Linux-PAM - en to ia translation catalogue (73 entries)

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: New %s password:
ia: Nove %s contrasigno:

en: New password:
ia: Nove contrasigno:

en: Retype new %s password:
ia: Retypa nove %s contrasigno:

en: Retype new password:
ia: Retypa nove contrasigno:

en: Sorry, passwords do not match.
ia: Le contrasignos non es equal.

en: Retype %s
ia: Retypa %s

en: login:
ia: conto:

en: Success
ia: Successo

en: Critical error - immediate abort
ia: Error critic - abandono immediate

en: Failed to load module
ia: Insuccesso de cargar un modulo

en: Symbol not found
ia: Symbolo non trovate

en: Error in service module
ia: Error in le modulo de servicio

en: System error
ia: Error de systema

en: Memory buffer error
ia: Error de buffer de memoria

en: Permission denied
ia: Permission denegate

en: Authentication failure
ia: Fallimento de authentication

en: Insufficient credentials to access authentication data
ia: Credentiales insufficiente pro acceder a datos de authentication

en: Authentication service cannot retrieve authentication info
ia: Le servicio de authentication non pote recuperar le information de authentication

en: User not known to the underlying authentication module
ia: Usator es incognite pro le modulo de authentication subjacente

en: Have exhausted maximum number of retries for service
ia: Il ha superate le numero maxime de tentativas pro le servicio

en: Authentication token is no longer valid; new one required
ia: Le token de authentication non es jam valide; un nove token es necessari

en: User account has expired
ia: Le conto del usator ha perimite

en: Cannot make/remove an entry for the specified session
ia: Impossibile de crear o eliminar un entrata pro le session specificate

en: Authentication service cannot retrieve user credentials
ia: Le servicio de authentication non pote obtener le credentiales del usator

en: User credentials expired
ia: Credentiales del usator perimite

en: Failure setting user credentials
ia: Insuccesso al definition de credentiales de usator

en: No module specific data is present
ia: Nulle datos specific del modulo es presente

en: Bad item passed to pam_*_item()
ia: Elemento incorrecte passate a pam_*_item()

en: Conversation error
ia: Error de conversation

en: Authentication token manipulation error
ia: Error de manipulation del token de authentication

en: Authentication information cannot be recovered
ia: Impossibile de recuperar le information de authentication

en: Authentication token lock busy
ia: Le token de authentication pare occupate

en: Authentication token aging disabled
ia: Peremption del token de authentication disactivate

en: Failed preliminary check by password service
ia: Insuccesso del controlo preliminar per le servicio de contrasignos

en: The return value should be ignored by PAM dispatch
ia: Le valor restitute debe esser ignorate per le repartitor PAM

en: Module is unknown
ia: Modulo incognite

en: Authentication token expired
ia: Le token de authentication ha perimite

en: Conversation is waiting for event
ia: Conversation in expectation de un evento

en: Application needs to call libpam again
ia: Le application debe appellar a libpam de nove

en: Unknown PAM error
ia: Error incognite de PAM

en: ...Time is running out...
ia: ...Le tempore es perimente...

en: ...Sorry, your time is up!
ia: ...Le tempore ha perimite!

en: erroneous conversation (%d)
ia: conversation erronee (%d)

en: %s failed: exit code %d
ia: %s fallite: codice de exito %d

en: %s failed: caught signal %d%s
ia: %s fallite: signal capturate %d%s

en: %s failed: unknown status 0x%x
ia: %s fallite: stato incognite 0x%x

note: TRANSLATORS: " from <host>"
en:  from %.*s
ia:  de %.*s

note: TRANSLATORS: " on <terminal>"
en:  on %.*s
ia:  via %.*s

note: TRANSLATORS: "Last login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last login:%s%s%s
ia: Ultime connexion:%s%s%s

en: Welcome to your new account!
ia: Benvenite al nove conto!

note: TRANSLATORS: "Last failed login: <date> from <host> on <terminal>"
en: Last failed login:%s%s%s
ia: Ultime connexion fallite:%s%s%s

en: There was %d failed login attempt since the last successful login. | There were %d failed login attempts since the last successful login.
ia[0]: Il esseva %d insuccesso de initiar le session desde le ultime connexion.
ia[1]: Il esseva %d insuccessos de initiar le session desde le ultime connexion.

note: TRANSLATORS: only used if dngettext is not supported
en: There were %d failed login attempts since the last successful login.
ia: Il esseva %d insuccessos a initiar le session desde le ultime connexion.

en: You have new mail.
ia: Il ha nove currero.

en: You have old mail.
ia: Il ha currero vetule.

en: You have mail.
ia: Il ha currero.

en: You have no mail in folder %s.
ia: Il non ha necun curreros in le dossier %s.

en: You have new mail in folder %s.
ia: Il ha nove currero in le dossier %s.

en: You have old mail in folder %s.
ia: Il ha currero vetule in le dossier %s.

en: You have mail in folder %s.
ia: Il ha currero in le dossier %s.

en: Creating directory '%s'.
ia: Creation del directorio '%s'.

en: Unable to create and initialize directory '%s'.
ia: Impossibile de crear e de initiar le directorio '%s'.

en: Password has been already used. Choose another.
ia: Le contrasigno jam se ha utilisate. Selige un altere.

en: Password has been already used.
ia: Le contrasigno se ha jam usate.

en: Would you like to enter a different role or level?
ia: Velle tu introducer un rolo e nivello differente?

en: role:
ia: rolo:

en: level:
ia: nivello:

en: failed to initialize PAM
ia: error al initiar PAM

en: failed to pam_set_item()
ia: error in pam_set_item()

en: login: failure forking: %m
ia: apertura de session: insuccesso de autoclonage: %m

en: NIS password could not be changed.
ia: Le contrasigno NIS non pote esser cambiate.

en: Changing password for %s.
ia: Cambiamento del contrasigno pro %s.
