SQL parser 5 - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Not implemented yet.
hu: Még nincs megvalósítva.

en: A new statement was found, but no delimiter between it and the previous one.
hu: Egy új utasítás található, de nincs elválasztó közte és az előző között.

en: Unrecognized alter operation.
hu: Felismerhetetlen módosítás művelet.

en: %1$d values were expected, but found %2$d.
hu: %1$d értékek voltak elvárva, de %2$d található.

en: An opening bracket followed by a set of values was expected.
hu: Nyitó kapcsos zárójelet és az azt követő értékeket vártuk.

en: An opening bracket was expected.
hu: Nyitó kapcsos zárójelet vártunk.

en: An alias was previously found.
hu: Egy álnév korábban már megtalálva.

en: A symbol name was expected!
hu: Egy szimbólumnév várt!

en: A comma or a closing bracket was expected.
hu: Egy vessző vagy egy záró zárójel várt.

en: A closing bracket was expected.
hu: Záró kapcsos zárójelet vártunk.

en: Unrecognized data type.
hu: Felismerhetetlen adattípus.

en: An expression was expected.
hu: Egy kifejezés várt.

en: An alias was expected.
hu: Egy álnév várt.

en: Unexpected dot.
hu: Váratlan pont.

en: Unexpected token.
hu: Váratlan jelsor.

en: An offset was expected.
hu: Offsetet vártunk.

en: This option conflicts with "%1$s".
hu: Ez a lehetőség ütközik ezzel: „%1$s”.

en: The old name of the table was expected.
hu: A tábla régi neve várt.

en: Keyword "TO" was expected.
hu: "TO" kulcsszavat vártunk.

en: The new name of the table was expected.
hu: A tábla új neve várt.

en: A rename operation was expected.
hu: Egy átnevezési művelet várt.

en: Unexpected character.
hu: Váratlan karakter.

en: Expected whitespace(s) before delimiter.
hu: A határoló előtt szóközö(ke)t vártunk.

en: Expected delimiter.
hu: Határolót vártunk.

en: Ending quote %1$s was expected.
hu: A(z) %1$s záró idézés várt.

en: Variable name was expected.
hu: Változónév várt.

en: Unexpected beginning of statement.
hu: Váratlan utasítás kezdet.

en: Unrecognized statement type.
hu: Felismerhetetlen utasítástípus.

en: No transaction was previously started.
hu: Nem volt korábban elindított tranzakció.

en: This type of clause was previously parsed.
hu: A kikötés ezen típusa korábban fel lett dolgozva.

en: Unrecognized keyword.
hu: Felismerhetetlen kulcsszó.

en: The name of the entity was expected.
hu: Az entitás neve várt.

en: At least one column definition was expected.
hu: Legalább egy oszlopmeghatározás várt.

en: A "RETURNS" keyword was expected.
hu: "RETURNS" kulcsszavat vártunk.
