OTRS - en to sk_SK translation catalogue (1215 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
sk_SK: Áno

note: Template: AAABase
en: No
sk_SK: Nie

note: Template: AAABase
en: yes
sk_SK: áno

note: Template: AAABase
en: no
sk_SK: žiadny

note: Template: AAABase
en: Off
sk_SK: vypnúť

note: Template: AAABase
en: off
sk_SK: vypnúť

note: Template: AAABase
en: On
sk_SK: zapnúť

note: Template: AAABase
en: on
sk_SK: zapnúť

note: Template: AAABase
en: top
sk_SK: začiatok

note: Template: AAABase
en: end
sk_SK: koniec

note: Template: AAABase
en: Done
sk_SK: hotovo

note: Template: AAABase
en: Cancel
sk_SK: zrušiť

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
sk_SK: pred viac ako ...

note: Template: AAABase
en: in more than ...
sk_SK: vo viacej ako ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
sk_SK: v posledných ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
sk_SK: v nasledujúcich ...

note: Template: AAABase
en: Created within the last
sk_SK: Vytvorený v posledných

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
sk_SK: Vytvorený pred viacej ako ...

note: Template: AAABase
en: Today
sk_SK: Dnes

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
sk_SK: Zajtra

note: Template: AAABase
en: Next week
sk_SK: Nasledujúci týždeň

note: Template: AAABase
en: day
sk_SK: deň

note: Template: AAABase
en: days
sk_SK: dni

note: Template: AAABase
en: day(s)
sk_SK: deň/dni

note: Template: AAABase
en: hour
sk_SK: hodina

note: Template: AAABase
en: hours
sk_SK: hodiny

note: Template: AAABase
en: hour(s)
sk_SK: hodina/hodiny

note: Template: AAABase
en: Hours
sk_SK: Hodín

note: Template: AAABase
en: minute
sk_SK: minuta

note: Template: AAABase
en: minutes
sk_SK: minuty

note: Template: AAABase
en: minute(s)
sk_SK: minuta/minuty

note: Template: AAABase
en: Minutes
sk_SK: Minút

note: Template: AAABase
en: month
sk_SK: mesiac

note: Template: AAABase
en: months
sk_SK: mesiace

note: Template: AAABase
en: month(s)
sk_SK: mesiac/mesiace

note: Template: AAABase
en: week
sk_SK: týždeň

note: Template: AAABase
en: week(s)
sk_SK: týždne

note: Template: AAABase
en: quarter
sk_SK: štvrťrok

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
sk_SK: štvrťroky

note: Template: AAABase
en: half-year
sk_SK: polrok

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
sk_SK: polroky

note: Template: AAABase
en: year
sk_SK: rok

note: Template: AAABase
en: years
sk_SK: roky

note: Template: AAABase
en: year(s)
sk_SK: rok/roky

note: Template: AAABase
en: second(s)
sk_SK: sekunda(y)

note: Template: AAABase
en: seconds
sk_SK: sekúnd

note: Template: AAABase
en: second
sk_SK: sekunda

note: Template: AAABase
en: Time unit
sk_SK: Časová jednotka

note: Template: AAABase
en: wrote
sk_SK: písať

note: Template: AAABase
en: Message
sk_SK: správa

note: Template: AAABase
en: Error
sk_SK: Chyba

note: Template: AAABase
en: Bug Report
sk_SK: Chybové hlásenie

note: Template: AAABase
en: Attention
sk_SK: Pozor

note: Template: AAABase
en: Warning
sk_SK: Varovanie

note: Template: AAABase
en: Module
sk_SK: Modul

note: Template: AAABase
en: Modulefile
sk_SK: Modulový priečinok

note: Template: AAABase
en: Subfunction
sk_SK: Podfunkcia

note: Template: AAABase
en: Line
sk_SK: Riadok

note: Template: AAABase
en: Setting
sk_SK: Nastavenie

note: Template: AAABase
en: Settings
sk_SK: Nastavenia

note: Template: AAABase
en: Example
sk_SK: Príklad

note: Template: AAABase
en: Examples
sk_SK: Príklady

note: Template: AAABase
en: valid
sk_SK: platný

note: Template: AAABase
en: Valid
sk_SK: Platný

note: Template: AAABase
en: invalid
sk_SK: neplatný

note: Template: AAABase
en: Invalid
sk_SK: Neplatný

note: Template: AAABase
en: * invalid
sk_SK: * neplatný

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
sk_SK: dočasne neplatný

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
sk_SK: 2 minúty

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
sk_SK:  5 minút

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
sk_SK:  7 minút

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
sk_SK:  10 minút

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
sk_SK:  15 minút

note: Template: AAABase
en: Mr.
sk_SK: Pán

note: Template: AAABase
en: Mrs.
sk_SK: Pani

note: Template: AAABase
en: Next
sk_SK: Ďalej

note: Template: AAABase
en: Back
sk_SK: Späť

note: Template: AAABase
en: Next...
sk_SK: Ďalej...

note: Template: AAABase
en: ...Back
sk_SK: ...Späť

note: Template: AAABase
en: -none-
sk_SK: -žiadny-

note: Template: AAABase
en: none
sk_SK: žiadny

note: Template: AAABase
en: none!
sk_SK: žiaden

note: Template: AAABase
en: none - answered
sk_SK: žiadna odpoveď

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
sk_SK: Prosím neupravovať!

note: Template: AAABase
en: Need Action
sk_SK: Potreba akcie

note: Template: AAABase
en: AddLink
sk_SK: Pridať odkaz.

note: Template: AAABase
en: Link
sk_SK: Prepojenie

note: Template: AAABase
en: Unlink
sk_SK: Rozpojiť

note: Template: AAABase
en: Linked
sk_SK: spojený

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
sk_SK: Prepojenie (obyčajné)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
sk_SK: Prepojenie (zdroj)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
sk_SK: Prepojenie (následník)

note: Template: AAABase
en: Normal
sk_SK: obyčajný

note: Template: AAABase
en: Parent
sk_SK: zdroj

note: Template: AAABase
en: Child
sk_SK: dieťa

note: Template: AAABase
en: Hit
sk_SK: výsledok

note: Template: AAABase
en: Hits
sk_SK: výsledky

note: Template: AAABase
en: Standard
sk_SK: Štandard

note: Template: AAABase
en: Lite
sk_SK: Odľahčený

note: Template: AAABase
en: User
sk_SK: Užívateľ

note: Template: AAABase
en: Username
sk_SK: Užívateľské meno

note: Template: AAABase
en: Language
sk_SK: Jazyk

note: Template: AAABase
en: Languages
sk_SK: Jazyky

note: Template: AAABase
en: Password
sk_SK: Heslo

note: Template: AAABase
en: Preferences
sk_SK: Nastavenia

note: Template: AAABase
en: Salutation
sk_SK: Oslovenie

note: Template: AAABase
en: Salutations
sk_SK: Oslovenia

note: Template: AAABase
en: Signature
sk_SK: Podpis

note: Template: AAABase
en: Signatures
sk_SK: Podpisy

note: Template: AAABase
en: Customer
sk_SK: Zákazník

note: Template: AAABase
en: CustomerID
sk_SK: Zákaznícke č.

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
sk_SK: Zákaznícke čísla

note: Template: AAABase
en: customer
sk_SK: Zákazník

note: Template: AAABase
en: agent
sk_SK: Agent

note: Template: AAABase
en: system
sk_SK: Systém

note: Template: AAABase
en: Customer Info
sk_SK: Zákaznícke info

note: Template: AAABase
en: Customer Information
sk_SK: Informácie o zákazníkovi

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
sk_SK: Zákazníkove spoločnosti

note: Template: AAABase
en: Company
sk_SK: Spoločnosť

note: Template: AAABase
en: go!
sk_SK: štart!

note: Template: AAABase
en: go
sk_SK: štart

note: Template: AAABase
en: All
sk_SK: Všetko

note: Template: AAABase
en: all
sk_SK: všetko

note: Template: AAABase
en: Sorry
sk_SK: Pardón

note: Template: AAABase
en: update!
sk_SK: Aktualizuj!

note: Template: AAABase
en: update
sk_SK: Aktualizovať

note: Template: AAABase
en: Update
sk_SK: Aktualizácia

note: Template: AAABase
en: Updated!
sk_SK: Aktualizované!

note: Template: AAABase
en: submit!
sk_SK: predlož!

note: Template: AAABase
en: submit
sk_SK: predložiť

note: Template: AAABase
en: Submit
sk_SK: Predloženie

note: Template: AAABase
en: change!
sk_SK: Zmeň!

note: Template: AAABase
en: Change
sk_SK: Zmena

note: Template: AAABase
en: change
sk_SK: Zmeniť

note: Template: AAABase
en: click here
sk_SK: klikni tu

note: Template: AAABase
en: Comment
sk_SK: poznámka

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
sk_SK: Neplatná možnosť!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
sk_SK: Neplatný čas!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
sk_SK: Neplatný dátum!

note: Template: AAABase
en: Name
sk_SK: Meno

note: Template: AAABase
en: Group
sk_SK: Skupina

note: Template: AAABase
en: Description
sk_SK: Popis

note: Template: AAABase
en: description
sk_SK: Popis

note: Template: AAABase
en: Theme
sk_SK: Schéma

note: Template: AAABase
en: Created
sk_SK: Vytvorený

note: Template: AAABase
en: Created by
sk_SK: Vytvorený (kým)

note: Template: AAABase
en: Changed
sk_SK: Zmenený

note: Template: AAABase
en: Changed by
sk_SK: Zmenený (kým)

note: Template: AAABase
en: Search
sk_SK: Hľadať

note: Template: AAABase
en: and
sk_SK: a

note: Template: AAABase
en: between
sk_SK: medzi

note: Template: AAABase
en: before/after
sk_SK: predtým/potom

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
sk_SK: Fulltextové vyhľadávanie

note: Template: AAABase
en: Data
sk_SK: údaje

note: Template: AAABase
en: Options
sk_SK: Možnosti

note: Template: AAABase
en: Title
sk_SK: Názov

note: Template: AAABase
en: Item
sk_SK: Položka

note: Template: AAABase
en: Delete
sk_SK: Zmazať

note: Template: AAABase
en: Edit
sk_SK: Upraviť

note: Template: AAABase
en: View
sk_SK: Zobraziť

note: Template: AAABase
en: Number
sk_SK: číslo

note: Template: AAABase
en: System
sk_SK: Systém

note: Template: AAABase
en: Contact
sk_SK: Kontakt

note: Template: AAABase
en: Contacts
sk_SK: Kontakty

note: Template: AAABase
en: Up
sk_SK: Hore

note: Template: AAABase
en: Down
sk_SK: Dolu

note: Template: AAABase
en: Add
sk_SK: Pridať

note: Template: AAABase
en: Added!
sk_SK: Pridané!

note: Template: AAABase
en: Category
sk_SK: Kategória

note: Template: AAABase
en: Viewer
sk_SK: Zobraz

note: Template: AAABase
en: Expand
sk_SK: Rozšíriť

note: Template: AAABase
en: Small
sk_SK: Malý

note: Template: AAABase
en: Medium
sk_SK: Stredný

note: Template: AAABase
en: Large
sk_SK: Veľký

note: Template: AAABase
en: Date picker
sk_SK: Výber dátumu

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
sk_SK: Zobraz stromový výber

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
sk_SK: Obsah poľa je príliš dlhý!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
sk_SK: Maximálna dĺžka je %s znakov.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
sk_SK: Toto pole je povinné, alebo

note: Template: AAABase
en: New message
sk_SK: Nová správa

note: Template: AAABase
en: New message!
sk_SK: Nová správa!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
sk_SK: Prosim odpovedajte na tento tiket

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
sk_SK: Máte % nových správ!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
sk_SK: Máte % pripomienok!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
sk_SK: Odporúčanáznaková sada pre Váš jazyk je %!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
sk_SK: Zmeniť heslo

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
sk_SK: Najskôr aktivujte %s prosím.

note: Template: AAABase
en: No suggestions
sk_SK: Žiadne návrhy.

note: Template: AAABase
en: Word
sk_SK: Slovo

note: Template: AAABase
en: Ignore
sk_SK: Ignorovať

note: Template: AAABase
en: replace with
sk_SK: nahradiť s

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
sk_SK: Neexistuje žiadny účet s týmto úžívateľským menom

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
sk_SK: Prihlásenie neúspešné. Užívateľské meno alebo heslo je nesprávne.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
sk_SK: Účet so zadaným uživateľským menom neexistuje.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
sk_SK: Prosím kontaktujte administrátora.

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
sk_SK: Prihlásenie úspešné, ale meno Vašej firmz nie je v zozname

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
sk_SK: Email adresa existuje. Prihláste sa alebo vynulujte heslo.

note: Template: AAABase
en: Logout
sk_SK: Odhlásenie

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
sk_SK: Odhlásenie úspešné. Ďakujeme za používanie %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
sk_SK: Funkcia neaktívna!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
sk_SK: Agent aktualizovaný!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
sk_SK: Výber databazy

note: Template: AAABase
en: Create Database
sk_SK: Vytvor databázu

note: Template: AAABase
en: System Settings
sk_SK: Systémové nastavenia

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
sk_SK: Mail nastavenia

note: Template: AAABase
en: Finished
sk_SK: Ukončený

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
sk_SK: Inštalácia OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
sk_SK: Úvod

note: Template: AAABase
en: License
sk_SK: Licencia

note: Template: AAABase
en: Database
sk_SK: Databáza

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
sk_SK: Konfigurácia mailu

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
sk_SK: Databáza zmazaná

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
sk_SK: Zadajte heslo administrátora databázy

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
sk_SK: Zadajte heslo databázového užívateľa

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
sk_SK: Ak ste zadali heslo root-a pre databázu, musí byť zadané tu. Ak nie, nechajte pole prázdne.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
sk_SK: Databáza obsahuje dáta. Mala by byť prázdna.

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
sk_SK: Vyžaduje sa prihlásenie!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
sk_SK: Prihlásenie nie je momentálne možné z dôvodu plánovanej údržby systému.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
sk_SK: Je potrebné heslo.

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
sk_SK: Použi tohto zákazníka.

note: Template: AAABase
en: Take this User
sk_SK: Použi tohto užívateľa.

note: Template: AAABase
en: possible
sk_SK: možný

note: Template: AAABase
en: reject
sk_SK: odmietnuť

note: Template: AAABase
en: reverse
sk_SK: vrátiť sa

note: Template: AAABase
en: Facility
sk_SK: Príslušenstvo

note: Template: AAABase
en: Time Zone
sk_SK: Časové pásmo

note: Template: AAABase
en: Pending till
sk_SK: Odložené do.

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
sk_SK: Nepoužívajte správcovský prístup na prácu s OTRS, najprv vytvorte agentov a potom pracujte s nimi!

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
sk_SK: Posielam emailom =>  prijemca: pole

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
sk_SK: Posielam vybraným queue.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
sk_SK: Nenájdený žiaden vstup.

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
sk_SK: Neplatná relácia. Prihláste sa znova prosím.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
sk_SK: Časový limit relácie vypršal. Prihláste sa znova prosím.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
sk_SK: Prekročený počet relácií. Skúste neskôr prosím.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
sk_SK: Nepovolené!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
sk_SK: (Ak chcete pridať položku =>  kliknete sem.)

note: Template: AAABase
en: Preview
sk_SK: Náhľad

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
sk_SK: Balík sa nepodarilo nasadiť. Reinštalujte balík prosím.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
sk_SK: Zápis do %s je zakázaný!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
sk_SK: %s nie je možné vytvoriť!

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
sk_SK: Preverte či aktivovať tento dátum

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
sk_SK: Máte nastavenú Neprítomnosť v kancelárii. Chcete toto nastavenie zrušiť ?

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
sk_SK: Novinky o OTRS vydaniach!

note: Template: AAABase
en: Go to dashboard!
sk_SK: Choď na dashboard!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
sk_SK: Zákazník %s pridaný

note: Template: AAABase
en: Role added!
sk_SK: Roľa pridaná!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
sk_SK: Roľa aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
sk_SK: Príloha pridaná!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
sk_SK: Príloha aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: Response added!
sk_SK: Odpoveď pridaná!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
sk_SK: Odpoveď aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
sk_SK: Skupina aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
sk_SK: Fronta pridaná!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
sk_SK: Fronta aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: State added!
sk_SK: Stav pridaný!

note: Template: AAABase
en: State updated!
sk_SK: Stav aktualizovaný!

note: Template: AAABase
en: Type added!
sk_SK: Typ pridaný!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
sk_SK: Typ aktualizovaný!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
sk_SK: Zákzník aktualizovaný!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
sk_SK: Spoločnosť pridaná!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
sk_SK: Spoločnosť aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
sk_SK: Poznámka: Neplatná spoločnosť!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
sk_SK: Mailové konto pridané!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
sk_SK: Mailové konto aktualizované!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
sk_SK: Systémová mail adresa pridaná!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
sk_SK: Systémová mail adresa aktualizovaná!

note: Template: AAABase
en: Contract
sk_SK: Zmluva

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
sk_SK: Používateľov online: %

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
sk_SK: Agentov online: %

note: Template: AAABase
en: Calendar
sk_SK: Kalendár

note: Template: AAABase
en: File
sk_SK: Súbor

note: Template: AAABase
en: Filename
sk_SK: Názov súboru

note: Template: AAABase
en: Type
sk_SK: Typ

note: Template: AAABase
en: Size
sk_SK: Veľkosť

note: Template: AAABase
en: Upload
sk_SK: Nahrať

note: Template: AAABase
en: Directory
sk_SK: Adresár

note: Template: AAABase
en: Signed
sk_SK: Podpísaný

note: Template: AAABase
en: Sign
sk_SK: Podpísať

note: Template: AAABase
en: Crypted
sk_SK: Zašifrovaný

note: Template: AAABase
en: Crypt
sk_SK: Šifrovať

note: Template: AAABase
en: PGP Key
sk_SK: PGP kľúč

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
sk_SK: PGP kľúče

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
sk_SK: S/MIME Certifikát

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
sk_SK: S/MIME Certifikáty

note: Template: AAABase
en: Office
sk_SK: Kancelária

note: Template: AAABase
en: Phone
sk_SK: Telefón

note: Template: AAABase
en: Mobile
sk_SK: Mobil

note: Template: AAABase
en: Zip
sk_SK: PSČ

note: Template: AAABase
en: City
sk_SK: Mesto

note: Template: AAABase
en: Street
sk_SK: Ulica

note: Template: AAABase
en: Country
sk_SK: Krajina

note: Template: AAABase
en: Location
sk_SK: Poloha

note: Template: AAABase
en: installed
sk_SK: nainštalovaný

note: Template: AAABase
en: uninstalled
sk_SK: odinštalovaný

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
sk_SK: Bezpečnostná poznámka: Mali by ste aktivovať %s nakoľko aplikácia už beží!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
sk_SK: Nie je možné určit úložisko indexu dokumentu

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
sk_SK: Žiadne balíčky pre Váš framework neboli nájdené vo vybranom repozitáry, sú tu len pre iné verzie

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
sk_SK: Žiadne balíčky neboli nájdené vo vybranom repozitáry

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
sk_SK: Upraviť systémové nastavenia

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
sk_SK: ACL nie su synchronizované s databázou, nasaďte všetky ACL

note: Template: AAABase
en: printed at
sk_SK: vytlačené na

note: Template: AAABase
en: Loading...
sk_SK: Nahrávanie...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
sk_SK: Vážený pán %s,

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
sk_SK: Vážená pani %s,

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
sk_SK: Vážená/ý %s,

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
sk_SK: Ahoj %s,

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
sk_SK: Zadanú adresu nie je možné použiť pre registráciu. Kontaktujte prosím systémovú podporu.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
sk_SK: Konto bolo vytvorené. Prihlasovacie údaje boli odoslané na %s. Skontrolujte svoj email.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
sk_SK: Kliknite na Späť a skúste znovu prosím.

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
sk_SK: Na Váš email boli odoslané inštrukcie pre obnovu hesla. Skontrolujte si svoj email.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
sk_SK: Na adresu %s bolo odoslané nové heslo. Skontrolujte si svoj email.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
sk_SK: Nadchádzajúce udalosti.

note: Template: AAABase
en: Event
sk_SK: Udalosť

note: Template: AAABase
en: Events
sk_SK: Udalosti

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
sk_SK: Nesprávny token!

note: Template: AAABase
en: more
sk_SK: viac

note: Template: AAABase
en: Collapse
sk_SK: Zbaliť

note: Template: AAABase
en: Shown
sk_SK: Zobrazené

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
sk_SK: Zobrazení klientskí užívatelia.

note: Template: AAABase
en: News
sk_SK: Novinky

note: Template: AAABase
en: Product News
sk_SK: Produktové novinky

note: Template: AAABase
en: OTRS News
sk_SK: OTRS novinky

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
sk_SK: 7 dňová štatistika

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
sk_SK: Informácie Process Management-u nie sú synchrónne so systémovou konfiguráciou. Prosím zosynchronizujte všetky procesy.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
sk_SK: Balík nie je overený OTRS skupinou. Neodporúča sa používať tento balík.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
sk_SK: <br>Ak budete pokračovať v inštalácii balíka, môžu nastať nasledovné problémy!<br><br>&nbsp;-Bezpečnostné problémy<br>&nbsp;-Problémy so stabilitou<br>&nbsp;-Výkonnostné problémy<br><br>Upozorňujeme že problémy spôsobené týmto balíkom nie sú kryté OTRS servisnou zmluvou!<br><br>

note: Template: AAABase
en: Mark
sk_SK: Označiť

note: Template: AAABase
en: Unmark
sk_SK: Odznačiť

note: Template: AAABase
en: Bold
sk_SK: Tučné

note: Template: AAABase
en: Italic
sk_SK: Šikmé

note: Template: AAABase
en: Underline
sk_SK: Podčiarknuté

note: Template: AAABase
en: Font Color
sk_SK: Farba písma

note: Template: AAABase
en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
sk_SK: Odstrániť formátovanie

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
sk_SK: Zobraziť/Skryť Skyté prvky

note: Template: AAABase
en: Align Left
sk_SK: Zarovnať doľava

note: Template: AAABase
en: Align Center
sk_SK: Zarovnať na stred

note: Template: AAABase
en: Align Right
sk_SK: Zarovnať doprava

note: Template: AAABase
en: Justify
sk_SK: Zarovnať podľa okrajov

note: Template: AAABase
en: Header
sk_SK: Hlavička

note: Template: AAABase
en: Indent
sk_SK: Zarážka

note: Template: AAABase
en: Outdent
sk_SK: Odsek

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
sk_SK: Vytvoriť odrážky

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
sk_SK: Vytvoriť číslovanie

note: Template: AAABase
en: HTML Link
sk_SK: HTML Odkaz

note: Template: AAABase
en: Insert Image
sk_SK: Vložiť obrázok

note: Template: AAABase
en: Undo
sk_SK: Späť

note: Template: AAABase
en: Redo
sk_SK: Znova

note: Template: AAABase
en: OTRS Daemon is not running.
sk_SK: OTRS démon nebeží.

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
sk_SK: Nie je možné sa spojiť s registračným server. Vyskúšajte neskôr prosím.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
sk_SK: Odpoveď z registračného serveru je nesprávna. Vyskúšajte neskôr prosím.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
sk_SK: Nie je možné spracovať odpoveď zo servera. Vyskúšajte neskôr prosím.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
sk_SK: Užívateľské meno a heslo nie sú správne. Skúste znova prosím.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
sk_SK: Vybratý proces je nesprávny!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
sk_SK: Upgradujte na %s!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
sk_SK: %s Choď do update centra %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
sk_SK: Licencia %s čoskoro expiruje. Kontaktujte %s pre obnovenie kontraktu!

note: Template: AAABase
en: An update for your %s is available, but there is a conflict with your framework version! Please update your framework first!
sk_SK: Update pre %s je dostupný, ale koliduje s verziou Vášho frameworku. Updatujte najskôr framework prosím!

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
sk_SK: Váš systém bol úspešne updatovaný na %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
sk_SK: Počas update na %s sa vyskytol problém.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
sk_SK: %s bol úspešne reinštalovaný.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
sk_SK: Počas reinštalácie %s sa vyskytol problém.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
sk_SK: Váš %s bol úspešne updatovaný.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
sk_SK: Počas update %s sa vyskytol problém.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
sk_SK: %s bol úspešne odinštalovaný.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
sk_SK: Počas odinštalácie %s sa vyskytol problém.

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
sk_SK: Nový rok

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
sk_SK: Sviatok práce

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
sk_SK: Vianoce

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
sk_SK: 1. sviatok vianočný

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
sk_SK: 2. sviatok vianočný

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
sk_SK: Nový rok

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
sk_SK: OTRS ako žiadateľ

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as provider
sk_SK: OTRS ako provider

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
sk_SK: Webservice "%s" vytvorený!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
sk_SK: Webservice "%s" updatovaný!

note: Template: AAAMonth
en: Jan
sk_SK: jan

note: Template: AAAMonth
en: Feb
sk_SK: feb

note: Template: AAAMonth
en: Mar
sk_SK: mar

note: Template: AAAMonth
en: Apr
sk_SK: apríl

note: Template: AAAMonth
en: May
sk_SK: máj

note: Template: AAAMonth
en: Jun
sk_SK: jún

note: Template: AAAMonth
en: Jul
sk_SK: júl

note: Template: AAAMonth
en: Aug
sk_SK: aug

note: Template: AAAMonth
en: Sep
sk_SK: sept

note: Template: AAAMonth
en: Oct
sk_SK: okt

note: Template: AAAMonth
en: Nov
sk_SK: nov

note: Template: AAAMonth
en: Dec
sk_SK: dec

note: Template: AAAMonth
en: January
sk_SK: Január

note: Template: AAAMonth
en: February
sk_SK: Február

note: Template: AAAMonth
en: March
sk_SK: Marec

note: Template: AAAMonth
en: April
sk_SK: Apríl

note: Template: AAAMonth
en: May_long
sk_SK: Máj

note: Template: AAAMonth
en: June
sk_SK: Jún

note: Template: AAAMonth
en: July
sk_SK: Júl

note: Template: AAAMonth
en: October
sk_SK: Október

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
sk_SK: Predvoľby úspešne aktualizované!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
sk_SK: Užívateľský profil

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
sk_SK: Email nastavenia

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
sk_SK: Ostané nastavenia

note: Template: AAAPreferences
en: Notification Settings
sk_SK: Nastavenie notifikácií

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
sk_SK: Zmena hesla

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
sk_SK: Aktuálne heslo

note: Template: AAAPreferences
en: New password
sk_SK: Nové heslo

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
sk_SK: Opakujte heslo

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
sk_SK: Slovník pravopisu.

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
sk_SK: Predvolený slovník pravopisu

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
sk_SK: Maximálny počet tiketov zobrazovaných v prehľade.

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
sk_SK: Aktuálne heslo je nesprávne. Opakujte znovu prosím!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
sk_SK: Nie je možné zaktualizovať heslo, nové heslá sa nezhodujú!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
sk_SK: Heslo obsahuje nepovolené znaky!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
sk_SK: Heslo musí obsahovať minimálne %s znakov!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
sk_SK: Heslo musí obsahovať minimálne 2 malé a 2 veľké znaky!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
sk_SK: Heslo musí obsahovať aspoň jednu číslicu!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
sk_SK: Heslo musí obsahovať aspoň 2 znaky!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
sk_SK: Heslo už existuje. Vyberte prosím iné heslo!

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
sk_SK: Vyberte znak oddeľovača použitý v CSV súboroch (štatistiky a vyhľadávanie). Ak nevyberiete oddeľovač, bude použitý predvolený oddeľovač pre váš jazyk.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
sk_SK: CSV oddeľovač

note: Template: AAATicket
en: Status View
sk_SK: Zobraziť stav

note: Template: AAATicket
en: Service View
sk_SK: Zobraziť podla služieb

note: Template: AAATicket
en: Bulk
sk_SK: Hromadný

note: Template: AAATicket
en: Lock
sk_SK: Zamknúť

note: Template: AAATicket
en: Unlock
sk_SK: Odomknúť

note: Template: AAATicket
en: History
sk_SK: História

note: Template: AAATicket
en: Zoom
sk_SK: Zväčšiť

note: Template: AAATicket
en: Age
sk_SK: Vek

note: Template: AAATicket
en: Bounce
sk_SK: Skočiť na

note: Template: AAATicket
en: Forward
sk_SK: Nasledujúci

note: Template: AAATicket
en: From
sk_SK: Od

note: Template: AAATicket
en: To
sk_SK: Príjemca

note: Template: AAATicket
en: Cc
sk_SK: Kópia na

note: Template: AAATicket
en: Bcc
sk_SK: Skrytá kópia

note: Template: AAATicket
en: Subject
sk_SK: Predmet

note: Template: AAATicket
en: Move
sk_SK: Presunúť

note: Template: AAATicket
en: Queue
sk_SK: Fronta

note: Template: AAATicket
en: Queues
sk_SK: Fronty

note: Template: AAATicket
en: Priority
sk_SK: Priorita

note: Template: AAATicket
en: Priorities
sk_SK: Priorita

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
sk_SK: Zmena priority

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
sk_SK: Priorita pridaná

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
sk_SK: Priorita zaktualizovaná!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
sk_SK: Pridaná signatúra

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
sk_SK: Signatúra zaktualizovaná!

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
sk_SK: SLA zmluva

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
sk_SK: SLA zmluvy

note: Template: AAATicket
en: Service
sk_SK: Servis

note: Template: AAATicket
en: Services
sk_SK: Servisy

note: Template: AAATicket
en: State
sk_SK: Stav

note: Template: AAATicket
en: States
sk_SK: Stavy

note: Template: AAATicket
en: Status
sk_SK: Stav

note: Template: AAATicket
en: Statuses
sk_SK: Stavy

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
sk_SK: Typ tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
sk_SK: Typy tiketu

note: Template: AAATicket
en: Compose
sk_SK: Vytvoriť

note: Template: AAATicket
en: Pending
sk_SK: čakanie

note: Template: AAATicket
en: Owner
sk_SK: Vlastník

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
sk_SK: aktualizácia vlastníka

note: Template: AAATicket
en: Responsible
sk_SK: Zodpovedný

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
sk_SK: Aktualizácia Zodpovedného

note: Template: AAATicket
en: Sender
sk_SK: Odosielateľ

note: Template: AAATicket
en: Article
sk_SK: článok

note: Template: AAATicket
en: Ticket
sk_SK: Tiket

note: Template: AAATicket
en: Createtime
sk_SK: Doba spracovania

note: Template: AAATicket
en: plain
sk_SK: jednoduchý

note: Template: AAATicket
en: Email
sk_SK: Realname

note: Template: AAATicket
en: email
sk_SK: e-mail

note: Template: AAATicket
en: Close
sk_SK: Zatvorit

note: Template: AAATicket
en: Action
sk_SK: Akcia

note: Template: AAATicket
en: Attachment
sk_SK: Príloha

note: Template: AAATicket
en: Attachments
sk_SK: Prílohy

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
sk_SK: Táto správa bola napísaná v inej znakovej sade =>  ako je vaša.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
sk_SK: Pokial sa Vám nezobrazuje správne

note: Template: AAATicket
en: This is a
sk_SK: To je

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
sk_SK: Otvoriť v novom okne

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
sk_SK: Toto je HMTL  e-mail. Na otvorenie =>  kliknite tu

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
sk_SK: Voľné polia

note: Template: AAATicket
en: Merge
sk_SK: Zlúčiť

note: Template: AAATicket
en: merged
sk_SK: zlúčené

note: Template: AAATicket
en: closed successful
sk_SK: úspešne zatvorené

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
sk_SK: zatvorené neúspešne

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
sk_SK: Zamknuté tickety celkovo

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
sk_SK: Prekročený počet zamknutých ticketov

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
sk_SK: Nové zamknuté tickety

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
sk_SK: Tickety priradené na Zodpovedného celkovo

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
sk_SK: Nové tikety Zodpovedného

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
sk_SK: Prekročený pripomínač Zodpovedného na tiketoch

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
sk_SK: Sledované tickety celkovo

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
sk_SK: Nové Sledované tickety

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
sk_SK: Prekročený pripomínač na sledovaných tiketoch

note: Template: AAATicket
en: All tickets
sk_SK: Všetky tikety

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
sk_SK: Volné tikety

note: Template: AAATicket
en: Escalation
sk_SK: Eskalácia

note: Template: AAATicket
en: last-search
sk_SK: predošlé vyhladávanie

note: Template: AAATicket
en: QueueView
sk_SK: Pohľad Queue

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
sk_SK: Pohľad Eskalované tikety

note: Template: AAATicket
en: Message from
sk_SK: Správa od

note: Template: AAATicket
en: End message
sk_SK: Koniec správy

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
sk_SK: Preposlaná správa od

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
sk_SK: Koniec preposlanej správy

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
sk_SK: Priradiť článok na novú mailovú adresu

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
sk_SK: Odpovedať na poznámku

note: Template: AAATicket
en: new
sk_SK: nový

note: Template: AAATicket
en: open
sk_SK: otvoriť

note: Template: AAATicket
en: Open
sk_SK: Otvorený

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
sk_SK: otvorené tikety

note: Template: AAATicket
en: closed
sk_SK: zatvorený

note: Template: AAATicket
en: Closed
sk_SK: Zatvorený

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
sk_SK: Uzatvorené tikety

note: Template: AAATicket
en: removed
sk_SK: odstránený

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
sk_SK: nevybavená pripomienka

note: Template: AAATicket
en: pending auto
sk_SK: automaticky nevybaviť

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
sk_SK: počas automatického zatvárania +

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
sk_SK: počas automatického zatvárania -

note: Template: AAATicket
en: email-external
sk_SK: externý e-mail

note: Template: AAATicket
en: email-internal
sk_SK: interný e-mail

note: Template: AAATicket
en: note-external
sk_SK: externá poznámka

note: Template: AAATicket
en: note-internal
sk_SK: interná poznámka

note: Template: AAATicket
en: note-report
sk_SK: hlásnie poznámky

note: Template: AAATicket
en: phone
sk_SK: telefón

note: Template: AAATicket
en: sms
sk_SK: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
sk_SK: webová požiadavka

note: Template: AAATicket
en: lock
sk_SK: zamknúť

note: Template: AAATicket
en: unlock
sk_SK: odomknúť

note: Template: AAATicket
en: very low
sk_SK: veľmi nízka

note: Template: AAATicket
en: low
sk_SK: nízka

note: Template: AAATicket
en: normal
sk_SK: normálna

note: Template: AAATicket
en: high
sk_SK: vysoká

note: Template: AAATicket
en: very high
sk_SK: veľmi vysoká

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
sk_SK: 1 veľmi nízka

note: Template: AAATicket
en: 2 low
sk_SK: 2 nízka

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
sk_SK: 3 normálna

note: Template: AAATicket
en: 4 high
sk_SK: 4 vysoká

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
sk_SK: 5 veľmi vysoká

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
sk_SK: automatické nasledovanie

note: Template: AAATicket
en: auto reject
sk_SK: automatické zamietnutie

note: Template: AAATicket
en: auto remove
sk_SK: automatické vymazanie

note: Template: AAATicket
en: auto reply
sk_SK: automatická odozva

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
sk_SK: automatická odozva/nový ticket

note: Template: AAATicket
en: Create
sk_SK: Vytvoriť

note: Template: AAATicket
en: Answer
sk_SK: Odpovedať

note: Template: AAATicket
en: Phone call
sk_SK: hovor

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
sk_SK: Tiket "%s" je vytvorený

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
sk_SK: Číslo tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
sk_SK: Predmet tiketu

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
sk_SK: Nemáte oprávnenie na tento tiket

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
sk_SK: Na túto operáciu musite byť vlastníkom tiketu

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
sk_SK: Najprv zmente vlastníka tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
sk_SK: Tiket vybraný

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
sk_SK: Tiket je už uzamknutý iným agentom

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
sk_SK: Tiket uzamknutý

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
sk_SK: Nezobrazuj uzavreté tikety.

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
sk_SK: Zobraz uzavreté tikety.

note: Template: AAATicket
en: New Article
sk_SK: Nový článok

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
sk_SK: Neprečítaný článok(y) je k dispozícii

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
sk_SK: Vymaž zo zoznamu sledovaných tiketov

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
sk_SK: Pridaj do zoznamu sledovaných tiketov

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
sk_SK: e-mailový tiket

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
sk_SK: Vytvor nový e-mailový tiket

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
sk_SK: Telefonický tiket

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
sk_SK: Hľadaj tiket

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
sk_SK: Skutočné meno zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Customer History
sk_SK: História zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
sk_SK: Uprav zákazníckeho užívateľa.

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
sk_SK: Uprav zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
sk_SK: Hromadná akcia

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
sk_SK: Hromadné akcie na tiketoch.

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
sk_SK: Pošli e-mail a vytvor novú tiket

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
sk_SK: Vytvor nový E-Mail tiket a pošli ho von

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
sk_SK: Vytvor nový Telefón tiket

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
sk_SK: Adresa %s bola nahradená adresou registrovaného zákazníka

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
sk_SK: Používateľ bol automaticky pridaný do kópie

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
sk_SK: Prehľad všetkých otvorených tiketov.

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
sk_SK: Uzamknuté tikety

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
sk_SK: Tikety uzamknuté na mna

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
sk_SK: Mnou sledovane tikety

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
sk_SK: Tikety kde som Zodpovedný

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
sk_SK: Sledované tikety

note: Template: AAATicket
en: Watched
sk_SK: Sledované

note: Template: AAATicket
en: Watch
sk_SK: Sleduj

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
sk_SK: Zruš sledovanie

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
sk_SK: Uzamkni na dalšiu prácu

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
sk_SK: Odomkni na vrátenie naspäť do queue

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
sk_SK: Ukáž históriu tiketu

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
sk_SK: Vytlač tento tiket

note: Template: AAATicket
en: Print this article
sk_SK: Vytlač tento článok

note: Template: AAATicket
en: Split
sk_SK: Rozdeliť

note: Template: AAATicket
en: Split this article
sk_SK: Rozdel tento článok

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
sk_SK: Prepošli článok cez e-mail

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
sk_SK: Zmeň prioritu tiketu

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
sk_SK: Zmeň voľné polia tiketu.

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
sk_SK: Naviaž tiket na iný objekt

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
sk_SK: Zmeň vlastníka tiketu

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
sk_SK: Zmeň zákazníka tiketu

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
sk_SK: Pridaj poznámku pre tiket

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
sk_SK: Zlúč s druhým tiketom

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
sk_SK: Nastav tiket na Odložený

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
sk_SK: Uzatvor tiket

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
sk_SK: Vyhľadaj tiket.

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
sk_SK: Vymaž tiket

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
sk_SK: Označ ako Spam!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
sk_SK: Moje Queues.

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
sk_SK: Zobraz tiket.

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
sk_SK: Zobraz riadky

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
sk_SK: Váš e-mail na tikete číslo "<OTRS_TICKET>" bol zlúčený do "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
sk_SK: Tiket %s: čas na prvú odozvu bude prekročený za %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
sk_SK: Tiket %s: čas na aktualizáciu bude prekročený za %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
sk_SK: Tiket %s: čas na vyriešenie bude prekročený za %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
sk_SK: Je tu viacej vyeskalovaných tiketov

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
sk_SK: Jednoduchý formát

note: Template: AAATicket
en: Reply All
sk_SK: Odpovedať všetkým

note: Template: AAATicket
en: Direction
sk_SK: Smerovanie

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
sk_SK: Hlásenie nového tiketu.

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
sk_SK: Pošli mi notifikáciu po pridaní nového tiektu do "My Queues"

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
sk_SK: Pošli notifikáciu o novom tikete

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
sk_SK: Notifikácia o nasledovaní tiketu

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
sk_SK: Pošli mi notifikáciu, ak je na tiket kde som vlastníkom, zákazníkom nastavené nasledovanie na tiket alebo na odomknutie tiketu v mojich pohľadoch

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
sk_SK: Pošli notifikáciu o nasledovaní tiketu

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
sk_SK: Notifikácia o prekročení časového limit uzamknutia tiketu.

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
sk_SK: Pošli mi notifikáciu =>  ak je tiket odblokovaný systémom.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
sk_SK: Pošli notifikáciu o prekročení časového limit uzamknutia tiketu.

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
sk_SK: Notifikácia o presunutí tiketu

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
sk_SK: Pošli mi notifikáciu o presunutí tiketu do jedného z "My Queues".

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
sk_SK: Pošli notifikáciu o presunutí tiketu

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
sk_SK: Vybrali ste Váš oblubený queue, budete tiež notifikovaný o tomto queue cez email, pokiaľ to bude povolené

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
sk_SK: Klientské Queue.

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
sk_SK: Čas obnovovania pohľadu Queue

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
sk_SK: Pokial toto povolite, tak pohľad QueueView sa bude aktualizovať v nastavenom intervale

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
sk_SK: Aktualizuj pohľad QueueView po

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
sk_SK: Okno po novom tikete.

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
sk_SK: Otvor toto okno, keď otvorím nový tiket

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
sk_SK: Zatvorené tikety.

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
sk_SK: Ukáž zatvorené tikety.

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
sk_SK: Maximálny počet tiketov zobrazovaných v prehľade.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
sk_SK: Prehľad tiketov s "Small" limitom

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
sk_SK: Počet tiketov na stranu pre pohlad Ticket overview "Small"

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
sk_SK: Prehľad tiketov s "Medium" limitom

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
sk_SK: Počet tiketov na stranu pre pohlad Ticket overview "Medium"

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
sk_SK: Prehlad tiketov s "Preview" limitom

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
sk_SK: Počet tiketov na stranu pre pohľad "Preview"

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
sk_SK: Notifikácia o sledovaní ticketu

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
sk_SK: Pošli mi notifikáciu o sledovaní ticketu, pokial získa používatela

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
sk_SK: Pošli notifikáciu o sledovaní ticketu

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
sk_SK: Čas "Neprítomnosť v kancelárii"

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
sk_SK: Nový tiket

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
sk_SK: Vytvor nový tiket

note: Template: AAATicket
en: Customer called
sk_SK: Zákaznícky hovor

note: Template: AAATicket
en: phone call
sk_SK: Telefónny hovor

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
sk_SK: Odchádzajúci hovor

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
sk_SK: Prichádzajúci hovor

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
sk_SK: Vyexpirovanie pripomienky

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
sk_SK: Pripomenuté tikety

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
sk_SK: Vyeskalovaný tiket

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
sk_SK: Nové tikety

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
sk_SK: Otvorené tikety / potrebné odpovedať

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
sk_SK: Všetky otvorené tikety - rozpracované s potrebou odozvy

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
sk_SK: Všetky otvorené tikety - na ktorých sa ešte nezačalo pracovať

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
sk_SK: Všetky vyeskalované tikety

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
sk_SK: Všetky tikety s prekročným pripomínačom

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
sk_SK: Archivované tikety

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
sk_SK: Nezarchivované tikety

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
sk_SK: Informácia o tikete

note: Template: AAATicket
en: including subqueues
sk_SK: zahrnúť pod-queue

note: Template: AAATicket
en: excluding subqueues
sk_SK: vyradiť pod-queue

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
sk_SK: Ned

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
sk_SK: Pon

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
sk_SK: Ut

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
sk_SK: Str

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
sk_SK: Stv

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
sk_SK: Pia

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
sk_SK: Sob

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
sk_SK: Správa ACL

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
sk_SK: Filter pre ACL

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
sk_SK: Názov ACL

note: Template: AdminACL
en: Actions
sk_SK: Akcia

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
sk_SK: Vytvoriť nové ACL

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
sk_SK: Exportovať ACL

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
sk_SK: Toto pole je povinné.

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
sk_SK: Nahrať ACL konfiguráciu

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
sk_SK: Importovať ACL konfiguráciu

note: Template: AdminACL
en: ACLs
sk_SK: ACL

note: Template: AdminACL
en: ACL name
sk_SK: Názov ACL

note: Template: AdminACL
en: Copy
sk_SK: Kopírovať

note: Template: AdminACL
en: No data found.
sk_SK: Neboli nájdene žiadne dáta.

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
sk_SK: Upraviť ACL %

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
sk_SK: Prejsť na prehľad

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
sk_SK: Zmazať ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
sk_SK: Zmazať chybný ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Change settings
sk_SK: Zmena nastavenia

note: Template: AdminACLEdit
en: documentation
sk_SK: dokumentácia

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
sk_SK: Uložiť

note: Template: AdminACLEdit
en: or
sk_SK: alebo

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
sk_SK: Uložiť a skončiť

note: Template: AdminACLEdit
en: Do you really want to delete this ACL?
sk_SK: Určite chcete zmazať toto ACL?

note: Template: AdminACLEdit
en: Add all
sk_SK: Pridať všetky

note: Template: AdminACLEdit
en: There was an error reading the ACL data.
sk_SK: Pri čítani ACL dát nastala chyba.

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
sk_SK: riadenie príloh

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
sk_SK: Pridať prílohu

note: Template: AdminAttachment
en: List
sk_SK: Zoznam

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
sk_SK: Stiahnúť prílohu

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
sk_SK: Vymazať túto prílohu

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
sk_SK: Pridať prílohu

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
sk_SK: Upraviť prílohu

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
sk_SK: riadenie automatických odpovedí

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
sk_SK: Pridať automatickú odpoveď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
sk_SK: Pridať automatickú odpoveď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
sk_SK: Upraviť automatickú odpoveď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
sk_SK: Odpoveď

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
sk_SK: Automatická odpoveď od

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
sk_SK: Referencia

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
sk_SK: Správa zákazníkov

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
sk_SK: Pridať zákazníka

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
sk_SK: Vybrať

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
sk_SK: Pridať zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
sk_SK: Pridať používateľa

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
sk_SK: Posledné prihlásenie

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
sk_SK: Prihlásiť sa ako

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
sk_SK: Prepnúť na zákazníka

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
sk_SK: Pridať používateľa

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
sk_SK: Upraviť používateľa

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
sk_SK: Toto pole je vyhradené a musí byť platnou e-mail adresou

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
sk_SK: Tento e-mail nie je v systémovom nastavení povolený

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
sk_SK: Tento e-mail zlyhal na MX kontrolu

note: Template: AdminCustomerUser
en: DNS problem, please check your configuration and the error log.
sk_SK: Problém s DNS, overte Vašu konfiguráciu a error log

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
sk_SK: Chybná e-mail adresa - syntax

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
sk_SK: Poznámka

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
sk_SK: Filter pre Skupinu

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
sk_SK: Zákazníci

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
sk_SK: Nebola nájdená zhoda

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
sk_SK: Skupiny

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
sk_SK: Read-only prístup k tiketom v tejto skupine/rade.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
sk_SK: Plný prístup k tiketom v tejto skupine/rade.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
sk_SK: Poznámka

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
sk_SK: Administrátorské oznamovanie

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
sk_SK: Používateľ

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
sk_SK: Pripomienka vytvorená

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
sk_SK: Pripomienka vytvorená medzi

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
sk_SK: termín vybavenia

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
sk_SK: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
sk_SK: Delete tickets

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
sk_SK: Trusted

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
sk_SK: Create new groups to handle access permissions for different groups of agent (e. g. purchasing department =>  support department =>  sales department =>  ...).

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
sk_SK: typ článku

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send on out of office
sk_SK: Pošli Neprítomnosť v kancelárii

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
sk_SK: Upgrade

note: Template: AdminPGP
en: Result
sk_SK: výsledok

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
sk_SK: Expires

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
sk_SK: Version

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
sk_SK: Local Repository

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
sk_SK: údaje

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
sk_SK: Povolenie

note: Template: AdminPackageManager
en: SQL
sk_SK: Limit

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
sk_SK: posledný

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: PostMaster Filter Management
sk_SK: Filtername

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
sk_SK: 0 = no unlock

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
sk_SK: Automatické odpovede

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
sk_SK: Funkcie

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
sk_SK: Poznámka

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
sk_SK: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
sk_SK: customer realname

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
sk_SK: Limit

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
sk_SK: Odosielateľ

note: Template: AdminSysConfig
en: SysConfig
sk_SK: Group selection

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: NavBar
sk_SK: AccessKey

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
sk_SK: Prepojenie

note: Template: AgentBook
en: Address Book
sk_SK: Adresár

note: Template: AgentBook
en: Search for a customer
sk_SK: Vyhľadávať podla zákazníka

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the To field
sk_SK: Pridať email adresu %s do pola Komu

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Cc field
sk_SK: Pridať email adresu %s do pola Kópia

note: Template: AgentBook
en: Add email address %s to the Bcc field
sk_SK: Pridať email adresu %s do pola Skrytá kópia

note: Template: AgentBook
en: Apply
sk_SK: Aplikuj

note: Template: AgentCustomerInformationCenter
en: Customer Information Center
sk_SK: Zákaznícke informačné centrum

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
sk_SK: Klient-užívateľ

note: Template: AgentCustomerSearch
en: Duplicated entry
sk_SK: Duplicitný záznam

note: Template: AgentCustomerSearch
en: This address already exists on the address list.
sk_SK: Táto adresa je už v zoznamen adries

note: Template: AgentCustomerSearch
en: It is going to be deleted from the field, please try again.
sk_SK: Z pola sa vymazáva, skúste neskôr

note: Template: AgentCustomerTableView
en: Note: Customer is invalid!
sk_SK: Upozornenie: Zákazník je chybný

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
sk_SK: v

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Available Columns
sk_SK: Dostupné stĺpce

note: Template: AgentDashboardCommon
en: Visible Columns (order by drag & drop)
sk_SK: Viditelné stĺpce(zoraditelné cez drag & drop)

note: Template: AgentDashboardCustomerIDStatus
en: Escalated tickets
sk_SK: Vyeskalované tikety

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer information
sk_SK: Zákaznícke informácie

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Phone ticket
sk_SK: Telefonický tiket

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Email ticket
sk_SK: Emailový tiket

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Start Chat
sk_SK: Četovať

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: %s open ticket(s) of %s
sk_SK: %s otvoril ticket(y) %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: %s closed ticket(s) of %s
sk_SK: %s uztvoril ticket(y) %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New phone ticket from %s
sk_SK: Nový telefonický tiket na %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: New email ticket to %s
sk_SK: Nový emailový tiket na %s

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Start chat
sk_SK: Četovať

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
sk_SK: %s %s je dostupný!

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
sk_SK: rosím pridajte aktualizáciu

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
sk_SK: Poznámka k vydaniu

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
sk_SK: Úroveň

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
sk_SK: Pridané pred %s

note: Template: AgentDashboardStats
en: The configuration for this statistic widget contains errors, please review your settings.
sk_SK: Konfigurácia nástroja pre túto štatistiku obsahuje chybu prosím skontrolovať Vaše nastavenia

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as SVG file
sk_SK: Stiahnuť ako SVG súbor

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PNG file
sk_SK: Stiahnuť ako PNG súbor

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as CSV file
sk_SK: Stiahnuť ako CSV súbor

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as Excel file
sk_SK: Stiahnuť ako Excel súbor

note: Template: AgentDashboardStats
en: Download as PDF file
sk_SK: Stiahnuť ako PDF súbor

note: Template: AgentDashboardStats
en: Grouped
sk_SK: Zoskupené

note: Template: AgentDashboardStats
en: Stacked
sk_SK: Zložené

note: Template: AgentDashboardStats
en: Expanded
sk_SK: Rozložené

note: Template: AgentDashboardStats
en: Stream
sk_SK: Vyhrnúť

note: Template: AgentDashboardStats
en: Please select a valid graph output format in the configuration of this widget.
sk_SK: Prosím nastavte správny grafický výstup

note: Template: AgentDashboardStats
en: The content of this statistic is being prepared for you, please be patient.
sk_SK: Pre Vás sú pripravované štatistiky, prosím budte trpezlivý

note: Template: AgentDashboardStats
en: This statistic can currently not be used because its configuration needs to be corrected by the statistics administrator.
sk_SK: Tieto štatistiky nemôžu byť aktuálne použité, do opravenie ich konfigurácie administrátorom

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My locked tickets
sk_SK: Moje uzamknuté tikety

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My watched tickets
sk_SK: Moje sledované tikety

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: My responsibilities
sk_SK: Tikety kde som Zodpovedný

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Queues
sk_SK: Tikety v mojich Queue

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Tickets in My Services
sk_SK: Tikety v mojich Servisoch

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
sk_SK: Servisný čas

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Remove active filters for this widget.
sk_SK: Vymazať aktívne filtre pre toto riešenie

note: Template: AgentDashboardTicketQueueOverview
en: Totals
sk_SK: Celkový prehlad

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: out of office
sk_SK: Neprítomnosť v kancelárii

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: Selected agent is not available for chat
sk_SK: Výbraný agent nie je dostupný pre čatovanie

note: Template: AgentDashboardUserOutOfOffice
en: until
sk_SK: dokiaľ

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: The ticket has been locked
sk_SK: Tiket bol uzamknutý

note: Template: AgentHTMLReferencePageLayout
en: Undo & close
sk_SK: Vrátit naspäť a uzatvoriť okno

note: Template: AgentInfo
en: To accept some news, a license or some changes.
sk_SK: Akceptovať novinky, licencie alebo zmeny

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
sk_SK: Naviaž objekt: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link delete screen
sk_SK: Choď na obrazovku na vymazanie väzby

note: Template: AgentLinkObject
en: Select Target Object
sk_SK: Vyber cielový objekt

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
sk_SK: Zruš väzbu objektu: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: go to link add screen
sk_SK: Choď na obrazovku na pridanie väzby

note: Template: AgentPreferences
en: Edit your preferences
sk_SK: Zmeniť nastavenia

note: Template: AgentPreferences
en: Did you know? You can help translating OTRS at %s.
sk_SK: Vedeli ste že aj Vy možete pomôcť s prekladaním OTRS na %s.

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
sk_SK: Kontrola pravopisu

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
sk_SK: chyba pravopisu

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
sk_SK: Uplatniť zmeny

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Statistics » Add
sk_SK: Štatistiku » pridať

note: Template: AgentStatisticsAdd
en: Add New Statistic
sk_SK: Pridať novú štatistiku

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: All fields marked with an asterisk (*) are mandatory.
sk_SK: Všetky polia vyznačené hviezdičkou(*) sú povinné

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Service invalid.
sk_SK: Chybný servis

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
sk_SK: Nový vlastník

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Please set a new owner!
sk_SK: Prosím nastavte nového vlastníka

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Responsible
sk_SK: Nový Zodpovedný

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
sk_SK: Nový stav

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: For all pending* states.
sk_SK: Pre všetky stavy pre pozastavenie

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Add Article
sk_SK: Pridať článok

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Create an Article
sk_SK: Vytvoriť článok

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Here you can select additional agents which should receive a notification regarding the new article.
sk_SK: Tu je možné vybrať dalších agentov ktorí budú prijimať notifikácie o novom článku

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Spell check
sk_SK: Skontroluj gramatiku

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Text Template
sk_SK: Textová šablóna

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Setting a template will overwrite any text or attachment.
sk_SK: Použitím šablóny prepíšete text alebo prílohy

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
sk_SK: Typ poznámky

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
sk_SK: Prehodiť na

note: Template: AgentTicketBounce
en: You need a email address.
sk_SK: Potrebujete email adresu.

note: Template: AgentTicketBounce
en: Need a valid email address or don't use a local email address.
sk_SK: Potrebujete platnú email adresu alebo nepoužívajte lokálnu

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
sk_SK: Nový stav tiketu

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
sk_SK: Informuj odosielateľa

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
sk_SK: Pošli email

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
sk_SK: Hromadné akcia na tikete

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
sk_SK: Poslať email

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
sk_SK: Zlúčiť do

note: Template: AgentTicketBulk
en: Invalid ticket identifier!
sk_SK: Chybný identifikátor tiketu

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
sk_SK: Zlúčiť najstaršie

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
sk_SK: Naviazať spolu

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link to parent
sk_SK: Naviazať na rodiča

note: Template: AgentTicketBulk
en: Unlock tickets
sk_SK: Odomknúť tikety

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please include at least one recipient
sk_SK: Prosím doplňte aspoň jedného prijemcu

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Ticket Customer
sk_SK: Vymažte zákazníka tiketu

note: Template: AgentTicketCompose
en: Please remove this entry and enter a new one with the correct value.
sk_SK: Vymažte tento vstup a vložte nový so správnou hodnotou

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Cc
sk_SK: Vymazať Kópiu

note: Template: AgentTicketCompose
en: Remove Bcc
sk_SK: Vymazať Skrytú kópiu

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
sk_SK: Adresár

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
sk_SK: Chybný dátum

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
sk_SK: Vytvoriť nový e-mail tiket

note: Template: AgentTicketEmail
en: Example Template
sk_SK: Príklad šablóny

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
sk_SK: Z queue

note: Template: AgentTicketEmail
en: To customer user
sk_SK: Používateľovi

note: Template: AgentTicketEmail
en: Please include at least one customer user for the ticket.
sk_SK: Pridajte aspon jedného používateľa pre tiket

note: Template: AgentTicketEmail
en: Select this customer as the main customer.
sk_SK: Vybrat tohoto použivateľa ako hlavného

note: Template: AgentTicketEmail
en: Remove Ticket Customer User
sk_SK: Vymaž použivateľa z tiketu

note: Template: AgentTicketEmail
en: Get all
sk_SK: Vybrať všetko

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: first response time is over (%s/%s)!
sk_SK: Tiket %s: čas na prvú odozvu bol prekročený o (%s/%s)

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: first response time will be over in %s/%s!
sk_SK: Tiket %s: čas na prvú odozvu bude prekročený za (%s/%s)

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: update time will be over in %s/%s!
sk_SK: Tiket %s: čas na aktualizáciu bude prekročený za %s/%s!

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: solution time is over (%s/%s)!
sk_SK: Tiket %s: čas na vyriešenie bol prekročený o (%s/%s)

note: Template: AgentTicketEscalation
en: Ticket %s: solution time will be over in %s/%s!
sk_SK: Tiket %s: čas na vyriešenie bude prekročený za (%s/%s)

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
sk_SK: Obsah histórie

note: Template: AgentTicketHistory
en: Zoom view
sk_SK: Zväčšiť pohľad

note: Template: AgentTicketMerge
en: Merge Settings
sk_SK: Nastavenie zlučovania

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
sk_SK: Potrebujete číslo tiketu!

note: Template: AgentTicketMerge
en: A valid ticket number is required.
sk_SK: Je potrebné platné číslo tiketu.

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
sk_SK: Je potrebná platná email adresa

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
sk_SK: Nový queue

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select all
sk_SK: Vybrať všetko

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: No ticket data found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne dáta ticketu

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Open / Close ticket action menu
sk_SK: Otvoriť / Uzatvoriť menu akcíí na tikete

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Select this ticket
sk_SK: Vyber tento tiket

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
sk_SK: Čas prvej odozvy

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
sk_SK: Čas aktualizácie

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
sk_SK: Čas vyriešenia

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
sk_SK: Presunúť tiket do iného queue

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
sk_SK: Zmeniť queue

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
sk_SK: Zmeniť parametre vyhladávania

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Remove active filters for this screen.
sk_SK: Vymaž aktívne filtre pre túto obrazovku

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Tickets per page
sk_SK: Počet zobrazených tiketov na stránku

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Reset overview
sk_SK: Resetnúť prehľad

note: Template: AgentTicketOverviewSmall
en: Column Filters Form
sk_SK: Formulár stĺpcových filtrov

note: Template: AgentTicketPhone
en: Split Into New Phone Ticket
sk_SK: Oddeľ do nového Telefón tiketu

note: Template: AgentTicketPhone
en: Save Chat Into New Phone Ticket
sk_SK: Ulož čat do nového Telefón tiketu

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
sk_SK: Vytvor nový Telefón tiket

note: Template: AgentTicketPhone
en: Please include at least one customer for the ticket.
sk_SK: Prosím doplňte aspoň jedného zákazníka pre tiket

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
sk_SK: Do queue

note: Template: AgentTicketPhone
en: Chat protocol
sk_SK: Četovací protokol

note: Template: AgentTicketPhone
en: The chat will be appended as a separate article.
sk_SK: Tento čet bude pridaný ako samostatný článok

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
sk_SK: čistý

note: Template: AgentTicketPlain
en: Download this email
sk_SK: Stiahnuť tento email

note: Template: AgentTicketProcess
en: Create New Process Ticket
sk_SK: Vytvoriť nový Proces tiket

note: Template: AgentTicketProcess
en: Process
sk_SK: Proces

note: Template: AgentTicketProcessSmall
en: Enroll Ticket into a Process
sk_SK: Zapíš tiket do procesu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
sk_SK: Vyhľadať šablónu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
sk_SK: Vytvoriť šablónu

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
sk_SK: Vytvoriť nový

note: Template: AgentTicketSearch
en: Profile link
sk_SK: Profil väzby

note: Template: AgentTicketSearch
en: Save changes in template
sk_SK: Uložiť zmeny na šablóne

note: Template: AgentTicketSearch
en: Filters in use
sk_SK: Filtre na použitie

note: Template: AgentTicketSearch
en: Additional filters
sk_SK: Ďalšie filtre

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
sk_SK: Pridať ďalší atribút

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
sk_SK: Výstup

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
sk_SK: Keyword

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
sk_SK: Vymazať

note: Template: AgentTicketSearch
en: Searches in the attributes From, To, Cc, Subject and the article body, overriding other attributes with the same name.
sk_SK: Vyhľadávať v atribútoch Od koho, Komu, Kópia, Predmet a v tele článku, nahradiť ostatné atribúty rovnakého mena

note: Template: AgentTicketSearch
en: Attachment Name
sk_SK: Meno prílohy

note: Template: AgentTicketSearch
en: (e. g. m*file or myfi*)
sk_SK: napríklad m*súbor alebo môjsú*

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
sk_SK: Vytvorene v queue

note: Template: AgentTicketSearch
en: Lock state
sk_SK: Uzamkni stav

note: Template: AgentTicketSearch
en: Watcher
sk_SK: Sledovač

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (before/after)
sk_SK: Čas vytvorenia článku(pred/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Article Create Time (between)
sk_SK: Čas vytvorenia článku(medzi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (before/after)
sk_SK: Čas vytvorenia tiketu(pred/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Create Time (between)
sk_SK: Čas vytvorenia tiketu(medzi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (before/after)
sk_SK: Čas aktualizácie tiketu(pred/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Change Time (between)
sk_SK: Čas aktualizácie tiketu(medzi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (before/after)
sk_SK: Čas poslednej aktualizácie tiketu(pred/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Last Change Time (between)
sk_SK: Čas poslednej aktualizácie tiketu(medzi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (before/after)
sk_SK: Čas uzatvorenia tiketu(pred/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Close Time (between)
sk_SK: Čas uzatvorenia tiketu(medzi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (before/after)
sk_SK: Čas eskalácie tiketu(pred/po)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Ticket Escalation Time (between)
sk_SK: Čas eskalácie tiketu(medzi)

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
sk_SK: Prehľadávať archív

note: Template: AgentTicketSearch
en: Run search
sk_SK: Spustit vyhľadávanie

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article filter
sk_SK: Filter článku

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
sk_SK: Typ článku

note: Template: AgentTicketZoom
en: Sender Type
sk_SK: Typ odosielateľa

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
sk_SK: Uložiť nastavenie filtra ako predvolené

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type Filter
sk_SK: Filter na typ udalosti

note: Template: AgentTicketZoom
en: Event Type
sk_SK: Typ udalosti

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save as default
sk_SK: Uložiť do prednastavených

note: Template: AgentTicketZoom
en: Archive
sk_SK: Archív

note: Template: AgentTicketZoom
en: This ticket is archived.
sk_SK: Tento ticket je zaarchivovaný

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
sk_SK: Uzamknutý

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
sk_SK: Escalation in

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
sk_SK: Naviazané objekty

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
sk_SK: Zmeň queue

note: Template: AgentTicketZoom
en: There are no dialogs available at this point in the process.
sk_SK: V tejto časti procesu nie je žiadna možnosť dialógu

note: Template: AgentTicketZoom
en: This item has no articles yet.
sk_SK: Táto položka už nemá žiaden článok

note: Template: AgentTicketZoom
en: Ticket Timeline View
sk_SK: Pohľad Články podľa času

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Overview
sk_SK: Prehľad článkov

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
sk_SK: Článok(y)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
sk_SK: Stránka

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
sk_SK: Pridať filter

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
sk_SK: Nastav

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
sk_SK: Resetni filter

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
sk_SK: Ukáž jeden článok

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
sk_SK: Ukáž všetky články

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Ticket Timeline View
sk_SK: ukáž pohľad Články podľa času

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
sk_SK: Neprečítané články

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
sk_SK: Nie

note: Template: AgentTicketZoom
en: Important
sk_SK: Dôležité

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
sk_SK: Neprečitaný článok

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
sk_SK: Prichádzajúca správa

note: Template: AgentTicketZoom
en: Outgoing message
sk_SK: Odchádzajúca správa

note: Template: AgentTicketZoom
en: Internal message
sk_SK: Interná správa

note: Template: AgentTicketZoom
en: Resize
sk_SK: Zmeniť veľkosť

note: Template: AgentTicketZoom
en: Mark this article as read
sk_SK: Označ článok ako prečítaný

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show Full Text
sk_SK: Ukáž celý

note: Template: AgentTicketZoom
en: Full Article Text
sk_SK: Celý text článku

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
sk_SK: podľa

note: Template: AgentTicketZoom
en: To open links in the following article, you might need to press Ctrl or Cmd or Shift key while clicking the link (depending on your browser and OS).
sk_SK: Na otvorenie linky k článku, možete stlačiť klávesy Ctrl alebo Cmd ale Shift v závislosti podľa operačného systému alebo browsera

note: Template: AgentTicketZoom
en: Close this message
sk_SK: Uzatvoriť túto správu

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article could not be opened! Perhaps it is on another article page?
sk_SK: Článok nie je možné otvoriť, možno je na inej stránke.

note: Template: AttachmentBlocker
en: To protect your privacy, remote content was blocked.
sk_SK: Na ochranu súkromia bol vzdialený obsah zablokovaný

note: Template: AttachmentBlocker
en: Load blocked content.
sk_SK: Načítať zablokovaný obsah.

note: Template: ChatStartForm
en: First message
sk_SK: Prvá správa

note: Template: CloudServicesDisabled
en: You can
sk_SK: Môžete

note: Template: CloudServicesDisabled
en: go back to the previous page
sk_SK: choďte naspať na predchádzajúcu stránku

note: Template: CustomerError
en: Error Details
sk_SK: Detaily chyby

note: Template: CustomerError
en: Traceback
sk_SK: Tlačiť

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
sk_SK: Prihlásiť sa

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
sk_SK: Uzatvorte toto okno

note: Template: CustomerFooterJS
en: Could not open popup window. Please disable any popup blockers for this application.
sk_SK: Neviem otvorit popup okno, zrušte prosím všetky popup blokovania pre túto aplikáciu

note: Template: CustomerFooterJS
en: If you now leave this page, all open popup windows will be closed, too!
sk_SK: Pokiaľ odídete z tejto stránky, všetky otvorené popup okná budú uzatvorené!

note: Template: CustomerFooterJS
en: A popup of this screen is already open. Do you want to close it and load this one instead?
sk_SK: Popup okno k tejto obrazovke je už otvorené, chcete ho uzatvoriť a otvoriť nové?

note: Template: CustomerFooterJS
en: There are currently no elements available to select from.
sk_SK: Na výber nie je k dispozícii žiaden z prvkov

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please turn off Compatibility Mode in Internet Explorer!
sk_SK: Prosím vypnite Compatibility Mode v Internet Exploreri

note: Template: CustomerFooterJS
en: The browser you are using is too old.
sk_SK: Browser ktorý používate je privelmi starý

note: Template: CustomerFooterJS
en: OTRS runs with a huge lists of browsers, please upgrade to one of these.
sk_SK: OTRS podporuje velké množstvo browserov, poprosím zaktualizujte na jeden z nich

note: Template: CustomerFooterJS
en: Please see the documentation or ask your admin for further information.
sk_SK: Posím prečítajte si dokumentáciu alebo oslovte Vášho správcu aplikácie

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to mobile mode
sk_SK: Prepnúť do mobilného módu

note: Template: CustomerFooterJS
en: Switch to desktop mode
sk_SK: Prepnúť do normálneho módu

note: Template: CustomerFooterJS
en: Not available
sk_SK: Nie je dostupný

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear all
sk_SK: Všetko vyčistiť

note: Template: CustomerFooterJS
en: Clear search
sk_SK: Čisté vyhľadávanie

note: Template: CustomerFooterJS
en: %s selection(s)...
sk_SK: %s výber(y)...

note: Template: CustomerFooterJS
en: and %s more...
sk_SK: a %s je viacej...

note: Template: CustomerFooterJS
en: Filters
sk_SK: Filtre

note: Template: CustomerFooterJS
en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

note: Template: CustomerLogin
en: JavaScript Not Available
sk_SK: Nie je dostupný JavaSrcipt

note: Template: CustomerLogin
en: In order to experience OTRS, you'll need to enable JavaScript in your browser.
sk_SK: Ak chcete pracovat s OTRS musíte najprv povoliť JavaScript vo Vašom browsery

note: Template: CustomerLogin
en: Browser Warning
sk_SK: Problém s browserom

note: Template: CustomerLogin
en: One moment please, you are being redirected...
sk_SK: Počkajte prosím, zanedlho budete presmerovaný

note: Template: CustomerLogin
en: Login
sk_SK: Prihlásenie

note: Template: CustomerLogin
en: User name
sk_SK: Meno používateľa

note: Template: CustomerLogin
en: Your user name
sk_SK: Vaše prihlasovacie meno

note: Template: CustomerLogin
en: Your password
sk_SK: Vaše heslo

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

note: Template: CustomerLogin
en: 2 Factor Token
sk_SK: 2-zložkový Token

note: Template: CustomerLogin
en: Your 2 Factor Token
sk_SK: Váš 2-zložkový Token

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
sk_SK: Prihlásenie

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
sk_SK: Ešte nie ste zaregistrovaný?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
sk_SK: Vypýtať nové heslo

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
sk_SK: Vaše prihlasovacie meno

note: Template: CustomerLogin
en: A new password will be sent to your email address.
sk_SK: Nové heslo Vám bude poslané emailom

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
sk_SK: Vytvoriť účet

note: Template: CustomerLogin
en: Please fill out this form to receive login credentials.
sk_SK: Prosím vyplnte formulár na získanie prístupu

note: Template: CustomerLogin
en: How we should address you
sk_SK: Ako Vás oslovovať?

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
sk_SK: Meno

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
sk_SK: Priezvisko

note: Template: CustomerLogin
en: Your email address (this will become your username)
sk_SK: Vaša emailová adresa(bude z nej prihlasovacie meno)

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Incoming Chat Requests
sk_SK: Prichádzajúca žiadosť o čet

note: Template: CustomerNavigationBar
en: You have unanswered chat requests
sk_SK: Máte žiadosť o čet, na ktorú ste este neodpovedali

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Edit personal preferences
sk_SK: Zmeniť osobné nastavenia

note: Template: CustomerNavigationBar
en: Logout %s %s
sk_SK: Odhlásiť %s %s

note: Template: CustomerRichTextEditor
en: Split Quote
sk_SK: Rozdelit odstavec

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Welcome!
sk_SK: Vitajte!

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Please click the button below to create your first ticket.
sk_SK: Na vytvorenie Vášho prvého tiketu stlačte tlačítko dole

note: Template: CustomerTicketOverview
en: Create your first ticket
sk_SK: Vytvoriť tiket

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
sk_SK: Profil

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
sk_SK: napríklad 10*5155 alebo 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
sk_SK: ID zákazníka

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
sk_SK: Fulltextové vyhľadávanie v tiketoch (napríklad "John*n" or "Will*"

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
sk_SK: Príjemca

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
sk_SK: Skrytá kópia

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. m*file or myfi*
sk_SK: napríklad m*súbor alebo môjsú*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
sk_SK: Typy

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
sk_SK: Časové obmedzenia

note: Template: CustomerTicketSearch
en: No time settings
sk_SK: Bez nastavenia času

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
sk_SK: Len tikety vytvorené

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
sk_SK: Len tikety vytvorené medzi

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Ticket archive system
sk_SK: Systém na archiváciu tiketov

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save search as template?
sk_SK: Uložiť vyhladávanie ako šablónu?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
sk_SK: Uložiť ako šablónu?

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template
sk_SK: Uložiť ako šablónu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
sk_SK: Meno šablóny

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Pick a profile name
sk_SK: Vyberte meno profilu

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
sk_SK: Výstup na

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
sk_SK: z

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Search Results for
sk_SK: Hladať výsledky pre

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: Remove this Search Term.
sk_SK: Vymazať hľadaný výraz

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Start a chat from this ticket
sk_SK: Začať četovať z tohoto tiketu

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Expand article
sk_SK: Rozšíriť článok

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Information
sk_SK: Informácie

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Next Steps
sk_SK: Nasledujúce kroky

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
sk_SK: Odpovedať

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Chat Protocol
sk_SK: Četovací protokol

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: All-day
sk_SK: Všetky dni

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Monday
sk_SK: Pondelok

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tuesday
sk_SK: Utorok

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Wednesday
sk_SK: Streda

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Friday
sk_SK: Piatok

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Saturday
sk_SK: Sobota

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Su
sk_SK: Ne

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Mo
sk_SK: Po

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
sk_SK: Ut

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
sk_SK: St

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
sk_SK: Št

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Fr
sk_SK: Pi

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Sa
sk_SK: So

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Event Information
sk_SK: Informácia o udalosti

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Ticket fields
sk_SK: Polia tiketu

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Dynamic fields
sk_SK: Dynamické polia

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a future date)!
sk_SK: Chybný dátum(treba zadať dátum v budúcnosti)

note: Template: Datepicker
en: Invalid date (need a past date)!
sk_SK: Chybný dátum(treba zadať dátum v minulosti)

note: Template: Datepicker
en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

note: Template: Datepicker
en: Open date selection
sk_SK: tvoriť výber dátumu

note: Template: Error
en: Send a bugreport
sk_SK: Pošli report o chybách

note: Template: FooterJS
en: Please enter at least one search value or * to find anything.
sk_SK: Na vyhľadávanie prosim vložte aspoň jednu hodnotu alebo * na vyhľadanie všetkého

note: Template: FooterJS
en: Please remove the following words from your search as they cannot be searched for:
sk_SK: Prosím vymažte nasledujúce slová z Vášho vyhľadávania, nie je ich možné použiť na tento účel

note: Template: FooterJS
en: Please check the fields marked as red for valid inputs.
sk_SK: Prosím skontrolujte hodnoty polí označených červeným

note: Template: FooterJS
en: Please perform a spell check on the the text first.
sk_SK: Prosím najprv v texte skontrolujte pravopis.

note: Template: FooterJS
en: Slide the navigation bar
sk_SK: Posuňte navigačný panel

note: Template: FooterJS
en: Unavailable for chat
sk_SK: Nedostupný pre čet

note: Template: FooterJS
en: Available for internal chats only
sk_SK: Dostupný len pre interný čet

note: Template: FooterJS
en: Available for chats
sk_SK: Dostupný pre četovanie

note: Template: FooterJS
en: Please visit the chat manager
sk_SK: Prosím choďte na manažér četu

note: Template: FooterJS
en: New personal chat request
sk_SK: Osobná čet požiadavka

note: Template: FooterJS
en: New customer chat request
sk_SK: Nový zákazník žiada o čet

note: Template: FooterJS
en: New public chat request
sk_SK: Verejná požiadavka o čet

note: Template: FooterJS
en: New activity
sk_SK: Nová aktivita

note: Template: FooterJS
en: New activity on one of your monitored chats.
sk_SK: Nová aktivita v jednom zo sledovaných četov

note: Template: FooterJS
en: Do you really want to continue?
sk_SK: Naozaj chcete pokračovať?

note: Template: FooterJS
en: This feature is part of the %s.  Please contact us at %s for an upgrade.
sk_SK: Táto funkcionalita je častou %s. Prosím kontaktujte nás ak chcete vyššiu verziu %s

note: Template: FooterJS
en: Find out more about the %s
sk_SK: Zistit viacej o %s

note: Template: Header
en: You are logged in as
sk_SK: Ste prihlásený ako

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
sk_SK: Typ

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
sk_SK: Typ

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
sk_SK: Užívateľ

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
sk_SK: Heslo

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
sk_SK: nov

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
sk_SK: Aby ste mohli pouzivat OTRS =>  musite zadat nasledovne: do Vasho prikazoveho riadku (terminal/shell) =>  pricom musite byt prihlaseny ako root:

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
sk_SK: dat "nasledovne") do Vasho prikazoveho riadku (terminal/shell) =>  pricom musite byt prihlaseny ako root:

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
sk_SK: Ak to urobíte =>  Váš OTRS je spustený.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
sk_SK: Prvá strana

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
sk_SK: Váš OTRS tím

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
sk_SK: Organizácia

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
sk_SK: webové rozhranie

note: Template: LinkObject
en: Object#
sk_SK: Objekt#

note: Template: LinkObject
en: Add links
sk_SK: Pridať väzbu

note: Template: LinkObject
en: Delete links
sk_SK: Zrušiť väzbu

note: Template: Login
en: Lost your password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

note: Template: Login
en: Request New Password
sk_SK: Vyžiadať nové heslo

note: Template: Login
en: Back to login
sk_SK: Naspať k prihláseniu

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Feature not available
sk_SK: Funkcionalita nie je dostupná

note: Template: MobileNotAvailableWidget
en: Sorry, but this feature of OTRS is currently not available for mobile devices. If you'd like to use it, you can either switch to desktop mode or use your regular desktop device.
sk_SK: Funkcionalita nie je dostupná pre mobilné zariadenia, prepnite sa do desktopového módu

note: Template: Motd
en: Message of the Day
sk_SK: Správa dňa(MOTD)

note: Template: NoPermission
en: Insufficient Rights
sk_SK: Nedostatočné oprávnenia

note: Template: NoPermission
en: Back to the previous page
sk_SK: Naspäť na predchádzajúcu stránku

note: Template: Pagination
en: Show first page
sk_SK: Ukázať prvú stránku

note: Template: Pagination
en: Show previous pages
sk_SK: Ukázať predchádzajúcu stránku

note: Template: Pagination
en: Show page %s
sk_SK: Ukázať stránku %s

note: Template: Pagination
en: Show next pages
sk_SK: Ukázať nasledujúcu stránku

note: Template: Pagination
en: Show last page
sk_SK: Ukázať poslednú stránku

note: Template: PictureUpload
en: Need FormID!
sk_SK: Potrebujem ID formuláru

note: Template: PictureUpload
en: No file found!
sk_SK: Súbor nebol nájdený

note: Template: PictureUpload
en: The file is not an image that can be shown inline!
sk_SK: Súbor nemá vhodný formát obrázku, nebude zobrazený

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
sk_SK: Notifikácia

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: No user configurable notifications found.
sk_SK: Pre používateľa nebola nájdená konfigurovatelná notifikácia

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Receive messages for notification '%s' by transport method '%s'.
sk_SK: Prijať správu pre notifikáciu '%s' metódou '%s'

note: Template: Article
en: Inform Agent
sk_SK: Informuj agenta

note: Template: PublicDefault
en: Welcome
sk_SK: Vitajte

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
sk_SK: Os X

note: Template: PreviewWidget
en: Y-axis
sk_SK: Os Y

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
sk_SK: Formát

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
sk_SK: OTRS test stránka

note: Template: Test
en: Counter
sk_SK: Počítadlo

note: Template: Warning
en: Go back to the previous page
sk_SK: Choďte naspať na predchádzajúcu stránku

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
sk_SK: Vytvor nový Telefón tiket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
sk_SK: Vytvor nový E-mail tiket

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminSystemMaintenance.pm
en: All sessions have been killed, except for your own.
sk_SK: Všetky relácie budú ukončené okrem Vašej.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentDashboardCommon.pm
en: Statistic
sk_SK: Štatistika

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: No subject
sk_SK: Chýba predmet

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
sk_SK: Predchádzajúci vlastník

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
sk_SK: vytlačený

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
sk_SK: Moje tikety

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketSearch.pm
en: Please remove the following words because they cannot be used for the search:
sk_SK: Prosím vymažte nasleduúce slová, nakolko nemôžu byť použité na vyhľadávanie

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/TicketGeneric.pm
en: This ticket has no title or subject
sk_SK: Tomuto tiketu chýba predmet alebo popis

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently offline
sk_SK: Tento používateľ je aktuálne nedostupný

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently active
sk_SK: Tento používateľ je aktívny

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently away
sk_SK: Tento používateľ je aktuálne neprítomný

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Dashboard/UserOnline.pm
en: This user is currently unavailable
sk_SK: Tento používateľ je aktuálne nedostupný

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/AgentOTRSBusiness.pm
en: %s Upgrade to %s now! %s
sk_SK: %s momentálne prebieha upgrade na %s %s

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/CustomerSystemMaintenanceCheck.pm
en: A system maintenance period will start at:
sk_SK: Plánovaná systémová údržba začína o:

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Notification/DaemonCheck.pm
en: Please contact your administrator!
sk_SK: Prosím kontaktujte Vášho správcu

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/Language.pm
en: (in process)
sk_SK: (v procese)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Preferences/Password.pm
en: Please supply your new password!
sk_SK: Prosím zadajte Vaše nové heslo

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/Statistics/View.pm
en: No (not supported)
sk_SK: Nie (nieje podporované)

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
sk_SK: Zoradiť podla

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: State Type
sk_SK: Typ stavu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
sk_SK: Vytvorené s prioritou

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
sk_SK: Vytvorené so stavom

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
sk_SK: Čas vytvorenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
sk_SK: Čas uzatvorenia

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
sk_SK: Agent/Vlastník

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
sk_SK: Vytvorené Agentom/Vlastníkom

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
sk_SK: Čas vytvorenia tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
sk_SK: Čas uzatvorenia tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Static/StateAction.pm
en: Days
sk_SK: Dni

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
sk_SK: Tikety

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Ticket History Entries
sk_SK: História tiketu

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Articles
sk_SK: Články

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Attachments (DB, Without HTML)
sk_SK: Prílohy

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Customers With At Least One Ticket
sk_SK: Zákazník s aspoň jedným tiketom

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Dynamic Field Values
sk_SK: Hodnota dynamických polí

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Unknown
sk_SK: Neznámy

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/PluginBase.pm
en: Problem
sk_SK: Problém

note: Perl Module: Kernel/System/Web/InterfaceCustomer.pm
en: Reset password unsuccessful. Please contact your administrator
sk_SK: Neúspešný reset hesla, prosím kontaktujte Vášho správcu systému

note: SysConfig
en: %s time unit(s) accounted. Now total %s time unit(s).
sk_SK: História: časový účet %s, celkovo je %s časových jednotiek

note: SysConfig
en: AccountedTime
sk_SK: ˇUčtovaný čas

note: SysConfig
en: Added email. %s
sk_SK: História: Email klienta %s

note: SysConfig
en: Added note (%s)
sk_SK: História: Pridaj poznámku (%s)

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
sk_SK: Pridané predplatné pre používateľa "%s".

note: SysConfig
en: Agent called customer.
sk_SK: História: Hovor agenta

note: SysConfig
en: Customer Users
sk_SK: Klientskí užívatelia.

note: SysConfig
en: Customer called us.
sk_SK: História: Hovor klienta

note: SysConfig
en: Customer request via web.
sk_SK: História:

note: SysConfig
en: Email Addresses
sk_SK: Emailové adresy

note: SysConfig
en: Email sent to customer.
sk_SK: História: email zástupcu

note: SysConfig
en: Link Object
sk_SK: Naviaž objekt

note: SysConfig
en: Locked ticket.
sk_SK: História: zamkni

note: SysConfig
en: Multiselect
sk_SK: Hromadný výber

note: SysConfig
en: My Services
sk_SK: Moje služby

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
sk_SK: Funkcie <-> Skupiny

note: SysConfig
en: Screen
sk_SK: Obrazovka

note: SysConfig
en: Search Customer
sk_SK: Hľadať zákazníka

note: SysConfig
en: Search User
sk_SK: Vyhľadať používateľa

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
sk_SK: Vyberte si vzhľad.

note: SysConfig
en: System Maintenance
sk_SK: Systémová údržba

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
sk_SK: História: odomkni
