phpMyAdmin 5.2.2-dev - en to ar_LY translation catalogue (8 entries)

en: Tables
ar_LY: الجداول

en: Data
ar_LY: البيانات

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
ar_LY: لا يتوفر الملف %s على هذا النظام، الرجاء زيارة %s لمزيد من المعلومات.

en: No tables found in database.
ar_LY: مافيش جداول في قاعدة البيانات.

en: The database name is empty!
ar_LY: اسم قاعدة البيانات فاضي!

en: Cannot copy database to the same name. Change the name and try again.
ar_LY: ماتقدرش تنسخ قاعدة البيانات إلى نفس الاسم. غير الاسم وحاول مرة تانية .

en: Bad type!
ar_LY: نوع سيء!

en: Select all
ar_LY: اختر الكل
