OTRS - en to uk translation catalogue (1416 entries)

note: Template: AAABase
en: Yes
uk: Так

note: Template: AAABase
en: No
uk: Ні

note: Template: AAABase
en: yes
uk: так

note: Template: AAABase
en: no
uk: ні

note: Template: AAABase
en: Off
uk: Вимкнено

note: Template: AAABase
en: off
uk: вимкнено

note: Template: AAABase
en: On
uk: Ввімкнено

note: Template: AAABase
en: on
uk: ввімкнено

note: Template: AAABase
en: top
uk: до початку

note: Template: AAABase
en: end
uk: у кінець

note: Template: AAABase
en: Done
uk: Готово

note: Template: AAABase
en: Cancel
uk: Скасувати

note: Template: AAABase
en: Reset
uk: Перезавантажити

note: Template: AAABase
en: more than ... ago
uk: понад ... тому

note: Template: AAABase
en: in more than ...
uk: у понад ...

note: Template: AAABase
en: within the last ...
uk: за останні ...

note: Template: AAABase
en: within the next ...
uk: за наступні ...

note: Template: AAABase
en: Created within the last
uk: Створено протягом останніх

note: Template: AAABase
en: Created more than ... ago
uk: Створено понад ... тому

note: Template: AAABase
en: Today
uk: Сьогодні

note: Template: AAABase
en: Tomorrow
uk: Завтра

note: Template: AAABase
en: Next week
uk: Наступний тиждень

note: Template: AAABase
en: day
uk: день

note: Template: AAABase
en: days
uk: днів

note: Template: AAABase
en: day(s)
uk: днів

note: Template: AAABase
en: d
uk: д.

note: Template: AAABase
en: hour
uk: година

note: Template: AAABase
en: hours
uk: годин

note: Template: AAABase
en: hour(s)
uk: годин

note: Template: AAABase
en: Hours
uk: Години

note: Template: AAABase
en: h
uk: год.

note: Template: AAABase
en: minute
uk: хвилина

note: Template: AAABase
en: minutes
uk: хвилин

note: Template: AAABase
en: minute(s)
uk: хвилин

note: Template: AAABase
en: Minutes
uk: Хвилини

note: Template: AAABase
en: m
uk: хв.

note: Template: AAABase
en: month
uk: місяць

note: Template: AAABase
en: months
uk: місяців

note: Template: AAABase
en: month(s)
uk: місяців

note: Template: AAABase
en: week
uk: тиждень

note: Template: AAABase
en: week(s)
uk: тижнів

note: Template: AAABase
en: quarter
uk: квартал

note: Template: AAABase
en: quarter(s)
uk: квартал(ів)

note: Template: AAABase
en: half-year
uk: півріччя

note: Template: AAABase
en: half-year(s)
uk: півріччя

note: Template: AAABase
en: year
uk: рік

note: Template: AAABase
en: years
uk: років

note: Template: AAABase
en: year(s)
uk: років

note: Template: AAABase
en: second(s)
uk: секунд

note: Template: AAABase
en: seconds
uk: секунд

note: Template: AAABase
en: second
uk: секунда

note: Template: AAABase
en: s
uk: с.

note: Template: AAABase
en: Time unit
uk: Одиниця часу

note: Template: AAABase
en: wrote
uk: написав(-ла)

note: Template: AAABase
en: Message
uk: Повідомлення

note: Template: AAABase
en: Error
uk: Помилка

note: Template: AAABase
en: Bug Report
uk: Звіт про помилку

note: Template: AAABase
en: Attention
uk: Увага

note: Template: AAABase
en: Warning
uk: Попередження

note: Template: AAABase
en: Module
uk: Модуль

note: Template: AAABase
en: Modulefile
uk: Файл модулю

note: Template: AAABase
en: Subfunction
uk: Підфункція

note: Template: AAABase
en: Line
uk: Лінія

note: Template: AAABase
en: Setting
uk: Параметр

note: Template: AAABase
en: Settings
uk: Параметри

note: Template: AAABase
en: Example
uk: Приклад

note: Template: AAABase
en: Examples
uk: Приклади

note: Template: AAABase
en: valid
uk: дійсний

note: Template: AAABase
en: Valid
uk: Дійсний

note: Template: AAABase
en: invalid
uk: недійсний

note: Template: AAABase
en: Invalid
uk: Недійсний

note: Template: AAABase
en: * invalid
uk: * недійсний

note: Template: AAABase
en: invalid-temporarily
uk: тимчасово недійсний

note: Template: AAABase
en:  2 minutes
uk: 2 хвилини

note: Template: AAABase
en:  5 minutes
uk: 5 хвилин

note: Template: AAABase
en:  7 minutes
uk: 7 хвилин

note: Template: AAABase
en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

note: Template: AAABase
en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

note: Template: AAABase
en: Mr.
uk: пан

note: Template: AAABase
en: Mrs.
uk: пані

note: Template: AAABase
en: Next
uk: Далі

note: Template: AAABase
en: Back
uk: Назад

note: Template: AAABase
en: Next...
uk: Далі…

note: Template: AAABase
en: ...Back
uk: …Назад

note: Template: AAABase
en: -none-
uk: -немає-

note: Template: AAABase
en: none
uk: немає

note: Template: AAABase
en: none!
uk: немає!

note: Template: AAABase
en: none - answered
uk: немає - відповів

note: Template: AAABase
en: please do not edit!
uk: будь ласка, не редагуйте!

note: Template: AAABase
en: Need Action
uk: Необхідна дія

note: Template: AAABase
en: AddLink
uk: Додати посилання

note: Template: AAABase
en: Link
uk: Зв'язати

note: Template: AAABase
en: Unlink
uk: Відв'язати

note: Template: AAABase
en: Linked
uk: Пов'язаний

note: Template: AAABase
en: Link (Normal)
uk: Зв'язок (звичайний)

note: Template: AAABase
en: Link (Parent)
uk: Зв'язок (батьківський)

note: Template: AAABase
en: Link (Child)
uk: Зв'язок (дочірній)

note: Template: AAABase
en: Normal
uk: Звичайний

note: Template: AAABase
en: Parent
uk: Батьківський

note: Template: AAABase
en: Child
uk: Дочірній

note: Template: AAABase
en: Hit
uk: Успіх

note: Template: AAABase
en: Hits
uk: Успіхи

note: Template: AAABase
en: Text
uk: Текст

note: Template: AAABase
en: Standard
uk: Стандарт

note: Template: AAABase
en: Lite
uk: Полегшений

note: Template: AAABase
en: User
uk: Користувач

note: Template: AAABase
en: Username
uk: Ім'я користувача

note: Template: AAABase
en: Language
uk: Мова

note: Template: AAABase
en: Languages
uk: Мови

note: Template: AAABase
en: Password
uk: Пароль

note: Template: AAABase
en: Preferences
uk: Налаштування

note: Template: AAABase
en: Salutation
uk: Привітання

note: Template: AAABase
en: Salutations
uk: Привітання

note: Template: AAABase
en: Signature
uk: Підпис

note: Template: AAABase
en: Signatures
uk: Підписи

note: Template: AAABase
en: Customer
uk: Клієнт

note: Template: AAABase
en: CustomerID
uk: ID клієнта

note: Template: AAABase
en: CustomerIDs
uk: ID клієнта

note: Template: AAABase
en: customer
uk: клієнт

note: Template: AAABase
en: agent
uk: агент

note: Template: AAABase
en: system
uk: система

note: Template: AAABase
en: Customer Info
uk: Інформація про клієнта

note: Template: AAABase
en: Customer Information
uk: Інформація про клієнта

note: Template: AAABase
en: Customer Companies
uk: Компанії клієнта

note: Template: AAABase
en: Company
uk: Компанія

note: Template: AAABase
en: go!
uk: розпочати!

note: Template: AAABase
en: go
uk: розпочати

note: Template: AAABase
en: All
uk: Усі

note: Template: AAABase
en: all
uk: усі

note: Template: AAABase
en: Sorry
uk: Вибачте

note: Template: AAABase
en: update!
uk: оновити!

note: Template: AAABase
en: update
uk: оновити

note: Template: AAABase
en: Update
uk: Оновити

note: Template: AAABase
en: Updated!
uk: Оновити!

note: Template: AAABase
en: submit!
uk: відправити!

note: Template: AAABase
en: submit
uk: відправити

note: Template: AAABase
en: Submit
uk: Відправити

note: Template: AAABase
en: change!
uk: змінити!

note: Template: AAABase
en: Change
uk: Змінити

note: Template: AAABase
en: change
uk: змінити

note: Template: AAABase
en: click here
uk: натисніть тут

note: Template: AAABase
en: Comment
uk: Коментар

note: Template: AAABase
en: Invalid Option!
uk: Недійсна опція!

note: Template: AAABase
en: Invalid time!
uk: Недійсний час!

note: Template: AAABase
en: Invalid date!
uk: Недійсна дата!

note: Template: AAABase
en: Name
uk: Ім'я

note: Template: AAABase
en: Group
uk: Група

note: Template: AAABase
en: Description
uk: Опис

note: Template: AAABase
en: description
uk: опис

note: Template: AAABase
en: Theme
uk: Тема

note: Template: AAABase
en: Created
uk: Створено

note: Template: AAABase
en: Created by
uk: Створено

note: Template: AAABase
en: Changed
uk: Змінено

note: Template: AAABase
en: Changed by
uk: Змінено

note: Template: AAABase
en: Search
uk: Пошук

note: Template: AAABase
en: and
uk: та

note: Template: AAABase
en: between
uk: між

note: Template: AAABase
en: before/after
uk: до/після

note: Template: AAABase
en: Fulltext Search
uk: Повнотекстовий пошук

note: Template: AAABase
en: Data
uk: Дата

note: Template: AAABase
en: Options
uk: Опції

note: Template: AAABase
en: Title
uk: Заголовок

note: Template: AAABase
en: Item
uk: Елемент

note: Template: AAABase
en: Delete
uk: Вилучити

note: Template: AAABase
en: Edit
uk: Редагувати

note: Template: AAABase
en: View
uk: Перегляд

note: Template: AAABase
en: Number
uk: Число

note: Template: AAABase
en: System
uk: Система

note: Template: AAABase
en: Contact
uk: Контакт

note: Template: AAABase
en: Contacts
uk: Контакти

note: Template: AAABase
en: Export
uk: Експорт

note: Template: AAABase
en: Up
uk: Вгору

note: Template: AAABase
en: Down
uk: Вниз

note: Template: AAABase
en: Add
uk: Додати

note: Template: AAABase
en: Added!
uk: Додано!

note: Template: AAABase
en: Category
uk: Категорія

note: Template: AAABase
en: Viewer
uk: Переглядач

note: Template: AAABase
en: Expand
uk: Розгорнути

note: Template: AAABase
en: Small
uk: Малий

note: Template: AAABase
en: Medium
uk: Середній

note: Template: AAABase
en: Large
uk: Великий

note: Template: AAABase
en: Date picker
uk: Вибір дати

note: Template: AAABase
en: Show Tree Selection
uk: Показати дерево вибору

note: Template: AAABase
en: The field content is too long!
uk: Значення поля занадто довге!

note: Template: AAABase
en: Maximum size is %s characters.
uk: Максимальний розмір — %s символів.

note: Template: AAABase
en: This field is required or
uk: Це поле є обов'язковим або

note: Template: AAABase
en: New message
uk: Нове повідомлення

note: Template: AAABase
en: New message!
uk: Нове повідомлення!

note: Template: AAABase
en: Please answer this ticket(s) to get back to the normal queue view!
uk: Будь ласка, дайте відповідь на цю заявку(-и) для повернення у звичайний режим перегляду черги!

note: Template: AAABase
en: You have %s new message(s)!
uk: У Вас %s нових повідомлень!

note: Template: AAABase
en: You have %s reminder ticket(s)!
uk: У Вас %s нагадувань!

note: Template: AAABase
en: The recommended charset for your language is %s!
uk: Рекомендоване кодування для Вашої мови — %s!

note: Template: AAABase
en: Change your password.
uk: Змінити пароль

note: Template: AAABase
en: Please activate %s first!
uk: Будь ласка, спочатку активуйте %s!

note: Template: AAABase
en: No suggestions
uk: Підказок немає

note: Template: AAABase
en: Word
uk: Слово

note: Template: AAABase
en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: Template: AAABase
en: replace with
uk: замінити на

note: Template: AAABase
en: There is no account with that login name.
uk: Немає облікового запису з таким іменем.

note: Template: AAABase
en: Login failed! Your user name or password was entered incorrectly.
uk: Помилка входу! Ваше ім'я користувача або пароль уведено неправильно.

note: Template: AAABase
en: There is no acount with that user name.
uk: Відсутній обліковий запис з таким іменем користувача.

note: Template: AAABase
en: Please contact your administrator
uk: Будь ласка, зверніться до адміністратора

note: Template: AAABase
en: Authentication succeeded, but no customer record is found in the customer backend. Please contact your administrator.
uk: Автентифікація пройшла успішно, але у бек-енді клієнтів не знайдено запису клієнта. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором.

note: Template: AAABase
en: This e-mail address already exists. Please log in or reset your password.
uk: Ця електронна адреса вже існує. Будь ласка, увійдіть або скиньте пароль.

note: Template: AAABase
en: Logout
uk: Вийти

note: Template: AAABase
en: Logout successful. Thank you for using %s!
uk: Вихід виконано. Дякуємо Вам за використання %s!

note: Template: AAABase
en: Feature not active!
uk: Функція неактивна!

note: Template: AAABase
en: Agent updated!
uk: Агент оновлений!

note: Template: AAABase
en: Database Selection
uk: Вибір бази даних

note: Template: AAABase
en: Create Database
uk: Створити базу даних

note: Template: AAABase
en: System Settings
uk: Системні налаштування

note: Template: AAABase
en: Mail Configuration
uk: Налаштування пошти

note: Template: AAABase
en: Finished
uk: Закінчено

note: Template: AAABase
en: Install OTRS
uk: Встановити OTRS

note: Template: AAABase
en: Intro
uk: Вступ

note: Template: AAABase
en: License
uk: Ліцензія

note: Template: AAABase
en: Database
uk: База даних

note: Template: AAABase
en: Configure Mail
uk: Налаштувати пошту

note: Template: AAABase
en: Database deleted.
uk: Базу даних вилучено.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the administrative database user.
uk: Уведіть пароль користувача-адміністратора бази даних.

note: Template: AAABase
en: Enter the password for the database user.
uk: Уведіть пароль користувача бази даних.

note: Template: AAABase
en: If you have set a root password for your database, it must be entered here. If not, leave this field empty.
uk: Якщо Ви встановили кореневий пароль до своєї бази даних, його треба ввести тут. Якщо ні, залиште це поле пустим.

note: Template: AAABase
en: Database already contains data - it should be empty!
uk: База даних уже містить дані — вона має бути пуста!

note: Template: AAABase
en: Login is needed!
uk: Необхідно ввести ім'я користувача!

note: Template: AAABase
en: It is currently not possible to login due to a scheduled system maintenance.
uk: Наразі неможливо увійти через заплановані технічні роботи в системі.

note: Template: AAABase
en: Password is needed!
uk: Необхідно ввести пароль!

note: Template: AAABase
en: Take this Customer
uk: Обрати клієнта

note: Template: AAABase
en: Take this User
uk: Обрати користувача

note: Template: AAABase
en: possible
uk: імовірно

note: Template: AAABase
en: reject
uk: відхилити

note: Template: AAABase
en: reverse
uk: повернути

note: Template: AAABase
en: Facility
uk: Об'єкт

note: Template: AAABase
en: Time Zone
uk: Часовий пояс

note: Template: AAABase
en: Pending till
uk: В очікуванні до

note: Template: AAABase
en: Don't use the Superuser account to work with OTRS! Create new Agents and work with these accounts instead.
uk: Не використовуйте обліковий запис Superuser для роботи з OTRS! Створіть натомість нових агентів і працюйте під цими обліковками.

note: Template: AAABase
en: Dispatching by email To: field.
uk: Перенаправлення за полем електронного листа Кому:

note: Template: AAABase
en: Dispatching by selected Queue.
uk: Перенаправлення за обраною чергою.

note: Template: AAABase
en: No entry found!
uk: Не знайдено жодного запису!

note: Template: AAABase
en: Session invalid. Please log in again.
uk: Сесія недійсна. Будь ласка, увійдіть знову.

note: Template: AAABase
en: Session has timed out. Please log in again.
uk: Сесія завершена. Будь ласка, увійдіть повторно.

note: Template: AAABase
en: Session limit reached! Please try again later.
uk: Перевищено ліміт сесій! Будь ласка, спробуйте пізніше.

note: Template: AAABase
en: No Permission!
uk: Немає прав!

note: Template: AAABase
en: (Click here to add)
uk: (Натисніть тут, щоб додати)

note: Template: AAABase
en: Preview
uk: Попередній перегляд

note: Template: AAABase
en: Package not correctly deployed! Please reinstall the package.
uk: Пакет розгорнуто некоректно! Будь ласка, перевстановіть пакет.

note: Template: AAABase
en: %s is not writable!
uk: %s не є доступним для запису!

note: Template: AAABase
en: Cannot create %s!
uk: Не вдається створити %s!

note: Template: AAABase
en: Check to activate this date
uk: Оберіть, щоб активувати цю дату

note: Template: AAABase
en: You have Out of Office enabled, would you like to disable it?
uk: У Вас ввімкнено «Не при справах», хочете вимкнути?

note: Template: AAABase
en: News about OTRS releases!
uk: Новини про релізи OTRS!

note: Template: AAABase
en: Customer %s added
uk: Додано клієнта %s

note: Template: AAABase
en: Role added!
uk: Роль додана!

note: Template: AAABase
en: Role updated!
uk: Роль оновлено!

note: Template: AAABase
en: Attachment added!
uk: Прикріплення додано!

note: Template: AAABase
en: Attachment updated!
uk: Прикріплення оновлено!

note: Template: AAABase
en: Response added!
uk: Відповідь додано!

note: Template: AAABase
en: Response updated!
uk: Відповідь оновлено!

note: Template: AAABase
en: Group updated!
uk: Групу оновлено!

note: Template: AAABase
en: Queue added!
uk: Чергу додано!

note: Template: AAABase
en: Queue updated!
uk: Чергу оновлено!

note: Template: AAABase
en: State added!
uk: Статус додано!

note: Template: AAABase
en: State updated!
uk: Статус оновлено!

note: Template: AAABase
en: Type added!
uk: Тип додано!

note: Template: AAABase
en: Type updated!
uk: Тип оновлено!

note: Template: AAABase
en: Customer updated!
uk: Клієнта оновлено!

note: Template: AAABase
en: Customer company added!
uk: Компанію клієнта додано!

note: Template: AAABase
en: Customer company updated!
uk: Компанію клієнта оновлено!

note: Template: AAABase
en: Note: Company is invalid!
uk: Примітка: Компанія недійсна!

note: Template: AAABase
en: Mail account added!
uk: Електронну пошту додано!

note: Template: AAABase
en: Mail account updated!
uk: Електронну пошту оновлено!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address added!
uk: Системну електронну адресу додано!

note: Template: AAABase
en: System e-mail address updated!
uk: Системну електронну адресу оновлено!

note: Template: AAABase
en: Contract
uk: Контракт

note: Template: AAABase
en: Online Customer: %s
uk: Клієнт онлайн: %s

note: Template: AAABase
en: Online Agent: %s
uk: Агент онлайн: %s

note: Template: AAABase
en: Calendar
uk: Каландар

note: Template: AAABase
en: File
uk: Файл

note: Template: AAABase
en: Filename
uk: Ім'я файлу

note: Template: AAABase
en: Type
uk: Тип

note: Template: AAABase
en: Size
uk: Розмір

note: Template: AAABase
en: Upload
uk: Завантажити

note: Template: AAABase
en: Directory
uk: Директорія

note: Template: AAABase
en: Signed
uk: Підписано

note: Template: AAABase
en: Sign
uk: Підписати

note: Template: AAABase
en: Crypted
uk: Зашифровано

note: Template: AAABase
en: Crypt
uk: Шифрування

note: Template: AAABase
en: PGP Key
uk: PGP ключ

note: Template: AAABase
en: PGP Keys
uk: PGP ключі

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificate
uk: S/MIME-сертифікат

note: Template: AAABase
en: S/MIME Certificates
uk: S/MIME-сертифікати

note: Template: AAABase
en: Office
uk: Офіс

note: Template: AAABase
en: Phone
uk: Телефон

note: Template: AAABase
en: Fax
uk: Факс

note: Template: AAABase
en: Mobile
uk: Мобільний телефон

note: Template: AAABase
en: Zip
uk: Індекс

note: Template: AAABase
en: City
uk: Місто

note: Template: AAABase
en: Street
uk: Вулиця

note: Template: AAABase
en: Country
uk: Країна

note: Template: AAABase
en: Location
uk:  Місце розташування

note: Template: AAABase
en: installed
uk: встановлено

note: Template: AAABase
en: uninstalled
uk: деінстальовано

note: Template: AAABase
en: Security Note: You should activate %s because application is already running!
uk: Попередження про безпеку: ви повинні активувати «%s», тому що додаток уже запущений!

note: Template: AAABase
en: Unable to parse repository index document.
uk: Не вдалося проаналізувати документ змісту репозиторію.

note: Template: AAABase
en: No packages for your framework version found in this repository, it only contains packages for other framework versions.
uk: Не знайдено пакетів для Вашої версії фреймворку у цьому репозиторії, він містить лише пакети для інших версій фреймворку.

note: Template: AAABase
en: No packages, or no new packages, found in selected repository.
uk: Не знайдено (нових) пакетів в обраному репозиторії.

note: Template: AAABase
en: Edit the system configuration settings.
uk: Редагувати параметри налаштування системи.

note: Template: AAABase
en: ACL information from database is not in sync with the system configuration, please deploy all ACLs.
uk: ACL-інформація з бази даних не синхронізована з конфігурацією системи, будь ласка, розгорніть усі ACL.

note: Template: AAABase
en: printed at
uk: надруковано о

note: Template: AAABase
en: Loading...
uk: Завантаження...

note: Template: AAABase
en: Dear Mr. %s,
uk: Шановний пане %s!

note: Template: AAABase
en: Dear Mrs. %s,
uk: Шановна пані %s!

note: Template: AAABase
en: Dear %s,
uk: Шановний(-а) %s!

note: Template: AAABase
en: Hello %s,
uk:  Доброго дня, %s!

note: Template: AAABase
en: This email address is not allowed to register. Please contact support staff.
uk: Цю адреса електронної пошти не можна зареєструвати. Будь ласка, зв'яжіться з підтримкою.

note: Template: AAABase
en: New account created. Sent login information to %s. Please check your email.
uk: Створено новий обліковий запис. Інформацію про вхід надіслано на %s. Будь ласка, перевірте свою електронну пошту.

note: Template: AAABase
en: Please press Back and try again.
uk: Натисніть «Назад» і спробуйте ще раз

note: Template: AAABase
en: Sent password reset instructions. Please check your email.
uk: Надіслано інструкції зі скидання пароля. Будь ласка, перевірте електронну пошту.

note: Template: AAABase
en: Sent new password to %s. Please check your email.
uk: Надіслано новий пароль на %s. Будь ласка, перевірте електронну пошту.

note: Template: AAABase
en: Upcoming Events
uk: Найближчі події

note: Template: AAABase
en: Event
uk: Подія

note: Template: AAABase
en: Events
uk: Події

note: Template: AAABase
en: Invalid Token!
uk: Недійсний токен!

note: Template: AAABase
en: more
uk: далі

note: Template: AAABase
en: Collapse
uk: Згорнути

note: Template: AAABase
en: Shown
uk: Показане

note: Template: AAABase
en: Shown customer users
uk: Показані користувачі-клієнти

note: Template: AAABase
en: News
uk: Новини

note: Template: AAABase
en: Product News
uk: Новини про продукт

note: Template: AAABase
en: OTRS News
uk: Новини OTRS

note: Template: AAABase
en: 7 Day Stats
uk: Статистика за 7 днів

note: Template: AAABase
en: Process Management information from database is not in sync with the system configuration, please synchronize all processes.
uk: Інформація керування процесами з бази даних не синхронізована з конфігурацією системи, будь ласка, синхронізуйте усі процеси.

note: Template: AAABase
en: Package not verified by the OTRS Group! It is recommended not to use this package.
uk: Пакет не верифіковано OTRS Group! Рекомендовано не використовувати цей пакет.

note: Template: AAABase
en: <br>If you continue to install this package, the following issues may occur!<br><br>&nbsp;-Security problems<br>&nbsp;-Stability problems<br>&nbsp;-Performance problems<br><br>Please note that issues that are caused by working with this package are not covered by OTRS service contracts!<br><br>
uk: <br>Якщо Ви продовжите встановлення цього пакета, можуть статися проблеми!<br><br>&nbsp;— Проблеми безпеки<br>&nbsp;— Проблеми стабільності<br>&nbsp;— Проблеми роботи<br><br>Будь ласка, зауважте, що ці проблеми, викликані роботою з цим пакетом, не покриваються котрактами обслуговування OTRS!<br><br>

note: Template: AAABase
en: Mark
uk: Позначити

note: Template: AAABase
en: Unmark
uk: Зняти позначку

note: Template: AAABase
en: Bold
uk: Напівжирний

note: Template: AAABase
en: Italic
uk: Курсив

note: Template: AAABase
en: Underline
uk: Підкреслений

note: Template: AAABase
en: Font Color
uk: Колір тексту

note: Template: AAABase
en: Background Color
uk: Колір тла

note: Template: AAABase
en: Remove Formatting
uk: Вилучити форматування

note: Template: AAABase
en: Show/Hide Hidden Elements
uk: Показ схованих елементів

note: Template: AAABase
en: Align Left
uk:  По лівому краю

note: Template: AAABase
en: Align Center
uk:  По центру

note: Template: AAABase
en: Align Right
uk:  По правому краю

note: Template: AAABase
en: Justify
uk:  По ширині

note: Template: AAABase
en: Header
uk: Заголовок

note: Template: AAABase
en: Indent
uk: Збільшити відступ

note: Template: AAABase
en: Outdent
uk: Зменшити відступ

note: Template: AAABase
en: Create an Unordered List
uk: Створити ненумерований список

note: Template: AAABase
en: Create an Ordered List
uk: Створити нумерований список

note: Template: AAABase
en: HTML Link
uk: Посилання HTML

note: Template: AAABase
en: Insert Image
uk: Вставити зображення

note: Template: AAABase
en: CTRL
uk: Ctrl

note: Template: AAABase
en: SHIFT
uk: Shift

note: Template: AAABase
en: Undo
uk: Скасувати

note: Template: AAABase
en: Redo
uk: Повторити

note: Template: AAABase
en: OTRS Daemon is not running.
uk: OTRS Daemon не працює.

note: Template: AAABase
en: Can't contact registration server. Please try again later.
uk: Не вдалося зв'язатися з сервером реєстрації. Будь ласка, спробуйте пізніше.

note: Template: AAABase
en: No content received from registration server. Please try again later.
uk: Не отримано вмісту від сервера реєстрації. Будь ласка, спробуйте пізніше.

note: Template: AAABase
en: Problems processing server result. Please try again later.
uk: Проблеми з обробкою результатів сервера. Будь ласка, спробуйте пізніше.

note: Template: AAABase
en: Username and password do not match. Please try again.
uk: Ім'я користувача і пароль не співпадають. Будь ласка, спробуйте ще раз.

note: Template: AAABase
en: The selected process is invalid!
uk: Обраний процес недійсний!

note: Template: AAABase
en: Upgrade to %s now!
uk: Оновіть до %s зараз!

note: Template: AAABase
en: %s Go to the upgrade center %s
uk: %s Перейти до центру оновлення %s

note: Template: AAABase
en: The license for your %s is about to expire. Please make contact with %s to renew your contract!
uk: Ліцензія для Вашого %s скоро закінчиться. Будь ласка, зв'яжіться з %s, щоб поновити свій контракт!

note: Template: AAABase
en: An update for your %s is available, but there is a conflict with your framework version! Please update your framework first!
uk: Доступне оновлення для Вашого %s, але існує конфлікт з Вашою версією фреймворку Будь ласка, оновіть спершу свій фреймворк!

note: Template: AAABase
en: Your system was successfully upgraded to %s.
uk: Вашу систему було успішно оновлено до %s.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade to %s.
uk: Сталася проблема під час оновлення до %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly reinstalled.
uk: %s було коректно перевстановлено.

note: Template: AAABase
en: There was a problem reinstalling %s.
uk: Сталася проблема з перевстановленням %s.

note: Template: AAABase
en: Your %s was successfully updated.
uk: Ваш %s було успішно оновлено.

note: Template: AAABase
en: There was a problem during the upgrade of %s.
uk: Сталася проблема під час оновлення %s.

note: Template: AAABase
en: %s was correctly uninstalled.
uk: %s було коректно деінстальовано.

note: Template: AAABase
en: There was a problem uninstalling %s.
uk: Сталася проблема з деінсталюванням %s.

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Day
uk: Новий рік

note: Template: AAACalendar
en: International Workers' Day
uk: Міжнародний день трудящих

note: Template: AAACalendar
en: Christmas Eve
uk: Переддень Різдва

note: Template: AAACalendar
en: First Christmas Day
uk: Різдво

note: Template: AAACalendar
en: Second Christmas Day
uk: Другий день Різдва

note: Template: AAACalendar
en: New Year's Eve
uk: Переддень Нового року

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as requester
uk: OTRS як подавач запиту

note: Template: AAAGenericInterface
en: OTRS as provider
uk: OTRS як провайдер

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" created!
uk: Веб-сервіс «%s» створено!

note: Template: AAAGenericInterface
en: Webservice "%s" updated!
uk: Веб-сервіс «%s» оновлено!

note: Template: AAAMonth
en: Jan
uk: Січ.

note: Template: AAAMonth
en: Feb
uk: Лют.

note: Template: AAAMonth
en: Mar
uk: Бер.

note: Template: AAAMonth
en: Apr
uk: Квіт.

note: Template: AAAMonth
en: May
uk: Трав.

note: Template: AAAMonth
en: Jun
uk: Черв.

note: Template: AAAMonth
en: Jul
uk: Лип.

note: Template: AAAMonth
en: Aug
uk: Серп.

note: Template: AAAMonth
en: Sep
uk: Вер.

note: Template: AAAMonth
en: Oct
uk: Жовт.

note: Template: AAAMonth
en: Nov
uk: Лист.

note: Template: AAAMonth
en: Dec
uk: Груд.

note: Template: AAAMonth
en: January
uk: Січень

note: Template: AAAMonth
en: February
uk: Лютий

note: Template: AAAMonth
en: March
uk: Березень

note: Template: AAAMonth
en: April
uk: Квітень

note: Template: AAAMonth
en: May_long
uk: Травень

note: Template: AAAMonth
en: June
uk: Червень

note: Template: AAAMonth
en: July
uk: Липень

note: Template: AAAMonth
en: August
uk: Серпень

note: Template: AAAMonth
en: September
uk: Вересень

note: Template: AAAMonth
en: October
uk: Жовтень

note: Template: AAAMonth
en: November
uk: Листопад

note: Template: AAAMonth
en: December
uk: Грудень

note: Template: AAAPreferences
en: Preferences updated successfully!
uk: Налаштуваня успішно оновлені!

note: Template: AAAPreferences
en: User Profile
uk: Профіль користувача

note: Template: AAAPreferences
en: Email Settings
uk: Налаштування пошти

note: Template: AAAPreferences
en: Other Settings
uk: Інші налаштування

note: Template: AAAPreferences
en: Notification Settings
uk: Налаштування сповіщень

note: Template: AAAPreferences
en: Change Password
uk: Змінити пароль

note: Template: AAAPreferences
en: Current password
uk: Поточний пароль

note: Template: AAAPreferences
en: New password
uk: Новий пароль

note: Template: AAAPreferences
en: Verify password
uk: Повторіть пароль

note: Template: AAAPreferences
en: Spelling Dictionary
uk: Орфографічний словник

note: Template: AAAPreferences
en: Default spelling dictionary
uk: Орфографічний словник за замовчуванням

note: Template: AAAPreferences
en: Max. shown Tickets a page in Overview.
uk: Максимальна кількість заявок при показі черги

note: Template: AAAPreferences
en: The current password is not correct. Please try again!
uk: Пароль неправильний. Будь ласка, спробуйте знову!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, your new passwords do not match. Please try again!
uk: Неможливо оновити пароль. Нові паролі не збігаються. Будь ласка, спробуйте знову!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it contains invalid characters!
uk: Неможливо оновити пароль, тому що він містить заборонені символи!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must be at least %s characters long!
uk: Неможливо оновити пароль, тому що його довжина повинна бути не менше %s символів!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 lowercase and 2 uppercase characters!
uk: Неможливо оновити пароль, тому що він повинен містити не менше 2-х символів нижнього і 2-х символів верхнього регістру!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 1 digit!
uk: Неможливо оновити пароль, тому що він повинен містити не менше 1-ї цифри!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, it must contain at least 2 characters!
uk: Неможливо оновити пароль, тому що він повинен містити не менше 2 символів!

note: Template: AAAPreferences
en: Can't update password, this password has already been used. Please choose a new one!
uk: Неможливо оновити пароль, тому що він уже використовувався. Будь ласка, оберіть новий.

note: Template: AAAPreferences
en: Select the separator character used in CSV files (stats and searches). If you don't select a separator here, the default separator for your language will be used.
uk: Оберіть символ розділювача, що використовується у файлах CSV (статистика і пошук). Якщо не оберете розділювач тут, то використовуватиметься стандартний розділювач для Вашої мови.

note: Template: AAAPreferences
en: CSV Separator
uk: Роздільник CSV

note: Template: AAATicket
en: Status View
uk: Перегляд статусу

note: Template: AAATicket
en: Service View
uk: Перегляд сервісу

note: Template: AAATicket
en: Bulk
uk: Масово

note: Template: AAATicket
en: Lock
uk: Блокувати

note: Template: AAATicket
en: Unlock
uk: Розблокувати

note: Template: AAATicket
en: History
uk: Історія

note: Template: AAATicket
en: Zoom
uk: Докладно

note: Template: AAATicket
en: Age
uk: Відкрита

note: Template: AAATicket
en: Bounce
uk: Повернути

note: Template: AAATicket
en: Forward
uk: Переслати

note: Template: AAATicket
en: From
uk: Від кого

note: Template: AAATicket
en: To
uk: Кому

note: Template: AAATicket
en: Cc
uk: Копія

note: Template: AAATicket
en: Bcc
uk: Прихована копія

note: Template: AAATicket
en: Subject
uk: Тема

note: Template: AAATicket
en: Move
uk: Перемістити

note: Template: AAATicket
en: Queue
uk: Черга

note: Template: AAATicket
en: Queues
uk: Черги

note: Template: AAATicket
en: Priority
uk: Пріоритет

note: Template: AAATicket
en: Priorities
uk: Пріоритети

note: Template: AAATicket
en: Priority Update
uk: Зміна пріоритету

note: Template: AAATicket
en: Priority added!
uk: Пріоритет додано!

note: Template: AAATicket
en: Priority updated!
uk: Пріоритет оновлено!

note: Template: AAATicket
en: Signature added!
uk: Підпис додано!

note: Template: AAATicket
en: Signature updated!
uk: Підпис оновлено!

note: Template: AAATicket
en: SLA
uk: Рівень обслуговування

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreement
uk: Угода про рівень сервісу

note: Template: AAATicket
en: Service Level Agreements
uk: Угоди про рівень сервісу

note: Template: AAATicket
en: Service
uk: Сервіс

note: Template: AAATicket
en: Services
uk: Сервіси

note: Template: AAATicket
en: State
uk: Стан

note: Template: AAATicket
en: States
uk: Стани

note: Template: AAATicket
en: Status
uk: Статус

note: Template: AAATicket
en: Statuses
uk: Статуси

note: Template: AAATicket
en: Ticket Type
uk: Тип заявки

note: Template: AAATicket
en: Ticket Types
uk: Типи заявок

note: Template: AAATicket
en: Compose
uk: Створити

note: Template: AAATicket
en: Pending
uk: Відкладені

note: Template: AAATicket
en: Owner
uk: Власник

note: Template: AAATicket
en: Owner Update
uk: Новий власник

note: Template: AAATicket
en: Responsible
uk: Відповідальний

note: Template: AAATicket
en: Responsible Update
uk: Новий відповідальний

note: Template: AAATicket
en: Sender
uk: Відправник

note: Template: AAATicket
en: Article
uk: Повідомлення

note: Template: AAATicket
en: Ticket
uk: Заявка

note: Template: AAATicket
en: Createtime
uk: Час створення

note: Template: AAATicket
en: plain
uk: звичайний

note: Template: AAATicket
en: Close
uk: Закрити

note: Template: AAATicket
en: Action
uk: Дія

note: Template: AAATicket
en: Attachment
uk: Прикріплення

note: Template: AAATicket
en: Attachments
uk: Прикріплення

note: Template: AAATicket
en: This message was written in a character set other than your own.
uk: Це повідомлення написане в кодуванні, відмінному від Вашого.

note: Template: AAATicket
en: If it is not displayed correctly,
uk: Якщо текст відображається некоректно,

note: Template: AAATicket
en: This is a
uk: Це

note: Template: AAATicket
en: to open it in a new window.
uk: відкрити в новому вікні.

note: Template: AAATicket
en: This is a HTML email. Click here to show it.
uk: Це електронний лист у форматі HTML. Натисніть тут для перегляду

note: Template: AAATicket
en: Free Fields
uk: Вільні поля

note: Template: AAATicket
en: Merge
uk: Об'єднати

note: Template: AAATicket
en: merged
uk: об'єднано

note: Template: AAATicket
en: closed successful
uk: закрито успішно

note: Template: AAATicket
en: closed unsuccessful
uk: закрито неуспішно

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Total
uk: Блоковані заявки всі

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets Reminder Reached
uk: Блоковані заявки з нагадуванням

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets New
uk: Блоковані заявки нові

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Total
uk: Відповідальні заявки всі

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets New
uk: Відповідальні заявки нові

note: Template: AAATicket
en: Responsible Tickets Reminder Reached
uk: Відповідальні заявки з нагадуванням

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Total
uk: Спостережувані заявки всі

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets New
uk: Спостережувані заявки нові

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets Reminder Reached
uk: Спостережувані заявки з нагадуванням

note: Template: AAATicket
en: All tickets
uk: Усі заявки

note: Template: AAATicket
en: Available tickets
uk: Доступні заявки

note: Template: AAATicket
en: Escalation
uk: Розгортання

note: Template: AAATicket
en: last-search
uk: останній пошук

note: Template: AAATicket
en: QueueView
uk: Перегляд черги

note: Template: AAATicket
en: Ticket Escalation View
uk: Розгорнені заявки

note: Template: AAATicket
en: Message from
uk: Повідомлення від

note: Template: AAATicket
en: End message
uk: Кінець повідомлення

note: Template: AAATicket
en: Forwarded message from
uk: Переслане повідомлення від

note: Template: AAATicket
en: End forwarded message
uk: Кінець пересланого повідомлення

note: Template: AAATicket
en: Bounce Article to a different mail address
uk: Переслати повідомлення на іншу електронну адресу

note: Template: AAATicket
en: Reply to note
uk: Відповісти на нотатку

note: Template: AAATicket
en: new
uk: нова

note: Template: AAATicket
en: open
uk: відкриті

note: Template: AAATicket
en: Open
uk: Відкриті

note: Template: AAATicket
en: Open tickets
uk: Відкриті заявки

note: Template: AAATicket
en: closed
uk: закриті

note: Template: AAATicket
en: Closed
uk: Закриті

note: Template: AAATicket
en: Closed tickets
uk: Закриті заявки

note: Template: AAATicket
en: removed
uk: вилучені

note: Template: AAATicket
en: pending reminder
uk: відкладене нагадування

note: Template: AAATicket
en: pending auto
uk: чекає на авто

note: Template: AAATicket
en: pending auto close+
uk: чекає на автозакриття+

note: Template: AAATicket
en: pending auto close-
uk: чекає на автозакриття-

note: Template: AAATicket
en: email-external
uk: зовнішній email

note: Template: AAATicket
en: email-internal
uk: внутрішній email

note: Template: AAATicket
en: note-external
uk: зовнішня замітка

note: Template: AAATicket
en: note-internal
uk: внутрішня замітка

note: Template: AAATicket
en: note-report
uk:  замітка-звіт

note: Template: AAATicket
en: phone
uk: дзвінок

note: Template: AAATicket
en: sms
uk: SMS

note: Template: AAATicket
en: webrequest
uk: веб-заявка

note: Template: AAATicket
en: lock
uk: блокована

note: Template: AAATicket
en: unlock
uk: розблокована

note: Template: AAATicket
en: very low
uk:  найнижчий

note: Template: AAATicket
en: low
uk: низький

note: Template: AAATicket
en: normal
uk: звичайний

note: Template: AAATicket
en: high
uk: високий

note: Template: AAATicket
en: very high
uk: невідкладний

note: Template: AAATicket
en: 1 very low
uk: 1 найнижчий

note: Template: AAATicket
en: 2 low
uk: 2 низький

note: Template: AAATicket
en: 3 normal
uk: 3 звичайний

note: Template: AAATicket
en: 4 high
uk: 4 високий

note: Template: AAATicket
en: 5 very high
uk: 5 невідкладний

note: Template: AAATicket
en: auto follow up
uk: автослідування

note: Template: AAATicket
en: auto reject
uk: автовідхилення

note: Template: AAATicket
en: auto remove
uk: автовилучення

note: Template: AAATicket
en: auto reply
uk: автовідповідь

note: Template: AAATicket
en: auto reply/new ticket
uk: автовідповідь/нова заявка

note: Template: AAATicket
en: Create
uk: Створити

note: Template: AAATicket
en: Answer
uk: Відповісти

note: Template: AAATicket
en: Phone call
uk: Телефонний дзвінок

note: Template: AAATicket
en: Ticket "%s" created!
uk: Створена заявка «%s».

note: Template: AAATicket
en: Ticket Number
uk: Номер заявки

note: Template: AAATicket
en: Ticket Object
uk: Об'єкт заявки

note: Template: AAATicket
en: No such Ticket Number "%s"! Can't link it!
uk: Заявки з номером «%s» не існує, неможливо зв'язати з нею!

note: Template: AAATicket
en: You don't have write access to this ticket.
uk: У Вас немає доступу запису до цієї заявки.

note: Template: AAATicket
en: Sorry, you need to be the ticket owner to perform this action.
uk: Вибачте, Ви маєте бути власником заявки, щоб виконати цю дію.

note: Template: AAATicket
en: Please change the owner first.
uk: Будь ласка, змініть спочатку власника.

note: Template: AAATicket
en: Ticket selected.
uk: Заявку обрано.

note: Template: AAATicket
en: Ticket is locked by another agent.
uk: Заявка заблокована іншим агентом.

note: Template: AAATicket
en: Ticket locked.
uk: Заявка заблокована.

note: Template: AAATicket
en: Don't show closed Tickets
uk: Не показувати закриті заявки

note: Template: AAATicket
en: Show closed Tickets
uk: Показувати закриті заявки

note: Template: AAATicket
en: New Article
uk: Нове повідомлення

note: Template: AAATicket
en: Unread article(s) available
uk: Доступні непрочитані статті

note: Template: AAATicket
en: Remove from list of watched tickets
uk: Вилучити зі списку спостережуваних заявок

note: Template: AAATicket
en: Add to list of watched tickets
uk: Додати до списку спостережуваних заявок

note: Template: AAATicket
en: Email-Ticket
uk: Лист

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket
uk: Створити нову заявку

note: Template: AAATicket
en: Phone-Ticket
uk: Заявка — телефонний дзвінок

note: Template: AAATicket
en: Search Tickets
uk: Пошук заявок

note: Template: AAATicket
en: Customer Realname
uk: Справжнє ім'я клієнта

note: Template: AAATicket
en: Customer History
uk: Історія клієнта

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer Users
uk: Редагувати клієнтів

note: Template: AAATicket
en: Edit Customer
uk: Редагувати клієнта

note: Template: AAATicket
en: Bulk Action
uk: Масова дія

note: Template: AAATicket
en: Bulk Actions on Tickets
uk: Масова дія над заявками

note: Template: AAATicket
en: Send Email and create a new Ticket
uk: Відправити лист і створити нову заявку

note: Template: AAATicket
en: Create new Email Ticket and send this out (Outbound)
uk: Створити нову заявку email і відправити її

note: Template: AAATicket
en: Create new Phone Ticket (Inbound)
uk: Створити нову телефонну заявку

note: Template: AAATicket
en: Address %s replaced with registered customer address.
uk: Адресу %s замінено на зареєстровану адресу клієнта.

note: Template: AAATicket
en: Customer user automatically added in Cc.
uk: Користувача-клієнта автоматично додано на копію.

note: Template: AAATicket
en: Overview of all open Tickets
uk: Огляд усіх відкритих заявок

note: Template: AAATicket
en: Locked Tickets
uk: Заблоковані заявки

note: Template: AAATicket
en: My Locked Tickets
uk: Мої заблоковані заявки

note: Template: AAATicket
en: My Watched Tickets
uk: Мої спостережувані заявки

note: Template: AAATicket
en: My Responsible Tickets
uk: Мої відповідальні заявки

note: Template: AAATicket
en: Watched Tickets
uk: Спостережувані заявки

note: Template: AAATicket
en: Watched
uk: Спостережувані

note: Template: AAATicket
en: Watch
uk: Спостерігати

note: Template: AAATicket
en: Unwatch
uk: Перестати спостерігати

note: Template: AAATicket
en: Lock it to work on it
uk: Заблокувати, щоб працювати над цим

note: Template: AAATicket
en: Unlock to give it back to the queue
uk: Розблокувати, щоб повернути у чергу

note: Template: AAATicket
en: Show the ticket history
uk: Показати історію заявки

note: Template: AAATicket
en: Print this ticket
uk: Роздрукувати цю заявку

note: Template: AAATicket
en: Print this article
uk: Роздрукувати це повідомлення

note: Template: AAATicket
en: Split
uk: Розділити

note: Template: AAATicket
en: Split this article
uk: Розділити цю статтю

note: Template: AAATicket
en: Forward article via mail
uk: Переслати повідомлення електронною поштою

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket priority
uk: Змінити пріоритет заявки

note: Template: AAATicket
en: Change the ticket free fields!
uk: Змінити вільні поля заявки!

note: Template: AAATicket
en: Link this ticket to other objects
uk: Зв'язати заявку з іншими об'єктами

note: Template: AAATicket
en: Change the owner for this ticket
uk: Змінити власника цієї заявки

note: Template: AAATicket
en: Change the  customer for this ticket
uk: Змінити клієнта цієї заявки

note: Template: AAATicket
en: Add a note to this ticket
uk: Додати нотатку до цієї заявки

note: Template: AAATicket
en: Merge into a different ticket
uk: Об'єднати з іншою заявкою

note: Template: AAATicket
en: Set this ticket to pending
uk: Позначити цю заявку як «в очікуванні»

note: Template: AAATicket
en: Close this ticket
uk: Закрити цю заявку

note: Template: AAATicket
en: Look into a ticket!
uk: Переглянути заявку!

note: Template: AAATicket
en: Delete this ticket
uk: Вилучити цю заявку

note: Template: AAATicket
en: Mark as Spam!
uk: Позначити як спам!

note: Template: AAATicket
en: My Queues
uk: Мої черги

note: Template: AAATicket
en: Shown Tickets
uk: Показувані заявки

note: Template: AAATicket
en: Shown Columns
uk: Показані колонки

note: Template: AAATicket
en: Your email with ticket number "<OTRS_TICKET>" is merged to "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".
uk: Ваш email з номером заявки «<OTRS_TICKET>» об'єднаний з "<OTRS_MERGE_TO_TICKET>".

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time is over (%s)!
uk: Заявка %s: час першої відповіді минув (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: first response time will be over in %s!
uk: Заявка %s: час першої відповіді мине через %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time is over (%s)!
uk: Заявка %s: час відновлення заявки минув (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: update time will be over in %s!
uk: Заявка %s: час відновлення заявки мине через %s!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time is over (%s)!
uk: Заявка %s: час розв'язку заявки минув (%s)!

note: Template: AAATicket
en: Ticket %s: solution time will be over in %s!
uk: Заявка %s: час розв'язку заявки мине через %s!

note: Template: AAATicket
en: There are more escalated tickets!
uk: Розгорнених заявок більше немає!

note: Template: AAATicket
en: Plain Format
uk: Простий формат

note: Template: AAATicket
en: Reply All
uk: Відповісти всім

note: Template: AAATicket
en: Direction
uk: Напрямок

note: Template: AAATicket
en: New ticket notification
uk: Сповіщення про нову заявку

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if there is a new ticket in "My Queues".
uk: Надсилати мені сповіщення, якщо у «Моїх чергах» є нова заявка.

note: Template: AAATicket
en: Send new ticket notifications
uk: Надсилати сповіщення про нові заявки

note: Template: AAATicket
en: Ticket follow up notification
uk: Сповіщення про слідкування за заявкою

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a customer sends a follow up and I'm the owner of the ticket or the ticket is unlocked and is in one of my subscribed queues.
uk: Надсилати мені сповіщення, якщо клієнт додає інших отримувачів листів, і я є власником заявки або заявка розблокована і знаходиться в одній з моїх черг.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket follow up notifications
uk: Надсилати сповіщення про нових адресатів

note: Template: AAATicket
en: Ticket lock timeout notification
uk: Повідомлення про закічнення строку блокування заявки

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is unlocked by the system.
uk: Надслати мені сповіщення, якщо заявка розблокована системою.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket lock timeout notifications
uk: Надсилати сповіщення про розблокування заявки

note: Template: AAATicket
en: Ticket move notification
uk: Сповіщення про переміщення заявки

note: Template: AAATicket
en: Send me a notification if a ticket is moved into one of "My Queues".
uk: Надсилати мені сповіщення, якщо заявка переміщена в одну з моїх черг.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket move notifications
uk: Надсилати сповіщення про переміщення заявки

note: Template: AAATicket
en: Your queue selection of your favourite queues. You also get notified about those queues via email if enabled.
uk: Вибір черг, які Вас цікавлять. Ви також отримуєте сповіщення про ці черги електронною поштою, якщо ця функція увімкнена.

note: Template: AAATicket
en: Custom Queue
uk: Власна черга

note: Template: AAATicket
en: QueueView refresh time
uk: Час оновлення перегляду черги

note: Template: AAATicket
en: If enabled, the QueueView will automatically refresh after the specified time.
uk: Якщо увімкнено, перегляд черги автоматично оновлюватиметься через вказаний час.

note: Template: AAATicket
en: Refresh QueueView after
uk: Оновити перегляд черги через

note: Template: AAATicket
en: Screen after new ticket
uk: Розділ після створення нової заявки

note: Template: AAATicket
en: Show this screen after I created a new ticket
uk: Показувати це після створення мною нової заявки

note: Template: AAATicket
en: Closed Tickets
uk: Закриті заявки

note: Template: AAATicket
en: Show closed tickets.
uk: Показувати закриті заявки

note: Template: AAATicket
en: Max. shown Tickets a page in QueueView.
uk: Максимальна кількість заявок при перегляді черги.

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Small" Limit
uk: Ліміт заявок при «Малому» перегляді

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Small"
uk: Кількість заявок на сторінці при «Малому» режимі перегляду заявок

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Medium" Limit
uk: Ліміт заявок при «Середньому» перегляді

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Medium"
uk: Кількість заявок на сторінці при «Середньому» режимі перегляду заявок

note: Template: AAATicket
en: Ticket Overview "Preview" Limit
uk: Ліміт заявок при «Попередньому» перегляді

note: Template: AAATicket
en: Ticket limit per page for Ticket Overview "Preview"
uk: Кількість заявок на сторінці при «Попередньому» режимі перегляду заявок

note: Template: AAATicket
en: Ticket watch notification
uk: Сповіщення про спостережувані заявки

note: Template: AAATicket
en: Send me the same notifications for my watched tickets that the ticket owners will get.
uk: Надсилати мені такі ж сповіщення про мої спостережувані заявки, що й власнику заявки.

note: Template: AAATicket
en: Send ticket watch notifications
uk: Надсилати сповіщення про спостережувані заявки

note: Template: AAATicket
en: Out Of Office Time
uk: Час «Не при справах»

note: Template: AAATicket
en: New Ticket
uk: Нова заявка

note: Template: AAATicket
en: Create new Ticket
uk: Створити нову заявку

note: Template: AAATicket
en: Customer called
uk: Дзвінок клієнта

note: Template: AAATicket
en: phone call
uk: телефонний дзвінок

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Outbound
uk: Вихідний телефонний дзвінок

note: Template: AAATicket
en: Phone Call Inbound
uk: Вхідний телефонний дзвінок

note: Template: AAATicket
en: Reminder Reached
uk: Нагадування

note: Template: AAATicket
en: Reminder Tickets
uk: Заявки з нагадуванням

note: Template: AAATicket
en: Escalated Tickets
uk: Розгорнуті заявки

note: Template: AAATicket
en: New Tickets
uk: Нові заявки

note: Template: AAATicket
en: Open Tickets / Need to be answered
uk: Відкриті заявки / Потрібно відповісти

note: Template: AAATicket
en: All open tickets, these tickets have already been worked on, but need a response
uk: Усі відкриті заявки, над цими заявками уже працювали, але вони потребують відповіді

note: Template: AAATicket
en: All new tickets, these tickets have not been worked on yet
uk: Усі відкриті заявки, над цими заявками ще не працювали

note: Template: AAATicket
en: All escalated tickets
uk: Усі розгорнуті заявки

note: Template: AAATicket
en: All tickets with a reminder set where the reminder date has been reached
uk: Усі заявки з встановленим нагадуванням, що досягнуто дати нагадування

note: Template: AAATicket
en: Archived tickets
uk: Архівовані заявки

note: Template: AAATicket
en: Unarchived tickets
uk: Неархівовані заявки

note: Template: AAATicket
en: Ticket Information
uk: Інформація про заявку

note: Template: AAATicket
en: including subqueues
uk: із підчергами

note: Template: AAATicket
en: excluding subqueues
uk: без підчерг

note: Template: AAAWeekDay
en: Sun
uk: Нд

note: Template: AAAWeekDay
en: Mon
uk: Пн

note: Template: AAAWeekDay
en: Tue
uk: Вт

note: Template: AAAWeekDay
en: Wed
uk: Ср

note: Template: AAAWeekDay
en: Thu
uk: Чт

note: Template: AAAWeekDay
en: Fri
uk: Пт

note: Template: AAAWeekDay
en: Sat
uk: Сб

note: Template: AdminACL
en: ACL Management
uk: Керування ACL

note: Template: AdminACL
en: Filter for ACLs
uk: Фільтри для ACL

note: Template: AdminACL
en: Filter
uk: Фільтр

note: Template: AdminACL
en: ACL Name
uk: Назва ACL

note: Template: AdminACL
en: Actions
uk: Дії

note: Template: AdminACL
en: Create New ACL
uk: Створити новий ACL

note: Template: AdminACL
en: Deploy ACLs
uk: Розгорнути ACL-и

note: Template: AdminACL
en: Export ACLs
uk: Експортувати ACL-и

note: Template: AdminACL
en: Configuration import
uk: Імпорт конфігурацій

note: Template: AdminACL
en: Here you can upload a configuration file to import ACLs to your system. The file needs to be in .yml format as exported by the ACL editor module.
uk: Тут Ви можете завантажити файл конфігурації для імпорту ACL-ів у свою ситстему. Файл має бути у форматі .yml, як його експортував модуль редагування ACL.

note: Template: AdminACL
en: This field is required.
uk: Це обов'язкове поле.

note: Template: AdminACL
en: Overwrite existing ACLs?
uk: Перезаписати наявні ACL-и?

note: Template: AdminACL
en: Upload ACL configuration
uk: Завантажити конфігурацію ACL

note: Template: AdminACL
en: Import ACL configuration(s)
uk: Імпортувати конфігурацію(-ї) ACL

note: Template: AdminACL
en: To create a new ACL you can either import ACLs which were exported from another system or create a complete new one.
uk: Щоб створити новий ACL, Ви можете або імпортувати ACL-и, які було експортовано з іншої системи, або створити цілком новий.

note: Template: AdminACL
en: Changes to the ACLs here only affect the behavior of the system, if you deploy the ACL data afterwards. By deploying the ACL data, the newly made changes will be written to the configuration.
uk: Зміни до ACL-ів тут впливають на поведінку системи, лише якщо Ви зрешою розгортаєте дані ACL. При розгортанні даних ACL новозроблені зміни будуть записані у конфігурацію.

note: Template: AdminACL
en: ACLs
uk: ACL-и

note: Template: AdminACL
en: Please note: This table represents the execution order of the ACLs. If you need to change the order in which ACLs are executed, please change the names of the affected ACLs.
uk: Будь ласка, зауважте: Ця таблиця відображає порядок виконання ACL-ів. Якщо Вам треба змінити порядок, у якому виконуються ACL-и, будь ласка, змініть назви відповідних ACL-ів.

note: Template: AdminACL
en: ACL name
uk: Назва ACL

note: Template: AdminACL
en: Validity
uk: Дійсність

note: Template: AdminACL
en: Copy
uk: Копіювати

note: Template: AdminACL
en: No data found.
uk: Дані не знайдені.

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL %s
uk: Редагувати ACL %s

note: Template: AdminACLEdit
en: Go to overview
uk: Перейти до перегляду

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete ACL
uk: Вилучити ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Delete Invalid ACL
uk: Вилучити недійсний ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Match settings
uk: Налаштування співпадання

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up matching criteria for this ACL. Use 'Properties' to match the current screen or 'PropertiesDatabase' to match attributes of the current ticket that are in the database.
uk: Встановіть налаштування співпадання для цього ACL. Скористайтеся «Налаштуваннями», щоб поточний екран чи «PropertiesDatabase» співпадали з атрибутами поточної заявки, які є у базі даних.

note: Template: AdminACLEdit
en: Change settings
uk: Змінити налаштування

note: Template: AdminACLEdit
en: Set up what you want to change if the criteria match. Keep in mind that 'Possible' is a white list, 'PossibleNot' a black list.
uk: Установіть що Ви хочете змінити, якщо є відповідність критеріям. Майте на увазі, що «Можливо» — білий список, «Не можливо» — чорний список.

note: Template: AdminACLEdit
en: Check the official
uk: Перевірте офіційну

note: Template: AdminACLEdit
en: documentation
uk: документацію

note: Template: AdminACLEdit
en: Show or hide the content
uk: Відобразити або сховати вміст

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL information
uk: Редагувати інформацію ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Stop after match
uk: Припинити перевірку після збігу

note: Template: AdminACLEdit
en: Edit ACL structure
uk: Редагувати структуру ACL

note: Template: AdminACLEdit
en: Save
uk: Зберегти

note: Template: AdminACLEdit
en: or
uk: або

note: Template: AdminACLEdit
en: Save and finish
uk: Зберегти та завершити

note: Template: AdminACLEdit
en: Do you really want to delete this ACL?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цей ACL?

note: Template: AdminACLEdit
en: This item still contains sub items. Are you sure you want to remove this item including its sub items?
uk: Цей елемент містить піделементи. Ви дійсно хочете вилучити цей елемент включно з його піделементами?

note: Template: AdminACLEdit
en: An item with this name is already present.
uk: Елемент з таким іменем вже існує.

note: Template: AdminACLEdit
en: Add all
uk: Додати всі

note: Template: AdminACLEdit
en: There was an error reading the ACL data.
uk: Сталась помилка під час зчитування даних ACL.

note: Template: AdminACLNew
en: Create a new ACL by submitting the form data. After creating the ACL, you will be able to add configuration items in edit mode.
uk: Створити новий ACL шляхом надсилання даних формою. Після створення цього ACL, Ви зможете додати елементи налаштування у режимі редагування.

note: Template: AdminAttachment
en: Attachment Management
uk: Керування прикріпленими файлами

note: Template: AdminAttachment
en: Add attachment
uk: Додати прикріплення

note: Template: AdminAttachment
en: List
uk: Список

note: Template: AdminAttachment
en: Download file
uk: Завантажити файл

note: Template: AdminAttachment
en: Delete this attachment
uk: Вилучити це вкладення

note: Template: AdminAttachment
en: Add Attachment
uk: Додати вкладення

note: Template: AdminAttachment
en: Edit Attachment
uk: Редагувати вкладення

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto Response Management
uk: Керування автовідповідями

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add auto response
uk: Додати автовідповідь

note: Template: AdminAutoResponse
en: Add Auto Response
uk: Додати автовідповідь

note: Template: AdminAutoResponse
en: Edit Auto Response
uk: Змінити автовідповідь

note: Template: AdminAutoResponse
en: Response
uk: Відповідь

note: Template: AdminAutoResponse
en: Auto response from
uk: Автовідповідь від

note: Template: AdminAutoResponse
en: Reference
uk: Посилання

note: Template: AdminAutoResponse
en: You can use the following tags
uk: Ви можете використовувати наступні теги

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 20 character of the subject.
uk: Щоб бачити перші 20 символів теми

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the first 5 lines of the email.
uk: Щоб бачити перші 5 рядків email

note: Template: AdminAutoResponse
en: To get the article attribute
uk: Отримати атрибути статті

note: Template: AdminAutoResponse
en:  e. g.
uk:  наприклад,

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current customer user data
uk: Персональні опції клієнта

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket owner options
uk: Опції власника заявки

note: Template: AdminAutoResponse
en: Ticket responsible options
uk: Опції відповідального на заявку

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the current user who requested this action
uk: Опції поточного користувача до відповів на подію

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of the ticket data
uk: Опції інформації заявки

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields internal key values
uk: Опції значень внутрішніх ключів динамічних полів заявки

note: Template: AdminAutoResponse
en: Options of ticket dynamic fields display values, useful for Dropdown and Multiselect fields
uk: Опції значень динамічних полів заявки, корисні для полів-випадних меню та з підтримкою багатьох варіантів вибору.

note: Template: AdminAutoResponse
en: Config options
uk: Налаштування опцій

note: Template: AdminAutoResponse
en: Example response
uk: Приклад відповіді

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Cloud Service Management
uk: Керування хмарним сервісом

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support Data Collector
uk: Збір даних підтримки

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Support data collector
uk: Збір даних підтримки

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Hint
uk: Підказка

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Currently support data is only shown in this system.
uk: Наразі дані підтримки показуються лише у цій системі

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: It is highly recommended to send this data to OTRS Group in order to get better support.
uk: Дуже рекомендується надіслати ці дані до групи OTRS з метою отримати кращу підтримку.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Configuration
uk: Налаштування

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Send support data
uk: Надсилати дані підтримки

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: This will allow the system to send additional support data information to OTRS Group.
uk: Це дозволить системі надсилати додаткову інформацію даних підтримки до групи OTRS.

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration
uk: Реєстрація системи

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: To enable data sending, please register your system with OTRS Group or update your system registration information (make sure to activate the 'send support data' option.)
uk: Щоб увімкнути надсилання, будь ласка, зареєструйте Вашу систему у групі OTRS, або оновіть Вашу інформацію реєстрації системи (переконайтесь, що опцію «надсилати дані підтримки» активовано).

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: Register this System
uk: Зареєструвати цю систему

note: Template: AdminCloudServiceSupportDataCollector
en: System Registration is disabled for your system. Please check your configuration.
uk: Реєстрація системи вимкнена у Вашій системі. Будь ласка, перевірте Ваші налаштування.

note: Template: AdminCloudServices
en: System registration is a service of OTRS Group, which provides a lot of advantages!
uk: Реєстрація системи — це сервіс групи OTRS, який надає багато переваг!

note: Template: AdminCloudServices
en: Please note that the use of OTRS cloud services requires the system to be registered.
uk: Будь ласка, зауважте, що використання хмарних сервісів OTRS вимагає, щоб систему було зареєстровано.

note: Template: AdminCloudServices
en: Register this system
uk: Зареєструвати цю систему.

note: Template: AdminCloudServices
en: Here you can configure available cloud services that communicate securely with %s.
uk: Тут Ви можете налаштувати наявні хмарні сервіси, що захищено комунікують з

note: Template: AdminCloudServices
en: Available Cloud Services
uk: Доступні хмарні сервіси

note: Template: AdminCloudServices
en: Upgrade to %s
uk: Оновити до %s

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Customer Management
uk: Керування клієнтами

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Wildcards like '*' are allowed.
uk: Підстановочні символи як-то «*» є дозволеними.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add customer
uk: Додати клієнта

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Select
uk: Вибір

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Please enter a search term to look for customers.
uk:  Будь ласка, уведіть пошукове вираження для пошуку клієнтів.

note: Template: AdminCustomerCompany
en: Add Customer
uk: Додати Клієнта

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer User Management
uk: Керування користувачами-клієнтами

note: Template: AdminCustomerUser
en: Back to search results
uk: Повернутись до результатів пошуку

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add customer user
uk: Додати користувача-клієнта

note: Template: AdminCustomerUser
en: Customer user are needed to have a customer history and to login via customer panel.
uk: Користувачі-клієнти необхідні для того, щоб мати історію клієнта, а також для входу через панель клієнта.

note: Template: AdminCustomerUser
en: Last Login
uk: Останній вхід

note: Template: AdminCustomerUser
en: Login as
uk: Увійти як

note: Template: AdminCustomerUser
en: Switch to customer
uk: Перемкнутись на клієнта

note: Template: AdminCustomerUser
en: Add Customer User
uk: Додати користувача-клієнта

note: Template: AdminCustomerUser
en: Edit Customer User
uk: Редагувати користувача-клієнта

note: Template: AdminCustomerUser
en: This field is required and needs to be a valid email address.
uk: Це поле є обов'язковим і повинно бути дійсною адресою електронної пошти

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address is not allowed due to the system configuration.
uk: Ця адреса електронної пошти не дозволена через системні налаштування

note: Template: AdminCustomerUser
en: This email address failed MX check.
uk: Ця адреса електронної пошти не змогла пройти перевірку MX.

note: Template: AdminCustomerUser
en: DNS problem, please check your configuration and the error log.
uk: Проблема DNS, будь ласка, перевірте Ваші налаштування та журнал помилок.

note: Template: AdminCustomerUser
en: The syntax of this email address is incorrect.
uk: Синтаксис цієї адреси електронної пошти є неправильним.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Manage Customer-Group Relations
uk: Керувати відносини клієнт—група

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Notice
uk: Сповіщення

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: This feature is disabled!
uk: Цю функцію вимкнено!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just use this feature if you want to define group permissions for customers.
uk: Використовуйте цю функцію лише якщо Ви хочете визначити групові права для клієнтів.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Enable it here!
uk: Увімкніть це тут!

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Edit Customer Default Groups
uk: Редагувати групи клієнта за замовчуванням.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: These groups are automatically assigned to all customers.
uk: Ці групи автоматично призначаються усім клієнтам.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: You can manage these groups via the configuration setting "CustomerGroupAlwaysGroups".
uk: Ви можете керувати цими групами за допомогою налаштування «CustomerGroupAlwaysGroups».

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Filter for Groups
uk: Фільтри для груп

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Just start typing to filter...
uk: Просто почніть друкувати для фільтрування…

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Select the customer:group permissions.
uk: Выбериет клієнта:дозволу для групи

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: If nothing is selected, then there are no permissions in this group (tickets will not be available for the customer).
uk: Якщо нічого не обрано, то у цієї групи немає прав (заявки не будуть доступними для клієнта).

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Search Results
uk: Результати пошуку

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customers
uk: Клієнти

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: No matches found.
uk: Збігів не знайдено.

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Groups
uk: Групи

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Customer Default Groups:
uk: Клієнтська група по-умовчанню:

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: ro
uk: Тільки читання

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Read only access to the ticket in this group/queue.
uk: Права тільки на читання заявки в даній групі/черги

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: rw
uk: Читання/запис

note: Template: AdminCustomerUserGroup
en: Full read and write access to the tickets in this group/queue.
uk: Повні права на заявки в даній групі/черги

note: Template: AdminCustomerUserService
en: Active
uk: Активний

note: Template: AdminDynamicField
en: Order
uk: Порядок

note: Template: AdminDynamicField
en: Object
uk: Об'єкт

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Key
uk: Ключ

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Value
uk: Значення

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Remove value
uk: Вилучити значення

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add value
uk: Додати значення

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add Value
uk: Додати значення

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Add empty value
uk: Додати порожнє значення

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to create an empty selectable value.
uk: Активувати цю опцію для створення порожнього значення, яке можна обрати

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Tree View
uk: Перегляд дерева

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Activate this option to display values as a tree.
uk: Активувати цю опцію для відображення значень у вигляді дерева.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Translatable values
uk: Значення, що можна перекладати

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: If you activate this option the values will be translated to the user defined language.
uk: Якщо Ви активуєте цю опцію, значення буде перекладено на мову визначену користувачем.

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: Note
uk: Замітка

note: Template: AdminDynamicFieldDropdown
en: You need to add the translations manually into the language translation files.
uk: Вам потрібно додати переклади вручну до файлів перекладу мови.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of rows
uk: Число рядків

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the height (in lines) for this field in the edit mode.
uk: Вкажіть висоту (у рядках) цього поля у режимі редагування

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Number of cols
uk: Число колонок

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Specify the width (in characters) for this field in the edit mode.
uk: Вкажіть ширину (у символах) цього поля у режимі редагування.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Check RegEx
uk: Перевірити регулярним виразом

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Here you can specify a regular expression to check the value. The regex will be executed with the modifiers xms.
uk: Тут Ви можете вказати регулярний вираз для перевірки значення. Регулярний вираз буде запущено з модифікаторами  xms.

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: RegEx
uk: Регулярний вираз

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Invalid RegEx
uk: Неправильний регулярний вираз

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

note: Template: AdminDynamicFieldText
en: Add RegEx
uk: Додати регулярний вираз

note: Template: AdminEmail
en: Admin Notification
uk: Повідомлення адміністратором

note: Template: AdminEmail
en: With this module, administrators can send messages to agents, group or role members.
uk: За допомогою цього модуля, адміністратори можуть надсилати повідомлення до агентів, груп, або ролей членів.

note: Template: AdminEmail
en: Create Administrative Message
uk: Створити адміністративне повідомлення

note: Template: AdminEmail
en: Your message was sent to
uk: Ваше повідомлення було надіслано до

note: Template: AdminEmail
en: Send message to users
uk: Надіслати повідомлення користувачам

note: Template: AdminEmail
en: Send message to group members
uk: Надіслати повідомлення групі користувачів

note: Template: AdminEmail
en: Group members need to have permission
uk: Члени групи повинні мати право

note: Template: AdminEmail
en: Send message to role members
uk: Надіслати повідомлення членам ролі

note: Template: AdminEmail
en: Also send to customers in groups
uk: Також надіслати клієнтам у групах

note: Template: AdminEmail
en: Body
uk: Тіло листа

note: Template: AdminEmail
en: Send
uk: Надіслати

note: Template: AdminGenericAgent
en: Generic Agent
uk: Типовий агент

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add job
uk: Додати завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: Last run
uk: Останній запуск

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run Now!
uk: Виконати зараз!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this task
uk: Вилучити завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run this task
uk: Запустити завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job Settings
uk: Настроювання завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: Job name
uk: Ім'я завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: The name you entered already exists.
uk: Ім'я, що Ви ввели, вже існує.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Toggle this widget
uk: Приховати цей віджет

note: Template: AdminGenericAgent
en: Automatic execution (multiple tickets)
uk: Автоматичний запуск (декілька заявок)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execution Schedule
uk: Графік запуску

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule minutes
uk: Хвилини графіку

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule hours
uk: Години графіку

note: Template: AdminGenericAgent
en: Schedule days
uk: Дні графіку

note: Template: AdminGenericAgent
en: Currently this generic agent job will not run automatically.
uk: Це завдання агента не запускається автоматично

note: Template: AdminGenericAgent
en: To enable automatic execution select at least one value from minutes, hours and days!
uk:  Для автоматичного запуску вкажіть як мінімум одне зі значень у хвилинах, годиннику або днях

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event based execution (single ticket)
uk: Запуск, що базується на події (для однієї заявки)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Event Triggers
uk: Тригери події

note: Template: AdminGenericAgent
en: List of all configured events
uk: Список усіх налаштованих подій

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this event
uk: Вилучити цю подію

note: Template: AdminGenericAgent
en: Additionally or alternatively to a periodic execution, you can define ticket events that will trigger this job.
uk: Додатково або альтернативно до періодичного запуску, Ви можете визначити події заявок, що будуть тригерами цього завдання.

note: Template: AdminGenericAgent
en: If a ticket event is fired, the ticket filter will be applied to check if the ticket matches. Only then the job is run on that ticket.
uk: Якщо сталась подія заявки, фільтр заявки буде застосовано для перевірки чи заявка співпадає. Лише тоді завдання буде запущено виконано для цієї заявки.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Do you really want to delete this event trigger?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цей тригер події?

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event Trigger
uk: Додати тригер події

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Event
uk: Додати подію

note: Template: AdminGenericAgent
en: To add a new event select the event object and event name and click on the "+" button
uk: Щоб додати нову подію, вкажіть об'єкт події та назву події, після чого натисніть кнопку «+»

note: Template: AdminGenericAgent
en: Duplicate event.
uk: Подія-дублікат.

note: Template: AdminGenericAgent
en: This event is already attached to the job, Please use a different one.
uk: Ця подія вже прикріплена до цього завдання, будь ласка, використайте іншу.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete this Event Trigger
uk: Вилучити цей тригер події

note: Template: AdminGenericAgent
en: Remove selection
uk: Вилучити обране

note: Template: AdminGenericAgent
en: Select Tickets
uk: Обрати заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 10*5155 or 105658*)
uk: (наприклад, 10*5155 або 105658*)

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. 234321)
uk: (наприклад, 234321)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Customer user
uk: Користувач клієнта

note: Template: AdminGenericAgent
en: (e. g. U5150)
uk: (наприклад, U5150)

note: Template: AdminGenericAgent
en: Fulltext-search in article (e. g. "Mar*in" or "Baue*").
uk: Повнотекстовий пошук статтею (наприклад, «Mar*in» чи «Baue*»).

note: Template: AdminGenericAgent
en: Agent
uk: Агент

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket lock
uk: Блокування заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: Create times
uk: Часи створення

note: Template: AdminGenericAgent
en: No create time settings.
uk:  Без обліку часу створення

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created
uk: Заявка створена

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket created between
uk: Заявка створена між

note: Template: AdminGenericAgent
en: No change time settings.
uk: Не змінювати параметри часу

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed
uk: Заявка змінена

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket changed between
uk: Заявка змінена в період

note: Template: AdminGenericAgent
en: Close times
uk: Часів закриття

note: Template: AdminGenericAgent
en: No close time settings.
uk:  Без обліку часу закриття

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed
uk: Заявка закрита

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket closed between
uk: Заявка закрита між

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending times
uk: Часів очікування

note: Template: AdminGenericAgent
en: No pending time settings.
uk:  Без обліку часу, коли запит був відкладений

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached
uk: Заявка була відкладена

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket pending time reached between
uk: Заявка була відкладена між

note: Template: AdminGenericAgent
en: No escalation time settings.
uk:  Без обліку часу ескалації

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached
uk: Заявка була ескальована

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket escalation time reached between
uk: Заявка була ескальована між

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - first response time
uk: Ескалація - час першої відповіді

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached
uk: Перша відповідь

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket first response time reached between
uk: Перша відповідь між

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - update time
uk: Ескалація - час відновлення

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached
uk: Заявка була оновлена

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket update time reached between
uk: Заявка була оновлена між

note: Template: AdminGenericAgent
en: Escalation - solution time
uk: Ескалація - час розв'язку

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached
uk: Заявка була вирішена

note: Template: AdminGenericAgent
en: Ticket solution time reached between
uk: Заявка була вирішена між

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive search option
uk: Опція пошуку архівом

note: Template: AdminGenericAgent
en: Update/Add Ticket Attributes
uk: Оновити/Додати атрибути заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new service
uk: Установити новий сервіс

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new Service Level Agreement
uk: Установити нове погодження рівня сервісу

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new priority
uk: Установити новий пріоритет

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new queue
uk: Установити нову чергу

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new state
uk: Установити новий стан

note: Template: AdminGenericAgent
en: Pending date
uk: Дата очікування

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new agent
uk: Призначити нового агента

note: Template: AdminGenericAgent
en: new owner
uk: новий власник

note: Template: AdminGenericAgent
en: new responsible
uk: нова відповідь

note: Template: AdminGenericAgent
en: Set new ticket lock
uk: Встановити нове блокування заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: New customer ID
uk: ID нового клієнта

note: Template: AdminGenericAgent
en: New title
uk: Новий заголовок

note: Template: AdminGenericAgent
en: New type
uk: Новий тип

note: Template: AdminGenericAgent
en: New Dynamic Field Values
uk: Нові значення динамічного поля

note: Template: AdminGenericAgent
en: Archive selected tickets
uk: Заархівувати обрані заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: Add Note
uk: Додати замітку

note: Template: AdminGenericAgent
en: Time units
uk: Одиниці часу

note: Template: AdminGenericAgent
en: Execute Ticket Commands
uk: Виконати команди заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: Send agent/customer notifications on changes
uk: Відправляти повідомлення агентові при змінах

note: Template: AdminGenericAgent
en: CMD
uk: Команда

note: Template: AdminGenericAgent
en: This command will be executed. ARG[0] will be the ticket number. ARG[1] the ticket id.
uk: Ця команда буде виконана. ARG[0] — номер заявки. ARG[1] — id заявки.

note: Template: AdminGenericAgent
en: Delete tickets
uk: Вилучити заявки

note: Template: AdminGenericAgent
en: Warning: All affected tickets will be removed from the database and cannot be restored!
uk: Попередження: Усі обрані заявки будуть вилучені з бази даних без можливості відновлення!

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s key
uk: Ключ параметра

note: Template: AdminGenericAgent
en: Param %s value
uk: Значення параметра

note: Template: AdminGenericAgent
en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

note: Template: AdminGenericAgent
en: Results
uk: Результат

note: Template: AdminGenericAgent
en: Edit job
uk: Редагувати завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: Run job
uk: Запустити завдання

note: Template: AdminGenericAgent
en: Affected Tickets
uk: Обрані завдання

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Time
uk: Час

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Remote IP
uk: Віддалений IP

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Loading
uk: Завантаження

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Select a single request to see its details.
uk: Обрати один запит для перегляду його деталей

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by type
uk: Фільтрувати за типом

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter from
uk: Фільтрувати від

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter to
uk: Фільтрувати до

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Filter by remote IP
uk: Фільтрувати за віддаленим IP

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Limit
uk: Обмеження

note: Template: AdminGenericInterfaceDebugger
en: Refresh
uk: Обновити

note: Template: AdminGenericInterfaceTransportHTTPREST
en: Host
uk: Сервер

note: Template: AdminGenericInterfaceWebservice
en: Import
uk: Імпорт

note: Template: AdminGenericInterfaceWebserviceHistory
en: Version
uk: Версія

note: Template: AdminGroup
en: Group Management
uk: Керування групами

note: Template: AdminGroup
en: Add group
uk: Додати групу

note: Template: AdminGroup
en: The admin group is to get in the admin area and the stats group to get stats area.
uk: Група admin може здійснювати адміністрування, а група stats — переглядати статистику

note: Template: AdminGroup
en: It's useful for ASP solutions.
uk: Корисно для сервісів-провайдерів.

note: Template: AdminGroup
en: Add Group
uk: Додати групу

note: Template: AdminGroup
en: Edit Group
uk: Редагувати групу

note: Template: AdminLog
en: System Log
uk: Системний журнал

note: Template: AdminMailAccount
en: Mail Account Management
uk: Керування поштовими обліковими записами

note: Template: AdminMailAccount
en: Add mail account
uk: Додати поштовий обліковий запис

note: Template: AdminMailAccount
en: All incoming emails with one account will be dispatched in the selected queue!
uk: Усі вхідні листи із зазначеного облікового запису будуть перенесені в обрану чергу!

note: Template: AdminMailAccount
en: Delete account
uk: Вилучити обліковий запис

note: Template: AdminMailAccount
en: Fetch mail
uk: Забрати лист

note: Template: AdminMailAccount
en: Add Mail Account
uk: Додати поштовий обліковий запис

note: Template: AdminMailAccount
en: Trusted
uk: Безпечна

note: Template: AdminMailAccount
en: Dispatching
uk: Перенапрямок

note: Template: AdminMailAccount
en: Edit Mail Account
uk: Змінити поштовий обліковий запис

note: Template: AdminNavigationBar
en: Admin
uk: Адміністрування

note: Template: AdminNavigationBar
en: Agent Management
uk: Керування агентами

note: Template: AdminNavigationBar
en: Queue Settings
uk: Настроювання черг

note: Template: AdminNavigationBar
en: Ticket Settings
uk: Настроювання заявок

note: Template: AdminNavigationBar
en: System Administration
uk: Настроювання системи

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Add Notification
uk: Додати повідомлення

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Edit Notification
uk: Редагувати повідомлення

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Ticket Filter
uk: Фільтр заявок

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Article type
uk: Тип повідомлення

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Subject match
uk: Відповідність темі

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Body match
uk: Відповідність тілу листа

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Include attachments to notification
uk: Додати вкладення в повідомлення

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Send on out of office
uk: Надіслано з «Не при справах»

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Also send if the user is currently out of office.
uk: Також надіслати, якщо користувач зараз не при справах.

note: Template: AdminNotificationEvent
en: Notifications are sent to an agent or a customer.
uk: Повідомлення відправлені агентові або клієнтові

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest agent article).
uk: Перші 20 символів теми з останнього повідомлення агента

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest agent article).
uk: Перші 5 рядків останнього повідомлення агента

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 20 character of the subject (of the latest customer article).
uk: Перші 20 символів теми з останнього повідомлення клієнта

note: Template: AdminNotificationEvent
en: To get the first 5 lines of the body (of the latest customer article).
uk: Перші 5 рядків останнього повідомлення клієнта

note: Template: AdminOTRSBusinessUninstall
en: Vendor
uk: Виготовлювач

note: Template: AdminPGP
en: PGP Management
uk: Керування підписами PGP

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP key
uk: Додати PGP ключ

note: Template: AdminPGP
en: Result
uk: Результат

note: Template: AdminPGP
en: Identifier
uk: Ідентифікатор

note: Template: AdminPGP
en: Bit
uk: Біт

note: Template: AdminPGP
en: Fingerprint
uk: Цифровий відбиток

note: Template: AdminPGP
en: Expires
uk: Минає

note: Template: AdminPGP
en: Delete this key
uk: Вилучити ключ

note: Template: AdminPGP
en: Add PGP Key
uk: Додати PGP ключ

note: Template: AdminPackageManager
en: Package Manager
uk: Керування пакетами

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall package
uk: Деінсталювати пакет

note: Template: AdminPackageManager
en: Do you really want to uninstall this package?
uk: Вилучити цей пакет?

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall package
uk: Переустановити пакет

note: Template: AdminPackageManager
en: Continue
uk: Продовжити

note: Template: AdminPackageManager
en: Install
uk: Установити

note: Template: AdminPackageManager
en: Install Package
uk: Установити пакет

note: Template: AdminPackageManager
en: Update repository information
uk: Обновити інформацію репозитарія

note: Template: AdminPackageManager
en: Online Repository
uk: Онлайновий репозитарій

note: Template: AdminPackageManager
en: Module documentation
uk: Документація модуля

note: Template: AdminPackageManager
en: Upgrade
uk: Обновити

note: Template: AdminPackageManager
en: Local Repository
uk: Локальний репозитарій

note: Template: AdminPackageManager
en: Uninstall
uk: Вилучити

note: Template: AdminPackageManager
en: Reinstall
uk: Переустановити

note: Template: AdminPackageManager
en: Download package
uk: Скачати пакет

note: Template: AdminPackageManager
en: Rebuild package
uk: Перезібрати пакет

note: Template: AdminPackageManager
en: Metadata
uk: Метадані

note: Template: AdminPackageManager
en: Date
uk: Дата

note: Template: AdminPackageManager
en: List of Files
uk: Список файлів

note: Template: AdminPackageManager
en: Permission
uk: Права доступу

note: Template: AdminPackageManager
en: Download
uk: Завантажити

note: Template: AdminPackageManager
en: Download file from package!
uk: Завантажити файл із пакета!

note: Template: AdminPackageManager
en: Required
uk:  Потрібно

note: Template: AdminPackageManager
en: File differences for file %s
uk: Файл відмінностей для файлу %s

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Performance Log
uk: Журнал продуктивності

note: Template: AdminPerformanceLog
en: This feature is enabled!
uk: Дана функція активована!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Just use this feature if you want to log each request.
uk: Використовуйте цю функцію, якщо прагнете затягати кожний запит у журнал

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Activating this feature might affect your system performance!
uk: Включення цієї функції може позначитися на продуктивності вашої системи

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Disable it here!
uk: Відключити функцію!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Logfile too large!
uk: Файл журналу занадто великий!

note: Template: AdminPerformanceLog
en: The logfile is too large, you need to reset it
uk: Файл логу занадто великий, необхідно його очистити

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Overview
uk: Огляд

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Range
uk: Діапазон

note: Template: AdminPerformanceLog
en: last
uk: останній

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Interface
uk: Інтерфейс

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Requests
uk: Запитів

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min Response
uk: Мінімальний час відповіді

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max Response
uk: Максимальний час відповіді

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average Response
uk: Середній час відповіді

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Period
uk: Період

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Min
uk: Мін

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Max
uk: Макс

note: Template: AdminPerformanceLog
en: Average
uk: Середнє

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Add filter
uk: Додати фільтр

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: If you want to match only the email address, use EMAILADDRESS:info@example.com in From, To or Cc.
uk: Якщо ви прагнете отфильтровать тільки по адресах електронної пошти, використовуйте EMAILADDRESS:info@example.com у полях From, To або Cc.

note: Template: AdminPostMasterFilter
en: Delete this filter
uk: Вилучити цей фільтр

note: Template: AdminPriority
en: Priority Management
uk: Керування пріоритетами

note: Template: AdminPriority
en: Add priority
uk: Додати пріоритет

note: Template: AdminPriority
en: Add Priority
uk: Створити пріоритет

note: Template: AdminPriority
en: Edit Priority
uk: Змінити пріоритет

note: Template: AdminProcessManagement
en: Print
uk: Друк

note: Template: AdminQueue
en: Manage Queues
uk: Керування чергами

note: Template: AdminQueue
en: Add queue
uk: Додати черга

note: Template: AdminQueue
en: Add Queue
uk: Додати Черга

note: Template: AdminQueue
en: Edit Queue
uk: Змінити черга

note: Template: AdminQueue
en: Sub-queue of
uk: Підчерга черги

note: Template: AdminQueue
en: Unlock timeout
uk: Строк блокування

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no unlock
uk: 0 — без блокування

note: Template: AdminQueue
en: Only business hours are counted.
uk: З обліком тільки робочого часу.

note: Template: AdminQueue
en: Notify by
uk: Повідомлення від

note: Template: AdminQueue
en: 0 = no escalation
uk: 0 — без ескалації

note: Template: AdminQueue
en: If the ticket is not set to closed before the time defined here expires, the ticket is escalated.
uk: Якщо заявка не закрита до зазначеного тут часу завершення, вона ескалюється.

note: Template: AdminQueue
en: Follow up Option
uk: Параметри автовідповіді

note: Template: AdminQueue
en: Ticket lock after a follow up
uk: Блокувати заявку після одержання відповіді

note: Template: AdminQueue
en: System address
uk: Адреса системи

note: Template: AdminQueue
en: Will be the sender address of this queue for email answers.
uk: Установка адреси відправника для відповідей у цій черзі.

note: Template: AdminQueue
en: The salutation for email answers.
uk: Вітання для листів

note: Template: AdminQueue
en: The signature for email answers.
uk: Підпис для листів

note: Template: AdminQueueAutoResponse
en: Auto Responses
uk: Автовідповіді

note: Template: AdminRegistration
en: Sign up now
uk: Увійти

note: Template: AdminRole
en: Role Management
uk: Керування ролями

note: Template: AdminRole
en: Add role
uk: Додати роль

note: Template: AdminRole
en: Create a role and put groups in it. Then add the role to the users.
uk: Створіть роль і додайте в неї групи. Потім розподілите ролі по користувачах.

note: Template: AdminRole
en: There are no roles defined. Please use the 'Add' button to create a new role.
uk: Ролі не визначені. Будь ласка, використовуйте кнопку 'Додати' для створення нової ролі.

note: Template: AdminRole
en: Add Role
uk: Додати роль

note: Template: AdminRole
en: Edit Role
uk: Змінити роль

note: Template: AdminRoleGroup
en: Roles
uk: Ролі

note: Template: AdminRoleGroup
en: move_into
uk: перемістити

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to move tickets into this group/queue.
uk: Права на переміщення заявок у цю групу/черга

note: Template: AdminRoleGroup
en: create
uk: створення

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to create tickets in this group/queue.
uk: Права на створення заявок у цій групі/черги

note: Template: AdminRoleGroup
en: note
uk: Замітка

note: Template: AdminRoleGroup
en: owner
uk: власник

note: Template: AdminRoleGroup
en: priority
uk: пріоритет

note: Template: AdminRoleGroup
en: Permissions to change the ticket priority in this group/queue.
uk: Права на зміну пріоритету заявок у цій групі/черги

note: Template: AdminRoleUser
en: Agents
uk: Агенти

note: Template: AdminSLA
en: SLA Management
uk: Керування SLA

note: Template: AdminSLA
en: Add SLA
uk: Додати SLA

note: Template: AdminSLA
en: Edit SLA
uk: Змінити SLA

note: Template: AdminSMIME
en: S/MIME Management
uk: Керування S/MIME

note: Template: AdminSMIME
en: Add certificate
uk: Додати сертифікат

note: Template: AdminSMIME
en: Add private key
uk: Додати закритий ключ

note: Template: AdminSMIME
en: See also
uk: Див. також

note: Template: AdminSMIME
en: In this way you can directly edit the certification and private keys in file system.
uk: Ви можете редагувати сертифікати й закриті ключі прямо на файловій системі

note: Template: AdminSMIME
en: Hash
uk: Хеш

note: Template: AdminSMIME
en: Delete this certificate
uk: Вилучити сертифікат

note: Template: AdminSMIME
en: Add Certificate
uk: Додати сертифікат

note: Template: AdminSMIME
en: Add Private Key
uk: Додати закритий ключ

note: Template: AdminSMIME
en: Secret
uk: Пароль

note: Template: AdminSalutation
en: Salutation Management
uk: Керування вітаннями

note: Template: AdminSalutation
en: Add Salutation
uk: Додати вітання

note: Template: AdminSalutation
en: Edit Salutation
uk: Редагувати вітання

note: Template: AdminSalutation
en: e. g.
uk: наприклад,

note: Template: AdminSalutation
en: Example salutation
uk: Приклад вітання

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode needs to be enabled!
uk:  Необхідно включити безпечний режим

note: Template: AdminSecureMode
en: Secure mode will (normally) be set after the initial installation is completed.
uk: Після установки системи звичайно відразу ж включають безпечний режим.

note: Template: AdminSelectBox
en: SQL Box
uk: Запит SQL

note: Template: AdminSelectBox
en: Result format
uk: Формат результату

note: Template: AdminSelectBox
en: Run Query
uk: Запустити чергу

note: Template: AdminService
en: Service Management
uk: Керування сервісами

note: Template: AdminService
en: Add service
uk: Додати сервіс

note: Template: AdminService
en: Add Service
uk: Додати Сервіс

note: Template: AdminService
en: Edit Service
uk: Змінити Сервіс

note: Template: AdminService
en: Sub-service of
uk: Підсервіс сервісу

note: Template: AdminSession
en: Session Management
uk: Керування сеансами

note: Template: AdminSession
en: All sessions
uk: Усі сеанси

note: Template: AdminSession
en: Agent sessions
uk: Сеанси агента

note: Template: AdminSession
en: Customer sessions
uk: Сеанси клієнта

note: Template: AdminSession
en: Unique agents
uk: Унікальні агенти

note: Template: AdminSession
en: Unique customers
uk: Унікальні клієнти

note: Template: AdminSession
en: Kill all sessions
uk: Завершити всі сеанси

note: Template: AdminSession
en: Kill this session
uk: Завершити сеанс

note: Template: AdminSession
en: Session
uk: Сеанс

note: Template: AdminSignature
en: Signature Management
uk: Керування підписами

note: Template: AdminSignature
en: Add signature
uk: Додати підпис

note: Template: AdminSignature
en: Add Signature
uk: Додати Підпис

note: Template: AdminSignature
en: Edit Signature
uk: Змінити підпис

note: Template: AdminSignature
en: Example signature
uk: Приклад підпису

note: Template: AdminState
en: State Management
uk: Керування станами

note: Template: AdminState
en: Add state
uk: Додати стан

note: Template: AdminState
en: Add State
uk: Додати стан

note: Template: AdminState
en: Edit State
uk: Змінити стан

note: Template: AdminState
en: State type
uk: Тип стану

note: Template: AdminSupportDataCollector
en: Sending
uk: Відправник

note: Template: AdminSysConfig
en: Export settings
uk: Експортувати настроювання

note: Template: AdminSysConfig
en: Import settings
uk: Імпортувати настроювання

note: Template: AdminSysConfig
en: Import Settings
uk: Імпортувати Настроювання

note: Template: AdminSysConfig
en: Please enter a search term to look for settings.
uk:  Будь ласка, уведіть пошуковий запит для пошуку настроювань.

note: Template: AdminSysConfig
en: Subgroup
uk: Підгрупа

note: Template: AdminSysConfig
en: Elements
uk: Елементи

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Content
uk: Зміст

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: LinkOption
uk: Посиланя

note: Template: AdminSysConfigEdit
en: Block
uk: Розділ

note: Template: AdminSystemAddress
en: System Email Addresses Management
uk: Керування системними адресами електронної пошти

note: Template: AdminSystemAddress
en: Email address
uk: Email адреса

note: Template: AdminSystemAddress
en: Display name
uk: Відображуване ім'я

note: Template: AdminSystemAddress
en: Add System Email Address
uk: Додати системну Email адресу

note: Template: AdminSystemAddress
en: Edit System Email Address
uk: Коригувати системну Email адресу

note: Template: AdminSystemAddress
en: The display name and email address will be shown on mail you send.
uk: Це ім'я та email адреса будуть показані у ваших відправлених лістах

note: Template: AdminTemplate
en: The current ticket state is
uk: Поточний стан заявки

note: Template: AdminTemplate
en: Your email address is
uk: Ваш email адреса

note: Template: AdminType
en: Type Management
uk: Керування типами заявок

note: Template: AdminType
en: Add ticket type
uk: Додати тип заявки

note: Template: AdminType
en: Add Type
uk: Додати тип

note: Template: AdminType
en: Edit Type
uk: Редагувати тип

note: Template: AdminUser
en: Firstname
uk: Ім'я

note: Template: AdminUser
en: Lastname
uk: Прізвище

note: Template: AdminUser
en: Start
uk: Початок

note: Template: AdminUser
en: End
uk: Закінчення

note: Template: AgentBook
en: Address Book
uk: Адресна книга

note: Template: AgentCustomerInformationCenterSearch
en: Customer User
uk: Користувач клієнта

note: Template: AgentDashboard
en: Dashboard
uk: Дайджест

note: Template: AgentDashboardCalendarOverview
en: in
uk: в

note: Template: AgentDashboardCustomerUserList
en: Customer login
uk: Логін клієнта

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: %s %s is available!
uk: %s %s доступний

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Please update now.
uk: Обновите зараз

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Release Note
uk: Примітка до релізу

note: Template: AgentDashboardProductNotify
en: Level
uk: Рівень

note: Template: AgentDashboardRSSOverview
en: Posted %s ago.
uk: Опубліковане %s

note: Template: AgentDashboardTicketGeneric
en: Service Time
uk: Час обслуговування

note: Template: AgentDashboardUserOnline
en: out of office
uk: не при справах

note: Template: AgentInfo
en: Info
uk: Інформація

note: Template: AgentLinkObject
en: Link Object: %s
uk: Зв'язати об'єкт: %s

note: Template: AgentLinkObject
en: Unlink Object: %s
uk: Скасувати прив'язку об'єкта: %s

note: Template: AgentSpelling
en: Spell Checker
uk: Перевірка орфографії

note: Template: AgentSpelling
en: spelling error(s)
uk: Орфографічні помилки

note: Template: AgentSpelling
en: Apply these changes
uk: Застосувати зміни

note: Template: AgentStatisticsOverview
en: Statistics
uk: Статистика

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum rows
uk: Сума рядків

note: Template: AgentStatisticsView
en: Sum columns
uk: Сума стовпців

note: Template: AgentStatisticsView
en: Cache
uk: Кеш

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: New Owner
uk: Новий власник

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Next state
uk: Наступний стан

note: Template: AgentTicketActionCommon
en: Note type
uk: Тип замітки

note: Template: AgentTicketBounce
en: Bounce to
uk: Переслати для

note: Template: AgentTicketBounce
en: Next ticket state
uk: Наступний стан заявки

note: Template: AgentTicketBounce
en: Inform sender
uk: Інформувати відправника

note: Template: AgentTicketBounce
en: Send mail
uk: Оправити лист!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Ticket Bulk Action
uk: Масова дія

note: Template: AgentTicketBulk
en: Send Email
uk: Оправити лист!

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to
uk: Об'єднати с

note: Template: AgentTicketBulk
en: Merge to oldest
uk: Об'єднати із самим старим

note: Template: AgentTicketBulk
en: Link together
uk: Зв'язати

note: Template: AgentTicketCompose
en: Address book
uk: Адресна книга

note: Template: AgentTicketCompose
en: Date Invalid!
uk: Невірна дата!

note: Template: AgentTicketEmail
en: Create New Email Ticket
uk: Заявка по e-mail

note: Template: AgentTicketEmail
en: From queue
uk:  Із черги

note: Template: AgentTicketHistory
en: History Content
uk: Історія

note: Template: AgentTicketMerge
en: You need to use a ticket number!
uk: Вам необхідно використовувати номер заявки!

note: Template: AgentTicketMerge
en: Need a valid email address.
uk:  Потрібно вірну поштову адресу.

note: Template: AgentTicketMove
en: New Queue
uk: Нова черга

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: First Response Time
uk: Час до першої відповіді

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Update Time
uk: Час до зміни заявки

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Solution Time
uk: Час розв'язку заявки

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Move ticket to a different queue
uk: Перемістити заявку в іншу чергу

note: Template: AgentTicketOverviewMedium
en: Change queue
uk: Перемістити в іншу чергу

note: Template: AgentTicketOverviewNavBar
en: Change search options
uk: Змінити параметри пошуку

note: Template: AgentTicketPhone
en: Create New Phone Ticket
uk: Заявка по телефону

note: Template: AgentTicketPhone
en: To queue
uk: У чергу

note: Template: AgentTicketPlain
en: Plain
uk: Звичайний

note: Template: AgentTicketSearch
en: Search template
uk: Шаблон пошуку

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create Template
uk: Створити шаблон

note: Template: AgentTicketSearch
en: Create New
uk: Створити новий

note: Template: AgentTicketSearch
en: Add another attribute
uk: Додати ще атрибут

note: Template: AgentTicketSearch
en: Output
uk: Вивід результатів

note: Template: AgentTicketSearch
en: Fulltext
uk: Повнотекстовий

note: Template: AgentTicketSearch
en: Remove
uk: Вилучити

note: Template: AgentTicketSearch
en: Created in Queue
uk: Створена в черзі

note: Template: AgentTicketSearch
en: Archive Search
uk: Пошук в архіві

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article Type
uk: Тип повідомлення

note: Template: AgentTicketZoom
en: Save filter settings as default
uk: Зберегти умови фільтра для показу за замовчуванням

note: Template: AgentTicketZoom
en: Locked
uk: Блокування

note: Template: AgentTicketZoom
en: Accounted time
uk: Витрачене на заявку час

note: Template: AgentTicketZoom
en: Linked Objects
uk: Зв'язані Об'єкти

note: Template: AgentTicketZoom
en: Change Queue
uk: Перемінити черга

note: Template: AgentTicketZoom
en: Article(s)
uk: Заявка(и)

note: Template: AgentTicketZoom
en: Page
uk: Сторінка

note: Template: AgentTicketZoom
en: Add Filter
uk: Додати фільтр

note: Template: AgentTicketZoom
en: Set
uk: Установити

note: Template: AgentTicketZoom
en: Reset Filter
uk: Скинути фільтр

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show one article
uk: Відобразити одну заявку

note: Template: AgentTicketZoom
en: Show all articles
uk: Відобразити всі заявки

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread articles
uk: Непрочитані заявки

note: Template: AgentTicketZoom
en: No.
uk: Номер

note: Template: AgentTicketZoom
en: Unread Article!
uk: Непрочитані заявки!

note: Template: AgentTicketZoom
en: Incoming message
uk: Вхідне повідомлення

note: Template: AgentTicketZoom
en: by
uk: ні

note: Template: CustomerError
en: Error Details
uk: Деталі помилки

note: Template: CustomerError
en: Traceback
uk: Відстеження

note: Template: CustomerFooter
en: Powered by
uk: Використовується

note: Template: CustomerFooterJS
en: Close this dialog
uk: Закрити цей діалог

note: Template: CustomerLogin
en: Login
uk: Вхід

note: Template: CustomerLogin
en: Forgot password?
uk: Забули пароль?

note: Template: CustomerLogin
en: Log In
uk: Увійти

note: Template: CustomerLogin
en: Not yet registered?
uk: Прагнете зареєструватися?

note: Template: CustomerLogin
en: Request new password
uk: Надіслати новий пароль

note: Template: CustomerLogin
en: Your User Name
uk: Логін

note: Template: CustomerLogin
en: Create Account
uk: Створити обліковий запис

note: Template: CustomerLogin
en: Your First Name
uk: Ваше Ім'я

note: Template: CustomerLogin
en: Your Last Name
uk: Ваше Прізвище

note: Template: CustomerTicketMessage
en: Service level agreement
uk: Рівень обслуговування

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Profile
uk: Параметри

note: Template: CustomerTicketSearch
en: e. g. 10*5155 or 105658*
uk: наприклад, 10*5155 або 105658*

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Customer ID
uk: ID клієнта

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Fulltext search in tickets (e. g. "John*n" or "Will*")
uk: Повнотекстовий пошук у заявці (наприклад, "Іван*в" або "Петро*")

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Recipient
uk: Одержувач

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Carbon Copy
uk: Копія

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Types
uk: Типи

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Time restrictions
uk: Тимчасові рамки

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created
uk: Заявки створені

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Only tickets created between
uk: Заявки створені проміжку

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Save as Template?
uk: Зберегти як шаблон

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Template Name
uk: Ім'я шаблону

note: Template: CustomerTicketSearch
en: Output to
uk: Вивести як

note: Template: CustomerTicketSearchResultShort
en: of
uk:  з

note: Template: CustomerTicketZoom
en: Reply
uk: Відповісти

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Tu
uk: Бер.

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: We
uk: ввімкнено

note: Template: DashboardEventsTicketCalendar
en: Th
uk: по

note: Template: Error
en: Send a bugreport
uk: Відправити повідомлення про помилку

note: Template: Header
en: You are logged in as
uk: Ви ввійшли як

note: Template: Installer
en: Finish
uk: Закінчити

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Outbound mail type
uk: Тип

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host
uk: SMTP сервер

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP host.
uk: SMTP сервер.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: SMTP authentication
uk: SMTP аутентифікація

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Does your SMTP host need authentication?
uk: SMTP сервер вимагає аутентифікацію?

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail type
uk: Тип

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail host
uk: Поштовий сервер для вхідної пошти

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail user
uk: Ім'я користувача для вхідної пошти

note: Template: InstallerConfigureMail
en: User for inbound mail.
uk: Ім'я користувача для вхідної пошти.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Inbound mail password
uk: Пароль для вхідної пошти

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Password for inbound mail.
uk: Пароль для вхідної пошти.

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Result of mail configuration check
uk: Результати перевірки настроювань пошти

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Check mail configuration
uk: Перевірити настроювання пошти

note: Template: InstallerConfigureMail
en: Skip this step
uk: Пропустити цей крок

note: Template: InstallerDBmssql
en: New
uk: Новий

note: Template: InstallerFinish
en: To be able to use OTRS you have to enter the following line in your command line (Terminal/Shell) as root.
uk: Щоб використовувати OTRS, виконайте в командному рядку під правами root наступну команду:

note: Template: InstallerFinish
en: Restart your webserver
uk:  Запустите знову ваш веб-сервер

note: Template: InstallerFinish
en: After doing so your OTRS is up and running.
uk: Після цих дій система вже запущена.

note: Template: InstallerFinish
en: Start page
uk: Головна сторінка

note: Template: InstallerFinish
en: Your OTRS Team
uk: Команда розроблювачів OTRS

note: Template: InstallerLicense
en: Don't accept license
uk: Не ухвалюю умови ліцензії

note: Template: InstallerSystem
en: System FQDN
uk: Системне FQDN

note: Template: InstallerSystem
en: Organization
uk: Організація

note: Template: InstallerSystem
en: Log
uk: Журнал

note: Template: InstallerSystem
en: Webfrontend
uk: Веб-інтерфейс

note: Template: Login
en: Lost your password?
uk: Забули свій пароль

note: Template: Login
en: Request New Password
uk: Вислати новий пароль

note: Template: Login
en: Back to login
uk: Повернутися

note: Template: PreferencesNotificationEvent
en: Notification
uk: Повідомлення

note: Template: Article
en: Inform Agent
uk: Повідомити агента

note: Template: GeneralSpecificationsWidget
en: Permissions
uk: Права

note: Template: PreviewWidget
en: X-axis
uk: Вісь X

note: Template: RestrictionsWidget
en: Please select only one element or turn off the button 'Fixed'.
uk: Виберіть тільки один пункт або заберіть прапорець «Фіксоване».

note: Template: RestrictionsWidget
en: Between
uk:  Між

note: Template: StatsParamsWidget
en: Format
uk: Формат

note: Template: StatsParamsWidget
en: Exchange Axis
uk: Поміняти осі

note: Template: StatsParamsWidget
en: Configurable params of static stat
uk: Налаштовувані параметри статичного звіту

note: Template: StatsParamsWidget
en: No element selected.
uk: Елементи не обрані

note: Template: StatsParamsWidget
en: Scale
uk: Масштаб

note: Template: Test
en: OTRS Test Page
uk: Тестова сторінка OTRS

note: Template: Test
en: Counter
uk: Лічильник

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: View system log messages.
uk: Перегляд системних повідомлень.

note: Perl Module: Kernel/Config/Defaults.pm
en: Update and extend your system with software packages.
uk: Відновлення й розширення системи за допомогою програмних пакетів.

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New phone ticket
uk: Нова телефонна заявка

note: Perl Module: Kernel/Modules/AdminCustomerUser.pm
en: New email ticket
uk: Нова e-mail заявка

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketActionCommon.pm
en: Previous Owner
uk: Попередній власник

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketPrint.pm
en: printed by
uk: надруковане

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: Pending Date
uk: Наступна дата

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketProcess.pm
en: for pending* states
uk:  для наступних станів*

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Ticket Created
uk: Заявка створена

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Note Added
uk: Нотатку додано

note: Perl Module: Kernel/Modules/AgentTicketZoom.pm
en: Note Added (Customer)
uk: Нотатку додано (клієнт)

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: My Tickets
uk: Мої заявки

note: Perl Module: Kernel/Modules/CustomerTicketOverview.pm
en: Company Tickets
uk: Заявки компанії

note: Perl Module: Kernel/Output/HTML/TicketOverviewMenu/Sort.pm
en: Order by
uk: Сортування

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created Priority
uk: Пріоритет

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created State
uk: Стан

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Create Time
uk: Час створення

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Close Time
uk: Час закриття

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Agent/Owner
uk: Агент (власник)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/Ticket.pm
en: Created by Agent/Owner
uk: Створене агентом (власником)

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Evaluation by
uk: Заблоковане

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket/Article Accounted Time
uk: Витрати робочого часу на заявку або повідомлення

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Create Time
uk: Час створення заявки

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Close Time
uk: Час закриття заявки

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Accounted time by Agent
uk: Витрати робочого часу по агентах

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Total Time
uk: Усього часу

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Average
uk: Середній час розгляду заявки

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Min Time
uk: Мін. час розгляду заявки

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Ticket Max Time
uk: Макс. час розгляду заявки

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Tickets
uk: Кількість заявок

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Average
uk: Середній час між повідомленнями

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Min Time
uk: Мін. час між повідомленнями

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Article Max Time
uk: Макс. час між повідомленнями

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketAccountedTime.pm
en: Number of Articles
uk: Кількість повідомлень

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: ascending
uk:  По зростанню

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: descending
uk:  По убуванню

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Attributes to be printed
uk: Атрибути для печатки

note: Perl Module: Kernel/System/Stats/Dynamic/TicketList.pm
en: Sort sequence
uk: Порядок сортування

note: Perl Module: Kernel/System/SupportDataCollector/Plugin/OTRS/DatabaseRecords.pm
en: Tickets
uk: Заявки

note: SysConfig
en: Added subscription for user "%s".
uk: Додана підписка для користувача «%s».

note: SysConfig
en: Agents <-> Groups
uk: Агенти <-> Групи

note: SysConfig
en: Bounced to "%s".
uk: Повернуте «%s».

note: SysConfig
en: Change password
uk: Змінити пароль

note: SysConfig
en: Create and manage agents.
uk: Створення й керування агентами.

note: SysConfig
en: Create and manage attachments.
uk: Створення й керування вкладеннями.

note: SysConfig
en: Create and manage customers.
uk: Створення й керування клієнтами.

note: SysConfig
en: Create and manage groups.
uk: Створення й керування групами.

note: SysConfig
en: Create and manage queues.
uk: Створення й керування чергами.

note: SysConfig
en: Create and manage responses that are automatically sent.
uk: Створення й керування автовідповідями.

note: SysConfig
en: Create and manage roles.
uk: Створення й керування ролями.

note: SysConfig
en: Create and manage salutations.
uk: Створення й керування вітаннями.

note: SysConfig
en: Create and manage services.
uk: Створення й керування сервісами.

note: SysConfig
en: Create and manage signatures.
uk: Створення й керування підписами.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket priorities.
uk: Створення й керування пріоритетами заявок.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket states.
uk: Створення й керування станами заявок.

note: SysConfig
en: Create and manage ticket types.
uk: Створення й керування типами заявок.

note: SysConfig
en: Customer Users
uk: Клієнти

note: SysConfig
en: Customers <-> Groups
uk: Клієнти <-> Групи

note: SysConfig
en: Defines the module to display a notification in the agent interface, if the agent is logged in while having out-of-office active.
uk: Визначає модуль, що показує сповіщення в інтерфейсі агента, якщо агент увійшов у систему при ввімкненому статусі «Не при справах».

note: SysConfig
en: Email Addresses
uk: Адреси email

note: SysConfig
en: Escalation view
uk: Ескальовані заявки

note: SysConfig
en: Forwarded to "%s".
uk: Переспрямоване «%s».

note: SysConfig
en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

note: SysConfig
en: Link Object
uk: Зв'язати об'єкт

note: SysConfig
en: Link agents to groups.
uk: Зв'язати агентів із групами.

note: SysConfig
en: Link agents to roles.
uk: Зв'язати агентів з ролями.

note: SysConfig
en: Locked ticket.
uk: Заблокована заявка.

note: SysConfig
en: Manage PGP keys for email encryption.
uk: Керування PGP ключами для шифрування поштових повідомлень.

note: SysConfig
en: Manage POP3 or IMAP accounts to fetch email from.
uk: Керування POP3 або IMAP обліковими записами для одержання поштових повідомлень.

note: SysConfig
en: Manage existing sessions.
uk: Керування активними сеансами.

note: SysConfig
en: Module to generate ticket solution and response time statistics.
uk: Модуль для генерування статистики за часом відгуку та рішення заявки.

note: SysConfig
en: Module to generate ticket statistics.
uk: Модуль для формування статистки за заявками.

note: SysConfig
en: Number of displayed tickets
uk: Кількість відображуваних заявок

note: SysConfig
en: Out Of Office
uk: Не при справах

note: SysConfig
en: Overview of all open Tickets.
uk: Перегляд усіх відкритих заявок.

note: SysConfig
en: PGP Key Upload
uk: Завантажити PGP ключ

note: SysConfig
en: Queue view
uk: Перегляд черги

note: SysConfig
en: Refresh interval
uk: Оновляти кожні

note: SysConfig
en: Removed subscription for user "%s".
uk: Вилучена підписка для користувача «%s».

note: SysConfig
en: Roles <-> Groups
uk: Ролі <-> Групи

note: SysConfig
en: Search Customer
uk: Шукати клієнта

note: SysConfig
en: Select your frontend Theme.
uk: Тема інтерфейсу

note: SysConfig
en: Send notifications to users.
uk: Відправити повідомлення користувачам.

note: SysConfig
en: Set sender email addresses for this system.
uk: Задати адреса відправника для цієї системи.

note: SysConfig
en: Stat#
uk: Звіт №

note: SysConfig
en: Status view
uk: Перегляд статусу

note: SysConfig
en: Ticket moved into Queue "%s" (%s) from Queue "%s" (%s).
uk: Заявка переміщена в чергу «%s» (%s) із черги «%s» (%s).

note: SysConfig
en: Ticket overview
uk: Перегляд заявки

note: SysConfig
en: Unlock tickets whenever a note is added and the owner is out of office.
uk: Розблоковує тікети, якщо додається нотатка і власник у статусі «не при справах».

note: SysConfig
en: Unlocked ticket.
uk: Розблокована заявка.

note: SysConfig
en: View performance benchmark results.
uk: Перегляд результатів виміру продуктивності.
