pingus - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Short Hello World
uk: Вітаннячко

en: Hello World | Hello Worlds
uk[0]: Всім привіт
uk[1]: Всім привіт
uk[2]: Всім привіт

en: Hello World | Hello Worlds
uk[0]: Всім привіт
uk[1]: Всім привіт
uk[2]: Всім привіт

[ctx: console]
en: Hello World | Hello Worlds
uk[0]: Всім привіт
uk[1]: Всім привіт
uk[2]: Всім привіт

en: gui | Hello World
uk[0]: Всім привіт
uk[1]: Всім привіт
uk[2]: Всім привіт

[ctx: gui]
en: Hello World | Hello Worlds
uk[0]: Всім привіт
uk[1]: Всім привіт
uk[2]: Всім привіт
