PCSX2 1.6.0 - en to lt_LT translation catalogue (598 entries)

en: No reason given.
lt_LT: Nėra priežasties.

en: Parse error
lt_LT: Nuskaitymo klaida

en: Your machine's hardware is incapable of running PCSX2.  Sorry dood.
lt_LT: Tavo kompiuteris nepajėgus paleisti PCSX2. Atleisk, seni...

en: Oh noes! Out of memory!
lt_LT: O ne! Neužtenka atminties!

en: Virtual memory mapping failure!  Your system may have conflicting device drivers, services, or may simply have insufficient memory or resources to meet PCSX2's lofty needs.
lt_LT: Virtualiosios atminties žymėjimo klaida! Jūsų sistema gali turėti konfliktuojančias tvarkykles, tarnybas, arba tiesiog jai neužtenka atminties ar resursų patenkinti PCSX2 reikalavimų.

en: Path:
lt_LT: Kelias:

en: [Unnamed or unknown]
lt_LT: [Neįvardyta arba nežinoma]

en: A file could not be created.
lt_LT: Failas nebuvo sukurtas.

en: File not found.
lt_LT: Failas nerastas.

en: Permission denied while trying to open file, likely due to insufficient user account rights.
lt_LT: Nesuteiktas leidimas bandant atidaryti failą, greičiausias dėl nepakankamų vartotojo teisių.

en: Unexpected end of file or stream encountered.  File is probably truncated or corrupted.
lt_LT: Netikėta failo ar srauto pabaiga. Failas greičiausiai sutrumpintas ar sugadintas.

en: Threading activity: start, detach, sync, deletion, etc.
lt_LT: Gijų veikla: paleidimas, atjungimas, sinchronizacija, trynimas ir t.t.

en: Waiting for tasks...
lt_LT: Laukiama užduočių...

en: Waiting for task...
lt_LT: Laukiama užduoties...

en: Includes idle event processing and some other uncommon event usages.
lt_LT: Įskaitant laukimo būsenos įvykių apdorojimą ir kitus neįprastų įvykių naudojimus.

en: Unrecognized ISO image file format
lt_LT: Neatpažintas ISO atvaizdo failo formatas

en: Cannot load ELF binary image.  The file may be corrupt or incomplete.
lt_LT: Negalima įkrauti ELF dvejetainio atvaizdo. Failas gali būti sugadintas arba nepilnas.

en: If loading from an ISO image, this error may be caused by an unsupported ISO image type or a bug in PCSX2 ISO image support.
lt_LT: Jei įkraunama iš ISO atvaizdo, ši klaida gali būti sukelta dėl nepalaikomo ISO failo tipo arba dėl klaidos PCSX2 ISO atvaizdo palaikyme.

en: The MTGS thread has become unresponsive while waiting for the GS plugin to open.
lt_LT: MTGS gija tapo nereaguojanti laukiant kol atsidarys GS įskiepis.

en: The savestate cannot be loaded, as it appears to be corrupt or incomplete.
lt_LT: Išsaugojimo būsena negalėjo būti atidaryta, nes ji yra sugadinta arba nepilna.

en: %s plugin failed to open.  Your computer may have insufficient resources, or incompatible hardware/drivers.
lt_LT: Nepavyko atidaryti %s įskiepio. Jūsų kompiuteriui nepakanka resursų arba jame yra nesuderinama įranga/tvarkyklės.

en: %s plugin failed to initialize.  Your system may have insufficient memory or resources needed.
lt_LT: Nepavyko inicializuoti %s įskiepio. Jūsų sistemai nepakanka atminties arba reikiamų resursų.

en: The configured %s plugin file was not found
lt_LT: Sukonfigūruoto %s įskiepio failas buvo nerastas

en: The configured %s plugin file is not a valid dynamic library
lt_LT: Sukonfigūruoto %s įskiepio failas nėra tinkama dinaminė biblioteka

en: The configured %s plugin is not a PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
lt_LT: Sukonfigūruotas %s įskiepis yra ne PCSX2 įskiepis arba yra sukurtas senesnei PCSX2 versijai.

en: The plugin reports that your hardware or software/drivers are not supported.
lt_LT: Įskiepis pranešė, kad jūsų kompiuteris arba programinė įranga/tvarkyklės nėra palaikomos.

en: Configured plugin is not a PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
lt_LT: Sukonfigūruotas įskiepis yra ne PCSX2 įskiepis arba yra sukurtas senesnei PCSX2 versijai.

en: Configured %s plugin is not a valid PCSX2 plugin, or is for an older unsupported version of PCSX2.
lt_LT: Sukonfigūruotas %s įskiepis yra ne PCSX2 įskiepis arba yra sukurtas senesnei PCSX2 versijai.

en: Internal Memorycard Plugin failed to initialize.
lt_LT: Nepavyko inicializuotis vidiniam atminties kortelės įskiepiui.

en: Unloaded Plugin
lt_LT: Išjungtas įskiepis

en: panel
lt_LT: langas

en: File Path
lt_LT: Failo kelias

en: Author
lt_LT: Autorius

en: Record From
lt_LT: Įrašas iš

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Cannot load savestate.  It is of an unknown or unsupported version.
lt_LT: Neįmanoma įkrauti išsaugojimo būsenos. Nežinoma arba nepalaikoma versija.

en: Dumps detailed information for PS2 executables (ELFs).
lt_LT: Įrašo išsamią PS2 vykdomųjų failų (ELF) informaciją.

en: Logs manual protection, split blocks, and other things that might impact performance.
lt_LT: Įrašo į žurnalą rankinę apsaugą, atskirtus blokus ir kitus dalykus kurie gali paveikti našumą.

en: Shows the game developer's logging text (EE processor)
lt_LT: Rodo, kad žaidimo kūrėjas išsaugo tekstą į žurnalą (EE procesorius)

en: Shows the game developer's logging text (IOP processor)
lt_LT: Rodo, kad žaidimo kūrėjas išsaugo tekstą į žurnalą (IOP procesorius)

en: Shows DECI2 debugging logs (EE processor)
lt_LT: Rodo DECI2 derinimo žurnalą (EE procesorius)

en: Shows strings printed to the system output stream.
lt_LT: Rodo tekstą, atspausdintą į sistemos išėjimo srautą.

en: Shows recording related logs and information
lt_LT: Rodo su įrašymo susijusį žurnalą ir informaciją

en: Shows detailed controller input values for port 1, every frame
lt_LT: Kiekvieną kadrą rodo išsamias valdiklio įvesties reikšmes portui 1

en: SYSCALL and DECI2 activity.
lt_LT: SYSCALL ir DECI2 veikla.

en: Direct memory accesses to unknown or unmapped EE memory space.
lt_LT: Tiesioginės atminties prieigos į nežinomą ar nepažymėtą EE atminties diapazoną.

en: Disasm of executing core instructions (excluding COPs and CACHE).
lt_LT: Vykstančių branduolio instrukcijų disasm (išskyrus COPs ir CACHE).

en: Disasm of COP0 instructions (MMU, cpu and dma status, etc).
lt_LT: COP0 instrukcijų disasm (MMU, CPU ir DMA būsena, t.t).

en: Disasm of the EE's floating point unit (FPU) only.
lt_LT: EE slankiojo kablelio procesoriaus disasm.

en: Disasm of the EE's VU0macro co-processor instructions.
lt_LT: EE VU0macro koprocesoriaus instrukcijų disasm.

en: Execution of EE cache instructions.
lt_LT: EE talpyklos instrukcijų vykdymas.

en: All known hardware register accesses (very slow!); not including sub filter options below.
lt_LT: Visų žinomų įrangos skaitiklių prieigos (labai lėta!); neįskaitant sub filtrų parinkčių žemiau.

en: Logs only unknown, unmapped, or unimplemented register accesses.
lt_LT: Išsaugo į žurnalą tik nežinomų, nežymėtų ar nesukurtų skaitiklių prieigas.

en: Logs only DMA-related registers.
lt_LT: Išsaugo į žurnalą tik su DMA susijusius skaitiklius.

en: IPU activity: hardware registers, decoding operations, DMA status, etc.
lt_LT: IPU veikla: įrangos skaitikliai, dekodavimo operacijos, DMA būsena, ir t.t.

en: All GIFtag parse activity; path index, tag type, etc.
lt_LT: Visa GIFtag nuskaitymo veikla; kelio indeksas, žymos tipas, t.t.

en: All VIFcode processing; command, tag style, interrupts.
lt_LT: Visas VIFcode apdorojimas; komanda, žymos stilius, pertrauktys.

en: All processing involved in Path3 Masking
lt_LT: Visas apdorojimas dalyvaujantis Path3 maskavime

en: Scratchpad's MFIFO activity.
lt_LT: Scratchpado MFIFO veikla.

en: Actual data transfer logs, bus right arbitration, stalls, etc.
lt_LT: Tikri duomenų perdavimo žurnalai, magistralės teisės arbitražas, užstrigimai, etc.

en: Tracks all EE counters events and some counter register activity.
lt_LT: Seka visus EE skaitiklių įvykius ir kai kurias skaitiklio registro veiklas.

en: Dumps various VIF and VIFcode processing data.
lt_LT: Įrašo įvairius VIF ir VIFcode apdorojimo duomenis.

en: Dumps various GIF and GIFtag parsing data.
lt_LT: Įrašo įvairius GIF ir GIFcode nuskaitymo duomenis.

en: SYSCALL and IRX activity.
lt_LT: SYSCALL ir IRX veikla.

en: Direct memory accesses to unknown or unmapped IOP memory space.
lt_LT: Tiesioginės atminties prieigos į nežinomą ar nepažymėtą IOP atminties diapazoną.

en: Disasm of the IOP's GPU co-processor instructions.
lt_LT: IOP GPU koprocesoriaus instrukcijų disasm.

en: All known hardware register accesses, not including the sub-filters below.
lt_LT: Visų žinomų įrangos skaitiklių prieigos; neįskaitant sub filtrų parinkčių žemiau.

en: Memorycard reads, writes, erases, terminators, and other processing.
lt_LT: Atminties kortelės nuskaitymai, įrašymai, trynimai, nutraukėjai ir kitas apdorojimas.

en: Gamepad activity on the SIO.
lt_LT: Valdiklio veikla SIO.

en: Actual DMA event processing and data transfer logs.
lt_LT: Tikri DMA įvykių apdorojimo ir duomenų perdavimo žurnalas.

en: Tracks all IOP counters events and some counter register activity.
lt_LT: Seka visus IOP skaitiklių įvykius ir kai kurias skaitiklio registro veiklas.

en: Detailed logging of CDVD hardware.
lt_LT: Išsamus CDVD įrangos veiklos įrašymas į žunralą.

en: Detailed logging of the Motion (FMV) Decoder hardware unit.
lt_LT: Išsamus Motion (vaizdo klipų) dekoderio veiklos įrašymas į žurnalą.

en: PCSX2 Message
lt_LT: PCSX2 žinutė

en: The savestate was not properly saved. The temporary file was created successfully but could not be moved to its final resting place.
lt_LT: Išsaugojimo būsena nebuvo tinkamai išsaugota. Laikinasis failas buvo sėkmingai sukurtas, tačiau negalėjo būti perkeltas į saugojimo vietą.

en: Safest (No hacks)
lt_LT: Saugiausia (jokių pataisymų)

en: Safe (Default)
lt_LT: Saugu (numatytieji nustatymai)

en: Balanced
lt_LT: Subalansuota

en: Aggressive
lt_LT: Agresyvu

en: Very Aggressive
lt_LT: Labai agresyvu

en: Mostly Harmful
lt_LT: Kenksminga

en: Failed to overwrite existing settings file; permission was denied.
lt_LT: Nepavyko perrašyti esamo nustatymų failo; leidimas nebuvo suteiktas.

en: Loading PS2 system plugins...
lt_LT: Įkraunami PS2 sistemos įskiepiai...

en: SSE2 extensions are not available.  PCSX2 requires a cpu that supports the SSE2 instruction set.
lt_LT: SSE2 papildymai nepasiekiami. PCSX2 reikalingas procesorius, kuris palaiko SSE2 instrukcijų rinkinį.

en: PCSX2 Recompiler Error(s)
lt_LT: PCSX2 rekompiliatoriaus klaida(-os)

en: All options are for the current session only and will not be saved.
lt_LT: Visi nustatymai yra tik esamai sesijai ir nebus išsaugoti.

en: displays this list of command line options
lt_LT: rodo šį komandinės eilutės parinkčių sąrašą

en: forces the program log/console to be visible
lt_LT: priverčia programos žurnalą/konsolę būti matoma

en: use fullscreen GS mode
lt_LT: naudoti pilno ekrano GS režimą

en: use windowed GS mode
lt_LT: naudoti lango GS režimą

en: disables display of the gui while running games
lt_LT: išjungia GUI rodymą kol veikia žaidimai

en: when nogui - prompt before exiting on suspend
lt_LT: kai nogui - paklausti prieš išeinant, kai užmiega

en: executes an ELF image
lt_LT: paleidžia ELF atvaizdą

en: executes an IRX image
lt_LT: paleidžia IRX atvaizdą

en: boots an empty DVD tray; use to enter the PS2 system menu
lt_LT: paleidžia tuščią DVD dėklą; naudoti, kad įeiti į PS2 sistemos meniu

en: boots from the CDVD plugin (overrides IsoFile parameter)
lt_LT: paleidžia iš CDVD įskiepio (nepaiso IsoFile parametro)

en: disables all speedhacks
lt_LT: išjungia visus pataisymus

en: use the specified comma or pipe-delimited list of gamefixes.
lt_LT: naudoti nurodytą kableliu ar vertikaliuoju brūkšniu atskirtą pataisymų sąrašą.

en: disables fast booting
lt_LT: išjungia greitąją paleistį

en: passes the specified space-delimited string of launch arguments to the game
lt_LT: perduoda nurodytą tarpu atskirtą paleidimo argumentų sąrašą žaidimui

en: changes the configuration file path
lt_LT: pakeičia konfigūracijos failo kelia

en: specifies the PCSX2 configuration file to use
lt_LT: nurodo, kurį PCSX2 konfigūracijos failą naudoti

en: forces %s to start the First-time Wizard
lt_LT: priverčia %s paleisti pirmojo paleidimo vedlį

en: enables portable mode operation (requires admin/root access)
lt_LT: įjungia nešiojamo režimo veikimą (reikalauja administratoriaus/root prieigos)

en: update options to ease profiling (debug)
lt_LT: atnaujinti parinkties, kad palengvinti profiliavimą (derinimas)

en: specify the file to use as the %s plugin
lt_LT: nurodyti failą, kurį naudoti kaip %s įskiepį

en: Plugin Override Error - %s
lt_LT: Įskiepio nepaisymo klaida - %s

en: %s Plugin Override Error!  The following file does not exist or is not a valid %s plugin:
lt_LT: %s įskiepio nepaisymo klaida! Šis failas neegzistuoja arba nėra tinkamas %s įskiepis:

en: Press OK to use the default configured plugin, or Cancel to close %s.
lt_LT: Spauskite OK, kad naudoti numatytąjį sukonfigūruotą įskiepį, arba "Atšaukti", kad uždaryti %s.

en: PCSX2 Error: Hardware Deficiency
lt_LT: PCSX2 klaida: įrangos nepakankamumas

en: Press OK to close %s.
lt_LT: Spauskite OK, kad uždaryti %s.

en: %s Critical Error
lt_LT: %s Kritinė klaida

en: &Cancel
lt_LT: &Atšaukti

en: &Apply
lt_LT: &Taikyti

en: &Next >
lt_LT: &Toliau >

en: < &Back
lt_LT: < &Atgal

en: &Back
lt_LT: &Atgal

en: &Finish
lt_LT: &Baigti

en: &Yes
lt_LT: &Taip

en: &No
lt_LT: &Ne

en: Browse
lt_LT: Naršyti

en: &Save
lt_LT: &Išsaugoti

en: Save &As...
lt_LT: Išsaugoti &kaip…

en: &Help
lt_LT: &Pagalba

en: &Home
lt_LT: &Namai

en: Show about dialog
lt_LT: Rodyti "Apie" langą

en: 
    
    Press Ok to go to the Plugin Configuration Panel.
lt_LT: 
    
    Spauskite OK, kad nueiti į įskiepių konfigūracijos langą.

en: Warning!  System plugins have not been loaded.  PCSX2 may be inoperable.
lt_LT: Dėmesio! Sistemos įskiepiai nebuvo įkrauti. PCSX2 gali neveikti.

en: PS2 BIOS Error
lt_LT: PS2 BIOS klaida

en: Press Ok to go to the BIOS Configuration Panel.
lt_LT: Spauskite OK, kad nueiti į BIOS konfigūracijos langą.

en: Warning! Valid BIOS has not been selected. PCSX2 may be inoperable.
lt_LT: Dėmesio! Tinkamas BIOS nebuvo pasirinktas. PCSX2 gali neveikti.

en: %s Commandline Options
lt_LT: %s komandinės eilutės nustatymai

en: PCSX2 Unresponsive Thread
lt_LT: Neatsakanti PCSX2 gija

en: Terminate
lt_LT: Nutraukti

en: Executing PS2 Virtual Machine...
lt_LT: Vykdoma PS2 virtualioji mašina…

en: Always ask when booting
lt_LT: Visada klausti, kai paleidžiama

en: Manually select an ISO upon boot ignoring the selection from recent ISO list.
lt_LT: Paleidžiant rankiniu būdu pasirinkti ISO, nepaisant pasirinkimo iš paskutinių ISO failų sąrašo.

en: Browse for an ISO that is not in your recent history.
lt_LT: Ieškoti ISO failo, kurio nėra jūsų failų žurnale.

en: Browse...
lt_LT: Naršyti…

en: The following folders exist, but are not writable:
lt_LT: Šie aplankai egzistuoja, bet negalima į juos įrašyti:

en: The following folders are missing and cannot be created:
lt_LT: Šie aplankai neegzistuoja ir negali būti sukurti:

en: Portable mode error - %s
lt_LT: Nešiojamo režimo klaida - %s

en: PCSX2 has been installed as a portable application but cannot run due to the following errors:
lt_LT: PCSX2 buvo įdiegta kaip nešiojama programa, tačiau negali veikti dėl šių klaidų:

en: Switch to User Documents Mode
lt_LT: Persijungti į vartotojo duomenų režimą

en: %s is switching to local install mode.
lt_LT: %s persijungia į vietinio įdiegimo režimą.

en: Try to remove the file called "portable.ini" from your installation directory manually.
lt_LT: Pabandykite panaikinti "portable.ini" failą iš savo įdiegimo aplanko rankiniu būdu.

en: Cannot apply new settings, one of the settings is invalid.
lt_LT: Neįmanoma taikyti naujų nustatymų, vienas iš nustatymų netinkamas.

en: Save log question
lt_LT: Išsaugoti žurnalo klausimą

en: &Small
lt_LT: &Mažas

en: Fits a lot of log in a microcosmically small area.
lt_LT: Sutalpina daug žurnalo į mikrokosmiškai mažą vietą.

en: &Normal font
lt_LT: &Normalus šriftas

en: It's what I use (the programmer guy).
lt_LT: Aš tai naudoju (programuotojas).

en: &Large
lt_LT: &Didelis

en: Its nice and readable.
lt_LT: Malonus ir įskaitomas.

en: &Huge
lt_LT: Milžiniškas

en: In case you have a really high res display.
lt_LT: Jeigu turite didelės rezoliucijos monitorių.

en: &Light theme
lt_LT: &Šviesi tema

en: Default soft-tone color scheme.
lt_LT: Numatytoji švelnaus tono spalvų schema.

en: &Dark theme
lt_LT: &Tamsi tema

en: Classic black color scheme for people who enjoy having text seared into their optic nerves.
lt_LT: Klasikinė juodos spalvos schema.

en: &Save...
lt_LT: &Išsaugoti…

en: Save log contents to file
lt_LT: Išsaugoti žurnalo turinį į failą

en: C&lear
lt_LT: I&švalyti

en: Clear the log window contents
lt_LT: Išvalyti žurnalo lango turinį

en: Auto&dock
lt_LT: Automatiškai&dockinti

en: Dock log window to main PCSX2 window
lt_LT: Prijungti žurnalo langą prie pagrindinio PCSX2 lango

en: &Appearance
lt_LT: &Išvaizda

en: &Close
lt_LT: &Uždaryti

en: Close this log window; contents are preserved
lt_LT: Uždaryti šį žurnalo langą; turinys yra išsaugojamas

en: Dev/&Verbose
lt_LT: Dev/&Išsamiai

en: Shows PCSX2 developer logs
lt_LT: Rodyti PCSX2 programuotojų žurnalą

en: &CDVD reads
lt_LT: &CDVD nuskaitymai

en: Shows disk read activity
lt_LT: Rodyti disko skaitymo veiklą

en: &Enable all
lt_LT: &Įgalinti viską

en: Enables all log source filters.
lt_LT: Įgalina visus žurnalo šaltinių filtrus.

en: &Disable all
lt_LT: &Išjungti viską

en: Disables all log source filters.
lt_LT: Išjungia visus žurnalo šaltinių filtrus.

en: &Restore Default
lt_LT: &Atstatyti numatytuosius

en: Restore default source filters.
lt_LT: Atstatyti numatytuosius šaltinių filtrus.

en: &Log
lt_LT: &Žurnalas

en: &Sources
lt_LT: &Šaltiniai

en: About %s
lt_LT: Apie %s

en: Website
lt_LT: Puslapis

en: Support Forums
lt_LT: Palaikymo forumas

en: GitHub Repository
lt_LT: GitHub talpykla

en: License
lt_LT: Licenzija

en: PlayStation 2 Emulator:
lt_LT: PlayStation 2 emuliatorius:

en: Big thanks to everyone who contributed to the project throughout the years.
lt_LT: Didelis ačiū visiems, kurie prisidėjo prie projekto per visus metus.

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Assertion Failure -
lt_LT: Tvirtinimo klaida -

en: Saves a snapshot of this settings panel to a PNG file.
lt_LT: Išsaugo šio nustatymų lango nuotrauką į PNG failą.

en: Save dialog screenshots to...
lt_LT: Išsaugoti lango nuotraukas į…

en: Do not show this dialog again.
lt_LT: Nerodyti šio lango vėl.

en: Disables this popup and whatever response you select here will be automatically used from now on.
lt_LT: Išjungia šį iššokantįjį langą ir nuo šiol naudos tą atsakymą kurį čia pasirinkote.

en: The popup will not be shown again.  This setting can be undone from the settings panels.
lt_LT: Šis iššokantysis langas nebus rodomas vėl. Šis nustatymas gali būti atstatytas iš nustatymų lango.

en: Ignore
lt_LT: Ignoruoti

en: Retry
lt_LT: Pakartoti

en: Abort
lt_LT: Atšaukti

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Convert a memory card to a different format
lt_LT: Konvertuoti atminties kortelę į kitokį formatą

en: Convert
lt_LT: Konvertuoti

en: Convert:
lt_LT: Konvertuoti:

en: To:
lt_LT: Į:

en: 8MB File
lt_LT: 8MB failą

en: 16MB File
lt_LT: 16MB failą

en: 32MB File
lt_LT: 32MB failą

en: 64MB File
lt_LT: 64MB failą

en: Convert this memory card to a folder of individual saves.
lt_LT: Konvertuoti šią atminties kortelę į atskirų failų aplanką.

en: Folder
lt_LT: Aplankas

en: Error (%s)
lt_LT: Klaida (%s)

en: Convert memory card
lt_LT: Konvertuoti atminties kortelę

en: This target type is not supported!
lt_LT: Šis tipas nėra palaikomas!

en: Memory Card conversion failed for unknown reasons.
lt_LT: Atminties kortelės konvertavimas nepavyko dėl nežinomų priežasčių.

en: Create a new memory card
lt_LT: Sukurti naują atminties kortelę

en: Create
lt_LT: Sukurti

en: New memory card:
lt_LT: Nauja atminties kortelė:

en: At folder:
lt_LT: Aplanke:

en: Select file name:
lt_LT: Pasirinkti failo pavadinimą:

en: Create memory card
lt_LT: Sukurti atminties kortelę

en: Error: The directory for the memory card could not be created.
lt_LT: Klaida: Aplankas atminties kortelei negalėjo būti sukurtas.

en: Error: The memory card could not be created.
lt_LT: Klaida: Atminties kortelė negalėjo būti sukurta.

en: Use NTFS compression when creating this card.
lt_LT: Naudoti NTFS suspaudimą naudojant atminties kortelę.

en: 8 MB [most compatible]
lt_LT: 8 MB [labiausiai suderinama]

en: This is the standard Sony-provisioned size, and is supported by all games and BIOS versions.
lt_LT: Standartinis Sony nustatytas dydis, palaikomas visų žaidimų ir BIOS versijų.

en: Always use this option if you want the safest and surest memory card behavior.
lt_LT: Visada naudokite šią parinktį, jei norite saugiausio ir patikimiausio atminties kortelės elgesio.

en: A typical size for 3rd-party memory cards which should work with most games.
lt_LT: Tipinis dydis trečiųjų šalių atminties kortelėms, kuris turėtų veikti su daugeliu žaidimų.

en: 16 and 32 MB cards have roughly the same compatibility factor.
lt_LT: 16 ir 32 MB atminties kortelės turi maždaug tokį patį suderinamumo faktorių.

en: Low compatibility warning: Yes it's very big, but may not work with many games.
lt_LT: Mažo suderinamumo įspėjimas: Taip, jis labai didelis, tačiau greičiausiai neveiks su dauguma žaidimų.

en: Use at your own risk.  Erratic memory card behavior is possible (though unlikely).
lt_LT: Naudokite savo nuožiūra. Nenuspėjamas atminties kortelės elgesys įmanomas (mažai tikėtina).

en: Folder [experimental]
lt_LT: Aplankas [eksperimentalu]

en: Store memory card contents in the host filesystem instead of a file.
lt_LT: Laikyti atminties kortelės turinį kompiuterio failų sistemoje, o ne faile.

en: Automatically manages memory card contents so that the console only sees files related to the currently running software. Allows you to drag-and-drop files in and out of the memory card with your standard file explorer. This is still experimental, so use at your own risk!
lt_LT: Automatiškai valdo atminties kortelės turinį, kad konsolė matytų failus susijusius tik su dabar veikiančia programa. Leidžia vilkti ir numesti failus į ir iš atminties kortelės su paprasta failų naršykle. Tai yra eksperimentalu, tad naudokite savo nuožiūra!

en: This is the standard Sony-provisioned size PSX memory card, only compatible with PSX games.
lt_LT: Standartinė Sony nustatyta PSX atminties kortelė, suderinama tik su PSX žaidimais.

en: This memory card is required by PSX games. It is not compatible with PS2 games.
lt_LT: Atminties kortelės reikalauja PSX žaidimai. Nesuderinama su PS2 žaidimais.

en: Select a folder for %s settings
lt_LT: Pasirinkite nustatymą %s nustatymams

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Language selector
lt_LT: Kalbos pasirinkimas

en: Change the language only if you need to.
    The system default should be fine for most operating systems.
lt_LT: Keiskite kalbą tik tada, kai to reikia. 
    Standartinė sistemos kalba turėtų tikti visoms operacinėms sistemoms.

en: Welcome to PCSX2!
lt_LT: Sveiki atvykę į PCSX2!

en: Configuration Guide
lt_LT: Konfigūracijos gidas

en: Readme / FAQ
lt_LT: Perskaityk mane / DUK

en: %s First Time Configuration
lt_LT: %s pirmojo paleidimo vedlys

en: Import Existing Settings?
lt_LT: Importuoti egzistuojančius nustatymus?

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Overwrite
lt_LT: Perrašyti

en: Trace Logging
lt_LT: Pėdsakų įrašymas į žurnalą

en: Auto-eject memory cards when loading savestates
lt_LT: Automatiškai išstumti atminties korteles įkraunant išsaugojimo būsenas

en: Automatically manage saves based on running game
lt_LT: Automatiškai valdyti išsaugojimus pagal veikiantį žaidimą

en: MemoryCard Manager
lt_LT: Atminties kortelės tvarkyklė

en: Drag cards to or from PS2-ports
lt_LT: Vilkti kortelės į ar iš PS2 portų

en: 
    Note: Duplicate/Rename/Create/Delete will NOT be reverted with 'Cancel'.
lt_LT: 
    Pastaba: Dublikatas/Pervardyti/Sukurti/Ištrinti nebus atstatyta su 'Atšaukti'.

en: PCSX2 First Time configuration
lt_LT: PCSX2 pirmojo paleidimo vedlys

en: %s is starting from a new or unknown folder and needs to be configured.
lt_LT: %s startuoja iš naujo ar nežinomo aplanko ir turi būti sukonfigūruota.

en: Config Overrides Warning
lt_LT: Konfigūracijos nepaisymo įspėjimas

en: Components Overrides Warning
lt_LT: Komponentų nepaisymo įspėjimas

en: Preset:
lt_LT: Nustatymas:

en: Emulation Settings - %s
lt_LT: Emuliacijos nustatymai - %s

en: GS Window
lt_LT: GS langas

en: Speedhacks
lt_LT: Pataisymai

en: Game Fixes
lt_LT: Žaidimų pataisymai

en: Components Selectors - %s
lt_LT: Komponentų pasirinkimas - %s

en: Plugins
lt_LT: Įskiepiai

en: Folders
lt_LT: Aplankai

en: Language Selector
lt_LT: Kalbos pasirinkimas

en: Logs events as they are passed to the PS2 virtual machine.
lt_LT: Įrašo į žurnalą įvykius, kai jie yra perduodami PS2 virtualiajai mašinai.

en: Exit PCSX2?
lt_LT: Išeiti iš PCSX2?

en: Save state
lt_LT: Išsaugoti būseną

en: Saves the virtual machine state to the current slot.
lt_LT: Išsaugo virtualiosios mašinos būseną į dabartinę vietą

en: Load state
lt_LT: Įkrauti būseną

en: Loads a virtual machine state from the current slot.
lt_LT: Įkrauna virtualiosios mašinos būseną iš dabartinės vietos

en: Load State Backup
lt_LT: Įkrauti būsenos atsargą

en: Loads virtual machine state backup for current slot.
lt_LT: Įkrauna virtualiosios mašinos būseną dabartinei vietai.

en: Cycle to next slot
lt_LT: Pereiti į kitą vietą

en: Cycles the current save slot in +1 fashion!
lt_LT: Pereina į kitą išsaugojimo vietą +1 principu!

en: Cycle to prev slot
lt_LT: Pereiti į praeitą vietą

en: Cycles the current save slot in -1 fashion!
lt_LT: Pereina į kitą išsaugojimo vietą -1 principu!

en: Drag and Drop Error
lt_LT: Vilkimo ir numetimo klaida

en: It is an error to drop multiple files onto a %s window.  One at a time please, thank you.
lt_LT: Negalima kelti kelių failų į %s langą. Po vieną, ačiū.

en: Confirm PS2 Reset
lt_LT: Patvirtinti PS2 atstatymą.

en: You have dropped the following ELF binary into %s:
lt_LT: Nuvilkote šį dvejetainį ELF failą į %s:

en: You have dropped the following ISO image into %s:
lt_LT: Nuvilkote šį ISO atvaizdą į %s:

en: Slot %d
lt_LT: Vieta %d

en: Backup
lt_LT: Atsarga

en: File...
lt_LT: Failas…

en: &Show Console
lt_LT: &Rodyti konsolę

en: &Console to Stdio
lt_LT: &Konsolė į stdio

en: &System
lt_LT: &Sistema

en: &Config
lt_LT: &Konfigūracija

en: &Misc
lt_LT: &Įvairūs

en: &Debug
lt_LT: &Derinimas

en: &Capture
lt_LT: &Fiksavimas

en: &Recording
lt_LT: &Įrašymas

en: Initializing...
lt_LT: Inicializacija…

en: &Run ELF...
lt_LT: &Leisti ELF…

en: For running raw PS2 binaries directly
lt_LT: Neapdorotų PS2 dvejetainių failų tiesioginiam paleidimui

en: &Load state
lt_LT: &Įkrauti būseną

en: &Save state
lt_LT: &Išsaugoti būseną

en: &Backup before save
lt_LT: &Padaryti atsargą prieš išsaugant

en: Automatic &Gamefixes
lt_LT: Automatiniai &žaidimų pataisymai

en: Automatically applies needed Gamefixes to known problematic games
lt_LT: Automatiškai įgalina reikiamus pataisymus žinomiems problematiškiems žaidimams

en: Enable &Cheats
lt_LT: Įgalinti &kodus

en: Enable &Widescreen Patches
lt_LT: Įgalinti &plataus ekrano pataisymus

en: Enabling Widescreen Patches may occasionally cause issues.
lt_LT: Plataus ekrano pataisymų įgalinimas kartais gali sukelti problemų.

en: Enable &Recording Tools
lt_LT: Aktyvuoti &įrašymo įrankius

en: Enable &Host Filesystem
lt_LT: Įgalinti &Host failų sistemą

en: Shut&down
lt_LT: Baigti &emuliaciją

en: Wipes all internal VM states and shuts down plugins.
lt_LT: Išvalo visas vidines VM būsenas ir išjungia įskiepius.

en: E&xit
lt_LT: I&šeiti

en: Closing %s may be hazardous to your health
lt_LT: %s išjungimas gali būti kenksmingas jūsų sveikatai

en: ISO &Selector
lt_LT: ISO &pasirinkimas

en: Plugin &Menu
lt_LT: Įskiepių &pasirinkimas

en: Makes the specified ISO image the CDVD source.
lt_LT: Parenka nurodytą ISO atvaizdą kaip CDVD šaltinį.

en: &Plugin
lt_LT: &Įskiepis

en: Uses an external plugin as the CDVD source.
lt_LT: Naudoja išorinį įskiepį kaip CDVD šaltinį.

en: &No disc
lt_LT: &Nėra disko

en: Use this to boot into your virtual PS2's BIOS configuration.
lt_LT: Naudokite šią parinktį paleisti savo virtualaus PS2 BIOS konfigūraciją.

en: Emulation &Settings
lt_LT: Emuliacijos &nustatymai

en: &Memory cards
lt_LT: &Atminties kortelės

en: &Plugin/BIOS Selector
lt_LT: &Įskiepių/BIOS pasirinkimas

en: &Video (GS)
lt_LT: &Vaizdas (GS)

en: &Audio (SPU2)
lt_LT: &Garsas (SPU2)

en: &Controllers (PAD)
lt_LT: &Valdikliai (PAD)

en: C&lear all settings...
lt_LT: I&švalyti visus nustatymus…

en: Clears all %s settings and re-runs the startup wizard.
lt_LT: Išvalo visus %s nustatymus ir paleidžia pirmojo paleidimo vedlį.

en: &About...
lt_LT: &Apie…

en: &Open Debug Window...
lt_LT: &Atverti derinimo langą…

en: &Logging...
lt_LT: &Žurnalas…

en: Create &Blockdump
lt_LT: Sukurti &bloko failą

en: Creates a block dump for debugging purposes.
lt_LT: Sukuria bloko failą derinimo paskirčiai.

en: Video
lt_LT: Vaizdas

en: Start Recording
lt_LT: Pradėti įrašymą

en: Stop Recording
lt_LT: Stabdyti įrašymą

en: Screenshot
lt_LT: Padaryti nuotrauką

en: New
lt_LT: Naujas

en: Stop
lt_LT: Stabdyti

en: Play
lt_LT: Leisti

en: Virtual Pad (Port 1)
lt_LT: Virtualus valdiklis (Port 1)

en: Virtual Pad (Port 2)
lt_LT: Virtualus valdiklis (Port 2)

en: Paus&e
lt_LT: Pauz&ė

en: Safely pauses emulation and preserves the PS2 state.
lt_LT: Saugiai sustabdo emuliaciją ir išsaugo PS2 būseną.

en: R&esume
lt_LT: T&ęsti

en: Resumes the suspended emulation state.
lt_LT: Tęsia sustabdytą emuliacijos būseną.

en: Pause/Resume
lt_LT: Pauzė/Tęsti

en: No emulation state is active; cannot suspend or resume.
lt_LT: Jokia emuliacijos būsena nevyksta, negalima sustabdyti ar tęsti.

en: Use fast boot to skip PS2 startup and splash screens
lt_LT: Naudokite greitąją paleistį, kad praleisti PS2 pasileidimo užsklandas

en: Boot ISO (&fast)
lt_LT: Leisti ISO (&greitai)

en: Boot CDVD (&fast)
lt_LT: Leisti CDVD (&greitai)

en: Boo&t ISO (full)
lt_LT: Leist&i ISO (pilnai)

en: Boot the VM using the current ISO source media
lt_LT: Leisti VM naudojant dabartinę ISO šaltinio mediją

en: Boo&t CDVD (full)
lt_LT: Leist&i CDVD (pilnai)

en: Boot the VM using the current CD/DVD source media
lt_LT: Leisti VM naudojant dabartinę CDVD šaltinio mediją

en: Boo&t BIOS
lt_LT: Leist&i BIOS

en: Boot the VM without any source media
lt_LT: Leisti VM be jokios medijos

en: No plugin loaded
lt_LT: Nėra įkrauto įskiepio

en: &Core GS Settings...
lt_LT: &GS branduolio nustatymai…

en: Modify hardware emulation settings regulated by the PCSX2 core virtual machine.
lt_LT: Modifikuoti įrangos emuliacijos nustatymus, nustatytus PCSX2 branduolio virtualiosios mašinos.

en: &Window Settings...
lt_LT: &Lango nustatymai…

en: Modify window and appearance options, including aspect ratio.
lt_LT: Modifikuoti lango ir išvaizdos nustatymus, įskaitant kraštinių santykį.

en: &Plugin Settings...
lt_LT: &Įskiepių nustatymai…

en: Opens the %s plugin's advanced settings dialog.
lt_LT: Atveria %s įskiepio sudėtingesnių nustatymų langą.

en: Reset all settings?
lt_LT: Atstatyti numatytuosius nustatymus?

en: Confirm ISO image change
lt_LT: Patvirtinti ISO atvaizdo keitimą

en: Do you want to swap discs or boot the new image (via system reset)?
lt_LT: Ar norite pakeisti diskus ar paleisti naują atvaizdą (paleidžiant sistemą iš naujo)?

en: Swap Disc
lt_LT: Pakeisti diską

en: Confirm CDVD source change
lt_LT: Patvirtinkite CDVD šaltinio keitimą

en: You've selected to switch the CDVD source from %s to %s.
lt_LT: Pasirinkote CDVD šaltinio keitimą iš %s į %s.

en: Do you want to swap discs or boot the new image (system reset)?
lt_LT: Ar norite pakeisti diskus ar paleisti naują atvaizdą (paleidžiant sistemą iš naujo)?

en: All Supported (%s)
lt_LT: Visi palaikomi (%s)

en: Disc Images (%s)
lt_LT: Diskų atvaizdai (%s)

en: Blockdumps (%s)
lt_LT: Bloko failai (%s)

en: Compressed (%s)
lt_LT: Suspausti (%s)

en: All Files (*.*)
lt_LT: Visi failai (*.*)

en: Select disc image, compressed disc image, or block-dump...
lt_LT: Pasirinkti disko atvaizdą, suspaustą disko atvaizdą, ar bloko failą…

en: Select ELF file...
lt_LT: Pasirinkti ELF failą…

en: ISO file not found!
lt_LT: ISO failas nerastas!

en: An error occurred while trying to open the file:
lt_LT: Įvyko klaida bandant atidaryti failą:

en: Error: The configured ISO file does not exist.  Click OK to select a new ISO source for CDVD.
lt_LT: Klaida: sukonfigūruotas ISO failas neegzistuoja. Spauskite OK, kad pasirinkti naują ISO šaltinį CDVD įskiepiui.

en: You have selected the following ISO image into PCSX2:
lt_LT: Jūs pasirinkote šį ISO atvaizdą:

en: Confirm clearing ISO list
lt_LT: Patvirtinti ISO sąrašo išvalymą

en: This will clear the ISO list. If an ISO is running it will remain in the list. Continue?
lt_LT: Tai išvalys ISO sąrašą. Jei ISO yra dabar paleistas, jis liks sąraše. Tęsti?

en: Please be aware that PCSX2's input recording features are still very much a work-in-progress.
    As a result, there may be unforeseen bugs, performance implications and instability with certain games.
    
    These tools are provided as-is and should be enabled under your own discretion.
lt_LT: Prašome įsidėmėti, kad PCSX2 įvesties įrašymo funkcijos yra vis dar kuriamos.
    Ko pasekoje gali būti nenumatytų klaidų, našumo sutrikimų ir nestabilumas kai kuriuose žaidimuose.
    
    Šie įrankiai yra suteikti kokie yra ir turėtų būti įjungti pagal jūsų nuožiūrą.

en: Load State
lt_LT: Įkrauti būseną

en: Save State
lt_LT: Išsaugoti būseną

en: Select P2M2 record file.
lt_LT: Pasirinkti P2M2 įrašo failą.

en: Could not create a memory card: 
    
    %s
lt_LT: Negalima sukurti atminties kortelės: 
    
    %s

en: Access denied to memory card: 
    
    %s
lt_LT: Prieiga prie atminties kortelės nesuteikta: 
    
    %s

en: File name empty or too short
lt_LT: Failo pavadinimas tuščias arba per trumpas

en: File name outside of required directory
lt_LT: Failo pavadinimas ne reikiamame aplanke

en: File name already exists
lt_LT: Failo pavadinimas jau egzistuoja

en: The Operating-System prevents this file from being created
lt_LT: Operacinė sistema neleidžia sukurti šio failo

en: Cannot apply settings...
lt_LT: Negalima taikyti nustatymų…

en: BIOS Search Path:
lt_LT: BIOS ieškos kelias:

en: Select folder with PS2 BIOS roms
lt_LT: Pasirinkite aplanką su PS2 BIOS

en: Click the Browse button to select a different folder where PCSX2 will look for PS2 BIOS roms.
lt_LT: Spauskite mygtuką "Naršyti", kad pasirinktumėte kitą aplanką kur PCSX2 ieškos PS2 BIOS failų.

en: Refresh list
lt_LT: Atnaujinti sąrašą

en: Select a BIOS rom:
lt_LT: Pasirinkti BIOS failą:

en: Round Mode
lt_LT: Apvalinimo režimas

en: Clamping Mode
lt_LT: Trumpinimo režimas

en: Nearest
lt_LT: Arčiausias

en: Negative
lt_LT: Neigiamas

en: Positive
lt_LT: Teigiamas

en: Chop / Zero
lt_LT: Nukirsti / Nulis

en: None
lt_LT: Jokio

en: Normal
lt_LT: Normalus

en: EE/FPU Advanced Recompiler Options
lt_LT: EE/FPU rekompiliatoriaus sudėtingesni nustatymai

en: Extra + Preserve Sign
lt_LT: Papildomas + Išsaugoti ženklą

en: Full
lt_LT: Pilnas

en: VU0 / VU1 Advanced Recompiler Options
lt_LT: VU0/VU1 rekompiliatoriaus sudėtingesni nustatymai

en: Extra
lt_LT: Papildomas

en: Interpreter
lt_LT: Interpretuotojas

en: Quite possibly the slowest thing in the universe.
lt_LT: Turbūt lėčiausias dalykas visatoje.

en: Recompiler
lt_LT: Rekompiliatorius

en: Performs just-in-time binary translation of 64-bit MIPS-IV machine code to x86.
lt_LT: Atlieka 64-bit MIPS-IV mašininio kodo JIT dvejetainį vertimą į x86.

en: Pretty slow; provided for diagnostic purposes only.
lt_LT: Ganėtinai lėtas; suteikiamas tik diagnostinėms reikmėms

en: Performs just-in-time binary translation of 32-bit MIPS-I machine code to x86.
lt_LT: Atlieka 32-bit MIPS-I mašininio kodo JIT dvejetainį vertimą į x86.

en: Enable EE Cache (Slower)
lt_LT: Įgalinti EE talpyklą (lėta)

en: Interpreter only; provided for diagnostic
lt_LT: Tik interpretuotojui; suteikiama diagnostikai

en: Restore Defaults
lt_LT: Atstatyti numatytuosius nustatymus

en: Vector Unit Interpreter. Slow and not very compatible. Only use for diagnostics.
lt_LT: VU interpretutojas. Lėtas ir nelabai suderinamas. Naudoti tik diagnostikai.

en: microVU Recompiler
lt_LT: microVU rekompiliatorius

en: New Vector Unit recompiler with much improved compatibility. Recommended.
lt_LT: Naujas VU rekompiliatorius su labai patobulintu suderinamumu. Rekomenduojama.

en: superVU Recompiler [legacy]
lt_LT: superVU rekompiliatorius [pasenęs]

en: Useful for diagnosing bugs or clamping issues in the new mVU recompiler.
lt_LT: Naudingas diagnozuojant trumpinimo klaidas bei paprastas klaidas naujame mVU rekompiliatoriuje.

en: Path does not exist
lt_LT: Kelias neegzistuoja

en: Use default setting
lt_LT: Naudoti numatytąjį nustatymą

en: Open in Explorer
lt_LT: Atverti failų naršyklėje

en: Open an explorer window to this folder.
lt_LT: Atverti failų naršyklės langą šiame aplanke

en: Create folder?
lt_LT: Sukurti aplanką?

en: A configured folder does not exist.  Should %s try to create it?
lt_LT: Sukonfigūruotas aplankas neegzistuoja. Ar bandyti %s jį sukurti?

en: Fit to Window/Screen
lt_LT: Sutalpinti į langą/ekraną

en: Standard (4:3)
lt_LT: Standartinis (4:3)

en: Widescreen (16:9)
lt_LT: Plačiaekranis (16:9)

en: Off (Default)
lt_LT: Išjungta (numatyta)

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Standard
lt_LT: Standartinis

en: Adaptive
lt_LT: Adaptyvus

en: Disable window resize border
lt_LT: Išjungti lango dydžio keitimo kraštą

en: Always hide mouse cursor
lt_LT: Visada slėpti pelės kursorių

en: Hide window when paused
lt_LT: Slėpti langą kai pristabdyta

en: Default to fullscreen mode on open
lt_LT: Atidarant įjungti pilno ekrano režimą

en: Double-click toggles fullscreen mode
lt_LT: Pelės spragtelėjimas du kartus įgalina pilno ekrano režimą

en: Aspect Ratio:
lt_LT: Kraštinių santykis:

en: FMV Aspect Ratio Override:
lt_LT: Video klipų kraštinių santykio keitimas:

en: Custom Window Size:
lt_LT: Pasirinktinis lango dydis:

en: Zoom:
lt_LT: Artinimas:

en: Wait for Vsync on refresh:
lt_LT: Laukti vertikalios sinchronizacija atnaujinant:

en: Invalid window dimensions specified: Size cannot contain non-numeric digits! >_<
lt_LT: Pateiktos netinkamos lango dimensijos: dydis gali turėti tik skaitmenis! >_<

en: Gamefixes
lt_LT: Pataisymai

en: VU Add Hack - Fixes Tri-Ace games boot crash.
lt_LT: VU Add pataisymas - pataiso Tri-Ace išsijungimą pasileidžiant.

en: Games that need this hack to boot:
     * Star Ocean 3
     * Radiata Stories
     * Valkyrie Profile 2
lt_LT: Žaidimai, kurių paleidimui reikia šio pataisymo:
     * Star Ocean 3
     * Radiata Stories
     * Valkyrie Profile 2

en: VU Clip Flag Hack - For Persona games (SuperVU recompiler only!)
lt_LT: VU Clip Flag pataisymas - Persona žaidimams (tik superVU rekompiliatoriui!)

en: FPU Compare Hack - For Digimon Rumble Arena 2.
lt_LT: FPU Compare pataisymas - skirtas Digimon Rumble Arena 2.

en: FPU Multiply Hack - For Tales of Destiny.
lt_LT: FPU Multiply pataisymas - skirtas Tales of Destiny.

en: FPU Negative Div Hack - For Gundam games.
lt_LT: FPU Negative Div pataisymas - Gundam žaidimams.

en: VU XGkick Hack - For Erementar Gerad.
lt_LT: VU XGkick pataisymas - skirtas Erementas Gerad.

en: FFX videos fix - Fixes bad graphics overlay in FFX videos.
lt_LT: FFX video pataisymas - sutaiso blogą grafinę perdangą FFX vaizdo klipuose.

en: EE timing hack - Multi purpose hack. Try if all else fails.
lt_LT: EE timing pataisymas - daug panaudojimų. Naudoti jei niekas kitas nepadeda.

en: Skip MPEG hack - Skips videos/FMVs in games to avoid game hanging/freezes.
lt_LT: MPEG praleidimo pataisymas - praleidžia vaizdo klipus žaidimuose, kad išvengti išsijungimo/užsikirtimo.

en: OPH Flag hack - Try if your game freezes showing the same frame.
lt_LT: OPH Flag pataisymas - bandyti jei žaidimas užstringa rodydamas tą patį kadrą.

en: Ignore DMAC writes when it is busy.
lt_LT: Ignoruoti DMAC įrašymą kai DMAC užimtas.

en: Simulate VIF1 FIFO read ahead. Fixes slow loading games.
lt_LT: Simuliuoti VIF1 FIFO skaitymą į priekį. Sutaiso lėtą žaidimų įkrovą.

en: Delay VIF1 Stalls (VIF1 FIFO) - For SOCOM 2 HUD and Spy Hunter loading hang.
lt_LT: Atidėti VIF1 vilkinimą (VIF1 FIFO) - skirtas pataisyti SOCOM 2 HUD ir Spy Hunter įkrovos užsikirtimą.

en: Enable the GIF FIFO (slower but needed for Hotwheels, Wallace and Gromit, DJ Hero)
lt_LT: Įgalinti GIF FIFO (lėtas, tačiau reikalingas Hot Wheels, Wallace and Gromit, DJ Hero žaidimams)

en: Switch to GSdx software rendering when an FMV plays
lt_LT: Perjungti į GSdx programinį perteikimą kai leidžiamas vaizdo klipas

en: Preload TLB hack to avoid tlb miss on Goemon
lt_LT: Pataisymas iš anksto įkelti TLB, kad išvengti TLB praleidimo Goemon žaidimuose

en: VU I bit Hack avoid constant recompilation (Scarface The World Is Yours)
lt_LT: VU I bit pataisymas, kad išvengti pastovios rekompiliacijos (Scarface The World Is Yours)

en: VU I bit Hack avoid constant recompilation (Crash Tag Team Racing)
lt_LT: VU I bit pataisymas, kad išvengti pastovios rekompiliacijos (Crash Tag Team Racing)

en: Enable manual game fixes [Not recommended]
lt_LT: Įgalinti pataisymus rankiniu būdu [Nerekomenduojama]

en: Enable Trace Logging
lt_LT: Įgalinti pėdsakų įrašymą į žurnalą

en: Trace logs are all written to emulog.txt.  Toggle trace logging at any time using F10.
lt_LT: Pėdsakų žurnalas yra įrašomas į emulog.txt. Įjungti/išjungti jį galima bet kuriuo metu su F10.

en: Warning: Trace logging is typically very slow, and is a leading cause of 'What happened to my FPS?' problems. :)
lt_LT: Dėmesio: Pėdsakų įrašymas į žurnalą yra įprastai labai lėtas, ir yra pagrindinė "Kas nutiko mano FPS?" klausimo priežastis. :)

en: Select folder with PS2 memory cards
lt_LT: Pasirinkti aplanką su PS2 atminties kortelėmis

en: Eject
lt_LT: Išstumti

en: Duplicate ...
lt_LT: Dublikuoti…

en: Rename ...
lt_LT: Pervardyti…

en: Create ...
lt_LT: Sukurti…

en: Convert ...
lt_LT: Konvertuoti…

en: Card:
lt_LT: Kortelė:

en: Create a new memory card.
lt_LT: Sukurti naują atminties kortelę.

en: Rename this memory card ...
lt_LT: Pervardyti šią atminties kortelę…

en: Insert ...
lt_LT: Įterpti…

en: Eject the card from this port
lt_LT: Išstumti atminties kortelę iš šio porto

en: Insert this card to a port ...
lt_LT: Įkišti šią kortelę į portą…

en: Create a duplicate of this memory card ...
lt_LT: Sukurti šios atminties kortelės dublikatą…

en: Convert this memory card to or from a folder memory card. Creates a duplicate of the current memory card in the new type.
    
    Note: Only available when a memory card is formatted. Not available for PSX memory cards.
lt_LT: Konvertuoti atminties kortelę į ar iš aplanko atminties kortelės. Sukuria dabartinės atminties kortelės dublikatą naujame tipe.
    
    Pastaba: Galima naudoti tik tada, kai kortelė yra suformatuota. Negalima naudoti su PSX atminties kortelėmis.

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Permanently delete this memory card from disk (all contents are lost)
lt_LT: Visam laikui ištrinti šią atminties kortelę iš disko (visas turinys bus prarastas)

en: Create a new memory card and assign it to this Port.
lt_LT: Sukurti naują atminties kortelę ir priskirti ją šiam portui.

en: Delete memory file?
lt_LT: Ištrinti atminties failą?

en: Duplicate memory card
lt_LT: Dublikuoti atminties kortelę

en: Failed: Can only duplicate an existing card.
lt_LT: Nepavyko: galima dublikuoti tik egzistuojančią kortelę.

en: Select a name for the duplicate
    ( '.ps2' will be added automatically)
lt_LT: Pasirinkti pavadinimą dublikatui
    (".ps2" bus parašyta automatiškai)

en: Failed: %s
lt_LT: Nepavyko: %s

en: Copy failed!
lt_LT: Kopijavimas nepavyko!

en: Memory card '%s' duplicated to '%s'.
lt_LT: Atminties kortelė „%s” dublikuota į „%s”.

en: Success
lt_LT: Pavyko

en: Select a new name for the memory card '%s'
    ( '.ps2' will be added automatically)
lt_LT: Pasirinkti naują pavadinimą atminties kortelei „%s”
    (".ps2" bus parašyta automatiškai)

en: Rename memory card
lt_LT: Pervardyti atminties kortelę

en: Error: Rename could not be completed.
lt_LT: Klaida: pervardinimas nepavyko.

en: Empty
lt_LT: Tuščia

en: Select a target port for '%s'
lt_LT: Pasirinkti portą „%s”

en: Insert card
lt_LT: Įkišti kortelę

en: &Eject card
lt_LT: &Išstumti kortelę

en: &Insert card ...
lt_LT: &Įkišti kortelę…

en: D&uplicate card ...
lt_LT: D&ublikuoti kortelę…

en: &Rename card ...
lt_LT: &Pervardyti kortelę…

en: &Delete card
lt_LT: &Ištrinti kortelę

en: &Convert card
lt_LT: &Konvertuoti kortelę

en: &Create a new card ...
lt_LT: &Sukurti naują kortelę…

en: Re&fresh List
lt_LT: At&naujinti sąrašą

en: PS2 Port
lt_LT: PS2 portas

en: Card (file) name
lt_LT: Kortelės (failo) pavadinimas

en: Card size
lt_LT: Kortelės dydis

en: Formatted
lt_LT: Suformatuota

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Last Modified
lt_LT: Modifikuota

en: Created on
lt_LT: Sukurtas

en: No
lt_LT: Ne

en: Yes
lt_LT: Taip

en: [-- Unused cards --]
lt_LT: [-- Nenaudojamos kortelės --]

en: [-- No unused cards --]
lt_LT: [-- Nėra nepanaudotų kortelių --]

en: Usermode Selection
lt_LT: Vartotojo režimo pasirinkimas

en: User Documents (recommended)
lt_LT: Vartotojo dokumentai (rekomenduojama)

en: Location:
lt_LT: Vieta:

en: Custom folder:
lt_LT: Pasirinktinas aplankas:

en: This setting may require administration privileges from your operating system, depending on how your system is configured.
lt_LT: Šis nustatymas gali reikalauti administratoriaus teisių iš jūsų operacinės sistemos, priklausomai nuo to, kaip ji sukonfigūruota.

en: Select a document root for %s
lt_LT: Pasirinkti dokumentų aplanką %s

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Make this language my default right now!
lt_LT: Skirti šią kalbą mano numatytąja dabar!

en: Cheats:
lt_LT: Žaidimų kodai:

en: Select folder for Cheats
lt_LT: Pasirinkti aplanką žaidimų kodams

en: Savestates:
lt_LT: Išsaugojimo būsenos:

en: Select folder for Savestates
lt_LT: Pasirinkti aplanką išsaugojimo būsenoms

en: Snapshots:
lt_LT: Nuotraukos:

en: Select a folder for Snapshots
lt_LT: Pasirinkti aplanką nuotraukoms

en: Logs/Dumps:
lt_LT: Žurnalas:

en: Select a folder for logs/dumps
lt_LT: Pasirinkti aplanką žurnalui

en: Applying settings...
lt_LT: Taikomi nustatymai…

en: Shutdown PS2 virtual machine?
lt_LT: Išjungti PS2 virtualiąją mašiną?

en: I'm givin' her all she's got, Captain!
lt_LT: Nu stengiuosi kiek paeina, seniuk!

en: Enumerating available plugins...
lt_LT: Ieškomi galimi įskiepiai…

en: Plugins Search Path:
lt_LT: Įskiepių paieškos kelias:

en: Select a folder with PCSX2 plugins
lt_LT: Pasirinkite aplanką su PCSX2 įskiepiais

en: Configure...
lt_LT: Konfigūruoti…

en: Click the Browse button to select a different folder for PCSX2 plugins.
lt_LT: Pasirinkite mygtuką "Naršyti", kad pasirinkti kitą aplanką PCSX2 įskiepiams.

en: Please select a valid plugin for the %s.
lt_LT: Prašome pasirinkti tinkamą %s įskiepį.

en: The selected %s plugin failed to load.
    
    Reason: %s
lt_LT: Nepavyko įkrauti %s įskiepio.
    
    Priežastis: %s

en: Completing tasks...
lt_LT: Baigiamos užduotys…

en: Enable speedhacks
lt_LT: Įgalinti pataisymus

en: A safe and easy way to make sure that all speedhacks are completely disabled.
lt_LT: Saugus ir greitas būdas įsitikinti, kad visi pataisymai yra visiškai išjungti.

en: EE Cyclerate [Not Recommended]
lt_LT: EE Ciklų dažnis [Nerekomenduojama]

en: EE Cycle Skipping [Not Recommended]
lt_LT: EE ciklų praleidimas [Nerekomenduojama]

en: microVU Hacks
lt_LT: microVU pataisymai

en: mVU Flag Hack
lt_LT: mVU Flag pataisymas

en: Good Speedup and High Compatibility; may cause bad graphics... [Recommended]
lt_LT: Geras pagreitėjimas ir didelis suderinamumas; gali sukelti blogas grafikas... [Rekomenduojama]

en: MTVU (Multi-Threaded microVU1)
lt_LT: MTVU (Kelių gijų microVU1)

en: Good Speedup and High Compatibility; may cause hanging... [Recommended if 3+ cores]
lt_LT: Geras pagreitėjimas ir didelis suderinamumas; gali sukelti užsikirtimą…
    [Rekomenduojamas procesoriams su 3 branduoliais ir daugiau]

en: Other Hacks
lt_LT: Kiti pataisymai

en: Enable INTC Spin Detection
lt_LT: Įgalinti INTC Spin Detection

en: Huge speedup for some games, with almost no compatibility side effects. [Recommended]
lt_LT: Milžiniškas pagreitėjimas kai kuriuose žaidimuose, beveik jokio suderinamumo pašalinio poveikio. [Rekomenduojama]

en: Enable Wait Loop Detection
lt_LT: Įgalinti Wait Loop Detection

en: Moderate speedup for some games, with no known side effects. [Recommended]
lt_LT: Vidutiniškas pagreitėjimas kai kuriuose žaidimuose, be jokio žinomo pašalinio poveikio. [Rekomenduojama]

en: Enable fast CDVD
lt_LT: Įgalinti greitą CDVD

en: Fast disc access, less loading times. [Not Recommended]
lt_LT: Greita disko prieiga, trumpesnis įkrovos laikas.
    [Nerekomenduojama]

en: Disable Framelimiting
lt_LT: Išjungti kadrų ribojimą

en: Useful for running benchmarks. Toggle this option in-game by pressing F4.
lt_LT: Naudinga leidžiant benchmark'us. Įjungti/išjungti šią parinktį veikiant žaidimui su F4.

en: Base Framerate Adjust:
lt_LT: Bazinio kadrų dažnio keitimas:

en: Slow Motion Adjust:
lt_LT: Sulėtinto režimo greičio keitimas:

en: Turbo Adjust:
lt_LT: Turbo greičio keitimas:

en: NTSC Framerate:
lt_LT: NTSC kadrų dažnis:

en: PAL Framerate:
lt_LT: PAL kadrų dažnis:

en: Error while parsing either NTSC or PAL framerate settings.  Settings must be valid floating point numerics.
lt_LT: Klaida nuskaitant NTSC ar PAL kadrų dažnio nustatymus. Nustatymai turi būti taisyklingi slankiojo kablelio skaičiai.

en: Disabled [default]
lt_LT: Išjungta [numatyta]

en: Skip when on Turbo only (TAB to enable)
lt_LT: Praleisti tik kai Turbo įjungtas (TAB, kad įgalinti)

en: Constant skipping
lt_LT: Pastovus praleidimas

en: Normal and Turbo limit rates skip frames.  Slow motion mode will still disable frameskipping.
lt_LT: Normalus ir Turbo kadrų ribojimai praleidžia kadrus. Sulėtintas režimas vistiek išjungs kadrų praleidimą.

en: Frames to Draw
lt_LT: Piešti kadrus

en: Frames to Skip
lt_LT: Praleisti kadrus

en: Use Synchronized MTGS
lt_LT: Naudoti sinchronizuotą MTGS

en: For troubleshooting potential bugs in the MTGS only, as it is potentially very slow.
lt_LT: Tik taisant potencialias MTGS klaidas, nes tai yra potencialiai labai lėta.

en: Frame Skipping
lt_LT: Kadrų praleidimas

en: Framelimiter
lt_LT: Kadrų ribojimas

en: Clear ISO list
lt_LT: Išvalyti ISO sąrašą

en: Slot %d - Empty
lt_LT: Vieta %d - tuščia

en: Slot %d - %s %s
lt_LT: Vieta %d - %s %s

en: Slot %d - Unknown Time
lt_LT: Vieta %d - nežinomas laikas

en: Write time is %s %s.
lt_LT: Įrašymo laikas yra %s %s.

en: Cannot load this savestate. The state is an unsupported version.
lt_LT: Neįmanoma įkrauti išsaugojimo būsenos. Nepalaikoma versija.

en: There is no active virtual machine state to download or save.
lt_LT: Nėra aktyvios virtualiosios mašinos būsenos atsisiuntimui ar išsaugojimui.

en: This savestate cannot be loaded because it is not a valid gzip archive.  It may have been created by an older unsupported version of PCSX2, or it may be corrupted.
lt_LT: Išsaugojimo būsena negali būti įkrauta nes ji nėra tinkamas gzip archyvas. Jis galėjo būti sugadintas arba sukurtas senesnės nepalaikomos PCSX2 versijos.

en: This file is not a valid PCSX2 savestate.  See the logfile for details.
lt_LT: Failas nėra taisyklinga PCSX2 išsaugojimo būsena. Išsamiau žurnale.

en: This savestate cannot be loaded due to missing critical components.  See the log file for details.
lt_LT: Ši išsaugojimo būsena negali būti įkrauta dėl nerastų kritinių komponentų. Daugiau detalių žurnale.

en:  (default)
lt_LT:  (standartinis)

en: The selected BIOS file is not a valid PS2 BIOS.  Please re-configure.
lt_LT: Pasirinktas BIOS failas nėra PS2 BIOS. Prašome konfigūruoti iš naujo.

en: The PS2 BIOS could not be loaded.  The BIOS has not been configured, or the configuration has been corrupted.  Please re-configure.
lt_LT: Nepavyko įkrauti PS2 BIOS. BIOS nebuvo sukonfigūruotas arba konfigūracija yra sugadinta. Prašome konfigūruoti iš naujo.

en: The configured BIOS file does not exist.  Please re-configure.
lt_LT: Sukonfigūruotas BIOS failas neegzistuoja. Prašome konfigūruoti iš naujo.

en: %s Extensions not found.  The R5900-32 recompiler requires a host CPU with SSE2 extensions.
lt_LT: %s papildymai nerasti. R5900-32 rekompiliatoriui reikalingas procesorius su SSE2 papildymais.

en: %s Extensions not found.  microVU requires a host CPU with SSE2 extensions.
lt_LT: %s papildymai nerasti. microVU reikalingas procesorius su SSE2 papildymais.
