączenia dla podzielonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default next state for new phone tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny kolejny stan dla nowych zgłoszeń telefonicznych w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default next ticket state, after the creation of an email ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny kolejny stan zgłoszeń po  w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default priority for new email tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny priorytet dla zgłoszeń e-mailowych w interfejsie agenta

note: SysConfig
en: Sets the default priority for new phone tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny priorytet dla zgłoszeń telefonicznych w interfejsie agenta

note: SysConfig
en: Sets the default sender type for new email tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny typ nadawcy dla zgłoszeń e-mailowych w interfejsie agenta

note: SysConfig
en: Sets the default sender type for new phone ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny typ nadawcy dla zgłoszeń telefonicznych w interfejsie agenta

note: SysConfig
en: Sets the default subject for new email tickets (e.g. 'email Outbound') in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny temat dla nowych zgłoszeń e-mailowych (np. 'E-mail wychodzący') w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for new phone tickets (e.g. 'Phone call') in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny temat dla nowych zgłoszeń telefonicznych (np. 'Telefon') w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie zamknięcia zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket move screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie przesunięcia zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie notatki zgłoszeniaa interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie właściciela przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie oczekuwania przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default subject for notes added in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tytuł dla notatek dodanych w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the default text for new email tickets in the agent interface.
pl: Ustawia domyślny tekst dla nowych zgłoszeń e-mailowych w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the display order of the different items in the preferences view.
pl: Ustawia kolejność wyświetlania dla różnych pozycji w widoku ustawień.

note: SysConfig
en: Sets the inactivity time (in seconds) to pass before a session is killed and a user is loged out.
pl: Ustawia czas nieaktywnośći (w sekundach) nim sesja zostanie zakończona i użytkownik zostanie wylogowany.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active agents within the timespan defined in SessionActiveTime.
pl: Ustawia maksymalną liczbę aktywnych agentów w okresie czasu zdefiniowanym w SessionActiveTime.

note: SysConfig
en: Sets the maximum number of active customers within the timespan defined in SessionActiveTime.
pl: Ustawia maksymalną liczbę aktywnych klientów w okresie czasu zdefiniowanym w SessionActiveTime.

note: SysConfig
en: Sets the number of lines that are displayed in text messages (e.g. ticket lines in the QueueZoom).
pl: Ustawia liczbę linii widocznych w wiadomościach tekstowych (np. linie zgłoszenia w QueueZoom)

note: SysConfig
en: Sets the options for PGP binary.
pl: Ustawia opcje dla programu PGP

note: SysConfig
en: Sets the order of the different items in the customer preferences view.
pl: Ustawia kolejność dla różnych pozycji w widoku ustawień klienta.

note: SysConfig
en: Sets the password for private PGP key.
pl: Ustawia hasło dla klucza prywatnego PGP

note: SysConfig
en: Sets the prefered time units (e.g. work units, hours, minutes).
pl: Ustawia preferowaane jednostki czasu (np. jednostki pracy, godziny, minuty).

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket close screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia kolejkę w przybliżonym oknie zamkniętych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket note screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia kolejkę w przybliżonym oknie notatek zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia kolejkę w przybliżonym oknie właściciela zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia kolejkę w przybliżonym oknie oczekujących zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia kolejkę w przybliżonym oknie priorytetu zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the queue in the ticket responsible screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia kolejkę w przybliżonym oknie odpowiedzialnego za zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie zamkniętych zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie zbiorczym zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie tekstu zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie notatek zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie właściciela przybliżonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie oczekujących przybliżonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie priorytetu przybliżonych zgłoszeń w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the responsible agent of the ticket in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Ustawia odpowiedzialnego za zgłoszenie agenta w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the service in the close ticket screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie zamknięcia zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket free text screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie tekstu zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket note screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie właściciela zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie oczekującego zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie priorytetu zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the service in the ticket responsible screen of the agent interface (Ticket::Service needs to be activated).
pl: Ustawia serwis w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta (Ticket::Service musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the system time zone (required a system with UTC as system time). Otherwise this is a diff time to the local time.
pl: Ustawia strefę czasową systemu (wymagany system używajacy UTC jako czas systemowy). W innym przypadku będzie to jedynie różnica do czasu lokalnego.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie zakniętego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie zbiorczym zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie tekstu zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie właściciela zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie oczekującego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket owner in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Ustawia właściciela zgłoszenia w oknie odpowiedzialnego w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the close ticket screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie zamkniętego zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie zbiorczym zgłoszenia interfejsu agenta

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket free text screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie tekstowym zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket note screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie właściciela zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie oczekującego zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie priorytetu zgłoszenia interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the ticket type in the ticket responsible screen of the agent interface (Ticket::Type needs to be activated).
pl: Ustawia typ zgłoszenia w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta (Ticket::Type musi być aktywowany).

note: SysConfig
en: Sets the time (in seconds) a user is marked as active.
pl: Ustawia czas w (sekundach) w którym użytkownik jest ustawiony jako aktywny.

note: SysConfig
en: Sets the timeout (in seconds) for http/ftp downloads.
pl: Ustawia limit czasowy (w sekundach) dla pobrań http/ftp.

note: SysConfig
en: Sets the timeout (in seconds) for package downloads. Overwrites "WebUserAgent::Timeout".
pl: Ustawia limit czasowy (w sekundach) dla pobrań pakietów. Nadpisuje "WebUserAgent::Timeout".

note: SysConfig
en: Sets the user time zone per user (required a system with UTC as system time and UTC under TimeZone). Otherwise this is a diff time to the local time.
pl: Ustawia strefę czasową systemu (wymagany system używajacy UTC jako czas systemowy oraz UTC jako strefę czasową). W innym przypadku będzie to jedynie różnica do czasu lokalnego.

note: SysConfig
en: Show a responsible selection in phone and email tickets in the agent interface.
pl: Pokazuje wybór odpowiedzialnego w zgloszeniach telefonicznych oraz e-mail interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Show the current owner in the customer interface.
pl: Pokazuje obecnego właściciela w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Show the current queue in the customer interface.
pl: Pokazuje obecną kolejkę w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: Shows a count of icons in the ticket zoom, if the article has attachments.
pl: Pokazuje licznik ikon w przybliżeniu zgłoszenia, jeśli artykuł zawiera załączniki.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to add a note to a ticket in every ticket overview of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link do dodania notatki do zgłoszenia w kazdym podglądzie zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to close a ticket in every ticket overview of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link do zamknięcia zgłoszenia w każdym zgłoszeniu interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to lock / unlock a ticket in the ticket overviews of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link zalokowania / odblokowania zgłoszenia w przeglądzie zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to move a ticket in every ticket overview of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link przeniesienia zgłoszenia w poglądzie każdego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to see the history of a ticket in every ticket overview of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link ukazania historii zgłoszenia w przeglądzie każdego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to set the priority of a ticket in every ticket overview of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link ustawienia priorytetu zgłoszenia w przeglądzie zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link in the menu to zoom a ticket in the ticket overviews of the agent interface.
pl: Pokazuje w menu link do przybliżenia zgłoszenia w oidglądach zgłoszeń interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link to access article attachments via a html online viewer in the zoom view of the article in the agent interface.
pl: Pokazuje link dostępu do załączników artykułow w przeglądarce html w widoku przyblizonym artykułu w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link to download article attachments in the zoom view of the article in the agent interface.
pl: Pokazuje link do ściągnięcia załączników artykułu w widoku przybliżonym artykułow w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a link to see a zoomed email ticket in plain text.
pl: Pokazuje link pozwalający na pokazanie poszerzonego podglądu zgłoszenia e-mail bez formatowania tekstu.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie zamkniętego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie tekstu zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie właściciela przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie oczekujacego przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the involved agents on this ticket, in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę agentów związanych z tym zgłoszeniem w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie zamkniętego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie tekstowym zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie właściciela zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie oczekującego przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows a list of all the possible agents (all agents with note permissions on the queue/ticket) to determine who should be informed about this note, in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Pokazuje listę wszystkich możliwych agenetów (wszyscy agenci z uprawnieniami do notatek na kolejce / zgłoszeniu) by okreslić kto powinien zostać powiadomiony o notatce w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows all both ro and rw queues in the queue view.
pl: Pokazuje kolejki ro i rw w widoku kolejek.

note: SysConfig
en: Shows all open tickets (even if they are locked) in the escalation view of the agent interface.
pl: Pokazuje wszystkie otwarte zgłoszenia (nawet jeśli sa zablokowane) w widoku eskalacji interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows all open tickets (even if they are locked) in the status view of the agent interface.
pl: Pokazuje wszystkie otwarte zgłoszenia (nawet jeśli są zablokowane) w podglądzie stanów w panelu agenta.

note: SysConfig
en: Shows all the articles of the ticket (expanded) in the zoom view.
pl: Pokazuje wszystkie artykuły zgłoszenia (rozszeżone) w oknie przybliżenia.

note: SysConfig
en: Shows all the customer identifiers in a multi-select field (not useful if you have a lot of customer identifiers).
pl: Pokazuje wszystkie identyfikatory klientów w plou multiwyboru (nieuzyteczne jeśli posiadasz większą ilość identyfikatorów).

note: SysConfig
en: Shows an owner selection in phone and email tickets in the agent interface.
pl: Pokazuje selekcję właścicieli dla zgłoszeń telefonicznych oraz e-mail interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows colors for different article types in the article table.
pl: Pokazuje odmienne kolory dla różnego rodzaju artykulów w tabeli artykułów.

note: SysConfig
en: Shows customer history tickets in AgentTicketPhone, AgentTicketEmail and AgentTicketCustomer.
pl: Pokazuje historię klienta dla zgłoszeń  AgentTicketPhone, AgentTicketEmail i AgentTicketCustomer.

note: SysConfig
en: Shows either the last customer article's subject or the ticket title in the small format overview.
pl: Pokazuje ostatni temat artykułu klienta lub tytuł zgłoszenia w podglądzie o małym formacie.

note: SysConfig
en: Shows existing parent/child queue lists in the system in the form of a tree or a list.
pl: Pokazuje bierzące listy kolejek nadrzędna/podrzędna w systemie w formie drzewa lub listy.

note: SysConfig
en: Shows the activated ticket attributes in the customer interface (0 = Disabled and 1 = Enabled).
pl: Pokazuje aktywowane atrybuty zgłoszenia w interfejsie klienta (0 = Wyłączony i 1 = Włączony).

note: SysConfig
en: Shows the articles sorted normally or in reverse, under ticket zoom in the agent interface.
pl: Pokazuje artykuły posortowane w zwykły lub odwrócony sposób pod przybliżeniem zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the customer user information (phone and email) in the compose screen.
pl: Pokazuje informację o użytkowniku (telefon i e-mail) w oknie rejestracji zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Shows the customer user's info in the ticket zoom view.
pl: Pokaż informację o użytkowniku w podglądzie szczegółów zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Shows the message of the day on login screen of the agent interface.
pl: Pokazuje wiadomość dnia w oknie logowania interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket history (reverse ordered) in the agent interface.
pl: Pokazuje historię zgłoszenia (w odwróconej kolejności) w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie zamkniętego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the move ticket screen of the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie przeniesionego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket bulk screen of the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie zbiorczym zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie tekstu zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie notatek zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie właściciela zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie oczekującego przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the ticket priority options in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Pokazuje opcje priorytetu zgłoszenia w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the close ticket screen of the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie zamkniętego zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket free text screen of the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie tekstu zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket note screen of the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie notatki zgłoszenia interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket owner screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie właściciela przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket pending screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie poczekujacego przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket priority screen of a zoomed ticket in the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie priorytetu przybliżonego zgłoszenia w interfejsie agenta.

note: SysConfig
en: Shows the title fields in the ticket responsible screen of the agent interface.
pl: Pokazuje pola tytułowe w oknie odpowiedzialnego za zgłoszenie interfejsu agenta.

note: SysConfig
en: Shows time in long format (days, hours, minutes), if set to "Yes"; or in short format (days, hours), if set to "No".
pl: Pokazuje czas w długim formacie (dni, godziny, minuty) jeśli ustawione na "TAK" lub krótkim (dni, godziny) jeśli ustawione na "NIE"

note: SysConfig
en: Shows time use complete description (days, hours, minutes), if set to "Yes"; or just first letter (d, h, m), if set to "No".
pl: Pokazuje użycie przez czas długiego formatu (dni, godziny, minuty) jeśli ustawione na "Tak" lub pierwszej litery (d,g,m) jeśli ustawione na "Nie"

note: SysConfig
en: Skin
pl: Skórka

note: SysConfig
en: SolutionDiffInMin
pl: Różnica rozwiązań w minutach

note: SysConfig
en: SolutionInMin
pl: Rozwiązanie w minutach

note: SysConfig
en: Spam Assassin example setup. Ignores emails that are marked with SpamAssassin.
pl: Przykładowa konfiguracja SpamAssasina. Ignoruje e-maile oznaczone wraz z SpamAssasin

note: SysConfig
en: Spam Assassin example setup. Moves marked mails to spam queue.
pl: Przykładowa konfiguracja SpamAssasina. Przenosi wszystkie e-maile do kolejki spam.

note: SysConfig
en: Specifies if an agent should receive email notification of his own actions.
pl: Wskazuje czy agent powinien otrzymywacc powiadomienia z swoich własnych działań.

note: SysConfig
en: Specifies the different article types that will be used in the system.
pl: Wskazuje różne rodzaje artykułów które będą używane w systemie.

note: SysConfig
en: Specifies the different note types that will be used in the system.
pl: Wskazuje różne rodzaje notatek które będą używane w systemie.

note: SysConfig
en: Specifies the directory to store the data in, if "FS" was selected for TicketStorageModule.
pl: Wskazuje katalog do zamieszczenia danych jeśli "FS" został wybrany dla TicketStorageModule.

note: SysConfig
en: Specifies the directory where SSL certificates are stored.
pl: Wskazuje katalog w którym umieszczony są certyfikaty SSL.

note: SysConfig
en: Specifies the directory where private SSL certificates are stored.
pl: Wskazuje katalog w którym umieszczony są prywatne certyfikaty SSL.

note: SysConfig
en: Specifies the group where the user needs rw permissions so that he can access the "SwitchToCustomer" feature.
pl: Wskazuje grupę do której użytkownik potrzebuje praw zapisu by uzyskać dostęp do funkcji "SwitchToCustomer".

note: SysConfig
en: Specifies the order in which the firstname and the lastname of agents will be displayed.
pl: Określa kolejność wyświetlania imienia i nazwiska agentów.

note: SysConfig
en: Specifies the path of the file for the logo in the page header (gif|jpg|png, 700 x 100 pixel).
pl: Wskazuje ścieżkę do pliku dla logo w nagłówku strony (gif|jpg|png, 700 x 100 pixel).

note: SysConfig
en: Specifies the path of the file for the performance log.
pl: skazuje ścieżkę do pliku z logiem wydajności.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of Microsoft Excel files, in the web interface.
pl: Wskazuje ścieżkę do konwerrtera, który pozwala na otworzenie plików Microsoft Excel w interfejsie webowym.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of Microsoft Word files, in the web interface.
pl: Wskazuje ścieżkę do konwerrtera, który pozwala na otworzenie plików Microsoft Word w interfejsie webowym.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of PDF documents, in the web interface.
pl: Wskazuje ścieżkę do konwerrtera, który pozwala na otworzenie plików PDF w interfejsie webowym.

note: SysConfig
en: Specifies the path to the converter that allows the view of XML files, in the web interface.
pl: Wskazuje ścieżkę do konwerrtera, który pozwala na otworzenie plików XML w interfejsie webowym.

note: SysConfig
en: Specifies the text that should appear in the log file to denote a CGI script entry.
pl: Wskazuje tekst który powinien zostac wyświetlony w pliku log by oznaczyć wystąpienie skryptu CGI.

note: SysConfig
en: Specifies user id of the postmaster data base.
pl: Wskazuje id uzytkownika w pocztowej bazie danych.

note: SysConfig
en: Start number for statistics counting. Every new stat increments this number.
pl: Liczba początkowa dla wyliczania statystyk. Każda nowa statystyka będzie o tą liczbę wyższa.

note: SysConfig
en: Stat#
pl: Statystyka#

note: SysConfig
en: Status view
pl: Podgląd stanów

note: SysConfig
en: Stores cookies after the browser has been closed.
pl: Przechowuje ciasteczka po zakmnięciu przeglądarki.

note: SysConfig
en: Strips empty lines on the ticket preview in the queue view.
pl: Usuwa puste linie z podglądu zgłoszenia w widoku kolejki.

note: SysConfig
en: System Maintenance
pl: Konserwacja systemu

note: SysConfig
en: System Request (%s).
pl: Żądanie systemowe (%s).

note: SysConfig
en: Templates <-> Queues
pl: Szablony <-> Kolejki

note: SysConfig
en: Textarea
pl: Pole tekstowe

note: SysConfig
en: The divider between TicketHook and ticket number. E.g ': '.
pl: Podzielnik pomiędzy TicketHook i numerem zgłoszenia. Np. ': '.

note: SysConfig
en: The headline shown in the customer interface.
pl: Nagłówek widoczny w interfejsie klienta.

note: SysConfig
en: The identifier for a ticket, e.g. Ticket#, Call#, MyTicket#. The default is Ticket#.
pl: Identyfikator zgłoszenia np. Ticket#, Call#, MyTicket#. Domyślny to Ticket#.

note: SysConfig
en: The text at the beginning of the subject in an email reply, e.g. RE, AW, or AS.
pl: Tekst na początku tematu w odpowiedziach e-mail np. RE lub Odp.

note: SysConfig
en: The text at the beginning of the subject when an email is forwarded, e.g. FW, Fwd, or WG.
pl: Tekst na początku tematu w e-mailach przesłanch dalej np. FW lub Fwd.

note: SysConfig
en: This option defines the dynamic field in which a Process Management activity entity id is stored.
pl: Ta opcja definiuje pole dynamiczne w którym aktywność id Procesu Zarządzania jest zapisana.

note: SysConfig
en: This option defines the dynamic field in which a Process Management process entity id is stored.
pl: Ta opcja definiuje pole dynamiczne w którym procesy id Procesu Zarządzania są zapisane.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default lock.
pl: Ta opcja definiuje domyślną blokadę dla zgłoszeń procesowych.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default priority.
pl: Ta opcja definiuje domyślny priorytet dla zgłoszeń procesowych.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default queue.
pl: Ta opcja definiuje domyślną kolejkę dla zgłoszeń procesowych.

note: SysConfig
en: This option defines the process tickets default state.
pl: Ta opcja definiuje domyślny stan dla zgłoszeń procesowych.

note: SysConfig
en: This option will deny the access to customer company tickets, which are not created by the customer user.
pl: Opcja blokuje dostęp do zgłoszeń firmowych, które nie zostały utworzone przez użytkownika klienta.

note: SysConfig
en: Ticket Notifications
pl: Powiadomienia o zgłoszeniach

note: SysConfig
en: Ticket Queue Overview
pl: Przegląd zgłoszeń na kolejkach

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
pl: Zgłoszenie przeniesiono do kolejki "%s" (%s) z kolejki "%s" (%s).

note: SysConfig
en: Ticket notifications
pl: Powiadomienia o zgłoszeniach

note: SysConfig
en: Ticket overview
pl: Lista zgłoszeń

note: SysConfig
en: TicketNumber
pl: Numer zgłoszenia

note: SysConfig
en: Time in seconds that gets added to the actual time if setting a pending-state (default: 86400 = 1 day).
pl: Czas w sekundach, ktory zostanie dodany do czasu właściwego jeśli ustawiono stan oczekiwania (domyślnie: 86400 = 1 dzień)

note: SysConfig
en: Toggles display of OTRS FeatureAddons list in PackageManager.
pl: Przęłacza widok ukazanych dodatków w Menadzeże Pakietów.

note: SysConfig
en: Turkish
pl: turecki

note: SysConfig
en: Turns on the animations used in the GUI. If you have problems with these animations (e.g. performance issues), you can turn them off here.
pl: Włącza animacje używane w Interfejsie. Jesli masz problemy z tymi animacjami (np. wydajnościowe) to możesz je tu wyłączyć.

note: SysConfig
en: Ukrainian
pl: ukraiński

note: SysConfig
en: Unlock tickets whenever a note is added and the owner is out of office.
pl: Odblokowuj zgłoszenia jeżeli zostałą dodana notatka a właściciel jest poza biurem.

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
pl: Odblokowano zgłoszenie.

note: SysConfig
en: Updated SLA to %s (ID=%s).
pl: Zaktualizowano SLA do %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Service to %s (ID=%s).
pl: Zaktualizowano usługę do %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated Type to %s (ID=%s).
pl: Zaktualizowano typ do %s (ID=%s).

note: SysConfig
en: Updated: %s
pl: Ustawiony czas przypomnienia: %s

note: SysConfig
en: Updates the ticket escalation index after a ticket attribute got updated.
pl: Aktualizuje indeks eskalacji zgłoszenia po zmianie tego atrybutu.

note: SysConfig
en: Updates the ticket index accelerator.
pl: Aktualizuje akcelerator indeksu zgłoszeń.

note: SysConfig
en: UserFirstname
pl: Imię użytkownika

note: SysConfig
en: UserLastname
pl: Nazwisko użytkownika

note: SysConfig
en: Vietnam
pl: Wietnam

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
pl: Objerzyj wyniki testów wydajności systemu

note: SysConfig
en: Watch this ticket
pl: Obserwuj to zgłoszenie

note: SysConfig
en: Watched Tickets.
pl: Obserwowane zgłoszenia.

note: SysConfig
en: Web View
pl: Widok strony

note: SysConfig
en: When tickets are merged, a note will be added automatically to the ticket which is no longer active. Here you can define the body of this note (this text cannot be changed by the agent).
pl: W momencie scalenia zgłoszeń, do zgłoszenia, które nie będzie aktywne zostanie dodana notatka. Tu można zdefiniować treść tej notatki (ten tekst nie może zostać zmieniony przez agenta).

note: SysConfig
en: attachment
pl: załącznik

note: SysConfig
en: error
pl: błąd

note: SysConfig
en: info
pl: informacja

note: SysConfig
en: notice
pl: ogłoszenie
